PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

MobinS
14-11-2011, 22:17
یه سوال فنی داشتم از برو بچ میخواستم بدونم با 2 گیگ رم و گرافیک 1 گیگ 4670 و سی پی یو دو هسته ای 3.4 میشه بازی کرد
و اینکه روابط زناشوییدر چه حدی هست؟؟؟
روابط زناشوییش؟ نه :39: از اون چیزا نداره! :دی

MobinS
14-11-2011, 22:22
ممنون دوست عزیز ولی هیشکدوم نمیخرن :41: خودشون میفروشن ولی نمیخرن:37:
مغازه های مختلفو امتحان کن ... general store ها می خرن همه چیو...

M e i s a m
14-11-2011, 22:27
بابا جون خودتون وایسید ما هنوز بازی به دستمون نرسیده!!!

aristocrat
14-11-2011, 22:30
یعنی چی آخه؟ من رفتم عضو Dark brotherhood شدم این خانومه که اولش باهاش صحبت میکنیم ازش خوشم اومد با خودم گفتم میگیرمش بعدش دیدم شوهر داره. کاشکی یه ماموریت پیش بیاد شوهرش بمیره:31:

Arrowtic
14-11-2011, 22:44
یعنی چی آخه؟ من رفتم عضو Dark brotherhood شدم این خانومه که اولش باهاش صحبت میکنیم ازش خوشم اومد با خودم گفتم میگیرمش بعدش دیدم شوهر داره. کاشکی یه ماموریت پیش بیاد شوهرش بمیره:31:
نمیشه بری مخفیانه بدون اینکه کسی بفهمه یارو رو ترور کنی زنرو تور کنی؟!

aristocrat
14-11-2011, 22:52
اون Imperial ها همونایی بودن که اول بازی میخواستن اعدامت کنن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه دیگه همشون که بد نیستن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اونا میخواستن شورشی ها رو اعدام کنند. اون یارو هم گفت که اسم من توی لیست نیست ولی اون زنیکه کاپیتان عوضی گفت به لیست کاری نداشته باش اعدامش کن. این شورشی ها قصدشون اینه که اسکایریم رو از Tambriel جدا کنند برای همین من ازشون خوشم نیومد.

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

با موس لاک پیک رو بچرخون سعی کن باز کنی
هر جا دیدی شروع کرد به چرخیدن تا آخر بچرخون انلاک میشه

من هم اضافه میکنم هر جا هم دیدی نچرخید سریع ولش کن برو یه جا دیگه وگرنه lock pick میشکنه.

نمیشه بری مخفیانه بدون اینکه کسی بفهمه یارو رو ترور کنی زنرو تور کنی؟چرا اتفاقا توی فکرش هستم ولی مثل اینکه یه لیست ازدواج هست فقط با اونها میشه ازدواج کرد یعنی فکر کنم هیچ جوره نمیشه تورش کرد.:31:

Gamemaster
14-11-2011, 23:11
آزادی عمل درحد fallout هستش؟

h!tman
14-11-2011, 23:14
آزادی عمل درحد fallout هستش؟

خیلی شبیه Fall Out هست
البته از نظر من یکم بیشتر هم هست
چون فال اوت مجیک اینا هم نداشت
یکجا رفتیم یک اسب دزدیدم نشد در رم شهر رو به خاک و خون کشیدم :31::31::31:

anti-military
14-11-2011, 23:23
بازیش که شاهکاره هر قسمتش بری برا خودش یه داستان قوی داره. من شوخی شوخی رفتم دانشگاه جادوگیری که یه کلیک کنم جادو یاد بگیرم دیدم نه واقعا مثل دانشگاست ( بهم اتاق دادن و استاد داشتیم و تمرین کردیم و اردو رفتیم و با 3 تا شاگرد دیگه که یکیشون Nord بود هم آشنا شدم و هرکدومشون شخصیت ها و هدف های جالبی داشتم و .... ) و کلی درگیرش شدم و واسه خودش داستانی داره

درکل مشخصه خیلی روش کار کردن و خیلی عالی شده . فقط حیف که واقعا وقت گیره و آدمو از کارو زندگی میندازه

babak2002
14-11-2011, 23:24
این ازدواجش به چه صورت هست ؟ باید حلقه ای چیزی بهش داد یا باهاش صحبت کنیم گزینه داره ؟
شرطی چیزی نداره ؟ :31: مثلاً خونه داشته باشیم ، اسب داشته باشم اینا :27: ؟
ازدواج هم فقط به صورت مرد با با زن انجام می شه یا ... ؟

MobinS
14-11-2011, 23:27
اتفاقا وقت گیریش خوبه... حوصله آدم سر نمیره... بلکه بیشتر مجذوبش میشه و بیشتر کیف می کنه!

h!tman
14-11-2011, 23:30
واقعا بازی هنری کار شده
مخ خفنی پشت بازی بوده:دی

MobinS
14-11-2011, 23:30
این ازدواجش به چه صورت هست ؟ باید حلقه ای چیزی بهش داد یا باهاش صحبت کنیم گزینه داره ؟
شرطی چیزی نداره ؟ :31: مثلاً خونه داشته باشیم ، اسب داشته باشم اینا :27: ؟
ازدواج هم فقط به صورت مرد با با زن انجام می شه یا ... ؟
ازدواج آزاده... چه مرد+مرد و زن+زن و مرد+زن ...
شرط هم یک سری کوئست میده... در خواست هایی ازت داره...
برای ازدواج باید یک گردنبند داشته باشی که از توی riftoon باید بخریی... 200 گلد بیشتر نیست... اونو بخری خودش می گه چیکار باید کنی...

anti-military
15-11-2011, 00:01
ازدواج آزاده... چه مرد+مرد و زن+زن و مرد+زن ...
شرط هم یک سری کوئست میده... در خواست هایی ازت داره...
برای ازدواج باید یک گردنبند داشته باشی که از توی riftoon باید بخریی... 200 گلد بیشتر نیست... اونو بخری خودش می گه چیکار باید کنی...

riftoon دیگه کجاست ؟ مطمئنی اسمشو درست میگی ؟ از چه فردی باید خرید ؟ اسم گردنبند مورد نظر چیه و .. :31:

anti-military
15-11-2011, 00:06
اتفاقا وقت گیریش خوبه... حوصله آدم سر نمیره... بلکه بیشتر مجذوبش میشه و بیشتر کیف می کنه!

خوب که هرچی طولانی تر و وقت گیر تر باشه بهتره اما اگه مثل من درگیر بنایی بودی و هر روز ساعت 5 و نیم صبح باید میرفتی کلاس و ... میفهمیدی چقدر آسیب میزنه . 3 جلسه کلاس رو به خاطر این بازی نرفتم :31:

mokhtar
15-11-2011, 01:34
دوستان کشتن این میمون و درخت های زن چقدر سخته و این صاحب ماموت ها که وا بلا هست

الان لول 20 هستم با کلی مانی 999999999999999999

اینقدر منای دارم

manuelcalavera
15-11-2011, 02:16
خوب واسه خودتون رمز میزنید گند میزنید به لذت ِ بازی ها !
نکنید اینکارارو .

- دوستان راهی نیست این Lydia یه اسب سوار شه که عین ِ گوسفند جنگلارو نیافته دنبالمون ؟
- این College ِ وینترهلد خیلی خوبه ماموریتاش . نا سلامتی ساید کوئسته ! سه روزه دارم میرم ، هی اضافه تر میشه . چقدرم سنگین کار شده واسه یه ساید کوئست .
- شک نکنید GOTYـه !

mokhtar
15-11-2011, 02:48
نکنید اینکارارو .

- دوستان راهی نیست این Lydia یه اسب سوار شه که عین ِ گوسفند جنگلارو نیافته دنبالمون ؟
- این College ِ وینترهلد خیلی خوبه ماموریتاش . نا سلامتی ساید کوئسته ! سه روزه دارم میرم ، هی اضافه تر میشه . چقدرم سنگین کار شده واسه یه ساید کوئست .
- شک نکنید GOTYـه !

گند چی هست برادر من اخه زیاد وقت ندارم برای بازی بخاطر این رمز پول زدم که خون و اصلحه بخرم ولی بازم میرم تو گردش کم میارم :)

virus2009
15-11-2011, 03:26

eeeeeee
پس تو نفرینش کرده بودی :27:
بیچاره شوهرش :41:
دقیقا همین بلا سرش اومد :31:

!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا منم به همین فکر میکردم میخواستم یک اسب براش بخرم دیدم سوار نمیشه ( حالا خوبه بهت میرسه و عقب نمیافته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
البته من Follower ام رو عوض کردم و Mage ـه Azures رو گرفتم. ( ولی عجب چیزیه )

مشکل دیگه ای هم که هست خوده اسبه
اسب تو این بازی باید شبیه گاو باشه وقتی یک جا ولش میکنی همونجا میخکوب وایسته
ولی اسب هاش ماشالله اینقدر پیشرفته اند که یکجا یک Fort Tower بود یک mage هم بالاش بود خلاصه ما هی دور و بر رو نگاه میکردیم که چجوری بریم بالا یهو میدیم اسبه 10 متر برج رو رفته بالا و داره یارو رو میزنه

خلاصه همیشه اسب هاتون رو 100 متر دورتر پارک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
15-11-2011, 05:40
eeeeeee
پس تو نفرینش کرده بودی :27:
بیچاره شوهرش :41:
دقیقا همین بلا سرش اومد :31:

دقیقا منم به همین فکر میکردم میخواستم یک اسب براش بخرم دیدم سوار نمیشه ( حالا خوبه بهت میرسه و عقب نمیافته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
البته من Follower ام رو عوض کردم و Mage ـه Azures رو گرفتم. ( ولی عجب چیزیه )

مشکل دیگه ای هم که هست خوده اسبه
اسب تو این بازی باید شبیه گاو باشه وقتی یک جا ولش میکنی همونجا میخکوب وایسته
ولی اسب هاش ماشالله اینقدر پیشرفته اند که یکجا یک Fort Tower بود یک mage هم بالاش بود خلاصه ما هی دور و بر رو نگاه میکردیم که چجوری بریم بالا یهو میدیم اسبه 10 متر برج رو رفته بالا و داره یارو رو میزنه

خلاصه همیشه اسب هاتون رو 100 متر دورتر پارک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه باحال :دی

شده قضیه اویل 3 دختره رو از 100 تا سوراخ میبردیم تو پارکش میکردیم سر میچرخوندی میبینی دارن میبرنش :دی

Leon-117
15-11-2011, 10:03
دیسک 1 آهنگ های بازی:(کاملش 4 دیسکه که هرچقدر گشتم پیدا نکردم)

1.Dragonborn
2.Under an Ancient Sun
3.The Streets of Whiterun
4.Sky Above,Voice Within
5.Dragonsreach
دانلود با لینک مستقیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_k2m
15-11-2011, 10:10
dustan in bazi arzeshe kharid dare?mesle fullout khastekonande nist?

MobinS
15-11-2011, 11:07
dustan in bazi arzeshe kharid dare?mesle fullout khastekonande nist?

اولا فارسی باید بنویسید دوست عزیز...
دوما احتمال خیلی زیاد بهترین بازی سال میشه و حتی بهترین بازی های تاریخ گیم هم محسوب میشه... چطور می گید می ارزه؟
دوما فال اوت کجاش خسته کننده بود؟ ولی مطمئن باشید این اصلا این طوری نیست...

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

riftoon دیگه کجاست ؟ مطمئنی اسمشو درست میگی ؟ از چه فردی باید خرید ؟ اسم گردنبند مورد نظر چیه و .. :31:
عذر می خوام... اسم شهر Riften هست... سمت راست بازی هم قرار داره... نزدیک مرز های Morrowind و سیرودیل... اونجا یکی هست به نام Maramal که باید ازش درباره ازدواج سوال کنی... بعدش یک گردنبند به نام Amulet Of Mara اونو بخر و بعد ازش درموردش سوال بپرس... اونوقت می گه که با بعضی ها می تونی ازدواج کنی...
برای پی سی هم داره یک پچی میاد که بشه با هر کسی توی خیابون ازدواج کرد....

نکنید اینکارارو .

- شک نکنید GOTYـه !

نه! لیدیا یا هر Follower دیگه ای سرعتشون زیاده! میرسن بهت... راه دور هم بری کنارت ظاهر میشن...
چون ساید کوئستاش با بقیه فرق داره... این Faction quest هست میشه گفت به صورتی... خیلی داستان بخش جادوگریش جالبه!
شک نکن!

manuelcalavera
15-11-2011, 11:15
برای پی سی هم داره یک پچی میاد که بشه با هر کسی توی خیابون ازدواج کرد....

نه! لیدیا یا هر Follower دیگه ای سرعتشون زیاده! میرسن بهت... راه دور هم بری کنارت ظاهر میشن...

اوه ، پس زوجه(!) اختیار نکنیم فعلا" ، شاید از لیدیا بهتر پیدا شد =))

آخه مسئله اینه که لیدیای عزیز نباید اینجوری پای پیاده راه بیافته دنبالمون ، یه زمانی کلفت بود ، الان بهش نظر داااریـــــم :)))))

molaali
15-11-2011, 12:16
کاراکتر بعد از یه مدت دویدن دیگه نمیتونه بدوه و فقط راه میره.یه چند ساعتی هم خوابید ولی مشکل رفع نشد.راه حل خاصی وجود داره؟مدت زیادیه که نمیتونه بدوه.
تشکر.

virus2009
15-11-2011, 12:40
کاراکتر بعد از یه مدت دویدن دیگه نمیتونه بدوه و فقط راه میره.یه چند ساعتی هم خوابید ولی مشکل رفع نشد.راه حل خاصی وجود داره؟مدت زیادیه که نمیتونه بدوه.
تشکر.

به خاطره اینکه آیتم های زیادی برداشتید و سنگین شده :31:
توی Inventory قسمت پاییم سمت راست نوشته x/300 که X وزن کب آیتم هایی هست که برداشتین و نباید از 300 بیشتر بشه

در ضمن Caps lock هم بین حالت دویدن و راه رفتن سوئیچ میکنه

babak2002
15-11-2011, 12:56
من توی Companion ( اگه درست نوشته باشم ) به جایی رسیدم که الان باید Warewolf بشم
بعد از اینکه warewolf شدم هنوز هم Companion کوئستی چیزی داره ؟ یا دیگه تموم شده ؟
من الان لول 14 هستم :31:
می تونم از Whiterun برم بیرون ؟ یا هنوز خطرناکه ؟
از Whiterun به کجا توصیه می کنین برم ؟
این اهنگریش رو چطور می شه افزایش داد ؟ من هر چی Dagger می سازم و Leather هیچی افزایش نمی ده

anti-military
15-11-2011, 13:49
گند چی هست برادر من اخه زیاد وقت ندارم برای بازی بخاطر این رمز پول زدم که خون و اصلحه بخرم ولی بازم میرم تو گردش کم میارم :)

شما کلا بازی نکنی بهتره تو یه RPG گیمر فقط از این لذت میبره که سعی کن لولش رو بالا ببره و پول بدست بیاره و سلاح های قوی تر بخره و ... اگه قرار باشه با رمز همه اینها رو بدست بیاری که کلا بازی نکنی بهتره چون لذت بازی به صفر میرسه ...

s.j-rez
15-11-2011, 13:54
نمیدونم چرا اصلا از این بازی خوشم نیومد.اصلا....
گرافیکی که اصلا نداره البته نسخهx360اش. مثلا همون اول بازی که مارو دستگیر کردن وقتی اون بابا فرار میکنه و تیرکمون دارا میزننش مثل بازی های10سال پیش میمونه

Gamemaster
15-11-2011, 14:34
ماهم خریدیم بازیرو اونم نسخی‌ مملیشو می‌خواستم (Collector's Edition) بخرم که پول نداشتم :31:

manuelcalavera
15-11-2011, 14:41
آقا این Morokei رو کسی کشته ؟ واسه Staff of Magnus . یه سپارک میزنه شوت میشم هوا !

virus2009
15-11-2011, 15:33
آقا این Morokei رو کسی کشته ؟ واسه Staff of Magnus . یه سپارک میزنه شوت میشم هوا !

EE
منم الان اینجام
خیلی سخته ... ؟؟؟
از scroll هات استفاده کن خیلی قوی اند
مثل FireBall یا غیره

Scary Feelings
15-11-2011, 15:37
من توی Companion ( اگه درست نوشته باشم ) به جایی رسیدم که الان باید Warewolf بشم
بعد از اینکه warewolf شدم هنوز هم Companion کوئستی چیزی داره ؟ یا دیگه تموم شده ؟
من الان لول 14 هستم :31:
می تونم از Whiterun برم بیرون ؟ یا هنوز خطرناکه ؟
از Whiterun به کجا توصیه می کنین برم ؟
این اهنگریش رو چطور می شه افزایش داد ؟ من هر چی Dagger می سازم و Leather هیچی افزایش نمی ده
لول 14 هنوز از whiterun نرفتی بیرون؟!!!!! بابا من 10 هستم , کل اسکاریم رو گشتم :دی
آبعد از اونجا برو Riften خیلی خوبه
آهنگری هم نمیدونم , من خودم دگر میسازم آپ میشه دیگه

h!tman
15-11-2011, 15:39
آقا این Golden Claw میخواد دره
از کجا گیر میاد؟:دی

وین رونی
15-11-2011, 15:54
نسخه کنسول(Xbox)بهتره یا PC؟از لحاظ گرافیک و روان بودن بازی و کلاً همه چیز
می خوام برم بخرم

h!tman
15-11-2011, 15:55
نسخه کنسول(Xbox)بهتره یا PC؟از لحاظ گرافیک و روان بودن بازی و کلاً همه چیز
می خوام برم بخرم

صد در صد Pc

h!tman
15-11-2011, 16:06
آقا این Golden Claw میخواد دره
از کجا گیر میاد؟:دی

بچه ها غرق بازین:خخخخخخ

یافتم:دی

manuelcalavera
15-11-2011, 16:29
EE
منم الان اینجام
خیلی سخته ... ؟؟؟
از scroll هات استفاده کن خیلی قوی اند
مثل FireBall یا غیره

من نیم ساعت طول کشید با تیرکمون کشتمش . لیدیا جان هم به شهادت رسید در حین ِ این عملیات . همراه ِ خوب سراغ ندارید ؟ :دی

mjorh
15-11-2011, 16:54
این جا گیر کردم ::41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخیلی فکریه ....

چجوریه اینجاهارو رد میکنید:31:

mjorh
15-11-2011, 16:59
آمار و ارقامی جالب از Skyrim

– ‬‬
ناشر بازی بسیار موفق در نمرات و راضی کننده گیمر ها، یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim آمار جالی از فروش این بازی تهیه کرده است که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.
Bethesda اعلام کرده است که این بازی توانسته از در طی دو روز نخست عرضه اش، حدود 3.4 میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد که دو میلیون نسخه از این فروش که میشود حدود 59% آن، متعلق به کنسول Xbox 360 بوده و 27% آن برای PS3 و در نهایت 14% فروش برای PC بازان.

همچنین 2.5 میلیون نسخه از فروش این بازی در دو روز اول عرضه اش، در آمریکا بوده است و ما بقی آن در سایر نقاط جهان.

manuelcalavera
15-11-2011, 17:02

روی خود ِ Goldenclaw ، کلیدش نگاه کن ، ترتیب ِ سیمبل ها رو داره

virus2009
15-11-2011, 17:03
من نیم ساعت طول کشید با تیرکمون کشتمش . لیدیا جان هم به شهادت رسید در حین ِ این عملیات . همراه ِ خوب سراغ ندارید ؟ :دی

یک mage هست از معبد Azura که توسط Rumer ( فکر کنم غلط نوشتم ) از هتل یک دهکه ای میشه گرفت ( خیلی خوفه )
اگه این همراهت می بود سر 10 دقیقه میتونستی بزنیش

--------------------
به به ، به به
بازم شاهد یک داستان فوق العاده در بخش فرعی بازی بودیم :40:
college of Winterhold هم که مال ما شد و تبدیل به Arch-mage شدیم :31:
الان شد 2 تا خونه بزرگ ( Dark BrotherHood و College of WinterHold :31: )

manuelcalavera
15-11-2011, 17:10
یک mage هست از معبد Azura که توسط Rumer ( فکر کنم غلط نوشتم ) از هتل یک دهکه ای میشه گرفت ( خیلی خوفه )
اگه این همراهت می بود سر 10 دقیقه میتونستی بزنیش

--------------------
به به ، به به
بازم شاهد یک داستان فوق العاده در بخش فرعی بازی بودیم :40:
college of Winterhold هم که مال ما شد و تبدیل به Arch-mage شدیم :31:
الان شد 2 تا خونه بزرگ ( Dark BrotherHood و College of WinterHold :31: )

اسمش چیه ؟

---------------------

من همه جنس و جورامو ورداشتم بردم توی اون اتاق کوچولوئه که بهم دادن گذاشتم . حالا که Arch-mage شدیم و کوارتر بهمون میدن ، باید هلک هلک بکشونیم اونارو ببریم بالا ؟ :دی

--------------------

Trader ِ پول دار سراغ ندارید که فرتی پولش تموم نشه ؟

mjorh
15-11-2011, 17:17
روی خود ِ Goldenclaw ، کلیدش نگاه کن ، ترتیب ِ سیمبل ها رو داره
میشه بیشتر توضیح بدی؟ آخه رو کلید هیچ سیمبلی ندیدم!

anti-military
15-11-2011, 18:03
میشه بیشتر توضیح بدی؟ آخه رو کلید هیچ سیمبلی ندیدم!

نسبت به قدرت تنظیم کن . هر موجودی که قوی تر بود رو اول بزار و ... درست میشه

moghaddas mfa
15-11-2011, 18:22
خیلی باحاله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

virus2009
15-11-2011, 18:33
اسمش چیه ؟

---------------------

من همه جنس و جورامو ورداشتم بردم توی اون اتاق کوچولوئه که بهم دادن گذاشتم . حالا که Arch-mage شدیم و کوارتر بهمون میدن ، باید هلک هلک بکشونیم اونارو ببریم بالا ؟ :دی

--------------------

Trader ِ پول دار سراغ ندارید که فرتی پولش تموم نشه ؟

Aranea Iinith توی معبد shrine of Azura هست ( بیچاره تنهاست )
میگه اگه به من احتیاج نداری مشکلی نیست ، من تو معبد وظایفی دارم ولی ... من تنهام
راستی نژادش فکر کنم Night Elf باشه چون رنگش شبیه به اوناست و چشم هاش هم کامل قرمزه (Female هم هست :31: )
------------

من که یهو همه رو برداشتم شد 700 کیلو..!!؟؟ :31: بعد 2 دقیقه رسیدم بالا :31:

-------------

فکر نکنم وجود داشته باشه ، من پولدارترینی که دیدم 1k - 1.5k پول داشت

virus2009
15-11-2011, 18:55
وای عجب صداگذاری ای :18:
دوستان بازی رو حتما با هدفون ( هدست ) بازی کنید ، هیجان بازی دوبرابر میشه :8:

manuelcalavera
15-11-2011, 19:10
وای عجب صداگذاری ای :18:
دوستان بازی رو حتما با هدفون ( هدست ) بازی کنید ، هیجان بازی دوبرابر میشه :8:
- آره ، من که توی Solitude راه میرفتم ، توی کوچه که از روی Sewer ها رد میشدم همچین صدای جریان آب میومد که نگو .

- باید کوئست ِ این Aranea رو انجام بدیم یا لازم نیست ؟ :دی

- آدم اگه خواست حماقت کنه و زوجه اختیار کنه باید از همین خطه ی سرسبز و اعیون نشین ِ Solitude اختیار کنه .

- آها یه چیزی ، ماها نسبت به خصوصیاتمون یکم ضعیف نیستیم ؟ اون کوئستی که باید اون یارو دلال ـَرو توی Solitude واسه ماموریت ِ Thieves ها دنبال میکردم ، یه مشت بندیت هی منو میکشتن ، اعصابم خورد شده بود . مجبور میشدم Conjunction بزنم همه ش

mjorh
15-11-2011, 19:35
بهترین بازیه RPG هس ک تاحالا بازی کردم...خیلی خوفه!

از کدوم لول ب این ور آدم میتونه کارای جانبی بکنه ؟ من الان لول 3 هسم همش ماموریت میدن بم ،الانم اژدها رو کشتم !

virus2009
15-11-2011, 19:35
- آره ، من که توی Solitude راه میرفتم ، توی کوچه که از روی Sewer ها رد میشدم همچین صدای جریان آب میومد که نگو .

- باید کوئست ِ این Aranea رو انجام بدیم یا لازم نیست ؟ :دی

- آدم اگه خواست حماقت کنه و زوجه اختیار کنه باید از همین خطه ی سرسبز و اعیون نشین ِ Solitude اختیار کنه .

- آها یه چیزی ، ماها نسبت به خصوصیاتمون یکم ضعیف نیستیم ؟ اون کوئستی که باید اون یارو دلال ـَرو توی Solitude واسه ماموریت ِ Thieves ها دنبال میکردم ، یه مشت بندیت هی منو میکشتن ، اعصابم خورد شده بود . مجبور میشدم Conjunction بزنم همه ش

یک دونه کوئست بیشتر نداره ( کوئست جالبی هم هست ) بعدش میشه همراهت

هیچ وقت تا 30 سالتون نشده ازدواج نکنید ( بارنی استینسون :31:)
منم تا lvl 25 یا 30 مجرد میمونم ( عشق و صفا )

--------------------------------------------

یکی به من بگه آخه چرا اینقدر آسمونش قشنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kumarbaz
15-11-2011, 19:56
دوستان 2 تا سوال داشتم:
1.ماکزیمم لول چنده؟
2.چطور میشه از Battlecry یا Ritual Stone استفاده کرد؟

soheil_julio
15-11-2011, 20:05
بچه ها من لول 24 هستم..تا حالا چیزی رو دو در نکرده بودم ..حالا اومدم Thieves Guild عضو بشم.. ماموریت اول بهم گفت حلقه یکی و بزنم...... حالا تا میرم pick pocket کنم..میفهمنو میریزن سرم و ضایع میشم..چی کار کنم؟

Scary Feelings
15-11-2011, 20:50
من تو witerun خونه خریدم , اما نمیدونم کجاست :دی کجاست این خونه ؟! کلی وسایل برداشتم هیروم نمیتونه راه بره!

soheil_julio
15-11-2011, 21:10
من تو witerun خونه خریدم , اما نمیدونم کجاست :دی کجاست این خونه ؟! کلی وسایل برداشتم هیروم نمیتونه راه بره!

همون اول شهر کنار آهنگری اسمش breezhome

virus2009
15-11-2011, 21:10
دوستان 2 تا سوال داشتم:
1.ماکزیمم لول چنده؟
2.چطور میشه از Battlecry یا Ritual Stone استفاده کرد؟

1- اینجور که میگن تا لول 70 هست ولی تا لول 50 فقط perk میده
2- انتخابش کن و بعد Z رو بزن ( فقط در هر روز یکبار میتونی استفادشون کنی )

بچه ها من لول 24 هستم..تا حالا چیزی رو دو در نکرده بودم ..حالا اومدم Thieves Guild عضو بشم.. ماموریت اول بهم گفت حلقه یکی و بزنم...... حالا تا میرم pick pocket کنم..میفهمنو میریزن سرم و ضایع میشم..چی کار کنم؟

lol
به همین مفتی که نمیشه عضو Thieves guild شد که ...:31:
بعد از اینکه با یارو صحبت کردی 2-3 دقیقه صبر کن و بعد برو حلقه رو بردار و بزار تو جیب اون یارو دیگه ( از پشت )
اگه تنونستی هم مهم نیست بازم عضو میشی :31:

من تو witerun خونه خریدم , اما نمیدونم کجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کجاست این خونه ؟! کلی وسایل برداشتم هیروم نمیتونه راه بره!

تو قسمت Journal یک کوئست هست که خونه رو نشون میده
یک خونه تک وسط شهر هست ( تابلوئه )

Aria1997
15-11-2011, 21:12
راستی من می خوام ساید کوئست رو برم .... کجان اینا :31: ؟؟؟

virus2009
15-11-2011, 21:18
راستی من می خوام ساید کوئست رو برم .... کجان اینا :31: ؟؟؟

همه کوئست ها بغییر از کوئست های اصلی داستان میشه ساید کوئست ( کوئست فرعی ) :31:

Scary Feelings
15-11-2011, 21:32
تو قسمت Journal یک کوئست هست که خونه رو نشون میده
یک خونه تک وسط شهر هست ( تابلوئه )
هرچی میگردم نیست :| داخل خود شهر اصلی هست درسته؟ از در که میای تو یعنی روبه روت هست؟

H M R 0 0 7
15-11-2011, 21:53
بازی رو شروع کردم و تا کشتن اولین اژدها پیش رفتم
خیلی خوشم اومد ازش
یه جورای مثل ویچره

یه سوال
این چیزمیزایی که جمع میکنیم نیمشه بفروشیم؟
این Value واسه چیشونه؟

virus2009
15-11-2011, 21:57
هرچی میگردم نیست :| داخل خود شهر اصلی هست درسته؟ از در که میای تو یعنی روبه روت هست؟

در هر خونه در میزدی بالاخره یکیش معلوم میشد .... :31:

بیا عکس گرفتم : ( من الان جلوی در ورودی شهر ایستادم )

یه سوال
این چیزمیزایی که جمع میکنیم نیمشه بفروشیم؟
این Value واسه چیشونه؟

همه چیز رو میشه فروخت
value هم به معنی ارزش اون آیتم هست ( مقدار گلدی که باید بدی و اون رو از یک نفر بخری یا اینکه به نصف این قیمت بفروشیش )
البته بعدا میتونی مهارت صحبت کردن رو افزایش بدی و ارزونتر بخری و گرون بفروشی

musketeer
15-11-2011, 22:01
آقا جایی رو میشناسید بازی رو داشته باشه؟ (بفروشه)

david071
15-11-2011, 22:40

منم همینجا گیر کردم.
فکر کنم یک دست اسکلت هم میخواد

brain
15-11-2011, 22:44
اگه تهرانی ، برو میدون انقلاب ، ارزون میده (3 تومن)
یا پاساژ پایتخت که دور و گرونه :31:

ولی دمشون گرم عجب بازی شاخیه ، هرچی میرم جلو تر ، بیشتر حال میکنم باش :40: اینقدر هم سیستم بازیش ساده و گیراس که حد نداره. اشکالات ریزی هم که داشت با این آپدیت ها ردیف شد.

منم همینجا گیر کردم.

دست اسکلت که از همون طرف که تار عنکبوت دورش پیچیده و نجاتش میدیم میوفته. اون شکل ها رو هم یادم نیست چه کردم ، فقط فکر کنم باید از قوی ترین حیوان به ضعیف ترین بچینی همین. از بالا به پایین بود یا بالعکس که یادم نیست.

راستی من می خوام ساید کوئست رو برم .... کجان اینا ؟؟؟
J رو که بزنی ، صفحه کوئست باز میشه ، بعدش هرچی کوئست تو قسمت miscellaneous هست ، یه جورایی فرعیه کاملا. کوئست اصلی هام بقل عنوانش اگه دقت کنی تصویر سر dragon هستش. یه سری کودست هام که عکس سر dragon نیست که فکر کنم تقریبا مهمه ولی اصلی شاید نباشه. خودم موندم چیه جریانش. یکی بی زحمت تفکیک کنه :11:

mjorh
15-11-2011, 23:10

همه چیز رو میشه فروخت
value هم به معنی ارزش اون آیتم هست ( مقدار گلدی که باید بدی و اون رو از یک نفر بخری یا اینکه به نصف این قیمت بفروشیش )
البته بعدا میتونی مهارت صحبت کردن رو افزایش بدی و ارزونتر بخری و گرون بفروشی

کجاها باید بفروشیم ؟
این خونه خریدنو زن گرفتن از لول چن به بعد ؟

Aria1997
15-11-2011, 23:11
من اونجاهارو رد کردم الان رسیدم به جایی که با اون زنیکه میریم اژدها رو بکشیم !!!! میرم جلو ببینم به کجا میرسم :8:
فکر نکنم حالا حالا ها تموم بشه (مگه بتلفیلده)؟؟؟؟ :31:

brain
15-11-2011, 23:17
کجاها باید بفروشیم ؟
با بعضیا که صحبت میکنی ، گزینه اولش مثلا : What have you for sale یا چیزایی شبیه به اینه .... what good you have
بعدش e رو بزن ، صفحه جدید باز میشه . 2 قسمت داره ، قسمت آیتم های فروشی طرف که بالای خط هستش و پایین خط میشه آیتم های خودت ، برو اونجا هرچی خواستی بفروش. بپا لباساتو نفروشی. در ضمن به هر کی یه سری چیزارو میفروشه. مثلا کسی که غذا خریدو فروش میکنه خب food مخره فقط و ....

