PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Elder Scrolls V: Skyrim

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

M e i s a m
05-01-2012, 03:20
زیاد اشتباه نیست ولی اگه طبق اصول بازی بر میداشتیم بهتر میبود
خاصیت Nord جنگجو بودنشه که من باهاش جادوگر شدم
در حالی که High Elf مخصوص جادوگریه

من woodelf برداشتم باهاش نصفه اول بازی جادوگر نصفه دوم جنگجو رفتم !
کمان فقط واسه من فقط برای غافلگیری بود یعنی اونجاهایی که سخت بود من اول یه جادو سنگین میزدم که مجیک تموم شه پشت بندش 3 4 تا تیر تا یارو برسه بعدش با شمشیر :دی الانم که دارم 2 تبر میرم البته این روزاست که پاکش کنم اگه یه بازی دیگه پیدا شه در حد اسکایریم...

---------- Post added at 03:20 AM ---------- Previous post was at 03:20 AM ----------

گویا مود Online بازی رو هم کاربرا ساختن خودشون!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چک بزنیم ببینیم چیه شاتش درسته!

نگاه کردم چیزی نیافتم
الان میشه اسکایریم انلاین زد؟

saeed_136915
05-01-2012, 03:36
:20:کسی نمیدونه وسایلی که قیمتشون بالای 2000 ارزش داره رو باید کجا فروخت؟
چون هر جا میرم یشتر از 1100 پول ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

سلام باید اسکیل Speech تون بالا باشه.

aristocrat
05-01-2012, 09:56
لباس Triss ایمپورت شده از Witcher2
:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدل dark brotherhood خیلی خوب بود.

88x88
05-01-2012, 20:40
:20:کسی نمیدونه وسایلی که قیمتشون بالای 2000 ارزش داره رو باید کجا فروخت؟
چون هر جا میرم یشتر از 1100 پول ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

یه راهش هم اینه که اگر خواستی یه خریدی کنی از طرف که پولش زیاد شه.
من خودم رفتم پرک مرچنت رو گرفتم، یه پرکیه که باعث می شه بتونهی هر جنست رو بتونی به هر کی خواستی بفروشی، بغد می رفتم پیش یه ترینر، 5 لول ازش ترین می گرفتم، حسابی که پولام رو کشید بیرون، بعد جنس های خودم رو بهش می فروختم...

narotu
06-01-2012, 00:03
راهی کدی چیزی داره که بشه پرک هامونو ریست کنیم و
پرکهامونو پس بده
بزنیم به یه چیزای دیگه

Little Sparrow
06-01-2012, 18:47
یه Mod خوب که جاده ها رو روی نقشه نشون میده دیگه گم هم نمیشین.

erfan_illidan
06-01-2012, 22:36
سلام داداشای گل خسته نباشید میشه لطفا یکی کامل توضیح بده که چطوری باید عضو گروه dark brotherhood بشم؟

rahgozar1368
06-01-2012, 22:53
گمونم بعضی از دوستان تو پست هاشون گفتند نمیشه speech و alchemy رو خرید.
اسکیل alchemy تو شهر whiterun دقیقا نمیدونم کدام خونه بود.
اسکیل speech رو میتونید نزدیک شهر dawnstar (یه خورده بالاتر از شهر whiterun دست راست) پنج سطح از اونو بخرید.
اول fast travilell کنید بعد پشت سرتون یه قبیله کوچک هست که باید از یکی از افرادش بخری.(این نکته هم بگم این قبیله فقط نیمه شبها ظاهر میشه )

aramesh_61
06-01-2012, 23:41
یه Mod خوب که جاده ها رو روی نقشه نشون میده دیگه گم هم نمیشین.

آقا این Mod ها فقط واسه نسخه ی pc هستش؟ واسه ایکس باکس نمیشه نصبش کرد؟
ممنون

h!tman
06-01-2012, 23:43
گلیچ هایی برای مهارت های Archery و Speech و Chimistry نیست؟:دی

saeed_136915
06-01-2012, 23:43
آقا این Mod ها فقط واسه نسخه ی pc هستش؟ واسه ایکس باکس نمیشه نصبش کرد؟
ممنون

سلام بله فقط مخصوص PC هستن

erfan_illidan
07-01-2012, 01:13
سلام داداشای گل خسته نباشید میشه لطفا یکی کامل توضیح بده که چطوری باید عضو گروه dark brotherhood بشم؟

Ali_softcenter
07-01-2012, 01:14
آقا یکی کمک کنه!

این کوئست darkness returns که باید کلید رو برگردونیم...بعد از اینکه با اون روحه صحبت میکنیم..و میریم اون ژورنال رو بر میداریم.

میریم یه جا تاریکه و یه مه هست...میریم جلو میمیرم!

مشعل هم روشن میکنم ولی زمین همه جا مثل همه نشونه ای نداره فایده نداره!

از ژورنال هم چیزی سر در نیاوردم..

چی کار باید بکنم؟

virus2009
07-01-2012, 01:29
آقا یکی کمک کنه!

این کوئست darkness returns که باید کلید رو برگردونیم...بعد از اینکه با اون روحه صحبت میکنیم..و میریم اون ژورنال رو بر میداریم.

میریم یه جا تاریکه و یه مه هست...میریم جلو میمیرم!

مشعل هم روشن میکنم ولی زمین همه جا مثل همه نشونه ای نداره فایده نداره!

از ژورنال هم چیزی سر در نیاوردم..

چی کار باید بکنم؟

توی نور اصلا نباید حرکت کنی
یواش از توی تاریکی برو روی سکوی اول و بعد با شات spirit برو روی سکوی بعدی
فقط توی تاریکی حرکت کن تا برسی به آخرش

Ali_softcenter
07-01-2012, 01:31
ممنون رفتم...

ولی نهایت بعد از اینکه چند تا در رو رد کردم میرسم به یه گودال بزرگ که تهش یه اسکلت افتاده ظاهرا!

باید بپرم اون تو؟

نقشه هیچی نشون نمیده! جای دیگه ای نداره!

اصلا باید کلید رو کجا برگردونم؟

virus2009
07-01-2012, 01:41
ممنون رفتم...

ولی نهایت بعد از اینکه چند تا در رو رد کردم میرسم به یه گودال بزرگ که تهش یه اسکلت افتاده ظاهرا!

باید بپرم اون تو؟

آره
بپر پایین
1-2 دقیقه صبر کن اونجا رد میشه

M e i s a m
07-01-2012, 01:58
ممنون رفتم...

باید بپرم اون تو؟

تو اسکلته یه نامه هست اونو هم بخون

GHORME
07-01-2012, 02:55
چه جوری تو بازی واسه خودمون پول اضافه کنیم ؟

erfan_illidan
07-01-2012, 03:47
خواهش میکنم یکی جواب منو هم بده

M e i s a m
07-01-2012, 04:13

برای عضو شدن تو این گروه لازم نیست کار خاصی انجام بدید یا جایی برید خودشون میان سراغت :دی
از جایی شروع میشه که میخوابی (جاش هم مهم نیست) بیدار میشی میبینی یه دختره بالا سرته دعوتت میکنه به گروه شون... حدودا وسطای بازی بودم من که عضو دارک برادرهود شدم

aramesh_61
07-01-2012, 08:17
توی شهر riften یه خونه ای هست (مثل یتیم خونه میمونه)، یه پیرزن و یه زن جوون با چند تا بچه توش هستن، با بچه ها که صحبت کنی یه ماموریت بهت میدن که بری با یه بچه ای که فکر کنم اسمش Arentino بود و از اون یتیم خونه به windhelm فرار کرده حرف بزنی، بعدش برو windhelm با Arentino صحبت کن، اونم بهت یه ماموریت میده که بری اون پیرزن رو بکشی! وقتی ماموریتشو انجام دادی برگرد پیش Arentino به عنوان پاداش یه بشقاب بهت میده! اون بشقابو نگه دار، و یکم که بازیو ادامه بدی یه نامه بدستت میرسه که توش نوشته We know ! این نامه رو که گرفتی برو یه جایی بگیر بخواب! بیدار که بشی میبینی یه زن بالای سرته که رئیس Dark Brotherhoode !

Vahidking.75
07-01-2012, 09:25
آنقدر دلم میخواد این بازی رو بازی کنم

حیف که انگلیسیم خوب نیست

حال حوصله هم ندارم کلمه به کلمه با بابیلون ترجمه کنم البته اگه وقتی استارت رو میزدی زیر نویس می موند خیلی خوب می شد

راهی نداره با ایکس باکس این کارو کرد ؟ وقتی تو قسمت مپ ، اسکیل ، items ، جادو زیر نویس رو صفحه می مونه ؟

Zaghan_13
07-01-2012, 11:50
خب من که قصد دانلود بازی رو حالا حالاها نداشتم پیداش کردم(قصدو میگم:31:) ولی توی سایت دانلودها واسه ی نسخه ی بلک باکس با حجم 3.5 گیگ نوشته نه کاهش کیفیت داره نه چیزی حذفیدن و کامله کامله ... و کرک شده ی Razor1911 هم هست.

حالا اگه اینجا کسی دانلودش کرده یا اطلاع داره که درسته یا اینکه غلطه و یه جاهایی کمبود داره بگه که من دانلودش رو شروع کنم.

Little Sparrow
07-01-2012, 12:32
خب من که قصد دانلود بازی رو حالا حالاها نداشتم پیداش کردم(قصدو میگم:31:) ولی توی سایت دانلودها واسه ی نسخه ی بلک باکس با حجم 3.5 گیگ نوشته نه کاهش کیفیت داره نه چیزی حذفیدن و کامله کامله ... و کرک شده ی Razor1911 هم هست.

حالا اگه اینجا کسی دانلودش کرده یا اطلاع داره که درسته یا اینکه غلطه و یه جاهایی کمبود داره بگه که من دانلودش رو شروع کنم.

من در مورد دانلودش نمیدونم ولی من که بازی رو خریدم دیدم یه DVD هست :18: هزارتومان
خلاصه رفتیم نصب کردیم دیدم نسخه Blackbox هست.از مشکلاتش اینه که صداهاش مشکل دارن که یه Fix برای حل این مشکل دادن که من نصب کردم صداش درست شد.تنها مشکل Black box اینه.همین.
لینک Fix تو پست اول مشکلات نصب و اجرا این بازی هست:

درضمن من که خریدم کرکش مشکل نداشت اپدیت 1 رو هم از قبل داشت.

Zaghan_13
07-01-2012, 13:40
من در مورد دانلودش نمیدونم ولی من که بازی رو خریدم دیدم یه DVD هست :18: هزارتومان
خلاصه رفتیم نصب کردیم دیدم نسخه Blackbox هست.از مشکلاتش اینه که صداهاش مشکل دارن که یه Fix برای حل این مشکل دادن که من نصب کردم صداش درست شد.تنها مشکل Black box اینه.همین.
لینک Fix تو پست اول مشکلات نصب و اجرا این بازی هست:

درضمن من که خریدم کرکش مشکل نداشت اپدیت 1 رو هم از قبل داشت.

پس یعنی اگه بلک باکس رو دانلود کنم و آپدیت 1 رو بنصبم + فیکس بازی کامله و مشکلی نداره دیگه؟

ck98
07-01-2012, 13:53
چه جوری تو بازی واسه خودمون پول اضافه کنیم ؟

اگر میخوای بدون رمز پول جمع کنی بهترین راه ساخت سلاح است . سلاح بساز تقویت کن جادوییش کن بعد به قیمت زیاد بفروش سعی کن هر جا میری ات و اشغال جمع کنی بعد محلول بسازی بعد بفروشی.

راه دوم رمز هست که محدودیت نداره موقعی که داری بازی میکنی دکمه ~ یا پ که گوشه هست رو بزن و بعد بنویس

player.additem 0000000f 100 به جای صد میتونی هر عدد پولی که میخوای بزاری

Little Sparrow
07-01-2012, 15:32
پس یعنی اگه بلک باکس رو دانلود کنم و آپدیت 1 رو بنصبم + فیکس بازی کامله و مشکلی نداره دیگه؟
اپدیت ها که اختیارین و مشکل باگ ها رو حل میکنن ولی اگر نصب کنی خیلی بهتره.تازه با همین اپدیت ها هم بازی خیلی باگ داره.
در مورد فیکس صدا هم بگم برای همه جواب نداده منم خودم باره اول برام حل نکرد مشکل صدا رو.سیوهامو نگه داشتم و uninstall کردم بعد دوباره Fix رو اجرا کردم اینبار مشکل حل شد.تازه همینم برای بعضی ها جواب نمیده.
دیگه همین اره مشکل دیگه نداره.:10:

rahgozar1368
07-01-2012, 16:31
سلام دوستان
یکی بگه خونه ای که میخریم کحاست؟
من یه خونه تو whiterun با تمام امکاناتش خریدم ولی هیچ نشونه ای نداره و نمیدونم کجاست؟

narotu
07-01-2012, 16:32
سلام دوستان
یکی بگه خونه ای که میخریم کحاست؟
من یه خونه تو whiterun با تمام امکاناتش خریدم ولی هیچ نشونه ای نداره و نمیدونم کجاست؟

تو شهر که میای داخل شهر سمت راست در دوم
breez home

mokhtar
07-01-2012, 19:01
دوستان من الان معبد جادوگر موندم رفتم توش یه پیرمرده با 3 نفر صحبت میکرد بعد

علامت اومد اونحا همین طوری جادوی اتش زدم یسری حرف زد الان بازم اونجا تو گردی علامت هست چی کار کنم؟

saeed_136915
07-01-2012, 21:24

علامت اومد اونحا همین طوری جادوی اتش زدم یسری حرف زد الان بازم اونجا تو گردی علامت هست چی کار کنم؟

سلام برین بایستین روی اون علامت

oomidd
08-01-2012, 06:38

برو روی علامت و از جادوی. اسمشو یادم رفته همون جادویی که باهاش سپر درست میکنیو استفاده کن اون بهت با آتیش حمله میکنه و تمام

mokhtar
08-01-2012, 09:56
مرسی امید کم بکش بچه چان :)

armin_1242000
09-01-2012, 21:23
سلام. من توی زیر زمین گیر کردم دمه اتاق Esbern خودش گفت بیا داخل حرف بزنیم اما در باز نمیشه:-( کراک رازر کپی کردم اما فایده نداشت. باید پتچ دانلود کنم؟

saeed_136915
09-01-2012, 21:36
سلام. من توی زیر زمین گیر کردم دمه اتاق Esbern خودش گفت بیا داخل حرف بزنیم اما در باز نمیشه:-( کراک رازر کپی کردم اما فایده نداشت. باید پتچ دانلود کنم؟

سلام مال من هم اینجوری بود راه حل :

1- Download BSA unpacker, which can be found here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D3117). <-t This is for Oblivion but can be used for Skyrim as well.

2- Right-Click PSAUnpacker.exe and "Run as Administrator"

3- Click "Open" and go to the location "Skyrim/Data/Skyrim - VoicesExtra.bsa". If a window appears saying "This BSA archive has an unknown version number. Attempt to open anyway?", click "Yes".

4- Click on "Extract all" and choose the Skyrim Data folder as the destination.

