PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21

Переклад не
19-02-2012, 11:13
دوستان مشکل نبود صدای کاراکترهارو چیکار کنیم؟
چرا گرگ صدا نداره؟ اسب چرا صدا نداره؟ آبشار و طوفان و جادو و... هیچکدوم صدا ندارن و فقط صداها برای شخصیتهای اصلی بازیه خداییش خیلی بد شده و بعیده واقعا صدا براش نذاشته باشن
میگم ممکنه از این بلک باکس باشه؟ صداهارو حذف کرده تا حجمش کم شه؟

virus2009
19-02-2012, 11:43
چرا گرگ صدا نداره؟ اسب چرا صدا نداره؟ آبشار و طوفان و جادو و... هیچکدوم صدا ندارن و فقط صداها برای شخصیتهای اصلی بازیه خداییش خیلی بد شده و بعیده واقعا صدا براش نذاشته باشن

مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 - دوستانی که نسخه Black Box رو دارند و با صدای بازی مشکل دارند فایل زیر رو نصب کنند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بردیا
19-02-2012, 17:44

مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من نصب کردم ولی تغییری حاصل نشد توی موارد ذکر شده
فقط موسیقی بازی فکر میکنم تغییر محسوسی داشت واسم

loomina
19-02-2012, 19:07
چی چی من متوجه نشدم رفیق

سوتی دادم تو نوشتنم :31:
حواسم پرت بود اشتباه نوشتم , منظورم رو هم اقا داریوش خدارو شکر فهمیدنو گفتن :31:

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

آره اونم جالب بود
ولی همین کاره هست بیشتر تو ساختن بازی های RPG تک نفره و اینا قوی هست
برای ماها هم اینطوری بهتره
حالا add on های اسکایریم هم بیاد بیرون باید جالب باشن
shivering isle که برای oblivion خوب بود انصافا

منظورشون این بود که اکثر مغازه ها دارن
اگر thieves guild رو مراحلش رو انجام بدید اکثر fence های اونم هر کدوم 30 تا دارن
من الان 700 تایی دارم
میخوای بدم بهت:31:

یعنی قراره ماموریت های کلی مثلا مثل اون dark brotherhood هم اضافه شه؟

DaRiOuShJh
19-02-2012, 21:31
من نصب کردم ولی تغییری حاصل نشد توی موارد ذکر شده
فقط موسیقی بازی فکر میکنم تغییر محسوسی داشت واسم
خوب برادر بازی به این درست حسابی ای رو که نباید ورژن بلک باکس اینا گرفت
بعدا سره add on و پچ اضافه کردن هم کلی مکافات دارید
ورژن اورجینالش مشکلی نداره همه چیش خوبه

سوتی دادم تو نوشتنم :31:
حواسم پرت بود اشتباه نوشتم , منظورم رو هم اقا داریوش خدارو شکر فهمیدنو گفتن :31:

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

یعنی قراره ماموریت های کلی مثلا مثل اون dark brotherhood هم اضافه شه؟
نه اونا که همین الان هست و اضافه شده جزوه ورژن اصلی هست
معمولا اگر مثله shivering isle باشه یه جایی تو نقشه اضافه میشه و یه کوئست به بازی اضافه میشه وارد یه دنیای دیگه میشه
امیدوارم بیشتر daedra باشه چون تو اسکایریم نسبت به oblivion اصلا هیچی کوئست درست حسابی daedra نداره
رو هم 12 تا هم نمیشه کوئست هاشون

============================

کلا به نظره من بازی های rpg ارزش خریدن یا دانلود کامل بازی رو دارن چون واقعا نسبت به هزینه و وقتی که میزاره آدم gameplay و storyline طولانی ای داره و تکراری و خسته کننده هم نیست
در رده بعدی حالا باز بازی های strategy جالب هستن

-----------------------------------------------

حجمشم انصافا نسبت به witcher 2 GOTY Edition که 5-6 تا دی وی دی هست خیلی خوبه
البته پک های کوالیتی تکسچرش هم ریختم ولی فرق خاصی نفهمیدم

Captain Sj
19-02-2012, 22:11
dark brother hood مخوف ترين و جالب ترين و سر گرم كننده ترين كوئست هارو داره.هم پول خوب ميدن هم مهارتت اضافه مي شه هم آخ سر عقدتو روي astrid خالي مي كني و به اون دنيا ميفرستيش. يه كوئست داشت 20000 در جا بهت ميداد. night mother جالب بود فقط من قضيشو نفهميدم.اگه ممكنه توضيح بديد. وقتي مي خوام كسي رو بكشم ياد godfather (پدر خوانده) مي افتم.بعد از اون ياد Ezio و الطير مي افتم. ديگه كارم به جايي رسيده كه پولو ميدن ميگن برو .ديگه كار ندارن مي كشم نمي كشم .Deadric quest از كجا گير بيارم؟

loomina
19-02-2012, 22:19
خوب برادر بازی به این درست حسابی ای رو که نباید ورژن بلک باکس اینا گرفت
بعدا سره add on و پچ اضافه کردن هم کلی مکافات دارید
ورژن اورجینالش مشکلی نداره همه چیش خوبه

نه اونا که همین الان هست و اضافه شده جزوه ورژن اصلی هست
معمولا اگر مثله shivering isle باشه یه جایی تو نقشه اضافه میشه و یه کوئست به بازی اضافه میشه وارد یه دنیای دیگه میشه
امیدوارم بیشتر daedra باشه چون تو اسکایریم نسبت به oblivion اصلا هیچی کوئست درست حسابی daedra نداره
رو هم 12 تا هم نمیشه کوئست هاشون

============================

کلا به نظره من بازی های rpg ارزش خریدن یا دانلود کامل بازی رو دارن چون واقعا نسبت به هزینه و وقتی که میزاره آدم gameplay و storyline طولانی ای داره و تکراری و خسته کننده هم نیست
در رده بعدی حالا باز بازی های strategy جالب هستن

-----------------------------------------------

حجمشم انصافا نسبت به witcher 2 GOTY Edition که 5-6 تا دی وی دی هست خیلی خوبه
البته پک های کوالیتی تکسچرش هم ریختم ولی فرق خاصی نفهمیدم

daedra کوئست؟ نشنیدم در موردش اگر میشه بیشتر توضیح بدید.

Переклад не
19-02-2012, 22:53
دوستان خداییش گیم پلیش خیلی هلاک کنندس! مثلا دیدید که چطور اسب سواری میکنه یا از کوه بالا میره یا حتی مزخرفترین پرشهارو داره! اگه این مشکلات رو نداشت به خدا بهترین بازی بود که حالا دیدم
آیا راه حلی برای این مشکل وجود داره؟
ممنون

Amir Hossein
20-02-2012, 02:04
دوستان خداییش گیم پلیش خیلی هلاک کنندس! مثلا دیدید که چطور اسب سواری میکنه یا از کوه بالا میره یا حتی مزخرفترین پرشهارو داره! اگه این مشکلات رو نداشت به خدا بهترین بازی بود که حالا دیدم
آیا راه حلی برای این مشکل وجود داره؟
ممنون
سلام
نه دیگه این جور چیزا با پچ و این حرفا رفع نمیشه
قبول دارم دوربین سوم شخصش خیلی آزار دهنده هستش ولی میشه به جاش از همون اول شخص استفاده کرد
===========
دوستان چه طوری تو dark brother hood عضو شدن؟
من عضو شدم ها ولی بینهایت تصادفی...
بالای یه کوهی تو قلعه بودم که خوابیدم
چشامو که وا کردم یه زنه بهم گفت برو از بین اون سه نفر یکی رو بکش و ادانه ماجرا...

loomina
20-02-2012, 14:53
سلام
نه دیگه این جور چیزا با پچ و این حرفا رفع نمیشه
قبول دارم دوربین سوم شخصش خیلی آزار دهنده هستش ولی میشه به جاش از همون اول شخص استفاده کرد
===========
چشامو که وا کردم یه زنه بهم گفت برو از بین اون سه نفر یکی رو بکش و ادانه ماجرا...

باید یه نفر رو بکشید.
بعد بهتون ادرس محفیگاهشون رو میده و میگه بیا اونجا تا کامل عضو بشی.
بعدشم که دیگه مشخصه.

aramesh_61
20-02-2012, 14:53
این مطلب رو قبلاً نوشتم، احتمالاً این کارارو کردی که اون زنه اومده سراغت!
توی شهر riften یه خونه ای هست (مثل یتیم خونه میمونه)، یه پیرزن و یه زن جوون با چند تا بچه توش هستن، با بچه ها که صحبت کنی یه ماموریت بهت میدن که بری با یه بچه ای که فکر کنم اسمش Arentino بود و از اون یتیم خونه به windhelm فرار کرده حرف بزنی، بعدش برو windhelm با Arentino صحبت کن، اونم بهت یه ماموریت میده که بری اون پیرزن رو بکشی! وقتی ماموریتشو انجام دادی برگرد پیش Arentino به عنوان پاداش یه بشقاب بهت میده! اون بشقابو نگه دار، و یکم که بازیو ادامه بدی یه نامه بدستت میرسه که توش نوشته We know ! این نامه رو که گرفتی برو یه جایی بگیر بخواب! بیدار که بشی میبینی یه زن بالای سرته که رئیس Dark Brotherhoode !

hobgoblin
20-02-2012, 15:28
هم زمان ميشه توي دو يا چند تا گروه عضو شد ؟

loomina
20-02-2012, 18:15
هم زمان ميشه توي دو يا چند تا گروه عضو شد ؟

بله میشه.

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

loomina
20-02-2012, 19:10
کمک کنید!

من کوئست hircines ring رو گرفتم از یارو , بعد اون گوزنه رو هم کشتمش , بعد رفتم تو اون غاره.
ولی انگار باگ شده , اون یارو میاد باهام صحبت میکنه ولی نمیبینمش , دیده نمیشه!!
بعد این کدوم حالت کوئست رو بزنم بهتره؟ بکشمش یا نه؟

ویرایش: درست شد یه دور reload کردم بازی رو

dannad110
20-02-2012, 20:43
کسی میتونه به من محل دقیق wooden mask رو بگه من 8 تا ماسک جمع کردم اگه تو Labrynthian کجاشه هر چه قدر این جا رو گشتم پیدا نکردم

َalireza
20-02-2012, 23:18
سلام بر همه پلیر های skyrim
آقا ما NooB تشریف داریم .. چند تا سوال داشتیم :
1- این بازی آنلاینش هم میاد ؟
2- کسی میدونه اگه یکی بخواد همه Quest هارو بره در کل بازی چقدر طول میکشه ؟
3- من وقتی میخوام esbern رو آزاد بکنم باهاش حرف میزنم اون چیزی که delphine گفت رو هم بهش میگم ولی درو باز نمیکنه ؟! یهو مکالمه قطع میشه و درو باز نمیکنه ... یکی گفت مشکل از کرک هست .. کسی کرکی داره ؟
4- اگه یه کرک دیگه بریزم سیو ها که پاک نمیشه خدای نکرده ؟!!!
5- آقا هیچ زرهی بالاتر از استیل نیست ؟! من که هنوز اون زرهی که پادشاه Whiterun به من داد تنمه !
6- این استخون های اژدها و پوست و اینای اژدها به چه دردی میخورن ؟!!
7- چرا اژدهایان با غول ها ( Giants ) میجنگن ؟
8- چجوری میشه هر 3 تا کلمه ی یه فریاد ( Shout ) رو گیر آورد ؟ من که فقط همون یه فریادی که اون بالای کوهه بهم یاد دادن 3 کلمش رو دارم !
9- چجوری میشه خونه خرید ؟
10- ring of hircine چیه و چجوری میشه گرفت ؟
11 - بعد از اتمام بازی ، باز هم اژدها وجود داره که بکشیم ؟!!!

Amir Hossein
21-02-2012, 02:15
1- این بازی آنلاینش هم میاد ؟
2- کسی میدونه اگه یکی بخواد همه Quest هارو بره در کل بازی چقدر طول میکشه ؟
3- من وقتی میخوام esbern رو آزاد بکنم باهاش حرف میزنم اون چیزی که delphine گفت رو هم بهش میگم ولی درو باز نمیکنه ؟! یهو مکالمه قطع میشه و درو باز نمیکنه ... یکی گفت مشکل از کرک هست .. کسی کرکی داره ؟
4- اگه یه کرک دیگه بریزم سیو ها که پاک نمیشه خدای نکرده ؟!!!
5- آقا هیچ زرهی بالاتر از استیل نیست ؟! من که هنوز اون زرهی که پادشاه Whiterun به من داد تنمه !
6- این استخون های اژدها و پوست و اینای اژدها به چه دردی میخورن ؟!!
7- چرا اژدهایان با غول ها ( Giants ) میجنگن ؟
8- چجوری میشه هر 3 تا کلمه ی یه فریاد ( Shout ) رو گیر آورد ؟ من که فقط همون یه فریادی که اون بالای کوهه بهم یاد دادن 3 کلمش رو دارم !
9- چجوری میشه خونه خرید ؟
11 - بعد از اتمام بازی ، باز هم اژدها وجود داره که بکشیم ؟!!!

1-نه
2-گمون نکنم بشه همه کوئست هارو پیدا کرد ولی خیلی طول میکشه
3-مال منم همین ایراد رو داشت این کارا رو کردم درست شد:چند بار از اون غار رفتم بیرون برگشتم توش چند بار صبر کردم-با چیت TCL چند بار رفتم تو اتاق یارو برگشتم یو هو دیدم ESBER داره میره بیرون!!!!
4-نه
5-dragon armor البته فکر کنم
6-با هاش میزه همین زره اژدهارو ساخت
7- تا اونجایی که من دیدم اژده ها ها با همه میجنگن!
8-معمولا ته غار های nord ها و location هایی که عکس یه موجود شاخ دار روش هست (اسمشو نمیدونم:31:) یه شات وجود داره
9-تو هر شهر اصلی بازی میشه یه خونه خرید که دوستان بهتر بلدن آدرس بدن
11-تا اونجایی که من بازی کردم اژدها ها به صورت پراکنده همیشه همه جا هستن
=======================

دوستان یه کوئست هست به این اسم :THE TASTE OF DEAD

رسیدم به یه جایی که انگار یه مکان مقدس هستش
که شبیه به تختی هستش که بالاش یه فلش آهنی آویزونه(احتمالا تو لود بازی دیدینش)
گمونم یه نفر رو باید بذارم اونجا
بازی هم فقط اونجا رو علامت زده
نمیدونم چه کار کنم

shekan
21-02-2012, 03:50
این speak رو چجوری up کنیم ؟
بعضیها موقع صحبت یه مقداری میدن اما خیلی کم

DaRiOuShJh
21-02-2012, 14:38
این speak رو چجوری up کنیم ؟
بعضیها موقع صحبت یه مقداری میدن اما خیلی کم

برادر تو بازی سخت ترین اسکیل برای آپگرید کردن همینه:31:
خیلی هم رو مخه
تنها راهش اینه که هی جنس ببرید و بفروشید
البته به نفرم توی bard college توی sollitude هست که با پول براتون آپگرید میکنه ولی زیاد به کار نمیاد
استفاده از persuade های موفق تو مکالمه ها هم توش تاثیر زیادی داره
ولی اسکیل مهمی هست و اگر 100 اش کنید و پرک 1000 تا پول اضافی رو برای شاپ ها بزنید خیلی خوبه

mojinezami
21-02-2012, 14:59
سلام دوستان
لطفا در مورد پرك ها اطلاعات جامع به من بدين كه كدومو آپ كنم
و كلا چيكار ميكنند اين پرك ها
رو كدومش كار كنيم بيشتر مفيد تر تو بازي
ممنون

loomina
21-02-2012, 15:57
1-
دوستان یه کوئست هست به این اسم :THE TASTE OF DEAD

رسیدم به یه جایی که انگار یه مکان مقدس هستش
که شبیه به تختی هستش که بالاش یه فلش آهنی آویزونه(احتمالا تو لود بازی دیدینش)
گمونم یه نفر رو باید بذارم اونجا
بازی هم فقط اونجا رو علامت زده
نمیدونم چه کار کنم

احتمالا میدونم کدوم کوئست رو میگید.

اولش اگر رفتید با اون زنه اون جارو تصرف کردید و ادماشو کشتید , بعدش باید یه پریست رو ( که تو hall of death توی markarth کار میکنه) رو ازش بخواید که همراهتون بیاد.
بعد که برید اونجا ( اون پریسته رو میخوان بخورنش :31: )
اون پریسته رو جادو میکنه و میخوابه رو اون تخته , بعد اگر بکشیدش که 2 حالت داره , یا ازش گاز میزنید! که بهتون یه رینگ میدن که بعد میتونید مرده هارو بخورید.
اگر هم به جای کشتن نجاتش بدید( که من خودم این کارو کردم) پریسته بهتون 1000 گلد میده به خاطر نجات دادنش ولی خبری از اون رینگه نیست.
البته رینگش کار خاصی نمیکنه , یه 5 تا بیشتر health نمیده وقتی کسی رو میکشید ( فقط هم یه بار health میده)

َalireza
21-02-2012, 18:37
1-نه
2-گمون نکنم بشه همه کوئست هارو پیدا کرد ولی خیلی طول میکشه
3-مال منم همین ایراد رو داشت این کارا رو کردم درست شد:چند بار از اون غار رفتم بیرون برگشتم توش چند بار صبر کردم-با چیت TCL چند بار رفتم تو اتاق یارو برگشتم یو هو دیدم ESBER داره میره بیرون!!!!
4-نه
5-dragon armor البته فکر کنم
6-با هاش میزه همین زره اژدهارو ساخت
7- تا اونجایی که من دیدم اژده ها ها با همه میجنگن!
8-معمولا ته غار های nord ها و location هایی که عکس یه موجود شاخ دار روش هست (اسمشو نمیدونم:31:) یه شات وجود داره
9-تو هر شهر اصلی بازی میشه یه خونه خرید که دوستان بهتر بلدن آدرس بدن
11-تا اونجایی که من بازی کردم اژدها ها به صورت پراکنده همیشه همه جا هستن
=======================

1- پس این چیه ؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- من که نفهمیدم چجوری شد ... یعنی مشکل از کرک نیست ؟!
8- اونو که خودمم میدونم خسته نباشید ، منظورم این بود که من الان هرچی شات دارم همشن فقط 1 کلمشونو بلدم ، چیکار باید بکنم 3 کلمه ای بشن ، اخه اون شات هایی که یاد میگیرم ته غار ها یه شات 1 کلمه ای دیگه اضافه میکنه
9- دوستانی که بهتر بلدن لطفا آدرس بدن :دی
10- ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
11- توی این ماموریت thieves guild اون جایی که میریم دنباله mercer ، اونجا یه شهری هستش که بغلش یه جایی هست علامتش کله یه اژدها هستش ، اونجا چیه ؟! لونه اژدها هست ؟

Iman-Emperatour
21-02-2012, 19:38
سلام
من به کوئست Diplomatic Immunity رسیدم
من به زحمت هرچه تمام یه زن سرباز رو با battle cry و flames کشتمش و لباسهای طلایی رنگشو پوشیدم.....
یه جا توی همون کلبه بزرگ یک نفری رو با زنجیر تو زندان بستن و گاهی اوقات یه سرباز میره شکنجش میکنه!
یه مردی درست جلوی اون زندانی پشت میز نشسته و سربازه شنکجه میکنه مرده رو یه بند جلو زندان ها رژه میره
تا میخوام برم مرده رو ازاد کنم میپرن بجونم و فرطی میکشنم!:31:
این شاتها هم زیاد اثری نداره روشون:13:
فقط یه شمشیر دارم
چیکار کنم ؟؟!:19:
راستی اینم بگم جلو همون زندانی یه دریچه (فک کنم فرار باشه) وجود داره اون زندانی با هم فک کنم میخواد فرار کنیم........

dannad110
21-02-2012, 21:24
کسی میتونه به من محل دقیق wooden mask رو بگه من 8 تا ماسک جمع کردم اگه تو Labrynthian کجاشه هر چه قدر این جا رو گشتم پیدا نکردم

loomina
21-02-2012, 22:31
سلام
من به زحمت هرچه تمام یه زن سرباز رو با battle cry و flames کشتمش و لباسهای طلایی رنگشو پوشیدم.....
یه جا توی همون کلبه بزرگ یک نفری رو با زنجیر تو زندان بستن و گاهی اوقات یه سرباز میره شکنجش میکنه!
یه مردی درست جلوی اون زندانی پشت میز نشسته و سربازه شنکجه میکنه مرده رو یه بند جلو زندان ها رژه میره
فقط یه شمشیر دارم
راستی اینم بگم جلو همون زندانی یه دریچه (فک کنم فرار باشه) وجود داره اون زندانی با هم فک کنم میخواد فرار کنیم........

خب شما یه اشتباه کردید.
شما وسایلتون رو که مورد نیازتونه باید به اون wood elf میدادید تا براتون بیاره.
حالا انگار وسایل رو دارید , ولی عیب نداره.
شما میتونید خیلی راحت با استفاده از shout یی که مردم رو پرت میکنه اون 2 نفر رو پرت کنید ( یا یکیشون رو حداقل ) و بعد یکی یکی بکشیدشون. ( برای قوی تر شدن shout کلید Z رو نگه دارید.)
اگر هم بتونید به صورت sneak برسید پشت سر یارو که 6 برابر دمیج میزنه و کار خیلی راحت میشه.

