PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21

pirate sea
17-09-2012, 16:26
بالاخره
بعد از خرج کردن 40000 تا پول و خریدن حدود 250 تا soulgem از جادو گر های مختلف
و خریدن کلی لباس ارزون
تونستم اچینت رو 100 کنم !!
پرک آخرش رو هم گرفتم
حالا مجیک میشه +63
عالیییی شد
حالا دارم چیزایی که اچینت کردم میفروشم حدود 20000 تا پولم برگشته کلی لباس دیگه هم دارم کسی دیگه توی شهر ها پول نداره همه رو بهشون لباس فروختم !!!!!!!!

pirate sea
17-09-2012, 16:27
نقطه چین ----------

چند تا مد جالبbazicenter) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jalilnoori
18-09-2012, 09:21
اینو احتمالا اکثرا می دونین ولی حالا می گم واسه کسانیکه نمی دونن ... یک جادو در alltetnation که سنگ آهن رو نه شمش آهن رو تبدیل می کنه به سنگ نقره و سنگ نقره روهم تبدیل می کنه به سنگ طلا تا شمش طلا درست بکنه واسه ساخت انگشتر و انچنت و درآمد خیلی خوبه ...

رضا جنگنده
18-09-2012, 11:07
اینو احتمالا اکثرا می دونین ولی حالا می گم واسه کسانیکه نمی دونن ... یک جادو در alltetnation که سنگ آهن رو نه شمش آهن رو تبدیل می کنه به سنگ نقره و سنگ نقره روهم تبدیل می کنه به سنگ طلا تا شمش طلا درست بکنه واسه ساخت انگشتر و انچنت و درآمد خیلی خوبه ...
من قبلا داشتمش.
ولی دور جدید رو که شروع کردم دیگه نتونستم پیداش کنم.شاید هم دارمش .
اگه می شه اسمش با محل پیدا کردنش رو بگید

jalilnoori
18-09-2012, 14:39
من قبلا داشتمش.
ولی دور جدید رو که شروع کردم دیگه نتونستم پیداش کنم.شاید هم دارمش .
اگه می شه اسمش با محل پیدا کردنش رو بگید

Transmute
Spell ID: 00109111
Tome ID: 00109112
50
Adept
200
100
Transmutes one piece of unrefined Iron ore to Silver, or Silver ore to Gold if the caster is carrying any:

Transmute Mineral Ore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 5 pts for 1 sec
Prioritizes turning silver into gold.

Not available for purchase
Can be found in Ansilvund Burial Chambers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Halted Stream Camp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaRiOuShJh
18-09-2012, 16:25
بابا اینقدر فکر در آمد و پول نباشید تو حین بازی اینقدر پول در میارید که نمیدونید چکار کنید

jalilnoori
19-09-2012, 09:27
بابا اینقدر فکر در آمد و پول نباشید تو حین بازی اینقدر پول در میارید که نمیدونید چکار کنید
واسه من شخصا درآمدش مهم نیست چون یک شیمیست حرفه ای شدم ... ولی اینکه سنگ آهن رو تبدیل به طلا کنی آی حال می ده !!!!! غیر از اون طی این روند allternation رشد می کنه ... smithing رشد می کنه انچنت رشد می کنه آخرش هم پول در میاری ...

DaRiOuShJh
19-09-2012, 15:00
آخه حالا سنگ آهن از کجا گیر بیاری اون همه
اینم خودش معضلیه

pirate sea
19-09-2012, 16:33
کدوم از ماسک ها از همه بهتره ؟ به نظر شما توی این بازی خون آشام یا گرگینه ؟ کدوم بهتره ؟ یکم در باره ی گرگینه توضیح بدید :-)

aramesh_61
19-09-2012, 17:11
کدوم از ماسک ها از همه بهتره ؟ به نظر شما توی این بازی خون آشام یا گرگینه ؟ کدوم بهتره ؟ یکم در باره ی گرگینه توضیح بدید :-)
گرگینه بهتره، خون آشام شدن دردسر داره، فقط همین!

prince_fable
19-09-2012, 17:16
البته سلیقه ایه
ولی من بیشتر با لرد خون آشام حال کردم
مخصوصا اگه پرک هاش رو بگیری

اونم بستگی به خودت داره که چجوری بازی میکنه و کدوم ماسک به نفعته
اگه همه ماسک ها رو بگیری به ماسک جدید بهت میده

pirate sea
19-09-2012, 18:46
سلیقه که فقط خون آشام دوست دارمولی من با افراد دانگارد رفتم و خون آشام نشدم ! چه طوری لرد خون آشام بشم ؟

prince_fable
19-09-2012, 19:02
سلیقه که فقط خون آشام دوست دارمولی من با افراد دانگارد رفتم و خون آشام نشدم ! چه طوری لرد خون آشام بشم ؟
باید با خون آشام ها میرفتید تا لردشون تورو لرد خون آشام میکرد.

pirate sea
19-09-2012, 19:04
دیگه نمیشه؟ :-(

jalilnoori
20-09-2012, 07:37
آخه حالا سنگ آهن از کجا گیر بیاری اون همه
اینم خودش معضلیه
من سنگ آهن رو از رو تنبلی هیچکدم رو تبذیل نکرده بودم واسه همین یکدفعه یه 50 تا شمش طلا درست کردم خیلی حال داد بعدشم که دیگه معلوم هست ... معدن آهن خیلی زیاد تو اسکایریم هست تمام فروشنده ها هم عموما دارن ...

pirate sea
20-09-2012, 16:36
راه دیگه نیست وامپیر لرد بشم؟

pirate sea
20-09-2012, 18:18
من گرگینه شدم پرک هاش رو هم گرفتم
یه پرک داره که میتونی دوتا گرگ یخی احظار کنی برات بجنگن اون رو گرفتم حالا چه طوری استفاده کنم ؟

prince_fable
20-09-2012, 18:28
من گرگینه شدم پرک هاش رو هم گرفتم
یه پرک داره که میتونی دوتا گرگ یخی احظار کنی برات بجنگن اون رو گرفتم حالا چه طوری استفاده کنم ؟
Q رو بزن تا منوی favorite ها بیاد.
اینجا لیست قدرت هاته.
یکیشون باید همین کارو کنه!!

pirate sea
20-09-2012, 18:34
میزنم ولی هیچی نمیاد؟

pirate sea
20-09-2012, 18:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا یعنی چی ؟

prince_fable
20-09-2012, 19:01
میزنم ولی هیچی نمیاد؟
وقتی انتخابش کردی،
تو محیط بازی باید Z رو بزنی تا عمل کنه!!

pirate sea
20-09-2012, 19:18
اصلا Q رو میزنم چیزی نمیاد !
چرا ؟

prince_fable
20-09-2012, 19:32
اصلا Q رو میزنم چیزی نمیاد !
چرا ؟
شاید تو تنظیمات عوضش کردی!!برو یه نگاه بنداز.
به هر حال باید از اونجا انتخاب کنی!
ماد دانگارد فعاله اصلا؟؟؟؟

pirate sea
20-09-2012, 19:39
دانگارد نصب هست ؟ اگه نیست چه طوری پرک هاش رو گرفتم ؟
تنظیمات رو هم عوض نکردم !
وقتی توی بازی قبلی وامپر لرد شدم Q رو میزنم قدرت ها میومد ولیحالا که گرگینه شدم
Q رو میزنم هیچی نمیاد !!!

prince_fable
20-09-2012, 19:42
دانگارد نصب هست ؟ اگه نیست چه طوری پرک هاش رو گرفتم ؟
تنظیمات رو هم عوض نکردم !
وقتی توی بازی قبلی وامپر لرد شدم Q رو میزنم قدرت ها میومد ولیحالا که گرگینه شدم
Q رو میزنم هیچی نمیاد !!!
فک کنم باید توی Under Forge یکی از اون Totem of Hircine ها رو فعال کنی
و تو حالت گرگینه Z رو بزنی!!!

pirate sea
20-09-2012, 19:56
چه طوری فعال کنم؟
ازکی ماموریتهاش رو بگیرم؟

prince_fable
20-09-2012, 21:14
چه طوری فعال کنم؟
ازکی ماموریتهاش رو بگیرم؟
اگه 3 تا totem رو داری که روی یکدومشون E بزن تا فعال شه.
(هر کدون یه کاری میکنن)
اگه هم نه از Aela اون دختر نورد ماموریتش رو باید بگیری(3 تا ماموریت)
فک کنم

jr07
25-09-2012, 19:33
من آپدیت 9 این بازی رو نصب کردم
ولی مشکلی که دارم باگ های فراوان در گیم پلی هست
مثلا یه جایی با دو نفر می رم تو یه اتاق تا باهم صحبت کنیم اما هیچ کدوم یه کلمه هم نمی گن.باید از خونه بیام بیرون و دوباره برم تو تا حرف بزنن
و خیلی موارد از این قبیل
می خواستم بدونم این موراد برای شما هم هست یا فقط منم که این مشکلاتو دارم
لطفا سریع جواب بدین
باتشکر

pirate sea
25-09-2012, 19:51
سلام
درمورد باگ ها بهتره یه بار بازی رو از اول نصب کنی یا ویندوز عوض کنی
یه سوال من بازی رو از اول شروع کردم میخام بدونهیچ رمزی برم چه نژدای برای جادوگری پیشنهاد میکنید های الف بودم یکی دیگه بگید

pirate sea
25-09-2012, 22:34
بازی خیلی باگ داره راهی هم برای از بین بردنشون نیست
من یه بار خیلی باگ داشت ویندوز عوض کردم خوب شد
یا ویندوز عوض کن
یا بازی رو از اول نصب کن
یا آز سیو قبلی بیار
یا ..دیگه نمیدونم یا با باگ ها بازی کن !!!!!

رضا جنگنده
26-09-2012, 20:33
سلام
درمورد باگ ها بهتره یه بار بازی رو از اول نصب کنی یا ویندوز عوض کنی
یه سوال من بازی رو از اول شروع کردم میخام بدونهیچ رمزی برم چه نژدای برای جادوگری پیشنهاد میکنید های الف بودم یکی دیگه بگید
HIGH ELF بهترینه تو جادو دیگه.
توقع شما بالست از نژاد ها برا همین زود به زود عوض می کنین نژاد ها رو.
کلا نژاد ها معجزه نمی کنن فقط یه کم شما رو به اون چیزی که توش مهارت دارن نزدیک می کنن.آخرش بستگی به بازی شما داره که اون چی بشه.
مثلا من نرد برداشتم.نژادی که از جادوگرها متنفره.ولی الان با لباس های اینچنیت شد می تونم یه ELDER DRAGON رو با جادو بکشم در صورتی که کلاسم واریر با سپر هست.
حتی می تونم طوری اسنیک برم یا دزدی کنم که وود الف ها نمی تونن.
شما برای اینکه از بازی لذت ببری یه نژاد انتخاب کن و تا کامل همه مهارتی رو 100 نکردی ولش نکن چون همه نژادها آخرش مثل هم هستن.

jalilnoori
27-09-2012, 09:52
من نژادها رو تست کردم واسه همین ترجیح دادم نرد باشم نرد یک حق میانه هست تو این بازی وقتی میری داخل معابد قدیمی نردها اینو حس دارم که این سرزمین متعلق به نردها بوده هرچند هیچوقت به استرومکلاک نپیوستم ... شخصا نرد همیشه انتخاب من هست سرمای این سرزمین یک حس نردی بودن واسه من داشته وگرنه خیلی فرقی نداره چه شخصیتی برداری هرکدوم رو برداری می تونی توی هرچیزی بهترین بشی ...

رضا جنگنده
27-09-2012, 13:16
من نژادها رو تست کردم واسه همین ترجیح دادم نرد باشم نرد یک حق میانه هست تو این بازی وقتی میری داخل معابد قدیمی نردها اینو حس دارم که این سرزمین متعلق به نردها بوده هرچند هیچوقت به استرومکلاک نپیوستم ... شخصا نرد همیشه انتخاب من هست سرمای این سرزمین یک حس نردی بودن واسه من داشته وگرنه خیلی فرقی نداره چه شخصیتی برداری هرکدوم رو برداری می تونی توی هرچیزی بهترین بشی ...
من هم به همین دلیل که شما گفتی نرد روانتخاب کردم.
کلا فقط نرد با داستان بازی جور در میاد.چون که دارگن برن ها فقط نرد هستن.
در مورد انتخاب بین استورم کلوک ها و امپریال ها هم باید بگم که تو اسورمکلوک ها فقط نرد ها عضو می شن و در امپریال ها همه نژاد ها عضو می شن حتی نرد ها.پس امپریال ها چون نژاد پرست نیستند بهتر از اسورم کلوک هاست.

AlexMercer
30-09-2012, 04:34
این dlc جدید ارزش داره ما بگیریم؟

saeedblack
30-09-2012, 10:02
من این Dawnguard رو گرفتم نسخه بازیم بلک باکسه هرچی محتویات تو اون فولدر دیتا کپی میکنم فعال نمیشه این مد چکار کنم؟

virus2009
05-10-2012, 22:09
یک DLC ـیه جدید با نام Hearthfire اومده با حجم 140 مگ
با این DLC میتونید یک زمین بخرید و خونه خودتون رو توش بسازید و چندتا امکان دیگه
توضیحات به زبان انگلیسی :

Choose Your Land – Choose from property in the salt marshes of Hjaalmarch, the forests of Falkreath, or the vast tundra of The Pale. For the more ambitious landowner, purchase multiple plots and start building a real estate empire.
Customize Your Home – Expand your home with a variety of room combinations including an armory, alchemy tower, kitchen, trophy room and more. Grow plants in your new greenhouse, cultivate slaughterfish in the fish hatchery, house your Arcane Enchanter in the enchanting tower, or display your latest conquest in the trophy room. Add additional features like stables, mills, smelters, gardens and more.
New Objectives and Interactions – Guard your home from unwanted visitors like marauding kidnappers, armed bandits, and skeever infestations. Turn almost any follower into your personal steward to improve and protect your home. Or if you require more help, hire a personal bard or carriage driver to ease the burdens of home ownership.
Adoption – Transform your house into a home with Hearthfire’s all-new adoption system. Adopt children and discover new ways to interact with your family. Play games with the kids, allow them to have pets and gain new bonuses from having a family.

لینک Skid Row :

pirate sea
07-10-2012, 14:07
این جادوهای undead چیه؟

AlexMercer
07-10-2012, 14:40
حمید(وریوسـ( dawnguard رو بازی کردی؟

pirate sea
07-10-2012, 15:42
این dlc جدید ارزش داره ما بگیریم؟

دانگارد که خیلی خوبه
اون جدیده هم من نگرفتم ولی فکر کنم خوب باشه
راستی اون جایی که (ویروس 2009) گذاشته لینکش رو فیلتره نتونستم دانلود کنم

hoha881
07-10-2012, 18:48
این جادوهای undead چیه؟
این جادوها روی دراگور ها(همون اجساد نرد ها و اسکلت ها)که توی معبد های مخروبشون ول میگردن کار میکنه. یک dlc جدید امده.
کسی لینک دانلود oblivion بازی قبلی الدر اسکرال رو نداره؟بیکار شدیم عجیب

pirate sea
07-10-2012, 18:54
چی کارشون میکنه؟

hoha881
07-10-2012, 19:28
به طور مثال شاخشون
Bane of the Undead : Sets undead up to level 44 on fire and makes them flee for 30s.
باعث میشه اسکلته اتیش بگیره و فرار کنه.
البته باید لول اسکلت از ۴۴ کمتر باشه.

virus2009
07-10-2012, 23:12
لینک دانلود DLC ـیه Hearthfire
65 مگابایت

mash47
16-10-2012, 19:01
من dlc ها رو دانلود کردم و کوپی کردم تو فایل data اما وقتی game luncher رو اجرا میکنم گزینه data files غیر فعاله.
مشکل از کجاست.

hoha881
19-10-2012, 17:22
برای نصب dlc ها و بعضی از مدها باید باید علاوه بر ریختن توی فولدر نصب بری به ادرس Documents/My Games/Skyrim/SkyrimPrefs.ini رو باز کنی .
ctrl+f (جستجوی کلمه) خطی که نوشته [launcher] رو پیدا کن.
زیرش یک اینتر بزن و این خط رو اضافه کنی
benablefileselection=1
سیو بزن.
بعد لانچر اسکایریم رو که باز کردی توی گزینه دیتا فایل باید تیکش زده شده باشه.

