PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي بازيابي

majidhe
28-12-2010, 09:05
به دادم برسيد
من يه دوربين كانن دارم پاورشات اي 570
يه كارت 2 گيگي هم روشه ديروز داشتم فيلم مي گرفتم كه كارتش پر شد و مجبور شدم خاليش كنم بعد خالي كردن هم فرمتش كردم با خود دوربين حالا كه چك كردم مي بينم يكي از فايل هام نيست كه شديدا هم به اون احتياج دارم و ديگه هم نمي تونم دوباره فيلم ازش بگيرم
حالا راهي هست كه بتونم اون فايل را بازيابي كنم خيلي از برنامه هاي بازيابي رو هم تست كردم قبل از فرمت رو بازيابي نمي كنن ميشه يه برنامه معرفي كنين كه بتونه اين كار رو بكنه ممنون ميشم

alireza1411
28-12-2010, 20:11
به دادم برسيد
من يه دوربين كانن دارم پاورشات اي 570
يه كارت 2 گيگي هم روشه ديروز داشتم فيلم مي گرفتم كه كارتش پر شد و مجبور شدم خاليش كنم بعد خالي كردن هم فرمتش كردم با خود دوربين حالا كه چك كردم مي بينم يكي از فايل هام نيست كه شديدا هم به اون احتياج دارم و ديگه هم نمي تونم دوباره فيلم ازش بگيرم
حالا راهي هست كه بتونم اون فايل را بازيابي كنم خيلي از برنامه هاي بازيابي رو هم تست كردم قبل از فرمت رو بازيابي نمي كنن ميشه يه برنامه معرفي كنين كه بتونه اين كار رو بكنه ممنون ميشم

من اخیرا برای دوستم همچین مشکلی پیش اومده بود و فرصتی پیش اومد که GetDataBack for FAT رو تست کنم. نسخه ی NTFS هم داره ولی چون فلش مموری دوربین فرمت سیستم فایلش به احتمال خیلی زیاد FAT هست شما همون اولی رو که گفتم سرچ کن و دانلود کن. کار کردن باهاش هم راحته.

فلش دوستم یه 6 گیگ اطلاعات داشته و فرمت شده بود. سرچ کردم یه تعدادیش برگشت. بعضی فایلها با پسوند خالی میان و باید دستی براشون مثلا بزاری jpg یا avi و یا هر فرمتی که شک میکنی قبلا بودند. بعد تست کنی ببینی سالم هستن یا نه. اما صد در صد متاسفانه جواب نمیده.

ضمنا فرمت کردی هیچی روش نریز فعلا چون امکان بازیابی رو خیلیییییییی کمتر میکنه.:11::11: