PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Crysis

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

S A M
28-06-2008, 10:01
سلیمان جون اون ترینر پنجمی همه تیکاش غیر فعالن چیجوری فعالشون کنم؟

..hamed..
28-06-2008, 10:47
من اصلا از این کرایسس خوشم نیومد خوشم می اومد ها ولی الان تو اون مرحله ای ام که تو هوا به خاطر نبودن نیروی جاذبه معلقم و توی تونل ها پیش موجودات فضایی ویراز میدم و اصلا از این مرحلش خوشم نیومده یکی بهم بگه که چقدر مونده این مرحلش تموم بشه من الان از اون قسمتی ام که یه چیزهایی شبیه یه پرده هستند و باید وایسی تا اونا برن کنار و نوبتی از هر سه تاشون رد شی

soliman
29-06-2008, 23:40
سلیمان جون اون ترینر پنجمی همه تیکاش غیر فعالن چیجوری فعالشون کنم؟

اون تیکا فکر کنم در عین بازی فعال میشند یعنی وقتی دکمه مربوط به یکی از عملکردا رو بزنی تیکش فعال میشه.

S A M
30-06-2008, 09:45
سلیمان جان درست شدش ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی دیشب داشتم بازی رایانه میخوندم نوشته بود بازی 3 قسمته . اولیش جنگل دومیش جنگل یخ زده و سومیشو نگفت!
سیومیش چیه؟

S A M
30-06-2008, 12:24
سلام
من اینجا گیر کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehran_286
30-06-2008, 15:54
سام باید تانک ها رو با یه چیزی شبیه موشک بزنی
در اول جاده ای که به این منطقه وارد می شود این اسلحه وجود دارد

کسی نبود ما رو راهنمایی کنه

خیلی نامردید

لااقل سیو هاتون رو بزارید

sasanjfr
30-06-2008, 16:08
سلام
من اینجا گیر کردم
این همون مرحله ای هست که باید 3 تا تانک رو منفجر کرد؟

soliman
01-07-2008, 15:12
سیومیش چیه؟
فکر کنم یا منظورش داخل شهاب سنگ باشه یا اون مرحله اخر داخل ناو باشه.

saman_k2
03-07-2008, 00:14
من اصلا از این کرایسس خوشم نیومد خوشم می اومد ها ولی الان تو اون مرحله ای ام که تو هوا به خاطر نبودن نیروی جاذبه معلقم و توی تونل ها پیش موجودات فضایی ویراز میدم و اصلا از این مرحلش خوشم نیومده یکی بهم بگه که چقدر مونده این مرحلش تموم بشه من الان از اون قسمتی ام که یه چیزهایی شبیه یه پرده هستند و باید وایسی تا اونا برن کنار و نوبتی از هر سه تاشون رد شی

سلام دوست من. من به شما پیشنهاد میکنم که فقط در این مرحله از کد تقلب برای مخفی شدن استفاده کنید. در اینصورت بدون اینکه این موجودات ترسناک شما را ببینند، میتونید به راحتی از کنارشون رد بشید و هر جور که خواستید اونها رو بکشید. استفاده از کد تقلب در این بازی بسیار اسونه و این بازی به هیچ وجه نیاز به ترینر نداره. کدهای تقلب این بازی را هم میتونید با یک جستجوی ساده در گوگل بدست بیارید. برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم.

S A M
03-07-2008, 08:17
اره دیگه همون مرحلست ولی 2 تا تانکه

*عیسی*
04-07-2008, 11:08
سلام دوستان.این anti analising چیه؟من وقتی اینو رو off می زارم بازی رو در گرافیک Very high روون اجرا می کنم ولی با افزایش این تیک بر می داره.کارایی این چیه؟

S A M
04-07-2008, 17:09
اخه چیجوری این تانکارو بترکونم؟ هرچی میزنم این تانکا نمیترکن

evry day
04-07-2008, 17:16
3الی 4 ا بسه شونه می ترکه منفجر می شه خودتو اذیت نکن نشد مر حلتو چند سیو از قبلش بیا برو .....

sinaset
04-07-2008, 17:16
اخه چیجوری این تانکارو بترکونم؟ هرچی میزنم این تانکا نمیترکن
سلام دوست من
خوب من بعضی موقعه ها بد جوری حالم رو می گرفت
بعضی موقعه ها می زاشتم یارام برن جلو
بعضی موقعه ها موقیعتشون رو به دست می اوردم و بعدن نشونش می دادم:31:(در دور بعدی)
بعضی موقعه ها از تانک می پریدم بیرون با اون بازوکا می زدمشون:13:
:20::11:

evry day
04-07-2008, 17:24
خوب دو ست عزیز اگه از تا نک بپری بیرون بازی سیو ش شاید با مشکل رو به رو شه اینم یه کلکه من ترینر زده بودم

ولی دیدم نشد می یومدم بیرون تانکارو می زدم با مو شک انداز می زدم بعدش می دیدم

او ضا ع سفیده بزن برو می کردم و لی بازم شختبود چند بار بری فول می شی

ولی مرا قب باش که سیو ات با مشکل رو برو نشن یه خورده اذیت می کنن کمتر اتفا ق می افته ..

البته در حالت رمزی کردن

S A M
04-07-2008, 17:25
ها ؟!! یعنی چیجوری بزنم؟ هرچی تیر و نارنجک میزنم نمیترکن!

evry day
04-07-2008, 17:30
ها ؟!! یعنی چیجوری بزنم؟ هرچی تیر و نارنجک میزنم نمیترکن!
مو شک انداز که داری بپر بیرون تا نکارو هدف بگیر خلا ص بعدشم یه اب یخم بزن تو رگ اخرشم یه خنده ی شیطا نی ار خودت

بروز بده با چا قو و مشت نیو فتی به جون تا نکا فقط مو شک انداز فقط خیلی صفا می کنی با ور کن

S A M
04-07-2008, 17:36
اخه من موشک انداز ندارم ...
اول بازی هستم!

evry day
04-07-2008, 17:54
اول بازی هم هستی مو شک اندازم که نداری چه بد برو تو یکی از ازاین خونه ها که نزدیک همون تانکا او نجا 10000000% پیدا

می کنی ادرسشم حفظ نیستم و لی نزدیکا اون ا تا قهایی که

نگشتی رو بگرد بالا خونه نیست پاینه زیز زمین نیست همکفه (خودمم قا طی کردم ) خلا صه پیدا می کنی جست جو تو بیشتر کن تو

همون محدو ده بگرد نری یه جایه دیگه وقتی پیدا کردی اصرا ف نکنی الکی گفتم ولی یادت نره تو همون محدوده هر چی خونه

می بینی که نرفتی برو بگرد با یکی از اسلحه هات تع ویضش کن مثلا کلت

sinaset
04-07-2008, 17:58
اول بازی هستم!
سلام دوست من
این ادم هایی که اون دور ور هستن اگر اشتباه نکنم همشون اکثرن بازوکا دارند:46:
یکشون رو بکوش بعد بازوکا رو بردار:10::11:

sasanjfr
04-07-2008, 18:37
اول بازی هستم!
اگه اشتباه نکنم شما باید اون مرحله ای باشید که اولش تو اتاق یه باستان شناس و یکی از اعضای گروهتون رو پیدا می کنید و بعد سه تا تانک میان و مأموریت شما اینه که نابودشون کنید.
تو همون خونه اگه خوب بگردید بازوکاها رو پیدا می کنید.چند تا هم هست و برای از بین بردن هر سه تا تانک کافیه.لازم نیست جای دیگه ای رو بگردید

N91
05-07-2008, 09:24
سلام

من تو مرحله Reckoning اونجا که تو کشتی گیر می افته بدجوری گیر کردم همه در ها بستست اون موجودات فضایی هم بیرون کشتی همین طوری دارن دور میزنن منم اون تو گیر افتادم ناخدا و دو نفر دیگه هم پیشه من هستن

کسی میدونه چه کار باید بکنم ؟

S A M
05-07-2008, 10:42
ببخشید بازوکا چیه ...؟!!!

Optimus Prime
05-07-2008, 11:42
ببخشید بازوکا چیه ...؟!!!
Anti - Tank Rocket Launcher یا همون موشک های ضد تانک.

سلام

من تو مرحله Reckoning اونجا که تو کشتی گیر می افته بدجوری گیر کردم همه در ها بستست اون موجودات فضایی هم بیرون کشتی همین طوری دارن دور میزنن منم اون تو گیر افتادم ناخدا و دو نفر دیگه هم پیشه من هستن

کسی میدونه چه کار باید بکنم ؟
اگر اول شروع نبرد اون مرحله است باید بری از در بیرون و از پله ها بری پایین و بعد از طی کردن مسیر و پیدا کردن اسلحه بری بیرون روی خود کشتی و با کمک یک گروه با تعدادی از بیگانه ها بجنگی.

Retired User
06-07-2008, 10:51
با سلام به همه ی گیمرا
آقا من توی مرحله ی paradise lost گیر کردم من بعد از اینکه از کوه می یام بیرون میرم توی یه جایی که همه ی آدما تبدیل به یخ شدن بعد به موجود فضایی به من حمله می کنه که Prophet یک دفعه سر می رسه و می کشش بعدش یک دفعه Prophet غیب می شه من نمی دونم باید چیکار کنم توی نقشه هم چیزی نیست چی کار باید بکنم؟

S@YEH
06-07-2008, 15:38
با سلام به همه ی گیمرا

آقا من توی مرحله ی paradise lost گیر کردم من بعد از اینکه از کوه می یام بیرون میرم توی یه جایی که همه ی آدما تبدیل به یخ شدن بعد به موجود فضایی به من حمله می کنه که Prophet یک دفعه سر می رسه و می کشش بعدش یک دفعه Prophet غیب می شه من نمی دونم باید چیکار کنم توی نقشه هم چیزی نیست چی کار باید بکنم؟

مرحله رو ریستارت کن و از اول برو منم همین مشکلو داشتم فکر کنم این یه باگ تو بازی هست ولی اگه ریستارت کنی درست میشه در ضمن از ترینر هم استفاده نکن.بعد از این که Prophet اون هیولا رو میکشه شما باید Prophet رو به یه جای گرم ببرین تا Prophet یخ نزنه مثلا لاشه ی ماشینی که آتیش گرفته و پایین صفحه هم یه عدد نوشته اونو کنار اتیش 100 کنید و بعد ادامه بدید هر وقت دوباره کم شد یه لاشه ی ماشین دیگه پیدا کنید و دوباره گرم شید و ادامه بدید.

Retired User
06-07-2008, 19:21
مرسی درست شد:31:

arian0007
06-07-2008, 21:54
بچه ها واقعا اين بازي اصلا ارزش تبليقات نداشت گرافيكشم خيلي معمولي بود بازم دم كمپانب يوبي سافت گرم كه اگرم تبليق ميكنه واقعا يه بازي بتركون ميسازه.اساسين كريد سگش به اين بازي شرف داشت

arian0007
06-07-2008, 22:33
باور كنيد من اين بازي پارسال خريدم راحت نصب شد يكم بازي كردم خوشم نيومد.امرروز داشتم تاپيكها رو چك ميكردم رسيدم اينجا ديدم چقدر تعريف تمجيد وسوسه شدم دوباره نصب كردم با هاي هم بازي كردم 5 ساعت رسيدم مرحله core اما خداييش اينجا تو اون ساه چال بدجور گير كردم اعصابمو خورد كرده[

yasser1680
07-07-2008, 01:23
این خط قرمز اطراف دشمن ها بازی رو به گند کشیده.

Retired User
07-07-2008, 11:51
با سلام به همه
باید چه جوریalien exosuit رو نابود کنم اصلا روش قفل نمی کنه که بتونم بهش شلیک کنم باید چی کار کنم؟

soliman
07-07-2008, 23:17
با سلام به همه
باید چه جوریalien exosuit رو نابود کنم اصلا روش قفل نمی کنه که بتونم بهش شلیک کنم باید چی کار کنم؟
این هیولا نقاطی نداره که روش قفل کنی بلکه باید هر چی مهمات داری سرش بریزی تا نابود بشه فرقی هم نداره که به کجاش بزنی.

davoodf
08-07-2008, 12:26
بچه ها واقعا اين بازي اصلا ارزش تبليقات نداشت گرافيكشم خيلي معمولي بود بازم دم كمپانب يوبي سافت گرم كه اگرم تبليق ميكنه واقعا يه بازي بتركون ميسازه.اساسين كريد سگش به اين بازي شرف داشت
کجای گرافیک این بازی معمولی بود؟!
اگر سیستم درست و حسابی نداری گه گرافیک رو بالا ببری پس چرا این حرف رو میزنی؟
خود من هم تا حالا نتونستم تا ته بالا ببرم ولی هر چی باشه توسنتم توی ویستا روی very high بازی کنم البته روی رزولوشن 800 در 600 ولی در همین حد هم تونستم گرافیک محشر این بازی رو ببینم.

yasser1680
08-07-2008, 12:31
کجای گرافیک این بازی معمولی بود؟!
اگر سیستم درست و حسابی نداری گه گرافیک رو بالا ببری پس چرا این حرف رو میزنی؟
خود من هم تا حالا نتونستم تا ته بالا ببرم ولی هر چی باشه توسنتم توی ویستا روی very high بازی کنم البته روی رزولوشن 800 در 600 ولی در همین حد هم تونستم گرافیک محشر این بازی رو ببینم

موافقم ، این بازی رو فقط باید با یک سیستم توپ تجربه کنی . گرافیک این بازی فوق العاده سنگین هست.

..hamed..
08-07-2008, 13:10
اقا من از مرحله 2 3 به بعد با يه مشكلي روبه رو شدم كه اگه راه حلشو بگيد ممنون ميشم اونم اينه كه اون موقعي كه تو بازي ميميرم اون طور كه ميدونيد 10 ثانيه وقت ميده كه با زدن يه دگمه اي بازي از اخرين شيوش لود بشه ولي من هر موقع يه دگمه اي رو فشار ميدم كه لود شه ميره از مرحله هاي قبلي لود ميشه

Amin_mustang
09-07-2008, 06:47
سلام دوستان.من توی یه قسمت کرایسیس گیر کردم اولاش هستم من به یکی از دوستام می رسم و با هم میریم نزدیک یک غار ولی در غار بسته است و هیچ جایی غیر اونجا نمی ره objective اینه :head upriver the cave sistem
please help:41:

EA-Game
09-07-2008, 13:30
خوب منم يكي از طرفداراري كرايسيسم

soliman
10-07-2008, 12:11
سلام دوستان.من توی یه قسمت کرایسیس گیر کردم اولاش هستم من به یکی از دوستام می رسم و با هم میریم نزدیک یک غار ولی در غار بسته است و هیچ جایی غیر اونجا نمی ره objective اینه :head upriver the cave sistem
please help:41:

منم همين مشكل رو داشتم . اگه از اول اون مرحله رو بري درست ميشه.

mm-morteza
11-07-2008, 12:35
سلام به برو بچ بازی خور....رفقا 2هفته ای هست که تو مرحله غار crove
گیر افتادم ....هر کسی میتونه مردونگی کنه منو کمک کنه ....قبلا نهایت تشکر و ازش دارم ...دمشم گرم .....

sajjadgameactor
12-07-2008, 11:39
کجای کرایسیس غار داشت!!!!!

mm-morteza
12-07-2008, 11:45
منظور من همون مرحله ای که تو هوا معلق هستی وهمه جا پر از کریستال ودوتا موجود مثل پری دریای میان....چند تا تونل پیچ در پیچ هست ....مرحله crove

a.salireza
12-07-2008, 12:02
سلام به برو بچ بازی خور....رفقا 2هفته ای هست که تو مرحله غار crove
گیر افتادم ....هر کسی میتونه مردونگی کنه منو کمک کنه ....قبلا نهایت تشکر و ازش دارم ...دمشم گرم .....
باید از راه ها بری و اون موجودات رو بکشی تا به بیرون راه پیدا کنی.:27:

sajjadgameactor
12-07-2008, 22:17
منظور من همون مرحله ای که تو هوا معلق هستی وهمه جا پر از کریستال ودوتا موجود مثل پری دریای میان....چند تا تونل پیچ در پیچ هست ....مرحله crove

این مرحلش یکخورده سردرگم هست کسی هم نمیتونه اینطوری کمکت کنه یکم بیشتر یکم حواست رو جمع کنی راه رو پیدا میکنی

p30boy.s
12-07-2008, 22:49

رفيق مطمئني داري راجع به Crysisحرف ميزني
برعكس حرف تو گرافيك ونقشه بازي عالي داره

B3HZ@D
12-07-2008, 23:23
خیلی جالب بود
گرافیک به این خوبی من که نمی دونم کجای گرافیکش پایین بود
این حرفت بر چه اساسی بود من نمیدونم

ata_vi
13-07-2008, 01:10
من توی مرحله ای که باید با دوربین bروی کشتی کلیک کنی گیر کردم هرچی کلیک می کنم روی هدف قفل نمیشه . در ضمن من داخل کشتی نرفتم اگه داخل کشتی باید رفت چه جوری باید برم

B3HZ@D
13-07-2008, 01:44
اگه دقت کنی یک دریچه بالای کشتی باز شده که وقتی قدرتت رو زیاد کنی میپری روی یک تیرک کنار کشتی وبعدش میپری روی اون قسمتی که باز شده و میری توی کشتی
اول باید بری داخل کشتی
یک سری هستند که اونا رو میکشی و میری توی اتاق پیش یک دستگاه که فعالش می کنی
بعدش از کشتی میای بیرون و با دوربین به کشتی نگاه می کنی و بعدش کشتی رو میزنن

Amin_mustang
13-07-2008, 20:48
منم همين مشكل رو داشتم . اگه از اول اون مرحله رو بري درست ميشه.
مرحله رو از اول رفتم درست نشد:41:باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Ali Pacino
15-07-2008, 05:35
سلام این بازی رو سیستمم یه خورده ای کند اجرا می شه
مشخصات سیستم :
رم 4 گیگ
گرافیک 8600 جی تی 1 گیگ
سی پی یو : اینتل Core 2Dou 46000
مشکل از کجاست
ممنون می شم راهنمایی کنید
یه سوال دیگه با وین ویستا بازی کردم اما تو آپشنش خبری از دایرکت ایکس 10 نبوش مثل بازیه گیرز آف وار و بیو شوک!!!!!!

davoodf
15-07-2008, 09:45
فکر کنم مشکل از گرافیک باشه
اخرین درایور کارت رو نصب کردی؟اگر نکردی پیشنهاد می کنم امتحانش کنی.

cyrus_ln
15-07-2008, 10:19
سلام این بازی رو سیستمم یه خورده ای کند اجرا می شه
مشخصات سیستم :
رم 4 گیگ
گرافیک 8600 جی تی 1 گیگ
سی پی یو : اینتل Core 2Dou 46000
مشکل از کجاست
ممنون می شم راهنمایی کنید
یه سوال دیگه با وین ویستا بازی کردم اما تو آپشنش خبری از دایرکت ایکس 10 نبوش مثل بازیه گیرز آف وار و بیو شوک!!!!!!

تو ویستا تنظیمات گرافیکی رو می تونی رو very high بزاری که این گزینه تو xp فعال نیست دیگه گزینه ای به دایرکس 10 نیست که بخوای فعال کنی.

Ali Pacino
16-07-2008, 02:50
فکر کنم مشکل از گرافیک باشه
اخرین درایور کارت رو نصب کردی؟اگر نکردی پیشنهاد می کنم امتحانش کنی.
درایورش رو نصب کردم فکرم نکنم آخریش باشه؟!
حالا اگه آخریش باشه چه تاثیری داره؟!

ata_vi
16-07-2008, 11:26
آقا تو مرحله Ascensionوقتی از روی پل دومی رد می شم دوهواپیمای خودی می رن ومن دیگه حرکت نمی کنم وسقوط می کنم چکار باید کرد ؟

B3HZ@D
16-07-2008, 13:09
قبلش یک سری از این موجودات میاد اونا را باید کشته باشی
حالا اونا رو کشتی یا نه؟؟

ata_vi
16-07-2008, 16:37
بله قبل از اون چند تا را کشتم بعد از اون دو تا هواپیما حرکت می کنند منم دنبال اونها حرکت می کنم
اصلا باید تنهائی مسیر را ادامه داد یا با اونها ؟

B3HZ@D
16-07-2008, 21:30
نه باید دنبال همونا بری
space را بزنی فکر کنم سرعتت زیاد میشه
نذار بینتون زیاد اختلاف بیفته

mo.mo
20-07-2008, 21:21
ببخشین میشه این بازی رو با جویستیک بازی کرد.
اگه میشه بگین چه جوری.

ماراتون
20-07-2008, 23:55
من یک کرک برای شبکه کردن بازی توی یه سایت پیدا کردم . توی بازی در قسمت دونفره قسمت شبکه رو انتخاب میکنم و سرور رو میسازم و بعد وارد بازی میشم از اون یکی کامپیوتر هم میشه وارد بازی شد فقط مشکل اینه که فقط کامپیوتر من بعد از حدود 1 دقیقه ای از بازی بیرون میپره. وقتی به صورت تکنفره یا دو نفره وقتی که شبکه قطع هست بازی میکنم از بازی بیرون نمیپره این رو امتحان کردم. شما میدونید مشکل از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید

B3HZ@D
21-07-2008, 01:38
میشه این کرک رو بزاری ما هم دانلود کنیم

mo.mo
21-07-2008, 15:18
ببخشین میشه این بازی رو با جویستیک بازی کرد.
اگه میشه بگین چه جوری.
چرا کسی جواب نمیده........................................ ..:19:

soliman
21-07-2008, 18:42
چرا کسی جواب نمیده........................................
نه نميشه با دسته انجام داد.

ماراتون
22-07-2008, 23:38
کسی نمیتونه به من کمک کنه

میشه این کرک رو بزاری ما هم دانلود کنیم
باشه ولی وقتی دانلود کردی امتحانش کن ببین جواب میده یا نه . من منتظرما.

لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی این صفحه کلیه کرکهای این بازی هست چند لینک با نام :
Crysis PRIVATE SERVER PATCH
داره که با توجه به ورژن بازی اون را انتخاب کن

p30boy.s
23-07-2008, 17:24
دوستاني كه crysis رو تموم كردن لطفا كمك كنند
من تو مرحله 4 اون جايي كه توكشتي هست رو گير كردم همه ادم ها رو كشتم ويه پيغام ظاهر شده Air strike ava.. لطفا راهنمايي كنييد . ممنون

havas_1980
23-07-2008, 18:10
دوستاني كه crysis رو تموم كردن لطفا كمك كنند
من تو مرحله 4 اون جايي كه توكشتي هست رو گير كردم همه ادم ها رو كشتم ويه پيغام ظاهر شده Air strike ava.. لطفا راهنمايي كنييد . ممنوندر این قسمت از بازی کافی هست که از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.
با دوربین (دکمه B ) کشتی رو هدف بگیرید تا کشتی بمباران بشه.

p30boy.s
23-07-2008, 23:30
در این قسمت از بازی کافی هست که از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.

havas_1980 اقا دمت گرم خيلي با حالي از اين كه جوابمو داديد خيلي ممنون
اين باعث افتخارمه كه شما بهم جواب داديد. بازهم ممنون.

p30boy.s
24-07-2008, 00:05
در این قسمت از بازی کافی هست که از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.

يه سوال havas جان؟
چندقيقه بايد اين كارو تكراركنم( کشتی رو هدف بگیرید)؟

*Necromancer
25-07-2008, 02:12
منظور از هدف گرفتن کشتی این نیست که بهش شلیک کنی!
b رو بزن دوربین میاد! رو کشتی کلیک کن ولی باید ازش دور باشی

*hamedkhatar*
25-07-2008, 08:38
سلام برو بچ
من هم بازی رو نصب کردم الان میخوام برم بازی کنم
امیدوارم این قشنگ تر از Gears of war باشه ، هست؟
ممنون از شما

*hamedkhatar*
25-07-2008, 15:06
سلام
من تو مرحله سوم که میرم توی کشتی همه کارها رو انجام دادم و حالا تو کشتی یه علامت سبز هست که وقتی میرم روش اتفاقی نمیفته یه پیغام هم همش روی صفحه نوشته که من نمیفهمم چی میگه
به عکس نگاه کنید و بگید که من اینجا باید چکار کنم؟
ممنون از شما

havas_1980
25-07-2008, 15:54
سلام برو بچ
من هم بازی رو نصب کردم الان میخوام برم بازی کنم
امیدوارم این قشنگ تر از Gears of war باشه ، هست؟
ممنون از شما
هر دوی این بازیهای جز بهترین بازیهای سال 2007 برای PC بشمار میرند.
Gears of War در ژانر Sci-Fi Third-Person Shooter (شوتر سوم شخص علمی-تخیلی) جای میگیره ولی Crysis در ژانر Sci-Fi First-Person Shooter (شوتر اول شخص علمی-تخیلی)

سلام
من تو مرحله سوم که میرم توی کشتی همه کارها رو انجام دادم و حالا تو کشتی یه علامت سبز هست که وقتی میرم روش اتفاقی نمیفته یه پیغام هم همش روی صفحه نوشته که من نمیفهمم چی میگه
به عکس نگاه کنید و بگید که من اینجا باید چکار کنم؟
...
ممنون از شمامرحله Assault

در این قسمت از بازی که آخر این مرحله هست کافیه که از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.

*hamedkhatar*
25-07-2008, 17:47
ممنون هوس جان ردش کردم
الان رسیدم به مرحله هفتم که اسمش Core میباشد کم کم بازی میره تو تریپ تخیلی نه؟
کلا این بازی چند قسمت هستش؟
ممنون

Asirap
25-07-2008, 18:10
جدا این بازی یکی از زیباترین بازی هایی بود که بازی کردم حتما امتحانش کنید خیلی جالبه مخصوصا داستانش!!!!!!!!!!!!!!!!1

havas_1980
25-07-2008, 18:29
ممنون هوس جان ردش کردم
الان رسیدم به مرحله هفتم که اسمش Core میباشد کم کم بازی میره تو تریپ تخیلی نه؟
کلا این بازی چند قسمت هستش؟
ممنوناگه دقت میکردید در پست قبل عنوان کردم Crysis در ژانر Sci-Fi First-Person Shooter (شوتر اول شخص علمی-تخیلی) جای میگیره... ;)
این بازی شامل 11 مرحله هست... به این ترتیب:

Contact
Recovery
Relic
Assault
Onslaught
Awakening
Core
Paradise Lost
Exodus
Ascension
Reckoning

سخت ترین و گیج کننده ترین قسمت بازی همین مرحله Core هست که شما به اونجا رسیدید!

*hamedkhatar*
25-07-2008, 20:27
اگه دقت میکردید در پست قبل عنوان کردم Crysis در ژانر Sci-Fi First-Person Shooter (شوتر اول شخص علمی-تخیلی) جای میگیره... ;)
این بازی شامل 11 مرحله هست... به این ترتیب:

Contact
Recovery
Relic
Assault
Onslaught
Awakening
Core
Paradise Lost
Exodus
Ascension
Reckoning

سخت ترین و گیج کننده ترین قسمت بازی همین مرحله Core هست که شما به اونجا رسیدید!

سلام
آقا بیچارمون کرد این مرحله
یک ساعت وقت مبارکمون رو گرفت تا تمومش کردم خیلی این مرحله مزخرف بود کاری به سختیش ندارما ولی اصلا هیچ جذابیتی نداشت

دیگه بقیه مراحل که اینطور مزخرف نیست؟
ممنون

p30boy.s
26-07-2008, 12:34
اقا من تو اوون مرحله كه بي وزن شده يا تو ابه گير كردم يكي پري دريايي يا تو اين مايه ها هم ديدم نقشه هم راهنما نداره فكر كنم اسم مرحلش coreباشه. لطفا راهنمايي كنييد.
ممنون.

vegas
26-07-2008, 12:57
اقا من تو اوون مرحله كه بي وزن شده يا تو ابه گير كردم يكي پري دريايي يا تو اين مايه ها هم ديدم نقشه هم راهنما نداره فكر كنم اسم مرحلش coreباشه. لطفا راهنمايي كنييد.
ممنون.
این مرحله یکی از سخت ترین مراحل این بازی هست .... باید خودت راه پیدا کنی من خودم با کلی دردسر این مرحله رو رد کردم البته عکس بذاری بیشتر میشه راهنماییت کرد

mohsen520
27-07-2008, 01:50
خسته نباشيد، من داخل يه مرحله گير كردم توي اين مرحله من داخل يه اتاقم و موجودات فضايي حمله كردن يكي از افراد روي زمين افتاده كه يه خانوم بهش كمك ميكنه يك كاپيتان خونسرد هم وايستاده، يه در هست كه كنارش خم شده و من هر كاري مي كنم باز نميشه ميشه بگين بايد چيكار كنم؟

havas_1980
27-07-2008, 02:23
خسته نباشيد، من داخل يه مرحله گير كردم توي اين مرحله من داخل يه اتاقم و موجودات فضايي حمله كردن يكي از افراد روي زمين افتاده كه يه خانوم بهش كمك ميكنه يك كاپيتان خونسرد هم وايستاده، يه در هست كه كنارش خم شده و من هر كاري مي كنم باز نميشه ميشه بگين بايد چيكار كنم؟مرحله Reckoning

خودتون رو در حالت Maximum Strength (قدرت ماکسیمم) قرار بدید.
تنها راه خروجی یه در داغون شده هستش. با مشت بهش ضربه بزنید.

*hamedkhatar*
27-07-2008, 09:19
مرحله Reckoning

تنها راه خروجی یه در داغون شده هستش. با مشت بهش ضربه بزنید.

سلام
آقا من هم تو این مرحله Reckoning گیر کردم
البته آخراشم یعنی تو کشتن اون قوله که از آب میاد بیرون مشکل دارم
این چهار تا چیز که علامت زده بود رو منفجر کردم حالا یه علامت مونده که سمت چپش هست این رو چطوری باید نابود کنم؟
و اینکه با چه سلاحی باید نابود بشه؟ اون سلاحه که از تو ساختمون برداشتم شلیک نمیکنه چرا؟
ممنون

Optimus Prime
27-07-2008, 10:39
سلام
آقا من هم تو این مرحله Reckoning گیر کردم
البته آخراشم یعنی تو کشتن اون قوله که از آب میاد بیرون مشکل دارم
این چهار تا چیز که علامت زده بود رو منفجر کردم حالا یه علامت مونده که سمت چپش هست این رو چطوری باید نابود کنم؟
و اینکه با چه سلاحی باید نابود بشه؟ اون سلاحه که از تو ساختمون برداشتم شلیک نمیکنه چرا؟
ممنون
دوست عزیز بعد از اینکه 4 تا Turret را نابود کردی باید صبر کنی تا دوستانت سوار بر هواپیمای VTOL بال سمت راست سفینه را ضعیف کنند. در این مدت تو باید با موجودات دیگر درگیر بشی و حملات سفینه مخصوصا اشعه فریز کننده را جا خالی بدی. وقتی مقداری از این موجوداتو کشتی و زمان گذشت بال سمت راست تضعیف شده و تو می تونی با TAC Cannon همون اسلحه که شلیک نمی کرد شلیک کنی بدین صورت که توسط اسلحه بال را نشانه بگیر تا روی هدف قفل کند ( چند ثانیه نگه دار) بعد شلیک کن.

همین پروسه را برای بال چپ انجام بده و بعد که هر دو قسمت نابود شد سفینه حرکت کرده و تو باید با موشک انداز صفحه پایینی و زیرین سفینه را نابود کنی و توسط TAC Cannon یک شلیک به داخل سفینه انجام بدی.

*hamedkhatar*
27-07-2008, 10:59
ممنون از راهنماییتون ولی دیگه هیچ موجودی نیست که من بکشم اون هواپیما دوستام هم همونطوری وایسادند و اون نور رو انداختند روی سمت راست غوله یا همون سفینه
فکر کنم یه جای کار عیب داره
ممنون

SIMON137
27-07-2008, 11:04
دوستان من يك زماني كرايسيس رو ريخته بودم ولي مي دونيد رفتم توي يك مرحله اعصابم خورد شد پاكش كردم ، حالا اگه بگيد اون مرحله رو چجوري رد كنم كرايسس رو دو باره مي ريزيم ، خيلي حال ميده .
يك مرحله بود توي يك محفظه ي عجيب بوديم ف توش موجودات عجيب و غريب بود و تاريك و تو در تو بود ، اونجا موندم

Optimus Prime
27-07-2008, 11:04
ممنون از راهنماییتون ولی دیگه هیچ موجودی نیست که من بکشم اون هواپیما دوستام هم همونطوری وایسادند و اون نور رو انداختند روی سمت راست غوله یا همون سفینه
فکر کنم یه جای کار عیب داره
ممنون
دوست عزیز عزیز خوب با اسلحه که برداشتی همون TAC Cannon مثل تصویر گرفتی روی بالی که نور انداخته روش ببینی قفل می کنه یا نه؟

mohsen520
27-07-2008, 12:16
واقعا انتقاد خوبي از اين بازي شده كه گفتن موقعي كه بازي به اوج هيجان و حساسيت مي رسه بازي تموم ميشه. من هم فكرشو نمي كردم كه بازي همينجا تموم بشه. بعد هم مي خواستم از راهنمايي كه كردين تشكر كنم. موفق باشين.

playstation 3
27-07-2008, 12:39
سلام دوستان من ميخوام اين سيستمو بخرم آيا ميشه اين بازي رو روون اجرا كرد؟
cpu:intel core2 duo e8400
ram:2*1gb bus 800 ddr2
vga:foxconn 9600gt 512mb

vegas
27-07-2008, 12:45
با high اونم تو xp با رزولوشن 1024*768 میتونی روون اجراش کنی .... 40 فریم ...:8:

*hamedkhatar*
27-07-2008, 14:05
دوست عزیز عزیز خوب با اسلحه که برداشتی همون TAC Cannon مثل تصویر گرفتی روی بالی که نور انداخته روش ببینی قفل می کنه یا نه؟

سلام
آقا تموم شد
اون مرحله قاط زده بود از یه سیو قبلش رفتم درست شد

بازی قشنگی بود ولی خوب خیلی باهاش حال نکردم البته منظورم این نیست که بد بودا خیلی هم خوب بود ولی من Gears Of War رو بیشتر دوست داشتم. (نظر شخصی)

با تشکر از شما
:11:

yasser1680
27-07-2008, 14:40

میتونی با تنظیمات معمولی باهاش حال کنی.

yasser1680
27-07-2008, 14:42
حتما می دونید 2 روز پیش 20 تا مپ جدید حالت تک نفره برای کریسس اومد.

کسی اگه لینک دانلود سالم پیدا کرد بزاره.

a.salireza
27-07-2008, 14:52
حتما می دونید 2 روز پیش 20 تا مپ جدید حالت تک نفره برای کریسس اومد.

کسی اگه لینک دانلود سالم پیدا کرد بزاره.
اگه 20 مپ برای تک نفره اومده ، پس باید مرحله هم اضاف شده باشه. شاید منظورتون برای چند نفره هست ، نه؟:46:

playstation 3
27-07-2008, 16:24
میتونی با تنظیمات معمولی باهاش حال کنی.

پس بايد گرافيك خيلي بالايي داشته باشه

Vahid67
27-07-2008, 17:34
سلام
این بازی با سیستم من اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
amd dual core 4000
vga 7300gt asus
در ضمن من الان نسخه nanosuit heroes رو دارم ولی چون رمم 512 هست اجرا نمیشه می خوام برم یه رم 1GB بخرم

m.r.s
30-07-2008, 18:26
سلام.من شنیده بودم این بازی cpu 2.2 core میخواد(رو ویستا)من الان دارم با cpu core 1.8 راحت و بدون مشکل بازیش میکنم.ولی فقط یکم روون نیست که اون واسه دوستم کهه core 2.2 داره هم همینه.
راستی یه پچی شنیده بودم هست که مشکل روون نبودن بازی رو برطرف میکنه.میشه یه لینک بدید؟
ممنون.

soliman
30-07-2008, 19:47
سلام
این بازی با سیستم من اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
amd dual core 4000
vga 7300gt asus
در ضمن من الان نسخه nanosuit heroes رو دارم ولی چون رمم 512 هست اجرا نمیشه می خوام برم یه رم 1GB بخرم
حتما برو رمت رو ارتقا بده چون بعید میدونم با رم 512 اجرا بشه . البته کارت گرافیک و سی پیوت اشکالی ندارند و برای اجرای بازی مناسب اند.

amirpers
31-07-2008, 01:48

دوست عزیز
می دونم که دوستان دیگه جواب شما رو داده اند اما بد ندیدم که به نکته ای اشاره کنم.
من دقیقا همین سیستم رو دارم با این تفاوت که به جای Foxconn از کارت Asus استفاده می کنم .
من کرایسیس رو در ویستا با رزولیشن 1280*1024 و با تنظیمات اکثرا های (به جز چند تا که روی مدیوم هستش) دارم بازی می کنم و متوسط فریمم 34 هستش . البته مواقعی پایینتر می ره و مواقعی بالاتر .

*Necromancer
31-07-2008, 01:53
دوست عزیز
می دونم که دوستان دیگه جواب شما رو داده اند اما بد ندیدم که به نکته ای اشاره کنم.
من دقیقا همین سیستم رو دارم با این تفاوت که به جای Foxconn از کارت Asus استفاده می کنم .
من کرایسیس رو در ویستا با رزولیشن 1280*1024 و با تنظیمات اکثرا های (به جز چند تا که روی مدیوم هستش) دارم بازی می کنم و متوسط فریمم 34 هستش . البته مواقعی پایینتر می ره و مواقعی بالاتر .

منم همین طور با این تفاوت که همچین کارت خفنگی ندارم!

کارت من یه گیگ رم داخلی داره اما مدلش 8400gt

omidshsh
01-08-2008, 10:09
با سلام
من 2 تا سوال دارم
1-این بازی باگ داره فکر کنم!اون مرحله ای هست که باید توش یه کشتی غرق کنیم من کشتی رو غرق می کنم بعدش 1 ماموریت میده که Secure the harbor و توی توضیحش هم مینویشه که هلیکوپتر هایی که میاد رو بترک.نید ولی هیچ هلی کوپتری نمیاد!!و توی نقشه هم 1 نقطه ی سبز وجود داره که همون کشتی غرق شدهه هست و وسط آبه 3 تا سفینه از آسمون میاد که ماله نیروهای خودی هستش یکیشون فرود میاد ولی 2 تای دیگه فرود نمیان من اینجاش گیر کردم نافرم هرچی آدم هم بوده +قایق+ماشین رو زدم
اعصابم خورده

2-آقا چه جوری میره توی حالت strenght mode?

*Necromancer
01-08-2008, 11:57
با سلام
من 2 تا سوال دارم
1-این بازی باگ داره فکر کنم!اون مرحله ای هست که باید توش یه کشتی غرق کنیم من کشتی رو غرق می کنم بعدش 1 ماموریت میده که Secure the harbor و توی توضیحش هم مینویشه که هلیکوپتر هایی که میاد رو بترک.نید ولی هیچ هلی کوپتری نمیاد!!و توی نقشه هم 1 نقطه ی سبز وجود داره که همون کشتی غرق شدهه هست و وسط آبه 3 تا سفینه از آسمون میاد که ماله نیروهای خودی هستش یکیشون فرود میاد ولی 2 تای دیگه فرود نمیان من اینجاش گیر کردم نافرم هرچی آدم هم بوده +قایق+ماشین رو زدم
اعصابم خورده

2-آقا چه جوری میره توی حالت ?

فک کنم بازیت یه ایرادی داشته باشه
بعد از اون یه نقطه سبز دیگه اون طرف آب ظاهر می شه(سمت راست کشتی)
strenght mode هم که نداری پس همون بازیت ایراد داره!

omidshsh
01-08-2008, 12:28
strenght mode چی هست؟شاید دارمو خبر ندارم!!
یعنی کرکم خرابه؟

B3HZ@D
01-08-2008, 13:06
نه دوست عزیز.........
مال من هم همینطور بود
شما هلیکوپتر را باید نابود کنید
خیلی ارتفاعش از شما زیاده
یا توی نقشه نگاه کن میبینیش باید با اون اسلحه ها که شبیه بازوکاست بزنیش

omidshsh
02-08-2008, 09:57
strenght mode رو تازه کشف کردم!!!!
ممنون الان میرم ببینم این بالگرد لعنتی کجاست!!

omid81
02-08-2008, 19:10
گرافیکش از black کنسول ps2 بالاتره ؟
سپــــــــاس ...

