PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21

aminzzzzz
30-01-2012, 02:54
سعید جان ممنون بخاطره این سایت باحاله.من رفتم توش این مرحل رو سرچ کردم revealing the unseen همین که توش گیر کردم توضیح داده بود که اگه نتونستم با جادو اون نورا رو بچرخونم باید چه کار کنم تا درست بشه اما نفهمیدم چه کار. یه زحمتی برات داشتم میشه شما برید تو این سایت خودتون ببینید و کامل برام توضیح بدید منون میشم

AlexMercer
30-01-2012, 03:07
قرار بود یه برنامه بیاد برای دستکاری بازی و ساخت زره و اسلحه توسط خود گیمر نیومده هنوز؟

dlc بازی کی میاد؟

لطفا در پروفایلم جواب بدین ممنون.

saeed_136915
30-01-2012, 09:59
سعید جان ممنون بخاطره این سایت باحاله.من رفتم توش این مرحل رو سرچ کردم revealing the unseen همین که توش گیر کردم توضیح داده بود که اگه نتونستم با جادو اون نورا رو بچرخونم باید چه کار کنم تا درست بشه اما نفهمیدم چه کار. یه زحمتی برات داشتم میشه شما برید تو این سایت خودتون ببینید و کامل برام توضیح بدید منون میشم

سلام
شما اون وسیله رو با جادو های Frostbite و Flames تنظیم میکنین ولی هیچی نمیشه؟؟
اگه آره میتونین با کنسول اون رو رد کنین اول کلید ~ روی کیبرد رو بزنین و این کد رو تایپ کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oomidd
30-01-2012, 11:02
سلام
من توی مرحلهی alduins bane گیر کردم
کتیبه رو باز میکنم بعد یک دمو از مبارزه alduin با 3 تا جنگ جو رو میبینم وقتی که تمام میشه از اونجا خارج نمیشه نمیدونم شاید باگ باشه چون شنیدم از اونجا خارج میشه بعد باید با alduin بجنگم ممنون میشم کمکم کنید

saeed_136915
30-01-2012, 11:37
سلام
من توی مرحلهی alduins bane گیر کردم
کتیبه رو باز میکنم بعد یک دمو از مبارزه alduin با 3 تا جنگ جو رو میبینم وقتی که تمام میشه از اونجا خارج نمیشه نمیدونم شاید باگ باشه چون شنیدم از اونجا خارج میشه بعد باید با alduin بجنگم ممنون میشم کمکم کنید

سلام بله باگ هست. اگه روی PC بازی میکنین میتونین با کنسول اون رو درست کنین. اول یه بار بازی رو Save کنین بعد کلید ~ روی کیبرد رو بزنین و کد پایینی رو تایپ کنین :

saeed_136915
30-01-2012, 12:15
با این کنسول چه کارایی که نمیشه کرد :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D37512535291445471261.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D12451335950054518366.jpg)

aminzzzzz
30-01-2012, 18:14
حیف شد من نمیتونم از کنسول استفاده کنم بخاطر اینکه رو ایکس باکس بازی میکنم

mjorh
30-01-2012, 21:35
با این کنسول چه کارایی که نمیشه کرد :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D37512535291445471261.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D12451335950054518366.jpg)

پسر از چ زاویه ای شات گرفتی؟:31: چرا اینجوریه؟

saeed_136915
30-01-2012, 22:03
پسر از چ زاویه ای شات گرفتی؟:31: چرا اینجوریه؟
به خاطر زاویه نیست با کد کنسول اینکارو کردم :31:. اگه خواستین امتحان کنین کدش اینه (قبل از زدن اینتر روی چیزی که میخوایین بزرگ یا کوچیک بشه یه بار کلیک کنین) :

به جای # یه عدد بزارین مثلا 500

Amir 3d
31-01-2012, 00:02
سلام دوستان من یه چند وقتیه این بازی رو نکردم دوباره اومدم ادامه اش رو بازی کنم
حالا تا اینجا اومدم باید چی کار کنم یه چند تا پست (3-4 صفحه پیش) یه بنده خدا عکس گذاشته بود اما من نفهمیدم چه جوریه چون عکسش 180 درجه با یکیه من فرق داشت
لازم به ذکره من فایربال دارم همون توپ آتشین که پرتابی هست اما یخ پرتابی ندارم؟!!
لطفا راهنمایی کنید چجوری اینجارو رد کنم در ضمن یکی از پایه ها بالا بود جای همون پایه های بالا که 4 تا دکمه داره که من رو پایهء سمت راست یه مکعب گذاشتم اما سمت چپی پایه نداره و دکمه ها که مثل پلک و چشمن خاموش و غیر فعالن؟!!
اینم عکس این ماموریتم لطفا کمک کنید :D

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_136915
31-01-2012, 00:05
سلام دوستان من یه چند وقتیه این بازی رو نکردم دوباره اومدم ادامه اش رو بازی کنم
حالا تا اینجا اومدم باید چی کار کنم یه چند تا پست (3-4 صفحه پیش) یه بنده خدا عکس گذاشته بود اما من نفهمیدم چه جوریه چون عکسش 180 درجه با یکیه من فرق داشت
لازم به ذکره من فایربال دارم همون توپ آتشین که پرتابی هست اما یخ پرتابی ندارم؟!!
لطفا راهنمایی کنید چجوری اینجارو رد کنم در ضمن یکی از پایه ها بالا بود جای همون پایه های بالا که 4 تا دکمه داره که من رو پایهء سمت راست یه مکعب گذاشتم اما سمت چپی پایه نداره و دکمه ها که مثل پلک و چشمن خاموش و غیر فعالن؟!!
اینم عکس این ماموریتم لطفا کمک کنید :D

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F14671274799762333576.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D14671274799762333576.jpg)

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F58231125518604531847.jpg)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D58231125518604531847.jpg)

سلام شما از سمت راست که دکمه ها فعاله هر کدوم رو سه چهار باز بزن (اولی رو سه چهار بار بزن بعد برو دومی) بعد از این کار اون دوتا کلید سمت چپ هم باز میشن

Amir 3d
31-01-2012, 00:21
سلام شما از سمت راست که دکمه ها فعاله هر کدوم رو سه چهار باز بزن (اولی رو سه چهار بار بزن بعد برو دومی) بعد از این کار اون دوتا کلید سمت چپ هم باز میشن
دمت گرم داداش:40::11::31:
حالا چرا دوستان چندی پیش:31:...گفته (نوشته):31::31:بودن که نمیدونم با جادو سردش کنی بعد گرمش کنی نور بتابه......قضیه چیه این که زودی حل شد:20:
دستت درد نکنه نکته انحرافی داشت من گفتم شاید مکعبی ...چیزی...میخواد...:31:
مرسی سعید اقا:11:

Amir 3d
31-01-2012, 00:37
شرمنده نمیخوام دیگه تو این بازی الاف شم آخه این بازی آدمو کم کم پیر میکنه میخوام سر و تهشو هم بیارم
بازی قشنگ و خوبیه و آدم ازش خسته نمیشه به نظر من اما همین محدودیت وزن و ... کمی اعصاب خورد کن میشه که اون هم با کمک داداشم حلیدم آخه نه که تو خط ترینره رفت واشس پیدا کرد من اول استفاده نمیکردم ترینرو آخه بی مزه میشه اما چون داداشم گفت پیرت میکنه زدم اما حالشو میبرم کلی وزنم بالاست ترینرو میزارم واسه دوستان تا از وزن راحت شن
نحوه استفاده
1.اول ترینر
2.اجرای بازی
3.کلیدهای F
F1 کار نمیکنه ؟!!!!
خون و وزن و افزایش پول و هر چی که برداشتنیه که F6
تعداد رو وارد کنید بعد هر چی رو که میخواهید اضافه کنید بندازید یا استفاده کنید تا به تعدادی که وارد کردید اضاف بشه

دانلود ترینر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

200کیلوبایت

Amir 3d
31-01-2012, 01:26
آقا دوباره باز گیر کردم نمیدونم باگ دارم یا نه اون الدرو بردم جای همون اژی دوستم D: بعد یه خاطراتی رو نشون داد
(یکی بگه چی شده بود داستانشو اگه بلته بگه ما هم بفهمیم ...)
حالا باید اون اژدها پیره رو بکشم از اون قدرت استفاده میکنم (شووتس)
اژدها افکتی میشه میشه حالا بزن و کی نزن هرچی میزنمش خونش کم نمیشه؟؟!!
تومارو باز میکنم بازم نمیشه همش سرگیجه میگیره چیکار کنم..... باگه.....مشکل چیه؟؟؟!!!چجوریه ....چه شکلیه؟؟...D:

erfan_illidan
31-01-2012, 05:41
سلام دوستان کسی میدونه بازی shout alduin داره یا نه؟

G.D.ragon.Ir
31-01-2012, 07:07
به نظر شما نسبت 2 health و 1 stamina (انتخابی که موقع لول اپ بهمون داده میشه) برای یک 2h warrior خوبه؟ یا تبدیلش کنم به 3 health و 1 stamina ؟

aramesh_61
31-01-2012, 09:46
دوستان من توی ماموریت Locate the elder scrole گیر کردم، توی ماموریت میگه که برو winterhold و از اون orc که کتابخونه داره بپرس، وقتی میرم پیشش همه صحبتهایی که میتونم باهاش داشته باشم رو انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته! نه میگه که برو از کس دیگه ای بپرس نه میگه که فلان کارو بکن، کلا هیچی نمیشه! از کس دیگه ای باید بپرسم یا کار دیگه ای باید بکنم؟ ممنون

alirezajah
31-01-2012, 09:48
دمت گرم داداش:40::11::31:
حالا چرا دوستان چندی پیش:31:...گفته (نوشته):31::31:بودن که نمیدونم با جادو سردش کنی بعد گرمش کنی نور بتابه......قضیه چیه این که زودی حل شد:20:
دستت درد نکنه نکته انحرافی داشت من گفتم شاید مکعبی ...چیزی...میخواد...:31:
مرسی سعید اقا:11:
داداش اون مرحله با این مرحله که شما سوال کردی فرق داره :46:

Amir 3d
31-01-2012, 10:31
آقا دوباره باز گیر کردم نمیدونم باگ دارم یا نه اون الدرو بردم جای همون اژی دوستم D: بعد یه خاطراتی رو نشون داد
(یکی بگه چی شده بود داستانشو اگه بلته بگه ما هم بفهمیم ...)
حالا باید اون اژدها پیره رو بکشم از اون قدرت استفاده میکنم (شووتس)
اژدها افکتی میشه میشه حالا بزن و کی نزن هرچی میزنمش خونش کم نمیشه؟؟!!
تومارو باز میکنم بازم نمیشه همش سرگیجه میگیره چیکار کنم..... باگه.....مشکل چیه؟؟؟!!!چجوریه ....چه شکلیه؟؟...D:

اینو جواب بدید گیر کردم همون اژدها alduin چطوری نابودش کنم....خونش کم نمیشه اصلا...!!!

saeed_136915
31-01-2012, 10:39
اینو جواب بدید گیر کردم همون اژدها alduin چطوری نابودش کنم....خونش کم نمیشه اصلا...!!!

اون Shout ای که تازه بدست آوردین (Dragonrend) رو روی الدوئین بزنین

Amir 3d
31-01-2012, 15:12
[/COLOR]
اون Shout ای که تازه بدست آوردین (Dragonrend) رو روی الدوئین بزنین

سعید جان نوشتم که....
اونو میزنم(Shout) افکتی میشه (مثل یخ) میآد رو زمین میشینه اما هرچی با شمشیر میزنم خونش کم نمیشه ...:13: باگ از منه؟!:19:

M e i s a m
31-01-2012, 15:30
[/COLOR]

سعید جان نوشتم که....
اونو میزنم(Shout) افکتی میشه (مثل یخ) میآد رو زمین میشینه اما هرچی با شمشیر میزنم خونش کم نمیشه ...:13: باگ از منه؟!:19:

نه باگ نیست طرف سگ جونه! بزنش تا بمیره!! ترکیب جادو + شمشیر + کمان رو با هم بزنید

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

به نظر شما نسبت 2 health و 1 stamina (انتخابی که موقع لول اپ بهمون داده میشه) برای یک 2h warrior خوبه؟ یا تبدیلش کنم به 3 health و 1 stamina ؟

اونو خودتون باید تشخیص بدید! اگر مصرف شمشیریتون بالاست استامینا 2 و هلث 1 به نظرم خوبه ولی اگر زیاد ضربه قدرتی نمیزنید برعکسش! اگر مثل من جادو و کمان هم مصرف میکنید هلث 2 و استامینا 1 و جادو 1 یا اصلا مساوی با هم! ولی مساوی نکنید اصلا خوب نیست...

erfan_illidan
31-01-2012, 16:42
یکی جواب ما رو هم بده لطفا

G.D.ragon.Ir
31-01-2012, 16:52
اونو خودتون باید تشخیص بدید! اگر مصرف شمشیریتون بالاست استامینا 2 و هلث 1 به نظرم خوبه ولی اگر زیاد ضربه قدرتی نمیزنید برعکسش! اگر مثل من جادو و کمان هم مصرف میکنید هلث 2 و استامینا 1 و جادو 1 یا اصلا مساوی با هم! ولی مساوی نکنید اصلا خوب نیست...
ضربه قدرتی, که هروقت آماده بود میزنم. چون سپر ندارم گفتم 2 health و 1 stamina (چون فعلآ اوایل بازی هستم و از وضعیت باس های آخر بازی, خبر ندارم, میترسم که هیروم اونجا کم بیاره). سمت جادو و کمان هم اصلآ نمیرم

aminzzzzz
31-01-2012, 19:39
سلام من چندتایی سوال داشتم امیدوارم کسن بتونه راهنماییم بکنه
1.lether و ectoplasm از کجا گیرم میاد واسه بالا بردن قدرت اسلحه هام میخوام
2.چندتا ایتم دارم نمیدونم باید چه کارشون کنم نه میشه دورشون انداخت و نه فروختشون اینا هم اسم هاشونmystic tuning glove)(.radiant rament fin clothes.rjorns drum .runed lxicon.لباسه سبز رنگ /دست کش مشکی با خطهای سفید .مکعب........
3.من خیله وقته که جادوی گرگ نما رو گرفتم ایا تو روند بازی تاثیر داره مثلا نشه یک ماموریتو به خاطره اینکه گرگنما هستم بگذرونم اگه که اینجور هست لطف کنید بگید که چطوری به حالت اول برمیگرده یا اگه به حالت اول برگشت میشه دوباره گرگ شد اخه خیلی حال میده وقته که گرگه

saeed_136915
31-01-2012, 20:16
یکی جواب ما رو هم بده لطفا

یعنی چی؟؟؟

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

سلام من چندتایی سوال داشتم امیدوارم کسن بتونه راهنماییم بکنه
1.lether و ectoplasm از کجا گیرم میاد واسه بالا بردن قدرت اسلحه هام میخوام
2.چندتا ایتم دارم نمیدونم باید چه کارشون کنم نه میشه دورشون انداخت و نه فروختشون اینا هم اسم هاشونmystic tuning glove)(.radiant rament fin clothes.rjorns drum .runed lxicon.لباسه سبز رنگ /دست کش مشکی با خطهای سفید .مکعب........
3.من خیله وقته که جادوی گرگ نما رو گرفتم ایا تو روند بازی تاثیر داره مثلا نشه یک ماموریتو به خاطره اینکه گرگنما هستم بگذرونم اگه که اینجور هست لطف کنید بگید که چطوری به حالت اول برمیگرده یا اگه به حالت اول برگشت میشه دوباره گرگ شد اخه خیلی حال میده وقته که گرگه

1- از آهنگرا یا مغازه داره بخرین
2- این آیتم ها مربوط به کوئست هاییه که باید انجام بدین معمولا در حین انجام کوئست اونارو از دست میدین.(البته بعضی ها هم به خاطر باگ حتی بعد از تموم کردن کوئست هم توی Inventory میمونه. مثل طبل و فلوت که هنوز توی وسایل من مونده)
3- خیر کوئستی نیست که به خاطر گرگنما بودن نتونین اون رو برین. اگه خواستین دیگه گرگنما نباشین باید کوئست های Companions رو برین. (توی Whiterun)

M e i s a m
31-01-2012, 21:07
ضربه قدرتی, که هروقت آماده بود میزنم. چون سپر ندارم گفتم 2 health و 1 stamina (چون فعلآ اوایل بازی هستم و از وضعیت باس های آخر بازی, خبر ندارم, میترسم که هیروم اونجا کم بیاره). سمت جادو و کمان هم اصلآ نمیرم

به نظرم کار درستی نیست کلا جادو و کمان رو بذارید کنار
یکیشون رو تقویت کنید ولی باقی رو کلا 0 نذارید! بعدا مشکل میشه

aminzzzzz
31-01-2012, 23:56
این ایتم کجاگیرم میاد ectoplasm واسه قوی کردن یه شمشیر مخوام من خیلی رفتم جلو این ایتمو کسی تو بازار نداره که ازش بخرم شمشیره هم به شکل روحه ابی هست
راستی به نظرتون این بازی کی تمام میشه؟لازم به ذکرم هست که باید بگم تازمانی که کردیتس اتوماتیک فعال نشه یعنی اینکه بازی هم تمام نشده. همون نوشته اخر هربازی رو میگم

Amir Hossein
01-02-2012, 00:06
سلام
مجددا مقادیری سوال داشتیم که امیدواریم دوستان دانسته هاشون رو با ما به اشتراک بذارن:31:

1-من الان حدودا 47 تا کوئست رو تموم کردم.میدونم که بازم هست.چیتی نیست که کوئست ها بیاد تو لیستم بعد برمشون(نه اینکه کوئستو بگیرم)
2-اینکه لباس ها ست باشه یا نه فرق داره؟ چون من از هر قسمتی که قویتر بود رو دارم استفاده میکنم
3-من بعضی از این غار های nord ها (اگه درست گفته باشم) رو تا آخر رفتم ولی علامت clear بغلش نیومد. چه کاری نکردم؟(کلفتشون رو کشتم+اون ورد مخضوص رو هم پیدا کردم)
4-میشه یه جادو رو از رو اصلحه برداشت؟
5-یه جا به یه در رسیدم که جادویی شده و وقتی میخوام بازش کنم میگه نمیشه! چه جوری باید جادوش رو بردارم؟(البته با چیت ازش رد شدم:31:)
6-وقتی ازدها رو میکشیم یه اتفاقی میافته(نورانی میشیم) این یعنی چی؟
7-اینکه دوستان خرتو پرت هارو با هم ترکیب میکنن و یه چیز خفن درست میکنن چه جوریه؟ منم میخوام:31:
8-غیر از تمرین و کتاب و افرادی که یاد میدن. راهی نیست که مهارت آهنگری رو بشع برد بالا؟
9-بازی چند تا لول داره؟ بی نهایته؟
10-من این بازی رو روزی 11 ساعت بازی میکنم. به نظر شما کمه:31::31::31:

mer30

saeed_136915
01-02-2012, 00:16
این ایتم کجاگیرم میاد ectoplasm واسه قوی کردن یه شمشیر مخوام من خیلی رفتم جلو این ایتمو کسی تو بازار نداره که ازش بخرم شمشیره هم به شکل روحه ابی هست
راستی به نظرتون این بازی کی تمام میشه؟لازم به ذکرم هست که باید بگم تازمانی که کردیتس اتوماتیک فعال نشه یعنی اینکه بازی هم تمام نشده. همون نوشته اخر هربازی رو میگم

سلام عزیز بازی هیچ وقت تموم نمیشه. کوئیست های Dark Brotherhood و Companions و Thieves Guild هی تکرار میشن.
واسه پیدا کردن اون آیتم هم اینجا رو ببینین . محل های پیدا کردنشو نوشته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminzzzzz
01-02-2012, 00:32
اخر نتونستم این مرحلرو تمام کنم revealing the unseen نمیدونم چه کار کنم همه کار کردم همه راهی رو رفتم دیگه فکری به سرم نمیزنه نورا تو سقف چسبیدن

aramesh_61
01-02-2012, 01:10
دوستان من توی ماموریت Locate the elder scrole گیر کردم، توی ماموریت میگه که برو winterhold و از اون orc که کتابخونه داره بپرس، وقتی میرم پیشش همه صحبتهایی که میتونم باهاش داشته باشم رو انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته! نه میگه که برو از کس دیگه ای بپرس نه میگه که فلان کارو بکن، کلا هیچی نمیشه! از کس دیگه ای باید بپرسم یا کار دیگه ای باید بکنم؟ ممنون
کسی میتونه کمکی بکنه؟

erfan_illidan
01-02-2012, 04:08
داداش یعنی چی نداره اژدها اخر بازی رو میگم(alduin) یه قدرتی داره که از اسمون گولهای اتیش میاد رو زمین میخواستم بدونم این shout از کجا گیر بیارم؟؟کسی اکه میدونه بکه ممنون میشم

G.D.ragon.Ir
01-02-2012, 07:24
کجاها برای فروش ایتم بهتر هستند؟ (جاهایی که انواع ایتم ها رو بخرن)

letherمیتونید خودتون هم بوسیله دستگاه Tanning Rack بسازید, البته به پوست حیوانات (مثل Wolf Pelt) نیاز دارید

داداش یعنی چی نداره اژدها اخر بازی رو میگم(alduin) یه قدرتی داره که از اسمون گولهای اتیش میاد رو زمین میخواستم بدونم این shout از کجا گیر بیارم؟؟کسی اکه میدونه بکه ممنون میشم

توانایی متفاوتی وجود داره به نام Dragon Shout یا همون Shout که برای استفاده از این Shout ها باید روح اژدها رو جذب کنی (با کشتن اژدها) توضیحات کامل تر تو لینک بالا است. فقط همینو بگم که برای استفاده از shot باید کلید "تب" رو بزنید, گزینه جادو رو انتخاب کنید بعد برید قسمت shot و هرکدوم رو که نیاز داشتی (و فعالشون کرده بودید) رو انتخاب کنید و در بازی با کلید z ازش استفاده کنید

saeed_136915
01-02-2012, 13:50
سلام دوستان یه جای خیلی باحال پیدا کردم کسی اینجا رفته ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D14728163594667189310.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D56540972610933229989.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D54962990190692189562.jpg)

اسم این محل Shalidor's Maze هست توی Labyrinthian . توی همون Labyrinthian یه در هست که به این محل راه داره.
__________________________________________________ ____

یه چیز دیگه هم این :

به نظرتون این مجسمه شبیه یه کاراکتر توی جنگ ستارگان نیست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D86330953070463611011.jpg)

aristocrat
01-02-2012, 15:25
داداش یعنی چی نداره اژدها اخر بازی رو میگم(alduin) یه قدرتی داره که از اسمون گولهای اتیش میاد رو زمین میخواستم بدونم این shout از کجا گیر بیارم؟؟کسی اکه میدونه بکه ممنون میشم اون قدرت رو نمیتونید به دست بیارید ولی یه قدرت دیگه هست که شبیه همینه رعد و برق میزنه اسمش Storm call هست. فکر کنم الان اون قدرت رو داشته باشی.

کسی میتونه کمکی بکنه؟ وقتی که صحبت کردی باهاش بعدش میره دو تا کتاب میذاره روی میز اون دو تا رو بخون و دوباره باهاش صحبت کن.

1-من الان حدودا 47 تا کوئست رو تموم کردم.میدونم که بازم هست.چیتی نیست که کوئست ها بیاد تو لیستم بعد برمشون(نه اینکه کوئستو بگیرم)
2-اینکه لباس ها ست باشه یا نه فرق داره؟ چون من از هر قسمتی که قویتر بود رو دارم استفاده میکنم
3-من بعضی از این غار های nord ها (اگه درست گفته باشم) رو تا آخر رفتم ولی علامت clear بغلش نیومد. چه کاری نکردم؟(کلفتشون رو کشتم+اون ورد مخضوص رو هم پیدا کردم)
4-میشه یه جادو رو از رو اصلحه برداشت؟
5-یه جا به یه در رسیدم که جادویی شده و وقتی میخوام بازش کنم میگه نمیشه! چه جوری باید جادوش رو بردارم؟(البته با چیت ازش رد شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
7-اینکه دوستان خرتو پرت هارو با هم ترکیب میکنن و یه چیز خفن درست میکنن چه جوریه؟ منم میخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
8-غیر از تمرین و کتاب و افرادی که یاد میدن. راهی نیست که مهارت آهنگری رو بشع برد بالا؟
9-بازی چند تا لول داره؟ بی نهایته؟
10-من این بازی رو روزی 11 ساعت بازی میکنم. به نظر شما کمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر نکنم.
2. فقط از لحاظ heavy armor و light armor بودن فرق میکنه. مثلا اگه perk heavy armor گرفتی باید کلا heavy armor بپوشی.
3. اطلاعاتی در این مورد ندارم. شاید باید یه کوئست رو تکمیل کنی تا اون غار clear بشه.
4. نه. ولی میشه با disenchant یه جادو رو از اسلحه یا لباس یاد بگیری و توی اسلحه های و لباس های دیگه دیگه بکار ببری. البته اسلحه یا لباس به کلی نابود میشه.
5. اشتباه کردی. فکر کنم کوئست رو خراب کردی. اون در وقتی باز میشه که یه کوئست بهت میدن و بعدش میری اونجا یه روح رو باید دنبال کنی بعدش وقتی داری برمی گردی همون روح در رو برات باز میکنه.
6. dragon soul بدست میاری یعنی روح اژدها بدست میاری. وقتی که Shout یاد گرفتی با دکمه R یک Dragon soul رو برای همون Shout مصرف می کنی. هر Shout از سه تا قسمت تشکیل شده و هر قسمت هم یک dragon soul لازم داره.
7. باید خودت یاد بگیری :31:
8. بله هرچی میتونی iron dagger بساز.
9. وقتی تمام مهارت ها رو 100 کنی تا لول 81 میتونی بری بعد از اون دیگه لول آپ نمیشی.
10. بسیار کمه :31:

G.D.ragon.Ir
01-02-2012, 18:47
اگر perk زیر رو گرفته باشید فرق میکنه
Matching Set: Additional 25% Armor bonus if wearing a matched set of Heavy Armor
Matching Set: Additional 25% Armor bonus if wearing a matched set of Light Armor

perk زیر, حالت کلی داره
Well Fitted: 25% Armor bonus if wearing all Heavy Armor: head, chest, hands, feet
Custom Fit: 25% Armor bonus if wearing all Light Armor: head, chest, hands, feet

Ali_softcenter
01-02-2012, 23:00
آقا یه خواهش دارم و یه سوال :دی

خواهش :

میشه یکی این مد تابستون رو 7 مگم بیشتر نیست واسه ما یه جا آپ کنه؟ از سرور خودش نمیشه گرفت خیلی کنده سرعتش..

سوال :

یه ماموریت گرفتم میگه برو خون دارک الف و نمیدونم یه ارک و یه وود الف و اینا رو بیار..از کجا این ها رو پیدا کنم؟ را بیفتم دونه به دونه شهر ها رو بگردم که ببینم کی دارک الفه؟ مگه الافم؟

alirezajah
01-02-2012, 23:26
آقا یه خواهش دارم و یه سوال :دی

سوال :

یه ماموریت گرفتم میگه برو خون دارک الف و نمیدونم یه ارک و یه وود الف و اینا رو بیار..از کجا این ها رو پیدا کنم؟ را بیفتم دونه به دونه شهر ها رو بگردم که ببینم کی دارک الفه؟ مگه الافم؟

نمی خواد دنبالشون بگردید. همینطور که بازی کنید کم کم همه رو پیدا می کنید. من که بعد از یکی دو روز دیدم خودش پیام داد این کوئست انجام شده یعنی همینطور که داشتم می گشتم کم کم از همه نمونشون کشتم :دی

erfan_illidan
02-02-2012, 01:02
سلام دوستان لول تا چند میتونیم ببریم بالا؟کلا چند تا perk میتونیم استفاده کنیم؟؟لطفا یکی دقیق بگه چند تا perk میتونیم بزنیم؟

Amir Hossein
02-02-2012, 01:04
سلام بابت جوابها ممنون. کلی روشن شدیم

5. اشتباه کردی. فکر کنم کوئست رو خراب کردی. اون در وقتی باز میشه که یه کوئست بهت میدن و بعدش میری اونجا یه روح رو باید دنبال کنی بعدش وقتی داری برمی گردی همون روح در رو برات باز میکنه.

آهان خوب گرفتی
من از کوئست نرفته بودم اونجا محض کنجکاوی رفته بودم:31:
روح رو دنبال میکنم میره اون پایین مایینا میشینه. نمیشه هم باهاش حرف زد!
اگه مال یه کوئست خاصه میشه بگی کجا باید کوئست رو بگیرم

بازم اگه تونستی برای سوال 7 هم یه راهنمایی بکن:31:

دوستان یه سوال دیگه هم دارم:31:
ما این گردن بند مارا رو انداختیم ولی برای هیچ زنی اون گذینه نمیاد تا بهش پیشنهاد ازدواج بدم:31:
(غیر از یدونه از اون مار ها که تو INN ریفتن کار میکرد:2:)

Iman-Emperatour
02-02-2012, 01:17
من بازی رو نصب کردم ولی بعد از نصب این پیغام ظاهر میشه و آیکن Steam روی دکستاپو میزنم این پیغام میاد برام
ایکن بازی کجاست؟!

virus2009
02-02-2012, 03:06
7-اینکه دوستان خرتو پرت هارو با هم ترکیب میکنن و یه چیز خفن درست میکنن چه جوریه؟ منم میخوام:31:

1. چیت داره ولی اگه اون همه کوئست رو یهویی اضافه کنی ممکنه از بازی بپره بیرون حالا میخوای یک امتحان بکن : saq
7. منظور از خرت و پرت و چیز خفن چیه ... ؟؟؟
با آلکمی میشه گیاهان و مواد خوراکی رو با هم قاطی کرد و سم و Potion ساخت
و با Atronach Forge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میشه آیتم های متفرقه ای ساخت

سلام دوستان لول تا چند میتونیم ببریم بالا؟کلا چند تا perk میتونیم استفاده کنیم؟؟لطفا یکی دقیق بگه چند تا perk میتونیم بزنیم؟

کلا تا لول 81 میره بالا که در این صورت همه توانایی ها به 100 میرسن و 81 پرک هم میگیری ( هر لول 1 دونه پرک ) اگه اشتباه نکنم

ما این گردن بند مارا رو انداختیم ولی برای هیچ زنی اون گذینه نمیاد تا بهش پیشنهاد ازدواج بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(غیر از یدونه از اون مار ها که تو INN ریفتن کار میکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با هر کسی نمیشه ازدواج کرد
لیست کسانی که باهاشون میشه ازدواج کرد اینجاست :

من بازی رو نصب کردم ولی بعد از نصب این پیغام ظاهر میشه و آیکن Steam روی دکستاپو میزنم این پیغام میاد برام
ایکن بازی کجاست؟!

شما هنوز بازی رو نصب نکردی
Install.exe رو اجرا کن و بازی رو نصب کن و اگه مشکل داشتی پست اول تاپیک زیر رو مطالعه کن :

مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aristocrat
02-02-2012, 15:03
این آپدیت 1.4 بازی اومده میگن خیلی توی بهتر شدن بازی کمک کرده مخصوصا برای اونایی کامپیوترشون ضعیفه. اینطور که نشون میده خیلی از کوئست ها رو هم درست کرده. اگه کسی لینکی چیزی داره دریغ نکنه.

NEW FEATURES

Skyrim launcher support for Steam Workshop (PC)

BUG FIXES

General optimizations for memory and performance
Fixed occasional issue with armor and clothing not displaying properly when placed on mannequin's in player's house. (PS3)
Improved compiler optimization settings (PC)
Long term play optimizations for memory and performance (PS3)
Memory optimizations related to scripting
Fixed crashes related to pathing and AI
Fixed crash in Haemar's Shame if player had already completed "A Daedra's Best Friend"
Fixed rare crash with loading saved games
Fixed issue with accented characters not displaying properly at the end of a line
Master Criminal achievement/trophy unlocks properly in French, German, Spanish and Italian
Fixed issue where dragon priest masks would not render correctly
Fixed issue where quests would incorrectly progress after reloading a save
Fixed issues with placing and removing books from bookshelves in the player's home
Fixed issue where weapon racks and plaques would not work correctly in player's house if player immediately visits their house before purchasing any furnishing.
Fixed issue where the player house in Windhelm would not clean up properly
Fixed crash related to giant attacks and absorb spells
Fixed issue with ash piles not cleaning up properly
Fixed occasional issue where overwriting an existing save would fail
Fixed memory crash with container menu
Fixed infinite loop with bookshelves
Fixed issue where traps in Shalidor's Maze would not work properly in French, German, Spanish and Italian versions
Fixed issue where transforming back to human from werewolf would occasionally not fail
Bows and daggers will display properly when placed on weapon racks

QUEST FIXES

The Unusual Gem inside the Thalmor Embassy is now accessible after finishing "Diplomatic Immunity"
In "Breaching Security", the quest token is no longer required to receive a fortune reading from Olava the Feeble
Fixed issue where Galmar would not complete Joining the Stormcloaks properly if "Season Unending" was an active quest
Fixed issue where starting "Season Unending" after finishing "Joining the Stormcloaks" would prevent "The Jagged Crown" from starting properly.
Fixed issue progressing through "Message to Whiterun" while "Season Unending" was still open would block progression for both quests.
In "Arniel's Endeavor", fixed issue where a quest journal would trigger multiple times
In "Forbidden Legend", the amulet fragment can no longer disappear after player leaves a dungeon without taking it
Fixed rare issue in "Forbidden Legend" where killing Mikrul Gauldurson while sneaking would make his corpose unaccessible
In "The White Phial", the phial can no longer disappear if player leaves dungeon without taking it
"The White Phial" will now start properly if player already has a briar heart in their inventory
Player can no longer get stuck in Misty Grove after completing "A Night to Remember"
Fixed issue where leaving Riften during "A Chance Arrangement" would prevent quest from progressing
In "Darkness Returns", a door in Twilight Sepulcher will properly open if the player leaves the dungeon for an extended period of time before completing the quest
In "Under New Management", if the player leaves the Oculory for an extended period of time after placing the focusing crystal and returns, the quest will proceed correctly
"Onmund's Request" will now start properly if player has already found Enthir's staff before receiving this quest
Fixed instance where Tonilia would stop buying stolen items and also would not give Guild Leader Armor
"Repairing the Phial" will start properly if player already has unmelting snow or mammoth tusk in their inventory
Finding Pantea's Flute before speaking with Pantea no longer prevents her quest from updating
In "The Coming of the Dawn", fixed rare instance where a quest object would spawn incorrectly on the Katariah during Hail Sithis
Fixed rare issue in "The Mind of Madness" where player is unable to equip the Wabbajack
Fixed issue in "Pieces of the Past" where Mehrunes Dagon's Razor will not trigger properly if player leaves the cell for extended period of time before activating it
"Blood's Honor" will start properly if you visited and completed Driftshade and an extended period of time passes before starting the quest.
Fixed rare issue where "Dampened Spirits" would not start properly
Fixed issue where player would be unable to become Thane of Riften if they purchased a home first
Fixed issue where killing guards in Cidhna Mine woud block progression for "No One Escapes Cidhna Mine"
Fixed numerous issues with "Blood on the Ice" not triggering properly
In "Blood on the Ice", Calixto can now be killed if player owns a house in Windhelm
In "The Cure for Madness", killing Cicero then resurrecting him no longer impedes quest progress
Fixed rare issue in "To Kill an Empire" where an NPC would fail to die properly
Clearing Knifepoint Ridge before starting "Boethiah's Champion" no longer prevents quest from starting.

اگه مال یه کوئست خاصه میشه بگی کجا باید کوئست رو بگیرماز bard colleage توی Solitude.

virus2009
02-02-2012, 15:43
آپدیت 1.4 در تاپیک حل مشکلات بازی قرار داده شد :

kumarbaz
02-02-2012, 17:18
آپدیت 1.4 در تاپیک حل مشکلات بازی قرار داده شد :

این که نسخه Beta هستش، نسخه اصلی نیست!

virus2009
02-02-2012, 17:29
این که نسخه Beta هستش، نسخه اصلی نیست!

این آپدیت رو خود بتزدا داده
درسته نسخه بتا هستش ولی مشکلی فکر نکنم داشته باشه
جالا باید تست کنیم ببینیم چطوریه

pcali
02-02-2012, 17:46
من توی مرحله Diplomatic Immunity گیر کردم چقدر سخته این سربازهای لعنتی رو بکشی بعد از اینکه اطلاعات مربوط به دراگون رو جمع کردیم باید از اونجا فرار کنم توی یکی از اتاقها همون جایی که زندان هستش یک در روی زمینه کلیدش رو باید از کجا بیارم آخه توی سایتهای خارجی راهنمایی کرده بود باید سربازها رو بکشی درسته آخه چه جوری نامردها همشون میریزن سرم پدرم رو در میارن تو رو به Skyrim قسمتون میدم راهنمایی کنین اعصابم خرد شد:34::weird:

virus2009
02-02-2012, 18:16
من توی مرحله Diplomatic Immunity گیر کردم چقدر سخته این سربازهای لعنتی رو بکشی بعد از اینکه اطلاعات مربوط به دراگون رو جمع کردیم باید از اونجا فرار کنم توی یکی از اتاقها همون جایی که زندان هستش یک در روی زمینه کلیدش رو باید از کجا بیارم آخه توی سایتهای خارجی راهنمایی کرده بود باید سربازها رو بکشی درسته آخه چه جوری نامردها همشون میریزن سرم پدرم رو در میارن تو رو به Skyrim قسمتون میدم راهنمایی کنین اعصابم خرد شد:34::weird:

اگه خیلی برات سخته ، برو تو قسمت setting و درجه سختی رو بزار روی Novice
اگه تو PC بازی میکنی و خواستی چیت بزنی ، کنسول رو باز کن و روی هرکی که میخوای بمیره کلیک کن و Kill رو تایپ کن

aristocrat
02-02-2012, 18:56
این آپدیت رو خود بتزدا داده
درسته نسخه بتا هستش ولی مشکلی فکر نکنم داشته باشه
جالا باید تست کنیم ببینیم چطوریهدرسته نسخه بتا قبلا اومده بود و مشکلی نداشت الان نسخه اصلیش هم اومده. اگه تونستی نسخه اصلیش رو هم بذار دستت درد نکنه.

من توی مرحله Diplomatic Immunity گیر کردم چقدر سخته این سربازهای لعنتی رو بکشی بعد از اینکه اطلاعات مربوط به دراگون رو جمع کردیم باید از اونجا فرار کنم توی یکی از اتاقها همون جایی که زندان هستش یک در روی زمینه کلیدش رو باید از کجا بیارم آخه توی سایتهای خارجی راهنمایی کرده بود باید سربازها رو بکشی درسته آخه چه جوری نامردها همشون میریزن سرم پدرم رو در میارن تو رو به Skyrim قسمتون میدم راهنمایی کنین اعصابم خرد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدترین مرحله بازی همون مرحله هست خیلی زجر کشیدم تا ردش کردم. درجه سختی رو بذار روی novice بعدش که رد کردی دوباره بذار روی نرمال.

virus2009
02-02-2012, 19:23
درسته نسخه بتا قبلا اومده بود و مشکلی نداشت الان نسخه اصلیش هم اومده. اگه تونستی نسخه اصلیش رو هم بذار دستت درد نکنه.

فعلا که همین نسخه جدیدا اومده
تو ویکی بازی هم نوشته
حالا باید دید نسخه اصلی هم هست یا فقط همینه

saeed_136915
02-02-2012, 20:20
من این آپدیت جدید رو زدم ولی تفاوتی ندیدم. همون باگ Bards College که توی توضیحات نوشته بود که درست شده واسه من هنوز مونده. شاید اگه از اول برم دیگه نمونه . فقط به نظرم فریم ریت بازی بهتر شده

Captain Sj
02-02-2012, 22:46
دوستان وقتي مي خواي زن بگيري با ز صحبت مي كني ميري معبد Mara و با اون مرتيكه Marmal صحبت مي كني بعدش من ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد.

Shadow-Man
02-02-2012, 22:59
وقتی باهاش صخبت کردید میرید بیرون. شب که شد برمیگردید معبد مارا و باقی ماجرا....

Captain Sj
02-02-2012, 23:05
وقتی باهاش صخبت کردید میرید بیرون. شب که شد برمیگردید معبد مارا و باقی ماجرا....
كامل بدون سانسور صحبت كن ببينم چي ميگي ؟

saeed_136915
02-02-2012, 23:16

خوشبختانه تو این بازی چیزی نیست که سانسور بشه. بعد از مراسم خانم میرین خونه و بعدش هیچی

Ali_softcenter
03-02-2012, 00:35
یعنی هیچ کس مد تابستون رو نگرفته؟

نه اینجا کسی کمک کرد نه بازی سنتر!

Shadow-Man
03-02-2012, 12:15

منظورم از باقی ماجرا مراسم عقد و عروسی و این حرفا بود
اول دیالوگ های مربوط به ازدواج را با کسی که میخواین باهاش ازدواج کنید میزنید
بعد میرید معبد مارا با اون یارو حرف میزنید
می رید بیرون
شب که شد بر میگردید تو معبد همه جمعا عروسی میکنید مبارکه :دی
از اون باقی ماجرا ها هم نداره :دی

alirezajah
03-02-2012, 17:40
دوستان وقتي مي خواي زن بگيري با ز صحبت مي كني ميري معبد Mara و با اون مرتيكه Marmal صحبت مي كني بعدش من ديگه نمي دونم بايد چيكار كنم راهنمايي كنيد.
راه بهتر اینه که بعد از اینکه با راهب معبد صحبت کردی دکمه t رو بزن و تا شب اونجا صبر کن. چون اگر بری ببیرون ممکنه به موقع نرسی :دی

3Dmajid
03-02-2012, 17:41
آقا یکی بگه قضیه این بازی چیه کلا !
باید اصلا چیکار کرد :31:

mjorh
03-02-2012, 17:44
آقا یکی بگه قضیه این بازی چیه کلا !
باید اصلا چیکار کرد :31:
خو مجید جان باید به کوئست ها نگا کنی(استارتو بزن) بعد هر کوئستی ک خواسیو علامت بزن ...تو نقشه با یه علامته فلش مانندی میاد باید بری اونجا و...

punisher3
03-02-2012, 18:16
مد تابستون :5:

M,ANGEL,N
03-02-2012, 20:31
بازم سلام حالا اونجایی که تو برفا با یه زنه که همرامه میرم تو قلعه 4 تا جادوگر پیر اونجا هستن باید چیکار کنم؟
باید بکشمشون؟
اگه باید بکشم چطوری؟
راستی چطور میشه شمشیر و چیزای دیگه ساخت؟

باهاش حرف میزنم بعد باید چیکار کنم بازم نمیدونم بعدش باید چیکار کنم

mjorh
04-02-2012, 00:10
بعضی از شمشیرا شارژین ...چجوری باید شارژشون کرد؟

virus2009
04-02-2012, 01:07
بعضی از شمشیرا شارژین ...چجوری باید شارژشون کرد؟

T رو بزن بعد یک Soul Gem هم انتخاب کن تا شارژ بشه

Amir Hossein
04-02-2012, 01:08
Plz Delete This....
Thank's

AC_POP
04-02-2012, 01:53
در کل واقعا نمیدونم واسه چی بین بهترین بازی ها بوده ولی من خوشم نیومد !!!
نظر شما محترم :20:

G.D.ragon.Ir
04-02-2012, 07:39
در کل واقعا نمیدونم واسه چی بین بهترین بازی ها بوده ولی من خوشم نیومد !!!
نظر شما محترم علت اینکه بین بهترین ها هست اینه که تو سبک خودش واقعآ یک شاهکاره :8: من خیلی وقت بود که بازی ای نتونسته بود پای کامپیوتر میخکوبم کنه جوریکه گذر زمان رو متوجه نشم
اینی هم که میگید شما خوشتون نیومده, خوب این یک چیز کاملآ شخصی هست, من خودم حالم از هرچی بازی استراتژی هست بهم میخوره (با احترام به طرفدارهای این سبک) اما این دلیل نمیشه که چون من از این سبک بدم میاد پس دنیا نتیجه بگیره که بازی هایی که تو این سبک هستند همشون درپیت اند

M,ANGEL,N
04-02-2012, 13:47
از بین دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟

virus2009
04-02-2012, 14:33
از بین دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟

اسم کوئست چیه ... ؟؟؟

Amir Hossein
04-02-2012, 17:37
سلام
سه تا چیت میخواستم
یکی لول آپ(من advlevel رو تو فالاوت میزدم جواب میداد)
یکی هم اضافه کردن یک آیتم خواص(مثلا من میخوام از یه شمشیر 10 تا داشته باشم "یکی دارم ها")
یکی دیگه هم زنده کردن ازدها و آدم

رضا جنگنده
04-02-2012, 20:08
سلام دوستان
اوایل بازی بعد از اینکه دومین اژدها رو کشتیم که یه زنه هم همکاری کرد بعدش یه کار دیگه می ده که باید بری با الف حرف بزنی و بعد باید بری تو یه مهمونی اطلاعات در مورد اژدها ها از اونجا بدزدی.
وقتی با یه کالسکه می ری به مهمونی و به یکی یه نوشیدنی می دی که سر همه رو گرم کنه با اون یارو الفه می ری تو آشپزخونه ی اون زن بداخلاقه.
بعد باید بری تو یه انبار و بعد اون الفه درو قفل می کنه.
حالا باید من برم و اون اطلاعات رو بیارم.
ولی اینجا پر گاردای قویه که زورم بشون نمی رسه.
نمی تونم هم مخفیانه کار کنم.
همش منو می بینن و بقیشم می دونین دیگه.
حالا اینجا راه خاصی نداره؟
چی کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنین.

dannad110
04-02-2012, 23:09
salam
toy bazi marhalei ke ketab elder skroll bayad bery pishe exdehae bekhony......vaghty ketabaro mikhonam bad az inke az akharesh in yaro jadogaro exdehaaro toye ketab telesm mikone dige hich etefaghy nemiofte ........ haminjor vastadam hichy nashod .......chy kar konam ??

oomidd
05-02-2012, 06:48
سلام دوستان من بازم گیر کردم گمون کنم باگ باشه باید برم دوطرف جنگو به صلح دعوت کنم اول میرم پیش جادوگره که بالای کوه هست بعد میگه برم بادو طرف جنگ حرف بزنم وقتی که میرم پیششون هیچ گزینهای برای صلح ندارند تا بتونم کنار هم جمعشون کنم شایدم قبلش باید یه کاری میکردم ولی گمون کنم باگ باشه کدی نیست بزنم تا این قسمتو رد کنه ممنون میشم کمکم کنید

G.D.ragon.Ir
05-02-2012, 07:42
سلام دوستان
اوایل بازی بعد از اینکه دومین اژدها رو کشتیم که یه زنه هم همکاری کرد بعدش یه کار دیگه می ده که باید بری با الف حرف بزنی و بعد باید بری تو یه مهمونی اطلاعات در مورد اژدها ها از اونجا بدزدی.
وقتی با یه کالسکه می ری به مهمونی و به یکی یه نوشیدنی می دی که سر همه رو گرم کنه با اون یارو الفه می ری تو آشپزخونه ی اون زن بداخلاقه.
بعد باید بری تو یه انبار و بعد اون الفه درو قفل می کنه.
حالا باید من برم و اون اطلاعات رو بیارم.
ولی اینجا پر گاردای قویه که زورم بشون نمی رسه.
نمی تونم هم مخفیانه کار کنم.
همش منو می بینن و بقیشم می دونین دیگه.
حالا اینجا راه خاصی نداره؟
چی کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنین.من که گرگ نما شدم و خیلی راحت تمامشون رو زدم :8:
اما اگر گرگ نما نیستید, سعی کنید تا میتونید تو آشپزخونه غذا بردارید, اولین راه رو (روبروی دری که از الفه جدا میشید) تا انتها برید, تو اتاق سمت راست چند تا لباس هست که ارمورتون رو زیاد میکنه بعد خودتون رو به اونا نشون بدید و برگردید تو همین اتاق و به کمک جادو و شات یکیشون رو بزنید و تمام ایتماشو بردارید (اینطوری کار راحتتر میشه و فکر نکنم به مشکلی بربخورید)

Amir Hossein
05-02-2012, 11:54
سلام
یه مودی هست که افکت هارو بهتر میکنه
میشه لینکشو بدین
MER30

dannad110
05-02-2012, 17:43
age soale mano javab bedin mamnoneton misham

رضا جنگنده
05-02-2012, 18:14
من که گرگ نما شدم و خیلی راحت تمامشون رو زدم
اما اگر گرگ نما نیستید, سعی کنید تا میتونید تو آشپزخونه غذا بردارید, اولین راه رو (روبروی دری که از الفه جدا میشید) تا انتها برید, تو اتاق سمت راست چند تا لباس هست که ارمورتون رو زیاد میکنه بعد خودتون رو به اونا نشون بدید و برگردید تو همین اتاق و به کمک جادو و شات یکیشون رو بزنید و تمام ایتماشو بردارید (اینطوری کار راحتتر میشه و فکر نکنم به مشکلی بربخورید)
مرسی.
من که کلا هر چی غذا بود رو از همه جا هم تو آشپزخونه و هم از توی مهمونی برداشتم.
لباسه هم پوشیدم ولی نشد.
فعلا ولش کردم تا قوی تر که شدم برگردم.
راستی گرگ نما و خون آشام شدن کدوم بهتره و هر کدوم چه خوبیا و بدیایی داره؟
چجوری هم باید گرگ نما یا خون آشام شد؟
می دونم که باید گاز بگیرن ولی نمی دونم کجا هستن.

kumarbaz
05-02-2012, 18:40
age soale mano javab bedin mamnoneton misham
دوست عزیز شما سوالتو به صورت فارسی تایپ کن، مطمئنا جواب داده میشه :46:

G.D.ragon.Ir
05-02-2012, 18:53
راستی گرگ نما و خون آشام شدن کدوم بهتره و هر کدوم چه خوبیا و بدیایی داره؟
چجوری هم باید گرگ نما یا خون آشام شد؟
می دونم که باید گاز بگیرن ولی نمی دونم کجا هستن.از لینک دادن به انجمن های دیگه خوشم نمیاد اما... . بجای جای خالی بزار بازی سنتر

dannad110
05-02-2012, 20:08
سلام
عزیزان یه سوال داشتم ......... من وقتی کتاب الدر اسکرولو می برم پیش اژدهاه می خونم بعد از اینکه بر می گرده به زمان گذشته .....از آخرش که این یارو جادوگره اژدهاه رو می کشه بعدش می ره جلوتر واس میسته بعدش هرچه قدر واستادم هیچ اتفاقی نیوفتاد ....چی کار کنم ؟؟؟

kumarbaz
05-02-2012, 21:20
سلام
عزیزان یه سوال داشتم ......... من وقتی کتاب الدر اسکرولو می برم پیش اژدهاه می خونم بعد از اینکه بر می گرده به زمان گذشته .....از آخرش که این یارو جادوگره اژدهاه رو می کشه بعدش می ره جلوتر واس میسته بعدش هرچه قدر واستادم هیچ اتفاقی نیوفتاد ....چی کار کنم ؟؟؟
اسم کوئست محبت کن دوست عزیز

dannad110
05-02-2012, 21:43
اسمش : alduin s bane

kumarbaz
05-02-2012, 22:38
اسمش : alduin s bane
بعد از اینکه Cinematic شروع شد، شما شات Dragonrend ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را یاد میگیرید که باید این شاتو برای از بین بردن Alduin's Bane به کار ببرین، بعد از اینکه از Vision بیرون اومدین Alduin بهتون حمله میکنه حالا باید شاتو به کار ببری تا Alduin بیافته زمین و بهش ضربه بزنی... حالا اگه بازی گیر میکنه باید مشکل از کرکتون باشه.

kumarbaz
05-02-2012, 22:48
Virus2009 اقا اپدیت 1.4 رو چک کردین؟

prince_fable
06-02-2012, 00:01
سلام دوستان.چطور میشه اژدها سواری کرد.حیف نشه سوار اژدها شد مخصوصا تو این بازی که سر و کله زدن با اژدها هاست.مرسی

kumarbaz
06-02-2012, 00:49
سلام دوستان.چطور میشه اژدها سواری کرد.حیف نشه سوار اژدها شد مخصوصا تو این بازی که سر و کله زدن با اژدها هاست.مرسی
از اژدها به عنوان Mount نمیشه استفاده کرد.

Ali_softcenter
06-02-2012, 15:29
مد تابستون :5:

جان مادرتون اینو یکی جای دیگه اپ کنه!

جان هر کس دوس دارید!

آخه واسه 7 مگ چقدر التماس کنیم؟

نمیشه از این سرور دانلود کرد!

فقط یه سرور میده اونم سرعتش رو ی 2 کیلو بایته!

نمیتونم دانلود کنم!

essi111
06-02-2012, 20:40
سلام خسته نباشد
اقا من کوست SEASON UNENDING وقتی همه دور هم جمع مشن صحبت میکنن بعد از 5 دقیقه مرد کچل روبرومه کنار جادوگر وایمیسته بعد دیگه هیچ خبری نیست همینجوری همدیگرو نگاه میکنن نسخه من بلک باکس متاسفانه لودهای قبلام همش مرحله 1
چیکار کنم نشسته پشت میز همدیگرو نگاه میکنن هرچقدر به این ور اونور نگاه میکنم خبری نیست

punisher3
06-02-2012, 20:40
جان مادرتون اینو یکی جای دیگه اپ کنه!

جان هر کس دوس دارید!

آخه واسه 7 مگ چقدر التماس کنیم؟

نمیشه از این سرور دانلود کرد!

فقط یه سرور میده اونم سرعتش رو ی 2 کیلو بایته!

نمیتونم دانلود کنم!

Ali_softcenter
06-02-2012, 21:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F0ml1s45pdz3j865)

دمت گرم :11:

فقط من هر چی راهنمای نصبش رو خوندم بیشتر گیج شدم..

یکی توضیح میده؟

برنامه ای نیست اتوماتیک ماد رو نصب کنه؟

یه فولدر textures بود که باید کپی کنیم توی فولدر DATA دیگه!

اگه اینجوریه ریختم...

ولی هنوز تو قسمت هایی که زمستون بود..زمستونه و برف هست! باید همه جای اسکایریم تابستون بشه؟

چه جوریاس؟

punisher3
06-02-2012, 22:32
دمت گرم :11:

فقط من هر چی راهنمای نصبش رو خوندم بیشتر گیج شدم..

یکی توضیح میده؟

برنامه ای نیست اتوماتیک ماد رو نصب کنه؟

یه فولدر textures بود که باید کپی کنیم توی فولدر DATA دیگه!

اگه اینجوریه ریختم...

ولی هنوز تو قسمت هایی که زمستون بود..زمستونه و برف هست! باید همه جای اسکایریم تابستون بشه؟

چه جوریاس؟

خودمم نمیدونم چجوری نصب میشه:31:
هرکاری کردم نشد:41:

dannad110
06-02-2012, 23:25
سلام عزیز کرک و آپدیتو را امتحان کردم دوباره همون جا گیر می کنه ........ فکر کنم تنها راهش یه سیوگیم بعد از کوست : alduin s bane
اگه به من یه سیوگیمتونو بدین ممنون میشم

hobgoblin
07-02-2012, 07:43
دوستان اون مرحله اي كه الفريك و بقيه دوستان اراذل جمع ميشن سر ميز مذاكره بعد از يه سري گفت و گو هيچ اتفاقي نميفته و همه همينجوري همديگه رو نگاه مي كنن.

فكر كنم اسم مرحله Unending باشه

احتمالا باگه ديگه. درسته؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين اينجا رو چجوري ردش كنم

aminzzzzz
07-02-2012, 16:27
کسی میتونه اینو معنی کنه مربوطه به مرحلهrevealing the unseen میشه که اگه نتونستین نورا رو با جادوها بچرخونین باید چه کاری بکنیم؟You have to use Frostbite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and Flames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) spells, while other fire or frost spells do not work. If you are missing either spell, you can find a Spell Tome for each in the Oculory room. To align the beams, the simplest combination of spells should be to use Flames once, followed by Frostbite until the beams are in the correct position.

Iman-Emperatour
07-02-2012, 16:27
من تازه بازی رو شروع کردم
تو یک غار رفتم که دری سنگی که عکسهای یه جغد و یه خرس و یه پروانه رو باز کردم و میرم جلوتر چند تا آبشار توی همون غار میرسم وجلوترش میاد از غار بیرون و نقشه میگه برو دوباره توی غار ! توی غارم خبری از نشانه یا کسی نیست!
چیکار باید بکنم؟؟

aminzzzzz
07-02-2012, 16:30
این اهنگایی که تو کافه برامون میخونن قشنگه چطوری میشه اونارو گیر اورد؟

dannad110
07-02-2012, 18:16
سلام
عزیزان کسی می تونه یه سیو گیم بعد از مرحله alduin s bane به من بده هر کاری می کنم توی دموش گیر می کنه
ممنون

essi111
07-02-2012, 22:25
کمممممممممک

سلام خسته نباشد
اقا من کوست SEASON UNENDING وقتی همه دور هم جمع مشن صحبت میکنن بعد از 5 دقیقه مرد کچل روبرومه کنار جادوگر وایمیسته بعد دیگه هیچ خبری نیست همینجوری همدیگرو نگاه میکنن نسخه من بلک باکس متاسفانه لودهای قبلام همش مرحله 1
چیکار کنم نشسته پشت میز همدیگرو نگاه میکنن هرچقدر به این ور اونور نگاه میکنم خبری نیست

aminzzzzz
08-02-2012, 00:01
کسی میتونه اینو معنی کنه مربوطه به مرحلهrevealing the unseen میشه که اگه نتونستین نورا رو با جادوها بچرخونین باید چه کاری بکنیم؟You have to use Frostbite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Skyrim%3AFrostbite%23Frostbite) and Flames ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Skyrim%3AFlames%23Flames) spells, while other fire or frost spells do not work. If you are missing either spell, you can find a Spell Tome for each in the Oculory room. To align the beams, the simplest combination of spells should be to use Flames once, followed by Frostbite until the beams are in the correct position.

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

Amir Hossein
08-02-2012, 00:42
دوستان اون مرحله اي كه الفريك و بقيه دوستان اراذل جمع ميشن سر ميز مذاكره بعد از يه سري گفت و گو هيچ اتفاقي نميفته و همه همينجوري همديگه رو نگاه مي كنن.

فكر كنم اسم مرحله Unending باشه

احتمالا باگه ديگه. درسته؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين اينجا رو چجوري ردش كنم

کمممممممممک

سلام خسته نباشد

بله باگه شما هر جایی این مشکلو داشتید یه بار از در برین بیرون و دوباره وارد بشین دوباره درست میشه
ولی از اونجایی که این قسمت نمیتونید از جاتون بلند بشین:یه بار سیو کنید. از بازی برین بیرون و دوباره وارد بشین(منم این مشکلو داشتم)

من تازه بازی رو شروع کردم
تو یک غار رفتم که دری سنگی که عکسهای یه جغد و یه خرس و یه پروانه رو باز کردم و میرم جلوتر چند تا آبشار توی همون غار میرسم وجلوترش میاد از غار بیرون و نقشه میگه برو دوباره توی غار ! توی غارم خبری از نشانه یا کسی نیست!
چیکار باید بکنم؟؟

شما برین به قسمت کوئست ها
نوشته چکار بکنید

تو همین تالار بازی یه قسمت هست برای استخراج صدای بازی ها
برای این بازی هم هست

Iman-Emperatour
08-02-2012, 00:52
من Dragon stone رو بدست آوردم حالا میگه ببرتش (Franger)
این محل کجاست؟

G.D.ragon.Ir
08-02-2012, 07:12
من Dragon stone رو بدست آوردم حالا میگه ببرتش (Franger)
این محل کجاست؟
تو لیست کوئست هاتون, روی کوئست مورد نظر برید و کلید M رو بزنید تا دقیقآ محل انجام کوئست رو نشون بده

برای پرسش درباره کوئست ها هم بهتره نام کوئست مورد نظر رو بنویسید

hobgoblin
08-02-2012, 09:05
کمممممممممک

سلام خسته نباشد

داداش منم همين مشكلو داشتم حلش كردم

وقتي كه ديالوگ ها قطع شد و همه همينجوري موندند و همديگه رو نگاه كردن با زدن F5 بازي رو سيو كن و بعدش با F9 لودش كن اگه ديدي درست نشده دوباره F9 رو بزن و لودش كن حتما درست ميشه. اگه بازم جلوتر همينجوري شد همينكار رو تكرار كن جواب ميده.

dannad110
08-02-2012, 11:53
سلام
عزیزان کسی می تونه یه سیو گیم بعد از مرحله alduin s bane به من بده هر کاری می کنم توی دموش گیر می کنه
ممنون
کمککککککککککککککککک

saeed_136915
08-02-2012, 12:47
سلام دوستان این هم High Resolution Textures واسه بازی که دیروز خود Bethesda منتشر کرده من عکس هاشو دیدم خیلی عالی شده. هنوز خودم امتحان نکردم دانلود میکنم نتیجه رو میگم :

kumarbaz
08-02-2012, 19:00
دوستان من این Patch 1.4 ریختم ولی حالا علامت از Item Menu حذف شده... چه کنم؟

Prepare
09-02-2012, 12:37
سلام.ببخشید یار یا زن از کجا میتونم گیر بیارم؟؟ یکی 2 تا گرفتم گم شدن حالا تنهام از کجا بگیرم ؟؟؟!!:41:

DaRiOuShJh
09-02-2012, 13:35
companion quest رو انجام بده
5-6 نفر اونجا میتونی بگیری
جاهای دیگه هم زیادن
کوئست های کوچیک انجام بدی میان
این فایلی که میزارم بگیر جزئیات و با محل های همه رو نوشته

دوستان من یه مشکل دارم
یکی از کوئست های اضافیه companion به اسمه animal extinction برام گیر کرده
گفته یه saber cat رو بکشم ولی میرم تو محلش فلشش هست ولی خودش نیست
گیر کرده همونجا نمیشه هم کنسلش کرد
راهی هست این کوئست رو یه جوری بترکونم؟

دوستان اینم دو تا guide توپ و کامل برای کوئست های اسکایریم
من خودم گیر کنم جایی از اینا میبینم
برای گیم اسپات هستن:

The Elder Scrolls V Skyrim (PC) FAQs & Guides.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fvcldredz6kpn.html)

پی نوشت: لولم الان 53 هست، کاراکترم هم nord منتها الان اسکسل های 100 ام archery و sneak و lock picking هست و speech و armory و one handed و pickpocket ام طرفای 90 هستن

aristocrat
09-02-2012, 16:35
سلام
ممنون
کمککککککککککککککککک

قبل از اینکه Elder scrol رو باز کنی صحبت های اژدها رو کامل کوش کن. بعدش سعی کن Elder scroll رو جاهای دیگه ای باز کنی.(یکم جا به جا شو)

Prepare
09-02-2012, 22:36
اقا اون قسمت که بعد از مبارزه با اژدها که از قدیم اومد بعد میگه برو با جنرال و یکی دیگه از نمیدونم کله گنده ها پادشاس چی کارس!صحبت کن میرم ولی درست جواب نمیدن.باید چی کار منم تا صحبت کنن؟؟!!

soltanarash
09-02-2012, 22:48
بچه ها یکی برام لینک official game guide رو می زاره؟لینکی که بشه ازش دانلود کرد.خیلی ممنون

sasy20
10-02-2012, 12:56
سلام
کسی این High Resolution Textures رو چک کرده؟اگه خوبه دانلود کنیم.اگه میشه چنتا عکس هم ازش بزارید
بعد ببخشید لینک های دیگه ای مثلا از Mediafire نیومده؟

kumarbaz
10-02-2012, 14:16
دوستان Patch 1.4 نسخه اصلی Bethesda روی Steam منتشر شده، کسی جایی نمیدونه که بشه دانلود کرد؟

alireza-01010
10-02-2012, 15:02
من توی مرحله ی Boethiah Calling گیر کردم باید چیکار کنم؟
-------------------------------------------------------------------
مشکل حل شد(یکی باید استخدام میکردم بعدشم قربانیش میکردم.)

humanaga
10-02-2012, 19:10
کسی راه درمان ادم خوار شدن رو بلده؟؟؟اگه بلده بگه چی کار کنم که ازش بیرون بیام الا نه خون اشامم نه گرگینه فقط ادم می خورم

The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.Update.5-RELOADED

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Skyrim update 1.4

متن پنهان:
Bug fixes

General optimizations for memory and performance
Fixed occasional issue with armor and clothing not displaying properly when placed on mannequins in player's house (PS3)
Long term play optimizations for memory and performance (PS3)
Improved compiler optimization settings (PC)
Memory optimizations related to scripting
Fixed issue with dangling scripts not properly clearing from memory
Fixed crashes related to pathing and AI
Fixed crash in "Haemar's Shame" if player had already completed "A Daedra's Best Friend"
Fixed rare crash with loading saved games
Fixed issue with accented characters not displaying properly at the end of a line
Fixed issue where dragon priest masks would not render correctly
Fixed issue where quests would incorrectly progress after reloading a save
Fixed issues with placing and removing books from bookshelves in the player's home
Optimized bookshelf script in player-owned houses that would occasionally block other scripts from properly firing off
Fixed issue where weapon racks and plaques would not work correctly in player's house if player immediately visits their house before purchasing any upgrades
Fixed issue where the player house in Windhelm would not clean up properly
Fixed crash related to giant attacks and absorb spells
Fixed issue with ash piles not cleaning up properly
Fixed occasional issue where overwriting an existing save would fail
Fixed memory crash with container menu
Fixed infinite loop with bookshelves
Fixed issue where transforming back to human from werewolf would occasionally fail
Bows and daggers will display properly when placed on weapon racks
Fixed occasional audio issue that would play sound effects louder than intended
Fixed bug related to hitching between cell boundaries
Master Criminal achievement/trophy unlocks properly in French, German, Spanish and Italian
Fixed issue where traps in Shalidor's Maze would not work properly in French, German, Spanish and Italian versions
Quest fixes:

The Unusual Gem that was inside the Thalmor Embassy is now accessible after finishing "Diplomatic Immunity"
In "Breaching Security", the quest token is no longer required to receive a fortune reading from Olava the Feeble
Fixed issue where Galmar would not complete Joining the Stormcloaks properly if "Season Unending" was an active quest
Fixed issue where starting "Season Unending" after finishing "Joining the Stormcloaks" would prevent "The Jagged Crown" from starting properly
Fixed issue where progressing through "Message to Whiterun" while "Season Unending" was still open would block progression for both quests
In "Arniel's Endeavor", fixed issue where a quest journal would trigger multiple times
In "Forbidden Legend", the amulet fragment can no longer disappear after player leaves a dungeon without taking it
Fixed rare issue in "Forbidden Legend" where killing Mikrul Gauldurson while sneaking would make his corpse unaccessible
In "The White Phial", the phial can no longer disappear if player leaves dungeon without taking it
"The White Phial" will now start properly if player already has a briar heart in their inventory
Player can no longer get stuck in Misty Grove after completing "A Night to Remember"
Fixed issue where leaving Riften during "A Chance Arrangement" would prevent quest from progressing
In "Darkness Returns", a door in Twilight Sepulcher will properly open if the player leaves the dungeon for an extended period of time before completing the quest
In "Revealing the Unseen", if the player leaves the Oculory for an extended period of time after placing the focusing crystal and returns, the quest will proceed correctly
"Onmund's Request" will now start properly if player has already found Enthir's staff before receiving this quest
Fixed instance where Tonilia would stop buying stolen items and also would not give Guild Leader Armor
"Repairing the Phial" will start properly if player already has unmelting snow or mammoth tusk in their inventory
Finding Pantea's Flute before speaking with Pantea no longer prevents her quest from updating
In "The Break of Dawn", fixed rare instance where a quest object would spawn incorrectly on the Katariah during Hail Sithis
Fixed rare issue in "The Mind of Madness" where player is unable to equip the Wabbajack
Fixed issue in "Pieces of the Past" where Mehrunes Dagon's Razor will not trigger properly if player leaves the cell for extended period of time before activating it
"Blood's Honor" will start properly if you visited and completed Driftshade and an extended period of time passes before starting the quest.
Fixed rare issue where "Dampened Spirits" would not start properly
Fixed issue where player would be unable to become Thane of Riften if they purchased a home first
Fixed issue where killing guards in Cidhna Mine would block progression for "No One Escapes Cidhna Mine"
Fixed numerous issues with "Blood on the Ice" not triggering properly
In "Blood on the Ice", Calixto can now be killed if player owns a house in Windhelm
In "The Cure for Madness", killing Cicero then resurrecting him no longer impedes quest progress
Fixed rare issue in "To Kill an Empire" where an NPC would fail to die properly
Clearing Knifepoint Ridge before starting "Boethiah's Champion" no longer prevents quest from starting.

amirpers
10-02-2012, 20:20
دوستان من چون زیاد بازی نکردم زیاد امکانات بازی رو بلد نیستم.
اون قسمت لول ها که عین کهکشان می مونه چیه قضیه اش؟
منظورم اینه که بعضی از ستاره ها رو ویشه گرفت انگار و پر رنگ میشه و یه خط بینشون ظاهر میشه.

Fate2646
10-02-2012, 22:55
دوستان من چون زیاد بازی نکردم زیاد امکانات بازی رو بلد نیستم.
اون قسمت لول ها که عین کهکشان می مونه چیه قضیه اش؟
منظورم اینه که بعضی از ستاره ها رو ویشه گرفت انگار و پر رنگ میشه و یه خط بینشون ظاهر میشه.

اونها پرک هاته با اونا با توجه به کاراکنتری که انتخاب کردی میتونی تو زمینه که دوست داری مثلا تیر انداز یا جاوگرو و غیره لول اپ کنی اگر دقت کنی هر کدوم از صورتای فلکی شبیه یه کودوم از اینس که زیرشم اسمشو نوشته

alireza2099
11-02-2012, 00:41
سلام
کسی این High Resolution Textures رو چک کرده؟اگه خوبه دانلود کنیم.اگه میشه چنتا عکس هم ازش بزارید
بعد ببخشید لینک های دیگه ای مثلا از Mediafire نیومده؟
والا من دیشب از دیدم توی تورنت بود وداونلودش کردم با حجم 3.16GB .:46: من که فکم جابجا شد .:42::42::42::42:
بنظر من واقعا ارزشش رو داره که داونلود کنید .:8:

alireza2099
11-02-2012, 00:51
اینم چندتا عکس از داخل بازی که خودم گرفتم .:31:

virus2009
11-02-2012, 01:33
دوست عزیز ممنون که عکس ها رو گذاشتی
ولی سایزشون خیلی بزرگه ، لطف کن فقط لینک هاشون رو قرار بده یا اینکه توی اسپویلر ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزار

sasy20
11-02-2012, 02:19
پس واجب شد دانلود کنم :d
اگه میشه یکی لینک دانلودش رو از mediafaire بزاره.
دستتون هم درد نکنه

Prepare
11-02-2012, 12:12
سلام به همگی.اون مرحله فکر کنم the fallenباشه که میگه برو با جنرال و اون یکی دیگه ulfric صحبت کنه پادشاه شهرشون ولی وقتی میرم جاشون میگن ما به تو اعتقاد داریم و برو خودت .تو همین مایه ها باید اینجا چی کار کنم؟؟!!لطفا یه کی جواب بده.ممنون.

kumarbaz
11-02-2012, 13:07
والا من دیشب از دیدم توی تورنت بود وداونلودش کردم با حجم 3.16GB .:46: من که فکم جابجا شد .:42::42::42::42:
بنظر من واقعا ارزشش رو داره که داونلود کنید .:8:
دوست عزیز لینکشو قرار بده ما هم بریم تو نخش :31:

S.A.E.E.D P30
11-02-2012, 13:43
پس واجب شد دانلود کنم :d
اگه میشه یکی لینک دانلودش رو از mediafaire بزاره.
دستتون هم درد نکنه

لینک مدیافایر.

DaRiOuShJh
11-02-2012, 16:11
دوست عزیز ممنون که عکس ها رو گذاشتی
ولی سایزشون خیلی بزرگه ، لطف کن فقط لینک هاشون رو قرار بده یا اینکه توی اسپویلر ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزار

آره حجمش پدرمون رو درآورد

اون دوستمون که مشکل آدم خواری!×! داشت اون حلقه ای که گرفته رو از دستش در بیاره دیگه مشکلی نداره

من الان لولم 53 شده اکثر اسکیل هایی که استفاده میکنم 100 شده
دیگه بهم نمیچسبه بازی
تو این آپدیت جدیدا چیزی اضافه نشده؟ چون خیلی هم دیگه دیر به دیر لول آپ میکنه

david071
11-02-2012, 19:16
کسی لینک مستقیم این dlc 3 gig رو داره؟

virus2009
11-02-2012, 19:28
سلام به همگی.اون مرحله فکر کنم the fallenباشه که میگه برو با جنرال و اون یکی دیگه ulfric صحبت کنه پادشاه شهرشون ولی وقتی میرم جاشون میگن ما به تو اعتقاد داریم و برو خودت .تو همین مایه ها باید اینجا چی کار کنم؟؟!!لطفا یه کی جواب بده.ممنون.

به باگ خوردی
کنسول رو با ~ باز کن ، کد زیر رو بزن و ادامه کوئست رو برو :

SetObjectiveCompleted MQ301 25 1

Prepare
11-02-2012, 20:35
زدم یکی از کوئست ها رفت ولی اون دو تا که باید باهاشون صحبت کنم همینطورین.چی کار کنم؟؟!!TNX

virus2009
11-02-2012, 20:43
زدم یکی از کوئست ها رفت ولی اون دو تا که باید باهاشون صحبت کنم همینطورین.چی کار کنم؟؟!!TNX

این کدی که دادم اون قسمت از کوئست که باید باهاشون صحبت کنی رو رد میکنه
الان باید قسمت بعدی کوئست رو بری که میشه این : Learn Shout to call Odahviing
یا اینکه برو تو لینک زیر و جدول آخری رو نگاه کن ، هر stage ـی که میخوای کامل بشه رو عددش رو نگاه کن و توی کدی که بهت دادم به جای عدد 25 بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

DaRiOuShJh
11-02-2012, 21:07
این کدی که دادم اون قسمت از کوئست که باید باهاشون صحبت کنی رو رد میکنه
الان باید قسمت بعدی کوئست رو بری که میشه این : Learn Shout to call Odahviing
یا اینکه برو تو لینک زیر و جدول آخری رو نگاه کن ، هر stage ـی که میخوای کامل بشه رو عددش رو نگاه کن و توی کدی که بهت دادم به جای عدد 25 بزن

میگم برادر من یه همچین باگی دارم
از aela یه ماموریت گرفتم که یه sabrecat رو بکشم ولی میرم تو منطقش نیست
یه جوری نمیشه ریست کرد یا اینکه کلا حذف کرد این کوئست رو؟
کدشون رو داری؟

virus2009
11-02-2012, 23:25
میگم برادر من یه همچین باگی دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AAnimal_Extermination_%2528B%2529)
از aela یه ماموریت گرفتم که یه sabrecat رو بکشم ولی میرم تو منطقش نیست
یه جوری نمیشه ریست کرد یا اینکه کلا حذف کرد این کوئست رو؟
کدشون رو داری؟

کنسول رو باز کن ( ~ ) و کد زیر رو بزن :

Setstage CR02 20

اگه نشد به جای 20 عدد 100 رو بزن
یا این کد :

SetObjectiveCompleted CR02 10 1

Prepare
12-02-2012, 00:27
ولی هنوز اون 2 تا مونده و چیزی دیگه هم نیست و این کوئسته جدید که میگی نیست و این هنوز مونده کوئست:SEASON UNENDING

Prepare
12-02-2012, 00:56
برا این کوئسته{SEASON UNENDING}اگه کدی بدی ممنون میشم.

david071
12-02-2012, 01:47
من این پچ 3 گیگی رو دانلود کردم ریختم روی بازی ولی تغییر محسوسی توی بازیم نمیبینم
چیکار کنم؟
اینم عکس فایلایی که به بازی اضافه شده

virus2009
12-02-2012, 01:58
ولی هنوز اون 2 تا مونده و چیزی دیگه هم نیست و این کوئسته جدید که میگی نیست و این هنوز مونده کوئست:SEASON UNENDING

برا این کوئسته{SEASON UNENDING}اگه کدی بدی ممنون میشم.

SetObjectiveCompleted MQ302 60 1
یا
SetObjectiveCompleted MQ302 300 1

Prepare
12-02-2012, 12:32
خیلی ممنون ولی نشد:41:

DaRiOuShJh
12-02-2012, 13:03
کنسول رو باز کن ( ~ ) و کد زیر رو بزن :

Setstage CR02 20

آقا دستت درد نکنه
این مشکلمو حل کرد

------------------------------------

دوستان کسی لینک پچ 1.4 رو داره؟
چیزی که stand alone باشه نیازی به پچ های قبل نداشته باشه کرک شده هم باشه؟
هر چی میگردم لینکاشون خراب شده

----------------------------------

مورد بعدی اینکه من thief guild رو تموم کردم مدتهاست منتها کوئست اضافی هاش رو زیاد انجام ندادم
فرقی میکنه یا نه همونه؟
این companion که چیزی نداره دیگه تکراری شده

Prepare
12-02-2012, 13:36
بجای 60 یا 300 20 و30رو زدم رد شد ولی الان کوئستی دیگه نیستش فکر کنم باید پچ بریزم یا اپدیت کنم!!!

amirhosenpour
12-02-2012, 13:53
آقا اونجا که بالای کوه با اژدها حرف میزنی میگه Elder scroll رو باز کن بخون بازش میکنم صحنه عوض میشه دو نفر یه اژدها رو میکشن بعد یکی دیگه میاد حرف میزنن میرن جلوی دیوار گارد میگرن بعد هیچی نمیشه هیچ کاری هم نمیشه کرد

Prepare
12-02-2012, 14:02
آقا اونجا که بالای کوه با اژدها حرف میزنی میگه Elder scroll رو باز کن بخون بازش میکنم صحنه عوض میشه دو نفر یه اژدها رو میکشن بعد یکی دیگه میاد حرف میزنن میرن جلوی دیوار گارد میگرن بعد هیچی نمیشه هیچ کاری هم نمیشه کرد
تو پست های قبل دوستان نوشته بودن:یه سیو همونجا بکن f5 بهد دوباره بیار{f9}درست میشه اگه نشد از بازی بیا بیرون دوباره از همون جا بیار.

virus2009
12-02-2012, 14:25
آقا دستت درد نکنه
این مشکلمو حل کرد

------------------------------------

دوستان کسی لینک پچ 1.4 رو داره؟
چیزی که stand alone باشه نیازی به پچ های قبل نداشته باشه کرک شده هم باشه؟
هر چی میگردم لینکاشون خراب شده

----------------------------------

مورد بعدی اینکه من thief guild رو تموم کردم مدتهاست منتها کوئست اضافی هاش رو زیاد انجام ندادم
فرقی میکنه یا نه همونه؟
این companion که چیزی نداره دیگه تکراری شده

لینک پچ 1.4 :
نیازی به پچ های قبلی نداره

------------------------------

اون کوئست ها تکرار میشن و چیز جدیدی ندارند و بیشتر برای پول در آوردن هستند
آخرش چجوری تموم شد .. ؟؟؟
اگه اون کوئست های اضافی رو قبل از مرحله آخرش تموم میکردی امکان داشت به باگ نخوری
Dark Brotherhood ، Collage of winterhold رو هم برو

amirpers
12-02-2012, 18:03
خب دوستان من هم پک تکسچر رو نصب کردم.
3 تا اسکرین میذارم از تفاوت بازی قبل از نصب پک و پس از اون که خودم گرفتم. (عکس های اول از سمت راست بدون نصب پک هستند و عکس های دوم پس از نصب)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kumarbaz
12-02-2012, 18:34
لینک پچ 1.4 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------------------

متاسفانه این پچ هیچ مشکلیرو برطرف نمیکنه چون Fake هستش :41:

loomina
12-02-2012, 18:57
سلام بر دوستان

من یه Mod دانلود کرده بودم برای اینکه helm رو نشون نده.
ولی نمیدونم کجا بریزمش! میترسم اشتباه کنم و بازی به هم بریزه . اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Iman-Emperatour
12-02-2012, 19:00
من جایی رسیدم که یه پیرمرده تو یه قصر بالای یه کوه برفی میگه یه انرژی یا همچین چیزی رو shout کن! چیکار باید بکنم؟

virus2009
12-02-2012, 19:09
سلام بر دوستان

من یه Mod دانلود کرده بودم برای اینکه helm رو نشون نده.
ولی نمیدونم کجا بریزمش! میترسم اشتباه کنم و بازی به هم بریزه . اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

چه فایل ها و فولدر هایی داشت ... ؟؟؟
لینک مد رو هم اگه داری بزار

من جایی رسیدم که یه پیرمرده تو یه قصر بالای یه کوه برفی میگه یه انرژی یا همچین چیزی رو shout کن! چیکار باید بکنم؟

برو تو منوی زیر :

Magic > Shout

و Unrelenting Force رو انتخاب کن
جلوی پیرمرده بایست و Z رو بزن
بعد که جلوتر رفتی باید همین کار رو بکنی و یک جا هم باید یک شات دیگه رو انتخاب کنی
بعضی مواقع هم باید Z رو نگه داری تا شات قوی تر بشه

saeed_136915
12-02-2012, 21:07

DaRiOuShJh
12-02-2012, 21:50
دمت گرم برادر
خدا نگهت داره
واقعا کار راه اندازی ها:40:

اون کوئست ها تکرار میشن و چیز جدیدی ندارند و بیشتر برای پول در آوردن هستند
آخرش چجوری تموم شد .. ؟؟؟
اگه اون کوئست های اضافی رو قبل از مرحله آخرش تموم میکردی امکان داشت به باگ نخوری

آره منتها اینا میگن اونا رو انجام بدی به formet glory بر میگرده و نمیدونم بلک اسمیث و ... ی خودشون رو میارن و ...
چرت میگن یا واقعا خوب میشه؟
والا برای من به مشکل بر خورد کوئست آخریه thieft guild ام
یه باگ داره اونجا که اون غاره پر آب میشه و باید از بالاش فرار کنید اون دو نفر همراه آدم (یادم نیست اسمشون رو) توی آب میمونن و دیگه نمیشه کوئست رو ادامه داد
من حالا با کنسول moveplayer مشکل رو حل کردم و آورمشون بیرون ولی نمیدونم حالا درست شده یا نه
دیگه گفتن skeleton key رو ببر بزار سر جاش که من فعلا این کوئست رو نگه داشتم چون به کار میاد و هر صندوقی رو راحت میشه باز کرد
البته Lockpick ام هم 100 هست

ولی سیستم لول آپش اصلا جالب نیست ماله oblivion خیلی بهتر بود
کدی برای addperk نداره که بتونیم پرک های اضافی رو اضافه کنیم؟ الان اسکیل 100 زیاد دارم منتها گیر perk point هستم

همه این کوئست ها رو تموم کردم فقط یه چند تایی daedra مونده که اونا هم خورد خورد تموم میکنم ولی باز به نظرم سری oblivion جالب تر از این نسخه بود
البته محدود تر بود
Inentory اش هم خیلی دست و پا گیر هست منوهاش

الان با همون nightgale bow دارم میرم مدتهاست آپگیردش هم کردم 105 تا دمیج داره +25 تا فریز + 12 تا شاک، واقعا توی تیرکمون های بازی تا اینجا چیزی قوی تر از این ندیدم، یه مقدار انرژی زیاد مصرف میکنه ولی هم قوی هست هم جالبه

برای کلوز کامبت هم خودم two handed کار میکنم

کلا برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنن پیشنهاد میکنم اول theift guild و بعد dark brotherhood رو کامل انجام بدن بعد برن دنبال کوئست های دیگه چون آیتم ها و آرمور هایی که اینا میدن تا آخر بازی فکر کنم حرف اول رو بزنن

star Walker
12-02-2012, 23:00
خب دوستان من هم پک تکسچر رو نصب کردم.
3 تا اسکرین میذارم از تفاوت بازی قبل از نصب پک و پس از اون که خودم گرفتم. (عکس های اول از سمت راست بدون نصب پک هستند و عکس های دوم پس از نصب)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این که هیچ فرقی نکرده ؟!

حالا از نظر خودت اصلا تفاوتی باقبل داشته یا نه ؟ بهتر شده بد تر شده ؟!

ببینم بازی سنگین نشده یا فریمش پایین نیومده ؟ به همون روونی قبل از نصب DLC اجرا میشه ؟

ممنون

بردیا
12-02-2012, 23:04
افکتهای صوتی بازی خیلی ضعیفه
مثلا همون اولش هیچ صدای گاری نیستش یا اینکه اسبا صدایی ندارن و بیشتر صدای دیالوگ ها هستش
یا اینکه وقتی دارن اعدام میکنن صدای قطع شدن گردن نمیاد و ......

من نسخه بلک باکس رو دانلود کردم که خب کم حجم تر هستش ولی فکر نمیکنم افکتهای صوتی بازی رو تا این حد دستکاری کرده باشن
کسایی که نسخه بازیشون کامله این مشکلات رو دارن یا یه مشکل عمومیه؟

saeed_136915
12-02-2012, 23:08
این که هیچ فرقی نکرده ؟!

ببینم بازی سنگین نشده یا فریمش پایین نیومده ؟ به همون روونی قبل از نصب DLC اجرا میشه ؟

ممنون

من هم نصب کردم اصلا تغییر محسوسی توی بازی دیده نمیشه فقط سنگ ها مقداری عمق پیدا کردن. فریم ریت هم تغییر زیادی نکرده

virus2009
12-02-2012, 23:15
افکتهای صوتی بازی خیلی ضعیفه
مثلا همون اولش هیچ صدای گاری نیستش یا اینکه اسبا صدایی ندارن و بیشتر صدای دیالوگ ها هستش
یا اینکه وقتی دارن اعدام میکنن صدای قطع شدن گردن نمیاد و ......

من نسخه بلک باکس رو دانلود کردم که خب کم حجم تر هستش ولی فکر نمیکنم افکتهای صوتی بازی رو تا این حد دستکاری کرده باشن
کسایی که نسخه بازیشون کامله این مشکلات رو دارن یا یه مشکل عمومیه؟

مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست اول - پاراگراف آخر - بند 3

david071
13-02-2012, 00:44
اینجا چیکار باید کرد
من بالای کوه با paarthurnax حرف زدم بعد elder scroll رو باز کردم رفتم یک جای دیگه
دو نفر اومدن یک دراگون رو کشتن بعد یک پیرمرد اومد اونمelder scroll داشت بعد همشون به حالت آماده باش در اومدن چنتا دراگونم بالای سرمون میچرخن.
حالا اینجا من فقط میتونم دوروبر رو نگاه کنم هیچ کاری نمیشه کرد لطفا کمک کنید:20:

Iman-Emperatour
13-02-2012, 01:03
چرا انقدر بازیش سخت شده!!
اون اسکلتها خیلی سختن یه اشعه یخ کننده هم دارن
چیکار کنم؟!

amirpers
13-02-2012, 01:40
این که هیچ فرقی نکرده ؟!

ممنون
شما اگه خوب به عکس ها نگاه کنی می بینی که تغییر داشته.
وضوح اشیاء و تکسچرها هم زیاد شده.
فریم هم من ندیدم تغییر محسوسی داشته باشه.

david071
13-02-2012, 02:26
این تغییرات جزئی که من اصلا توی بازیم حسش نمیکنم با حجم 3200 مگ اصلا ارزش دانلود نداشت :41:
حالا شاید توی بازی من اینجوری هست ولی من تغییری نمیبینم:13:

AlexMercer
13-02-2012, 08:17
دوستان این creation kit منتشر شده . لینک دانلود دارین؟

aramesh_61
13-02-2012, 08:45
دوستان سلام،
من توی ماموریت find the stuff of ethnic (فکر کنم یه همچین اسمی داشت!) اونجا که باید چهار تا سنگ که روی هر کدومش سه تا شکل مار و عقاب و ماهی هستش گیر کردم، میشه ترتیب شکلهارو بگید؟ من همه ی حالتارو امتحان کردم ولی احتمالاً یکیو جا انداختم دیگه حسش نیست همه شو دوباره امتحان کنم!
ممنون

alireza-01010
13-02-2012, 12:10
دوستان سلام،
من توی ماموریت find the stuff of ethnic (فکر کنم یه همچین اسمی داشت!) اونجا که باید چهار تا سنگ که روی هر کدومش سه تا شکل مار و عقاب و ماهی هستش گیر کردم، میشه ترتیب شکلهارو بگید؟ من همه ی حالتارو امتحان کردم ولی احتمالاً یکیو جا انداختم دیگه حسش نیست همه شو دوباره امتحان کنم!
ممنون
اگر پشت دری گیر کردی tcl بزن بعد از در , براحتی میتونی رد بشی.

aramesh_61
13-02-2012, 13:03
اگر پشت دری گیر کردی tcl بزن بعد از در , براحتی میتونی رد بشی.
ممنون ولی با ایکس باکس بازی میکنم

amirhosenpour
13-02-2012, 13:24
اینجا چیکار باید کرد
من بالای کوه با paarthurnax حرف زدم بعد elder scroll رو باز کردم رفتم یک جای دیگه
دو نفر اومدن یک دراگون رو کشتن بعد یک پیرمرد اومد اونمelder scroll داشت بعد همشون به حالت آماده باش در اومدن چنتا دراگونم بالای سرمون میچرخن.
حالا اینجا من فقط میتونم دوروبر رو نگاه کنم هیچ کاری نمیشه کرد لطفا کمک کنید:20:

منم همین سوال یه صفحه پیش پرسیدم روش اول رو نتونستم انجام بدم چون تو حالت دمو سیو نمی کرد ولی با ریختن پچ مشکل خود به خود حل شد.

تو پست های قبل دوستان نوشته بودن:یه سیو همونجا بکن f5 بهد دوباره بیار{f9}درست میشه اگه نشد از بازی بیا بیرون دوباره از همون جا بیار.

لینک پچ 1.4 :

amirhosenpour
13-02-2012, 13:34
آقا تو مرحله Season Unending این General Tullius با آدم حرف نمیزنه، چیکارش کنم؟

virus2009
13-02-2012, 14:18
دوستان این creation kit منتشر شده . لینک دانلود دارین؟

آره منتشر شده
به ترتیب توی فولدر بازی کپی کن :

1 - skyrimcreationkit.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 - tesv_steam_api.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3 - CreationKit.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه وقت و حوصله داری پایه ای یک تاپیک آموزش براش بزنیم .. ؟؟

دوستان سلام،
ممنون

اون در یک کلید لازم داره که اسمش Claw هستش و به شکل یک پنجه ـه که وسط در باید قرار بگیره
باید اونو پیدا کنی توی همون دانجنی که هستی موجوده ، وقتی پیداش کردی برو توی Inventory ـت و آیتم رو بچرخون روش شکل ها رو به ترتیب کشیده

آقا تو مرحله Season Unending این General Tullius با آدم حرف نمیزنه، چیکارش کنم؟

باگ
کنسول رو باز کن و کد زیر رو بزن :

SetObjectiveCompleted MQ302 20 1

loomina
13-02-2012, 14:51
چه فایل ها و فولدر هایی داشت ... ؟؟؟
لینک مد رو هم اگه داری بزار

برو تو منوی زیر :

Magic > Shout

و Unrelenting Force رو انتخاب کن
جلوی پیرمرده بایست و Z رو بزن
بعد که جلوتر رفتی باید همین کار رو بکنی و یک جا هم باید یک شات دیگه رو انتخاب کنی
بعضی مواقع هم باید Z رو نگه داری تا شات قوی تر بشه

از اینجا دانلود کردم.

اخه گربه جونم بدون کلاه خیلی خفن تره :31: helm مسخره میشه :(

AlexMercer
13-02-2012, 14:56
آره منتشر شده

1 - skyrimcreationkit.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 - tesv_steam_api.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3 - CreationKit.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[

اوکی من دانلود میکنم. پایه هم هستم سعید جان. شب هم ویدیو های اموزشی رو میگیرم بهت نتیجه رو پخ میدم.

hobgoblin
13-02-2012, 14:59
آره منتشر شده

اون در یک کلید لازم داره که اسمش Claw هستش و به شکل یک پنجه ـه که وسط در باید قرار بگیره
باید اونو پیدا کنی توی همون دانجنی که هستی موجوده ، وقتی پیداش کردی برو توی Inventory ـت و آیتم رو بچرخون روش شکل ها رو به ترتیب کشیده

باگ

ميشه بي زحمت بگي چجوري ميشه رفت توي اينونتوري و آيتم ها رو چرخوند؟؟؟؟

david071
13-02-2012, 16:35
منم همین سوال یه صفحه پیش پرسیدم روش اول رو نتونستم انجام بدم چون تو حالت دمو سیو نمی کرد ولی با ریختن پچ مشکل خود به خود حل شد.
مال منم باگ بود که با چند بار بازی کردن درست شد :46:

virus2009
13-02-2012, 18:55

از اينجا دانلود کردم.

اخه گربه جونم بدون کلاه خيلي خفن تره helm مسخره ميشه :(

فايل هاي با پسوند esp رو داخل فولدر زير بريز :

skyrim\Data

اوکي من دانلود ميکنم. پايه هم هستم سعيد جان. شب هم ويديو هاي اموزشي رو ميگيرم بهت نتيجه رو پخ ميدم.

سايت ويکي خود Creation kit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کامل و جامع توضيح داده از اونجا هم میشه کمک گرفت
یک نگاهی بنداز ببین اگه خوشت اومد با هم شروع کنیم مثل GTA IV برای بازی مد و چیزهای دیگه بسازیم

ميشه بي زحمت بگي چجوري ميشه رفت توي اينونتوري و آيتم ها رو چرخوند؟؟؟؟

روی آیتم C رو بزن و با موس بچرخونش
اگه نچرخید آپدیت 128 مگی پست اول تاپیک زیر رو نصب کن :

loomina
13-02-2012, 21:32
فايل هاي با پسوند esp رو داخل فولدر زير بريز :

skyrim\Data

سايت ويکي خود Creation kit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FMain_Page) کامل و جامع توضيح داده از اونجا هم میشه کمک گرفت
یک نگاهی بنداز ببین اگه خوشت اومد با هم شروع کنیم مثل GTA IV برای بازی مد و چیزهای دیگه بسازیم

روی آیتم C رو بزن و با موس بچرخونش
اگه نچرخید آپدیت 128 مگی پست اول تاپیک زیر رو نصب کن :

از راهنماییتون ممنون
فایل مربوط به helm مورد نظرم رو ریختم تو همون ادرس ولی کار نکرد. چه کاری الان باید بکنم؟

david071
13-02-2012, 23:28
من توی اون قلعه بالای کوه هستم
همه رئیس ها دور هم جمع شدن چنتا دیالوگ میاد من جواب میدم بعد باز همه نشستن همو نگاه میکنن اینجا رو چجوری رد کنم؟

Prepare
13-02-2012, 23:42
همه رئیس ها دور هم جمع شدن چنتا دیالوگ میاد من جواب میدم بعد باز همه نشستن همو نگاه میکنن اینجا رو چجوری رد کنم؟
منم همین الان هونجا گیر کردم:41:

Prepare
13-02-2012, 23:49
از همون جا سیو کن دوباره بیار درست میشه.f5 بهدf9.

virus2009
13-02-2012, 23:50
از راهنماییتون ممنون
فایل مربوط به helm مورد نظرم رو ریختم تو همون ادرس ولی کار نکرد. چه کاری الان باید بکنم؟

طریقه نصبش که همین بود
احتمالا با ورژن های کرک شده کار نمیکنه

منم همین الان هونجا گیر کردم:41:

کد زیر رو تو کنسول بزنید :

SetObjectiveCompleted MQ302 60 1
یا
Setstage MQ302 300
یا
movetoqt MQ302

Iman-Emperatour
14-02-2012, 01:37
بچه ها یکی کمک کنه.........:19:
چرا فرطی میمیری با دو ضرب!!
چجوری اسکلتها رو بکشم؟
دستم هم یه تبر بزرگیه
سپره واسه چی جلو اشعشون رو نمی گیره؟!

oomidd
14-02-2012, 12:19
آره منتشر شده

باگ

ممنون اون کد آخری رو که دادی برای مرحلهی Season Unending که باید با General Tullius حرف بزنیم کار کرد ممنون میشم کد همون مرحله که باید با ulfric stormclook حرف بزنیمم بذاری

loomina
14-02-2012, 18:40

اگر باگ نباشه و برای بار اول رفتید اونجا باید از shout تتون استفاده کنید.
tab بزنید و قسمت magic گزینه ی shout رو انتخاب کنید بعد روتون رو بکنید سمت اون ها و Z رو بزنید.

david071
14-02-2012, 18:44
اگر باگ نباشه و برای بار اول رفتید اونجا باید از shout تتون استفاده کنید.
tab بزنید و قسمت magic گزینه ی shout رو انتخاب کنید بعد روتون رو بکنید سمت اون ها و Z رو بزنید.
ممنون اونجا رو رد کردم باگ بود

حالا یک سوال
من میخوام فقط ماموریت های اصلی بازی رو برم تا زود داستان بازی تموم شه
از کجا باید فهمید ماموریت اصلی هست یا فرعی ؟

G.D.ragon.Ir
14-02-2012, 19:06
حالا یک سوال
من میخوام فقط ماموریت های اصلی بازی رو برم تا زود داستان بازی تموم شه
از کجا باید فهمید ماموریت اصلی هست یا فرعی ؟
تصویر زیر برای ماموریت های اصلی استفاده میشه

برای جزئیات بیشتر هم میتونی به ادرس زیر بری

virus2009
14-02-2012, 19:17
ممنون اون کد آخری رو که دادی برای مرحلهی Season Unending که باید با General Tullius حرف بزنیم کار کرد ممنون میشم کد همون مرحله که باید با ulfric stormclook حرف بزنیمم بذاری

SetObjectiveCompleted MQ302 30 1
بعدش
Setstage MQ302 40

star Walker
14-02-2012, 21:35
بعد از اینکه Alduin رو کشتم چی کار باید بکنم ؟!

DaRiOuShJh
14-02-2012, 21:42
دوستان من الان این پک high quality texture رو دانلود و و تو فولدر data کپی کردم
باید کار خاصی کنم حالا یا فقط بازی رو اجرا کنم از جدیدا لود میکنه؟

بعد از اینکه Alduin رو کشتم چی کار باید بکنم ؟!

خوب main quest تموم میشه با یه shout جدید برمیگردی اسکایریم
میتونی اگه ساب کوئستی چیزی مونده انجام بدی یا منتظره اد آن های بعدی بمونی:31:

david071
15-02-2012, 01:19
دوستان من الان این پک high quality texture رو دانلود و و تو فولدر data کپی کردم
باید کار خاصی کنم حالا یا فقط بازی رو اجرا کنم از جدیدا لود میکنه؟
فقط بازی رو اجرا کن کاری دیگه نداره.

mojinezami
15-02-2012, 13:14
سلام دوستان
من يك مشكلي پيداكردم در بعضي موارد پيغام ميده كه من يك ومپاير شدم و از جونم كم ميكنه و مردم و گاردها به من حمله ميكنند چيكار كنم تا از شر اين ومپاير بودن رها شم

virus2009
15-02-2012, 13:38
سلام دوستان
من يك مشكلي پيداكردم در بعضي موارد پيغام ميده كه من يك ومپاير شدم و از جونم كم ميكنه و مردم و گاردها به من حمله ميكنند چيكار كنم تا از شر اين ومپاير بودن رها شم

درمان ومپایر :

بردیا
15-02-2012, 15:10
نمیشه بیشتر از یه همراه به صورت همزمان داشت؟
وقتی یه همراه جدید جایگزین قبلی میشه اونوقت همه وسایلی که گذاشتی پیش همراه قبلی با طرف ناپدید میشه؟

بعدش اینکه سریعترین راه برای پول دراوردن چیه؟
من میخوام تو وایت ران خونه بخرم که 5هزارتا سکه نیاز دارم ولی 3هزارتا بیشتر ندارم
هر ماموریت هم بیشتر از 100 تا بهم نمیده و طول میکشه تا به 5هزار برسه
به خاطر محدودیت حمل 600تایی مجموع خودم و همراهم هم نمیتونم زیاد وسایل بفروشم.

G.D.ragon.Ir
15-02-2012, 15:39
من میخوام تو وایت ران خونه بخرم که 5هزارتا سکه نیاز دارم ولی 3هزارتا بیشتر ندارم
به خاطر محدودیت حمل 600تایی مجموع خودم و همراهم هم نمیتونم زیاد وسایل بفروشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
15-02-2012, 16:50
نمیشه بیشتر از یه همراه به صورت همزمان داشت؟
وقتی یه همراه جدید جایگزین قبلی میشه اونوقت همه وسایلی که گذاشتی پیش همراه قبلی با طرف ناپدید میشه؟

به خاطر محدودیت حمل 600تایی مجموع خودم و همراهم هم نمیتونم زیاد وسایل بفروشم.

من خودم حوصله ی کار های فرعی رو برای پول در اوردن نداشتم :31:

ولی همه چیز هایی که ممکن بود پول توش باشه رو میگشتم. سعی کنید ایتم هایی که وزنشون سبک هست ولی قیمت باالیی دارن رو بردارید.
مثلا gem ها , هر gem یی که دیدید بردارید چون با توجه به وزن خیلی سبکشون پول خوبی دارن( اکثرا 0.3 وزن دارن ولی بالای 40-50 گلد فورش میرن.
بعدم یه راه خوبی هم هست روزانه 100 گلد میده , اونم زن گرفتنه! :31:
و البته هر وقت یه اژدها میکشید استخون هاشو حتما بردارید , چون با این که اندازه ی یه اسلحه وزن دارن ولی چند برابر قیمت دارن.

سعی کنید ماموریت هایی که میتونن چند تا حالت داشته باشن رو چک کنید تو نت بعد انجامشون بدید.
مثلا یه کوئست بود که یه پریست رو باید میبردم پیش یه عده که گوشت ادم میخوردن.
پریسته رو گفت بکش ولی من به جای کشتن اون زدم همون ادمارو کشتم , پریسته به هوش اومد بهم 1000 گلد داد! در حالی که اگر میکشتمش فقط یه حلقه ی مسخره گیرم میومد که باهاش ادم میخورد :31:!!

Captain Sj
15-02-2012, 20:55
توي اولين كوئست بعداز عضو شد بردس كالج اونجايي كه بايد كتاب شاه اولاف رو پيدا كني بعدش كه يارو در جادويي رو باز مي كنه. رمز در چيه؟ علامت هاش هم اژدها و خرگوش و عقابه.كمك كنيد لطفا:31:.

loomina
15-02-2012, 21:53
توي اولين كوئست بعداز عضو شد بردس كالج اونجايي كه بايد كتاب شاه اولاف رو پيدا كني بعدش كه يارو در جادويي رو باز مي كنه. رمز در چيه؟ علامت هاش هم اژدها و خرگوش و عقابه.كمك كنيد لطفا:31:.

والا من ماموریت های اصلی رو فعلا کنار گزاشتم , هنوز فکر کنم اینجارو رد نکردم.
ولی اگر از اون چنگک ها میخواد برای فعال کردن در من تو اخرین باری که دیدم از اون ها رو خود چنگکه علامت داشت.
خودم تست نکردم ولی ممکنه اگربه همون ترتیب وارد کنید بشه.
البته اصولا سخت نیست , کلا فکر کنم12 حالت بیشتر نمیشه :31:

Ata Assassin
15-02-2012, 22:13
چطوری میشه زن گرفت؟!

loomina
15-02-2012, 22:34
چطوری میشه زن گرفت؟!

باید برید تو شهر riften (درست نوشتم یا rift هست اصلش؟ :31: )
اونجا برید به معبد mara , یه پریست هست ازش یه amulet باید بخرید ( 200 گلد هست )
بعد اگر بعضی ها هستن که میخوان ازدواج کنن , لیستی که تو این لینک هست زده کی ها رو میتونید باهاشون ازدواج کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 011%2F11%2Fguide-skyrim-marriage-how-to-and-list.html)

بعد معمولا باید براشون یه کوئست انجام بدید , اگر بشه ازشون خواست که دنبالتون بیان درخواست کنید.
بعد برید دوباره پیش همون پریستی که ازش amulet خریدید و درخواست کنید که مراسم رو اجرا کنه , اونم میگه برو فلان ساعت بیا.

بعد هم میتونید صحبت کنید که همسرتون بیاد تو خونه ی شما زندگی کنه یا شما برید تو خونه ی اون ( اون بیاد بهتره!)

*نکته ای که هست اینه که amulet رو باید بپوشید تا گزینه ها براتون فعال شه.

میتونید روزانه 100 گلد برای فروش چیز ها از همسرتون بگیرید , اگر چیزی هم بزارید تو جیبش اون رو براتون میفروشه.

+ این که میتونید ازش درخواست غذا کنید که خوردنش بهتون یه مقداری bonus xp میده.

بردیا
16-02-2012, 11:48

اگه انگلیسیتون نسبتا خوب هستش اسم هر کوئستی رو که تو گوگل سرچ بکنید راهنمای تموم کردنش رو پیدا میکنید

DaRiOuShJh
16-02-2012, 13:50
من چند تا پست پیش دو تا guild کامل برای کله کوئست ها و .... ی اسکایریم گزاشتم
از گیم اسپات هستن
بگیرید حله
این سایت هم که دوستمون دادن خیلی خوب همراه با کد هاش توصیح داده همه چی رو

بردیا
16-02-2012, 14:44
اسب خریدن به نظرتون یه چیز حیاتی هستش؟
درسته که با اسب میتونی حتی اگه اضافه وزن هم داشته باشی همه جا فست تراول بکنی ولی چون من عادت دارم با لیدیا اینور اونور برم اگه بخوام اسب داشته باشم مدام ازم عقب میفته
و بعد اینکه بلسینگ کدوم الهه رو آدم داشته باشه بهتر هستش.من الان مال مارا رو دارم که توی اسپلای مربوط به شفادادن بونوس گرفتم

.:PAR3A:.
16-02-2012, 16:58
دوستان یکی از رفیقان میگفت یه گاید برای لول آپ سریع تو همین فروم هست ، یه لینک میشه بدین؟؟؟ :دی

DaRiOuShJh
16-02-2012, 19:56
اسب خریدن به نظرتون یه چیز حیاتی هستش؟
درسته که با اسب میتونی حتی اگه اضافه وزن هم داشته باشی همه جا فست تراول بکنی ولی چون من عادت دارم با لیدیا اینور اونور برم اگه بخوام اسب داشته باشم مدام ازم عقب میفته
و بعد اینکه بلسینگ کدوم الهه رو آدم داشته باشه بهتر هستش.من الان مال مارا رو دارم که توی اسپلای مربوط به شفادادن بونوس گرفتم
بردیا جان اسب خیلی به کار نمیاد منتها shadowmere اسب خوبیه قاطی هم هست کسی بهت حمله کنه این میره میزنتش:31:
باید کوئست dark brotherhood رو انجام بدی تا اونو بهت بدن
یه خوبی دیگه هم داره اینه که stealth میتونی باهاش اینور اونور بری
سخت جونم هست

اسب های معمولی یه دراگون بهت حمله کنه زودی زرتشون در میاد میمیرن

اسب فقط برای جاهایی که هنوز کشف نکردی به درد میخوره بقیشون همچین به کار نمیاد
اگر هم فالوئرت ازت عقب موند میتونی وقتی رسیدی یه ساعت wait کنی تا برسه یا اینکه به همون جایی که تازه رسیدی fast travel کنی

در مورد bless ها هم خیلی نمیمونن هر چی حال میکنی

دوستان یکی از رفیقان میگفت یه گاید برای لول آپ سریع تو همین فروم هست ، یه لینک میشه بدین؟؟؟ :دی

والا من که چیزی ندیدم

prince_fable
16-02-2012, 20:33
shadowmere اسب خوبیه قاطی هم هست کسی بهت حمله کنه این میره میزنتش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سخت جونم هست
سلام
حالا که ما زدیم دارک برادرهود رو نابود کردیم:31:،
چجوری باید اسب رو بدست بیاریم؟؟
مرسی

loomina
16-02-2012, 20:42
بردیا جان اسب خیلی به کار نمیاد منتها shadowmere اسب خوبیه قاطی هم هست کسی بهت حمله کنه این میره میزنتش:31:
سخت جونم هست

اسب های معمولی یه دراگون بهت حمله کنه زودی زرتشون در میاد میمیرن

اسب فقط برای جاهایی که هنوز کشف نکردی به درد میخوره بقیشون همچین به کار نمیاد
اگر هم فالوئرت ازت عقب موند میتونی وقتی رسیدی یه ساعت wait کنی تا برسه یا اینکه به همون جایی که تازه رسیدی fast travel کنی

در مورد bless ها هم خیلی نمیمونن هر چی حال میکنی

والا من که چیزی ندیدم

اوه اوه خوب شد گفتی ! نمیخواستم عضو بشم تو این dark brotherhood
ولی به نظر میاد میرزه :31:

یه سوالی , اگر عضو شدم که شهر ها باهام چپ نمیوفتن؟
خودم اشتباه کردم اسب خریدم , ولی اصلا ازش استفاده نمیکنم.
ترجیح میدم become eternal کنم بدوئم تا این که هی از اسبه پیاده شم هی سوار:31:

سلام
مرسی

فکر نکنم دیگه راهی باشه , مگر reload کردن save های قبلی که فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه.

DaRiOuShJh
16-02-2012, 20:56
سلام
مرسی
دیگه کاری نمیشه کرد
یکی از بهترین منبع های پول و item ها رو زدی خراب کردی

اوه اوه خوب شد گفتی ! نمیخواستم عضو بشم تو این dark brotherhood
ولی به نظر میاد میرزه :31:

یه سوالی , اگر عضو شدم که شهر ها باهام چپ نمیوفتن؟
خودم اشتباه کردم اسب خریدم , ولی اصلا ازش استفاده نمیکنم.
ترجیح میدم become eternal کنم بدوئم تا این که هی از اسبه پیاده شم هی سوار:31:

فکر نکنم دیگه راهی باشه , مگر reload کردن save های قبلی که فکر نکنم ارزشش رو داشته باشه.
صد درصد میارزه
چند پست پیش هم گفتم اگر اهل sneak و sneak attack هستید حتما thief guild و dark brotherhood رو تموم کنید اول
خوب چیزایی میدن مزایای زیادی هم تو بازی دارن از fence گرفته تا armor ها شون

اسب برای بعضی جاها که اطرافش هم جایی رو قبلا کشف نکردید خیلی به درد میخوره وگرنه باید نیم ساعت فقط بدویی تا برسید
خسته کننده میشه

بردیا
16-02-2012, 22:07

چطوری میشه Wait کرد؟
یعنی میشه یه کاری کرد که زمان مثلا برای یه ساعت سریع بگذره؟به جز خوابیدن

R O O T
16-02-2012, 22:19
چطوری میشه Wait کرد؟
یعنی میشه یه کاری کرد که زمان مثلا برای یه ساعت سریع بگذره؟به جز خوابیدن

کلیــد T رو بــزن . هر دفعه بزنـی 1 ساعت میـره جلو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
16-02-2012, 23:24
البته باید دشمنی چیزی نباشه اطرافت
تا 24 ساعت میشه منتظر موند

dannad110
16-02-2012, 23:27
ببخشید شما میدونید چه جور میتونم لباس psijic رو بدست بیارم (هر جوری بود مهم نیست)

prince_fable
16-02-2012, 23:31
خیلی هم از اون موقع که نابودشون کردم میگذره.
حالا کدی چیزی نداره که بزنیم اسبه بیاد و مالمون شه؟

dannad110
16-02-2012, 23:38
ببخشید شما میدونید چه جور میتونم لباس psijic رو بدست بیارم (هر جوری بود مهم نیست)
یه جا خوندم یه گروه دارن اگه دارن چه جوری عضوش شم
ممنون

DaRiOuShJh
17-02-2012, 00:14
یه جا خوندم یه گروه دارن اگه دارن چه جوری عضوش شم
ممنون
چه لباسی؟
متوجه نشدم برادر
اسمش رو یه چک بکنید ببینید درست هست یا نه
بعد برای چی میخواید حالا؟

خیلی هم از اون موقع که نابودشون کردم میگذره.
حالا کدی چیزی نداره که بزنیم اسبه بیاد و مالمون شه؟
نمیدونم والا
میشه با کد کوئستشون رو بگیری ولی وقتی همشون رو کشته باشی فکر نکنم بشه کوئستم گرفت
حالا خیلی چیز مهمی نیست نداشته باشی هم چیزی از دست نمیدی
اگه اهله sneak باشی یه مقدارم دردسر ساز هست چون زود جوش میاره حمله میکنه زود

بردیا
17-02-2012, 00:51
این چیزمیزایی که بعد کشتن دراگون میگیریم و شاخای ماموت و .... به درد درست کردن چیز ویژه ای هم میخورن یا بفروشمشون؟
.
.
.
.
.
.
عجب خونه ای درست کردم،نزدیک 1500 تا طلا سلفیدم تا تزئینات خونم درست شد:دی
کلی وقت گذاشتم همه چیزو دسته بندی کردم،اسلحه ها و آرمورا و چیزای با ارزش رو سر جاهای مخصوص گذاشتم:دی

G.D.ragon.Ir
17-02-2012, 07:55
این چیزمیزایی که بعد کشتن دراگون میگیریم و شاخای ماموت و .... به درد درست کردن چیز ویژه ای هم میخورن یا بفروشمشون؟
مال اژدها اگر Smithing رو 100 کرده باشی و Dragon Armor (ایتم های زره سبکش تو بازی بهترین هستند) رو باز کرده باشی, برای ساخت ایتم هاش مورد نیاز هست

برای باقی هم میتونی صفحه زیر رو چک کنی

oomidd
17-02-2012, 09:17
سلام دوستان من اون هشتا ماسکو پیدا کردم الان نمیدونم باهاشون چیکار کنم یکی از دوستان گفته بود باید به labyrinthian برم اونجا یه اسکلت هست که کنارش یه نوشته داره و وقتی اون اسکلت رو بگردین یه ماسک چوبی پیدا میکنیم من هرچی گشتم اون اسکلتو پیدا نکردم میشه کامل بگید باید چیکار کنم مکان دقیق اون اسکلته رو هم بگید ممنون میشم

mojinezami
17-02-2012, 10:13
سلام دوستان
خونه چه جوری میشه خرید

loomina
17-02-2012, 11:36
دیگه کاری نمیشه کرد
یکی از بهترین منبع های پول و item ها رو زدی خراب کردی

صد درصد میارزه
چند پست پیش هم گفتم اگر اهل sneak و sneak attack هستید حتما thief guild و dark brotherhood رو تموم کنید اول
خوب چیزایی میدن مزایای زیادی هم تو بازی دارن از fence گرفته تا armor ها شون

اسب برای بعضی جاها که اطرافش هم جایی رو قبلا کشف نکردید خیلی به درد میخوره وگرنه باید نیم ساعت فقط بدویی تا برسید
خسته کننده میشه

اتفاقا کاراکتر من khajit هستش و خومم تو کار sneak هستم.

سلام دوستان
خونه چه جوری میشه خرید

سلام بر شما!

شما اول باید کار هایی برای شهر و حاکمش انجام بدید که اصطلاحا مقام thane بهتون بده ,
اولین بار این مقام رو تو white run بهتون میده حاکم , اگر میخواید جاهای دیگه هم خونه بخرید باید با حاکم همون شهر thane شید.
تو white run یه خونه هستش که 5000 گلد قیمتشه , از یکی از افراد حاکم تو dragonsreach باید بخرید.
بدیی که داره اینه که اگر بعد از حمله ی stormcloaks خونه رو تو white run بخرید دیگه نمیتونید ارتقا بدیدش.
خونه های هر شهر قیمت محتلفی داره.
فکر کنم گرون ترینش یه خونس تو solitude (درست نوشتم؟ :31: ) که 25000 تاس.

dannad110
17-02-2012, 11:46
psijic قوی ترین لباس جادوگری
من تا حالا فقط تن یک نفر تو کالج که حالت نیمه واقعی داره دیدم
در ضمن اونو نمیشه کشت (هر چه قدر هم بزنیش از جونش کم نمیشه)
و یه جا دیدم گروهشون این جاست island of Artaeum in the Summerset Isles میدونین کجاست میشه یه راهنمایی کنین

david071
17-02-2012, 13:52
برای قوی تر کردن warhamer و لباس چه پرکی رو باید ارتقا بدم ؟
چون یک بار قوی کردم الان میگه که پرکش لاک هست

loomina
17-02-2012, 14:07
و یه جا دیدم گروهشون این جاست island of Artaeum in the Summerset Isles میدونین کجاست میشه یه راهنمایی کنین

البته من خودم جادوگر نیستم و نمیدونم دقیقا کی رو میگید.
ولی اگر میشه جیب یارو رو زد با ارتقا دادن Pickpoket میشه لباسای تن رو هم زد :31:
البته خیلی طول میکشه اگر از الان شروع کنید ,
من خودم راه دیگه این میدونم , مگر دوستان راهنمایی کنن.

system1000
17-02-2012, 14:30
این wabbajack عجب سلاح باحالیه. میتونی باهاش آدما و دشمنا رو به مرغ و گاو و حیوونای دیگه تبدیل کنی.

dannad110
17-02-2012, 15:41
در ضمن دیگه یارو در دست رس نیست

DaRiOuShJh
17-02-2012, 15:54
حالا مگه چی داره این همه دنبالشی؟
به کار من که نمیاد ولی گروه mythic dawn یه نفر بازمانده داره که آخرش هم میزنی میکشیش
اگه کوئست اون رو میخوای بگو
البته لباساش هم تو موزه هست میتونی با لاک پیک بدزدی ولی خیلی چیز خاصی نبود
همون کوئست های mage guild رو انجام بدی شاید لباس arch mage به کارت بیاد
من خودم با ترکیب لباس های nightgale و anceint assasin armor دارم میرم جلو
sneak attack ام دمیجش تا 30 برابر هست:31:کسی زنده نمیمونه

برای قوی تر کردن warhamer و لباس چه پرکی رو باید ارتقا بدم ؟
چون یک بار قوی کردم الان میگه که پرکش لاک هست
کلا برای قوی تر کردن و اپگرید weapon و armor باید smith رو قوی کنید
پرک خاصی هم لازم نداره چون پرک هاش برای ساختن armor های خاص هست، البته برای enchanted item یه پرک میخواد که بتونید اونا رو ارتقا بدید
برای آپگرید هر چی بیشتر باشه رنکتون قوی تر میتونید بکنید
آخرین لولش گمونم flawless کنه وسایل آپگرید شده رو
البته ماله من الان 98 هست

البته من خودم جادوگر نیستم و نمیدونم دقیقا کی رو میگید.
ولی اگر میشه جیب یارو رو زد با ارتقا دادن Pickpoket میشه لباسای تن رو هم زد :31:
البته خیلی طول میکشه اگر از الان شروع کنید ,
من خودم راه دیگه این میدونم , مگر دوستان راهنمایی کنن.
فکر نکنم تو inventory اش هم نشون داده بشه با این وضع که بشه دزدید

این wabbajack عجب سلاح باحالیه. میتونی باهاش آدما و دشمنا رو به مرغ و گاو و حیوونای دیگه تبدیل کنی.
جالبه ولی به درد نمیخوره
آدم تا نکشه اسکسلیش افزایش پیدا نمیکنه
خیلی به درد بخوره برای بعشی از ماموریت های thief guild به درد میخوره که کسی رو نکشی

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

دوستانی که این باگ رو خبر ندارن یه اشاره ای کنم که اگر موقع فروش اگر اونی که دارید بهش میفروشید پولش کم هست و هی تموم میشه میتونید بازی رو سیو کنید بعد یارو رو بکشید و دوباره لود کنید
اینطوری دوباره مقدار gold اش ریست میشه و میتونید دوباره بقیه چیزا رو بفروشید

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

دوستانی که این باگ رو خبر ندارن یه اشاره ای کنم که اگر موقع فروش اگر اونی که دارید بهش میفروشید پولش کم هست و هی تموم میشه میتونید بازی رو سیو کنید بعد یارو رو بکشید و دوباره لود کنید
اینطوری دوباره مقدار gold اش ریست میشه و میتونید دوباره بقیه چیزا رو بفروشید

soliman
17-02-2012, 16:30
این سلاح wabbajack که میگید کجا باید پیدا کنیم ؟

رضا جنگنده
17-02-2012, 17:51
سلام
چه طور باید عضو گروه های dark brotherhood و thief guild بشم؟
یعنی هر دوش با هم!:31:

prince_fable
17-02-2012, 18:01
سلام.
یکی توضیح بده skyforge چیه و چجوری میشه باهاش سلاح ساخت؟
مرسی

dannad110
17-02-2012, 19:18
من یه جا دیدم برای لباس کد گذاشته چجوری باید کدو وارد کنم(لطفا کامل توضیح بدین)
(Psijic set (robes #00065B94, hood #00065B99, boots #00065B9B, gloves #00065B9D
ممنون

DaRiOuShJh
17-02-2012, 19:20
این سلاح wabbajack که میگید کجا باید پیدا کنیم ؟
Entity: Sheogorath How to trigger quest: To start this quest, head to the city of Solitude. Once you're there, go find a man by the name of Dervenin (he's a beggar with REAL dark eyes; I found him hanging around the Bard's College). Instead of asking for money like most beggar's do, Dervenin will ask you to save his master. Ask him what he needs and he'll mention that his master is on vacation but he wants you to find him. Apparently his master is in the "Pelagius Wing" of the Blue Palace, but to gain access to it we need... Pelagius' Hip Bone? You'll start "The Mind of Madness" proper now.

سلام
چه طور باید عضو گروه های dark brotherhood و thief guild بشم؟
یعنی هر دوش با هم!:31:

To start the Quests for the Thieves Guild, you need to head over to Riften. Once inside, move forward and you'll meet Moul. After some chat, ask about the Thieves Guild and he'll tell you to go find Brynjolf. Go to the marketplace and look around for the character. Once you speak to him, tell him you're interested in joining the guild. After some chatting, you'll start your first quest.

--------------------

To JOIN The Dark Brotherhood you'll have to do a miscellaneous quest first entitled "Talk to Aventus Arentino". To GET that quest you need to first travel to the town of RIFTEN (any carriage can take you there), then as you enter the town a man maned Maul will stop you. You can talk to HIM about The Dark Brotherhood and he'll mention a local young boy, Aventus Aretino, who ran away and is trying to get their attention. (-NOTE-) You can also get this quest by hearing about young Aventus while in a town or tavern. It's pretty hard NOT to get this quest, really... To find Aventus, head to the city of Windhelm. There follow the quest marker to find the Aretino Residence. Young Aventus is chanting the dark sacrament over and over: "Sweet mother, sweet mother, send your child unto me for the sins of the unworthy must be baptized in blood and fear." Ugh, how creepy! Talk to him and he'll assume you're a brotherhood assassin. This will complete that miscellaneous quest and start the quest "Innocence Lost".

سلام.
یکی توضیح بده skyforge چیه و چجوری میشه باهاش سلاح ساخت؟
مرسی

برادر یه مکان هست توی witherun
متعلق به companion هست
وقتی کوئست هاش رو کامل انجام بدید میتونید برید و علاوه بر armor های دیگه دو نوع دیگه رو هم بسازید
خیلی چیز خاصی نیست

So you want to be a "Companion" huh? Well, it's very likely that as you first approached the town of Whiterun you encoutered the companions fighting a troll out in a field. Hell, chances are you tried to help! Well, after talking with them you will have received a MISCELLANEOUS QUEST called "Speak with the leader of the Companions". To start you on your path to joining them, make it your active quest. Head inside the city of Whiterun and follow the quest marker until you reach a building called "Jorrvaskr". Here you want to find and talk to Kodlak Whitemane. (-NOTE-) Of particular note here is the locked display cases in the Jorrvaskr Living Quarters. There's a NICE bow here (especially for those just starting out). You can also find an ARCHERY SKILLBOOK here called "The Markmanship Lesson" in one of the rooms. There is another SKILLBOOK for TWO-HANDED called "Song of Hrormir" in a different room.

prince_fable
17-02-2012, 20:01
من یه جا دیدم برای لباس کد گذاشته چجوری باید کدو وارد کنم(لطفا کامل توضیح بدین)
(Psijic set (robes #00065B94, hood #00065B99, boots #00065B9B, gloves #00065B9D
ممنون
اگه رو پی سی بازی میکنید، دکمه کنسول رو بزنید و کد زیر رو وارد کنید تا آیتم اضافه شه:

player.additem xxxxxxxx 1

به جای x ها هم اون کد مخصوص لباس رو وارد کنید و بعد اینتر بزنید
و برای آیتم بعدی دوباره همین رو تکرار کنید با کد بعدی

mojinezami
17-02-2012, 23:22
اتفاقا کاراکتر من khajit هستش و خومم تو کار sneak هستم.

سلام بر شما!

شما اول باید کار هایی برای شهر و حاکمش انجام بدید که اصطلاحا مقام thane بهتون بده ,
اولین بار این مقام رو تو white run بهتون میده حاکم , اگر میخواید جاهای دیگه هم خونه بخرید باید با حاکم همون شهر thane شید.
تو white run یه خونه هستش که 5000 گلد قیمتشه , از یکی از افراد حاکم تو dragonsreach باید بخرید.
بدیی که داره اینه که اگر بعد از حمله ی stormcloaks خونه رو تو white run بخرید دیگه نمیتونید ارتقا بدیدش.
خونه های هر شهر قیمت محتلفی داره.
فکر کنم گرون ترینش یه خونس تو solitude (درست نوشتم؟ :31: ) که 25000 تاس.

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمائیت
من تو White Run از همون یا رو خونه خریدم حالا چه جوری خونه رو پیدا کنم خودش که نشونم نداد
می خوام خرتو پرتامو بزارم تو خونه

DaRiOuShJh
17-02-2012, 23:53
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمائیت
من تو White Run از همون یا رو خونه خریدم حالا چه جوری خونه رو پیدا کنم خودش که نشونم نداد
می خوام خرتو پرتامو بزارم تو خونه
به کوئست های متفرقت اضافه میشه یه گزینه
اگر دقیق میخوای به whiterun کوییک تراول کن دومین در از سمت راستت خونته
beez house یا همچین چیزی هست اسمش

oomidd
18-02-2012, 06:32
سلام دوستان ممنون میشم پاسخ ماروهم بدید
من اون هشتا ماسکو پیدا کردم الان نمیدونم باهاشون چیکار کنم یکی از دوستان گفته بود باید به labyrinthian برم اونجا یه اسکلت هست که کنارش یه نوشته داره و وقتی اون اسکلت رو بگردین یه ماسک چوبی پیدا میکنیم من هرچی گشتم اون اسکلتو پیدا نکردم میشه کامل بگید باید چیکار کنم مکان دقیق اون اسکلته رو هم بگید

Переклад не
18-02-2012, 13:25
دوستان این چرا دیگه تند نمیره؟ میگه you are carrying so mach to be able to run خب چیکار کنم این حل بشه کلا؟

aramesh_61
18-02-2012, 14:04
دوستان این چرا دیگه تند نمیره؟ میگه you are carrying so mach to be able to run خب چیکار کنم این حل بشه کلا؟
شما بیشتر از حد توانتون وسایل برداشتید! کلاً وزن وسایلی که برمیدارید محدوده و بیشتر از اون نمیتونید حمل کنید، یه سری از وسایل اضافه رو Drop کنید درست میشه

loomina
18-02-2012, 14:23

شما بیشتر از حد توانتون وسایل برداشتید! کلاً وزن وسایلی که برمیدارید محدوده و بیشتر از اون نمیتونید حمل کنید، یه سری از وسایل اضافه رو Drop کنید درست میشه

تو ادامه حرف دوستمون یکم کامل تر میکنم حرفشون رو.

شما حالت عادی فقط 300 تا قدرت حمل دارید.
این عدد با بالاتر بردن stamina وقتی لول اپ میشید به مقدار 5 تا اضافه میشه.
اگر میخواید ببینید چقدر وسایل دارید tab رو بزنید , گزینه ی items و بعد پایین سمت راست مقداری رو که جا دارید و مقدار وزن وسایلتون رو زده.
سعی کنید هر بار که میرید شهر وسایلی که به دردتون نمیخوره رو مثل weapon های کم قدرت تر و یا زره های کم قدرت تر رو بفروشید.
یا میتونید اگر خونه دارید اون هارو تو خونتون بزارید.

در ضمن همیشه یه potion of strength هم از مغازه alchemy بخرید , که بهتون 30 تا قدرت حمل بیشتر میده برای 300 ثانیه , که اگر کاری نداشته باشید و بخواید برگردید به شهر میتونید راحت تر برگردید و وسایل رو بفروشید.

Переклад не
18-02-2012, 15:31
حالام به یه در رمز دار رسیدم روش سه تا از این شکلا هستش مثله قاوصندوق که عکس خرس و جغد و سنجاگک هستن و پایینش جای دست و سه انگشت هست ولی اونجا رو که انتخاب میکنم میگه باید کلید چی چی داشته باشید و این حرفا
چیکار باید بکنم؟

Arrowtic
18-02-2012, 15:33
یه آیتم دارید Golden Claw اونو Examine کنید روش عمس اون سه تا به ترتیب هست بچینید مثلش.الآن یادم نیست ترتیبشون.

Переклад не
18-02-2012, 15:36
ولی خداییش گیم پلیش اصلا دلچسب نیست .اولا که اصلا نه صدای آبشار داره نه حیووناش صدا دارن و اسب و حرکتش. دوم که کلا اون حرکاتی که ac داره اصلا غیر قابل مقایسس با این مثلا مثله ربات میمونه اصلا احساس نداره و حرفم نمیزنه . نکنه مشکل از سیستم منه؟
اما این داستانهاش و سفرهاش محشرن

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

یه آیتم دارید Golden Claw اونو Examine کنید روش عمس اون سه تا به ترتیب هست بچینید مثلش.الآن یادم نیست ترتیبشون.
اینو ندارم این چیه؟
عمه؟

رضا جنگنده
18-02-2012, 15:38
سلام دوستان
در مورد عضو شدن در گروه های مختلف من توی یه وبلاگ یه چیزی دیدم گفتم اینجا هم بزارم:
سلام امروز می خواهم درباره گروه های مختلف بازی توضیح دهم.

گروهی که در بازی وجود دارد و شما همان اوایل می توانید در آن عضو شوید گروه companions است این گروه در شهر ویت ران وجود دارد و در محلی وجود دارند که سقف آن مثل کشتی می ماند برای عضو شدن در این گروه باید به سراغ لیدر این گروه بروید که اسمش کودلایک است و با او حرف بزنید و گزینه I would like to join the companions را بزنید و بعد گزینه I can handle myself را بزنید بعد به شما ماموریت هایی داده می شود که باید آن را انجام دهید.

مزیت عضو شدن در گروه companions: اول اینکه عضو شدن در این گروه باعث می شود که شما در طی روز فقط یک بار به گرگ تبدیل شوید چون اعضای این گروه همه گرگنما هستند و تبدیل به گرگ شدن قدرت خاصی به شما می دهد و می توانید دشمنان زیادی را به راحتی از پا در بیاورید و شما در بازی فقط یک بار می توانید گرگنما شودید پس باید درست تصمیم گیری کنید و زمانی که گرگنما شدین در مقابل خون آشام شدن مقاوم می شوید و در واقع شما هیچ وقت خون آشام نمی شوید.

حالا نوبت گروه Thieves guild ایا همان گروه دزدا است.

شما باید اول به شهر ریفتن بروید و بعد شخصی به اسم Brynjolf را پیدا کنید و با او حرف بزنید و می بینید که او همه را به دور خود جمع می کند و بعد می بینید که که در گوشه علامتی است بروید به آن سمت باید آن چیزی که گفته است را بدزدید سریع این کار را بکنید چون او این کار را کرده تا مردم شما را نبینند وقتی آن را دزدید بروید پیش آن مرد و با او صحبت کنید و او کویست های به شما می دهد تا به طور رسمی در گروه عضو شوید این کویست روزنه ای برای عضو شدن در این گروه است.

روش عضو شدن در گروه Dark brotherhood که دیدم خیلی ها دنبال عضو شدن در این گروه هستند.

اول به شهر Windhelm بروید و مستقیم بروید به سمت مکان پادشاه داخل آن مکان نشوید در سمت راست یک باریکه ای است بروید به سمت آن باریکه را ادامه دهید وقتی رسیدید یک پسر بچه با یک زن را می بینید کنار آن ها دریی قفل وجود دارد آن را باز کنید یک پسر بچه را می بینید بروید و با او حرف بزنید او ماموریتی به شما می دهد که باید بروید به شهر ریفتن و در آنجا باید به یک پرورشگاه بروید و زنی هست که باید بکشید وقتی او را کشتید باید در همان پرورشگاه بر روی تختی به مدت 24 ساعت بخوابید و وقتی بیدار شدید یکی از اعضای گروه دارک برادرهود را می بینید و او به شما می گوید که سه نفر را که در آن خانه هست بکشید وقتی آنه را کشتید در واقع عضو شدین و باید به محلی که اعضای گروه هستند بروید آنها به شما لباس گروه را هم می دهند ماموریت های این گروه همه به صورت کشتن یک نفر است و وقتی ماموریت تمام شد به شما پولی می دهند.عضو شدن در این گروه را به همه پیشنهاد می کنم.

گروه بعدی گروه ای است به اسم College winterhold

شما باید به شهر winterhold بروید و وقتی می خواهیو که وارد کالج شوید یک زن جلوی شما را می گیرد و می گوید که برای عضو شدن در کالج باید جادویی که به شما می گوید را بر روی آن در بزنید اگر جادورا نداشتید می توانید آن را از خودش بخرید و وقتی که جادو را زدید او شما را به کالج می برد و ادامه کویست ها.
منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا جنگنده
18-02-2012, 15:50
حالام به یه در رمز دار رسیدم روش سه تا از این شکلا هستش مثله قاوصندوق که عکس خرس و جغد و سنجاگک هستن و پایینش جای دست و سه انگشت هست ولی اونجا رو که انتخاب میکنم میگه باید کلید چی چی داشته باشید و این حرفا
چیکار باید بکنم؟
یه وسیله هست فکر کنم طلایی هست.
وقتی کهمنوی وسایل رو باز می کنین آخرین گزینه رو بیارین اونجا دنبال یه وسیله ی طلایی شکل پای مرغ بگردین اسمشم Golden Claw هست.
بعد اونو بزرگش کنین روش سه تا عکس هست که دیگه بقیش معلومه.
در واقع همون وسیله رو می گم که وقتی می خواین اون درو باز کنین میاد و می چرخه ولی دره باز نمی شه.

loomina
18-02-2012, 16:11
ولی خداییش گیم پلیش اصلا دلچسب نیست .اولا که اصلا نه صدای آبشار داره نه حیووناش صدا دارن و اسب و حرکتش. دوم که کلا اون حرکاتی که ac داره اصلا غیر قابل مقایسس با این مثلا مثله ربات میمونه اصلا احساس نداره و حرفم نمیزنه . نکنه مشکل از سیستم منه؟

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

اینو ندارم این چیه؟
عمه؟

گیم پلی به نظر من خوبه , خواستن واقعی به نظر بیاد.
البته از نظر صدا گزاری خب چندان به نظرم موفق نبوده مگر میوزیک ها.

در مورد اون ایتیمی که خواسته بودید , قبل از این که برسید به اون در , یه ادم رو از تو تار عنکبوت نجات میدادید , جلو تر میمرد اون ادم , اگرم نمیمیره بکشش! :31:
وقتی جسدش رو میگردید چیزی که خواستید رو پیدا میکنید.

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

سلام دوستان
در مورد عضو شدن در گروه های مختلف من توی یه وبلاگ یه چیزی دیدم گفتم اینجا هم بزارم:
سلام امروز می خواهم درباره گروه های مختلف بازی توضیح دهم.

مزیت عضو شدن در گروه companions: اول اینکه عضو شدن در این گروه باعث می شود که شما در طی روز فقط یک بار به گرگ تبدیل شوید چون اعضای این گروه همه گرگنما هستند و تبدیل به گرگ شدن قدرت خاصی به شما می دهد و می توانید دشمنان زیادی را به راحتی از پا در بیاورید و شما در بازی فقط یک بار می توانید گرگنما شودید پس باید درست تصمیم گیری کنید و زمانی که گرگنما شدین در مقابل خون آشام شدن مقاوم می شوید و در واقع شما هیچ وقت خون آشام نمی شوید.

یه نکته رو من تصحیح کنم با اجازه.

وقتی عضو میشید میتونید انتخاب کنید که گرگ نما باشید یا نه , ولی اگر گرگنما شدید بعدا تو اخر کوئست ها میتونید اون خون گرگ رو از تنتون خارج کنید.
پس یعنی راه برای برگشت هم هست. ولی چیزی که هست فکر نمیکنم دیگه بعد از خلاص شدن از خون گرگنماتون بشه دوباره گرگنما شد.

بردیا
18-02-2012, 16:14

اگر میخواید ببینید چقدر وسایل دارید tab رو بزنید , گزینه ی items و بعد پایین سمت راست مقداری رو که جا دارید و مقدار وزن وسایلتون رو زده.
سعی کنید هر بار که میرید شهر وسایلی که به دردتون نمیخوره رو مثل weapon های کم قدرت تر و یا زره های کم قدرت تر رو بفروشید.

در ضمن همیشه یه potion of strength هم از مغازه alchemy بخرید , که بهتون 30 تا قدرت حمل بیشتر میده برای 300 ثانیه , که اگر کاری نداشته باشید و بخواید برگردید به شهر میتونید راحت تر برگردید و وسایل رو بفروشید.

اینم من اضافه بکنم

یه پرک توی بخش pickpocket هستش که ظرفیت حمل شما رو 100تا بالا میبره،اگه بتونید بهش دست پیدا بکنید کارتون راحت تر میشه
اگرم یه همراه با خودتون داشته باشید که چه بهتر،میتونید خیلی از وسایل رو بدید اون براتون نگهداره و بعدا که رسیدید شهر برید یه مغازه و همه رو بفروشید.

DaRiOuShJh
18-02-2012, 17:09

اینم من اضافه بکنم

یه پرک توی بخش pickpocket هستش که ظرفیت حمل شما رو 100تا بالا میبره،اگه بتونید بهش دست پیدا بکنید کارتون راحت تر میشه
اگرم یه همراه با خودتون داشته باشید که چه بهتر،میتونید خیلی از وسایل رو بدید اون براتون نگهداره و بعدا که رسیدید شهر برید یه مغازه و همه رو بفروشید.

یکی از dragon priest's mask ها هم یه 30 تا اضافه میکنه
البته برای من که الان ظرفیت carry کردنم زیاده 540 تاس:31:

جا به این زودی ها کم نمیارم ولی موقعه فروختنش هم دردسره

البته چندتایی هم ring و amulet و armor هم دیدم که یه چندتایی اضافه میکرد

میگم تو oblivion یه dragon scale armor داشت ولی مسنکه تو اسکایریم همچین چیزی نداره
عجیبه، اینجا که این همه دراگون میکشه آدم به درد خاصی نمیخوره ایناش

ولی کلا از لول 50 به بعد دیگه بازی خسته کننده میشه لول آپ هم دیگه سالی یه بار میشه
میگم کدی چیزی نیست اون محدودیت تنها 5 لول یادگیری اسکیل رو قبل از هر لول آپ اصلی برداره؟ خیلی رو مخه
الان لولم مدتهاست رو 57 مونده

Arrowtic
18-02-2012, 17:25

اینو ندارم این چیه؟
عمه؟
عمس=عکس : دی

virus2009
18-02-2012, 18:49
میگم تو oblivion یه dragon scale armor داشت ولی مسنکه تو اسکایریم همچین چیزی نداره
عجیبه، اینجا که این همه دراگون میکشه آدم به درد خاصی نمیخوره ایناش

چرا داره
شما لول Smithing رو که به 100 برسونی میتونی Dragon Armor بسازی
با Dragon Bone میشه Heavy Armor ساخت و با Dragon scale میشه Light Armor ساخت
ولی ست Daedric قوی تر از Dragon ـه

prince_fable
18-02-2012, 19:33
نوشته شده توسط loomina [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
پس بذارین یه چیز دیگه هم من اضافه کنم!!:31:
یه سنگ جادویی هم هست steed stone که تو شمال غربی solitude هست که اگه اکتیو کنید 100 تا بهتون اضافه میکنه.
درضمن لباس هایی هم که میپوشید سنگینتون نمیکنه یعنی انگار که اصلا اون لباس همراتون نیست!

البته میتونید جادوی fortify carry weight رو هم با enchanter به لباساتون اضافه کنید.
لباس مخصوص thievs gulid هم حدود 20 30 تا اضافه میکنه.

یه نکته رو من تصحیح کنم با اجازه.

وقتی عضو میشید میتونید انتخاب کنید که گرگ نما باشید یا نه , ولی اگر گرگنما شدید بعدا تو اخر کوئست ها میتونید اون خون گرگ رو از تنتون خارج کنید.
پس یعنی راه برای برگشت هم هست. ولی چیزی که هست فکر نمیکنم دیگه بعد از خلاص شدن از خون گرگنماتون بشه دوباره گرگنما شد.
با ring of hircine هم که تو یکی از ماموریت ها بدست میارید هم میشه گرگنما شد که فکر کنم بهتر از گرگنمای companion باشه.

loomina
18-02-2012, 20:30
سلام
یه سنگ جادویی هم هست steed stone که تو شمال غربی solitude هست که اگه اکتیو کنید 100 تا بهتون اضافه میکنه.
درضمن لباس هایی هم که میپوشید سنگینتون نمیکنه یعنی انگار که اصلا اون لباس همراتون نیست!

البته میتونید جادوی fortify carry weight رو هم با enchanter به لباساتون اضافه کنید.

با ring of hircine هم که تو یکی از ماموریت ها بدست میارید هم میشه گرگنما شد که فکر کنم بهتر از گرگنمای companion باشه.

اره فکر کنم این ring که اشاره کردید زوزه که میکشه در حالت گرگنما 2 تا گرگ هم میان کمکش.
خودم این رینگ رو نداشتم(مشقامو خوب نوشتم! :31: ) ولی چند جا خوندم که 2 تا گرگ میاد کمک ولی من تو اون حالت ندیدمش.

Переклад не
18-02-2012, 20:33
راستی یه چیزی هست که با اون قفل هارو باز میکنیم شبیه میله.زود زود میشکنه و پیدا کردنش و سالمش گیر نمیاد .رمزی کد تقلبی چیزی نیست که از اینا برامون بیاره؟

mojinezami
18-02-2012, 20:37
این enhancment چه جوری فعال میشه
من آیتمو دارم soul هم دارم اما enhancmentam خالی
چی هست

loomina
18-02-2012, 21:23
راستی یه چیزی هست که با اون قفل هارو باز میکنیم شبیه میله.زود زود میشکنه و پیدا کردنش و سالمش گیر نمیاد .رمزی کد تقلبی چیزی نیست که از اینا برامون بیاره؟

بیشتر مغزا دا ها دارن باری فروش.

DaRiOuShJh
18-02-2012, 21:40
چرا داره
شما لول Smithing رو که به 100 برسونی میتونی Dragon Armor بسازی
با Dragon Bone میشه Heavy Armor ساخت و با Dragon scale میشه Light Armor ساخت
ولی ست Daedric قوی تر از Dragon ـه
آهان
perk لازم داره؟
چون من الان اسمیتینگم 98 هست منتها دو تا پرکش رو بیشتر ندارم

سلام

کلا werewolf همچین به درد نمیخوره
همینطوری اسلحه ها قوی ترن

بهشون میگن lockpick
باید تا حد امکان موقعه چرخوندن کم کم فشار بدید که زیاد فشار نیاد بهش
اگه لاک پیکتون رو ببرید بالا تر راحت تر میشه پرک های مخصوصی هم برای قفل های مختلف هست
ولی راحت ترین کار تموم کردن thieves guild هست و استفاده از skeleton key
اون اصلا نمیشکنه

loomina
18-02-2012, 22:34
ارزوی من اینه که این bethesda بیاد یه MMOrpg هم بسازه! واقعا شاهکار میشه , من خودم اگر چنین کاری کنه در جا اصل بازی رو پیش خرید میکنم!

Переклад не
18-02-2012, 23:29
بیشتر مغزا دا ها دارن باری فروش.

چی چی من متوجه نشدم رفیق

DaRiOuShJh
19-02-2012, 01:01
ارزوی من اینه که این bethesda بیاد یه MMOrpg هم بسازه! واقعا شاهکار میشه , من خودم اگر چنین کاری کنه در جا اصل بازی رو پیش خرید میکنم!
آره اونم جالب بود
ولی همین کاره هست بیشتر تو ساختن بازی های RPG تک نفره و اینا قوی هست
برای ماها هم اینطوری بهتره
حالا add on های اسکایریم هم بیاد بیرون باید جالب باشن
shivering isle که برای oblivion خوب بود انصافا

چی چی من متوجه نشدم رفیق
منظورشون این بود که اکثر مغازه ها دارن
اگر thieves guild رو مراحلش رو انجام بدید اکثر fence های اونم هر کدوم 30 تا دارن
من الان 700 تایی دارم
میخوای بدم بهت:31:

Angel Of Darkness
19-02-2012, 10:40
خیلی وقت بود به بازی خاصی اعتیاد پیدا نکرده بودم به خاطر خیلی علتا کارم شده بود دانلود بازی و چند ساعتی بازی کردن و فراموش کردن عنوان شاید برا سنو سال و کمبود وقته:)
اما این بازی یه چیز دیگست 15 ساعت بازی کردم هنوز کلیش مونده و علاقمم بهش کم نشده
فقط بعضی ماموریتاش کسالت آوره