اگه نتونستین از اونجا دانلود کنین اینو امتحان کنین :

ALI . R
09-01-2012, 22:27
پلتفروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همان طور که از عکس شما معلومه حتماً جریان کرایسیس رو می دانید.
می خواستم بپرسم از جریان کرایسیس 3 خبر دارید یا اصلاً آیا ساخته می شود . کی و چه موقع وارد بازار می شود.
می خواستم یک توضیح مختصری درباره اون بنویسید.
من از دوستان عذرخواهی می کنم که در این تاپینک این رو مطرح کردم.
با تشکر
شاد باشید:40:

h!tman
10-01-2012, 01:47
آخر تکلیف این چی شد؟:دی

aramesh_61
10-01-2012, 17:28
دوستان چجوری میشه Powerها رو اضافه کرد؟ از من فقط Battle Cry توش هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Little Sparrow
10-01-2012, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D3592)
آخر تکلیف این چی شد؟:دی
خوب تکلیفش چیه؟Mod انلاین کردن بازی و تبدیلش به MMORPG هست دیگه:31:

h!tman
10-01-2012, 20:51
خوب تکلیفش چیه؟Mod انلاین کردن بازی و تبدیلش به MMORPG هست دیگه:31:

خوب کسی تست کرده چجوریاس؟:دی

Little Sparrow
10-01-2012, 21:26
خوب کسی تست کرده چجوریاس؟:دی
این Mod رو شخصا تست نکردم ولی 3-4 تا دیگه Mod رو از همین سایت تست کردم همشون کار کردن.
اینو ولی تست نکردم والا چون اینترنتم دیال اپه.:31:

Ali_softcenter
10-01-2012, 23:03
دوستان یه جا توی دارک برادر هود بهم میگه برو یه عروسی..عروس رو بکش..

میرم اونجا بدبختی همه ملت اونجان! چطوری بکشمش آخه! کل ملت سالتیود میبینن منو که!

saeed_136915
10-01-2012, 23:08

میرم اونجا بدبختی همه ملت اونجان! چطوری بکشمش آخه! کل ملت سالتیود میبینن منو که!

آره منم وقتی روی بالکون بودن کشتمش

Ali_softcenter
10-01-2012, 23:16
خب بکشیمش که همه میریزن سرمون تابلو میشیم تو شهر!

تو حافظه ملت نمونه یه وقت!

زنم اینجاست :دی

saeed_136915
10-01-2012, 23:20

شما یه سیو کن بکش. :31: من که کار خاصی یادم نمیاد کرده باشم فکر کنم اگه یه بار از شهر خارج بشی و بعد برگردی یادشون بره :27:

Ali_softcenter
10-01-2012, 23:58
این دارک برادر هود اعصاب نذاشته!

میخوان امپراطور و بکشن! آقا من نمیخوام همکاری کنم..نمیشه؟

میخوام بزنم همشونو بکشم نامردا :31:

h!tman
11-01-2012, 00:04
اتفاقا خوبه که امپراطور رو بکشی:دی
اون مرحلش فوق العاده باحاله!
من اون رو جلوی جمعیت کشتم بعد بدو بدو در رفتم
برگشتم تو شهر سربازه جلومو گرفت پول دادم ولم کرد:دی

Ali_softcenter
11-01-2012, 00:33
اتفاقا خوبه که امپراطور رو بکشی:دی
اون مرحلش فوق العاده باحاله!
من اون رو جلوی جمعیت کشتم بعد بدو بدو در رفتم
برگشتم تو شهر سربازه جلومو گرفت پول دادم ولم کرد:دی

یعنی این همه خودمون رو چیز دادیم :31: رفتیم به امپریال پیوستیم که آخر تو یه گیلد دیگه بکشیمش؟ :41:
این چیزاش واقعا بی مزس...که مثلا امپراتور رو بکشی بعد جلوتو بگیرن 100 سکه بدی بگه خب برو فقط دیگه نبینمت :13:

یه چیز دیگه شم اصلا خوب کار نکردن روش..

مثلا این سرزمین به این بزرگی..ارتش امپراتور کلا 10 نفره!

وقتی میرفتیم با استورم کلارک ها بجنگیم مثلا 4 نفری !

یا مرحله آخرش کلا با ده نفر ارتش رفتیم به جنگ اونا!

اصلا حس جنگ دست نمیده به آدم!

این چیزاش اصلا کار نشده روش..تغییری نسبت به ابلیویون من حس نکردم...توی ابلیویون هم اخرش با مارتین که رفتیم آخرین دروازه رو ببندم...کلا اومده واسه 10 نفر داره سخنرانی میکنه!

بابا بیخیال!

mrbahram
11-01-2012, 01:19
یعنی این همه خودمون رو چیز دادیم :31: رفتیم به امپریال پیوستیم که آخر تو یه گیلد دیگه بکشیمش؟ :41:
این چیزاش واقعا بی مزس...که مثلا امپراتور رو بکشی بعد جلوتو بگیرن 100 سکه بدی بگه خب برو فقط دیگه نبینمت :13:

یه چیز دیگه شم اصلا خوب کار نکردن روش..

مثلا این سرزمین به این بزرگی..ارتش امپراتور کلا 10 نفره!

وقتی میرفتیم با استورم کلارک ها بجنگیم مثلا 4 نفری !

یا مرحله آخرش کلا با ده نفر ارتش رفتیم به جنگ اونا!

اصلا حس جنگ دست نمیده به آدم!

این چیزاش اصلا کار نشده روش..تغییری نسبت به ابلیویون من حس نکردم...توی ابلیویون هم اخرش با مارتین که رفتیم آخرین دروازه رو ببندم...کلا اومده واسه 10 نفر داره سخنرانی میکنه!

بابا بیخیال!
اگه واقعا یه ارتش میساختن و به جنگ یکدیگه میرفتیم فوق العاده میشد این نشد جنگ که شد خاله بازی
حالا نمیدونم از نبود تکنولوژی کافیه یا ضعف سیستم کاربرها (که البته تا حالا تو هیج بازی ای تعداد زیاد نیرو یه جا دیده نشده)

alirezajah
12-01-2012, 09:48
همچنان بعد از یک ماه بازی سراغ داستان اصلی نرفتم :دی
اینقدر مرحله و داستان فرعی داره که اصلاً حوصله داستان اصلی رو ندارم. هنوز هر زمان که بازی می کنم محل های جدید و دشمن های جدید کشف می کنم. خیلی جالبه

*Forgotten*
12-01-2012, 11:40

یه چنتا 6 یا 7 تا بستگی به میزان تایمرش داره معجون نامرئی با خودت به اضافه کمان قوی باخودت میبری

میری بالا پشت بوم عروس سیاه بخت رو میکشی میری پایین و یه معجون بخور و در رو

یه معجون دیگه هم بخور در حالی که نامرئی هستی در خروجی شهر رو پیدا کن (فست تراول نمیتونی بکنی) بزن بیرون بعد برو دارک

آب که از آسیاب افتاد ممکنه سرباز هایی دستگیرت کنن سری 1000 تا بهشون میدی

به سلامتی این قضیه به خوبی و خوشی تموم میشه:27:

Fate2646
12-01-2012, 11:42
سلام
اقا ما اونجایی که تو ماموریتای اصلی جلو اون اژدها ی دوستمون الدر اسکرولو باز میکنی تا خاطراتو ببینیم تو خاطرات گیر میکنه و دیگه بیرون نمیاد چیکار کنم؟
خیلی ضد حاله بعد از 100 ساعت بازی و رفتن تمام ماموریتای فرعی حالا که اومدیم سر ماموریت اصلی این جوری شد .رمزی چیزی هست که فقط بشه این ماموریت رد بشه و ما بریم ادامه داستان

prince_fable
12-01-2012, 13:31
سلام دوستان 3 تا سوال:

1.میشه کاری کرد که تمام perk ها ریست بشه تا از اول خودمون مهارت ها رو آزاد کنیم؟تو نسخه pc
2.چجوری میشه تو بازی خونه خرید؟پیش کی باید رفت؟
3.در ضمن این arcane enhanter ها تو این شهرهای بازی کجاست؟همه ی شهر ها رو زیر و رو کردم ولی فقط تونستم تو اون دانشکده ی جادو گری پیدا کنم.

ممنون

gap
12-01-2012, 13:52
سلام دوستان 3 تا سوال:

1.میشه کاری کرد که تمام perk ها ریست بشه تا از اول خودمون مهارت ها رو آزاد کنیم؟تو نسخه pc
2.چجوری میشه تو بازی خونه خرید؟پیش کی باید رفت؟
3.در ضمن این arcane enhanter ها تو این شهرهای بازی کجاست؟همه ی شهر ها رو زیر و رو کردم ولی فقط تونستم تو اون دانشکده ی جادو گری پیدا کنم.

ممنون
۱- خیر، یا حداقل من نمیدونم!
۲- ۵ تا خونه تو بازی هست که میشه خرید:

Breezehome ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Location: Whiterun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Initial cost: 5000 Gold

Honeyside ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Location: Riften ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Initial cost: 8000 Gold

Vlindrel Hall ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Location: Markarth ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Initial cost: 8000 Gold

Hjerim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Location: Windhelm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Initial cost: 12000 Gold

Proudspire Manor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Location: Solitude ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Initial cost: 25000 Gold

که برای بیشترشون باید برید و با افرادی که توی کاخ هستن صحبت کنید دربارش. (خب مثلا Solitude باید یک سری ماموریت انجام بدید تا بتونید خونه بخرید.)
۳-همه شهر های مهم هست:دی مثلا تو وایتران: Dragon search فکر کنم:دی همون کاخ توی Whiterun داره یکی:دی

Vahid67
12-01-2012, 14:25
دوستان یه آموزش برای این بازی هستش که خوب توضیح داده باشه کلا چی به چیه ؟؟

gap
12-01-2012, 14:51
دوستان یه آموزش برای این بازی هستش که خوب توضیح داده باشه کلا چی به چیه ؟؟
انگلیسی بله،
IGN WIKI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اما فارسی خیر، چون کسی حقیقتا حوصله نداره:دی سوال هاتون رو بپرسید میشه کمک کرد:دی

وین رونی
12-01-2012, 19:30
سلام
با مشورت از یکی مدیران سوالمو اینجا می پرسم:
من بین skyrim و witcher2 گیر کردم.معایب و مزایای هر کدوم را معرفی می کنید؟از نظر گیم پلی،گرافیک و تعدد دیالوگها.کدوهاشون راحت تر هست برای من که زیاد rpg بازی نمی کنم
متشکر

gap
12-01-2012, 20:00
سلام
من بین skyrim و witcher2 گیر کردم.معایب و مزایای هر کدوم را معرفی می کنید؟از نظر گیم پلی،گرافیک و تعدد دیالوگها.کدوهاشون راحت تر هست برای من که زیاد rpg بازی نمی کنم
متشکر
سلام،
بستگی داره به سلیقه شخصی خود شما، ببینید مثلا من خودم از Withcer 2 خوشم نمیاد خیلی! ولی Skyrim رو خیلی دوست دارم! خب دیالوگ های هر دو میتونه سخت و آسون واقع بشه در موقعیت های مختلف، اما هیچکدوم دیالوگ سختی ندارن مخصوصا Skyrim که هیچگونه واژه ی عجیبی بکار نرفته! یعنی داداش کوچیک من که در ایران کلاس زبان هم نرفته و ۱۲ سالش هست هم میتونه بخونه!(البته گفتم نزارن بازی کنه:دی چون بازی Mature هست:دی)! به نظر من Witcher 2 به مراتب سخت از Skyrim هم میشه!در کل Skyrim خیلی راحت تر میشه باهاش کنار اومد! شما برید تو تاپیک witcher 2 هم و عکس های اون و تریلر هاشون با این مقایسه کنید، از روی این ها خیلی راحت میتونید متوجه بشید از کدوم یکی بیشتر خوشتون میاد!‌درمورد Witcher از ایشون هم سوال کنید خیلی خوبه:
کاربر Marmolak kocholo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ! در مورد اسکاریم هم میتونید همینجا سوال کنید!

marmolak kocholo
12-01-2012, 21:02
سلام
متشکر
خب چون مدیران اجازه دادن پس همینجا جواب شمارو میدم.
اول بگم هر کدوم از اینا تو بخشی از المان های بازی های RPG خوب کار کردن، یعنی در هر صورت کسی که RPG باز نباشه ممکنه تو هر دوی این بازی ها به مشکل بر بخوره...

دیالوگ های تاثیر گذار تو بازی: Witcher 2
دیالوگ های سنگین: Witcher 2
تعدد دیالوگ ها (به قول خودتون): Skyrim
ماموریت های فرعی ( هم از نظر کمیت هم از نظر کیفیت ) : Skyrim
داستان اصلی : Witcher 2
آزادی عمل: Skyrim
گرافیک: Witcher 2
صدا گذاری: هر دو فوق العاده!
باگ(!) : Skyrim (!)
گیم پلی(مبارزات، هوش مصنوعی، کلی): Witcher 2
باس فایت: Witcher 2

اینا چیزایی بود که من حضور ذهن داشتم، به نظرم بیشتر افراد موافق اینا باشن، البته باید بگم هرکدوم در نوع خودشون فوق العادن و اون چیزی بودن که باید میبودن. این فقط یه مقایسه سطحی ـه.

خیلی ها با سری بازی های Elder Scrolls با RPG آشنا شدن، این آخری یعنی Skyrim هم برای خیلی ها که زیاد با RPG آشنا نبودن لذت بخش بوده. از طرفی Witcher 2 هم هست، این بازی با اینکه بعضی از المان هارو کم رنگ کرده ولی به جاش تو جاهای دیگه جبران کردتشون، مثل اسکایریم.
واقعاً سخته آدم بگه کدوم بازی رو بگیر! به نظرم هر دو تارو بگیر بازی کن. سلیقست! ممکنه یکی از Witcher خوشش بیاد، یکی هم از Skyrim ! یکی هم از هر 2 تاش لذت میبره مثل خودم...

Little Sparrow
12-01-2012, 21:25
دوستان میدونستین در بالاترین نقطه throat of the world یه کلنگ enchanted وجود داره؟
فقط بدونین جاده نداره باید از رو سنگ ها بپرید هی.

Ali_softcenter
12-01-2012, 22:12
یه چنتا 6 یا 7 تا بستگی به میزان تایمرش داره معجون نامرئی با خودت به اضافه کمان قوی باخودت میبری

میری بالا پشت بوم عروس سیاه بخت رو میکشی میری پایین و یه معجون بخور و در رو

یه معجون دیگه هم بخور در حالی که نامرئی هستی در خروجی شهر رو پیدا کن (فست تراول نمیتونی بکنی) بزن بیرون بعد برو دارک

آب که از آسیاب افتاد ممکنه سرباز هایی دستگیرت کنن سری 1000 تا بهشون میدی

به سلامتی این قضیه به خوبی و خوشی تموم میشه:27:

همین کارو کردم...ولی در حالی که نامرئی هستم هم میفهمن یه نفر نامرئی داره در میره و میافتن دنبالم!

یه از در که میخوای رد بشی یه لحظه ظاهر میشی و نگهبان جلو در می بینتت!

به هر حال در رفتم !