madhatter
01-11-2012, 18:22
دوستان من این باگ حرف زدن با ازبرن رو هر کار میکنم رفع نمیشه....اون 3 تا راه حلی که براش داده بودن رو هم امتحان کردم ولی نشد
کسی میتونه کمکی بکنه؟

pharm
01-11-2012, 19:06
این زنه که پیش esbern هست که میگه فاراتوگز(یادم نیست چی بود D:) رو بکش وقتی ماموریت میده یه همراه برام بیار باید باید یه دوست بیاریم؟
بعد اون سه تا راه حل چی بوده؟منم مشکل دارم
بعد توضیحات dlc های heartfire و downgaurd رو میتونه یکی بنویسه ببینم چه تغییراتی کرده

pharm
01-11-2012, 19:06
این زنه که پیش esbern هست که میگه فاراتوگز(یادم نیست چی بود D:) رو بکش وقتی ماموریت میده یه همراه برام بیار باید باید یه دوست بیاریم؟
بعد اون سه تا راه حل چی بوده؟منم مشکل دارم
بعد توضیحات dlc های heartfire و downgaurd رو میتونه یکی بنویسه ببینم چه تغییراتی کرده

jr07
02-11-2012, 21:46
اقا تو این بازی چطور میشه پول درست حسابی در اورد
من می خوام خونه بخرم قیمتش 25000 تاست
در حالی که من پولم به زور به 3000 تا می رسه و اونم که خرج می کنم
از alchemy و smithing و enhancing هم استفاده می کنم ولی سودش اونقدر ها هم نیست.
نمی دونم شاید به خاطر اینه که لولم پایینه.
لطفا چند تا راه برای پول در آوردن تو بازی بگید.

pharm
04-11-2012, 23:06
سلام
دوستان من دو تا DLC هرت فایر و دانگراد رو از میهن دانلود دانلود کردم و دانگارد رو هم تموم کردم حالا هرت فایر رو ریختم تو data file لود هر دو تیک خورده وقتی میرم تو بازی بعد 5 دقیقه بازی میپره بیرون خواهشا کمک کنید رزولیشن رو هم خیلی اوردم پایین فایده نداره

AF-Y
07-11-2012, 15:44
سلام
من skse 1.8 رو دان کردم ولی میگه بازیرو اپدیت کنم. از کجا اپدیت گیر بیارم. اگه میشه لینکشو بذارین.
ممنون:46:

3RiaLbaZ
07-11-2012, 23:52
بازی خوبیه ولی من یه جا گیر کردم دیگه بیخیال شدم :(( الان دوباره میخوام ادامه بدم
یه قسمت بود که تو یه پارتی می رفتیم باید بدون اینکه کسی می فهمید یه چیزی رو پیدا می کردیم ، من هر کاری می کردم اون جادوگره که بالا بود منو می دید بعد می ریختن سرم ، اونجا رو چیکار باید کنم؟ :|

AF-Y
08-11-2012, 00:05
بازی خوبیه ولی من یه جا گیر کردم دیگه بیخیال شدم :(( الان دوباره میخوام ادامه بدم
یه قسمت بود که تو یه پارتی می رفتیم باید بدون اینکه کسی می فهمید یه چیزی رو پیدا می کردیم ، من هر کاری می کردم اون جادوگره که بالا بود منو می دید بعد می ریختن سرم ، اونجا رو چیکار باید کنم؟ :|
من بازی شو تموم کردم. تا جایی که یادمه باید اوناها رو هر جوری که میتونی بکشی بعدش می رفتی تو زیر زمین و یک یارویی رو ازاد می کردی و ازش درباره ی اسبرن اطلاعات میگرفتی بعد یک دری رو زمین بود از اونجا خارج میشدی.

3RiaLbaZ
08-11-2012, 00:26
من بازی شو تموم کردم. تا جایی که یادمه باید اوناها رو هر جوری که میتونی بکشی بعدش می رفتی تو زیر زمین و یک یارویی رو ازاد می کردی و ازش درباره ی اسبرن اطلاعات میگرفتی بعد یک دری رو زمین بود از اونجا خارج میشدی.

خیلی سخته ، هیچ چیز ندارم که باهاش بکشم :(

kumarbaz
08-11-2012, 16:23
نباید کسی رو بکشی، یه زنه هست اونجا نشسته رو صندلی با اون صحبت میکنی تا همه رو جمع کنه تا حواسشون پرت بشه تا تو به کارت برسی.

AF-Y
08-11-2012, 19:04
نباید کسی رو بکشی، یه زنه هست اونجا نشسته رو صندلی با اون صحبت میکنی تا همه رو جمع کنه تا حواسشون پرت بشه تا تو به کارت برسی.
اونجا که اره ولی بعدش که میرین تو قسمت ممنوعه باید اونا رو بکشی.من کی این کارو با shout و spell انجام دادم.

AF-Y
08-11-2012, 19:27
لطفا یکی هم جواب مارو بده؟

AF-Y
11-11-2012, 13:23
مثل اینکه کسی نیست که به ما کمک کنه.:41:

farzan311
11-11-2012, 22:55
مثل اینکه کسی نیست که به ما کمک کنه.:41:

من دقیقا متوجه مشکلتون نشدم ولی این اخرین اپدیت بازی هست امیدوارم مشکلو حل کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد اگه لازم داشت

SnoWall
13-11-2012, 23:09
AF-Y عزیز ،
این مشکل شما از سه جا آب میخوره :
1- احتمالاا قبل از اینکه وارد پارتی بشی ، سلاح و تجهیزاتت رو به دوستت ندادی که برای به داخل سفارت قاچاق کنه، که بعدا بتونی برشون داری و استفاده کنی...
2- احتمالا سلاحهات رو وارد کردی، ولی نمیدونی کجا هستن، در این مورد باید قبل از اینکه دوستت در رو پشت سرت ببنده، توی همون اتاقکی که بقل آشپزخانه سفارت هست، از داخل سندوقچه سلاحهات رو برداری...
3- این یکی خیلی نادر اتفاق میفته، ولی میتونه یه با" باشه...

البته یه احتمال چهارم هم هست، اینه که به اندازه کافی مهارت برای درگیر شدن با نگهبانهارو نداری، واسه همین کشته میشی، در این یه مورد توصیه میکنم، بیخیال Main Quest بشی و برای یکم Skill هات رو افزایش بدی ;-)

میدوارم تونسته باشم کمکت کنم ، فعلا :sq_25:

AF-Y
14-11-2012, 16:32
AF-Y عزیز ،
این مشکل شما از سه جا آب میخوره :
1- احتمالاا قبل از اینکه وارد پارتی بشی ، سلاح و تجهیزاتت رو به دوستت ندادی که برای به داخل سفارت قاچاق کنه، که بعدا بتونی برشون داری و استفاده کنی...
2- احتمالا سلاحهات رو وارد کردی، ولی نمیدونی کجا هستن، در این مورد باید قبل از اینکه دوستت در رو پشت سرت ببنده، توی همون اتاقکی که بقل آشپزخانه سفارت هست، از داخل سندوقچه سلاحهات رو برداری...
3- این یکی خیلی نادر اتفاق میفته، ولی میتونه یه با" باشه...

البته یه احتمال چهارم هم هست، اینه که به اندازه کافی مهارت برای درگیر شدن با نگهبانهارو نداری، واسه همین کشته میشی، در این یه مورد توصیه میکنم، بیخیال Main Quest بشی و برای یکم Skill هات رو افزایش بدی ;-)

میدوارم تونسته باشم کمکت کنم ، فعلا :sq_25:
دوست عزیز من انجا رو با شوت و اسپل 10 دقیقه ای رد کردم. انجا جاییه که ادم بمونه؟

AF-Y
14-11-2012, 16:46
من دقیقا متوجه مشکلتون نشدم ولی این اخرین اپدیت بازی هست امیدوارم مشکلو حل کنه

پسورد اگه لازم داشت

چجوری باید بریزمش؟

farzan311
14-11-2012, 18:08
چجوری باید بریزمش؟

محتویاتش رو تو محل نصب بازی کپی کن همین

AF-Y
14-11-2012, 18:33
محتویاتش رو تو محل نصب بازی کپی کن همین
کپی کردم . skse هم دان کردم به ورژنش می خوره. حالا باید چجوری از مد استفاده کنم؟

dr.vampire
24-11-2012, 20:36
دوستان DLC های این بازی واسه PC هم اومده ؟؟؟ اگه هست از کجا دان کنم؟؟؟ لینک همه dlc هاشو بذارید منون میشم.

Amir Hossein
02-12-2012, 15:17
سلام بچه ها
از اونجایی که هیچکس تو بخش مشکلات اجرا فعالیت نمیکنه کفتم همینجا بپرسم...
من dlc دانگارد رو دانلود کردم
الان باید چکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم...؟

pirate sea
02-12-2012, 15:26
سلام بچه ها
از اونجایی که هیچکس تو بخش مشکلات اجرا فعالیت نمیکنه کفتم همینجا بپرسم...
من dlc دانگارد رو دانلود کردم
الان باید چکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم...؟

اگه توی قسمت مد ها تیکش اومده یعنی نصبه
وقتی به مرحله 10 رسیدی
یا با سرباز های گارد شهر ها حرف بزن
یا بین چند تا شهر سفر کن
یه ارک میاد بهت میگه که به دانگارد ملحق بشی
همین

pirate sea
02-12-2012, 15:41
سلام من یه مدتی هست بازی رو بازی نکردم(3 ماهی میشه)
ولی دوباره میخام نصب کنم یه ویندوز 8 خریدم وقتی اومد بازی رو نصب و بازی میکنم
2) راه خوب برای پول در آوردن
1) ماموریت های دارک برادر هود (اسمش یادم نیست)
2) ماموریت های دانگارد
3) اچینت ها و alchemy
4) دزدی!!
5) دزدیبیشتر
6 ) پول خرج نکردن
اینقدر توی طول بازی پول در میارید که خودتون نمیدونید باید چی کارش کنید نگران پول نباشد
3)اونایی که بازیشون سایه نداره مشکل از کارت گرافیک هست باید اپدیت بشه
4

Amir Hossein
02-12-2012, 16:36
اگه توی قسمت مد ها تیکش اومده یعنی نصبه
وقتی به مرحله 10 رسیدی
یا با سرباز های گارد شهر ها حرف بزن
یا بین چند تا شهر سفر کن
یه ارک میاد بهت میگه که به دانگارد ملحق بشی
همین
سلام
تو قسمت data اومده و تیکش رو زدم
مرحله ده یعتی چی؟
با سرباز کدم شهر من با سرباز هر شهری حرف میزنم هیچ اتفاقی نمیوفتته!
بین دو سه تا شهر هم سفر کردم هیچی نشد

pirate sea
02-12-2012, 16:42
سلامتو قسمت data اومده و تیکش رو زدممرحله ده یعتی چی؟با سرباز کدم شهر من با سرباز هر شهری حرف میزنم هیچ اتفاقی نمیوفتته!بین دو سه تا شهر هم سفر کردم هیچی نشدمنظورم level 10 بود یا بالا تر از10 با گارد هر شهری که شد حرف بزن ماموریت هاش شروع میشه ( ماموریت دانگارد)

Amir Hossein
02-12-2012, 17:06
منظورم level 10 بود یا بالا تر از10 با گارد هر شهری که شد حرف بزن ماموریت هاش شروع میشه ( ماموریت دانگارد)
درست شد
من چیت زده بودم لولم 0 بود:31:

pirate sea
02-12-2012, 19:36
درست شد
من چیت زده بودم لولم 0 بود:31:
خوش حال شدم درست شد :sq_25:

hoha881
03-12-2012, 13:04
Skyrim DLC Dragonborn
کسی از این dlc جدیده خبر نداره؟

Amir Hossein
03-12-2012, 13:30
مثه این که اینجا داره خاک میخوره:31:
من خون آشام شدم
راهی نداره که برگردم؟
نه اینکه آدم بشم
منظورم اینه که دیگه جزء خون آشام ها نباشم

virus2009
03-12-2012, 14:38
Skyrim DLC Dragonborn
کسی از این dlc جدیده خبر نداره؟

تا 1 یا 2 روز دیگه میاد

مثه این که اینجا داره خاک میخوره:31:
من خون آشام شدم
راهی نداره که برگردم؟
نه اینکه آدم بشم
منظورم اینه که دیگه جزء خون آشام ها نباشم

یک زمانی ما اینجا کلی آموزش و بحث و اینا داشتیم
یک سال از ریلیز بازی گذشته بایدم خاک بخوره
برای حل مشکل هم برو اینجا :

اینجا هم بعضی از آموزش های بازی :

pirate sea
03-12-2012, 15:07
من امروز دارم نصب میکنم!
بازی رو بعد از 3 ماه
ویرایش:
نصب کردم ولی دیگه حس skyrim بازی کردن ندارم
چون 6 بار حدودا بازی کردم و 3 بار تا آخرش رفتم
هی بازی خوبی بود شاید دوباره تابستون یه بار تا آخر برم
یا شایدم یهو حسم اومد و بازی کردم
معلوم نیست!!
اگه سوالی داشتیدبپرسید
ولی شما هایی که تا آخرش نرفتید توصیه میکنم بازی کنید
بیشترین لولی که گرفتم 83 بود
دیگه هیچی حریفم نمیشد
اگه بازی آنلاین میشد
حاضر بودم ADSL ببندم و بازی کنم.
پس فعلا بای بای Skyrim !!!!!!!!
بطور کلی دیگه بازیش برای من خسته کننده شد ه. ولی شاید زد به سرم و بازی کردم
چمیدونم!!!!!!!

Captain Sj
03-12-2012, 21:28
دوستان سلام!!ظاهرا من نبودم انجمن پوکونده!می گم راهی نیست که jon battle born رو به خواسته اش برسونیم؟

*Forgotten*
03-12-2012, 22:58
راستی دوستان این آپدیت هایی که براش اومده (مخصمصا آپدیت های reloaded) باید همشون نصب بشن یا نه فقط آخرین آپدیتو بزنیم کافیه؟؟؟

Amir Hossein
04-12-2012, 00:08
یک زمانی ما اینجا کلی آموزش و بحث و اینا داشتیم
یک سال از ریلیز بازی گذشته بایدم خاک بخوره
برای حل مشکل هم برو اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا هم بعضی از آموزش های بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میدونم:31:
من تازه این dlc دانگارد رو دانلود کردم
اونو دارم میرم
الان می میتونم با استفاده از قدرتم تبدیل به خون آشام بشم
میخوام دیگه اینطوری نشه
طرف خوبها باشم:31:
(اون SEZAYESH هم تو نقل قول آموزشتون یوزر قبلی من بود:31:)

virus2009
04-12-2012, 00:21
اونو دارم میرم
میخوام دیگه اینطوری نشه

آها از اون لحاظ
وقتی پست هامو نگاه میکردم دیدم شما هم دیدینشون واسه همین تعجب کردم

راستش من Dawnguard رو تموم نکردم و دارم بازیش میکنم اطلاعات دقیق ندارم

pirate sea
05-12-2012, 14:50
:sq_5::sq_8::sq_5:
اونو دارم میرم
میخوام دیگه اینطوری نشه
تو اگه رفتی طرف Vampire ها وقتی Vampire شدی. یه قدرت داری به نام vampire Lord. که اگه اونو بزنی تبدیل میشی
به vampire Lord

قدرت خیلی خوبه
اگه میخای بری طرف دانگارد. و vampire نشی
باید از یه سیو دیگه قبل از این که ماموریت رو شروع کنی بیاری و بری طرف دانگارد .
( ااگه فقط میخای vampire نباشی و از سیو قبلی نیاری راهای مداوا کردن vampire رو دنبال کن )
اگه نفهمیدی بیشتر توضیح بدم
راستی راستی
توی دانگارد میتونی troll بخری 500 سکه می شه

((زیاد مفهوم سوالت رو نفهمیدم یه جور واضه تر سوال کن ))
(((((Vampire وVampire Lord بهتره تازه اگه ماموریت های vampires رو تموم کنی دیگه مردم دنبالت نمیکنن))))))

pirate sea
06-12-2012, 12:51
ویرایش:
مد hearthfire
یا DSL
رو نصب کردم خونه رو کامل ساختم عجیب باحاله هر چی بخای داره
میتونی 2 تا بچه به فرزندی بگیری خیلی باحاله

pedram3001
07-12-2012, 15:50
کسی میدونه چجوری میشه وسط بازی تغییر نژاد یا قیافه داد؟

pirate sea
07-12-2012, 17:03
کسی میدونه چجوری میشه وسط بازی تغییر نژاد یا قیافه داد؟دوست عزیز توصیه میکنم نکنی این کارو چون:ممکنه باعث باگ در بازی بشه و بعدش مشکل داشته باشی ولی یه کدوم از این دوتا بود رمز دقیقا یادم نیست !
:sq_11::sq_6::sq_8:SETPLAYERRACE یا SETPLAYERRICE لولی احتمالا درسته !

*Forgotten*
09-12-2012, 08:47
سلام

من هوس کردم این بازی رو یه بار دیگه تموم کنم
hd texture ها و آپدیت 11 رو دانلود کردم

الان سوالم اينه كه:

hd texture ها رو اول نصب کنم بعد آپدیت 11 رو یا برعکس ؟؟

pirate sea
09-12-2012, 23:04
من دی سی ال heartfire (همون که توش خونه میسازید)
رو نصب کردم
با هزار تا فلاکت و بدبختی خونه رو ساختم
خودم که تنها توی خونه بودم خوب بود
ولی وقتی رفتم زنو بچه گرفتم:-)
اونا که توی خونه هستن(به محض اینکه وارد خونه میشم)
از بازی میپره بیرون بدون هیچ پیغامی!!
کسی راهی داره؟کمممممممممممممممک
(((البته خودم یه راه خوب یاد گرفتم رفتم زنم رو کشتم بچه هم نگرفتم خوب شد !!! ولی من زن و بچه میخام پیر شدم دیگه باید ازدواج کنم ))))
_________;_==%%==%%%%%%%%%%%%%%%%%%:n04:%
امروز ماموریت های
The DarkBrotherHood
<<برادران تاریک>>
رو تموم کردم خیلی خیلی با حاله هر چند که 10 باری بازی کردم ولی از این گروه هیچ وقت خسته نمیشم
:n16:
عالیه :n02:
حیف که آخرش خونواده از هم میپاشه همه میمیرن...:n14:.
به دست اون امپراتوری های کصافط !!!!
بعد بگید امپراتوری ها خوبند :n28::n27:اَه اه ....:n28:

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@We Know!@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ما میدانیم...!