DaRiOuShJh
21-02-2012, 22:55
من خودم انجام ندیدم همه رو ولی ببین به کارت میاد این:

mojinezami
22-02-2012, 06:57
سلام دوستان
لطفا در مورد پرك ها اطلاعات جامع به من بدين كه كدومو آپ كنم
و كلا چيكار ميكنند اين پرك ها
رو كدومش كار كنيم بيشتر مفيد تر تو بازي
ممنون

دوستان كسي نميتونه جواب منو بده
در مورد پرك ها و اسكيل ها اطلاعات جامع و مفيدي مي خوام
ممنون

hobgoblin
22-02-2012, 07:44
دوستان يه سوال

تا جايي كه فهميدم اگه عضو ارتش Imperial بشي ديگه نمي توني عضو Stormlock ها بشي و برعكس. مي خوام ببينم با عضويت تو هر كدوم از اينا بازي چقدر عوض ميشه و دوستان پيشكسوت كدوم رو پيشنهاد مي كنند. ممنون

Captain Sj
22-02-2012, 10:01
دوستان يه سوال

تا جايي كه فهميدم اگه عضو ارتش Imperial بشي ديگه نمي توني عضو Stormlock ها بشي و برعكس. مي خوام ببينم با عضويت تو هر كدوم از اينا بازي چقدر عوض ميشه و دوستان پيشكسوت كدوم رو پيشنهاد مي كنند. ممنون
من تو Stormcloak بيشتر صفا بردم.خيلي جالب بود.galmar خيلي باحاله.من و اون دو نفره Whiterun رو فتح كرديم.(جات خالي):27:

DaRiOuShJh
22-02-2012, 13:19
دوستان كسي نميتونه جواب منو بده
در مورد پرك ها و اسكيل ها اطلاعات جامع و مفيدي مي خوام
ممنون
برادر خوب بستگی به سبکه بازیت داره دیگه که خودت چه طور کاراکتری دوست داشته باشی
رو هر کدوم بگیری توضیحاتش رو نوشته
smith و speech و sneak و lockpick تقریبا برای همه لازمه ولی بقیه شون بنا به weapon و armor ای که استفاده میکنی فرق میکنه
کلا هر کاراکتری داری archery و sneak رو قوی کنی به نظرم خیلی خوبه چون قوی ترین boss ها رو از همون اول بازی میتونی بزنی

دوستان يه سوال

من تو Stormcloak بيشتر صفا بردم.خيلي جالب بود.galmar خيلي باحاله.من و اون دو نفره Whiterun رو فتح كرديم.(جات خالي):27:

منم stormcloak رو رفتم
خیلی فرق نمیکنن مرحله هاشون تقریبا قرینه هم هست

THE CIVIL WAR QUESTS - LEGION [08.00.00] ================================================== ============================= To join the Legion simply talk to Hadvar or any Imperial Guard and they will send you on your way to becoming a member. The Miscellaenous Objective - Join the Imperial Legion will begin and will take you to Legate Rikke in the Castle Dour in Solitude. ___ | | | | ___| | |. 1 | |::.. . |oining the Legion [08.01.00] `-------'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Speak with Legate Rikke | | | | Objectives: 1. Clear out FOrt Hraggstad | | 2. Report to Legate Rikke | | 3. Take the oath | | | | Unique Items: None | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� In order to prove yourself to Legate Rikke, you must head to Fort Hraggstad and clear out the Bandits that are living there. You are on your own for this mission but there aren't that many Bandits. On the outside there are about eight Bandits amongst the top of the fortifications and a few that will charge you. Clear them out since they don't hit that hard then make your way into the dungeon. There are two Bandits in the entrance and one upstairs where you can find a [CHEST] on the wooden platform. In the back of this room you can spot the Bandit Chief singing a song. Slay him then leave the dungeon back outside to the main area and into the Prison. There are three Bandits in this area and a single [CHEST] in the basement. With all three areas cleared (Outside, Dungeon, and Prison) return to Legate Rikke. You can take the oath and be sworn into the Legion or you can turn it down if you still wish to join the Stormcloaks instead. You get the Miscellaneous Objective of talking to Beirand to get some Imperial gear. You don't have to wear it but it's free and you can sell it for an easy gain. _______ | | |.| | | `-|. |-' |: | |::.|he Jagged Crown [08.02.00] +--`---'----------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Joining the Legion | | | | Objectives: 1. Talk to Legate Rikke | | 2. Meet Legate Rikke outside Korvanjund | | 3. Retrieve the Jagged Crown | | 4. Deliver the crown to General Tullius | | | | Unique Items: Ebony Claw | | Jagged Crown | | Word of Power: Eternity, Slow Time | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� After you've made the decision to join the Imperial Legion and fight to preserve the Empire, talk to Legate Rikke for your first assignment. She has gotten word that the Jagged Crown, a great symbol of the previous High King, has been discovered at the ruins of Korvanjund. Head out to Korvanjund and meet with Legate Rikke and her soldiers. The Stormcloaks beat you to the location, but you have the element of surprise. If you move along the top of the crevass you can pick off the Stormcloak Soldiers as the Imperial will strike from below. At the bottom of the area is a master locked [GATE] that once opened allows access to a [CHEST]. Head up to the middle tier and enter the Korvanjund Temple after a brief warning from the Legate. Open the [CHEST] in the first room and then either wait for Legate Rikke's signal to charge or go ahead yourself. There are a few Stormcloaks ahead and once cleared the Imperials secure the entrance. Head down the steps into another area guarded by Stormcloak Soldiers. With this area secure, Legate Rikke will ask that you find another way in. That other way is via the steps on the second level. You can overhear the Stormcloak Soldiers preparing for an ambush. Start your assault, be it stealthly or not, and the Imperials will rush in to aid you. Join up with Legate Rikke in the western room and enter the Korvanjund Halls. Follow the soldiers through this area and kill any Stormcloak that try to stop you. There is a path to the west through swinging axes that leads to a [CHEST] and the [LEVER] to stop the swinging blades. At the northern end you discover two dead Stormcloak Soldiers and the [EBONY CLAW] on the floor. Pick up the claw and examine it to find the correct order for the symbols on the door, [WOLF], [MOTH], [DRAGON]. Activate the keyhole to gain entry to a large room. In this room your path is blocked by a gate. Move north up the steps and on the western wall at the top of the steps you can find a dagger sitting on a plinth. Remove it and a secret passageway opens to the left. Activate the [CHAIN] at the dead end to reveal another hidden room with a [CHEST] inside, just beware the spears that attack from all directions. cross over to the far east to find a [HANDLE] to your left and a [CHEST] in the back. Pull the handle to open the gate below and prepare to fight a few Draugr. Enter the Korvanjund Crypt and strike the Draugr hunched over in the throne. This will cause the Draugr to attack you, but at least you found the [JAGGED CROWN]. Slay the Deathlord and take the crown for yourself. Find a [CHEST] behind the throne and move to the Word Wall on the southern end to learn [WORD OF POWER: ETERNITY, SLOW TIME]. Head up the steps and take a shortcut back to the Temple. Unbar the door and make your way back to General Tullius. ___ ___ | Y | |. | |. \_/ | |: | | |::.|:. |essage to Whiterun [08.03.00] `--- ---'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete The Jagged Crown | | | | Objectives: 1. Deliver message to the Jarl of Whiterun | | 2. Wait for the Jarl's response | | 3. Deliver axe to Jarl Ulfric | | 4. Return to Whiterun and warn the Jarl | | 5. Report to Legate Quentin Cipius | | | | Unique Items: Balgruuf's War Axe | | Message from General Tullius | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� General Tullius needs you to deliver a message to the Jarl of Whiterun regarding the war. The Jarl is somewhat indecisive but then hands you [BALGRUUF'S WAR AXE] to deliver to Jarl Ulfric Stormcloak. Head to the Palace of the Kings in Windhelm and deliver the message. Ulfric does plan to attack and says he will see you again soon. Return to Balgruuf who has already assumed Ulfric's response. Talk to Quentin Cipius to complete this short quest. _______ | _ \ |. 1 / |. _ \ |: 1 \ |::.. . /attle for Whiterun [08.04.00] +`-------'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Message to Whiterun | | | | Objectives: 1. Meet with Legate Rikke | | 2. Defend the Barricades | | 3. Destroy Attackers (100%) | | 4. Defend the Drawbridge | | 5. Defend the Main Gate | | 6. (Misc Obj) Report to the Jarl of Whiterun | | | | Unique Items: None | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� The Stormcloaks are already attacking Whiterun. Move out and rendezvous with Legate Rikke. You are immediately thrust into combat as the Stormcloak Soldiers move to break through the Barricade. Rain down on them from above or fight just infront of the Barricade for as long as you can. If the enemy breaks through you must fall back and defend the Drawbridge. Employ the same tactics here and if they break through again you are forced to defend the Main Gate. The easiest way to win this battle is to poke enemies and then let the Imperial Soldiers fight while the Stormcloak are distracted on you instead of breaking the lines and taking the Barricade/Drawbridge/Main Gate. When the battle is over your receive a Miscellaneous Objective to report to the Jarl of Whiterun, even though the quest has completed. He will grant you the ability to purchase a home in Whiterun if you have not already had that right. _______ | _ \ |. l / |. _ | |: | | |::.|:. |eunification of Skyrim [08.05.00] `--- ---'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Battle for Whiterun | | | | Objectives: 1. Report to General Tullius | | 2. Regain the Rift | | 3. Report to General Tullius | | 4. Regain the [Hold under Stormcloak Control | | 5. Report to General Tullius | | 6. Regain Eastmarch | | | | Unique Items: Incriminating Letter | | Ulfric's Boots | | Ulfric's Bracers | | Ulfric's Clothes | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� General Tullius needs your help to quell the Stormcloak rebellion and reunite Skyrim under Imperial control. You will be tasked out to a few locations listed below but which one you go to first is completely random. Compelling Tribute [08.05.01] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Find evidence 2. Blackmail Anuriel 3. Report to Legate Rikke 4. Meet the men 5. Follow Hadvar and ambush enemy scout 6. Take over the caravan 7. Report to Hadvar This quest takes you to the Rift Imperial Camp where you meet with Legate Rikke. Your objective is to blackmail Anuriel, the Steward of Laila Law-Giver, to obtain important information and assets. Move east to Mistveil Keep in the Hold of Riften. You can make your way back into Anuriel's room however you wish to find the [INCRIMINATING LETTER] in her dresser. Show her the letter and ask her what would happen if it went public. She folds under the pressure and agrees to ship gold and valuable assets like weapons and armor. If you can persuade her she will give you a large sum of gold on the spot. Report this news to Legate Rikke and she will tell you she has men positioned along the roadside and requests that you meet with them to see if you can overpower the caravan. The men are near Shor's Watchtower and speak with Hadvar who has a plan to ambush the caravan. You can go along with his plan or just take care of the situation yourself. When the battle is over you can loot the [CHEST] for a plethora of weappons and gold. Report back to Legate Rikke to get your next mission The Battle for Forts [08.05.02] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Join the men attacking [Fort] 2. Take over [Fort] by defeating the enemy (100%) You will go through a series of capture missions at this point, regaining control of all the Forts that Tullius deems necessary. Once you have captured enough Forts to appease the General the final quest will begin. You need to assist the men and take the Fortress. Don't Fast Travel in or the battle will start without the men. Instead move near and locate the men then charge into battle with them. Make your way to the top of the fortifications and take out the archers. Join the Imperial in battle and continue to move to a higher location so the Stormcloaks cannot fire arrows at you. Fight from the towers and you should have easy one-on-one fights until the enemy forces are depleted. Report the news of the victory to General Tullius back in Solitude. Battle for Windhelm [08.05.03] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Get your Orders from General Tullius 2. Force Ulfric Stormcloak to surrender 3. Execute Ulfric Stormcloak Join General Tullius in the final attack on Windhelm. Listen to his passionate speech at the gates of Windhelm then fight your way through the fire and the flames until you reach the Palace of the Kings. The General and Legate meet you in the Palace where you must strike down Galmar Stone-Fist and Jarl Ulfric Stormcloak. Kill Ulfric yourself or leave it to General Tullius then loot [ULFRIC'S CLOTHES], [ULFRIC'S BOOTS], and [ULFRIC'S BRACERS] from the corpse. ================================================== ============================= THE CIVIL WAR QUESTS - STORMCLOAK REBELLION [09.00.00] ================================================== ============================= You can join the Stormcloak Rebellion if you talk to Ralof or any Stormcloak Soldier across who will give you the Miscellaneous Objective - Join the Stormcloak Rebellion. Make your way to Windhelm and enter the Palace of the Kings and talk to Galmar Stone-Fist. ___ | | | | ___| | |. 1 | |::.. . |oining the Stormcloaks [09.01.00] `-------'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Speak with Galmar Stone-Fist | | | | Objectives: 1. Kill the Ice Wraith | | 2. Return to Galmar | | 3. Take the oath | | | | Unique Items: None | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� Accept Galmar's challenge and move north to The Serpent Stone. The Ice Wraith isn't much of a challenge so deal with it however you see fit then return to Galmar with news of your victory. Make your membership official and take the oath. _______ | | |.| | | `-|. |-' |: | |::.|he Jagged Crown [09.02.00] +--`---'----------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Joining the Stormcloaks | | | | Objectives: 1. Talk to Galmar | | 2. Meet Galmar outside Korvanjund | | 3. Retrieve the Jagged Crown | | 4. Deliver the crown to Ulfric Stormcloak | | 5. Get new orders | | | | Unique Items: Ebony Claw | | Jagged Crown | | Word of Power: Eternity, Slow Time | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� After your initiation talk to Galmar who gives you your first mission. The Stormcloak Rebellion seeks out the Jagged Crown from the depths of the ruins of Korvanjund. The Imperial Legion has unfortunately beat you to the location, but you have the element of surprise. If you move along the top of the crevass you can pick off the Imperial Soldiers as the Stormcloak will strike from below. At the bottom of the area is a master locked [GATE] that once opened allows access to a [CHEST]. Head up to the middle tier and enter the Korvanjund Temple after a brief warning from the Legate. Open the [CHEST] in the first room and then either wait for Galmar's signal to charge or go ahead yourself. There are a few Imperials ahead and once cleared, the Stormcloaks secure the entrance. Head down the steps into another area guarded by Imperial Soldiers. With this area secure, Galmar will ask that you find another way through. That other way is via the steps on the second level. You can overhear the Imperial Soldiers preparing for an ambush. Start your assault, be it stealthly or not, and the Stormcloaks will rush in to aid you. Join up with Galmar in the western room and enter the Korvanjund Halls. Follow the soldiers through this area and kill any Imperial that try to stop you. There is a path to the west through swinging axes that leads to a [CHEST] and the [LEVER] to stop the swinging blades. At the northern end you discover two dead Imperial Soldiers and the [EBONY CLAW] on the floor. Pick up the claw and examine it to find the correct order for the symbols on the door, [WOLF], [MOTH], [DRAGON]. Activate the keyhole to gain entry to a large room. In this room your path is blocked by a gate. Move north up the steps and on the western wall at the top of the steps you can find a dagger sitting on a plinth. Remove it and a secret passageway opens to the left. Activate the [CHAIN] at the dead end to reveal another hidden room with a [CHEST] inside, just beware the spears that attack from all directions. cross over to the far east to find a [HANDLE] to your left and a [CHEST] in the back. Pull the handle to open the gate below and prepare to fight a few Draugr. Enter the Korvanjund Crypt and strike the Draugr hunched over in the throne. This will cause the Draugr to attack you, but at least you found the [JAGGED CROWN]. Slay the Deathlord and take the crown for yourself. Find a [CHEST] behind the throne and move to the Word Wall on the southern end to learn [WORD OF POWER: ETERNITY, SLOW TIME]. Head up the steps and take a shortcut back to the Temple. Unbar the door and make your way back to Jarl Ulfric Stormcloak. ___ ___ | Y | |. | |. \_/ | |: | | |::.|:. |essage to Whiterun [09.03.00] `--- ---'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete The Jagged Crown | | | | Objectives: 1. Deliver axe to the Jarl of Whiterun | | 2. Wait for the Jarl's response | | 3. Deliver axe to Jarl Ulfric | | 4. Wait for orders from Jarl Ulfric | | | | Unique Items: Ulfric's War Axe | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� Ulfric Stormcloak is tired of letting Jarl Balgruuf of Whiterun stall. He sends his axe with you as a message, ultimately asking if he wants to go to war. After some discussion the Jarl of Whiterun decides to side with the Empire and you must return [ULFRIC'S WAR AXE] to him. Ulfric is hesitant to give the order to strike Whiterun but ultimately does. _______ | _ \ |. 1 / |. _ \ |: 1 \ |::.. . /attle for Whiterun [09.04.00] +`-------'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Message to Whiterun | | | | Objectives: 1. Get your Orders from Galmar Stone-Fist | | 2. Break through the Enemy Barricade | | 3. Open the Drawbridge | | 4. Force Jarl Balgruuf the Greater to surrender | | 5. Accept Jarl Balgruuf the Greater's surrender | | | | Unique Items: None | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� Ulfric Stormcloak has given his order and you are to join Galmar Stone-Fist in taking the city of Whiterun. After Galmar gives his war speech follow the men into battle. The first task is relatively simple since you can break the barricades with a spell. To reach the drawbridge you need to climb your way up and the ledge and drop in behind enemy lines. At the top of the archway you can trigger the [LEVER] that drops the drawbridge and forces the Imperials to retreat. Make your way up to the Dragonsreach, destroying barricades and slaying the Imperial and Whiterun Soldiers that impede your path of justice. Force the Jarl to surrender. After some bickering and harsh words, Galmar orders you back to Windhelm. ___ | | |. | |. |___ |: 1 | |::.. . |iberation of Skyrim [09.05.00] `-------'--------------------------------------------------------------------+ |================================================= ============================| | Prerequisite: Complete Battle for Whiterun | | | | Objectives: 1. Report to Ulfric Stormcloak | | 2. Liberate [Hold under Imperial Control] | | 3. Report to Ulfric Stormcloak | | | | Unique Items: Forged Documents | | Fort Neugrad Prison Key | | Imperial Missive | |================================================= ============================| ���������������� ���������������� ���������������� ���������������� ���������� Give Ulfric Stormcloak the news of your victory at Whiterun and he rewards you with an Imperial officer's sword. You are then tasked with liberating the Holds from Imperial rule. Rescue from Fort Neugrad [09.05.01] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Meet the men near Fort Neugrad 2. Free the prisoners 3. Take over the fort 4. Report back to Ralof Head out to the Falkreath Stormcloak Camp and report in with Galmar Stone-Fist who needs you to break into Fort Neugrad and free the captives, then take over the fort. Make your way to the eastern end and enter the Fort Neugrad Prison and slay the Imperial Soldiers. Loot the [FORT NEUGRAD PRISON KEY] off a slain soldier and move to the basement where you can free the prisoners. Loot a few [CHESTS] then head back outside and begin the slaughter of every Imperial Soldier before entering the Dungeon. Make your to the southernmost room where you can find the Fort Commander. Search his [CHEST] and check the table for the [IMPERIAL MISSIVE] where the Commander warns that the fort will not withstand another attack. Clear out the few remaining Soldiers and loot the [CHESTS] before climbing to the roof of the tower. Talk to Ralof then report back to Ulfric Stormcloak. A False Front [09.05.02] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Find the Imperial Courier 2. Retrieve the Imperial Courier's package 3. Bring the documents to Galmar Stone-Fist 4. Bring the forged documents to Legate Tauris Duilis Go to the Hjaalmarch Stormcloak Camp and talk to Galmar Stone-Fist who has a task for you. You are to intercept the Imperial Courier passing through the area and relieve him of his documents. Head to Dragon Bridge or Rorikstead and talk to the Innkeeper who will give you the location of the Courier. Pickpocket or kill the Courier to obtain the [IMPERIAL DOCUMENTS]. Return to Galmar with the documents and he makes the necessary adjustments. Go to Morthal with the [FORGED DOCUMENTS] and give them to Legate Taurinus Duilis. The Battle for Forts [09.05.03] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Join the men attacking Fort [Name] 2. Take over Fort Snowhawk by defeating the enemy (100%) You will go through a series of capture missions at this point, liberating all the Forts that Ulfric deems necessary. Once you have captured or retaken all the Forts that Ulfric wants the final quest will begin. Find the soldiers that are waiting for you then strike the Fortress in it's weakened state. Much like any capture mission you need to fight your way to the high ground and play it safe when there are multiple enemies after you. Use the Stormcloaks as a shield as you lay waste to the Imperials. You can sneak up behind most of the Imperial since there is easy access to the roof. Return to Ulfric with the good news after this battle. Battle for Solitude [09.05.04] ------------------------------------------------------------------------------+ Objectives: 1. Get your Orders from Ulfric Stormcloak 2. Force General Tullius to surrender 3. Execute General Tullius Join Ulfric Stormcloak in the final attack on Solitude, putting an end to the Imperial Legion in Skyrim, once and for all. After Ulfric's motivational speech enter the city and rush to Castle Dour where you will find General Tullius. Slay Legate Rikke and wound Tullius so that he surrenders. You are given the option to make the kill yourself, but you can defer. Loot [GENERAL TULLIUS' ARMOR] from his corpse and talk to Ulfric.

َalireza
22-02-2012, 14:31
1- پس این چیه ؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D3592)
3- من که نفهمیدم چجوری شد ... یعنی مشکل از کرک نیست ؟!
8- اونو که خودمم میدونم خسته نباشید ، منظورم این بود که من الان هرچی شات دارم همشن فقط 1 کلمشونو بلدم ، چیکار باید بکنم 3 کلمه ای بشن ، اخه اون شات هایی که یاد میگیرم ته غار ها یه شات 1 کلمه ای دیگه اضافه میکنه
9- دوستانی که بهتر بلدن لطفا آدرس بدن :دی
10- ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
11- توی این ماموریت thieves guild اون جایی که میریم دنباله mercer ، اونجا یه شهری هستش که بغلش یه جایی هست علامتش کله یه اژدها هستش ، اونجا چیه ؟! لونه اژدها هست ؟

:19::19::19::19::19:

DaRiOuShJh
22-02-2012, 15:12
1. اونو ولش کن به درده ما نمیخوره

خوب شما اول باید کلمه دوم و سوم هر کدوم رو توی غارها پیدا کنید و یاد بگیرید بعد dragon soul (که وقتی دارگونی رو میکشید جذب میکنید) خرج کنید ( از منوی magic) تا یاد بگیرید
بعد انتخاب میکنید و z رو نگه میدارید و والسلام

اون فکر کنم یه شهر دیگه باشه به نامه maarath یا همچین چیزی، به وان چی کار داری حالا برو دنباله کاره خودت :دی
اژدها تا دلت بخواد جلوت سبز میشه همینطوری گمونم تا به حال 50-60 تایی کشتم

3. چی کار به کرک داری، باید این جور بازی های بزرگ رو از روی walkthrough یا راهنما بری مثه من اگر میخوای همه ی ماموریت ها رو انجام بدی

prince_fable
22-02-2012, 15:31
سلام
یه نفر یه لینک کامل قدم به قدم بازی که توش هم کوئست ها و چیز های دیگه(اچیومنت و غیره) رو توضیح داده بده(که فکر کنم خیلی حجیم باشه)
میخوام که به طور کامل 100 در 100 بازی رو تموم کنم.
مرسی

DaRiOuShJh
22-02-2012, 15:45
من چند پست پیش دادم
ولی بازم میدم
دست به دست بدید گم نشه
دو تا راهنما هست همه چی رو کامل نوشته
حجمشم کمه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
The Elder Scrolls V Skyrim (PC) FAQs & Guides.rar

َalireza
22-02-2012, 16:02
اقا یکی نبود راجع به این آنلاینش بدونه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی esbern رو 3 - 4 بار رفتم بیرون اومدم دیدم در اتاقش بازه ، ولی هرچی باش حرف میزنم صداش در نمیاد !!!!
در ضمن اونجایی که من گفتم شهر نیست :46: چون از نزدیک دیدم ، یه اژدهای بزرگ هم بالایه یه سنگی روش وایساده بود ....
کــــــــــــــــمـــــــ ــــــــــــــک

DaRiOuShJh
22-02-2012, 17:25
خوب پس dragon lair هست دیگه
بزن بکشش:31: چیزی که زیاد ریخته اژدها هست
این ماموریت هایی هم که گیر میکنن یه چند بار چند ساعت wait کن اگه بازم درست نشد بی خیالش شو ماموریت های دیگه رو انجام بده تا ببینی چه میکنی
میشه با کد هم درست کرد ولی نمیدونم ماموریتت چیه

َalireza
22-02-2012, 19:16
خوب پس dragon lair هست دیگه
بزن بکشش:31: چیزی که زیاد ریخته اژدها هست
این ماموریت هایی هم که گیر میکنن یه چند بار چند ساعت wait کن اگه بازم درست نشد بی خیالش شو ماموریت های دیگه رو انجام بده تا ببینی چه میکنی
میشه با کد هم درست کرد ولی نمیدونم ماموریتت چیه
اونجایی هستش که esbern رو برای اولین بار میبینی ، یعنی تو ratway داخله riften .
ولی صداش نمیاد ... مثل اینکه sound packesh ایراد داره ؟!!:19:(صدای همه چیزه بازی تکمیله . فقط صدای esbern نمیاد)

Iman-Emperatour
22-02-2012, 19:32
خب شما یه اشتباه کردید.
شما وسایلتون رو که مورد نیازتونه باید به اون wood elf میدادید تا براتون بیاره.
حالا انگار وسایل رو دارید , ولی عیب نداره.
شما میتونید خیلی راحت با استفاده از shout یی که مردم رو پرت میکنه اون 2 نفر رو پرت کنید ( یا یکیشون رو حداقل ) و بعد یکی یکی بکشیدشون. ( برای قوی تر شدن shout کلید Z رو نگه دارید.)
اگر هم بتونید به صورت sneak برسید پشت سر یارو که 6 برابر دمیج میزنه و کار خیلی راحت میشه.

وسایل مورد نیاز مثلا چی‌ ؟؟! شما اون یارو رو میگید که اول باهاش رفتم پارتی؟
من چند بار امتحان کردم کارشون از شات اینا گذشته! خیلی قوی تر از اینان..........!!!:27: سریع بلند میشن میان منو براحتی میکشن نمیشه دو نفر رو یه جا کشت.
عرض کردم اون مرده پشت میزو پرتش کنم نگهبانه میاد براحتی منو میسوزونه و تمام!:13:
Save اول همین راند رو دارین دوباره برم ؟!

