PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلودر برای ویندوز7

Mohammad King
28-12-2010, 16:15
سلام

من یه برنامه میخوام که توی ویندوز 7 بتونه کار کنه از idm و orbit downloader استفاده کردم ولی جواب نداد .

یه برنامه میخوام که هم توی فایرفاکس کار کنه و هم برای ویندوز7x64 باشه

Dark Shine
28-12-2010, 16:35
flashGet رو امتحان کن !

Dew Drop
28-12-2010, 16:38
سلام
IDM و orbit مشکلی با سون ندارن.من از هر دوشونم استفاده کردم...
می تونید DAP رو هم امتحان کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MostafaMohammadi
28-12-2010, 16:46
سلام

من یه برنامه میخوام که توی ویندوز 7 بتونه کار کنه از idm و orbit downloader استفاده کردم ولی جواب نداد .

یه برنامه میخوام که هم توی فایرفاکس کار کنه و هم برای ویندوز7x64 باشه

میشه بپرسم از چه نظر Internet Download Manager و Orbit Downloader جواب ندادن؟
به شخصه تنها عیب Internet Download Manager رو تو این میدونم که وقتی فایل ها رو به پارت های تعداد بالا تقسیم می کنه مشکل ادامه روند دانلود پیدا می کنه.
تنها عیب Orbit Downloader رو هم که می بینم اینه که یه سری ایراد توی باز کردن صفحات جدید در New Tab ایجاد می کنه.

در هر صورت نظرتون در مورد Download Accelerator Plus یا همون DAP چیه؟ اگه با تبلیغات زیر صفحه دانلود و Hide نکردن صفحه دانلود، مشکل دارین می تونم اونم براتون برطرف اش کنم.

(خودم هم از ویندوز 7 استفاده می کنم و دانلود منیجری که گفتم روی هر دو Internet Browser که گفتین کار می کنه)

Mohammad King
28-12-2010, 19:55
سلام

نه من باهاشون مشکل نصب نشدن نداشتم

مشکل من این بود که این برنامه ها توی ویندوز 7 با فایر فاکس کار نمیکند یه برنامه میخوام که با فایر فاکس روت باشه

alireza1411
28-12-2010, 20:04
سلام

نه من باهاشون مشکل نصب نشدن نداشتم

مشکل من این بود که این برنامه ها توی ویندوز 7 با فایر فاکس کار نمیکند یه برنامه میخوام که با فایر فاکس روت باشه

سلام

ببین شما ورژن 6.04 دانلود منیجر رو دانلود کن. تو سافت گذر و پی سی دی و چند تا سایت دیگه دیدم. تازه اومده و قبلا هم که بود نسخه بتا بوده.

بعد تو تنظیمات بخش دانلودش تیک گزینه ی Advanced Browser Integration رو بزن. نگران نباش مثل نسخه 5 دیگه ری استارت لازم نداره. این تیک رو که بزنی هر برنامه ای از جمله فایرفاکس آخرین نسخه ی بتا که خودم هم دارم استفاده میکنم بدون مشکل لینک ها رو میفرسته به آی دی ام و میتونی راحت استفاده کنی.

من همین الان هم رفتم سافت گذر یه چی زدم دانلود بشه که مطمئن بشم اشتباهی پیش نیومده و با روباه آتشین :31: هم سازگاری کامل داره.