PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

AF-Y
20-05-2013, 14:58
باشه.
شما کدوم دی ال سی ها رو نصب کردین؟؟

همشونو!! هم دانگارد ، درگنبورن ، هارتفایر. در ضمن من چمد تا هم (حدود 10-15 تا) مود ریختم .حالا اونا خراب شد مشکلی نیست.

saeed_136915
20-05-2013, 15:03
همشونو!! هم دانگارد ، درگنبورن ، هارتفایر. در ضمن من چمد تا هم (حدود 10-15 تا) مود ریختم .حالا اونا خراب شد مشکلی نیست.

من که نتونستم دانلود کنم سیوتون رو. اگه ممکنه تو مدیافایر آپلود کنین

pharm
20-05-2013, 17:11
3 صفحه است دارید در باره ی یه مشکل بیخودی بحث می کنید خوب یه بار دیگه میاری سیو قبلی درست میشه یا گرافیکو بیار پایین
بعد این مشکل باگ امکان نداره اتفاق بیوفته من یه 1 ساله دارم بازی میکنم به یه باگ هم برنخوردم

saeed_136915
20-05-2013, 18:54
3 صفحه است دارید در باره ی یه مشکل بیخودی بحث می کنید خوب یه بار دیگه میاری سیو قبلی درست میشه یا گرافیکو بیار پایین
بعد این مشکل باگ امکان نداره اتفاق بیوفته من یه 1 ساله دارم بازی میکنم به یه باگ هم برنخوردم

دوست عزیز به شما چه ارتباطی داره؟؟ شما صفحه شمار انجمنی؟؟ چیزی از جیب شما کم میشه؟؟ این چه طرز صحبت کردنه؟؟

AF-Y
20-05-2013, 20:51

دوست عزیز به شما هیچ ربطی نداره که ما داریم 3 صفحه صحبت میکنیم؟؟!این فروم عمومیه و برای بحث و حل مشکلات ساخته شده. در ضمن از شما هم قرار نیست چیزی کم بشه.

من که نتونستم دانلود کنم سیوتون رو. اگه ممکنه تو مدیافایر آپلود کنین

من لینک رو یا از 4شیرد یا از مدیافایر آپلود میکنم. تو همین پست مینویسم.
EDIT:
اینم لینک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
20-05-2013, 21:56
این هم سیو بعد از اون مرحله هایی که باگ داشتن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AF-Y
20-05-2013, 22:27
این هم سیو بعد از اون مرحله هایی که باگ داشتن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی. حالا چیکار کنم؟ وقتی با الفریک صحبت میکنم، هیچ ماموریتی نمیده؟؟!!!

saeed_136915
20-05-2013, 23:24
مرسی. حالا چیکار کنم؟ وقتی با الفریک صحبت میکنم، هیچ ماموریتی نمیده؟؟!!!

آره الان چک کردم مرحله ی بعد هم باگ داره. شما این رو بزنین تا کوئست تموم بشه. ولی ممکنه بعدا هم مشکل پیش بیاد بهتره از سیو های قبلی دوباره شروع کنین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AF-Y
21-05-2013, 17:50
آره الان چک کردم مرحله ی بعد هم باگ داره. شما این رو بزنین تا کوئست تموم بشه. ولی ممکنه بعدا هم مشکل پیش بیاد بهتره از سیو های قبلی دوباره شروع کنین.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مرسی. ولی بازم باگ داره و درست نمیشه. یعنی وقتی تموم میشه، بازم سرباز های ایمپریال تو سولیتود هستن!!!! و در ضمن من تو سولیتود چند تایی رو بخواطر برادر هود کشتم و الان هنوز باهام دشمنن!!!!!! در ضمن ممنون بیخیالش میشم. حالا یک ماموریت هم نرفتم مشکلی نیست.

ehsanp300
03-06-2013, 11:42
نکته خوبیه .

من توی دور اول که بازی رو تا 70 درصد رفتم و بعدش دیگه نشد برم و پاکش کردم چندتا مود داشتم که بدرد نمیخورد و پاکش کردم . در ضمن قدیمی هم شد . ولی حالا که میخوام دور دومم رو برم یه چندتا مود خوب پیدا کردم جالب هم هست .

1.SkyRE
همین مودیه که بالا توضیحش رو دادم که گیم پلی رو به کل عوض میکنه . اولا تعداد پرک های بازی میشه 3 یا 4 برابر یعنی چندتا از پرک هایی که در جا گرفته میشد رو چندمرحله ای کرده و کلی هم پرک جدید اضافه کرده که برای کسایی که میخوان غیر از playstyle های پیش فرض بازی نوع های دیگه رو برن (مثل سامورایی ، نینجا ، شمشیر زن یک دست ، الیکیر عرب و ...) یه سری پرکهای جدید اضافه شده .
پرک lockpick رو با pickpocket مخلوط کرده و در عوض یه skill جدید اورده به نام vampirism . چون خون اشام ها توی این نسخه نسبتا ضعیف بودن و کلا نسبت به گرگ نماها بدرد نخورتر بودن این skill قابلیت های جدیدی اورده .
بقیه پرک ها هم خیلی متعادل شده . بیشترش هم مربوط به enchanting و smithing و alchemy هست که یه جوری متعادل کرده و دیگه مثل قبلا نشه که وقتی تا 40 یا 50 درصد بازی رو بری و بعدش ایتم های God از طریق چرخه این سه تا skill درست کنی . یعنی برای مثال باید لولت توی enchanting برسه به 100 تا تازه اون پرک های افزایش قدت enchant رو بگیری . smithing هم کلی عوض شده .
سیستم مبارزه هم تغییر اصلیش توی این مود اینه که دیگه فقط واسه power attack استمینا مصرف نمیشه . بلکه واسه attack های معمولی و برای همه سلاح ها بسته به وزنش stamina مصرف میشه و جوریه که با کم شدن stamina سرعت حمله هم کم میشه . البته واسه حمله معمولی همیشه stamina هست .
بیشترین تغییر این مود واسه mage هاست که به نفعشون شده و پرک هایی واسه افزایش قدرتشون و دمیجشون اومده .

پیشنهاد میکنم این مود رو از دست ندید و پس از گرفتنش صفحه مودش رو کامل بخونید تا با تغییرات جالبش رو به رو بشید . طبق گفته خود مودرش این مود و با همکاری کلی مودر معروف دیگه ساخته . توی بازی هم اینو فهمیدم چون یه سری اسلحه ها و پرکهای مودرهای دیگه هم توی بازی بود .
در ضمن حتما مود uncapping رو به همراه این مود نصب کنید چون اصلا بدون این مود فایده این نداره . همونطور که تعداد پرکها بالا رفته باید لولتون هم از 81 بره بالاتر .

2.Build your own home
شاید توی بازی به abandoned prison برخورده باشید و اون خونه متروکه رو هم کنارش دیده باشید یعنی همون riverside shack . این مود اجازه میده همون خونه رو با دستهای خودتون به یک خونه کاملا مجلل و حتی یه قصر تبدیل کنید . البته همه اینها مجانی نیست و باید برای ساختش موادش رو از یه سری جاها تهیه کنید .
نکته جالبش اینجاست که به خون اشام ها و ومپایرها اجازه میده مکان مخفی و زیرزمینی خودشون رو توی خونه داشته باشن . البته این فقط مختص این دوتا نیست و واسه هر class مثل assassin یا warrior یا mage میتونید قسمتهای مخصوص بسازید .

3.WARZONES
فکر کنم تا حالا دیده باشید که با وجود جنگ توی اسکایریم هیچ نشانه ای از وجود جنگ نمیبینید . با این مود میتونید جنگهای عظیمی رو مثل جنگهای بزرگ توی بازی ببینید . البته با حالت پیش فرض این مود جنگها بین استورم کلاک ها و ایمپریال هاست ولی توی تنظیمات دیگه میتونید جنگهای race ها ی دیگه مثل خون اشام ها با گرگینه ها رو هم ببینید .

4.Clocks
یک مودجالب که شنلها و clock ها رو به بازی اضافه میکنه . من که خوشم اومد . مثلا جنرال تالیوس یا سربازها رو به شنل مجهز میکنه و ... . یه مود کمکی هم داره که باهاش زمستون توی skyrim رو بهتر شبیه سازی میکنه (این مود رو الان خاطرم نیست که چی بود)

5.Auto Uneqiup Arrows
این مود که معلومه چه کار میکنه . شاید مثل من نخواین که وقتی تیرکمون دستتون نیست و اسلحه دیگه دستتونه اون جاتیری بزرگ پشتتون بمونه و نخواین خودتون این کار رو بکنین . این مود تنها وقتی تیرکمون دارید تیرها رو میزاره پشتتون و وقتی ندارید برشون میداره .

6.ApachiiSkyHair
این مود هم کلی مو و رنگ به بازی اضافه میکنه

درود
حالا طریقه ی نصبش هم میگید؟

pharm
03-06-2013, 19:35
دوستان یه سوال چطوری بیبینم درصد بازی رو که رفتم چه قدره؟

ehsanp300
03-06-2013, 21:09
یعنی چی ببینم
؟
اگه بازی رو قسمت اصلی بازی رو رفتی دیگه بقیش آزاده برو خوش باش

ehsanp300
03-06-2013, 21:19
یه مودی بزارید
که آپ شده باشه
منم بلدم برو تو سایت و آدرسشو بزارم
!
هنر اینه که آپ کنی و اینجا بزاری

brain
08-06-2013, 16:15
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition ps3

شنیدم این ورژن همه ی dlc هارو شامل میشه درسته ؟
من هرکاری کردم نتونستم dlc هارو پیدا کنم واسه ورژن معمولیش ، اگه این درست باشه که عالی میشه :n12:

AF-Y
10-06-2013, 10:15
دوستان سلام. من یه مشکلی دوباره توش پیدا کردم.
تو دی ال سی دانگارد من ومپایر لرد شدم و همه کارارو کردم موقعی که سارنا میگه من باهات میخوام حرف بزنم میرم پیشش میگه من نمیتونم ببرمت تو غار مخفی؟؟؟!!!!! چیکار کنم. تو اینترنت گشتو گفتن باید همه رفیقاتو بگی برگردن منم این کارو کردم ولی بازم نمیبرم!!!!!

AF-Y
10-06-2013, 10:20
درود
حالا طریقه ی نصبش هم میگید؟
شما باید اطلاعات با فرمت BSA. و ESP. رو تو پوشه ی DATA بزارید و از تو لانچیر فعالش کنید.

AF-Y
12-06-2013, 18:15
تو دی ال سی دانگارد من ومپایر لرد شدم و همه کارارو کردم موقعی که سارنا میگه من باهات میخوام حرف بزنم میرم پیشش میگه من نمیتونم ببرمت تو غار مخفی؟؟؟!!!!! چیکار کنم. تو اینترنت گشتو گفتن باید همه رفیقاتو بگی برگردن منم این کارو کردم ولی بازم نمیبرم!!!!!
کسی نیست؟؟؟؟؟؟

ehsanp300
14-06-2013, 16:44
درود
دوستان من یه مود دانلود کردم از یه سایتی
به اسم نبرد خونین ایرانی بود سایتش
بعد حالا هر موقع وارد بازی میشم
منو میندازه بیرون
کمک
کنین
رفتم تمام فایل های مربوطش رو پاک کردم ولی بازم انداخت بیرون
دوباره رفتم مود رو ریختم
ولی بازم همون طوری شد
کمک
کنین من الان
10 تا
فکر کنم مود دارم
مود ماسک و شاه شدن و نبرد و از این جور چیز های
مود ماسک و چند تای دیگه رو از خود سایت اصلی گرفتم
با یه دی ال اس
حالا کمکم کنین
لطفا بگین
چه کار کنم
همش منو از بازی میندازه بیرون :n28:

korosh4
14-06-2013, 18:22
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition ps3
من هرکاری کردم نتونستم dlc هارو پیدا کنم واسه ورژن معمولیش ، اگه این درست باشه که عالی میشه :n12:
اینم لینک دانلود DLC ها از بهترین سایت های ایرانی
DLC Dragonborn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e-Iran.com%5D.exe)
DLC Dawnguard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DLC Heartfire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rc man
14-06-2013, 21:16
کسی میشه لینک اپدیت 1.7 یا بالا ترو بده؟؟؟

korosh4
14-06-2013, 21:37
کسی میشه لینک اپدیت 1.7 یا بالا ترو بده؟؟؟
آپدیت 1.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود کن حالشو ببر :n02:
اگه خواستی تا لینک چندتا مود باحالشو هم بهت بدم :n01:

korosh4
14-06-2013, 21:45
درود
دوستان من یه مود دانلود کردم از یه سایتی
به اسم نبرد خونین ایرانی بود سایتش
بعد حالا هر موقع وارد بازی میشم
منو میندازه بیرون
کمک
کنین
رفتم تمام فایل های مربوطش رو پاک کردم ولی بازم انداخت بیرون
دوباره رفتم مود رو ریختم
ولی بازم همون طوری شد
کمک
کنین من الان
10 تا
فکر کنم مود دارم
مود ماسک و شاه شدن و نبرد و از این جور چیز های
مود ماسک و چند تای دیگه رو از خود سایت اصلی گرفتم
با یه دی ال اس
حالا کمکم کنین
لطفا بگین
چه کار کنم
همش منو از بازی میندازه بیرون :n28:
قبل از نصب اون مود بازی بدون هیچ مشکلی بالا میومد ؟
اگه آره که تنها راهی که بلدم اینه و کاملا عملی هم هست
باید مود هاتو تک تک غیر فعال کنی مثلا اول شماره 1 رو غیر فعال میکنی و بقیه فعال میمونن و همینطور اینکارو برای بقیه مودها هم انجام میدین تا وقتی که مود مشکل دار پیداشه و اونوقت خیلی راحت پاکش میکنین :46:

S.Windrunner
15-06-2013, 09:56
:n19::n19::n19::n19:

Rc man
15-06-2013, 11:43
آپدیت 1.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود کن حالشو ببر :n02:
اگه خواستی تا لینک چندتا مود باحالشو هم بهت بدم :n01:

سلام مرسی
یک کمک میخوام
من درگن برن دان کردم اکسترکت کردم شد 1.73 گیگ ولی data files هنوز کمرنگه و نمیتونم روش کلیک کنم چه کنم؟؟؟:n03:
درگن برن اصلا setup نداشت

ehsanp300
16-06-2013, 16:11
اگر گزینه ی Data در لانچر اسکایریم فعال نیست و انتخاب نمی شود: وارد My Documents و سپس My Games بشوید و پوشه ی Skyrim را باز بکنید. سپس فایل SkyrimPrefs را باز بکنید. در فایل متنی باز شده به دنبال عبارت [Launcher] بگردید. وقتی پیدا کردید، درست در زیر [Launcher] این عبارت را تایپ بکنید: bEnableFileSelection=1 سپس از منوی File گزینه ی Save را انتخاب کنید و پنجره ها را ببندید. حالا بخش Data در لانچر بازی Skyrim فعال شده است و می توانید در آن درگن برن را انتخاب کنید و از بازی لذت ببرید.

ehsanp300
16-06-2013, 16:24
درود به دوستان من
در یک مرحله گیر کردم
در
داونگارد
و
با
هارکان(ومپایر لرد )
هستم
و یک ماموریت داد بهم که باید میرفتم از مردم روستای پل اژدها در مورد یه چیزی میپرسیدم
رسیدم
ولی حالا اینو میزنه و من نمیدونم باید چه کنم
ممنونم میشم کمک کنید
search along the rood that leads south from dragon bridge

DaRiOuShJh
16-06-2013, 18:31
دوستان جایی رو سراغ دارید که مد های اسکایریم رو طبقه بندی شده و به صورت کلکشن گزاشته باشه؟
دونه دونه نه خوباش رو با هم جمع کرده باشه گزاشته باشه؟
میخوام نسخه legendary رو دوباره نصب کنم برم منتها مد های خوبش رو هم میخوام نصب باشه مخصوصا اونایی که مربوط به گرافیکش هستن
اینو ببینید آدم کف میکنه:

Rc man
16-06-2013, 20:49
سلام
من همه dlc ها رو نصبیدم هالا میشه همه مراحلشو توضیح بدید؟

*Forgotten*
16-06-2013, 20:57
درود به دوستان من
در یک مرحله گیر کردم
در
داونگارد
و
با
هارکان(ومپایر لرد )
هستم
و یک ماموریت داد بهم که باید میرفتم از مردم روستای پل اژدها در مورد یه چیزی میپرسیدم
رسیدم
ولی حالا اینو میزنه و من نمیدونم باید چه کنم
ممنونم میشم کمک کنید

کنار پل یه پسر بچه میبینی ازش سوال کن بعد از پل رد شو برو جلوتر چنتا جسد میبینی اونارو بررسی کن

*Forgotten*
16-06-2013, 21:02
کسی نیست؟؟؟؟؟؟

شما این نسخه رو پیدا و دان کن مشکلاتت حل میشه

Skyrim Razor1911

code masters
16-06-2013, 21:44
skyrim.nexusmods.com
تا دلت بخواد مد طبقه بندی شده برا اسکایریم داره

ehsanp300
16-06-2013, 21:46
خب کدوم پل؟
کجا؟
کم اول رفتم از مردم شهر پرسیدم
هیچ کس جوابمو نداد به جز یه بچه ها با بزش:n02:
بعد
که اون جوابمو داد
اون مرحلش شروع شد که باید جستجو میکردم

پلی رو میگی که شبیح اژدها درستش کردن
زیرش هم رودخونه است؟

کدوم پل دقیقا بگو کجاست اگه میشه

code masters
16-06-2013, 21:46
دوستان برای باگ آخر دی ال سی Dragonborn پچی ، چیزی نیومده؟

ehsanp300
16-06-2013, 21:47
skyrim.nexusmods.com

داداش
این رو که همه میدونن:n27:

یعنی نمیدونن؟
:n04:
باو الان دیگه هر کی اسکایریم بازی میکنه از این سایت مود هاشو میگیره

ehsanp300
16-06-2013, 21:48

باگش چیه؟
ورژن بازی شما چنده
؟
دل ال اس دیگه ای ریختی درست کار کرده یا نه؟

ehsanp300
16-06-2013, 21:51
سلام

خب اول از همه
گرمای مزل
در اون میتونی خونه بسازی
و خونه سازی و از این حرفا
باید بری آهن استخراج کنی یا بخری
و
اول از همه باید بری به یکی از این شهر ها
dawnstar
flakearth
morthal
من خودم دومی رو رفتم
چون از شهر های برفی خوشم نمیاد
میری اونجا و با شاه اونجا حرف میزنی و ازش کوئست میگیری و انجام میدی بعدش میتونی ازش زمین بخری!
برای شهر های دیگه هم همین طوری هست

*Forgotten*
16-06-2013, 21:53
خب کدوم پل؟
کجا؟
کم اول رفتم از مردم شهر پرسیدم
هیچ کس جوابمو نداد به جز یه بچه ها با بزش:n02:
بعد
که اون جوابمو داد
اون مرحلش شروع شد که باید جستجو میکردم

پلی رو میگی که شبیح اژدها درستش کردن
زیرش هم رودخونه است؟

کدوم پل دقیقا بگو کجاست اگه میشه

اسم پل دراگن بریجه
شبیه اژدهاست از ده کیلومتری تابلوئه

ehsanp300
16-06-2013, 21:55
سلام

2
دانوگارد
باید
لولت بالای 10 باشه
و بعد میری در شهر وینترهود(شهری که نمادش اسبه)
بعد مردم یا نگهبان ها یه چیز جدید بهت میگن
میگن یه گروه جدید اومده که شکارچی خون آشام ها است و اسمشون DAWNGUARDیا نگهبان سپیده دم است
و در قلعه ای به همین اسم هستن
از اونجا به بعد
ماموریت های بازی شروع میشه و کلا 15-20 ساعت گیم پلی به بازی اصافه میکنه
و بعدش دیگه یا خون آشام میشی و با هارکان میری یا شکارچی خون آشام
و غیره و غیره و غیره

ehsanp300
16-06-2013, 21:55
اسم پل دراگن بریجه
شبیه اژدهاست از ده کیلومتری تابلوئه

خب هیچ جسدی نیست من کل پل رو زیرو رو کردم!

ehsanp300
16-06-2013, 21:57
سلام
3 درگن برن
هست
که
بعد از نصب وارد یه جزیره ی جدید میشی
ولی باید یادت باشه
برای جلوگیری از باگ باید بدون هیچ روح اژدهایی وارد بشی
اولش البته
و
یه نوع گونه از موجود جدید میاد
فکر کنم گوبلین ها هستن
و
غیره و عیره و غیره

امیدوارم مفید بوده باشه برات

DaRiOuShJh
16-06-2013, 21:59
skyrim.nexusmods.com
آره ولی شکنجس دونه دونه بخواد بگیره آدم
کلی میخوام
یه تورنت 5 گیگ بود قبلا دانلود کردم ولی برای چند ماه پیشه
جدید تر اومده باشه خوبه

فکر نکنم دیگه چیزی بیاد
نسخه legendary رو داده بیرون تازه و همه dlc ها رو توش گزاشته

*Forgotten*
16-06-2013, 21:59
خب هیچ جسدی نیست من کل پل رو زیرو رو کردم!

باید از پل رد بشی بری جلوتر باید ببینیشون

در ضمن شما اسم کوئست رو بگو تا با یکی دیگه قاطی نشده باشه

*Forgotten*
16-06-2013, 22:02

کدوم باگ ؟؟
من قبلا تمومش کردم ولی چیزی ندیدم

ehsanp300
16-06-2013, 22:10

ehsanp300
16-06-2013, 22:11
اسم کوئست اینه
و بعد باید در روستا باشم و به سمت برون برم دیگه
از روی پل آره؟

*Forgotten*
16-06-2013, 22:18
اسم کوئست اینه
و بعد باید در روستا باشم و به سمت برون برم دیگه
از روی پل آره؟

بله از روی پل رد شو و جاده رو بگیرو برو جلوتر از جاده دور نشو یه خورده که بری دقیقا کنار جاده یه صحنه درگیری میبینی که قبلا اتفاق افتاده فک کنم یه گاری هم باشه اونجا جسد یه خوناشامه که برسیش کن و نامه رو بردار بخون دقیق جزیات یادم نیست

ehsanp300
16-06-2013, 22:20
بله از روی پل رد شو و جاده رو بگیرو برو جلوتر از جاده دور نشو یه خورده که بری دقیقا کنار جاده یه صحنه درگیری میبینی که قبلا اتفاق افتاده فک کنم یه گاری هم باشه اونجا جسد یه خوناشامه که برسیش کن و نامه رو بردار بخون دقیق جزیات یادم نیست

ممنون!
رفیق!

code masters
16-06-2013, 22:41
کدوم باگ ؟؟
من قبلا تمومش کردم ولی چیزی ندیدم

آخرش که باید با میراک بجنگی،میراک میره اون وسط وای میسته و هر کاریش می کنم از جونش چیزی کم نمیشه!!!

:n29:

*Forgotten*
16-06-2013, 22:46
آخرش که باید با میراک بجنگی،میراک میره اون وسط وای میسته و هر کاریش می کنم از جونش چیزی کم نمیشه!!!

منکه باگی اونجا ندیدم
اون همش اژدها ظاهر میکنه و قدرت میگیره
چند بار این تکرار میشه تا بلاخره کشتمش البته با شمشیر که قدرتشو خیلی بالا برده بودم با انچنت و یه گونی معجونو لباسو از این جور چیزا
فقط باید اونجا دووم بیاری آخر سر هم او ددرا که اون همه کتاب داره میراک رو با بازوهاش میگیره و تموم

*Forgotten*
16-06-2013, 22:56

البته اینو اضافه کنم که وقتی نمیتونی ضربه بهش بزنی حالا با جادو یا شمشیر باید از قدرت های دارگون برنی خودت استفاده کنی بعد میاد بیرون و عادی میشه که اون لحظه با شمشیر (راحتره) بزنیش ولی دوباره فرار میکنه و خونش پر میشه این رویه رو باید تکرار کنی آخر سر ددرا خودش کارشو میسازه

برای شارژ وفعال کردن قدرت ها از اون اژدها ها استفاده کن

code masters
16-06-2013, 22:59
منکه باگی اونجا ندیدم
اون همش اژدها ظاهر میکنه و قدرت میگیره
چند بار این تکرار میشه تا بلاخره کشتمش البته با شمشیر که قدرتشو خیلی بالا برده بودم با انچنت و یه گونی معجونو لباسو از این جور چیزا
فقط باید اونجا دووم بیاری آخر سر هم او ددرا که اون همه کتاب داره میراک رو با بازوهاش میگیره و تموم

تو yahoo answer که سرچ کردم ، دیدم خیلیای دیگه مشکل منو دارن. یجا خوندم باید با مشت بزنیش!اما بازم نشد!

*Forgotten*
16-06-2013, 23:01
تو yahoo answer که سرچ کردم ، دیدم خیلیای دیگه مشکل منو دارن. یجا خوندم باید با مشت بزنیش!اما بازم نشد!

شما آپدیت چندو نصب کردید و بازی تون کدوم نسخس مال چه گروهیه؟

البته اینو اضافه کنم که وقتی نمیتونی ضربه بهش بزنی حالا با جادو یا شمشیر باید از قدرت های دارگون برنی خودت استفاده کنی بعد میاد بیرون و عادی میشه که اون لحظه با شمشیر (راحتره) بزنیش ولی دوباره فرار میکنه و خونش پر میشه این رویه رو باید تکرار کنی آخر سر ددرا خودش کارشو میسازه

برای شارژ وفعال کردن قدرت ها از اون اژدها ها استفاده کن

Rc man
16-06-2013, 23:14
3 درگن برن
هست
که
بعد از نصب وارد یه جزیره ی جدید میشی
ولی باید یادت باشه
برای جلوگیری از باگ باید بدون هیچ روح اژدهایی وارد بشی
اولش البته
و
یه نوع گونه از موجود جدید میاد
فکر کنم گوبلین ها هستن
و
غیره و عیره و غیره

امیدوارم مفید بوده باشه برات
مرسی
چطوری وارد جزیره بشم؟

AF-Y
17-06-2013, 11:21
دوستان کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
من تو دانگارد همه کارارو کردم حتی اون مردرو هم اوردم که الدر اسکرول رو بخونه ولی وقتی با سارنا صحبت میکنم میگه منو نمیتونه به غار ببره همه یارامو هم دیسمیسد کردم ولی بازم نمیبرم....... چیکار کنم؟؟؟؟؟!!!!!!!!
در ضمن من یک باگ جدید رو متوجه شدم.... رفتم که تو مغازه ی بلتور چیزی بفروشم دیدم مغازش بستس کلی مدت رو صبر کردم بازم بسته بود وقتی لاک پیکش کردم تو مغازش هیچکس نبو د ....... اونو جدی نگرفتم تا این که جدیدا دیدم اون اهنگر جلوی وایتران نیست حتی اون مغازه ی کنارشم که اون براش کار میکنه صاحبش نیست چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ehsanp300
17-06-2013, 11:29
مرسی
چطوری وارد جزیره بشم؟

در شمال فکر کنم باشه

درست یادم نیست
ولی
اولش یه دمو مانندی نشون مید که میره به جزیره و بعضی ها در اینجا باگ براشون پیش میاد
و به یاد داشته باشین
برای جلوگیری کردن از باگ در کشتن میراک و کلا باگ های آینده
بدون داشتن هیچ روح اژدهایی وارد جزیره بشین

AF-Y
17-06-2013, 13:16
در شمال فکر کنم باشه

درست یادم نیست
ولی
اولش یه دمو مانندی نشون مید که میره به جزیره و بعضی ها در اینجا باگ براشون پیش میاد
و به یاد داشته باشین
برای جلوگیری کردن از باگ در کشتن میراک و کلا باگ های آینده
بدون داشتن هیچ روح اژدهایی وارد جزیره بشین
بله. باید برین به شهر الفریک نمیدونم فک کنم ویندهلمه. بعد باید برین به لنگر گاه. اونجا یک مرده ای هست که صاحب یک کشتی هست. باهاش صحبت کن. بگو میخوای بری سولسیم بعد میبرت ...... اونجا من با باگی مواجه نشدم حالا برای اطمینان همون کار که بقیه میگن بکن.....

کسی به داد ما نمیرسه؟؟؟؟ :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19:

*Forgotten*
17-06-2013, 14:13
بله. باید برین به شهر الفریک نمیدونم فک کنم ویندهلمه. بعد باید برین به لنگر گاه. اونجا یک مرده ای هست که صاحب یک کشتی هست. باهاش صحبت کن. بگو میخوای بری سولسیم بعد میبرت ...... اونجا من با باگی مواجه نشدم حالا برای اطمینان همون کار که بقیه میگن بکن.....

کسی به داد ما نمیرسه؟؟؟؟ :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19:

توی چندصفحه قبل هم بهتون گفتم
نسخه بازی شما کلا مشکل داره اساساً
شما این نسخه رو دانلود کن و آپدیت 13 و بقیه دی ال سی ها رو هم نصب کن مشکلت حل میشه

Skyrim Razor1911

AF-Y
17-06-2013, 14:37
توی چندصفحه قبل هم بهتون گفتم
نسخه بازی شما کلا مشکل داره اساساً
شما این نسخه رو دانلود کن و آپدیت 13 و بقیه دی ال سی ها رو هم نصب کن مشکلت حل میشه

Skyrim Razor1911
مرسی. حداقل یکی جوابمو داد.....
یعنی چی این نسخ::::
skyrim Razor 1911
در ضمن دوست عزیز من ورژن بازیم 1.9.32 هستش فک کنم اخریش... من این بازی رو 3 دفعه بازیش کردم یعنی با 3 پروفایل مختلف هر دفعه هم کلی ازش رفتم.. اگه میخواین لیست کوئست های هر دفعه رو بذارم......
داداشمم کلی بازیش کرده.. ما تا حالا با این جور مشکلاتی رو به رو نشدیم....... شما منظورتون اینه که بازیرو دانلود کنم؟؟؟؟>>>>!!!!! اگه منظورتون کرکی چیزیه لینک بدین...

*Forgotten*
17-06-2013, 15:11

یه چند ساعتی صبر کن بعدش برو یه مکان دیگه که چنتا باندیت داره چنتاشونو بکش یه چرخی هم بزن چنتا سرزمین دیگه بعد دوباره برو همون سرزمین خوناشامه و قلعه ببین چی میشه

Rc man
17-06-2013, 16:23
یکی سیو بازیشو میده؟

ehsanp300
17-06-2013, 18:24

من سوال نپرسیدم
!
جواب یکی از دوستان رو دادم

ehsanp300
17-06-2013, 18:27
دوستان من الان یه قدرت دارم هر روز یکبار میتونم استفاده کنم به اسمvampire,s seducion
و میخواستم بدونم برای تبدیل یک انسان به خون آشام باید اول ازش تغذیه کنم و بعد این رو روش بزنم یا نه اول بای اون قدرت رو بزنم وبعد ازش تغذیه کنم یا نه باید اول باهاش بجنگم و جونشو کم کنم و بعد اونو بزنم

و
بعد از اینکه اون رو روشون میزنم میخوان منو بکشن
میشه بگید چه جوری میتنم راحت یکی رو به خون آشام تبدیل کنم؟
در ضمن من اون رو در سربازان دانگارد زدم گفت اونها برای این جادو قوی هستن آیا میتونم اون جادو رو قوی کنم که بشه بر روی سربازان دانگارد هم زد

لطفا جواب دقیق و کمالی بدید
ممنون

Rc man
17-06-2013, 21:07
دوستان من الان یه قدرت دارم هر روز یکبار میتونم استفاده کنم به اسمvampire,s seducion
و میخواستم بدونم برای تبدیل یک انسان به خون آشام باید اول ازش تغذیه کنم و بعد این رو روش بزنم یا نه اول بای اون قدرت رو بزنم وبعد ازش تغذیه کنم یا نه باید اول باهاش بجنگم و جونشو کم کنم و بعد اونو بزنم

و
در ضمن من اون رو در سربازان دانگارد زدم گفت اونها برای این جادو قوی هستن آیا میتونم اون جادو رو قوی کنم که بشه بر روی سربازان دانگارد هم زد

ممنون

سلام
میشه سیوتونو برام آپلود کنید؟

ehsanp300
17-06-2013, 21:26
سلام
میشه سیوتونو برام آپلود کنید؟

سیو کدوم رو میخوای
و برای چی؟
چه جوری آپش کنم برات؟

Rc man
17-06-2013, 21:37
سیو کدوم رو میخوای
و برای چی؟
چه جوری آپش کنم برات؟
من DAWNGUARD HEARTSFIRE DRAGONBORN دارم اگه سیوتهمینا هست و مود دیگه ای نصب نیست تو mediafire یا 4shared آپلود کن

ehsanp300
17-06-2013, 22:01
خب که چی بشه

یکی جواب منو بده!

حالا اگه هم برات آپ رکدم که دیگه مزه ای بازی برات نداره
!
من
DAWNGUARD HEARTSFIRE
رو دارم

یکی حواب سوال رو بده لطفاااااااااااااااااااااا اا

Rc man
17-06-2013, 22:10
خب که چی بشه

یکی جواب منو بده!

حالا اگه هم برات آپ رکدم که دیگه مزه ای بازی برات نداره
!
من
DAWNGUARD HEARTSFIRE
رو دارم

یکی حواب سوال رو بده لطفاااااااااااااااااااااا اا

من قبلا همهس اینارو داشتم هاردم سوخت لپ تاپم از پله پرت سد همپی پرید:n28:

DaRiOuShJh
17-06-2013, 22:48
:n19:هارد اول سوخت بعد لپتاپ پرت شد یا برعکس؟

غم خوردن نداره نسخه legendary بیرونه همه رو داره بدونه هیچ مشکلی و بیلت این
بلک باکس کارش رو بسازه حله
13 گیگ رو بکنه 7-8 گیگ خیلی خوبه

Rc man
17-06-2013, 22:51
:n19:هارد اول سوخت بعد لپتاپ پرت شد یا برعکس؟

غم خوردن نداره نسخه legendary بیرونه همه رو داره بدونه هیچ مشکلی و بیلت این
بلک باکس کارش رو بسازه حله
13 گیگ رو بکنه 7-8 گیگ خیلی خوبه

اول افتاد:n02:
من لجندری دارم فقط cd 3 خرابه من مگه مشکل دارم؟
میگم سیوم پرید رفت نابود شد پاک شد دود شد خاکستر شد

ehsanp300
17-06-2013, 23:01

و

ممنون

بچه ها
جواب منو بدین دیگه باو:n22::n15:

metalli
18-06-2013, 00:30
سلام من توی مرحله Alduins bane بازی skyrim موشکل به هم زدم وقتی دموی 3 نفره نمایش داده میشه از صفحه بیرون نمیره میخواستم اگر میتونید کمکم کنید و بهم ایمیل بزنید ممنون میشم

ehsanp300
18-06-2013, 10:03
خب فکر کنم
الان
الدر اسکرول رو گرفتی دیگه نه؟
وقتی میری پیش اژدها و میخونیش
این مشکل پیش میاد درسته؟

من قبلا این مشکل رو داشتم !
خیلی بده

اول باید بدونم ورژن بازیت چنده؟

من خودم آپدیت 13 رو ریختم تمام این مشکلات حل شد

Rc man
18-06-2013, 12:53
من رفتم RIVERWOOD بهد دو نفر امدن گفتن تو DRAGONBORN هستی؟؟
گفتم اره بعد ریختن سرم چرا؟

*Forgotten*
18-06-2013, 12:56

از گروه میراک هستند dlc deagonborn یه نامه باهاشونه باید بری ویندهلم کنار کشتی ها از اونجا میری سرزمینشون و داستان شروع میشه

pharm
18-06-2013, 12:57

این اغاز dlc دراگونبورن هست میگن که تو دنیا فقط یه دراگونبورن هست اونم رییس ما mirak پس سعی میکنن تو رو بکشن

*Forgotten*
18-06-2013, 13:03

و

ممنون

این قدرت برای این نیست یه نفر رو به خون آشام تبدیل کنی در واقع یه کنترل کننده افکار و تمایلاته برای اینکه بتونی خون یه نفر رو بدون تقلا بمکی یا برای اینکه از یه نفر حرف بکشی یا ازش کاری رو بخای که برات انجام بده

AF-Y
18-06-2013, 15:18
اقا ولی خداییش بازی معرکه اییه فقط یکم خیلی طولانیش کردن ... هرچی ازش میرم لامصب تموم نمیشه.....خودم شمار ماموریت هاش از دستم در رفته.....

AF-Y
18-06-2013, 15:20
یکی سیو بازیشو میده؟
در ضمن اگه کسی سیوشو میخواد دارم فقط یکم مود روش دارم(به جز دی ال سی ها) حالا گفتم شاید کسی نیاز داشت.....

ehsanp300
18-06-2013, 15:53
بچه ها مگه قرار نبود
با هارکان برم و اون خورشید رو شکست بده؟
الان من و دخترش اون رو کشتیم:n29:
باو چشام سوخت از این افتاب حالا چه کنیم
دیگه هارکان که زنده نیست تا افتاب رو شکسته بده
لطفا کمک کنید

ehsanp300
18-06-2013, 15:55
اقا ولی خداییش بازی معرکه اییه فقط یکم خیلی طولانیش کردن ... هرچی ازش میرم لامصب تموم نمیشه.....خودم شمار ماموریت هاش از دستم در رفته.....

ماموریت های اصلیش کمه 20 ساعت به زور بشه ولی ماموریت های فرعیش خیلی زیاده
چرخ میزنی در بازی
؟
من هر موقع بیکارم میرم چرخ میزنم:n02:
یه بار خیلی بیکار شدم زدم تمام انسان های شهر وینترهود (نمادش اسبه) رو کشتم
الان فقط چند تا زنده هستن از آدم هاش :n08:که اون ها هم از دستم در رفت و پرنه میمردن

pharm
18-06-2013, 17:11
ماموریت های اصلیش کمه 20 ساعت به زور بشه ولی ماموریت های فرعیش خیلی زیاده
چرخ میزنی در بازی
؟
من هر موقع بیکارم میرم چرخ میزنم:n02:
یه بار خیلی بیکار شدم زدم تمام انسان های شهر وینترهود (نمادش اسبه) رو کشتم
الان فقط چند تا زنده هستن از آدم هاش :n08:که اون ها هم از دستم در رفت و پرنه میمردن

لولت چنده؟

DaRiOuShJh
18-06-2013, 19:52
البته hidden quest هم زیاد داره
من از روی walkthrough به زور تونستم همه رو تموم کنم ولی بارم فکر کنم یکی دو تا نیمه کاره موند چون بعضی هاشون با دردسر و کلی باگ و ... فعال یا تموم میشن

Rc man
18-06-2013, 22:16
یک مرحله هست که 4 تا جای کتاب هست و من 3 تا کتاب مخصوص دارم و وسط هم یک جاهست من چه کنم؟

ehsanp300
19-06-2013, 10:56
بچه ها مگه قرار نبود
با هارکان برم و اون خورشید رو شکست بده؟
الان من و دخترش اون رو کشتیم:n29:
باو چشام سوخت از این افتاب حالا چه کنیم
دیگه هارکان که زنده نیست تا افتاب رو شکسته بده
لطفا کمک کنید
بچه ها کمک کنید

ehsanp300
19-06-2013, 10:57
لولت چنده؟

34!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pharm
19-06-2013, 11:01
یک مرحله هست که 4 تا جای کتاب هست و من 3 تا کتاب مخصوص دارم و وسط هم یک جاهست من چه کنم؟

بله اونجا باید شما 4 تا کتاب داشته باشی بعد برو روی هر 4 تا جای کتاب یه عکسه خوب بهش دقت کن بعد برو اخر هر 4 تا کتاب هایی رو که داری بخون اگر با عکس جای کتاب ربط داشت بزارش همون جا مثلا یه جا نوشته اونا همه چیزو میخورند باید بری روی اون عکسی بزاری که یه جونور وحشی دندون دار بزاری ok?