Gregar
10-12-2012, 14:43
سلام

من هوس کردم این بازی رو یه بار دیگه تموم کنم
hd texture ها و آپدیت 11 رو دانلود کردم

الان سوالم اينه كه:

hd texture ها رو اول نصب کنم بعد آپدیت 11 رو یا برعکس ؟؟

فرق نمیکنه . چون فکر نکنم با هم تداخل داشته باشن . ولی اول hd رو نصب کن بعد اپدیت 11 رو . پیشنهاد میکنم dlc ها رو هم بگیری و بعد اپدیت رو نصب کنی .

من دی سی ال heartfire (همون که توش خونه میسازید)
رو نصب کردم
با هزار تا فلاکت و بدبختی خونه رو ساختم
خودم که تنها توی خونه بودم خوب بود
ولی وقتی رفتم زنو بچه گرفتم:-)
اونا که توی خونه هستن(به محض اینکه وارد خونه میشم)
از بازی میپره بیرون بدون هیچ پیغامی!!
کسی راهی داره؟کمممممممممممممممک
(((البته خودم یه راه خوب یاد گرفتم رفتم زنم رو کشتم بچه هم نگرفتم خوب شد !!! ولی من زن و بچه میخام پیر شدم دیگه باید ازدواج کنم ))))
_________;_==%%==%%%%%%%%%%%%%%%%%%:n04:%
امروز ماموریت های
The DarkBrotherHood
<<برادران تاریک>>
رو تموم کردم خیلی خیلی با حاله هر چند که 10 باری بازی کردم ولی از این گروه هیچ وقت خسته نمیشم
:n16:
عالیه :n02:
حیف که آخرش خونواده از هم میپاشه همه میمیرن...:n14:.
به دست اون امپراتوری های کصافط !!!!
بعد بگید امپراتوری ها خوبند :n28::n27:اَه اه ....:n28:

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@We Know!@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ما میدانیم...!

عزیزم نمیشد توی اسپویلر بزاری ؟
بعد در ضمن unofficial hearthfire patch رو نصب کن شاید درست بشه . قبلش هم unofficial dawnguard رو نصب کن اگه این dlc رو هم داری .

pirate sea
10-12-2012, 17:06
درست نشد ولی ممنون ار کمکت
________:n01:
یه سوال چطوری میشه اعضای دارک برازر رو زیاد کرد
مثلا دوباره اونهایی که بودن بر گردن؟:n03:
______
سوال
به نظرتون حالا که ماموریت های دارک برادر رو تموم کردم برم کدوم گروه؟غیر از کالج !!:n13:

Amir Hossein
11-12-2012, 00:06
این dlc جدیده dragonborn نیومد؟
کی میاد؟

vahidgame
11-12-2012, 00:22
این dlc جدیده dragonborn نیومد؟
کی میاد؟

بله برای xbox 360 اومده
برای pc و ps3 هم قراره سال دیگه بیاد

Gregar
11-12-2012, 11:53
بله برای xbox 360 اومده
برای pc و ps3 هم قراره سال دیگه بیاد

شاید این اپدیت 11 هم اخرین اپدیت باشه . چون نوشته required to run Dragonborn . و شاید این هم اخرین DLC باشه .

راجع به مودهای دست ساز سایت نکسوس هم گفتم یه نکته ای رو بگم .
الان همه مودهاش رو میشه با قابلیت رزیوم دانلود کرد . بعضی وقتها سرعتش هم بالاست . تا چند وقت پیش یه محدودیتی اعمال کردن برای کاربرای مجانی که رزیوم نداشت و نمیشد مودهای سنگین رو دانلود کرد .

پیشنهادی که دارم برای کسایی که مثل من میخوان بازی رو دوباره برن اینه که مودهای T3nd0s SkyRe و Immersive armors رو نصب کنن که به شدت بازی رو جالب میکنه . مخصوصا SkyRe . اکثر مودها هم با DLC های امده تا الان سازگارن .
من خودم اون زمان بازی نصفه نیمه ولش کردم و گذاشتم کلی مود قشنگ که اومد بعد بازی رو دوباره با مودهاش و DLC هاش نصب کنم . الان کلی مود ریختم بازی واسم عوض شده کلا .

p3yman_xl
11-12-2012, 11:56
دوستان DLC جدید ارزش دانلود داره ؟ چند ماهی میشه سراغ اسکایریم نرفتم.

pirate sea
11-12-2012, 18:04
من که heartfire رو پاک کردم خونه هه باگ داشت تا واردشمیشدم خارج میشد
بازی فرقی نمیکنه فقط یه خونه کامل داره همین !
ولی حیف خونه خیلی باحال بود
همه چیز داشت حتی میتونستم گیاه بکارم توش:-)
و گیاهان دارویی مخصوص alchemy
میرم یه خونه توی solution .(اسمش بلد نیستم)
بخرم شایدم مد خونه جدید نصب کردم!!!:n19::n08:

pirate sea
13-12-2012, 17:18
چرا من که میرم توی آب همه جا تار هست؟:n29:

Gregar
14-12-2012, 14:12
من که heartfire رو پاک کردم خونه هه باگ داشت تا واردشمیشدم خارج میشد
بازی فرقی نمیکنه فقط یه خونه کامل داره همین !
ولی حیف خونه خیلی باحال بود
همه چیز داشت حتی میتونستم گیاه بکارم توش:-)
و گیاهان دارویی مخصوص alchemy
میرم یه خونه توی solution .(اسمش بلد نیستم)
بخرم شایدم مد خونه جدید نصب کردم!!!:n19::n08:

hearthfires unofficial patch نصب کن شاید درست شد .

چرا من که میرم توی آب همه جا تار هست؟:n29:

این اب رو فکر کنم همینجوریه . البته منظورت از تار شدن رو نمیفمم چیه . توی اب دید یکم بد میشه ولی خیلی تار نمیشه .

pirate sea
14-12-2012, 17:14
hearthfires unofficial patch نصب کن شاید درست شد .
نصب کردم درست نشد!!

این اب رو فکر کنم همینجوریه . البته منظورت از تار شدن رو نمیفمم چیه . توی اب دید یکم بد میشه ولی خیلی تار نمیشه .
وقتی میرم توی آب همه جا تاره اصلا هیچی معلوم نیست هیچی پیدا نیست چرا؟
کمممممممممممممممک من میخام ماهی بگیرم برای alchemy

pirate sea
14-12-2012, 17:16
چند تا مد خوب معرفی کنید البته کم حجم باشه بهتره

brain
15-12-2012, 02:34
سلام.
بچه ها dragonborn و آپدیت 1.8 اومد واسه دانلود یا نه ؟ هرچی میگردم نیست !

pirate sea
15-12-2012, 22:02
خب خب خب !!Skyrim رو دوباره تموم کردم با لول 40 الودین رو با 2تا تیر سمی که هر کدوم 1690 تا خون کم میکرد کشتم هر دو رو هم با alchemy ساخته بودم این دفعه نژادم حاجیت بود از حالا به بعد باید توی Skyrim ول بچرخم و skill بگیرم و ماموریت برم تا یه DSL جدید بیاد ولی اگه دارید بازی میکنید همیشه alchemy رو زیاد کنید خیلی مفید هست حالا هم میخام برم کالج جادوگری !!! این دفعه thef بودم با حاله و دارم آهنگری رو زیاد میکنمفعلا

Gregar
16-12-2012, 21:41
این مود skyre عجب چیزیه . بازی رو یه جورایی هم سخت کرده هم باحال . دیگه از اون چرخش alchemy>enchantment>smithing خبری نیست . واسه حمله های عادی هم ازت استمینا کم میکنه . کلا دهن ادم سرویس میشه تا قوی بشی . حالا میفهمم بازی وانیلیش چقدر اسون بوده .
مود realistic needs هم یکی از معرکه ترین مودهاییه که تا حالا نصب کردم . به بازی اصلا جون داده .

سلام.
بچه ها dragonborn و آپدیت 1.8 اومد واسه دانلود یا نه ؟ هرچی میگردم نیست !

1.8 که خیلی وقته اومده اما dragonborn نه هنوز . تازه فکر کنم واسه ایکس باکس اومده . طول میشکشه واسه پی سی بیاد .

pirate sea
17-12-2012, 22:09
پچ 1.8 .لینک دانلود بزارید لطفا:n12:

brain
20-12-2012, 04:34
یکی از دوستام داره روی اسکایریم شدیدا کار میکنه ، حدود 240 تا مود از اسکایریم نکسوس گرفته (کلا سایتو زیرو رو کرد :31: )
دونه دونه همرو داره نصب و تست میکنه ، تا الان کلا که خیلی باحال شده ، بیشتر هم روی گرافیک و زنده تر کردن اتمسفر بازی داره کار میکنه. بیشتر مود هاش راجع به این دوتا + یه سری چیزای کاربردی و طبیعی تر شدن خود بازی هستش. :n12:
همه ی آپدیتها و dlc هارو هم ریختیم ، به جز dragonborn که نیومده.

MAHY@R
20-12-2012, 14:54
این مود skyre عجب چیزیه . بازی رو یه جورایی هم سخت کرده هم باحال . دیگه از اون چرخش alchemy>enchantment>smithing خبری نیست . واسه حمله های عادی هم ازت استمینا کم میکنه . کلا دهن ادم سرویس میشه تا قوی بشی . حالا میفهمم بازی وانیلیش چقدر اسون بوده .
مود realistic needs هم یکی از معرکه ترین مودهاییه که تا حالا نصب کردم . به بازی اصلا جون داده .

این مود realistic needs دقیقا چی کار میکنه چند وقت بود بازی نمیکردم الان میخوام دوباره شروع کنم ادامه ش رو برم الان اینو بریزم خوبه؟

Gregar
20-12-2012, 23:03
این مود realistic needs دقیقا چی کار میکنه چند وقت بود بازی نمیکردم الان میخوام دوباره شروع کنم ادامه ش رو برم الان اینو بریزم خوبه؟

اسم اصلش realistic needs and decease هستش که باعث میشه غذا خوردن و اب خوردن و مریض شدن و خوابیدن توی بازی واقعی بشه . جوری که مثلا هر یک ساعت یه کم به اون مولفه (مثلا گرسنگی) اضافه میشه و وقتی به حد نصاب رسید میزنه گرسنه که باید غذا بخوری وگرنه مثلا stamina ات دیر برمیگرده .
یا مثلا اگه غذای مونده بخوری مریض میشی یا واسه اب خوردن حتی اگه از اب رودخانه بخوری ممکنه مریض بشی و باید اون اب رو بجوشونی یا گوشت خام که بخوری هم ممکنه مریض بشی .
مریضی ها هم مثل قبلا الکی نیست . هر مریضی چندتا مرحله داره که اگه خوبش نکنی میره مرحله بعد و وضعت وخیم تر میشه و زودتر خسته میشی و باید همیشه بخوابی . این مریضی ها واقعا روی اعصابه . یعنی مثلا الان که من دارم بازی میکنم اگه یک گرگ گازت بگیره و مریض بشی کلی از خونت و استمینات کم میکنه یا ...
خوابیدن ها هم که بستگی به خستگیت داره . مثل قبل نیست که 2 ساعت بخوابی و اون well rested رو بگیری . باید کلی بخوابی و خستگی در کنی تا اون well rested رو بگیری .
چیز جالب دیگه ای که این مود اضافه میکنه مست کردنه . یعنی شما wine که میخوری کمی مست میکنی . یه کمش خوبه ولی زیاد که بخوری میره توی مرحله از خود بی خود شدن . دیگه حتی نمیتونی حرکت کنی و یه سره میخوری زمین . تصویر هم تار میشه .
این مود این قابلیت رو هم بهت میده که توی سفرهات کمپ بزنی و اتیش درست کنی و .... خیلی باحاله .

کلا مودهایی که بازی رو طبیعی میکنه خیلی بهتره و طرفدار زیاد داره . یکی دیگه هم بود wet and cold که مثلا بارون یا برف میومد ملت سریع میرفتن تو خونه یا توی طوفان کند میشدی و ...
frostfall هم یک مود دیگه بود که به قول خودش سرمای اسکایریم و اب و هوای مناطق مختلف روی ادمها تاثیر میزاره . مثلا وقتی میری توی اب سرد شمال اسکایریم توی 30 ثانیه میمیری اما توی ابهای جنوبی تر میشه مثلا راحت شنا کرد . یا توی برف و بارون دیدت بد میشه .
البته این دوتا مود اخر چون باگ زیاد دارن من یکی نصب نکردم .

این مود T3nd0 skyre هم خیلی مود خوبیه . کلی گیم پلی جدید به بازی اضافه میکنه . مثلا دیگه لول 81 اخرین لول نیست . هر اسکیل تا 300 تا میره و لولت شاید تا صد و اندی بره . در عوض تعداد پرک ها رو زیاد کرده . مثلا درخت Archery توی این مود 47 تا پرک داره . مودهای بدرد نخور دیگه قابل بازی شدن .
مثلا با سپر که timed block اضافه شده به بازی . یا مثلا روشهای بازی به صورت mage assassin و myrmidon . کلا اسم این مود هست skyrim redone که از اسمش معلومه با این بازی چه کار میکنه .

من خودم قبلا بازی کردن منتهی وسطهاش ولش کردم و الان دوباره دارم بازی میکنم که خیلی بهتر شده . اگه میخوای دوباره بازی کنی حتما این مود skyre رو بگیر که خیلی بازی رو واست تازه تر میکنه . بقیه مودها رو به شرطی اضافه کن که با این مودو بقیه مودهات compability داشته باشن .
نکته اخر هم اینکه هر چی مود بیشتر نصب کنی بازیت قشنگتر میشه و در عوض باگدارتر میشه . پس خیلی مود نصب نکن وگرنه کلا ممکنه حتی بازی به زور بالا بیاد . nexus mod manager رو بگیر و تقریبا تا 15 تا مود بیشتر نریز همونایی که بیشتر فکر میکنی لازمه .

pirate sea
22-12-2012, 13:15
.من سرعت بازی ام خیلی کمه کمک کنید لطفا سرعت فریم ها هم کمه اعصابم ریخته به هم کمک کنید !راهی هست؟

Gregar
23-12-2012, 09:47
.من سرعت بازی ام خیلی کمه کمک کنید لطفا سرعت فریم ها هم کمه اعصابم ریخته به هم کمک کنید !راهی هست؟

تو همه پچ ها رو نصب کردی . اپدیت 11 که همون پچ 1.8 میشه رو میگم . من قبلا خیلی وسط بازی لگ دار میشد . ولی از پچ 1.5 به بعد دیگه این مشکل رفع شد . الان که پچ ها رو نصب کردم به همراه dawnguard و hearhfire خیلی بهتر شده و لگی نمیبینم .

pirate sea
23-12-2012, 13:23
تو همه پچ ها رو نصب کردی . اپدیت 11 که همون پچ 1.8 میشه رو میگم . من قبلا خیلی وسط بازی لگ دار میشد . ولی از پچ 1.5 به بعد دیگه این مشکل رفع شد . الان که پچ ها رو نصب کردم به همراه dawnguard و hearhfire خیلی بهتر شده و لگی نمیبینم .لینک پچ 1.8 رو بزار لطفا چند مگه؟من اپدیت 1.7 رو دارم و نصبه

Gregar
24-12-2012, 10:59
لینک پچ 1.8 رو بزار لطفا چند مگه؟من اپدیت 1.7 رو دارم و نصبه

برو توی این پیج دانلود کن .

از توی ادرس لینک خط فاصله ها رو بردار .

dlc ها رو نصب کردی ؟

پ.ن : خداییش یه Dlc داونگارد 20 دلاره که میشه تقریبا 50 هزار تومن . بعد ما میایم به راحتی توی سه ساعت دانلود میکنیم حالشو میبریم . حق دارن این نکسوسی ها به کرکی ها میگن پایرت .

sepand_salehi
27-12-2012, 01:12
سلام
یه سوال داشتم
این مود ها که تو بازی نصب می کنیم آیا تو بازی باگ ایجاد نمی کنه

و دوم اینکه آیا مود ها با هم سازگار هستند> یعنی می توان همه ی مود ها را با هم داشت؟

Gregar
27-12-2012, 09:57
سلام
یه سوال داشتم
این مود ها که تو بازی نصب می کنیم آیا تو بازی باگ ایجاد نمی کنه

و دوم اینکه آیا مود ها با هم سازگار هستند> یعنی می توان همه ی مود ها را با هم داشت؟

1.چرا باگ هم ایجاد میکنن . البته بستگی به خودت داره . ایا بازی زیباتر با کمی باگ بهتره یا بازی معمولی (وانیلی) بدون باگ ؟ البته اگه باگ در یه حدی باشه که کاملا جلوی بازی کردنت رو بگیره من قید اون مود رو میزنم اما یه ذره باگ گرافیکی یا خیلی کوچیک واسم مهم نیست . کاری که بعضی مودها با بازی میکنن ادم قید باگ رو هم میزنه .

2.اکثر مودهای معروف با هم خودشون رو سازگار میکنن و پچ compability میدن یا اصلا از اول با هم تداخل ندارن . اکثر مودهای کوچیک هم که فقط یه تغییر کوچیکی توی بازی میدن خیلی با بقیه تداخل ندارن ولی ممکنه بعضی مودهای دیگه با تداخل داشته باشن . پس همه مودها رو نمیشه با هم داشت . وقتی یه مود میخوای نصب کنی اول باید صفحه مود رو بخونی ببینی سازنده اش راجع به سازگاری با مودهای مختلف چی گفته . توی قسمت دانلود فایلها هم باید ببینی پچی چیزی واسه سازگاری با یک مود دیگه گذاشته واسه دانلود یا نه . اگه هم چیزی راجع به سازگاریش ننوشته بود باید ببینی کار اون مود چیه و چه چیزایی رو توی بازی دست کاری میکنه . مثلا دوتا مود که هر دوتاشون روشنایی یا اب و هوا رو تغییر میدن به احتمال زیاد با هم ناسازگارن .
کلا پیشنهاد میکنم فقط مودهای معروف رو بگیری اگه خواستی . توی صفحه مود یه چیزی داره به نام endorsement که محبوبیت اون مود رو نشون میده . اکثر این مودها با خودشون رو سازگار میکنن . در ضمن واسه هر چیزی فقط و فقط یک مود بگیر . مثلا دوتا مود با هم نگیر که نژادها رو عوض میکنن .

اگه مود میخواستی بهم بگو شاید تونستم کمکت کنم . چون من خیلی مود دارم .:n02:

sepand_salehi
27-12-2012, 15:22
1.چرا باگ هم ایجاد میکنن . البته بستگی به خودت داره . ایا بازی زیباتر با کمی باگ بهتره یا بازی معمولی (وانیلی) بدون باگ ؟ البته اگه باگ در یه حدی باشه که کاملا جلوی بازی کردنت رو بگیره من قید اون مود رو میزنم اما یه ذره باگ گرافیکی یا خیلی کوچیک واسم مهم نیست . کاری که بعضی مودها با بازی میکنن ادم قید باگ رو هم میزنه .

2.اکثر مودهای معروف با هم خودشون رو سازگار میکنن و پچ compability میدن یا اصلا از اول با هم تداخل ندارن . اکثر مودهای کوچیک هم که فقط یه تغییر کوچیکی توی بازی میدن خیلی با بقیه تداخل ندارن ولی ممکنه بعضی مودهای دیگه با تداخل داشته باشن . پس همه مودها رو نمیشه با هم داشت . وقتی یه مود میخوای نصب کنی اول باید صفحه مود رو بخونی ببینی سازنده اش راجع به سازگاری با مودهای مختلف چی گفته . توی قسمت دانلود فایلها هم باید ببینی پچی چیزی واسه سازگاری با یک مود دیگه گذاشته واسه دانلود یا نه . اگه هم چیزی راجع به سازگاریش ننوشته بود باید ببینی کار اون مود چیه و چه چیزایی رو توی بازی دست کاری میکنه . مثلا دوتا مود که هر دوتاشون روشنایی یا اب و هوا رو تغییر میدن به احتمال زیاد با هم ناسازگارن .
کلا پیشنهاد میکنم فقط مودهای معروف رو بگیری اگه خواستی . توی صفحه مود یه چیزی داره به نام endorsement که محبوبیت اون مود رو نشون میده . اکثر این مودها با خودشون رو سازگار میکنن . در ضمن واسه هر چیزی فقط و فقط یک مود بگیر . مثلا دوتا مود با هم نگیر که نژادها رو عوض میکنن .

اگه مود میخواستی بهم بگو شاید تونستم کمکت کنم . چون من خیلی مود دارم .:n02:

ممنون از جواب کاملتون

آره ممنون می شم که چند تا مود عالی بهم معرفی کنید. اگر هم می توانید محل دانلود آن را معرفی کنید

با تشکر فراوان

pirate sea
28-12-2012, 18:56
میشه اون مد که فریم رو افزایش میده بزارید لطفا خیلی بهش نیاز دارم سرعت بازی خیلی کم شده :-(

Captain Sj
29-12-2012, 18:18
خوب دوستان من تا به حال هیچ DLC یا مدی نریختم بلد هم نیستم بریزم .چندتا مد بگین که به بازی امکانات کاملا جدیدی اضافه کنه(زره و شمشیر و لباس و امکانات ساخت کارکتر و ضربه ها و فینیشر و ...)چند تا مد هم اگه میشه بزارین که بازی رو طبیعی تر کنه و قابلیت های انسانی رو مبیشتر کنه .بی زحمت لینک هاش هم اگه ممکنه بزارین ممنون میشم.بی زحمت یاد هم بدین چه جوری باید مد نصب کرد.:n02::n02::n02::n02:

sepand_salehi
29-12-2012, 23:25
خوب دوستان من تا به حال هیچ DLC یا مدی نریختم بلد هم نیستم بریزم .چندتا مد بگین که به بازی امکانات کاملا جدیدی اضافه کنه(زره و شمشیر و لباس و امکانات ساخت کارکتر و ضربه ها و فینیشر و ...)چند تا مد هم اگه میشه بزارین که بازی رو طبیعی تر کنه و قابلیت های انسانی رو مبیشتر کنه .بی زحمت لینک هاش هم اگه ممکنه بزارین ممنون میشم.بی زحمت یاد هم بدین چه جوری باید مد نصب کرد.:n02::n02::n02::n02:

فعلا منتظر دوستمون Gregar هستیم که چند تا از مود های عالی ای رو که بازی کرده معرفی کنه.

رضا جنگنده
30-12-2012, 14:07
سلام
من می خوام بازیو دوباره شروع کنم.(یادتون باشه رو ایکس باکس بازی می کردم.چون نمی شه روش مد نصب کرد می خوام کامپیوترش رو بگیرم.)
نمی دونم با مد به سیستمم می خوره یا نه.
با این سیستمی که دارم به نظرتون بگیرمش یا نه؟
vga:1 gb
ram:2 gb
cpu:AMD athlon Dual core 4600
2.41 ghz

pirate sea
30-12-2012, 21:39
چرا سرعتم کمه
خیلی سرعت بازی کم شده کمممممممممممممممک!

رضا جنگنده
05-01-2013, 17:12
سلام
من می خوام بازیو دوباره شروع کنم.(یادتون باشه رو ایکس باکس بازی می کردم.چون نمی شه روش مد نصب کرد می خوام کامپیوترش رو بگیرم.)
نمی دونم با مد به سیستمم می خوره یا نه.
با این سیستمی که دارم به نظرتون بگیرمش یا نه؟
vga:1 gb
ram:2 gb
cpu:AMD athlon Dual core 4600
2.41 ghz
کسی نمی دونه؟

handel
15-01-2013, 00:29
من این بازی رو تازه نصب کردم خیلی جالبه که یک نژاد شبیه به انسان طراحی کردند و اسمش رو گذاشتن نژاد nord که از باقی نژادها بهتره و سرزمین اسکاریم هم برای اونهاست و از این نژاد انواع و اقسام حماسه سرایی ها در بازی وجود داره و بازیکنها هم به طبع همین نژاد رو انتخاب میکنند اگه قرار باشه نژاد واقعی در بازی باشه پس باید تمام نژاد ها باشند اینجوری مثلا دارند زیرآبی تبلیغ نژادشون میکنند و جز اینکه خاک بر سر بودن خودشون نشون بدن هیچی نیست. بنده همین جا عهد میبندم یه بازی با یک مشت نژاد کج و ماوج مفلوک طراحی کنم والبته بهمراه یک نژاد انسانی با تمام قدرتها و اسمش رو هم میگذارم نژاد آریایی.

Captain Sj
16-01-2013, 22:10
بله؟نژاد آریایی؟چیه مد جدیده؟:n09:

hoha881
17-01-2013, 16:38
اسكايريم يك استان از تامريل هست كه محل سكونت نرد هاست.پس قهرمان هاش و ... اكثرا نرد هستن.
اين نژاد ها هم هيچ كدوم برتري خاصي بر هم ديگه ندارن.توي لول هاي بالا اصلا به چشم نمياد.نرد و خاجيت و برتون به نظرم خوب باشن.

pharm
18-01-2013, 12:18
من با orc تا لول 50 رفتم حالا دارم با high elf میرم چه حالی میده قدرت جادوش خداس
میشه گفت nord یه شخصیت optimize شده است یعنی از هر قدرتی به طور متوسط داره
ولی مثلا orc قدرت two handed بالاست یا این high elf قدرت جادو هاش یه ذره بیشتره بقیه است

pharm
18-01-2013, 12:23
شما مدل کارت گرافیکتو بگو مثلا 9600gt یا 8400gt یا سری gtx

Mobham69
18-01-2013, 19:36
سلام بر دوستان
میخواستم بدونم یه پچ یا آپدیت چیزی اومده که باگ های بازی رو کم کنه ؟ یا یه سری چیز تازه اضافه شه ؟ بعضی مشکلات رو فیکس کنه ؟ ورژن بازی من همون اصلیه و روش هیچ چیزی نصب نکردم آپدیت ..............

Little Sparrow
18-01-2013, 22:28
سلام بر دوستان
میخواستم بدونم یه پچ یا آپدیت چیزی اومده که باگ های بازی رو کم کنه ؟ یا یه سری چیز تازه اضافه شه ؟ بعضی مشکلات رو فیکس کنه ؟ ورژن بازی من همون اصلیه و روش هیچ چیزی نصب نکردم آپدیت ..............
اخرین پچ اومده برای بازی 1.8.151.0.7 هست.فقط کافیه همین رو بریزید.کلی باگ رفع میشه.Kill Cam های جدید و Mounted Combat و ... چیزای دیگه اضافه میشن.
لینک این پچ هم تو سایت های ایرانی پیدا میکنی.

Mobham69
19-01-2013, 00:34
اخرین پچ اومده برای بازی 1.8.151.0.7 هست.فقط کافیه همین رو بریزید.کلی باگ رفع میشه.Kill Cam های جدید و Mounted Combat و ... چیزای دیگه اضافه میشن.
لینک این پچ هم تو سایت های ایرانی پیدا میکنی.

بعد این پچ که میگی معتبر هست ؟
:n13:
لطفا لینک دانلود معتبر بده / ممنون
بعد اینکه همین رو بگیرم و نصب کنم تمومه ؟ یا باید به ترتیب پچ ها رو بریزم مثلا:
1.1>1.2>1.3>......>1.8؟

MAHY@R
19-01-2013, 10:07
1.1>1.2>1.3>......>1.8؟

دوستان منم همین سوال رو دارم پچ ها رو باید به ترتیب بریزیم یا آخری رو بریزیم کافیه؟

virus2009
19-01-2013, 12:36
1.1>1.2>1.3>......>1.8؟

آپدیت شماره 11 اسکیدرو کرک شده : ( ورژن 1.8.151.0.7 )

این آپدیت برای نصب DLC ـیه Dragonborn که 16 روز دیگه میاد لازمه

Uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | UltraMegabit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | HipFile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای نصب آپدیت ها فقط کافیه آخرین آپدیت رو نصب کنید و به آپدیت های قبلی نیازی نیست

Mobham69
19-01-2013, 17:41
آپدیت شماره 11 اسکیدرو کرک شده : ( ورژن 1.8.151.0.7 )

این آپدیت برای نصب DLC ـیه Dragonborn که 16 روز دیگه میاد لازمه

Uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | UltraMegabit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | HipFile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای نصب آپدیت ها فقط کافیه آخرین آپدیت رو نصب کنید و به آپدیت های قبلی نیازی نیست
ممنون ولی این لینک هایی که قرار دادین نیاز به اکانت های پولی داره . البته رایگان هم داره ولی با سرعت افتضاح ...
آگه میشه بگین حجم این پچ چقدره و اینکه لطفا یه لینک درست از سایت های ایرانی بزارید ...
ممنون میشم.:n11:

Little Sparrow
19-01-2013, 18:04
لینک اپدیت 11 در سایت ایرانی:

این یازدهمین اپدیت رسمی بازی هست.غیر رسمی هم پچ هست ولی شما همین رسمی ها رو نصب کنید.

MAHY@R
19-01-2013, 18:54
دوستان این high res texture هم اگه کسی داره لطف کنه بگذاره خیلی ممنون

Mobham69
20-01-2013, 04:06
من این رو گرفتم نصب هم کردم..
حالا میخوام بدونم اینی که نصب کردم چیز هایی که توی آپدیت های قبلی هست رو هم در بر داره ؟ یا هر آپدیت یه سری چیزای خاصی داره ؟:n13:
یه سوال هم پیش اومد الان اینکه این آپدیت رو من کپی کردم جایی که بازی نصب هست و الان ورژن درست شده
1.8.151.0.7حالا این یک فایلی داره به نام Reloaded
این چیه ؟ بعد اینکه باید کرک کنم این آپدیت رو یا همینطوری درست هست ؟

Little Sparrow
20-01-2013, 13:39
من این رو گرفتم نصب هم کردم..
حالا میخوام بدونم اینی که نصب کردم چیز هایی که توی آپدیت های قبلی هست رو هم در بر داره ؟ یا هر آپدیت یه سری چیزای خاصی داره ؟:n13:
یه سوال هم پیش اومد الان اینکه این آپدیت رو من کپی کردم جایی که بازی نصب هست و الان ورژن درست شده
1.8.151.0.7

حالا این یک فایلی داره به نام Reloaded
این چیه ؟ بعد اینکه باید کرک کنم این آپدیت رو یا همینطوری درست هست ؟
اپدیت های قبلی رو هم همراه خودش داره.مثلا شما الان در حالی که سوار اسب هستی میتونی بجنگی.این قابلیت با اپدیت 1.6 اضافه شد.
در مورد اون فایل:
اسمش Realoaded.nfo هست؟
اگر اینه که چیزه خاصی نیست.توضیحات در مورد اپدیت هست.
همچنین:
لازم به کرک اپدیت نیست.خودش کرک شده هست.
موفق باشید.

*Forgotten*
21-01-2013, 19:40
سلام

من بازی رو با دیفیکالتیه master شروع کردم و لول 33 هستم

میخاستم بدونم که در حالت مستر چه چیزایی مشکل میشه گرفتن لول و آپدیت اسکیل ها رو هم مشکلتر میکنه؟؟

Little Sparrow
21-01-2013, 21:21
سلام

من بازی رو با دیفیکالتیه master شروع کردم و لول 33 هستم

میخاستم بدونم که در حالت مستر چه چیزایی مشکل میشه گرفتن لول و آپدیت اسکیل ها رو هم مشکلتر میکنه؟؟

مقایسه درجه ی سختی بازی:

Difficulty
Player Damage Dealt
Player Damage Taken

Novice
x2
x0.5

Apprentice
x1.5
x0.75

Adept
x1
x1

Expert
x0.75
x1.5

Master
x0.5
x2

همون طور که می بینید ربطی به گرفتن لول و اپدیت نداره.فقط اسیبی که میخورید و میزنید تغییر میکنه.

*Forgotten*
22-01-2013, 09:08
برای بالا بردن سریع دستراکشن چه راهایی رو تا حالا رفتید ؟

من خودم از غول ها و ماموت ها استفاده میکنم به این صورت که روشون از دستراکشن استفاده میکنم و وقتی نزدیکه بمیرن با یه جادو دیگه خونشونو زیاد میکنم و دوباره همینو تکرار میکنم
خلاصش کتک کاری میکنیم تا حدی که نمیرن

به نظرتون سریعترین راه بالا بردن دستراکشن چیه؟

Mobham69
22-01-2013, 15:55
من Resto رو بلدم راهشو خیلی راحت ولی این رو چیزی خوبی به مغزم نمیرسه :n13:

Gregar
23-01-2013, 16:04
برای بالا بردن سریع دستراکشن چه راهایی رو تا حالا رفتید ؟

من خودم از غول ها و ماموت ها استفاده میکنم به این صورت که روشون از دستراکشن استفاده میکنم و وقتی نزدیکه بمیرن با یه جادو دیگه خونشونو زیاد میکنم و دوباره همینو تکرار میکنم
خلاصش کتک کاری میکنیم تا حدی که نمیرن

به نظرتون سریعترین راه بالا بردن دستراکشن چیه؟

داری سعی میکنی زودتر به 100 برسه ؟ بهتره همینجوری پیش بری خودش 100 میشه . اگه جای من بودی چه کار میکردی . من skyre نصب کردم باید به لول 300 برسونم . موندم ایا میرسه یا نه .

دو تا راه خوب هست واسه بالابردن جادوت . میگن اگه همینجور بپری توی اتیش اهنگری ها و خونت کم بشه و زیاد بشه لول destruction اشت میره بالا .
میتونی همین کاری که با غول ها کردی رو با housecarl هات بکنی . اونا معمولا خیلی صبورن و دشمن نمیشن . اول بازی هم میتونستی با اون کسی که دنبالت میاد همین کار رو بکنی که اون از همه بهتره .

pharm
23-01-2013, 21:38
دوستان
من مرحله ی the horn of the windcaller رو گیر کردم وقتی میرسم به نامه میگه شما نتونستی اون شیپور رو بدست بیاری؟
شیپور کجاست؟
یه قسمت هست نمیدونم چجوری اونجا برم فک کنم همونجا باشه ممنون
دوستان واقعا با پریدن تو اتیش اهنگری destruction بالا میره؟

Gregar
23-01-2013, 22:04
دوستان
من مرحله ی the horn of the windcaller رو گیر کردم وقتی میرسم به نامه میگه شما نتونستی اون شیپور رو بدست بیاری؟
شیپور کجاست؟
یه قسمت هست نمیدونم چجوری اونجا برم فک کنم همونجا باشه ممنون
دوستان واقعا با پریدن تو اتیش اهنگری destruction بالا میره؟

من که امتحان نکردم اما توی ویکی نوشته بود که میشه . فقط غیر از skyforge باید باشه . ولی بهترینش اینه که روی همراه همینجور جادو بزنی . یه چیزی هم بهش بدی که همینجور خونش زیاد بشه .

این اژدهاها بعد از Ancient dragon ها هم چه چیزایین . کلا قیافه شون منو یاد انیمیشن how to train your dragon میندازه . امروز رفتم توی حالت گرگنمایی و 24 ساعت تونستم توی همون حالت بمونم و درخت گرگنما رو کامل کردم . خیلی حالا گرگنما بدرد میخوره . خودمم هم متخصص معجون و سم هستم . یه نیزه بلند هم دارم هر کی باشه جلوم دفاع هم بکنه سم کارشو میسازه . خیلی کاراکتر قوی ای شده .

*Forgotten*
24-01-2013, 08:30
داری سعی میکنی زودتر به 100 برسه ؟ بهتره همینجوری پیش بری خودش 100 میشه . اگه جای من بودی چه کار میکردی . من skyre نصب کردم باید به لول 300 برسونم . موندم ایا میرسه یا نه .

دو تا راه خوب هست واسه بالابردن جادوت . میگن اگه همینجور بپری توی اتیش اهنگری ها و خونت کم بشه و زیاد بشه لول destruction اشت میره بالا .
میتونی همین کاری که با غول ها کردی رو با housecarl هات بکنی . اونا معمولا خیلی صبورن و دشمن نمیشن . اول بازی هم میتونستی با اون کسی که دنبالت میاد همین کار رو بکنی که اون از همه بهتره .

در مورد این skyre لطفا یه توضیح بده اگه لوله 300 میشه رسوند با نصبش اونوقت باید اسکیل ها از 100 بیشتر بشن درسته ؟؟

اون روش آهنگری رو هم امتحان میکنم ببینم چی میشه :n02:

منظورت از house carl ها همون folower هاست دیگه

Amir Hossein
24-01-2013, 11:02
سلام
بچه ها dlc جدده نیومد؟
=======
یه نکته خیلی مهمه دیگه
من dlc:
hearthfire رو نصب میکنم سرعت بازی بیخودی میره بالا که اصلا جالب نیست

Gregar
24-01-2013, 12:30
[/COLOR]

در مورد این skyre لطفا یه توضیح بده اگه لوله 300 میشه رسوند با نصبش اونوقت باید اسکیل ها از 100 بیشتر بشن درسته ؟؟

اون روش آهنگری رو هم امتحان میکنم ببینم چی میشه :n02:

منظورت از house carl ها همون folower هاست دیگه

skyre یه مودیه که کلا یه تحول اساسی توی بازی میده . مثلا تعداد پرک ها یا حداکثر لولی که میشه گرفت رو تغییر میده . خیلی از چیزهای خسته کننده بازی رو عوض میکنه . مثلا دیگه جوری نیست که شما یه کم از بازی بیشتر نگذشته ماکزیزمم لول میشید . یا لازم نیست دیگه خودتون رو به اب و اتیش بزنین که به 81 برسین و پرک بگیرین .
کلا این مود رو که بریزی هم بازیت متحول میشه هم دستت بیشتر باز میشه . توی صفحه مود که بری قشنگ همه چیز رو توضیح داده . من نمیتونم همه رو توضیح بدم . سیستم مبارزه عوض میشه . هوش مصنوعی به شدت بالا میره . دشمنا یه کم سخت تر میشن و ...

سلام
بچه ها dlc جدده نیومد؟
=======
یه نکته خیلی مهمه دیگه
من dlc:
hearthfire رو نصب میکنم سرعت بازی بیخودی میره بالا که اصلا جالب نیست

dlc جدید واسه پی سی مثل اینکه یه 10 روز دیگه میاد .
این heathfire هم من دیدم مشکلی نداره . یعنی چی سرعت بازی میره بالا . دقیقتر بگو .

Amir Hossein
24-01-2013, 16:14
این heathfire هم من دیدم مشکلی نداره . یعنی چی سرعت بازی میره بالا . دقیقتر بگو .

حالا یه بار پاک میکنم از اول مینصبم
ولی بعده نصب
کاراکتر تند تند راه میره همه چی تند تند حرکت میکنه
عین اینکه سرعت یک ویدیو رو ببرین بالا

اگر هم از مد های خوب و معروف اطلاعی دارین میتونین چند تاش رو معرفی کنید؟

Captain Sj
24-01-2013, 17:52
دوستان مدی نیست که بهتون اجازه پرتاب چاقو یا این جور چیز ها (شوریکن و ..) رو بده؟

Gregar
25-01-2013, 10:15
دوستان مدی نیست که بهتون اجازه پرتاب چاقو یا این جور چیز ها (شوریکن و ..) رو بده؟

من واسه کاراکتر نینجام خیلی دنبال این جوری مودی بودم ولی چیزی پیدا نکردم . فکر کنم چون کلا سیستم پرتاب تو بازی وجود نداره همچین مودی هم نمیشه درست کرد . چون بالاخره باید از طرف خود موتور بازی سورس هاش باشه .

Gregar
25-01-2013, 10:17
حالا یه بار پاک میکنم از اول مینصبم
ولی بعده نصب
کاراکتر تند تند راه میره همه چی تند تند حرکت میکنه
عین اینکه سرعت یک ویدیو رو ببرین بالا

اگر هم از مد های خوب و معروف اطلاعی دارین میتونین چند تاش رو معرفی کنید؟

اگه توسنتی مود hearthfire unofficial patch رو هم بریز شاید درست شد .

Little Sparrow
25-01-2013, 13:19
مود سلاح های قابل پرتاب:
Throwing Weapons - Death From Afar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود دیگه ای لازم داشتید بگید ولی مود هایی که من پیشنهاد میکنم این ها هستن:
Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Wet And Cold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Enhanced Blood Textures ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Static Mesh Improvement Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Footprints ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A Quality World Map ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Improved Npc Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Climates Of Tamriel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Immersive Armors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Immersive Weapons ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sky UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
W.A.T.E.R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Winter Is Coming Cloaks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SkyTEST - Realistic Animals and Predators ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود های خوب دیگه ای هم هستن ولی اینا ضروری هستن.در مورد هرکدوم توضیح خواستید بگید یه توضیح مختصر بدم.
موفق باشید.

Gregar
26-01-2013, 08:42
مود سلاح های قابل پرتاب:
Throwing Weapons - Death From Afar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود دیگه ای لازم داشتید بگید ولی مود هایی که من پیشنهاد میکنم این ها هستن:
Skyrim HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Wet And Cold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Enhanced Blood Textures ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Static Mesh Improvement Mod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Footprints ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A Quality World Map ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Improved Npc Clothing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Climates Of Tamriel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Immersive Armors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Immersive Weapons ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sky UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
W.A.T.E.R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Winter Is Coming Cloaks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SkyTEST - Realistic Animals and Predators ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مود های خوب دیگه ای هم هستن ولی اینا ضروری هستن.در مورد هرکدوم توضیح خواستید بگید یه توضیح مختصر بدم.
موفق باشید.

اره مودهای پیشنهادی منم همین هاست
+
پیشنهاد میکنم wet and cold رو نصب نکنین . چون توی بعضی ماموریت ها قاط میزنه . جوری که تا بارون بیاد npc ها هر جور که شده فرار میکنن میرن تو خونه هاشون . مگه اون قابلیتش رو غیر فعال کنین .
SkyUI رو هم اگه با کیبرد بازی میکنین بهتره نصب کنین .
climates of tamriel رو حتما نصب کنین . خیلی توپه . این مودها رو هم همراهش نصب کنین :

Frostfall
Get Snowy
Wearable Lanterns
Enhanced lights and fx

این هم مود جالبیه که قبلا گفتم سیستم خورد و خوراک و مریضی واقعی رو به بازی اضافه میکنه .
Realistic needs and diseases

مودهاتون هم همیشه اپدیت کنین که با هم تداخل نداشته باشن . پچ های compability رو هم اگه لازم بود باید بگیرین . نکته دیگه اینکه هرچی مود بیشتر باگ بیشتر . حواستون باشه . الان من بازی هر چند دقیقه یه بار یا خودش کرش میکنه یا من خودم باید بیام بیرون و دوباره برم تو .

Little Sparrow
26-01-2013, 14:56
پیشنهاد میکنم wet and cold رو نصب نکنین . چون توی بعضی ماموریت ها قاط میزنه . جوری که تا بارون بیاد npc ها هر جور که شده فرار میکنن میرن تو خونه هاشون . مگه اون قابلیتش رو غیر فعال کنین .

اگر Sky UI رو نصب کنید یه منو میاد تو پیج Escape که توش میشه برخی قابلیت های مود ها رو فعال یا غیر فعال کرد.

farzad7173
26-01-2013, 16:06
سلام من لول 57 ام اما تا به حال هیچ پچی یا مودی یا نصب نکرذم لطفا یه پچی معرفی کنیذ که معتبر باشه و ماموریت و چیزای خوب اضافه کنه والبته رایگان باشه

88x88
28-01-2013, 09:21
اقا من بعد از مدت ها برگشتم این بازی رو ادامه بدم.
اتفاق جدید چی افتاده براش؟
اپدیت اخرش الان چیه؟ لینک دارید برای اپدیت؟ چون بازیم رو دوباره ریختم، ورژن 1.3 بود! بعد skyUI روش اجرا نشد گفت قدیمیه. یادمه تا ورژن 1.5 گرفته بودما. ولی نمی دونم چرا هرچی کامپیوترم رو زیر و رو کردم پیدا نکرم فایلاش رو...

virus2009
28-01-2013, 11:58
سلام من لول 57 ام اما تا به حال هیچ پچی یا مودی یا نصب نکرذم لطفا یه پچی معرفی کنیذ که معتبر باشه و ماموریت و چیزای خوب اضافه کنه والبته رایگان باشه

چندتا پست قبلتر رو نگاه میکردید دوستان معرفی کرده بودند

اقا من بعد از مدت ها برگشتم این بازی رو ادامه بدم.
اتفاق جدید چی افتاده براش؟
اپدیت اخرش الان چیه؟ لینک دارید برای اپدیت؟ چون بازیم رو دوباره ریختم، ورژن 1.3 بود! بعد skyUI روش اجرا نشد گفت قدیمیه. یادمه تا ورژن 1.5 گرفته بودما. ولی نمی دونم چرا هرچی کامپیوترم رو زیر و رو کردم پیدا نکرم فایلاش رو...

آپدیت 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AlexMercer
28-01-2013, 11:59
حمید جان(ویروس) من میخوام بازی رو دوباره شروع کنم. اینبار با dlc هاش. اپدیت ۱۱ رو بگیرم شامل همه اپدیت ها میشه یا باید همه رو گرفت؟

virus2009
28-01-2013, 14:04
حمید جان(ویروس) من میخوام بازی رو دوباره شروع کنم. اینبار با dlc هاش. اپدیت ۱۱ رو بگیرم شامل همه اپدیت ها میشه یا باید همه رو گرفت؟

1. اسمم سعید ـه ( حمید mjorh ـه )
2. آپدیت 11 همه آپدیت ها رو شامل میشه و نیاز به قبلی ها نداره

AlexMercer
28-01-2013, 14:28
1. اسمم سعید ـه ( حمید mjorh ـه )
2. آپدیت 11 همه آپدیت ها رو شامل میشه و نیاز به قبلی ها نداره

سعید جان:n08: جایی میشناسی Dlc ها و اپدیت هارو مستقیم داشته باشه؟ خودت بازی کردی dlc هارو ارزش داره؟

virus2009
28-01-2013, 14:44
سعید جان جایی میشناسی Dlc ها و اپدیت هارو مستقیم داشته باشه؟ خودت بازی کردی dlc هارو ارزش داره؟

کلا 2-3 تا DLC بیشتر نیومده و یک DLC هم هفته دیگه میاد به نام DragonBorn
تو سایت های دانلود بگردی پیدا میشه ( مثلا دانلود ها )

88x88
29-01-2013, 09:01
دستتون درد نکنه خیلی خوب بود دانلود کردم و ریختم.
الان یه مشکل دیگه دارم.
نمی دونم چرا skyUI کار نمی کنه! خیلی بده! من کلا بدون این مد شک دارم بتونم بازی کنم!
اقا من اول اخرین ورژن این رو ریختم، با نکسوس اومدم بریزم گفت skse رو نریختم. در حالی که ریخته بودم. کلا نکسوس 4 گویا ایراد داره یکم. شایدم با ویندوز8 مشکل داره. رفتم خودم skse رو دستی ریختم. این ارور skyUI رفت. ولی با این که تو نکسوس کنارش تیک داشت، تو بازی منو های اصلی رو میاورد. اینم رفتم به صورت دستی بریزم، و ریختم. ولی تو راهنماش نوشته بود که باید توی اسکایریم لانچر، قسمت دیتا فایلز ، دیتا ی skyUI رو انتخاب کنم.
الان مشکل من اینه که توی اسکایریم لانچر، برای من دکمه ی دیتا فایلز خاموشه! روشن نیست بتونم چیزی انتخاب کنم.
کسی می دونه مشکل از کجاس؟ چی کارش می تونم کنم؟
-----------------------------------------------------
اپدیت:
اقا الان یه سرچ تو فروم های انگلیسی زدم مشکلم حل شد. اون فایل skyrimprefrece که باید یه خط اضافه می کردیم به تهش، یکی دیگه هم از همون فایل بود توی فولدر داکیومنتسم، اون رو من کاریش نکرده بودم. که گویا باید می کردم...

Little Sparrow
29-01-2013, 10:11
حذف شود...

Gregar
30-01-2013, 16:20
میگم این مود skyUI بدرد بازی با دسته میخوره ؟
اخه چندتا از مودهام نوشته که ورژن جدیدشون رو فقط با skyUI میشه تنظیم کرد . میشه از skyUI فقط این قابلیتش رو اضافه کرد ؟

این dlc جدید هم که زودتر نمیاد . نمیدونم از وسط بازی اگه این dlc رو نصب کنم مشکل پیش نمیاد ؟ اخه فکر کنم اکثر مودها باید خودشون رو با این dlc سازگار کنن .

aminkhoob
01-02-2013, 13:25
مود skyre و skyul رو ریختم تغییری احساس نکردم میشه بگید تغییراشو از کجا بفهمم
فقط باید فایل رو بعد از extract کپی کنیم؟
پیج Escape رو از کجا اوردی؟

silent-assassin
01-02-2013, 15:52
سلام علیکم!

دوستان من تا حالا طرف این مدل بازی ها نرفتم. میخوام حالا از بی بازییی:n02: برم سراغ این. اگه بگیره منو که خب خوش به حالم میشه چون انگار قرار نیست بشه اگرم نگرفت منو که خب میرم یه دور دیگه Deus EX میزنم!!!

حالا سوالی که داشتم اینه همون اول که بازی را نصب کردم 2تا DLC موجود را هم بریزم (آپدیت را حتما از اول نصب می کنم) یا صبر کنم وقتی بازی تموم شد بعدش DLCها را نصب کنم؟

AlexMercer
01-02-2013, 17:10
اقا من دوتا dlc رو ریختم و اپدیت جدید رو. ولی مشکی هست. چطوری مرحله downgourd رو بگیرم؟ میگن باید با guard ها صحبت کنم ولی اونا چیزی نمیگن.

در ضمن خونه هم نمیتونم بسازم حتی تو جاهایی که تین هستنم . مشکل از کجاس؟ من save‌قبلیمو لود کردم و اولش ارورو داد there is some content in your save that are not available any more load any way?

Mobham69
05-02-2013, 22:09
این Dragonborn واسه PC کی میاد ! مگه 5 Feb نبود ؟ پس کو ؟:n13:

Gregar
06-02-2013, 01:24
سلام علیکم!

دوستان من تا حالا طرف این مدل بازی ها نرفتم. میخوام حالا از بی بازییی:n02: برم سراغ این. اگه بگیره منو که خب خوش به حالم میشه چون انگار قرار نیست بشه اگرم نگرفت منو که خب میرم یه دور دیگه Deus EX میزنم!!!

حالا سوالی که داشتم اینه همون اول که بازی را نصب کردم 2تا DLC موجود را هم بریزم (آپدیت را حتما از اول نصب می کنم) یا صبر کنم وقتی بازی تموم شد بعدش DLCها را نصب کنم؟

اگه میخوای این بازی رو بازی کنی باید درست حسابی واسش وقت بزاری . همین جوری از سر بی بازی ای فکر نکنم بتونی بری . چون واقعا به شدت طولانیه و خسته ات میکنه . اینو مطمئنم . من که تمام بازی ها رو ول کردم فقط دارم اینو بازی میکنم .
راجع به سوالت هم اگه از الان نصب کنی بهتره . البته فرقی نمیکنه ولی اگه از همون اول نصب کنی همه چیزایی که به بازی اضافه شده رو داری . پیشنهاد میکنم چندتا مود خوب هم از بچه های همینجا بپرس برو نصب کن .

اقا من دوتا dlc رو ریختم و اپدیت جدید رو. ولی مشکی هست. چطوری مرحله downgourd رو بگیرم؟ میگن باید با guard ها صحبت کنم ولی اونا چیزی نمیگن.

در ضمن خونه هم نمیتونم بسازم حتی تو جاهایی که تین هستنم . مشکل از کجاس؟ من save‌قبلیمو لود کردم و اولش ارورو داد there is some content in your save that are not available any more load any way?

گاردها که از لول 10 به بعد باهات راجع به دانگارد صحبت میکنن . یه یارو orc هیکل هم ممکنه خودش بیاد دعوتت کنه به دانگارد . واسه ساخت خونه هم فقط سه تا جا میشه خونه ساخت . یکیش فالکریث . یکی دیگه مورتال . یکی دیگه رو یادم نیست . تین که بشی بهت زمین میدن به جای خونه . من چون بازی رو از اول شروع کردم لول 9 به بعد که میشی اول از همه ارل فالکریث دعوتت میکنه . قبلا که بازی رو یه کم رفته بودم توی فالکریث تین نشده بودم که ببینم خونه رو چی میشه کرد .
وقتی هم که سیوت این ارور رو میده یعنی قبلا یه فایل esm یا esp داشتی (یا همون مود دیگه) که سیو کردی و حالا دیگه اون مود رو نداری یا از توی لانچر تیکش رو نزدی . چک کن ببین مودهای قبلیت همه سرجاشونن ؟ حتی فایل اپدیت هم جزو مودها حساب میشه .

satanic_soulful
06-02-2013, 02:01
سلام من این مشکل رو دارم وقتی میرم تو بازی بعد از لوگو اول میپره بیرون
صدا رو روی 24 41100 هم گذاشتم
نسخه blackbox هم هست

{sahand}
06-02-2013, 11:58
این Dragonborn واسه PC کی میاد ! مگه 5 Feb نبود ؟ پس کو ؟:n13:
اومده دیگه!
رپید باز: پارت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودم تست نکردم البته، تورنتشم هست ولی حجمش بیشتره! نمی دونم چرا!

virus2009
06-02-2013, 12:32
THE Elder Scrolls Skyrim DragonBorn DLC

: Key Features

Explore Beyond Skyrim – Leave the province of Skyrim and travel to the coastal island of Solstheim. Encounter the Dark Elven settlers of Raven Rock and the native Skaal, as you unravel the mystery of a Dragonborn’s return.
Become the Ultimate Dragonborn – Harness the power of the Voice as you face off against the first Dragonborn. Wield new shouts and spells including Dragon Aspect – allowing you to summon the inner power of a dragon to deliver colossal blows and strengthen other shouts.
New Powers – Discover dark powers as you journey into a new Daedric realm. Collect books of forbidden knowledge and choose new paths for your skills and abilities.
New dungeons, creatures, weapons, and more – Suit up in Bonemold and Chitin armors and wield Stalhrim weapons as you navigate through a myriad of dungeons. Battle formidable foes like Ash Spawn, Rieklings, and more.

لینک های دانلود :

uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | ryushare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | BillionUploads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

: Part 1
uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | extabit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| billionuploads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].URIVW2duFrA)

: Part 2
uploaded ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | extabit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | billionuploads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].URIVV2duFrA)

or

Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or
Part1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part3
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sepand_salehi
06-02-2013, 23:39
اره مودهای پیشنهادی منم همین هاست
+
SkyUI رو هم اگه با کیبرد بازی میکنین بهتره نصب کنین .
climates of tamriel رو حتما نصب کنین . خیلی توپه . این مودها رو هم همراهش نصب کنین :

Frostfall
Get Snowy
Wearable Lanterns
Enhanced lights and fx

این هم مود جالبیه که قبلا گفتم سیستم خورد و خوراک و مریضی واقعی رو به بازی اضافه میکنه .
Realistic needs and diseases

مودهاتون هم همیشه اپدیت کنین که با هم تداخل نداشته باشن . پچ های compability رو هم اگه لازم بود باید بگیرین . نکته دیگه اینکه هرچی مود بیشتر باگ بیشتر . حواستون باشه . الان من بازی هر چند دقیقه یه بار یا خودش کرش میکنه یا من خودم باید بیام بیرون و دوباره برم تو .

ممنون از Little Sparrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت مغرفی مود
یک سوال: سایتی هست که بشه این مود ها رو مستقیم دانلود کرد یا نه فقط باید با اون مود منیجیر (اسمشو یادم رفت) دانلود کنیم؟
با تشکر

loomina
07-02-2013, 00:33
سلام دوستان, اگر مقدور هست لطفا لینک های دانلود برای 2 تا DLC اول رو برام بزارید, اگر طریقه نصب خاصیهم داره لطفا بگید بهم.

ممنون

Little Sparrow
07-02-2013, 10:08
ممنون از Little Sparrow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت مغرفی مود
یک سوال: سایتی هست که بشه این مود ها رو مستقیم دانلود کرد یا نه فقط باید با اون مود منیجیر (اسمشو یادم رفت) دانلود کنیم؟
با تشکر

سلام.
سایت های زیادی برای دانلود مود به صورت مستقیم نیست.مطمئن ترین و بهترین راه همون Nexus Mod Manager هست.که به صورت مستقیم دانلود می کنه و Resume هم داره.نصب مود هم خیلی اسون کرده.فقط باید مود رو توی منجر تیک بزنین.
(البته برخی مود ها با منجر نصب نمیشن ولی خوب فکر نکنم از اون مورد ها پیش بیاد براتون.)

دوستان کسی میتونه برام سیو بازی رو بزاره؟
سیوی که لازم دارم میخوام Main Quest و Dawnguard رو تموم کرده باشه.
Dawnguard رو تموم هم نکرده بود حالا زیاد مشکلی نیست ولی حتما Main Quest تموم شده باشه.ترجیحا Side Quest های کمی هم رفته باشه.
ممنون.

Gregar
07-02-2013, 13:44
با تشکر

سایتی نیست ولی همون سایت نکسوس قبلا یه مدتی لینکاش مستقیم و رزیوم دار بود الان رو نمیدونم . پیشنهاد میکنم بدون دانلود منیجر بگیری و خودت به مود منیجر اضافه کنی . مود منیجر سرعتش بعضی وقتها کمه و الکی هم دانلود رو قطع میکنه .

Mobham69
07-02-2013, 22:01
از کجا میشه فهمید که من الان دارم روDragonborn بازی میکنم ؟
توی Data files اونجا Dragonborn اومده و تیک زدم ... همین درسته ؟
بعد اینکه این قضیه Dawnguard و Vampire های مخالف اونا هم تو Dragonborn هست ؟ یا هر DLC خاص خودشه ؟ :n13:
داستان Dragonborn رو چطوری باید شروع کنیم ؟

{sahand}
07-02-2013, 22:21
از کجا میشه فهمید که من الان دارم روDragonborn بازی میکنم ؟
توی Data files اونجا Dragonborn اومده و تیک زدم ... همین درسته ؟
بعد اینکه این قضیه Dawnguard و Vampire های مخالف اونا هم تو Dragonborn هست ؟ یا هر DLC خاص خودشه ؟ :n13:
داستان Dragonborn رو چطوری باید شروع کنیم ؟

Dawnguard یه DLCـه، Dragonborn یه DLC دیگه.
والا من Dragonborn رو که نصب کردم تا رفتم تو بازی دو تا Cultist اومدن یقمو گرفتن، بعد رفتم به Solstheim و ادامه ماجرا...

Gregar
07-02-2013, 22:45
دهنم به کل سرویس شد .

اومدم نزدیک ریوروود سیو کردم حالا تا دو قدم میرم جلو بازی فریز میشه . هر کار کردم درست نشد . مود ها رو پاک کردم درست نشد . با گرافیک پایین هم درست نشد . تا حالا کرش زیاد کرده که به خاطر مودهاست . ولی این فریزش ثابته و نمیشه حتی وارد ریوروود شد . ماموریت اصلی هم حالا توی ریورووده . نمیدونم چه کار کنم . خیلی از بازی رو رفتم .
نمیدونم کلا بی خیال بازی بشم ؟ کسی تا حالا شده توی بازی بدون مود به همچین مشکلی بر بخوره ؟ اگه بدونم از مودهاست که پاکشون میکنم و از اول میرم . ولی میترسم بدون مود هم این همه برم از اخر خراب کنه بازیم رو .

Little Sparrow
07-02-2013, 22:55
دهنم به کل سرویس شد .اومدم نزدیک ریوروود سیو کردم حالا تا دو قدم میرم جلو بازی فریز میشه . هر کار کردم درست نشد . مود ها رو پاک کردم درست نشد . با گرافیک پایین هم درست نشد . تا حالا کرش زیاد کرده که به خاطر مودهاست . ولی این فریزش ثابته و نمیشه حتی وارد ریوروود شد . ماموریت اصلی هم حالا توی ریورووده . نمیدونم چه کار کنم . خیلی از بازی رو رفتم . نمیدونم کلا بی خیال بازی بشم ؟ کسی تا حالا شده توی بازی بدون مود به همچین مشکلی بر بخوره ؟ اگه بدونم از مودهاست که پاکشون میکنم و از اول میرم . ولی میترسم بدون مود هم این همه برم از اخر خراب کنه بازیم رو .روی مود هات تغییری ایجاد کردی این اواخر؟حذف کردی مثلا؟ممکنه بخاطر این باشه که یکی از مود هات Script جدید روی بازی ریخته و با حذف کردن مود اینطور شده.اگه اینطور هست باید مود رو دوباره نصب کنی.من خودم بعضی وقت ها کرش به دسکتاپ رو دارم.گاهی هم فریم به شدت کم میشه در حدود 1 فریم.که تنها راهش ریست سیستم هست و بعد درست میشه.

Gregar
07-02-2013, 23:07
روی مود هات تغییری ایجاد کردی این اواخر؟حذف کردی مثلا؟ممکنه بخاطر این باشه که یکی از مود هات Script جدید روی بازی ریخته و با حذف کردن مود اینطور شده.اگه اینطور هست باید مود رو دوباره نصب کنی.من خودم بعضی وقت ها کرش به دسکتاپ رو دارم.گاهی هم فریم به شدت کم میشه در حدود 1 فریم.که تنها راهش ریست سیستم هست و بعد درست میشه.

نه مود جدید فقط a dance of death رو ریختم که فکر نمیکنم اصلا از اون باشه . مودی رو حذف نکردم . توی نت هم هر چی گشتم خیلی راه حلی نبود واسش . مال من زیاد کرش میکنه که مشکلی نیست و دوباره میام تو بازی و خوب میشه . اما الان اصلا نمیشه وارد ریور وود شد . کلی بعدش هم بازی کردم گفتم شاید خودش درست باشه . وقتی برگشتم ریوروود دوباره همون جا فریز کرد . با fast travel هم جواب نمیده . شاید باید بگم خداحافظ skyrim . هیچ وقت نشد تمومش کنم . بیشترین بازی ای که تو عمرم واسش وقت گذاشتم . حیف شد اگه درست نشه .

Mobham69
08-02-2013, 00:32
شاید باید بگم خداحافظ skyrim . هیچ وقت نشد تمومش کنم . بیشترین بازی ای که تو عمرم واسش وقت گذاشتم . حیف شد اگه درست نشه .

دوست عزیز به نظر من بازی رو دوباره نصب کن بشین دوباره بازی کن ! تا حالا نشده جایی تو بازی من فریز شم نه مد دارم نه چیزی ! 1 بار نه کرش شده و نه فریز و از این مشکلات ! :n18::n20:

loomina
08-02-2013, 02:51
بچه ها اگر ممکنه یکی یه راهنمایی بکنه که چجوری اینارو نصب کنم, چه پچی بریزم و این که یکی هم لطف کنه به من لینک های دانلود بده :31:

Little Sparrow
08-02-2013, 09:40
نه مود جدید فقط a dance of death رو ریختم که فکر نمیکنم اصلا از اون باشه . مودی رو حذف نکردم . توی نت هم هر چی گشتم خیلی راه حلی نبود واسش . مال من زیاد کرش میکنه که مشکلی نیست و دوباره میام تو بازی و خوب میشه . اما الان اصلا نمیشه وارد ریور وود شد . کلی بعدش هم بازی کردم گفتم شاید خودش درست باشه . وقتی برگشتم ریوروود دوباره همون جا فریز کرد . با fast travel هم جواب نمیده . شاید باید بگم خداحافظ skyrim . هیچ وقت نشد تمومش کنم . بیشترین بازی ای که تو عمرم واسش وقت گذاشتم . حیف شد اگه درست نشه .

یه ذره سر و گوش اب دادم و مثل اینکه مشکل خیلی هاست در RiverWood و Windhelm که بازی فریز یا کرش میشه.چه با مود چه بی مود.
Skyrim.ini و SkyrimPrefs.ini رو یه بک اپ بگیر بعد حذفشون کن بزار بازی یکی جدید بسازه.ببین درست میشه یا نه.
لیست مود هاتم برام بزار ببینم تداخلی پیدا میکنم به همراه Load Order ات.

loomina
10-02-2013, 18:11
اقا خیلی ممنون خودم حل کردم مشکل رو ;)

Gregar
11-02-2013, 16:44
یه ذره سر و گوش اب دادم و مثل اینکه مشکل خیلی هاست در RiverWood و Windhelm که بازی فریز یا کرش میشه.چه با مود چه بی مود.
Skyrim.ini و SkyrimPrefs.ini رو یه بک اپ بگیر بعد حذفشون کن بزار بازی یکی جدید بسازه.ببین درست میشه یا نه.
لیست مود هاتم برام بزار ببینم تداخلی پیدا میکنم به همراه Load Order ات.

عجیبه . بعد از اون که بازیم فریز میشد چند روز اسکایریم رو بازی نکردم . اما الان رفتم تو بازی دیدم مشکل فریزش رفع شده . به راحتی رفتم توی ریوروود . واقعا باگهایی که توی بعضی بازی ها هست معلوم نیست روی چه حسابیه . چند روز بازی نکردم خودش خجالت کشید درستش کرد . البته فعلا دارم یه بازی دیگه میرم .

IOG
12-02-2013, 23:48
آره واقعا بعضی باگ ها خود بخود بوجود میاد خودشم رفع میشه آدم شاخ درمیاره ولی در کل اسکایریم بازی پر از باگیه !!!

loomina
13-02-2013, 01:04
واقعا توقع زیادیه که یه بازی 90% اپشن های ممکنی که یه بازیکن ممکنه انتخاب کنه رو داشته باشه و توقع داشته باشیم ازش باگ نداشته باشه! تازه اونم بازیی که کرک شده داریم بازی میکنیم. :31:

aminkhoob
13-02-2013, 07:38
تغییرات مودها رو از کجا میشه فهمید؟
قسمتی تو تنظیمات هست که تغییراشو ببینیم یا بعضی چیزاشو غیر فعال کنیم؟

Mobham69
14-02-2013, 21:17
قضیه چیه ما این Dragonborn رو دانلود کردیم بعد فایل Steam, رو توجان میشناسه آنتی ویروس و بازی رو کرش میکنه و سیستم هم کرش شد مجبور شدم دوباره Windows عوض کنم ؟:n08::n08::n08:

Gregar
15-02-2013, 01:01
واقعا توقع زیادیه که یه بازی 90% اپشن های ممکنی که یه بازیکن ممکنه انتخاب کنه رو داشته باشه و توقع داشته باشیم ازش باگ نداشته باشه! تازه اونم بازیی که کرک شده داریم بازی میکنیم. :31:

اون که اره . هر بازی بامش بیش باگش بیشتر . ولی خدا کنه هیچی از اون باگهای ناجور توی یک بازی نباشه . باگهایی که شاید مجبور بشی بازی رو از دوباره بازی کنی .
البته بماند که اسکایریم اونقدر بازی وسیعی هست که فکر نکنم سازنده ها وقت کرده باشن باگهای بازی رو قبل از رلیز رفع کنن . فکر کنم اکثر وقت و نیروشون رو گذاشتن واسه طراحی دنیای بازی . چون واقعا هر چی نگاه میکنم میبینم توی بازی های افلاین اپن ورلد بزرگترین دنیای یکپارچه رو داره . طراحی همچین دنیایی صددرصد وقت زیادی میبره .
فعلا که این باگه باعث شد سری هم به بازی های دیگه بزنیم . AC که تموم شد . فعلا اول هیتمنم . دوتا دیگه توی لیست هست Dead space و DMC که تموم بشه Dragonborn رو هم نصب میکنم و با پچ ها compability واسه مودها . اسکایریم تموم بشه دیگه فکر نکنم سراغ بازی دیگه ای برم تا یک سال .

*Forgotten*
16-02-2013, 11:39
من بازی استاندارد که فقط روش دانگارد نصب هستش دارم

الانم لولم 67 هستش و با دیفیکالتی مستر

ولی من با تموم قدرت توی انچنتینگ و همچنین ساخت معجون انچنتینگ که دارم نمیدونم چرا نمیتونم لباسی با magic regeretion با مقىار 150 درصد يا بالاتر بسازم با تموم زورش فقط به 70 درصد میرسه

باید حتما یه گلیچی چیزی استفاده کنم با نه :n13:

Gregar
17-02-2013, 00:41
من بازی استاندارد که فقط روش دانگارد نصب هستش دارم

الانم لولم 67 هستش و با دیفیکالتی مستر

ولی من با تموم قدرت توی انچنتینگ و همچنین ساخت معجون انچنتینگ که دارم نمیدونم چرا نمیتونم لباسی با magic regeretion با مقىار 150 درصد يا بالاتر بسازم با تموم زورش فقط به 70 درصد میرسه

باید حتما یه گلیچی چیزی استفاده کنم با نه :n13:

یه جورایی . باید از چرخه alchemy,enchanting,smithing استفاده کنی . یعنی یه معجون میسازی که انچنتینگت رو ببره بالا . بعد میخوریش و چندتا زره و گردنبند و ... و سریع انچنت میکنی که الچمی رو ببره بالا . بعد اونا رو تنت میکنی و دوباره معجون انچنتینگ درست میکنی . فکر کنم تا دو یا سه چرخه باید این کار رو بکنی تا قویترین معجون انچنتینگ رو بسازی . بعدش میتونی بهترین انچنتینگ رو بزاری رو زرهت . تازه میتونی به همین روش هم بهترین ارمور رو بسازی . فقط از اخر یه چندتا زره میسازی که smithing ور بهتر کنه . notched axe رو باید بگیری واسه اینکار .

ولی خداییش میگم از لحاظ لول و پرک بازی استانداردش اصلا بدرد نمیخوره . وقتی اسکیلهای معمولت همه 100 شدن و دیگه به اخرین لول استاندارد رسیدی مجبور میشی به خاطر گرفتن پرک بیشتر و لول بالاتر اسکیلهای دیگه رو به هر روشی بالا ببری تا کلا لولت رو 81 کنی . خیلی به نظرم مسخره است .
این مود اسکایری رو که نصب کردم دیگه اصلا لازم نمیبینم که اسکیلهای دیگه رو بالا ببرم . در عوض سعی میکنم اسکیلهای خودم رو به 300 برسونم که خیلی بهتره . یه کار جالب که این مود میکنه اینه که همین چرخه سه تا اسکیل رو حذف کرده . یعنی کلا واسه این سه تا اسکیل نه پوشن داریم نه انچنتینگ . در عوض توی فرمول هر اسکیل تا لول 150 حساب میکنه .

*Forgotten*
17-02-2013, 10:34
یه جورایی . باید از چرخه alchemy,enchanting,smithing استفاده کنی . یعنی یه معجون میسازی که انچنتینگت رو ببره بالا . بعد میخوریش و چندتا زره و گردنبند و ... و سریع انچنت میکنی که الچمی رو ببره بالا . بعد اونا رو تنت میکنی و دوباره معجون انچنتینگ درست میکنی . فکر کنم تا دو یا سه چرخه باید این کار رو بکنی تا قویترین معجون انچنتینگ رو بسازی . بعدش میتونی بهترین انچنتینگ رو بزاری رو زرهت . تازه میتونی به همین روش هم بهترین ارمور رو بسازی . فقط از اخر یه چندتا زره میسازی که smithing ور بهتر کنه . notched axe رو باید بگیری واسه اینکار .

ولی خداییش میگم از لحاظ لول و پرک بازی استانداردش اصلا بدرد نمیخوره . وقتی اسکیلهای معمولت همه 100 شدن و دیگه به اخرین لول استاندارد رسیدی مجبور میشی به خاطر گرفتن پرک بیشتر و لول بالاتر اسکیلهای دیگه رو به هر روشی بالا ببری تا کلا لولت رو 81 کنی . خیلی به نظرم مسخره است .
این مود اسکایری رو که نصب کردم دیگه اصلا لازم نمیبینم که اسکیلهای دیگه رو بالا ببرم . در عوض سعی میکنم اسکیلهای خودم رو به 300 برسونم که خیلی بهتره . یه کار جالب که این مود میکنه اینه که همین چرخه سه تا اسکیل رو حذف کرده . یعنی کلا واسه این سه تا اسکیل نه پوشن داریم نه انچنتینگ . در عوض توی فرمول هر اسکیل تا لول 150 حساب میکنه .

این چرخه رو من تکرار کردم و آخرین حدی که میتونی روی لباس آلچمی بندازی 29 درصد هست و از این بالاتر نمیره
با توجه به سرچی که هم کردم در تمام سایت های خارجی در حالت استاندارد آلچمی از 29 بالاتر نمیره
عجیب اینجاست که توی بازی لباسهای جادو میفروشن با مجیک رجن 150 درصد ولی من نمیتونم این لباسو بسازم البت همه انچنت ها اینجوری نیستن ولی بعضی مثل همینی که ذکر کردم نمیشه خودت بسازی با اون قدرت باید بخری

البته یه گلیچی هست که مشکلمو راحت حل میکنه ولی نمیخام ازش استفاده کنم چون قدرت آلچمی رو تا بینهایت بالا میبره و متاسفانه انگار توبازی چیت استفاده کردی و بازی میشه مسخره بازی

mosmosi
01-03-2013, 12:48
سلام
کسی میدونه چه جوری میشه کوئیست رو ریست کرد؟

virus2009
01-03-2013, 17:37
Gangnam Style ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم به Skyrim اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلیپش رو میتونید از [اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])] دانلود کنید

+

مودش هم میتونید از لینک زیر دانلود کنید ؛ ولی کلیپش جالب تره :n02:

ursamajor
01-03-2013, 21:09
جالب بود.
دیگه کاری هست که تو این بازی نشود انجام داد؟

dr.vampire
02-03-2013, 00:17
لینک دانلود یک جای مودهای به درد بخور این بازی رو کسی داره؟؟؟

یا یه لیست از مودهای به درد بخور.

jack426
04-03-2013, 03:07
لینک دانلود یک جای مودهای به درد بخور این بازی رو کسی داره؟؟؟

یا یه لیست از مودهای به درد بخور.
صفحه 440 همین تاپیک رو بخون

Captain Sj
08-03-2013, 22:21
دوستان سلام.یه مدت دارم ورزش رو بعد از چند ماه شروع می کنم.با اجازتون کیوکوشین کارم.پاشین از پشت سیستم هاتون یه تکونی به خودتون بدین.والا پشت مانیتور به تدریج فسیل میشید.به جایی که بازی کامپیوتری انجام بدید خودتون برین مثلا شمشیر بازی یا مثلا کمانداری یا .....
باور کنید خیلی باحال تره.تازه یه تجربه ای هم بدست میارید.یا اگر تلاشتون خوب باشه به مقامی می رسید.یا مثل من با این که 13-14 سالمه زور یه مرد 20-25 ساله رو دارم:n02:.تعریف از خود نباشه البته:n05:.یه مدتیه ناروتو رو هم نگاه میکنم.واسه تقویت روحیه اینقدر خوبه!:n25::n12:

Rc man
10-03-2013, 21:01
سلام من مرحلهی revealing the unseen که یکی از مراحل کلج هست گیر کردم کریستال میذارم بعدش باید چه کنم؟

virus2009
10-03-2013, 22:05
سلام من مرحلهی revealing the unseen که یکی از مراحل کلج هست گیر کردم کریستال میذارم بعدش باید چه کنم؟

با اسپل های Flame و Frostbite به اون کریستال بزن تا اشعه های نور هر کدوم به یک صفحه روی سقف بتابه مثل شکل زیر :

بعد جای کنسول بالای پله ها باید با اون دکمه ها آینه ها رو بیاری روی اشعه ها مثل شکل زیر :

اگه نتونستی از لینک زیر نگاه کن ، بخش Focus the Oculory

NAVID_2553
19-03-2013, 03:39
سلام.خسته نباشید.من بازی رو با آپدیت 11 آپدیت کردم و تمام dlc ها رو هم ریختم.رفتم یه خونه رو کامل ساختم،مشکلی نداشتم.یه مقدار وسایل داخل خونه رو ساختم،همش مواد اولیه کم میاوردم،میرفتم جور میکردم میاوردم میساختم.یه بار وقتی با چیزایی که خریده بودم اومدم بازی کرش کرد.حالا هر چی میرم تو خونه 2 3 ثانیه بعد بازی کرش میکنه.خیلی شیک تو یک ثانیه میپره بیرون.نه خبری،نه چیزی،نه اعلام کرش کردن بازی.هیچی.اصلا انگار که بازی ای وجود نداشته.حالا اعصابم ریخته به هم نمیدونم چیکار کنم.دهنم سرویس شد تا خونه بو به اینجا برسونم.حالا که میخوام حالشو ببرم از خونه ی خودم پرتم میکنه بیرون.چقدرم خرجش کردم لا مصب.
اگه کمکی از دستتون بر میاد خواهشا دریغ نکنید.
ممنون.

*Forgotten*
19-03-2013, 05:38
سلام.خسته نباشید.من بازی رو با آپدیت 11 آپدیت کردم و تمام dlc ها رو هم ریختم.رفتم یه خونه رو کامل ساختم،مشکلی نداشتم.یه مقدار وسایل داخل خونه رو ساختم،همش مواد اولیه کم میاوردم،میرفتم جور میکردم میاوردم میساختم.یه بار وقتی با چیزایی که خریده بودم اومدم بازی کرش کرد.حالا هر چی میرم تو خونه 2 3 ثانیه بعد بازی کرش میکنه.خیلی شیک تو یک ثانیه میپره بیرون.نه خبری،نه چیزی،نه اعلام کرش کردن بازی.هیچی.اصلا انگار که بازی ای وجود نداشته.حالا اعصابم ریخته به هم نمیدونم چیکار کنم.دهنم سرویس شد تا خونه بو به اینجا برسونم.حالا که میخوام حالشو ببرم از خونه ی خودم پرتم میکنه بیرون.چقدرم خرجش کردم لا مصب.
اگه کمکی از دستتون بر میاد خواهشا دریغ نکنید.
ممنون.

lمشکل باید از dlc ها باشه شما فقط dragon born و dawngurd رو فعال کن بقیه رو غیر فعال کن و دوباره بررسی کن

NAVID_2553
19-03-2013, 13:39
lمشکل باید از dlc ها باشه شما فقط dragon born و dawngurd رو فعال کن بقیه رو غیر فعال کن و دوباره بررسی کن

آخه خونه مال dlc heart fire هست.با این حال من امتحان کردم.ولی بدون این dlc اصلا خونه ای نیست.

Rc man
20-03-2013, 19:28
ببخشید اشتباهی دوبار زدم
پاک شود

turokpooria
25-03-2013, 09:41
سلام.
آقا یه سوال من بازیو که اجرا میکنم تصویر کوچیکه تنظیماتشم که نداره بزرگ کنم.
باید چه کار کنم؟
ممنون میشم جواب بدین

mohsenelfa
28-03-2013, 12:00
سلام خسته نباشید به همگی
من توDawnguard تومرحله chasing echoes توspeak to seranaگیرکردم الان dexion evicucروازغاردرآوردم بردمش توقصرخون آشام هابعدباپدرserana حرف زدم dexioهم یه نامه برام خونددوباره رفتم پیش پدرserana بعدگفتش باseranaحرف بزن منم رفتم حرف زدم ولی بهم کوست نداد علامت گفتگوی روی سرserana نمیره بعدازصحبت هم serana ازقصربیرون میره میره کناررودخونه وایمیسته واصلاهمراهیم نمیکنه اون علامتم روسرشه هم ازبین نمیره که کوست شروع بشه

Ramizak
06-04-2013, 14:59
با سلام به تمامی دوستان , من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

من قبلاٌ این بازی رو تموم کرده بودم که در آخر میری یه دنیای مجازی دیگه ( که مثل بهشت هست ) و همه قهرمانان هم اونجا هستند و در نهایت هم قویترین اژدها رو شکست میدی ..
میخواستم ببینم در دان گارد آیا داستان بازی فرقی کرده ؟ و اینکه چه تفاوت هایی با اون ورژن داره ؟

درضمن من سی دی جدید که گرفتم نوشته Skyrim : Downgaurd , اما نه منو بازی نه چیز دیگه ای با قبلی که من بازی کردم تفاوتی کرده ... از کجا بفهمم این واقعاٌ پک جدیده ؟

ممنون میشم کلاٌ بگید بهم چه تفاوت هایی تو بازی ایجاد شده جز برطرف شدن باگ ها و ... ( منظورم بیشتر در داستان یا شخصیت پردازی ها )

چون من الان واقعاٌ گیج موندم که آیا بازی که من چند ماه پیش انجام دادم همین پک بود یا کلاٌ این جدیده ( بخاطر ندیدن تفاوت در اوایل و منو بازی )

لطفاٌ راهنماییم کنید تا بفهمم این بازی پک جدیده یا همون قدیمیه هست !

saeed_136915
06-04-2013, 15:05
با سلام به تمامی دوستان , من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید :

من قبلاٌ این بازی رو تموم کرده بودم که در آخر میری یه دنیای مجازی دیگه ( که مثل بهشت هست ) و همه قهرمانان هم اونجا هستند و در نهایت هم قویترین اژدها رو شکست میدی ..
میخواستم ببینم در دان گارد آیا داستان بازی فرقی کرده ؟ و اینکه چه تفاوت هایی با اون ورژن داره ؟

درضمن من سی دی جدید که گرفتم نوشته Skyrim : Downgaurd , اما نه منو بازی نه چیز دیگه ای با قبلی که من بازی کردم تفاوتی کرده ... از کجا بفهمم این واقعاٌ پک جدیده ؟

ممنون میشم کلاٌ بگید بهم چه تفاوت هایی تو بازی ایجاد شده جز برطرف شدن باگ ها و ... ( منظورم بیشتر در داستان یا شخصیت پردازی ها )

چون من الان واقعاٌ گیج موندم که آیا بازی که من چند ماه پیش انجام دادم همین پک بود یا کلاٌ این جدیده ( بخاطر ندیدن تفاوت در اوایل و منو بازی )

لطفاٌ راهنماییم کنید تا بفهمم این بازی پک جدیده یا همون قدیمیه هست !

دوست عزیز Dawnguard یک DLC واسه بازی هست. یعنی یه تعداد مرحله و اسلحه و چیزای دیگه به بازی اضافه میشه(داستان قبلی بازی سرجاش هست و به اون ربطی نداره). شما برین داخل شهر و از کنار یکی از گارد ها رد بشین اصولا باید اون گارد بهتون بگه که قلعه ی داونگارد داره نیرو جمع میکنه و یه کوئست جدید بهتون اضافه میشه

Ramizak
06-04-2013, 16:53
میشه لطفاٌ اسم کوئست رو بگید تا ببینم هست یا نه !؟ چون تنها چیزی که گاردها میگن راجب DragonBorn هست که قبلاٌ وقتی بازی میکردم همین حرفارو میزدن ! این کووست رو همه گاردها میدن ؟ پس سر من کلاه رفته :(

این کوئست رو از همون اول بازی میده ؟ یا باید کوئست های اصلی رو برم تا کوئستی که میگید رو گاردها بدن !

saeed_136915
06-04-2013, 17:32
میشه لطفاٌ اسم کوئست رو بگید تا ببینم هست یا نه !؟ چون تنها چیزی که گاردها میگن راجب DragonBorn ]هست که قبلاٌ وقتی بازی میکرئم هم مین حرفارو میزدن !

اسم کوئست همون Dawnguard باید باشه.
شما توی صفحه ی اول بازی (قبل وارد شدن به خود بازی) قسمت Add-ons رو بزنین ببینین اسن داونگارد هست یا نه

Ramizak
06-04-2013, 17:43
اسم کوئست همون Dawnguard باید باشه.
شما توی صفحه ی اول بازی (قبل وارد شدن به خود بازی) قسمت Add-ons رو بزنین ببینین اسن داونگارد هست یا نه

کجاست این بخش ADDONS !!!!!؟ تو منو بازی ؟ یا لانچرش ؟ اصلاٌ همچیم بخشی نداره واسه من .... منظورم بخش ADDONS نداره !

saeed_136915
06-04-2013, 19:24
کجاست این بخش ADDONS !!!!!؟ تو منو بازی ؟ یا لانچرش ؟ اصلاٌ همچیم بخشی نداره واسه من .... منظورم بخش ADDONS نداره !

توی ایکس باکس توی همین صفحه ای هست که گذاشتین که من فکر میکردم توی PC هم همینجوریه ولی مثل اینکه توی PC داخل لانچر گذاشتن. (اسمش باید Data Files یا یه همچین چیزی باشه داخل لانچر)

Ramizak
06-04-2013, 21:09
توی ایکس باکس توی همین صفحه ای هست که گذاشتین که من فکر میکردم توی PC هم همینجوریه ولی مثل اینکه توی PC داخل لانچر گذاشتن. (اسمش باید Data Files یا یه همچین چیزی باشه داخل لانچر)

بله اون هست اما غیر فعال هست , یعنی نمیشه روش کلیک کرد ....

امنیدوارم کسی بتونه بهم یه راه واسه دانگراد بودن این گیم راهنمایی کنه !

saeed_136915
06-04-2013, 21:27
بله اون هست اما غیر فعال هست , یعنی نمیشه روش کلیک کرد ....

امنیدوارم کسی بتونه بهم یه راه واسه دانگراد بودن این گیم راهنمایی کنه !

به این مسیر برین و فایل SkyrimPrefs.ini رو با نوتپد باز کنین :
Users/*yourname*/My Documents/MyGames/Skyrim

بعد این خط رو به آخر فایل اضافه کنین و اون رو سیو کنین :
bEnableFileSelection=1

به احتمال زیاد Data Files فعال میشه

Ramizak
06-04-2013, 22:54
به این مسیر برین و فایل SkyrimPrefs.ini رو با نوتپد باز کنین :
Users/*yourname*/My Documents/MyGames/Skyrim

بعد این خط رو به آخر فایل اضافه کنین و اون رو سیو کنین :
bEnableFileSelection=1

به احتمال زیاد Data Files فعال میشه

خوب این مشکل حل شد و توی DATA FILES فقط Skyrim.esm هست ! پس دانگراد نیست ! نه ؟

saeed_136915
06-04-2013, 23:41
داخل DVD بازی دنبال فایل Dawnguard.esm (شاید اسم فایل یه مقدار فرق کنه مطمئن نیستم) بگردین. خودتون باید دستی کپیش کنین.

brain
07-04-2013, 01:10
خوب این مشکل حل شد و توی DATA FILES فقط Skyrim.esm هست ! پس دانگراد نیست ! نه ؟
شما باید فایل Dawnguard.bsm و Dawnguard.esm رو کپی کنید داخل پوشه ی Data تو فولدر بازی . داخل dvd رو بگردید یا دانلودش کنید. 1 گیگ اینطوراس. بعدش باید از لانچر فعالش کنید ، شاید فعال بشه اتوماتیک.

Bobby Sands
14-04-2013, 22:59
دوستان کسی مود HD این بازی رو نداره لینکی به ما بده. پیرمون درمیاد تا از نکسوس دانلود کنیم .همش قطع میشه:n29:
درضمن اگه امکان داره این تاپیکو بچسبونین اون بالا! حیف نیست بهترین بازی تمام اعصار بره پایین :n06:

kumarbaz
18-04-2013, 11:59
دوستان کسی مود HD این بازی رو نداره لینکی به ما بده. پیرمون درمیاد تا از نکسوس دانلود کنیم .همش قطع میشه:n29:
درضمن اگه امکان داره این تاپیکو بچسبونین اون بالا! حیف نیست بهترین بازی تمام اعصار بره پایین :n06:
دوست عزیز عبارت زیر رو Google کن بعد میتونی با Torrent دانلود کنی:
XBT Skyrim HD Graphics Mod v1.5 Full

brain
12-05-2013, 12:27
سلام
legendary skills که جدیدا اضافه شده به بازی رو کسی میدونه دقیقا چیکار میکنه ؟

Arrowtic
13-05-2013, 06:10
سلام
legendary skills که جدیدا اضافه شده به بازی رو کسی میدونه دقیقا چیکار میکنه ؟

طبق گفته کاربرای Yahoo Answers :
شما میتونی لولت رو از 81 بالاتر ببری یعنی وقتی 81 شدی یه Skill و در اصل stat رو ریست کنی تا بشه 15 و دوباره از اول قویش کنید .

طریقه کار باهاش هم اینجا گفته شده :

AF-Y
13-05-2013, 20:54
سلام دوستان من یک مشکلی تو بازیش داشتم کجا مطرحش کنم؟ چون تو قسمت مشکلات نصب و اجرا که گفتم هیچکی جوابمو نداد!!!! همین جا بگم؟؟؟؟!!!!

pharm
13-05-2013, 22:13
سلام دوستان
یه رمزی نیست بزنیم از vampieric در بیام؟ 50% مقاومت در برابر اتش رو ازم میگیره منم رو master بازی میکنم لول 60 orc بعد 2 ثانیه در برابر این اژدهای اتشین میمیرم

pharm
13-05-2013, 22:15
دوستان این راه حل رو بلدید:
که توی این dragon born یک کتاب می گیرید که میتونید perk های هر skill رو برگردونید در جای دیگه استفاده کنید؟

*Forgotten*
13-05-2013, 23:49
دوستان این راه حل رو بلدید:
که توی این dragon born یک کتاب می گیرید که میتونید perk های هر skill رو برگردونید در جای دیگه استفاده کنید؟

منظورتون کجا هست؟

*Forgotten*
13-05-2013, 23:53
سلام دوستان
یه رمزی نیست بزنیم از vampieric در بیام؟ 50% مقاومت در برابر اتش رو ازم میگیره منم رو master بازی میکنم لول 60 orc بعد 2 ثانیه در برابر این اژدهای اتشین میمیرم

یه مرحله هست که باید بری پیش یکی اون در زمینه خوناشاما مطالعه داره راحت از شرش خلاصت میکنه متاسفانه الان جزئیات یادم نیست

باز میتونی خوناشام بشی و گرگینه البته خرسینه هم هست

pharm
14-05-2013, 08:47
منظورتون کجا هست؟

haramous mora رو میشناسید که یه ریلم داره تو ریلمش قسمت های مختلفی داره که با چند کتاب به قسمت های مختلفش می تونید برید یه جایی از این ریلم رو همه ی موجوداتش رو بکشید در اخر یه کتاب هست برا هر قسمت که یکی از قدرتاتون رو قوی میکنه مثلا یکی از کتاب ها یه نفر رو برای 15 ثانیه درست میکنه که وسایل سنگین رو بش بدید و ناپدید میشه و روز بعد دوباره میتونید احضارش کنید و وسیلتون رو بردارید
بعد یه کتاب ها اسمشو دقیق نمیدونم کتاب dream هست که میرید اونجایی که دقیقا mirak رو کشتید و دور اون محوطه همه ی skill ها هست که میتونید پرک هاشو برگردونید
خیلی عالیه من که توی two handed قوی بودم حالا رفتم one handed و سپر رو قوی میکنم

بعد اون مرحله رو من میدونم که چجوری بشیم ادم معمولی ولی من دیگه کار از کار گذشته دیگه خوبم نمیکنه :(

Arrowtic
14-05-2013, 15:20
haramous mora رو میشناسید که یه ریلم داره تو ریلمش قسمت های مختلفی داره که با چند کتاب به قسمت های مختلفش می تونید برید یه جایی از این ریلم رو همه ی موجوداتش رو بکشید در اخر یه کتاب هست برا هر قسمت که یکی از قدرتاتون رو قوی میکنه مثلا یکی از کتاب ها یه نفر رو برای 15 ثانیه درست میکنه که وسایل سنگین رو بش بدید و ناپدید میشه و روز بعد دوباره میتونید احضارش کنید و وسیلتون رو بردارید
بعد یه کتاب ها اسمشو دقیق نمیدونم کتاب dream هست که میرید اونجایی که دقیقا mirak رو کشتید و دور اون محوطه همه ی skill ها هست که میتونید پرک هاشو برگردونید
خیلی عالیه من که توی two handed قوی بودم حالا رفتم one handed و سپر رو قوی میکنم

بعد اون مرحله رو من میدونم که چجوری بشیم ادم معمولی ولی من دیگه کار از کار گذشته دیگه خوبم نمیکنه :(

برا درمان خون آشامی Console Command هست.خط زیر رو تو کنسول بزنید درمان میشه :
setstage 000EAFD5 10

*Forgotten*
14-05-2013, 17:38

منظورم اینه که سوالتون در کجاست؟:n02:

اونو به نگاهی میندازم خبرشو میدم

*Forgotten*
14-05-2013, 18:02
haramous mora

خوب من بازی رو خوشبختانه حذف نکردم

ببین شما اگه مرحله duwngurd رو تموم کرده باشید میتونید برید پیش Aela تو whiterun و باهاش حرف بزنید اونجا میتونید بهش بگید منو تبدیل به گرگینه بکن وقتی این کارو بکنید از خوناشام به گرگینه تبدیل میشید بهمین راحتی

گرگینه هم نخاستید درمان داره از سرهای هاک باید استفاده کنید
البته گرگینه بشید دیگه مشکلی نیست

اگه باز هم خاستید خوناشام کاملی بشید باید serana حرف بزنید ظرف چند ثانیه خوناشام میشید

میتونید این چرخه رو بارها تکرار کنید:n05:
------------

در مورد خوناشام شدن هم باید بگم فقط هر شب یا هر دو شب یکی از دوستانتونو تو خاب گاز بگیرید دیگه مشکلی نیست که دنبال غریبه ها بیوفتید :n10:

AF-Y
15-05-2013, 12:33
جواب همه رو دادین!!! جواب ما هم بدین1

*Forgotten*
15-05-2013, 17:23
جواب همه رو دادین!!! جواب ما هم بدین1

چه مشکلی دارین؟

pharm
16-05-2013, 11:32
کسی اینجا mage خیلی قدرتمند داره؟با high elf ؟
اگه کسی داره 2 تا سیواشو بزاره

AF-Y
16-05-2013, 15:22
چه مشکلی دارین؟

بالاخره یکی به داد ما رسید!!!!!
من تو این بازی به استورم کلوک پیوستم. جایی که میگه تبر رو به آلفریک برگردونم رو انجام دادم ولی وقتی میگه منتظر جوابش باشم باگ میده و هیچ وقت جوابمو نمیده!!!!!!! هر وقت میرم پیشش چرت و پرت میگه!!!!! و ماموریت جدید هم نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!!

*Forgotten*
16-05-2013, 17:05
بالاخره یکی به داد ما رسید!!!!!
من تو این بازی به استورم کلوک پیوستم. جایی که میگه تبر رو به آلفریک برگردونم رو انجام دادم ولی وقتی میگه منتظر جوابش باشم باگ میده و هیچ وقت جوابمو نمیده!!!!!!! هر وقت میرم پیشش چرت و پرت میگه!!!!! و ماموریت جدید هم نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!!

اگه dlc های غیر داستانی نصب کردید اونارو غیر فعال کنید و دوباره چک کنید

شما آپدیت 11 skidrow رو نصب کردید ؟ من با نصب این آپدیت کل بازی و dlc های معروفو دانگارد و دراگنبورن همش رفتم
البته ممکنه الان آپدیت جدیدتری اومده باشه اگر نه همین آپدیت رو دانلود و نصب کنید

بازم خبرشو بدید

AF-Y
16-05-2013, 18:20

شما آپدیت 11 skidrow رو نصب کردید ؟ من با نصب این آپدیت کل بازی و dlc های معروفو دانگارد و دراگنبورن همش رفتم
البته ممکنه الان آپدیت جدیدتری اومده باشه اگر نه همین آپدیت رو دانلود و نصب کنید

بازم خبرشو بدید

مرسی. من الان ورژنم 1.92 هست. نمیدونم آپدیت 13 هست یا 12؟؟؟!!!!!
خب من الان دی ال سی های دانگارد و دراگون بورن و هارت فایر رو دارم!!!!! همه رو دیسیبل کنم؟

AF-Y
16-05-2013, 18:44

بازم خبرشو بدید

مرسی. من الان ورژنم 1.92 هست. نمیدونم آپدیت 13 هست یا 12؟؟؟!!!!!
خب من الان دی ال سی های دانگارد و دراگون بورن و هارت فایر رو دارم!!!!! همه رو دیسیبل کنم؟

AF-Y
16-05-2013, 18:52
امتحان کردم ولی درست نشد؟!!!!!

*Forgotten*
16-05-2013, 19:13
امتحان کردم ولی درست نشد؟!!!!!

شما بازی رو قبل از ماموریتی که با هاش مشکل داری سیو کن فقط اسم سیو یادت باشه که بعدا پیداش کنی

وارد پوشه Documents\My Games شو و از پوشه skyrim یه کپی بگیر یه جای دیگه paste کن برای بکاپ که بعدا دوباره برگردونی

وارد مسیر زیر شو و همه سیو ها رو حذف کن و فقط سیوی که باهاش مشکل داری بزار بمونه
\Documents\My Games\Skyrim\Saves

حالا کل پوشه skyrim رو که توی مسیر Documents\My Games قرار داره با winrar فشرده کن تا حجمش کم بشه حدود 5 مگ باید بشه

اونو برام آپ کن تا ببینم چجوریاست مشکلت:n02:

saeed_136915
16-05-2013, 19:18
سلام
اگه مشکلتون حل نشده میتونین با کد هم اون کوئست رو رد کنین (اسم کوئست رو بگین)

AF-Y
16-05-2013, 19:32
شما بازی رو قبل از ماموریتی که با هاش مشکل داری سیو کن فقط اسم سیو یادت باشه که بعدا پیداش کنی

وارد پوشه Documents\My Games شو و از پوشه skyrim یه کپی بگیر یه جای دیگه paste کن برای بکاپ که بعدا دوباره برگردونی

وارد مسیر زیر شو و همه سیو ها رو حذف کن و فقط سیوی که باهاش مشکل داری بزار بمونه
\Documents\My Games\Skyrim\Saves

حالا کل پوشه skyrim رو که توی مسیر Documents\My Games قرار داره با winrar فشرده کن تا حجمش کم بشه حدود 5 مگ باید بشه

اونو برام آپ کن تا ببینم چجوریاست مشکلت:n02:
سیو اون زمانی رو که رفتم رو ندارم!!!!! در ضمن اصلا یادم نیست کی اونو رفتم!!!!!!!! حالا اگه میخواین سیو الانم رو بذارم؟؟؟؟

سلام
اگه مشکلتون حل نشده میتونین با کد هم اون کوئست رو رد کنین (اسم کوئست رو بگین)
من اون راه رو هم امتحان کردم. حالا ببینم چی میشه؟؟؟
اسم کوئست:
message to whiterun

*Forgotten*
16-05-2013, 19:35
خوب اگه کوئست هنوز کامل نشده بازی رو سیو بکن همونو بزار

AF-Y
16-05-2013, 20:01
خوب اگه کوئست هنوز کامل نشده بازی رو سیو بکن همونو بزار

خب کامل که نشده. اینم لینک:

AF-Y
20-05-2013, 11:44
کسی نیست؟؟؟!!!!

saeed_136915
20-05-2013, 11:53
سلام
شما این کد رو داخل کنسول بنویسین (کلید ~ رو اول بزنین)

AF-Y
20-05-2013, 12:39
سلام
شما این کد رو داخل کنسول بنویسین (کلید ~ رو اول بزنین)

زدم و ماموریت تموم شد!!!!! آلفریکم دست از سرم برداشت:n20:!!!!!! دمت گرم. حالا چی؟ ماموریت بعدی رو چیکار کنم؟ نمیاد!

saeed_136915
20-05-2013, 12:44
زدم و ماموریت تموم شد!!!!! آلفریکم دست از سرم برداشت:n20:!!!!!! دمت گرم. حالا چی؟ ماموریت بعدی رو چیکار کنم؟ نمیاد!

فکر کنم باید برگردین پیش Ulfric

AF-Y
20-05-2013, 12:46
فکر کنم باید برگردین پیش Ulfric

برگشتم ولی چیزی نمیگفت؟؟!!!

saeed_136915
20-05-2013, 12:49
این رو بزنین:

AF-Y
20-05-2013, 12:59
این رو بزنین:

اینم که زدم میگفت برین پیش اون فرمانده ایمپریاله که اون که اصلا نیست؟؟!!!! موقعی هم که هست میگه من با استورم کلوک ها حرف نمیزنم؟؟!!

saeed_136915
20-05-2013, 13:30
شما بعد از اینکه ریست کردین کوئست رو کامل با اولفریک حرف زدین؟؟ اگه کامل حرف بزنین کوئست Battle for Whiterun باید شروع بشه. اگه نشد این رو بزنین:

AF-Y
20-05-2013, 14:39
هم صحبت کردم و هم کد رو زدم نشد؟؟!!!
اگه میشه شما اون سیوی رو که گذاشتم رو دان کنید و خودتون اونجا رر رد کنین بعد برام آپلود کنین تا من دان کنم.

saeed_136915
20-05-2013, 14:47
هم صحبت کردم و هم کد رو زدم نشد؟؟!!!
اگه میشه شما اون سیوی رو که گذاشتم رو دان کنید و خودتون اونجا رر رد کنین بعد برام آپلود کنین تا من دان کنم.

باشه.
شما کدوم دی ال سی ها رو نصب کردین؟؟