DaRiOuShJh
22-02-2012, 20:45
من چند بار امتحان کردم کارشون از شات اینا گذشته! خیلی قوی تر از اینان..........!!!:27: سریع بلند میشن میان منو براحتی میکشن نمیشه دو نفر رو یه جا کشت.
عرض کردم اون مرده پشت میزو پرتش کنم نگهبانه میاد براحتی منو میسوزونه و تمام!:13:

برادر شما بی خیاله این کوئست شو تا اسنیکت رو به 100 برسونی
این نیرو ها خیلی قوین و به این راحتی ها هم جتی با کاراکتر لول 50 کشته نمیشن
تنها راهش sneak attack هست اگه میخوای بکشی، اگر هم نمیخوای باید از بغلشون رد شی
همین دو تا هم نیستن جلوتر هم چند تا دیگه هستن

َalireza
22-02-2012, 20:46
ببین ، اول ماموریت میری توی یه جایی با یه مردی ملاقات میکنی ، همون مرده توی پارتی اگه دقت کنی پشت باجه وایساده . تا اینجا اوکی ؟
وقتی برای اولین بار اون مرده رو میبینی ، یه سری وسایل ازت میخواد ، اونجا باید هر چیز ضروری برای جنگ ( زره شمشیر و ....... ) رو بهش بدی تا توی یه صندوقی بزاره . اونموقع ، داخله پارتی(پشت آشپزخونه) اون تورو به یه صندوق هدایت میکنه . توی اون صندوق وسایلت رو میگیری و میری همرو له میکنی :11: اگه هم اینکارا رو کردی و بازم ضعیفی برو یه خورده ماموریت فرعی انجام بده قوی شو بعدن بیا :31:

همین دو تا هم نیستن جلوتر هم چند تا دیگه هستن ببخشید من فکر کردم این همونجاییه که زندانی رو آزاد میکنی بعد میخوای در بری میفتی تو غاره یه troll ?! اگه درست یادم باشه اون 2 نفر رو بکشی ، وقتی زندانی رو ازاد کنی 2 نفر دیگه میان .... من که با لول 10 اینا زدمشون ... شاید مرحله رو اشتباه گرفتم :دی

راستی یکی جوابه منو بدههه :| 2 روز اینجا معطلم :(

Captain Sj
22-02-2012, 21:13
عزيز من اين كه خيلي پيش پا افتاده است. شما چيز ميزايي كه تو skill آپگريد كردي بگو ببينم اشكال كالت كجاست.من اونا رو با اون شوت اوليه و يه تبر مخصوص نجاريو اين حرفا همشون رو له لتو پار كردم.زورشون هم زياد نيست دوستان الكي شلوغش ميكنن.تازه زره هم نداشتم تبررو هم از اون اتاق جلويي كش رفتم.نژاد شما چيه؟

virus2009
22-02-2012, 21:31
ورژن جدید درایور Nvidia منتشر شد که تنظیمات بازی رو بهتر میکنه و FPS رو هم افزایش میده
دوستانی که high-resolution texture pack رو نصب کردند این درایور رو نصب کنید ببینید تغییری ایجاد میکنه یا نه

لینک دانلود ( * ها رو بردارید ) :

منبع :
Nvidia GeForce 295.73 drivers better Skyrim, Mass Effect 3 performance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Farticles%2F2012-02-22-nvidia-geforce-295-73-drivers-better-skyrim-mass-effect-3-performance)

بردیا
23-02-2012, 09:01
ملحق شدن به لژیون بهتره یا شورشیای استورم کلاک؟
یا کلا ربطی به هم ندارن و میشه عضو جفتشون شد؟

یه اساسین هم بهم حمله کرد،شانس اوردم یه خرس همون نزدیکیا بودش و کاری کردم که به جون هم بیفتن و وقتی ضعیف شدن جفتشونو کشتم
تو جیبش یه نامه پیدا کردم که دستور کشتن منو به سفارش یه شخص ناشناس داده بودن

راهی نیست که بزنم دخلشونو بیارم؟:دی
کوئستی چیزی نمیده برای پیدا کردن کسایی که سر منو میخوان؟:دی

saeed_136915
23-02-2012, 13:14
ملحق شدن به لژیون بهتره یا شورشیای استورم کلاک؟
یا کلا ربطی به هم ندارن و میشه عضو جفتشون شد؟

یه اساسین هم بهم حمله کرد،شانس اوردم یه خرس همون نزدیکیا بودش و کاری کردم که به جون هم بیفتن و وقتی ضعیف شدن جفتشونو کشتم
تو جیبش یه نامه پیدا کردم که دستور کشتن منو به سفارش یه شخص ناشناس داده بودن

راهی نیست که بزنم دخلشونو بیارم؟:دی
کوئستی چیزی نمیده برای پیدا کردن کسایی که سر منو میخوان؟:دی

سلام
نمی تونین عضو جفتشون بشین باید یکی رو انتخاب کنین (از هر کدوم خوشتون میاد)

اون اساسین هم عضو Dark Brotherhood هست. اگه توی یه مسافرخونه بخوابین خودشون میان دنبالت و میتونین عضوشون بشین.

AhmadReza.
23-02-2012, 14:30
سلام
کسی آموزشی چیزی بلده که مراحل یا چه کلیدی چه کاری میکنه و چطور باید یار پیدا کنیم و چطور باید اون قول گنده ها رو بکشیم و از جادو ها هر کدوم برای چه کاری هست و
کلا یه راهنمایی کلی میخوام....
هست؟

virus2009
23-02-2012, 15:22
آپدیت 1.4.26 Beta هم اومد:

Iman-Emperatour
23-02-2012, 15:38
ببین ، اول ماموریت میری توی یه جایی با یه مردی ملاقات میکنی ، همون مرده توی پارتی اگه دقت کنی پشت باجه وایساده . تا اینجا اوکی ؟
وقتی برای اولین بار اون مرده رو میبینی ، یه سری وسایل ازت میخواد ، اونجا باید هر چیز ضروری برای جنگ ( زره شمشیر و ....... ) رو بهش بدی تا توی یه صندوقی بزاره . اونموقع ، داخله پارتی(پشت آشپزخونه) اون تورو به یه صندوق هدایت میکنه . توی اون صندوق وسایلت رو میگیری و میری همرو له میکنی :11: اگه هم اینکارا رو کردی و بازم ضعیفی برو یه خورده ماموریت فرعی انجام بده قوی شو بعدن بیا :31:

اول یه زنی کنار یه اصطبل یه لباس مخصوص پارتی و یه جفت کفش خیلی ساده بهم داد و گفت برو پشت گاری سوار شو تا گاریچی ببرتت پارتی و (بازی لود شد) و گاری رسید به جایی که چند نفری تو یه کلبه دارن صحبت میکنن و یه مرد تو خونه وایستاده بود و رفتم باهاش صحبت کردم که اول به من گفت برو یه جام شراب بگیر بنوشیم و حواص اونا پرت شه کع کسی به ما شک نکنه که چیکار میخوام بکنیم! و بعد با هم رفتیم تو یه اتاق که توش یه صندوقچه بود نمی دونم دیگه توش لباس بود یا چیز دیگه همه رو ورداشتم و از یه در دیگه ای وارد یه سالن شدم و جلوتر که باید میرفتم با سربازا بجنگم و در اخر اون زندانی رو از دستشون نجات بدم........
اینم عکسها الان من با لباسهای مخصوص پارتی و یه شمشیر که من کش رفتم

نمای جلو

نمای پشتی

البته یک دست لباس سرباز هم دارم که تو یه اتاق زدم به سختی تمام یه نفر گشتم و یه دست لباس که از یه اتاقه دیگه ای کش رفتم که اینم عکسش:

نمای پشت

نمای جلو

Iman-Emperatour
23-02-2012, 15:47
عزيز من اين كه خيلي پيش پا افتاده است. شما چيز ميزايي كه تو skill آپگريد كردي بگو ببينم اشكال كالت كجاست.من اونا رو با اون شوت اوليه و يه تبر مخصوص نجاريو اين حرفا همشون رو له لتو پار كردم.زورشون هم زياد نيست دوستان الكي شلوغش ميكنن.تازه زره هم نداشتم تبررو هم از اون اتاق جلويي كش رفتم.نژاد شما چيه؟

بله من اپگریدتشون میکنم
من آخرای LEVEL 6 هستم
از 18 تا یه چتد تایی رو اپگرید کردم اصلا نمیدونستم اینا واسه چیه!
شاتهام هنوز قوی نیست فقط LP;L پرتشون میکنه ولی دوباره پا میشن میان با من میجنگن و براحتی تمام میکشنم!!

dannad110
23-02-2012, 16:56
من یه جا برای وسایل اضافه نوشته بود فایل و دانلود کنم و
TO INSTALL
place files into
"C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\skyrim\Data"
ولی من یا استیم نصبش نکردم و وقتی تو دتا بازی میزارم جواب نمیده چه کار کنم

DaRiOuShJh
23-02-2012, 17:37
بریز تو همون C:\Program Files\skyrim\Data

َalireza
23-02-2012, 20:57
اول یه زنی کنار یه اصطبل یه لباس مخصوص پارتی و یه جفت کفش خیلی ساده بهم داد و گفت برو پشت گاری سوار شو تا گاریچی ببرتت پارتی و (بازی لود شد) و گاری رسید به جایی که چند نفری تو یه کلبه دارن صحبت میکنن و یه مرد تو خونه وایستاده بود و رفتم باهاش صحبت کردم که اول به من گفت برو یه جام شراب بگیر بنوشیم و حواص اونا پرت شه کع کسی به ما شک نکنه که چیکار میخوام بکنیم! و بعد با هم رفتیم تو یه اتاق که توش یه صندوقچه بود نمی دونم دیگه توش لباس بود یا چیز دیگه همه رو ورداشتم و از یه در دیگه ای وارد یه سالن شدم و جلوتر که باید میرفتم با سربازا بجنگم و در اخر اون زندانی رو از دستشون نجات بدم........
اینم عکسها الان من با لباسهای مخصوص پارتی و یه شمشیر که من کش رفتم

خوب دوست عزیز ، قبل از اینکه اون لباس هارو از اون زنه بگیری ، باید با یکی صحبت کنی که یه سری وسایل ازت میخواد ، اونجا هرچی زره و شمشیر و وسایل جنگ بدرد بخور داری بده بهش ، توی اون صندوقی که نمیدونی توش چی بود همرو ورداشتی میزاره . میری از اونجا ورمیداری همه سربازا رو میکشی :31:
================================
یکی بیاد بگه این esbern من چرا صدا نداره
چیکار کنممممم
آهااایییی
من 2 روز معطل این تاپیکم

loomina
23-02-2012, 21:40
همین دو تا هم نیستن جلوتر هم چند تا دیگه هستن

البته نیاز به 100 و lvl 50 نداره به نظرم :31:
چون من خودم لول 10 بودم خیلی راحت تر از چیزی که باید زدمشون.

یکی بیاد بگه این esbern من چرا صدا نداره
چیکار کنممممم
آهااایییی
من 2 روز معطل این تاپیکم

چیزی که میشه گفت اینه که باگه , اگر سعی در reload کردن save ها کردید و جواب نداده دیگه باید دوستانی مثل جناب virus و یا اقا داریوش کمک کنن.
بعد مگه صدا نداره مگه نمیشه کلا باهاش حرف زد؟ یعنی اون گزینه ها که برای خودت میاد هم نیستن؟

Iman-Emperatour
23-02-2012, 22:19
خوب دوست عزیز ، قبل از اینکه اون لباس هارو از اون زنه بگیری ، باید با یکی صحبت کنی که یه سری وسایل ازت میخواد ، اونجا هرچی زره و شمشیر و وسایل جنگ بدرد بخور داری بده بهش ، توی اون صندوقی که نمیدونی توش چی بود همرو ورداشتی میزاره . میری از اونجا ورمیداری همه سربازا رو میکشی :31:

آخه من جایی هستم که دیگه جای برگشت ندارم
تمام Save هام بعد از جیران صندوقه
و save قبل از این جریانم بر میگرده به چند راند پیش
حالا چیکار کنم؟؟!:13:

loomina
23-02-2012, 22:33

دیگه به جز این فکر نکنم راهی باشه.
من خودم هم چند بار مجبور شدم به load کردن چندین save قبل ولی در عوض مشکل هام حل شدن.

بعد یه سوالی , کاراکتر شما جادوگره؟! اگر نیست به نظرم یه نفر از اون گارد هایی که زره های طلایی دارن بکشید مشکل حله.
اگر هم potion برای heal شدن دارید که وسط درگیری استفاده کنید خیلی کمک میکنن.
من خودم یه اشتباه اینجوری کردم و مجبور شدم چند تا گارد رو فقط با دستام بکشم! خدارو شکر کاراکترم khajit بود و اونا هم که ماشالا ضربه شست بالایی دارن :31:

DaRiOuShJh
23-02-2012, 23:23

چیزی که میشه گفت اینه که باگه , اگر سعی در reload کردن save ها کردید و جواب نداده دیگه باید دوستانی مثل جناب virus و یا اقا داریوش کمک کنن.
بعد مگه صدا نداره مگه نمیشه کلا باهاش حرف زد؟ یعنی اون گزینه ها که برای خودت میاد هم نیستن؟
گمونم اینا هم با کارکتر لول آپ میکنن چون زمانی که من اون مرحله رو انجام دادم شتر جون بودن:31:

خوب ایمان جان راهی نمونده جز روشه ناجوانمردانه
اسمه کوئستش رو اینجا سرچ کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با کد setstage ... تمومش کن بره
حالا نمیدونم میتونی در بیای از اونجا یا نه

منم امروز دیگه هر چی کوئست ناقص مونده بود تموم کردم فکر نکنم دیگه کوئستی مونده باشه غیر از اونایی که تکرار میشن:31:
البته اون 24 تا سنگ ها رو 18 تاش رو پیدا کردم بقیش رو حسش نبود کد زدم رفتم stage 30 از اون ادامه دادم:31:

َalireza
23-02-2012, 23:40

چرا
گزینه ها هستن ، ولی مثل این میمونه که داره با خودش حرف میزنه
-سلام اسبرن
-دنیا داره تموم میشه ؟ یعنی چی ؟
-چرا اژدها ها دارن برمیگردن ؟
- من باید چیکار کنم ؟
و.....
اصلا صدای اسبرن یا همون ازبرن نمیاد ....:19: دهنش هم تکون نمیخوره ...:19: اقا شما خودتون چه کرکی ریختید بدید منم بریزم ...
یه بار دیگه هم موقع شکوندن یه دیوار گیر کرده بود و موقعی که اسبرن (ازبرن) میخواست درو باز کنه هم گیر کرده بود ...
یه کرک درست حسابی ندارید ؟
یا حداقل این sound pack این یارو رو بدید بریزم رو بازیم :19:

DaRiOuShJh
24-02-2012, 00:10
خوب برادر ورژن بلک باکس اینا همینه دیگه
این ورژن اصلیش کلی باگ داره چه برسه به اونا
با setstage باید رد کنی اگه بشه

َalireza
24-02-2012, 00:43
خوب برادر ورژن بلک باکس اینا همینه دیگه
این ورژن اصلیش کلی باگ داره چه برسه به اونا
با setstage باید رد کنی اگه بشه
مثل اینکه شما کل بازی رو با setstage رد کردیا :13:
من میتونم رد بکنم .... مشکلم اینه که صدای اسبرن نمیاد :19: یعنی نمیفهمم چی میگه:19: 2 تا کوئست دیگه برم جلو مثلا توی یه غاری بهم بگه برو فلان درو باز کن من نفهمم چی گفته گیر کنم چی :19: من شنیدم اسبرن از آدمای اصلیه بازیه ... یعنی تا آخر بازی نباید صداشو بشنوم ؟؟؟ نمیشه که

آقا چرا هی دور میزنید !!! دفعه پیش هم گفتم که بازی من همه ی صدا هاش درسته ! مگه نمیگید بلک باکس مثلا صدای حیوانات و اینارو نداره ؟ برای من همه ی صدا هارو داره .. حالا اینکه صدای اسبرن رو نداره یعنی بلک باکسه ؟ اصلا یکی بگه این بلک باکس یعنی چی :19:

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

این enchantment چی هست ؟! چجوری باید گیر بیارم تا بتونم چیز میزارو echant کنم ؟ soul gem هم دارم ...

AhmadReza.
24-02-2012, 13:06
من نمیدونم کدوم کلید رو زدم دیگاه یواش یواش راه میره اصلا نمیدوه
چکار کنم...؟؟؟؟؟/
دمتون گرم یکی جواب بده..

prince_fable
24-02-2012, 13:19
این enchantment چی هست ؟! چجوری باید گیر بیارم تا بتونم چیز میزارو echant کنم ؟ soul gem هم دارم ...
جادوست که به سلاح و لباس اضافه میکنید.
سلاح ها و لباس هایی که بدست میارید رو با Arcane Enchanter به اصطلاح disenchant کنید تا اون enchantment رو یاد بگیرید.

چکار کنم...؟؟؟؟؟/
دمتون گرم یکی جواب بده..
اگه با pc هستید، caps lock رو بزنید.
یا شایدم وزنتون زیاده!
چیز میزایی که لازم ندارید یا بفروشید یا بزارین خونتون یا بدین به همراهتون.

saeed_136915
24-02-2012, 13:50
مثل اینکه شما کل بازی رو با setstage رد کردیا :13:
من میتونم رد بکنم .... مشکلم اینه که صدای اسبرن نمیاد :19: یعنی نمیفهمم چی میگه:19: 2 تا کوئست دیگه برم جلو مثلا توی یه غاری بهم بگه برو فلان درو باز کن من نفهمم چی گفته گیر کنم چی :19: من شنیدم اسبرن از آدمای اصلیه بازیه ... یعنی تا آخر بازی نباید صداشو بشنوم ؟؟؟ نمیشه که

آقا چرا هی دور میزنید !!! دفعه پیش هم گفتم که بازی من همه ی صدا هاش درسته ! مگه نمیگید بلک باکس مثلا صدای حیوانات و اینارو نداره ؟ برای من همه ی صدا هارو داره .. حالا اینکه صدای اسبرن رو نداره یعنی بلک باکسه ؟ اصلا یکی بگه این بلک باکس یعنی چی :19:

:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

سلام شما مشکلتون اینه که Esbern صحبت نمیکنه؟؟ اگه آره پیجی که گذاشتم قسمت Verification for... رو بخونید و اون کار هایی که گفته رو بکنید ::

soliman
24-02-2012, 15:27
سلام دوستان
یه سوال : ایا وقتی که خون اشام میشیم میتونیم درمانش کنیم و بازم به یه ادم عادی تبدیل بشیم. لطفا اگه ممکنه راه حلش رو بهم بگید.
من بعد از اون مرحله ای که باید black star رو بدست میارم و میبرمش پیش nelacar و بعد هم اون منو میبره به یه دنیای شیشه ای بعد اون مرحله شبش تبدیل شدم به خوناشام.

loomina
24-02-2012, 15:39
چکار کنم...؟؟؟؟؟/
دمتون گرم یکی جواب بده..

caps lock رو بزنید
اگر درست نشد یعنی این که کاراکترتون زیادی ایتم و وسایل داره و باید مقداریش رو بفروشید یا بریزید دور.

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

سلام دوستان
یه سوال : ایا وقتی که خون اشام میشیم میتونیم درمانش کنیم و بازم به یه ادم عادی تبدیل بشیم. لطفا اگه ممکنه راه حلش رو بهم بگید.
من بعد از اون مرحله ای که باید black star رو بدست میارم و میبرمش پیش nelacar و بعد هم اون منو میبره به یه دنیای شیشه ای بعد اون مرحله شبش تبدیل شدم به خوناشام.

اکر توی اون مرحله فقط تبدیل شدید که هیچ باید درست شه ولی اگر کلی تبدیل شدید 2 راه داره.
یک راهش اگر هنوز کامل تبدیل نشدید. که خیلی اسونه , یه potion of cure curse بخورید.
وگرنه یه سری کوئست هست که باید بزنید و راستش الان یادم نمیاد , میگردم اگر پیداش کردم میزارم.

ویرایش:

How To Cure Vampirism

If you’ve contracted the disease, you won’t become a vampire for three days. Until then, you can get rid of the disease with any common disease-curing potion.
You can also use the Shrine to Talos outside Whiterun or Dragonsreach, activating the shrine will cure you of all diseases.
Before speaking to anyone, make sure you’re no longer a Stage 4 vampire. Stage 4 vampires are attacked on sight, to avoid this, wait until night and drink the blood of a sleeping person. Even sleeping beggars will do. Just crouch/sneak and interact with a sleeping NPC to drink their blood.
If you’re still having trouble drinking blood, remember that you have two useful abilities as a Stage 4 vampires — Embrace of Shadows, and Vampire Seduction. Embrace of Shadows turns you invisible, while Vampire Seduction will make an NPC calm and cease wanting to attack you.
Once you’re a Stage 1 vampire, normal diseas cures will no longer work. You’ll need a better way.
To begin your quest, speak with any Inn Keeper or Bartender about rumors. They’ll tell you that a man named Falion in Morthal is studying vampires.
Find Morthal east of Fort Snowhawk. Once there, talk to Falion and he’ll discuss how to cure vampirism.
He’ll tell you to get a Black Soul Gem. If you don’t have one, Falion will sell you one. Before being cured, you’ll need to fill the Black Soul Gem.
To fill a Black Soul Gem, you’ll need to cast a Soul Trap spell on a human, then kill them. Any human will work, including bandits and enemies.
You’ll need to obtain a Soul Trap spell, sold by any magic vendor. If you’re really desperate, try the College of Winterhold, or explore Whiterun to find a shop. If you don’t have high magic skills, just purchase a Soul Trap scroll. NOTE: The Mage for the Jarl of Whiterun, the Jarl’s Court Mage, should have a Soul Trap spell.
With a filled Black Soul Gem, return to Falion and talk to him to complete the ritual. You’re now cured of vampirism!

AhmadReza.
24-02-2012, 16:39
به کی باید بفروشیم؟
خونمون کجاست؟ چطور میتونیم چند تا یار جمع کنیم بریم سراغ اون آدم دراز ها ...؟؟؟؟
رمز های بازی چیه؟؟؟

Iman-Emperatour
24-02-2012, 17:25
دیگه به جز این فکر نکنم راهی باشه.
من خودم هم چند بار مجبور شدم به load کردن چندین save قبل ولی در عوض مشکل هام حل شدن.

بعد یه سوالی , کاراکتر شما جادوگره؟! اگر نیست به نظرم یه نفر از اون گارد هایی که زره های طلایی دارن بکشید مشکل حله.
اگر هم potion برای heal شدن دارید که وسط درگیری استفاده کنید خیلی کمک میکنن.
من خودم یه اشتباه اینجوری کردم و مجبور شدم چند تا گارد رو فقط با دستام بکشم! خدارو شکر کاراکترم khajit بود و اونا هم که ماشالا ضربه شست بالایی دارن :31:

متاسفانه کاراگترم جادوگره.........
اخه من چیزی تو ایتمم واسه پر شدن heal ندارم !

star Walker
24-02-2012, 18:26
دوستانی که HighResTexturePack DLC رو ریختن توجه داشته باشند که فقط با نصب کردنش , DLC فعال نمی شود و باید به صورت دستی آن را فعال کنید ...

آموژش فعال کردن DLC :
ابتدا Game Launcher را اجرا کنید , اگر دقت کنید گزینه ای می بینید به نام DATA FILES که خاموش است ... , حالا باید اول این Data Files رو روشن کنیم .
برید به :
C:\Users\Mohammad Ali\Documents\My Games\Skyrim

SkyrimPrefs.ini را اجرا کنید ...

زیر [Launcher]

bEnableFileSelection=1

را تایپ کنید , Notepad رو ببندید و Save کنید ...