Rc man
19-06-2013, 11:28
بله اونجا باید شما 4 تا کتاب داشته باشی بعد برو روی هر 4 تا جای کتاب یه عکسه خوب بهش دقت کن بعد برو اخر هر 4 تا کتاب هایی رو که داری بخون اگر با عکس جای کتاب ربط داشت بزارش همون جا مثلا یه جا نوشته اونا همه چیزو میخورند باید بری روی اون عکسی بزاری که یه جونور وحشی دندون دار بزاری ok?

من 3 تا کتاب دارم

saeed_136915
17-07-2013, 17:46
سلام
دوستان نمیدونم این رو کسی قبلا اینجا گذاشته یا نه ولی من دیدم خوبه میزارم.
این مود اسمش Falskaar هست که مود خیلی بزرگی هست. هم اندازش بزرگه (در حد دوتا یا سه تا استان(:n02:) اسکایریم وسعت داره ) و هم حدود 20 ، 30 ساعت گیم پلی.
یه مکان جدید به اسم Falskaar به بازی اضافه میشه که جدا از خود اسکایریم هست و معلوم هم نیست کجای Tamriel میشه.
مود خیلی حرفه ای کار شده و صدا گذاری و موزیک جداگانه داره.
فقط بازیتون باید آپدیت باشه.

Falskaar - Version 1.0.0
By Alexander J. Velicky

Falskaar is a new lands mod that adds a new world (In a seperate worldspace) to the game. It was designed in a similiar manner as Skyrim, so all varieties of characters and level are welcome. The world scales in a similiar manner to Skyrim. Beyond that, Falskaar is simply designed to add a new land, much like a DLC. The land is an open world that may be freely explored. It has dungeons, quests, towns, people, and all sorts of content to keep you busy.

Nexus page: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------Features--------

- An entirely new land independant of Tamriel, roughly the size of 2-3 Skyrim holds.
- 20-30+ hours of gameplay.
- 26 quests, including a 9 quest long main story, and 17 side quests! (Along with some unmarked content)
- New items including new books, recipes, weapons and armor sets. (A mix of brand new, and retextured)
- Two new spells and a new shout.
- A bard with several unique new songs.
- A soundtrack containing 14 brand new tracks composed by Adamm Khuevrr just for Falskaar, adding more than 40 minutes of new music!
- A fully voiced experience, featuring almost 30 semi-professional and professional voice actors and actresses.

--------Requirements--------

- Skyrim patched to the latest version. (As of July 12th, 1.9.32.0.8 or greater)
- Falskaar does NOT require SKSE or any DLC.

--------Installation--------

- Extract the archives contents into "Skyrim/Data" and activate Falskaar.esm.
- Place above all .ESP files, and below any official plugins. (Update.esm & DLC)
- Other than that, load order shouldn't matter. Follow other mod's rules when placing it exactly.

--------How to Start/What Level Should You Be--------

- To start the mod, speak with Jalamar in Riften (In the market, or the Bee and Barb), or explore Echo Deep Mine, just NE of Riften.
- There is no level requirement for this mod. It's designed to scale like Skyrim, so you can dive in right out of Helgen, or play at a higher level. Both should be fine.

IMPORTANT: Do NOT use the console during this to set stages, open doors or disabled objects! Falskaar has been rigorously tested and nothing should be broken, so by doing this you void any guarantee for support, and will most likely break stuff.

--------Compatibility--------

- Falskaar was designed to edit as few vanilla assets and places as possible. However, still, two small areas pose risk:
1) The area just outside of Riften along the path to the NE where the entrance to Echo Deep Mine is added.
2) The portion of Dawnstar Bay that Wulf's ship now occupies.
- Mods that conflict with these areas may cause you problems. Otherwise there are no major compatability concerns.
- Falskaar was designed with compatability in mind, so many mods will work automatically, like wildlife replaces, etc.

--------Uninstallation--------

- The uninstallation of Falskaar is NOT supported. It's simply too big.
- Treat Falskaar like a DLC, and do NOT remove it during a playthrough. Only remove if you are starting a new game.
- To remove (Only for new game) simply delete "Video/Falskaar_Intro.bik", "Video/Falskaar_Outro.bik", "Falskaar.bsa", and "Falskaar.esm".
- Failure to follow the above conditions will likely result is serious, irreversible damage to your save and is not recommended or supported.

--------Permissions--------

Falskaar may NOT be translated into another language without my permission.
Falskaar may NOT under any circumstances be hosted or uploaded by anyone but me, anywhere ever.

Falskaar may be modded in a similar manner to Skyrim under the following conditions:
- No files that are packaged as part of Falskaar may be redistributed in any way shape or form. This includes the ESM, Bink video files, and any files contained within the BSA. The one and only exception to this are the Script and source (PSC and PEX) files. These may be altered and redistributed freely.
- Your mod must require Falskaar as a master. You are not allowed to repackage Falskaar.esm. Just like with Skyrim, direct people to this page to download Falskaar, then they may download your child-mod separately.
- You must make it abundantly clear that I am the author of Falskaar and preside over it's files.
- You must make it clear that your mod is not supported by me in any way shape or form, and is an independent mod with it's own responsibilities and faults.

--------Credits--------

For list of credits see Nexus page, or Youtube video: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

--------Patch Notes--------

V 1.0.0 - Initial Release

دانلود مود با حجم 540 مگابایت. (6 روز لینک مستقیم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

edwardsvsnc
29-08-2013, 19:45
سلام بچه ها! من همون pirate sea هستم، با یه ایده جدید که باعث شد دوباره به اینجا برگردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجا رو حتما حتما سر بزنید، چون اینجوری می تونیم خیلی چیزا رو با هم به اشتراک بگذاریم. + اینجا هم درمورد درستیشون بحث می کنیم. پس منتظرم! و توصیه می کنم مد کمان های صلیبی جدید رو دانلود کنید! واقعا عالیه، یه کمان ساختم با دمیج 265 از glass واقعا قویه. توی حالت اسنیک، *5 با یه تیر یه غول رو می کشه! از سایت گیم-ایران دانلود کنید. فقط 3 mb

vista_vz
30-08-2013, 15:35
آقا من قبلا این بازیو رفتم مراحل اصلیشو تموم کردم و دیگه نشد بازی کنم تا الان که نسخه لجندری شو میخوام برم که همه دی ال سی هارو داره...میخواستم اساتید راهنمایی کنن که بهترین مودهای این بازی چیه که بتونه لذت این بازی زیبا رو بیشتر کنه؟؟هم از نظر گرافیک و روان تر کردن بازی و هم از نظر اضافه آیتم ها و بالانس تر شدن بازی... و آیا لازمه بازی رو آپدیت کنم؟؟آخرین نسخه این بازی چه ورژنیه؟؟

لطفا نکاتی که قبل شروع بازی بهتره رعایت کنم و انجام بدم تا بازی روون و بدون باگ اجرا شه رو بفرمایید...
ممنون از همه دوستان:n16:

Gregar
31-08-2013, 11:03
آقا من قبلا این بازیو رفتم مراحل اصلیشو تموم کردم و دیگه نشد بازی کنم تا الان که نسخه لجندری شو میخوام برم که همه دی ال سی هارو داره...میخواستم اساتید راهنمایی کنن که بهترین مودهای این بازی چیه که بتونه لذت این بازی زیبا رو بیشتر کنه؟؟هم از نظر گرافیک و روان تر کردن بازی و هم از نظر اضافه آیتم ها و بالانس تر شدن بازی... و آیا لازمه بازی رو آپدیت کنم؟؟آخرین نسخه این بازی چه ورژنیه؟؟

لطفا نکاتی که قبل شروع بازی بهتره رعایت کنم و انجام بدم تا بازی روون و بدون باگ اجرا شه رو بفرمایید...
ممنون از همه دوستان:n16:

یه سری از مودهایی که یادمه رو واست میزارم و مهم هاش و خوباش رو Bold میکنم واست . البته اینا رو تقریبا یه سال پیش داشتم و اگه اپدیتی اومده اپدیت شده اش رو بگیر . از توی همه اینا Skyrim Redone که مال T3nd0 هست رو حتما بگیر مخصوصا که داری دوباره بازی میکنی . چون بازی رو به کل دگرگون میکنه و همه چی بالانس میشه و و یه گیم پلی جدید .

Skyrim Mods

Gangnam Style Dance Animation at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Dance of Death - A Killmove Mod at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

New Animation for 1 Handed Weapon at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RaceMenu at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyUI at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Achieve That at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T3nd0s Skyrim Redone at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Needs and Diseases at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Calientes Female Body Mod Big Bottom Edition -CBBE- at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ApachiiSkyHair at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Lighting Overhaul at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enhanced Lights and FX at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Frostfall - Hypothermia Camping Survival at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WATER - Water And Terrain Enhancement Redux at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wet and Cold at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Armors at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyTEST - Realistic Animals and Predators at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Project Reality - Climates Of Tamriel - Weather - Lighting at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Get Snowy at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Deadly Dragons at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DIMONIZED UNP female body at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wearable Lanterns at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Lighting With Customization at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Weapons at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty_Combat_Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sit Anywhere at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty Female Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty_Sit_Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Skyrim Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dawnguard Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Run For Your Lives at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

edwardsvsnc
31-08-2013, 11:34
سلام، می شه چند تا مد معرفی کنید که کم حجم ( 10 mb به پایین! :p ) داشته باشند؟ و کلا تاثیر خوبی هم بزارند؟! مرسی

vista_vz
31-08-2013, 15:24
یه سری از مودهایی که یادمه رو واست میزارم و مهم هاش و خوباش رو Bold میکنم واست . البته اینا رو تقریبا یه سال پیش داشتم و اگه اپدیتی اومده اپدیت شده اش رو بگیر . از توی همه اینا Skyrim Redone که مال T3nd0 هست رو حتما بگیر مخصوصا که داری دوباره بازی میکنی . چون بازی رو به کل دگرگون میکنه و همه چی بالانس میشه و و یه گیم پلی جدید .

Skyrim Mods

Gangnam Style Dance Animation at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Dance of Death - A Killmove Mod at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

New Animation for 1 Handed Weapon at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RaceMenu at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyUI at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Achieve That at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T3nd0s Skyrim Redone at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Needs and Diseases at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Calientes Female Body Mod Big Bottom Edition -CBBE- at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ApachiiSkyHair at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Lighting Overhaul at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enhanced Lights and FX at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Frostfall - Hypothermia Camping Survival at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WATER - Water And Terrain Enhancement Redux at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wet and Cold at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Armors at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyTEST - Realistic Animals and Predators at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Project Reality - Climates Of Tamriel - Weather - Lighting at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Get Snowy at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Deadly Dragons at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DIMONIZED UNP female body at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wearable Lanterns at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Lighting With Customization at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Weapons at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty_Combat_Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sit Anywhere at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty Female Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty_Sit_Idles at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Skyrim Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dawnguard Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Run For Your Lives at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا سنگ تموم گذاشتی واقعا ایول داری...دمت گرم
ولی یه مشکلی هست من پچ های unofficial دی ال سی هارو گرفتم و توی لانچر Data files رو که میزنم و هرسه تا دی ال سی و پچ ها رو انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون.ولی اگه یه دونه دی ال سی با پچ مربوطش رو فعال کنم وارد بازی میشه...راهی هست که بشه هر 3تارو همزمان فعال کرد یا باید دونه دونه بری حتما؟؟

Gregar
31-08-2013, 20:59
آقا سنگ تموم گذاشتی واقعا ایول داری...دمت گرم
ولی یه مشکلی هست من پچ های unofficial دی ال سی هارو گرفتم و توی لانچر Data files رو که میزنم و هرسه تا دی ال سی و پچ ها رو انتخاب میکنم از بازی میپره بیرون.ولی اگه یه دونه دی ال سی با پچ مربوطش رو فعال کنم وارد بازی میشه...راهی هست که بشه هر 3تارو همزمان فعال کرد یا باید دونه دونه بری حتما؟؟

نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد .
ولی یه پیشنهاد . از خود سایت نکسوس که مودها رو گذاشتم برو مود منیجرش رو دانلود کن . کارت رو راحت تر میکنه و دیگه لازم نیست اون Data Files رو باز کنی . واسه نصب هر مود حتما اون صفحه مربوط بهش رو بخون و ببین مود یا پچ یا DLC پیش نیاز چی میخواد ، چه نکاتی رو باید رعایت کنی ، چه باگهایی داره اون مود و ...

edwardsvsnc
01-09-2013, 13:19
سایتش فیلتر شده که :-?چطوری دانلود کنیم؟ و می شه بگید کدومشون کم حجم تر اند؟خیلی هم ممنون برای مد ها ( من دکمه تشکر نمیاد والا تشکر می کردم:)) )

Gregar
01-09-2013, 15:03
جدا ؟ :n04: تازه الان دیدم فیتلر شده . اخه چرا مگه این سایت چی داشت که رفته قاطی باقالیهای وزارت زرشاد :n03:
خلاصه پس باید با شیتلرشکن بری . چون فقط همین سایت مود واسه اسکایریم و ... داره .

از لحاظ حجم اکثرشون کم حجمن غیر چندتاییشون فقط . در ضمن هر چی مودش حجمش بیشتره یعنی بهتر هم هست . چون چیزای جدیدی به بازی اضافه میکنه واسه همین حجمش زیاده . توی خود صفحه مود حجمش رو هم نوشته . خواستی توی خود سایته برو توی قسمت Top ها و بهترین مودها از لحاظ محبوبیت و دانلود رو اونجا پیدا کن .

vista_vz
01-09-2013, 18:46
نه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد .
ولی یه پیشنهاد . از خود سایت نکسوس که مودها رو گذاشتم برو مود منیجرش رو دانلود کن . کارت رو راحت تر میکنه و دیگه لازم نیست اون Data Files رو باز کنی . واسه نصب هر مود حتما اون صفحه مربوط بهش رو بخون و ببین مود یا پچ یا DLC پیش نیاز چی میخواد ، چه نکاتی رو باید رعایت کنی ، چه باگهایی داره اون مود و ...

هر سه تاش با هم فعال نمیشه از بازی میپره بیرون!!! آخه چراااااا؟؟؟ :n28::n28::n28:

سایتش فیلتر شده که :-?چطوری دانلود کنیم؟ و می شه بگید کدومشون کم حجم تر اند؟خیلی هم ممنون برای مد ها ( من دکمه تشکر نمیاد والا تشکر می کردم) )

تازه شیلتر شده برای من شیلتر نبود چنتاشو دانلود کردم بعدش شیلتر شد یهویی!!! خیلی اعصابم به هم ریخت:n21::n21: ولی سرورای دانلودش شیلتر نیست...با قندشکن لینکاشو بگیر بعدش معمولی دانلود کن

Gregar
01-09-2013, 22:32
هر سه تاش با هم فعال نمیشه از بازی میپره بیرون!!! آخه چراااااا؟؟؟ :n28::n28::n28:

تازه شیلتر شده برای من شیلتر نبود چنتاشو دانلود کردم بعدش شیلتر شد یهویی!!! خیلی اعصابم به هم ریخت:n21::n21: ولی سرورای دانلودش شیلتر نیست...با قندشکن لینکاشو بگیر بعدش معمولی دانلود کن

ببین ترتیب لودشون چطوریه . ترتیب لود خیلی مهمه و اگه درست باشه کرش نمیشه . شایدم مودی نصب کردی که با اینا سازگار نیست ولی احتمالا از همون ترتیب لود مودهاست .

vista_vz
02-09-2013, 02:05
ترتیبشون اینجوریه
دانگارد
هارتفایر
دراگنبورن
unofficial skyrim patch
unofficial dawnguard patch
unofficial hearthfire patch
unofficial dragonborn patch
skyUI
immersive armor
immersive weapon
اگه جور دیگه اس ممنون میشم راهنمایی کنید...:n16:

Gregar
02-09-2013, 11:39
ترتیبشون اینجوریه
دانگارد
هارتفایر
دراگنبورن
unofficial skyrim patch
unofficial dawnguard patch
unofficial hearthfire patch
unofficial dragonborn patch
skyUI
immersive armor
immersive weapon
اگه جور دیگه اس ممنون میشم راهنمایی کنید...:n16:

از لحاظ لود که درسته . والا نمیدونم مشکل از کجاست که کرش میکنه . اما معمولا اسکایریم وقتی حجم لودش زیاد میشه کرش میکنه . برای مثال اگه توی فضای باز اسکایریم player.showracemenu رو بزنین بازی کرش میکنه . یا برای مثال اگه اول بازی کلی مو و ... مخصوصا زنانه با تکسچر بالا اضافه کرده باشین اونجا هم کرش میکنه . شاید مشکل از همین باشه که DLC ها حجمشون نسبت به بقیه مودها زیاده .

vista_vz
03-09-2013, 05:00
هرکاری کردم و هرجا سرچ کردم نشد که نشد...چاره ای نیست باید تک تک برم انگار...:n28::n28:

ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز:n16::n16:

ata_vi
03-09-2013, 16:03
The Way Of The Voice تو این مرحله بعد از اینکه میری پیش اون جاوگرا چطوری باید جادوها تو که یاد گرفتی نشون بدی هرچی دکمه z رومی زنم بازم میگه فریاد بزن لطفا یکی دقیق توضیح بده ممنون میشم

Arrowtic
03-09-2013, 16:24
The Way Of The Voice تو این مرحله بعد از اینکه میری پیش اون جاوگرا چطوری باید جادوها تو که یاد گرفتی نشون بدی هرچی دکمه z رومی زنم بازم میگه فریاد بزن لطفا یکی دقیق توضیح بده ممنون میشم

دقیق یادم نیست(خیلی وقت پیش اون جا بودم) ، ولی فکر کنم باید Z رو نگه میداشتی .
گوش کنی قشنگ خود یارو راهنمایی میکنه .

Gregar
04-09-2013, 13:29

اول یه شوت بهت یاد میده . اون شوت رو باید روی یک فانتوم که یکی از همون پیرمردها میسازه امتحان کنی . سه بار این کار رو بکن تا شوت بعدی رو بهت یاد بدن .

ata_vi
04-09-2013, 14:05
بعد از آموزش اون جادوگرا رونقشه جایی فعال نیست برا ماموریت بعدی The Horn Of Gurgen لطفا راهنمایی کنید

Gregar
04-09-2013, 22:53
بعد از آموزش اون جادوگرا رونقشه جایی فعال نیست برا ماموریت بعدی The Horn Of Gurgen لطفا راهنمایی کنید

چرا باید باشه . البته فکر کنم باگه که نشون نمیده .

از این نقشه استفاده کن

و دنبال یه جا بگرد به اسم Ustengrav البته اگه مامورتیش رو بهت داده باید بری یعنی همون The Horn of Jurgen Windcaller .

AF-Y
09-09-2013, 11:59
سلام دوستان.
من تو این بازی با یه مشکلی رو به رو شدم. وقتی میخوامبه بچه هام چیزی بدم بازی کراش میشه...:n27:تازه کاشکی همین یکی بود. تو the chief of thirsk hall وقتی میخوام به اون حیوونه گوشت بدم بازی کراش میشه... من چند جا دیگه هم تست کردم... کلا وقتی میخوام به کسی(به جز فالوئر ها) چیزی بدم بازی کراش میشه....
لطفا کمک کنین...

EDIT:
ای بابا این اسکایریم اجب باگی داره...من تو این لول آپ شدم بعد اون موقع نه خونی چیزی رو زیاد کردم نه پرک مصرف کردم 5-6 ساعت بعدش اومدم پرک بگیرم و خونمو زیاد کنم میبینم همه ی اسکیل ها لول 100 اند و خودمم لول 81 :n04::n04: قبلش لول 35 بودم :n09::n09:حالا هیچ سیو نزدیکی هم ندارم.... یکه میتونه هم برا مشکل بالا و هم این مشکل یه راه حلی بده؟؟؟؟
امیدوارم این teso رو بدون باگ بسازن:n09:

jr07
11-09-2013, 17:09
سلام دوستان.
من تو این بازی با یه مشکلی رو به رو شدم. وقتی میخوامبه بچه هام چیزی بدم بازی کراش میشه...:n27:تازه کاشکی همین یکی بود. تو the chief of thirsk hall وقتی میخوام به اون حیوونه گوشت بدم بازی کراش میشه... من چند جا دیگه هم تست کردم... کلا وقتی میخوام به کسی(به جز فالوئر ها) چیزی بدم بازی کراش میشه....
لطفا کمک کنین...

EDIT:
ای بابا این اسکایریم اجب باگی داره...من تو این لول آپ شدم بعد اون موقع نه خونی چیزی رو زیاد کردم نه پرک مصرف کردم 5-6 ساعت بعدش اومدم پرک بگیرم و خونمو زیاد کنم میبینم همه ی اسکیل ها لول 100 اند و خودمم لول 81 :n04::n04: قبلش لول 35 بودم :n09::n09:حالا هیچ سیو نزدیکی هم ندارم.... یکه میتونه هم برا مشکل بالا و هم این مشکل یه راه حلی بده؟؟؟؟
امیدوارم این teso رو بدون باگ بسازن:n09:

شما آخرین آپدیت بازی رو نصبیدی؟(آپدیت 13)
آپدیت هایی که ارائه شده بسیاری از باگ ها رو حل میکنه
برای مشکل لولتم با چیت حل بشه فک کنم.

greena
11-09-2013, 20:14
سلام ودرود

1 -آیا بین پرک و لول آپ فرقی هست یعنی با پرک میشه کاری کرد که با لول آپ نمیشه ؟

2- بهتره تو منظومه کدوم ها رو بیشتر انتخاب کنیم تا تو بازی قدرت مانور بیشتری داشته باشیم ؟

3-کدوم قسمت هست که با بالا بردنش میشه بیشتر وسیله حمل کرد؟(تو آلبیویون که لباسها و حلقه ها این ویژگی رو داشتن .)

4- من اولش یه خانم با من همراه شده میشه عوضش کرد ؟ جز بازی اصلی ؟اگه کمک دیگه ای که قوی تره هست کجا میشه پیداش کرد؟

5-تو ابلیویون موقع ساخت بطری های ذلرو نشون میداد هر گیاهی چه خواصی داره الان نیست ؟

6- قبلا میشد همه وسایلت رو تو بدن یه جسد بزاری و بعد برگردی برش داذی الان نیست چرا ؟

60سوالیی شد....
:n02:

رضا جنگنده
12-09-2013, 11:14
سلام ودرود

1 -آیا بین پرک و لول آپ فرقی هست یعنی با پرک میشه کاری کرد که با لول آپ نمیشه ؟

2- بهتره تو منظومه کدوم ها رو بیشتر انتخاب کنیم تا تو بازی قدرت مانور بیشتری داشته باشیم ؟

3-کدوم قسمت هست که با بالا بردنش میشه بیشتر وسیله حمل کرد؟(تو آلبیویون که لباسها و حلقه ها این ویژگی رو داشتن .)

4- من اولش یه خانم با من همراه شده میشه عوضش کرد ؟ جز بازی اصلی ؟اگه کمک دیگه ای که قوی تره هست کجا میشه پیداش کرد؟

5-تو ابلیویون موقع ساخت بطری های ذلرو نشون میداد هر گیاهی چه خواصی داره الان نیست ؟

6- قبلا میشد همه وسایلت رو تو بدن یه جسد بزاری و بعد برگردی برش داذی الان نیست چرا ؟

60سوالیی شد....
:n02:

1- سوالتون رو درست نفهمیدم. با لول آپ شما می تونین پرک انتخاب کنبن. پرک هم یه سری استعداد های خاص هست.
2-بستگی به نوع بازی شما داره. 81 پرک بیشتر نمی تونین بگیرین، پس درست انتخاب کنین. اگه جادوگر هستید، رو پرکای جادو که آبی هست تمرکز کنین. مثلا من warrior هستم و پرکای one handed و shild و زره سازی و زره سنگین رو حتما تا آخرش می گیرم و بقیش هم رو چیزای دبگه می زارم. از همه هم حداقل یکی رو می گیرم بعد می بینم مثلا جیب بری کم می کنم و قفل زیاد باز می کنم، پس lock picking رو بیشتر روش تمرکز می کنم. اگه مثلا شما کلاس جنجگجو دوس داری ولی از سپر استفاده نمی کنی، خب رو پرکاش تمرکز نکن. در ضمن مثل پرکای one handed شامل شمشیر و تبر و... می شه. من از شمشیر استفاده می کنم، برا همین با تبر و بقیش کاری نداشتم.
3- وقتی لول آپ می شین، وقتی برین تو قسمتی که پرکا هم هست، می پرسه می خواین 10 واحد به جون اضافه بشه یا به جادو یا به استقامت. شما اگه استقامت رو تنتخاب کنی، می تونین وسیله بیشر حمل کنین. البته معجون و لباس هم هست که ضرفیت حمل رو زیاد کنه.
4- بیشتر توضیح بدین. کدوم خانمه؟ کجای بازی هستین؟ اسمش چیه؟
5- با خوردن گیاه ها یکی از خواصشون کشف می شه. بقیش هنگام ساخت معجون پیدا می شه. موقع ساخت هم روی هر گیاهی برید، خواص کشف شدش رو نشون می ده. تو قسمتی هم که وسایلی که دارید رو نشون می ده هم اگه رو اون گیاه ها برید می تونین خواص کشف شدشون رو ببینین.
5- الان هم می شه ولی موقع برگشت شاید یه نفر دیگه چنتاش رو برداشته باشه و همش سر جاش نباشه. تو صندوق ها و کمد های ساختمون ها هم همین طور. امن ترین جا برا گذاشتن وسایل خونه های خودتون هست. اونجا وسایلتون کم نمی شه.
ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک 2

greena
12-09-2013, 15:31
4- بیشتر توضیح بدین. کدوم خانمه؟ کجای بازی هستین؟ اسمش چیه؟

فکر کنم باهاش مبارزه کردم بعد گفتم باهام بیاد(اسمش Uthgerd) هستش

خط اصلی بازی کدوم کوءسته

the bleesings of nature

or

bleak falls barron

تو نقشه علامت هر دوشون یه شکله

تو شهر از کجا میشه خونه گرفت ؟

رضا جنگنده
12-09-2013, 15:59
تو شهر از کجا میشه خونه گرفت ؟
تو وایترن با مشاور جارل حرف بزن.
تو بقیه شهر ها اول باید یه سری کار انجام بدین و بعد با مشاور حرف بزنین.

greena
12-09-2013, 23:36
من خیلی درخواست از افراد مختلف گرفتم ولی فقط 4 یا 5 تا کوست میبینم بقیه کجا هستن برای رسیدن بهشون؟

AF-Y
13-09-2013, 12:33
شما آخرین آپدیت بازی رو نصبیدی؟(آپدیت 13)
آپدیت هایی که ارائه شده بسیاری از باگ ها رو حل میکنه
برای مشکل لولتم با چیت حل بشه فک کنم.

من آپدیت 13 رو دارم و 3 تا دی ال سی... مود هم دارم شاید مشکل از مود ها باشه.

من خیلی درخواست از افراد مختلف گرفتم ولی فقط 4 یا 5 تا کوست میبینم بقیه کجا هستن برای رسیدن بهشون؟

اگه زیاد ماموریت گرفتی ولی تو نقشه دیده نمیشن کلید J رو بزن بعد لیست ماموریت ا میاد .. تو اونجا میتونی هر کدوم 2 وضعیت دارن active و inactive که اگه تو اکتیو باشن تو نقشه نشون داده میشن وگر نه نشون داده نمیشن...

AF-Y
13-09-2013, 18:51
نمیدونم این تاپیک چرا اینقد فعالیتش بالایه؟؟؟؟؟!!!!!!:n13::n13::n13:
یه چیزی مینویسی 2 سال باید منتظر شی تا شاید یکی گذرش بیوفته اینجا و شاید اون طرف جواب پستت رو بده..:n09::n09:

pharm
13-09-2013, 23:54
یه چیزی مینویسی 2 سال باید منتظر شی تا شاید یکی گذرش بیوفته اینجا و شاید اون طرف جواب پستت رو بده..:n09::n09:

به خاطر این که بازی واقعا کوییست های زیادی داره هر کی هم بازی میکرده الان دیگه یادش رفته من هم به این تاپیک سر میزنم ولی اصلا کویست ها یادم نیست (از اسم نمیتون تشخیص بدم )توضیح بیشتری بدید شاید بتونم

رضا جنگنده
14-09-2013, 19:03
[QUOTE]

یه چیزی مینویسی 2 سال باید منتظر شی تا شاید یکی گذرش بیوفته اینجا و شاید اون طرف جواب پستت رو بده..[/QUOTE
بازی مال اواخر 2011 هست!
خیلی هم پیچیده هست.
من چند بار بازیو از اول شروع کردم تا دستم اومد چی به چیه. یاد گرفتن این بازی وقت می خواد.

AF-Y
14-09-2013, 19:38
دوستان این بازی بهترین بازیه سال 2011 هست بعد اینقد کم پست میدین خیلی ضایعه....
تازه من خودم 4 بار تا لول 40 بازی کردم با کلس ها و ریس های مختلف....
تازه یادگرفتنش وقت زیادی نمیبره... تعداد کوییست ها و گیمپلیش زیاده فقط...

Leon-117
15-09-2013, 08:00
دوستان این بازی بهترین بازیه سال 2011 هست بعد اینقد کم پست میدین خیلی ضایعه....
تازه من خودم 4 بار تا لول 40 بازی کردم با کلس ها و ریس های مختلف....
تازه یادگرفتنش وقت زیادی نمیبره... تعداد کوییست ها و گیمپلیش زیاده فقط...
الان توی تاپی زیاد پس تنمیدن چون اکثرا بازی رو تموم کردن و مدت زیادی هم از منتشر شدن اخرین dlc بازی میگذره.....
قبلا در مور دبازی خیلی بحث میکردیم و اگه دقت کنید تاپیک این بازی یکی از تاپیک های خیلی فعال و شلوغ انجمن گیم بوده.....

رضا جنگنده
15-09-2013, 20:12
فک کنم کم کم وقتش شده بگیم از نسخه ی بعدی چه خبر:n02:
من که بازی کردن دی ال سی هاش به دلم موند. اگه می شد سیو ایکس باکس رو بیارم رو پی سی خیلی خوب می شد.
یه بدیش هم این بود که تعداد پرک گرفتنش محدود بود. من دوست داشتم یه کارکتر بسازم که تو همه چیز حرفه ای باشه.

pharm
15-09-2013, 20:58
خیلی نامردیه مفت مفت با pc دی ال سی هارو دان کنیم اونقت یکی دیگه با Xbox باید 800 میاکروسافت پوینت بده تا بگیره

Gregar
15-09-2013, 22:53
فک کنم کم کم وقتش شده بگیم از نسخه ی بعدی چه خبر:n02:
من که بازی کردن دی ال سی هاش به دلم موند. اگه می شد سیو ایکس باکس رو بیارم رو پی سی خیلی خوب می شد.
یه بدیش هم این بود که تعداد پرک گرفتنش محدود بود. من دوست داشتم یه کارکتر بسازم که تو همه چیز حرفه ای باشه.

برو بابا این همه صبر کردیم و بازی رو نصفه و نیمه رفتیم . حالا بعد از کنکور ارشد تازه میخوام محبوب ترین بازی عمرم رو به صورت کامل و با بهترین مودهاش تا خون توی بدنمه برم . هنوز زوده از نسخه بعد تعریف کنیم . از ابلیویون چند سال گذشت هنوز ملت واسش مود میساختن . اینکه دیگه شاهکاره واسه خودش .

خیلی نامردیه مفت مفت با pc دی ال سی هارو دان کنیم اونقت یکی دیگه با Xbox باید 800 میاکروسافت پوینت بده تا بگیره

نامردی که زیاد میشه . یکیش مثلا اینکه باید چندین برابر خارجی ها بیایم پول بازی ارجینال + اینترنت رو بدیم و از اخر ذره ای از امکانات انلاین بازی ها رو به خاطر تحریم و سرعت پایین اینترنت نچشیم .
والا ادمی که وضعش خوب نیست احمقه بره کنسول بگیره :n02:

greena
15-09-2013, 23:28
یادش بخیر ابلیویون بسیار آهنگهای رویایی داشت چند ساله که من موزیکش رو تو ماشین گوش میکنم ،

ولی گرافیک این یکی خیلی خوبه

NORTHWATCH
مخالف امپریال هستن ؟

اگه تو گروهی عضو بشید میشه بیرون اومد ؟

اگه هم گروههای مخالف داریم لطفا بگید؟

Leon-117
16-09-2013, 08:09
روی xbox 360 هم الان خیلی راحت میشه dlc ها ر ورگفت.
بتزدا همه dlc ها رو روی دیسک منتشر کرده.
TES V: Skyrim - Legendary Edition همه dlc ها رو داخلش داره که برای هر 3 پلتفرم هم منتشر شده.

AF-Y
16-09-2013, 13:32
ولی واقعا بازیه باحالیه.... من که هرچی بازی میکنم خسته نمیشم. من این بازیو از وقتی که نصب کردم تا حالا پاک نکردم...
راستی یه مودی چیزی نیست گرافیکش رو بهتر کنه؟؟؟؟:n02::n02: گرافیکش خوبه ولی اگه مودی باشه افکت ها و ... رو بهتر کنه خیلی خوب میشه.

aminkhoob
16-09-2013, 14:47
سلام

من مدت زیادی مشغول این بودم و بعد غفلت کردم و دنبال مود هاش نرفتم . الانم سیو های قدیم رو وقتی لود می کنم ارور میده شما میدونید چی شده و چی کار باید بکنم؟

*Forgotten*
16-09-2013, 21:08
سلام

من مدت زیادی مشغول این بودم و بعد غفلت کردم و دنبال مود هاش نرفتم . الانم سیو های قدیم رو وقتی لود می کنم ارور میده شما میدونید چی شده و چی کار باید بکنم؟

ممکنه بخاط آپدیت باشه

Gregar
16-09-2013, 22:35
ولی واقعا بازیه باحالیه.... من که هرچی بازی میکنم خسته نمیشم. من این بازیو از وقتی که نصب کردم تا حالا پاک نکردم...
راستی یه مودی چیزی نیست گرافیکش رو بهتر کنه؟؟؟؟:n02::n02: گرافیکش خوبه ولی اگه مودی باشه افکت ها و ... رو بهتر کنه خیلی خوب میشه.

هست ولی هم حجمش زیاده و هم اینکه به شدت فریم ریت رو میاره پایین . ولی واقعا چه کار میکنن این مودها با بازی . مخصوصا گرافیکی هاش .

AF-Y
17-09-2013, 13:02
هست ولی هم حجمش زیاده و هم اینکه به شدت فریم ریت رو میاره پایین . ولی واقعا چه کار میکنن این مودها با بازی . مخصوصا گرافیکی هاش .

اره واقعا خود بازی یه طرف مود هاش یه طرف...
من که حدود 20-30 تا مود دانلود کردم دارم با اونا بازی میکنم...:n02::n02:

Captain Sj
29-09-2013, 13:53
دوستان سلام.پس از مدتی گفتم ببینم این مودهای اسکایریم رو دانلود کنیم ببینیم چی هست.دیدیم بله بازیو از این رو به همون رو کرد.بابا ایول.دوستان اگر مود میشناسن بگن از نکسوس هم نباشه.

greena
04-10-2013, 12:01
کدوم خریدار هستش که همه نوع چیزو بخره ؟

jack426
06-10-2013, 02:36
کدوم خریدار هستش که همه نوع چیزو بخره ؟

باید تو اسکیل speech به لول 50 برسی و سومی رو که merchant هست فعال کنی

Gregar
07-10-2013, 23:36
دوستان سلام.پس از مدتی گفتم ببینم این مودهای اسکایریم رو دانلود کنیم ببینیم چی هست.دیدیم بله بازیو از این رو به همون رو کرد.بابا ایول.دوستان اگر مود میشناسن بگن از نکسوس هم نباشه.

تجربه نشون داده تنها جایی که مودها غیر از نکسوس هستش تورنته . تازه اون هم اکثرا به صورت پک و اپدیت نشده است و فقط مود اصلی رو داره نه اضافات . دیگه مرجع رسمیش نکسوسه و اپدیتها و فایلهای اضافه برای هر مود فقط اونجا قرار میگیره . یه جور باید بگیری ازش دیگه .

greena
12-10-2013, 23:15
تو آبلیویون قبلا میشد سلاح ها رو که جادوییند و شارژشون تموم میشد با سنگها شارژکردا اما حالا نه ؟

چه جور میشه ؟

jack426
13-10-2013, 02:29
تو آبلیویون قبلا میشد سلاح ها رو که جادوییند و شارژشون تموم میشد با سنگها شارژکردا اما حالا نه ؟

چه جور میشه ؟

باید بری تو item ها روی اسلحه کلید T رو فشار بدی و یکی از soul gem ها رو انتخاب کنی

greena
18-10-2013, 15:28
من یه ماموریت دارم که میتونم برم از فارکاس ماموریت بگیرم حالا من گرگنما شدم یا بعد از ماموریت میشم ؟

الان شبها اتفاقی نمیافته یعنی گرگ نما نشدم شبها ...

Gregar
18-10-2013, 20:16
من یه ماموریت دارم که میتونم برم از فارکاس ماموریت بگیرم حالا من گرگنما شدم یا بعد از ماموریت میشم ؟

الان شبها اتفاقی نمیافته یعنی گرگ نما نشدم شبها ...

نه شما همینجور ماموریت ها رو بری خودشون میبرنت گرگنمات میکنن . فکر کنم بعد از ماموریت 4 ام باشه .

greena
25-10-2013, 03:35
سلام و درود

در این ماموریت
Boethiah's Calling

من همه فرقه رو کشتم و آخری رو هم نزدیک محراب و بعد با اون خدای دروغی صحبت کردم حالا دیگه باید چه کار کرد ؟حتما باید یه فلوئر رو قربانی کنم ؟ اصلا این ماموریت چه تاثیری در ادامه بازی داره ...؟

راستی با چه کسایی میشه ازدواج کرد بعد اگردنبند مارا دیگه باید چه کار کرد و چه تاثیری تو بازی داره ؟ بعد ازدواج فلوئر میشه داشت ؟

تو یه قسمت دیگه چه جوری میشه فلوئر دلفین رو به دست آورد فلوئرت رو که ول میکنی بازم چیز خاصی نمیگه و با ازبرن تو قلعه Sky Haven Temple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتظرت هستن ؟

کلید Searthal Excavetionکجاست?

vista_vz
26-10-2013, 08:22
آره باید یه فالوئرو قربانی کنی بعدش اون ددریک پرنس باهات حرف میزنه میگه کل فرقه رو بکش وقتی کشتیشون میگه باید بری قهرمان قبلی منو بکشی میری اون قهرمان رو میکشی و زره ایبانی خفنشو ورمیداری واسه خودت و حالشو میبری....خیلی زره باحالیه قدرتش اینه که هرکی نزدیکت میشه رو مسموم میکنه!!! اصن یه وضی...حتما این ماموریت رو انجام بده...یه فالوئر بیخود رو قربونی کنی ارزششو داره!!:D:D;);)

جواب بقیه سوالاتت رو نمیدونم و یا یادم نیست...دوستان دیگر راهنمایی میکنند

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

ehsanp300
02-12-2013, 21:38
درود بچه ها
این چند تا رمز رو میخوام
لطفا سریع بهم برسونین
1 روح شدن ( از همه چی رد میشی)
2 پول (پول رو در سایت های دیگه دیدم ولی هر چی میزنم نمیشه )
3 افزایش شهرت ( به چه درد میخوره ؟)
این چند تایی که نوشتم رو میخوام
لطفا یه کسی زود اینها رو بهم بده ممنون میشم

Gregar
03-12-2013, 21:04
درود بچه ها
این چند تا رمز رو میخوام
لطفا سریع بهم برسونین
1 روح شدن ( از همه چی رد میشی)
2 پول (پول رو در سایت های دیگه دیدم ولی هر چی میزنم نمیشه )
3 افزایش شهرت ( به چه درد میخوره ؟)
این چند تایی که نوشتم رو میخوام
لطفا یه کسی زود اینها رو بهم بده ممنون میشم

شرمنده من که رمز استفاده نمیکنم . مگه در موارد جالب مثل سایز و ... . واسه همین نمیتونم کمکت کنم اما راجه به شهرت فکر کنم منظورت bounty باشه که هر چی بیشتر باشه مجرم خطرناک تری شناخته میشی و بیشتر میان دنبالت که دستگیرت کنن .

شاید این صفحه کمکت کنه که شامل همه رمزها میشه :

T.Eftekhari
20-12-2013, 13:27
آخرین پچ این بازی چیه ؟

واسه آفلاین بازی کردن ش کدوم پچ رو توصیه می کنید ؟

jack426
21-12-2013, 03:28
آخرین پچ این بازی چیه ؟

واسه آفلاین بازی کردن ش کدوم پچ رو توصیه می کنید ؟
آخرین پچ بازی برای نسخه سال2011 ورژن 1.9.32.0 هست برای نسخه 2013 (Legendary Edition) پچی نیومده
برای آفلاین بازی کردن پچ آخر بهتره چون کمترین باگ رو داره

Gregar
21-12-2013, 13:34
آخرین پچ بازی برای نسخه سال2011 ورژن 1.9.32.0 هست برای نسخه 2013 (Legendary Edition) پچی نیومده
برای آفلاین بازی کردن پچ آخر بهتره چون کمترین باگ رو داره

البته منظور ایشون پچهایی هستن که اسکیدرو رلیز کرده و با شماره هایی مثل 1 و 2 و 3 و ... رلیز میشن . تا جایی که من یادمه اخرین اپدیت 11 بود که میشد همون ورژن 1.8 . دیگه باید بری تو سایت اسکیدرو ببینی اخرین اپدیت چی بوده که مربوط به ورژن 1.9 بشه .

jack426
22-12-2013, 03:36
البته منظور ایشون پچهایی هستن که اسکیدرو رلیز کرده و با شماره هایی مثل 1 و 2 و 3 و ... رلیز میشن . تا جایی که من یادمه اخرین اپدیت 11 بود که میشد همون ورژن 1.8 . دیگه باید بری تو سایت اسکیدرو ببینی اخرین اپدیت چی بوده که مربوط به ورژن 1.9 بشه .
خوب اگه طبق پچ اسکیدرو حساب کنیم میشه آپدیت 13

T.Eftekhari
24-12-2013, 19:11
خیلی ممنون از جواباتون فقط چند تا سوال دیگه

اول اینکه من الان می خوام آپدیت 13 رو نصب کنم باید از 1 تا 12 رو نصب کنم یا اینکه 13 رو نصب کنم کافیه ؟

بعد اینکه با نصب کردن مود چه چیزی به بازی اضافه می شه چیزی به گیم پلی اضافه می شه یا چیزی به داستان یا کوست بازی اضافه می کنه

Viren
25-12-2013, 03:11
13 کافیه

بستگی به مود داره.شمشیر/خونه/اسب همه چی میتونه باشه

amin704
11-01-2014, 04:32
اقا من توی مرحله diplomatic immunity گیر کردم....... اونجا که میریم توی مهمونی و میری توی اشپزخونه یه جعبه هست که باید وسایلمون توش باشه ولی نیست خالیه.... چیکار کنم؟

amin704
11-01-2014, 12:09
با رمز ردش کردم

greena
12-01-2014, 01:05
در قسمت Season Unending که همه جمع میشن بعد از شروع صحبتها ،همه همدیگرو نگاه میکنن

ازبرن هم که بی صدا حرف میزنه و هیچ حرکتی نمیشه کرد و فقط میشه از بازی اومد بیرون

اینجا مشکلش چیه؟

Sorena_777
12-01-2014, 13:04
دوستان یه سوال تخصصی
حداقل مشخصات سیستمی که این بازی رو با اخرین حد گرافیک و جزییات اجرا بکنه چیه؟
و اینکه کسی از دوستان این بازی رو با لپ تاپی بازی میکنه که بتونه با همین کیفیت بالا اجراش بکنه بدون لگ؟

Little Sparrow
12-01-2014, 19:29
دوستان یه سوال تخصصی
حداقل مشخصات سیستمی که این بازی رو با اخرین حد گرافیک و جزییات اجرا بکنه چیه؟
و اینکه کسی از دوستان این بازی رو با لپ تاپی بازی میکنه که بتونه با همین کیفیت بالا اجراش بکنه بدون لگ؟
این مشخصات لازم برای بازیه:

Recommended

Windows 7/Vista/XP PC 32 or 64 bit

Quad-core Intel or AMD CPU processor
4GB System RAM
6GB free HDD (Hard disk drive) space
DirectX 9.0c compatible NVIDIA or AMD ATI video card with 1GB of RAM: Nvidia GeForce GTX 260 or higher; ATI Radeon HD 4890 or higher

DirectX compatible sound card

Internet access for Steam activation

Minimum System Requirements

Windows 7/Vista/XP PC 32 or 64 bit

Processor: Intel Dual Core 2.0GHz or equivalent processor AMD Sempron @ 2.4 GHz

2GB System RAM

6GB free HDD space
Direct X 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM
DirectX compatible sound card

Internet access for Steam activation

AlexMercer
12-01-2014, 21:13
یه جه معرفی کنید بازی رو با لینک مستقیم گذاشته باشه به همراهdlc ها میخوام باز بازی کنم

greena
12-01-2014, 23:37
سلام ودرود

من یه سری فایل برای صدای ازبرن ریختم تو قسمت فایلهای دیتای بازی مشکلش حل شد ولی الان نقشه مات شده و شفافیت گذشته رو نداره ..؟

jack426
13-01-2014, 02:42
یه جه معرفی کنید بازی رو با لینک مستقیم گذاشته باشه به همراهdlc ها میخوام باز بازی کنم
نسخه کامل WaLMaRT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم: ۱۰٫۷۶ گیگ

T.Eftekhari
17-01-2014, 01:50
بعد از تموم کردن مراحل اصلی بازم اژدهای تو بازی هس ؟

Angel Of Darkness
17-01-2014, 09:28
بعد از تموم کردن مراحل اصلی بازم اژدهای تو بازی هس ؟
پر اژدها هست یکم جلو بری پیدا میکنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jb.NY
18-01-2014, 09:21
دوستان کسی هست یه لیستی از آپدیت ها و پچ های بازی بهم بده؟
اگه لینک هم معرفعی کنید که خیلی ممنون میشم

Little Sparrow
18-01-2014, 10:38
دوستان کسی هست یه لیستی از آپدیت ها و پچ های بازی بهم بده؟
اگه لینک هم معرفعی کنید که خیلی ممنون میشم

لیست اپدیت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط لازمه اپدیت اخر رو بریزید
لینک های اپدیت 13 یا 1.9.32.0.8:

Zippyshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ryushare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cloudzer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شخصا Unofficial Skyrim Patch رو هم پیشنهاد میکنم.بسیاری از باگ های دیگه رو حل میکنه.

jb.NY
18-01-2014, 15:23
لیست اپدیت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط لازمه اپدیت اخر رو بریزید
لینک های اپدیت 13 یا 1.9.32.0.8:

Zippyshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Uptobox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ryushare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Cloudzer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شخصا Unofficial Skyrim Patch رو هم پیشنهاد میکنم.بسیاری از باگ های دیگه رو حل میکنه.

تشکر دوست عزیز
یه سوال هم داشتم، اگه همه دی ال سی ها رو با هم نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

Little Sparrow
18-01-2014, 15:33
تشکر دوست عزیز
یه سوال هم داشتم، اگه همه دی ال سی ها رو با هم نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

نه دوست عزیز.چه مشکلی میخواد پیش بیاد؟من هزار تا مود هم همراه Dlc نصب کردم تازه.:n02:

jb.NY
18-01-2014, 22:46
نه دوست عزیز.چه مشکلی میخواد پیش بیاد؟من هزار تا مود هم همراه Dlc نصب کردم تازه.:n02:

اتفاقا منم دیدم با اسب نمیشه از کوه بالا رفت گفتم برم مود جاروی پرنده رو بریزم و با جارو اینور اونور برم! خدا رو چه دیدی شاید یه اژدهایی هم سر راه تو هوا دیدیم زدیم انداختیمش :n02:

آقا تشکر.

Little Sparrow
18-01-2014, 23:43
اتفاقا منم دیدم با اسب نمیشه از کوه بالا رفت گفتم برم مود جاروی پرنده رو بریزم و با جارو اینور اونور برم! خدا رو چه دیدی شاید یه اژدهایی هم سر راه تو هوا دیدیم زدیم انداختیمش :n02:

آقا تشکر.

مثل این؟:n02:

بعضی مود ها واقعا به نظرم برای این بازی لازمه.بعضی Texture ها واقعا اشغالن این نمونش:

jb.NY
19-01-2014, 00:42
مثل این؟:n02:

بعضی مود ها واقعا به نظرم برای این بازی لازمه.بعضی Texture ها واقعا اشغالن این نمونش:

دقیقا همون:n02:
الان تازه امتحانش کردم، خوبه ولی زد حاله، سفر کردن دیگه خیلی راحت میشه، مزش به همونه که مجبور بشی از این سر نقشه پای پیاده بندازی بری اون سر نقشه یادتم بره سیو کنی آخرش هنوز نرسیده یه ماموت یا ببر بزنه بکشت، واقعا حال میده
به شخصه طرفدار این سبک بازی نبودم، یکی از آشنا ها یه یکی دوسالی پاپیچ من بود اینو بازی کنم، الان که بازی کردم دیدم نه مثل اینکه این بازی واقعا از اون بازیاست،، هرچند با تاخیر ولی بازم خدا رو شکر به حرف اون بنده خدا گوش کردم!

Little Sparrow
19-01-2014, 09:00
دقیقا همون:n02:
الان تازه امتحانش کردم، خوبه ولی زد حاله، سفر کردن دیگه خیلی راحت میشه، مزش به همونه که مجبور بشی از این سر نقشه پای پیاده بندازی بری اون سر نقشه یادتم بره سیو کنی آخرش هنوز نرسیده یه ماموت یا ببر بزنه بکشت، واقعا حال میده
به شخصه طرفدار این سبک بازی نبودم، یکی از آشنا ها یه یکی دوسالی پاپیچ من بود اینو بازی کنم، الان که بازی کردم دیدم نه مثل اینکه این بازی واقعا از اون بازیاست،، هرچند با تاخیر ولی بازم خدا رو شکر به حرف اون بنده خدا گوش کردم!

منم برای همین حذفش کردم تا بعدا شاید دوباره نصب کردم.
یه سری مود ها برای Fun هستند.بعضی ها لازم.

MAHY@R
19-01-2014, 12:39
اقا اسم این مود تکسچر رو میشه بگی

Little Sparrow
19-01-2014, 13:26
اقا اسم این مود تکسچر رو میشه بگی

مود های گرافیکی خیلی زیادن.خود Bethesda هم یکی داده من خودم این 3تارو پیشنهاد میکنم:
Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SMIM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Improved NPC Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3تاش رو باهم استفاده باید کرد.بعضی تکسچر هاشون تداخل دارن که مهم اینه کدوم رو اخر نصب میکنی چون روی قبلیا نصب میشه.
برای استفاده از تکسچر های Full یعنی 2048 سیستم قوی نیاز دارید.در غیر این صورت 1024 یا همون Lite رو دانلود کنید که FPS رو کمتر پایین میاره.

greena
20-01-2014, 00:36
سلام

این Coral Claw برای باز شدن درب

Yngol Barrow کجا هستش این خانم Birna تو وینتر هولد که نداره ؟

jb.NY
20-01-2014, 11:00
سلام دوستان

بعد از نصب DLC های Hearthfire و Dawnguard دیگه نمیتونم شخصیتم رو ادامه بدم، بازی کرش میکنه، فقط میشه بازی جدید شروع کرد.
مشکل از کجاست؟

Little Sparrow
20-01-2014, 12:58
سلام

این Coral Claw برای باز شدن درب

Yngol Barrow کجا هستش این خانم

Birna

تو وینتر هولد که نداره ؟

وقتی وارد وینترهولد میشی جروبحث Birna و Ranmir رو میبینی.که بعد از حرف زدن با Birna بهت میفروشش.

سلام دوستان

بعد از نصب DLC های Hearthfire و Dawnguard دیگه نمیتونم شخصیتم رو ادامه بدم، بازی کرش میکنه، فقط میشه بازی جدید شروع کرد.
مشکل از کجاست؟

مود چیزی نصب داری؟اگه اره لیستشون به همراه Load Order شون رو بزار یه نگاهی بندازم.
همچنین 1.7 برای Hearthfire و 1.6 برای Dawnguard لازمه.ورژنت رو بگو

Angel Of Darkness
20-01-2014, 13:41
مود های گرافیکی خیلی زیادن.خود Bethesda هم یکی داده من خودم این 3تارو پیشنهاد میکنم:
Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Improved NPC Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3تاش رو باهم استفاده باید کرد.بعضی تکسچر هاشون تداخل دارن که مهم اینه کدوم رو اخر نصب میکنی چون روی قبلیا نصب میشه.
برای استفاده از تکسچر های Full یعنی 2048 سیستم قوی نیاز دارید.در غیر این صورت 1024 یا همون Lite رو دانلود کنید که FPS رو کمتر پایین میاره.
برا Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1. Copy the "Data" folder from your downloaded archive in the Skyrim folder.
2. Start the Skyrim Launcher and look for the Data Files.
3. Be sure that all the files, starting with "Skyrim HD" are enabled.
4. Start the game and have fun.
شما "Skyrim HD" تو پکیج پیدا کردی ؟که بخوای اینیبل یا فعالش کنی ؟
بنده چیزی ندیدم فقط تکسچر بود نمیدونم چرا نوشته ؟ شاید برا ورژنای قبلیشه
تو فرومای دیگه گشتم اونام گفته بودن فقط تکسچره

jb.NY
20-01-2014, 14:41
مود چیزی نصب داری؟اگه اره لیستشون به همراه Load Order شون رو بزار یه نگاهی بندازم.
همچنین 1.7 برای Hearthfire و 1.6 برای Dawnguard لازمه.ورژنت رو بگو

ورژن 13 که فکر کنم آخرین ورژنه، چند پست قبل لینک گذاشتی ازش
مود هم نه، نصب ندارم.
البته دی ال سی Dragonborn که فکر کنم اولین DLC هست رو نصب نکردم، ممکنه از این باشه؟

Little Sparrow
20-01-2014, 15:58
ورژن 13 که فکر کنم آخرین ورژنه، چند پست قبل لینک گذاشتی ازش
مود هم نه، نصب ندارم.
البته دی ال سی Dragonborn که فکر کنم اولین DLC هست رو نصب نکردم، ممکنه از این باشه؟

نه Dawnguard دی ال سی اول هست و ربطی بهم ندارن.از Launcher بازی گزینه Data Files رو بزنید و مطمئن بشید تیک خورده فایل Dawnguard

برا Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1. Copy the "Data" folder from your downloaded archive in the Skyrim folder.
2. Start the Skyrim Launcher and look for the Data Files.
3. Be sure that all the files, starting with "Skyrim HD" are enabled.
4. Start the game and have fun.
شما "Skyrim HD" تو پکیج پیدا کردی ؟که بخوای اینیبل یا فعالش کنی ؟
بنده چیزی ندیدم فقط تکسچر بود نمیدونم چرا نوشته ؟ شاید برا ورژنای قبلیشه
تو فرومای دیگه گشتم اونام گفته بودن فقط تکسچره

بله فقط تکسچره.شاید ورژن های قبلیش اینطور نبوده.

jb.NY
20-01-2014, 19:36
نه Dawnguard دی ال سی اول هست و ربطی بهم ندارن.از Launcher بازی گزینه Data Files رو بزنید و مطمئن بشید تیک خورده فایل Dawnguard

بله هردو تیک خوردن، ولی همچنان مشکل پا برجاست
حوصلم دیگه سر رفته:n27:، دی ال سی ها رو پاک میکنم تا بعدا یه فکری واسش بردارم

Little Sparrow
20-01-2014, 20:10
بله هردو تیک خوردن، ولی همچنان مشکل پا برجاست
حوصلم دیگه سر رفته:n27:، دی ال سی ها رو پاک میکنم تا بعدا یه فکری واسش بردارم

به هر حال Load Order باید اینجور باشه
00 Skyrim.esm
01 Update.esm
02 Dawnguard.esm
03 Hearthfires.esm
اینم امتحان کن شاید درست شد
در C:\Users\<username>\Documents\My Games\Skyrim از فایل Skyrim.ini یه کپی بگیر اول بعد بازش کن و دنبال بخش [Archive] بگرد.این خط رو اخر لیست sResourceArchiveList=Skyrim اضافه کن.
Dawnguard.bsa
مثال:
[Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa, Dawnguard.bsa
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices.bsa, Skyrim - VoicesExtra.bsa
بعد سیوش کن و بازیتو اجرا کن.ببین درست میشه.

greena
20-01-2014, 23:31
وقتی وارد وینترهولد میشی جروبحث Birna و Ranmir رو میبینی.که بعد از حرف زدن با Birna بهت میفروشش.

من هر چی اونجا وامیستم پیداشون نمیشه خودشم که شخصا نمیفروشه ممکنه برادرش مرده باشه یا من اون آیتم رو فروخته باشم.....

Little Sparrow
21-01-2014, 09:07
من هر چی اونجا وامیستم پیداشون نمیشه خودشم که شخصا نمیفروشه ممکنه برادرش مرده باشه یا من اون آیتم رو فروخته باشم.....

احتمال اینکه توی خود Yngol هم پیداش کنی هست.اونجام بگرد.
اگر نبود دیگه باید با Console یکی جور کنی برای خودت.

jb.NY
21-01-2014, 19:18
به هر حال Load Order باید اینجور باشه
00 Skyrim.esm
01 Update.esm
02 Dawnguard.esm
03 Hearthfires.esm
اینم امتحان کن شاید درست شد
در C:\Users\<username>\Documents\My Games\Skyrim از فایل Skyrim.ini یه کپی بگیر اول بعد بازش کن و دنبال بخش [Archive] بگرد.این خط رو اخر لیست sResourceArchiveList=Skyrim اضافه کن.
Dawnguard.bsa
مثال:
[Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa, Dawnguard.bsa
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices.bsa, Skyrim - VoicesExtra.bsa
بعد سیوش کن و بازیتو اجرا کن.ببین درست میشه.

تو load order فقط Dawnguard.esm بود، متن شما رو دقیقا کپی کردم تو لیست، بازم همونجوریه، سیو رو لود نمیکنه و کرش میکنه، فقط میشه بازی جدید رفت
توی Skyrim.ini هم بخش آرشیو نبود، فقط تنظیمات گرافیک بود و زبان، اونجا هم متن شما رو ریختم، بازم مشکل پا برجاست :n27:
ترسم از اینه که مجبور شم بازی رو از اول شروع کنم، چون فقط نیو گیمش کار میکنه

---------------

ویرایش:

بلاخره درست شد، Sparrow عزیز ممنون که وقت گذاشتید
بازی رو پاک کردم و ریست کردم و دوباره نصبش کردم، بازی رو اجرا کردم و سیو رو لود کردم، باز پرید بیرون، یادم اومد آپدیت 13 رو نصب نکردم، نصب که کردم درست شد، حالا نمیدونم این وسط چی شد چی نشد که درست شد

greena
21-01-2014, 21:21
اگر نبود دیگه باید با Console یکی جور کنی برای خودت.

یعنی دقیقا چه کار باید بکنم؟

Little Sparrow
22-01-2014, 00:00
یعنی دقیقا چه کار باید بکنم؟

دکمه ~ رو در حین بازی بزنید.تایپ کنید:
Player.Additem b634c 1

Sorena_777
27-01-2014, 13:29
دوستان گل و عزیز یه سوال حساس و تخصصی داشتم
من قصد تهیه یکی از این لپ تاپ ها رو دارم
Lenovo IdeaPad Y510p - A

پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4700MQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 1024 گیگابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M DDR5 2048 MB
صفحه نمایش:
15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080

.............................

MSI GE60 2OC

حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 7200rpm

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M DDR5 2GB

صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080

............................

ASUS N550JV

پردازنده مرکزی:

Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz

حافظه RAM:

ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:

ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

پردازنده گرافیکی:

NVIDIA GeForce GT 750M DDR3 4GB

صفحه نمایش:

15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080
.........................
میخوام که حداقل این بازی رو با بالاترین و اخرین حد کیفیت اجرا کنه یعنی اگر ماد های گرافیکی و از این جور چیزا هم بهش اضافه بکنم بتونه راحت و بدون لگ اجرا بکنه
خواهشا به من بگین با یکی از این مدل ها میشه یا که برم سراغ مدل های بالاتری؟؟
سپاس گذارم اگه بتونید کمکم بکنید :n16:

virus2009
27-01-2014, 13:46
دوستان گل و عزیز یه سوال حساس و تخصصی داشتم
من قصد تهیه یکی از این لپ تاپ ها رو دارم
Lenovo IdeaPad Y510p - A

حافظه RAM:ظرفیت: 16 گیگابایت - نوع: DDR3
حافظه داخلی:ظرفیت: 1024 گیگابایت - مشخصات: 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M DDR5 2048 MB
صفحه نمایش:
15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080

.............................

MSI GE60 2OC

حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 7200rpm

پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M DDR5 2GB

صفحه نمایش:15.6 اینچ TFT LED-backlit LCD 1920x1080

............................

ASUS N550JV

پردازنده مرکزی:

Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz

حافظه RAM:

ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3

حافظه داخلی:

ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: 5400rpm

پردازنده گرافیکی:

NVIDIA GeForce GT 750M DDR3 4GB

صفحه نمایش:

15.6 اینچ از نوع IPS LCD با دقت Full HD 1920x1080
.........................
میخوام که حداقل این بازی رو با بالاترین و اخرین حد کیفیت اجرا کنه یعنی اگر ماد های گرافیکی و از این جور چیزا هم بهش اضافه بکنم بتونه راحت و بدون لگ اجرا بکنه
خواهشا به من بگین با یکی از این مدل ها میشه یا که برم سراغ مدل های بالاتری؟؟
سپاس گذارم اگه بتونید کمکم بکنید :n16:

همشون می تونن بازی رو به راحتی اجرا کنند ، برای نصب مد های زیاد به حافظه رم و حافظه گرافیک بالاتر نیاز داری
پیشنهاد من Asus ـه

Sorena_777
27-01-2014, 14:31
یعنی DDR 5 OR 3 فرقی ندارن تو این مورد؟فقط 2 یا 4 گیگ بودن؟:n13:
8 گیگ رم کفایت میکنه دیگه اره؟

virus2009
27-01-2014, 17:27
یعنی DDR 5 OR 3 فرقی ندارن تو این مورد؟فقط 2 یا 4 گیگ بودن؟:n13:
8 گیگ رم کفایت میکنه دیگه اره؟

من دقت نکردم به DDR3 ـیش , مطمئنا DDR5 بهتره ، حافظه 2گیگ هم برای بازی و مود هاش جواب میده
8 گیگ رم کافیه ، زیاد هم هست
من بیشتر به خاطر صفحه نمایش IPS ـه Asus گفتم

T.Eftekhari
31-01-2014, 14:18
وقتی تو بازی آل دوین کشته شده دیگه تو طول بازی اژدهای نیس ؟ دیگه تو مسیر که میری اژدهای سر راهت سبز نمی شه ؟ اگه بازم میان دیگه کشتن ای آل دوین چه فایده ای داشت ؟

قضیه کشتن این پاردورناکس به کجا کشید کوست ش غیب شد حتما باید بکشیش ؟

Little Sparrow
02-02-2014, 01:38
وقتی تو بازی آل دوین کشته شده دیگه تو طول بازی اژدهای نیس ؟ دیگه تو مسیر که میری اژدهای سر راهت سبز نمی شه ؟ اگه بازم میان دیگه کشتن ای آل دوین چه فایده ای داشت ؟

قضیه کشتن این پاردورناکس به کجا کشید کوست ش غیب شد حتما باید بکشیش ؟

بعده اتمام Quest اصلی هم باز اژدها پیدا میشه.برای اونایی که Shout هاشون رو باز نکردن و جذب Dragon soul.
توی اون قسمت هم باید طرف Blades رو بگیری یا Paarthurnax.راهی نیست جفتشون رو راضی کرد.

mohammad154
04-02-2014, 22:50
سلام من گیج شدم.میخوام این بازی رو از نسخه اولش بازی کنم ولی نمیدونم اسم نسخه اولش چیه و اطلاعتی ازش ندارم.اگه میشه اسم تمام نسخه هاشو از اول تا اونی که قراره 4\4\2014 بیاد (به ترتیب) بگید.ممنون
:n12:

رضا جنگنده
05-02-2014, 15:51
سلام من گیج شدم.میخوام این بازی رو از نسخه اولش بازی کنم ولی نمیدونم اسم نسخه اولش چیه و اطلاعتی ازش ندارم.اگه میشه اسم تمام نسخه هاشو از اول تا اونی که قراره 4\4\2014 بیاد (به ترتیب) بگید.ممنون
:n12:

از نسخه 1؟
توصیه نمی کنم... این آخریه رو (Elder Scrolls v : skyrim ) فقط بازی کنین خیلی عالیه و به این زودی ها هم ازش خسته نمی شین. (البته اگه این سبکو دوست دارین، کلا کسایی که این بازی رو می گیرن یا بیشتر از 5 ساعت بازی نمی کنن و ولش میکنن یا دیگه درس و زندگی رو می زارن کنار!)
اگه می خواین بازی رو بگیرین با dlc هاش بگیرین که اسم همشون اینا هست:
Downguard
Heatfire
Dragonborn
در ضمن بازی کلی مد داره که باعث می شه به این زودی قدیمی نشه...
اونی هم که قراره جدید بیاد اسمش Elder Scrolls online هست که متاسفانه همون جور که از اسمش پیداس فقط آنلاینه...

mohammad154
05-02-2014, 17:31
از نسخه 1؟
توصیه نمی کنم... این آخریه رو (Elder Scrolls v : skyrim ) فقط بازی کنین خیلی عالیه و به این زودی ها هم ازش خسته نمی شین. (البته اگه این سبکو دوست دارین، کلا کسایی که این بازی رو می گیرن یا بیشتر از 5 ساعت بازی نمی کنن و ولش میکنن یا دیگه درس و زندگی رو می زارن کنار!)
اگه می خواین بازی رو بگیرین با dlc هاش بگیرین که اسم همشون اینا هست:
Downguard
Heatfire
Dragonborn
در ضمن بازی کلی مد داره که باعث می شه به این زودی قدیمی نشه...
اونی هم که قراره جدید بیاد اسمش Elder Scrolls online هست که متاسفانه همون جور که از اسمش پیداس فقط آنلاینه...

اینا چی هس...
downguard
heatfire
drogonborn
?

T.Eftekhari
05-02-2014, 18:32
اینا چی هس...
downguard
heatfire
drogonborn
?
dlc های بازی ان یه چیزی تو مایه های پچ برای بقیه بازی ها
downguard یه سری ماموریت در باره خون آشام ها
dragonborn هم که آخرین dlc هست یه سری ماموریت در باره اسم اژدها زاده
heatfire هم یه چیزای در باره ی خونه ساختن اضافه می کنه البته کلی سلاح و منطقه و ماموریت های جدیدی هم به بازی اضافه می شه

توصیه منم اینه که اگه می خوای اینارو دانلود کنی از سایت game-iran.com دانلود کن من خودم هم از اون سایت دانلود کردم

شهاب123
19-02-2014, 21:58
سلام دوستان من توی یکی از quest ها گیر کردم.فک کنم بازی باگ شده و نمیشه مرحله رورد کرد
رمزی هست که بشه فقط همون 1دونه quest رو رد کنه و تمومش کنه؟
اسمش هست season unending همون جا که همه شاه ها دور یه میز جمع میشن تو high hrothgar بعد از صحبت کردن ulfric & talius دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته من هم نمیتونم از روی صندلی پاشم
کمک کنین لطفا
همینجا جواب بدین

greena
16-03-2014, 00:44
سلام ودرود

چه طور میشه دلفین رو راضی به همراهی کرد تو ماموریتهای فرعی این ماموریت هستشbring of flower to delphin

greena
06-04-2014, 21:08
راستی این thalmor رو کی میشه پیداش کرد ....؟

این شات های که غیر فعال هستند چه طوری فعال میشن...؟

Gregar
07-04-2014, 20:44
بچه ها میخوام بازی رو دوباره قشنگ و کامل و با کلی مود درست حسابی نصب کنم . یه سالی هست اپدیتها رو نگرفتم
این نسخه legendary edition گفتن تمام dlc ها و پچ ها و اپدیتها رو داره . ایا بعد از اون اپدیتی واسه بازی نیومد ؟

Meysam Raz
07-04-2014, 22:23
بچه ها میخوام بازی رو دوباره قشنگ و کامل و با کلی مود درست حسابی نصب کنم . یه سالی هست اپدیتها رو نگرفتم
این نسخه legendary edition گفتن تمام dlc ها و پچ ها و اپدیتها رو داره . ایا بعد از اون اپدیتی واسه بازی نیومد ؟
همون نسخه رو بگیری به خاطر داشتن سه DLC و همینطور High Resolution Texture Pack بیشتر نیازا رو برطرف میکنه
دیگه بقیش mod کردن بازیه که یک چیز سلیقه ای هستش
پی نوشت : برای دانلود mod میتونی یک سری به سایت nexusmod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزنی همه چیز داریه از رنگ چشم تا بشکه کنار جاده
عضو میشی و ماد منجر نصب میکنی بعد هی ماد میریزی و یک جورایی معتاد ماد میشی :n02:

T.Eftekhari
08-04-2014, 00:36
بعد از کشت آلودین سر این کتیبه چی میاد چرا نمی شه گذاشت تو یه صندوقچه ی چیزی

همش باید همراه آدم باشه ؟

jack426
08-04-2014, 01:25
راستی این thalmor رو کی میشه پیداش کرد ....؟

این شات های که غیر فعال هستند چه طوری فعال میشن...؟

در مورد شات : روی شات غیر فعال کلید R رو بزن تا فعال بشه

بعد از کشت آلودین سر این کتیبه چی میاد چرا نمی شه گذاشت تو یه صندوقچه ی چیزی

همش باید همراه آدم باشه ؟
برو کالج وینترهولد و وارد hall of element شو - درب سمت چپ میره کتابخانه - برو پیش مسئولش (مسئولش یه پیرمرد orc هست)
اون کتیبه رو ازت میگیره

Gregar
08-04-2014, 22:23
همون نسخه رو بگیری به خاطر داشتن سه DLC و همینطور High Resolution Texture Pack بیشتر نیازا رو برطرف میکنه
دیگه بقیش mod کردن بازیه که یک چیز سلیقه ای هستش
پی نوشت : برای دانلود mod میتونی یک سری به سایت nexusmod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزنی همه چیز داریه از رنگ چشم تا بشکه کنار جاده
عضو میشی و ماد منجر نصب میکنی بعد هی ماد میریزی و یک جورایی معتاد ماد میشی :n02:

دقیقا معتاد میشی
دیگه من الان اسکایریم معمولی بهم نمیچسبه
خدایا چقدر مود اومده تو این یه سالی که بازی نکردم . یعنی واقعا زیاده ها . واقعا :n09:

توی هر پیج که میری خودش یه مود توصیه کرده که بازش میکنی میبینی واقعا نمیشه ازش گذشت :n02:
باز تو اون هم یکی دیگه رو معرفی کرده . انصافا فقط اگه با هم conflict نداشته باشن با نصب کلی مود میشه ورژن بعدی اسکایریم رو ساخت .

به نظر من که بهترین مود هنوز همون SkyRe هستش . بهترین overhaul تو تمام مودها . فقط یه کم سخته که مودهای دیگه رو باهاش هماهنگ کنی .

T.Eftekhari
09-04-2014, 16:32
قضیه این Legendary skills چیه به چه در دی می خوره ؟

Gregar
09-04-2014, 21:14
قضیه این Legendary skills چیه به چه در دی می خوره ؟

من هنوز نسخه لجندری رو نگرفتم
اما چیزی که نوشته اینطوریه که بعد از اینکه توی یک Skill به 100 میرسی میتونی ریستش کنی به 15 . البته پرکهایی که واسه اون درخت خرج کردی رو بهت برمیگردونه .
یعنی در واقع این کار باعث میشه که دوباره skill رو ببری بالا و اینطوری لول اصلی خودت میره بالا . دیگه ماکزیمم لول 81 نیست و میتونی همینطور لول بگیری .

به نظرم که یه چیز مسخره است . کاری که SkyRe میکنه خیلی بهتره . ماکزیمم لول هر skill رو میزاره روی 300 و دیگه مثل قبل نمیشه همون اول بازی ماکزیمم لول رو بگیری . تعداد پرکها هم چندین برابر میشه که لول اپ هات رو خرجشون کنی .
مثلا واسه شاخه Archery تقریبا باید 50 تا پرک خرج کنی تا کلی امکانات تیر و کمان رو بگیری و بشی Archer Master :n02:

ORDI
12-04-2014, 01:03
سلام دوستان ازونجا که خیلی تعریف از اسکایریم شنیدم منم دانلودش کردم.... نسخه ی :
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition
.................................................. ..............

گرافیکش خوب بود تقریبا ولی خواستم که با مد گرافیک رو ببرم بالاتر!
حالا دوستان کسایی ک این بازی رو انجام دادن و مد گرافیک نصب کردن بهم راهنمایی کنن چه مدی رو نصب کنم و اگه تونستن لینک بذارن ممنون میشم@};-

خودم یه مد : RealVision : گیرآوردم و دانلودش کردم ولی آموزشش انگلیسی بود و منم زبانم خوب نیس:
Downloads :: RealVision ENB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان اگر میدونید چطور باید این مد رو استفاده کنم راهنمایی کنید ممنونم:x@};-

mehrabooni
12-04-2014, 02:09
ایا به ورد وارکرافت میرسه
ارزش داره نصب کنم

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

ORDI
12-04-2014, 02:13
ایا به ورد وارکرافت میرسه
ارزش داره نصب کنم

وارکرافت استراتژیه ولی این نقش آفرینی
به نظرم عالیه توش هرکاری میشه کرد

mehrabooni
12-04-2014, 02:48
وارکرافت استراتژیه ولی این نقش آفرینی
به نظرم عالیه توش هرکاری میشه کرد

ورد وارکرافت استراتژکیه :o
چی میگی :)

منظورت warcraft هست
اما منظور من world of warcraft که یک بازی نقش افرینی کاملا انلاینه

Gregar
12-04-2014, 13:43
ورد وارکرافت استراتژکیه :o
چی میگی :)

منظورت warcraft هست
اما منظور من world of warcraft که یک بازی نقش افرینی کاملا انلاینه

این بازی Elder Scrolls 5 Skyrim هستش که فرق داره و یک بازی single player offline هستش . اما اگه بخوای مقایسه بکنی باید elder scrolls online رو با WOW مقایسه کنی که من خودم هیچ کدوم از این دوتا رو بازی نکردم . اما به هر حال فکر نمیکنم توی بحث بازیهای RPG انلاین هیچی به پای WOW برسه .

ORDI
12-04-2014, 21:20
کسی نیس کمک کنه چ چیزایی رو باید دانلود کنم ب دردم بخوره؟
لینکه خوب هم بده

Gregar
12-04-2014, 22:16
کسی نیس کمک کنه چ چیزایی رو باید دانلود کنم ب دردم بخوره؟
لینکه خوب هم بده

من میخوام قبل از شروع بازی این مودها رو نصب کنم که واقعا مودهای خوبیه . لینکش رو پایین میزارم . البته فعلا هنوز کمه و دارم دنبال مود بیشتر میگردم . ممکنه به دلیل تداخل مود نشه چندتاییش رو نصب کرد ولی به هر حال یه نگاه کن بد نیست .
اگه هم خواستی بگو روش نصب مودها رو بگم .

در ضمن فکر نمیکنم احتیاجی به مود گرافیک داشته باشی . چون الان نسخه legendary رو گرفتی که high res texture pack رو داره فعال نیست و با نصب یک mod organizer میتونی فعالشون کنی که همون به شدت performance رو میاره پایین .

طبق چیزی که تو سایت S.T.E.P نوشته :
اگه حافظه کارت گرافیکت زیر 1 گیگ هست بیخیال مود گرافیکی سنگین بشو کلا .
اگه گرافیکت خوبه و 1 گیگ تا 1.5 گیگ هست به جای فایلهای esm های Hi Res میتونی مود optimize شده ی همون سایت رو دانلود کنی که performance بهتری داره .
اگه هم گرافیک خیلی خوبی با حافظه 2 گیگ داری که کلا مشکلی واسه Hi Res نداری .
در ضمن باید رم بالایی هم داشته باشی چون این مودها به همون اندازه توی حافظه هم پر میشن .

حالا شما گرافیکت و نوعش رو بگو تا ببینم چه مود گرافیکیه خوبی میتونی نصب کنی . من خودم کارت گرافیکم 5670 ATI یک گیگ هستش و فوقش فقط خود تنظیمات بازی رو مگه روی high بازی کنم .

اینم لینکهای مودهای خودم که قراره نصب کنم :
SkyUI at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ApachiiSkyHair at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Skyrim Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dawnguard Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dragonborn Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial High Resolution Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Frostfall - Hypothermia Camping Survival at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WATER - Water And Terrain Enhancement Redux at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Improved Combat Sounds at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Dance of Death - A Killmove Mod at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RaceMenu at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Cloaks of Skyrim at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Armors at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Immersive Weapons at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T3nd0s Skyrim Redone at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ReProccer - Automated SkyRe patch generator at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Skyrim -Community- Uncapper at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Climates Of Tamriel - Weather - Lighting - Audio at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Deadly Dragons at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyTEST - Realistic Animals and Predators at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SkyRe ReProccer Compatibility Patches at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Character Creation Overhaul - Races - Birthsigns - Classes - Skills - Specializations - Attributes at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A Quality World Map - With Roads at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Achieve That at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Needs and Diseases at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Realistic Lighting Overhaul at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enhanced Lights and FX at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wearable Lanterns at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pretty_Combat_Idles at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Run For Your Lives at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enhanced Blood Textures at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

UFO - Ultimate Follower Overhaul at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Skyrim Flora Overhaul at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Better Females by Bella at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ApachiiSkyHair NPC Overhaul at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Calientes Beautiful Bodies Edition -CBBE- at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Calientes Vanilla Outfits for CBBE at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dwemer Goggles and Scouter at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Guess the Distance - Perceptive Scouting at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lightning during Thunder Storms at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Perseids Inns and Taverns - Realistic Room Rental Enhanced at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pumping Iron - Dynamic Muscle Growth at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Brawl Bugs Patch - Plugins - Modder Resource at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Predator Vision - Vampire Werewolf and Khajiit at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Player Headtracking at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enhanced Night Skyrim at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shooting Stars at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wet and Cold at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unread Books Glow at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یه Mod Organizer خوب همراه با اموزش . نسخه ی 1.1.2 رو میگیری و اون فایل optional مال NCC رو هم بگیر و بریز تو پوشه MO .

Mod Organizer at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ORDI
12-04-2014, 22:30
من سیستمم لپتاپ 5110 دل
رم 4
گرافیک انویدیا جیفورس جی تی 525m
سی پی یو i5

ORDI
12-04-2014, 23:04
اینم یه Mod Organizer خوب همراه با اموزش . نسخه ی 1.1.2 رو میگیری و اون فایل optional مال NCC رو هم بگیر و بریز تو پوشه MO .

Mod Organizer at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود کردم میشه توضیح بدی درست چیکار کنم؟

mehrabooni
13-04-2014, 00:12

اره راست میگه
ممنونت میشم یه توضیح کلی بدی چون منم میخوام این بازی رو دانلود کنم بعدش هم مود نصب کنم

لپتاپ من asus n550 هست

Gregar
13-04-2014, 00:16

اینو Extract کن تو یک پوشه ای .
اول از همه اینکه باید تو سایت نکسوس عضو بشی که بتونی دانلود کنی مودها .
بعد از اینکه این MO رو نص کردی اجراش که کردی خودش اول یه اموزشی یه صورت interactive میده . یه اموزش basic و یک advanced .

مودهایی که دانلود میکنی پسوندشون 7z هست که لازم نیست extract کنی . باید همون فایل رو بدی به MO (منظور همون Mod Organizer) و اون واست مود رو نصب میکنه .
خوبیه این نسبت به Nexus Mod Manager اینه که مودهایی که با هم تداخل دارن رو تشخیص میده و میگه مثلا باید چه کار کنی . همچنین مودها رو جدا از پوشه خود بازی میریزه و به پوشه بازی دست نمیزنه و تر و تمیز میمونه . خیلی تمیز کار میکنه این نرم افزاره .

واسه هر مودی که خواستی دانلود کنی اون صفحه Description مود رو بخون تا بفهمی مود چه کاری انجام میده و چه تغییراتی تو بازیت میده و چطوری باید نصب کنی چطوری باید uninstall کنی و چه فایلهایی رو باید دانلود کنی و ...
اکثر مودهایی که چیزی به بازی اضافه میکنن دارای فایهای esm هستن که فایل اصلی مود حساب میشه . توی این Mod Organizer ها باید جوری این Esm ها رو مرتب کنی که بازی اونا رو به ترتیب که لود میکنه مشکلی به وجود نیاد . این MO خودش توی این load order هم کمک میکنه .

ORDI
13-04-2014, 00:37
واسه ی گرافیک بازی میتونی راهنماییم کنی چیکار کنم ؟؟

ORDI
13-04-2014, 01:14
همچین مدی رو سراغ دارین گرافیک به این حد برسه؟

Little Sparrow
13-04-2014, 09:58
همچین مدی رو سراغ دارین گرافیک به این حد برسه؟

Armor هاش که ماله Immersive Armors هست.گرافیک هم ترکیب چندتا مود شده این.احتمال زیاد Lush Grass و یکی از Enb ها و Skyrim HD هست.

Gregar
13-04-2014, 10:04
دقیق نمیشه گفت این عکسها چه مودیه . چون ممکنه فقط یک مود نباشه .
البته صد در صد همه این عکسها ENB استفاده کردن . ENB مود نیست . فقط یک بسته گرافیکیه خیلی کم حجمه که به صورت نرم افزاری کلی افکت روی بازی میزاره و تصویر قشنگتر میشه .
مثلا همین که میبینی تصویرهای بالا چه رنگ و لعابی دارن تاثیر همین ENB هستن که البته چون به صورت نرم افزاری اجرا میشن performance رو زیاد کاهش میدن .

این مود خیلی پرطرفداره و جزو بهترین مودهای گرافیک حساب میشه که رزولوشن تکسچرها رو میبره بالا :
Skyrim HD - 2K Textures at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jax%2Fmodimages%2F%3Fid%3D607%26user%3D1&pUp=1)

اینم مودیه که تکسچرها رو Geometric تر میکنه . تو عکسهاش میتونی ببینی چه تغییری ایجاد میکنه :
Static Mesh Improvement Mod - SMIM at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا مثلا این مود نورپردازی رو بهتر میکنه :
Enhanced Lights and FX at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی مود هست که میشه اسم برد .
شما فعلا ببین با فعال کردن همون Hi Res Texture Pack بازیت ضعیف نمیشه . بعد این مودها رو نصب کن .
اول از همه هم خود تنظیمات بازی رو بزار روی high . بازی رو از فایل Launcher که تو خود پوشه بازی هست اجرا کن و قبل از play کردن برو تو option و تنظیمات گرافیک رو درست کن و یک play رو بزن تا بری تو بازی و تنظیمات اعمال بشه .
خواستی ببینی واقعا Hi Res واست فعال شده و چه تغییراتی ایجاد کرده این کار رو بکن .
قبل از فعال کردن hi Res برو رزولوشن بازی رو بیار پایین و برو تو بازی ببین چطوره . بعد بیا بیرون و از طریق همون Mod Organizer که گفتم اون Hi Res ها رو فعال کن و از طریق خود MO برو تو بازی . اگه دیدی رزولوشن خیلی اومد بالا یعنی Hi Res فعال شده و برو تو بازی ببین بدون مشکل و روون اجرا میشه یا نه .

ORDI
13-04-2014, 18:37
بازی همینجوری عادی روی Ultra خوبه اجرا میشه به شرطی که روی 8 sampels باشه
فقط بعضی منطقه ها تیک میزنه ک اونم عادیه و اگه سمپلس رو کمتر کنم بهتر میشه
.
.
.
.
با Mo هم اجرا کردم و همونجور بود
گرافیک بازی همینجوری عادی نسبتا خوبه فقط کیفیت مو پایینه و خیلی بازی خشکه و بی افکت
کسی میتونه برام تا جایی ک میتونه این مد ها رو آپ کنه ؟
سرورش خیلی سرعتش کمه
مثلا مد هایی گ به بازی افکت بده

ORDI
13-04-2014, 19:02
از اینجا enb هرچی داشت دانلود کردم ولی کدومشو نصب کنم ؟

ORDI
13-04-2014, 19:07
Lush Grass رو هم دارم دانلود میکنم ولی چطور نصبش کنم ؟

ORDI
13-04-2014, 20:30
اینو چجوری باید نصب کرد ؟
دانلودش کردم
این مد فقط با نصب خودش گرافیک تا این حد میشه یا باید با چندتا مد باشه ؟

Gregar
13-04-2014, 20:31
از اینجا enb هرچی داشت دانلود کردم ولی کدومشو نصب کنم ؟

این ENB پایینی رو من دوست دارم اما واسه من بازی رو کند میکنه و من کلا بی خیال مودهای گرافیکی شدم

الان که باید برم اما شب یا فردا صبح که اومدم فروم یه چندتا مود بهت میگم که افکت و ... به بازی اضافه کنه .

فکر کن یه هفته هست بازی رو گرفتم منتهی دارم هنوز دنبال مود میگردم . یه 60 تایی تا حالا پیدا کردم که از توشون کلیش حذف میشه به هر حال .
این سایت رو یه سر بزن . کلی مود با خلاصه معرفی کرده همه هم مودهای خوبین نسبتا . دسته بندی شده هم هست .
Skyrim GEMS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ORDI
13-04-2014, 21:05
این ENB پایینی رو من دوست دارم اما واسه من بازی رو کند میکنه و من کلا بی خیال مودهای گرافیکی شدم

همین 12 مگابایتیه فقط لازمه؟
منم دانلودش کردم ولی بلد نیسم نصب کنم و هرکاری کردم تغییر رو احساس نکردم
راهنماییم کنی ممنونت میشم:n16:

اینم دانلود کردم ولی نمیدونم چطور نصب کنم

Gregar
14-04-2014, 10:30
همین 12 مگابایتیه فقط لازمه؟
منم دانلودش کردم ولی بلد نیسم نصب کنم و هرکاری کردم تغییر رو احساس نکردم
راهنماییم کنی ممنونت میشم:n16:

اینم دانلود کردم ولی نمیدونم چطور نصب کنم

شما اگه Mod Organizer رو نصب کرده باشی خودش اول این چیزای پایه رو اموزش میده . این مود هم نصبش اسونه و چیز خاصی نداره . اگه اموزش نرم افزار رو خونده باشی راحت میتونی نصب کنی .

به هر حال این مود رو میدی به Mod Organizer و نصبش میکنی . بعضی مودها FOMOD دارن که موقع نصب صفحه نصب میاد و میتونی اپشن های مختلف رو انتخاب کنی . این Enhanced Lights هم از هموناست .
وقتی صفحه نصب Enhanced Lights اومد اپشن های مختلف مربوط به مود رو اگه دلت خواست تیک بزن و بعد next رو که زدی نصب میشه . اگه فایل esp هم داشت از پنل سمت راست تیکش رو اضافه میکنی .

اینا همه تو اموزش Mod Organizer هستش . تو قسمت help اش برو و دو تا اموزش داره که Basic اش رو ببین و Advanced اش رو بزار وقتی چند تا مود دیگه هم نصب کردی .

چند تا مود واجب هم بهت میگم حتما بگیر . وقتی میگم واجب یعنی واقعا واجبه :n02: چون کلی باگ رو برطرف میکنه

Patches
Unofficial Skyrim Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dawnguard Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Hearthfire Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial Dragonborn Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unofficial High Resolution Patch at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این 5 تا مود واسه برطرف شدن کلی باگه . تقریبا اولین مودی که هر کاربر نصب میکنه ایناست . load order اش هم تو صفحه خود مود نوشته چطوری باشه . هر کدوم به ترتیب بعد از خود dlc شون .

Map
A Quality World Map - With Roads at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مود نقشه رو با تمام جاده ها و با کیفیت بالا واست نشون میده

UI
SkyUI at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مود هم منو ها رو واست ردیف میکنه که خیلی خوبه وقتی با کیبرد بازی میکنی . ولی کاربرد بیشترش اینه که تو بازی امکان تنظیم کردن بعضی مودها رو میده . اینطوری که به منوی اصلی بازی گزینه Mod Config رو اضافه میکنه .

حالا بعضی مودهایی که گفتم افکتها و زیبایی بازی رو زیاد میکنه :

WATER - Water And Terrain Enhancement Redux at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فیزیک اب و گرافیکش رو بهتر میکنه

Climates Of Tamriel - Weather - Lighting - Audio at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کلا اب و هوا و محیط و نور پردازی رو بهتر میکنه . یکی از بهترین مودها . البته بعضی مودها با این مود تداخل دارن اما خوشبختانه واسشون compability patch اومده . اگه این مود رو نصب کردی موقع نصب مودهای دیگه مربوط به اب و هوا و محیط و نورپردازی صفحه مود رو چک کن که با این مود تداخل نداشته باشن .

Realistic Lighting Overhaul at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم یه مود دیگه مثل همون Enhanced Lights . یکیش رو نصب کنی کفایت میکنه . برو تو عکسها ببین کدوم بهتره . RLO یا ELFX

Enhanced Blood Textures at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مود کلا خونپاشیه . عکسهاش رو نگاه کنی میفهمی چه کار میکنه :n10:

Lightning during Thunder Storms at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم رعد و برق های خفن رو موقع بارون اضافه میکنه

این مودها بیشتر افکت میزارن . واسه گرافیک بیشتر دیگه خودت سرچ بزن . من که سیستمم نمیکشه خیلی اطلاعی ندارم .

ORDI
14-04-2014, 20:09
چند تا مود واجب هم بهت میگم حتما بگیر . وقتی میگم واجب یعنی واقعا واجبه :n02:
چون کلی باگ رو برطرف میکنه

Patches

3تا ازین 5 تا رو دانلود کردم ک حجمشون کم بود
ولی بازی کرش میکنه نمیدونم چرا

اون گرافیک رو هم نتونستم ازش نتیجه بگیرم :D

Gregar
14-04-2014, 22:28
3تا ازین 5 تا رو دانلود کردم ک حجمشون کم بود
ولی بازی کرش میکنه نمیدونم چرا

اون گرافیک رو هم نتونستم ازش نتیجه بگیرم :D

اون سه تا پچ وسطی رو احتمالا دانلود کردی . خوب هر مودی ممکنه یه سری مود مورد نیاز داشته باشه واسه اجرا . مثلا الان اون سه تا پچی که دانلود کردی زمانی کار میکنن که پچ اولی رو نصب کرده باشه . تو صفحه مود گفته دیگه .

در ضمن فایل زیر رو هم دانلود کن و بعد از extract محتویاتش رو بریز تو پوشه skyrim همونجا که Launcher و TESV قرار دارن .
SKSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این پچ تقریبا واسه 75% مودها لازمه . وقتی کپیش کردی تو پوشه اسکایریم خود MO میشناستش . از این به بعد از توی MO که خواستی بازی رو اجرا کنی باید این فایله سمت چپ Run باشه نه فایلهای دیگه .

راستی شما یه عکس از اون پنل load order ات توی mod organizer بزار ببینم چطوریه

در ضمن برو تو سایت زیر :

برنامه BOSS رو نسخه installer اش رو دانلود و همونجای default اش نصب کن .
بعد برو توی MO و اونجا توی منوی بالا عکس دوتا چرخ دنده هست اون رو کلیک کن تا بتونی executable ها رو ادیت کنی .
modify رو بزن و قسمت binary رو برو ادرس فایل BOSS.exe رو بده . تو همون پوشه که BOSS رو نصبش کردی .

حالا اون BOSS به منوی Run توی MO اضافه شده و اگه انتخابش کنی Run اش کنی به صورت اتوماتیک تمام فایلهای esp و esm رو واست مرتب میکنه . یعنی همون load order.

Meysam Raz
15-04-2014, 00:52
اون سه تا پچ وسطی رو احتمالا دانلود کردی . خوب هر مودی ممکنه یه سری مود مورد نیاز داشته باشه واسه اجرا . مثلا الان اون سه تا پچی که دانلود کردی زمانی کار میکنن که پچ اولی رو نصب کرده باشه . تو صفحه مود گفته دیگه .

در ضمن فایل زیر رو هم دانلود کن و بعد از extract محتویاتش رو بریز تو پوشه skyrim همونجا که Launcher و TESV قرار دارن .
SKSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این پچ تقریبا واسه 75% مودها لازمه . وقتی کپیش کردی تو پوشه اسکایریم خود MO میشناستش . از این به بعد از توی MO که خواستی بازی رو اجرا کنی باید این فایله سمت چپ Run باشه نه فایلهای دیگه .

راستی شما یه عکس از اون پنل load order ات توی mod organizer بزار ببینم چطوریه

در ضمن برو تو سایت زیر :

برنامه BOSS رو نسخه installer اش رو دانلود و همونجای default اش نصب کن .
بعد برو توی MO و اونجا توی منوی بالا عکس دوتا چرخ دنده هست اون رو کلیک کن تا بتونی executable ها رو ادیت کنی .
modify رو بزن و قسمت binary رو برو ادرس فایل BOSS.exe رو بده . تو همون پوشه که BOSS رو نصبش کردی .

حالا اون BOSS به منوی Run توی MO اضافه شده و اگه انتخابش کنی Run اش کنی به صورت اتوماتیک تمام فایلهای esp و esm رو واست مرتب میکنه . یعنی همون load order.
میبینم که داری حسابی بچه ها رو معتاد میکنی:n02: به جوونیشون رحم کن
آقا نکنید من برای خودتون میگم ، زندگیتون به فنا میره با این مودها :n19:
من یک موقعی بیشتر از خود بازی توی سایت مودهاش میگشتم :n02:

ORDI
15-04-2014, 03:09
نمیدونم شاید من درست بلد نیسم با MO کار کنم :n13:
من فقط ازون بالا میزنم فایل انتخاب میکنم نصب میکنم همین

Gregar
15-04-2014, 09:05
میبینم که داری حسابی بچه ها رو معتاد میکنی:n02: به جوونیشون رحم کن
آقا نکنید من برای خودتون میگم ، زندگیتون به فنا میره با این مودها :n19:
من یک موقعی بیشتر از خود بازی توی سایت مودهاش میگشتم :n02:

تو نمیدونی من چه دردی کشیدم تو این چند ساله :n03:
سال اول که اسکایریم اومد همش دو یا سه تا مود نصب کردم و شروع کردم به بازی . زمانی دیدم از زندگی عقب افتادم و دیگه قید اسکایریم رو زدم .
یه سال گذشت و دقیقا موقع کنکور ارشد دوباره افتاد به جونم . اون دفعه بدجور زدم تو کار مود و یه سه ماهی باز با مود تقریبا با 30 تا کاراکتر مختلف بازی کردم و هر بار یا مود جدید میومد و هی میگفتم باید بازی رو با این شروع کنی .
خلاصه کنکور رو خراب کردیم و تصمیم گرفتم ترک کنم و واسه سال بعد اماده شم تا هم کنکور رو خوب بدم هم زمانی که کنکور تموم شد اسکایریم رو به طور کامل نصب کنم . حالا اون روز رسیده و دارم به مرادم میرسم :n19:
لحظه شماری میکنم واسه شروع دوباره اسکایریم . اما لامصب مگه این مودهای گوگولی مگولی میزارن :n02:
چند روز دیگه هم Dark Souls 2 میاد و نسبت به اون هم این حس رو دارم اما واقعا هیچی اسکایریم مود شده نمیشه .
الان احتملا دو ماه دیگه یا چهار ماه دیگه باید برم سربازی . تا اون موقع باید حتما بهترین بازی دوران گیمریم رو تموم کنم .

ORDI
15-04-2014, 23:46
داداش من تقریبا همه ی مد های اینجا رو دانلود کردم:
ببینشون
چون اینجا سرعتش بهتر بود ازون سایت خارجیه
ببین فقط همینا کافیه برام ؟ یا بازم چیزی هس ک بدرد بخوره

Gregar
16-04-2014, 00:03
داداش من تقریبا همه ی مد های اینجا رو دانلود کردم:
ببینشون
چون اینجا سرعتش بهتر بود ازون سایت خارجیه
ببین فقط همینا کافیه برام ؟ یا بازم چیزی هس ک بدرد بخوره

خسته نباشه این سایته . مودهاش کاملا پیش پا افتاده است .
خوب اینطوریش که تو تورنت ریخته . مودها هر چند وقت یک بار واسشون اپدیت میاد و با مودهای دیگه هماهنگ میشن یا باگشون بر طرف میشه . این سایته همش تاریخ انقضا گذشته است .
الان مگه خود سایت نکسوس چشه ؟ لینکهاش هم رزیوم داره هم سرعتشون خوبه . چندتا مود با هم بزاری راحت شب میگیره . من مود immersive armors رو از خود نکسوس گرفتم که 900 مگه .
تو خود سایت نکسوس هر مودی که endorsement اش بیشتر باشه یعنی مود بهتریه . چند تا از همون مودهای top all the time بگیر واست کفایت میکنه .

ORDI
16-04-2014, 00:14
آخه واسه من سرعت نکسوس تا 20 میرسه یهو میاد پایین:n02:

ORDI
16-04-2014, 00:17
لینک تورنت دارید؟

Gregar
16-04-2014, 09:11
آخه واسه من سرعت نکسوس تا 20 میرسه یهو میاد پایین:n02:

isp ات چیه ؟ کدوم شهری ؟

ORDI
16-04-2014, 10:33
من شمالم استان گلستان اینجام ک حسابی وضع اینترنت خرابه:n06:
سرعت نتم 1 مگ وصل کردم ولی بازم تعریفی نیس

ORDI
16-04-2014, 12:48
میگم توی نکسوس یه مد هایی هس ک hd 2k تکسچر
خوبن دانلود کنم ؟

Little Sparrow
16-04-2014, 17:05
میگم توی نکسوس یه مد هایی هس ک hd 2k تکسچر
خوبن دانلود کنم ؟

خوب که هستن ولی سیستم میخوان.پیشنهاد میکنم 1K رو بگیرین.هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ Performance بهتر هستن.
پیشنهاد من برای مود نصب کردن اینه که مود هایی که Script زیاد دارن نصب نکنید که خیلی Cpu میگیرن و اگر حذفشون کنید ممکنه سیوتون دیگه لود نشه.مود های گرافیکی چون فقط تکستچر هستن مشکلی ندارند.
من بدجور معتاد بودم و همرو به این مود معتاد کرده بودم.اینقدر مود نصب کردم که دیگه بازی نا نداشت اجرا بشه:n02:در کل مود هاتون رو گلچین کنید و ابتدا روی یه سیو دیگه تستشون کنید و سیو اصلیتون رو خراب نکنید.اشتباهی که من کردم و باعث شد سیوم خراب بشه و درنهایت موجب ترک کردنم بشه.شایدم خواست خدا بود که به کار و زندگیمون برسیم.:n13:

Gregar
16-04-2014, 17:50
خوب که هستن ولی سیستم میخوان.پیشنهاد میکنم 1K رو بگیرین.هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ Performance بهتر هستن.
پیشنهاد من برای مود نصب کردن اینه که مود هایی که Script زیاد دارن نصب نکنید که خیلی Cpu میگیرن و اگر حذفشون کنید ممکنه سیوتون دیگه لود نشه.مود های گرافیکی چون فقط تکستچر هستن مشکلی ندارند.
من بدجور معتاد بودم و همرو به این مود معتاد کرده بودم.اینقدر مود نصب کردم که دیگه بازی نا نداشت اجرا بشه:n02:در کل مود هاتون رو گلچین کنید و ابتدا روی یه سیو دیگه تستشون کنید و سیو اصلیتون رو خراب نکنید.اشتباهی که من کردم و باعث شد سیوم خراب بشه و درنهایت موجب ترک کردنم بشه.شایدم خواست خدا بود که به کار و زندگیمون برسیم.:n13:

مود بدون script تنها که بدرد نمیخوره . اصلش همون مودهایی هستن که گیم پلی رو عوض میکنن . البته فکر کنم cpu چهار هسته ای مشکلی نداشته باشه .
اما مشکل گرافیکمه که الان دیگه فکر کنم low end حساب میشه . ATI 5670 1G .
رمم هم کمه واسه این همه مود . 2 گیگ همش رم دارم . نمیدونم چه کار کنم .

توصیه ای نداری واسه رم پایین و گرافیک نه چندان قوی ؟ چه نوع مودهایی رو نصب کنم چی رو نصب نکنم ؟
دفعه پیش بیشتر مودهای Gameplay ریخته بودم و غیر از مشکل CTD خیلی افت فریم نداشتم .
اما حالا ادم حیفش میاد این همه تکسچرهای خوب رو نصب نکنه .

ORDI
16-04-2014, 18:27
دوستان من این مد ها رو دانلود کردم همینجوری کیلویی ولی الان نمیدونم چی ب چیه:
Aesir aromr
Ariyan Weapon Pack
Become King Of Skyrim
Crossbow_Basic_Collection
daedric lord armor
Dovahkiin Hideout
Midas Skyrim
Paarthurnax Skyrim
Skurim Ultimate Follower Overhaul
Skyrim Legendary Smithing
skyrim Achievements mod
Skyrim Apocalypse Magic
Skyrim Armor Mod
Skyrim Bounty Gold
Skyrim Convenient Horses
Skyrim Deadly Combat
Skyrim follower can relax
Skyrim Frostfall
کسی میتونه بهم بگه هر کدوم واس چه کاریه؟
کدوماش رو نصب کنم کدوما رو نکنم ؟

من بازی رو تازه نصب کردم پس مشکل سیو ندارم

Little Sparrow
16-04-2014, 19:22
مود بدون script تنها که بدرد نمیخوره . اصلش همون مودهایی هستن که گیم پلی رو عوض میکنن . البته فکر کنم cpu چهار هسته ای مشکلی نداشته باشه .
اما مشکل گرافیکمه که الان دیگه فکر کنم low end حساب میشه . ATI 5670 1G .
رمم هم کمه واسه این همه مود . 2 گیگ همش رم دارم . نمیدونم چه کار کنم .

توصیه ای نداری واسه رم پایین و گرافیک نه چندان قوی ؟ چه نوع مودهایی رو نصب کنم چی رو نصب نکنم ؟
دفعه پیش بیشتر مودهای Gameplay ریخته بودم و غیر از مشکل CTD خیلی افت فریم نداشتم .
اما حالا ادم حیفش میاد این همه تکسچرهای خوب رو نصب نکنه .

سیستمت که ضعیفه.مود های گرافیکی باید چندتا امتحان کنی ببینی کدوم برات خوبه و صدمه ی زیادی به بازیت نمیزنه.پیشنهاد من این 3 تا هست:
Improved Npc Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Climates Of Tamriel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود های نورپردازی نصب نکن به نظرم.RLO زیاد فریم میگیره.همین COT بهتر هست و جامع هست.
من خودم سیستمم GTX 550 Ti و رم 4 و CPU I3 2120 بود.فریمم افتاده بود 30 اواخر.
از مود های گیم پلی زیاد استفاده نمیکنم.Script زیاد دارن و CTD رو بالا میبرن.

دوستان من این مد ها رو دانلود کردم همینجوری کیلویی ولی الان نمیدونم چی ب چیه:
Aesir aromr زره
Ariyan Weapon Pack اسلحه
Become King Of Skyrim با این مود میتونی پادشاه اسکایریم بشی و یه سری کار ها بکنی.توصیه نمیشه.
Crossbow_Basic_Collection اسلحه
daedric lord armor زره
Dovahkiin Hideout یه مکان به عنوان خونه برات درست میکنه.
Midas Skyrim اسپل ها و جادو های جدید اضافه میکنه.
Paarthurnax Skyrim مطمئن نیستم ولی به اژدهایی به اسم Paarthurnax مربوطه.
Skurim Ultimate Follower Overhaul سیستم Follower رو متحول میکنه.خیلی مود جامعی هست و خیلی چیزا اضافه میکنه به بازی.
Skyrim Legendary Smithing در مورد اهنگری هست.
skyrim Achievements mod اچیومنت به بازی اضافه میکنه.چیز خاصی نیست.
Skyrim Apocalypse Magic جادو و اسپل
Skyrim Armor Mod زره
Skyrim Bounty Gold به جایزه ای که روی سرت میزارن مربوطه.توصیه نمیشه
Skyrim Convenient Horses سیستم اسب سواری رو متحول میکنه.مثل صدا زدن اسب این جور چیزا.
Skyrim Deadly Combat جنگیدن بازی رو متحول میکنه.توصیه نمیشه
Skyrim follower can relax فالورت میتونه استراحت کنه.توصیه نمیشه
Skyrim Frostfall سرما نقش مهم تری توی بازی پیدا میکنه.ممکنه باعث مریضی و ضعیفت کنه.باید در نواحی سرد خودتو گرم نگه داری و اینجور چیزا.
کسی میتونه بهم بگه هر کدوم واس چه کاریه؟
کدوماش رو نصب کنم کدوما رو نکنم ؟

من بازی رو تازه نصب کردم پس مشکل سیو ندارم
در مورد هرکدوم یه توضیحی دادم.در کل زیاد جالب نیستن.
برای همه ی سلاح ها و زره ها Immersive Armors و Immersive Weapons رو بگیر.جادو و اینا هم نظری ندارم.
این نکته مهمه که برای هر بخشی فقط یه مود بگیر.مثلا Follower همون UFO کامله و اگه مود دیگه ای بگیری که Follower رو تغییر میده به احتمال زیاد تداخل دارن.

ORDI
16-04-2014, 19:31
سیستم من رم 4 گرافیک انویدیا 525m و سی پی یو i5
من چ چیزی نصب کنم ؟
لپتاپم دو کارت گرافیکه هست ینی یکی هم اینتل
مد گرافیک پروجکت enb رو نصب کردم ولی گرافیک اینتل رو میشناخت و بازی کند میشد ولی وقتی مد پاک کردم گرافیک انویدیام رو میشناخت
به نظرتون چیکار کنم ؟

Gregar
16-04-2014, 20:26
سیستمت که ضعیفه.مود های گرافیکی باید چندتا امتحان کنی ببینی کدوم برات خوبه و صدمه ی زیادی به بازیت نمیزنه.پیشنهاد من این 3 تا هست:
Improved Npc Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Climates Of Tamriel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود های نورپردازی نصب نکن به نظرم.RLO زیاد فریم میگیره.همین COT بهتر هست و جامع هست.
من خودم سیستمم GTX 550 Ti و رم 4 و CPU I3 2120 بود.فریمم افتاده بود 30 اواخر.
از مود های گیم پلی زیاد استفاده نمیکنم.Script زیاد دارن و CTD رو بالا میبرن.

نه بابا این SMIM که خدای افت فریمه . تکسچر هم خیلی واسم مهم نیست . بیشتر ظاهری دوست دارم .
برعکس مودهای نور واسه من که قبلا خوب جواب داده . قبلا COT و ELFX و lanterns رو نصب کرده بودم خوب بود .

فریم ریت هم من همون بین 20 تا 30 هم باشه راضیم . فقط لگ خفن نزنه کفایت میکنه .
این Frostfall زیاد اسکریپت داره . نصبش کردی تا حالا ؟ چون SkyRe رو باید حتما نصب کنم که اونم script زیاد داره . میترسم اینم نصب کنم بدتر بشه . بی خیالش میشم . همچنین Wet and Cold رو .

راستی یه مود بود حیف که پاکش کردن . این اهنگ رو به بازی اضافه میکرد موقع باسها . خیلی اهنگ توپیه .
Epic Music ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم من رم 4 گرافیک انویدیا 525m و سی پی یو i5
من چ چیزی نصب کنم ؟
لپتاپم دو کارت گرافیکه هست ینی یکی هم اینتل
مد گرافیک پروجکت enb رو نصب کردم ولی گرافیک اینتل رو میشناخت و بازی کند میشد ولی وقتی مد پاک کردم گرافیک انویدیام رو میشناخت
به نظرتون چیکار کنم ؟

سیستمت باز بالانس تر از مال منه . من اشتباه کردم همون موقع های ارزونی رم نگرفتم بزارم کنار این . حالا هم بخوام بگیرم نمیصرفه باید چند ماه دیگه برم سربازی .

یه سایتی هست که یه پروژه راه انداختن به اسم STEP .
خودش از اول بسم الله نصب مود میگه و تقریبا 200 مود هماهنگ هم ادرس داده واسه دانلود . خودش پچش و اموزشش رو همه چی رو قدم به قدم داده . بیشتر مودهاش مربوط به قشنگ شدن ظاهر بازیه . بر خلاف GEMS که قبلا سایتش رو دادم بهت که بیشتر گیم پلی رو ارتقا میداد .

اگه بتونی و از اولش قشنگ بخونی میتوی بازی رو به راحتی با این مودها اجرا کنی .
STEP:2.2.8 - S.T.E.P. Project Wiki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Little Sparrow
16-04-2014, 21:56
نه بابا این SMIM که خدای افت فریمه . تکسچر هم خیلی واسم مهم نیست . بیشتر ظاهری دوست دارم .
برعکس مودهای نور واسه من که قبلا خوب جواب داده . قبلا COT و ELFX و lanterns رو نصب کرده بودم خوب بود .

فریم ریت هم من همون بین 20 تا 30 هم باشه راضیم . فقط لگ خفن نزنه کفایت میکنه .
این Frostfall زیاد اسکریپت داره . نصبش کردی تا حالا ؟ چون SkyRe رو باید حتما نصب کنم که اونم script زیاد داره . میترسم اینم نصب کنم بدتر بشه . بی خیالش میشم . همچنین Wet and Cold رو .

راستی یه مود بود حیف که پاکش کردن . این اهنگ رو به بازی اضافه میکرد موقع باسها . خیلی اهنگ توپیه .
Epic Music ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستمت باز بالانس تر از مال منه . من اشتباه کردم همون موقع های ارزونی رم نگرفتم بزارم کنار این . حالا هم بخوام بگیرم نمیصرفه باید چند ماه دیگه برم سربازی .

یه سایتی هست که یه پروژه راه انداختن به اسم STEP .
خودش از اول بسم الله نصب مود میگه و تقریبا 200 مود هماهنگ هم ادرس داده واسه دانلود . خودش پچش و اموزشش رو همه چی رو قدم به قدم داده . بیشتر مودهاش مربوط به قشنگ شدن ظاهر بازیه . بر خلاف GEMS که قبلا سایتش رو دادم بهت که بیشتر گیم پلی رو ارتقا میداد .

اگه بتونی و از اولش قشنگ بخونی میتوی بازی رو به راحتی با این مودها اجرا کنی .
STEP:2.2.8 - S.T.E.P. Project Wiki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
‌COT افت فریم زیادی نداره.بقیه دارن.
Frostfall هم نگرفتم دردسر زیاد داشت.SMIM اتفاقا اگه موقع نصب بدونی چه گزینه هایی باید انتخاب کنی زیاد تکسچر قوی نصب نمیکنه.بزاری خودش اتوماتیک برات انتخاب کنه تکسچر های کیفیت خیلی بالا میریزه که افت فریم میده.

ORDI
17-04-2014, 07:43
دوستان میگم با این تکسچر ها رو ک دانلود کنم 2k hd کیفیت تکسچر کاراکتر ها هم میره بالا؟
یا کاراکترها تکسچر جدا دارن ؟
اگه دارن لطفا اسمش بگید
چون دیدم تو عکسا تکسچر مثلا صورت خیلی خوب بود

ORDI
17-04-2014, 13:04
مده مو :
ApachiiSkyHairFemale v1.4
و
ApachiiSkyHairFemale v1.3
نصب ک میکنم کرش میکنه:n03:
ولی مد :
ApachiiSkyHair v1.5
و
ApachiiSkyHairMale v1.2
کرش نمیکنه
ایراد از چیه؟

Gregar
17-04-2014, 16:08
مده مو :
ApachiiSkyHairFemale v1.4
و
ApachiiSkyHairFemale v1.3
نصب ک میکنم کرش میکنه:n03:
ولی مد :
ApachiiSkyHair v1.5
و
ApachiiSkyHairMale v1.2
کرش نمیکنه
ایراد از چیه؟

طبیعیه . چون اون اولی ها تعداد موهاشون خیلی زیاده و بازی هم هر چیزی رو موقع انتخاب کاراکتر میریزه تو cashe که وقتی پر میشه کرش میکنه .

واسه اینکار یا این مود رو نصب کن که نوشته این مشکل رو برطرف میکنه .
ShowRaceMenu Precache Killer at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینطوریه که مثلا هر مو رو نمیریزه تو cache و تک تک میاره . یه کم عوض کردن بین موها طول میکشه اما دیگه کرش نمیکنه .

راه دوم هم اینه که کلا با موهای اولیه بازی رو شروع کنی یعنی بدون هیچ مود مویی .
بعد محیطها توی بازی یا exterior هستن یا interior . اولی محیط بیرونه مثل جنگل و روستا شهر و ... . دومی یعنی interior محیطهای داخل هستن مثل توی خونه ها و ... . کلا جاهای که وقتی واردشون میشی loading میاد .
حالا بعد از شروع بازی وارد هر interior ای که میخوای بشو مثلا همون ساختمون اولی که بعد از حمله ی اژدها با یکی از دوستات واردش میشی و لودینگ میاد .
حالا اونجا که رسیدی سیو کن و بیا بیرون از بازی و موهای اضافه رو فعال کن و دوباره برو تو بازی . البته خیلی مو اضافه نکنی و بسته به جنسیت کاراکترت فقط موهای اضافی رو فعال کن .
سیوت رو که لود کردی دکمه ~ که گوشه کیبردت هست رو بزن تا console تو بازیت باز بشه . اونجا میتونی کلی تغییرات بدی تو بازی مثل کدهای تقلب . منتهی اینجا باید دستور زیر رو وارد کنی .

player.showracemenu

اینو که وارد کنی دوباره میتونی کاراکترت رو تغییر بدی . بهتره فقط همون موهاش رو عوض کنی تا مشکلی بعدا پیش نیاد .

اصلا من چرا این همه حرف زدم :n02:
همون روش اول فکر کنم بهتر جواب بده

یک دستور دیگه هم هست که زمان بازی رو میتونی طبیعیتر کنی . اینطوری :
set timescale to 8
اینطوری زمان دیرتر میگذره . البته دل بخواهیه دیگه .

این مود رو هم بگیر خیلی بهتر از RaceMenu اولیه بازیه .
RaceMenu at Skyrim Nexus - mods and community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ORDI
17-04-2014, 17:02
از بین تکسچر ها ... چه صورت یا محیط اینها رو دانلود کردم :
Hectrol CAVES
High_Resolution_Scars
WATER - Water And Terrain Enhancement Redux
Freckle Mania Standard Quality-52841-1-0
Skyrim HD v1_5 FULL - Dungeons-607
Skyrim HD v1_6 FULL - Riften-607-1-6
Better Beast Races
Weathered Warpaint and Improved Dirt
Detailed_Bodies - Detailed_Faces - Detailed_Lips
Face skin v1_8 fuller lips
Fantasy Heroine Face
Fine Face Textures A
Fine Face Textures B
Male Body Retexture
Proper Clean Female Body
lips tint mask
vanilla female face
coverkhajiits female version
coverkhajiits male version
کدوما بهترن واسه نصب ؟ ک دیگه اضافی نصب نکنم

Gregar
17-04-2014, 20:10
از بین تکسچر ها ... چه صورت یا محیط اینها رو دانلود کردم :
Hectrol CAVES
High_Resolution_Scars
Freckle Mania Standard Quality-52841-1-0
Better Beast Races
Weathered Warpaint and Improved Dirt
Detailed_Bodies - Detailed_Faces - Detailed_Lips
Face skin v1_8 fuller lips
Fantasy Heroine Face
Fine Face Textures A
Fine Face Textures B
Male Body Retexture
Proper Clean Female Body
lips tint mask
vanilla female face
کدوما بهترن واسه نصب ؟ ک دیگه اضافی نصب نکنم

گرافیکت یک گیگ بود ؟

ORDI
17-04-2014, 21:24
آره یک
الان یه چندتایی رو نصب کردم یکم کند شد تنظیمات رو آوردم پایینتر روونتر شد اما گرافیک هنوز بالاست:

Fine Face Textures B
Male Body Retexture
Proper Clean Female Body
Better Beast Races
Hectrol CAVES
اینا رو الان نصب کردم
فقط به نظرم یه ENB که کارت گرافیک اصلیم رو بشناسه کم دارم تا ک گرافیک بازی مثل همون عکسه ک گذاشتم بشه
الان مشکله من اینه ک قبلا همین اوله بازی بعد از این ک با اون سربازه میری تو دهکده و خونهه با NPC ک صحبت میکردم توی مپ یجایی رو میگف برم ولی الان هرچقد صحبت میکنم اصن انگار ن انگار و توی مپ جایی نمیاد ک برم
ینی از این مد هایی ک نصب کردمه ؟

Gregar
17-04-2014, 23:56
آره یک
الان یه چندتایی رو نصب کردم یکم کند شد تنظیمات رو آوردم پایینتر روونتر شد اما گرافیک هنوز بالاست:

Fine Face Textures B
Male Body Retexture
Proper Clean Female Body
Better Beast Races
Hectrol CAVES
اینا رو الان نصب کردم
فقط به نظرم یه ENB که کارت گرافیک اصلیم رو بشناسه کم دارم تا ک گرافیک بازی مثل همون عکسه ک گذاشتم بشه
الان مشکله من اینه ک قبلا همین اوله بازی بعد از این ک با اون سربازه میری تو دهکده و خونهه با NPC ک صحبت میکردم توی مپ یجایی رو میگف برم ولی الان هرچقد صحبت میکنم اصن انگار ن انگار و توی مپ جایی نمیاد ک برم
ینی از این مد هایی ک نصب کردمه ؟

این مودها که که تازه سنگین نیست . از این بدترش رو نصب کنی ببین چطور افت فریم میگیری
من خیلی از این تکسچرهای اضافی نصب نمیکنم . چون وقتی رزولوشن رو باید بیارم پایین دیگه بدردم نمیخوره .
ENB فکر نکنم واست خوب جواب بده ولی به هر حال یه امتحان بکن . همون realvision رو نصب کن ببین چطوره . البته باید کانفیگ enb رو هم بلد باشی تا اگه یه ذره افت فریم داشتی بتونی رفعش کنی .
در ضمن الان تو high resolution texture pack رو نصب کردی ؟ اگه نصب کردی و افت فریم نداری پس واسه بقیه هم مشکلی نداری .

واسه اون مشکلت هم نه از مود ها نیست . اینا اصلا ربطی به کوئست ها ندارن . از اون روستایه که در اومدی باید مستقیم بری تا برسی به روستای بعدی خود مرده اونجا هست . در ضمن توی main menu قسمت objectives میتونی هر کوئست رو فعال کنی که علامتش روی نقشه بیاد .
واسه جهت یابی بهتر اون مود high quality world map رو که بهت دادم نصب کن .

ORDI
18-04-2014, 00:18
high resolution texture pack منظورت این هاس؟
اگه این هاس که من فلا این دوتا دانلود شدن و نصب کردم

Gregar
18-04-2014, 00:27
high resolution texture pack منظورت این هاس؟
اگه این هاس که من فلا این دوتا دانلود شدن و نصب کردم

نه بابا
مگه نسخه legendary edition رو نگرفتی ؟ مثل Heartfire و Dragonborn و Dawnguard اینم یک پک رسمیه که تو پوشه Data ات باید باشه .
سه تا فایل high resolution texture pack داره که هر کدوم تقریبا یک تا دو گیگه که خفن تکسچرها رو میبره بالا . باید توی MO ببینی دیگه . همون سمت راست قسمت plugins . اگه داریشون فعالشون کن ببین چطور میشه بازیت .