م به جایی که با اون زنیکه میریم اژدها رو بکشیم !!!!
فکر نکنم حالا حالا ها تموم بشه (مگه بتلفیلده)؟؟؟؟
آره خیالت راحت :31: هنوز شروع نکردی تازه. پیشنهاد میکنم کوئست فرعی هارو هم از دست ندی که محشره.

این خونه خریدنو زن گرفتن از لول چن به بعد ؟
این قضیه رو هم بی زحمت یکی راهنمایی کنه :40:

saeed_136915
15-11-2011, 23:21
منم همینجا گیر کردم.

سلام اون دست اسکلت رو که برداشتین برین توی Items تون اون رو پیدا کنین و زوم کنین (فکر کنم با RS بود) بعد اون حیوونا که روی دست کشیده رو همونطوری روی در هم بچینین :20:

779
16-11-2011, 00:21
خوب منم بازی رو گرفتم یک 10 ساعتی بازی کردم. ( متاسفانه تو Xbox بازی میکنم PCایم داغونه )
فعلا که زیاد ته و توش رو در نیاوردم ، اما این Engine جدید بازی هنوز هم یک مشکل کم جزئیات بودن Distance ها رو داره. البته اون قبلی تو نزدیک هم همینطوری بود اما این باز نزدیکش عالی هست. مثلا به طرف Whiterun که میاین خیلی میخوره تو ذوق تون چون بیشتر چمن زار هست کلا تپه ها خالیه خالی هستند مثله این بازی هایه دو نسله قبل.( امیدوارم ، یعنی امیدوارم قسمت هایه دیگه ی مپ اینطوری نباشه ، چون جدا RiverWood شاهکار بود از زیبایی )( چند وقت پیش به حامد گفتم اسم The Elder Scroll میاد گریم میگیره ، جدا گریم گرفت :دی )
کیفیت تکسچر ها پایین بود رو Xbox که طبیعی با این عظمت ولی امیدوارم رو PC بهتر باشه.
تغییرات گیم پلی عالی بوده! فعلا زیاد نتونستم تعامل مردم و رفتارهاشونو بهم چون 100 ساعتی وقت میخواد اما درگیری ها با وجود باگ هایه فرآوان عالی هست. ( Darks Souls که سوم شخص هست سبکش اینقدر قشنگ طراحی نشده بود که این شده! )
طراحی آب و هوا عالی هست طوری که حسشو بهت القا میکنه + برف و کوه ها و کوهستان ها فوق العاده ان.
حالا تنها شهری که رفتم Whiterun بوده اما اونم اگه اون کم جزئیات بودن محیطش تویه PC درست بشه بقیش دیگه بماند بدجوری حماسی میشه!!! فکر کنم Winterhold و ... برسم سکته کنم! وااااو یاده قلعه های حماسی و تو صخره فرو رفته ی Dwarf ها میفتم با اون فضایه سرد و برفی و حماسی! خدا چقدر قشنگه!
منو هایه بازی و کلا ... یکم از حالت کلاسیک در اومده و مدرنیزه شده به نظرم میتونست قشنگ تر باشه این یکم حالت Fable بهم دست میده البته مدله Item انتخاب کردن ایناش رو میگم ولی به نظره من باید یک مدل منویه کلاسیک با پیش زمینه ی برف و یخ و کاغذ هایه پاپیروس و ... درس میکردن ، البته اینم هست که منوها خیلی سری میان بالا و شیشه ایند طوری که جلو دیدتو نگیرند ولی من اون مدل کلاسیک و تطابق با منو رو خیلی بیشتر میپسندم.
دوربین سوم شخص تو حالت Combat عالیه اما تویه حالت معمولی نصفه صفحه رو شخصیت میگیره ( اگه کسی میدونه که میتونی دوربین رو دورتر از شخصیت کنی بگه ) که تویه اون حالت اوله شخص رو بیشتر ترجیح میدم! یک جورایی Dead Space میشه!
مپ! مپ یک جورایی عالیه یک جورایی... نمیدونم چجوری بگم کلا از مپ هایه 3d به خاطره سنگینیش و شلوغ شدنش و زاویه دار بودنش خوشم نمیام ، اما این خوب تو دلم نشسته! یکم منو یاده Civilization میندازه اون ابر هایی که بالا هست. اما یک جورایی احساس میکنم مپ کوچکتر هست نسبت به Cyrodiil هرچند که باید هم باشه اگه به نقشه ی Tamriel دقت کنین Cyrodiil خیلی بزرگتره. برا من که خوبه هرچه کوچکتر پر جزئیات تر. امیدوارم اینقدر جاهایه باستانی و تاریخی و Rune و... داشته باشه که تا 400 ساعت بنده رو ارضا کنه!
با اسپل ها زیاد کار نکردم چون کلا خوشم نمیاد از اسپل و همیشه دوست دارم Warrior باشم حتی از Archer هم خوشم نمیاد زیاد دنگ و فنگ داره همیشه دوست دارم تانک و قوی باشم با آرمور زیاد چون خیلی راحت وسایلش تو بیشتر بازی ها پیدا میشه ( از جمله DA و خیلی از بازی هایه دیگه ) اما این سیستم جدیدش جالبه برام هرچند استفاده ی زیادی ازش نمیکنم.
یکی از بهترین قسمت ها همین قسمت Skill ها هست به نظرم فوق العاده درست شده و کاملا برآزنده ی بازیه.
اون همه پرک و اون Skill ها با حالت ستاره گونه و راحتش احساسه خوبی بهم دست میده حداقل میدونم این یک موردش یکم کلاسیک و Elder Scroll ای هست!
صداگزاری بازی با اینکه عالی بود اما خیلی طبیعی هست! چجوری بگم من رفته بودم رویه کوهی دقیقا لبه پرتگاه برف میومد و زیرم رودخونه و روبه روم تا جایی که چشم کار میکرد جنگل و کوه بود. خلاصه جون میداد واسه یک آهنگ حماسی و شاهکار که ... صدایه برف و رودخونه و از اونور یک گرگ کلا زد تو حالم :دی حالا نمیدونم چون کسی اینجا بود زیاد به صدا هایه محیطی و موسیقی محیط توجه نکردم اما خیلی زیبا میشه اگه اینطوری بشه .( یک چیزی مثله موزیک منویه بازی تویه بازی باشه... واااااااااای )
داشتم تویه رودخونه راه میرفتم که یکدفهعه تعدادی ماهی دیدم که میپریدن اینور اونور جالب بود تویه همون چند ثانیه هم میشد بگیریشون. نمیدونم بازی قابلیت ماهیگیری هم داره یا نه! اگرم نداشته باشه مهم نیست چون کلا کاره وقت تلف کنی ای هست :دی
Smithing ، Alchemy و... قسمتی که من همیشه تو هر بازی ای ازش بدم میاد! میدونی چرا؟! باید Ingredient جمع کنی اون همه مدل هایه مختلف که تویه هر بازی ای یک جور هست تو Witcher ، WOW و ... این همه وقت باید بزاری بشناسیشون. بعد بری دنبالشون!! یادمه تویه Oblivion یک کوئست بود ماله گیاهان نادر بودش ، که یک کتاب بهت یارو میداد جاهایی که میشه پیداشون کرد رو میگفت ، خلاصه بعد خوندن اون فکر کنم 10 ساعت من وقت گزاشتم برا پیدا کردنشون چون وسط راه یکدفعه یک کوئستی ، جایه جالبی و ... پیدا میشد وقتمو میگرفت ... خلاصه پیر شدیم. این Ingredient ها و مواد لازم Smithing و... هم دقیقا همینجوری باید اینقدر وقت بزاری که چی! منم اصلا ازشون استفاده نمیکنم :دی کلا اهل Potion و چیز هایه دست ساز و ... نیستم تو درگیری یادم میره بزنم :دی اما خوب یکم که زیاد میشه میرم هموشونو درست میکنم بعد میفروشم که هم Skill هم زیاد شده هم شاید روزی واسه Boss یا هرچیزه دیگه ای بدردم بخوره Level ش.
مشکل Skyrim ، به جز کم جزئیات بودنش تویه Xbox و تکسچر هاش که کاملا طبیعی هست + باگ ها...
به نظرم بسیار بزرگ بودنش هست!! طوری که کسی ممکنه همون اول ببینه ( مثله یکی از دوستام ) دیوانه میشه بس که Skyrim بی نهایت بزرگه! اونهم ingredient اون همه مواد و گیاه و... تویه هیچ بازی ای ( مگر WOW ) نیستند حتی بعد از 30 ساعت بازی کردن DA و Witcher تمامه اینا رو من حفظ بودم اما تویه TES همیشه ای خدا این چیه دیگه اینو با چی قاطی کنم حالا چی درست میشه دست به کتاب خوندن و ... میشدم 4 تا چیز یادم میموند! یادمه تو Oblivion انواع و اقسام گل ها بود که فکر کنم تویه این بیشتر هم هست! بنفش نارنجی قرمز زرد ... حالا اونور میرفتی مزرعه یکدفعه انگار بازی عوض میشد! هویج پیاز کلم گل کلم نمیدونم ریحون :دی ... اینور باز یک چیزایه دیگه! برگ درخت بودن بیشتر! میوه ها رو که دیگه نگو! آخه آدم جدا دیوانه میشه :دی
+ این Discover کردن این مپ خلت میکنه! من که دوست دارم همه چیرو کامل برم! مثله Oblivon میشه واسم که 60 70 ساعت بازی کردم و اینقدر Side Quest حل کردم که بازی اصلی یادم رفت! هنوز که هنوزه تموم نشد اون بازی و Side Quest هاش چی باشه این که بی نهایت... فکر کنم اصلا بازی رو نتونم تموم کنم :دی
خوب دیگه زیاد حرف زدم. از همه ی عزیزان میخوام که این RPG شاهکار رو که فکر کنم بیشترین میانگین امتیاز رو تو کله RPGها داشته باشه ( جز چندتا مثله Oblivion فکر کنم 96 شد و ME2 که اصلا RPGش بدرد باباش میخورد و شاید 1 ای دیگه ) بازی کنن. دیدتون به بازی عوض میشه کلا. عظمت + آزادی + تنوع + گیم پلی + زیبایی + هوش مصنوعی = The Elder Scroll .
100% میطمئنم این بازی جایه Fallout 3 رو به عنوان بهترین بازیه RPG عمرم میگیره.
هنوز سره بحثم هستم : Diablo 3 vs Skyrim : Which one is better?:دی

Scary Feelings
16-11-2011, 00:33

دمت گرم :دی شرمنده خدایی , هرچی میگشتم پیدا نمیکردم , الان رسیدم یه جایی با این پیرمرد و دختره رفتیم یه کوُست انجام بدیم , رفتیم تو یه غاری , اونجا یه پازل دیگه هست , شکلاش عجیب غریبه , دختره گفت باید این پازل یه ربطی به این پل داشته باشه , اما هرچی میچینمش اتفاقی نمیوفته !

virus2009
16-11-2011, 00:47
حالا تنها شهری که رفتم Whiterun بوده اما اونم اگه اون کم جزئیات بودن محیطش تویه PC درست بشه بقیش دیگه بماند بدجوری حماسی میشه!!! فکر کنم Winterhold و ... برسم سکته کنم! وااااو یاده قلعه های حماسی و تو صخره فرو رفته ی Dwarf ها میفتم با اون فضایه سرد و برفی و حماسی! خدا چقدر قشنگه!

به نظر من قشنگ ترین شهرش Markarth هست ( یک شهر در دل کوه با پله هایی که از وسطش جوی آب رد میشه و از کوه میره بالا و میرسه به خونه Jarl [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولین بار که رسیدم به این شهر فقط 15 دقیقه اینجوری --->>> :18: بودم
یعنی واقعا شاهکاره
تو PC گرافیک فقط نصف شب هاش آدم روانی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرمنده خدایی , هرچی میگشتم پیدا نمیکردم , الان رسیدم یه جایی با این پیرمرد و دختره رفتیم یه کوُست انجام بدیم , رفتیم تو یه غاری , اونجا یه پازل دیگه هست , شکلاش عجیب غریبه , دختره گفت باید این پازل یه ربطی به این پل داشته باشه , اما هرچی میچینمش اتفاقی نمیوفته !

اگه میتونی عکس بزار

saeed_136915
16-11-2011, 00:54
دوستانی که بازی رو روی PC اجرا میکنن اگه ممکنه بگن زمان لودینگ ها چقدره تقریبا.
من روی Xbox بازی میکنم روی هارد هم نصب کردم ولی لودینگ هاش واقعا منو اذیت میکنه. الان لول 29 ام میخوام بیام رو PC از اول بازی کنم

Aria1997
16-11-2011, 00:55
دوستانی که بازی رو روی PC اجرا میکنن اگه ممکنه بگن زمان لودینگ ها چقدره تقریبا.
من روی Xbox بازی میکنم روی هارد هم نصب کردم ولی لودینگ هاش واقعا منو اذیت میکنه. الان لول 29 ام میخوام بیام رو PC از اول بازی کنم

دقیقا 2 ثانیه !!!! :31:

mjorh
16-11-2011, 01:01
دقیقا 2 ثانیه !!!! :31:
لای میگه 2.5 ثانیه :31:

saeed_136915
16-11-2011, 01:05
خیلی ممنون دوستان .من هاردم رو RAID هم کردم پس کمتر از 2 ثانیه طول میکشه واسه من :31:
از فردا میام رو PC :20:

Aria1997
16-11-2011, 01:37
سلام دوستان ... چطوری میشه جادو گرفت ؟؟؟ یا خرید ؟؟؟ سپـاس :40:

alireza661299
16-11-2011, 01:52
سلام دوستان
این بازی برای اجرا به چه گرافیکی نیاز داره؟
میتونم رو لپ تاپ با گرافیک 512 بازیش کنم (ATI 3650)؟

مرسی.

virus2009
16-11-2011, 01:52
سلام دوستان ... چطوری میشه جادو گرفت ؟؟؟ یا خرید ؟؟؟ سپـاس :40:

از Mage ها
تقریبا تو هر شهری یکدونه وجود داره ( کالج winterhold هم که منبعش ـه )
اسپل ( جادو ) ها اول به صورت کتاب هستند که باید اونا رو بخری و بعد تو Inventory در قسمت کتاب ها باید بخونیشون و بعد در صفحه مجیک ظاهر میشن

Aria1997
16-11-2011, 02:07
از Mage ها
تقریبا تو هر شهری یکدونه وجود داره ( کالج winterhold هم که منبعش ـه )
اسپل ( جادو ) ها اول به صورت کتاب هستند که باید اونا رو بخری و بعد تو Inventory در قسمت کتاب ها باید بخونیشون و بعد در صفحه مجیک ظاهر میشن

یعنی باید این کتابارو تا آخر ورق زد ؟؟؟

brain
16-11-2011, 02:15
فک کنم یه بار بازش کنی ینی اینکه یاد گرفتیش ! وقتی باز میکنی برای اولین بار ، یه نوشته میاد اون بالا که میگه مثلا فلان چیز رو یاد گرفتی !

Aria1997
16-11-2011, 02:20
فک کنم یه بار بازش کنی ینی اینکه یاد گرفتیش ! وقتی باز میکنی برای اولین بار ، یه نوشته میاد اون بالا که میگه مثلا فلان چیز رو یاد گرفتی !

باور کنید بیش از 50 تا کتاب دارم ...... هیچ کدوم هیچ کاری نمی کنند !!! :41:

virus2009
16-11-2011, 02:23

کلا کتاب ها توی بازی فقط بازشون کنی کافیه ( هر نوع کتابی حتی برای کوئست ها ) و نمی خواد همشون رو ورق بزنی
ولی اگه انگلیسیت خوبه و به کتاب خونی علاقه داری بهتره بخونیشون چون الکی نیستند
مثلا تو بعضی کتاب ها یک داستان رو نقل کردند که جالبه
کتاب ها هم معمولا 2-8 صفحه هستند

باور کنید بیش از 50 تا کتاب دارم ...... هیچ کدوم هیچ کاری نمی کنند !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونی بندازیشون دور ، بیشترشون مال کوئست ها هستند که فقط باید محتواش رو میخوندی
بعضی کتاب ها رو اگه بخونی Skill مربوط به اون کتاب رو هم یاد میگیری
مثلا اگه یک کتاب مربوط به Destruction باشه skill ـِت یک لول زیاد میشه

Aria1997
16-11-2011, 02:30
کلا کتاب ها توی بازی فقط بازشون کنی کافیه ( هر نوع کتابی حتی برای کوئست ها ) و نمی خواد همشون رو ورق بزنی
ولی اگه انگلیسیت خوبه و به کتاب خونی علاقه داری بهتره بخونیشون چون الکی نیستند
مثلا تو بعضی کتاب ها یک داستان رو نقل کردند که جالبه
کتاب ها هم معمولا 2-8 صفحه هستند

میتونی بندازیشون دور ، بیشترشون مال کوئست ها هستند که فقط باید محتواش رو میخوندی
بعضی کتاب ها رو اگه بخونی Skill مربوط به اون کتاب رو هم یاد میگیری
مثلا اگه یک کتاب مربوط به Destruction باشه skill ـِت یک لول زیاد میشه

راستی بعد از کشتن ازدها اولی باید برم اونور کوه و وسط راه یه پیرمرد جادوگری بود یه هو بهم حمله کرد منم تا میتونستم آتیش زدم بهش اونم مرد با اسکلت هاش !!! بعد یه سنگی اومد که نور میداد بالا :18: اون چی بود ؟؟؟

manuelcalavera
16-11-2011, 08:49
بعد یه سنگی اومد که نور میداد بالا :18: اون چی بود ؟؟؟
سنگ ِ نور دِه ! :ی

Scary Feelings
16-11-2011, 09:20
اگه میتونی عکس بزار

خودم فهمیدم جریانش چی بود , کوست temple of haven بودم , بعد مثل اینکه تو pc پیرمرده اون قسمت پازلش رو کمک نمیکنه !

aramesh_61
16-11-2011, 09:35
دوستان نسخه ی ایکس باکس این بازی چندتا دی وی دیه؟ یه دی وی دیه؟

Aria1997
16-11-2011, 10:05
سنگ ِ نور دِه ! :ی

آره باوور کن یه سیگ عظیم بود که به آخرآسمون نور میداد ! :13:

Mobham69
16-11-2011, 12:47
دارم روانی میشم!!:39::34::15::24: با تشکر از تمامی دوستانی که منو به بازی کردن این گیم سوق دادن....یه شاهکار ناب:Skyrim and oblivion !
واقعا شاهکاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19:.....فکم افتاد!از همون اول بازی فهمیدم چیه!بهترین RPG تو عمرم بود!:39::34::15::24:
به همه افرادی که بازی نکردن شدیدا توصیه میکنم بازی کنن!:10:

aliani
16-11-2011, 12:50
دوستان من این shouts slow time رو گرفتم اما برا آنلاکش میگه که به dragon soul نیازه اما هرچی میگردم اژدهایی پیدا نمیکنم جایی خاصی نیست تو نقشه اینا باشن ؟

ممنون

Aria1997
16-11-2011, 12:56
دوستان من این shouts slow time رو گرفتم اما برا آنلاکش میگه که به dragon soul نیازه اما هرچی میگردم اژدهایی پیدا نمیکنم جایی خاصی نیست تو نقشه اینا باشن ؟

ممنون

چرا شما به سمت یه برجی هست که بری اونجا هست .... نمیدونم اسمش چیه !!! :31:

virus2009
16-11-2011, 12:57

ممنون

بضعی جاها تو نقشه هست که یک دراگون اونجا زندگی می کنه و یک Dragon Wall هم داره
توی بعضی از شهر ها هم مانند Riften و Markarth وقتی پیش Jarl بری همراهش یک کوئست بهت میده که باید اژدها بکشی

manuelcalavera
16-11-2011, 14:32
در دانشگاه به سر میبریم ، حالمان از هر چه درس است بهم میخورد . همه ش در چشمانمان مناظر زیبای اسکایریم تداعی میشود و هی میگوییم پس کی میرویم خانه اسکایریم بزنیم ....... همچین بلایی هیچگاه بر ما نازل نشده بود.

Aria1997
16-11-2011, 14:38
در دانشگاه به سر میبریم ، حالمان از هر چه درس است بهم میخورد . همه ش در چشمانمان مناظر زیبای اسکایریم تداعی میشود و هی میگوییم پس کی میرویم خانه اسکایریم بزنیم ....... همچین بلایی هیچگاه بر ما نازل نشده بود.

:16::16::16:

یعنی اینقدر معتاد شدی به این بازی؟؟؟ :18:

molaali
16-11-2011, 14:46
در همون اوایل بازی بعد از این که پیش فرمانروای منطقه رفتم و قضیه ی دیدن اژدها رو گفتم گفت که برم به retrieve the dragonestone ولی من هر چی اونجا رو گشتم چیزی پیدا نکردم. و از منطقه خارج شدم.
لطفاً راهنمایی کنید.
ممنون.

Aria1997
16-11-2011, 14:49
در همون اوایل بازی بعد از این که پیش فرمانروای منطقه رفتم و قضیه ی دیدن اژدها رو گفتم گفت که برم به retrieve the dragonestone ولی من هر چی اونجا رو گشتم چیزی پیدا نکردم. و از منطقه خارج شدم.
لطفاً راهنمایی کنید.
ممنون.

شما یه ذره دقیق تر به نقشه نگاه کن !!!! شما باید بری بالای کوه اونجا یه معبد هست بعدش نقشه رو دنبال کن :46:

molaali
16-11-2011, 15:10
شما یه ذره دقیق تر به نقشه نگاه کن !!!! شما باید بری بالای کوه اونجا یه معبد هست بعدش نقشه رو دنبال کن :46:
این کار رو کردم دنبال علامت وارد معبد شدم و علامت به انتهای راه اشاره میکرد از غار که بیرون اومدم دیدم داخل نقشه علامت همون ابتدا ی غار باقی مونده که من دور شده بودم.داخل معبد باید کار خاصی کرد؟

Aria1997
16-11-2011, 15:13
این کار رو کردم دنبال علامت وارد معبد شدم و علامت به انتهای راه اشاره میکرد از غار که بیرون اومدم دیدم داخل نقشه علامت همون ابتدا ی غار باقی مونده که من دور شده بودم.داخل معبد باید کار خاصی کرد؟

بله باید بازی رو ادامه بدی
جلوتر که میرید 2 تا سرباز هست اونارو که کشتید همینجوری میرید جلو .... به خدا مردم تا ردش کردم :31:
البته توی غار که رفتید نقشه رو باز کنید

MobinS
16-11-2011, 15:13
توی معبد باید دراگون استون رو بگیری دیگه!

بچه هاگلیچ جالب برای این که اسکیل Speech یا سخن ورزی تون راحت 100 کنید!! :

++

راستی... لیدیا هم گلیچ داره! نمیشه باهاش ازدواج کرد... گفتن بعدا پچ میدیم درست میشه... الکی دلتونو خوش نکنید... من رفتم تو خط Muiri :دی :

Aria1997
16-11-2011, 15:24
این چه وضعشه آخه !!!!! با هزار بدبختی یه اسب خریدیم که مسافت های طولانی رو طی کنیم... میرم تو یه برج بر میگردم میبینم نیستش !!!!!

Leon-117
16-11-2011, 15:39
راستی... لیدیا هم گلیچ داره! نمیشه باهاش ازدواج کرد... گفتن بعدا پچ میدیم درست میشه... الکی دلتونو خوش نکنید... من رفتم تو خط Muiri [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دیدی گفتم نمیشه!اگه میشد که من تاحالا 100بار باهاش مزدوج شده بودم!:31:
این Muiri بدرد نمیخوره.برو دنبال همونی که گفتم جادوگره(مو قرمزه و اینا!)
+
مبین خودت عکس گرفتی؟!
تکسچر های لباس این Muiri لود نشدن.............مبین تو که میری لایو،یه سر بزن ببین پچ برا بزای اومده یا نه..........

virus2009
16-11-2011, 15:51
این چه وضعشه آخه !!!!! با هزار بدبختی یه اسب خریدیم که مسافت های طولانی رو طی کنیم... میرم تو یه برج بر میگردم میبینم نیستش !!!!!

تو هر شهری که میرید اسب میره تو اصطبل بیرون از شهر
اسب خریداری شده هیچ وقت فرار نمیکنه
اگر هم نبود تو نقشه fast travel که کنید میاد

Aria1997
16-11-2011, 16:04
تو هر شهری که میرید اسب میره تو اصطبل بیرون از شهر
اسب خریداری شده هیچ وقت فرار نمیکنه
اگر هم نبود تو نقشه fast travel که کنید میاد

آره اومد ممنون :11:
راستی کتابارو هم پیدا کردم و اسپل هم دارم ولی Magicka من خیلی کمه 150 تاست ولی اونا بیشتر میخوان باید چی کار کرد ؟ کجا میشه طول جادو رو بیشتر کرد ؟؟؟ :31:

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

دیدی گفتم نمیشه!اگه میشد که من تاحالا 100بار باهاش مزدوج شده بودم!:31:
این Muiri بدرد نمیخوره.برو دنبال همونی که گفتم جادوگره(مو قرمزه و اینا!)
+
مبین خودت عکس گرفتی؟!
تکسچر های لباس این Muiri لود نشدن.............مبین تو که میری لایو،یه سر بزن ببین پچ برا بزای اومده یا نه..........

فســــاد در اینجا بــیداد می کند !!!! :31: :16:

این بازی هم شده ناموس بازی :31:

Leon-117
16-11-2011, 16:16
فســــاد در اینجا بــیداد می کند !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هم شده ناموس بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا چرا تهمت میزنی؟!
داریم در راستای چندین عمر خیر قدم میزاریم،همین!:31:

Aria1997
16-11-2011, 16:20
آقا چرا تهمت میزنی؟!
داریم در راستای چندین عمر خیر قدم میزاریم،همین!:31:

:16:
مبارک باشه !!!! حالا کی به سلامتی ؟؟؟ :دی

kumarbaz
16-11-2011, 17:09
دوستان یه لطفی کنن و یه توضیح درباره Soul Gem ها بذارن، ممنون میشم به مولا:31:

virus2009
16-11-2011, 17:43

Soul Gem ها مربوط به Enchanting میشن
شما هر Gemی که پیدا میکنید نوشته Empty که باید روح یک نفر رو داخلش حبس کنید .
برای این کار ، هم میشه از اسپلی به نام Soul Trap و هم اسلحه هایی که Enchant ـه Soul Trap رو دارند استفاده کرد

نحوه استفاده از اسپل soul trap : این اسپل رو میتونید از جادوگر ها بخرید ، وقتی اسپل رو یاد گرفتید اون رو روی موجودی که میخواهید روحش رو حبس کنید بزنید و طی 60 ثانیه باید بکشیدش تا روحش حبس بشه
اسلحه هایی هم که enchant ـه soul trap رو دارند کافیه باهاش اون موجود رو بکشید تا روحش حبس بشه

وقتی Gem با یک روح پر شد حالا میشه در Enchanting ازشون استفاده کرد یا اگر enchant ـه سلاحتون ( مثل Frost damage یا Shock damage که زیر مشخصات اسلحه مینویسه و یک خطی هم برای نشان دادن میزانش داره یا Staff ها که به یک میزان محدودی میشه ازشون استفاده کرد ) تموم شد میشه باهاش دوباره سلاح رو شارژ کرد ( با زدن کلید T و انتخاب soul Gem )

دقت کنید که بعد از استفاده از soul Gem ها اونها نابود می شوند

Gem ها بسته به نوعشون ، باید هر کدوم روح خاصی رو داخلشون حبس کرد
نوع Gem ها و روحی که باید داخلشون حبس کرد به صورت زیر است ( به ترتیب قدرت و ارزش ) :

Black Soul Gem : روح آدم ها و NPC ها یا روح ها
Grand Soul Gem : روح ماموت ها یا dragon priest ها
Greater Soul Gem : روح Giant ها Storm Atronach ها
common Soul Gem : روح حیوون های بزرگ مثل خرس ها یا اسکلت ها و فالمر های قوی
lesser Soul Gem : روح زامبی ها و اسکلت های معمولی با قدرت کم ( یا مشابه )
Petty Soul Gem : روح موجودات کوچک ( مثل بز ، گاو ، آهو و کلا حیوون های کوچکی که حمله نمی کنند )

نکته 1 : بعضی روح ها بسته به لولتون نوعشون تغییر میکنه
نکته 2 : Gem های رده بالاتر میتونند با روح های رده پایین پر بشند مثلا یک Grand soul gem میتونه با روح Lesser پر بشه در اینصورت Gem تبدیل به Lesser میشه

2 تا gem ـه خاص هم توی بازی وجود داره که در کوئست " The Black Star " میتونید یکی از آنها را بگیرید
این دو gem بعد از استفاده نابود نمی شوند و فقط روح داخلشون از بین میره و باید دوباره یک روح در آنها حبس کرد .
اسم این 2 gem به صورت زیر است :

Black Star : از نوع Black Soul Gem است و میشه روح آدم ها رو در آن حبس کرد
Azura's Star : از نوع Grand Soul Gem است و روح های Grand رو میشه در آن حبس کرد
( Black Star بهتر و قویتر از Azura's Star است به دلیل اینکه از نوع Black Soul Gemـه )

لیست کامل روح ها رو میتونید در لینک زیر ببینید :

Arthas_02
16-11-2011, 18:10
سلام درباره ی lock pick میشه کمی توضیح بدید که کلا چی جوری باید بفهمم که الان باید قفل رو باز کنم ؟

Scary Feelings
16-11-2011, 18:23
سلام درباره ی lock pick میشه کمی توضیح بدید که کلا چی جوری باید بفهمم که الان باید قفل رو باز کنم ؟
باید صداش رو گوش بدی , یه 10-12 بار تست کنی میاد دستت

aristocrat
16-11-2011, 18:27
طریقه استفاده از soul trap :

اول وقتی که دشمن زنده هست spell رو روش میزنید بعدش به مدت زمانی که Spell به شما گفته دشمنتون رو میکشید.(مثلا 60 ثانیه) اگر قبل از مدت زمان اینکارو انجام بدید با پیغام اینکه soul trap موفقیت آمیز بود مواجه میشید.اگه Soul Gem خالی و متناسب با دشمنتون رو نداشته باشید پیغام میده که موفقیت آمیز نبود.

ســــاد در اینجا بــیداد می کند !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هم شده ناموس بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فساد چیه. اینهمه کار میکنم جادو میزنم حقمونه :31:

Mobham69
16-11-2011, 18:29
سلام من جای یه در به شکل دایره گیر کردم که 3 تا حلقه داره!رو هر حلقه هم 3 تا شکل:جغد و شاپرک و خرس هست!باید چطوری مچ کنم!؟

mokhtar
16-11-2011, 18:51

بیا پیش خودم

محیط جنگل رو جاهای دیگه رو خیلی با عظمت درست کردن

امسال میترکوننننه

AlexMercer
16-11-2011, 19:11
من لیدیا میخوام! کی میشه باهاش ازدواج کرد کی این پچه میاد؟ حالا تا این پچه میاد نمیشه با کس دیگه بود؟ بعد طلاق گرفت رفت سمت لیدی؟:31:

manuelcalavera
16-11-2011, 19:16
@علی لئون
جادوگر مو قرمزه کووجایه ؟ چه خصوصیاتی داره ؟ چه مزایایی داره ؟ زن ِ خونه و مبارزه هست ؟

Arrowtic
16-11-2011, 19:47
آقا از کجا بدونم یک کوئست برا لولم مناسبه یا نه؟

Leon-117
16-11-2011, 20:02
من لیدیا میخوام! کی میشه باهاش ازدواج کرد کی این پچه میاد؟ حالا تا این پچه میاد نمیشه با کس دیگه بود؟ بعد طلاق گرفت رفت سمت لیدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای طلاق گرفتن به هیچ وجه نباید همسرتون رو بکشید که بعدش دیگه نمیتونید ازدواج کنید!که شاید با یه پچ این مشکل رو رفع کنن.
وقتی همسرتون پرسید که "من توی این لباس چاق به نظر میام؟"جواب بدید آره و عملیات طلاق گرفتم شروع میشه!

جادوگر مو قرمزه کووجایه ؟ چه خصوصیاتی داره ؟ چه مزایایی داره ؟ زن ِ خونه و مبارزه هست ؟ خودم از نزدیک تا حالا ندیدمش!
توی لودینگ های بازی عکسش رو دیدم که یه چوب جادوگری دستشه...........توی یه فروم خارجی گفته بودن که میشه باهاش ازدواج کرد.اگه اشتباه نکنم تو وینترهولد هست.

manuelcalavera
16-11-2011, 20:07
توی لودینگ های بازی عکسش رو دیدم که یه چوب جادوگری دستشه...........توی یه فروم خارجی گفته بودن که میشه باهاش ازدواج کرد.اگه اشتباه نکنم تو وینترهولد هست.

من وینترهولد رو جارو کردم ، نبود . نکنه هود انداخته روی کله مله ش .
بریم امروز سر ِ راه ِ سالیتیود یه سری هم به وینترهولد بزنیم .

Mobham69
16-11-2011, 20:08
خودم کشف کردم ممنون

vahidgame
16-11-2011, 21:10
تا حالا که من بازیو رفتم بزرگترین مشکلی که در اون دیدم اینه که بازی حتی از شماره قبلی هم معتاد کننده تر شده! :دی
دنیای بازی دیگه بیش از انداز زیبائه یعنی آدم حتی فقط از چندین دقیقه نگاه کردن به طبیعت دنیای بازی هم لذت می بره!
من که ماموریت اصلی رو کلا ول کردم و فعلا فقط ماموریت های بی شمار فرعی بازی رو میرم و فعلا می خوام هر چی بیشتر قوی تر بشم و سلاح های بهتری هم بخرم...
یه چیزی که توی بازی منو خیلی خوشحال کرد اینه که همون طور که سازندگان قبلا گفته بودن روی دوربین سوم شخص هم خیلی کار کردن و این دوربین خیلی بهتر شده. من توی شماره قبلی کلا با دوربین اول شخص می رفتم و دوربین سوم شخص برام جالب نبود ولی توی این شماره دارم بیشتر با دوربین سوم شخص میرم!

@مبین،وحید،نیما:
بازی فقط یه آندرس کم داره!:دیاینو نقل قول کردم به خاطر اینکه در مورد یه قضیه ای باید بگم
من نمی دونم چرا علی و مبین (مخصوصا مبین) به این قسمت رومنس و اینا توی بازی ها خیلی علاقه دارن! :دی
الان مثل بازی های دیگه توی این تاپیک هم کلی در مورد این قضیه صحبت می کنید و فکر کنم اصلا باید بریم با سازندگان بازی های مختلف این سبک صحبت کنیم که این قسمت رومنس رو کلا یه صورت یه قسمت ویژه برای شما درست کنن که وقتی اونو میرید لذت بیشتری نسبت به الان بهتون بده! :دی

اهم! اهم!
@ وحید
یادته؟ اون زمونا؟ دراگون ایج ها؟ :دی هنوز توی صفحه ی یک هست بحث ها! گفتی وقتی بیاد می بینیم! این پست ها همین جا هستن تا وقتی که جفت بازی ها بیان! یادته از همون زمان ندای شاهکار بودن این بازیو می دادم؟ حالا کوشی وحید؟ نمی بینمت جدیدا؟؟؟ :)

اتفاقا الان رفتم اون پست صفحه دوم خودم رو دیدم و به نکته ظریفی اشاره کردی :دی
اگه پستای منو نگاه کنی من در مورد اسکایریم همیشه تعریف کردم و منم اشاره می کردم که شاهکار میشه و در کل مسئله اینه که اسکایریم همون جوری شد که باید میشد ولی دراگون ایج نه!
در مورد این که دراگون ایج چرا نشد هم من یه نظری دارم. به نظر من دلیل این بود که دراگون ایج از اون سبک و سیاق شماره قبلی پیروی نکرد و کلا رفت به سوی عوض کردن ساختار بازی که به خاطر همین در اون سطحی که باید باشه نبود ولی اسکایریم از همون ساختار شماره های قبلی پیروی کرد و فقط سعی کرده اونو بهینه کنه
در این مورد یه مثال می زنم که فکر کنم به اون می خوره. مثلا شما یه شرکت معروف خودرو سازی رو در نظر بگیرید ماشینی که الان می سازه با ماشین 40 سال پیش از یه ساختار و روش مشترکی پیروی می کنه و کلا ماشین ها اون شرکت یه وجه مشترک دارن که مشخص می کنه این ماشین ها برای اون شرکتن که به نظرم سری TES در دنیای گیم به همین صورته و رمز موفقیت خیلی زیاد اسکایریم هم همینه...

mokhtar
16-11-2011, 21:16
دوستان یه اپدیت هست حدود 230 مگ حجمش هست دانلود کنید خیلی رون تر میکنه و باگ هارو کم میکنه

مال رازور هست رسمی نیست ولی خیلی بهتره

david071
16-11-2011, 22:30
چجوری برم این بالا؟
2 ساعته دارم دور کوهه میچرخم

$360$
16-11-2011, 22:41
نمیدونم این بازی رو بگیرم...نگیرم...با rpg حال نمیکنم ولی تعریف از این یکی زیاد شنیدم و خوندم...من که با witcher زیاد حال نکردم با اینم حال نمیکنم؟بعضی جاها هم خوندم که گرافیکش از witcher همچین یه خورده پایین تر میزنه.این درسته؟!کلا من rpg بازی نمیکنم مگر این که گرافیک داشته باشه:20:

Aria1997
16-11-2011, 22:54
چجوری برم این بالا؟

اونجا یه معبد هستش ... .شما پلکانی ندیدی ؟؟؟ :20:

soltanarash
16-11-2011, 23:03
طریقه استفاده از soul trap :

اول وقتی که دشمن زنده هست spell رو روش میزنید بعدش به مدت زمانی که Spell به شما گفته دشمنتون رو میکشید.(مثلا 60 ثانیه) اگر قبل از مدت زمان اینکارو انجام بدید با پیغام اینکه soul trap موفقیت آمیز بود مواجه میشید.اگه Soul Gem خالی و متناسب با دشمنتون رو نداشته باشید پیغام میده که موفقیت آمیز نبود.

spell سول ترپ رو از کجا گیر بیارم؟
من یه جایی گیر کردم یه دستگاه بزرگیه توی غار دورف ها وقتی کریستال رو می زارم روش جادوگره می گه باید با spell تنظیمش کنم ولی نمی گه با چه spell یی.لطفا یه راهنمایی کنید

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

چجوری برم این بالا؟

از سمت راست کوه یه راهی هست که به نظر نمی به کوه برسه ولی اگه ادامه بدی می تونی از کوه بری بالا.اول می رسی به یه شهر بعد از روی پلکان می ری

virus2009
16-11-2011, 23:19
نمیدونم این بازی رو بگیرم...نگیرم...با rpg حال نمیکنم ولی تعریف از این یکی زیاد شنیدم و خوندم...من که با witcher زیاد حال نکردم با اینم حال نمیکنم؟بعضی جاها هم خوندم که گرافیکش از witcher همچین یه خورده پایین تر میزنه.این درسته؟!کلا من rpg بازی نمیکنم مگر این که گرافیک داشته باشه:20:

منم اوایل مثل شما بودم و با Dragon Age و Witcher حال نکردم
ولی الان یکی باید بیاد ما رو از جلو سیستم جمع کنه از بس که بازی قشنگه با اون گرافیک خیره کننده
کاش بازی تو تابستون میومد ، از درس و دانشگاه افتادیم :41:

spell سول ترپ رو از کجا گیر بیارم؟
من یه جایی گیر کردم یه دستگاه بزرگیه توی غار دورف ها وقتی کریستال رو می زارم روش جادوگره می گه باید با spell تنظیمش کنم ولی نمی گه با چه spell یی.لطفا یه راهنمایی کنید

از Mage هایی که کتاب اسپل میفروشند باید بخری

باید از اسپل های Flame و Frostbit استفاده کنی
که کتاب هاشون اونجا هست و میتونی یاد بگیری
اسپل ها رو روی کریستال بزن تا بچرخه ( هر دو رو بزن تا ببینی با کدوم می چرخه ) تا هر اشعه ای توی یکی از خط ها بیافته

M e i s a m
16-11-2011, 23:31
وااااای این بازی خیلی دنباش بزرگه...!! بینم این اینونتوری فول نمیشه؟ من هر چی میبینم ورمیدارم یهو پر نشه بمونم لنگ...

Aria1997
16-11-2011, 23:31
راستی کتابارو هم پیدا کردم و اسپل هم دارم ولی Magicka من خیلی کمه 150 تاست ولی اونا بیشتر میخوان باید چی کار کرد ؟ کجا میشه طول جادو رو بیشتر کرد ؟؟؟ :11:

soltanarash
16-11-2011, 23:36
راستی کتابارو هم پیدا کردم و اسپل هم دارم ولی Magicka من خیلی کمه 150 تاست ولی اونا بیشتر میخوان باید چی کار کرد ؟ کجا میشه طول جادو رو بیشتر کرد ؟؟؟ :11:

فکر نکنم جایی بشه Magicka رو زیاد کرد.فقط وقتی لول می گیری اونجا زیاد می شه

manuelcalavera
16-11-2011, 23:39
وااااای این بازی خیلی دنباش بزرگه...!! بینم این اینونتوری فول نمیشه؟ من هر چی میبینم ورمیدارم یهو پر نشه بمونم لنگ...

پر میشه ، وزنی هست . داستانا داری با این قضیه حالا . صبر کن :27:

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

فکر نکنم جایی بشه Magicka رو زیاد کرد.فقط وقتی لول می گیری اونجا زیاد می شه

با بعضی از آیتم ها زیاد میشه . مثلا" گردنبند ِ Savos ، که Arch-mage ِ کالج وینترهولد هست ، 50 تا میره روش

Aria1997
16-11-2011, 23:45
پر میشه ، وزنی هست . داستانا داری با این قضیه حالا . صبر کن :27:

آره حالا حالا ها داستان داره :31:

new evil
16-11-2011, 23:59
اقا من اشکم داره در میاد از از بس پستای اینجا رو خوندم
کسی اصفهان سراغ نداره کی داره این بازی رو
Gears of war 3 رو شروع نکردم بخاطر این بازی )))))))))))))))))))))))))):

M e i s a m
17-11-2011, 00:19
اقا من اشکم داره در میاد از از بس پستای اینجا رو خوندم
کسی اصفهان سراغ نداره کی داره این بازی رو
Gears of war 3 رو شروع نکردم بخاطر این بازی )))))))))))))))))))))))))):

تو همدان که بنده باشم پریروز اومد... :41: قصه نخور بلخره میرسه تا ظهور اقا وقت هست :31:

soheil_julio
17-11-2011, 00:30
بچه ها روبروی بعضی آیتم ها .بعضی اصلحه ها ..یه مثلث ریز آخر اسمش هست..اون معنیش چیه؟ کسی میدونه؟

estark
17-11-2011, 00:34
سلام .این پنجه عقاب رو برای دری که دایره ایی شکل که 3 تا حلقه داره از کجا باید گیر بیارم.

Aria1997
17-11-2011, 00:53
سلام .این پنجه عقاب رو برای دری که دایره ایی شکل که 3 تا حلقه داره از کجا باید گیر بیارم.

آخه دوست عزیز !! چرا صفحه های قبل رو مشاهده نمی کنی ؟؟؟ چرا جستجو نمی کنی ؟؟؟ شاید پیدا بشه !!! به خدا سخته به همه جواب تکراری دادن !!! :11:

estark
17-11-2011, 01:09
آخه دوست عزیز !! چرا صفحه های قبل رو مشاهده نمی کنی ؟؟؟ چرا جستجو نمی کنی ؟؟؟ شاید پیدا بشه !!! به خدا سخته به همه جواب تکراری دادن !!! :11:
4,5صفحه اخررو خوندم.نبود.دیگه حوصله ام نیومد بقیه رو بخونم.:8:

AlexMercer
17-11-2011, 01:11
عزیزان من با سپتیموس حرف زدم بهم مرحله داد برم الدر اسکرول رو بگیرم الان من پیداش کنم اخره بازیه؟؟
arch mage شدم:31:

MobinS
17-11-2011, 01:18
در مورد داستان بازی می خواد بگید بذارید توی اسپویلر لطفا...
امروز یک اژدها اومد ، هی بهش آتش زدم نیومد پایین ... در رفت :دی بسی خندیدیم! (علی کجایی؟)
در یک قدمی مویری هستم... یکم از Dark brotherhood هم رفتم...تا این جاش که مثل قبلی بود... عین قبلی بود.. ولی شخصیت پردازیشون خیلی خوب بود...
برای اون دره هم برید توی Items و بعد اون Claw که از جیب مردی که تو تار گیر کرده بود رو بگیری... پشت اون نوشته چه علامت هایی رو باید بزنی به نوبت...
علی هم چرت می گی چرا؟ مو قرمزی وجود نداره! این لیست کامل اش هست :

با غی پی ان برو تا درست بازش کنه... کیو می گی؟

Aria1997
17-11-2011, 01:27
4,5صفحه اخررو خوندم.نبود.دیگه حوصله ام نیومد بقیه رو بخونم.:8:

خود آقا سعید در این باب پست داده اند !!! :46:

reza207
17-11-2011, 01:34
............................

manuelcalavera
17-11-2011, 01:36
آقا داره میره روی اعصاب .

خدمتتون عرض کنم که من با این Aranea دارم میرم . میج ِ خوبیه و این داستانا . اما بازی یک ایرادی داره . اینی که همرامونه ، چیزی که میخوایم رو تنش نمیکنه ، دستش نمیگیره . مثلا" من Staff of Magnus به اون گولاخی رو + لباس ِ Arch-mage + گردن بند ِ Savos بهش دادم ولی استفاده نمیکنه . اگه بهش Dwarven Armor بدم که تنش میکنه ، وگرنه همون Robe ِ ضایع ِ خودشو میپوشه . حالا اینارو بیخیال . به جای Staff of Magnus یه Staff ِ مزخرف دستش میگیره . اون استف رو که ازش بگیرم ، Staff of magnus یا Staff of Fury رو که نمیگیره که ، ور میداره Dagger میگیره دستش . اونم که بگیرم ، یه Bow در میاره ، همه رو با اون میزنه !!!
یه چیز ِ ضایع هم داره ، مثلا" که Armor دوارف ها تنشه ، وقتی ازش Dagger با Staff خودشو میگیرم ، یهو همون موقع لباسش میشه Robe !

AlexMercer
17-11-2011, 01:43
dark brotherhood چجوری عضو شم؟

AlexMercer
17-11-2011, 02:05
اقا مشکل ازدواج با لیدیا حل شد

دکمه مد رو بزنید و روی لیدیا کلیک کنید و این رو تایپ کنید Addfac 19809 1

با این کار با هرکس دیگه ای هم که توانایی ازدواج ندارن میتونین ازدواج کنید

MASTER OC 7
17-11-2011, 04:39
سلام دوستان
من تو همون مرحله اول گیر کردم:41:
جایی که اون مرد منو به دهکدشون میبره
دیگه بعد از اون نمی دونم باید چیکار کنم:19:

اگه از رو نقشه بگید شاید بهتر بتونم پیدا کنم:31:

vahidgame
17-11-2011, 05:42
آهنگ اصلی متن بازی این بار به صورت کامل که خیلی عالیه:

اینم یه آهنگ زیبای دیگه:

کلا همون جوری که فکر می کردم Soundtrack های بازی فوق العادن
به زودی سعی می کنم لینک تمام اونا رو پیدا کنم و اینجا لینکشون رو بذارم

Leon-117
17-11-2011, 09:09
در مورد داستان بازی می خواد بگید بذارید توی اسپویلر لطفا...
امروز یک اژدها اومد ، هی بهش آتش زدم نیومد پایین ... در رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسی خندیدیم! (علی کجایی؟)این برا اینه که جادوگرت بدرد نمیخوره و حتی نمیتونه یه ازدها رو بخوابونه!
dovahkiinـه من یه shout میزنه 10 تا ازدها هم باشن میان پایین!:31:

علی هم چرت می گی چرا؟ مو قرمزی وجود نداره! این لیست کامل اش هست :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که گفم از نزدیک ندیدمش فقط عکسشو دیدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهنگ اصلی متن بازی این بار به صورت کامل که خیلی عالیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو که خودمونم داشتیم!یعنی خودم لینکشو گذاشته بودم!من همه آهنگ های بازیو میخوام!هرچند خودم پیداش کردم!
+
OST(Original sound track) کامل بازی:
(600مگابایت-دانلود با لینک مستقیم)

soheil_julio
17-11-2011, 09:43
بچه ها روبروی بعضی آیتم ها .بعضی اصلحه ها ..یه مثلث ریز آخر اسمش هست..اون معنیش چیه؟ کسی میدونه؟

بچه هایی که لول بالان یه کمک کنن ..مرسی

MobinS
17-11-2011, 11:35
بچه هایی که لول بالان یه کمک کنن ..مرسی

اتفاقا توی همه فروم های خارجی هم بحث می کنن دربارش... یک مثلث سمت چپ نشون دهنده ی اینه که تو اونو Favorite کردی... یک علامت هم داره که یعنی اون دستت هست.. این مثلث سمت راست یعنی این که این اسلحه قوی ترین اسلحه در بین مدل اسلحه خودشون بین وسیله های شماست...

سلام دوستان
من تو همون مرحله اول گیر کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جایی که اون مرد منو به دهکدشون میبره
دیگه بعد از اون نمی دونم باید چیکار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه از رو نقشه بگید شاید بهتر بتونم پیدا کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما Journal رو باز کن ( تو پی سی با J باز میشه ) بعدش برو منو کوئست ها ...اونوقت کوئست ای که داری رو انتخاب کن تا علامت بزنه... کاملنشون میده بعدش کجا باید بری...
این جا باید بری آهنگر ... سمت چپ یا تو خونه هست یا داره کار می کنه...

dark brotherhood چجوری عضو شم؟

چند راه داره... برو تو Windhelm ... توی اون Inn مخصوص یکم پرس و جو کن... دربارش صحبت می کنن ... این یک راهش هست که پیشنهاد نمی کنم...
برو توی Riften و از Inn ها یکم شایعه بپرس... می گن که نمی دونم یک جایی پرورشگاهی هست که یک پیرزن بداخلاق اون جارو اداره می کنه... یکی از بچه ها در رفته و می خواد پیرزنه رو بکشه با احضار یکی از Dark brotherhood ها... تو برو پرورشگاه از بچه های دیگه هم بپرس... اونا هم همینو می گن...( توی ریفتن رو قلعه بایست و سمت راست برو... اونجاست) بعدش برگرد Windhelm و اونوقت برو Aretino Residence و قفلش رو باز کن و با پسره صحبت کن... ماموریتش رو بگیر و پیرزنه رو بکش... حالا صبر کن یک نامه ای از طرف Dark brotherhood میاد... وقتی نامه رسید ( یکم دور بزنی و یک غاری چیزی بری یا دو سه روز صبر کنی میاد ، فقط یک جا ایست نکن) یک جایی روی تخت بخواب و تمام....

estark
17-11-2011, 12:46
یکی به ما بگه این پنجه عقاب برای دری که سه تا حلقه داره رو از کجا گیر بیارم.

soltanarash
17-11-2011, 12:53
بچه ها نوشته روی سنگ توی موزه رو چجوری کپی کنم.می زنم زوش می گه شما قابلیت کپی کردن نداریذ

soltanarash
17-11-2011, 13:44
باید یه قلم کاغذ بر می داشتم مشکل حل شد

Arrowtic
17-11-2011, 13:54
آقا از کجا بدونم یک کوئست برا لولم مناسبه یا نه؟
BUZZ!!!:31:

brain
17-11-2011, 14:15
کسی این کوئست فرعی رو انجام داده :
find queen fryids sword inside ansilvound
رسیدم به در ، یه سری سنگ رو باید جوری بچینیم تا در باز بشه ، اگه کسی میتونه راهنمایی کنه . ممنون

در ضمن هرکاری میکنم اسکرین شات نمیگیره ، شما چه جوری میگیرید ؟

--------ویرایش
ردش کردم. اگه کسی گیر کرد : از چپ به راست : عقاب - مار-ماهی-مار

marmolak kocholo
17-11-2011, 14:24
عحب گیری افتادیم به خدا ! :| زندگی نذاشته واسه ما این بازی! از صبح تا شب از شب تا صبح پای این بازیم! ولم نمی کنه ... D:
واقعا فوق العادست! انقدر درگیرشم وقت نمی کنم حتی بیام یاهو یا حدافل یه پست بدم D:
بگذریم ! گفتنی هارو بچه ها گفتن، الانم فقط برای یه چیز اومدم و بعدش دوباره می خوام برم تو بازی D:
متاسفانه طی حمله به یک غار تبدیل به ومپایر شدم! الانم تو روز هیچ کاری نمی تونم بکنم! همه هم بهم شک کردن ! با این که شب می تونم کار هارو انجام بدم ولی خوشم نمیاد!!
از دوستان کسی می دونه پادزهرش رو چه طوری میشه درست کرد ؟ من خودم در حال سرچ کردنم ولی چیزی پیدا نکردم فعلا!
خیلی ها به خاطر همین مجبور شدن بازی رو از اول برن :| !!
فقط سریع تر جواب بدید که گرفتاریم D:

AlexMercer
17-11-2011, 14:48
پادزهر ومپایر . شرمنده دیگه ترجمه نکردم.

marmolak kocholo
17-11-2011, 14:51
پادزهر ومپایر . شرمنده دیگه ترجمه نکردم.

آره!! دقیقاً همین الان داشتم اینو می خوندم خواستم بیام بگم که دیدم شما پست دادید!
برم امتحانش کنم ببینم چه طوریاست :31:

AlexMercer
17-11-2011, 14:54
یکی به ما بگه این پنجه عقاب برای دری که سه تا حلقه داره رو از کجا گیر بیارم.

دوست من توی راه به یک عنکبوت بزرگ میرسی وقتی میکشیش میبینی یک نفر ازت تقاضای کمک داره وقتی تارهای عنکبوت رو پاره کردی و طرف نجات پیدا کرد بکشش و و سرچ کن جسدشو و golden claw رو بردار نکشی در میره :46:

I-Tech
17-11-2011, 15:09
من هیچکدوم از نسخه های قبلی رو بازی نکردم:41: میخواستم ببینم این بازی چه جوریاست؟
مکالمه توش زیاده؟ یعنی زبانت باید در چه حد باشه که بازیش حال بده؟
اگه یه توضیح مختصر دربارش بدید ممنون میشم:11:

h!tman
17-11-2011, 15:14
من هیچکدوم از نسخه های قبلی رو بازی نکردم:41: میخواستم ببینم این بازی چه جوریاست؟

RPG ها کلهم مکالمه و داستانه
باید زبانتون خوب باشه

aristocrat
17-11-2011, 15:14
اسکایریم در 48 ساعت 3.5 میلیون نسخه فروخت. چیزی که 450 میلیون دلار برای کمپانی zenimax به ارمغان میاورد. حتی فروش نسخه pc این بازی از call of duty: modern warfare 3 هم بیشتر بود.

رییس کمپانی zenimax آقای Robert Altman: ما از طرفداران بسیار قدردانیم. تاد هاوارد و تیمش در bethesda game studios بازی بسیار خاصی را ساختند. انتظار برای اسکایریم از هر بازی دیگری در تاریخ کمپانی ما گذر کرد و ما خوشحالیم که فروش و نقدهایی که از بازی شد کیفیت و ساعت ها گیم پلی فوق العاده ی آن را منعکس کرد.

تاد هاوارد کارگردان بازی: بدون شک اسکایریم بزرگترین پروژه در تاریخ ما بوده است. بعد از 3 سال آماده سازی ما بالاخره هیجان زده هستیم که بازی را در دست همه ببینیم.

منبع: IGN

AlexMercer
17-11-2011, 15:24
مزاحم جفت گیری دوتا دراگون شدم دوتایی ریختن سرم یکی از عقب اتیش میزد اون یکی از جلو یخ :31:

ولی خداییش دوتایی نریخته بودن سرم تا بحال تازه از این giant ها هم بود این giant ها کشتنشون از دراگون سخت تره

david071
17-11-2011, 15:26
بچه ها من رفتم معبد بالای کوه و چنتا جادو یاد گرفتم
ولی حالا توی نقشه دیگه ماموریت نیست که انجام بدم الکی دارم میچرخم و لولم رو بالا میبرم
بعد از معبد باید چیکار کرد؟

راستی این آدم گنده ها که چماق دستشونه چجوری باید کشت با یک ضربه میزنه میرم تو هوا .

Aria1997
17-11-2011, 15:27
مزاحم جفت گیری دوتا دراگون شدم دوتایی ریختن سرم یکی از عقب اتیش میزد اون یکی از جلو یخ :31:

ولی خداییش دوتایی نریخته بودن سرم تا بحال تازه از این giant ها هم بود این giant ها کشتنشون از دراگون سخت تره

آره والا :10:
اجدها باز یکم به آدم فرصت میده .... اینا 2 تایی میریزن سر آدم ... :13:

aristocrat
17-11-2011, 15:33
آقا من main quest رو رفتم و فقط میتونم بگم ایندفعه به اندازه داستان های فرعی فوق العاده بود. خیلی حال کردم.

Mobham69
17-11-2011, 15:34
سلام..اگه کلا تا حالا RPGهم بازی نکردی اینو که بازی کنی بقیه گیم ها رو بی خیال میشی !توصیه میکنم اگه دانشگاه و درس نداری بازی کن و گر نه معتاد میکنت!:46::10:

AlexMercer
17-11-2011, 15:39
بچه ها من رفتم معبد بالای کوه و چنتا جادو یاد گرفتم
ولی حالا توی نقشه دیگه ماموریت نیست که انجام بدم الکی دارم میچرخم و لولم رو بالا میبرم
بعد از معبد باید چیکار کرد؟

راستی این آدم گنده ها که چماق دستشونه چجوری باید کشت با یک ضربه میزنه میرم تو هوا .

شما j رو بزن مرحله ای که میخوای بری رو انتخاب کن علامتش میاد:46:

Aria1997
17-11-2011, 15:41
سلام..اگه کلا تا حالا RPGهم بازی نکردی اینو که بازی کنی بقیه گیم ها رو بی خیال میشی !توصیه میکنم اگه دانشگاه و درس نداری بازی کن و گر نه معتاد میکنت!:46::10:

حاجی !! همین شما بودیا که میگفتی بازیش بده و نسخه قبلیش به درد نمیخورد !!! :31:

manuelcalavera
17-11-2011, 15:43

کلا" من اژدها رو راحت تر از بعضی از این بندیت ها میکشم . خیلی آسونه .

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

باید یه قلم کاغذ بر می داشتم مشکل حل شد
زغال منظورته دیگه ؟ :دی

Mobham69
17-11-2011, 15:47
حاجی !! همین شما بودیا که میگفتی بازیش بده و نسخه قبلیش به درد نمیخورد !!! :31:
عزیز....ن هیچوقت کلی به یک گیم نمیگم بده یا خوبه:13:!!!من نگفتم بده گفتم این مثل نسخه قبلیه یا نه فرق میکنه چون با نسخه قبلیش زیاد حال نکردم ولی این شاهکاره!:10:

I-Tech
17-11-2011, 15:47

نه، تا حالا PRG بازی نکردم...
حالا که همه ازش تعریف میکنن،امتیازاش هم که عالیه،شما هم که میگید عالیه پس میرم برا دانلود تا اولین PRG عمرم رو بازی کنم ببینم چه جوریاست.
ممنون

Mobham69
17-11-2011, 15:51
نه، تا حالا PRG بازی نکردم...
حالا که همه ازش تعریف میکنن،امتیازاش هم که عالیه،شما هم که میگید عالیه پس میرم برا دانلود تا اولین PRG عمرم رو بازی کنم ببینم چه جوریاست.
ممنون
به جمع RPG باز ها و Skyrimباز ها خوش آمدید:10:

Arrowtic
17-11-2011, 15:59

اینم من!

Leon-117
17-11-2011, 16:03
Pryima Official Game Guide
راهنمای کامل بازی:

نقشه کامل بازی که همه مکان ها رو نشون میده:

Mobham69
17-11-2011, 16:04
warrior با Lightarmor هم میشه؟یعنی روالش با heavyarmor هست یا نه ؟

MASTER OC 7
17-11-2011, 16:33
دوستان یکی راهنمایی دقیق بکنه من را:31:
تو مرحله اول نمی دونم باید تو این آهنگری دقیقا چیکار کنم
هیچ راهنمایی هم نداره

saeed_136915
17-11-2011, 16:34
دوستان یکی راهنمایی دقیق بکنه من را:31:
تو مرحله اول نمی دونم باید تو این آهنگری دقیقا چیکار کنم
هیچ راهنمایی هم نداره

باید برین خونه ی بغلی . خونه ی همون آهنگره.

Aria1997
17-11-2011, 16:40

اینم من!

چه خوشگل شدی امشب :31:

الان خودم رو میزارم :46:

amirpers
17-11-2011, 16:42
دوستان
من تا حالا چند تا بازی RPG بازی کردم. مثل آبلیویون و فال آوت و Wither و ... اما خب کلا RPG باز نیستم. چون زبانم هم ضعیفه.
اما یه سوال دارم دیدیم که تو اسکایریم هم مثل آبلیویون یه سری انسانهای حیوان نما وجود دارند. اینها چی هستند ؟ دلیلش چیه که اینجورین ؟
و اینکه اول بازی باید نژاد انتخاب کنیم ، چه فرقی دارند نژادها با همدیگه ؟
مرسی

MASTER OC 7
17-11-2011, 17:21
باید برین خونه ی بغلی . خونه ی همون آهنگره.

رفتم با همه هم صحبت کردم ولی هیچ اتفاقی نمیفته
بعدش سرمو انداختم پایین رفتم جلو رسیدم به یک شهر دیگه
تو اونجا یک اسب بود سوارش شدم بعد یکی از نگهبان ها منو بر زندان چرا؟؟؟:31:

یکی بگه اینجا چطوری رد کنم:41:
یعنی مرحله اول که توش گیر کرده بودم:20:

Mobham69
17-11-2011, 18:05
دوستان
من تا حالا چند تا بازی RPG بازی کردم. مثل آبلیویون و فال آوت و Wither و ... اما خب کلا RPG باز نیستم. چون زبانم هم ضعیفه.
اما یه سوال دارم دیدیم که تو اسکایریم هم مثل آبلیویون یه سری انسانهای حیوان نما وجود دارند. اینها چی هستند ؟ دلیلش چیه که اینجورین ؟
و اینکه اول بازی باید نژاد انتخاب کنیم ، چه فرقی دارند نژادها با همدیگه ؟
مرسی
خیلیییییییییییی فرق دارن عزیز!روی هر نژاد که بیای نوشته توی چی بهترن...مثلاkhajit ها توی Sneaking وبرای thief بهترن!

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

رفتم با همه هم صحبت کردم ولی هیچ اتفاقی نمیفته
بعدش سرمو انداختم پایین رفتم جلو رسیدم به یک شهر دیگه
تو اونجا یک اسب بود سوارش شدم بعد یکی از نگهبان ها منو بر زندان چرا؟؟؟:31:

یکی بگه اینجا چطوری رد کنم:41:
یعنی مرحله اول که توش گیر کرده بودم:20:
لود کن یه خرده قبل تر از آهنگری...بعد که رسیدی با اون آهنگر.همونی که مارک شده صحبت کن !ازش دور نشو تا کاملا حرفاشو بزنه تمامه گزینه های دیالوگ رو هم انتخاب کن...یه گزینه میگه چه ایتمایی نیاز داری تو همه رو بردار 100٪درست میشه...وقتی میخوای یه چیزی برداری حالا چه اسب چه هر چیز ببین زیر نوشتش ^^Steal^^ نباشه!به رنگ قرمزه...اگه نبود بردار...اون اسب بی صاحب که نیست !دزدیدیش خوب Gurd ها هم برنت زندان!

MASTER OC 7
17-11-2011, 18:30
دوستان من یک مقدار تونستم رد کنم
تو قسمت آهنگری که چیزی نبود سرمو انداختم پایین رفتم به جای قبلی که اسب بود
اینبار اسب دزدیم کسی هم نتونست منو بگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم جلوتر تو اون معبد چند نفرو کشتم
بازم رفتم جلوتر به اون غول برفی رسیدم(کسی راهی بلد نیست تا اینو بکشم؟)
از دستش فرار کردم
رفتم جلوتر و به این خانوم زیبا رسیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(تمام این مسیرهارو با دکمه J و مشاهده Map اونایی که چشمک میزنن پیدا کردم
ولی الان بعد ازاینکه با این سوسمار صحبت کردم دیگه چیزی رو نقشه چشمک نمیزنه
منم نمی دونم باید کجا برم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

virus2009
17-11-2011, 18:32
اینم چندتا اسکرین شات از Dovahkinـه ما
حجم عکس ها کمه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNightgile :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدArch-mage :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لباس Thalmor رو هم قشنگ طراحی کردن :

خیلی با این شهر Markarth حال میکنم ( آبشار ، مه ، صدای آبشار..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mobham69
17-11-2011, 18:39
عزیز!!!!!!اگه از آهنگری رد بشی و کؤستی که شما رو به سمتWhiterun سوق میده رو نگیری که یعنی داری همینطوری گشت و گزار میکنی:27: هر طور شده از طرف کؤست رو بگیر!

AlexMercer
17-11-2011, 19:01
چطوری دواخین شدی؟

alireza661299
17-11-2011, 19:08
سلام
آقا اون اوایل بازی منو فرستادن دنبال سنگ اژدها (dragonstone). یه جایی می رسم به یه در که باید سه تا سنگ رو مرتب کنی تا باز شه (مار - ماهی - عقاب) این جا گیر کردم خواهشا کمک کنید. یکی از دوستان چند صفحه پیش یه ترتیبی گذاشته یود که واسه من جواب نداد. همه حالت ها رو هم امتحان کردم در باز نمیشه.

h!tman
17-11-2011, 19:10
سلام
آقا اون اوایل بازی منو فرستادن دنبال سنگ اژدها (dragonstone). یه جایی می رسم به یه در که باید سه تا سنگ رو مرتب کنی تا باز شه (مار - ماهی - عقاب) این جا گیر کردم خواهشا کمک کنید. یکی از دوستان چند صفحه پیش یه ترتیبی گذاشته یود که واسه من جواب نداد. همه حالت ها رو هم امتحان کردم در باز نمیشه.

شما اون بارا رو نگاه کن
به ترتیب بچین یک دونه سنگ اون وسط خالیه!
اونی که خالیه هم افتاده رو زمین
مار دلفین دلفین بود فکرکنم

marmolak kocholo
17-11-2011, 19:10
چطوری دواخین شدی؟
هممون Dovahkiin هستیم دیگه!
Dragonborn به زبان ازدها میشه Dovahkiin ...

manuelcalavera
17-11-2011, 19:28
@ سعید ویروس :

اون زره و مسک ِ Nightingale رو از کجا آوردی ؟ آخر ِ کوئست ِ Thieves Guild ؟ یا کجا ؟ :دی

virus2009
17-11-2011, 19:39
@ سعید ویروس :

اون زره و مسک ِ Nightingale رو از کجا آوردی ؟ آخر ِ کوئست ِ Thieves Guild ؟ یا کجا ؟ :دی

آره
از بین 3 تا توانایی هم میتونی یکی رو انتخاب کنی ( به Power اضاف میشه )

چطوری دواخین شدی؟

Dovahkiin رو که توضیح داد ولی اگه منظورت Nightgale هست که اونم گفتم :31:

Arrowtic
17-11-2011, 19:48
آقا توروخدا اینو جواب بدید!
تو کوئست Golden Claw موندم بدجور!رسیدم به جایی که دره سه تا شکل داره.تو اینترنت نوشته بود به ترتیب خرس و پروانه و جغد اینطوریم چیدمش ولی میگه Golden Claw رو برای باز کردنش میخوای.خوب از کجام بیارم اینو؟
نکنه از اون Dark Elf وسطه کار که عنکبوته گرفته بودش؟آخه اون وقتی اسکلتا بمون حمله کردن یهو غیب شد!

AlexMercer
17-11-2011, 19:52
تو کوئست Golden Claw موندم بدجور!رسیدم به جایی که دره سه تا شکل داره.تو اینترنت نوشته بود به ترتیب خرس و پروانه و جغد اینطوریم چیدمش ولی میگه Golden Claw رو برای باز کردنش میخوای.خوب از کجام بیارم اینو؟
نکنه از اون Dark Elf وسطه کار که عنکبوته گرفته بودش؟آخه اون وقتی اسکلتا بمون حمله کردن یهو غیب شد!

دقیقا همون رو باید میکشتی golden claw رو بر میداشتی:46:

Mobham69
17-11-2011, 20:02
اونو نکشی یه 10 دقیقه که جلو بری میبینی مرده اونجا ازش بردار!جای یه تله مرده بود برای من یه در که روش تیغه چسبیده!بسته است ولی وقتی نزدیکش بشی یهو میاد توی صورتت مال من کنار همون در مرده بود ازش برداشتم!

Scary Feelings
17-11-2011, 20:41
بچه ها من رسیدم آخر بازی , این Alduin رو چطوری بکشم؟!!! خیلی خیلی قوی هست لامسب!

Arrowtic
17-11-2011, 21:11
1.آقا راهی هست هنوز ومپایر نشده واکسیناسیون بشم تا هیچ وقت اصلا مبتلا نشم؟
2.تو اون لینکی که دادید برای درمان ومپایریسم Shrine to Talos چی هست؟
3. disease-curing ها رو از کجا میشه خرید؟(Potion برای درمان ومپایریسم در 3 روز اول)

اون یارو رو هم برگشتم دیدم یه گوشه جسدش افتاده اسکلتا کشته بودنش!

AlexMercer
17-11-2011, 21:18
بچه ها من رسیدم آخر بازی , این Alduin رو چطوری بکشم؟!!! خیلی خیلی قوی هست لامسب!

lما که نرسیدیم سرگرم مامورتهای جانبی هستیم ولی با الدر اکرول میشه نابودش کرد البته نابود نمیشه(فکر کنم)طبق توضیحی که پارانیوکس داد(همون اژدهای رفیق) تنها میشه alduin رو در زمان جابجا کرد و زمان تخریب زمین رو به تاخیر انداخت(البته تخرییب زمین نه رفتن از یک دوره به دوره دیگه و از بین رفتن نسل فعلی)

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:17 PM ----------

1.آقا راهی هست هنوز ومپایر نشده واکسیناسیون بشم تا هیچ وقت اصلا مبتلا نشم؟
2.تو اون لینکی که دادید برای درمان ومپایریسم Shrine to Talos چی هست؟
3. disease-curing ها رو از کجا میشه خرید؟(Potion برای درمان ومپایریسم در 3 روز اول)

اون یارو رو هم برگشتم دیدم یه گوشه جسدش افتاده اسکلتا کشته بودنش!

1-تا مریض نشی که نمیشه درمان کرد و نه نمیشه واکسینه شد.
2-تو اون معبد همه بیماریهاتون رو شفا میده

Scary Feelings
17-11-2011, 21:31
lما که نرسیدیم سرگرم مامورتهای جانبی هستیم ولی با الدر اکرول میشه نابودش کرد البته نابود نمیشه(فکر کنم)طبق توضیحی که پارانیوکس داد(همون اژدهای رفیق) تنها میشه alduin رو در زمان جابجا کرد و زمان تخریب زمین رو به تاخیر انداخت(البته تخرییب زمین نه رفتن از یک دوره به دوره دیگه و از بین رفتن نسل فعلی)
البته اسپویلر نشه , اما این elder رو وقتی میبری بالای کوه یه فیلم نشونت میده که دفعه قبلی چی شده و یه shout جدید یاد میگیری که باید با اون بزنیش , ولی خیلی خیلی خیلی سخته , 1 دونه ضربه بهت بزنه میوفتی میمیری :|

Arrowtic
17-11-2011, 21:45
چه شهرایی معبد دارن؟از کجا پیدا کنم معبدو؟هر چی Whiterun رو گشتم توش نبود!

marmolak kocholo
17-11-2011, 21:59
چه شهرایی معبد دارن؟از کجا پیدا کنم معبدو؟هر چی Whiterun رو گشتم توش نبود!
ببین بیرون Dragonsreach تو Whiterun یه مجسمه هست که یه نفر جلوش داره سخنرانی می کنه برو اونجا، جلوی مجسمه یه چیزی شبیه صلیب هست روش کلیک کن تمام بیماری هاتو خوب می کنه...
--------

2-تو اون معبد همه بیماریهاتون رو شفا میده
اون معبد یه چیز دیگست! فکر کنم منظورت همون Temple of Kynareth باشه!!

hes25
17-11-2011, 22:01
سلام دوستان

آقا من می خواستم این بازی رو برم بگیرم، یکی از بچه ها گفت باگ زیاد داره اگه میتونی بسازی برو بگیر که من بی خیال شدم
الان خواستم بپرسم که این پچ 230 مگی که براش اومده و میگن بیشتر باگ ها رو برطرف کرده رو این ناشرا به همراه دی وی دی بازی بیرون میدن ؟ نمیشه این همه رو دانلود کنیم که!

h!tman
17-11-2011, 22:06
آقا این که میگه شیره درخت بزرگ رو بگیر:دی
توی اون غاره
چجوری شیره بگیرم

Leon-117
17-11-2011, 22:16
@ Virus 2009:
درود بر تو!:31:
منم Nightingale ام........:10:
+

اون ول که با 3 تا یاراتون باید 3 بار shoutـِ Clear Skies رو بزنید تا آسمون صاف بشه.بعد وقتی Alduin اومد نزدیکتون shoutـِ Dragonrend باید بزنید.وقتی اومد رو زمین اول نرو جلو،صبر کن یارات حمله کنن بعد از پشت برو و بهش ضربه بزن.من خودم با 2 تا سلاح زدمش.(یه شمشیر توی دست راست و یه تبر توی دست چپ).جادوهام زیاد روش تاثیر نداشت.
+
توی شهر markarth یه کوئست گرفتم که خیییییییییلی جالب بود:
توی شهر راه میرفتم که جلوی یه خونه که اسمش abandoned house بود یه نفر داشت با یه گارد حرف میزد و میپرسید ندیدی کسی بره تو این خونه یا بیاد بیرون؟بعد ازش پرسیدم قضیه چیه و گفت ممکنه توی این خونه یه موجود اهریمنی رو پرستش کنن و ......رفتیم تو خونه و غذای تازه اونجا بود و بعد صدای راه رفتن اومد.وقتی رفتیم دنبال صدا یهو یه در جلومون بسته شد و یه صدایی توی محیط پیچید و باهامون حرف زد.وقتی خواستیم فرار کنیم در ورودی هم قفل بود.اون صدا گفتش که یکیتون باید اون یکی رو بکشه که من زدم یارو رو کشتم!بعد یکی 2 تا کوئست براش انجام دادم و وقتی کوئستش کامل شد یه اسلحه ای گرفتم که خیلی قویه.یه mace هست.3 نوع قدرت جادویی داره و damage ای که وارد میکنه 54 هست.این کوئست رو حتما برید.مخصوصا اونایی که با اسحه های one-handed استفاده میکنن.
+
توی شهر با این mace راه میرفتم یکی از گاردهای شهر وقتی من ودید با ترس گفت(صداش میلرزید!):
That mace,keep it away from me!

Scary Feelings
17-11-2011, 22:19
@ Virus 2009:
درود بر تو!:31:
منم Nightingale ام........:10:
+

اون ول که با 3 تا یاراتون باید 3 بار shoutـِ Clear Skies رو بزنید تا آسمون صاف بشه.بعد وقتی Alduin اومد نزدیکتون shoutـِ Dragonrend باید بزنید.وقتی اومد رو زمین اول نرو جلو،صبر کن یارات حمله کنن بعد از پشت برو و بهش ضربه بزن.من خودم با 2 تا سلاح زدمش.(یه شمشیر توی دست راست و یه تبر توی دست چپ).جادوهام زیاد روش تاثیر نداشت.
+
توی شهر راه میرفتم که جلوی یه خونه که اسمش abandoned house بود یه نفر داشت با یه گارد حرف میزد و میپرسید ندیدی کسی بره تو این خونه یا بیاد بیرون؟بعد ازش پرسیدم قضیه چیه و گفت ممکنه توی این خونه یه موجود اهریمنی رو پرستش کنن و ......رفتیم تو خونه و غذای تازه اونجا بود و بعد صدای راه رفتن اومد.وقتی رفتیم دنبال صدا یهو یه در جلومون بسته شد و یه صدایی توی محیط پیچید و باهامون حرف زد.وقتی خواستیم فرار کنیم در ورودی هم قفل بود.اون صدا گفتش که یکیتون باید اون یکی رو بکشه که من زدم یارو رو کشتم!بعد یکی 2 تا کوئست براش انجام دادم و وقتی کوئستش کامل شد یه اسلحه ای گرفتم که خیلی قویه.یه mace هست.3 نوع قدرت جادویی داره و damage ای که وارد میکنه 54 هست.این کوئست رو حتما برید.مخصوصا اونایی که با اسحه های one-handed استفاده میکنن.......
حالا من که یار ندارم چی؟! :دی

Leon-117
17-11-2011, 22:29
حالا من که یار ندارم چی؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما دقیقا کجایی؟!
آخر بازی 3 نفر دیگه هم میان کمک تا Alduin رو یکشید.
ولی اگه بالای کوهی یه سری صخره هستند که با پریدن روشون(به زور!)میتونی بری بالاشون و با تیرکمون Alduin رو بزنی.هرچند اینجا هم یه ازدهای دیگه میاد کمکت!

Mobham69
17-11-2011, 22:46
من اولین اژدها رو کشتم بس توی ساید کؤست ها بودم!وقتی کشتمش کاره خاصی نباید بکنم؟یعنی قدرتی چیزی نمی خواد ازش بگیرم؟فقط یه چیزی اومد داخل بدنم بعد یکی از گارد ها اومد گفت:I dont belive it.....You,r Dragonborn....فقط الان یه قدرت توی Shouts فعال شده!

h!tman
17-11-2011, 22:51
من اولین اژدها رو کشتم بس توی ساید کؤست ها بودم!وقتی کشتمش کاره خاصی نباید بکنم؟یعنی قدرتی چیزی نمی خواد ازش بگیرم؟فقط یه چیزی اومد داخل بدنم بعد یکی از گارد ها اومد گفت:I dont belive it.....You,r Dragonborn....فقط الان یه قدرت توی Shouts فعال شده!

ساید کوئست نیست فکر کنم مین کوئست باشه
بعد بر میگردی به شهر میری توی قلعه یکم با پادشاه حرف میزنی میفرستت پیش بقیه و ...

Scary Feelings
17-11-2011, 22:57
شما دقیقا کجایی؟!
آخر بازی 3 نفر دیگه هم میان کمک تا Alduin رو یکشید.
ولی اگه بالای کوهی یه سری صخره هستند که با پریدن روشون(به زور!)میتونی بری بالاشون و با تیرکمون Alduin رو بزنی.هرچند اینجا هم یه ازدهای دیگه میاد کمکت!
اره همونجا بالای کوه هستم که اون اژدها هم میاد کمک , با شات میزنمش زمین , اما کی جرات میکنه بره جلو؟!!! مگه اینجا آخر بازی نیست؟

virus2009
17-11-2011, 23:04
توی شهر راه میرفتم که جلوی یه خونه که اسمش abandoned house بود یه نفر داشت با یه گارد حرف میزد و میپرسید ندیدی کسی بره تو این خونه یا بیاد بیرون؟بعد ازش پرسیدم قضیه چیه و گفت ممکنه توی این خونه یه موجود اهریمنی رو پرستش کنن و ......رفتیم تو خونه و غذای تازه اونجا بود و بعد صدای راه رفتن اومد.وقتی رفتیم دنبال صدا یهو یه در جلومون بسته شد و یه صدایی توی محیط پیچید و باهامون حرف زد.وقتی خواستیم فرار کنیم در ورودی هم قفل بود.اون صدا گفتش که یکیتون باید اون یکی رو بکشه که من زدم یارو رو کشتم!بعد یکی 2 تا کوئست براش انجام دادم و وقتی کوئستش کامل شد یه اسلحه ای گرفتم که خیلی قویه.یه mace هست.3 نوع قدرت جادویی داره و damage ای که وارد میکنه 54 هست.این کوئست رو حتما برید.مخصوصا اونایی که با اسحه های one-handed استفاده میکنن.
+
توی شهر با این mace راه میرفتم یکی از گاردهای شهر وقتی من ودید با ترس گفت(صداش میلرزید!):
That mace,keep it away from me!

ee
منم این کوئست رو رفته بودم ولی ادامش ندادم
پس اون Mace ـه رو از آخر میده :27:
من برم تمومش کنم

Tnx :40:

Leon-117
17-11-2011, 23:04
اره همونجا بالای کوه هستم که اون اژدها هم میاد کمک , با شات میزنمش زمین , اما کی جرات میکنه بره جلو؟!!! مگه اینجا آخر بازی نیست؟
نه اینجا آخر بازی نیست!
همون بالای کوه شما بزنینش زمین و برید بالای اون صخره ها!بزارید اون ازدهایی که میاد کمک بره جلو بجنگه و از دور با جادو و تیکمون بزندیش.....در کل خودتنباید بری جلو،اگه بری خیلی زود میمیری........

marmolak kocholo
17-11-2011, 23:09
عزیزانی که تجربه کسب کردن! بگن Werewolf بشیم یا نه! چند وقتیه تو فکرشم D: !

Scary Feelings
17-11-2011, 23:16
عزیزانی که تجربه کسب کردن! بگن Werewolf بشیم یا نه! چند وقتیه تو فکرشم D: !
اره 100% به نظر من , چون دردسرش کم هست , فقط باید بپایی کسی نبینتت وقتی عوض میشی , بعد به نقره هم حساسی , من خودم از وسطای بازی بودم , خوب بوده

AlexMercer
18-11-2011, 00:01
دوستان توی solitude یک مغازه ای هست به نام bits and pieces که گردنبندی داری به نام disease immune حتما بخرید فکر کنم ومپایر هم نیشتون بزنه مریض نشین:31:

david071
18-11-2011, 00:09
بچه ها به یک چیزی پی بردم
به این که کسایی که اینجور بازی ها رو بازی میکنند آدم های آروم و با حوصله ای هستند
شما برید تاپیک های بازی های دیگه رو نگاه کنید همش دارن میزنن تو سر هم دیگه که این بهتره و اون بهتره(همون بچه بازی خودمون) ولی تو این بازی همه فقط محو بازی هستند و دارن به هم کمک میکنند.
لطفا تا آخرش همین جور باشیم که خیلی بازی شاخی هست.
به افتخار بچه های با صفای p30 world
اینم عکس من.( چه فیگوری هم گرفتما:31:)

Aria1997
18-11-2011, 00:32
بچه ها به یک چیزی پی بردم
به این که کسایی که اینجور بازی ها رو بازی میکنند آدم های آروم و با حوصله ای هستند
شما برید تاپیک های بازی های دیگه رو نگاه کنید همش دارن میزنن تو سر هم دیگه که این بهتره و اون بهتره(همون بچه بازی خودمون) ولی تو این بازی همه فقط محو بازی هستند و دارن به هم کمک میکنند.
لطفا تا آخرش همین جور باشیم که خیلی بازی شاخی هست.
به افتخار بچه های با صفای p30 world
اینم عکس من.( چه فیگوری هم گرفتما:31:)

آره دقیقا !!! منم موافقم ..... :46:

soltanarash
18-11-2011, 00:33
ابن زبون ازدها اعصابمو داغون کرد.من تا حالا نزدیک ده تا اژدها کشتم ولی ففط دوتا SHOUT دارم بقیشون نمیشه استفاده کرد.می گه روح اژدها می خواد.اون دوتا هم که ریش خاکستری ها بم دادن.

AlexMercer
18-11-2011, 00:55
ابن زبون ازدها اعصابمو داغون کرد.من تا حالا نزدیک ده تا اژدها کشتم ولی ففط دوتا SHOUT دارم بقیشون نمیشه استفاده کرد.می گه روح اژدها می خواد.اون دوتا هم که ریش خاکستری ها بم دادن.

shout هارو خودت باز کردی یا با چیت؟ اگر با چیت باز کردی نمیتونی استفاده کنی:46:

soltanarash
18-11-2011, 01:48
shout هارو خودت باز کردی یا با چیت؟ اگر با چیت باز کردی نمیتونی استفاده کنی:46:

نه بابا چیت چیه.از روی دیوارها.ولی هر چی دراگون سول می گیرم هیچ فایده ای نداره

alireza661299
18-11-2011, 02:00
آقا این دراگون رو چطوری باید کشت من سر همون اولی گیر کردم.
همش منو آتیش میزنه یا می خوردم.
چی کار کنم؟
مرسی

Layken
18-11-2011, 02:02

Bethesda اعلام کرد که نیمی از امار شیپ شده این بازی فروخته شده است ان هم در 48 ساعت اولیه فروش خود
طی خبری اعلام شده که این شاهکار در 48 ساعت اولیه فروش خود چیزی بالغ بر 3.5 میلیون نسخه فروخته

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manuelcalavera
18-11-2011, 02:03
آقا One-Handed خوب کجا گیر میاد ؟ ترجیحا" شیک هم باشه :دی
من الان یه سورد دارم 18 ِ ! :( از Two-handed هم خوشم نمیاد . یه دونه هم بود Drainفلان سورد ، اونم زشت بود ( با اینکه سبک بود )
( غیر از اون Maceـه )

manuelcalavera
18-11-2011, 02:03
من الان یه سورد دارم 18 ِ ! :( از Two-handed هم خوشم نمیاد . یه دونه هم بود Drainفلان سورد ، اونم زشت بود ( با اینکه سبک بود )
( غیر از اون Maceـه )

marmolak kocholo
18-11-2011, 02:04
به اعصابت مسلط باش !
برای باز کردن شوت های جدید باید تو غارها کلمات رو یاد بگیری، بعدش برای استفاده از اون ها باید روح اژدهارو داشته باشی!
وقتی اژدهارو کشتی، مجیک هاتو باز کم برو قسمت شوت ها و روی شوتی که می خوای باز بشه کلیک کن و بعدش R رو بزن تا اون شوت قابل استفاده بشه...

MASTER OC 7
18-11-2011, 03:04
دوستان توروخدا یکی کمک کنه
من تو همون مرحله اول گیر کردم
بعضی از دوستان میگن باید بری تو خونه
من هر چقدر وارد خانه میشم و با افراد اونجا صحبت می کنم هیچ اتفاقی نمیفته
بعضی ها هم میگن باید وارد آهنگری بشی
وقتی هم وارد آهنگری میشم هیچ چیزی نمی سازه پیغام میده(بالا سمت چپ مشاهده کنید)
موندم اینجارو چطوری رد کنم

Scary Feelings
18-11-2011, 11:39
( غیر از اون Maceـه )
همین سورد خودتو ببر آهنگری تیزش کن , دمیجش تا 25 میاد. تو آهنگری ها یه میز کوچولو چوبی هست , روش یه چیز چرخون هست .

Aria1997
18-11-2011, 11:49

اولی رو نمیدونم ... ولی دومی به آهن نیاز داری اونجا قالب آهن هست ورشون دار بزار تو اینونتوری ات :8:

h!tman
18-11-2011, 11:54

بببین برو دنبال مارکر!
میره پیش یک نفر ریش و پش دار:دی
روی تک تک دیالوگ هاش کلیک کن یکم وایسا ببین اون نشانه گر عوض میشه و مسیر برات عوض میشه

molaali
18-11-2011, 12:07
وارد قلعه ی high hrothgar شدم وقتی با راهبه صحبت میکنم میگه قدرت صدات رو نشون بده میدونم الان باید از shout استفاده کنم ولی نمیدونم چطوری؟ توی راهنما میگه دکمه ی z قدرت و shout رو اجرا میکنه ولی من هر چقدر z رو فشار میدم بازم راهبه میگه shout کن!
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

new evil
18-11-2011, 12:33
دیگه نتونستم تحمل کنم
از اینترنت سفارش دادم گفت تا یک هفته ی دیگه می رسه Oo
پس هنوز صبر میکنیییم
خوش بحالتون دارید بازیش می کنید
فعلا ابلیویون نصب کردم داخل محیطش می چرخم تجدید خاطره بشه :دی

aristocrat
18-11-2011, 12:53
موندم اینجارو چطوری رد کنم این ماموریت فرعیه. اصلا واجب نیست که انجامش بدی. برای رد کردنش هر دفعه یه سری وسایل بهت میده بعدش ببین هرچی که کوئست بهت میگه بساز بیار بده به آهنگر.

Mobham69
18-11-2011, 12:58
ساید کوئست نیست فکر کنم مین کوئست باشه
بعد بر میگردی به شهر میری توی قلعه یکم با پادشاه حرف میزنی میفرستت پیش بقیه و ...
من که نگفتم ساید کؤسته!!!!!!!منظورم این بود که بس توی ساید کؤست ها بودم تازه اولین اژدها رو انداختم!:5:

manuelcalavera
18-11-2011, 13:00
آقا من از چند تا Falmer میمیرم بعضی وقتا ، شما هم همینطوری هستید ؟ زورم میگیره :دی
اصلا" احساس ِ اینکه موجود ِ گولاخی هستم نمیکنم

virus2009
18-11-2011, 13:17
( غیر از اون Maceـه )

اگه عضو Thieves Guild باشی ، وقتی به دنبال Mercer میری تو خونش و اون برنامش رو برمیداری یک Sword هم تو جعبه هست که آبیه و دمیج خوبی هم داره ( البته شاید برای شما سوردش فرق داشته باشه چون توی جعبه ها معمولا چیزهای متفاوتی میاد )

یک میس ( Mace ) هم هست که از این سورده خیلی بهتره و باید از اون کوئست Abandon House بگیری ( واقعا قویه تو این لول 15 - 25 )

پرک های One Hand ( همون اولیش ) رو هم بزن دمیج سلاحت دو برابر میشه

آقا من از چند تا Falmer میمیرم بعضی وقتا ، شما هم همینطوری هستید ؟ زورم میگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه میج بودن یا با Bow میزدن برو بچسب بهشون و با سلاح بزن
اگه one hand داشتن با جادو و سلاح بزنشون
اگه Two Hand بودن بیا عقب با جادو بزن وقتی یک ضربه زدند برو جلو با سلاح بزن بعد دوباره برگرد
اسپل های Rune ( روی زمین میزنه و منفجر میشه ) هم خیلی اینجاها بدرد میخوره

alireza661299
18-11-2011, 13:33
آقا این دراگون رو چطوری باید کشت من سر همون اولی گیر کردم.
همش منو آتیش میزنه یا می خوردم.
چی کار کنم؟
مرسی

آقا یکی جواب ما رو هم بده
مرسی

manuelcalavera
18-11-2011, 13:33
اگه عضو Thieves Guild باشی ، وقتی به دنبال Mercer میری تو خونش و اون برنامش رو برمیداری یک Sword هم تو جعبه هست که آبیه و دمیج خوبی هم داره ( البته شاید برای شما سوردش فرق داشته باشه چون توی جعبه ها معمولا چیزهای متفاوتی میاد )

یک میس ( Mace ) هم هست که از این سورده خیلی بهتره و باید از اون کوئست Abandon House بگیری ( واقعا قویه تو این لول 15 - 25 )

پرک های One Hand ( همون اولیش ) رو هم بزن دمیج سلاحت دو برابر میشه

اگه میج بودن یا با Bow میزدن برو بچسب بهشون و با سلاح بزن
اگه one hand داشتن با جادو و سلاح بزنشون
اگه Two Hand بودن بیا عقب با جادو بزن وقتی یک ضربه زدند برو جلو با سلاح بزن بعد دوباره برگرد
اسپل های Rune ( روی زمین میزنه و منفجر میشه ) هم خیلی اینجاها بدرد میخوره

من اون دو تا اولی رو گرفتم ... آخه یکی گفته بود اون مِیسه 54 تا دمیج داره . مال ِ من 28 تاس

بعد این تاکتیک ها رو میزنم ، ولی منظورم اینه که مثل ِ DA:O یا DA2 نیست که وقتی خودت رو قوی کنی حسابی و آمور و سلاح خوب داشته باشی بتونی درو کنی همه رو

Leon-117
18-11-2011, 13:37
امروز تو جنگل راه میرفتم 6-7 تا جادوگر ریختن سرم!مونده بودم چیکار کنم یهو دلو زدم به دریا شوتِ Call Dragon رو زدم!
این یارو اژدهاـه اومد زد همشونو کشت،توی اون لحظه ای که همشون مردن اینقد کیف کردم!:31:

آقا من از چند تا Falmer میمیرم بعضی وقتا ، شما هم همینطوری هستید ؟ زورم میگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تیرکمون راحت میمیرن(با 1 یا 2 تا تیر.)من یه Glass Bow دارم و وقتی مخفیانه میزنم 3 برابر خون ازشون کم میکنه........وقتی هم حمله میکنن بهم اون mace خفنه(:31:)با Ebony War Axe رو میگیرم که با 2-3 ضربه میمیرن........

من اون دو تا اولی رو گرفتم ... آخه یکی گفته بود اون مِیسه 54 تا دمیج داره . مال ِ من 28 تاس
من بودم!
احتمالا شما پرک به قسمت one handed ندادی.بصورت عادی 44 دمیج داشت که وقتی آپگریدش کردم دمیجش شده 54...........

manuelcalavera
18-11-2011, 13:43
من الان لِول ِ وان هنددم 51 هست . 5-6 تا هم بهش پرک دادم . همه ش چقدر پِرک میده که آدم .......... :دی

راستی ، شما Skeleton Key رو برگردوندید یا نگه ش داشتید ؟

Leon-117
18-11-2011, 13:47
راستی ، شما Skeleton Key رو برگردوندید یا نگه ش داشتید ؟
من برگردوندمش...........

david071
18-11-2011, 14:00
آقا این دراگون رو چطوری باید کشت من سر همون اولی گیر کردم.از دور با تیر کمون بزنش اومد طرفت فرار کن

h!tman
18-11-2011, 14:07
از دور با تیر کمون بزنش اومد طرفت فرار کن

با اون جادو بابا برقی بزنیش راحت تری:دی

babak2002
18-11-2011, 14:10
دوستان کوئست های اصلی تموم شه می شه فرعی ها رو رفت ؟
عجب بازیه !!!
با اینکه خیلی دوست دارم ببینم اخرش چی می شه اما دلم نمی یاد ساید کوئست ها رو نرم :19:

soheil_julio
18-11-2011, 14:19
بچه ها من یه اصلحه گرفتم Sanguine's Rose خیلی عالیه(از مرحله ی که میری پیش Sam Guinevere ایستک !! :20:میخوریم بعد که بیهوش میشیم.........)..همون گل رز..وقتی میزنی یه مقدار از majicka کم میکنه بعد یه Daedric Artifact ظاهر میشه برای 60 ثانیه..مثل خر میزنه..دمیج بالایی میده و اگرم بمیره دوباره میتونی ظاهرش کنی..همه ی اینارو گفتم که بگم چرا برام مهمه..حالا نمیدونم چی شده الان نیست تو اینونتوریم..هیچ جا نیست اعصابم خورد شده..حالا میخوام ببینم..مثل اصلحه های دیگه جای دیگه پیدا میشه..یا نه؟ برم از اول بازی کنم:41:

mohamad.hejazi
18-11-2011, 14:24
باید بازی قشنگی باشه
رفتم تو کار خریدش.

aristocrat
18-11-2011, 15:00
دوستان کوئست های اصلی تموم شه می شه فرعی ها رو رفت ؟آره من الان کوئست اصلی رو رفتم الان دارم کوئستهای فرعی رو میرم.

__________________________________________________ _________

کسایی که خونآشام یا گرگ میشن اینجا همه چیز راجبه خون آشام ها یا گرگنماها وجود داره حتی راه درمانش(cure):

خون آشام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگرگنما:

AlexMercer
18-11-2011, 15:16
یک سوال چطوری میشه مخفیانه کشت؟ یک جوری هم بکشی که با یک ضرب بمیره به مثال مثل اتزیو(یک راهی باید باشه دیگه)

در ضمن این امپیراطور رو کشتم خیلی خیلی خیلی ناراحت شدم:41:

manuelcalavera
18-11-2011, 15:31
بابا اسپویل نکنید دیگه، ناسلامتی با تجربه اید .

آقا این گارد های Riften دنبالمن . چه کنم

در مورد کوئست Forswarn و Markarth
میگم که ، من تموم کردم کوئست رو و رفتم زندان و آزاد شدم و Forswronی ها شهر رو دارن میگیرن ، مشکلی نیست ؟ نکنه گاردهای ریفتن واسه همین دنبالمن

MobinS
18-11-2011, 15:40
اوه اوه پیج 100 رسید! حوصله ندارم دیگه بخونم!!! زیاد شدین!
بچه ها لول چندین؟ چند تا کوئست گذروندین؟

marmolak kocholo
18-11-2011, 15:45
یه سوال !
وقتی دراگون رو می کشیم 2 تا آیتم هست که همیشه دراپ میشه Dragon Scales و Dragon Bones ، اینا در آینده به دردمون میخوره؟
من تا الان همشونو فروختم ! :|

david071
18-11-2011, 15:51
من تا الان همشونو فروختم ! :|
کجا باید بفروشیم من خیلی خرتو پرت دارم

chartab
18-11-2011, 15:53
اقا یه توضیح مختصر بدین چطور در مرحله اول وارد شهر میشی چی کارکنم

درضمن اگه سیو بازی رو دارین بدین مرسی

marmolak kocholo
18-11-2011, 16:03
کجا باید بفروشیم من خیلی خرتو پرت دارم
خرتو پرتاتو کجا نگه میداری؟ صندق :31: ؟ یا خونه گرفتی؟
تو هر شهر یه Trader هست که می تونی Misc و هر چیز دیگه ای رو بفروشی...

AlexMercer
18-11-2011, 16:13
من دقیقا 40 تا کوئست رفتم(میدونم کمه) وو لولم 33 هست(بازم میدونم کمه):40:

manuelcalavera
18-11-2011, 16:37
آقایون ، این Dark Brotherhood کوئستاش بدرد بخوره ؟ چون اصلا" حال نکردم رفتم 3 تا بدبخت بیچاره رو کشتم