حالا دوباره Game Launcher رو اجرا کنید , می بینید که گزینه ی DATA FILES روشن شده , روش کلیک کنید و تیک دو گزینه ی :

HighResTexturePack01.esp و HighResTexturePack02.esp
رو بزنید و OK کنید .

mojinezami
24-02-2012, 18:35
تو این کوئست های Theaves Guilt تو مرحله ای که باید خونه Mercer رو بگردی من کلید خونه رو از Velad گرفتم اما چه جوری باید داخل خونه بشم خونش طبقه دو هستش

saeed_136915
24-02-2012, 18:48
تو این کوئست های Theaves Guilt تو مرحله ای که باید خونه Mercer رو بگردی من کلید خونه رو از Velad گرفتم اما چه جوری باید داخل خونه بشم خونش طبقه دو هستش

کنار پنجره خونه یه نردبون هست که باید یه شاتی یا مجیکی بزنین تا بیافته

mojinezami
24-02-2012, 18:50
وقتی که شارژ این شمشیرها تموم شد آیا میشه دوباره شارژشون کرد

loomina
24-02-2012, 19:09
به کی باید بفروشیم؟
خونمون کجاست؟ چطور میتونیم چند تا یار جمع کنیم بریم سراغ اون آدم دراز ها ...؟؟؟؟
رمز های بازی چیه؟؟؟

به یه فروشنده تو مغازش.
اون ادم دراز ها اگر منظورتون اون غول هاست که اونا اصلا کره ای نیستن بدبختا :31:
بازی رمزی نداره که باهاش بشه بازی کرد. رمزاش برای رد کردن مرحلس که اگر مرحله رو رد کنید دیگه چیزی نیست بازی کنید!

اگر ندارید سعی کنید از heal جادوتون استفاده کنید.
به هر حال بهترین کار اینه که reload کنید و تجربه ای هست که زود به زود بازی رو سیو کنید , من هم این مشکل رو داشتم قبلا.
راستی شما از حالت قدرتمند shout استفاده میکنید دیگه؟ چون معمولا حالت قدرتمندش خیلی بد زمین گیر میکنه.

وقتی که شارژ این شمشیرها تموم شد آیا میشه دوباره شارژشون کرد

بله با یک soul gem

ilililililiili
24-02-2012, 19:54
بروبچ من زیاد با بازی حال نکردم، من حتی قبلیاشم بازی نکردم.
تو RPG ها من از اون بازیهایی حال میکنم که از بالا بازیو نشون بده مثل Dungeon Siege.
اگه اینجوری بازی هست بهم معرفی کنید تا بازی کنم.
یه چیز دیگه میشه یه Trainer درست، که کار کنه واسم بذارین؟ تا حالا 10 تا دانلود کردم هیچکدومش کار نمیکنه.
ورژن بازی هم نمیدونم چیه ولی من همون اولیو نصب کردم چیزی بهش اضافه نکردم.

AhmadReza.
24-02-2012, 20:51
آره منظورم همون آدم دراز هاست غول ها..
بابا شما دیگه کی هستین..غول هارو اصلا نمیشه رودر رو باهاشون مبارزه کرد با یه ضربه میزنن به آدم تیر میشیم به آسمون میمیریم...نمیدونم شما چطور میگید آسونه...:18:
من رفتم بالای یه سنگی واسادم که اون نتونه بیاد بعد هی بهش تیر زدم بعدش مرد :31:

mojinezami
24-02-2012, 20:56
[

بله با یک soul gem[/QUOTE]

چه SOUL GEMI
اسمش چیه و چه جوری کار میکنه

َalireza
24-02-2012, 20:57
کنار پنجره خونه یه نردبون هست که باید یه شاتی یا مجیکی بزنین تا بیافته
با تیر کمون هم میشه :46: اگه تونستی هم با شمشیر بزن :31::31::31:
راستی دوست عزیز دستت درد نکنه کار کرد . :31:

Iman-Emperatour
24-02-2012, 22:06
اگر ندارید سعی کنید از heal جادوتون استفاده کنید.
به هر حال بهترین کار اینه که reload کنید و تجربه ای هست که زود به زود بازی رو سیو کنید , من هم این مشکل رو داشتم قبلا.
راستی شما از حالت قدرتمند shout استفاده میکنید دیگه؟ چون معمولا حالت قدرتمندش خیلی بد زمین گیر میکنه.

بله از شات استفاده میکنم فقط پرتشون میکنه انور
چجوری میشه این راند رو reload کنم ؟؟!
یعنی از از اول همین راند واسم میاره؟

soliman
25-02-2012, 00:18
ببخشید دوستان کدی چیزی نیست که ما رو از این حالت خوناشام بودن نجات بده. :19: ملت افتاده رو سرم اصلا انگار نه انگار که براشون کار هایی کردم. :18: حتی زنم هم میخواست با چاقو منو بکشه.:31:

Переклад не
25-02-2012, 07:03
بعد از کشتن اژدها این روحشو چطوری باید جذب کنیم؟ من الان اژدهارو میکشم اما روحشو جذب نمیکنه!

soliman
25-02-2012, 11:27
بعد از کشتن اژدها این روحشو چطوری باید جذب کنیم؟ من الان اژدهارو میکشم اما روحشو جذب نمیکنه!
کار خاصی انجام نمیدید فقط باید نزدیکش بشین تا قدرتشو جذب کنید.

loomina
25-02-2012, 14:14
بله از شات استفاده میکنم فقط پرتشون میکنه انور
چجوری میشه این راند رو reload کنم ؟؟!
یعنی از از اول همین راند واسم میاره؟

خیر منظورم reload از یه save یی که هنوز کوئست به این شدت نرسیده.

ببخشید دوستان کدی چیزی نیست که ما رو از این حالت خوناشام بودن نجات بده. :19: ملت افتاده رو سرم اصلا انگار نه انگار که براشون کار هایی کردم. :18: حتی زنم هم میخواست با چاقو منو بکشه.:31:

أوست عزیز چند صفحه پیش درخواستتون رو پاسخ دادم. یه کوئست هست که باید بزنید , با یکی از اون صحاب های مسافرخونه ها حرف بزنید و اونا میدن کوئست رو , اگر مشکلی داشتید مطرح کنید.

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

آره منظورم همون آدم دراز هاست غول ها..
بابا شما دیگه کی هستین..غول هارو اصلا نمیشه رودر رو باهاشون مبارزه کرد با یه ضربه میزنن به آدم تیر میشیم به آسمون میمیریم...نمیدونم شما چطور میگید آسونه...:18:
من رفتم بالای یه سنگی واسادم که اون نتونه بیاد بعد هی بهش تیر زدم بعدش مرد :31:

البته یکم که جلو تر برید راحت میشه زدشون ولی خب منظورم از کاره ای نیستن اینه که به داستان بازی مربوط نمیشن. میتونید ازشون دور شید.

[

چه SOUL GEMI
اسمش چیه و چه جوری کار میکنه

روی اون اسلحه ای که میخواید دوباره شارژش کنید برید و بعد T رو بزنید , اگر اشتباه نکرده باشم. اگر نشد که R

Переклад не
25-02-2012, 14:55
کار خاصی انجام نمیدید فقط باید نزدیکش بشین تا قدرتشو جذب کنید.

یه جادویی هست به نام throw voice که برای انلاک کردنش میگه به روح ارژدها نیازه .من تا حالا دوتا اژدها کشتم اما با اینکه یه نوری جذبم میشه ولی اون جادوهه انلاک نمیشه

loomina
25-02-2012, 15:46
یه جادویی هست به نام throw voice که برای انلاک کردنش میگه به روح ارژدها نیازه .من تا حالا دوتا اژدها کشتم اما با اینکه یه نوری جذبم میشه ولی اون جادوهه انلاک نمیشه

برای انلاک کردن روی اون shout برید و R رو بزنید.

Oh YeaH
25-02-2012, 15:52
سلام به همگی .من عشق بازیای openworld ام حالا فرقی نمی کنه rpg باشه یا چیز دیگه.کنسول من ایکس باکسه(360)و عشق گرگینه شدنم.از همون اول بازی رفتم که گرگینه بشم و شدم منتهی بدیش اینه که در روز فقط یه بار میشه گرگینه شد.تو یه سایتی خوندم که یه انگشتری هست که اگه اونو بگیری می تونی هر وقت بخوای گرگینه بشی.1.میشه بگین اسم و مکان اون انگشتره کجاست؟
2.من می خوام عضو یه گروه باحال بشم.گروهی که مردمو بکشنو خلاصه بهم حال بده(به غیر از دار و دسته دزدان).اگه میشه یه گروهی رو بهم معرفی کنین با آدرس و مکان دقیق تا بتونم عضوشون بشم. در ضمن من الآن عضو گروه the compionsهستم.

soliman
25-02-2012, 17:20
أوست عزیز چند صفحه پیش درخواستتون رو پاسخ دادم. یه کوئست هست که باید بزنید , با یکی از اون صحاب های مسافرخونه ها حرف بزنید و اونا میدن کوئست رو , اگر مشکلی داشتید مطرح کنید.

فکر کنم معالجه شدم. رفتم پیش یه جادوگره و بعد با هم رفتیم کنار به چند تا سنگ ایستاده که وسطش هم یه سنگ گرد بود . همون جا یارو یه وردی خوند و بعد از چند ثانیه چشم سیاهی رفت و بعد دیدم که از قدرتهای خوناشام خبری نیست.

Iman-Emperatour
25-02-2012, 17:33
خیر منظورم reload از یه save یی که هنوز کوئست به این شدت نرسیده.

من save قبلیم بدبختانه واسه جایی که با اسکلتها رو میکشتمه
خیلی قدیمه که!
اشتباه کردم که از save کردن از دکمه F5 استفاده میکردم!
Save های این بازی دارید شما؟!

imostafa
25-02-2012, 17:50
دوستان من از وقتی High Res Texure Pack رو نصب کردم، وقتی میرم تو بازی بعد چند دقیقه از بازی میاد بیرون.
اگه High Res Texure Pack رو غیر فعال کنم درست میشه. مشکل از چیه ؟ چه کار کنم؟
ممنون.

loomina
25-02-2012, 18:19
من save قبلیم بدبختانه واسه جایی که با اسکلتها رو میکشتمه
خیلی قدیمه که!
اشتباه کردم که از save کردن از دکمه F5 استفاده میکردم!
Save های این بازی دارید شما؟!

من سیو های بازیم خب با شما متفاوته , من کاراکترم فرق داره.
راستی اقا داریوش یه کد دادن چرا از اون استفاده نکردید؟

Переклад не
25-02-2012, 20:13
دوستان تو این مرحله ای که میریم مهمونی تو یه قصر و tholmor embasy فکنم هستش تو اون قصر بعد از اینکه یه مرد رو مست میکنیم و پا میشه مجلسو مشغول میکنه و بعد ما میریم داخل آشپزخونه و بعدش چیکار کنم که کسی نشناسه و نکشنه مارو؟ پدرم درومد از بس اینمرحله رو رفتم

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

بچه ها این بازی کد تقلبی چیزی داره؟

مشکل اینجاست که یه ضربه شمشیر کوچولوی دشمن ، کاراکتر زره پوشیده ی منو میکشه.یعنی همون لباس و زره دشمنو پوشیدم اما فقط اونا منو میکشن حتی با سپر و جادو هر چی که دارم به یکیشون حمله میکنم اما ککشم نمیگزه

َalireza
25-02-2012, 20:56
سلام به همگی .من عشق بازیای openworld ام حالا فرقی نمی کنه rpg باشه یا چیز دیگه.کنسول من ایکس باکسه(360)و عشق گرگینه شدنم.از همون اول بازی رفتم که گرگینه بشم و شدم منتهی بدیش اینه که در روز فقط یه بار میشه گرگینه شد.تو یه سایتی خوندم که یه انگشتری هست که اگه اونو بگیری می تونی هر وقت بخوای گرگینه بشی.1.میشه بگین اسم و مکان اون انگشتره کجاست؟
2.من می خوام عضو یه گروه باحال بشم.گروهی که مردمو بکشنو خلاصه بهم حال بده(به غیر از دار و دسته دزدان).اگه میشه یه گروهی رو بهم معرفی کنین با آدرس و مکان دقیق تا بتونم عضوشون بشم. در ضمن من الآن عضو گروه the compionsهستم.

1- اتفاقا منم در این رابطه کنجکاو بودم رفتم سر و تهشو گیر آوردم :دی این هم مرحله هاش هست

(Optional) Speak to Mathies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AMathies), the father of the slain child in Falkreath.
Talk to Sinding ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ASinding), who is in a jail cell located in the Falkreath barracks.
Accept his quest and take his Cursed Ring of Hircine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ACursed_Ring_of_Hircine).
Kill the White Stag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AWhite_Stag).
Accept Hircine's ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AHircine) quest to kill Sinding.
Travel to Bloated Man's Grotto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ABloated_Man%2527s_Grotto).
Speak with Sinding
Defeat Sinding OR defeat Hircine's Hunters and speak with Sinding.
Speak with Hircine.

البته این مرحله 2 حالت داره ... یکی اینکه sinding رو میکشی و این خدایه hircine بهت یه پوست یه حیونی رو میده
دومی اینکه به sinding کمک میکنی بهت اون انگشتر رو میده

شروع ماموریت هم بصورت زیر هست :

In the graveyard outside of the Hall of the Dead ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AHall_of_the_Dead_%2528Falkreath%2529) in Falkreath ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFalkreath), grieving parents of a recently slain child are being consoled by Runil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ARunil). Mathies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AMathies), the father of the child, tells you that a laborer working for him on Corpselight Farm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ACorpselight_Farm) named Sinding ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ASinding) was the murderer and is currently locked up in Falkreath Jail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFalkreath_Jail).

در رابطه با گروهی که گفتید ... میتونید عضو گروه Dark Brotherhood بشید که برای عضو شدنش باید با بچه های یه پرورشگاهی تو ریفتن صحبت کنی که آدرس یه پسری توی Windhelm رو بهت میدن ... وقتی میری پیشش ، خودتو یه dark brotherhood جا میزنی و اون کسی که میخواد رو میکشی . بعد از اینکه از پسره جایزتو گرفتی بعد از یه مدتی یه نامه میرسه دستت علامت یه کف دست روشه زیرشم نوشته We Know

وقتی نامه رو گرفتی برو بگیر بخواب بیدار بشی یکی بالا سرته و بهت میگه .....

(یکی جلویه این دهن منو بگیره :19:)

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

دوستان تو این مرحله ای که میریم مهمونی تو یه قصر و tholmor embasy فکنم هستش تو اون قصر بعد از اینکه یه مرد رو مست میکنیم و پا میشه مجلسو مشغول میکنه و بعد ما میریم داخل آشپزخونه و بعدش چیکار کنم که کسی نشناسه و نکشنه مارو؟ پدرم درومد از بس اینمرحله رو رفتم

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

بچه ها این بازی کد تقلبی چیزی داره؟

مشکل اینجاست که یه ضربه شمشیر کوچولوی دشمن ، کاراکتر زره پوشیده ی منو میکشه.یعنی همون لباس و زره دشمنو پوشیدم اما فقط اونا منو میکشن حتی با سپر و جادو هر چی که دارم به یکیشون حمله میکنم اما ککشم نمیگزه

شما مطمئنی قبل این مرحله وسایلت رو دادی به اون wood elf تا برات بزاره تو صندوقه پشت آشپزخونه ؟؟ اگه هم با وسایل خودت هم نمیتونی بکشی چند راه داره :
1-از سیو های قبل این کوئست بیار ، بعدش برو قوی شو وقتی خیلی قوی شدی بیا این کوئست رو انجام بده
2- فرار کن (که بازم توی قسمت آزاد کردن زندانی به مشکل بر میخوری )

loomina
25-02-2012, 22:29
1- اتفاقا منم در این رابطه کنجکاو بودم رفتم سر و تهشو گیر آوردم :دی این هم مرحله هاش هست

(Optional) Speak to Mathies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AMathies), the father of the slain child in Falkreath.
Talk to Sinding ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ASinding), who is in a jail cell located in the Falkreath barracks.
Accept his quest and take his Cursed Ring of Hircine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ACursed_Ring_of_Hircine).
Kill the White Stag ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AWhite_Stag).
Accept Hircine's ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AHircine) quest to kill Sinding.
Travel to Bloated Man's Grotto ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ABloated_Man%2527s_Grotto).
Speak with Sinding
Speak with Hircine.

البته این مرحله 2 حالت داره ... یکی اینکه sinding رو میکشی و این خدایه hircine بهت یه پوست یه حیونی رو میده

In the graveyard outside of the Hall of the Dead ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AHall_of_the_Dead_%2528Falkreath%2529) in Falkreath ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFalkreath), grieving parents of a recently slain child are being consoled by Runil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ARunil). Mathies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AMathies), the father of the child, tells you that a laborer working for him on Corpselight Farm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ACorpselight_Farm) named Sinding ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ASinding) was the murderer and is currently locked up in Falkreath Jail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFalkreath_Jail).

در رابطه با گروهی که گفتید ... میتونید عضو گروه Dark Brotherhood بشید که برای عضو شدنش باید با بچه های یه پرورشگاهی تو ریفتن صحبت کنی که آدرس یه پسری توی Windhelm رو بهت میدن ... وقتی میری پیشش ، خودتو یه dark brotherhood جا میزنی و اون کسی که میخواد رو میکشی . بعد از اینکه از پسره جایزتو گرفتی بعد از یه مدتی یه نامه میرسه دستت علامت یه کف دست روشه زیرشم نوشته We Know

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

شما مطمئنی قبل این مرحله وسایلت رو دادی به اون wood elf تا برات بزاره تو صندوقه پشت آشپزخونه ؟؟ اگه هم با وسایل خودت هم نمیتونی بکشی چند راه داره :
1-از سیو های قبل این کوئست بیار ، بعدش برو قوی شو وقتی خیلی قوی شدی بیا این کوئست رو انجام بده
2- فرار کن (که بازم توی قسمت آزاد کردن زندانی به مشکل بر میخوری )

دمت گرم spoiler تمامشو گفتی دیگه :31:
حداقل میزاشتیدش تو SP یه بنده خدایی میاد نخونه.:31:

Iman-Emperatour
26-02-2012, 00:14
من سیو های بازیم خب با شما متفاوته , من کاراکترم فرق داره.
راستی اقا داریوش یه کد دادن چرا از اون استفاده نکردید؟

اقا داریوش گفتش برو تو این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نام کوئستتو بده و با کد setstage تمومش کن بره
میشه بگید باید چیکار کنم چون من زیاد با این چیزا اشنایی ندارم

loomina
26-02-2012, 09:47
اقا داریوش گفتش برو تو این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ADiplomatic_Immunity) و نام کوئستتو بده و با کد setstage تمومش کن بره
میشه بگید باید چیکار کنم چون من زیاد با این چیزا اشنایی ندارم

والا من خودمم نمیدونم چیزی در مورد این کد ها.:41:

prince_fable
26-02-2012, 12:50
سلام دوستان.
داشتم دنبال نقشه های اسکایریم میگشتم که یه چیز خیلی جالب دیدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D145)
با دانلودش که حجمش حدود 6 کیلوئه و نصبش میتونید تو نقشه ی بازی هر چقدر خواستید زوم کنید و بصورت 3 بعدی ببینید.
که به نظرم خیلی کارامده.
البته من نتونستم فعالش کنم چون تو لانچر بازی قسمت Data Files هم غیر فعاله.
استادان اگه میدونن باس چه کنم، لطفا راهنمایی کنن.
مرسی
ویرایش:درست شد چند صفحه قبل تو پستی که درباره فعال کردن high texture بود نوشته بود چجوری فعال میشه.

Переклад не
26-02-2012, 14:43
دوستان چیکار کنیم که قوی بشیم جادوهامون تکمیل بشه و جون سخت شیم؟

Iman-Emperatour
26-02-2012, 16:23
والا من خودمم نمیدونم چیزی در مورد این کد ها.:41:

از کی می تونم کمک بگیرم؟:19:

َalireza
26-02-2012, 17:06
دوستان چیکار کنیم که قوی بشیم جادوهامون تکمیل بشه و جون سخت شیم؟
قوی شیم : لول آپ کنیم ، زره خوب بگیریم ، اسلحه خوب بگیریم
جادوهامون تکمیل بشه : میتونی همرو از یه جادوگر بخری :31: اگه هم منظورت شات (فریاد) هستش باید همه Donguen هارو بگردی تا تهش بری
جون سخت شیم : زره خوب داشته باشیم و جونمونو تا آخر آپ کنیم

Переклад не
26-02-2012, 18:13
قوی شیم : لول آپ کنیم ، زره خوب بگیریم ، اسلحه خوب بگیریم
جادوهامون تکمیل بشه : میتونی همرو از یه جادوگر بخری :31: اگه هم منظورت شات (فریاد) هستش باید همه Donguen هارو بگردی تا تهش بری
جون سخت شیم : زره خوب داشته باشیم و جونمونو تا آخر آپ کنیم

به به چه تدبیری چه گیمری چه آینده نگری
آخه قربونت برم این کارا رو بکنیم که دیگه بازی تموم میشه عزیز:دی.منظورم اینه که الان اون embasy رو میخوام برم ولیزور و جون نداره و با اینکه زره پوشه و کلاه زرهی داره اما با یه جادوی دشمن فوری هلثش تموم میشه .پیش کی برم چیکار کنم؟

imostafa
26-02-2012, 21:03
دوستان من از وقتی High Res Texure Pack رو نصب کردم، وقتی میرم تو بازی بعد چند دقیقه از بازی میاد بیرون.
اگه High Res Texure Pack رو غیر فعال کنم درست میشه. مشکل از چیه ؟ چه کار کنم؟
ممنون.

کسی همچین مشکلی نداره ؟ یکی نیست جواب منو بده ؟ :41:

بردیا
26-02-2012, 23:43
من الان حدود 20هزارتا طلا دارم
یه خونه تو وایت ران هم دارم
به نظرتون یه خونه دیگه بخرم یا احتیاجی نیستش؟
سرمایه گذاری بکنم یا نه؟
چون بعضی جاها خوندم که پرک استفاده کردن روی اسپیچ ،اشتباه هستش

ilililililiili
27-02-2012, 03:31
شرمنده همه ی بچه ها و طرفدارهای بازی، ولی باید بگم بازیش مفت نمیارزه،:41:
از همون اول که چشمم به عکسش افتاد، گفتم نباید بازی خوبی باشه.
کی گفته خود بازی بر اساس Level ت، جلوت دشمن میندازه؟ همون اول بازی اژدهـــــــــــــــــــــ ـــــــــا؟ من Level 2 که بودم یه غول اومد کشتم، به یه آدمای نخستین بر میخوری با 2 تا مشت میکشتت، داری راه میری بعد از 2 ساعت که به مرحله برسی یکی میاد با رعدوبرق میکشتت بعدش 2 ساعت دیگه باید اینهمرو راه بری تازه اگه یه سنگ از آسمو نیوفته تو سرت... خلاصه کلاغه یه خونش رسید ما به Quest نرسیدیم.
میری فروشگاه یارو پشت دخله، از زیرزمینش دزدی میکنی بهش الهام میشه از اون بالا میاد خرتو میگیره، نمیدونم شایدم دوربین مخفی کار گذاشته.
Staminaت هم که ... به عطسه بند به سرفه پیوند.
رمز Health میزنم، میرم اون یارو دراز رو بکشم که یدونه میزنه هوا میری نمیدونی تا کجا میری من این گیم و نداشتم، حالا که دارم آرزو میکنم که نداشتم. ما که Unistall کردیم رفت.

---------- Post added at 05:31 AM ---------- Previous post was at 05:29 AM ----------

این روزها همه Skyrim رو Unistall میکنن، شما چطور

loomina
27-02-2012, 14:30
کی گفته خود بازی بر اساس Level ت، جلوت دشمن میندازه؟ همون اول بازی اژدهـــــــــــــــــــــ ـــــــــا؟ من Level 2 که بودم یه قول اومد کشتم، به یه آدمای نخستین بر میخوری با 2 تا مشت میکشتت، داری راه میری بعد از 2 ساعت که به مرحله برسی یکی میاد با رعدوبرق میکشتت بعدش 2 ساعت دیگه باید اینهمرو راه بری تازه اگه یه سنگ از آسمو نیوفته تو سرت... خلاصه کلاغه یه خونش رسید ما به Quest نرسیدیم.
میری فروشگاه یارو پشت دخله، از زیرزمینش دزدی میکنی بهش الهام میشه از اون بالا میاد خرتو میگیره، نمیدونم شایدم دوربین مخفی کار گذاشته.
Staminaت هم که ... به اطسه بند به سرفه پیوند.
رمز Health میزنم، میرم اون یارو دراز رو بکشم که یدونه میزنه هوا میری نمیدونی تا کجا میری من این گیم و نداشتم، حالا که دارم آرزو میکنم که نداشتم. ما که Unistall کردیم رفت.

