PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21

pirate sea
25-07-2012, 10:41
چند تا رمز
اتاق صلاح و کلید و همه :COC QASMOKE
خروج از اتاق COC RIVERWOOD
پرواز TCL
خون TGM
نقشه کامل TMM 1
پول PLAYER.ADDITEM 0000000F 9999999
کشتن دشمنان اطراف KILALL
تغیر نژاد SETPLAYERRACE
گرگینه PLAYER.ADDSPELL 00092C48

حذف گرگینه PLAYER.REMOVESPELL 00092C48

pirate sea
25-07-2012, 10:44
غار هایی که میشه خون آشام توشون پیدا کرد
PINEMOON CAVE
AND
BROKEN FAING CAVE
نکته برای خون آشام شدن اگه رمز TGM رو زده باشید خون آشام نمیشید !

ali_agha1981
25-07-2012, 12:30
من اینجا باید چیکار کنم همون اول های بازی هستم...توی یه غار زیر زمینی میره و یه جا سه تا لوح هست که حرکت میکنه و از من Golden clow یا keylohe میخواد هر چی هم گشتم چیزی پیدا نکردم..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IOG
25-07-2012, 13:30
این یه ترتیب خاص داره. اون وسیله ای که باهاش این در باز میشه (مثل یه پنجه ی طلاییه) رو اگه داشته باشی ترتیب این سه حلقه رو پشتش نوشته...برو تو Inventory پشتشو ببین...

Gregar
25-07-2012, 13:51
من اینجا باید چیکار کنم همون اول های بازی هستم...توی یه غار زیر زمینی میره و یه جا سه تا لوح هست که حرکت میکنه و از من Golden clow یا keylohe میخواد هر چی هم گشتم چیزی پیدا نکردم..

اون گلدن کلاو رو از همون یارو که توی تار عنکبوت گیر افتاده بود بگیر . یعنی از جسدش . بعد کلا قضیه این کلاو ها که توی کل بازی چندجا از اینا میبینی اینه که پشتشون یعنی کف همون پنجه هه ترتیب حیوونا رو نوشته .
در ضمن اگه همون اول بازی رو میگی من چون حفظم بهت میگم . هر دایره رو دو بار بچرخون . همین .

pirate sea
25-07-2012, 14:30
چه طوری بچه دار شوم؟؟
خون آشام شدن خوب هست یا نه ؟

ali_agha1981
25-07-2012, 15:27
مرسی فقط یکی بگه این ماموریت های اصلی بازی در بخش story کلا چند ساعت طول می کشه تموم بشه..(بجز ماموریت های فرعی!)

در ضمن توی بازی میشه یه رمزی زد که یه اسبی چیزی نازل بشه تا بتونم باهاش برسیم به ماموریت بعدی..؟
چون اینجوری خیلی باید پیاده برم.. لطفا رمز های به درد بخور دیگه ای هم اگه هست لطفا بگید..مثل رمز پول ، جون ، قدرت ، و چیزایی که بکار میاد...
در ضمن این رمز ها باید کجا وارد کنم...؟

aramesh_61
25-07-2012, 18:13
چه طوری بچه دار شوم؟؟
خون آشام شدن خوب هست یا نه ؟
بچه دار نمیتونی بشی
خون آشام شدن دردسر داره، هر شب باید بری خون یکی رو بمکی! گرگینه شدن بهتره

pirate sea
26-07-2012, 14:11
مرسی فقط یکی بگه این ماموریت های اصلی بازی در بخش story کلا چند ساعت طول می کشه تموم بشه..(بجز ماموریت های فرعی!)

در ضمن توی بازی میشه یه رمزی زد که یه اسبی چیزی نازل بشه تا بتونم باهاش برسیم به ماموریت بعدی..؟
چون اینجوری خیلی باید پیاده برم.. لطفا رمز های به درد بخور دیگه ای هم اگه هست لطفا بگید..مثل رمز پول ، جون ، قدرت ، و چیزایی که بکار میاد...
در ضمن این رمز ها باید کجا وارد کنم...؟

اتاق صلاح :COC QASMOKE
خروج از اتاق COC RIVERWOOD
پرواز TCL
خون TGM
نقشه کامل TMM 1
پول PLAYER.ADDITEM 0000000F 9999999
کشتن دشمنان اطراف KILALL
تغیر نژاد SETPLAYERRACE
گرگینه PLAYER.ADDSPELL 00092C48

حذف گرگینه PLAYER.REMOVESPELL 00092C48

کلید بالای تب رو بزن و وارد کن

pirate sea
26-07-2012, 14:18
من تو فروم های دیگه خوندم میشه بچه دار شد
شما مطمعن هستید نمیشه ؟

saeed_136915
26-07-2012, 19:54
شما مطمعن هستید نمیشه ؟

آره عزیز مطمئن باش نمیشه بچه دار شد.

saeed_136915
26-07-2012, 19:55
مثل اینکه Bethesda هم دبّه کرده نمیخواد این ماه Dawnguard رو واسه PC و PS3 ریلیز کنه :41:

Bethesda won't be launching Dawnguard in July, with the developer confirming the critical 1.7 update won't hit PS3 for weeks. Published on Jul 26, 2012
Skyrim's PS3 players will have to wait a little longer for the Dawnguard expansion - Bethesda has confirmed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that the 1.7 update required before installing the DLC won't be coming to Sony's console for weeks.

Bethesda has yet to confirm a release date for Dawnguard on PS3 and PC after it launched for Xbox 360 on 26 June - as of today Microsoft's 30-day exclusivity period has expired ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] week.html).

It's unclear if PC players will get to play Dawnguard earlier, given that the 1.7 update has launched ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - in beta - on Steam.

PS3 gamers are getting the features from update 1.6 rolled into 1.7 - which includes the addition of mounted combat as well as numerous fixes - meaning that they'll need to update to version 1.7 before they're able to play Dawnguard.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eeks_bethesda.html

Gregar
26-07-2012, 21:32
شما مطمعن هستید نمیشه ؟

هاروست مون یا سیمس که نیست عزیز بازی RPG یه :46:

Captain Sj
27-07-2012, 00:13
خوب دوستان خوبم سلام.من بلد نيستم نظر سنجي بزارم اگر كسي بلد هستش بي زحمت چند تا نظر سنجي بزاره.مثلا با كدوم نژاد بيشتر حال مي كنيد يا از كدوم Armor تو اسكايريم بيشتر خوشتون مياد و از اينجور چيزا ديگه.دوست دارم نظر دوستان رو بدونم.

Captain Sj
27-07-2012, 00:30
يه سوال دارم ميشه Staff ساخت؟

Captain Sj
27-07-2012, 01:01
دوستان تو dragonsreech يك در چوبي قديمي پيدا كردم كه درش قفله.آيا واسش كوئستي هست؟كليدش كجاست؟

prince_fable
27-07-2012, 01:14
دوستان تو dragonsreech يك در چوبي قديمي پيدا كردم كه درش قفله.آيا واسش كوئستي هست؟كليدش كجاست؟
فکر کنم هست؟باید از پسر بچه ی یارل ماموریت رو بگیری.

يه سوال دارم ميشه Staff ساخت؟
میشه.
تو زیرزمین کالج جادوگری یه جا هست به اسم atronach forge که میشه خیلی چیزا از جمله عصا جادوگری ساخت.
که باید recipe هاش رو که به صورت کاغذه پیدا کنی.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

ali_agha1981
27-07-2012, 14:02
من رمز چند تا از قوی ترین سلاح های بازی رو میخوام...
همچنین یه رمزی که آخرین level قدرت ها رو داشته باشم...

pirate sea
27-07-2012, 16:21
من رمز چند تا از قوی ترین سلاح های بازی رو میخوام...
همچنین یه رمزی که آخرین level قدرت ها رو داشته باشم...

این رمز ها توی سایت های خارجی هست ولی با رمز بازی بی مزه میشه
بدون رمز خیلی بهتره :41:

pirate sea
27-07-2012, 16:27
من توی مرحله هستم که یه گوی بزرگ طلایی با چند تا پنجره دایره سبز هست فکر کنم اسمش Elder Scrolls بود هر چی اون کلید های بالا رو میزنم اتفاقی رخ نمیده لطفا راهنمایی کنید
توی همون مرحله ای که قبیش باید چند تا آدم مکانیکی طلایی رو بکشی
سریع راهنمایی کنید لطفا :42::44:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و یه سوال دیگه چه طوری جادو های جدید رو باید به دست آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

saeed_136915
27-07-2012, 17:49
من توی مرحله هستم که یه گوی بزرگ طلایی با چند تا پنجره دایره سبز هست فکر کنم اسمش Elder Scrolls بود هر چی اون کلید های بالا رو میزنم اتفاقی رخ نمیده لطفا راهنمایی کنید
توی همون مرحله ای که قبیش باید چند تا آدم مکانیکی طلایی رو بکشی
سریع راهنمایی کنید لطفا :42::44:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و یه سوال دیگه چه طوری جادو های جدید رو باید به دست آورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

سلام
اگه میتونین عکس بزارین یا اینکه اسم دقیق اون کوئست رو بگین
واسه بدست آوردن مجیک های جدید هم باید کتاب های اونها (Spell Books) رو پیدا کنین و بخونین(البته کتاب ها رو نمیشه خوند و فقط کافیه بعد از بدست آوردنشون یه بار اونها رو استفاده کنین)

pirate sea
27-07-2012, 17:51
سلام
اگه میتونین عکس بزارین یا اینکه اسم دقیق اون کوئست رو بگین
واسه بدست آوردن مجیک های جدید هم باید کتاب های اونها (Spell Books) رو پیدا کنین و بخونین(البته کتاب ها رو نمیشه خوند و فقط کافیه بعد از بدست آوردنشون یه بار اونها رو استفاده کنین)

ممنون خودم حل کردم

pirate sea
27-07-2012, 20:00
توی گوگل baby skyrim سرچ کنید میشه بچه دار شد ولی نمیدونم چه طوری؟

saeed_136915
27-07-2012, 21:44

نه نمیشه
شما مطمئن باش
حالا شما چه گیری دادی به بچه؟؟

Hapoofesgeli
27-07-2012, 22:25
دوستان من میخوام اون قسمت رو برم که نوشته bring the unusual gem to an appraiser
مشکل ایجاست که قبلا با این یارو انگار بد حرف زدم حالا همش میگه از سر راهم برو کنار و نمیشه باهاش حرف زد ، راه حلی وجود داره؟

Gregar
27-07-2012, 23:44

ببین احتمالا مودی چیزی ساختن واسش وگرنه امکان نداره . مودی هست که گلاب به روتون میتونین با همسرتون (یا هر کس دیگه) .... داشته باشید . خوب احتمالا مودی هم واسه بچه دار شدن باید باشه . البته من ندیدم .

ali_agha1981
28-07-2012, 11:18
مودی هست که گلاب به روتون میتونین با همسرتون (یا هر کس دیگه) .... داشته باشید
چرا گلاب به روتون ؟؟ :31: مگه چیز بدیه..؟
در مورد بچه دار شدن هم منم چیزی نشنیدم...

شما به انگلیسی سرچ کن تو گوگل بعدش با ترجمه گوگل .ترجمه اش کن ببین چیزی میتونی بفهمی ...

Gregar
28-07-2012, 15:50
چرا گلاب به روتون ؟؟ :31: مگه چیز بدیه..؟
در مورد بچه دار شدن هم منم چیزی نشنیدم...

شما به انگلیسی سرچ کن تو گوگل بعدش با ترجمه گوگل .ترجمه اش کن ببین چیزی میتونی بفهمی ...

به خاطر قوانین فروم گفتم اونو .

pirate sea
28-07-2012, 21:42
چند تا سوال
چه طوری لول بگیرم ؟
پرک چیه؟

اگه بازی رو بدون رمز بازی کنید

خیلی زود میمیرید چه راهی پیشنهاد میکند؟

aramesh_61
28-07-2012, 22:05
اگه بازی رو بدون رمز بازی کنید

خیلی زود میمیرید چه راهی پیشنهاد میکند؟
یواش یواش که لولت بره بالا تواناییات بیشتر میشه و زره های بهتری هم گیر میاری دیگه به این راحتیا نمیمیری، میتونی درجه سختی بازی رو هم کم کنی

Captain Sj
29-07-2012, 01:18
سلام در مورد اون old wooden door كه تو Dragonsreech رفتم پيش پسر پادشاه اما نه باهام همچين درست و حسابي صحبت كرد ونه بهم كوئستي داد.شما نمي دونين قضيه اون دره چيه؟خيلي دلم مي خواد ببينم داخلش چيه.

Captain Sj
29-07-2012, 01:22
دوستان يك سؤال دارم عجيب و غريب ترين سلاحي كه پيدا كردين يا ساختين چي بوده؟

prince_fable
29-07-2012, 01:23
این جا توضیح داده

masoud93
01-08-2012, 14:01
سلام.

تو یه معموریت هست که یه نفر پشت در وایساده و باهاش از تو چشمی در صحبت میکنیم (مثل در زندان میمونه) بعدش باید در رو باز کنه ، که نمیکنه ...

از رفیقم که قبلاً بازی رو رفته پرسیدم گفت که بازی باگ داره و باید یه پچی بریزی تا درست شه ...

می خواستم ببینم چجوری باید درستش کنم ...

آپدیت 9 رو هم ریختم ، ولی اینجا رو درست نکرده ...

saeed_136915
01-08-2012, 14:12
سلام.

تو یه معموریت هست که یه نفر پشت در وایساده و باهاش از تو چشمی در صحبت میکنیم (مثل در زندان میمونه) بعدش باید در رو باز کنه ، که نمیکنه ...

از رفیقم که قبلاً بازی رو رفته پرسیدم گفت که بازی باگ داره و باید یه پچی بریزی تا درست شه ...

می خواستم ببینم چجوری باید درستش کنم ...

آپدیت 9 رو هم ریختم ، ولی اینجا رو درست نکرده ...

سلام
شما اول اینو دانلود کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اون برنامه رو باز کنین و Open رو بزنین. حالا این فایل رو باز کنین(ممکنه مسیر تو کامپیوتر شما فرق کنه) : C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data\Skyrim - VoicesExtra.bsa
یه پیغامی میده که OK رو بزنین. بعد Extract All رو بزنین و توی همون پوشه (C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data) ذخیره کنین.

به احتمال زیاد درست میشه ولی اگه درست نشد بگین

masoud93
01-08-2012, 16:22
سلام
شما اول اینو دانلود کنین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد اون برنامه رو باز کنین و Open رو بزنین. حالا این فایل رو باز کنین(ممکنه مسیر تو کامپیوتر شما فرق کنه) : C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data\Skyrim - VoicesExtra.bsa
یه پیغامی میده که OK رو بزنین. بعد Extract All رو بزنین و توی همون پوشه (C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data) ذخیره کنین.

به احتمال زیاد درست میشه ولی اگه درست نشد بگین

دستتون درد نکنه ...

ولی درست نشد ...
چه کار دیگه ای میشه بکنی ؟؟؟

saeed_136915
01-08-2012, 17:05
مطمئنین که درست اکستراکت کردین؟؟ (ببینین این پوشه داخلش فایل هست یا نه : C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data\sound\voice\skyrim.esm\maleuniqueesber n (ممکنه مسیر تو کامپیوتر شما فرق بکنه))
اگه فایل ها داخلش اکستراکت شده میتونین این کد رو بزنین و اون مرحله رو رد کنین : setstage MQ202 180

masoud93
01-08-2012, 17:29
مطمئنین که درست اکستراکت کردین؟؟ (ببینین این پوشه داخلش فایل هست یا نه : C:\Program Files (x86)\The Elder Scrolls V - Skyrim\Data\sound\voice\skyrim.esm\maleuniqueesber n (ممکنه مسیر تو کامپیوتر شما فرق بکنه))
اگه فایل ها داخلش اکستراکت شده میتونین این کد رو بزنین و اون مرحله رو رد کنین : setstage MQ202 180

آره ، 400 خورده ای فایل توش هست ...

Little Sparrow
01-08-2012, 18:40
این باگ دو راه داره.اولین راه که خیلی اسون هم هست.
روش اول:
از دو فایل SkyrimPrefs.ini و Skyrim.ini در آدرس My Documents\My Games\Skyrim یه کپی تهیه کنید و سپس این دو فایل رو حذف کنید.بعدش بازی رو اجرا کنید و این کوئست رو تا اخر برین.وقتی تموم شد دوباره این دو فایل خودتون رو برگردونین به محل خودشون.
اگر با روش اول باز هم درست نشد ممکنه به خاطر این باشه که بازیتون Audio اون دیالوگ رو نداره.
روش دوم:
فایل Skyrim.ini رو باز کنید و در زیر [Archive]این رو اضافه کنید یا اگر این خط رو دارید چک کنید ببینید دقیقا همین باشه و اگر نبود تصحیحش کنید.
sResourceArchiveList2=Skyrim - Voices.bsa, Skyrim - VoicesExtra.bsa
در اخر اگر باز هم درست نشد که احتمالش کمه باید روش سعید رو امتحان کنید.
موفق باشید.

masoud93
01-08-2012, 23:12
من اون چیت رو زدم درست شد :27:

راستی ، هر معموریت چیت خاص خودش رو داره ؟؟؟

saeed_136915
01-08-2012, 23:37
من اون چیت رو زدم درست شد :27:

راستی ، هر معموریت چیت خاص خودش رو داره ؟؟؟

بله هر کوئست یه شماره خاصی داره(البته هر قسمت از یه کوئست هم شماره ی خاصی داره)

Little Sparrow
02-08-2012, 18:32
دوستان مود Skyrim Flora Overhaul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بد نیست.یه امتحانی بکنید.

saeed_136915
02-08-2012, 19:24
دوستان مود Skyrim Flora Overhaul ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بد نیست.یه امتحانی بکنید.

من که اصلا نمیتونم مد های بالای 30 مگ رو از نکسوس دانلود کنم. اینترنت سرعت بالا میخواد که دانلود سریع تموم بشه وگرنه فایلا نصفه میمونن

Little Sparrow
02-08-2012, 19:55
اگه میخوای برات اپلود کنم؟50 مگابایت هست.
Climates Of Tamriel هم که 70 MB بود اپلود کردم چند صفحه پیش گذاشتم.

prince_fable
03-08-2012, 01:05
سلام یکی زحمت کشیده بود immersive armor رو آپلود کرده بود ولی پارت 002 خراب بود چند بار هم دانلود کردم میگه فایل آسیب دیده.

Viren
03-08-2012, 10:54
Dawnguard ریلیز شده.تا چند روز دیگه میاد رو تورنت:دی

edit

skidrow کرک کرده!
لینک مستقیم خودم

masoud93
03-08-2012, 19:47
سلام.

Daedra Heart از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟؟
جایی که میشه پیدا کرد ، یا خرید رو بهم معرفی کنید (خرید باشه بهتره)
اگه چیت داره ، چیت بدین ...

ممنون.

Little Sparrow
03-08-2012, 20:17
Dawnguard ریلیز شده.تا چند روز دیگه میاد رو تورنت:دی

edit

skidrow کرک کرده!
لینک مستقیم خودم

دوست عزیز یوزر نیم و پسورد میخواد که.
Skidrow این لینک رو قرار داده تو سایتش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|243p4|688852337|98765432skrImincldlc-updated.rar|884963|0|0
و گفته اپدیت 1.7 رو هم داره.کرک شده هم هست.برای استفاده کافیه محتویات رو در محل بازی بریزید.
یک نفر لطف بکنه مستقیم کنه این لینک رو برای ما.

سلام.

Daedra Heart از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟؟
جایی که میشه پیدا کرد ، یا خرید رو بهم معرفی کنید (خرید باشه بهتره)
اگه چیت داره ، چیت بدین ...

ممنون.
توی College Of Winterhold فکر کنم بفروشن.پیدا هم میشه کرد.توی برخی کوئست ها هم با برخی دشمن ها به اسم Dremora روبرو میشی که دارن.
رمز هم داره:
Console رو باز کن(با دکمه ی ~)
تایپ کن: Player.additem 3ad5b 5
5 تا بهت میده.اگر بیشتر میخوای عدد اخر رو عوض کن.

manuelcalavera
04-08-2012, 10:10
سروش جان توی میهن دانلود لینک مستقیم داره. لینکو نمیذارم ولی فکنم الان صفحه ی اول باشه کانتندش .

Little Sparrow
04-08-2012, 10:17
سروش جان توی میهن دانلود لینک مستقیم داره. لینکو نمیذارم ولی فکنم الان صفحه ی اول باشه کانتندش .

عزیز اخه میخوام ماله Skidrow باشه.چون تا الان همه پچ ها رو از اونجا گرفتم و مطمئن هم بوده.
پچ 1.7 رو روی DLC زدن ، مطمئن و کرک شده.
برای همین میگم یکی اون لینک رو لیچ کنه.
*ویرایش:
تست میکنم ماله میهن دانلود رو امیدوارم کار بکنه.

رضا جنگنده
04-08-2012, 12:59
سلام
من چند تا راهنما تو نت پیدا کردم که امیدوارمبه درد دوستان بخوره.:20:

1-این راهنما در واقع یه سایته که در موردمراحل اصلی و فرعی و اسکیل ها توضیح داده.البته به زبان انگلیسی هست ولی عکس هم دارهکه برا اونایی که زبان انگلیسیشون خوب نیستهم به درد می خوره.

از اینجا به بعد راهنما ها به شکل pdf هستن.
2- این راهنما زبان انگلیسی هست ولی خیلیجامع هست و درباره ی همه چی بازی هست.حتی اینکه برای هر کلاسی چه نژاد و جنسیت و follower بهترهست!:18:
بهترین راهنمایی هست که من پیدا کردم.
ولی حجمش زیاده و حدود 128 مگا بایته.:18:
دانلود:

3-این یکی راهنما به زبان فارسیه و فقطمراحل اصلی بازیو توضیح داده و حجمش حدود 700 کیلو بایته و برا اونایی که اینترنت دایلآپ دارن مناسبه.:27:
دانلود:

4-این راهنما هم به زبان فارسیه و تو فهرستش اینا هست:
آموزش مراحل اصلی
نژاد و ازدواج
گروه ها
منوهای بازی
سفر سریع
آموزش و جزییات اسکیل ها
کد تقلب بازی
کلا برای کسایی که نمی تونن راهنمای انگلیسیرو دانلود کنن یا زبان انگلیسیشون خوب نیست مناسبه.:27:
دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _1604_1576_1575_1586_1740_SKYRIM.pdf.html

البته این راهنما ها رو من تو گوگل پیداکردم و مثلا همین آخریه بعضی از مطالبش از تو فروم های دیگه کپی شده که به من مربوطنیست و مربوط به نویسندشه!!!!!!!:31:
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.:11:

masoud93
04-08-2012, 13:01

این پچ ها که گرافیک رو خوشگل تر میکنن ، کلاً گرافیک بیشتری هم برا اجرا و نمایش بازی می خوان ، یا گرافیک رو سنگین نمیکنن ؟؟؟

رضا جنگنده
04-08-2012, 13:06
این پچ ها که گرافیک رو خوشگل تر میکنن ، کلاً گرافیک بیشتری هم برا اجرای و نمایش بازی می خوان ، یا گرافیک رو سنگین نمیکنن ؟؟؟
خوب این پچ ها سیستم بالا تری لازم دارن

Little Sparrow
04-08-2012, 14:30
این پچ ها که گرافیک رو خوشگل تر میکنن ، کلاً گرافیک بیشتری هم برا اجرا و نمایش بازی می خوان ، یا گرافیک رو سنگین نمیکنن ؟؟؟

مشخصا سیستم قوی تری میخوان چون کیفیت بیشتری دارن.

Expert32
04-08-2012, 17:57
سلام.
آقا ما یه اشتباهی کردیم این بازیو خریدیم. از درسو دانشگاهو زندگی مارو انداخته ...
شبا همش دارم خوابشو میبینم.(استاد زبان فارسیو میکشم باهاش یه soul gem پر میکنم)
بگزریم...
من یه چندتا سوال در رابطه با این DLC جدید به نام Dawnguard دارم. لطفا هرکی بلده یه خوبی در حق ما بکنه.
اول اینکه وقتی اینو نصب کنی اون کوئست های اصلی خود بازی و روندی که تا قبل از نصب داشتی از بین میره یا
اینکه کوئست هایی که هنوز نرفته بودم از بین میره و کوئست های دیگه جاشو میگیره؟
من نمیخوام بعد از اینکه این DLC رو نصب کردم تمام زحماتی که کشیدم از بین بره و یا کوئست هایی که هنوز نرفتم
پاک بشه .
من تازه حدودا شاید 20 درصد از بازیو انجام دادم و میخوام اون 80 درصد + DLC جدید رو داشته باشم. آیا بعد از نصب
DLC اون 80 درصد رو میتونم بازی کنم؟ یا کلا با یه چیزهای جدید بجای اون 80 درصد روبرو میشم؟
و اینکه ساید کوئست ها بعد از نصب DLC سرجاشون میمونن؟ چون من عادت دارم بازیو بخورم یعنی یدونه ساید
کوئست نرفته بجا نمیزارم و تا فی خالدون بازیو انجام میدم و سر از هر سوراخی باید دربیارم.
مهم تر از همه اینکه من یه خونه و زن دارم و گرگ نما (عضو companion) هستم تو این بازی. بعد از نصب DLC اینا از
بین میرن یا میمونن؟
پیشاپیش تشکر. من یکم گیراییم ضعیفه پس لطفا کامل راهنمایی کنید.

Expert32
04-08-2012, 18:21
آقا من اون لینک DLC رو از Skidrow مستقیم کردم.
اینم لینک:
فقط یه نگاهی به اون پست قبلیم بندازید و کارو مارو هم راه بندازید.
و اینکه الان من از میهن دانلود استفاده کنم یا همین لینک بالا؟

Leon-117
04-08-2012, 18:22
سلام.
نه، با نصب DLC تجربه ها و ...... قبلیتون از بین نمیره.

آیا بعد از نصب DLC اون 80 درصد رو میتونم بازی کنم؟ یا کلا با یه چیزهای جدید بجای اون 80 درصد روبرو میشم؟
همونطور که گفتم این DLC باعث حذف اون 80% که نرفتین نمیشه و چیزهایی که اضافه میکنه در کنار بقیه آیتم و کوئست های بازی قرار میگیرن.

مهم تر از همه اینکه من یه خونه و زن دارم و گرگ نما (عضو companion) هستم تو این بازی. بعد از نصب DLC اینا از
بین میرن یا میمونن؟
اینا هم از بین نمیرن...

+
دوستان پیشنهاد میکنم این DLC رو برید.
100% ارزش وقت گذاشتن رو داره...............

Expert32
04-08-2012, 18:42
در یه جایی خوندم بعد از نصب این DLC وقتی که به winterhold میریم یکسری vampire به اونجا حمله کردن.:22:
این اتفاق بعد از وارد شدن (فعال شدن) به کوئست dawnguard میوفته یا وقتی این DLC نصب میشه این اتفاق میفته بدون اینکه کوئست مربوط به dawnguard رو فعال کنیم؟
چون شنیدم برای فعال کردن این کوئست باید به مرکز dawnguard که یه قلعه هست بری. حالا این اتفاقی که بالا گفتم کلا بعد از نصب DLC میوفته یا باید اول اون کوئست فعاب بشه بعد با این صحنه مواجه میشیم.

Expert32
04-08-2012, 18:51
این ومپایر شدن چقدر مزخرفه:2:
من که مجبور شدم از سیو های قبلیم بیارم.
تو این DLC جدید آپشن های زیادی برای ومپایر ها و گرگ نماها اضافه شده برم ببینم واسه گرگ نما چی داره. از ومپایر که هیچ خوشم نیومد.
یک ست تجهیزات به نام dragon bone هم اضافه شده که همگی از نظر damage از deadric ها یه سروگردن بالاترن ولی ظاهر deadric ها رو خیلی بیشتر دوست داشتم.
این ست dragonbone رو احتمالا باید عضو dawnguard ها بشی تا بتونی بدستشون بیاری.

saeed_136915
04-08-2012, 18:57
آره من هم توصیه میکنم اصلا ومپایر نشین خیلی چرت هست

Expert32
04-08-2012, 19:59
یه جا خوندم تو این DLC جدید ومپایرها در لول بالا بال درمیارن و میتونن پرواز کنن!:18:
از این به بعد اگر یه چیزی رو هوا دیدین پیش خودتون نگین "این فقط یه اژدهاست":31:
هرچند که جمله "این فقط یه اژدهاست" هم لرزه به تن بازیکن میندازه:31:
معمولا شما اژدها رو با چند بار بازی کردن میکشید؟ یعنی چند بار میمیرید بعد دوباره load میکنید؟
من میانگین 2 یا 3 بار البته بستگی به مکانش هم داره. اگر مکان صاف و بدون پناه گاه باشه خیلی کار سخت تر میشه.

رضا جنگنده
04-08-2012, 21:28
یه جا خوندم تو این DLC جدید ومپایرها در لول بالا بال درمیارن و میتونن پرواز کنن!
از این به بعد اگر یه چیزی رو هوا دیدین پیش خودتون نگین "این فقط یه اژدهاست"
هرچند که جمله "این فقط یه اژدهاست" هم لرزه به تن بازیکن میندازه
معمولا شما اژدها رو با چند بار بازی کردن میکشید؟ یعنی چند بار میمیرید بعد دوباره load میکنید؟
من میانگین 2 یا 3 بار البته بستگی به مکانش هم داره. اگر مکان صاف و بدون پناه گاه باشه خیلی کار سخت تر میشه.
من برا اژدها کشتن الان دیگه اصلا نمی میرم.
با شات هایی که دارم از اون اژدها که تو وایتران زندانی کردیم می خوام بیاد کمکم و از معجون هم استفاده می کنم.

Expert32
04-08-2012, 21:38
یکسری اطلاعات از این DLC جدید با نام Dawnguard :

موجودات اضافه شده در Dawnguard: بیشتر موجودات اضافه شده از انواع جدیدی هستند که هم اکنون در بازی موجود میباشند. برخی دیگر موجودات منحصر بفرد بوده و کاملا از انواع جدید میباشند.

آیتم های اضافه شده در Dawnguard: آیتم های اضافه شده شامل پوشاک، زره ، کتاب، جواهرات، سلاح، و برخی موارد دیگر.

جادوهای اضافه شده در Dawnguard: سه عدد blessings جدید , چهار dragon shouts جدید که فقط سه تای آنها قابل دسترس بازیکن هستند و نه تا spells جدید. علاوه بر این ویژگی های جدیدی به گرگنماها و ومپایر ها افزوده شده و ومپایر ها بکل تغییر کرده اند.

NPCs اضافه شده در Dawnguard: بیش از 80 NPC جدید به بازی اضافه شده. بیشتر آنها در یکی از دوجناح جدید قرار دارند. برخی از آنها را بلافاصله پس از نصب DLC در مکان های اصلی نقشه می توان یافت و برخی دیگر فقط در طول کوئست ها مشاهده میشوند.

مکانهای اضافه شده در Dawnguard: تعداد 24 مکان جدید به به نقشه اضافه خواهد شد که هیچکدام بلافاصله بعد از نصب DLC قابل رویت در نقشه نیستند. برخی از آنها تا زمانی که کوئست مرتبط با آن فعال نشود توسط بازیکن کشف نمیشود(یعنی مسیر بازیکن به اونجا نمیفته مگر اینکه خودش ولبگرده تو نقشه :-) ). برخی دیگر توسط کوئست های نسخه اصلی بازی کشف میشوند(یعنی برای انجام کوئست اصلی باید به اونجا برید).

کوئست های اضافه شده در Dawnguard: تعداد 38 کوئست به بازی اضافه خواهد شد که شامل هم کوئست های اصلی و هم کوئست های فرعی میباشد. هیچ کوئستی به لیست کوئست های شما بلافاصله بعد از نصب DLC اضافه نخواهد شد.

------
جناح ها: 2 جناح جدید به به شرح زیر به بازی اضافه خواهد شد:

The Dawnguard: گروهی از شکارچیان خون آشام ها که به کشتن قبیله خون آشام های Volkihar مشغول هستند.
بازیکنان بعد از انجام اولین کوئست اصلی بطور پیش فرض در این جناح قرار دارند.
عضویت در این گروه به شما اجازه ورود و استفاده از تمام مکانهای مربوط به Fort Dawnguard را میدهد.