دوستان میدونستین در بالاترین نقطه throat of the world یه کلنگ enchanted وجود داره؟

خب به چه دردی میخوره؟

saeed_136915
12-01-2012, 22:15

Enchant اش چی هست؟؟

Little Sparrow
12-01-2012, 23:09
Smithing رو بالا میبره و 5 تا shock dmg

وین رونی
13-01-2012, 20:50
ایول بازی عالی هست
ممنون که راهنماییم کردید
اگه بدونید چطور بازی میکنم!!!بچه تو بغل دارم میرم جلو.بچه هم زل میزنه به مانیتور

MobinS
14-01-2012, 19:34
پس نی نی تونم خوشش اومده! ;)

Little Sparrow
15-01-2012, 08:33
شما که میخواستین با نی نی بازی کنین میگفتین بچه ها همین اسکایریم رو معرفی میکردن.witcher رو نمیشه با بچه بازی کرد اصلا :دی

وین رونی
15-01-2012, 08:46
شما که میخواستین با نی نی بازی کنین میگفتین بچه ها همین اسکایریم رو معرفی میکردن.witcher رو نمیشه با بچه بازی کرد اصلا :دی
چرا یعنی ویچر اینقدر خشنه یا نه مثل شماره قبلیش صحنه داره؟فعلاً که دارم صفا می کنم با این بازی
با کابل HD کامپیوتر رو وصل کردم با LCD 40 اینچ.واقعاً اینطوری میشه به ابهت کار گرافیکی پی برد

Little Sparrow
15-01-2012, 08:49
ویچر هم 1و هم 2 اش صحنه داره.خشن تر هم هست

*Forgotten*
15-01-2012, 10:40
ایول بازی عالی هست
ممنون که راهنماییم کردید
اگه بدونید چطور بازی میکنم!!!بچه تو بغل دارم میرم جلو.بچه هم زل میزنه به مانیتور

یکی از کار هایی که باید چند هزار بار تکرار کنید لخت کردن مرده هاست که اصلا به کودکان در بغل توصیه نمیشه

afshinaghasi
15-01-2012, 11:16
این بازی ایا ارزش خریدن و بازی کردن داره؟

M e i s a m
15-01-2012, 12:11
این بازی ایا ارزش خریدن و بازی کردن داره؟

بله بله :20:

Хоссейн
15-01-2012, 18:46
یادمه قبلا اینجا رکورد میذاشتین
چکش خفن اژدها کش ِ من :دی

بالای 500 م میشه رسوندش ولی حسش نبود دیگه
carry weight و gold چیت خوردن اینجوری شدن تعجب نکنید دیگه آخرای بازی بود حسش نبود تو لباس جسدا بچرخم پول پیدا کنم:دی

jericho-sina
15-01-2012, 20:18

carry weight و gold چیت خوردن اینجوری شدن تعجب نکنید دیگه آخرای بازی بود حسش نبود تو لباس جسدا بچرخم پول پیدا کنم:دی

چکش خفن رو خوب اومدی:31:
آقا یه سوال : تو بازی میشه قیافه شمشیر رو یکم قشنگش کرد؟

MILIN3M
15-01-2012, 21:34
بچه ها برای 360 پچی نیومد که مشکل تکسچر رو حل کنه؟

MobinS
15-01-2012, 22:48
چکش خفن رو خوب اومدی:31:

قیافه شو نه.... ولی می تونی یکی جدیدتر پیدا کنی یا بخری که قشنگ تر باشه...

peyman_nn
16-01-2012, 11:16
سلام
من تازگی این بازی رو شروع کرده ام
به نظر شما با کدوم شخص شروع کنم ؟

virus2009
16-01-2012, 11:28

قیافه رو که فکر نکنم هنوز بشه عوض کرد
ولی رنگ و روش رو میشه با Mod ها عوض کرد
تو سایت زیر میتونی این مد ها رو پیدا کنی :

سلام
من تازگی این بازی رو شروع کرده ام
به نظر شما با کدوم شخص شروع کنم ؟

بستگی داره که با چه کلاسی میخوای بازی کنی ( جنگجو ، جادوگر ، دزد )
اگه میخوای جنگجو بشی ( یعنی با شمشیر یا سپر بجنگی ) Nord و Imperial گزینه های خوبی هستن
اگه میخوای جادوگر بشی High elf بردار
و اگه میخوای دزد باشی khajiit یا Wood Elf بردار
هر کدوم از Race ها در یک ضمینه خاص یک توانایی هایی دارند که نسبت به بقیه متمایز هستن
در کل تاثیر زیادی در روند بازی ندارند ، مثلا من Nord برداشته بودم و باهاش جادوگر شده بودم ، مشکلی هم پیش نیومده بود ولی اگه High elf میشدم میشد از توانایی های اون استفاده کرد

Little Sparrow
16-01-2012, 13:14

این که چیزی نیست این کمان آرش رو حال کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Carry weight رو بردم بالا آخه هي جا کم میومد رفته بود رو اعصاب

Ali_softcenter
16-01-2012, 16:45
دوستان چند تا سوال دارم :

1- من نمی فهمم چطوری damage شمشیرم رو اضافه کنم! چطوری میشه این کارو کرد؟ میشه دقیق توضیح بدید؟ فقط دمیج! جادو نمیخوام..

2-چند تا از مد های قشنگ ی که اومده رو میشه معرفی کنید؟

3- یه مد گرافیکی اومده 700 مگه! میگن کیفیت رو HD میکنه! چطوریه؟ کسی تست کرده؟

4-یه مد هست تابستون رو به اسکایریم میاره همه جا سرسبز میشه...خوبه مدش؟

*Forgotten*
16-01-2012, 17:28

h[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
16-01-2012, 18:00
جلل الخالق اسمشونو دیگه چجوری عوض میکنین. اگه ممکنه کدشو واسم بزارین.

prince_fable
16-01-2012, 18:15
سلام

چجوری میشه به werewolf تبدیل شد؟
یه انگشتر دارم با این قابلیت ولی هیچ اتفاقی نمیفته!

جلل الخالق اسمشونو دیگه چجوری عوض میکنین. اگه ممکنه کدشو واسم بزارین.
با arcane enhanter وقتی میخوای enhant کنی قبلش F رو بزن تا rename کنی.

برای افزایش damage هم فکر کنم:
اول باید سنگش مخصوص اون سلاح رو از معدن بگیری و
بعد با کوره شمش اون رو بدست بیاری و
بعد با اون که میشینن روش و یه چرخ داره روش میچرخه رنگ چوب(اسمش رو یادم نیست) (جلو آهنگری) اسلحت رو قوی کنی.
البته باید مهارت smithing هم درجش بالا باشه و perk هاش رو آزاد کرده باشی.((زیاد شد:31:))

ممنون

Ali_softcenter
16-01-2012, 19:09
از کدوم معدن بگیریم؟

از کجا بفهمیم سنگ مخصوص اون سلاح چیه؟

مهارت smithing رو چطوری باید بالا برد؟ همه پرک هاشو چطوری میشه گرفت؟

Microsoft Windows
16-01-2012, 20:31
من تو یه مرحله گیر کردم همونجایی که میری بالای یه کوه وارد یه قلعه میشی سه تا جادوگر پیر هستن وقتی باهاشون صحبت میکنی دوباره علامت نشانگر روی هموناست و مکان جدیدی نمیده .

M e i s a m
16-01-2012, 21:05
سلام

چجوری میشه به werewolf تبدیل شد؟
یه انگشتر دارم با این قابلیت ولی هیچ اتفاقی نمیفته!

با arcane enhanter وقتی میخوای enhant کنی قبلش F رو بزن تا rename کنی.

برای افزایش damage هم فکر کنم:
اول باید سنگش مخصوص اون سلاح رو از معدن بگیری و
بعد با کوره شمش اون رو بدست بیاری و
بعد با اون که میشینن روش و یه چرخ داره روش میچرخه رنگ چوب(اسمش رو یادم نیست) (جلو آهنگری) اسلحت رو قوی کنی.
البته باید مهارت smithing هم درجش بالا باشه و perk هاش رو آزاد کرده باشی.((زیاد شد:31:))

ممنون

واسه ورولف باز عضو companion بشی

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

از کدوم معدن بگیریم؟

اسمیتینگ رو با اخت اسلحه و اپگرید کم کم بالا ببرید
پرک ها رو هم با هر لول اپی یدونه میتونید بگیرید :46:

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

من تو یه مرحله گیر کردم همونجایی که میری بالای یه کوه وارد یه قلعه میشی سه تا جادوگر پیر هستن وقتی باهاشون صحبت میکنی دوباره علامت نشانگر روی هموناست و مکان جدیدی نمیده .

میخوان بهت شوت یاد بدن
متن ها رو بخون بهت میگه چی کنی

virus2009
16-01-2012, 21:11
از کدوم معدن بگیریم؟

معدن هاشون به سختی گیر میاد
شما میتونی اونا بخری یا تو دانجن ها پیدا کنی ، اینجوری راحت تره
برای اینکه ببینی سلاح هات چه سنگی لازم داره ، وقتی با GrindStone کار میکنی روی هر سلاحی که بری گوشه پایین سمت راست مینویسه چه سنگ معدنی نیاز داره مثلا مینویسه Require : Ebony Ignot
برای بالا بردن Smithing هر چقدر میتونی Iron Ignot و Leather و Leather Strips بخر و توی Forge تا جایی که میتونی Iron Dagger و Leather Bracers بساز تا اسمیتینگت 100 بشه
وقتی Iron Dagger و Leather Bracers رو ساختی یک جا انبارشون کن تا بعد باهاشون لول Enchanting رو بتونی 100 کنی

شما از منوی Magic>Shout>Unrelenting Force رو انتخاب کن ، بعد جلوی همون جادوگری که علامت روشه یک بار Z رو بزن

prince_fable
16-01-2012, 21:31
واسه ورولف باز عضو companion بشی

محلش کجاست این companion ؟

h!tman
16-01-2012, 21:45
محلش کجاست این companion ؟

توی Withrun (اسمش همین بود دیگه!؟:دی همون جایی که Dragonsearch هست )
وسط شهر یک خونه شبیه کیک هست : )) اونجاست

وین رونی
16-01-2012, 23:11

1- من نمی فهمم چطوری damage شمشیرم رو اضافه کنم! چطوری میشه این کارو کرد؟ میشه دقیق توضیح بدید؟ فقط دمیج! جادو نمیخوام..

2-چند تا از مد های قشنگ ی که اومده رو میشه معرفی کنید؟

3- یه مد گرافیکی اومده 700 مگه! میگن کیفیت رو HD میکنه! چطوریه؟ کسی تست کرده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D607)

4-یه مد هست تابستون رو به اسکایریم میاره همه جا سرسبز میشه...خوبه مدش؟
کسی نظری در موند بند 3 و 4 نداره؟

Хоссейн
17-01-2012, 09:52

این ویدیو رو ببینید کامل توضیح میده

قضیه این دمیج چیه؟
واسه شمشیر که خیلی پایینتره

jericho-sina
17-01-2012, 11:32

آقا چه خبره ؟ :31: تو بازی جرثقیل پیدا کردی مگه؟ با damage این میشه مپ Skyrim رو فتح کرد که! :31:

برای دوستانی که در مورد آهنگری سوال دارن بهترین روش و ارزانترین روش افزایش Smithing ساختن این خنجر معمولی آهنی هستش (iron dagger) سریع smithing رو میبره بالا

Хоссейн
17-01-2012, 11:38
آقا چه خبره ؟ :31: تو بازی جرثقیل پیدا کردی مگه؟ با damage این میشه مپ Skyrim رو فتح کرد که! :31:

به 1 میلیونم میشه رسوند :دی

virus2009
17-01-2012, 15:01
lol
حالا دمیج ها به میلیون رسید :31:
عکس های زیر رو نگاه کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gig.com%2FScreenShot55.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gig.com%2FScreenShot56.jpg)

تا بینهایت هم میره
هیچ cheat یا هکی هم نیاز نداره
تنها کاری که باید بکنید اینکه Fortify Restoration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Restoration) بسازید ( توسط آلچمی )
بعد اون لباس هایی که آلچمی رو به میزان 29 درصد بهتر میکردن ، درصدشون بیشتر میشه ( مثلا 66 درصد )
بعد باید دوباره Fortify Restoration بسازید و الا آخر

ولی دیگه جالب نیست ، فقط برای امتحان کردنش بسازیدش
اگه دمیج رو زیاد ببرید بالا بازی افت فریم پیدا میکنه

به 1 میلیونم میشه رسوند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DRKr9eqFPMFQ)

لینک مستقیم این ویدئو :

jericho-sina
17-01-2012, 17:04
اینا سلاح های کشتار جمعی که! WMD!:31:

ما رو باش با "دربازکن" میریم اژدها میکشیم!

jericho-sina
17-01-2012, 19:33
دوستان کسی اینجا ماموریت Forbidden Legend رو رفته ؟ همونی که 3تا گردن بند باید پیدا کنی بعد قسمت آخر به هم وصلشون میکنی.... هر کدوم از گردن بند ها یه غول داره؟

کسی رفته؟

saeed_136915
17-01-2012, 20:07
دوستان کسی اینجا ماموریت Forbidden Legend رو رفته ؟ همونی که 3تا گردن بند باید پیدا کنی بعد قسمت آخر به هم وصلشون میکنی.... هر کدوم از گردن بند ها یه غول داره؟

کسی رفته؟

سلام بله :31:

jericho-sina
18-01-2012, 10:27
سلام بله :31:

آقا هیچی حل شد. واسه من نمیدونم چرا دفعه اول حالت بگ مانند پیش اومده بود

M,ANGEL,N
18-01-2012, 11:53
سلام من همون اولای بازی که یه جایی توی غار یه مرده از تو تابوت در یاد بعد میکشمش وقتی از غار میرم بیرون میگه بازم باید برگردی تو غار...بعد از اینکه یه در دایره ای شکلو باز میکنم

saeed_136915
18-01-2012, 16:03
سلام من همون اولای بازی که یه جایی توی غار یه مرده از تو تابوت در یاد بعد میکشمش وقتی از غار میرم بیرون میگه بازم باید برگردی تو غار...بعد از اینکه یه در دایره ای شکلو باز میکنم

سلام
اسکرین شات بزارین

alirezajah
19-01-2012, 19:40
با سلام.
نظر من در مورد اسکایریم. البته نقد و ... نیست و فقط نظر شخصی در مورد خوبی ها و بدیهاش هست.

فضای خیلی بزرگ و وسیع و اینکه خیلی آزادی عمل زیادی داری. مراحل خیلی متنوع و سرگرم کننده هستند. بازی هم که تمامی نداره :دی . اما این فضای وسیع و خوبی رو که ساختن کاش کمی هم وقت برای شهرها می ذاشتن. من که به شخصه هیچ علاقه ای نداشتم که توی شهرها بگردم. خیلی سوت و کور. به هیچ عنوان شبیه به شهر نبودن. بیشتر روستا بودن :دی کل جمعیت هر شهر نهایتاً 50 – 60 نفر بود که اصلاً جالب نبود. اما تنوع دشمنان ، تنوع مکان ها ، گرافیک فوق العاده ، صداگذاری خیلی خوب و جنگ های جالب و مهم تر از همه اژدها بازی رو خیلی جالب کرده بود و باعث می شد حتی بعد از 200 ساعت بازی باز هم مکان های جدید و دشمنان جدید ببینی.

شخصیت پردازی بازی در مورد همراهان ، همسر و بعضی از شخصیت های مهم بازی خیلی ضعیف بود. منظورم از اینکه خیلی ضعیف بود یعنی اینکه یکی از ضعیف ترین بازیهایی بود که توی این مدت دیدم. همراهانمون تقریبا تفاوت خاصی با اون حیوانات که همراهمون بودن نداشتن. در تمام مدت بازی حرفهاشون تکراری بود. شخصیت های تکراری. خیلی خسته کننده. همسر هم که هر شرایطی که آخرین بار باهاش صحبت می کردی هر بار که توی خونه از کنارش رد می شدی همون دیالوگ رو می گفت. اینها باعث شده بود تا حد ممکن بدون همراه برم و سعی می کردم خونه هم نرم :دی در کنار این شخصیت پردازی شخصیت اصلی داستان فوق العاده بود. خیلی خوب شخصیت پردازی شده بود و زمان بازی واقعاً مهم بودن شخصیتت رو احساس می کردی.

سیستم مبارزه عالی و بی نقص بود به شرط اینکه همراه نداشته باشی. :دی همه چیز در اختیارت هست. شمشیر ، تبر ، سپر ، جادو و خیلی وسایل دیگه برای جنگیدن. واقعاً لذت بخش بود این سیستم .

لول آپ کردن و سیستم اون هم به نظر من به جز در بعضی موارد خاص مثل اسمیتینگ و انچنتینگ خیلی خوب بود.

داستان بازی هم خیلی جالب بود. بر خلاف خیلی ها که میگن داستان اصلی بازی جالب نیست به نظر من داستان خیلی جالبی داشت. درسته تکراری و قابل پیش بینی بود اما نحوه روایت داستان خوب بود.

داستان های دارک برادرهود و تیوز گیلد عالی بود. داستان کالج و کمپانین هم خوب بود. اما داستان ایمپریال و استورم کلاک به نظر من جالب نبود.

در مورد باگ واقعاً به جز اون مشکل ازبورن که اون هم راحت حل می شد هیچ مشکلی نداشتم . نمی گم نبود اما هیچ کدومش مشکل ساز نبود.

در کل بازی خیلی خوبی بود به خاطر وسعتش ، داستانش و گرافیک و صداگذاریش.

اما شخصیت پردازی . طراحی فضای انسانی شهرها و همینطور روابط بین افراد به نظر من نقطه ضعف بازی بود.
یکی از مشکلات اساسی بازی هم این بوده که حتی وقت نذاشتن بازی رو یک بار تمام کنن. شاید اگر اینکار رو می کردن خیلی از مشکلات بازی هم حل می شد.

در کل بازی جزو بهترین های سبک خودش بود اما نه اینکه بهترین باشه. بازی هست که برای مدت زیادی سرگرمتون می کنه ، باعث میشه با بازی زندگی کنید و کاملاً فکرتون رو مشغول خودش می کنه . بهترین آر پی جی امسال بود اما از دراگون ایج 1 و همینطور آبلیویون به نظر من ضعیف تر بود. اما اینکه این نسخه پنجم هست و بعد از 5 نسخه هنوز بازی خیلی خوبی رو ساختند (نه مثل دراگون ایج که بعد از اون شاهکار فقط به فکر سودآوری بودن ) باز هم من رو نسبت به بتسدا امیدوار کرد.

jericho-sina
20-01-2012, 00:55
و این هم " ناموس " Armor های بازی.....
Dragon amror
جان کندما..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirezajah
20-01-2012, 05:21
داداش فکر کنم Heavy Armor رو ساختی. ولی توی اونها قوی ترین آرمور بازی دائدریک هست. البته اینم خیلی خوبه ولی اون چیزه دیگه ای هست :دی
در ضمن دوستانی که قویترین همراه رو می خوان برای تانک وقتی توی شهر مارکارث THANE بشید بهتو یه همراه میده که خیلی قویه. تا حالا حتی نشده بشینه روی زمین چه برسه به اینکه بمیره :دی

alirezajah
20-01-2012, 19:23
اینم 4 تا اسکرین شات از دواخین من :دی

ata_vi
21-01-2012, 10:07
سلام دوستان من همون اول بازی نمی دونم چکار کنم منظورم قسمتی که اون اژدها بالای سرمون میچرخه

jericho-sina
21-01-2012, 11:01
اینم 4 تا اسکرین شات از دواخین من :دی

شبیه یگان ویژه شدین!:31: این نایتینگل رو از کجا آوردی؟

alirezajah
21-01-2012, 12:31
آخرین مرحله Thieves Guild لباس نایتینگیل رو میده .

aristocrat
21-01-2012, 13:58

وقتی که می کشیش بعدش باید dragon stone رو ازش بگیری.

sinners_silent
21-01-2012, 18:10
درود به گیمر های حرفه ای
من تازه این بازی رو شروع کردم
با توجه به چیزهایی که تو تایپیک خوندم چند تا سوال داشتم
1.این فروشنده ها رو از کجا میشه پیدا کرد که همه چیز بخرن مثل جمجمه اژدهایی که کشتم
2.چطور پول زیاد کنیم
3.برخی کاراکترا رو نمیشه رفت کشت مثل مموت یا... اینا رو چطور باید کشت
ممنونم اگه جواب بدین

M,ANGEL,N
21-01-2012, 23:10
بازم سلام حالا اونجایی که تو برفا با یه زنه که همرامه میرم تو قلعه 4 تا جادوگر پیر اونجا هستن باید چیکار کنم؟
باید بکشمشون؟
اگه باید بکشم چطوری؟
راستی چطور میشه شمشیر و چیزای دیگه ساخت؟

mjorh
22-01-2012, 11:31
بازم سلام حالا اونجایی که تو برفا با یه زنه که همرامه میرم تو قلعه 4 تا جادوگر پیر اونجا هستن باید چیکار کنم؟
باید بکشمشون؟
اگه باید بکشم چطوری؟
راستی چطور میشه شمشیر و چیزای دیگه ساخت؟
نه ،اونا بت جادو آموزش میدن باید باشون حرف بزنی :46:

MAHY@R
22-01-2012, 23:34
کسی میدونه این Soul Gem Fragment ها به چه دردی میخورن

jericho-sina
23-01-2012, 00:50

واسه گزاشتن جادو ( آتش ، سرما...) روی شمشیر و وسایلت یا روی لباسات و هم برای شارژ کردن همینا

وین رونی
23-01-2012, 08:17
کمی در مورد لول آپ توضیح بدید یا اگر توضیحش هست بگردم تو انجمن(توضیح کامل)
یا اینکه در مورد اصطلاحات تخصصی این بازی توضیح بدید
من پر هستم از سوال!!کلی سوال دارم
مثلاً اینکه Nord هستم اما الآن یه کوچولو دارم رو جادو کار می کنم.ادامه ندم؟به دردم نمی خوره؟
حالا که Nord هستم موقع لول آپ باید کدوم یک از اون صور نجومی!!!(اسمشون پرک هست؟)رو انتخاب کنم
ممنون

saeed_136915
23-01-2012, 09:29

سلام به هیچ دردی نمی خورن . با Soul Gem ها میشه وسایل رو شارژ کرد و جادو کرد ولی با Soul Gem Fragment ها هیچ کاری نمیشه کرد.

ata_vi
23-01-2012, 11:30
سلام زیاد به خودتون می نازید که بازی بخورید جواب سوال مار رو بدید زیاد سخت نیست

saeed_136915
23-01-2012, 11:37
سلام زیاد به خودتون می نازید که بازی بخورید جواب سوال مار رو بدید زیاد سخت نیست

منظورتون اونجاییه که می خوان گردنتو بزنن؟؟ توی نقشه بالای صفحه یه علامت هست که باید اونجا برین

ata_vi
23-01-2012, 11:41
اره بعد از حمله اون اژدها باید چکار کنم نمیدونم هرچی اینور انور می رم هیچی نمیشه

saeed_136915
23-01-2012, 12:03
بالای صفحه جایی که باید برین رو نشون میده :

papillon11
23-01-2012, 13:18
کمی در مورد لول آپ توضیح بدید یا اگر توضیحش هست بگردم تو انجمن(توضیح کامل)
یا اینکه در مورد اصطلاحات تخصصی این بازی توضیح بدید
من پر هستم از سوال!!کلی سوال دارم
مثلاً اینکه Nord هستم اما الآن یه کوچولو دارم رو جادو کار می کنم.ادامه ندم؟به دردم نمی خوره؟
حالا که Nord هستم موقع لول آپ باید کدوم یک از اون صور نجومی!!!(اسمشون پرک هست؟)رو انتخاب کنم
ممنون

زیاد مهم نیست که نژادتون چی هست ، نباید شاخه شاخه بپری ، یعنی اگه می خوای مبارز باشی دیگه مجیک و اسنیک و باید بی خیال شی ، یا اگه می خوای مجیک شی باید دور پرک های مبارزه رو خط بکشی ، معمولا برای ساخت زره و اسلحه های قدرتمند باید اینچانتو و اسمیتینگو و آلچمی تو نو بالا ببرید ، توی زمینه ی تخصصی هم که باید پرک خرج کنید پس اگه بخوای شاخه شاخه بپری به مشکل برمی خوری

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

یه سوال دوستان ، این ماسک چوبی که می زنی میری تو یه اتاق با یه تخت پادشاهی ، " Volsung 's bust" چطوری باید اکتیوش کرد ، باید همه ی ماسک ها رو داشت ؟

saeed_136915
23-01-2012, 14:20
سلام دوستان من الان یه چیز خیلی جالب پیدا کردم که واسه اونایی که هنوز اینو ندیدن فکر کنم جالب باشه این :

واسه بدست آوردن این اول باید 8 تا ماسک دیگه رو از جاهای مختلف پیدا کنین (بعد از کشتن Dragon Priest ها از اون ها بردارین) بعد باید به این محل برین :

اونجا یه اسکلت هست که کنارش یه نوشته داره و وقتی اون اسکلت رو بگردین یه ماسک چوبی پیدا میکنین.
بعد اون ماسک چوبی رو بردارین و اون رو بزنین به صورتتون. بعد از این کار برمیگردین به گذشته و بعد از اینکه هر 8 تا ماسک رو سر جاشون گذاشتین این ماسک مخصوص رو میتونین بردارین. فقط اون ماسک چوبی رو باید تو همون اتاق بزنین و تو جاهای دیگه جواب نمیده. :11:

alirezajah
23-01-2012, 14:35
سلام دوستان من الان یه چیز خیلی جالب پیدا کردم که واسه اونایی که هنوز اینو ندیدن فکر کنم جالب باشه این :

واسه بدست آوردن این اول باید 8 تا ماسک دیگه رو از جاهای مختلف پیدا کنین (بعد از کشتن Dragon Priest ها از اون ها بردارین) بعد باید به این محل برین :

اونجا یه اسکلت هست که کنارش یه نوشته داره و وقتی اون اسکلت رو بگردین یه ماسک چوبی پیدا میکنین.
بعد اون ماسک چوبی رو بردارین و اون رو بزنین به صورتتون. بعد از این کار برمیگردین به گذشته و بعد از اینکه هر 8 تا ماسک رو سر جاشون گذاشتین این ماسک مخصوص رو میتونین بردارین. فقط اون ماسک چوبی رو باید تو همون اتاق بزنین و تو جاهای دیگه جواب نمیده. :11:

خیلی ماسک باحالی هست. الان روی صورت فالوور من هست : دی
توی عکس های صفحه قبل مشخصه. اما هنوز هم بهترین ها همونایی هستن که خودتون می سازید. اینها فقط لذت گرفتنشون هست وگرنه هیچ وقت به قدرت اونها نمی رسن:21:

MAHY@R
23-01-2012, 15:36
واسه گزاشتن جادو ( آتش ، سرما...) روی شمشیر و وسایلت یا روی لباسات و هم برای شارژ کردن همینا

این کارها رو با Soul Gem میشه کرد ولی اینا خرده Soul Gem هستند

سلام به هیچ دردی نمی خورن . با Soul Gem ها میشه وسایل رو شارژ کرد و جادو کرد ولی با Soul Gem Fragment ها هیچ کاری نمیشه کرد. من اینا رو هر جا پیدا میکردم ورمیداشتم فکر کردم میشه باهاش یه چیزی ساخت بیخود اینهمه سرکار رفتیم

alirezajah
23-01-2012, 18:24
این کارها رو با Soul Gem میشه کرد ولی اینا خرده Soul Gem هستند

من اینا رو هر جا پیدا میکردم ورمیداشتم فکر کردم میشه باهاش یه چیزی ساخت بیخود اینهمه سرکار رفتیم
یه سری توی اینترنت می گشتم دیدم یه راه گفته بود برای استفاده از اونها اما دقت نکردم چون اینقدر سول جم هست نیازی به اینا نیست. :46:

sinners_silent
23-01-2012, 18:29
چرا کامنت های من پاک میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/
بچه ها کجا جنسامو بفروشم و راهی هست که بشه اسب رو صدا کرد

Captain Sj
23-01-2012, 19:17
وقتي خون آشام شديم چجوري بايد خون يكي رو بمكيم كه صداش در نياد وطرف هم داد و فريادش در نره و خودمون هم مستفيض شيم؟

virus2009
23-01-2012, 19:35
وقتي خون آشام شديم چجوري بايد خون يكي رو بمكيم كه صداش در نياد وطرف هم داد و فريادش در نره و خودمون هم مستفيض شيم؟

تو پست زیر توضیح دادم :

یک روش اینکه کنار تخت یک نفر بایستید و با کلید T زمان رو ببرید به 1-5 شب بعد سریع خون کسی که رو تخته رو بمکید ( برای اینکار برید به حالت snake با کلید کنترل و بعد روی اون آدم E رو بزنید )
روش دوم اینکه به یک Guild مثل companion یا Dark brotherhood یا ... ملحق بشید و وقتی یکی از اعضای گروه خوابید خونش رو بخورید ( اعضای گروهتون به شما حمله نمی کنند )

ck98
23-01-2012, 20:05
من الان گرگینم میتونم خون اشام هم بشم ؟ خون اشام فایده هم داره ؟ اگه داره چجوری خون اشام بشم ؟

VAHID
23-01-2012, 22:07
سلام

لطفا یه راهنمایی کنید............

در مرحله ی Season Unending میریم بالای کوه و با جادوگره صحبت میکنیم بعد میگه برین با دو نفر دیگه صحبت کنیم و برگردیم بعد به همرا چند نفر بالای همان کوه در خونه جادوگرا میریم توی یک اتاق و من میشینم روی صندلی و بقیه هم میشنن و صحبت میکنند چند دقیقه که صحبت کردن بعد حرفاشون تموم میشه وبه هم نگاه میکنن و من هم نمی تونم از روی صندلی بلند شم
قبل از صحبت کردن وقتی که من نشستم وسط صفحه مینویسه Negotiate Truce
بعد شروع به صحبت میکنند
در جمع Esbern و delphine هم هستن
اینجا باید چه کار کرد؟

Arrowtic
23-01-2012, 22:43
من الان گرگینم میتونم خون اشام هم بشم ؟ خون اشام فایده هم داره ؟ اگه داره چجوری خون اشام بشم ؟
به نظرم اصلا نمی ارزه خون آشام!کلی بدبختی میکشی و کمی قوی میشی!من خودم هیچ کدوم نیستم ولی خوب بازم گرگینه بد نیست!

jericho-sina
23-01-2012, 23:00
آقا بعد از پایان قسمت داستانی اتفاق خاصی نمی افته نه؟

MobinS
24-01-2012, 00:06
آقا بعد از پایان قسمت داستانی اتفاق خاصی نمی افته نه؟

نه عزیزم... انگار نه انگار که اتفاقی افتاده...

soliman
24-01-2012, 01:15
دوستان یه سوال دارم .
این شات throw voice کاراییش چیه و کجا ها مورد استفاده قرار میگیره؟

alirezajah
24-01-2012, 05:24
سلام

لطفا یه راهنمایی کنید............

در مرحله ی Season Unending میریم بالای کوه و با جادوگره صحبت میکنیم بعد میگه برین با دو نفر دیگه صحبت کنیم و برگردیم بعد به همرا چند نفر بالای همان کوه در خونه جادوگرا میریم توی یک اتاق و من میشینم روی صندلی و بقیه هم میشنن و صحبت میکنند چند دقیقه که صحبت کردن بعد حرفاشون تموم میشه وبه هم نگاه میکنن و من هم نمی تونم از روی صندلی بلند شم
قبل از صحبت کردن وقتی که من نشستم وسط صفحه مینویسه Negotiate Truce
بعد شروع به صحبت میکنند
در جمع Esbern و delphine هم هستن
اینجا باید چه کار کرد؟
دوست عزیز esborn یک مشکل داره که صحبتهاش پخش نمیشه. من بقیه قسمت ها رو بدون درست کردن اون مشکل رد کردم اما این قسمت رد نشد تا فایل مربوطه رو به بازی اضافه کردم و ازبورن حرفهاش رو زد و بعد جلسه تمام میشه. فکر نمی کنم شما اون مشکل صحبت نکردن ازبورن رو حل کرده باشید

VAHID
24-01-2012, 17:54
دوست عزیز esborn یک مشکل داره که صحبتهاش پخش نمیشه. من بقیه قسمت ها رو بدون درست کردن اون مشکل رد کردم اما این قسمت رد نشد تا فایل مربوطه رو به بازی اضافه کردم و ازبورن حرفهاش رو زد و بعد جلسه تمام میشه. فکر نمی کنم شما اون مشکل صحبت نکردن ازبورن رو حل کرده باشید

خب چه فایلی ؟اگه دارید بزارید ؟؟یا از کجا بگیرم.....

alirezajah
24-01-2012, 18:05
دوستان یه سوال دارم .
این شات throw voice کاراییش چیه و کجا ها مورد استفاده قرار میگیره؟
مورد استفادش زمانی هست که می خواید یک جا رو مخفیانه رد کنید و سر راهتون دشمن هست. این رو که بزنید به هر نقطه ای که بفرستید دشمنان یک صدا رو از اونجا می شنون و سراغ صدا می رن و به شما توجه نمی کنن. کلاً اگر واریور هستید زیاد به کار نمیاد. اگر بخواید اسنیک کار کنید خیلی کارایی داره.

Malware
24-01-2012, 18:08

×××

GAME Top 10

×××

10 بازی برتر از نمودار GAME منتشر شد. Skyrim همچنان پا برجاست و MW3 با FIFA 12 بعد از آن قرار می گیرند.

ELDER SCROLLS V: SKYRIM
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 3
FIFA 12
BATTLEFIELD 3
RAGE
JUST DANCE 3
ASSASSINS CREED REVELATIONS
ZUMBA FITNESS
NEED FOR SPEED: THE RUN
MARIO KART 7
منبع:

alirezajah
24-01-2012, 18:12
خب چه فایلی ؟اگه دارید بزارید ؟؟یا از کجا بگیرم.....
از اینجا میتونید فایل رو بگیرید.
files.ngohq.com/games/SkyrimEsbernFix.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل دانلودی رو اکسترکت کنید و توی فولدر اصلی بازی کپی کنید.

VAHID
24-01-2012, 18:44
از اینجا میتونید فایل رو بگیرید.
files.ngohq.com/games/SkyrimEsbernFix.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل دانلودی رو اکسترکت کنید و توی فولدر اصلی بازی کپی کنید.

میده صفحه مورد نظر یافت نشد؟؟؟؟

alirezajah
24-01-2012, 18:47
میده صفحه مورد نظر یافت نشد؟؟؟؟
خود آدرس رو کپی کن. روی آدرس کلیک نکن. :46:

VAHID
24-01-2012, 22:05
خود آدرس رو کپی کن. روی آدرس کلیک نکن. :46:

ممنون ....مشکل حل شد از یه راه دیگه

اینکه همون جا موقعی که بلند میشه حرف بزنه میزنی f5 تا بازی سیو بشه
بعد سریع میزنی f9 تا بازی لود بشه .....اینجوری ردش کردم...

mjorh
24-01-2012, 23:08
بچه ها من اینجا گیر کردم ،هر چقد میزنمش تاثیری نداره:41:

saeed_136915
24-01-2012, 23:22
فکر کنم باید با Staff of Mangus بزنین . البته دقیقا یادم نیست

mjorh
25-01-2012, 00:24
فکر کنم باید با Staff of Mangus بزنین . البته دقیقا یادم نیست

خب حالا این چی هس؟

ب نظرم باید با این گوی یه کاری کنم!

saeed_136915
25-01-2012, 00:35
اسم کوئست چیه؟؟

papillon11
25-01-2012, 00:49
خب حالا این چی هس؟

ب نظرم باید با این گوی یه کاری کنم!

بعد از اینکه استاف و پیدا کردین ، می رسی به این یارو یادم نیست اسمش چیه که داره از گوی انرژی می گیره تو باید فقط با اعصات گوی و بزنی تا این یارو نتونه انرژی بگیره هر وقت گویو ول کرد تو هم بچسب شروع کن به زدنش دوباره هر وقت رفت سراغ گوی همین کارو بکن ، اگه ددیدی ضدضربه شده فقط باید گوی با استاف بزنی

erfan_illidan
25-01-2012, 05:44
سلام دوستان عزیز 3 تا سوال داشتم اگه مشه جوابمو زود بدین خواهشن
1.این که من الان اسمیسینگم 100 شمشیر ددریک میسازم بعد میرم شمشیرمو قوی کنم اخرش 84 میشه ولی یسری عکسایی که دوستان تو این سایت گذاشتند 145 بود چطور میتونم تا 145 ببرم؟
2.اوایل ماموریت campanions میرم تا کوست میگیرم همراه میره نمیدونید چیکار باید کرد؟
3.بنظر شما من از اول بازی تا لول40 one hand مجیک رفتم destruction هم 100 one hand هم 85 اسمیسینگو 100 کردم اشکالی نداشت؟
دوستان خواهش میکنم یکی جواب بده ممنون میشم

alirezajah
25-01-2012, 06:38
سلام دوستان عزیز 3 تا سوال داشتم اگه مشه جوابمو زود بدین خواهشن
1.این که من الان اسمیسینگم 100 شمشیر ددریک میسازم بعد میرم شمشیرمو قوی کنم اخرش 84 میشه ولی یسری عکسایی که دوستان تو این سایت گذاشتند 145 بود چطور میتونم تا 145 ببرم؟
2.اوایل ماموریت campanions میرم تا کوست میگیرم همراه میره نمیدونید چیکار باید کرد؟
3.بنظر شما من از اول بازی تا لول40 one hand مجیک رفتم destruction هم 100 one hand هم 85 اسمیسینگو 100 کردم اشکالی نداشت؟
دوستان خواهش میکنم یکی جواب بده ممنون میشم
سوال اولتون باید هم Smithing elexir رو بخورید تا بتونید شمشیرتون رو بهتر اسمیتینگ کنید و هم اینکه میتونید روی بعضی لباسهاتون انچنتینگ بذارید که باز هم اسمیتینگ رو بالا می بره. اینطوری میتونید شمشیرهای بهتری بسازید. البته اگر الچمی تون هم بالا باشه میتونید حتی شمشیر با قدرت میلیونی هم بسازید.
سوال دوم در بعضی مراحل بهتون خود بازی یه کمپانین میده. باید اون همراهتون باشه. وقتی که اون مرحله تمام شد می تونید دوباره برید جایی که فالوور اصلیتون بود اونجا بهش بگید بیاد دنبالتون
سوال سوم هم بهتره که توی بازی فقط بر روی یکی از سه بخش جنگجو ، جادوگر و دزد کار کنید تا توی اون قوی بشید اما می تونید توی هر سه هم تا حد متوسط قوی بشید. اما اونطوری که فقط یکی باشه قوی تر میشید.

erfan_illidan
25-01-2012, 08:24
smithing elexir کجا میتونم گیر بیارم؟
این fortify restoration وقتی میرم تو alchemy چنین چیزی ندارم ترکیباتش چیه کجا میتونم گیر بیارم؟

alirezajah
25-01-2012, 08:44
ّعضی مغازه ها Potion می فروشن. اونجا می تونی بخری. توی جنرال استورها هم بعضی مواقع پیدا میشه

mjorh
25-01-2012, 10:33
با استاف هم میزنم هیچی نمیشه :

اینم وسایلم :

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

اسم کوئست چیه؟؟
saarthal excuvation همچین چیزیه

saeed_136915
25-01-2012, 11:21
شما بعد از اینکه اون Zombie ها رو کشتی برو با Tolfdir حرف بزن

soliman
25-01-2012, 11:22
دوستان تو اون مرحله بعد از کشتن اون عروس خانوم من باید یه مرد رو بکشم که این کار رو هم کردم ولی اون علامت از روی جسدش کنار نمیره . من باید با جسدش چیکار کنم؟

mjorh
25-01-2012, 12:19
شما بعد از اینکه اون Zombie ها رو کشتی برو با Tolfdir حرف بزن

همین ک درو باز میکنم ،این Tolfdir از پشت میاد میگه نباید به اینجا میومدی ! بعد بم حمله میکنه :41::13:
اصن نمیشه باش حرف زد !

virus2009
25-01-2012, 12:44
همین ک درو باز میکنم ،این Tolfdir از پشت میاد میگه نباید به اینجا میومدی ! بعد بم حمله میکنه :41::13:
اصن نمیشه باش حرف زد !

باید برگردی به کالج و با Arch-mage حرف بزنی بعد کوئست تموم میشه و یک کوئست دیگه بهت میده

jericho-sina
25-01-2012, 12:54
آقا میشه این روش ساخت ابر سلاح ها رو یه توضیح اساسی بدین؟ ممنون

mjorh
25-01-2012, 14:20
باید برگردی به کالج و با Arch-mage حرف بزنی بعد کوئست تموم میشه و یک کوئست دیگه بهت میده

آخه هنوز نتونسم اونو بکشم ...(تو صفحه ی قبل عکسشو گزاشتم)

erfan_illidan
25-01-2012, 15:15
این fortify restoration وقتی میرم تو alchemy چنین چیزی ندارم ترکیباتش چیه کجا میتونم گیر بیارم؟
اقایون خواهشن یکی جواب مارو هم بده

virus2009
25-01-2012, 15:24
آخه هنوز نتونسم اونو بکشم ...(تو صفحه ی قبل عکسشو گزاشتم)

موقعی که از اسپل های آتش و یا برق استفاده میکنه تو خلاف اون اسپل ها رو بزن مثلا یخ
اینجوری میشه بهش دمیج زد و باید معتلش کنی تا Tolfdir اون حباب رو غیر فعال کنه

اینجا توضیح انگلیسیش هست :

As you walk into the room, a Draugr will animate and attack. He is named Jyrik Gauldurson and will be essentially immune to damage until Tolfdir approaches the orb and starts draining its power. At that point you can fight and defeat Jyrik. He will glow with sparks, flames, ice, or some combination thereof during the fight. He can be injured by elemental magic that he is not glowing with. For example, if he is flaming and has sparks coming from him, he can only be injured by ice magic. However, he is not invulnerable to other methods of attack. On the PS3 with all recent patches intalled, Jyrik was quite vulnerable to physical damage as expected, as were his summoned frost atronachs.

آقا میشه این روش ساخت ابر سلاح ها رو یه توضیح اساسی بدین؟ ممنون

اقایون خواهشن یکی جواب مارو هم بده

به زودی یک توضیح کامل میدم

virus2009
25-01-2012, 18:31
خوب مراحل رو به ترتیب انجام بدید تا یک سلاح قوی در بازی داشته باشید
کلماتی که به رنگ آبی هستند به صفحه ای که در موردشون توضیح داده شده لینک شده اند از اونجا مواد اولیه برای ساختشون رو نگاه کنید

1 - در ابتدا باید لول Smithing و Enchanting و Alchemy رو به 100 برسونید و پرک هاشو بزنید
2 - یک ست لباس توسط Smiting بسازید ( مهم نیست چی باشه چون بعد باید بندازید دور ) یا اینکه از یکجا پیدا کنید( این ست شامل : Head - Hand - Ring - Neck میشه )
3 - Enchant ـه Fortify Alchemy رو توسط Enchanting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی ست بزنید
4 - ست رو بپوشید و توسط آلکمی Potion ـه Fortify Enchanting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Enchanting) رو بسازید ( 4 عدد کافیه )
5 - مرحله 2 را تکرار کنید
6 - potion ـی که در مرحله 4 ساختید رو بخورید و مرحله 3 رو تکرار کنید ( دقت کنید که فقط 30 ثانیه وقت دارید تا یک لباس رو enchant کنید ، بعد از 30 ثانیه اثر Potion میره و باید دوباره یکی دیگه بخورید )
7 - مرحله 4 رو تکرار کنید
8 - مراحل 3 تا 7 را آنقدر تکرار کنید تا به حداکثر میزان Fortify برسید ( Fortify Alchemy حداکثر به 29 و Fortify Enchanting حداکثر به 32 میرسه )
8 - حال یک ست شامل Chest - Hand - Neck - Ring بسازید
9 - Potion ـه Fortify Enchanting که 32 درصد اضافه میکنه رو بخورید و روی ست ، Enchant ـه Fortify Smithing رو بزنید
10 - ستی که روش Fortify Alchemy ـه 29 درصد رو زدید بپوشید و Potion ـه Fortify Smithing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Smithing) رو بسازید ( 3-4 تا کافیه )
11 - ستی که در مرحله 9 ساختید رو بپوشید و Potion ـی رو هم که در مرحله 10 ساختید رو بخورید و اسلحه دلخواهتون رو بسازید ( اسلحه های Daedric قوی ترین اسلحه های بازی هستند )
12 - با استفاده از Grindstone و Potion ـه Smithing دمیج سلاحتون رو افزایش بدید ( برای افزایش آرمور زره هم همین کار را باید انجام بدید )
13 - یک ست دیگر شامل Hand - Leg - Ring - Neck بسازید
14 - Potion ـه Fortify Enchanting ـه 32 درصد رو بخورید و روی ست Enchant ـه Fortify One handed + Fortify Two Handed بزنید
15 - ستی که روش Fortify Alchemy ـه 29 درصد رو زدید بپوشید و توسط آلکمی Potion ـه Fortify One-Handed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_One-handed) یا Fortify Two-handed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسازید
16 - حال ست مرحله 14 و Potion ـه مرحله 15 رو بخورید و به دمیج سلاحتون نگاه کنید

یک گلیچ هم وجود داره که با اون میشه دمیج و آرمور رو هر چقدر دوست دارید بالا ببرید ( حتی تا میلیون ) ولی اصلا توصیه نمیشه :
قبل از انجام مرحله 10 توسط آلکمی Potion ـه Fortify Restoration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Restoration) رو بسازید و بخوریدش و بعد ست لباس آلکمی رو یک بار در بیارید و دوباره بپوشید ( درصد بهتر کردن آلچمی از 29 بیشتر میشه ) حالا دوباره Fortify Restoration بسازید و دوباره مرحله بالا رو تکرار کنید

prince_fable
25-01-2012, 19:38
سلام 3 تا سوال:

1.چجوری میشه تو خونمون دم و دستگاه آهنگری و Arcane Enchanter رو داشته باشیم؟
2.من تو ماموریتی که باعث میشه عضو دارک برادرهود بشی،اون یارو که بهم میگه این سه نفر رو بکش؛ کشتمش.
حالا باز هم میتونم عضو دارک برادرهود شم؟راهی چیتی هست؟
3.چجوری میشه لیست enchant هایی که یاد گرفتی رو ببینی؟غیر از اینکه بری سراغ arcane enchanter.

مرسی

virus2009
25-01-2012, 23:46
سلام 3 تا سوال:

1.چجوری میشه تو خونمون دم و دستگاه آهنگری و Arcane Enchanter رو داشته باشیم؟
2.من تو ماموریتی که باعث میشه عضو دارک برادرهود بشی،اون یارو که بهم میگه این سه نفر رو بکش؛ کشتمش.
حالا باز هم میتونم عضو دارک برادرهود شم؟راهی چیتی هست؟
3.چجوری میشه لیست enchant هایی که یاد گرفتی رو ببینی؟غیر از اینکه بری سراغ arcane enchanter.

مرسی

سلام
1. دستگاه آهنگری نمیشه داشته باشی ولی Arcane Enchanter رو میتونی از همونی که خونه رو خریدی بخری گزینه Decorate رو باید بزنی
2. اون رئیس دارک برادر هود بوده ، دیگه نمیتونی عضوشون بشی مگر این که جنازش رو پیدا کنی و کد resurrect 1 رو روش بزنی
3. راه دیگه ای نداره ، فقط از Arcane Enchanter میشه فهمید

erfan_illidan
26-01-2012, 05:30
سلام بعد اینکه smithing elexir خریدم باید چیکار کنم که شمشیرم بیشتر از 84 attack بده؟

G.D.ragon.Ir
26-01-2012, 07:14
کسی میتونه نام بهترین سلاح ها و زره ها و نحوه بدست آوردنشون رو بزاره (انگلیسی هم بود, زیاد مسئله ای نیست)

oomidd
26-01-2012, 11:06
خوب مراحل رو به ترتیب انجام بدید تا یک سلاح قوی در بازی داشته باشید
کلماتی که به رنگ آبی هستند به صفحه ای که در موردشون توضیح داده شده لینک شده اند از اونجا مواد اولیه برای ساختشون رو نگاه کنید

1 - در ابتدا باید لول Smithing و Enchanting و Alchemy رو به 100 برسونید و پرک هاشو بزنید
2 - یک ست لباس توسط Smiting بسازید ( مهم نیست چی باشه چون بعد باید بندازید دور ) یا اینکه از یکجا پیدا کنید( این ست شامل : Head - Hand - Ring - Neck میشه )
3 - Enchant ـه Fortify Alchemy رو توسط Enchanting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی ست بزنید
4 - ست رو بپوشید و توسط آلکمی Potion ـه Fortify Enchanting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Enchanting) رو بسازید ( 4 عدد کافیه )
5 - مرحله 2 را تکرار کنید
6 - potion ـی که در مرحله 4 ساختید رو بخورید و مرحله 3 رو تکرار کنید ( دقت کنید که فقط 30 ثانیه وقت دارید تا یک لباس رو enchant کنید ، بعد از 30 ثانیه اثر Potion میره و باید دوباره یکی دیگه بخورید )
7 - مرحله 4 رو تکرار کنید
8 - مراحل 3 تا 7 را آنقدر تکرار کنید تا به حداکثر میزان Fortify برسید ( Fortify Alchemy حداکثر به 29 و Fortify Enchanting حداکثر به 32 میرسه )
8 - حال یک ست شامل Chest - Hand - Neck - Ring بسازید
9 - Potion ـه Fortify Enchanting که 32 درصد اضافه میکنه رو بخورید و روی ست ، Enchant ـه Fortify Smithing رو بزنید
10 - ستی که روش Fortify Alchemy ـه 29 درصد رو زدید بپوشید و Potion ـه Fortify Smithing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Smithing) رو بسازید ( 3-4 تا کافیه )
11 - ستی که در مرحله 9 ساختید رو بپوشید و Potion ـی رو هم که در مرحله 10 ساختید رو بخورید و اسلحه دلخواهتون رو بسازید ( اسلحه های Daedric قوی ترین اسلحه های بازی هستند )
12 - با استفاده از Grindstone و Potion ـه Smithing دمیج سلاحتون رو افزایش بدید ( برای افزایش آرمور زره هم همین کار را باید انجام بدید )
13 - یک ست دیگر شامل Hand - Leg - Ring - Neck بسازید
14 - Potion ـه Fortify Enchanting ـه 32 درصد رو بخورید و روی ست Enchant ـه Fortify One handed + Fortify Two Handed بزنید
15 - ستی که روش Fortify Alchemy ـه 29 درصد رو زدید بپوشید و توسط آلکمی Potion ـه Fortify One-Handed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_One-handed) یا Fortify Two-handed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسازید
16 - حال ست مرحله 14 و Potion ـه مرحله 15 رو بخورید و به دمیج سلاحتون نگاه کنید

یک گلیچ هم وجود داره که با اون میشه دمیج و آرمور رو هر چقدر دوست دارید بالا ببرید ( حتی تا میلیون ) ولی اصلا توصیه نمیشه :
قبل از انجام مرحله 10 توسط آلکمی Potion ـه Fortify Restoration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim%3AFortify_Restoration) رو بسازید و بخوریدش و بعد ست لباس آلکمی رو یک بار در بیارید و دوباره بپوشید ( درصد بهتر کردن آلچمی از 29 بیشتر میشه ) حالا دوباره Fortify Restoration بسازید و دوباره مرحله بالا رو تکرار کنید

ممنون از راهنماییتون
من لول Smithing و Enchanting و Alchemy رو 100 کردم ولی توی Enchant گزینهی Fortify Alchemy رو ندارم باید چیکار کنم تا Fortify Alchemy بیاد ممنون میشم جوابمو بدید

saeed_136915
26-01-2012, 11:51
ممنون از راهنماییتون
من لول Smithing و Enchanting و Alchemy رو 100 کردم ولی توی Enchant گزینهی Fortify Alchemy رو ندارم باید چیکار کنم تا Fortify Alchemy بیاد ممنون میشم جوابمو بدید

سلام باید یه وسیله ای پیدا کنین که Alchemy رو افزایش بده (مثلا لباس یا کلاه) بعد اون رو Disenchant کنین

oomidd
26-01-2012, 13:18
سلام باید یه وسیله ای پیدا کنین که Alchemy رو افزایش بده (مثلا لباس یا کلاه) بعد اون رو Disenchant کنین

ممنون ولی من نفهمیدم. من میخوام ست لباسامو روی میزهArcane Enchanter با Fortify Alchemy ترکیب کنم ولی یه همچین گزینهای(Fortify Alchemy) ندارم نمیدونمم که چجوری Fortify Alchemy فعال کنم اگه کمک کنید ممنون میشم

virus2009
26-01-2012, 14:04
سلام بعد اینکه smithing elexir خریدم باید چیکار کنم که شمشیرم بیشتر از 84 attack بده؟

Potion رو بخورید و بعد با Grind Stone دمیج رو افزایش بدید

کسی میتونه نام بهترین سلاح ها و زره ها و نحوه بدست آوردنشون رو بزاره (انگلیسی هم بود, زیاد مسئله ای نیست)

اینجا انواع اسلحه ها رو نوشته ، اینها دمیج های پایه هستند

ممنون ولی من نفهمیدم. من میخوام ست لباسامو روی میزهArcane Enchanter با Fortify Alchemy ترکیب کنم ولی یه همچین گزینهای(Fortify Alchemy) ندارم نمیدونمم که چجوری Fortify Alchemy فعال کنم اگه کمک کنید ممنون میشم

با یک لباس پیدا کنی که روش Enchant ـه Alchemy باشه ( مینوسه : Created potions are #% more powerful )
بعد تو Arcane Enchanter باید اون لباس رو Disenchant کنی تا Fortify Alchemy رو بگیری
اگه نتونستی پیدا کنی کد زیر رو بزن تا اون لباس رو بهت بده :

Player.additem 0010df4a 1

یگ گردنبند میده

وین رونی
26-01-2012, 14:45
منکه دارم با همون شمشیر و تیر و کمون زنگ زده میرم جلو البته همون اوایل بازی هستم.داستان اصلی رو فعلاً بیخیال شدم

oomidd
26-01-2012, 17:43
با یک لباس پیدا کنی که روش Enchant ـه Alchemy باشه ( مینوسه : Created potions are #% more powerful )
بعد تو Arcane Enchanter باید اون لباس رو Disenchant کنی تا Fortify Alchemy رو بگیری
اگه نتونستی پیدا کنی کد زیر رو بزن تا اون لباس رو بهت بده :

Player.additem 0010df4a 1

یگ گردنبند میده
[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز اگه لطف کنی کد وسیلهای که توی Arcane Enchanter بتونم Fortify Smithing رو فعال کنم بدید یه دنیا ممنون میشم. هرچی گشتم نبود

virus2009
26-01-2012, 17:55
منکه دارم با همون شمشیر و تیر و کمون زنگ زده میرم جلو البته همون اوایل بازی هستم.داستان اصلی رو فعلاً بیخیال شدم

کار خوبی میکنید
اصلا مراحل اصلی رو نرید که در آخر دیگه بازی بهتون نمیچسبه
اول همه مراحل فرعی رو برید و بعد مراحل اصلی

ممنون دوست عزیز اگه لطف کنی کد وسیلهای که توی Arcane Enchanter بتونم Fortify Smithing رو فعال کنم بدید یه دنیا ممنون میشم. هرچی گشتم نبود

همون کد بالا به جای ID ـیه قبلی اینو بزن : 00100e40

shout
26-01-2012, 19:55
بچه ها من مرحله the pursuit رو گیر کردم یکی میتونه برام رمزی چیزی برای رد کزدن این مرحله بده آخه هر کار میکنم karilah نمیاد بره تو ragged flagon این مرحله هم دستور داده meet karilah in the ragged flagon یعنی karilah رو در ragged flagon ملاقات کن
جون هر کی دوست دارین کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک:19:

alirezajah
26-01-2012, 21:18
بچه ها من مرحله the pursuit رو گیر کردم یکی میتونه برام رمزی چیزی برای رد کزدن این مرحله بده آخه هر کار میکنم karilah نمیاد بره تو ragged flagon این مرحله هم دستور داده meet karilah in the ragged flagon یعنی karilah رو در ragged flagon ملاقات کن
جون هر کی دوست دارین کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک:19:
من یه بار از اون منطقه اومدم بیرون دوباره واردش شدم کارلیا حرکتش رو ادامه داد رفت داخل. اینکارو بکن احتمالاً درست میشه. در ضمن حالت اسنیک نرو کنارش. بایست و برو. اگر اسنیک بری هم ممکنه اون حرکت نکنه

Amir Hossein
27-01-2012, 00:44
سلام
اوه اوه بازی چقدر باگ داره:31:
روی فال اوت رو هم کم کرده بود:31:

چند تا سوال داشتم
من رو دست چپم یکی از جادو ها گیر کرده و برداشته نمیشه.چرا؟
چطوری مهارت هامو بالا ببرم اینجا دیدم دوستان مهارتاشون همه بالاست؟
اگه جایی پست آموزشی خوب گذاشتین آدرس بدین برم بخونم یه چی یاد بگیریم:31:
من الان اینجام.حدودا چند درصد از بازی رو رفتم؟
آخه میخوام یه کوئیست مونده به آخر شروع کنم مآموریت های فرعی رو برم(اگه میشه جواب این سوال رو تو اسپویلر بذارین)
همون جایی که همه دور دور میز جمع شدن و حرف میزنن

erfan_illidan
27-01-2012, 12:19
grind Stone چی هست؟

virus2009
27-01-2012, 12:43
سلام
اوه اوه بازی چقدر باگ داره:31:
روی فال اوت رو هم کم کرده بود:31:

چند تا سوال داشتم
من رو دست چپم یکی از جادو ها گیر کرده و برداشته نمیشه.چرا؟
چطوری مهارت هامو بالا ببرم اینجا دیدم دوستان مهارتاشون همه بالاست؟
اگه جایی پست آموزشی خوب گذاشتین آدرس بدین برم بخونم یه چی یاد بگیریم:31:
من الان اینجام.حدودا چند درصد از بازی رو رفتم؟
آخه میخوام یه کوئیست مونده به آخر شروع کنم مآموریت های فرعی رو برم(اگه میشه جواب این سوال رو تو اسپویلر بذارین)
همون جایی که همه دور دور میز جمع شدن و حرف میزنن

دست چپ با کلیک راست انتخاب میشه ( روی یک سلاح دیگه کلیک راست رو بزن تا اون سلاح رو برداره )
برای بالا بردن مهارت ها هم باید از اون مهارت استفاده کنید مثلا برای Archery باید با تیرکمان هدف هاتون رو بزنید تا لولشون بالا بره یا برای Smithing باید سلاح و زره بسازید تا لولش بالا بره
پست های زیر آموزش هستند:

Vampair ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Enchanting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Soul Gem ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - Atronach Forge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحاتی در مورد گرگنما و ومپایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش افزایش دمیج و آرمور سلاح و لباس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کوئست رو تموم کن و دیگه جلوتر نرو

grind Stone چی هست؟

همون سنگ سمباده کشی که تو آهنگری ها هست
اینم عکسش :

prince_fable
27-01-2012, 13:36
سلام
1. دستگاه آهنگری نمیشه داشته باشی ولی Arcane Enchanter رو میتونی از همونی که خونه رو خریدی بخری گزینه Decorate رو باید بزنی
2. اون رئیس دارک برادر هود بوده ، دیگه نمیتونی عضوشون بشی مگر این که جنازش رو پیدا کنی و کد resurrect 1 رو روش بزنی
3. راه دیگه ای نداره ، فقط از Arcane Enchanter میشه فهمید
1.من الان ارزون ترین خونه رو همونی که تو وایترانه(breeze home) رو گرفتم و به صورت کامل دکوریتش کردم ولی arcane enchanter توش نبود.فکر کنم جای دیگه باید بخرم که گرون تره.حالا از کدوم شهر بگیرم؟
2.خوشبختانه جنازش رو میدونم کجاست ولی از اون موقع که کشتمش خیلی میگذره.این کد رو تو console باید وارد کنی؟
3.مرسی

virus2009
27-01-2012, 14:00
1.من الان ارزون ترین خونه رو همونی که تو وایترانه(breeze home) رو گرفتم و به صورت کامل دکوریتش کردم ولی arcane enchanter توش نبود.فکر کنم جای دیگه باید بخرم که گرون تره.حالا از کدوم شهر بگیرم؟
2.خوشبختانه جنازش رو میدونم کجاست ولی از اون موقع که کشتمش خیلی میگذره.این کد رو تو console باید وارد کنی؟
3.مرسی

1.اونجا استثنائاً نداره باید یک خونه دیگه بخری ، از Markarth بخری خوبه ، همه چی داره
2.آره باید تو console وارد کرد

Azhang
27-01-2012, 16:46
سلام
این افزاییش دمیج دائمی هست یا مدت داره؟؟؟
بعد من تو همون مرحله که بالا گفتن(همه دور یه میز جمع هستن)گیر کردم.وقتی اون یارو اسبرن(یا ابسرن) پا میشه حرف بزنه همون طوری میمونه یعنی نه حرف میزنه نه کاری میکنه و بازی همون طوری میمونه.این از چی میتونه باشه؟
(در ضمن اگه میشه کد رد کردن اون مرحله رو بدبد)
ممنون

saeed_136915
27-01-2012, 17:30
سلام
این افزاییش دمیج دائمی هست یا مدت داره؟؟؟
بعد من تو همون مرحله که بالا گفتن(همه دور یه میز جمع هستن)گیر کردم.وقتی اون یارو اسبرن(یا ابسرن) پا میشه حرف بزنه همون طوری میمونه یعنی نه حرف میزنه نه کاری میکنه و بازی همون طوری میمونه.این از چی میتونه باشه؟
(در ضمن اگه میشه کد رد کردن اون مرحله رو بدبد)
ممنون

1. Download BSA unpacker, which can be found here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdownloads%2Ffile.php%3Fid%3D3117). <-t This is for Oblivion but can be used for Skyrim as well.
2. Right-Click PSAUnpacker.exe and "Run as Administrator"
3. Click "Open" and go to the location "Skyrim/Data/Skyrim - VoicesExtra.bsa". If a window appears saying "This BSA archive has an unknown version number. Attempt to open anyway?", click "Yes".
4. Click on "Extract all" and choose the Skyrim Data folder as the destination. This places Esbern's missing voice and subtitles, and he will open the door the first time you met him, and shouldn't give any more trouble from then on.You can also download already unpacked bsa here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ffile%2F3930147964) instructions are inside

prince_fable
27-01-2012, 18:06
من کد رو زدم و زندش کردم.باهاش هم حرف زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.
کدی هست که بشه باهاش اون ماموریتی که عضوی میشی رو رست کرد تا دوباره بری؟

virus2009
27-01-2012, 18:20
من کد رو زدم و زندش کردم.باهاش هم حرف زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.
کدی هست که بشه باهاش اون ماموریتی که عضوی میشی رو رست کرد تا دوباره بری؟

این کد رو بزن ببین درست میشه :

resetquest DB02

prince_fable
27-01-2012, 18:23
این کد رو بزن ببین درست میشه :

resetquest DB02
اینو هم زدم و ماموریت رست شد.
حالا باید یکی از اون سه نفر که قبلا تو اتاق زندانی بودن رو بکشم که اونا هم نیست.
کدی complete کردن ماموریت هست؟

shout
27-01-2012, 18:51
من یه بار از اون منطقه اومدم بیرون دوباره واردش شدم کارلیا حرکتش رو ادامه داد رفت داخل. اینکارو بکن احتمالاً درست میشه. در ضمن حالت اسنیک نرو کنارش. بایست و برو. اگر اسنیک بری هم ممکنه اون حرکت نکنه
ببین اون کارو کردم اما نشد تو این سایت رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تمام وسایل و Quest ها رو نوشته بود و روبروش یه چیزی به نام آیدی نوشته بود مثلا همین مرحله ی The Pursuit نوشته بود ID:TG07 اما من هر چی اون رمز رو برای رد کردن مرحله زدم نشد اون آیتم هایی رو که رمزشونو نوشته بود رو زدم نیومدن لطفا
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککک:19:
(در ضمن میدونم باید اون دکمه رو بزنم که کادر بیاد بعد رمزو بزنم اینو گفتم که دوستان یاد آوری نکنن):31::31::31:

aminzzzzz
27-01-2012, 18:56
من تو این مرحله REVEALING THE UNSEEN گیر کردم هر چی با جادوی یخ به اون کریستال میزنم اتفاقی نمی افته نورا حرکت نمیکنن از تمام جادوهای یخ هم استفاده کردم لطفا بگید از کدوم جادو استفاده کنم به انگلیسی برام بنویسود لطفا

virus2009
27-01-2012, 19:00
اینو هم زدم و ماموریت رست شد.
حالا باید یکی از اون سه نفر که قبلا تو اتاق زندانی بودن رو بکشم که اونا هم نیست.
کدی complete کردن ماموریت هست؟

اینو بزن :

SetObjectiveCompleted DB02 10 1

اگه نشد به جای 10 عدد 30 رو بزن

ببین اون کارو کردم اما نشد تو این سایت رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i%2FSkyrim)
تمام وسایل و Quest ها رو نوشته بود و روبروش یه چیزی به نام آیدی نوشته بود مثلا همین مرحله ی The Pursuit نوشته بود ID:TG07 اما من هر چی اون رمز رو برای رد کردن مرحله زدم نشد اون آیتم هایی رو که رمزشونو نوشته بود رو زدم نیومدن لطفا
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککک:19:
(در ضمن میدونم باید اون دکمه رو بزنم که کادر بیاد بعد رمزو بزنم اینو گفتم که دوستان یاد آوری نکنن):31::31::31:

شما هم برو به صفحه زیر و آخر صفحه یک جدول هست که توش Stage ها رو نوشته
شماره Stage ـی که میخوای بری رو توی کد زیر به جای Stage بزار و کد رو تو کنسول بزن ( مثلا 30 یا 40 )
این کد اون Stage رو رد میکنه

SetObjectiveCompleted TG07 Stage 1

amirpers
27-01-2012, 19:04
أوستان این آپدیت 4 که قرار بود این هفته بیاد چی شد ؟

virus2009
27-01-2012, 19:04
من تو این مرحله REVEALING THE UNSEEN گیر کردم هر چی با جادوی یخ به اون کریستال میزنم اتفاقی نمی افته نورا حرکت نمیکنن از تمام جادوهای یخ هم استفاده کردم لطفا بگید از کدوم جادو استفاده کنم به انگلیسی برام بنویسود لطفا

از اسپل های Frostbite و Flames استفاده کن

aminzzzzz
27-01-2012, 19:08
من تو این مرحله REVEALING THE UNSEEN گیر کردم هر چی با جادوی یخ به اون کریستال میزنم اتفاقی نمی افته نورا حرکت نمیکنن از تمام جادوهای یخ هم استفاده کردم لطفا بگید از کدوم جادو استفاده کنم به انگلیسی برام بنویسود لطفا کمک کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککک

aminzzzzz
27-01-2012, 19:13
منون ویروس این 2 تا جزو کدوم جادوهاست؟

aminzzzzz
27-01-2012, 19:22
فکر میکنم از این 2 اسپل استفاده کردم اما جواب نداد چه کارکنم دقیقم میزنم به همون کریستال اما هیچ لطفا دقیق تر راهنمایی کنید

virus2009
27-01-2012, 19:23
منون ویروس این 2 تا جزو کدوم جادوهاست؟

ماله Destruction هست

فکر میکنم از این 2 اسپل استفاده کردم اما جواب نداد چه کارکنم دقیقم میزنم به همون کریستال اما هیچ لطفا دقیق تر راهنمایی کنید

کار خاصی نمیخواد
باید با همین 2 تا اسپل کریستال رو بچرخونید

aminzzzzz
27-01-2012, 19:38
ویروس جان.این 2 جادو فقط یخ پرتاب میکنه چطوری بچرخونمش؟

prince_fable
27-01-2012, 19:38
اون کد رو زدم.هیچ اتفاقی نیفتاد.
کد SetStage db02 10 یا 30 رو هم زدم باز هیچ تغییر نکرد.
حتی کد completedquest db02 هم زدم که ماموریت به پایان میرسه و به ماموریت بعدیش یعنی sanctuary نمیره.
شیطونه میگه بیخیالش شم!!

راستی من ماموریت destroy the dark brothehood هم رفتم.که توش همه ی اعضاشون رو میکشیم!!!!!!!

alirezajah
27-01-2012, 19:40
این مرحله رو رد کردم و برای همین عکسی ندارم بذارم. اما اول باید با این جادوها بزنید تا جای نورها عوض بشه. بعد بالا روی دیوار رو که نگاه کنید سه تا پنجره هست. باید برید بالای پله ها چند تا دکمه هست میشه عوضش کرد. اونو بزنید تا پنجره ها بیاد جلو نورها. درست میشه.

virus2009
27-01-2012, 19:45
ویروس جان.این 2 جادو فقط یخ پرتاب میکنه چطوری بچرخونمش؟

جادوهات باید یکسره باشه و پرتابی نباشه
یک جادو آتش و یک جادو هم یخ باید باشه

اون کد رو زدم.هیچ اتفاقی نیفتاد.
کد SetStage db02 10 یا 30 رو هم زدم باز هیچ تغییر نکرد.
حتی کد completedquest db02 هم زدم که ماموریت به پایان میرسه و به ماموریت بعدیش یعنی sanctuary نمیره.
شیطونه میگه بیخیالش شم!!

راستی من ماموریت destroy the dark brothehood هم رفتم.که توش همه ی اعضاشون رو میکشیم!!!!!!!

lol
خسته نباشی :31:
خوب وقتی همه رو کشتی چیزی نمونده ازشون دیگه
وقتی اون کوئست رو بری کلا Dark BrotherHood از بین میره

aminzzzzz
27-01-2012, 19:55
ممنون ویروس امشب امتحان میکنم.میتونم هر وقت خواستم باهاتون مشورت کنم مثلا فردا؟

virus2009
27-01-2012, 19:59
ممنون ویروس امشب امتحان میکنم.میتونم هر وقت خواستم باهاتون مشورت کنم مثلا فردا؟

سوال دیگه ای داشتید همینجا بپرسید جواب داده میشه

aminzzzzz
27-01-2012, 20:09
من تو چندتا از مراحله اسکریم گیر کردم بازم ازتوی میپرسم.

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

پس باید یک دست اتیش و یک دست یخ باشه درسته؟ همون جادویی که مثله ابی که از شلنگ میاد بیرون درسته؟

prince_fable
27-01-2012, 20:24
پس باید یک دست اتیش و یک دست یخ باشه درسته؟ همون جادویی که مثله ابی که از شلنگ میاد بیرون درسته؟
بله
------------
ببخشید زیاد سوال میکنم!
به نظرتون تو ماموریت taste of death اون یارو فالوورمون رو بکشیم بهتره یا اینکه اون زنه eola با همراهانشون؟

Captain Sj
27-01-2012, 21:31
برو بچس چطوري بايد زن گرفت بعد از خريد خونه تو Whiteronبا نژاد كاجيت:31:؟(خودم كاجيت مردم)

Azhang
27-01-2012, 22:34
نگفتید ایا این افزایش دمیج دایمی هست یا برای مدت کوتاهی؟
ممنون

virus2009
27-01-2012, 22:48
برو بچس چطوري بايد زن گرفت بعد از خريد خونه تو Whiteronبا نژاد كاجيت:31:؟

باید بری به معبد Mara توی Riften و از کشیش اونجا Amulet of Mara رو بگیری
بعدش باید اونو بپوشی و با هرکی که خواستی ازدواج کنی صحبت کنی و باید گزینه Are you Interested in me توی صحبت هات باشه

نگفتید ایا این افزایش دمیج دایمی هست یا برای مدت کوتاهی؟
ممنون

فقط دمیجی که Potion اضافه میکنه موقتی هست بقیش دائمی خود سلاح هست

Captain Sj
27-01-2012, 23:37
بله
------------
ببخشید زیاد سوال میکنم!
به نظرتون تو ماموریت taste of death اون یارو فالوورمون رو بکشیم بهتره یا اینکه اون زنه eola با همراهانشون؟
هميشه به زنا رحم نكن كه يه بلايي به سرت ميارن:31:.خوب معلومه كه eolaرو بكشي بهتره.

alirezajah
28-01-2012, 01:55
بله
------------
ببخشید زیاد سوال میکنم!
یکی از افرادی رو که براتون مهم نیست با خودتو بیارید. فاللور توی بازی زیاده اما اکثراً به درد نخورن.
اونا رو بیارید بکشید. اسلحه ای که میده اسلحه خوبی هست . اگر هم براتون مهمه نمیره و توی پی سی بازی می کنید بعد از مرحله فالورتون رو با کنسول زنده کنید

Amir Hossein
28-01-2012, 01:56
دست چپ با کلیک راست انتخاب میشه ( روی یک سلاح دیگه کلیک راست رو بزن تا اون سلاح رو برداره )

سلام بابت آموزشها ممنون
ولی در رابطه با جادو: منظورم اینه که انگار ایراد داره یعنی من هر کاری میکنم اون جادویی که جون رو پر میکنه از دستم برداشته نمیشه
مگرنه اون کارو که دیگه بلدم(فکر کنم باگ بازی باشه)

aminzzzzz
28-01-2012, 04:00
من تو این مرحله گیر کردمREVEALING THE UNSEEN هرچی از جادو یخ واتیش استفاده میکنم جواب نمیده واقعا کلافه شدم کسی هست که بتونه خوب راهنماییم کنه؟ ایا به غیر از کریستال چیزه دیگه ای هست که باید واسه اون دستگاه بزاریم؟ایا هنگام شلیک یخ غیر از دکمه شلیک باید دکمه دیگه هم بزنیم یا بگیریم ؟ایا یخو اتیشو باید همراه هم بزنیم یا تک تک کافیه.دو تا فلش واسم روشن شده یکی رو دستگاه دیگری رو دکمه وسط واقعا دیوونه شدم کسه پیدا میشه که بتونه درست حسابه راهنماییم کنه لطفا حیاتیه

---------- Post added at 05:00 AM ---------- Previous post was at 04:57 AM ----------

من تو این مرحله گیر کردمREVEALING THE UNSEEN هرچی از جادو یخ واتیش استفاده میکنم جواب نمیده واقعا کلافه شدم کسی هست که بتونه خوب راهنماییم کنه؟ ایا به غیر از کریستال چیزه دیگه ای هست که باید واسه اون دستگاه بزاریم؟ایا هنگام شلیک یخ غیر از دکمه شلیک باید دکمه دیگه هم بزنیم یا بگیریم ؟ ایا یخ و اتیش و باید همراه هم بزنیم یا تک تک کافیه؟.دو تا فلش واسم روشن شده یکی رو دستگاه دیگری رو دکمه وسط اون بالا رو سکو واقعا دیوونه شدم کسی پیدا میشه که بتونه درست حسابی راهنماییم کنه لطفا حیاتیه

aminzzzzz
28-01-2012, 04:08
میدونم دیر موقعه هست به خوابی زده به سرم لطفا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک

alirezajah
28-01-2012, 11:13
میدونم دیر موقعه هست به خوابی زده به سرم لطفا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککک
داداش قبلاً که گفتم. اون بالا که بری سه تا دکمه هست. موقعی می زنی روی دیوار سه تا پنجره هست حرکت می کنن. پنجره ها رو بیار جلو نورها. درست میشه

prince_fable
28-01-2012, 12:17
هميشه به زنا رحم نكن كه يه بلايي به سرت ميارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوب معلومه كه eolaرو بكشي بهتره.
چرا اون زنه رو بکشی بهتره؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فالوور مون که اسمش برادر نمیدونم چی چی هست میره روی یه تخت میخوابه و منتظر که بکشیمش یعنی زنه میگه.
من میکشمش و بعدش هم میخورمش! و بعدش یکی حرف میزنه با صدای عجیب و یه حلقه میده که با اون میشه هر کی رو بخوای بخوری.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یکی از افرادی رو که براتون مهم نیست با خودتو بیارید. فاللور توی بازی زیاده اما اکثراً به درد نخورن.
اونا رو بیارید بکشید. اسلحه ای که میده اسلحه خوبی هست . اگر هم براتون مهمه نمیره و توی پی سی بازی می کنید بعد از مرحله فالورتون رو با کنسول زنده کنید
اصلا قضیه بودن یا نبودن فالور نیست.
میخوام ببینم کدوم بیشتر به نفعمه؛اون حلقه رو بگیرم یا اینکه هیچی!!؟

aminzzzzz
28-01-2012, 13:56
من تو این مرحله گیر کردمREVEALING THE UNSEEN هرچی از جادو یخ واتیش استفاده میکنم جواب نمیده واقعا کلافه شدم کسی هست که بتونه خوب راهنماییم کنه؟ ایا به غیر از کریستال چیزه دیگه ای هست که باید واسه اون دستگاه بزاریم؟ایا هنگام شلیک یخ غیر از دکمه شلیک باید دکمه دیگه هم بزنیم یا بگیریم ؟ ایا یخ و اتیش و باید همراه هم بزنیم یا تک تک کافیه؟.دو تا فلش واسم روشن شده یکی رو دستگاه دیگری رو دکمه وسط اون بالا رو سکو واقعا دیوونه شدم کسی پیدا میشه که بتونه درست حسابی راهنماییم کنه لطفا حیاتیه

aminzzzzz
28-01-2012, 14:31
لطفا کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک

alirezajah
28-01-2012, 17:36
داداش من دو بار توی صفحه قبل برات توضیح دادم. شما اصلاً توجه نمی کنی

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

توی این عکس توضیح میدم برات روشش رو

شما باید این سه تا پنجره رو بیارید جلو نورها. بالای پله ها سه تا دکمه هست با اونها پنجره ها رو بچرخون. توی این شکل دو تا از پنجره ها درست جلوی نور هستن. متوجه میشی الان که ببینی
امیدوارم الان کامل منظور رو رسونده باشم

وین رونی
28-01-2012, 18:37
من تقریباً اوایل بازی هستم چطور می تونم از هر دو دستم در مبارزه استفاده کنم.مثلاً یک دست شمشیر و یک دست سپر یا هر دو دست اسلحه؟

virus2009
28-01-2012, 18:51
من تقریباً اوایل بازی هستم چطور می تونم از هر دو دستم در مبارزه استفاده کنم.مثلاً یک دست شمشیر و یک دست سپر یا هر دو دست اسلحه؟

با کلید های موس میشه انتخاب کرد
کلیک چپ = دست راست
کلیک راست = دست چپ

aminzzzzz
28-01-2012, 19:24
بابا مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار رفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

بابا مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار گرفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

virus2009
28-01-2012, 19:26
بابا مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار رفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

بابا مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار گرفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

احتمال داره به باگ خورده باشی
آپدیت 1.1 ( 128 مگی ) رو از تاپیک زیر دانلود کن ببین درست میشه :

مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminzzzzz
28-01-2012, 19:33
من دارم این بازی رو روی ایکس باکس میرم

prince_fable
28-01-2012, 19:54
هميشه به زنا رحم نكن كه يه بلايي به سرت ميارن:31:.خوب معلومه كه eolaرو بكشي بهتره.

چرا اون زنه رو بکشی بهتره؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فالوور مون که اسمش برادر نمیدونم چی چی هست میره روی یه تخت میخوابه و منتظر که بکشیمش یعنی زنه میگه.
من میکشمش و بعدش هم میخورمش! و بعدش یکی حرف میزنه با صدای عجیب و یه حلقه میده که با اون میشه هر کی رو بخوای بخوری.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اصلا قضیه بودن یا نبودن فالور نیست.
میخوام ببینم کدوم بیشتر به نفعمه؛اون حلقه رو بگیرم یا اینکه هیچی!!؟کسی جواب مارو نمیده؟؟

aminzzzzz
28-01-2012, 20:04
کسی نیست به من کمک کنه من این بازی رو درام رو ایکس باکس میرم پس ممکن نیست که بازی قات زده باشه .... مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار گرفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

virus2009
28-01-2012, 20:24
کسی جواب مارو نمیده؟؟

اون حلقه رو که بگیری باعث میشه Stamina 50 واحد بیشتر بشه ( فقط در صورتی که حلقه رو دستت کنی ) و موقعی که از یک جسد تغذیه کنی مقداری به خونت اضافه بشه Eola هم میتونه فالوورت بشه
اگه Eola رو بکشی 1000 تا گلد میگیری و اون راهبه فالوورت میشه
انتخاب با خودته

کسی نیست به من کمک کنه من این بازی رو درام رو ایکس باکس میرم پس ممکن نیست که بازی قات زده باشه .... مشکله من اینه که نورا بد جایی قرار گرفتن مستقیم تو سقف هستن هیچ کدومشون روبروی پنجره ها قرار نمیگیرن و با هیچ جادویی هم نورا جا به جا نمیشن

میرم یک نگاهی میندازم و یک فیلم ازش میگیرم ( اگه هنوز کرستال اونجا باشه )

alirezajah
28-01-2012, 21:26

یه بار از قبل از ورود به قسمت آخر این مرحله لود کن بازی کن ببین مشکل رفع میشه یا نه

aminzzzzz
28-01-2012, 21:52
دو سه بارم لود کردم اما نشد

virus2009
28-01-2012, 22:15
من نتونستم ازش فیلم بگیرم تکون نمیخورد
این مشکل رو یک نفر دیگه هم اینجا داشت نمیدونم چجوری ردش کرد
فکر کنم فقط برای Xbox این مشکل پیش میاد
تنظیمات گرافیک رو هم یک دست کاری بکن شاید درست شد

Amir Hossein
28-01-2012, 23:54
سلام
من همون مریصی بده رو گرفتم:31:
همونی که اگه به مرحله 4 برسه باید خون بخورم
رفتم پیش اون جادوگره Black soul Gem رو گرفتم
حالا اصلا نمیدونم چه جوری باید توش روح حبس کنم!

اسپل ها چی هستند کجا میتونم ببینم دارمشون یا نه
اسپل Soul Trap رو چه جوری میتونم تو Whiterun پیدا کنم هرچی گشتم کسیرو پیدا نکردم یادم بده
این مریضیه خیلی داره اذیت میکنه

راه پیش گیریش چیه؟

aminzzzzz
28-01-2012, 23:57
ویروس جان شما خود این مرحلرو با یک کریستال رد کردی ؟

نورا چطور با جادو چرخوندیش یا نه موقعی که کریستالو گذاشتی نورا سره جاشون بود؟

virus2009
29-01-2012, 00:24
سلام
من همون مریصی بده رو گرفتم:31:
همونی که اگه به مرحله 4 برسه باید خون بخورم
رفتم پیش اون جادوگره Black soul Gem رو گرفتم
حالا اصلا نمیدونم چه جوری باید توش روح حبس کنم!

اسپل ها چی هستند کجا میتونم ببینم دارمشون یا نه
اسپل Soul Trap رو چه جوری میتونم تو Whiterun پیدا کنم هرچی گشتم کسیرو پیدا نکردم یادم بده
این مریضیه خیلی داره اذیت میکنه

راه پیش گیریش چیه؟

توی همون کاخ Whiterun بالای شهر یک جادوگر هست که اسپل Soul Trap میفروشه
وقتی اسپل رو گرفتی روی یک آدم اسپل رو بزن و بعد بکشش
حالا Soul Gem پر شده و باید برگردونیش به اون جادوگره

ویروس جان شما خود این مرحلرو با یک کریستال رد کردی ؟

نورا چطور با جادو چرخوندیش یا نه موقعی که کریستالو گذاشتی نورا سره جاشون بود؟

آره دیگه
کرستال رو میزاری اون بالا و اکتیوش میکنی
اول نور ها پراکنده اند ، بعد باید با اسپل های Flames و Frostbite کریستال رو گرم یا سرد کنی تا هر بازتاب نور به یکی از ردیف های شیشه ـه بالای سقف بتابه
حالا باید با اون سه تا دکمه بالای پله ها پنجره ها رو بچرخونی تا هر اشعه نور به یکی از آینه ها بخوره
عکسش رو هم که قبلا گذاشتن :

Amir Hossein
29-01-2012, 00:37
توی همون کاخ Whiterun بالای شهر یک جادوگر هست که اسپل Soul Trap میفروشه
وقتی اسپل رو گرفتی روی یک آدم اسپل رو بزن و بعد بکشش
حالا Soul Gem پر شده و باید برگردونیش به اون جادوگره

دیگه خیلی دارم خنگ گیری در میارم:31:
خوب من نمیدونم اسپل چیه که بتونم ازش استفاده کنم

virus2009
29-01-2012, 00:48
دیگه خیلی دارم خنگ گیری در میارم:31:
خوب من نمیدونم اسپل چیه که بتونم ازش استفاده کنم

:31:
اسپل ها همون جادوها هستن که توی منوی Magic پیدا میشند
جادوها چند نوع کلاس دارند مثلا Destruction , Conjunction , Restoration و....
اسپل Soul Trap جزء کلاس Conjunction میشه
وقتی اسپل رو انتخاب کنی مثل اسلحه میاد تو دستت و میتونی ازشون استفاده کنی

Amir Hossein
29-01-2012, 00:59
حالا یه چیز دیگه

نمیشه یه کاری کرد که تمام نقشه مارک بشه
چیتشو بلدم ولی اگه اون چیت رو بزنم کل لوکیشن ها طوری میشه که انگار یه بار رفتم اونجا
در این صورت من نمیدونم کجا رفتم کجا نرفتک

aminzzzzz
29-01-2012, 01:23
واقعا عجیبه من مطمئنم قات نزده. نمیدونم شاید باید یه کاری میکردم که نکردم شاید قدرت جادوهام کمه . میشه قدرت جادوهارو بالا برد اگه میشه لطف کنید بگید چطوری؟ اخه من تو فکره همچین کاری نبودم چون تا حالا به چنین مشکله بر نخوردم

aminzzzzz
29-01-2012, 01:36
من تو این مرحله هم گیر کردم boethiahs calling تا حالا 2 تا از همراهانمو بردم هر چی بهشون میگم که استوانرو فعال کنید میگن باشه اما کاری نمیکنن فقط همونجا مثله مجسمه می ایستند

alirezajah
29-01-2012, 09:54
من تو این مرحله هم گیر کردم boethiahs calling تا حالا 2 تا از همراهانمو بردم هر چی بهشون میگم که استوانرو فعال کنید میگن باشه اما کاری نمیکنن فقط همونجا مثله مجسمه می ایستند
بعضی فالوور ها نمی تونن اینکارو انجام بدن.

fshnet
29-01-2012, 10:26
حالا یه چیز دیگه

نمیشه یه کاری کرد که تمام نقشه مارک بشه
چیتشو بلدم ولی اگه اون چیت رو بزنم کل لوکیشن ها طوری میشه که انگار یه بار رفتم اونجا
در این صورت من نمیدونم کجا رفتم کجا نرفتک

این کد رو بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین طوری همه نقاط روی نقشه مشخص میشه ولی هیچ کدومشون فعال نیستن و خودت باید حتماً یه بار بری و کشفشون کنی تا فعال بشن

Shadow-Man
29-01-2012, 12:03
این نسخه های 5 گیگی که تو تورنت پر شده فرقی داره با نسخه های 13 گیگی؟

G.D.ragon.Ir
29-01-2012, 12:42
چطور میشه سیو بازی رو نگه داشت؟ (بعد از نصب مجدد ویندوز / سوختن هارد مجبور نشم از اول برم)

mjorh
29-01-2012, 13:59
سیو ویندوز 32 بیت تو 64 کار می کنه ؟(7)

virus2009
29-01-2012, 14:14
این نسخه های 5 گیگی که تو تورنت پر شده فرقی داره با نسخه های 13 گیگی؟

نسخه اصلی بازی حدودا 6.5 گیگ هست

چطور میشه سیو بازی رو نگه داشت؟ (بعد از نصب مجدد ویندوز / سوختن هارد مجبور نشم از اول برم)

مسیر سیو بازی اینجاست :

Documents\My Games\Skyrim\Saves

سیو ویندوز 32 بیت تو 64 کار می کنه ؟(7)

فکر نکنم فرقی بکنه

mjorh
29-01-2012, 17:34
تأخیر در عرضه پچ رفع مشکلات ۱٫۴ عنوان Skyrim برای کنسول ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسئولان شرکت بتزدا اعلام کردند پچ ۱٫۴ که جهت رفع اشکالات بازی Elder Scrolls V: Skyrim قرار بود در هفته آینده برای همه پلتفرم ها عرضه شود،تنها برای PC عرضه خواهد شد و نسخه های کنسولی آن زمانی دیگر عرضه میشوند.
مسئولان بتزدا گفتند:

“ما پس از آزمایش کردن این پچ رفع اشکالات بازی متوجّه شدیم که بسیار خوب و عالی عمل میکند و میتواند تمام اشکالات بازی Skyrim را بر طرف سازد؛البته بر روی پلتفرم PC که هفته آینده منتشر خواهد شد.نسخه های کنسولی آن به دلیل وجود برخی مشکلات فعلا به تعویق می افتند.”
.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed_136915
29-01-2012, 18:23
واقعا آدم وقتی این بازی رو روی Xbox بازی میکنه اعصابش خورد میشه. اون از لود نشدن تکسچر ها وقتی بازی روی هارد نصب میشه اون هم سرعت افتضاح توی لود بازی . دیروز هم من خوندم که DLC بازی اول واسه Xbox میاد یه ماه بعد هم واسه PC و PS3 :41:

aminzzzzz
29-01-2012, 18:39
میگم تو این مرحله باید از کدوم فالور استفاده کرد از کجا باید گیرش اورد اسمش چیه ؟
boethiahs calling

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

تکسچر چیه سعید گفته لود نشدن تکسچرها کدوم قسمته؟

saeed_136915
29-01-2012, 19:26
میگم تو این مرحله باید از کدوم فالور استفاده کرد از کجا باید گیرش اورد اسمش چیه ؟
boethiahs calling

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

تکسچر چیه سعید گفته لود نشدن تکسچرها کدوم قسمته؟

سلام فرقی نمیکنه کی باشه ولی یکی رو ببرین که ازش استفاده نمیکنین چون باید قربانی بشه.
توی ایکس باکس وقتی بازی رو روی هارد نصب کنین بازی درست لود نمیشه (تکسچر یا همون بافت های بازی کامل لود نمیشه) مثل این عکس :

این هم دوتا دیگه :

saeed_136915
29-01-2012, 19:54
آب درمانی در اسکایریم :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D37022891572339754618.jpg)

aminzzzzz
29-01-2012, 20:08
قبلا گفتم که فالور با خودم بردم اما استوانرو فعال نمیکنن
این تکسچرها که میگی رو روند بازی هم تاثیر داره مثلا همین مشکلی که دارم؟

mjorh
29-01-2012, 20:22
آب درمانی در اسکایریم :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D37022891572339754618.jpg)

چقد باحاله ...:39:
دمت گرم

saeed_136915
29-01-2012, 20:37
چقد باحاله ...:39:
دمت گرم

من اینا رو که دیدم یه پنج دقیقه فقط کف کرده بودم . این هم یکی دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D68190541218000599485.jpg)

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

شما اینجا رو ببین (قسمت The Sacrifice ) :

تکسچر ها هم روی روند بازی هیچ تاثیری ندارن

alirezajah
29-01-2012, 21:31
من اینا رو که دیدم یه پنج دقیقه فقط کف کرده بودم . این هم یکی دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D68190541218000599485.jpg)

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

اینا کجای نقشه هستن؟ :دی

saeed_136915
29-01-2012, 21:36
اینا کجای نقشه هستن؟ :دی

اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D86937338306813605068.jpg)

alirezajah
29-01-2012, 21:37
توی توضیحات چند تا سایت خوندم نوشته بعضی فالوور ها نمیشن. من فالوری رو بردم که بعد از thane شدن توی شهر مارکارث بهم داد. البته خیلی فالور خوبی هست با کنسول زندش کردم :دی

aramesh_61
30-01-2012, 00:43
دوستان برای رفع مشکل تکسچر وقتی بازی تو ایکس باکس روی هارد نصب شده باشه باید پچ نصب کرد؟ اگه جواب مثبته پچ رو از کجا بگیرم؟ من lt3 ندارم، ممنون میشم کمک کنید

saeed_136915
30-01-2012, 00:47
دوستان برای رفع مشکل تکسچر وقتی بازی تو ایکس باکس روی هارد نصب شده باشه باید پچ نصب کرد؟ اگه جواب مثبته پچ رو از کجا بگیرم؟ من lt3 ندارم، ممنون میشم کمک کنید

سلام
نه عزیز هنوز پچی واسش نیومده