PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک : ویندوز 7 پرید !!!

AC_POP
29-12-2010, 10:19
سلام.من تا 1 ساعت پیش 2 تا ویندوز یعنی یه ایکس پی و یه 7 روی سیستمم نصب بود.ایکس پی وری درایو C و 7 روی درایو E. بعد یه نرم افزار(after effect cs5) رو دیدم که برای نصب ویندوز 64 بیتی میخواست.منم برداشتم ایکس پی روحذف کردم و بجاش 7 64بیتی رو روی درایو C نصب کردم.حالا اون ویندوز 7 قبلی م حذف شده و فقط این جدیده هست.حالا باید چیکار کنم؟؟؟
من کلی کار با اون ویندوز داشتم :41:

Mohammad King
29-12-2010, 10:27
بوت ویندوز 7 - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كمك براي اوردن منو بوت سون..خدايش خيلي برام مهمه خواهشن كمك كنيد ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])‎
مشکل با بوت ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])‎

AC_POP
29-12-2010, 13:37
بوت ویندوز 7 - ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كمك براي اوردن منو بوت سون..خدايش خيلي برام مهمه خواهشن كمك كنيد ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])‎
مشکل با بوت ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])‎

ممنون.خودم حلش کردم.فقط یادم رفت بهتون بگم.اگه مسئولان خواستن می تونن این تاپیک رو حذف کنن.

Mohammad King
29-12-2010, 14:54
نه لازم نیست حذف بشه.

اگر شما راهی که تونستید باهاش مکلتون را رفع کنید اینجا بگید تا سایرین هم استفاده کنند خیلی خوب میشه.

AC_POP
29-12-2010, 15:57
من با نرم افزار Easy BCD درستش کردم.اون کنار (چپ) روی دکمه Add new entry کلیک کردم و واسم یه پنجره جدید باز شد.که توی این پنجره باز شده نوع ویندوزم رو انتخاب کردم (مال من 7 بود و Microsoft Vista/7 رو انتخاب کردم.) . کادر پایین اون باید واسه ویندوزت یه اسم بنویسی که من ویندوز قبلی م چون 7 32 بیتی بود نوشتم "Microsoft Windows 7 32 bit" . و در آخر هم باید درایوی رو انتخاب کنی که ویندوزت توش نصب بود (که من توی درایو E نصب کرده بودم و E رو در اینجا انتخاب کردم و در اخر دکمه Add entry رو زدم و ویندوز قبلی م به منوی بوت اضافه شد.
انصافا خیلی راحت بود.فکر نمی کردم اینقدر راحت باشه.