*Necromancer
02-08-2008, 19:38
خیلی بالاتر
خیلی از سیستمای الان از پسش بر نمیان چه برسه به پی اس2

omid81
02-08-2008, 20:20
خیلی بالاتر
شما black رو بازی کردید ؟

m.r.s
02-08-2008, 20:38
سلام.دوست عزیز آره من بازی کردم.شما crysis رو بازی کردید؟پایینترین سطح گرافیک crysis از حالت عادی black خیلی بالاتره.
بازی کن خودت میبینی.

omid81
03-08-2008, 09:08
سلام.دوست عزیز آره من بازی کردم.شما crysis رو بازی کردید؟پایینترین سطح گرافیک crysis از حالت عادی black خیلی بالاتره.
بازی کن خودت میبینی.
نه متاسفانه بازی نکردمو نمی تونمم بازی کنم !
آخه کامپولوترم خیلی خیلی ضعیفه ... خیلی (اسمایل تاسف)
این بازیه گیر کرده تو گلوم نمی دونم چجوری قورتش بدم ...
سپـــــــــــاس ...

omidshsh
03-08-2008, 10:16
نه دوست عزیز.........
مال من هم همینطور بود
شما هلیکوپتر را باید نابود کنید
خیلی ارتفاعش از شما زیاده
یا توی نقشه نگاه کن میبینیش باید با اون اسلحه ها که شبیه بازوکاست بزنیش

چقدر مسخره بود!!!
پس از کلی جان کندن دیدم 1 عدد هلی کوپتر داخل آب افتاده ولی منفجر نشده!!!!!!
با 2 تا تیر اسنایپر ترکوندمش، تازه بعدش اون هلی کوپتر اومد و ادامه ی بازی..

*Necromancer
04-08-2008, 03:20
شما black رو بازی کردید ؟
آره اکشن اول شخص بود و دو سال پیش اومد

H M R 0 0 7
04-08-2008, 13:50
چه جوری میشه fps رو توی این بازی نشون داد؟
میخوام قدرت گرافیک رو تست کنم.
ممنون

m.r.s
04-08-2008, 15:28
ممنون
سلام.با این رمز میتونید: r_displayinfo=1

havas_1980
04-08-2008, 15:55
ممنوندر محل نصب بازی, پوشه Bin32 دو فایل اجرایی برای تست سیستم وجود داره:

Benchmark_CPU.bat - برای تست سی پی یو
Benchmark_GPU.bat - برای تست کارت گرافیک

مهمترین اطلاعتی که نمایش داده میشه : DirectX مورد استفاده - میزان Ram مورد استفاده - تعداد فریم در ثانیه (حداقل - متوسط - حداکثر)

playstation 3
04-08-2008, 19:50
سلام دوستان من تو مرحلهی 2 اونجا که باید دو تا تانکو منفجر کنم گیر کردم چه جوری باید اون دو تا تانکو نابود کرد؟

H M R 0 0 7
04-08-2008, 20:43
سلام دوستان من تو مرحلهی 2 اونجا که باید دو تا تانکو منفجر کنم گیر کردم چه جوری باید اون دو تا تانکو نابود کرد؟

دوستان ممنون بابت جوابتون

توی طبقه پایین همون ساختمون که دمو میشه چند تا بازو کا هست.اونا رو بردار و تانکها رو نابود کن.

B3HZ@D
05-08-2008, 02:20
ببخشید ولی این fps چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه توضیح بدید شاید به درد ما هم خورد

m.r.s
05-08-2008, 05:49
ببخشید ولی این fps چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه توضیح بدید شاید به درد ما هم خورد
سلام.fps میزان فریم ها رو در یک ثانیه نشون میده.

playstation 3
05-08-2008, 18:27
سلام من تو مرحله ی 4 اونجایی که یه تانکو نابود میکنی تو کشتی یه علامت نشون میده هیچ راهی هم نیست که وارد کشتی بشی لطفآ منو راهنمایی کنید

havas_1980
05-08-2008, 19:13
سلام من تو مرحله ی 4 اونجایی که یه تانکو نابود میکنی تو کشتی یه علامت نشون میده هیچ راهی هم نیست که وارد کشتی بشی لطفآ منو راهنمایی کنیدمرحله Assault

در حالیکه در نزدیک کشتی هستید با زدن کلید پرش وارد کشتی بشید...
بعد وارد کابین شده و کنترل رو استفاده کنید.

سپس از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.

omidshsh
06-08-2008, 11:04
اهههههههههههه
این TAC CAnnon کدوم اسلحه هست؟
همونی که چند مرحله قبلش هم داشتیم و ازش استفاده کردیم
نور آبی میده؟بی نهایت هست؟

من توی اون مرحله ی آخر گیر کردم بد رقم
اون هلنا هی میگه با اسلحه ی TAC CAnnon روی هدف قفل کن
ولی من این اسلحه همراهم نیست
جایی روی زمین هست؟؟؟
یا باید وقتی تو کشتی بودم ورش می دوشتم؟
وووووووییییییییی

reza fontana
06-08-2008, 15:27
من تو مرحله ای گیر کردم که روی ناو جنگی هستم و نمیدونم چطور به هواپیماهای جنگی علامت بدم و اصلآ کجای کشتی وایسم؟!فکر کنم مرحله 3 باشه!

Optimus Prime
06-08-2008, 17:00
اهههههههههههه
این TAC CAnnon کدوم اسلحه هست؟
همونی که چند مرحله قبلش هم داشتیم و ازش استفاده کردیم
نور آبی میده؟بی نهایت هست؟

من توی اون مرحله ی آخر گیر کردم بد رقم
اون هلنا هی میگه با اسلحه ی TAC CAnnon روی هدف قفل کن
ولی من این اسلحه همراهم نیست
جایی روی زمین هست؟؟؟
یا باید وقتی تو کشتی بودم ورش می دوشتم؟
وووووووییییییییی
TAC Cannon همون اسلحه ای است که وقتی روی صندلی میشینی و با دانشمنده حرف می زنی توی یک قفسه محافظت میشه. نمی تونی هم باهاش شلیک کنی مگر به اون سفینه آخر بازی.

من تو مرحله ای گیر کردم که روی ناو جنگی هستم و نمیدونم چطور به هواپیماهای جنگی علامت بدم و اصلآ کجای کشتی وایسم؟!فکر کنم مرحله 3 باشه!
باید بری روی کشتی و وسطش وایسی و با دوربین قسمت آنتن و رادار را هدف بگیری و F را بزنی.

m.r.s
07-08-2008, 10:09
سلام.من یک جا موندم رو فرودگاخ باید با یکی از اون کریچرها بجنگم که مثل عنکبوت هست.اون تفنگه هم که روش قفل نمیکنه.پس چجوری بکشمش؟راستی با کدوم تفنگ رو میندازه؟
ممنون.

reza22222
07-08-2008, 12:27
اون مرحله اي كه تو سفينه اي چيكار بايد بكنم؟:41:
crysis

*Necromancer
07-08-2008, 17:54
سلام.من یک جا موندم رو فرودگاخ باید با یکی از اون کریچرها بجنگم که مثل عنکبوت هست.اون تفنگه هم که روش قفل نمیکنه.پس چجوری بکشمش؟راستی با کدوم تفنگ رو میندازه؟
ممنون.
اگه تو کشتی هستی و بارون میاد و همه جا آتیش گرفته, باید تا می خوره بهش شلیک کنی!

اون مرحله اي كه تو سفينه اي چيكار بايد بكنم؟
باید کل محیطو بگردی
برو به سمتی که ذرات از اونجا میان

playstation 3
09-08-2008, 11:42
سلام دوستان من توی مرحله ی 6 اونجا که از کامپیوتر یه چیزی دانلود میکنه و زیر یه پل یه علامت میگزاره به اونجا میرم هیچ چیزی نیست باید چکار کنم

playstation 3
09-08-2008, 17:41
سلام دوستان من توی مرحله ی 6 اونجا که از کامپیوتر یه چیزی دانلود میکنه و زیر یه پل یه علامت میگزاره به اونجا میرم هیچ چیزی نیست باید چکار کنم

p30boy.s
14-08-2008, 00:40
دوستان من تو مرحله اخر (rakoning) غولو روي كشتي كشتم حالا يه علامت سبز روي نقشه داده كه دور از كشتي هستش و فكر كنم هواپيماي خودييه اما حركت نمي كنه .اينجا گير كردم .اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم:11:

amirpers
14-08-2008, 01:32
دوستان من تو مرحله اخر (rakoning) غولو روي كشتي كشتم حالا يه علامت سبز روي نقشه داده كه دور از كشتي هستش و فكر كنم هواپيماي خودييه اما حركت نمي كنه .اينجا گير كردم .اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم:11:

خب اونجا آخرشه . وقتی که غول رو کشتی باید بری به سمت هواپیما . باید حرکت کنه .
اگه حرکت نمی کنه حتما یه اشکالی داره .

p30boy.s
14-08-2008, 01:42
نميدونم چش شده ولي اصلا حركت نمي كنه.:41:

B3HZ@D
14-08-2008, 02:00
خوب مرحله رو از اول برو فکر کنم درست بشه
طولانی هم که نیست این مرحله زود تموم میشه

djmd
14-08-2008, 08:02
آره بازیها معمولا از این قاتا می زنن یه لود بکن دوباره

p30boy.s
14-08-2008, 13:02
با تشكر ازتمام دوستان كه راهنمايي كردند:11:
درست گفتيد مرحله رو از اول رفتم و ردش كردم:5:

hossputer7
15-08-2008, 10:17
دوستان من سیستمم لبتابه که سیستمش از این قراره

سی پی یو 2.5 کرتودو شش مگ کش

دو گیگ رم

8600gt

اما من هر کاری میکنم نمیتونم درستو حسابی بازی کنم یعنی توی سایزه هشصت در ششصد و با همه چیز مدیوم هم درست نمیشه بازی کرد موضوعه چیه من ویندوزم وسیتاه ایکس پی هم دارم جفتشون اونطوور که باید نرم نیستن یعنی بهتره بگم تقریبا افتضاحه میشه کمک کنید ببینم که چه تنظیماتی باید داشته باشم تا خوب کار بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ تنظیماتشو میخوام ؟؟؟

راسیتی من پچ 1.2 رو دانلودش کردم اما اون کرکش لینکش کار نداد حالا هم توی هر دوتا ویندوزمم نصب نمیشن میگین با این بازی چکار کنم

تازه کارت گرافیکمم اورر کلاک کردم با تیری دی مارکه شش امتیازه 4500 میگیره میگید چکار کنم

میگم اگه درایور جدید رو دانلود کنم تاثیر میزاره؟

تو رو خدا هلپ بدید!!!!!!

Optimus Prime
15-08-2008, 10:27
دوستان من سیستمم لبتابه که سیستمش از این قراره

سی پی یو 2.5 کرتودو شش مگ کش

دو گیگ رم

8600gt

اما من هر کاری میکنم نمیتونم درستو حسابی بازی کنم یعنی توی سایزه هشصت در ششصد و با همه چیز مدیوم هم درست نمیشه بازی کرد موضوعه چیه من ویندوزم وسیتاه ایکس پی هم دارم جفتشون اونطوور که باید نرم نیستن یعنی بهتره بگم تقریبا افتضاحه میشه کمک کنید ببینم که چه تنظیماتی باید داشته باشم تا خوب کار بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ تنظیماتشو میخوام ؟؟؟

راسیتی من پچ 1.2 رو دانلودش کردم اما اون کرکش لینکش کار نداد حالا هم توی هر دوتا ویندوزمم نصب نمیشن میگین با این بازی چکار کنم

تازه کارت گرافیکمم اورر کلاک کردم با تیری دی مارکه شش امتیازه 4500 میگیره میگید چکار کنم

میگم اگه درایور جدید رو دانلود کنم تاثیر میزاره؟

تو رو خدا هلپ بدید!!!!!!
دوست عزیز اصولا اجرای بازیهای سنگین یا حتی معمولی روی لپ تاپ هیچ وقت به خوبی دسکتاپها جواب نخواهند داد.
در مورد نصب درایور تاثیر آنچنانی نخواهد داشت.

behradsn
21-08-2008, 18:49
دوستان من تقریباً آخر بازی هستم

راکتور رو بصورت دستی جا میزنم میله های سوختشو

بعد کاپیتان ناو هواپیمابر میگه درگیری شده روی عرشه زود برگرد در راه برگشت یک در هست که چراغش هم سبزه هر گی میزنم با مشت یا با اصلحه باز نمیشه

راه برگشتی هم نیست

چطوری باید برگردم روی عرشه ناو؟

*hamedkhatar*
21-08-2008, 19:37
دوستان من تقریباً آخر بازی هستم

راکتور رو بصورت دستی جا میزنم میله های سوختشو

بعد کاپیتان ناو هواپیمابر میگه درگیری شده روی عرشه زود برگرد در راه برگشت یک در هست که چراغش هم سبزه هر گی میزنم با مشت یا با اصلحه باز نمیشه

راه برگشتی هم نیست

چطوری باید برگردم روی عرشه ناو؟

سلام
شما باید دکمه V رو نگه داری و اون که به دستت نیرو میده رو بزنی بعد با مشت در رو باز کنی انگلیسیش رو بلد نیستم
موفق باشید
:20:

marmolak kocholo
22-08-2008, 21:30
می خواستم بدونم رو سیستم من می کشه با نه

رم : 1.50 گیگ ( یدونه 1 گیگ با یک 512 )
گرافیک: 256 ، Gforce 6200

*hamedkhatar*
22-08-2008, 22:51
می خواستم بدونم رو سیستم من می کشه با نه

رم : 1.50 گیگ ( یدونه 1 گیگ با یک 512 )
گرافیک: 256 ، Gforce 6200

خیر متاسفانه روی این گرافیک جواب نمیده

marmolak kocholo
22-08-2008, 22:59
روی گرافیک 256 Gforce 7300
و رم 2 گیگ چی جواب میده
( ویندوز ویستا )

*hamedkhatar*
23-08-2008, 13:40
شاید روی این با کیفیت پایین جواب بده البته Cpu هم مهمه

marmolak kocholo
23-08-2008, 20:24
پس من برم سیستم شرکت رو کش برم :D
از CPU و رم مشکلی ندارم
Intel Core 2 Duo
مدل T7300
4 مگ کش !!!!

Öracle
23-08-2008, 21:06
پس من برم سیستم شرکت رو کش برم :D
از CPU و رم مشکلی ندارم
Intel Core 2 Duo
مدل T7300
4 مگ کش !!!!

حداقل سیستم مورد نیاز »

Minimum System Requirements
Processor: Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better
Memory: 1 GB (1.5 GB for Vista)
Hard Drive: 15 GB Free
Video Memory: 256 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c or 10
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive

davoodf
24-08-2008, 19:22
به این قسمت مراجعه کنید:

Spaniuly
26-08-2008, 15:35
كلا بازي كريسيس چند تاست من يكي گرفتم اسمش كريسيس خاليه

Armin 2008
26-08-2008, 15:54
یه بازیه اصلی و یدونه هم به نام crysis warhead داره می یاد که فکر نکنم بازی اصلی باشه و یه تکمیل بر قبلی هست اما شخصیت و مکان بازی تغییر می کنه.

elyartab
27-08-2008, 09:32
من تو مرحله بازی crysis که اون هیولا میاد تو اسکله و nomad باید اونو با یه اسلحه مخصوص بکشه موندم

من اسلحه رو برداشتم اما هی چی کلیک میکنم نه شلیک میکنه نه روی هدف قفل میکنه و مینوسه No target locked
اون helena میگه nomad close that thing . i try to weaken it

کسی میدونه چجوری باید اونو بکشم؟!
ممنون

korokodil_avareh
27-08-2008, 10:44
آقا براي دوستاني كه هي ميگن با فلان سيستم اجرا ميشه يا نه بگم
درسته كه سيستم رو گفتند ولي گفتم اينو بگم بد نيست
من اين بازي رو با اين سيستم روي high كاملا روان اجرا كردم
geforce 8500
ram 2 gig
cpu intel 3/6

Spaniuly
27-08-2008, 12:36
آقا براي دوستاني كه هي ميگن با فلان سيستم اجرا ميشه يا نه بگم
درسته كه سيستم رو گفتند ولي گفتم اينو بگم بد نيست
من اين بازي رو با اين سيستم روي high كاملا روان اجرا كردم
geforce 8500
ram 2 gig
cpu intel 3/6

آره ولي بايد آنتي آلياسينگش خاموش باشه

elyartab
27-08-2008, 13:51
من تو مرحله بازی crysis که اون هیولا میاد تو اسکله و nomad باید اونو با یه اسلحه مخصوص بکشه موندم

من اسلحه رو برداشتم اما هی چی کلیک میکنم نه شلیک میکنه نه روی هدف قفل میکنه و مینوسه No target locked
اون helena میگه nomad close that thing . i try to weaken it

کسی میدونه چجوری باید اونو بکشم؟!
ممنون

پیداش کردم
حل شد!

Mohammad_Sn2001
27-08-2008, 20:35
با سلام و خسته نباشید به همه من تو مرحله سوم گیر کردم یه دونه تارگت تو کشتی میده ولی
نیتونم پیداش کنم که چیه کسی میدونه چیکار باید بکنم

havas_1980
27-08-2008, 21:06
با سلام و خسته نباشید به همه من تو مرحله سوم گیر کردم یه دونه تارگت تو کشتی میده ولی
نیتونم پیداش کنم که چیه کسی میدونه چیکار باید بکنم
مرحله Assault

از کشتی فاصله بگیرید و خودتون رو به ساحل برسونید.

Spaniuly
29-08-2008, 09:20
اين مرحله Ascension رو چجوري رد كنم بابا اينا ديگه چيه مياد به ما گفتن كريسيس جنگيه نگفتن جنگ ستارگان الكترونيك آرتز هم ما رو بنگي گير آورده ها ببين چيه درست كرده آخه حوصله ام سر رفت

كسي ميدونه اين مرحله اي كه من اومدم چند درصد بازي پيشرفت كرده؟ يعني نصف شده الان بازيه من؟

Retired User
29-08-2008, 15:23
اين مرحله Ascension رو چجوري رد كنم بابا اينا ديگه چيه مياد به ما گفتن كريسيس جنگيه نگفتن جنگ ستارگان الكترونيك آرتز هم ما رو بنگي گير آورده ها ببين چيه درست كرده آخه حوصله ام سر رفت

كسي ميدونه اين مرحله اي كه من اومدم چند درصد بازي پيشرفت كرده؟ يعني نصف شده الان بازيه من؟
تقريبا آخرشي:31: به دنبال راه فرار باش و به اون سبزا كاري نداشته باش ، سعي كن به حالت مخفي از كنارشون عبور كني :20:منم از اين مرحله متنفرم:13::19:

Spaniuly
30-08-2008, 13:37
اون مرحله رو رد كردم و فرار كردم اين مرحله بعديش آخرشه يا بعد اينم هست؟

خدا رو شكر به سلامتي تموم شد ولي خداييش عجب شير تو شيري بود اين آخرين مرحله اش راستي سازنده هاي اصلي اين فيلم 2 تا برادر ترك هستند به اسمهاي آوين يرلي و فاروق يرلي

حذفش كردم رفت

mahde25
05-09-2008, 11:59
سلام من تو مرحله core اون جاييش كه يه فضاي بزگ هست دو تا سوراخ هم هست كه هواازیکی میرهبیرون وازدومی میادبیرون چند تاهم جونور هستند کیرکردم لطفا یه راه نمایی کوچک بکنید برای مثال عکسی یاسیو یه کمی جلوتر از اون منطقه خواهش میکنم :42:

MEMA
13-09-2008, 19:41
سلام
آقا ما بعد از اون مرحله معلق بودن تو خلا توی اون ناو گیر کردیم.هوا شب هست و این ژنرال یه دستوری میده که حسابی گند میزنه میره.به اون هواپیما دستور حمله به مقر فضائی ها میده و بعد اینا میان بیرون و حمله میکنن به ناو.من همشونو کشتم. ولی یه جائی روی ناو رو نشون میده که من میرم روش اتفاقی نمیفته. تو اون قسمت هم نوشته که شما باید مهندس فلان شخصو پیداش کنی.حالا این یارو کجا هست؟
من یه عکس هم از این قسمت گرفتم:

مرسی

*IN*
13-09-2008, 20:10
سلام دوستان
من تو اون مرحله تانکا گیر کردم سیو یکم جلو ترشو میشه برام بزارید؟

B3HZ@D
13-09-2008, 20:10
شما باید بری به قسمت موتور خونه کشتی
اونجا می تونی پیداش کنی.....به قسمت زیرین کشتی باید بری

ali_ranger22
13-09-2008, 20:24
عجب قاطی کرده این بازیه هر موقع همش گیر میکنه هنگ میکنه! (مشکل از قدرت سیستم نیست!!)

MEMA
13-09-2008, 21:59
فاشیست جان، رد کردم. ایولا. آقا الان با این غولش مشکل دارم. سر ارشه ناو با هم درگیریم عجیب. نامرد هی میزنه مارو منجمد میکنه. یه تفنگ هم دارم که خیلی بیخاصیته. اصلا شلیک نمیکنه. همش میزنه "No Lock Target" هر چی رو دست و پای این غوله میگیرمش، بازم همین پیغام رو میده.
کسی راه حلی داره؟

چرا رنجر.مشکل از سیستمته. من مشکلی ندارم. برا اینکه سیستم زیاد بهش فشار نیاد و کارت گراف هم اذیت نکنه برو تو تنظیماتش ، رزولیشین رو بیار پائین.

راستی رفقا، ما یه کد هم داریم که میزنیمش هم نسوز میشه، هم مهمات تموم نمیشه، هم میتونم نامحدود اسلحه حمل کنم. اگه پایه بودین بگین بدم.

Rohallah_tavakoli
13-09-2008, 22:22
سلام..............من كه تمومش كردم ...........

بازي فوق العاده ميباشد!!!!!!!!!!!!!!!

Öracle
14-09-2008, 00:22
اگه یه جستجو کنی من و دوستان نفری 10 بار گذاشتیم ....

B3HZ@D
14-09-2008, 01:23
اونی که میاد روی ناو با اسلحه های معمولی و موشک اندازها میتونی بکشیش
ولی اون اسلحه مخصوص برای موجود دومی هست که چند برابر این یکیه
برای کشتن اون اسلحه رو روش نگه میداری وبعد از قفل شدن سریع شلیک می کنی
با f هم میتونی روی هدف قفل کنی

ali_ranger22
14-09-2008, 12:36
چرا رنجر.مشکل از سیستمته. من مشکلی ندارم. برا اینکه سیستم زیاد بهش فشار نیاد و کارت گراف هم اذیت نکنه برو تو تنظیماتش ، رزولیشین رو بیار پائین.

مشکل از قدرت سیستم نیست اونقدر قوی هست که با بالاترین رزولوشن هم مشکلی نداشته باشه ...فک کنم ویندوزم مشکل داره

Rohallah_tavakoli
14-09-2008, 22:40
داداش "بازی فوق العاده میباشد" هم شد جواب؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب لااقلش تو که تمومش کردی میگفتی این غوله رو روی ناو کشتی چطوری با اون تفنگه کشتی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سوال شما رو نديدم.:46:

با اون اسلحه مخصوص قفل كن روش و بتركونش!!!!!:21:

مشکل از قدرت سیستم نیست اونقدر قوی هست که با بالاترین رزولوشن هم مشکلی نداشته باشه ...فک کنم ویندوزم مشکل داره

احتمال هم داره رم شما با مادربورد همخوني نداره .....من هم همچين مشكلي داشتم با رم پاتريوت..... عوضش كردم درست شد!!!

ali_ranger22
15-09-2008, 09:34
احتمال هم داره رم شما با مادربورد همخوني نداره .....من هم همچين مشكلي داشتم با رم پاتريوت..... عوضش كردم درست شد!!!

بی خیال اصلا عزیز بازی رو تموم کردم........:20:
حالامن هی بگم مشکل از سیستم نیست شما حرف خودتو بزن...:13:

parya_shilan
15-09-2008, 12:19
save مرحله core بازي crysis رو مي خواستم .واقعا مرحله بي ربطي هستش وكلي هم اعصاب خرد كن .از دوستان اگه كسي داره لطفا ما رو بي نصيب نكنه .باتشكر.البته در صفحه 66 همين موضوع لينك دانلود رو گذاشتن ولي متاسفانه كار نمي كنه !!!

[siavah]
16-09-2008, 13:42
save مرحله core بازي crysis رو مي خواستم .واقعا مرحله بي ربطي هستش وكلي هم اعصاب خرد كن .از دوستان اگه كسي داره لطفا ما رو بي نصيب نكنه .باتشكر.البته در صفحه 66 همين موضوع لينك دانلود رو گذاشتن ولي متاسفانه كار نمي كنه !!!

salam......man daram vali balad nistam chetory bezaram

Retired User
16-09-2008, 14:33

هر چند اينجا جاش نيست اما خب برات ميذارم

برو اينجا سيو هر مرحله اي رو داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد اينجا كپي كن و از بازيت لذت ببر

Documents and Settings\*your user*\My Documents\My Games\Crysis\SaveGames

موفق باشي

parya_shilan
17-09-2008, 04:02
ARIKA عزيز

سلام
ممنون بخاطر توجهت آقا ما رفتيم فايل رو گرفتيم ببين درست عمل كرديم يانه :
1- فايل دانلود شده رو از حالت RAR اكسترا كردم
2- فايل Luigi_Core_crysis.CRYSISJMSF با ظرفيت 512 kb رو شد.
3- بنا به فرموده در مسيرC:\Documents and Settings\gezem ilin\My Documents\My Games\Crysis\SaveGames كپي كردم .
4- آقا رفتم كه تو بازي لودش كنم وحالش رو ببرم با كمال تعجب فقط Save هاي خودم بود.
5- محض احتياط دوباره مراحل رو طي كردم ولي متاسفانه در مرحله لود SAVE ها فايل كه paste كردم يعني همون سيو مرحله بعداز غارو رو اصلا نمايش نميده تا بتونم لودش بكنم .
6- راستي كليه SAVE هاي من با عنوان ...._default شروع شدن .
7- محض خلاقيت هم شده اين عبارت رو به اول همون SAVE دريافتي اضافه كردم ولي بازهم افاقه نكرد.
8- لطفا كمك كنيد.!؟
9- با تشكر

دوست عزيز ARIAK
1- از آدرسي كه داده بودين فايل Luigi_Core_crysis.rar رو دانلودكردم .
2- فايل rar رو اكسترا كردم و Luigi_Core_crysis.CRYSISJMSF رو كه اگه اشتباه نكنم از مجموعه save هاي كريسيس هست رو گرفتم.
3- بنا به فرموده فايل فوق الذكر رو در مسير C:\Documents and Settings\gezem ilin\My Documents\My Games\Crysis\SaveGames كپي كردم.
4- وارد بازي شدم وخواستم كه از ش لذت ببرم متاسفانه در قسمتي كه مي خواي save رو لود كني آخرين save خودم بود.
5- محض احتياط دوباره عمليات رو تكرار كردم ولي متاسفانه توفيقي نشد.

