PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت نکردن هیچکانال تلویزیونی

ila
30-12-2010, 13:00
سلامکارت تیوی دارم
ولی با هیچ نرم افزاری نمیتونم روی ویندوز 7 هیچ کانالی رو دریافت کنم
ولی با ویندوز ایکس پی کامل همه کانالهلا رو میبینم

saeed774
30-12-2010, 20:12
اکثر برنامه هاي کپچر روي 7 مشکل دارند البته مشکل اصلي درايو مربوط به کارت تي وي هست که سازگار با 7 نيست . شما سعي کن از طريق آپديت ويندوز 7 ، درايور مربوطه رو نصب کني نه از طريق سيدي .
برنامه هايي که من تونستم باهاشون بدون مشکل کار کنم : 1- BlazeDTV و honestech DVR هست .

mohamad skystar
31-12-2010, 02:05
شما باید درایور کارت رو برای ویندوز 7 نصب کنید.
من کارت --- داشتم که رو XP کار می کرد اما رو WIN7 کار نکرد تا درایورش رو دانلود کردم و نصب کردم درست شد.

ila
31-12-2010, 15:49
چه جوری باید دانلود کنم..چون توی device manegre اسم کارت تی وی رو نشون نمیده که روش راست کلیک کنم ...راه دیگه چیه

saeed774
31-12-2010, 20:39
چه جوری باید دانلود کنم..چون توی device manegre اسم کارت تی وی رو نشون نمیده که روش راست کلیک کنم ...راه دیگه چیه

اگر تو Device manager نشون نده يعني درايور حتما نصب نشده و به طبع اون هم بايد هيچ کانالي نشون داده نشه !

البته درايور کارت گرافيک تو Device manager زير مجموعه Sound video ... بايد باشه .

مدل کارتت چيه ؟ به سايت سازنده رفتي ببيني درايور ويندوز 7 هست يا نه ؟ درايور ويندوز ويستا هم جواب ميده.

ila
01-01-2011, 12:12
inovisione مدلش...رفتم ولی پیدا نکردم..منظورم اینه که اصلا توی Devise manager هیچچیزی که مربوط به کارت تیویباشه و زرد رنگ کنارش باشه نیست..با این که از لحاظ سخت افزاری نصبه

saeed774
01-01-2011, 13:26
البته درايور کارت گرافيک تو Device manager زير مجموعه Sound video ... بايد باشه .

اين مورد رو نگا کردي ؟

شما ويندوز رو فرض کن آپديت ميکني ( در کنترل پنل و بخش آپديت ويندوز ) ، در ليست آپديت هاي پيدا شده در قسمت Optimal Updates اگر درايوري براي کارتت که سازگار با 7 موجود باشه قطعا ليست خواهد شد . شما ميتوني درايور رو انتخاب و نصب کني .

از چه نرم افزاري براي ديدن کانالا استفاده ميکني ؟ برنامه honestech dvr سازگار با 7 هست .

ila
01-01-2011, 13:30
من هنوز از نرم افزاری برای دین استفاده نکردم..اول میخوام درایومو اپیدیت کنم..یعد

saman_s755
01-01-2011, 14:13
سلام

دوست عزیز منم مشکل تو رو داشتم ولی با نصب این نرم افزار تمام مشکلاتم حل شد!

به لینک زیرو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
01-01-2011, 20:10
من هنوز از نرم افزاری برای دین استفاده نکردم..اول میخوام درایومو اپیدیت کنم..یعد

سلامکارت تیوی دارم
ولی با هیچ نرم افزاری نمیتونم روی ویندوز 7 هیچ کانالی رو دریافت کنم
ولی با ویندوز ایکس پی کامل همه کانالهلا رو میبینم

حرفاتون تناقض داره . با نرم افزار بايد کانال رو سرچ کني ، پس با چي ميخواستي کانال ببيني ؟

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

سلام

دوست عزیز منم مشکل تو رو داشتم ولی با نصب این نرم افزار تمام مشکلاتم حل شد!

به لینک زیرو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزيز اين نرم افزاري که شما معرفي کردي براي ديدن کانالهاي ماهواره اي از طريق اينترنت هست . دوستمون کارت تي وي دارن .