---------- Post added at 05:31 AM ---------- Previous post was at 05:29 AM ----------

عذ میخوام ولی بازی های RPG هنر متفاوتی برای بازی کردن میخوان.
از نظر سیستم save بازی بده ولی از هر نظر دیگه ای یکی از بهترین RPG های دنیاست.

Oh YeaH
27-02-2012, 14:53
[QUOTE=َalireza;6866200]1- اتفاقا منم در این رابطه کنجکاو بودم رفتم سر و تهشو گیر آوردم :دی این هم مرحله هاش هست

Speak with Sinding
Speak with Hircine.

دستت درد نکنه دادا.
1.فقط میشه آدرس دقیق اون بچه های پرورشگاهی رو بهم بدین.اسم ساختمونش چیه؟
2.من از همون اول رفتم به زندان و با سیندینگ حرف زدم.بعد اون گوزن رو کشتم و یه انگشتر بهم داد که روش یه گرگه.ولی این انگشتر اون انگشتر اصلیه نبود؟؟؟باید بازم مرحله رد کنم؟؟؟

َalireza
27-02-2012, 15:28
کی گفته خود بازی بر اساس Level ت، جلوت دشمن میندازه؟ همون اول بازی اژدهـــــــــــــــــــــ ـــــــــا؟ من Level 2 که بودم یه قول اومد کشتم، به یه آدمای نخستین بر میخوری با 2 تا مشت میکشتت، داری راه میری بعد از 2 ساعت که به مرحله برسی یکی میاد با رعدوبرق میکشتت بعدش 2 ساعت دیگه باید اینهمرو راه بری تازه اگه یه سنگ از آسمو نیوفته تو سرت... خلاصه کلاغه یه خونش رسید ما به Quest نرسیدیم.
Staminaت هم که ... به اطسه بند به سرفه پیوند.

دوست عزیز بازی بلد نیستی چه ربطی به سازنده بازی داره !
1- اژدها ها درجه بندی دارن ! اولای بازی فقط آسوناش میان ! که دلیلش هم این هستش که تازه شروع به برگشتن کردن ! نکنه میخوای اول بازی وقتی لول 2 هستی یه اژدها بیاد سوخاریت بکنه ؟ اینجوری خیلی لذت میبری ؟؟؟؟
2- اون ها آدم نخستین نیستند ، بلکه غول هستن ! آدم نخستین چنین قد و هیکلی نداشته و ماموت سوار نمیشده ! (هرچند خودم ندیدم :دی ولی ماموت حیون خونگی این غول هاست ) بعدشم قابل توجهتون باشه که همین انسان نخستین شما اژدها رو میکشه . توجه نمودید ؟ پس مطمئنا کشتنش به این سادگیا نیست !
3- الف ) سیو کردن چیز خوبیه! اینو اختراع کردن که وقتی مردی مجبور نشی دوباره کل راه رو بری !
ب ) بازی در دوران انسان های نخستین هست و هنوز اسب و گاری اختراع نشده !
ج) اگه یه بار به یه جایی برسید برای بقیه مواقع احتیاج نیست کل راه رو برید ! میتونید fast travel کنید !
4- یه چیزی توی این بازی اختراع شده ، به اسمه sneak رفتن ، و یه علامتی هم اختراع شده که وقتی کسی داره نگات میکنه بفهمی ! این ها احیانا بوق میباشند و هیچ دخالتی در بازی ندارند !
5- الف ) اطسه غلطه عزیز ! عطسه درسته !
ب) شما همین الان برو تو خیابون 4 قدم با تمام سرعت بدو ، بعد بیا بازی کن مقایسه کن کی سریع تر و بیشتر میدوه . احیانا یوزپلنگ نیستش که از شمال اسکایریم تا جنوبشو یه نفس بره ! هر چند یوز پلنگ هم نمیتونه . درضمن ، استامینا رو میشه ارتقا داد
6- چیت زدی به حقت رسیدی :13:
-------------------------------------------------

دستت درد نکنه دادا.
1.فقط میشه آدرس دقیق اون بچه های پرورشگاهی رو بهم بدین.اسم ساختمونش چیه؟
2.من از همون اول رفتم به زندان و با سیندینگ حرف زدم.بعد اون گوزن رو کشتم و یه انگشتر بهم داد که روش یه گرگه.ولی این انگشتر اون انگشتر اصلیه نبود؟؟؟باید بازم مرحله رد کنم؟؟؟

اسمشو نمیدونم ، ریفتن که خونه زیاد نداره ، برو دونه دونه تو خونه ها نگاه کن پیدا میکنی دیگه ! (خونه های مسکونی نری ها ! :دی)

این انگشتری که الان گرفتی انگشتر نفرین شده هستش ! الان باید با Hircine حرف بزنی که بهت ماموریت میده sinding رو بکشی و انگشتر رو بعد از اینکه کشتی ازت میگیره ، اما اگه sinding رو نکشی عوضش اونایی که میخوان sinding رو بکشن رو بکشی ، انگشتر به تو میرسه
البته راه هایی هستش که هم انگشتر رو بگیری هم پاداشه Hircine رو ، برای اطلاعات بیشتر ، اینجا :

mash47
27-02-2012, 15:56
کدوم race از همه بهتره

َalireza
27-02-2012, 23:18
کدوم race از همه بهتره
زیاد فرق نمیکنه :دی سلیقه ای بزن
اگه انگلیسیت خوبه برو اینجا یه نگاهی بنداز :

mokhtar
28-02-2012, 00:19
کسی این دمو رو دیده؟؟

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

کسی این دمو رو دیده؟؟

illi
28-02-2012, 00:45
این بازی کدی نداره که بشه باهاش ی مرجله رفت جلو ؟ مخم سوت کشیده !
من الان اونحایی هستم که همه سران قدرت :دی توی منطقه میان توی اون معبد دراگونبرن ها توی نوک کوه دور هم جمع میشن !
اونجا ی میز گرد داره همه میشینیم صحب میکنیم و دوا ............ خلاصه نبت به اون پیریه میرسه که توی بازی صدا نداره ! (شنیدیم که بلک باکس ابله حواسش نبود زده صدا این بد بخت رو پاک کرده ) قبلا" دیالوگاش رو مینوشت پایینش ولی الان توی این معقیعت همه بهش نگاه میکنن ولی ی کلمه نه دیالگشو مینویسه نه حرف میزنه ! عین ابله ها .....
چیکاره بیدم ؟

ilililililiili
28-02-2012, 04:48
دوست عزیز بازی بلد نیستی چه ربطی به سازنده بازی داره !
1- اژدها ها درجه بندی دارن ! اولای بازی فقط آسوناش میان ! که دلیلش هم این هستش که تازه شروع به برگشتن کردن ! نکنه میخوای اول بازی وقتی لول 2 هستی یه اژدها بیاد سوخاریت بکنه ؟ اینجوری خیلی لذت میبری ؟؟؟؟
2- اون ها آدم نخستین نیستند ، بلکه غول هستن ! آدم نخستین چنین قد و هیکلی نداشته و ماموت سوار نمیشده ! (هرچند خودم ندیدم :دی ولی ماموت حیون خونگی این غول هاست ) بعدشم قابل توجهتون باشه که همین انسان نخستین شما اژدها رو میکشه . توجه نمودید ؟ پس مطمئنا کشتنش به این سادگیا نیست !
3- الف ) سیو کردن چیز خوبیه! اینو اختراع کردن که وقتی مردی مجبور نشی دوباره کل راه رو بری !
ب ) بازی در دوران انسان های نخستین هست و هنوز اسب و گاری اختراع نشده !
ج) اگه یه بار به یه جایی برسید برای بقیه مواقع احتیاج نیست کل راه رو برید ! میتونید fast travel کنید !
4- یه چیزی توی این بازی اختراع شده ، به اسمه sneak رفتن ، و یه علامتی هم اختراع شده که وقتی کسی داره نگات میکنه بفهمی ! این ها احیانا بوق میباشند و هیچ دخالتی در بازی ندارند !
5- الف ) اطسه غلطه عزیز ! عطسه درسته !
ب) شما همین الان برو تو خیابون 4 قدم با تمام سرعت بدو ، بعد بیا بازی کن مقایسه کن کی سریع تر و بیشتر میدوه . احیانا یوزپلنگ نیستش که از شمال اسکایریم تا جنوبشو یه نفس بره ! هر چند یوز پلنگ هم نمیتونه . درضمن ، استامینا رو میشه ارتقا داد
6- چیت زدی به حقت رسیدی :13:
-------------------------------------------------

من خیلی خوشحالم از اینکه یه نفر مثل شما هست که بازی بلده!
-اژدها ها درجه بندی دارن ولی از همون اولش هم قوی هستن، و بخاطر همین هم هست که برای کشتن اولین اژدها 3-4 تا افراد رو باهات میفرسته. منظور منم اینه که برای اول بازی اون اژدها قویه.
-منظور من از آدمای نخستین، آدمای نخستینند که تو غار ها و کوههای برفی زندگی میکنن، نه اونایی که قد هیکلشون دو برار. با اینکه اون درازها هم یه جورایی نخستینن.
-همین انسان نخستین (دراز) شما که میخواد اژدها بکشه، وقتی به اژدها ضربه میزنه عین توپ والیبال میره بالا؟ حالا اون اژدها Cheat هم نزده.
-من نمیتونم هر قدم که راه میرم یه سیو بزنم، خودم میدونم سیو کردن واسه چی اختراع شده، اگه قرار باشه تند تند آدم بخواد از ترس جونش سیو کنه همون بهتر که بازی نکنه. درضمن فکر نکنم اسب احتیاجی به اختراع شدن داشته باشه.
-لابد شخصیت بازیه شما ورزشکاره یا شایدم مال ما سیگاریه! اون ارتقا دادن Stamina هم به چیز تو مایه های بزک نمیر بهار میاد ...
تازه اینقدر این بازی ایراد داره که آدمو مجبور میکنه به چیت زدن، دیدم که چقدر هم به دردم خورد.
آقا کلا بازیه مزخرفیه من اصلا خوشم نیومد. :2:(نظر شخصی)

ilililililiili
28-02-2012, 05:03
عذر میخوام ولی بازی های RPG هنر متفاوتی برای بازی کردن میخوان.
از نظر سیستم save بازی بده ولی از هر نظر دیگه ای یکی از بهترین RPG های دنیاست.

شما درست میفرمایید، من خودم RPG بازم ولی این سبکی حال نکردم. نمیگم کلا بازیه بدیه چون بالاخره یه چیزایی داره که اینهمه دوسش دارن و طرفدارشن. ولی این نظر شخصیه منه.:10:

Переклад не
28-02-2012, 19:02
دوستان چرا کم لطفی میکنید؟ تو این بازی میتونید از زندگی ماشینی کاملابه دورباشید و نقشی بیافرینید و به کوه و جنگل و دریا و دشت و دمن سفر کنید با موجودات خطرناک روبرو بشید و شیرینیش هم اینجاست که از دستشون فرار کنید و به مناطق ناشناخته برید و از همه مهمتر عید دیدنی ممکنه بروبچه های فامیلاتون بیان (6 7 10 ساله ) که میتونید با اینا سرگرمشون کنید.
بازی زیبا و شیرین و جذاب و مهیجی هست اما متاسفانه گیم پلی ضعیفی داره که میشه نادیدش گرفت

Iman-Emperatour
29-02-2012, 00:45
سلام
فقط یه شمشیر دارم

گمونم اینا هم با کارکتر لول آپ میکنن چون زمانی که من اون مرحله رو انجام دادم شتر جون بودن:31:

خوب ایمان جان راهی نمونده جز روشه ناجوانمردانه
اسمه کوئستش رو اینجا سرچ کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3ASkyrim)
با کد setstage ... تمومش کن بره
حالا نمیدونم میتونی در بیای از اونجا یا نه

منم امروز دیگه هر چی کوئست ناقص مونده بود تموم کردم فکر نکنم دیگه کوئستی مونده باشه غیر از اونایی که تکرار میشن:31:
البته اون 24 تا سنگ ها رو 18 تاش رو پیدا کردم بقیش رو حسش نبود کد زدم رفتم stage 30 از اون ادامه دادم:31:

از کی می تونم کمک بگیرم؟:19:

یعنی کسی اینجا پیدا نمیشه به من کمک کنه ؟!!!!!!!!
اینهمه کاربر بازی میان اینجا میرن یعنی یک نفر نیست ؟!!!!!!!!!!:13:
چجوری این کوئست Diplomatic Immunity رو دور بزنم.
من بد جایی از بازی save کردم نمی تونم دوباره این راندو برم save های قبلیم خیلی قدیمن میخوام از این کوئست بپرم.............:19::19::19:

prince_fable
29-02-2012, 01:33
دوستان چرا کم لطفی میکنید؟ تو این بازی میتونید از زندگی ماشینی کاملابه دورباشید و نقشی بیافرینید و به کوه و جنگل و دریا و دشت و دمن سفر کنید با موجودات خطرناک روبرو بشید و شیرینیش هم اینجاست که از دستشون فرار کنید و به مناطق ناشناخته برید و از همه مهمتر عید دیدنی ممکنه بروبچه های فامیلاتون بیان (6 7 10 ساله ) که میتونید با اینا سرگرمشون کنید.
بازی زیبا و شیرین و جذاب و مهیجی هست اما متاسفانه گیم پلی ضعیفی داره که میشه نادیدش گرفت
سلام
عزیز برو بچه های 6 7 10 ساله چه به این بازی به دو دلیل:
1.بازی بالای 17 ساله(که البته تو ایران تا اونجایی که من دیدم کسی توجه نمیکنه؛ بچه 4 ساله GTA میزنه؛ جوان 18 19 ساله(خودمو میگم) mario و kirby بازی میکنه.)
2.آخه بازی اونقدر پیچیدس که فکر کنم قید بازی رو بزنه و خوشش نیاد.
ولی با قسمت اول حرفات موافقم و با آخرش مخالف.!
به نظر من بهترین شاخصش گیم پلیش و بعد داستانشه و گرنه کی این بازی رو با اون همه باگ انجام میده؟
مرسی

ویرایش:
این ماموریت های اصلی companion کی تموم میشه؟(نه اون فرِعی ها که باس حیوون بکشی و ادم نجات بدی و ...)
من 3 تا totem of hircine رو بدست آوردم و بعدش یه اژدها کشتم.
چقدر دیگه مونده؟
باز هم مرسی

virus2009
29-02-2012, 12:44
یعنی کسی اینجا پیدا نمیشه به من کمک کنه ؟!!!!!!!!
اینهمه کاربر بازی میان اینجا میرن یعنی یک نفر نیست ؟!!!!!!!!!!:13:
چجوری این کوئست Diplomatic Immunity رو دور بزنم.
من بد جایی از بازی save کردم نمی تونم دوباره این راندو برم save های قبلیم خیلی قدیمن میخوام از این کوئست بپرم.............:19::19::19:

این کد رو بزن ، و همه رو بکش :

TGM

وقتی سرباز ها رو کشتی یک کلید از جیبشون باید برداری تا اون دریچه رو باهاش باز کنی
در آخر هم دوباره کد بالا رو بزن تا از حالت God mode در بیای

prince_fable
29-02-2012, 14:53
اگه میشه لینک پچ ورژن 1.4.27.0 رو بدین مرسی

Iman-Emperatour
29-02-2012, 15:55
این کد رو بزن ، و همه رو بکش :

TGM

وقتی سرباز ها رو کشتی یک کلید از جیبشون باید برداری تا اون دریچه رو باهاش باز کنی
در آخر هم دوباره کد بالا رو بزن تا از حالت God mode در بیای

یه دنیا ممنون دوسته من
بالاخره این کوئست نحسو رد کردم
مرسی:8:

loomina
29-02-2012, 16:27
سلام
1.بازی بالای 17 ساله(که البته تو ایران تا اونجایی که من دیدم کسی توجه نمیکنه؛ بچه 4 ساله GTA میزنه؛ جوان 18 19 ساله(خودمو میگم) mario و kirby بازی میکنه.)
به نظر من بهترین شاخصش گیم پلیش و بعد داستانشه و گرنه کی این بازی رو با اون همه باگ انجام میده؟
مرسی

ویرایش:
این ماموریت های اصلی companion کی تموم میشه؟(نه اون فرِعی ها که باس حیوون بکشی و ادم نجات بدی و ...)
چقدر دیگه مونده؟
باز هم مرسی

ماموریت های اصلیش وقتی شروع میشه که با یکی از افرادش میرید یه سری ادم رو بکشید , وسط کار گیر میوفتید یهو یارو میشه werwolf ! بعدش هم یکم میگزره و شمارو هم میکنن werewolf .
از اونجا تقریبا دیگه یه بند ماموریت اصلیه , اگر بخوام توضیح بیشتری بدم میترسم یه سری چیزای ماموریت هارو رو کنم بی مزه شن!

Переклад не
29-02-2012, 19:35
سلام
مرسی

ویرایش:
چقدر دیگه مونده؟
باز هم مرسی

دوست عزیز بچه هایی که میان خونتون واسه اینکه نذارید زیاد بازیگوشی کنن دور هم جمعشون میکنید و این بازی رو براشون بازی میکنید .تو این سایت هزاران کاربر یعنی هزاران نوع انسان عضون ممکنه کسانی باشن که چنین موقعیتی دارن و خواهر زاده و برادر زاده یا پسر خاله و ... که کوچولوئن و بازیگوش.به نظرتون بچه 7 ساله میدونه اسکایریم چیه؟ یعنی بنده این مورد رو نمیدونم؟؟

بردیا
29-02-2012, 22:40
ماموریت های اصلیش وقتی شروع میشه که با یکی از افرادش میرید یه سری ادم رو بکشید , وسط کار گیر میوفتید یهو یارو میشه werwolf ! بعدش هم یکم میگزره و شمارو هم میکنن werewolf .
از اونجا تقریبا دیگه یه بند ماموریت اصلیه , اگر بخوام توضیح بیشتری بدم میترسم یه سری چیزای ماموریت هارو رو کنم بی مزه شن!

فکر میکنم وقتی میگه totem ها رو به دست آورده نزدیک آخراش دیگه باید باشه و اینایی که شما گفتید تمامش قبل از به دست آوردن totem ها هستش
من خودم بعد از به دست آوردن totem اول دیگه ادامه ندادم و رفتم کالج جادوگرا چون کمپانیون خیلی تکراری شده بود

ilililililiili
01-03-2012, 06:15

من که همهجور بازیی میکنم ماشینیو غیر ماشینی، تو هیچ کدوم از بازی ها هم عادت نداشتم فرار کنم، معمولا قرار و به فرار ترجیح میدم. :5:
نقش آفرینیش یه چیزی، ولی سفر به کوه و جنگل و دریا و دشت و دمن، تو بازی؟؟؟؟؟؟ سفر؟؟؟؟؟؟
عید دیدنیم سرگرمی با PC ممنوع.:27:
بازی زیبا و شیرین و جذاب و مهیجی هست اما متاسفانه، بد و تلخ و سخت و مزخرفی هم هست.:46:

ilililililiili
01-03-2012, 07:22
دقت کردین نقشه ی Skyrim:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ss.net%2FFiles%2FSubject%2F3B%2F9B%2F25%2FAD%2F1.J PG&cr=tp&si=fd2a8&ql=90

چقدر شبیه::41:

تاریخ release بازی November 11, 2011 یا همون 11.11.11: ... :13:

Переклад не
01-03-2012, 09:42
کلا بازی به فارسی اسمش چی میشه؟

بردیا
01-03-2012, 09:43
دقت کردین نقشه ی Skyrim:

این یعنی بازیش ماسونیه؟
شباهت نقشه هاش به چیه؟

Переклад не
01-03-2012, 09:57
من که همهجور بازیی میکنم ماشینیو غیر ماشینی، تو هیچ کدوم از بازی ها هم عادت نداشتم فرار کنم، معمولا قرار و به فرار ترجیح میدم. :5:
نقش آفرینیش یه چیزی، ولی سفر به کوه و جنگل و دریا و دشت و دمن، تو بازی؟؟؟؟؟؟ سفر؟؟؟؟؟؟
عید دیدنیم سرگرمی با PC ممنوع.:27:
بازی زیبا و شیرین و جذاب و مهیجی هست اما متاسفانه، بد و تلخ و سخت و مزخرفی هم هست.:46:

این مورد برای کسانی کاربرد داره که برای هر کاری اتاق و سالن خاصی دارن.مثلا سالن بیلیارد /اتاق بازی/سالن ناهار خوری/اتاق میتینگ و با توجه به وضعیت خودتون باید تصمیم بگیرید و اگه چنین امکاناتی ندارید پس بیخیال بشید چون وقتی اتاق بازی یا اتاق کامپیوتر وجود نداره پس حتما کنسولها و لوازم بازی و یا کامپیوترتون تو پذیرایی تشریف داره و دور هم جمع کردن بچه ها غیرممکن خواهد بود و بی احترامی به حضار

Iman-Emperatour
01-03-2012, 13:27
کلا بازی به فارسی اسمش چی میشه؟

لبه آسمان............

ilililililiili
01-03-2012, 15:27
طی خبری که "پتز هاینس(Pete Hines)" مدیر روابط عمومی استودیو بتسدا(Bethesda) آن را اعلام کرد، در بازی طومار پیشینیان: اسکایریم بازی‌باز آزادی ازدواج با هرکسی را خواهد داشت.
وی در این مورد اذعان کرد مهم نیست با چه شخصیتی بازی می کنید(منظور مرد است یا زن) بر فرض اگر با زن بازی می‌کنید می‌توانید با یک زن در بازی ازدواج کنید یا بلعکس. پیش از این در بازیِ افسانه 3(Fable 3) نیز بازی‌باز می‌توانست با همجنس خود ازدواج کند و آقای پیتر مولینو کارگردان بازی نیز در این مورد بیان کرده بود که این یک آزادی است که در بازی به بازی‌بازها داده شده است.

اگرچه بازی "طومار پیشینیان: اسکایریم" دارای سناریویی مشخص است ولی این به آن معنا نیست که بازی‌باز آزادی عمل در بازی نداشته باشد؛ کار کردن در بازی و درآوردن پول و همچنین رفتن به مراحل فرعی در بازی برای افراد گوناگون نیز یکی از چند ویژگی های منحصر به فرد این بازی است.

تبلیغِ هم‌جنس‌گرایی، و فراهم شدنِ امکانِ هم‌جنس‌گرایی در فضای مجازی و همچنین قانون‌مندی ازدواجِ‌ هم‌جنسان در بازی خودش یه هدف ماسونیه.

به اینجا هم یه سر بزنید بدک نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی-های-شیطانی/

ilililililiili
01-03-2012, 15:34
این یعنی بازیش ماسونیه؟
شباهت نقشه هاش به چیه؟

کل نقشه ی بازی شبیه به دریای خزره ولی فرقش به دریا بودن و خشکی بودن نقشه هاست.
من خودم نمیدونم چجوری باید پستیو بلندیهای Skyrim رو با پستیو بلندیهای دریا Match کنم ولی مطمئنم یه ربطی توش پیدا میکنی، اگه کسی از دوستان زحمتشو بکشن اینکارو بکنن ممنون میشم.:10:

رضا جنگنده
01-03-2012, 17:48
طی خبری که "پتز هاینس(Pete Hines)" مدیر روابط عمومی استودیو بتسدا(Bethesda) آن را اعلام کرد، در بازی طومار پیشینیان: اسکایریم بازی‌باز آزادی ازدواج با هرکسی را خواهد داشت.
وی در این مورد اذعان کرد مهم نیست با چه شخصیتی بازی می کنید(منظور مرد است یا زن) بر فرض اگر با زن بازی می‌کنید می‌توانید با یک زن در بازی ازدواج کنید یا بلعکس. پیش از این در بازیِ افسانه 3(Fable 3) نیز بازی‌باز می‌توانست با همجنس خود ازدواج کند و آقای پیتر مولینو کارگردان بازی نیز در این مورد بیان کرده بود که این یک آزادی است که در بازی به بازی‌بازها داده شده است.