6- لطفا راهنمايي بكنيد مشكل از چي بوده وچيكار كنم ..... اينجوري ميشه يه جون منحرف ميشه و ميافتاد توخط مواد اين كريسيس ديگه داره با ما خوب تا نمي كنه ....... لطفا

اين چرا اينجوري شد ميگم شانس ندارم........ ARIKA عزيز نمي دونم مطالب بالا رو تونستين بخونين يانه مخلص نوشتم كه انطوري كه گفته بودين كردم متاسفانه آخرين سيوي كه ديدم همون سيو خودم بود. از چي همچين شده ....... لطفا راهنمايي بكنيد. :18:

Spaniuly
17-09-2008, 15:17
بچه ها من اين بازي رو تموم كردم ولي اصلا حال نداد انتظار داشتم با اين دبدبه كبكبه بعد تموم كردن يه اتفاقي بيفته مثلا اصلحه هايي بهتر بده مثله اويل يا يه تفنگ خاص بده كه مثلا گلوله هاش بينهايت باشه. نميدونم والا من كه فكر ميكنم بايد داشت البته اينم بگم من توي Easy بازي كردم مثلا اگه بخواييم تو سخت بازي كنيم مزاياي داره يا فقط سخت ميشه؟

*IN*
17-09-2008, 23:48
ARIKA عزيز

سلام
ممنون بخاطر توجهت آقا ما رفتيم فايل رو گرفتيم ببين درست عمل كرديم يانه :
1- فايل دانلود شده رو از حالت RAR اكسترا كردم
2- فايل Luigi_Core_crysis.CRYSISJMSF با ظرفيت 512 kb رو شد.
3- بنا به فرموده در مسيرC:\Documents and Settings\gezem ilin\My Documents\My Games\Crysis\SaveGames كپي كردم .
4- آقا رفتم كه تو بازي لودش كنم وحالش رو ببرم با كمال تعجب فقط Save هاي خودم بود.
5- محض احتياط دوباره مراحل رو طي كردم ولي متاسفانه در مرحله لود SAVE ها فايل كه paste كردم يعني همون سيو مرحله بعداز غارو رو اصلا نمايش نميده تا بتونم لودش بكنم .
6- راستي كليه SAVE هاي من با عنوان ...._default شروع شدن .
7- محض خلاقيت هم شده اين عبارت رو به اول همون SAVE دريافتي اضافه كردم ولي بازهم افاقه نكرد.
8- لطفا كمك كنيد.!؟
9- با تشكر

شما باید اون قسمتیو که قرمز کردم رو با اسم پرو فایلتون تو بازی عوض کنید
مثلا:
IN*_Core_crysis.CRYSISJMSF *

B3HZ@D
18-09-2008, 00:42
کراسر جان...اصل داسان و گیم پلی بود که خیلی خوب
حتما نباید که اخر کاری بهت جایزه بده
من یکی خیلی باهاش حال کردم....دو بار تمومش کردم

Spaniuly
18-09-2008, 07:05
کراسر جان...اصل داسان و گیم پلی بود که خیلی خوب
حتما نباید که اخر کاری بهت جایزه بده
من یکی خیلی باهاش حال کردم....دو بار تمومش کردم

بله گيم پلي و گرافيك مهمه ولي يعني چي تا تموم ميكني فرت تموم ميشه. خوب بعد تموم شدن جايزه اي چيز جديدي
همه بازي بعد تموم شدن به عنوان جايزه يه چيزي به آدم ميدن كه به خاطر تموم كردنش انگيزه باشه من چرا بايد سعي كنم يه بار ديگه تموم كنم اين بازي رو؟ وقتي 1 ثانيه مونده به پايان بازي سيوش رو دارم (همون جايي كه نوماد به طرف اون هواپيماي سفينه اي شكل مي دوه و بايد بپره و دست هلنا رو بگيره) خوب دفعه بعدي هم به همين جا ميرسم پس دوباره بازي كردنش بيهوده هست مثل خيلي از بازيهايي كه EA ميسازه مثله هري پاتر. كه بعد تموم كردن ميگه خوش اومدي بدو برو.
نه اين جوري نميشه EA بايد به احساسات گيمرها احترام بذاره خيلي شركت بي ذوقيه.
درست برعكس شركتهاي گيم سازي ژاپنيه.

parya_shilan
18-09-2008, 11:18
شما باید اون قسمتیو که قرمز کردم رو با اسم پرو فایلتون تو بازی عوض کنید
مثلا:
IN*_Core_crysis.CRYSISJMSF *

سلام
دوست عزیز از توجهت ممنون نمیدونم منظور تون
از پروفایل چیه ..... اگه پیشوند فایل های SAVE
شده باشه این کارو کردم یعنی کلیه SAVE های
ذخیره شده در این بازی تو سیستم من با عبارت ...._default
شروع میشن همین عبارت رو هم به اول فایل اضافه
کردم متاسفانه بازهم جوابی نشد .
حالا محض اطمینان دوباره این کارو تکرار می کنم. بازهم ممنون .

*IN*
18-09-2008, 12:21
سلام
دوست عزیز از توجهت ممنون نمیدونم منظور تون
از پروفایل چیه ..... اگه پیشوند فایل های SAVE
شده باشه این کارو کردم یعنی کلیه SAVE های
ذخیره شده در این بازی تو سیستم من با عبارت ...._default
شروع میشن همین عبارت رو هم به اول فایل اضافه
کردم متاسفانه بازهم جوابی نشد .
حالا محض اطمینان دوباره این کارو تکرار می کنم. بازهم ممنون .
سلام
شاید مشکل از یه جای دیگه باشه من اینکارو کردم جواب داد
ولی سیوا عکس نداره تو بازی

Spaniuly
18-09-2008, 20:13
من امروز دوباره نصبش كردم رو ديفيكالتي دلتا گذاشتم تو همون مرحله اول لوله شدم. خيلي سخته

S!LENCE
19-09-2008, 23:14
سلام دوستان
منم این بازی رو نصب کردم ولی نمی دونم چرا بهم حال نداد. شاید مال این بوده که قبلش Cod4 رو تموم کردم.
یعنی یه جوری بود که همون چند تا مرحله اول رو که رفتم دیگه بیخیال شدم پاکش کردم. آخه ضعفای زیادی داشت مثلن روی صحبت کردن دشمنا و هوش مصنوعیشون خیلی کار نشده بود. آخه سربازای کره شمالی (اگه درست گفته باشم) چرا باید با هم انگلیسی صحبت کنن و فریاد بزنن؟ چرا هر دفعه که می مردیم دفعه بعد سربازا دوباره از همون مسیر قبلی میومدن؟ چرا تو بعضی جاها فقط با فرار کردن می شد از دست دشمنا خلاص شد و نیازی به شلیک و در گیری نبود؟ شاید این آخریه بدلیل آزادی زیادیه که بازی در اختیار کاربر قرار می ده ولی کلن حال نکردم. امیدوارم شماره 2 بهتر بشه. راستی کی میاد شماره 2؟؟؟
موفق باشید

S!LENCE
21-09-2008, 00:24
;2973694']salam..........duste aziz CRYSIS yeki az behtarin bazi haye 2007 shenakhte shode.........va be nazare man be hich onvan ghabele moghyese ba COD4 nist..............darzemn noskheye 2 hala halaha nemiad.............dar hale hazer noskheye WARHEAD ghabele dastrase ke khodam emruz sefaresh dadam

سلام
با این که خودم هم عضو آن چنان مهمی نیستم ولی دیدم بهتره اول از همه تذکر بدم که تو این فروم فینگلیش ممنوعه. امیدوارم شما هم مثل من از پی سی ورلد لذت برید.
دوم این که دوست عزیز می دونم کرایسیس یکی از بهترین بازیهاست. ولی فقط خواستم نظر شخصیمو داده باشم. هنوز هم از نظر من COD4 زیبایی های بسیار بیشتری نسبت به کرایسیس داره.
در مورد نسخه دو هم بدلیل آماتور بودنم گفتم نسخه دو و گر نه منظورم همون WARHEAD بود. راستی اگر گرفتید بگید چطوریه تا ما هم بگیریم اگه خوبه.
موفق باشید

B3HZ@D
21-09-2008, 00:57
توی Cod4 هم دشمنان از مسیر دیگه نمیومدن
ولی به نظر من کراسیس بهتر بود.....هوش مصنوعیشون هم خوب بود
در ضمن توی خیلی از جنگها لازم نیست همه رو قتل عام کنید........توی جنگهای واقعی هم مخفی کاری و فرار هم داریم
موفق باشید

click_dez
21-09-2008, 02:46
یه مزیتایی نسبت به COD4 داشت اونم گرافیک و وسیع بودن بازی بود
ولی از مرحله cave دیگه حالم از بازی به هم خورد
ولی انصافاCOD4 یه چیز دیگه بود

Spaniuly
21-09-2008, 07:17
ولي كلا كرايسيس از طرف Ea يه نو آوري بزرگي بود يعني كمتر كسي تصور مي كرد بتونه يه همچين بازي جنگي رو اينقدر واقعي و هيجان آنگيز بسازه

hamedchtsz
21-09-2008, 11:40
سلام
من با این سیستم دارم بازی می کنم
cpu:2.4
ram:1gig
vga:8400gs
با حداقل تنظیمات گرافیکی روون اجرا میشه
الان به یه جایی رسیدم که باید از توی یه غار (cave) رد بشم ولی دهانه غار بسته است!!!

[siavah]
21-09-2008, 12:59
سلام
با این که خودم هم عضو آن چنان مهمی نیستم ولی دیدم بهتره اول از همه تذکر بدم که تو این فروم فینگلیش ممنوعه. امیدوارم شما هم مثل من از پی سی ورلد لذت برید.
دوم این که دوست عزیز می دونم کرایسیس یکی از بهترین بازیهاست. ولی فقط خواستم نظر شخصیمو داده باشم. هنوز هم از نظر من COD4 زیبایی های بسیار بیشتری نسبت به کرایسیس داره.
در مورد نسخه دو هم بدلیل آماتور بودنم گفتم نسخه دو و گر نه منظورم همون WARHEAD بود. راستی اگر گرفتید بگید چطوریه تا ما هم بگیریم اگه خوبه.
موفق باشید

agha kob man chikar konam sistemam FARSI NADARE?????? lotfan age kasi midune rahnamaii kone ke chetor betunam farsi tipe konam........shift+alt hm migiram vali nemishe......... mamnun

[siavah]
21-09-2008, 17:31
سلام
الان به یه جایی رسیدم که باید از توی یه غار (cave) رد بشم ولی دهانه غار بسته است!!!

duste aziz shoma bayad ba estefade az save in marhale ro rad koni...............khodam hamin moshkelo dashtam vali ba save bartaraf shod.........................moafagh bashid

Retired User
21-09-2008, 17:54
سلام
رجوع شود به پست 1422

djmd
21-09-2008, 19:11
اتفاقا اون مرحله بی وزنی خیلی هم جالب بود ! و من خودم رد کردم خیلی بیشتر حال چیه از سیو استفاده کنی بری جلوتر که دیگه بازی حال نمیده ! در هر صورت صلاح کار خویش خسروان دانند !

[siavah]
21-09-2008, 20:28
yeki ham javabe maro bede.....................savab dare................chetory mitunam farsi tipe konam????????????????shift+alt ham migiram vali fayde nadare.......................mer30

vanish
21-09-2008, 22:21
اتفاقا اون مرحله بی وزنی خیلی هم جالب بود ! و من خودم رد کردم خیلی بیشتر حال چیه از سیو استفاده کنی بری جلوتر که دیگه بازی حال نمیده ! در هر صورت صلاح کار خویش خسروان دانند !
تایید میشه
توی اون مرحله تمام موهای بدنم از هیجان و دلهره سیخ می شد.:18::2:

vanish
21-09-2008, 22:23
;2977803']yeki ham javabe maro bede.....................savab dare................chetory mitunam farsi tipe konam????????????????shift+alt ham migiram vali fayde nadare.......................mer30
سوالتو اینجا مطرح کن:

ahmadgboy
22-09-2008, 11:40
من سوال شما رو نديدم.:46:

با اون اسلحه مخصوص قفل كن روش و بتركونش!!!!!:21:

دوست عزیز میشه بگی که اون اسلحه مخصوص کجا میشه پیدا کرد؟

ali_ranger22
22-09-2008, 11:54
دوست عزیز میشه بگی که اون اسلحه مخصوص کجا میشه پیدا کرد؟

توی ناو هست قبل از اینکه از داخل ناو بیای بیرون روی سطح ناو ...

[siavah]
22-09-2008, 12:07
سوالتو اینجا مطرح کن:

duste aziz unja raftam vali linkesh kharab bud..............kasi nemidune?????????????rahe digei nist.................KOMAK konid khily hayatie

Spaniuly
22-09-2008, 12:53
يه سوال داشتم اونايي كه 2 DVD اين بازي رو دارن... مستقيم نصب مي كنه از رو dvd ها يا اول رو كامپيوتر اكستراچ ميكنه (مال من كبير سافته اينجوري نصب ميكنه خيلي ناجور ميشه)

Retired User
22-09-2008, 12:54
;2980200']duste aziz unja raftam vali linkesh kharab bud..............kasi nemidune?????????????rahe digei nist.................KOMAK konid khily hayatie

هر چند كه اينجا جاش نيست اما خوب شما ميري توي كنترل پنل قسمت regional and language option و در regional option قسمت زبان رو فارسي انتخاب ميكني
موفق باشي ديگه فينگيليش تايپ نكني ها دي:

ahmadgboy
22-09-2008, 15:36

بابا منم میرم رو سطح ناو یه علامت سبز هم رو نقشه هست ولی وقتی میرم اونجا هیچی پیدا نمیکنم

Retired User
22-09-2008, 15:45
بابا منم میرم رو سطح ناو یه علامت سبز هم رو نقشه هست ولی وقتی میرم اونجا هیچی پیدا نمیکنم

روي سطح ناو نيست داخل زير زمين هست از سمت راست ناو بايد داخل زير زمين شي

GHOST RECON
22-09-2008, 16:46
سلام دوستان من توی اون مرحله که توی ناوهستی وبایداون یاروغوله روبکشی گیرکردم من اون4تاتیراندازهای روی بدنش رو زدم فقط نمیدونم بعدش چه کارکنم لطفاسریع کمک کنید

[siavah]
22-09-2008, 17:34
هر چند كه اينجا جاش نيست اما خوب شما ميري توي كنترل پنل قسمت regional and language option و در regional option قسمت زبان رو فارسي انتخاب ميكني
موفق باشي ديگه فينگيليش تايپ نكني ها دي:

دستت درد نكنه ARIAK جان آقايي كردي......