Volkihar Vampire Clan: قبیله خون آشام ها به رهبری Lord Harkon. هدف این گروه محو کردن خورشید و تسلط کامل بر Skyrim میباشد.
بازیکن ها میتوانند در طول انجام کوئست های اصلی به این جناح بپیوندند.
عضویت در این جناح به شما اجازه ورود و استفاده از تمام مکانهای مربوط به Castle Volkihar را میدهد.

Expert32
04-08-2012, 21:42
با شات هایی که دارم از اون اژدها که تو وایتران زندانی کردیم می خوام بیاد کمکم و از معجون هم استفاده می کنم.
اون شاتی که میگی رو هنوز بدست نیاوردم. اهل استفاده از جادو هم نیستم. فقط از معجون های خون و استامینا کمک میگیرم.
راستی اون شات رو در خود کوئست های اصلی باید بدست بیاری یا اینکه کوئست فرعی داره؟
چند روز پیش یک حلقه با نام Ring of Hircing بدست آوردم در یکی از ساید کوئست ها. میتونم بطور نا محدود گرگ نما بشم. خیلی کاربردی هست.

رضا جنگنده
04-08-2012, 22:04
اون شاتی که میگی رو هنوز بدست نیاوردم. اهل استفاده از جادو هم نیستم. فقط از معجون های خون و استامینا کمک میگیرم.
راستی اون شات رو در خود کوئست های اصلی باید بدست بیاری یا اینکه کوئست فرعی داره؟
چند روز پیش یک حلقه با نام Ring of Hircing بدست آوردم در یکی از ساید کوئست ها. میتونم بطور نا محدود گرگ نما بشم. خیلی کاربردی هست.
اون شاتی که می گم وقتی بازیو تموم کنی بهت می ده.
یه شات دیگه هم که وقتی بازیو تموم کنی بهت می ده باش می تونی روح دراگون برن های قدیمی رو احضار کنی.یکی دیگه هم چند تا کویست مونده به آخری می ده که می تونی باش اژدها ها رو وادار کنی بشنینن و نتونن پرواز کنن.من از هر سه تاش برا کشتن اژدها استفاده می کنم.

Expert32
04-08-2012, 22:38
اون شاتی که می گم وقتی بازیو تموم کنی بهت می ده.
در اصل منظورت اینه که main quest هارو باید تموم کنم دیگه.
راستی من اون شات محو کردن طوفان هارو نتستم بگیرم. نمیدونم کی از دست دادم اون کوئست رو یعنی اصلا هیچ هشداری داده نشد فقط تو یک مقاله وقتی خوندم دیدم باید تو یکی از کوئست ها اونو بدست می آوردم که من اون کوئست رو تموم کردم و لی هنوز اون شاتو ندارم. چیت یا راهی داره که من بتونم اون شاتو داشته باشم؟
------------

یه شات دیگه هم که وقتی بازیو تموم کنی بهت می ده باش می تونی روح دراگون برن های قدیمی رو احضار کنی.یکی دیگه هم چند تا کویست مونده به آخری می ده که می تونی باش اژدها ها رو وادار کنی بشنینن و نتونن پرواز کنن.من از هر سه تاش برا کشتن اژدها استفاده می کنم.
خیلی خوبه.ولی من یه اخلاقی دارم دوست دارم با اژدها دستو پنجه نرم کنم یعنی باهاش بازی میکنم:27: و به این راحتی ها دوست ندارم بکشمش. مگه تو کل بازی چند تا اژدها سر راه آدم سبز میشه که بخوای به این راحتی ها از دستشون خلاص شی. باید نهایت لذتو از جنگیدن با اژدها ببری:24:.

رضا جنگنده
04-08-2012, 23:08
در اصل منظورت اینه که main quest هارو باید تموم کنم دیگه.
راستی من اون شات محو کردن طوفان هارو نتستم بگیرم. نمیدونم کی از دست دادم اون کوئست رو یعنی اصلا هیچ هشداری داده نشد فقط تو یک مقاله وقتی خوندم دیدم باید تو یکی از کوئست ها اونو بدست می آوردم که من اون کوئست رو تموم کردم و لی هنوز اون شاتو ندارم. چیت یا راهی داره که من بتونم اون شاتو داشته باشم؟
شما تو همون کوییست باید ازش استفاده کنین.
مطمئن هستین که به اون کوییست رسیدین؟
من چون نسخه ایکس باکس رو دارم رمز بازی رو بلد نیستم ولی اگه مطمئن هستین اون شاتو ندارین و اون کوییست هم رد کردین و رمزی هم برا آوردن شات نیست بازیو از اول شروع کنین چون کوییست آخر نیازش دارین.
ولی الان که فکر می کنم تو اون کوییستی که اون شات رو بدست می یارم باید حتما ازش استفاده کنیم تا یه در از ابر پاک بشه وگرنه نمی شه کوییست رو رد کرد.
ولی حالا باز هم برین دم اون دروازه ای که به قله ی کوه راه داره یه برج هست.اونجا روی زمین چیزی ننوشته؟

خیلی خوبه.ولی من یه اخلاقی دارم دوست دارم با اژدها دستو پنجه نرم کنم یعنی باهاش بازی میکنم و به این راحتی ها دوست ندارم بکشمش. مگه تو کل بازی چند تا اژدها سر راه آدم سبز میشه که بخوای به این راحتی ها از دستشون خلاص شی. باید نهایت لذتو از جنگیدن با اژدها ببری.
تو بازی ایین قدر اژدها هست که آدم خسته می شه.
تازه به مرور زمان بیشترهم می شن.

Expert32
04-08-2012, 23:18
شما تو همون کوییست باید ازش استفاده کنین.
مطمئن هستین که به اون کوییست رسیدین؟
من چون نسخه ایکس باکس رو دارم رمز بازی رو بلد نیستم ولی اگه مطمئن هستین اون شاتو ندارین و اون کوییست هم رد کردین و رمزی هم برا آوردن شات نیست بازیو از اول شروع کنین چون کوییست آخر نیازش دارین.
ولی الان که فکر می کنم تو اون کوییستی که اون شات رو بدست می یارم باید حتما ازش استفاده کنیم تا یه در از ابر پاک بشه وگرنه نمی شه کوییست رو رد کرد.
ولی حالا باز هم برین دم اون دروازه ای که به قله ی کوه راه داره یه برج هست.اونجا روی زمین چیزی ننوشته؟
من در حال حاضر شات آتش رو دارم ولی اون شاتو ندارم. حالا مطمئن نیستم که کوئست اون شات رد شده یا هنوز نرسیدم. و فقط رو حساب اون مقاله که خوندم نوشته بود شات آتش و اون شات از بین برنده طوفان رو باهم در یک کوئست میده الان فکر میکنم اون شاتو از دست دادم.
اسم اون شات از بین برنده طوفان چی هست؟ چیت مربوط به بدست آوردن شاتها رو پیدا کردم فقط نیاز به اسم شات داره.
---------
راستی من در حال جمع کردن یک ست از تجهیزات deadric هستم. وقتی کامل شد یه عکس از کاراکتر میزام ببینید حالشو ببرید.

رضا جنگنده
04-08-2012, 23:20
من در حال حاضر شات آتش رو دارم ولی اون شاتو ندارم. حالا مطمئن نیستم که کوئست اون شات رد شده یا هنوز نرسیدم. و فقط رو حساب اون مقاله که خوندم نوشته بود شات آتش و اون شات از بین برنده طوفان رو باهم در یک کوئست میده الان فکر میکنم اون شاتو از دست دادم.
اسم اون شات از بین برنده طوفان چی هست؟ چیت مربوط به بدست آوردن شاتها رو پیدا کردم فقط نیاز به اسم شات داره.
شات آتش رو یه اژدها یادتون داد؟
اسم اون شات CLEAR SKY هست.

Expert32
04-08-2012, 23:27
شات آتش رو یه اژدها یادتون داد؟
نه. اون پیره مرده اسمشو یادم نیست نوک قله تو یک قلعه بود.

رضا جنگنده
04-08-2012, 23:32
نه.
اون پیره مرده اسمشو یادم نیست نوک قله تو یک قلعه بود.
شات آتیش رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو مین کوییست ها نوک قله ی این کوه یه اژدها یاد می ده.که تو همون کوییست قبل اینکه پیره مرده مسیر رو نشون بده اون شات پاک کردن ابر رو یادمی ده.

farzan311
04-08-2012, 23:41
Delete......

رضا جنگنده
04-08-2012, 23:48
این دی ال سی ها برا ایکس باکس هم هست؟

Expert32
05-08-2012, 00:59
شات آتیش رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو مین کوییست ها نوک قله ی این کوه یه اژدها یاد می ده.که تو همون کوییست قبل اینکه پیره مرده مسیر رو نشون بده اون شات پاک کردن ابر رو یادمی ده.
من الان شات آتیش رو دارم ولی ابر پاک کن رو ندارم! :18:اشکال نداره یه چیت کوچیک میزنم میاد.:31:
خاطره :-) : یادمه وقتی داشتم از کوه بالا میرفتم وسطای راه یه جنگجوی زن رو دیدم باهاش که صحبت کردم فقط از خودش تعریف کرد و خیلی مغرور بود و میگفت من در تنهایی از هیچی نمیترسم و به آرامش رسیدمو از این حرفا. بعد یکم که رفتم بالاتر به یه ترول برفی برخوردم سری گردش کردم و فرار کردم رو به پایین بعد دوباره رسیدم به اون زنه و یهو سرو کله تروله پیدا شد. در عرض 10 ثانیه زنرو رو کشت:31: منم از بالای یه تخته سنگ فقط داشتم نگاه میکردم:31:. بعد از پشتش پیچیدم رفتم بالا.(بانوان فداکار در :39:Skyrim)
نا گفته نماند که برگشتنه دوباره وسط کوه خفتمون کرد:31:. (با یه فریاد:19: از کوه پرت شد پایین)
-----------

dlc Dawnguard همراه با اپدیت نسخه یskidrow
دوست عزیز تشکر ولی بنده این DLC رو بصورت تک لینک مستقیم تو پستهای قبل گذاشتم.
------------

این دی ال سی ها برا ایکس باکس هم هست؟
نه.برای xbox باید از live بگیرید که یه هزینه ایی هم داره.

pharm
05-08-2012, 01:21
دوستان من اونجایی که elder scrolls رو میخونه میره یه دنیایی دیگه بعد یه مرده با یه زنه میجنگن اژدها رو میکشن بعد یه اژدها دیگه هم میکشن دیگه هیچ اتفاقی نمیفته هیچ کاری هم نمیشه کرد این باگه
راستی فک کنم alduin رو اونجا باید کشت

pharm
05-08-2012, 01:23
دوستان lvl تون هم بگید من 44 ه

saeed_136915
05-08-2012, 09:39
سلام دوستان کسی از مراحل این DLC کوئست Beyond Death رو رفته؟؟ من اون Elder Scroll رو میگیرم و با اون پرتال برمیگردم به اسکایریم ولی کوئست جدیدی اضافه نمیشه

manuelcalavera
05-08-2012, 10:12
عزیز اخه میخوام ماله Skidrow باشه.چون تا الان همه پچ ها رو از اونجا گرفتم و مطمئن هم بوده.
پچ 1.7 رو روی DLC زدن ، مطمئن و کرک شده.
برای همین میگم یکی اون لینک رو لیچ کنه.
*ویرایش:
تست میکنم ماله میهن دانلود رو امیدوارم کار بکنه.

من امتحان کردیم با اسکیدرو کار میکنه ، ورژنشم 1.77 میشه .

رضا جنگنده
05-08-2012, 10:42
الان شات آتیش رو دارم ولی ابر پاک کن رو ندارم! اشکال نداره یه چیت کوچیک میزنم میاد.
خاطره :-) : یادمه وقتی داشتم از کوه بالا میرفتم وسطای راه یه جنگجوی زن رو دیدم باهاش که صحبت کردم فقط از خودش تعریف کرد و خیلی مغرور بود و میگفت من در تنهایی از هیچی نمیترسم و به آرامش رسیدمو از این حرفا. بعد یکم که رفتم بالاتر به یه ترول برفی برخوردم سری گردش کردم و فرار کردم رو به پایین بعد دوباره رسیدم به اون زنه و یهو سرو کله تروله پیدا شد. در عرض 10 ثانیه زنرو رو کشت منم از بالای یه تخته سنگ فقط داشتم نگاه میکردم. بعد از پشتش پیچیدم رفتم بالا.(بانوان فداکار در Skyrim)
نا گفته نماند که برگشتنه دوباره وسط کوه خفتمون کرد. (با یه فریاد از کوه پرت شد پایین)
یکم که برین جلوتر می گیرین.
نیازی به چیت نیست.چون شما شات آتیش رو از اون پیره مرده یاد گرفتین یعنی هنوز به اونجا نرسیدین.
اون ترول سفیده هم من دور اول فرار کردم ولی برگشت سر جاش.:18:
من هم با سرعت از کنارش رد شدم ولی چون سرعت اون بیشتره منم از جاده اصلی خارج شدم و به سختی دوباره برگشتم به جاده اصلی.:21:
ولی یه مدت بعد با شات از کوه انداختمش پایین.:4:

Expert32
05-08-2012, 12:06
امروز به یه ضعفی تو بازی پی بردم! این ترولا بد بختا تو آب نمیتونن بیان:39:
بغل یه رودخونه یدونه ترول دیدم پریدم تو آب دیدم بیرون وایساده داره منو نگاه میکنه:18:.رفتم جلو تو فاصله دو متری با تیر کمون 20/30 تا تیر و جادو هرچی دم دستم امد بهش زدم تا مرد.

prince_fable
05-08-2012, 23:54
پاک شه . . . 504 Bad Gateway !!!!!!!!!!!!!

prince_fable
06-08-2012, 00:04
همه لینک میزارن ما هم میزاریم...اشکالی داره؟:31:
سلام لینک دانلود dawnguard با حجم حدود 580.35 مگ که مستقیم شده:
رمزش هم تابلوئه:31::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aramesh_61
06-08-2012, 00:41
از دوستان کسی هست که سیوشو واسه من آپلود کنه؟ آخه من روی ایکس باکس بازی کردم 270 ساعت هم طول کشید، الان میخوام این دی ال سی رو روی پی سی برم ولی سیو کاملشو ندارم، اگه کسی تو بازی طرف استورم کلاکهارو گرفته و بازی رو هم تقریبا تموم کرده سیوشو واسه من بزاره واقعاً ممنون میشم

Little Sparrow
06-08-2012, 10:47
سلام دوستان کسی از مراحل این DLC کوئست Beyond Death رو رفته؟؟ من اون Elder Scroll رو میگیرم و با اون پرتال برمیگردم به اسکایریم ولی کوئست جدیدی اضافه نمیشه

سعید جان فکر کنم باید هر 2 تا Elder Scroll رو داشته باشی.یکی که توی Main Quest در اوردیم یکی هم از Soul Cairn.باید جفتشون رو داشته باشی.

humanaga
06-08-2012, 13:28
سلام دوستان کسی از مراحل این DLC کوئست prophet رو رفته من تا یه جا هایی رفتم پیش یه پیر مرد که ته یه تونلی حبثش کرده بودن که بعد ازاد کردنش به من حمله کرد و من زدم حالا افتاده زمین میگه از قدرت ومپایر نمی دونم چی چی کهاستفاده کردم اما هنوز رو زمین نشته هی به من میگه از تو نمی ترسم فلان فلان

Little Sparrow
06-08-2012, 14:22
سلام دوستان کسی از مراحل این DLC کوئست prophet رو رفته من تا یه جا هایی رفتم پیش یه پیر مرد که ته یه تونلی حبثش کرده بودن که بعد ازاد کردنش به من حمله کرد و من زدم حالا افتاده زمین میگه از قدرت ومپایر نمی دونم چی چی کهاستفاده کردم اما هنوز رو زمین نشته هی به من میگه از تو نمی ترسم فلان فلان

فکر کنم باید از Vampire's Seduction استفاده کنی
من خودم طرف Dawnguard بودم لازم نبود.

humanaga
06-08-2012, 14:58
فکر کنم باید از Vampire's Seduction استفاده کنی
من خودم طرف Dawnguard بودم لازم نبود.

