PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناخته نشدن فلش توسط ویندوز

part gah
28-12-2010, 21:33
سلام
من یه مشکلی در رابطه با فلشم پیدا کردم .من فلشم و به کامپیوتر زده بودم و داشتم اهنگ گوش می دادم از یه طرفم گوشیمو از طریق نرم افزار پی سی به کامپیوتر وصل کرده بودم.
که یه دفعه فلشم از کامپیوتر ارتباطش قطع شد و اخطار داد که باید فلش فرمت بشه.فلش و فرمت کردم اما بازم کامپیوتر قادر به شناختن فلش نیست و توی قسمت divices and printer وقتی روی فلشم میرم این ارور رو نشون میده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم یکی راهنمایی بکنه تا فلشم به کامپیوتر وصل بشه چون فقط با کامپیوتر منزل مشکل دارم .فلش به لب تاپ و بقیه کامپیوتر ها وصل میشه.ویندوزم 7 ---32 بیت

part gah
29-12-2010, 19:52
یعنی یکی نیست منو راهنمایی کنه.:41:....بابا من این فلشو لازم دارم......آهای......:19:

ebicross
29-12-2010, 22:38
اول بگم که WPD File System در حافظه های پرتابل و دستگاههای دیگر برای Media Syncing و Ready Boost کاربرد داره.
این خطا که Code 10 هم هستش به علت از بین رفتن یا آسیب دیدن اطلاعات رجیستری راه انداز سخت افزار پیش میاد.

خوب دقت کن و کارهایی که میگم رو مو به مو انجام بده:

روی my Computer راست کلیک کن و به Properties برو.
اونجا Advanced System settings رو بزن.
از همون سربرگی که میده از پایینش Environment Variable رو بزن.
در بخش دوم یعنی System Variable کلید new رو بزن.
در بالا بنویس DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES و در پایین بنویس 1 و ok کن.

حالا به Device Manager برو و از بالا در view گزینه ی Show Hidden Device رو بزن.
سخت افزارهای جدیدی باز میشه.
حالا تمام Universal Serial Bus controllers و storage volumes و storage volume shadow copies و disk drives که کمرنگ هستند (توجه کن کمرنگ باشن) رو Unistall کن.

(در تمام مراحل نباید اون دستگاه مورد نظر متصل باشه.)

حالا تمام پنجره ها رو ببند و فلش مورد نظر رو وصل کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه.

part gah
30-12-2010, 10:39
تمام کارهایی که گفته بودی رو مو به مو انجام دادم وقتی رفتم Device Manager این ارورو بازم نشون داد.من خودم نظرم اینه اگه این فایل و از نت دانلود کنم دوباره نصب کنم درست میشه.یه سرچی زدم هر چی سایت و لینک بود به درد نخورد اگه مشکلم اینجوری حل میشه، یه لینک یا سایت بهم معرفی کنی خیلی ممنونت میشم:10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
30-12-2010, 13:02
ببین مشکلت خیلی عمومیه و خیلی ها داشتند و با همین روش همه به جواب رسیدن.
یک زنجیره از خطاهای رجیستری بوجود اومده که ممکنه با نصب مجدد درایور هم درست نشه چون اصلا فکر نمیکنم این درایور موجود باشه چون یک چیز داخلی ویندوزه.
شما برای فلشت درایور خاصی اگر باشه و نصب کنی شاید درست بشه.
ولی همون روش اول که گفتم کاملا برای همه جواب داده. ممکنه جایی اشتباه کرده باشی.
دوباره انجام بده. از طریق Safe Mode و بعد از کار و قبل از زدن فلش سیستم رو ریست کن.

ali_badline
10-11-2012, 20:14
ببین منم این کارو کردم ولی فایده ای نداشت. فلشم وقتی وصل می شد چشمک های نا منظم و تند میزد اما حالا منظم و آروم با یه ریتم خاصی میزنه. بعضی وقت ها که دوباره میزنمش اصلا نه چشمک میزنه و نه......
usb divice not recognized این ارور رو میده. (unknown divice) باید چیکارش کرد.... کد 43 میده. می خواستم ببینم باید چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

senator_3
12-11-2012, 01:06
manam in moshkelo daram chikar bayad bokonam har moghe mobilamo vasl mikonam in erroro mide :(

MAHMODM
20-01-2014, 23:16
اول بگم که WPD File System در حافظه های پرتابل و دستگاههای دیگر برای Media Syncing و Ready Boost کاربرد داره.
این خطا که Code 10 هم هستش به علت از بین رفتن یا آسیب دیدن اطلاعات رجیستری راه انداز سخت افزار پیش میاد.

خوب دقت کن و کارهایی که میگم رو مو به مو انجام بده:

روی my Computer راست کلیک کن و به Properties برو.
اونجا Advanced System settings رو بزن.
از همون سربرگی که میده از پایینش Environment Variable رو بزن.
در بخش دوم یعنی System Variable کلید new رو بزن.
در بالا بنویس DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES و در پایین بنویس 1 و ok کن.

حالا به Device Manager برو و از بالا در view گزینه ی Show Hidden Device رو بزن.
سخت افزارهای جدیدی باز میشه.
حالا تمام Universal Serial Bus controllers و storage volumes و storage volume shadow copies و disk drives که کمرنگ هستند (توجه کن کمرنگ باشن) رو Unistall کن.

(در تمام مراحل نباید اون دستگاه مورد نظر متصل باشه.)

حالا تمام پنجره ها رو ببند و فلش مورد نظر رو وصل کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه.

دادا فدات فلش من درست شد.
دمتگرم:n12:

hamid12800
27-12-2016, 14:11
سلام اقا من فلشم چشمک های ارومی میزنه و متصل نمیشه کارایی هم ک بالا گفتید را انجام دادم ولی جواب نمیده ارور خاصی هم نمیده