Spaniuly
22-09-2008, 17:35
سلام دوستان من توی اون مرحله که توی ناوهستی وبایداون یاروغوله روبکشی گیرکردم من اون4تاتیراندازهای روی بدنش رو زدم فقط نمیدونم بعدش چه کارکنم لطفاسریع کمک کنید

وقتي روي بدنش شكاف باز ميشه بايد با اون اسلحه خاصي كه در دست داري و اين امكان رو بهت ميده كه Lock كني باهاش اون قسمت رو لاك كني و چند ثانيه نگه داري تا گروه بمبارانش كنن. تو فقط با اون اسلحه مخصوصت بايد لاك كني اون قسمت غول رو

[siavah]
22-09-2008, 17:52

بايد باtag gun روي بازوهاش قفل كني

ahmadgboy
22-09-2008, 21:40
روي سطح ناو نيست داخل زير زمين هست از سمت راست ناو بايد داخل زير زمين شي

وقتی که ایستادم رو به روی هیولا کدوم سمت ناو میشه؟

تازه من خیلی گشتم اونجا اصلا دری نداره که به زیر زمین

وصل بشه میشه توضیح کامل بدین؟:41:

Spaniuly
23-09-2008, 07:27
وقتی که ایستادم رو به روی هیولا کدوم سمت ناو میشه؟

تازه من خیلی گشتم اونجا اصلا دری نداره که به زیر زمین

وصل بشه میشه توضیح کامل بدین؟:41:

در نيست يه جا هست كه يارانت وايسادن بايد بري پيش اونا مثله آسانسور اون سطح ميره پايين سمت راست در ورودي هست.

[siavah]
23-09-2008, 13:19
دوستان نميش به يه طريي قدرت كارت گرافيكي رو بالا برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يا حتما بايد كارت رو عوض كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GHOST RECON
23-09-2008, 13:50
بالاخره تمومش کردم بازی خیلی کوتاه بود
انقدرگشتم تااون اسلحه روگیربیارم ولی نشدمجبورشدم چندتاسیو بیام عقبترتاوقتی اون پایین هستم اسلحه روهم بردارم
خیلی روش فکرکردم تاپیداشد
راستی اون دوستمون گفته بودکافیه روش قفل کنی تاگروه بمبارانش کنن ولی وقتی روش قفل میکنی بایدباخوداسلحه بزنیش

Spaniuly
23-09-2008, 14:02
;2984918']دوستان نميش به يه طريي قدرت كارت گرافيكي رو بالا برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يا حتما بايد كارت رو عوض كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينجا كه نميتوني جواب بگيري دوست من بايد بري به تاپيك مخصوص راهنمايي در مورد كارت گرافيك زير مجموعه سخت افزار بايد باشه در خواست كمك و راهنمايي رو اونجا مطرح كن دوست من.

باز هم ميگم به نفع خودت هست اگه تصميم بگيري يه وقت مختصر براي مطالعه قوانين انجمن صرف كني. يه پيشنهاد برادرانه بود دوست عزيز. اينجوري لذت بيشتري از فروم مي بري...

[siavah]
23-09-2008, 15:52
اينجا كه نميتوني جواب بگيري دوست من بايد بري به تاپيك مخصوص راهنمايي در مورد كارت گرافيك زير مجموعه سخت افزار بايد باشه در خواست كمك و راهنمايي رو اونجا مطرح كن دوست من.

باز هم ميگم به نفع خودت هست اگه تصميم بگيري يه وقت مختصر براي مطالعه قوانين انجمن صرف كني. يه پيشنهاد برادرانه بود دوست عزيز. اينجوري لذت بيشتري از فروم مي بري...

دوست عزيز ميشه لطف كني لينكش رو بزاري؟ ممنون

Retired User
23-09-2008, 18:13
;2985492']دوست عزيز ميشه لطف كني لينكش رو بزاري؟ ممنون

فقط نميدونم چرا توش تاپيك نيست عجيبه خودت يكي باز كن

GHOST RECON
23-09-2008, 20:01
سلامدوستاندوتاسوالداشتم
1-اول که بازی رونصب میکنی یه فیلم نشون میده ولی بعد دیگه نشونش نمیده میخواستم ببینم نمیشه اون فیلم روازتوی
پوشه هاش پیداکرداگه میشه لطف کنیدبگیدکجاست؟؟
دوم اینکه این کرایسیس جدیداومده؟؟ اخه من از یکی شنیدم جدیدش هم اومده؟؟

vanish
23-09-2008, 20:44
سلامدوستاندوتاسوالداشتم
1-اول که بازی رونصب میکنی یه فیلم نشون میده ولی بعد دیگه نشونش نمیده میخواستم ببینم نمیشه اون فیلم روازتوی
پوشه هاش پیداکرداگه میشه لطف کنیدبگیدکجاست؟؟
دوم اینکه این کرایسیس جدیداومده؟؟ اخه من از یکی شنیدم جدیدش هم اومده؟؟
آره اومده
crysis warhead

GHOST RECON
23-09-2008, 22:45
آره اومده
crysis warhead
توتهران کجاهادارن من که جایی ندیدم تازه اومده یاخیلی وقته توسایت مدرن هم نبود؟:41::41::41::41:
:37::37::37:

[siavah]
23-09-2008, 23:20
توتهران کجاهادارن من که جایی ندیدم تازه اومده یاخیلی وقته توسایت مدرن هم نبود؟:41::41::41::41:
:37::37::37:

دوست عزيز تو همين p30world واسه خريد هستش------تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم ميتوني سفارش بدي........من خودم يه 4 روزي ميشه كه سفارش دادم ولي متاسفانه چون توي شهرستان هستيم هنوز به دستم نرسيده........ولي شايد تو تهران زودتر برسه............

GHOST RECON
23-09-2008, 23:39
;2987154']دوست عزيز تو همين p30world واسه خريد هستش------تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم ميتوني سفارش بدي........من خودم يه 4 روزي ميشه كه سفارش دادم ولي متاسفانه چون توي شهرستان هستيم هنوز به دستم نرسيده........ولي شايد تو تهران زودتر برسه............

دوست عزیز جای دیگه نبوداین hitak من یه بازیه شرکتش رو گرفتم نصفش رو زده بودن با این حال یه سری میزنم دستت درست:10::10::10::10:

[siavah]
24-09-2008, 13:32
دوست عزیز جای دیگه نبوداین hitak من یه بازیه شرکتش رو گرفتم نصفش رو زده بودن با این حال یه سری میزنم دستت درست:10::10::10::10:

من كه جاي ديگه اي نديدم.........دوستان لطف كنن اگه ميدونن اطلاع بدن.........

Spaniuly
24-09-2008, 13:35
دوستاي گل من بازي كريسيس وارهد خودش تاپيك داره اگه صحبتهاي گلتون در مورد كريسيس تموم شده مراجعه كنيد به تاپيك خود وارهد و اين صحبتاتون رو اونجا مطرح كنيد

AmirArdawan
25-09-2008, 21:11
با سلام من در اون مرحله بی وزنی گیر کردم جایی که از دو تا سوراخ هوا بیرون میره و در طرف دیگر سه تا دستگاه از سوراخ بیرون میاد و دوباره داخل میشه و درب بسته میشه. هیچ راه خروجی هم نداره. لطفاً راهنمایی کنید. ممنونم

[siavah]
25-09-2008, 21:47
امير جان شما با 50 تا پست چطور داري خودموني ميشي؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!آخه من 55 تا پست دارم ولي هنوز عضو جديدم.....در مورد سوالتم فكر كنم بايد با تفنگ چند تا ژنراتور اطرافتو نابود كني........

S A M
25-09-2008, 21:53
سیاوش جان فقط به پست نیستش به تاریخ عضویت هم هستش

[siavah]
25-09-2008, 22:21

ايول...........يعني به پست بستگي نداره؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
25-09-2008, 22:28

;2995768']امير جان شما با 50 تا پست چطور داري خودموني ميشي؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!آخه من 55 تا پست دارم ولي هنوز عضو جديدم.....در مورد سوالتم فكر كنم بايد با تفنگ چند تا ژنراتور اطرافتو نابود كني........

;2995949']ايول...........يعني به پست بستگي نداره؟؟؟؟؟؟

لطفا تاپيك رو چت روم نكنيد اينارو با پيغام خصوصي و عمومي هم ميتونيد به هم بگيد

با سلام من در اون مرحله بی وزنی گیر کردم جایی که از دو تا سوراخ هوا بیرون میره و در طرف دیگر سه تا دستگاه از سوراخ بیرون میاد و دوباره داخل میشه و درب بسته میشه. هیچ راه خروجی هم نداره. لطفاً راهنمایی کنید. ممنونم

شما بايد بري اون پايين سيم هايي رو كه از خودشون برق آبي رنگ متصاعد مي كنن رو با تفنگ يا مشت پاره كني سيم ها به يه دستگاه متصل هست

parya_shilan
26-09-2008, 08:43
سلام
دوستان لطفا راهنمايي بكنيد:
1- در قسمتي كه در داخل كشتي ميري به يه اتاقي كه يه آقاي دكتر مهرباني مياد و طرف رو تعمير مي كنه بعدش اين فضاييا ميان به كشتي حمله مي كنن اين فرمانده هم تند تند دستور ميده كه بابا بدو بيرون ببين چه خبره يه كاري بكن آقا هيچ راهي نيست تو اتاق هم يه طرف آتش سوزي شده انفجارها با عث شدن كه در آسيب ديده و باز نميشه هر چي مشت ولگد بهش زديم افاقه نكرد يه طپانچه هم اونجا روميزه كه تاثير براي در نداره زره رو رو قدرت گذاشتم تا با قدرت بيشتري به در ضربه بزنه د ر باز نشد كه نشد .حالا بايد چيكار كنم :18:

Retired User
26-09-2008, 12:06
سلام
1- در قسمتي كه در داخل كشتي ميري به يه اتاقي كه يه آقاي دكتر مهرباني مياد و طرف رو تعمير مي كنه بعدش اين فضاييا ميان به كشتي حمله مي كنن اين فرمانده هم تند تند دستور ميده كه بابا بدو بيرون ببين چه خبره يه كاري بكن آقا هيچ راهي نيست تو اتاق هم يه طرف آتش سوزي شده انفجارها با عث شدن كه در آسيب ديده و باز نميشه هر چي مشت ولگد بهش زديم افاقه نكرد يه طپانچه هم اونجا روميزه كه تاثير براي در نداره زره رو رو قدرت گذاشتم تا با قدرت بيشتري به در ضربه بزنه د ر باز نشد كه نشد .حالا بايد چيكار كنم :18:

فك ميكنم با T بود بايد به در ضربه بزني با اسلحه تا باز شه ولي مطمئن نيستم T باشه كليد هاي ديگروهم امتحان كن

[siavah]
26-09-2008, 12:25
سلام

بايد نانو سويتتو روي maximum strenth بزاري و با مشت به در ضربه بزني...........اگه نشد يه تفنگ بيار با T به در ضربه بزن.......باز اگه نشد امكان داره مشكل از ترينر يا بازيت باشه........ميخواي تو اين مرحله از ترينر استفاده نكن.......

Spaniuly
26-09-2008, 12:35
اگه دست كاري نكرده باشه همون T هست اين دكمه همون ميلي اتاك هست كه با قنداق تفنگ ضربه مي زنه. خيلي جاها كه فشنگات ته ميكشه ميتوني با ماكسيمم استرنگ اين ضربه رو بزني كه مهلك ميشه

AmirArdawan
26-09-2008, 12:59
لطفا تاپيك رو چت روم نكنيد اينارو با پيغام خصوصي و عمومي هم ميتونيد به هم بگيد

شما بايد بري اون پايين سيم هايي رو كه از خودشون برق آبي رنگ متصاعد مي كنن رو با تفنگ يا مشت پاره كني سيم ها به يه دستگاه متصل هست

با سلام من هر چی سیم آبی رنگ بود رو زدم ولی اتفاقی نیفتاد. اونجایی که من هستم چهار تا سوراخ وجود داره که هوا از اونا بیرون میاد. و چند تا دریچه بسته وجود داره که دستگاهی از اونا بیرون میاد که وارد یک دریچه دیگه میشه و دوباره برمیگرده تو همون دریچه قبلی. واقعا موندم چکار کنم.

Spaniuly
26-09-2008, 13:24
آهان همونطور بايد بري تا راه خروج رو پيدا كني متاسفانه هيچ راهنمايي نذاشته از اونجا خارج بشي همونطور بايد توي يه مسير بري تا ازش خارج بشي

[siavah]
26-09-2008, 18:28
چرا اون آخر مرحله ي recovery اون غاره بستس؟؟؟؟؟ولي مال بعضيا بازه؟؟؟؟؟؟

Retired User
26-09-2008, 19:44
;3000232']چرا اون آخر مرحله ي recovery اون غاره بستس؟؟؟؟؟ولي مال بعضيا بازه؟؟؟؟؟؟

ميشه بيشتر نوضيح بدي كدوم غار؟

Spaniuly
26-09-2008, 22:41
كي گفته بسته اس ؟
بايد ادامه بدي غار رو بالا تر كه رسيدي غار انتهاش راه هست

[siavah]
27-09-2008, 14:24
كي گفته بسته اس ؟
بايد ادامه بدي غار رو بالا تر كه رسيدي غار انتهاش راه هست

من ميگم.....مال من اينجوريه....