انگار برای من باگ تشریف داره بهش
Vampire Seduction می زنم اما نه از رو زمین بلند میشه نه به ادم جواب میده چیزی نیست که بشه اینجار ررد کرد
و یه چیزه دیگه این کده های که تو بالا گفتی رو چطوری بزنم که کار کنه چون من کلمه رو همنطوری که نوشتی زدم اما هیچ کدوم رو نمی یاره

رضا جنگنده
06-08-2012, 15:30
امروز به یه ضعفی تو بازی پی بردم! این ترولا بد بختا تو آب نمیتونن بیان
بغل یه رودخونه یدونه ترول دیدم پریدم تو آب دیدم بیرون وایساده داره منو نگاه میکنه.رفتم جلو تو فاصله دو متری با تیر کمون 20/30 تا تیر و جادو هرچی دم دستم امد بهش زدم تا مرد.
هیچ حیوون وحشی غیر از گرگ تو آب نمی یاد.
ترول ها هم همین طور.

javadlf
06-08-2012, 15:53
من تازه می خواهم این بازی رو دانلود کنم. می خواستم ببینم این نسخه blackbox چیه و چرا حجمش کمتره؟

بعد اگه این نسخه رو دانلود کنم، آپدیت ها و DLC ها راحت روش نصب میشن؟

کلا این نسخه رو بگیرم بعدا پشیمون نمیشم که چرا نسخه کاملش رو نگرفتم؟

prince_fable
06-08-2012, 17:00
دوستان یکی میتونه لینک پچ آپدیت آخرین بازی یعنی 1.7.7.0.6 (فکر کنم update 10) رو لطف کنه؟ مرسی

Little Sparrow
06-08-2012, 18:43
انگار برای من باگ تشریف داره بهش
Vampire Seduction می زنم اما نه از رو زمین بلند میشه نه به ادم جواب میده چیزی نیست که بشه اینجار ررد کرد
و یه چیزه دیگه این کده های که تو بالا گفتی رو چطوری بزنم که کار کنه چون من کلمه رو همنطوری که نوشتی زدم اما هیچ کدوم رو نمی یاره

کدوم کد ها؟کد هایی که توی Console میزنی؟کد هاش زیادن.به اینجا مراجعه کن:
این کوئست چند تا باگ داره:

If you exit the castle before Harkon finishes his speech, Serana might not come up and talk to you, making the quest impossible to complete

If you attack the priest in Vampire Lord form your blood magic can completely kill him instead of just downing him, making it impossible to continue the quest

Once you take down the magical barrier and defeat the enthralled moth priest and use your seduction power no feed dialogue box appears making it impossible to complete the quest

شما مثل اینکه به اخری برخوردی.ببین میتونی با کد های Console ردش کنی.یادت باشه قبل اینکه با Console ور بری.یه سیو بکنی.اگر خراب کاری شد لود کنی.

من تازه می خواهم این بازی رو دانلود کنم. می خواستم ببینم این نسخه blackbox چیه و چرا حجمش کمتره؟

بعد اگه این نسخه رو دانلود کنم، آپدیت ها و DLC ها راحت روش نصب میشن؟

کلا این نسخه رو بگیرم بعدا پشیمون نمیشم که چرا نسخه کاملش رو نگرفتم؟

نسخه ی Black Box صداش مشکل داره.با یه Fix حل میشه.فکر کنم زبان های بازی هم به جز انگلیسی حذف شدن.اپدیت ها و DLC هم راحت نصب میشن.خودم Black Box رو دارم.10 20 تا مود هم دارم.هیچ مشکلی هم نداره.
فقط همون صداش مشکل داره.البته بگم فایل Fix برای من کار نکرد.مجبور شدم بازی رو بخرم فایل صدا ها رو یعنی فایل Skyrim - Sounds.bsa بریزم توی پوشه ی Data بازی.
در کل به نظرم شما همون بازی اصلی رو بگیر راحت تری ولی اپدیت ها ، DLC و مود روی BlackBox نصب میشه.

دوستان یکی میتونه لینک پچ آپدیت آخرین بازی یعنی 1.7.7.0.6 (فکر کنم update 10) رو لطف کنه؟ مرسی

این اپدیت رو روی خود Dawnguard زدن.همون رو دانلود کن.

manuelcalavera
06-08-2012, 18:59

اونی که میهن دانلود گذاشته پچ 1.7.7 هم روش داره

humanaga
06-08-2012, 19:18
مثلا این کدا های زیر که مربوط به 8 تا ماسک میشه من هر چقدر می نویسم از من قبول نمی کنه نمی دونم چی بنویسم

Player.additem 00061cc1
00061cb9
00061c8b
00061ca5
00061cc2
00061cc0
00061cc9
00061cab
وچطوری اون جارو رد کنم من زیاد با con بلد نیستم
ویرایش الا بعد از زدن Vampire Seduction به اون پیر مرد میگه بخورش من یه گازی می گیرم و قدرت هام افزایش پیدا می کنه اما هی به من میگه بخور من 10 باری تکرار می کنم اما هیچ چی نمیشه

prince_fable
06-08-2012, 20:52
این اپدیت رو روی خود Dawnguard زدن.همون رو دانلود کن.

اونی که میهن دانلود گذاشته پچ 1.7.7 هم روش داره
خب من دانگارد رو گرفتم به صورتی تکی و بدون پچ.(ورژن بازی خودم 1.6.89 هست)
ولی حالا فقط پچ آپدیت 10(1.7.7.0.6) رو میخوام که حجمش باید بین 100 تا 200 مگ(مثل هر پچ آپدیتی)باشه.

saeed_136915
06-08-2012, 21:58
مثلا این کدا های زیر که مربوط به 8 تا ماسک میشه من هر چقدر می نویسم از من قبول نمی کنه نمی دونم چی بنویسم

Player.additem 00061cc1
00061cb9
00061c8b
00061ca5
00061cc2
00061cc0
00061cc9
00061cab
وچطوری اون جارو رد کنم من زیاد با con بلد نیستم
ویرایش الا بعد از زدن Vampire Seduction به اون پیر مرد میگه بخورش من یه گازی می گیرم و قدرت هام افزایش پیدا می کنه اما هی به من میگه بخور من 10 باری تکرار می کنم اما هیچ چی نمیشه

سلام بعد از اون چیت هایی که نوشتین باید تعدادش رو هم بنویسین یعنی اینجوری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی با چیت زدن لذت بازی میره زود خسته کننده میشه

Expert32
06-08-2012, 23:10
به به میبینم که همه ومپایر تشیف دارن:31::2:.(آخه همه دارید سر خوردن خون با هم بحث میکنید:4:)
من امروز با کلی بدبختی تونستم warhammer + تیرکمون از ست deadric رو بسازم.شاید چند تا عکس هم بزارم ولی تا کامل نشه حال نمیده.
warhammer این ست تو لول 16 دقیقا 58 تا دمیج میزنه! تازه قصد دارم ست dragonbone رو هم برم دنبالش ببینم چجوری باید بدستشون بیارم.

هیچ حیوون وحشی غیر از گرگ تو آب نمی یاد.
ترول ها هم همین طور.
خرگوش - روباه - و موش وحشی هم تو آب میان.
------
راستی این پچ 1.7 واقعا برای من خیلی از چیزهارو درست کرد. مثلا قبل از پچ هر 100 قدم که راه میرفتم یک گیر 3 ثانیه ایی داشت که فکر کنم برای لود کردن اون قسمت از نقشه بود ولی حالا دیگه نداره و یه 2 تا چیز دیگه که خیلی به چشم میاد یکی مبارزه روی اسب هست و دیگری محیط زیر آب که واقعا قشنگ تر شده.

ولی با چیت زدن لذت بازی میره زود خسته کننده میشه
از نظر من هم خیلی تایید میشه.
من یبار تو بازی fallout اینکارو کردم (TGM زدم) دو روز بعد بازیو پاک کردم چون دیگه برام کاملا یکنواخت شده بود. چیت رو بیشتر برای این گذاشتن که اگر یه مشکلی پیش امد بشه اونو رفع کرد.
------- ویرایش
برای ساختن یکی از لوازم deadric اول باید لول Smithing تون 90 باشه و پرک Daedric Smithing رو داشته باشید.
بعد باید برید به blacksmith's forge که یه چیزی شبیه کوره هست و مواد لازم هم به شرح زیر هست:31::
Daedra Heart
Ebony Ingot
Leather Strip
که الان دقیقا یادم نیست از هرکدوم چند تا میخواد که خودتون میتونید برید ببینید چند تا میخواد.
یادمه یه deadra heart تو اتاق اون پیر مرده رئیس companion ها که بعدش silver hand ها میکشنش زیر میز افتاده.میتونید روی اون یدونه رایگان حساب کنید ولی بقیشو یا باید بخرید یا اینکه باید یسری آدم های عجیب قریبو بکشید که کشتنشون به این راحت ها نیست و معمولا میکشنتون:31: بعد قلبو از درونش بردارید.
Ebony Ingot رو بعضی از غول بیابونی ها دیدم دارن با خودشون (البته بعد از کشتننشون که بازم دهن صاف میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی میتونید از یکسری آهنگران خاص بخرید گفتم خاص چون هر آهنگری نداره.
چیزی که زیاده leather strip مثل ... ریخته:38:!

Meysam Raz
07-08-2012, 05:24
جواد جان نسخه بلک باکس سایت دانلودها رو بگیر تنها ایرادش اینه که صدای ezbern مشکل داره
برای رفع مشکل باید فایل زیر رو با حجم 11 مگ بگیری و کپی کنی در محل بازی
من خودم همین کارها رو کردم مشکلی نیست و بیشتر مودها رو هم نصبیدم .
Skyrim_Esbern_Voice_Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سوالی بود در خدمتم .

aramesh_61
07-08-2012, 11:20
از دوستان کسی هست که سیوشو واسه من آپلود کنه؟ آخه من روی ایکس باکس بازی کردم 270 ساعت هم طول کشید، الان میخوام این دی ال سی رو روی پی سی برم ولی سیو کاملشو ندارم، اگه کسی تو بازی طرف استورم کلاکهارو گرفته و بازی رو هم تقریبا تموم کرده سیوشو واسه من بزاره واقعاً ممنون میشم
واقعاً کسی نمیتونه سیوهاشو واسم بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

blackshady
07-08-2012, 11:29
سلام به همه !
می گم کسی این اسب avrak رو گرفته ؟! عجب چیزی هستش ! بعد یارو میاد می گه shadowmere خفنه ! :D
می گم از کجا bolt بگیرم ؟ و crossbow جدید از کجا بگیرم ؟ ! armor های جدید بازی رو از کجا بگیرم ؟! قاطی کردم !
این عکس هایی هم که من می گیرم از بازی مشکل دارن ! همشون فرمت bmp هستن و نمی تونم اپلود کنم و یا با برنامه فرمت رو تغییر بدم !
و mod های باحال رو بزارید دان کنم لطفا ! من هیچ مدی ندارم دارم دق می کنم !

saeed_136915
07-08-2012, 11:39
واقعاً کسی نمیتونه سیوهاشو واسم بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

سلام
من سیو کاملشو دارم ولی با Imperial ها تموم کردم. خواستین بگین بزارم

aramesh_61
07-08-2012, 13:49
سلام
من سیو کاملشو دارم ولی با Imperial ها تموم کردم. خواستین بگین بزارم
اگه واسم بزارین خیلی ممنون میشم

رضا جنگنده
07-08-2012, 14:04
خرگوش - روباه - و موش وحشی هم تو آب میان.
خرگوش و روباه؟؟؟؟؟؟؟
من منظورم از وحشی اونایی بود که به ما حمله می کنن.
بی چاره این خرگوش و روباه همیشه تو بازی مورد ظلم و ستم هستن.:31:
حیوانایی که تو آب می یان گوزن و آهو هم هستن.

Expert32
07-08-2012, 14:46
خرگوش و روباه رو آفریدن برای پر کردن soul gem:31:
این پچ 1.7 هوش مصنوعی رو خیلی خوب کرده. وقتی با یه غول بیابونی در گیر شدم یادمه بعد از اینکه میرفتم بالای یه صخره که نمیتونست بهم ضربه بزنه سریع از تیررس من خارج میشد ولی بعد که میومدم پایین دوباره برمیگشت. یه ماموت هم با خودش داشت که کشتن ماموته از خودش سخت تر بود.:44:

saeed_136915
07-08-2012, 14:54
اگه واسم بزارین خیلی ممنون میشم

این هم خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prince_fable
07-08-2012, 16:41
سلام
کسی نیست لینک پچ 1.7 رو بذاره؟؟؟
همه ازش خوب تعریف میکنن...خب بگید از کجا گرفتین؟منم میخوام:45:
(لطفا فقط پچ خالی...دانگارد رو دارم)
مرسی

saeed_136915
07-08-2012, 16:48
سلام
کسی نیست لینک پچ 1.7 رو بذاره؟؟؟
همه ازش خوب تعریف میکنن...خب بگید از کجا گرفتین؟منم میخوام:45:
(لطفا فقط پچ خالی...دانگارد رو دارم)
مرسی

شما اگه داونگارد رو داری پس حتما پچ 1.7 هم باهاش هست. چون داونگارد بدون پچ 1.7 اجرا نمیشه

prince_fable
07-08-2012, 16:52
اتفاقا دانگارد با پچ 1.6.89 که من دارم اجرا شد و دارم بازی هم میکنم!!!!:12:
من که فقط دانگارد رو دانلود کردم دو تا فایل esm و bsa بود.
نسخه ای که پچ همراش هست بیش از 600 مگ هست.
حالا کسی نمیتونه این پچ 1.7 رو واسم آپلود کنه.خیلی لطف کرده

saeed_136915
07-08-2012, 16:57
اتفاقا دانگارد با پچ 1.6.89 که من دارم اجرا شد و دارم بازی هم میکنم!!!!:12:
من که فقط دانگارد رو دانلود کردم دو تا فایل esm و bsa بود.
نسخه ای که پچ همراش هست بیش از 600 مگ هست.
حالا کسی نمیتونه این پچ 1.7 رو واسم آپلود کنه.خیلی لطف کرده

اگه پچ 1.7 رو نریزین با ومپایرها مشکل پیدا میکنین (اون حالت بالا اومدن از سطح زمینشون)
اگه خواستین پچ+DLC رو با هم دانلود کنین میتونین از این استفاده کنین(اون فاصله رو بردارین) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/2012/08/the-elder-scrolls-v-skyrim-DAWNGUARD.php

blackshady
07-08-2012, 17:23
ممنون که اینقد مارو ادم حساب کردید :) هرکی تازه اکانت بسازه اینطوری جوابش رو میدید ؟ ! :D
prince عزیز اگه چیز شکن داری برو اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیح داده کامل که چیکار کنی ! پچی هم که می خوای 5 mb هستش :)) همونجا همه لینک هارو جدا داده
دقت کن واسه مطمئن شدن می گم که ویدیو رو دان نکن ! همون توضیحات که گفترو بخون

prince_fable
07-08-2012, 17:36
مرسی دوست عزیز ولی تا اونجایی که من میدونم پچ بازی باید حجمی بین 100 تا 200 مگ داشته باشه.
در ضمن لینکی که دادی نمیاد!

Expert32
07-08-2012, 17:47
این عکس اسب arvak:

یکی از ویژگی های این اسب اینه که هیچوقت نمیمیره.
من هنوز بدستش نیاوردم (زیاد هم تو فکرش نیستم چون دنبال چیزهای دیگه هستم) ولی بلافاصله بعد از اینکه گرفتمش روش بدست آوردنشو میگم.

---------
به جان اژدها زاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا ما هم وقتی این DLC رو گرفتیم پچ 1.7 هم باهاش بود. قابل تفکیک هم نیست. یعنی 30/40 تا فایلو پوشه تو همه و نمیشه جدا کرد و فرستاد.

prince_fable
07-08-2012, 17:53
دوستان با کلی زحمت(زحمت چیه شما رحمتی:31:) تونستم تورنتش رو پیدا کنم که 130 مگ هست ولی خب تورنته.
کسی میدونه چجوری میشه مستقیمش کرد؟
من از اون لینکی که خودم چن صفحه پیش دادم گرفتم که همراهش نبود.
ولی عجب اسبیه ها.
به نظرم با shadowmhre یه دوئل کنه....frost هم بیاریم داور:39:

blackshady
07-08-2012, 17:55
هه هه من گرفتم اسب رو :P تو soul cair هستش اگه درست نوشته باشم ! هالا تورو خدا یکی بگه از کجا crossbow و bolt گیر بیارم ؟ راستی یه مد 125mb دان کردم توپول ! واسه همین بازی رو از اول با hunter شروع کردم ! dragon اول که کشتم بهم غیر از dragon bone و scale اینا رو هم داد dragon brain ! dragon eye ! dragon heart ! dragon blooood !! :D کلی ایتم جدید به بازی اضافه می شه که هم می تونی بسازی بعضی هارو هم dp کنی ! mount جدید هم هست ! تیر اتشی هم هست !

Expert32
07-08-2012, 18:00
کسی میدونه چجوری میشه مستقیمش کرد؟
یه آکانت تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخر. ارزون هست. بعد مستقیمش کن.

Expert32
07-08-2012, 18:06
هالا تورو خدا یکی بگه از کجا crossbow و bolt گیر بیارم
وقتی عضو downguard شدی و پرک dwarven items در smithing رو گرفتی میتونی بری به forge و اونارو بسازی.

masoud93
07-08-2012, 18:34
سلام.

چجوری میشه عضو دارک برادرهود شد ؟؟؟
تیر کجا میشه ساخت (تیر ، تیرکمون) ؟؟؟
یه معموریت دارم که گفته Elder Scrol پیدا کن (یه همچین چیزی) ، علامت روی مپ نداره ، چجوری ردش کنم ؟؟؟

در مورد دی ال سی ها:
من تا حالا دی ال سی برا این بازی نریختم ، اگه این دی ال سی جدیده رو بریزی رو بازی چجوری باید مثلاً معموریت هاش رو پیدا کنی بری ؟؟؟ (از کجا بفهمی معموریت دی ال سی هست ؟)
روی مپ علامتی چیزی میاره ؟؟؟
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prince_fable
07-08-2012, 18:53
جواب بعضی سوالات:
به طور معمولی تیر نمیشه ساخت ولی تیر کمان تو آهنگری میشه ساخت.

دی ال سی رو که گرفتی باید محتویاتش رو بریزی تو جایی که بازی رو نصبیدی.
برای فعال کردنش هم تو لانچر بازی تو datafile تیکش رو بزن.
برای ماموریتش هم باید با یکی از گارد ها صحبت کنی.
بعد میره تو لیست ماموریت ها.

saeed_136915
07-08-2012, 18:55
بعد از نصب دی ال سی چند نوع سلاح جدید (از نوع Dragon ) به بازی اضافه میشه. تیر هم میشه ساخت بعد از نصب دی ال سی

prince_fable
07-08-2012, 18:58
فکر کنم bolt میشه ساخت که مخصوص crossbow هست نه arrow!
یا من اشتب میکنم؟

Expert32
07-08-2012, 18:59
چجوری میشه عضو دارک برادرهود شد ؟؟؟
بعد از رفتن کوئست Innocence Lost میتونی عضو این گروه بشی یا اینکه از بین ببریشون.
این کوئست با صحبت کردن با یک یتیم در پرورش گاه honorhall در riften در باره ی Aventus Aretino آغاز میشه.
من عضو این گروه نیستم اما عضویت در این گروه امتیازات خوبی داره مثل بدس آوردن اسب Shadowmere و ...

تیر کجا میشه ساخت (تیر ، تیرکمون) ؟؟؟
برای ساخت هر نوع تصلیحات باید بری به forge که یه جایی شبیه آهنگری هست و لوازم مختلفی داره و اینکه تو اکثر شهر ها هم هست.

یه معموریت دارم که گفته Elder Scrol پیدا کن (یه همچین چیزی) ، علامت روی مپ نداره ، چجوری ردش کنم ؟؟؟
باید اسم دقیق ماموریت رو در نت سرچ کنی بعد از روی راهنما بری جلو.

blackshady
07-08-2012, 18:59
اقا تورو خدا بگید چطوری این عکس گرفتن رو درست کنم ؟! فرمتش bmp هست و نمیشه بازش کرد که عکس هامو ببینم و اپلود نمی شن و با برنامه نیمشه فرمتش رو عوض کرد ! بابا کلی چیز میز باهال دیدم ولی هیف ! مثلا کسی تاحالا midia's beacon رو گرفته ؟ (اگه درست نوشته باشم ) ماله یه daedric هست و quest اش خیلی جالبه !

prince_fable
07-08-2012, 19:02
فک کنم فرمتش رو بشه با paint باز کرد!
ولی خوب با فوتوشاپ فرمتش رو عوض کن!!!
من اونی که گفتی گرفتم یه چیزی شبیه توپ سنگیه حفر حفره داره سفیده:31:

masoud93
07-08-2012, 19:03
بعد از رفتن کوئست Innocence Lost میتونی عضو این گروه بشی یا اینکه از بین ببریشون.
این کوئست با صحبت کردن با یک یتیم در پرورش گاه honorhall در riften در باره ی Aventus Aretino آغاز میشه.
من عضو این گروه نیستم اما عضویت در این گروه امتیازات خوبی داره مثل بدس آوردن اسب Shadowmere و ...

برای ساخت هر نوع تصلیحات باید بری به forge که یه جایی شبیه آهنگری هست و لوازم مختلفی داره و اینکه تو اکثر شهر ها هم هست.

باید اسم دقیق ماموریت رو در نت سرچ کنی بعد از روی راهنما بری جلو.

دستت درد نکنه ...

اسمیتینگم 100 هست ولی تیر نمیتونم بسازم ...

فکر کنم bolt میشه ساخت که مخصوص crossbow هست نه arrow!

مگه بازی کراسبو هم داره ؟؟؟

اصلاً عکس تیر تو آهنگری وجود نداره ...

prince_fable
07-08-2012, 19:05
مگه بازی کراسبو هم داره ؟؟؟
توی این دی ال سی (دانگارد) بله به بازی یه سری سلاح و چیزای جدید اضافه میشه.

Expert32
07-08-2012, 19:06
بعد از نصب دی ال سی چند نوع سلاح جدید (از نوع Dragon ) به بازی اضافه میشه
ست dragonbone هست که از نظر damage بالاترین هستن در نوع خودشون.
اینم یک تصویر از ست کامل تصلیحات. البته ست زره هم داره.

Little Sparrow
07-08-2012, 19:20
این عکس اسب arvak:

یکی از ویژگی های این اسب اینه که هیچوقت نمیمیره.
من هنوز بدستش نیاوردم (زیاد هم تو فکرش نیستم چون دنبال چیزهای دیگه هستم) ولی بلافاصله بعد از اینکه گرفتمش روش بدست آوردنشو میگم.

---------
به جان اژدها زاده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] والا ما هم وقتی این DLC رو گرفتیم پچ 1.7 هم باهاش بود. قابل تفکیک هم نیست. یعنی 30/40 تا فایلو پوشه تو همه و نمیشه جدا کرد و فرستاد.

این اسب رو توی یه کوئست در Soul Cairn میشه بدست اورد.یه Spell بدست میاری که باهاش میتونی این اسب رو احضار کنی برای 60 ثانیه.برای وقتی خوبه وزن وسایل از Carry weight بالاتر شده.یا توی Soul Cairn که بزرگه و همش پیاده هستی.یه اسب لازم میشه اونجا.
کوئستش هم با یکی از Soul های توی Soul Cairn شروع میشه.که میگه جمجمه اسب (Arvak) رو پیدا کن.البته اگه خودت همینجوری به جمجمه این اسب هم برسی باز کوئست شروع میشه.

prince_fable
07-08-2012, 19:41
اینم پچ 1.7.7.0.6 (آپدیت 10) انگلیسی! از خود سایت skidrow که مستقیم شده.

لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] acked.rar.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] acked.rar.html

پسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blackshady
07-08-2012, 19:44
اقا من می تونم crossbow و یا bolt بسازم ! فقط می تونم arrow بسازم ! ولی عجیبه چون مثلا از iron arrow می تونم 3 نوع بسازم که شاید ماله مد باشه ! تیر اتشی :D
کمک

prince_fable
07-08-2012, 19:46
خب چه کمکی همرو که میگی میتونی بسازی:31:
تیر آتشی هم شنیدم مال ماد هست(البته نه دانگارد)

Expert32
07-08-2012, 20:03
قا من می تونم crossbow و یا bolt بسازم
فکر کنم منظورت نمی تونم بود. اگر منظورت این بود باید اول عضو dawnguard بشی و قبل از اون هیچوقت نمیتونی crossbow یا bolt بسازی.

Expert32
07-08-2012, 20:36
این پسر بچه ه اعصاب برا ما نزاشته.:9: توی witheron هر موقع میرم این میاد از جلوی من در حال دویدن رد میشه. حیف که نمیشه بکشیش یعنی اصلا قابل کشتن نیست (دمیج نمیخوره)
این ترولا بعد از نصب DLC با خودشون زره دارن. همینجوری نمیشد بکشیشون حالا زره دار هم شدن.:42:

blackshady
07-08-2012, 20:43
اره نمی تونم بود منطورم ! اشتباه چاپی بود ! بابا من عضو dawnguard هستم ! crossbow رو هم بهم دادن ! ولی نمی تونم بسازم هیچکدوم رو ! من الان bolt ندارم و crossbow ام داره خاک می خوره !

blackshady
07-08-2012, 21:23
می گم weapon daedric دیدید تاهالا که damage که داره هم قده dragonbone باشه ؟! خب من می تونم بسازم به لطفه این mod که دان کردم ! اسمشم اینه purified daedric golden bow ! ها ها ! ستشم می تونم بسازم ! در کل الان 3 نوع ست daedric می تونم بسازم !

Expert32
07-08-2012, 22:18
می گم weapon daedric دیدید تاهالا که damage که داره هم قده dragonbone باشه ؟! خب من می تونم بسازم به لطفه این mod که دان کردم ! اسمشم اینه purified daedric golden bow ! ها ها ! ستشم می تونم بسازم ! در کل الان 3 نوع ست daedric می تونم بسازم !

جالبه. ولی خودم زیاد از مود ها خوشم نمیاد یعنی دوست دارم یه چیز استاندارد باشه بازی. مثلا اگر صلاحیو میتونم درست کنم دقیقا صلاحی باشه که تمام دنیا هرکس که Skyrim رو نصب کرده میتونه درست کنه بدون هیچ چیز اضافه ایی. وگرنه میشه با creation kit یک صلاحی طراحی کرد که با یک ضرب حتی اژدها رو هم از پا دربیاره:18: و قیافش هم شبیه جاروبرقی:31: باشه ولی این صلاح فقط مخصوص بازی خودم میشه یعنی هیچ ارزشی نداره.
حتی میشه با یه چیت ساده تمام ست هارو آورد. ولی باز هم هیچ ارزشی نداره. وقتی که مثلا برای یک Ebiony Ingot مجبور بشید چند تا غول بیابونی رو بکشید اون موقع صلاحی که میسازی با Ebony Ingot ارزشمند میشه.

prince_fable
07-08-2012, 22:21
جالبه. ولی خودم زیاد از مود ها خوشم نمیاد یعنی دوست دارم یه چیز استاندارد باشه بازی. مثلا اگر صلاحیو میتونم درست کنم دقیقا صلاحی باشه که تمام دنیا هرکس که Skyrim رو نصب کرده میتونه درست کنه بدون هیچ چیز اضافه ایی. وگرنه میشه با creation kit یک صلاحی طراحی کرد که با یک ضرب حتی اژدها رو هم از پا دربیاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قیافش هم شبیه جاروبرقی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه ولی این صلاح فقط مخصوص بازی خودم میشه یعنی هیچ ارزشی نداره.
شما بلدی با creaton kit مادی چیزی بسازی؟؟به ما هم یاد بده:31:
برنامش رو دارم.ولی نمیدونم چی به چیه:31:

Expert32
07-08-2012, 23:30
شما بلدی با creaton kit مادی چیزی بسازی؟؟به ما هم یاد بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کافی یه سرچ بکنی تو نت. پر از فیلمها و تاپیک های آموزشی هست.
من هنوز دنبالش نرفتم چون همونطور که گفتم زیاد اهل mod ساختن یا استفاده کردن نیستم.

Expert32
07-08-2012, 23:38
اره نمی تونم بود منطورم ! اشتباه چاپی بود ! بابا من عضو dawnguard هستم ! crossbow رو هم بهم دادن ! ولی نمی تونم بسازم هیچکدوم رو ! من الان bolt ندارم و crossbow ام داره خاک می خوره !
اون چیزایی که لازم داره رو داری؟
همیشه وقتی میخوای یه سلاحی بسازی یه چیزایی به عنوان مواد اولیه لازم داری که زیر صفحه مینویسه. اول باید تمامشونو به تعداد لازم داشته باشی.

ALI&SOAP
07-08-2012, 23:45
سلام. کسی می دونه کلید خونه honeyside تو ریفتن رو کجا پیدا کنم؟
لطفا جواب بدید.

prince_fable
07-08-2012, 23:58
این خونه باید بعد از اینکه thane ریفتن شدی، بخری.
برای thane شدن هم با یارل و اطرافینش صحبت کن.

Expert32
08-08-2012, 00:14
سلام. کسی می دونه کلید خونه honeyside تو ریفتن رو کجا پیدا کنم؟
این خونه رو شما باید بخری تا کلیدشو بهت بدن.
در حال حاضر هیچی توش نیست و اصلا قرار هم نیست چیزی توش باشه فقط درش به این خاطر قفله که یک خانه فروشی هست یعنی باید بخریش به عنوان خونه خودت.
قیمتش از 5,000 تا 8,000 متغییره.
خرید این خونه در طی یک کوئست برای jarl شهر riften امکان پذیر میشه.
این کوئست در نزدیکی یک Fishery یا همون شیلات در خارج از شهر riften آغاز میشه. در اونجا باید به دنبال یک زن از نژاد Argonian باشید.
توجه داشته باشید که باید کوئست های مرتبط به نام های Helping Hand, The Raid and Supply و Demand رو هم انجام بدید + اینکه باید یک کوئست اصلی برای شهروندان Riften هم انجام بدید به نام I Done Got Thaned! که از نامش معلومه باید خان Riften هم بشید!
بعد از شخصی به نام Anuriel که نقش یک مباشر رو در riften داره باید اقدام به خرید خونه کنید.
البته یک راه دیگری هم برای خرید این خونه هست که من وارد جزئیاتش نشدم ولی راه اصولیش همینه.
خونه خوبی هست و امکانات زیادی داره مثلا هر دو میز alchemy و Enchanter رو داره + خیلی موارد دیگه.

Meysam Raz
08-08-2012, 04:19
سلام
بعد از دانلود پچ 1.7 ممکنه ترینر بازی لازم بشه گفتم براتون بزارم
میخوام وسوستون کنم با ترنیر برید
ببینم کی مردشه دانلود نکنه:31:
دانلود ترینر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hotkeys[/B]]Hotkeys:

Numpad 0: Infinite Health
Numpad 1: Infinite Mana
Numpad 2: Infinite Stamina
Numpad 3: One Hit Kill
Numpad 4: Magic Weapons
Numpad 5: Zero Weight
Numpad 6: Add 10.000 Gold
Numpad 7: Give Items
Numpad 8: Set Talent Points to 255
Numpad 9: Instant Dragon Shouts
Numpad /: Get 50 Dragon Souls
Numpad *: Collisions
Numpad -: God Mode

Instant Talent Upgrading:
Number 1: Sneak
Number 2: Lockpicking
Number 3: Pickpocket
Number 4: Speech
Number 5: Alchemy
Number 6: Illusion
Number 7: Conjuration
Number 8: Destruction
Number 9: Restoration
Right CTRL + 1: Alteration
Right CTRL + 2: Enchanting
Right CTRL + 3: Smithing
Right CTRL + 4: Heavy Armor
Right CTRL + 5: Block
Right CTRL + 6: Two-Handed
Right CTRL + 7: One-Handed
Right CTRL + 8: Archery
Right CTRL + 9: Light Armor

Meysam Raz
08-08-2012, 04:38
بالاخره تونستم آپدیت 1.7.7.0.6 رو مستقیمش کنم.
اینم لینکش(فقط تست نکردم):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cked.exe.html

یا

دانلود کردم سرزمین skyrim کلا روسی شد
جای این همه سریال مزخرف و فیلم های خالیوود کاش یکی پیدا میشد اینارو با توضیحاتش فارسی میکرد
با این اینترنت نمیخوام دوباره دانلودش کنم بجاش میخوام برم کلاس زبان روسی یاد بگیرم کسی آشنا داره؟ :31:

blackshady
08-08-2012, 09:38
expert عزیز می دونم که مواد می خواد !!!! مشکل اینه که نمی تونم بسازم کلا ! تو لیست نیست !

prince_fable
08-08-2012, 16:42
جای این همه سریال مزخرف و فیلم های خالیوود کاش یکی پیدا میشد اینارو با توضیحاتش فارسی میکرد
با این اینترنت نمیخوام دوباره دانلودش کنم بجاش میخوام برم کلاس زبان روسی یاد بگیرم کسی آشنا داره؟ :31:

آقا واقعا شرمنده.خودم تست نکردم
همین الان تست کردم که روسی شد!

این همه دنبال آپدیت میگردی...اونوقت روسیش پیدا میشه(اصن یه وضی)!!!!
میخوام تست کنم ببینم ورژن قبلی بریزیم درسته میشه یا نه؟
خبر میدم.بازم شرمنده

prince_fable
08-08-2012, 17:23
تست کردم
با نصب آپدیت قبلی (واسه من 1.6.89 بود)همه چیز مثل روز اول میشه
(فقط قدیمی تر نریزین:4:)
حالا دنبال راهی واسه انگلیسی کردنشم!!!

prince_fable
08-08-2012, 18:06
فهمیدم واسه آپدیت روسی باید چیکار کرد که زبونش روسی نشه.بگم؟؟؟؟؟بگم؟؟
یه سری فایل هاش رو باید قبل از کپی پاک کنید و بعد کپیش کنی تو محل بازی.

prince_fable
08-08-2012, 19:05
دوست عزیز شما آپدیت قبلی رو نصب کردین؟
اگه آره، بگم چیکار کنین!
اگه نه، باز بگم چیکار کنین!!

Meysam Raz
08-08-2012, 19:28
دوست عزیز شما آپدیت قبلی رو نصب کردین؟
اگه آره، بگم چیکار کنین!
اگه نه، باز بگم چیکار کنین!!

آپدیت قبل رو نصب نکردم چون داشتم چنتا ماموریت میرفتم گفتم یه هوووو همه چیز نابود میشه

prince_fable
08-08-2012, 19:51
چجوری با زبون روسی بازی میکنی؟من که اصلا قاتی میکنم....یهوووووو هنگ میکنم!!!:24::22:

در هر صورت

برین تو محل نصب بازی و بعد برین اینجا:
Data\Interface\

حالا فایل های زیر رو پاک کنید:
fontconfig.txt
fonts_ru.swf
Translate_RUSSIAN.txt
credits.txt

حالا برین اینجا:
\Data\Strings

فایل هایی که توش عبارت Russian هست پاک کنید

حالا از فولدر اصلی بازی هم فایل های زیر رو پاک کنید:
language.txt
Skyrim_default.ini

حالا از آپدیت قبلی فایل SkyrimLauncher.exe رو تو محل بازی کپی کنید.

تمام بازم شرمنده.

فکر کنم دیگه درست بشه.خودم که تست کردم درست شد

Meysam Raz
08-08-2012, 20:18
تمام بازم شرمنده.

فکر کنم دیگه درست بشه.خودم که تست کردم درست شد
درست شد:12:
دشمنت شرمنده باشه

Captain Sj
09-08-2012, 04:05
اوف ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا! دهنم آب افتاده با اين مود هاي خفن.اي كاش مي شد Dawn Guard رو دانلود مي كردم.خيلي دنبال اين بوذم مود هاي قشنگ بريزم ولي نخود سياه هم گيرمان نيامده.حيف واقعا حيف.

manuelcalavera
09-08-2012, 10:16
بچه هایی که Immersive Armors رو فعال دارن ، یه لیستی از محل ِ اختفا!ی آرمر ها ندارید ؟

Little Sparrow
09-08-2012, 10:32
بچه هایی که Immersive Armors رو فعال دارن ، یه لیستی از محل ِ اختفا!ی آرمر ها ندارید ؟

محل اختفای انچنان که ندارن ولی چون به Leveled List اضافه شدن در طول بازی با دشمن هایی رو برو میشی که همین Armor ها رو پوشیدن یا درون صندوق ها و .. این Armor ها رو پیدا میکنی.
البته من دیدم که NPC های دیگه هم Armor های این مود رو پوشیدن.مثلا Keeper Carcette در Hall Of Vigilant زره ای به اسم Paladin Armor رو از این مود پوشیده.
(البته بگم اگر Dawnguard رو داری Hall Of Vigilant توسط Vampire ها نابود شده و Keeper Carcette هم جسدش نیست در عوض Vigilant Tolan که اون رو در حال بحث با Isran می بینی این زره رو پوشیده.)
مطمئنا NPC های دیگه هم این زره ها رو میپوشن.
میتونی یه سری به اینجا هم بزنی:
ولی محل اختفای به خصوصی ندارن که بگی در یه صندوق همه اجزای یه Armor رو پیدا میکنم.

prince_fable
09-08-2012, 11:14
سلام
داشتم بازی رو لود میکردم که تو loading screen موجوادتی معروف به اسم gargoyle ها(بخوانید گری گوری ها:31:) رو دیدم!!!!!!!!!!!!
کسی اینی رو توو بازی دیده؟
مثل اژدها ها!! پرواز میکنن؟

انصافا چه کرده این ماد دانگارد.

ALI&SOAP
09-08-2012, 11:48
این کوئست در نزدیکی یک Fishery یا همون شیلات در خارج از شهر riften آغاز میشه. در اونجا باید به دنبال یک زن از نژاد Argonian

این زن از نژاد Argonian میگه مریضم برام دارو بیار من 1/4 اسکایریم رو گشتم ولی اثری از دارو نیست رو نقشه هم که علامت نداره. تازه تو markath همه بخاطر قتلی که نکردم دنبالمن.( یکی نیست بگه اخه تو رو چه به کاراگاه بازی)
راهنمایی کنید لطفا

Expert32
09-08-2012, 12:07
این زن از نژاد Argonian میگه مریضم برام دارو بیار من 1/4 اسکایریم رو گشتم ولی اثری از دارو نیست رو نقشه هم که علامت نداره. تازه تو markath همه بخاطر قتلی که نکردم دنبالمن.( یکی نیست بگه اخه تو رو چه به کاراگاه بازی)
من این کوئستو هنوز نرفتم ولی چیزی که گفتم چیزی بود که تو راهنما نوشته بود.یه سرچ تو نت بکن حتما پیدا میکنی.

Viren
09-08-2012, 12:13
سلام
داشتم بازی رو لود میکردم که تو loading screen موجوادتی معروف به اسم gargoyle ها(بخوانید گری گوری ها:31:) رو دیدم!!!!!!!!!!!!
کسی اینی رو توو بازی دیده؟
مثل اژدها ها!! پرواز میکنن؟

انصافا چه کرده این ماد دانگارد.

تو خط کوئست Dawnguard هستن.در کل باید با حدود 10-12 تا مبارزه کنی در جاهای مختلف

2 روز پیش dawnguard رو تموم کردم.10 ساعت گیم پلی داره

Little Sparrow
09-08-2012, 12:16
راهنمایی کنید لطفا

این زن به Skooma اعتیاد داره.یه Potion که Health رو افزایش میده بهش بدین.ضعیف ترین Potion Health یعنی Potion of Minor Healing از اینونتوری برداشته میشه.
1 عدد کافی هست.
موفق باشید.

farzan311
09-08-2012, 13:49
دوستان احتمال داره نشه Dawnguard رو شروع کرد؟ چون الان هیچ کدوم از گارد ها باهام دربارش حرف نمیزنن

Little Sparrow
09-08-2012, 13:55
دوستان احتمال داره نشه Dawnguard رو شروع کرد؟ چون الان هیچ کدوم از گارد ها باهام دربارش حرف نمیزنن

خیر.اگه گارد ها صحبت نکردن و به هر نحوی کوئست شروع نشد یه ارک به اسم Durak از طرف Dawnguard میاد با هاتون حرف میزنه میگه به ما ملحق شو و ...
اگر این ارک هم نیومد اگر خودت محل Fort Dawnguard رو پیدا کنی و وارد بشی باز هم کوئست شروع میشه.

prince_fable
09-08-2012, 13:56
شما تیکش رو تو data files زدین؟
پچ 1.6.89 (آپدیت 9) و پچ 1.7 رو نصب کردین؟

farzan311
09-08-2012, 14:49
شما تیکش رو تو data files زدین؟
پچ 1.6.89 (آپدیت 9) و پچ 1.7 رو نصب کردین؟
من نسخه اسکیدرو رو دارم همراه با اپدیت که 850 مگ بود
به دیتا فایل هم دسترسی ندارم چون بازی رو از روی یه pc دیگه کپی کردم و رو مال خودم نصب نشده ولی تا حالا مشکلی نداشتم تو نصب اپدیت و مودها و ...

javadlf
09-08-2012, 14:59
برای نصب dawnguard حتما باید آپدیت های قبلی رو داشته باشی یا تو خودش همه آپدیت های مورد نیاز رو داره؟

من لینک dawnguard رو توی میهن دانلود پیدا کردم حجمش 715 مگابایته. (هنوز دانلود نکردم)

farzan311
09-08-2012, 15:13
خیر.اگه گارد ها صحبت نکردن و به هر نحوی کوئست شروع نشد یه ارک به اسم Durak از طرف Dawnguard میاد با هاتون حرف میزنه میگه به ما ملحق شو و ...
اگر این ارک هم نیومد اگر خودت محل Fort Dawnguard رو پیدا کنی و وارد بشی باز هم کوئست شروع میشه.
Fort Dawnguard رو نمیتونم برم وقتی به نزدیک هاش میرسم میگه you cannot go that way

Little Sparrow
09-08-2012, 15:57
Fort Dawnguard رو نمیتونم برم وقتی به نزدیک هاش میرسم میگه you cannot go that way

ورودیش از Dayspring Canyon هست.از جای دیگه نمیشه بهش رسید.
روی نقشه:

blackshady
09-08-2012, 16:01
farzan جان تو که به data files دسترسی نداری این کارو بکن که می گم:
اول پوشه my documents رو باز کن >>>>بعد my games رو باز کن>>>>>بعدskyrim رو >>>>>>بعدش هم اون فایل skyrimperfs.ini باز کن >>>>>>> حالا تو این چیزایی که نوشته یه title دارن همشون مثلا display,main.waterو ... تو launcher رو پیدا کن و این خط رو بهش اضافه کن ! کپی پست کن
bEnableFileSelection=1
واسه من launcher اخری بود ! اینطوری data filet باز می شه
منم همین کارو کردم و dawnguard رو فعال کردم و هیچ مشکلی هم نداره

راستی میشه یه نظری بدید که vampire بشم یا werewolf یا هیچکدوم ؟! :D منظورم از vampire اینه که تو main quest های dawnguard تبدیل بشم ! یا به dawnguard ملحق بشم ؟!

farzan311
09-08-2012, 16:57
farzan جان تو که به data files دسترسی نداری این کارو بکن که می گم:
اول پوشه my documents رو باز کن >>>>بعد my games رو باز کن>>>>>بعدskyrim رو >>>>>>بعدش هم اون فایل skyrimperfs.ini باز کن >>>>>>> حالا تو این چیزایی که نوشته یه title دارن همشون مثلا display,main.waterو ... تو launcher رو پیدا کن و این خط رو بهش اضافه کن ! کپی پست کن
bEnableFileSelection=1
واسه من launcher اخری بود ! اینطوری data filet باز می شه
منم همین کارو کردم و dawnguard رو فعال کردم و هیچ مشکلی هم نداره

راستی میشه یه نظری بدید که vampire بشم یا werewolf یا هیچکدوم ؟! :D منظورم از vampire اینه که تو main quest های dawnguard تبدیل بشم ! یا به dawnguard ملحق بشم ؟!
درست شد
ممنون خیلی لطف کردی :40:
ومپایر نشی خیلی بهتره werewolf شدن ضرری نداره باحال هم هست ولی ومپایر بودن یکم اذیت میکنه باید بری خون بخوری و هر چند مدت یه بار و اگه نخوری هم تو روز ضعیف میشی همه هم بهت حمله میکنند

manuelcalavera
09-08-2012, 17:09
آقا مُدی نیست که همراهت سوار اسب بشه ؟ خیلی مسخره س بخدا ... چند ماه پیش که بازی میکردم میگفتم درست میشه ها ... ولی ...

Little Sparrow
09-08-2012, 17:19
آقا مُدی نیست که همراهت سوار اسب بشه ؟ خیلی مسخره س بخدا ... چند ماه پیش که بازی میکردم میگفتم درست میشه ها ... ولی ...

UFO - Ultimate Follower Overhaul
با Dawnguard هم Compatible هست.یه سری مشکلات داره که توی صفحه ی مود خودش نحوه تصحیح رو گفته.
علت این مشکلات هم اینه که Bethesda هنوز فایل های Source این DLC رو نداده بیرون.وقتی بده همه ی مشکلات حل میشن.
یا مود: Horses for Followers
در مورد این مود و مشکلاتش با پچ 1.7 و Dawnguard خبر ندارم.

manuelcalavera
09-08-2012, 17:55
سروش جان من امروز این مدی که قد رو در POV زیاد میکنه استفاده کردم خیلی خوبه. به نظرم Nord ها باید خیلی قد بلند باشن که ( طبق اون دیدی که از وایکینگ ها هست و من نورد هارو شبیه وایکینگ ها میدونم ) . اما فرمان ِ Player.setscale 1.15 که قد مورد علاقه م هست فقط برای Third Person عمل میکنه و دوربین ِ POV رو بالا نمیبره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مد چندین قد رو برای اول شخص آماده داره ، اگه نداریش پیشنهادش میکنم.

Little Sparrow
09-08-2012, 18:15
سروش جان من امروز این مدی که قد رو در POV زیاد میکنه استفاده کردم خیلی خوبه. به نظرم Nord ها باید خیلی قد بلند باشن که ( طبق اون دیدی که از وایکینگ ها هست و من نورد هارو شبیه وایکینگ ها میدونم ) . اما فرمان ِ Player.setscale 1.15 که قد مورد علاقه م هست فقط برای Third Person عمل میکنه و دوربین ِ POV رو بالا نمیبره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مد چندین قد رو برای اول شخص آماده داره ، اگه نداریش پیشنهادش میکنم.

ممنون.
ولی این مود گیم پلی رو کلا تغییر میده.به این مود ها علاقه ندارم.
سیو جدید می خواد دیگه؟یعنی از اول باید شروع کرد؟چون این مود ها اکثرا اینطورن.
منم این مود رو پیشنهاد میکنم:
Winter Is Coming - Cloaks ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سری شنل خیلی قشنگ با کلاه به بازی اضافه میکنه.شنل های گرم که به نظرم باید در بازی می بودن چون Skyrim اکثرا هوا برفی هست ولی ادم همچین حسی بهش دست نمیده با این مود به نظرم بهتر میشه.تازه این شنل ها توسط دشمن ها یا Guard ها پوشیده میشن.
اگر از شنل های این مود خوشت نیومد این مود هم شنل هایی خوبی داره:
Cloaks Of Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این مود هم یه سری شنل اضافه میکنه ولی اونقدر که شنل های Winter Is Coming کلفت هستن شنل های این مود کلفت نیست.شنل های این مود کمی نازک ترن ولی انواع بیشتری دارن.مثلا Cloak مخصوص Necromencerها یا Dragon Priest ها.این مود Cape هم داره که بالایی نداره.Cape کوتاه تر از Cloak هست و به پاهاتون نمیرسه.
مثل مود بالا ، شنل ها توسط Guard ها و دشمن ها پوشیده میشن.
من خودم جفتشون رو دارم و با یه پچ جفتشون کار میکنن.به طور جالبی هم با هم وفق پیدا کردن.مثلا دشمن ها و گارد های جاهای برفی و سرد مثل Winterhold شنل های Winter Is Coming رو میپوشن و دشمن ها و گارد های جنوب مثل Falkreath شنل های Cloaks Of Skyrim.
همه ی دشمن ها و گارد ها این شنل ها رو نمی پوشن و تعداد کمی پیدا میشن که به تن داشته باشن و در صندوق ها هم میشه اینارو پیدا کرد.
امتحان بکنشون.

DaRiOuShJh
09-08-2012, 20:03
دوستان یکی منو آپدیت کنه بی زحمت
از یکی دو ماه پیش خبری شده؟ dlc ای چیزی برای این بازی اومده؟

prince_fable
09-08-2012, 20:14
اینم پچ 1.7.7.0.6 (آپدیت 10) انگلیسی! از خود سایت skidrow که مستقیم شده.

لینک دانلود:

پسورد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش: ورژن روسی ویرایش و ورژن انگلیسی جایگزین شد.

prince_fable
09-08-2012, 20:16
دوستان یکی منو آپدیت کنه بی زحمت
از یکی دو ماه پیش خبری شده؟ dlc ای چیزی برای این بازی اومده؟
چرا dlc دانگارد اومده که حتما بگیر.
که به پچ 1.7 نیازه اونم بگیر.

این نسخه رو بگیر که هم آپدیت 1.7 هست و هم دی ال سی دانگارد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.10.v1.7.7.0.6.Cracked.rar.html

Password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manuelcalavera
09-08-2012, 20:35
[QUOTE=Little Sparrow;7148199]ممنون.
ولی این مود گیم پلی رو کلا تغییر میده.به این مود ها علاقه ندارم.
سیو جدید می خواد دیگه؟یعنی از اول باید شروع کرد؟چون این مود ها اکثرا اینطورن.

نه هیچی . همون موقع ارتفاعتو میبره بالا.
player.setscale 1.15 رو که میزدم فقط Third Person رو میبره بالا و اول شخص همیشه همون دواکین ِ کوتوله ای که بود ، هست . اما از توی اون مد که 1.15 ِش رو بریزی همه رو ست میکنه و خیلی حس قدرت رو میده .

prince_fable
10-08-2012, 12:10
سلام
یه سری از ماد های بازی از تورنت مستقیم کردم که دوستانی که دوست دارن میتونن بگیرن!!:31:

لینک فولدر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] UPDATES%204%20%28Aug%202012%29

توشون monster mod و skyRe و immersive armor هم هست و خیلی چیز های دیگه.
موفق باشین

DaRiOuShJh
10-08-2012, 12:28
ممنون برادر فقط این سایت آپلود دز رو مخه یه مقدار نمیشه ازش دانلود کد به این راحتی ها
لینک رپیدشیر و ... چیزی نداری که مسیتقیم کنیم؟

prince_fable
10-08-2012, 12:39
نه من از تورنت مستقیم کردم.
سرعتش که واسه من خوبه... تا ته پر میکنه!!!

goldenmember
10-08-2012, 13:06
تعداد صفحات تاپیک نشون میده بازیه پرطرفداریه.بنظتون بخرم این بازیو؟
ارزششو داره؟

prince_fable
10-08-2012, 13:33
این بهترین بازی سال هست.
اگه از سبک rpg متنفر نیستی!!! بگیر.
اگه هم از سبک rpg خوشت میاد! نگیری نصف عمرت بر فناست!!

در ضمن اگه بتونی همراهش نسخه ی dawnguard رو هم بگیری خوبه.

manuelcalavera
10-08-2012, 13:34
کسی میدونه چجوری همراهت اون اسلحه هایی که ما میخوایم رو دستش بگیره ؟ نه چیزی گه خودش میخواد ؟

DaRiOuShJh
10-08-2012, 13:38
جزو بهترین سری بازی های RPG هست
البته اگر اهل این سبک بازی ها هستید بخرید

نه من از تورنت مستقیم کردم.
سرعتش که واسه من خوبه... تا ته پر میکنه!!!
آخه من که نمیدونم تا تهه شما چقدره ولی یه مقدار اذیت کرده

من دارم از اینجا میگیرمش:

prince_fable
10-08-2012, 13:43
سرعت من 64kB/s هست.

کسی میدونه چجوری همراهت اون اسلحه هایی که ما میخوایم رو دستش بگیره ؟ نه چیزی گه خودش میخواد ؟
همراهت با توجه به کلاسش و دمیج سلاحی بهش میدین سلاح رو انتخاب میکنه.
ولی سعی کنید یه سلاح بیشتر بهش ندین(البته با دمیج بالا تر از سلاح دیفالت خودش) تا فقط همون رو برداره.

prince_fable
10-08-2012, 13:47
خوب اینی که شما داری میگیری که دانگارد هست.
چه ربطی به اون ماد ها داره!!!

manuelcalavera
10-08-2012, 13:48
ولی سعی کنید یه سلاح بیشتر بهش ندین(البته با دمیج بالا تر از سلاح دیفالت خودش) تا فقط همون رو برداره.

مشکل اینجاست که من اون دختره Unbroken که توی وایت ران بود رو ورداشتم. بعد یارو کلی Mace و اینا داره ، از Staff ها استفاده میکنه ( که من هم همینو میخوام ) ولی مسئله اینه که اولا" همیشه اینکارو نمیکنه ، دوما" وقتی دو تا staff رو بهش میدم ، با دست ِ خالی مبارزه میکنه !!!! مشت میزنه به ملت :دی

prince_fable
10-08-2012, 13:51
مشکل اینجاست که من اون دختره Unbroken که توی وایت ران بود رو ورداشتم. بعد یارو کلی Mace و اینا داره ، از Staff ها استفاده میکنه ( که من هم همینو میخوام ) ولی مسئله اینه که اولا" همیشه اینکارو نمیکنه ، دوما" وقتی دو تا staff رو بهش میدم ، با دست ِ خالی مبارزه میکنه !!!! مشت میزنه به ملت :دی
اون آخریه احتمالا یه باگ هست چون من 2 تا عصا میدم جفتش رو میگیره.:31:
در ضمن هر چی سلاح داره ازش بگیرین.:31:

prince_fable
10-08-2012, 13:57
جزو بهترین سری بازی های RPG هست
البته اگر اهل این سبک بازی ها هستید بخرید

بیا(ببخشید بفرما:31:)
این دانگارده با پچ 1.7 فقط فیل تره چند تا لینک توشه حجمش 844 ـه!!!:
رپید شیر هم هست

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manuelcalavera
10-08-2012, 14:33
اون آخریه احتمالا یه باگ هست چون من 2 تا عصا میدم جفتش رو میگیره.:31:
در ضمن هر چی سلاح داره ازش بگیرین.:31:

من هم همه رو میگیرم دیگه فقط دو تا عصا میدم . بعد واسه من مشت میزنه :| :دی

prince_fable
10-08-2012, 14:42
احتمالا باگه.یا یه فالوور دیگه بردارین یا بازی رو آپدیت کنید.

DaRiOuShJh
10-08-2012, 14:49
سرعت من 64kB/s هست.

منم 512 دارم
فقط لینکاش رو idm نمیگرفت نمیدونم چرا شاید سرورش داون بوده
دو بار بیشتر تست نکردم

خوب اینی که شما داری میگیری که دانگارد هست.
چه ربطی به اون ماد ها داره!!!
خوب اینو میخواستم بگیرم mod ها رو هم دوس دارم بگیرم ولی فعلا حس و حاله کلیک کردن ندارم :دی

بیا(ببخشید بفرما:31:)
این دانگارده با پچ 1.7 فقط فیل تره چند تا لینک توشه حجمش 844 ـه!!!:
رپید شیر هم هست

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
آره دیدمش
دارم از اون تاپیکه جدا جدا میگیرم فایل هاشو
اکانت آپلودبازم فعلا حجم تموم کرده ترافیکش بیاد مستقیم میکنم بقیه رو هم
البته tes-dg-lc.rar رو رپیدباز داره دارم از اون میگیرم 570 مگ هست

prince_fable
10-08-2012, 15:04
منم 512 دارم
فقط لینکاش رو idm نمیگرفت نمیدونم چرا شاید سرورش داون بوده
دو بار بیشتر تست نکردم

خوب اینو میخواستم بگیرم mod ها رو هم دوس دارم بگیرم ولی فعلا حس و حاله کلیک کردن ندارم :دی

ممنون
آره دیدمش
دارم از اون تاپیکه جدا جدا میگیرم فایل هاشو
اکانت آپلودبازم فعلا حجم تموم کرده ترافیکش بیاد مستقیم میکنم بقیه رو هم
البته tes-dg-lc.rar رو رپیدباز داره دارم از اون میگیرم 570 مگ هست
شاید ار پروک کسی یا وی پی ان یا فیل تر بشکن استف میزنی....:31:
آخه سایت باهشون مشکل داره

در ضمن اون 570 مگی فقط دانگارد هست و پچ 1.7.7.0.6 نیست و دانگارد حتما بهش نیاز داره.

DaRiOuShJh
10-08-2012, 15:10
نه کانکشن مستقیم هست
احتمالا داون بوده
نمیدونم چرا یکی این mod های معروف رو نمیگیره مثله بچه آدم رو آپلود سرور آپلود کنه ملت بگیرن دعا کنن :دی
من خودم البته اهل mod نیستم زیاد چون چند ماه پیش تموم کردم بازی رو

Expert32
11-08-2012, 01:39
اون شات ابر پاک کن رو بالاخره گرفتم. هنوز معموریتشو نرفته بودم توی اون راهنمای فارسی اشتباه نوشته بود.
چند تا عکس زیبا هم گرفتم انشاالله بزودی میزارم.
راستی این شهری که تو کوئست بدست آوردن elder scrooll واردش میشیم و همه ساکنینش بچه غول هستن هستند رو واقعا زیبا و چشم نواز طراحی کردند. من اصلا دلم نمیخواست از توش بیام بیرون ولی حیف که همه دشمن هستن و نمیشه اونجا ساکن شد.
واقعا باید به این طراحی و دیزاین و از همه مهم تر نور پردازی شاه کارانه آفرین گفت. دستشون درد نکنه.

pirate sea
11-08-2012, 17:17
سلام
چند تا سوال
از کجا بفهمم بازی ام ورژن چنده ؟
من مد دی ال سی رو امروز از اینترنت خریدم آیا آپدیت 1.7 هم روش هست ؟
راستی کسی میدونه مقر اصلی orc ها کجاست ؟
و.در کجا در باره light armor نوشته ؟
لطفا زود بجوابید

prince_fable
11-08-2012, 17:21
سلام
esc رو بزن اون گوشه نوشته.
اگه فقط توش 2 تا فایل dawnguard هست یعنی آپدیت همراش نیست.
نمیدونم:31:

pirate sea
11-08-2012, 17:30
مد دی ال سی رو از پی سی گیمزخریدم ننوشته بود چند تا فایله 3500 تومن

pirate sea
11-08-2012, 17:32
لطفا در باره light armor یه اطلاعاتی بدید
:-)

rangine.ir
11-08-2012, 17:32
برای xbox 360 هم اومده؟

prince_fable
11-08-2012, 17:33
مد دی ال سی رو از پی سی گیمزخریدم ننوشته بود چند تا فایله 3500 تومن
باتوجه به قیمتش احتمالا کامله.

prince_fable
11-08-2012, 17:35
برای xbox 360 هم اومده؟
قبل از اینکه واسه پی سی بیاد حدود یکی دو ماه پیش واسه 360 اومده بود:31:

pirate sea
11-08-2012, 17:36
برای xbox 360 هم اومده؟

بازی با مدش؟

prince_fable
11-08-2012, 17:38
بازی با مدش؟
بازیش که پارسال اومده
مادش هم یکی دو ماه پیش اومده واسه 360

pirate sea
11-08-2012, 17:43
کسی نژاد اورک شده ؟ من,شدم نژاد زشتی هست ولی با حاله برآی خودشون بعضی جاها قلعه دارن و ماموریت های خودشون

prince_fable
11-08-2012, 17:46
من قصد دارم وقتی با این نژاد های الف جادوگر بازی رو تموم کردم:31:
دوباره ار اول با نژاد اورک برم اونم یه جنگجو یا شایدم شوالیه.:31:

pirate sea
11-08-2012, 17:52
من قصد دارم وقتی با این نژاد های الف جادوگر بازی رو تموم کردم:31:
دوباره ار اول با نژاد اورک برم اونم یه جنگجو یا شایدم شوالیه.:31:

اگه خاستی می تونی با رمز
Setplayerrace
نژاد رو عوض کنی
من اورک شدم ولی 8:ght armor رو زیاد کردم
یکی از خوبی هاش اینه که نشته میرپشت بکی بعد میزنی بهش صحنه اهسته میشه بلد میشه رگ گردن طرف رو میزنه !!!!!
:18::2:

pirate sea
11-08-2012, 18:48
کممممممک
من ویندوز نصب کردم و بازی رو نصب کردم ولی صفحه بازی کوچیکه لانچر هم خطا میده راهی نیست صفحه رو بزرگ کنم زود تر کمک کنید

prince_fable
11-08-2012, 18:52
برو جایی که سیو های بازی هست و فایل skyrimpref.ini رو با نوتپد باز کن و دنبال bFull Screen=0 بگرد و اون صفر رو یک کن:
bFull Screen=1

pirate sea
11-08-2012, 19:03
درس نشد خودش صفر بود

manuelcalavera
11-08-2012, 20:17
من دور قبل بدون مد تموم کردم. 18x میداد وقتی با Sneak میرفتی و از Dagger استفاده میکردی. الان مثکه شده 9 !
اگه با تیرکمون هم sneak بری ، 2.0x میده ... حال نمیده اینجوری :دی

pirate sea
11-08-2012, 20:29
مشکل لانچر من حل نشد راهی نیست که لانچر دیگه بگیرم
کممممممک

prince_fable
11-08-2012, 20:46
درس نشد خودش صفر بود
خب نباید صفر باشه دیگه باید یک باشه

مشکل لانچر من حل نشد راهی نیست که لانچر دیگه بگیرم
کممممممک
باید پچ آپدیت بازی رو بگیری که توش فایل لانچر جدیدتر هست.
میخوای لانچر خودم رو یه جا آپ کنم؟
البته اگه به بازیت بخوره

pirate sea
11-08-2012, 21:14
خب نباید صفر باشه دیگه باید یک باشه

باید پچ آپدیت بازی رو بگیری که توش فایل لانچر جدیدتر هست.
میخوای لانچر خودم رو یه جا آپ کنم؟
البته اگه به بازیت بخوره

ممنون میشم اگه اپلود کنید فقط فیلتر نباشه
فور شییر اگه شد
باز هم ممنون

Expert32
12-08-2012, 00:10
سلام.
این چند تا عکس که دیروز گرفتم.
شما هم اگر عکس زیبا داشتید بزارید من حتما نگاه میکنم.
آدرس تصویر بزرگ رو هم زیر هرکدوم گذاشتم. (البته یکم کوچیک شدن که سریعتر باز بشن.از رزولوشن 1280در1024 به 800در600)

pirate sea
12-08-2012, 00:28
کسی میتونه لانچر بازی شو برام اپلود کنه بزاره اینجا

prince_fable
12-08-2012, 03:45
ببخشید دیر شد بفرمایید:

pirate sea
12-08-2012, 10:58
ببخشید دیر شد بفرمایید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست نشد خطای the application has filed to start ... رو میده از خودم هم همین رو میداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif

Expert32
12-08-2012, 15:44
آقا یه سوال!!؟
این کوئست دانگارد کی و از کجا شروع میشه؟ اصلا اسمش تو لیست کوئست ها چی هست؟
من الان مین کوئست هارو تموم کردم و تو لیست کوئست ها هیچ مین کوئستی وجود نداره ولی کوئست دانگاردو نمیبینم!!

Little Sparrow
12-08-2012, 17:39
آقا یه سوال!!؟
این کوئست دانگارد کی و از کجا شروع میشه؟ اصلا اسمش تو لیست کوئست ها چی هست؟
من الان مین کوئست هارو تموم کردم و تو لیست کوئست ها هیچ مین کوئستی وجود نداره ولی کوئست دانگاردو نمیبینم!!

با گارد ها حرف بزن.اگه کوئستش شروع نشد یکم Fast Travel کن از این شهر به اون شهر یه ارک به اسم Durak میاد باهات حرف میزنه.

prince_fable
12-08-2012, 17:51
درست نشد خطای the application has filed to start ... رو میده از خودم هم همین رو میداد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
احتمالا با پچ درست شه
دانگارد رو گرفتین؟
اون رو نصب کنید.
انشالله درست شه.

pirate sea
12-08-2012, 18:13
اگر اورگ باشد یه ماموریت داره که ميگه برو یه غول رو بکش اگه اون رو بکشی یه چکش بهت میده دمیچ 33 با قدرت جادوی 5000
من اونو دارم قوی کردم دمیچ شد 66 :-)
ماموریت رو باید از یه جادو گر که توی قلعه اورک ها هست بگیرد دور و ور ریفتین هست
البته فکر کنم باید اورک باشد

Little Sparrow
12-08-2012, 18:45
اگر اورگ باشد یه ماموریت داره که ميگه برو یه غول رو بکش اگه اون رو بکشی یه چکش بهت میده دمیچ 33 با قدرت جادوی 5000
من اونو دارم قوی کردم دمیچ شد 66 :-)
ماموریت رو باید از یه جادو گر که توی قلعه اورک ها هست بگیرد دور و ور ریفتین هست
البته فکر کنم باید اورک باشد

ارک هم نباشی مهم نیست.
اسم اون چکش هم Volendrung هست و اون کوئست هم ؛ کوئست Daedric یکی از Daedric Prince ها به اسم Malacath هست.
موفق باشید.

Expert32
12-08-2012, 18:53
یادمه یه کوئستdeadric رو انجام دادم بعد یه شاخه گل بزرگ بدست آوردم که میتونم باهاش به مدت 60 ثانیه اما تعداد نا محدود یکی از Daedric Prince هارو بیارم و برام مبارزه کنه.

با گارد ها حرف بزن
با گارد چه شهری؟ فرق نمیکنه؟

Little Sparrow
12-08-2012, 18:59
یادمه یه کوئستdeadric رو انجام دادم بعد یه شاخه گل بزرگ بدست آوردم که میتونم باهاش به مدت 60 ثانیه اما تعداد نا محدود یکی از Daedric Prince هارو بیارم و برام مبارزه کنه.

با گارد چه شهری؟ فرق نمیکنه؟

نه.فرق نمیکنه.

pirate sea
12-08-2012, 21:34
دوستان اگر گوشی آندورید دارید skyrim pro gude
رو دانلود کنید راهنمای 100 درصد همراه با عکس برآی skyrim اما انگلیسی هستش :|
به نظر من که عالیه مکان معدن ها و سنگ معدن ها رو نوشته
مکان فلوور ها
و همه‌ی ماموریت های بازی را با توضیح داره
و یه عالمه چیزهای دیگه
فقط 20 مگ هست از 1 mobile میتونید دانلود کنید :-):-
SKYRIM FULL GUDE هم خوبه

prince_fable
12-08-2012, 22:38
مکان فلوور ها
و یه عالمه چیزهای دیگه
SKYRIM FULL GUDE هم خوبه
واقعا برنامه ی عالی ای هستش دارمش.
برنامه های دیگه ای هم هستن مثل alchemy , crafter و غیره.:7:

pirate sea
12-08-2012, 22:54
اون راهنمای 125 مگی انگلیسی خوب هست ؟

رضا جنگنده
13-08-2012, 10:42
اون راهنمای 125 مگی انگلیسی خوب هست ؟
خوبه.ولی حوصله می خواد که آدم فقط بهش نگاه بندازه.
راستی من بازیو یه با دیگه شروع کردم.
قبلا هم امپریال ها رفتم هم با استورم کلوک ها ولی حالا می خوام یکیشونو انتخاب کنم که با اون برم و دیگه نمی خوام از اول بازیو شروع کنم.
به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم.لطفا با دلیل باشه.

pirate sea
13-08-2012, 15:23
خوبه.ولی حوصله می خواد که آدم فقط بهش نگاه بندازه.
راستی من بازیو یه با دیگه شروع کردم.
قبلا هم امپریال ها رفتم هم با استورم کلوک ها ولی حالا می خوام یکیشونو انتخاب کنم که با اون برم و دیگه نمی خوام از اول بازیو شروع کنم.
به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم.لطفا با دلیل باشه.
مگه میشه با هر دو رفت ؟
با استروم کولک ها بری بهتره هم سرباز ها قوی ترن هم آخرش فرمانده میشی
ولی امپریال ها هی چی بهت نمیدن به جز به لباس زرد زشت :12:

رضا جنگنده
13-08-2012, 18:35
مگه میشه با هر دو رفت ؟
با استروم کولک ها بری بهتره هم سرباز ها قوی ترن هم آخرش فرمانده میشی
ولی امپریال ها هی چی بهت نمیدن به جز به لباس زرد زشت
نه با هر دو نمی شه تو یه زمان رفت.
منظورم این بود تو چند دور بازی کردن با هر دو رفتم.ولی استرم کلوک ها رو تا آخر نرفتم.
فرمانده شدن به چه درد می خوره؟

Captain Sj
14-08-2012, 04:08
هيچي.فقط يه آرمور بهت ميده كه اونم خوبه.ولي فوق العاده نيست.استورم كلوك ها مظلومن هم تعداد افرادشون كمتره هم متهدينشون.اما آخر كار دمار از روزگار ژنرال توليوس در ميارن.اما دليل اول بازي مي خواستن كله ي مباركتون رو به فنا بدن. اون غيض اول بازي رو سر امپريال ها تخليه كنيد.

godfather_mk
14-08-2012, 08:24
مکان فلوور ها
و یه عالمه چیزهای دیگه
SKYRIM FULL GUDE هم خوبه
اگر يك لينك دانلود هم ازش بزاري ممنون ميشم.

pirate sea
14-08-2012, 11:03
یه سوال
من پچ 1.7 رو دانلود کردم چه طوری اجرا کنم
فایل هاش رو توی محل
تصب بازی ریختم وقتی بازی میاد گرافیگ کم شده سایه ها هم خرابه.
گرافیک رو هم زیاد کردم فایده نداشت ؟؟؟؟؟؟؟

رضا جنگنده
14-08-2012, 11:08
اگر يك لينك دانلود هم ازش بزاري ممنون ميشم.
این لینک دانلودشه ولی هیلتره.:13:

pirate sea
14-08-2012, 11:17
میشه لینک اون راهنمای رسمی رو بزارید

pirate sea
14-08-2012, 15:53
لینک به پچ سالم امتحان شده رو بزارید لطفا. سریع

DaRiOuShJh
14-08-2012, 20:08
میشه لینک اون راهنمای رسمی رو بزارید
از گیم اسپات بگیرید خوب چیزایی داره

لینک به پچ سالم امتحان شده رو بزارید لطفا. سریع

سایت میهن دانلود و پی سی دانلود همگی گزاشتن + سایت های خارجی و اسکیدراو

pirate sea
14-08-2012, 21:04
از گیم اسپات بگیرید خوب چیزایی دارهسایت میهن دانلود و پی سی دانلود همگی گزاشتن + سایت های خارجی و اسکیدراوممنون ولی پیدا نکردم لینک راهنمایی لطفا

pirate sea
14-08-2012, 23:41
من پچ 1.7 رو گرفتم
فایل TVSE (یه همچین اسمی )
مشکل داره
میشه اینجا یکی اپلود کنه
خاهشا سریع :-(
:-(

رضا جنگنده
15-08-2012, 13:33
سلام
من نفهمیدم که منظور شما از راهنمای رسمی بازی چیه.
ولی راهنماهایی که من تا حالا پیدا کردم اینا هستن:
راهنمای گیم اسپات اینه که من خودم ازش استفاده نکردم و نمی دونم چجوریه(فکر کنم همونیه که DaRiOuShJh گفتن)
اینم همون برنامه اندرویده که خود شما گفتین:
این هم پست خودم تو صفحه های قبله:

سلام
من چند تا راهنما تو نت پیدا کردم که امیدوارمبه درد دوستان بخوره.

1-این راهنما در واقع یه سایته که در موردمراحل اصلی و فرعی و اسکیل ها توضیح داده.البته به زبان انگلیسی هست ولی عکس هم دارهکه برا اونایی که زبان انگلیسیشون خوب نیستهم به درد می خوره.

از اینجا به بعد راهنما ها به شکل pdf هستن.
2- این راهنما زبان انگلیسی هست ولی خیلیجامع هست و درباره ی همه چی بازی هست.حتی اینکه برای هر کلاسی چه نژاد و جنسیت و follower بهترهست!
بهترین راهنمایی هست که من پیدا کردم.
ولی حجمش زیاده و حدود 128 مگا بایته.
دانلود:

3-این یکی راهنما به زبان فارسیه و فقطمراحل اصلی بازیو توضیح داده و حجمش حدود 700 کیلو بایته و برا اونایی که اینترنت دایلآپ دارن مناسبه.
دانلود:

4-این راهنما هم به زبان فارسیه و تو فهرستش اینا هست:
آموزش مراحل اصلی
نژاد و ازدواج
گروه ها
منوهای بازی
سفر سریع
آموزش و جزییات اسکیل ها
کد تقلب بازی
کلا برای کسایی که نمی تونن راهنمای انگلیسیرو دانلود کنن یا زبان انگلیسیشون خوب نیست مناسبه.
دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _1604_1576_1575_1586_1740_SKYRIM.pdf.html

البته این راهنما ها رو من تو گوگل پیداکردم و مثلا همین آخریه بعضی از مطالبش از تو فروم های دیگه کپی شده که به من مربوطنیست و مربوط به نویسندشه!!!!!!!
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

راستی کسی لینک دانلود Dawnguard رو برا xbox نداره؟
ارزش دانلود داره یا نه؟
چه چیزایی به بازی اضافه می کنه؟

Expert32
15-08-2012, 14:11
ارزش دانلود داره یا نه؟
چه چیزایی به بازی اضافه می کنه؟
واقعا ارزش داره.
کلی جونور (vampire , ....) + ست سلاح dragonbone که از همه سلاح های قبلی قویتر هستند و حتی بخش لول آپ برای گرگ نماها و ومپایر ها که یکسری ویژگی های جالب بهشون اضافه میکنه اضافه شده.
البته از همه اینا مهم تر اون کوئست زیباش هست.

رضا جنگنده
15-08-2012, 14:20
واقعا ارزش داره.
کلی جونور (vampire , ....) + ست سلاح dragonbone که از همه سلاح های قبلی قویتر هستند و حتی بخش لول آپ برای گرگ نماها و ومپایر ها که یکسری ویژگی های جالب بهشون اضافه میکنه اضافه شده.
البته از همه اینا مهم تر اون کوئست زیباش هست.
کسی می دونه برای xbox چه جوری دانلودش کنم؟
(بدون استفاده از xbox live)

pirate sea
15-08-2012, 15:48
شما تو بازی چه طوری پول در میارید به شدت مشکل پول دارم ؟؟
من اون کتاب راهنما رو از اینجا
گرفتم 6 پارت بود پارت آخر دانلود نمیکنه چرا ؟؟
با موبایل گرفتم
و هیچ کس اون فایل TVES بازی رو اپلود نمیکنه اینجا یا کسی سراغ نداره من پچ.1.7 رو دانلود کردم این فایل خرابه سایه ها همش خراب هستن
( فایل TVSE همون فایل اجرای بازی هست که 18 مگه )

pirate sea
15-08-2012, 15:53
کسی می دونه برای xbox چه جوری دانلودش کنم؟
(بدون استفاده از xbox live)

فکر کنم فقط با Xbox live
بشه گرفت
خیلی با حاله کن گرفتم بیشتر از همه با اون پرواز وامپر ها حال کردم و موجودات بزرگتر از اژدها و جنگیدن روی اسب
دیگه از تو بازی وامپر بشی پشیمون نمیشی :-)

Expert32
15-08-2012, 17:19
دیگه از تو بازی وامپر بشی پشیمون نمیشی :-)
من دقیقا ار اونجا که تو اون قلعه پیش پدر اون دختره باید انتخاب کنی که چی بشی (ومپایر یا نه) سیو کردم اگر کسی خواست بگه براش بفرستم.
اگر جزئیات بیشتر هم خواستید از روند بازیم تا اینجا بگید بزرام.

رضا جنگنده
15-08-2012, 19:52
شما تو بازی چه طوری پول در میارید به شدت مشکل پول دارم ؟؟
من اون کتاب راهنما رو از اینجا
گرفتم 6 پارت بود پارت آخر دانلود نمیکنه چرا ؟؟
با موبایل گرفتم
و هیچ کس اون فایل TVES بازی رو اپلود نمیکنه اینجا یا کسی سراغ نداره من پچ.1.7 رو دانلود کردم این فایل خرابه سایه ها همش خراب هستن
( فایل TVSE همون فایل اجرای بازی هست که 18 مگه )
تست کردم.
دانلود می شه.
یه بار دیگه امتحان کنین ببینین چی می شه.
اگه راهنماش خوب بود بگید ما هم دان کنیم.
بهترین راه پول درآوردن:1-دزدی!!!!!!! 2-خرج نکردن پول:31:
عضویت در گروه های دارک برادر هود و انجمن دزد ها هم خیلی پول سازه.
آخرین کوییست دارک برادر هود 20 هزار تا می ده که می تونی واسه خودت خرج کنی یا صرف دارک برادر هود کنی.
کلا با دارک برادر هود خیلی حال کردم.

pirate sea
15-08-2012, 20:59
تست کردم.
دانلود می شه.
یه بار دیگه امتحان کنین ببینین چی می شه

من راهنما رو با موبایل دانلود میکنم قسمت 6 به جای 15 مگ 8 کیلو هست چی کار کنم با چی دانلود کنم که 8 کیلو نباشه اگه میشه اپلود کنید

pirate sea
15-08-2012, 21:08
من دقیقا ار اونجا که تو اون قلعه پیش پدر اون دختره باید انتخاب کنی که چی بشی (ومپایر یا نه) سیو کردم اگر کسی خواست بگه براش بفرستم.
اگر جزئیات بیشتر هم خواستید از روند بازیم تا اینجا بگید بزرام.

چه نژاد هستی ?
جنگو هستی یا دزد یا جادوگ:20:ر ?

dannad110
15-08-2012, 21:34
من وقتی آخر ماموریت blood line وارد volkihar keep میشم وقتی با lord horkan صحبت میکنم آخرش به جای 2 گزینه ...i accept و if i refuse فقط if i refuse رو داره و وقتی میزنم horkon فقط صدا در میاره و هیچ کاری نمیکنه لطفا کمک کنین

Expert32
15-08-2012, 22:16
چه نژاد هستی ?
جنگو هستی یا دزد یا جادوگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ر ?
Nord هستم.
لول 21 . جنگجو.حدود 210 تا استامینا و 230 تا health پایه دارم و magica رو اصلا زیاد نکردم.(تا بحال اصلا از چیت استفاده نکردم یعنی با چیز عجیبی تو بازی روبرو نمیشید)
ست deadrick رو دارم. گرگ نما و عضو و رهبر companion ها هستم. خونه + زن + خدمتکار جنگجو هم تو witheron دارم.(aela the huntress)
حلقه ring of hircing (تبدیل بدون محدودیت به گرگنما) + شاخه گله که اسمشو یادم نیست (احضار یک پرنس dearic برای کمک بطور نا محدود) + شمشیر نورانی که باز اسمشو یادم نیست (مخصوص کشتن مردگان) + انواع و اقصام چوبدستی های جادوگری + تمام Spell های جادوگری + ...
two-handed رو بجز دو تا ستاره آخر همه رو باز کردم.
Smithing رو هم تا لول deadric باز کردم.
Heavy-Armor + Speech رو هم تا لول های حدودا 50 دارم ولی هنوز اون ستاره هاشونو باز نکردم.
یه صندوقچه هم دارم تو خونه که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش هست:31:.(حدود 20/30 تا scroll توش هست + انواع گردن بندها + و اینکه من دو تا Amulet of Mara دارم!)
اون کتابهایی که با خوندنشون یک spell باز میشه رو رفتم پیش یه جادوگر تو یکی از ماموریتها بصورت تصادفی دیدمش بعد تمام کتابهارو حدودا 20 تا بود ازش خریدم:18: و همه اسپل هارو باز کردم اما بعضی هاش نیاز به قدرت magicka زیاد داره و نمیتونم استفاده کنم. پول هم تا دلت بخواد دارم:27:
حدودا 40 تا یا بیشتر هم ساید کوئست انجام دادم و نقشه تقریبا کامل مشخص شده و خیلی از این غارها و تونل ها هم clear شده یعنی یه بار رفتم توش.:24:
اینا چیزایی بود که یادم بود.
راستی با Stormcloack ها هم تموم کردم.
شما هم یه توضیحی بده ببینیم چه کردی!:31:

Expert32
15-08-2012, 22:19
من وقتی آخر ماموریت blood line وارد volkihar keep میشم وقتی با lord horkan صحبت میکنم آخرش به جای 2 گزینه ...i accept و if i refuse فقط if i refuse رو داره و وقتی میزنم horkon فقط صدا در میاره و هیچ کاری نمیکنه لطفا کمک کنین
احتمالا باگ تشیف داره:22: