PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند شدن widows photo viewer بعد از بهینه سازی ویندوز با نرم افزار TuneUp Utilities

SA.JJ.AD
27-12-2010, 06:46
سلام دوستان
همونطور که از عنوان تاپیک معلومه مشکلم اینه که وقتی هر عکسو باز میکنم طول میکشه تا لود شه و وقتی جلو میزنم عکس هارو خیلی اروم اروم میره جلو این حالت دقیفا بعد از بهینه سازی ویندوز با نرم افزار TuneUp Utilities پیش اومده . میخواستم بدونم باید چیکار کنم تا این مشکل رفع شه ؟ممنون:11:

ebicross
27-12-2010, 12:29
مشکل شاید از حذف یک سری Tempها و فایلهای موقت باشه. به مرور زمان سرعت عادی میشه.
فکر نمیکنم چیز خاصی باشه و بعد از حذف فایلهای کش اینطور مسائل پیش میاد.

SA.JJ.AD
27-12-2010, 17:18
مشکل شاید از حذف یک سری Tempها و فایلهای موقت باشه. به مرور زمان سرعت عادی میشه.
فکر نمیکنم چیز خاصی باشه و بعد از حذف فایلهای کش اینطور مسائل پیش میاد.

متاسفانه بیشتر از یه هفتست که همینجوری مونده و حتی یکم هم بهتر نشده !!!از داخل خود برنامه هم نمیدونم باید چجوری به حالت قبل برگردونمش.خیلی اذیت میکنه !:41::2:

ebicross
27-12-2010, 23:43
بله بخشی داره که همه چیز رو برمیگردونه ولی نه چیزهایی که حذف شدند مثل فایلهای Temp؛ ولی رجیستری ها رو برمیگردونه.
Rescue Center

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkiposh2200
30-12-2010, 01:34
widows photo viewer وین هفت کلا خیلی حساسه زود خراب میشه من که بی خیالاش شدم و علا رقم میل باطنیم با ACDSee Photo Manager 10.0.2 عکسامو میبینم

Arash4484
01-01-2011, 23:52
widows photo viewer وین هفت کلا خیلی حساسه زود خراب میشه من که بی خیالاش شدم و علا رقم میل باطنیم با ACDSee Photo Manager 10.0.2 عکسامو میبینم

موافقم .کلن گرافیکی های 7 مثل PaintوSnippingToolوPhoto viewer حتا Wordبخش گرافیکیش زود خراب میشن و سرعت لودشون پایینه.فکر کنم با Aeroکانفیلیت دارن...

برای مثال ر.ک. به تاپیک بی سرانجام من:
مشکل در paste گرافیکی در7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad_n90
04-01-2011, 08:32
اصلاً در کل این TuneUp Utilities نرم ابزار خوبی نیست و همه چیز رو به هم میریزه منم داشتمش.

Arash4484
04-01-2011, 08:40
اصلاً در کل این TuneUp Utilities نرم ابزار خوبی نیست و همه چیز رو به هم میریزه منم داشتمش.

باید در کار کردن با نرم افزارهای بهینه ساز دقّت داشت . نباید گذاشت هرچه میخاهند(علی الخصوص در رجیستری) انجام دهند....

SA.JJ.AD
04-01-2011, 09:14

خیلی هم خوبه :31:بعد از بهینه سازی ویندوز باهاش مثه اون روزای اول شد که تازه ویندوز نصب کرده بودم . امکانات جالبی هم داره . فقط تنها مشکلش سنگین بودن ورژن جدیدشه !!
.
در مورد مشکلی برام پیش اومد دوستان درست میفرمایند . من هی تند تند اون اولین بار هرچی گفت yes زدم یکم برام دردسر درست کرد :20:

ARASH66
07-01-2011, 23:52
جالبه widows photo viewer ویندوز 7 من هم خراب شده و هر چند تا عکسی رو که باز کنم هنگ میکنه و ویندوز ریست یا خاموش نمیشه.
نفهمیدم برای چی ....