من چرا ديروز پستهام 79 بود حالا شده 68؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كسي دست ميزنه؟؟؟؟؟؟؟؟

علي جان شما كه 4850 ati داري ميخواستم بدونم كرايسيس رو رو چه تنضيماتي بازي ميكني؟؟؟؟؟؟

همون غار آخر مرحلهي recovery

همون غار آخر مرحله ي recovery

micheal-tnt
27-09-2008, 16:28
بدون ترینر ، سیو و کد تقلب تمومش کردم .
بازی جالبی بود شاید اون یکیشم بازی کنم .

Spaniuly
27-09-2008, 20:23
;3003753']من ميگم.....مال من اينجوريه....

;3003764']من چرا ديروز پستهام 79 بود حالا شده 68؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كسي دست ميزنه؟؟؟؟؟؟؟؟

;3004215']علي جان شما كه 4850 ati داري ميخواستم بدونم كرايسيس رو رو چه تنضيماتي بازي ميكني؟؟؟؟؟؟

;3004228']همون غار آخر مرحلهي recovery

;3004237']همون غار آخر مرحله ي recovery

ببين اين وضع پستاته مي بيني چقدر شبيه اسپم هستند؟ بعد ميگي هنوز عضو جديدمو پستام پاك ميشه تو اخطار ميگيري با اين اگه فكر ميكني پست باعث ميشه پيشرفت كني كاملا در اشتباهي به پستهاي مفيد فكر كن

[siavah]
27-09-2008, 21:46
ببين اين وضع پستاته مي بيني چقدر شبيه اسپم هستند؟ بعد ميگي هنوز عضو جديدمو پستام پاك ميشه تو اخطار ميگيري با اين اگه فكر ميكني پست باعث ميشه پيشرفت كني كاملا در اشتباهي به پستهاي مفيد فكر كن

اسپم ديگه چيه؟؟؟؟؟؟؟

hamid7stick
27-09-2008, 22:17
دمتون گرم من این تاپیک تازه دیدم من تو مرحله که بین زمینو هوا معلقم رسیدم و گیر کردم خوداییش عجب بازی من بعد 10سال پشت سیستم نشستن دومین باره گیم میکنم اخه بازی توپ کمه

Spaniuly
27-09-2008, 23:11
;3005861']اسپم ديگه چيه؟؟؟؟؟؟؟

پست بي ارزش اينجوري نه باعث ميشي ستاره بگيري نه برات فايده اي داره اگه سعي كني پست هاي مفيد بزني حتي ميتوني با همين تعداد پست كاربر فعال بشي

دمتون گرم من این تاپیک تازه دیدم من تو مرحله که بین زمینو هوا معلقم رسیدم و گیر کردم خوداییش عجب بازی من بعد 10سال پشت سیستم نشستن دومین باره گیم میکنم اخه بازی توپ کمه

اون مرحله متاسفانه نميشه از نقشه استفاده كرد و بايد حوصله كني و بري به جلو تا برسي به خروجيش البته يه مشكلي هم كه داره كمبود تسليحات هست كه باعث شده مرحله دشوار بشه

hamid7stick
29-09-2008, 02:29
من بعد 2ساعت معلق بودن در هوا اخرش رسیدم به همونجاییکه بودم یعنی همون اسانسوریکه دختره توش بود هنوزم معلغم ایا درست رسیدم به اینجا؟

من با این سیستم میتونم تو ویستا very high بازی کنم؟ تاهالا ویستا نصب نکردم.اصلا سیستم من چطوره بدرد گیم میخوره؟

Spaniuly
29-09-2008, 08:24
من بعد 2ساعت معلق بودن در هوا اخرش رسیدم به همونجاییکه بودم یعنی همون اسانسوریکه دختره توش بود هنوزم معلغم ایا درست رسیدم به اینجا؟

نه بايد بري برسي به جاي باز بايد بري بيرون. فكر كنم راه رو برگشتي

من با این سیستم میتونم تو ویستا very high بازی کنم؟ تاهالا ویستا نصب نکردم.اصلا سیستم من چطوره بدرد گیم میخوره؟

سيستمت عاليه فقط كارت گرافيكت پايين هست كه باعث ميشه نتوني رو هاي بازي كني تو كه اين سيستم رو داري برو يه 8800 يا 9800 Geforce بگير ديگه پسر خوب

STON-COLD
29-09-2008, 11:04
من تو مرحله ای که روی کشتی عکس هواپیما نشون میده چی جوری برم.

ali_ranger22
29-09-2008, 11:31
من تو مرحله ای که روی کشتی عکس هواپیما نشون میده چی جوری برم.
از کشتی برو بیرون به یه جای امن بعد B رو بزن و کشتی رو نشونه بگیر بعد کلیک کن

hamid7stick
29-09-2008, 13:56
منم به ناچار مجبورم از save استفاده کنم برای گذشتن از مرحلهcore چون واقعا مضحکه عصابمونو بهم ریخت

Spaniuly
29-09-2008, 14:55
منم به ناچار مجبورم از save استفاده کنم برای گذشتن از مرحلهcore چون واقعا مضحکه عصابمونو بهم ریخت

مرحله اعصاب خورد كني هست ولي اين بازي اونقدر طولاني نيست كه بخواي از سيو استفاده كني

hamid7stick
29-09-2008, 16:29
این هم سیو گیم کامل کرایسیس تقدیم به شما

پسورد:arnold_ab

این اقا ویروس گذاشته؟!!! .exe!!!

مرحله اعصاب خورد كني هست ولي اين بازي اونقدر طولاني نيست كه بخواي از سيو استفاده كني

عزیزم شما یا اصلا این بازی نکردی یا نفست از جای گرم بلند میشه میبینی که 100PAGE رو همه درباره این مرحله حرف زدن بهتره یه نگاه بندازی حالا بازی چه طولانی چه غیر طولانی الان مشکل تو این مرحله هست که نمیشه ازش رد شد ما هم سیو مرحله بعد رو لازم داریم !!
در مورد VGA درسته قدیمیه چون پارسال گرفته بودم اما اگه توجه کنی میبینی با همین کل 8500gt 1gb ddr2 core 500mh رو میشه خوابوند چون این DDR3 و 560MH CORE!!

Spaniuly
29-09-2008, 23:49
این اقا ویروس گذاشته؟!!! .exe!!!

نه exe بدنش احتمالا به اين خاطر هست كه رار پك شده SFX

عزیزم شما یا اصلا این بازی نکردی یا نفست از جای گرم بلند میشه میبینی که 100PAGE رو همه درباره این مرحله حرف زدن بهتره یه نگاه بندازی حالا بازی چه طولانی چه غیر طولانی الان مشکل تو این مرحله هست که نمیشه ازش رد شد ما هم سیو مرحله بعد رو لازم داریم !!
در مورد VGA درسته قدیمیه چون پارسال گرفته بودم اما اگه توجه کنی میبینی با همین کل 8500gt 1gb ddr2 core 500mh رو میشه خوابوند چون این DDR3 و 560MH CORE!!

نه عزيز من بازي كردم يك ماه پيش بازي كردم و در عرض يكي دو روز تموم كردم انصافا مراحل پاياني كريسيس دشوار هستند و بايد گيمر باشي تا بتوني به راحتي ردشون كني. وگرنه كلا 2 - 3 مرحله پاياني واقعا نياز به استعداد و هش گيمر داره.

hamid7stick
30-09-2008, 00:44
من نظرم در باره مرحله core عوض شد این بار میگم در نوع خودش جالب بود چون از اول رفتم همینجوری .اما این بار حواس جمع تر بازی کردم و رسیدم به جاهایی که نرفته بودم. الان اونجام که غول های بزرگ هستن. من نمیدونستم اون رئاکتور هارو باید از بین میبردم.

micheal-tnt
30-09-2008, 11:08
مرحلهی core زیادم سخت نیست فقط یکم حوصله میخاد مثلا میونید مثل من نامرئی بشید و وقتی به اون موجودات سبز رسیدید کلید f روبزنید تا اونا رو خفه کنه خیلی راحته .

Spaniuly
30-09-2008, 15:01
من نظرم در باره مرحله core عوض شد این بار میگم در نوع خودش جالب بود چون از اول رفتم همینجوری .اما این بار حواس جمع تر بازی کردم و رسیدم به جاهایی که نرفته بودم. الان اونجام که غول های بزرگ هستن. من نمیدونستم اون رئاکتور هارو باید از بین میبردم.

مرحلهی core زیادم سخت نیست فقط یکم حوصله میخاد مثلا میونید مثل من نامرئی بشید و وقتی به اون موجودات سبز رسیدید کلید f روبزنید تا اونا رو خفه کنه خیلی راحته .

خوب چي شد حالا شد مرحله نه چندان سخت و مرحله جالب؟
به هر حال اين چيزي بود كه مي گفتم و شما حرفمو قبول نمي كرديد. گيمر اوني هست كه اين مراحل رو با درايتش بگذرونه.
بازي قشنگيه راستي اين ورژن جديدش وارهد خيلي بهتره اونم بازي كنيد اگه اينو تموم كرديد

parya_shilan
30-09-2008, 20:45
سلام
شاید مشکل از یه جای دیگه باشه من اینکارو کردم جواب داد
ولی سیوا عکس نداره تو بازی

دوست عزيز ممنون همون راه حل قبلي كه گفتين درست بود دوباره انجام دادم حل شد با تشكر از توجهت ممنون:11:

لطفا راهنمايي بكنيد:
در مرحله اي كه ريكاوري مي كنن پس از تعمير فضايي هابه كشتي حمله مي كنن وكشتي آتش مي گيره اوضاع بهم ريخته توي اتاق من و با يكي دونفرديگه هستيم فرمانده دستور ميده كه سريع برو بيرون و ببين چيكارمي كني روي ميز يه طپانچه است برش داشتم خواستم برم بيرون در براثر انفجار آسيب ديده زره رو رو قدرت گذاشتم كلي مشت و لگد به در زدم باز نشد با طپانچه هم هر گلوله داشت خالي كردم رو در باز هم باز نشد بيرون هم كه واويلاست يك بزن بزنيه كه بيا وببين چطوري مي تونم از اتاق ريكاوري برم بيرون و ادامه بازي رو انجام بدم . با تشكر

Retired User
30-09-2008, 21:08
لطفا راهنمايي بكنيد:
در مرحله اي كه ريكاوري مي كنن پس از تعمير فضايي هابه كشتي حمله مي كنن وكشتي آتش مي گيره اوضاع بهم ريخته توي اتاق من و با يكي دونفرديگه هستيم فرمانده دستور ميده كه سريع برو بيرون و ببين چيكارمي كني روي ميز يه طپانچه است برش داشتم خواستم برم بيرون در براثر انفجار آسيب ديده زره رو رو قدرت گذاشتم كلي مشت و لگد به در زدم باز نشد با طپانچه هم هر گلوله داشت خالي كردم رو در باز هم باز نشد بيرون هم كه واويلاست يك بزن بزنيه كه بيا وببين چطوري مي تونم از اتاق ريكاوري برم بيرون و ادامه بازي رو انجام بدم . با تشكر
شما تو صفحه هات قبلم پرسيديد كه دوستان جواب دادند
در اين قسمت شما كلت رو برميداريد و يه ضربه با كليد T برنيد

GHOST RECON
01-10-2008, 12:46
سلام دوستان این سوال رو قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد دوباره می پرسم
من اون فیلم اول بازی رو که فقط اولین بار بعد از نصب نشون میده رو می خوام ولی هرچی توپوشه ها گشتم نبود کسی میدونه از کجا باید پیداش کنم؟؟

با سلام من هر چی سیم آبی رنگ بود رو زدم ولی اتفاقی نیفتاد. اونجایی که من هستم چهار تا سوراخ وجود داره که هوا از اونا بیرون میاد. و چند تا دریچه بسته وجود داره که دستگاهی از اونا بیرون میاد که وارد یک دریچه دیگه میشه و دوباره برمیگرده تو همون دریچه قبلی. واقعا موندم چکار کنم.
ببین دوست عزیز اگه دقت کرده باشی وقتی اون دستگاهاول بیرون میاد و وارد دریچه میشه یه چیزی میاد جلوت که دیگه نمیتونی بری اون طرف باید صبر کنی دستگاه برگرده سر جای خودشبعد دستگاه بعد بره توی دریچه خودش تابتونی بری اون طرف همینجوری ادامه بده تا برسی به اخرین دستگاه اونجا دوتا چیز زرد رنگ هم اومدن و رفتن توی سوراخ حالا اونجا دنبال یه کانال هوا بگرد و واردش شو بعد میرسی به یه جایی که در هست چند ثانیه که نزدیک در واستی در باز میشه به در اخر که رسیدی چند دقیقه صبر کن بعد باز میشه و پرت میشی بیرون:31:

Spaniuly
01-10-2008, 13:07
سلام دوستان این سوال رو قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد دوباره می پرسم
من اون فیلم اول بازی رو که فقط اولین بار بعد از نصب نشون میده رو می خوام ولی هرچی توپوشه ها گشتم نبود کسی میدونه از کجا باید پیداش کنم؟؟

نه تو پوشه اينا نيست تريلر اينترو هست از تو سايت رسميش مي توني دانلود كني عزيز

hossputer7
01-10-2008, 13:42
دوستان من پچه 1.2 رو دانلود کردم اما هر کاری میکنم توی هر وییندوزی اروره اینو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم چکارش کنم دی وی دی های بازیم ماله کمپانیه سرزمینه لطفا کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککک