PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]

Gregar
15-08-2014, 23:25
اگه میشه یه مثال برا من بزن ...
چون من اینو زدم نشد:
Player.additem 000139C0

خوب این اشتباهه . باید اخرش با فاصله تعداد ایتمی رو که میخوای وارد کنی . مثل کد زیر که دو عدد از اون ایتم به Inventory ات اضافه میشه .

Player.additem 139C0 2

همونطور که میبینی واسه کد ایتم که اینجا 000139C0 هست لازم نیست اون صفرهای اولش رو بزنی .

R.P.G
16-08-2014, 09:28
دوستان این مد رو حتما تست کنید اگه مشکل Performance Loss در بعضی جاهای بازی دارین، تا حد 3 - 5 افزایش fps میده:

Remove Underwater Grass and other stuff too - A Performance Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R.P.G
16-08-2014, 18:40
دوستان یه سوال دارم.

من الان انیمیشن هایی که نصب کردم واسه Orc ها کار نمیکنه، از روزی که شروع کردم به مودینگ سراغ هیچ ریس non-human ـی نرفتم؛
سوالم اینه که آیا من بد مد کردم انیمیشن ها رو یا کلا non-human ها انیمیشن جدایی دارن که باید نصب بشه؟ چون یه Walking Running پیدا کردم واقعا حال میکنم باهاش و میخوام واسه Orc هم همین انیمیشن رو داشته باشم !

Gregar
16-08-2014, 20:22
دوستان یه سوال دارم.

من الان انیمیشن هایی که نصب کردم واسه Orc ها کار نمیکنه، از روزی که شروع کردم به مودینگ سراغ هیچ ریس non-human ـی نرفتم؛
سوالم اینه که آیا من بد مد کردم انیمیشن ها رو یا کلا non-human ها انیمیشن جدایی دارن که باید نصب بشه؟ چون یه Walking Running پیدا کردم واقعا حال میکنم باهاش و میخوام واسه Orc هم همین انیمیشن رو داشته باشم !

نه . انیمیشن ها واسه همه Race ها جواب میده . مگه اینکه فقط واسه Female ها یا فقط Male ها نصب کرده باشی که فقط واسه یک جنسیت کار میکنه ولی به صورت کلی انیمیشن ها واسه همه Race ها یکیه .

از PC Exclusive Animation Path که استفاده نکردی ؟ این مود باعث میشه بتونی واسه هر Race ای انیمیشن اختصاصی بزاری . هر چند فکر کنم فقط واسه Custom Race ها جواب میده .

اگه هنوز مشکل داشتی یه عکس از پوشه انیمیشنهات بزار ببینم .

R.P.G
16-08-2014, 20:52
نه . انیمیشن ها واسه همه Race ها جواب میده . مگه اینکه فقط واسه Female ها یا فقط Male ها نصب کرده باشی که فقط واسه یک جنسیت کار میکنه ولی به صورت کلی انیمیشن ها واسه همه Race ها یکیه .

از PC Exclusive Animation Path که استفاده نکردی ؟ این مود باعث میشه بتونی واسه هر Race ای انیمیشن اختصاصی بزاری . هر چند فکر کنم فقط واسه Custom Race ها جواب میده .

اگه هنوز مشکل داشتی یه عکس از پوشه انیمیشنهات بزار ببینم .
از PCEA هم استفاده کردم تغییری نکرد.
گیج شدم واقعا!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طوماری شدا
آدرسشو درست رفتم ؟ :دی
The Elder Scrolls V - Skyrim\Data\meshes\actors\character\animations

GenerateFNISforUsers هم اجرا کردم و آپدیت کردم چیزی تغییر نکرد.

مدهایی که واسه انیمیشن ها استفاده کردم:

ndh's Animation Overhaul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (همونیه که مشکل دارم باهاش)

XPMS 1-93a

YY Anim Replacer - Mystic Knight

Realistic Humanoid Movement Speed این که فکر نکنم مربوط به انیمیشن ها بشه.

ویرایش: فقط و فقط همون Female Orc مشکل داره :/

ویرایش 2: آقا این خانومای اورک از انیمیشن Male ها استفاده می کنن ! نمیدونستم اینو. حالا خوب شد مد بنده خدا میل هم ساپورت میکرد.
روانیمون کرده بود :|

ویرایش 3: اگه کسی مثل من اینطوری گیر کرد اول اینو نصب کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد هم اون مد مدنظر رو Reinstall کنید، اینطوری Male ها هم انیمیشن خودشون رو حفظ میکنن.

ویرایش 4: آقا واسه یه کاراکتر Shaman ایده ای ندارین ؟

Gregar
16-08-2014, 23:49
ویرایش 4: آقا واسه یه کاراکتر Shaman ایده ای ندارین ؟

خوب به نظر مشکلت حل شد .

اما واسه Shaman ...
SkyRe داری یا نه ؟ چون با SkyRe میشه Shaman ساخت . ولی بدون اون ایده ای به ذهنم نمیرسه . اگه SkyRe نصب کردی بگو تا biuild اش رو بهت بگم .

R.P.G
16-08-2014, 23:59
خوب به نظر مشکلت حل شد .

اما واسه Shaman ...
SkyRe داری یا نه ؟ چون با SkyRe میشه Shaman ساخت . ولی بدون اون ایده ای به ذهنم نمیرسه . اگه SkyRe نصب کردی بگو تا biuild اش رو بهت بگم .
نه ندارم، ولی CCO دارم. الان که خودم اینطوری رفتم.
Stone: Mage stone
Main attribute: Magicka
Main Skill: Destruction
Skills: Alchemy - Enchanting - One Handed- Restoration - Light Armor

خیلی دوست داشتم SkyRe نصب کنم ولی فکر کنم درد سر زیاد داره.

در ضمن از Alternative Start هم استفاده میکنم که خیلی هم لوس شده دیگه :دی

Gregar
17-08-2014, 11:22
نه ندارم، ولی CCO دارم. الان که خودم اینطوری رفتم.
Stone: Mage stone
Main attribute: Magicka
Main Skill: Destruction
Skills: Alchemy - Enchanting - One Handed- Restoration - Light Armor

خیلی دوست داشتم SkyRe نصب کنم ولی فکر کنم درد سر زیاد داره.

در ضمن از Alternative Start هم استفاده میکنم که خیلی هم لوس شده دیگه :دی

CCO که اره کلاس رو خوب مشخص میکنه اما در مورد پرک ها کاری نمیکنه که اینجور چیزا واسه مودهای Overhaul مثل SkyRe هستش . اره دردسر زیاد داره و باید بی خیال بعضی مودها بشی و script heavy هم هست . اما واقعا وقتی با SkyRe بازی کنی بی خیال همه مود ها میشی :n02:

SkyRe واسه Shaman اینطوری عمل میکنه که یه شاخه جدید به شاخه Restoration اضافه میکنه . جادوی Curse و Plague که خیلی جادوهای جالبی هستن توی این شاخه قرار میگیرن . یعنی در واقع Restoration دو شاخه میشه . یکیش که مثل Vanilla Skyrim شاخه Cleric (یا در واقع Druid) و جدیده شاخه Shaman .

یه فرومی هست که کلی بیلد واسه اسکایریم داره . البته چون واسه Vanilla هستش من فقط داستانش رو نگاه میکردم و بیلدش رو نه . اما فکر کنم بدرد تو بخوره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا این یک بیلدش :
Priest of Namira ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliraadlar
18-08-2014, 22:20
انقدر از مود های loverslab استفاده نکنین

dr.vampire
21-08-2014, 15:42
این مد ها رو چطوری باید فعال کرد؟ یک سریشون فایل که میریزم تو پوشه دیتا ولی گزینه دیتا فایل چیزی اضافه نمیشه تا تیکشو بزنم.

Gregar
22-08-2014, 14:58
این مد ها رو چطوری باید فعال کرد؟ یک سریشون فایل که میریزم تو پوشه دیتا ولی گزینه دیتا فایل چیزی اضافه نمیشه تا تیکشو بزنم.

برو تو این پوشه :
My Documents\My Games\Skyrim

یه فایل هست به اسم SkyrimPrefs.ini
توش دنبال خطی به اسم [Launcher] بگرد
زیر [Launcher] این خط رو اضافه کن : bEnableFileSelection=1
یا اگرم از قبل هستش مقدارش رو از صفر به یک عوض کن .
از اخر هم سیوش کن .

پیشنهاد میکنم از طریق خود لانچر بازی مودها رو نصب نکنین . بهتره اول واسه کار با مود ، خود Nexus mod manager رو دانلود کنی . از این جا : Download NMM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliraadlar
26-08-2014, 20:24
برو تو این پوشه :
My Documents\My Games\Skyrim

یه فایل هست به اسم SkyrimPrefs.ini
توش دنبال خطی به اسم [Launcher] بگرد
زیر [Launcher] این خط رو اضافه کن : bEnableFileSelection=1
یا اگرم از قبل هستش مقدارش رو از صفر به یک عوض کن .
از اخر هم سیوش کن .

پیشنهاد میکنم از طریق خود لانچر بازی مودها رو نصب نکنین . بهتره اول واسه کار با مود ، خود Nexus mod manager رو دانلود کنی . از این جا : Download NMM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به شما پیشنهاد میکنم برنامه ها و مود های ضروری اسکایریم رو مثل loot و fnisوdual sheath reduxوxp32 skel و چیزهای دیگه رو نصب کنی و همین طور که به شما گفته شد بهترین برنامه برای نصب مود خود nmm هست آخرین نسخشو بگیر که باگ های خیلی کمی داره موفق باشی

Gregar
26-08-2014, 23:34
به شما پیشنهاد میکنم برنامه ها و مود های ضروری اسکایریم رو مثل loot و fnisوdual sheath reduxوxp32 skel و چیزهای دیگه رو نصب کنی و همین طور که به شما گفته شد بهترین برنامه برای نصب مود خود nmm هست آخرین نسخشو بگیر که باگ های خیلی کمی داره موفق باشی

اینا رو به من میگی ؟ :n02: صفحات قبل رو بخونی بد نیست

واسه نصب مود حرفه ای بهتره Mod Organizer رو بگیری . حرف نداره این برنامه . NMM واسه کساییه که تازه میخوان مود کردن رو یاد بگیرن .

aliraadlar
26-08-2014, 23:39
اینا رو به من میگی ؟ :n02: صفحات قبل رو بخونی بد نیست

واسه نصب مود حرفه ای بهتره Mod Organizer رو بگیری . حرف نداره این برنامه . NMM واسه کساییه که تازه میخوان مود کردن رو یاد بگیرن .
نه عزیز به دوستمون گفتم که با مود منیجر نصب نکرده بود راستش خیلی با mod organizer کار نمیکنم برای مرتب کردن مود ها ازش استفاده میکنم راستش یه مشکلی دارم رفته رو اعصاب ctd زیاد دارم fps بازی پایینه و گیر میکنه راهی هست سرعت بازی زیاد شه فکرکنم بیشتر بخاطر frostfallهست

Gregar
26-08-2014, 23:52
نه عزیز به دوستمون گفتم که با مود منیجر نصب نکرده بود راستش خیلی با mod organizer کار نمیکنم برای مرتب کردن مود ها ازش استفاده میکنم راستش یه مشکلی دارم رفته رو اعصاب ctd زیاد دارم fps بازی پایینه و گیر میکنه راهی هست سرعت بازی زیاد شه فکرکنم بیشتر بخاطر frostfallهست

مودهایی مثل Frostfall چون اسکریپت زیادی دارن باعث یه گیرهای کوچیک تو بازی میشن . وقتی مود نصب میکنی این گیرها غیر قابل گریزه . فقط با نصب کمتر اینجور مودها میشه کمترش کرد .
CTD رو هم میشه با روش های مختلف کمش کرد اما احتمالش هیچ وقت به صفر نمیرسه . مثلا باید Compability مودها رو رعایت کنی ، load order رو تا جایی که میشه درست کنی که با همون loot بد نیست اما خود loot هم کامل نیست و مشکلاتی داره و بازم هیچی بهتره ، مودهای Dirty رو Clean کنی که با TESEdit5 میشه اینکار رو کرد ، Bashed patch هم که با Wrye Bash میسازی خیلی کمک میکنه .

aliraadlar
26-08-2014, 23:57
اکثر این کار هارو کردم تقریبا هرچی lootپیشنهاد داده انجام دادم همیشه هم آپدیت با tesedit5 update.bsa رو تمیز کردم ه راستی این wyre bash که گفتی چیه میشه بیشتر توضیح بدی؟

aliraadlar
26-08-2014, 23:59
مودهایی مثل Frostfall چون اسکریپت زیادی دارن باعث یه گیرهای کوچیک تو بازی میشن . وقتی مود نصب میکنی این گیرها غیر قابل گریزه . فقط با نصب کمتر اینجور مودها میشه کمترش کرد .
CTD رو هم میشه با روش های مختلف کمش کرد اما احتمالش هیچ وقت به صفر نمیرسه . مثلا باید Compability مودها رو رعایت کنی ، load order رو تا جایی که میشه درست کنی که با همون loot بد نیست اما خود loot هم کامل نیست و مشکلاتی داره و بازم هیچی بهتره ، مودهای Dirty رو Clean کنی که با TESEdit5 میشه اینکار رو کرد ، Bashed patch هم که با Wrye Bash میسازی خیلی کمک میکنه .
اکثر این کار هارو کردم تقریبا هرچی lootپیشنهاد داده انجام دادم همیشه هم آپدیت با tesedit5 update.bsa رو تمیز کردم ه راستی این wyre bash که گفتی چیه میشه بیشتر توضیح بدی؟<br/>

Gregar
27-08-2014, 00:21
اکثر این کار هارو کردم تقریبا هرچی lootپیشنهاد داده انجام دادم همیشه هم آپدیت با tesedit5 update.bsa رو تمیز کردم ه راستی این wyre bash که گفتی چیه میشه بیشتر توضیح بدی؟<br/>

اکثر مودها ممکنه یه سری ایتم به Container های تو بازی مثل بشکه ها ، صندوق ها و NPC ها و ... اضافه کنن . که بهش میگن leveled lists که یعنی طبق لول تو یا NPC ایتمهای مشخصی قرار میده . مثلا توی لول 10 یک دشمنها ایتم های ضعیفتری دارن تا لول 50 .
یا مثلا یه سری Name جدید تو بازی میارن و به ایتمها اسم جدید میدن . یا چیزای دیگه رو تغییر میدن و ...

این مودها وقتی با هم نصب بشن ممکنه باعث CTD نشن اما بازی رو خراب میکنن .
یه مثال اگه درست یادم باشه این بود که مثلا من یه مود نصب کردم که یه سری سلاح به بازی اضافه میکرد و به NPC ها میداد . منتهی یه مود دیگه اون رو overwrite میکرد و باعث میشد موقع بازی اون NPC اون سلاح رو تو inventory اش داشته باشه اما به جاش با مشت میجنگید و از اون سلاح استفاده نمیکرد . این مشکل با Bashed patch حل میشد .
یا مثلا میتونی با این پچ یه سری تنظیمات اولیه رو واسه بازیت انجام بدی که دیگه نیاز نباشه تو بازی از Console استفاده کنی . مثلا Timescale رو میتونی تو این پچ تنظیم کنی یا ...

aliraadlar
27-08-2014, 00:41
اکثر مودها ممکنه یه سری ایتم به Container های تو بازی مثل بشکه ها ، صندوق ها و NPC ها و ... اضافه کنن . که بهش میگن leveled lists که یعنی طبق لول تو یا NPC ایتمهای مشخصی قرار میده . مثلا توی لول 10 یک دشمنها ایتم های ضعیفتری دارن تا لول 50 .
یا مثلا یه سری Name جدید تو بازی میارن و به ایتمها اسم جدید میدن . یا چیزای دیگه رو تغییر میدن و ...

این مودها وقتی با هم نصب بشن ممکنه باعث CTD نشن اما بازی رو خراب میکنن .
یه مثال اگه درست یادم باشه این بود که مثلا من یه مود نصب کردم که یه سری سلاح به بازی اضافه میکرد و به NPC ها میداد . منتهی یه مود دیگه اون رو overwrite میکرد و باعث میشد موقع بازی اون NPC اون سلاح رو تو inventory اش داشته باشه اما به جاش با مشت میجنگید و از اون سلاح استفاده نمیکرد . این مشکل با Bashed patch حل میشد .
یا مثلا میتونی با این پچ یه سری تنظیمات اولیه رو واسه بازیت انجام بدی که دیگه نیاز نباشه تو بازی از Console استفاده کنی . مثلا Timescale رو میتونی تو این پچ تنظیم کنی یا ...
این که خیلی عالیه مثلا میشه خود inventory رو قبل بازی به دلخواه تغییر داد؟

aliraadlar
27-08-2014, 00:44
حالا متوجه شدم خیلی خیلی ممنون از راهنماییت

Gregar
27-08-2014, 10:13

نه اونا رو که با کد تقلب میشه انجام داد . این Bashed patch تنظیماتی مثل Timescale و Crime Distance و Bounty و ... رو تغییر میده .

aliraadlar
28-08-2014, 02:11
نه اونا رو که با کد تقلب میشه انجام داد . این Bashed patch تنظیماتی مثل Timescale و Crime Distance و Bounty و ... رو تغییر میده .
خیلی ممنون از راهنماییت راستی میگم شما HDT نصب کردین داغون شدم تا بالاخره یاد گرفتم ولی آخر نفهمیدم tbbp چیه

Gregar
28-08-2014, 11:48
خیلی ممنون از راهنماییت راستی میگم شما HDT نصب کردین داغون شدم تا بالاخره یاد گرفتم ولی آخر نفهمیدم tbbp چیه

HDT اون زمان که من هنوز بازی میکردم تو نسخه ازمایشی بود و نصبش نکردم .

Captain Sj
01-09-2014, 06:13
سلم.دوستان بیایم برای ترویج اسلام مد بسازیم که قابلیت نماز خوندن به بازی بده:n02:.یا مثلا NPCهارو زنارو محجبه کنه واسه مرها هم همه یک ته ریش بزاره.شب های جمعه تو محفل Companions دعای کمیل خونده بشه و...نظرتون چیه:n09:؟

Gregar
01-09-2014, 12:40
سلم.دوستان بیایم برای ترویج اسلام مد بسازیم که قابلیت نماز خوندن به بازی بده:n02:.یا مثلا NPCهارو زنارو محجبه کنه واسه مرها هم همه یک ته ریش بزاره.شب های جمعه تو محفل Companions دعای کمیل خونده بشه و...نظرتون چیه:n09:؟

ساخت مود که راحت نیست اون هم همچین مودی . وگرنه جالب میشه :n02: . شما چیزی میدونی از ساخت مود ؟

به لحاظ ایده زن محجبه که کاری نداره . واسه همه زنها Cloak میزاریم با ارمور پوشیده اما باید این رو در نظر بگیریم که زن ها نباید بتونن لباسهاشون رو unequip کنن که فکر نکنم همچین قابلیتی رو بشه قرار داد تو بازی . کلا اصلا باید قابلیت جنگیدن رو از زنها بگیریم و فقط بشور بساب و خانه داری کنن .
نماز هم جالبه . مثلا مسجد بسازی تو بازی بعد بری توش عبادت کنی و مثلا یه افکت خوبی بگیری با نماز خوندن . هر چند جالب نیست چون ارزش نماز به این چیزا نیست و نباید توی بازی وجود داشته باشه .
دعای کمیل رو خوب اومدی . میشه حتی وقتی یه نفر میمیره عزاداری هم کرد :n02: یک Bard رو بیاری واسش نوحه بخونه .

aliraadlar
02-09-2014, 01:27
ساخت مود که راحت نیست اون هم همچین مودی . وگرنه جالب میشه :n02: . شما چیزی میدونی از ساخت مود ؟

به لحاظ ایده زن محجبه که کاری نداره . واسه همه زنها Cloak میزاریم با ارمور پوشیده اما باید این رو در نظر بگیریم که زن ها نباید بتونن لباسهاشون رو unequip کنن که فکر نکنم همچین قابلیتی رو بشه قرار داد تو بازی . کلا اصلا باید قابلیت جنگیدن رو از زنها بگیریم و فقط بشور بساب و خانه داری کنن .
نماز هم جالبه . مثلا مسجد بسازی تو بازی بعد بری توش عبادت کنی و مثلا یه افکت خوبی بگیری با نماز خوندن . هر چند جالب نیست چون ارزش نماز به این چیزا نیست و نباید توی بازی وجود داشته باشه .
دعای کمیل رو خوب اومدی . میشه حتی وقتی یه نفر میمیره عزاداری هم کرد :n02: یک Bard رو بیاری واسش نوحه بخونه .
سلام به شما من با ساخت چنین مودی مخالفم چون نه تنها باعث ترویج اسلام نمیشه و باعث توهین هم میشه راستش من ایده دیگه دارم تنها خدایی که تو بازی مثل خدا خودمون هست all-maker هست اگه بشه یک quest به بازی اضافه کرد و ...... مثلا براش یه معبد ساخت البته خیلی سخته اینو باید modder ها بسازن اونم حرفه ای هاشون مثلا سازنده مود helgen reborn

R.P.G
02-09-2014, 09:09

موندم اونوقت Dragonborn چه شخصیتی میتونه باشه ؟ Talos رو هم خودتون تصور کنید، یا گریبیردز :دی

الدویین هم skin جدید واسش بزارن با فلگ آمریکای جهان خوار ؟:n09:

Gregar
02-09-2014, 18:23
سلام به شما من با ساخت چنین مودی مخالفم چون نه تنها باعث ترویج اسلام نمیشه و باعث توهین هم میشه راستش من ایده دیگه دارم تنها خدایی که تو بازی مثل خدا خودمون هست all-maker هست اگه بشه یک quest به بازی اضافه کرد و ...... مثلا براش یه معبد ساخت البته خیلی سخته اینو باید modder ها بسازن اونم حرفه ای هاشون مثلا سازنده مود helgen reborn

بابا حالا من همینجوری به شوخی در جواب دوستمون یه چیزی گفتم شما چه جدی میگیرین . مگه میشه با ساخت مود واسه یه بازی که اساسش ضد دین هست اسلام رو ترویج داد . معلومه که توهین میشه .
بازی باید از اساس مذهبی باشه اگه بخواد در راستای تبلیغ دین باشه . مود فقط جنبه سرگرمی بیشتری به بازی اضافه میکنه نه چیز دیگه .

هر چند میشه فرهنگ رو اضافه کرد . مثلا اضافه کردن سلاح های ایرانی قدیم . یا داستان ها و افسانه های قدیمی ایرانی رو به صورت کوئست تو بازی بیاری یا ... . اوردن مسائل دینی به صورت مود یه جور توهین حساب میشه .
شما فکر کن مثلا بیایم شمشیر حضرت علی رو بسازیم تو بازی . خوب به دست گرفتن این شمشیر توسط فرد دیگه ای که چه بسا ممکنه دشمن هم باشه توهین حساب میشه .
فکر کن مثل بازی ارباب حلقه ها یه ارک باشه که شمشیر دو لبه حضرت علی دستشه . خوب توهینه خودش دیگه .
یا همین قضیه نماز که باعث میشه نماز رو یه کار ظاهری و تصنعی نشون بده پس توهین حساب میشه این هم .

پس اگه تبلیغی هم باشه باید تو خود بازی باشه نه مود و این حرفا .

Captain Sj
03-09-2014, 00:18
بابا مایه شوخی کردیم نمیدونستیم اینقدر بیخ پیدا میکنه:n04:.ولی در هر حال همیشه شوخی شوخی جدی میشه:n09:.وای یه لحظه آدم که بهش فکر میکنه میخواد از پنجره اتاق بپره بیرون.:n27:آدم نمیتونه همچین چیزیو هضم کنه.من فقط خواستم همینجوری دورهم باشیم:n11:و الا اینجور مسایل جای شوخی نداره حالا لپو بده بیاد روبوسی کنیم قضیه بیخ پیدا نکنه فردا وزارت اطلاعات بیاد کیسه سرما بکشه ورداره ببره:n30:!ولی درکل اسکایریم یک بازیه به تمام معنا آزاده.فقط من دنبال یک مد میگردم که به بازی فن و ضربه combo و...جدید اضافه کنه.خیلی خشک میجنگه:n23:.

aliraadlar
03-09-2014, 16:02
بابا حالا من همینجوری به شوخی در جواب دوستمون یه چیزی گفتم شما چه جدی میگیرین . مگه میشه با ساخت مود واسه یه بازی که اساسش ضد دین هست اسلام رو ترویج داد . معلومه که توهین میشه .
بازی باید از اساس مذهبی باشه اگه بخواد در راستای تبلیغ دین باشه . مود فقط جنبه سرگرمی بیشتری به بازی اضافه میکنه نه چیز دیگه .

هر چند میشه فرهنگ رو اضافه کرد . مثلا اضافه کردن سلاح های ایرانی قدیم . یا داستان ها و افسانه های قدیمی ایرانی رو به صورت کوئست تو بازی بیاری یا ... . اوردن مسائل دینی به صورت مود یه جور توهین حساب میشه .
شما فکر کن مثلا بیایم شمشیر حضرت علی رو بسازیم تو بازی . خوب به دست گرفتن این شمشیر توسط فرد دیگه ای که چه بسا ممکنه دشمن هم باشه توهین حساب میشه .
فکر کن مثل بازی ارباب حلقه ها یه ارک باشه که شمشیر دو لبه حضرت علی دستشه . خوب توهینه خودش دیگه .
یا همین قضیه نماز که باعث میشه نماز رو یه کار ظاهری و تصنعی نشون بده پس توهین حساب میشه این هم .

درسته کاملا شما درست میگید اما اگه دقت کنید میبینید که تمام این داستان ها اورک ها الف ها و غیره از j.r.r Tolkien هست و اون در زمان جنگ جهانی کتاب های ارباب حلقه ها و هابیت رو نوشته من یادم میاد به گفته خود تولکین میگفت دورف ها همون یهودی ها هستن اونا خیلی با حوصله مسائل دینی و تاریخی خودشون رو تو داستان ها قرار میدن اما نظر من در مورد اسکایریم اینه که talos شبیه حضرت مسیح از نگاه مسیحی هاست این موضوع یه تاپیک در فروم های خارجی بود من کلا از داستان اسکایرم خیلی خوشم میاد ادیان و مذاهب تو بازی خیلی جالب هستن daedra ها و خدایان نه گانه خیلی حرفه ای داستان نویسی شدن

Layken
03-09-2014, 22:50
اسکاریم از دیدگاه تیم تحریریه vg247 به عنوان بهترین عنوان نقش افرینی تاریخ انتخاب شده.

R.P.G
13-09-2014, 11:29

درسته کاملا شما درست میگید اما اگه دقت کنید میبینید که تمام این داستان ها اورک ها الف ها و غیره از j.r.r Tolkien هست و اون در زمان جنگ جهانی کتاب های ارباب حلقه ها و هابیت رو نوشته من یادم میاد به گفته خود تولکین میگفت دورف ها همون یهودی ها هستن اونا خیلی با حوصله مسائل دینی و تاریخی خودشون رو تو داستان ها قرار میدن اما نظر من در مورد اسکایریم اینه که talos شبیه حضرت مسیح از نگاه مسیحی هاست این موضوع یه تاپیک در فروم های خارجی بود من کلا از داستان اسکایرم خیلی خوشم میاد ادیان و مذاهب تو بازی خیلی جالب هستن daedra ها و خدایان نه گانه خیلی حرفه ای داستان نویسی شدن

بابا مایه شوخی کردیم نمیدونستیم اینقدر بیخ پیدا میکنه:n04:.ولی در هر حال همیشه شوخی شوخی جدی میشه:n09:.وای یه لحظه آدم که بهش فکر میکنه میخواد از پنجره اتاق بپره بیرون.:n27:آدم نمیتونه همچین چیزیو هضم کنه.من فقط خواستم همینجوری دورهم باشیم:n11:و الا اینجور مسایل جای شوخی نداره حالا لپو بده بیاد روبوسی کنیم قضیه بیخ پیدا نکنه فردا وزارت اطلاعات بیاد کیسه سرما بکشه ورداره ببره:n30:!ولی درکل اسکایریم یک بازیه به تمام معنا آزاده.فقط من دنبال یک مد میگردم که به بازی فن و ضربه combo و...جدید اضافه کنه.خیلی خشک میجنگه:n23:.

hamed30
16-09-2014, 13:21
دوستان کسی اینجا مد مربوط به تکسچر چهره داره که چهره و پوست تمام آدمای تو بازی رو طبیعی کنه ؟

R.P.G
16-09-2014, 17:52
دوستان کسی اینجا مد مربوط به تکسچر چهره داره که چهره و پوست تمام آدمای تو بازی رو طبیعی کنه ؟
واسه مردها:

واسه زن ها:

این تکستچری که واسه زن ها هست یه مد میخواد که قبلش نصب کنید:

sub▬zero
18-09-2014, 14:14
سلام دوستان چند وقته که بازیم یه باگ داده.زیر پای کرکتر من ازون موجودات یخی هست که اطراف مناطق یخی پیدا میشه اسمشم فکر کنم ICE WRAITH باشه هیچ آزاریم نداره ولی رو اعصاب منه هر کاری میکنم نمیره اولش خیال میکردم که مثل هزاران هزار باگ دیگه ی اسکایریمه که بعد یه مدت خوب میشه واسه همین بهش بی اعتنایی کردم والآن بعد از کلی بازی کردن و مرحله رفتن و وسایل جدید آزاد کردن هر کاری میکنم این باگ بر طرف نمیشه به گرگینه تبدیل میشم و به خون آشام تبدیل میشم و رمز میزنم و کلن هر کاری میکمنم باگ برطرف نمیشه شما راه حلی ندارین برای این باگ؟

aliraadlar
18-09-2014, 14:39
سلام دوستان چند وقته که بازیم یه باگ داده.زیر پای کرکتر من ازون موجودات یخی هست که اطراف مناطق یخی پیدا میشه اسمشم فکر کنم ICE WRAITH باشه هیچ آزاریم نداره ولی رو اعصاب منه هر کاری میکنم نمیره اولش خیال میکردم که مثل هزاران هزار باگ دیگه ی اسکایریمه که بعد یه مدت خوب میشه واسه همین بهش بی اعتنایی کردم والآن بعد از کلی بازی کردن و مرحله رفتن و وسایل جدید آزاد کردن هر کاری میکنم این باگ بر طرف نمیشه به گرگینه تبدیل میشم و به خون آشام تبدیل میشم و رمز میزنم و کلن هر کاری میکمنم باگ برطرف نمیشه شما راه حلی ندارین برای این باگ؟
میشه یه عکس بزاری نا متوجه شیم

R.P.G
18-09-2014, 18:42
بازی رو به پچ 1.9.32 آپدیت کنید.
Unofficial Patch هم نصب کنید. بعد ببینید چطور میشه.

sub▬zero
18-09-2014, 20:45
بازی رو به پچ 1.9.32 آپدیت کنید.
Unofficial Patch هم نصب کنید. بعد ببینید چطور میشه.

امشب میزارمش برای دانلود فردا نتیجش رو تو همین تاپیک میگم.

میشه یه عکس بزاری نا متوجه شیم

چجوری باید از داخل بازی عکس بگیرم؟بلدم با prtsc از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم اما بلد نیستم از داخل بازی عکس بگیرم.
قبلن هم یک باگ داده بود بازیم دمیج سلاح هایی رو که جادوی برق و ومپایری داشتن(همونی که جونو از طرف میگیره میده به ما) و من ارتقاع میدادمشون بعد از ارتقاع بیشتر نشون میداد مثلن دمیج شمشیر اصلی من تو بازی که همین دو تا جادو رو داشت و جنسش هم ددریک بود دو هزار تا بود(یه هفته وقت گزاشتم الچمی و اینچنمنت و بلک اسمیث رو بردم بالا تا تونستم اینو بسازم ) ولی وقتی این باگ رو داد من میتونستم که شمشیرم رو به 5 هزار تا ارتقاع بدم ولی چون بلد نبودم عکس بگیرم از بازی به هرکی اینو میگم خیال میکنه من دروغ میگم.

aliraadlar
21-09-2014, 15:40
امشب میزارمش برای دانلود فردا نتیجش رو تو همین تاپیک میگم.

چجوری باید از داخل بازی عکس بگیرم؟بلدم با prtsc از صفحه کامپیوتر عکس بگیرم اما بلد نیستم از داخل بازی عکس بگیرم.
قبلن هم یک باگ داده بود بازیم دمیج سلاح هایی رو که جادوی برق و ومپایری داشتن(همونی که جونو از طرف میگیره میده به ما) و من ارتقاع میدادمشون بعد از ارتقاع بیشتر نشون میداد مثلن دمیج شمشیر اصلی من تو بازی که همین دو تا جادو رو داشت و جنسش هم ددریک بود دو هزار تا بود(یه هفته وقت گزاشتم الچمی و اینچنمنت و بلک اسمیث رو بردم بالا تا تونستم اینو بسازم ) ولی وقتی این باگ رو داد من میتونستم که شمشیرم رو به 5 هزار تا ارتقاع بدم ولی چون بلد نبودم عکس بگیرم از بازی به هرکی اینو میگم خیال میکنه من دروغ میگم.
دوست عزیز ممکنه باگ هایی کن شما دارید بخاطر نصب مود ها به صورت نادرست و یا نداشتن آپدیت های رسمی و غیر رسمی باشه میشه بگین بازیتون ورژنش چنده و آیا مودی نصب کردین ؟اما در مورد عکس برای اینکه عکس یا فیلم از بازی بگیرین باید از نرم افزار هایی مثل fraps یا .... استفاده کنید که قابلیت تصویربرداری از بازی رو دارن موفق باشید[emoji3]

sub▬zero
21-09-2014, 17:43
دوست عزیز ممکنه باگ هایی کن شما دارید بخاطر نصب مود ها به صورت نادرست و یا نداشتن آپدیت های رسمی و غیر رسمی باشه میشه بگین بازیتون ورژنش چنده و آیا مودی نصب کردین ؟اما در مورد عکس برای اینکه عکس یا فیلم از بازی بگیرین باید از نرم افزار هایی مثل fraps یا .... استفاده کنید که قابلیت تصویربرداری از بازی رو دارن موفق باشید[emoji3]

نه بابا من مدم کجا بود من اصلا دی ال سی ها رو هم نمی خواستم به بازی اضافه کنم , دوستام بهم اصرار کردن که دی ال سی اضافه کنم به بازی منم اینکارو کردم.من فقط بازی اصلی رو همیشه میرم و معتقدم اگه دی ال سی ها چیز خوبی بودن بعدن به بازی اضافه نمیشدن همون موقع انتشار بازی اینا هم همراشون بود.دی ال سی دادن بعد از انتشار بازی به نوعی ضعف شرکت سازنده رو میرسونه این نظر منه.
ولی در کل مشکلم با این باگ بعد از آپدیت1.9 حل شد.
بابات راهنماییتونم ممنون.:n12:

aliraadlar
21-09-2014, 22:06
نه بابا من مدم کجا بود من اصلا دی ال سی ها رو هم نمی خواستم به بازی اضافه کنم , دوستام بهم اصرار کردن که دی ال سی اضافه کنم به بازی منم اینکارو کردم.من فقط بازی اصلی رو همیشه میرم و معتقدم اگه دی ال سی ها چیز خوبی بودن بعدن به بازی اضافه نمیشدن همون موقع انتشار بازی اینا هم همراشون بود.دی ال سی دادن بعد از انتشار بازی به نوعی ضعف شرکت سازنده رو میرسونه این نظر منه.
من اتفاقا از دی ال سی dragonborn از همشون بیشتر خوشم اومد دلیل اومدن دی ال سی ها مسایل مالیه که ربطی به ما نداره چون همش کرک شده استفاده میکنیم[emoji12] البته به خودم قول دادم اگه تمام تحریم های نرمافزاری رو و اینترنت رو آمریکا برداره دیگه اشتفاده نمیکنم[emoji12] [emoji12] [emoji12] [emoji12]

Gregar
22-09-2014, 15:59

داداش DLC داریم تا DLC . بعضی بازی ها هستن Dlc اش رو نصب میکنی یه مرحله خاص به بازی اضافه میشه همین . ممکنه اصلا ارزش داشته باشه نصب کنی یا نه برعکس خیلی هم جالب باشه . اما یه سری بازی ها مثل اسکایریم و civilization و ... dlc هاشون در حد یک expansion pack هستن و کلی قابلیت به بازی اضافه میکنن . شرمنده ها ولی خیلی ادم باید بیکار باشه اسکایریم رو بدون مود و dlc بازی کنه . بشینی Dark souls بازی کنی بیشتر میچسبه . اما اسکایریم با مود و dlc یه چیز دیگه است .

aliraadlar
22-09-2014, 16:31
داداش DLC داریم تا DLC . بعضی بازی ها هستن Dlc اش رو نصب میکنی یه مرحله خاص به بازی اضافه میشه همین . ممکنه اصلا ارزش داشته باشه نصب کنی یا نه برعکس خیلی هم جالب باشه . اما یه سری بازی ها مثل اسکایریم و civilization و ... dlc هاشون در حد یک expansion pack هستن و کلی قابلیت به بازی اضافه میکنن . شرمنده ها ولی خیلی ادم باید بیکار باشه اسکایریم رو بدون مود و dlc بازی کنه . بشینی Dark souls بازی کنی بیشتر میچسبه . اما اسکایریم با مود و dlc یه چیز دیگه است .
های گفتی آدم یاد گذشته ها میفته من بودم و civilization یعنی عاشق این بازی بودما خیلی یازی مشتیه امیدوارم beyond earth هم جالب باشه در ضمن هیچ وقت نشد بجای داریوش کس دیگه ای رو انتخابرکنم بالاخره حس ناسیونالیستیم ..... ولی نمیدونم چرا با dark soul حال نمیکنم ترجیح میدم دوباره اسکایریم بازی کنم تا اینکه بشینم dark soul بازی کنم ولی اگه بخوام بگم بهترین بازی عمرم چیه همیشه میگم skyrim کاش elder scrolls online هم مثل wow کرک میشد و میتونستم بازی کنم حیف

Gregar
22-09-2014, 19:52
های گفتی آدم یاد گذشته ها میفته من بودم و civilization یعنی عاشق این بازی بودما خیلی یازی مشتیه امیدوارم beyond earth هم جالب باشه در ضمن هیچ وقت نشد بجای داریوش کس دیگه ای رو انتخابرکنم بالاخره حس ناسیونالیستیم ..... ولی نمیدونم چرا با dark soul حال نمیکنم ترجیح میدم دوباره اسکایریم بازی کنم تا اینکه بشینم dark soul بازی کنم ولی اگه بخوام بگم بهترین بازی عمرم چیه همیشه میگم skyrim کاش elder scrolls online هم مثل wow کرک میشد و میتونستم بازی کنم حیف

من که هنوزم CIV رو بازی میکنم . به صورت کامل و با همه DLC ها و اکسپنشن پک ها . یکی از بهترین بازی هاست منتهی یه کم تکراری میشه . یه مدت نباید بازی کنی باز بازی کنی .

aliraadlar
22-09-2014, 20:08
من که هنوزم CIV رو بازی میکنم . به صورت کامل و با همه DLC ها و اکسپنشن پک ها . یکی از بهترین بازی هاست منتهی یه کم تکراری میشه . یه مدت نباید بازی کنی باز بازی کنی .
دقیقا همینجوره من بعضی وقتا اعصابم خورد میشد رمز میزدم حال نمیداد دو ماه ول میکردم دوباره بازی میکردم ولی وقتی رمز نمیزدم دوست داشتم همینجور بازی کنم بازیش خیلی عالیه به نظرم حتی از total war ها هم بهتره البته من نتونستم به خوبی Rome ۲ total war رو بازی کنم چون سیستمم نمیکشید و موقع جنگ میزد بیرون راستی من از همون اولش که civ ۵ اومد بازی میکردم تا gods and kings بعد یه مدت ولش کردم تا وقتی که brave new world اومد هنوز که هنوزه گه گاهی بازی میکنم البته اسکایریم اینجوری نبود اول بلک باکسش گرفتم یعد لجندری رو گرفتم

h-blade
29-09-2014, 21:29
من این بازیو تازه شروع کردم ولی تو یکی مر حله ها به مشکل خوردم

یه مرحله میره پیش 3 تا جادوگر یکی از جادو گرا هی میگه جادوی shout روی ما انجام به ولی وقتی من میخوام این جادو فعال کنم مینویسه روح ازدها نیازه حالا این روح ازدها از کجا باید بیاریم؟
نسخه من بلک باکسه

Gregar
30-09-2014, 00:48
من این بازیو تازه شروع کردم ولی تو یکی مر حله ها به مشکل خوردم

یه مرحله میره پیش 3 تا جادوگر یکی از جادو گرا هی میگه جادوی shout روی ما انجام به ولی وقتی من میخوام این جادو فعال کنم مینویسه روح ازدها نیازه حالا این روح ازدها از کجا باید بیاریم؟
نسخه من بلک باکسه

توی قسمت Magic یه جا داره که میتونی Shout هات رو ببینی . اونا در واقع به زبون ساده نعره اژدها هستن که میتونی بزنی و با جادو کمی فرق داره . یک کلمه رو از یه جا میخونی و یادش میگیری . واسه فعال کردنش احتیاج به روح یک اژدها داری . توی همون قسمت shout ها میتونی فعالش کنی . چون قبلا حتما یک اژدها کشتی پس یک روح هم حتما داری که میتونی فعالش کنی . بعد با دکمه shout بزن روی اون greybeard ها (جادوگر نیستن که) . اونا بهت اموزش میدن .

Rc man
02-10-2014, 19:10
سلام
دوستان میشع چند تا از بهترین mod های اسکاریم رو نام ببرید؟ ممنون

aliraadlar
02-10-2014, 20:13
سلام
دوستان میشع چند تا از بهترین mod های اسکاریم رو نام ببرید؟ ممنون
به سایت نکسوز مود مراجعه کنید در قسمت جستجو most endorse رو بزنید

david071
11-10-2014, 02:33
کسی میتونه به صورت خلاصه یه توضیح برای نصب مد به من بده
چنتا مد گرفتم نمیتونم نصبشون کنم
نرم افزار ModOrganizer رو هم دانلود کردم

R.P.G
12-10-2014, 10:31
کسی میتونه به صورت خلاصه یه توضیح برای نصب مد به من بده
چنتا مد گرفتم نمیتونم نصبشون کنم
نرم افزار ModOrganizer رو هم دانلود کردم

من یه سری مد معرفی کردم یه جای دیگه لینکش رو براتون پ.خ میکنم.

با اجازه دوستان یه سری شات از کاراکتر جدیدم میزارم :دي

امیدوارم خوشتون بیاد.

برای رزولوشن اصلی روی عکس کلیک کنید.

Gregar
12-10-2014, 17:02
من یه سری مد معرفی کردم یه جای دیگه لینکش رو براتون پ.خ میکنم.

با اجازه دوستان یه سری شات از کاراکتر جدیدم میزارم :دي

امیدوارم خوشتون بیاد.

برای رزولوشن اصلی روی عکس کلیک کنید.

اوه اوه . از اون موقع چی ساختی تا حالا
موندم این عکسها رو کجا گرفتی ؟ تو اسکایریم یا اتلیه ؟ :n02:

R.P.G
12-10-2014, 17:18
اوه اوه . از اون موقع چی ساختی تا حالا
موندم این عکسها رو کجا گرفتی ؟ تو اسکایریم یا اتلیه ؟ :n02:

سلام داداش. به لطف شما. :دي

والا در اندرون اسکایریم هست فقط یه کم با کمرا ور رفتم.

کلا دیگه بازی نمیکنم بیشتر واسه یه چنتا شات از کاراکتر و محیط توی بازی پرسه میزنم :دی

در ضمن SkyRe هم بسی مد خوبی بود. انصافا بدونش انکار بازی یه چیزی کم داره.

mrbahram
13-10-2014, 18:20
برادرا مدای گرافیکی باحالتون رو بزارید استفاده کنیم لطفا

R.P.G
23-10-2014, 21:36
سلام دوستان

یه سری شات جدید میزارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم خوشتون بیاد.

arian78
23-10-2014, 21:44
سلام آقا یه سوال من ویندوز عوض کردم بعد الان اسکایریمم یکم عجیب غریب شده چجوری بگم یعنی وقتی دوربینو حرکت میدم تصویر تیکه تیکه و کند میشه! موندم چیکار کنم آخرین ورژن درایور کارت گرافیکمو هم ریختم! حتی تنظیمات گرافیکی هم میارم پایین هیچ فرقی نمیکنه!

R.P.G
29-10-2014, 12:27
سلام آقا یه سوال من ویندوز عوض کردم بعد الان اسکایریمم یکم عجیب غریب شده چجوری بگم یعنی وقتی دوربینو حرکت میدم تصویر تیکه تیکه و کند میشه! موندم چیکار کنم آخرین ورژن درایور کارت گرافیکمو هم ریختم! حتی تنظیمات گرافیکی هم میارم پایین هیچ فرقی نمیکنه!

شما احتمالا سیوتون خراب شده. یک New game بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

چنتا شات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliraadlar
31-10-2014, 02:47
شما احتمالا سیوتون خراب شده. یک New game بزنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

چنتا شات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز میشه به ما هم یاد بدین چجوری از این زوایا عکس گرفتین؟

R.P.G
01-11-2014, 11:05
دوست عزیز میشه به ما هم یاد بدین چجوری از این زوایا عکس گرفتین؟ شما این ویدئو رو ببینید کمک میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliraadlar
02-11-2014, 07:26
شما این ویدئو رو ببینید کمک میکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون کنجکاو بودم بدونم چه جوری این کار ممکنه ؟ حالا که یاد گرفتم دارم میرم جاهای دلخواه و ......

peyman-yasi
09-11-2014, 00:03
سلام . داداش من یه مشکل کوچیک دارم. اکجا باید چوب تو بازی نوشته (Sawn Log) پیدا بکنم واسه ساختن خونه.یبار یکیرو پیدا کردم ازش خریدم اما بعد هرچی میرم طرف اونجا نیست.چیکار کنم واسه پیدا کردن چوب ؟

Gregar
11-11-2014, 14:53
سلام . داداش من یه مشکل کوچیک دارم. اکجا باید چوب تو بازی نوشته (Sawn Log) پیدا بکنم واسه ساختن خونه.یبار یکیرو پیدا کردم ازش خریدم اما بعد هرچی میرم طرف اونجا نیست.چیکار کنم واسه پیدا کردن چوب ؟

روزا باید بری به یک چوب فروشی (از اونا که درخت ها رو تکه تکه میکنن) . اون چوب فروشی که سمت شرق فالکریث هست جای خوب و نزدیکیه . توی خود فالکریث هم فکر کنم باشه .

R.P.G
27-11-2014, 02:01
با سلام

یه تعداد شات جدید میزارم :دي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
More here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
27-11-2014, 21:36
علی اینا بدجوری حال میدن برا اواتارش ادم استفاده کنه:n09:

R.P.G
27-11-2014, 22:15
علی اینا بدجوری حال میدن برا اواتارش ادم استفاده کنه:n09:

به سلام حامد جان

آره داداش، شما استفاده کن ولی Credit فراموش نشه P:

کلا مدینگ این اسکایریم یه اعتیاد خاصی داره، من که دیگه کارم این شده فقط میرم تو بازی میشینم عکس میگیرم و میام بیرون :دي
P.S: چقدر خلوت شده انجمن بازی تو پی سی ورلد !!

aramesh_61
12-12-2014, 00:39
با سلام

یه تعداد شات جدید میزارم :دي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
More here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعاً این عکسها از داخل بازی گرفته شده؟!!! چجوری؟

R.P.G
16-12-2014, 12:16
واقعاً این عکسها از داخل بازی گرفته شده؟!!! چجوری؟

بله، به سختی :دی

R.P.G
19-12-2014, 21:08
با سلام

امیدوارم از دست من آسی نشده باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
I like to share my work and I want to see your works as well, but unfortunately no one here is that much active in these kind of stuff, anyway :D

کپی پیست ِ پست خودم بود از بازی سنتر گفتم حیفه اینجا هم به اشتراک گذاشته نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا تا بعد آپگرید سیستم قادر به گرفتن اسکرین شات جدید نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pharm
13-01-2015, 23:57
دوستان من یه بار بازی رو تا لول 90 رفتم الان میخوام دوباره بازی کنم با مد از اول اول بازی چی بریزم؟ تاپ 10 مود هارو بگید که باید اول نصب باشن بعد بقیه هم بگید راه ریختنش هم اگه میشه بگید

ahmad rezaa
23-01-2015, 21:59
سلام دوستان کسی هم هست مشکل منو داشته باشه؟
در حال حاضر مأموریت ندارم یعنی حتی وقتی که مأموریت هامم فعال میکنم بازم رو نقشه نشونداده نمیشن
راه حل چیست؟ :دی

ORDI
29-04-2015, 23:08
دوستان منم میخام دوباره شروع به بازی کنم لطفا مود های خفن و خوب ک باید بگیرم رو بگید ممنون

Arrowtic
03-05-2015, 10:18
این کار جدید استیم چه جنگی راه انداخت !
شخصا اون احترامی که واسه Valve و استیم و همچنین Bethesda داشتم تقریبا خرد شد .
چند روز پیش استیم اومد اعلام کرد که Mod های اسکایریم از این به بعد میتونن پولی باشن ، یعنی سازنده ی Mod موقع انتشار تو Workshop استیم ، اگه بخواد میتونه یه قیمت تعیین کنه براش .
به محض اینکه این کارو کردن کلا طرفدارا تا مرز انفجار رفتن . الآن برید صفحه ی استور بازی تو استیم همه ی نقدا منفی هستن و امتیاز رضایت کاربرا تو چند ساعت از 98% رفت رو 88% و هی داره پایین ترم میره . سایت های مختلف هم اعتراض کردن و کلی ویدئو و پادکست علیه استیم رفت رو اینترنت . بیشتر Mod سازا و رئیس سایت Nexus هم اعتراض کردن که Valve با این کارش به جامعه ی Mod آسیب داره میزنه ، چون اول از همه اینکه Mod یه کار تفریحی و برای Community هست و اینطوری تبدیلش کردن به یه بیزینس + اینطوری خود جامعه Mod سازا ها آسیب میبینن چون به شدت آموزش دادن ها و Mod های اپن سورس کم میشن . خلاصه اینکه در عرض چند ساعت جوری از Valve و استیم انتقاد شد که من شخصا تا حالا ندیده بودم .
واقعا ولی خوشحالم از قدرت Community بازی(هم پلیر ها و هم خود سازنده ها) که به قدری اعتراض کردن که Valve سریع بر داشت این قانونش رو و یه بیانیه ی عذرخواهی مانند هم منتشر کرد و گفت که فکر میکرده ایده خوبیه و به Mod های رایگان و پولی کمک میشده و اینکه فکر میکرده با این سیستم ، Mod های اسکایریم هم مثل Dota 2 ، کانتر یا Killing Floor پیشرفت کنن ولی بعد اعتراضا فهمیده که جامعه پلیر های اسکایریم با پلیر های بازی های خود Valve فرق دارن . ولی تو آخرش با وجود اینکه اعلام کردن که روش اشتباهی رو در پیش گرفتن ، گفتن که نکات مثبتی هم داشته این روششون و در نتیجه میشه انتظار داشت که دوباره در آینده یه چنین کاری رو بکنن(سر همین ، هنوزم کسایی که بازیو نقد کردن تو استیم امتیازشونو دوباره مثبت نکردن و گذاشتن منفی بمونه)

واقعا درک نمیکنم چطوری Dota 2 رو با اسکایریم یکی دونسته این Valve ؟! تک تک بازی هایی که مثال زدن بازی های آنلاین بودن نه یه بازی کاملا آفلاین . تو بازی آنلاینی مثل Dota 2 ، از نظر قدرت همه ی پلیرا یکسانن و "Mod"ها(در اصل Item Set ها) فقط نقش زیبایی دارن و این سیستم پولی بودنشون باعث شده مردم بسازن و چون قیمتشون کمه خیلیا(از جمله خودم) بخرن . ولی کی میاد سیستم Mod پولی رو واسه بازی محبوبی مثل اسکایریم که کل اساس و پایش (حداقل تو PC) همین Mod هات میاره ؟!
به نظرم اگه خیلی دوست دارن درآمد کسب کنن ، بیان همون سیستم Donate رو واسشون بذارن ، نه اینکه اینطوری آسیب بزنن به Community بازی .

پ.ن : نکته خنده دار اینه که Valve که انقدر ادعا میکرد که به فکر سازنده هاست ، خودش 75% درآمد رو میبرد و فقط 25% میرسید به سازنده ! سر بازی هایی مثل Dota 2 قابل درکه چون ساخته ی خود Valve هستن . ولی اسکایریم رو خودش نساخته و تنها منبع واسه Mod هم نیست و همین الآنشم اکثرا از Nexus میگیرن نه Workshop .

Arrowtic
03-05-2015, 13:32

بازیو گذاشته بودم کنار ، ولی تو تابستون اورجینالش رو تو تخفیف استیم گرفتم ، باعث شد دوباره شروع کنم(البته الآن یه چند ماهی هست پاش نرفتم) .
همیشه تو RPG ها من تو کار Bow بودم ، ولی این بار تصمیم گرفتم که یه Mage درست حسابی بسازم . یه کم که از بازی گذشت دیدم که نه ، تو اسکایریم به صورت عادی(Vanilla) نمیشه ! واسه همین متوصل به Mod شدم . لازم به ذکره که چون بار اولم بود تو اسکایریم یه Full Mage میساختم(قبلا Battlemage بودم فقط) ، سعی کردم Mod های خیلی بزرگ رو فعلا نگیرم(مثلا یه ماد هست که داستان و کوئست های College of Winterhold رو به شدت ارتقا میده ، ولی چون میخواستم اول مدل خود بازی اصلی رو تجربه کرده باشم نریختمش) .
ماد های زیر خیلی خوب جواب دادن و راضیم ازشون . اسپل های خوبی اضافه کردن ، سیستم قدرت اسپل ها رو هم عوض کردن . البته توشون اسپل زیادی قوی هم هست ، که من استفادشون نمیکنم تو بازی خودم .
ماد های زیر توی این سری اول خوب جواب دادن برام :

مسلما SKSE هم نیازه .
توضیحات Mod ها :
Apocalypse : کلی اسپل به بازی اضافه میکنن که بیشترشون بالانس هستن . همشون هم خاص هستن و روشون زیاد کار شده . فقط برای اسپل Inferno حواستون باشه که کاراکترتون ریش نداشته باشه : دی

به دست اوردنشونم مثل بقیه اسپل هاست . هم از دشمنا میفتن و هم میشه خریدشون .(فروشنده های کالج کاملترین مجموعه رو دارن)
Forgotten Magic Redone : اینم یه سری اسپل دیگه اضافه میکنه که توی منوی SkyUI میتونید هم تنظیمشون کنید(مثلا میزان دراپ شدنشون) و هم میتونید تقویتشون کنید . سیستم تلنت دارن و با استفاده ی بیشتر از هر اسپل میتونید تلنت بگیرید و اسپل رو قویتر کنید . اینا رو باید از دراپ بگیرید و فقط میتونید اون ضعیف هاش رو از اون فروشنده توی Inn داخل Whiterun با اونی که بین Markarth و Whiterun حرکت میکنه بخرید .
Balanced Magic : یه مود بالانس کلی هست و مشکلاتی که در بالانس بود رو برطرف میکنه و دیگه اسپلاتون با لول آپ شدن School مربوط بهشون قویتر میشن . الکی هم قوی نکرده Mage ها رو و مثلا وقتی لول آپ بشید اسپل ها مجیکای کمتری نمیخوان دیگه و جاش فقط قویتر میشن .(در کل با این ماد قوی میشید ولی اگه درست تلنت نگیرید و آرمور درست حسابی نپوشید ، سریع مجیکاتون تموم میشه)
Archmage Robes : این خیلی خوبه ! اون آخرین Robe که تو کوئست های کالج میگیرید رو خوشگل میکنه . حالت اصلیش واقعا زشته و اون اباهت رو نمیده به کاراکتری که مثلا رئیس کالج ـه . توی صفحه ی Nexus ـش کلی رنگ داره و عکساشونم زده که میتونید از اونا انتخاب کنید . با نسخه های بدون کلاهش هم کار میکنه و ایرادی به وجود نمیاره .(البته من به نظرم همین با کلاه بهتره و به ماسک های ماد شده بیشتر میاد)
Hoodless Dragon Priest Masks : اینم باز ظاهر رو خیلی بهتر میکنه . از اونجایی که یکی از این ماسک ها(که در طول کوئست کالج میگیرید) خیلی قویه ، با این ماد اون کلاهش از بین میره و اینطوری فقط میشه یه ماسک و در کنار Archmage Robes خیلی بهتر به نظر میاد .
من خودم نسخه ی مشکی Robe رو گرفتم که با ماد ماسک ها این شکلی شد کاراکتر :

SkyUI و Unofficial Patch: این دو تا رو هم که همه میشناسن و اصلا اسکایریم بدون اونا معنا نداره !
Gildergreen هم مربوط به یه کوئست خاصه و ربطی به Mage بودن نداره .
کلا با این ماد ها حس Mage بودن خیلی بهتر شده ، این لباسا هم که ابهت رو بردن بالا و الآن با افتخار میشه سوار اسب شد :

Gregar
03-05-2015, 22:35
بهتره از Mod Organizer استفاده کنی . واسه چندتا مود همینطوری خود NMM جواب میده ولی بخوای حرفه ای نصب کنی MO بهتر از همه است . یه مود Complete Overhaul هم نصب کن دیگه معرکه میشه . این Apocalypse اصلا بدون مودی که سیستم جادو تو بازی رو عوض نکنه بدرد نمیخوره . تا اونجا که یادمه T3ndo مود Skyrim Redone رو داشت که بهترین مود بود به نظرم . (خدا خیرش نده . واسم اخر ناروتو رو اسپویل کرد :n02: ) البته بعدا یکی دیگه داد که هنوز بتا بود و با این مود Apocalypse به شدت مچ بود بدون اون مود نمیشد زندگی کنی . باور کن .
من تقریبا یک ماه داشتم فقط مودینگ اسکایریم رو مطالعه میکردم و بهترین مودها که به سیستمم بخوره رو انتخاب کردم از اخر یه skyrim مود شده با 99% stablity :n02: درست کردم . منتهی فقط یه کم رم کم میاوردم .
البته فعلا که گذاشتمش کنار . چون دیدم واقعا به خاطر سیستمم باید یه سری مودها رو پاک کنم که اصلا نمیشد بدون اونا از بازی بذت برد . بعدا که سیستمم رو عوض کردم یه اسکایریم درست حسابی میزنم .

Arrowtic
04-05-2015, 14:26
فعلا همین NMM با LOOT خیلی خوب پاسخ نیازامو دادن . به خصوص که بخوام هم با این سیستم نمیتونم مود به اون شدت بریزم و همین تعداد کم کافیمه فعلا .
برای سیستم جادو هم این Forgotten Magic Redone عالی بوده تا حالا . خیلی خوب تونسته بالانس کنه مجیک رو و تا جایی هم که شده به Vanilla وفادار مونده .
با کاراکتر بعدی Perkus Maximus رو میریزم .

Gregar
04-05-2015, 21:45
فعلا همین NMM با LOOT خیلی خوب پاسخ نیازامو دادن . به خصوص که بخوام هم با این سیستم نمیتونم مود به اون شدت بریزم و همین تعداد کم کافیمه فعلا .
برای سیستم جادو هم این Forgotten Magic Redone عالی بوده تا حالا . خیلی خوب تونسته بالانس کنه مجیک رو و تا جایی هم که شده به Vanilla وفادار مونده .
با کاراکتر بعدی Perkus Maximus رو میریزم .

اره Perkus Maximus رو بریز که همون Skyre میشه تقریبا . فرقش اینه که دستت رو بازتر میزاره واسه مودها .

یه مودی هم هست به اسم Requiem . میگن بازی رو در حد Dark Souls . حتی سختتر از اون . یه Overhaul کلی هست اما سختی رو خیلی عوض میکنه . فکر کن جوری میکنه که مثلا لول 10 ـی بعد یه دفعه تو جنگل یه دشمن با لول 50 میاد سراغت و فقط باید فرار کنی . من که اصلا سمت این مود نرفتم . Skyre سگش به این شرف داشت .

aliraadlar
07-05-2015, 21:27
Skyrim اینقدر مود داره که ادم نمیدونه چیکار کنه بنظرم سلیقه ای هست من تازگیا رفتم تو کار hdt واقعا فوق‌العاده هست

farhad khafan
25-06-2015, 18:21
سلام.کسی میدونه چطوری برم داخل shrine of mehrnues???

aliraadlar
09-07-2015, 20:20
اسکایریم belongs to the nords although im breton

hamze77
24-08-2015, 22:47
من این بازیا نصب کردم بعد ک میرم تو بازی
وقتی با این گاریه میریم تو قلعه (اول بازی)
میپره بیرون
سیستم قویی هم دارم
مشکل چیه ؟

Sent from my SKY using Tapatalk

killer105
21-09-2015, 15:44
سلام دوستان...من تو اون قسمتی که باید بری throat of the world و elder scrolls رو بخونی گیر کردم...وقتی به زمان قبل سفر میکنه و دمو میاد اون دمورو دیدم ولی اخرش که تموم میشه بر نمیگرده و صفحه همونجوری میمونه هیچ حرکتی هم نمیشه کرد یکی دوتا کرک هم ریختم ولی حل نشد اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

ursamajor
23-09-2015, 09:46
سلام دوستان...من تو اون قسمتی که باید بری throat of the world و elder scrolls رو بخونی گیر کردم...وقتی به زمان قبل سفر میکنه و دمو میاد اون دمورو دیدم ولی اخرش که تموم میشه بر نمیگرده و صفحه همونجوری میمونه هیچ حرکتی هم نمیشه کرد یکی دوتا کرک هم ریختم ولی حل نشد اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
کلیه تنظیمات گرافیک را روی حداقل بزارید و دوباره امتحان کتید. خودم هم قبلا همین مشکل را داشتم که همینجوری حل شد.

E.G_band
02-03-2016, 20:06
الان من Alduin رو کشتم.......

بازی تمومه؟؟؟

دیگه از این به بعد آزادم که هر کاری می خوام بکنم؟؟؟

ویرایش:آها....اینم بگم که xbox هستم و پچ و مود و از این جور چیزا ندارم.

ما که کلا لذتی نبردیم از این بازی:n36:همش در حال کشت و کشتار بودیم.....نه چیزی برا خودمون بسازیم نه کار خاصی بکنیم.

بعد یه سوال:
این دختره کل بازی با ما بود فکر کنم لیدیا.....یهو تو یه مرحله گیر کردم فرار کردم خودم اون موند پیش اون دشمناش:n29::n16:راهی برای برگردوندنش هست؟

E.G_band
05-03-2016, 00:05
اسکایریم باز ها ..... کجایید؟

Gregar
05-03-2016, 02:36
الان من Alduin رو کشتم.......

بازی تمومه؟؟؟

دیگه از این به بعد آزادم که هر کاری می خوام بکنم؟؟؟

ویرایش:آها....اینم بگم که xbox هستم و پچ و مود و از این جور چیزا ندارم.

ما که کلا لذتی نبردیم از این بازی:n36:همش در حال کشت و کشتار بودیم.....نه چیزی برا خودمون بسازیم نه کار خاصی بکنیم.

بعد یه سوال:
این دختره کل بازی با ما بود فکر کنم لیدیا.....یهو تو یه مرحله گیر کردم فرار کردم خودم اون موند پیش اون دشمناش:n29::n16:راهی برای برگردوندنش هست؟

اره ماموریت اصلی بازی تمومه . ولی شاید بشه گفت فقط یک درصد از بازی رو رفتی و 99% بازی به ماموریتهای جانبیه . بگرد تو اسکایریم هر کاری میخوای بکن . کلی داستانهای جانبی دیگه هم مونده که نرفتی . اگرم که لذت نمیبری از این بازی شاید سبکش به مزاقت خوش نمیاد .

E.G_band
05-03-2016, 10:10
اره ماموریت اصلی بازی تمومه . ولی شاید بشه گفت فقط یک درصد از بازی رو رفتی و 99% بازی به ماموریتهای جانبیه . بگرد تو اسکایریم هر کاری میخوای بکن . کلی داستانهای جانبی دیگه هم مونده که نرفتی . اگرم که لذت نمیبری از این بازی شاید سبکش به مزاقت خوش نمیاد .

والا اوایل که اصلا بلد نبودم چی به چیه.....ولی یواش یواش باهاش حال کردم و ادامش دادم تا تمومش کردم.

راستیتش با xbox می زنم و حالا مجبورم که آپدیت کنم و با آپدیت جدید این بازی اجرا نمی شه....وگرنه بازیش داشت واسم قشنگ می شد.

الان یه سوال لیدیا رو من می تونم بر گردونم یا مرده؟کلا میشه کسی رو پیدا کرد که تو طول مسیر باهات باشه؟

Gregar
05-03-2016, 14:36
والا اوایل که اصلا بلد نبودم چی به چیه.....ولی یواش یواش باهاش حال کردم و ادامش دادم تا تمومش کردم.

راستیتش با xbox می زنم و حالا مجبورم که آپدیت کنم و با آپدیت جدید این بازی اجرا نمی شه....وگرنه بازیش داشت واسم قشنگ می شد.

الان یه سوال لیدیا رو من می تونم بر گردونم یا مرده؟کلا میشه کسی رو پیدا کرد که تو طول مسیر باهات باشه؟

من ماموریت اصلی رو تموم نکردم و نمیدونم چجوریه . ولی بعضی Follower ها تو بازی هستن که نمیمیرن . بعضی هاشون هم خیلی جون دارن و معمولا نمیمیرن . باید بگردی تو بازی ماموریتهای مختلف رو انجام بدی تا اونا رو بتونی دنبالت بیاری .

ویکی بازی هم هست و میتونی خیلی از اطلاعات بازی رو از اونجا بگیری .

soliman
21-04-2016, 20:19
با سلام
من بعد از مدتی دوباره خواستم این بازی رو روی ویندوز 10 نصب کنم ولی متاستفانه با یک خطا مواجه شدم و هر کاری کردم نتونستم موفق به نصب بازی بشم .لطفا راهنمایی کنید.
\یغام خطا:
runtime error (at161:11806):
internal error:extractTemporaryFile: The file "BGI0_.bmp" was not found

ezio79
14-06-2016, 05:01
چقد اینجا سوت و کور شده! نسخه ریمستر بازی واسه کنسولای نسل هشتم و pc میخواد بیاد هفت آبان امسال. گرافیک بازی خیلی بالا رفته و میشه تو کنسول هم از مد ها استفاده کرد.:n18:

peyman-yasi
07-11-2016, 22:42
با سلام. من چندسال پیش این بازی رو چند ماه بازی کرده بودم بعد هاردم فرمت شد سیو هام رفت و دوباره بازی نکردم
حالا دوباره ریمستر رو دانلود کردم بازی میکنم
یه چیزیش یادم رفته میخواستم بپرسم اینه که یکاری میکردیم الماس های خالی رو پر روح میکردیم که باهاش بشه جادوهای سلاح هارو پر کرد
کسی یادش مونده چطوری این کارو میکردیم. کلی الماس خالی دارم .

Arslan_Senki
22-08-2018, 19:05
:n19::n19::n19::n08::n08::n18::n18:

Arslan_Senki
22-08-2018, 19:07
:n19::n19::n08::n08:

AOM
24-09-2018, 19:24
با سلام. من چندسال پیش این بازی رو چند ماه بازی کرده بودم بعد هاردم فرمت شد سیو هام رفت و دوباره بازی نکردم
حالا دوباره ریمستر رو دانلود کردم بازی میکنم
یه چیزیش یادم رفته میخواستم بپرسم اینه که یکاری میکردیم الماس های خالی رو پر روح میکردیم که باهاش بشه جادوهای سلاح هارو پر کرد
کسی یادش مونده چطوری این کارو میکردیم. کلی الماس خالی دارم .

دوتا راهی ک من بلدم:
1 باید با اسلحه mace of molag bal ک توی یکی از کوست ها توی شهر markarth بدست میاد در حالتی ک اسلحه شارژ داره ادم یا حیوون و بقیه جونور هارو بکشی تا الماس هات پر شه

2 باید قبل از مردنه دشمنت روش جادوی soul trap بزنی و توی 60 ثانیه بکشیش(جادوی سول ترپ زیر مجموعه جادو های conjuration هست)

البته پستی ک گذاشتی ماله 2 سال پیشه ولی خب شاید یکی دگ همین سوالو داشته باشه :n09: