PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار باز کرن فایلهای رمز دار با پسوند rar

sphere
30-12-2010, 18:45
من به سختی یه کتاب pdf دانلود کردم که با پسوند rar فشرده شده اما رمز داره و نمی تونم بازش کنم. کسی راهی برای باز کردنش سراغ داره. خیلی ضروری.

saeed_136915
30-12-2010, 20:21
سلام دنبالش نگرد نیست البته یه برنامه هایی هست که اعداد و حروف رو به ترتیب میدن تا یکی درست دربیاد که اگه زمزش مثلا 8 حرف باشه فکر کنم سه چهار روز باید مدام کار کنه!

Facon_Archi
30-12-2010, 20:24
هیچ برنامه ای برای این کار درست کار نمیکنه و اگر سایتی هم گذاشته باشه برای دانلود بهتره که دانلود نکنید
چون نتیجه ای ازش نمیگیرید
من خودم دنبالش بودم هیچ برنامه ای کار نکرد : (

actros 1843
20-01-2011, 13:33
من به سختی یه کتاب pdf دانلود کردم که با پسوند rar فشرده شده اما رمز داره و نمی تونم بازش کنم. کسی راهی برای باز کردنش سراغ داره. خیلی ضروری.

اگه پس اش بیشتر از 4رقم باشه کار هر کسی نیست من یه بار 300 مگ فایل زیپ دانلد کردم قفل بود به هر کی گفتم حتی یه حرفه ای گفت دو سه روز کار میبره.

alireza1411
20-01-2011, 14:08
اگه پس اش بیشتر از 4رقم باشه کار هر کسی نیست من یه بار 300 مگ فایل زیپ دانلد کردم قفل بود به هر کی گفتم حتی یه حرفه ای گفت دو سه روز کار میبره.

دو سه روزه بتونه باز کنه که خوبه بابا. خیلی کارش درسته ... بعید میدونم به این زودی هم بشه.

یک نکته دیگر .. 8 حرف باشه خیلی بیشتر از 3 4 روز طول میکشه ها !!!! کل کارکترهای همه ی زبان ها میدونید چند تا میشه ؟ 1000 تا خوبه ؟ حتی اگه 1000 هم باشه کامپیوتر باید 8 به توان 1000 حالت رو بررسی کنه. حتی اگه 10 20 تا هسته هم داشته باشه اووووووههههههه خیلی میشه ..... فکر کنم منظورتون این بوده که اگر رمزش انگلیسی باشه 3 4 روز . ... این هم باز طولانیه ولی خیلی از اون 1000 کارکتر کمتر میشه.:11::11::11:

mortezaon
20-01-2011, 14:34
سلام دوست عزیز
:: Ap PDF Password Recovery v3.1.0 برنامه ای برای بازیابی و کشف رمز عبور فایل های PDF

Ap PDF Password Recovery نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادرند تا رمز عبور فایل های PDF ساخته شده با نرم افزار Adobe Acrobat را بازیابی نمایند . با این ویژگی کاربران علاوه بر دسترسی به محتویات فایل PDF قادر به ایجاد تغییرات در فایل PDF نیز می باشند ، تغییراتی نظیر ویرایش متن ، اضافه و یا حذف قسمتی از مطالب و ... از جمله تغییرات می باشند. همچنین این نرم افزار قابلیت اجرای فایل های PDF را نیز دارا می باشد و دیگر برای خواندن کتاب های الکترونیکی نیازی به نرم افزار Adobe Acrobat نمی باشد. این نرم افزار محصولی از شرکت Adultpdf می باشد.

دانلود در این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.