اگرچه بازی "طومار پیشینیان: اسکایریم" دارای سناریویی مشخص است ولی این به آن معنا نیست که بازی‌باز آزادی عمل در بازی نداشته باشد؛ کار کردن در بازی و درآوردن پول و همچنین رفتن به مراحل فرعی در بازی برای افراد گوناگون نیز یکی از چند ویژگی های منحصر به فرد این بازی است.

تبلیغِ هم‌جنس‌گرایی، و فراهم شدنِ امکانِ هم‌جنس‌گرایی در فضای مجازی و همچنین قانون‌مندی ازدواجِ‌ هم‌جنسان در بازی خودش یه هدف ماسونیه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی-های-شیطانی/
سلام دوستان
اول از همه بگم گول چنین افرادی رو نخورین.
این بازی ها هیچم شیطانی نیستند.
نمی خوام بحث رو ادامه بدم.
راستی چرا نمی شه از زره ساز دارک برادر هود زره و وسیله خرید؟

mohsen_blid
01-03-2012, 18:20
سلام خدمت دوستان
من چند تا سوال دارم
1-چطور میشه ظرفیتمون رو بیشتر کنیم مثلا به جای 300 بشه 400؟
2-سوال بعدیم اینه که چطور از جادو ها استفاده کنیم وقتی کلید p رو میزنم جادو ها میاد نمی دونم چطور باید استفاده کنم و به چه شکل میشه؟
3-سوال بعدی در رابطه با پول هست چطور افزایش پیدا می کنه می دونم که با کندن لباس افراد یا رفتن برای صندوقچه یا رفتن سمت اسکلت ها میشه ازشون گلد ها رو گرفت اما سوالم اینه که جمع کردن لباس ها یا ابزارشون به چه دردی می خوره چطور میشه به پول تبدیلشون کرد؟
4- سوال بعدی مربوط میشه به اشپزی یا اهنگری اینا دقیقا چکار می کنن مثلا من برم غذا درست کنم ؟یا غذا خوردن چه کمکی می کنه؟
5-تو اهنگری به نظر میشه سلاح رو ارتقاء داد میشه کسی راهنمایی کنه؟
6-سوال بعدیم اینه که تاکتیک های مبارزه رو چطور میشه یاد گرفت ؟من دو سه تا بیشتر بلد نیستم؟

رضا جنگنده
01-03-2012, 19:15
سلام خدمت دوستان
من چند تا سوال دارم
2-سوال بعدیم اینه که چطور از جادو ها استفاده کنیم وقتی کلید p رو میزنم جادو ها میاد نمی دونم چطور باید استفاده کنم و به چه شکل میشه؟
3-سوال بعدی در رابطه با پول هست چطور افزایش پیدا می کنه می دونم که با کندن لباس افراد یا رفتن برای صندوقچه یا رفتن سمت اسکلت ها میشه ازشون گلد ها رو گرفت اما سوالم اینه که جمع کردن لباس ها یا ابزارشون به چه دردی می خوره چطور میشه به پول تبدیلشون کرد؟
4- سوال بعدی مربوط میشه به اشپزی یا اهنگری اینا دقیقا چکار می کنن مثلا من برم غذا درست کنم ؟یا غذا خوردن چه کمکی می کنه؟
6-سوال بعدیم اینه که تاکتیک های مبارزه رو چطور میشه یاد گرفت ؟من دو سه تا بیشتر بلد نیستم؟
1-وقتی لول آپ می شین 3 گزینه می شه انتخاب کرد:اولیه در واقع همون خط سبز سمت راست صفحه هست که استقامت شم رو زیاد می کنه و ظرفیت هم زیاد می کنه.دومی یا همون وسطیه جون هست.سومی هم جادو هستش.
2-شما باید بعد از اینکه جادو ها رو اوردی یه منو باز می شه.
اونجا طبقه بندی شده شما یکیش رو انتخاب کن بعد از منوی جدید یه جادو رو انتخاب کن بعد بقلش می نویسه که کدوم کلید رو برای استفاده باید فشار داد.تو بازی به شرط اینکه سلاح بزرگ (two hand) یا کمان دستت نباشه دست کارکترت رو می بینی که جادویی شده:دی
3-توی شهرها می شه فروختشون.شما برید به یه شهر (صبح برو) بعد می تونین برین تو مغازه ها با صاحبشون صحبت کنین و گزینه ی چه چیزی برای فروش داری رو انتخاب کنی بعد تو منوی جدیدی که باز می شه بیاین زیر اسم خودتون و چیزی که می خواین بفروشین رو انتخاب کنین.
4-با آهنگری می تونین سلاح بسازین و بفروشین با آشپزی هم می تونین غذا درست کنین و بخورین یا بفروشین.
غذا خوردن هم یه مقدار کمی از جون رو پر می کنه و نوشیدنی هم استقامت رو.
کلا به درد وسط جنگ می خوره که جون شما کم می شه و دارین شکست می خورین.
یکم غذا می خوری خوب می شی بعد ادامه ی مبارزه:دی
5-اول یه کلنگ پیدا کنین بعد هر جایی سنگ معدن پیدا شد جمع کنین یا برین تو معدن با کلنگ سنگ معدن استخراج کنین.
بعد هم اونا رو ذوب کنین باشون شمش بسازین بعد برین آهنگری دستگاه مورد نظر رو انتخاب کنین بعد یه منو باز می شه که توش تجهیزات شما هست.شما وسیله یی که می خوای ارتقا بدی رو پیدا کن بعد زیرش شکش های لازم رو می نوسه.
اگه موجود بود انتخاب کنین وسیله رو ارتقا داده می شه.
در ضمن شمش ها رو می تونین از آهنگری یا جای دیگه هم بخین.
6-وقتی لول آپ می شین همون ستاره هایی رو که فعال می کنین در واقع تاکتیک اضافه می شه.
گاهی هم تو بازی از بعضی از اشخاص باید بخواین تا چیزی که بلدن رو به شما یاد بدن که بابتش پول می گیرن.

Переклад не
01-03-2012, 19:45
لبه آسمان............

ده الدر اسکرولز هم نکته ی انحرافیشه یا گل سرش؟:دی

َalireza
01-03-2012, 20:29
سلام خدمت دوستان
من چند تا سوال دارم
1- برای بیشتر کردن ظرفیت باید stamina رو بالا ببری هروقت که لول آپ میشی ، البته با هر بار آپ کردنه stamina فقط 5 تا به ظرفیتت اضافه میشه . لباس های جادویی هستن که ظرفیت رو بالا میبرن یا اگه اشتباه نکنم پرک ها هم بالا میبرن
2- همونطور که اسلحه هارو انتخاب میکنی ، میری جادو هارو انتخاب میکنی و داخل نبرد استفاده میکنی
3-انجام دادن کوئست ها ، فروختن اجسام یافت شده ، کار کردن
4-آشپزی برای ساختن غذای بهتر هستش که زیاد بدرد نمیخوره تا اونجا که من میدونم غذا فقط یه مقداری به جونت اضافه میکنه
5-از سنگ آهنگری برای ارتقا شمشیر و از میز آهنگری برای ارتقا زره استفاده میشه . البته زره ها و شمشیر هایی که خودتون بسازید کیفیتشون بالاتره
6- من نمیدونم ! کسی میدونه بگه :دی من اصلا نمیدونم تاکتیک مبارزه چیه

prince_fable
01-03-2012, 20:59
دوست عزیز بچه هایی که میان خونتون واسه اینکه نذارید زیاد بازیگوشی کنن دور هم جمعشون میکنید و این بازی رو براشون بازی میکنید .تو این سایت هزاران کاربر یعنی هزاران نوع انسان عضون ممکنه کسانی باشن که چنین موقعیتی دارن و خواهر زاده و برادر زاده یا پسر خاله و ... که کوچولوئن و بازیگوش.به نظرتون بچه 7 ساله میدونه اسکایریم چیه؟ یعنی بنده این مورد رو نمیدونم؟؟
منم همچین فامیلایی دارم ولی بهتره با بازی هایی دیگه سرگرم شن.

من منظور بدی نداشتم.
منظورم این بود که نذاریم مثلا بچه ها این جور بازی ها رو ببینن و فردا به بابا مامانشون بگن این بازی رو بخر.
بعضی از پدر مادر ها(که امید وارم اینجور نباشه) اصلا توجه نمیکنن بازی به سنشون میخوره یا نه.
(کلا نظر شخصی!!!!)

مرسی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان اگه یه سر به nexusmods.com زده باشن میبینن که ماد هایی زیادی واس اسکایریم ارائه شده.
حالا به نظرتون کدوماش بیشتر بدرد بخورن؟

مادی چیزی نیست که بشه باهاش بیشتر از 8 تا hotkey/shortcut تعریف کرد؟
---------------------------------------------------------------------------------------
راجع به اون نقشه هه که شبیه خزره بگم که اون افراد اونقدر شوت نیستن که بخوان اهدافشون رو اینقدر واضح به همه نشون بدن تا ما بفهمیم چی به چیه.

مطمئن باشین اونا اونقدر دقیقا که اینا رو یه جور نخود سیاه یا هرچیز دیگه که ما نمیدونیم قرار میدن تا به اونجایی که میخوان برسن.
وگرنه بیش از هزار سال ازین کارا کردن و .............

دیگه بماند بهتره به بازیمون بپردازیم.!!!:10:

باز هم مرسی
-------------------------------------------------------
راستی دقت کردین فردا 12/12/2012 روز عید و انتخاباته!!؟؟
12 اسفند خورشیدی 2012 میلادی!!!!!!!!!!!!!
جالبه نه؟؟
---------
خیلی ببخشید طولانی شد!:11:
و باز هم مرسی

Переклад не
01-03-2012, 22:01
این موجود روح مانند چی بود.پدرم دراومد تایم زدم از ساعت 7 تا 9 و نیم داشتم فقط اینو میکشم. یه موجودی تو بالای کوه هست که اول اسمش ki بود چی بود ... تو نقشه هم علامت کله ی یه موجود رو زده.بعد اینکه کشتیم(با اون زنه که اسمشو نمیدونم) ازش یه عصا و پول و یه ماسک به جا موند که نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم البته قبل از کشتنش یه اژدها هم رو اون کتیبه ی جادو(یه همچین چیزه دیگه خودتون میدونید) نشسته بود که اونم ودم کشتم:دی.راستی برگشتم قعله و امپراطورو کشتم حالا چیکار کنم؟:دی
البته لول 10 ام زیادزور نداره ولی با پنهون شدن و اینچیزا کشتمشون

َalireza
01-03-2012, 23:23
دوستان اگه یه سر به nexusmods.com زده باشن میبینن که ماد هایی زیادی واس اسکایریم ارائه شده.
حالا به نظرتون کدوماش بیشتر بدرد بخورن؟

مادی چیزی نیست که بشه باهاش بیشتر از 8 تا hotkey/shortcut تعریف کرد؟

و باز هم مرسی

اقا منم دنبال اینم ! یکی اومده واسه آنلاین بازی کردن اسکایریم ، یه مد اومده واسه عوض کردن لباس ها و زره ها و اینا ( مثلا یکی شخصیتشو کرده بود عینه Final Fantasy !) کلا مد های جالبی اومده هرکی وارده بیاد توضیح بده منم میخوام :19:
-----------------------
آااااییی خدااااا ، مردم از خنده
این یارو Alduin رو برای بار اول داشتم باهاش میجنگیدم ، یه اسبی داشتم ، که از dark brotherhood گرفته بودم برای اینکه برم اون دلقکه رو بکشم ، از شانسه من اسبه نمیمیره ! اسبه رفته بود جلو alduin هی همینجوری سم تکون میداد اژدها هم اتیش و اینا ، اون یکی اژدها هم از پشت آتیش میزد رو سر Alduin منم این وسط آتیش بیار معرکه انقد با تیرکون زدمش تا جونش در اومد ، البته گفته باشم تیر هام از 200 و خورده ای به 150 تا رسید :دی

prince_fable
01-03-2012, 23:40
اقا منم دنبال اینم ! یکی اومده واسه آنلاین بازی کردن اسکایریم ، یه مد اومده واسه عوض کردن لباس ها و زره ها و اینا ( مثلا یکی شخصیتشو کرده بود عینه Final Fantasy !) کلا مد های جالبی اومده هرکی وارده بیاد توضیح بده منم میخوام :19:
-----------------------
آااااییی خدااااا ، مردم از خنده
این یارو Alduin رو برای بار اول داشتم باهاش میجنگیدم ، یه اسبی داشتم ، که از dark brotherhood گرفته بودم برای اینکه برم اون دلقکه رو بکشم ، از شانسه من اسبه نمیمیره ! اسبه رفته بود جلو alduin هی همینجوری سم تکون میداد اژدها هم اتیش و اینا ، اون یکی اژدها هم از پشت آتیش میزد رو سر Alduin منم این وسط آتیش بیار معرکه انقد با تیرکون زدمش تا جونش در اومد ، البته گفته باشم تیر هام از 200 و خورده ای به 150 تا رسید :دی
اول از خود سایت nexus mod manager رو دانلود میکنی و بعد میری ماد مورد نظر رو دانلود میکنی یعنی میزنی رو download with manager بعد خود برنامه ماد رو دان میکنه و خودت باس از طریق برنامه ماد رو فعال کنی.
بعضی ماد ها پیشنیاز هایی هم داره که باید readme ش رو بخونی.
---------------------------------------------------------------------------
راستی فونت بازی رو چجوری میشه عوض کرد؟!!!!!؟
مرسی

mohsen_blid
02-03-2012, 08:42
دوستان یه سوال یه بخشی هست که یک میز هست من هم تو قلعه یه پادشاه دیدم هم تو دل کوه که شبیه کار های جادویی هست و مثلا میشه شمشیر یا هر ایتم دیگه رو با قانون جادویی بهترش کرد میشه در رابطه با این توضیح بدید

alireza-01010
02-03-2012, 09:12
دوستان یه سوال یه بخشی هست که یک میز هست من هم تو قلعه یه پادشاه دیدم هم تو دل کوه که شبیه کار های جادویی هست و مثلا میشه شمشیر یا هر ایتم دیگه رو با قانون جادویی بهترش کرد میشه در رابطه با این توضیح بدید
یعنی با استفاده از اون میز میتونی به شمشیرت(و همه ی وسایلات بطور جداگانه) قدرت جادویی بدی البته در صورتی که قدرت جادویی برای وسیله هات بدست آورده باشی،بعضی از سلاحها قدت جادویی دارن که باید بوسیله ی گزینه ی اول اون میز (اگه اشتباه نکم disenhanced ) اون سلاح نابود کنی تا قدرتش یاد بگیری و بعدش میری به گزینه ی دوم (enhanced) و اون قدرت با وسیله ای که میخوای بهش این قدرت بدی و همچنین یک الماس(که هر چه قدر ارزشش بیشتر باشه بهتره)انتخاب میکنی بعد هم r رو میزنی که وسیله ساخته بشی.وقتی این کار کردی مثلا شمشیر،علاوه بر این که x تا خسارت وارد میکنه ،از طرف اون قدرت هم(بستگی به قدرت داره) y تا خسارت میزنه.میتونی زره ها و دیگر وسایلتم که قدرتی روشون ندارن رو enhance کنی(ارتقا بدی).
نکته:اگر وسیله ای disenhanced کنی برای یاد گرفتن قدرتش اون وسیله کلا نابود میشه!

َalireza
02-03-2012, 11:35
اول از خود سایت nexus mod manager رو دانلود میکنی و بعد میری ماد مورد نظر رو دانلود میکنی یعنی میزنی رو download with manager بعد خود برنامه ماد رو دان میکنه و خودت باس از طریق برنامه ماد رو فعال کنی.
بعضی ماد ها پیشنیاز هایی هم داره که باید readme ش رو بخونی.
---------------------------------------------------------------------------

باگ و اینا که نداره ؟ یعنی اذیت نمیکنه ؟! :دی

prince_fable
02-03-2012, 13:06
باگ و اینا که نداره ؟ یعنی اذیت نمیکنه ؟! :دی
بستگی به مادی داره که نصب میکنی.
من که چند تا نصب کردم فعلا که نداشته.

رضا جنگنده
02-03-2012, 13:46
دوستان دیدین گاهی رودخونه های بازی آب نداره.
برای رفعش رو ایکس باکس چی کار کنم؟

loomina
02-03-2012, 13:54
دقت کردین نقشه ی Skyrim:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ss.net%2FFiles%2FSubject%2F3B%2F9B%2F25%2FAD%2F1.J PG&cr=tp&si=fd2a8&ql=90

چقدر شبیه::41:

تاریخ release بازی November 11, 2011 یا همون 11.11.11: ... :13:

والا یادم نمیاد که 11 از عددای فراماسونی باشه!!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی-های-شیطانی/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C%2F)

شما انگار من اخر باید یه چیزی بگم!

اولا ازدواج عادیش هم فقط در حد زندگی کردن کنار همه که والا سالی یه بار هم ما زنمونو نمیبینیم!!
دوما اگر کسی هم جنس گرا باشه که هست , اگر نباشه طرفش نمیره.
دوما sims هم لابد فراماسونیه؟ نه؟

شما از این بازی خوشت نمیاد برو به سلامت , برو Nfs تو بازی کن , کسی مجبورت نکرده بیای اینجا ....

بعدم من موندم حالا فرضا ( ما که ندیدیم!) شباهت داشته باشه , چه چیزی رو ثابت میکنه؟ دریای مازندران مال چندین کشور دیگه هم هست.

شما هم اگر عقده از اون غولا هنوز تو دلته برو یه جا دیگه خالی کن.

من ادمی نیستم که واقعیت رو نبینم , ولی از چرندیات در مورد چیز ها هم بدم میاد.

یه سری ادم نادون( اونایی که تو منبع این چیزارو نوشتن ) یک سری مضحرفات شنیدن در مورد فراماسون فکر میکنن حالا هر چی شبیه به هر چی دیگه بود فراماسونیه فرار کنید کفره!!!!!!!!!!!!!
بسه دیگه , اگر انی بازی رو به خاطر دین بازی میکنی باید بگم برات نیست , اگر بازی میکنی که بازی کنی و داستان بازی لذت ببری پس کاری هم به این ها نداشته باش! بعدم به قول خود یارو این همه ازادی عمل گزاشته , مجبور که نیستی بیای با همججنس ازدواج کنی یا چه میدونم مرده خور شی!
اگر کسی اینقدر بی جنبه باشه که بیاد با یه بازی منحرف شه مطمئنا این ادم ادم نیست!

الان مثلا من skyrim بازی میکنم دیگه شیطون پرست شدم دیگه نه خدا قبول دارم نه پیغمبر؟!!!!!!!!!!!!
بابا تورو خدا , خدا عقل داده یکم فکر کنید بعد این چرتارو باور کنید.

saeed_136915
02-03-2012, 13:54
دوستان دیدین گاهی رودخونه های بازی آب نداره.
برای رفعش رو ایکس باکس چی کار کنم؟

سلام
باگ هست. کار خاصی نمیشه کرد. خیلی پیش نمیاد این حالت. یه بار سیو کنین و دوباره لود کنین

َalireza
02-03-2012, 14:09
بستگی به مادی داره که نصب میکنی.
من که چند تا نصب کردم فعلا که نداشته.
این مد دقیقا چکار میکنه ؟ یعنی میدونم چیکار میکنه ، منظورم اینه که به سیومون صدمه نمیزنه ؟ یعنی ما میریم تو بازی و از مد استفاده میکنیم ؟ به همین سادگی ؟ مثل اسکینی که روی تفنگ های mw میزارن یا روی ماشین های gta میزارن ؟

Captain Sj
02-03-2012, 14:16

شما مشكلت حل شد؟ اگه حل نشده تمام skill هاتو اينجا بزار حتما مشكلت تو ايناست.نژادت هم بگو چيه.من لول 6 بودم اژدها مي كشتم اونم تنهايي .:27:

Captain Sj
02-03-2012, 14:29

اولا ازدواج عادیش هم فقط در حد زندگی کردن کنار همه که والا سالی یه بار هم ما زنمونو نمیبینیم!!

شما از این بازی خوشت نمیاد برو به سلامت , برو Nfs تو بازی کن , کسی مجبورت نکرده بیای اینجا ....

بعدم من موندم حالا فرضا ( ما که ندیدیم!) شباهت داشته باشه , چه چیزی رو ثابت میکنه؟ دریای مازندران مال چندین کشور دیگه هم هست.

یه سری ادم نادون( اونایی که تو منبع این چیزارو نوشتن ) یک سری مضحرفات شنیدن در مورد فراماسون فکر میکنن حالا هر چی شبیه به هر چی دیگه بود فراماسونیه فرار کنید کفره!!!!!!!!!!!!!
بسه دیگه , اگر انی بازی رو به خاطر دین بازی میکنی باید بگم برات نیست , اگر بازی میکنی که بازی کنی و داستان بازی لذت ببری پس کاری هم به این ها نداشته باش! بعدم به قول خود یارو این همه ازادی عمل گزاشته , مجبور که نیستی بیای با همججنس ازدواج کنی یا چه میدونم مرده خور شی!
اگر کسی اینقدر بی جنبه باشه که بیاد با یه بازی منحرف شه مطمئنا این ادم ادم نیست!

الان مثلا من skyrim بازی میکنم دیگه شیطون پرست شدم دیگه نه خدا قبول دارم نه پیغمبر؟!!!!!!!!!!!!
اولا 11 خالي فراماسونري نيست.11-9 عدد فراماسونريه.دوما نقشش هم يه دليلي داره كه اين تيپيه و الا هزار تا شكل ديگه هم مي شد درست كرد.كلا همه بازي هاي غربي يه ريگي به كفششون هست:31:.سوما چرا به بچه ي مظلوم مردم توهين مي كني؟مدارا با مردم نصف عقلاست حضرت محمد (ص).چهارما من غول و ماموت به فراواني كشتم حالا چي مي خواي بگي:21:؟پنجما sims هم فراماسونري عين الاغ.

prince_fable
02-03-2012, 16:51
این مد دقیقا چکار میکنه ؟ یعنی میدونم چیکار میکنه ، منظورم اینه که به سیومون صدمه نمیزنه ؟ یعنی ما میریم تو بازی و از مد استفاده میکنیم ؟ به همین سادگی ؟ مثل اسکینی که روی تفنگ های mw میزارن یا روی ماشین های gta میزارن ؟
با اون برنامه NMM آره تقریبا سادس به غیر از بعضی ها که نیاز به چیزهای دیگه دارن.
میتونی از سیوات بکاپ بگیری ولی ماد ربطی به سیو ها نداره.
بعضی هاشون ظاهرت رو یا ظاهر سلاح ها رو عوض میکنه.
یکی منو آیتم.
یکی نقشه و غیره.

اولا 11 خالي فراماسونري نيست.11-9 عدد فراماسونريه.دوما نقشش هم يه دليلي داره كه اين تيپيه و الا هزار تا شكل ديگه هم مي شد درست كرد.كلا همه بازي هاي غربي يه ريگي به كفششون هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوما چرا به بچه ي مظلوم مردم توهين مي كني؟مدارا با مردم نصف عقلاست حضرت محمد (ص).چهارما من غول و ماموت به فراواني كشتم حالا چي مي خواي بگي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟پنجما sims هم فراماسونري عين الاغ.

نوشته شده توسط loomina [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان بیخیال.
گرشاسپ هم فری میسونیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

loomina
02-03-2012, 20:02
اولا 11 خالي فراماسونري نيست.11-9 عدد فراماسونريه.دوما نقشش هم يه دليلي داره كه اين تيپيه و الا هزار تا شكل ديگه هم مي شد درست كرد.كلا همه بازي هاي غربي يه ريگي به كفششون هست:31:.سوما چرا به بچه ي مظلوم مردم توهين مي كني؟مدارا با مردم نصف عقلاست حضرت محمد (ص).چهارما من غول و ماموت به فراواني كشتم حالا چي مي خواي بگي:21:؟پنجما sims هم فراماسونري عين الاغ.

میخوام بگم ناراحتی بازی نکن.;)
بعدم من به کسی توهین نکردم
فقط خسته شدم از این مضخرفات که اینا به هر سایتو بازیو اهنگی که میرسن وصله فراماسونی میبندن بهش.

فرضا
فرضا
فرضا
که همینطور هم باشه , اگر کسی شعور و عقل داشته باشه با 4 تا بازی منحرف نمیشه.

5ajad
02-03-2012, 22:23
فقط خسته شدم از این مضخرفات که اینا به هر سایتو بازیو اهنگی که میرسن وصله فراماسونی میبندن بهش.
کاش فقط بازی بود:eh:
آقا لطفا تموم کنین این بحث رو...:|

AhmadReza.
03-03-2012, 00:14
من لولم 15 هست تا حالا 4 یا 5 تا اژدها کشتم البته تنهایی نه ها .:5:.تنهایی که نمیشه اژدها کشت:13:

َalireza
03-03-2012, 09:37
من لولم 15 هست تا حالا 4 یا 5 تا اژدها کشتم البته تنهایی نه ها .:5:.تنهایی که نمیشه اژدها کشت:13:

خوب که چی :دی منم اولاش فکر میکردم خیلی شاخم ، بری لول 20 به Blood dragon برسی ، از ترس زهره ترک میشی :دی لامصب خیلی قویه(البته نسبت به من :دی شاید چند نفری بشه Blood dragon کشت ، امتحان نکردم !)
دوستان دوستان ! امرووووووووووووز یه مد خیلی توپ گذاشتم هرکی خواست استفاده کنه :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D11847)
البته من حوصله ندارم 2 ساعت توضیح بدم چیکار کنید درست شه :دی یکی که انگلیسیش خوبه بیاد اینارو بگه :دی
چند تا نکته :
موقع پرواز save نکنید ، اگرم داشت Auto save میشد ، فوری از Save قبلیتون برید :دی راستی داخلش گفته که باید مد JACKALHEAD"S MASTER SHAPESHIFTER رو داشته باشید :دی

Переклад не
03-03-2012, 10:32
1.بچه ها من به یکی از سلاح هام جادو ی fear زدم چطوری باید شارژش کنم؟ کدوم poison باعث میشه این شارژ شه؟ آخه یه بار T رو زدم شارژ شد اما دیگه نشد

2.درضمن یکی از این اژدها ها رو کشتم بهم جادوی fear سرخ رنگ داد .چطوری باید قدرتمندش کنم؟
ممنون

3.Krosis رو که کشتم ازش یه عصا و ماسک بجا موند که نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم و مثله Krosis آتیش پرتاب کنم.البته یه جادوی جدیدی بنام فایربالت(یه همچین چیزی) هست که آتیش پرتاب میکنه اما قدرتش زیاد نیست

ممنون

Captain Sj
03-03-2012, 10:39
میخوام بگم ناراحتی بازی نکن.;)
بعدم من به کسی توهین نکردم

فرضا
فرضا
فرضا
که همینطور هم باشه , اگر کسی شعور و عقل داشته باشه با 4 تا بازی منحرف نمیشه.
ما كه ناراحت نيستيم.اينا مضخرفات نيست حقيقته.درضمن چه ربطي به منحرف شدن داره؟چرا بي ربط ميگي؟اگه اينجوري كه ميگي باشه نصف كودكان ايراني منحرف هستن زيراااااااااااااااااااااا اااااااااا دارن gta5 را مثل يه مرد بالغ و كامل بازي مي كنند:31:.حالا شما زياد به خودت فشار نيار.به خاطر گل روي اون رفيق با حالمون تمومش كنيم.اصلا بيا روبوسي:31::11::11::11::11::11:.

AhmadReza.
03-03-2012, 10:55
منم نگفتم که خیلی شاخم.همینطوری گفتم محض اطلاع:31:
چون انگلیسیم زیاد خوب نیست بازی حال نمیده ولی زوری میشینم پاش.:40:

َalireza
03-03-2012, 12:47
کسی میدونه Save های بازی کجا هستن ؟ میخوام Back Up بگیرم این مد خرابش نکنه :دی

amirhosenpour
03-03-2012, 13:17
کسی میدونه Save های بازی کجا هستن ؟ میخوام Back Up بگیرم این مد خرابش نکنه :دی

My Documents\MyGames\Skyrim

هم سیوها اونجاست هم تنظیمات بازی

prince_fable
03-03-2012, 13:27
1.بچه ها من به یکی از سلاح هام جادو ی fear زدم چطوری باید شارژش کنم؟ کدوم poison باعث میشه این شارژ شه؟ آخه یه بار T رو زدم شارژ شد اما دیگه نشد

2.درضمن یکی از این اژدها ها رو کشتم بهم جادوی fear سرخ رنگ داد .چطوری باید قدرتمندش کنم؟
ممنون

3.Krosis رو که کشتم ازش یه عصا و ماسک بجا موند که نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم و مثله Krosis آتیش پرتاب کنم.البته یه جادوی جدیدی بنام فایربالت(یه همچین چیزی) هست که آتیش پرتاب میکنه اما قدرتش زیاد نیست

ممنون
باید soul gem داشته باشید که توش روح حبس شده باشه.به poison هم ربطی نداره.همون T رو بزنید لیست soul gem ها میاد.
2.منظورت shout هست دیگه.باید دو تا حرف دیگش رو پیدا کنی و بعد dragon soul خرجش کنی.
3.عصا رو بگیر دست و بعد آتیش پرت کن!:31:
اگه میخوای firebolt قوی باشه،باید پرک مربوط به fire (که دو مرتبه است)و dual casting رو تو destroction آزاد کنی و با دو تا دستات آتیش پرت کنی!

َalireza
03-03-2012, 16:59
آقا یه سوال دیگه ، این Forsaken Cave کجاست ؟ اگه کسی تاحالا رفته ، Please از جاش تو نقشه عکس بگیره بده ،
اضطراریه اظتراری !

amirhosenpour
03-03-2012, 20:36
آقا یه سوال دیگه ، این Forsaken Cave کجاست ؟ اگه کسی تاحالا رفته ، Please از جاش تو نقشه عکس بگیره بده ،
اضطراریه اظتراری !

Iman-Emperatour
04-03-2012, 00:06
ده الدر اسکرولز هم نکته ی انحرافیشه یا گل سرش؟:دی

:31:
طومارها یا کتیبه های خیلی بزرگ رو میگن Elder Scrolls

Iman-Emperatour
04-03-2012, 01:10
بچه ها چندتا سوال:
1- این اژدها خودشون خودشون رو می سازند؟ (محل هایی که اژدها داره پرواز میکنه میاد نزدیک زمین یهو یه وردی خودشون میخونن! ار اتش یه اژدها دیگه ساخته میشه!!)
2- میشه این اژدها رو رام کرد سوارشون شد؟!
3-این قدرت Battle Cry (پیکار با فریاد) که داری چه بدرد میخوره؟؟ مثله اینکه بمدت چند ثانیه دشمناتتو از خودت دور نگه میداره!

arash-king
04-03-2012, 01:50
سلام به همگی
دوستان بازی ارزش داره بگیرم ؟؟
چندتا دی وی دی هستش ؟؟
ممنون

Iman-Emperatour
04-03-2012, 02:52
سلام به همگی
دوستان بازی ارزش داره بگیرم ؟؟
چندتا دی وی دی هستش ؟؟
ممنون

سلام
بله بازی گیم پلی عالی داره
امتیاز خوبی هم گرفته
2 تا دی وی دی هم داره

mohsen_blid
04-03-2012, 08:53
یه سوال دوستان من هر جا میرم یه سری درگیر میشم اما واقعا نمی دونم باید دقیقا چکار کنم خط داستانی بازی رو نمیگیرم
میشه در رابطه با خط داستانی بازی یکم منو راهنمایی کنید ؟
باید کدوم قلعه ها رو برم و اینجور چیزا

Переклад не
04-03-2012, 09:15
بچه ها تو این College of Winterhold باید چیکار کنم؟ رفتم بالای اون قله با اژدها حرف زدم الان فرستادتم College of Winterhold اما درش بستش و کلید میخواد .چیکار کنم؟

farzan311
04-03-2012, 10:53
سلام
دوستان اين بازيم مثل DA هر تصميمي بگيري تو روند بازي تأثير داره؟ من تازه ميخوام بازي رو شروع كنم و فقط چند بار بازي كردن ندارم ميخوام بهترين تصميم هاي تو بازي رو بدونم اگه ميشه راهنمايي كنيد

Sent from my iPod touch using Tapatalk

amirhosenpour
04-03-2012, 12:50
بچه ها تو این College of Winterhold باید چیکار کنم؟ رفتم بالای اون قله با اژدها حرف زدم الان فرستادتم College of Winterhold اما درش بستش و کلید میخواد .چیکار کنم؟

به اون زنه روی پل باید shout نشون بدی تا بره درو واست بازکنه

AhmadReza.
04-03-2012, 16:04
اتفاقا منم همینجام
چطور باید shout نشون بدم؟؟اصلا یعنی چی؟

Переклад не
04-03-2012, 19:03

جالبه! از بس خسته شدم و ندونستم چیکار باید بکنم، از رو همونجا پریدم تو آب ! :18: عجب فاصله ای داشت و بعد انقدر رفتم رفتم و رفتم از شانس و بدون اینکه اصلا چیزی از قبل بدونم یه غاری دیدم و واردش شدم یکی از این پیر مردای گری بردز توش بود که ازش آدرس الدر اسکرول رو پرسیدم و بعد رو نقشه علامت زده شد رفتم با هزار بدبختی تو یه کارخونه ای بود با رباتها و عنکبوت های آهنی و اینجور چیزا با مکافات خودمو بعد از فکر کنم 3 ساعت رسوندم به یه جای رویایی و از اونجا اسکرول رو پیدا کردم بردم پیشه اژدهای بالای کوه و باهاش حرف زدم

خداییش سخت ترین و خسته کننده ترین بازی که تا حالا دیدم .البته بعد از نیمه جان 1 که 3 ماه پدرمو دراوورد
دیگه نمیخوام ادامش بدم چون توهم پیدا میکنم دو وقتم هدر میره

amirhosenpour
04-03-2012, 20:32
اتفاقا منم همینجام
چطور باید shout نشون بدم؟؟اصلا یعنی چی؟

shout رو با Z میزنی البته نه بطرف زنه!!!!!!!!

َalireza
05-03-2012, 00:25
shout نباید بزنی که !!!!
یه جادویی ازت میخواد به اسمه Magelight ! اگه هم اون جادو رو نداشتی خودش میفروشه
Shout کجا بود باو ! کالج وینترهولد هیچ کاری با Dragonborn بودنه شما نداره که بخواد Shout ازتون بخواد !!

Переклад не
05-03-2012, 17:22
بچه ها من وقتی میخوام این اژدهای odahvi رو آزاد کنم ( همون که تو قصر یارل گیرش میندازیم و اونم قول میده جای اژدهای بزرگرو نشون بده ) بعد که آزاد میکنم همه به طرفش حمله میکنن و میزننش و اونم باز حمله میکنه
چیکار کنم این یارل و اون زن احمق بهش آسیب نزنن؟

Captain Sj
05-03-2012, 20:52
من نميدونم چرا بازي بعد از مدتي برام كسالت آور شده.از سيستم Level اصلا ديگه خوشم نمياد.آرمور هايش فوق العاده مضخرفه.اول بازي خيلي احساس بهتري نسبت به بازي داشتم اما الان:2:.وحيد آقا راست مي گفت.گرافيك خوبي داشت اما پر از باگه.

َalireza
05-03-2012, 23:15
من نميدونم چرا بازي بعد از مدتي برام كسالت آور شده.از سيستم Level اصلا ديگه خوشم نمياد.آرمور هايش فوق العاده مضخرفه.اول بازي خيلي احساس بهتري نسبت به بازي داشتم اما الان:2:.وحيد آقا راست مي گفت.گرافيك خوبي داشت اما پر از باگه.
میتونی مد بریزی کیفشو ببری :دی
الان من میتونم توی بازی تبدیل بشم به هر حیونی که بخوام ، از مرغ و گاو گرفته تاااا ترول و اژدها :5:

Iman-Emperatour
06-03-2012, 00:10
بچه ها چندتا سوال:
1- این اژدها خودشون خودشون رو می سازند؟ (محل هایی که اژدها داره پرواز میکنه میاد نزدیک زمین یهو یه وردی خودشون میخونن! ار اتش یه اژدها دیگه ساخته میشه!!)
2- میشه این اژدها رو رام کرد سوارشون شد؟!
3-این قدرت Battle Cry (پیکار با فریاد) که داری چه بدرد میخوره؟؟ مثله اینکه بمدت چند ثانیه دشمناتتو از خودت دور نگه میداره!

کسی نیست جواب سوالاتمو بده ؟!

AhmadReza.
06-03-2012, 01:18
اگه کسی بلده یکم درمورد shut ها توضیح بده ...هر کدوم کاربردشون چیه؟

pharm
06-03-2012, 15:35
سلام
من بعد از بازی darkensang the river of time خیلی به بازی rpg علاقه مند شدم ولی بعضی وقت ها quest هاش faild میشد

elder scrolls هم quest هاش faild میشه ؟خیلی ضد حاله

AhmadReza.
06-03-2012, 16:40
برای من خیلی کم کوئست هاش فایل شده چون بیشتر وقت ها تو صحبت ها گزینه اول رو میزنم..:31:

mohsen_blid
07-03-2012, 11:03
اين ساخت وسايل شيميش به چه شكل هست ؟
ليسصتي ازش داريد كه موادم الكي هدر نره ؟
من شانسي ميزنمشون و يه سريشون هدر ميرن بيخودي

بردیا
07-03-2012, 12:21

من خودم زیاد معجون سازی نمیکنم ولی مواد اولیه رو میتونی دونه دونه بخوری قبل از ترکیب کردن تا خواصشون رو کشف بکنی بعد باهم ترکیبشون بکنی

AhmadReza.
07-03-2012, 15:56
ببین اینا بدردت میخوره

Restore Health = Blue Mountain Flower + Butterfly WingFortify
Health = Giant’s Toe + Hanging MossRegenerate
Health = Juniper Berries + Nordic BarnacleDamage
Health (Weak =) Falmer Ear + Imp StoalDamage
Health (Strong =) River Betty + Falmer EarDamage
Magicka = Butterfly Wing + Hanging
MossParalysis = Imp Stoal + Canis RootRestore
Stamina = Pine Thrush Egg + Purple Mountain FlowerFortify
Stamina = Lavender + GarlicRegenerate
Stamina = Bee + Mora TapinellaRegenerate
Magicka = Garlic + Salt PileFortify
Magicka = Red Mountain Flower + Tundra CottonRestore
Magicka = Creep Cluster + Red Mountain
FlowerResist Fire = Fly Amanita + SnowberriesResist
Shock = Glowdust + SnowberriesResist
Frost = Snowberries + Thistle
BranchInvisibility = Nirnroot + Chaurus EggsWater breathing = Chicken’s Egg+Nordic Barnacle

mohsen_blid
07-03-2012, 16:41
ترينر يا كد مخصوصي نداره براي بازي ؟
كه ديگه خونش كم نشه ؟
يا ظرفيتش نامحدود بشه؟

Iman-Emperatour
07-03-2012, 21:47
ترينر يا كد مخصوصي نداره براي بازي ؟
كه ديگه خونش كم نشه ؟
يا ظرفيتش نامحدود بشه؟

حروف (TGM) رو بزن

َalireza
08-03-2012, 09:05
ولی بازی با ترینر و کد خیلی مسخره میشه ... به من اعتماد کنید
همینجوری بازی کنید خیلی کیفش بیشتره

Mobham69
09-03-2012, 12:07
سلام بر دوسنان
من هارد رو فرمت کردم الان که بازی رو نصب میکنم وارد نمیشه و اخطار میده
اخطارش مبنی بر اینه که این فایل از دست رفته و نیست X3DAudio1_7.dll
از یکی سوال کردم گفت باید c++ 2011 نصب کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
اگه این برنامه نیازه لطفا لینک دانلود بزارید
اگه خودتون داریدش لصفا یه جا آپلود کنین بعد لینک بزارید
ممنون می شم.:10:

jack426
09-03-2012, 14:23
سلام بر دوسنان
من هارد رو فرمت کردم الان که بازی رو نصب میکنم وارد نمیشه و اخطار میده
اخطارش مبنی بر اینه که این فایل از دست رفته و نیست X3DAudio1_7.dll
از یکی سوال کردم گفت باید c++ 2011 نصب کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
اگه این برنامه نیازه لطفا لینک دانلود بزارید
اگه خودتون داریدش لصفا یه جا آپلود کنین بعد لینک بزارید
ممنون می شم.:10:
مشکل از DirectX هست تو dvd بازی معمولا هست نصب کنید مشکلتون حل میشه

Mobham69
09-03-2012, 15:35
تو دی وی دی که نبود ولی من نصب کردم اونو مشکل از جای دیگست
اون فایل رو هم دانلود کردم ریختم حالا داخل بازی میشه باز صدا نداره ! :41:

mohsen_blid
09-03-2012, 20:00
وقتی من کد رو وارد می کنم بعد از مدتی منو از بازی میندازه بیرون و بازی بسته میشه چرا؟

hoomi_gta
09-03-2012, 20:07
دوستان یه سوال من فایل های آپدیت و گرفتم کجا باید بریزم؟؟

mash47
09-03-2012, 20:33
چه جوری می شه خونه خرید

loten
09-03-2012, 22:46
دوستان این elder scrolls چه جوری میشه پیدا کرد من رفتم تو شمالی ترین نقطه نقشه یه مرد توی یک غار ادرس یک جا دیگه رو داد . اونجا هم بعد از کلی جلو رفتن وارد یک محیط بزرگ در زیر زمین میشی بعد از اون وقتی علامت کویست رو دنبال میکنب بر میگرده جای اول.

با تشکر

َalireza
09-03-2012, 23:58
چه جوری می شه خونه خرید

وقتی یه مدت برای Jarl یه شهری یه سری کوئست انجام بدی ، اگه اشتباه نکنم یه Thane به حساب میای و میتونی خونه بخری که خونه فروش هم معمولا کناره Jarl هست

دوستان این elder scrolls چه جوری میشه پیدا کرد من رفتم تو شمالی ترین نقطه نقشه یه مرد توی یک غار ادرس یک جا دیگه رو داد . اونجا هم بعد از کلی جلو رفتن وارد یک محیط بزرگ در زیر زمین میشی بعد از اون وقتی علامت کویست رو دنبال میکنب بر میگرده جای اول.

با تشکر

میشه یخورده بیشتر توضیح بدید ؟ کوئست رو فهمیدم ولی نفهمیدم کجای کوئست هستید:11:

jack426
10-03-2012, 13:25
تو دی وی دی که نبود ولی من نصب کردم اونو مشکل از جای دیگست
اون فایل رو هم دانلود کردم ریختم حالا داخل بازی میشه باز صدا نداره ! :41:
اینها جوابهای مشکل شماست

Skyrim X3DAudio1_7.dll error? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How To Fix X3daudio1_7.dll Not Found or Missing Errors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راه حل :
-آپدیت کردن DirectX
-انیستال کردن بازی و نصب دوباره بازی (اسکایریم)
-اکسترکت کردن فایل x3daudio1_7.dll و کپی کردن اون (همون کاری که شما انجام دادین)
-آپدیت درایور کارت گرافیک

Mobham69
10-03-2012, 19:08
اینها جوابهای مشکل شماست

Skyrim X3DAudio1_7.dll error?
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fquestion%2Findex%3Fqid%3D20111127183131AAIYWkt)

How To Fix X3daudio1_7.dll Not Found or Missing Errors
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fod%2Ffindbyerrormessage%2Fa%2Fx3daudio1_7-dll-not-found-missing-error.htm)
راه حل :
-آپدیت کردن DirectX
-انیستال کردن بازی و نصب دوباره بازی (اسکایریم)
-اکسترکت کردن فایل x3daudio1_7.dll و کپی کردن اون (همون کاری که شما انجام دادین)
-آپدیت درایور کارت گرافیک
آقا کاره مارو راه بنداز !
من قبلا هم این اخطار رو میداده
با Microsoft Visual C++ 2011 Redistributable
که نصب کردم فیکس شد !
.netframework 4 هم نصب دارم اگه از DirectX به نظر شما خب همونی که خودت نصب کردی رو آپلود کن لینک بزار من الدر میییییییخوام !:9::9:

Steps-Rap
11-03-2012, 20:49
سلام..
دوستان این آخرین پچ اسکاریم که فک کنم1.4 بود رو میشه لینک دانلودشو بدین؟ممون..

amirpers
12-03-2012, 01:50
دوستان چه جوریه که من کوئست های اصلی رو تموم کردم اما هیچ چیزی نشون دهنده این نبود که بازی تموم شده یا حداقل کریدیت بازی بیاد و بعدش ادامه بدیم ؟

*IN*
12-03-2012, 17:40
به نظرتون عضو امپریالا شدن بهتره یا استورم کلوکا؟؟؟

aramesh_61
13-03-2012, 10:36
همیشه آزادی خواه باش !!

Babak TechCom
14-03-2012, 12:10
سلام من این بازی رو دانلود کردم ولی فایل نصب داخل dvd واسه steam هست,بازی رو چجوری باید نصب کنیم؟اصلا فایله exe که واسه نصب بازی باشه توش نیست

prince_fable
14-03-2012, 13:02
سلام من این بازی رو دانلود کردم ولی فایل نصب داخل dvd واسه steam هست,بازی رو چجوری باید نصب کنیم؟اصلا فایله exe که واسه نصب بازی باشه توش نیست
سلام.
باید کرک بازی رو کپی کنید تو محل بازی که فایل .exe بازی توش هست و ازون اجرا کنید.
(بهتر بود سوالت رو تو قسمت مشکلات نصب و اجرا:
میپرسیدی)

ck98
14-03-2012, 19:07

من عضو استورم شدم و با بچه ها حمله کردیم به دو تا شهر و گرفتیم و بعد حمله میکنی چند تا قلعه امپریال ها رو میترکونی . مردم میگن با به کار اومدن استورم ها وضعیت زیاد فرق نکرده ولی از امپریال ها بهترن !!! باز انتخاب خودت

ck98
14-03-2012, 19:15
یک لیست بدید از قوی ترین ایتم های بازی ( زره و اسلحه و کلاه و...) فقط قوی ترین هاشونو بگید . نمیخوام بگید چه جنسی از هر جنسی بود ایراد نداره فقط قوی ترین های بازی رو میخوام .

دو سوال دارم

1-من همین جوری عضو گروه دزد ها شدم هنوز کاملا عضو نیستم اگه بخوام عضو بشم کجا نمیتونم دیگه عضو یک گروه دیگه بشم بعد این جا میارزه یا همون جایی که نمیتونم عضو بشم ؟؟ حالا اگه پشیمون شم از عضو شدنم در دزد ها چی کار کنم ؟

2- تو یک کوهستان بودم یکی از دارک برادر ها بهم حمله کرد من زدمش یک نامه تو جیبش بود که منو باید بکشه فکر کنم درسته ؟

prince_fable
15-03-2012, 02:55
یک لیست بدید از قوی ترین ایتم های بازی ( زره و اسلحه و کلاه و...) فقط قوی ترین هاشونو بگید . نمیخوام بگید چه جنسی از هر جنسی بود ایراد نداره فقط قوی ترین های بازی رو میخوام .

دو سوال دارم

1-من همین جوری عضو گروه دزد ها شدم هنوز کاملا عضو نیستم اگه بخوام عضو بشم کجا نمیتونم دیگه عضو یک گروه دیگه بشم بعد این جا میارزه یا همون جایی که نمیتونم عضو بشم ؟؟ حالا اگه پشیمون شم از عضو شدنم در دزد ها چی کار کنم ؟

2- تو یک کوهستان بودم یکی از دارک برادر ها بهم حمله کرد من زدمش یک نامه تو جیبش بود که منو باید بکشه فکر کنم درسته ؟
قویترنشون اگه میخوای heavy باشه ست کامل deadric هست و اگه light ست کامل dragon هستش.(آرمور deadric از dragon بیشتره)
سلاح هم deadric.
1.شما تو همه گروه ها شامل companions، winterhold college، bards college، thieves guild، dark brotherhoods میتونید بشید.
2.فکر کنم بعد از اونکه نامه رو خوندین؛ اگه بخوابین، رئیس دارک برادرهود ها شما رو میبره یه جایی که از اونجا مقدمه برای عضو شدن تو گروهشون شروع میشه.

alireza661299
15-03-2012, 18:27
اینجا کسی سریال game of thrones رو دیده؟ فضاش خیلی به این بازی شبیهه.

رضا جنگنده
16-03-2012, 16:05
من عضو امپریالا شدم.
استورم کلوکا مثل 33 سال پیش ایران دارن مردم رو به نام آزادی گول می زنن که به قدرت برسن.

ck98
16-03-2012, 19:08
من عضو امپریالا شدم.
استورم کلوکا مثل 33 سال پیش ایران دارن مردم رو به نام آزادی گول می زنن که به قدرت برسن.

حالا داستان بازی چی شد ؟

aristocrat
19-03-2012, 16:11
این آپدیت 1.5 انیمیشن های جدید به بازی اضافه کرده مثل kill move های جدید برای تیرکمون و magic :

NEW FEATURES
-New cinematic kill cameras for projectile weapons and spells
-New kill moves and animations for melee weapons
-Shadows on grass available (PC)
-Smithing skill increases now factor in the created item’s value
– Improved visual transition when going underwater
-Improved distance LOD transition for snowy landscapes
BUG FIXES
-General crash fixes and memory optimizations
-Fixed issue with Deflect Arrows perk not calculating properly
-In “A Cornered Rat,” the death of certain NPCs no longer blocks progression
– Fixed issue where Farkas would not give Companion’s quests properly
-Fixed crash when loading saves that rely on data that is no longer being loaded
– Followers sneak properly when player is sneaking
– Fixed issue with weapon racks not working properly in Proudspire Manor
– Arrows and other projectiles that were stuck in objects in the world now clean up properly
-Fixed issue where “Rescue Mission” was preventing “Taking Care of Business” from starting properly
-Fixed issue where certain NPCs would fail to become Thieves Guild fences
-Fixed issue in “Diplomatic Immunity” where killing all the guards in the Thalmor Embassy before starting the quest would break progress
-In “Hard Answers,” picking up the dwarven museum key after completing the quest, no longer restarts the quest
– Killing Viola before or after “Blood on the Ice” no longer blocks progression
-Fixed issue where Calixto would fail to die properly in “Blood on the Ice”
– In “Waking Nightmare” fixed occasional issue where Erandur would stop pathing properly
– Fixed issue where letters and notes with random encounters would appear blank
-Fixed rare issue where dialogue and shouts would improperly play
– Lydia will now offer marriage option after player purchases Breezehome in Whiterun
-Fixed issue where if player manually mined ore in Cidhna Mine, jail time would not be served
– Fixed rare issue with skills not increasing properly
-Fixed issue where the Headsman’s Axe did not gain proper buff from Barbarian perk
-In “A Night to Remember” it is no longer possible to kill Ysolda, Ennis or Senna before starting the quest
-Fixed issue with the ebony dagger having a weapon speed that was too slow
– Fixed issue with “The Wolf Queen Awakened” where backing out of a conversation with Styrr too soon would block progress
-The third level of the Limbsplitter perk now properly improves all battle axes
– Fixed a rare issue where Sanguine Rose would not work properly
-In “Tending the Flames” King Olaf’s Verse will no longer disappear from explosions

Bethesda قصد داره با این DLC های کوچک و مجانی گیمرها رو برای DLC های بزرگتر آماده کنه.

Captain Sj
20-03-2012, 00:06
ميدونستين jarl ulfric يه dragonborn هست و با استفاده از قدرتش از markarth محافظت كرده و با forsworn ها جنگيده؟كلا بهتره عضو storm cloak شين.

aristocrat
20-03-2012, 17:08
ميدونستين jarl ulfric يه dragonborn هست و با استفاده از قدرتش از markarth محافظت كرده و با forsworn ها جنگيده؟كلا بهتره عضو storm cloak شين.

وقتى ميرى با gray beards ‎‏ صحبت مى كنى تنها ‏dragon born شما هستى. ulfric فقط یک shout بلد هست هست ‏ ولی dragon born نیست.

siavash_biz007@yah
23-03-2012, 18:32
سلام من تازه بازی رو نصب کردم (skyrim)ولی تو بازی بعضی آدما قرمزن بعضی هم لباساشون صورتیه یه جورایی مثل باگ نیست؟چون تو قسمت طراحی صورت هم اصلا چیزی معلوم نیست.این مشکل شایعه؟

m.diadem
23-03-2012, 19:29
آقا من گیر کردم!
اونجای بازی هست که همه سلاح ها رو میندازیم و میریم تو ی مهمونی...بعد با کلی دردسر میریم سراغ جعبه مورد نظر و اون کاعذا رو برمیداریم! حالا چه خاکی باید تو سرم بریزم؟ کلی سرباز اینور و اونوره...منم که هیچ سلاحی ندارم...اصلا نمی دونم کجا باید برم

چه بکنیم؟ سیو هم ندارم که از اول همین ماموریت برم

DaRiOuShJh
23-03-2012, 19:29
دوستان هنوز از add on برای این ورژن خبری نیست؟
شل شده Bethesda ها

M e i s a m
23-03-2012, 21:08
آقا من گیر کردم!
اونجای بازی هست که همه سلاح ها رو میندازیم و میریم تو ی مهمونی...بعد با کلی دردسر میریم سراغ جعبه مورد نظر و اون کاعذا رو برمیداریم! حالا چه خاکی باید تو سرم بریزم؟ کلی سرباز اینور و اونوره...منم که هیچ سلاحی ندارم...اصلا نمی دونم کجا باید برم

اول و اخر نداره!

تو یکی از ساختمان های اون محوطه دارن از یک نفر اعتراف میگیرن و زندان هست و...
اونجا برید وایسید تا یکم چرخ بخورید :دی تا موقعی که اون کسی که شما رو قاچاقی برد تو مهمونی رو بیارن
تو جیب یکی از سربازای که اون بنده خدا رو گرفتن یه کلید هست باید پیک پاکتش کنی
با اون کلید باید بری تو یه راه مخفی که همونجاس کف زمین مثل چاه یا چاله (نزدیک پله ها) و فرار کنی

City 17
23-03-2012, 21:20
آپدیت 7 که مشکلات دیگری را رفع می کنه توسط Reloaded منتشر شد:

آقا من گیر کردم!

شما قبل از اینکه وارد این منطقه بشی , توی Inn با یه Elf صحبت کردی که وسایل ضروری مثل آرمور و اسلحه را باید بهش می دادی تا قاچاقی وارد ساختمون کنه و از توی یه صندوق برشون داری ...

leonredfield
24-03-2012, 16:09
دوستان هنوز از add on برای این ورژن خبری نیست؟
شل شده Bethesda ها

برای کنسول ها هنوز نه. ولی واسه pc کلی ماد هست. درضمن مگه شما 300 ساعتو بازی کردی تموم شد؟ بابا ای ول.

IRAN_KING
24-03-2012, 18:48
دوستان بخوایم جادوگر خفنی بشیم باید چیکار کنیم !؟:31:

این به حساب دستگاه هایه که داخلش ماده سبزه ماله چه کاری هست کلیک می کنی میره هم می زنه ! این همه شیشه کوچیک رنگی داریم به چه درد می خوره ؟

prince_fable
24-03-2012, 19:24

این به حساب دستگاه هایه که داخلش ماده سبزه ماله چه کاری هست کلیک می کنی میره هم می زنه ! این همه شیشه کوچیک رنگی داریم به چه درد می خوره ؟
سلام
وسیله ی داروسازی هست!
باهاش میشه سم و دارو ساخت که خیلی بدرد میخوره.
فکر کنم یکی از دوستان چند صفحه قبل(خیلی قبل!!)توضیح دادن.
مرسی

m.diadem
24-03-2012, 21:48
اول و اخر نداره!

تو یکی از ساختمان های اون محوطه دارن از یک نفر اعتراف میگیرن و زندان هست و...
اونجا برید وایسید تا یکم چرخ بخورید :دی تا موقعی که اون کسی که شما رو قاچاقی برد تو مهمونی رو بیارن
تو جیب یکی از سربازای که اون بنده خدا رو گرفتن یه کلید هست باید پیک پاکتش کنی
با اون کلید باید بری تو یه راه مخفی که همونجاس کف زمین مثل چاه یا چاله (نزدیک پله ها) و فرار کنی

مشکل اینجاس که من اصلا نمی تون از سر جام تکون بخورم!!! همه طرف سرباز ریخته...
یکی از دوستامونم گفت باید وسایل میدادم به یکی که برام بیاره تو ساختمون...والا من همچین چیزی یادم نمیاد...شاید انجامش ندادم

DaRiOuShJh
25-03-2012, 00:35
برای کنسول ها هنوز نه. ولی واسه pc کلی ماد هست. درضمن مگه شما 300 ساعتو بازی کردی تموم شد؟ بابا ای ول.

کجان برادر؟
لینکی چیزی داری؟
من دیگه کوئستی نمونده همه رو تموم کردم تقریبا غیر اونایی که تکرار میشن
300 ساعت که نه ولی گمونم 150-200 ساعت شد

الان 2-3 هفته میشه گزاشتمش کنار منتظر mod هاشم
rar کردمش

aristocrat
25-03-2012, 11:49
کجان برادر؟
لینکی چیزی داری؟

rar کردمش

قراره add on برای بازی بیاد ولی خودشون گفتن که قراره بزرگ باشه پس طول میکشه تا بیاد.

leonredfield
25-03-2012, 13:51
کجان برادر؟
لینکی چیزی داری؟

rar کردمش

والا اگه زیر 200 ساعت بازی کردی مطمئنا خیلی کارا مونده که انجام بدی فقط با هر کی که تونستی حرف بزن و رو نقشه هر جایی که cleared نیست یه سری بزن. در مورد dlc هم بله قراره بیاد ولی هنوز خبری نیست. این چند تا لینک واسه ماد هاس ولی اگه بگردی خیلی بیشتر هم میتونی پیدا کنی. فقط یه کپی از فایل های سیو بگیر قبل اجرای اینا.

leonredfield
25-03-2012, 14:06

اگه بخوای جادوگر خفنی بشی باید بری به کالج winterhold که یه مدرسه جادوگریه و به نظر من بهترین جای اسکایریمه. و در ضمن اگه بازی رو با یه mage شروع کنی و standing stone مربوط به یاد گیری جادو رو هم فعال کنی که عالی میشه. نزدیکای riverwood میتونی این سنگو پیدا کنی. و این که Court Wizard ها (جادوگرایی که تو قصر یارل ها کار میکنن) کلی کتاب ورد واسه فروش دارن. و perk های مربوط به جادو هم که خیلی مهمن و بدون اونا کلا باید جادو رو بی خیال شی.
اون دستگاه ها هم مال کیمیا گریه که میتونی گیاهان و مواد مختلفی و که جمع کردی مخلوط کنی و معجون یا سم درست کنی.

IRAN_KING
25-03-2012, 17:06
سلام این مرحله که در riverwood هست که باید با زنی که داخل مهمان خانه هست صحبت کنیم delphine رفته توی یک اتاق جلوی کمد واستاده میگه در قفله کلید کجاست ؟! مرحله Dip lomatic lmmunity

Talk to Delphine in Riverwood.

AhmadReza.
25-03-2012, 20:35
نه میگه در رو ببند تا کسی نبینه که پشت اون کمد راه مخفی هست
شما باید در اتاق رو ببندی

IRAN_KING
25-03-2012, 21:44
نه میگه در رو ببند تا کسی نبینه که پشت اون کمد راه مخفی هست
شما باید در اتاق رو ببندی

واقعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! پدر سوخت ای هستا این زنه !
مرسی

رضا جنگنده
25-03-2012, 22:01
حالا داستان بازی چی شد ؟
داستان کل بازی؟
من هنوز تمومش نکردم.
کلا کوئیس هایاصلی رو نمی رم.
فعلا ماموریت های فرعی رو می رم یا ول می چرخم تا مرحلم زیاد شه.

loomina
26-03-2012, 03:19
خبری از پچ جدید برای بازی نشد؟

mehdiporbaba
26-03-2012, 07:53
دوستان من یه جا گیر کردم ولی فکر می کنم باگ باشه ممنون میشم راهنماییم کنید
من تو مرحله ای هستم که درون تونل Rat هستم و باید با یک نفر که خودشو زندانی کرده از ترس و از dragon sword خبر داره صحبت کردم من الان وارد و اون زندان شدم و با اون طرف حرف می زنم ولی هیچ عکس العملی نشون نمی ده یعنی همه گزینه های ممکن رو انتخاب می کنم طرف در زندان رو می ببنده و دیگه هیچ کاری انجام نمی ده، این باگه؟

loomina
26-03-2012, 18:39
من تو مرحله ای هستم که درون تونل Rat هستم و باید با یک نفر که خودشو زندانی کرده از ترس و از dragon sword خبر داره صحبت کردم من الان وارد و اون زندان شدم و با اون طرف حرف می زنم ولی هیچ عکس العملی نشون نمی ده یعنی همه گزینه های ممکن رو انتخاب می کنم طرف در زندان رو می ببنده و دیگه هیچ کاری انجام نمی ده، این باگه؟

بله باید باگ باشه.
شما یه دور از اخرین save ت لود کن و دوباره برو. بعضی وقتا اینجوری میشه.
اگر نشد فکر کنم چندین صفحه پیش ( فکر کنم یه 30-40 تا!) یه نفر از دوستان مشکل شمارو داشت ببینید چجوری حل شد.

ELSIN
26-03-2012, 20:40
دوستان این چی میگه ؟؟؟

نصب بازی مال Razor 1911 هست یعنی نصبی از خود بازی نیست

اگه واسه Steam هست باید اپدیتش کنم ؟؟؟
اپدیت کردم بازم مشکل هست
چه کنم :19:

Mobham69
29-03-2012, 17:59
سلام
آیا گروه های داخل بازی (Factions) با هم مشکلی دارن ؟
یعنی متلا الان که توی دارک برادر هود ها هسم میشه برم توی گره دزد ها که توی ریفتن هستن هم عضو بشم هم زمان ؟
آخه خیلی جیب زنی میکنم کلی جنس دزدی دارم که باید آب کنمشون ! 2 تن فقط سلاح و زره تقریبا دارم و کلی زیر خاکی. مهارت در جیب زنی رسیده به 96 :21: میرم تو شهرا از یک کنار جیب همه رو میزنم ! آدمی نمونده که دیگه جیبشو بزنم !

loomina
29-03-2012, 23:38
سلام
آیا گروه های داخل بازی (Factions) با هم مشکلی دارن ؟
یعنی متلا الان که توی دارک برادر هود ها هسم میشه برم توی گره دزد ها که توی ریفتن هستن هم عضو بشم هم زمان ؟
آخه خیلی جیب زنی میکنم کلی جنس دزدی دارم که باید آب کنمشون ! 2 تن فقط سلاح و زره تقریبا دارم و کلی زیر خاکی. مهارت در جیب زنی رسیده به 96 :21: میرم تو شهرا از یک کنار جیب همه رو میزنم ! آدمی نمونده که دیگه جیبشو بزنم !

نه مشکلی با هم ندارن تازه بعضی جاها از هم کمک میگیرن. تنها گروه هایی که با هم مشکل دارن Imperials و stormcloaks هستن که فقط میشه تو یکیشون رفت.

DaRiOuShJh
30-03-2012, 14:47
والا اگه زیر 200 ساعت بازی کردی مطمئنا خیلی کارا مونده که انجام بدی فقط با هر کی که تونستی حرف بزن و رو نقشه هر جایی که cleared نیست یه سری بزن. در مورد dlc هم بله قراره بیاد ولی هنوز خبری نیست. این چند تا لینک واسه ماد هاس ولی اگه بگردی خیلی بیشتر هم میتونی پیدا کنی. فقط یه کپی از فایل های سیو بگیر قبل اجرای اینا.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2012%2F01%2F17%2Fthe-25-best-skyrim-mods%2F)
نه برادر
من از روی دو تا walkthrought رفتم همه چی تموم شده:31:
چند ده پست پیش هم آپلود کردم گزاشتمشون

دستت درد نکنه
به اینا هم سر میزنم ببینم چه خبره

IRAN_KING
30-03-2012, 20:35
در این مکان هستم.هنوز نور ها روشن نشدن !
یک مکعب دارم که در سمت راست میزارم 2 تا دکمه فعال میشه 2 تا دکمه سمت چپ چی لازم داره و از کجا باید پیدا کنم ؟؟؟

hoha881
30-03-2012, 21:11
باید سمت چپی ها رو اونقدر بچرخونی تا سمت راستی ها هم روشن بشن.
یک چند تا چیت بگم که خیلی با حالن اول دکمه بالا تب رو بزنین
Player.placeatme 000A2C8e این laydia رو زنده میکنه
coc qasmoke این برای سیستم های قوی که هنگ نکنه میبره به اتاقی که همه ی ایتم های بازی توش هست.

در کل بعد از این که aludin رو کشتیم چی کار بکنیم؟

loomina
30-03-2012, 21:50
coc qasmoke این برای سیستم های قوی که هنگ نکنه میبره به اتاقی که همه ی ایتم های بازی توش هست.

کوئستای فرعی , گشت و گزار , و قشنگ ترین قسمت بازی ( از نظر من ) که شامل daedra میشه. کوئستای این daedra از سرگرم کننده ترین بخش های بازیه.

راستی یه سوال , راهی هست که بشه از گلد بی نیاز شد؟ :31:
میخوام یه کاراکتر جدید بسازم یک سری کوئستارو که 2 یا چند راه داشتن رو انجام بدم دوباره , از اونجایی که کاراکتر اولیم یه چیزی تو مایه های rogue و warrior بود میخوام یه mage بسازم ولی چون این قدرتاشون گرونه حوصلم نمیشه :31:

sepand_salehi
30-03-2012, 21:56

بله این بزرگ ترین باگ بازیه. دیالوگ های شما با همون مرده اجرا می شه یا نه سریع می ره؟
با نصب پچ 1.5 بازی این مشکل حل می شه. یه بار از بازی خارج بشین و دوباره وارد بشین درست می شه.
سایت زیر هم یه سری اطلاعات داده که اگه مشکل حل نشد چی کار کنین. تو قزمت سرچ ساین زیر نام کوئست رو وارد کنید و در قسمت باگ های این کوئست اطلاعاتشو می تونید ببینید.

ali_agha1981
30-03-2012, 21:57
سلام
من میتونم با این سیستم بازی رو با کیفیت متوسط بازی بکنم ؟

cpu : Core i3 2100 - 3.10 GHz

MB: P8H67
ram :Corsiar 2x2 GB 1600
graphic : asus EAH 5750 1GB DDR5

hoha881
30-03-2012, 22:12
کوئستای فرعی , گشت و گزار , و قشنگ ترین قسمت بازی ( از نظر من ) که شامل daedra میشه. کوئستای این daedra از سرگرم کننده ترین بخش های بازیه.

راستی یه سوال , راهی هست که بشه از گلد بی نیاز شد؟ :31:
میخوام یه کاراکتر جدید بسازم یک سری کوئستارو که 2 یا چند راه داشتن رو انجام بدم دوباره , از اونجایی که کاراکتر اولیم یه چیزی تو مایه های rogue و warrior بود میخوام یه mage بسازم ولی چون این قدرتاشون گرونه حوصلم نمیشه :31:

دکمه بالا تب رو بزن
player.additem f 100000 بنویس و اینتر بزن 100000 تا طلا بهت میده.

loomina
31-03-2012, 12:35
دکمه بالا تب رو بزن
player.additem f 100000 بنویس و اینتر بزن 100000 تا طلا بهت میده.

اخ دمت گرم :31: لنگ همین بودم برای یه کاراکتر دیگه.

AhmadReza.
31-03-2012, 14:27

عجب رمز های باحالی بود دمت گرم:27:
من تو این اتاق ایتم ها coc qasmoke حبس شدم نمیدونم چطور بیام بیرون چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

hoha881
31-03-2012, 15:40
عجب رمز های باحالی بود دمت گرم:27:
من تو این اتاق ایتم ها coc qasmoke حبس شدم نمیدونم چطور بیام بیرون چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

بنویس
coc whiterun
خارج میشه از اتاق

رضا جنگنده
31-03-2012, 15:51
سلام دوستان
من بلاخره تصمیم گرفتم کوییست های اصلی رو برم.
الان رسیدم به اونجا که اژدها می خواد من رو سوار کنه.
الان دیگه دوباره زدم تو کار ول چرخی:31:
به همه توصیه می کنم از همون اول Smithing خودشون رو بالا ببرن چون زره ها و سلاح های آماده آشغالند.

AhmadReza.
31-03-2012, 18:38
من یه جا گیر کردم باید یه لباس معمولی بپوشی تا از یه در یه دود مانند قرمز میاد بیرون بعد باید به اون در SHUT بزنی من میزنم دره داره خورد میشه که بازی گیر میکنه...هیچ کاری هم نمیشه کرد.
چکار کنم
اون رمزه که مرحله رو رد میکنه کسی بلده..؟؟

hoha881
31-03-2012, 21:12
ببین این جواب میده
caqs
Automatically completes all stages of your primary quest

یا
movetoqt
Teleport to quest target

loomina
31-03-2012, 23:14
سلام دوستان
من بلاخره تصمیم گرفتم کوییست های اصلی رو برم.
الان رسیدم به اونجا که اژدها می خواد من رو سوار کنه.
الان دیگه دوباره زدم تو کار ول چرخی:31:
به همه توصیه می کنم از همون اول Smithing خودشون رو بالا ببرن چون زره ها و سلاح های آماده آشغالند.

البته من خودم حتی یک بار هم از این مهارت استفاده نکردم :31:
بیشتر ایتم هایی که تو کوئست ها بهم میدادن استفاده میکرم مثلا لباس های dark brotherhood یا nocturnal nightangle

loomina
01-04-2012, 00:38
راستی یه سوال

من یه مشکل پیدا کردم بعد از سری کوئستای markart گارد ها باگ شدن و هی بهم گیر میدن , صحبت هم که میکنم باز دوباره گزینه ها میاد و همینطور ادامه پیدا میکنه , از اونجایی که خیلی هم از شهرش خوشم میاد نمیدونم چیکار کنم

کسی کدی چیزی میدونه که این مشکل رو حل کنه؟ اون کدی که گارد ها اصلا گیر نمیدن رو نمیخوام اگر کد دیگه ای هست لطفا بگید.

pharm
01-04-2012, 02:39
Jazzbay از كجا ميشه گير اوورد?

hoha881
01-04-2012, 12:59
راستی یه سوال

من یه مشکل پیدا کردم بعد از سری کوئستای markart گارد ها باگ شدن و هی بهم گیر میدن , صحبت هم که میکنم باز دوباره گزینه ها میاد و همینطور ادامه پیدا میکنه , از اونجایی که خیلی هم از شهرش خوشم میاد نمیدونم چیکار کنم

کسی کدی چیزی میدونه که این مشکل رو حل کنه؟ اون کدی که گارد ها اصلا گیر نمیدن رو نمیخوام اگر کد دیگه ای هست لطفا بگید.

player.setcrimegold 0
این رو بنویسی دیگه مشکل با گاردها نداری.این جایزه دستگیریت رو به صفر میبره.

loomina
01-04-2012, 17:44
player.setcrimegold 0
این رو بنویسی دیگه مشکل با گاردها نداری.این جایزه دستگیریت رو به صفر میبره.

زدم ولی متاسفانه مشکل حل نشد , همچنان به خونم تشنن :31:

mehdiporbaba
02-04-2012, 10:30
این بازی خیلی باگ داره و از مراحل esbern به بعد شدیدا این باگها زیاد میشه

Переклад не
02-04-2012, 10:40
این بازی خیلی باگ داره و از مراحل esbern به بعد شدیدا این باگها زیاد میشه

نسخه ی بلک باکسش اینطوریه