PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی اختصاصی DEMENTO( Haunting Ground ) +Gallery

Spy
17-05-2006, 02:35
عكس هايي(اختصاصي) از بازي جالب ClokTower درخواستی بچه های سایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند وقتی بود که میخواستم یه متن کامل بنویسیم در مورد این بازی... اگه کم و کسری میبینید ببخشید

سازنده :استدیو شماره 1 کاپکام
تاریخ انتشار: May 10, 2005
رده بندی سنی:
ESRB: Mature
PEGI: 16+
CERO: 18+
کنسول: پلی استیشن 2
این بازی در ژاپن به Demento و در آمریکا با نام Haunting Ground پخش شد.

Fiona Belli 18 ساله هنگام بازگشت از دانشگاه بطور مرموزی تصادف میکنه و حافظه ش رو از دست میده .
وقتی که از حالت بیهشوی بیدار میشه خودش رو در قلعه ای مرموز و کثیف میبینه .ساکنین عجیب و غزیب و ترسناک قلعه کاراکتر های زیادی نیستند . در این بازی شما با سکنین این قلعه برخورد میکنید . قابل ذکره که در به در و اتاق به اتاق بازی سراسر رمز و رازه ...یعنی یه اتاق رو الکی نساختن حتما چیزی توش پیدا میکنید!

در اویل بازی بجز یه تکه پارچه چیزی تن دختر نیست...بعد که وارد قلعه میشه دختر خدمتکار قلعه بهش یه دست لباس میده ...
نقاط ضعف فیونا :
زود خسته میشه ... و از قدرت دوندگیش کاسته میشه ...بشدت ناتوان از دفاع از خودش ...اگه زیاد بترسه یه لایه فیلتر مانند با خال های قهوه ای روی صفحه نمایش میاد و کنترلش از دست شما خارج میشه و اون فقط میدوه و شما باید کنترلش کنید که به در و دیوار نخوره ...
ویژگی ها:
بجز خوشگلی و خوش اندامی و هوش بالا که شمایید! ... ویژگی خاصی نداره اگه بازی رو در حالت هارد آخر ببرید لباسی به شما میده که تفنگ داره ...میتونید از خودتون دفاع کنید .

Hewie :
فیونا در اویل بازی با سگی سفید رنگ نژاد المانی به اسم Hewie آشنا میشه که این سگ به عنوان محافظ فیونا تا آخر بازی شما رو همراهی میکنه .
ویژگی ها :
بسیار پر قدرت – جنگجو – کنترل بسیار راحت از طرف فیونا میتونه حریف ها رو گاز بگیره و اونا رو فراری بده و یا میتونه برای مدت کمی اونا رو سرگرم کنه
آسیب پذیریها :
گرسنه ش میشه باید براش غذا تهیه کنید...اگه بهش لگد بخوره دیگه تحویلتون نمیگیره ...و اگه دشمن ها هم زیاد بزننش دیگه با اونا نمی جنگه..بعضی وقتها نافرمان میشه...و بعضی وقت ها هم جاهایی که شما میرید نمیاد و گم میشه

Debilitas :

در اولین برخورد با Debilitas مرد غولپیکر کثیف با دو چشم سیاه و زشت که عقلش مثل بچه 5 ساله اییه برخورد میکنید ... Debilitasبشدت فیونا رو تعقیب میکنه واونو میترسونه ...البته در بازی اگه بدستش گیر بیفتین فیونا رو میخوره ...!
در آخر این آقا غوله نمیمیره و میشه گفت کمی هم با فیونا دوست میشه

آسیب پذیری ها :این غول بشدت کم عقله میتونید از دستش جاهیی قایم بشید . یا بعضی وقت ها چیزهایی رو روش پرت کنید ..اونو از جایی پایین بندازید و ...
ویژگی ها : تند تند میدوه – دست خیلی سنگینی داره ..با صداهایی که از خودش در میاره فیونا رو از راه دور میترسونه
Daniella :
دومین دشمن اون دختری دیوانه ست به نام Daniella که پیشخدمت قلعه ست .بلند قد لاغر با موهای قرمز و صورتی رنگ پریده این دختر از نظر روحی مشکل داره .اون از خودش اراده نداره و درد رو هم حس نمیکنه . این دختر خیلی به فیونا به خاطر انسان بودنش حسودی میکنه . چون خودش از خون مهرگیاه درست شده !

اون هم بطور وحشتانکی به دنبال فیوناست . با شیشه ایی که در دست داره .... جیغ های عجیب این دختر واقعا شما رو میترسونه واقعا!! .
ویژگیها : کاملا خونسرد - بطور قابل احساسی باهوش برای پیدا کردن شما ..این کاراکتر بیشتر شما رو پیدا می کنه – شیشه دستش میتونه به شما آسیب برسونه و...
آسیبپذیری ها :
آینه این دختر را دیوانه میکنه ...اگه بتونید اونو روبروی آینه بکشید شروع به کشیدن جیغ میکنه و چند لحضه ای موقتا از دستش راحت میشید ....
این دختر خانوم آخر میمیره...در یه جایی که جیغ میزنه شیشه های ساختمان روی سرش میریزند و یکیشون دقیقا وسط سینش جا میگیره! و میمیره!
کاراکتر ترسناک بعدی :
Riccardo :

سرایدار قلعه
مردی تفنگ بدست با سرعت دو بسیار زیاد ...چهره اش زیر کلاهش مخفی شده شبیه راهبه ها ...
این آقا هم از نظر روحی مشکل داره یعنی عقده جنسی داره ...بفیهش رو شما بهتر از من میدونید که چرا دنبال فیوناست .
بعدها معلوم میشه که بله!! این آقا از فامیلهای پدری فیوناست...بله عموی فیوناست!
ولی بعد از اینکه این رو هم متوجه میشه ایندفه بدنبال کشتن فیونا راه میفته
ویژگی ها : تفنگ بدست...میتونه از راه دور به شما شلیک کنه و شما رو زمین بزنه و حتی بکشه...قدرت دوندگی و تعقیب بسیار بالا ... و در قسمتی که میخواد فیونا رو بکشه غیب میشه ..شما نمیتونید اونو ببینید .
آسیب پذیریها : اگه صدای پاتون نیاد نمیبیندتون .. آسیب پذیری خاص دیگه ای نداره ..فقط میتونید از دستش فرار کنید زیر میز قایم بشید یا اونو از جایی پرت کنید .

این آقا هم از پشت بام قلعه به پایین پرتاب میشه ... ولی من نفهمیدم بلاخره میمیره یا نه

Lorenzo
پیرمردی معلول روی صندلی چرخدار منتظره که دشمن بعدی فیونا بشه ..بعد از اینکه فیونا رو میبینه از روی صندلی خودشو به پایین میندازه و سینه خیزان ! دنبال فیونا راه میفته
اون به فیونا کمک میکنه که از قلعه خارج بش و به کاخ اون بیاد (البته به طور نا محسوس)

و در اونجا درگیری شروع میشه ...
ویژگی ها : بعضی وقتها بدجور جو میگیرتش و سریع میشه ... چاقوهای دستش به شما آسیب میرسونه ...وقتی هم که جوان میشه دیگه کل قدرته!!!
آسیب پذیریها :
لورنزو بشدت از محافظت خودش ناتوانه میتونید هی بهش لگد بزنید و برای مدتی اونو بیهوش کنید .

بلاخره فینونا رو بداخل یه اتاق میکشه و در رو روش قفل میکنه . بقیه این قسمت رو به خوبی نمیدونم ولی پیرمرده زیر آسیابی له میشه...و بعدا به مرد جوان خوش هیکل و خوش قیافه ای تبدیل میشه ...
قدرت از دست رفته شو بدست میاره و دوباره بجنگ شما میاد ...

فیونا در محلی که مربوط به مبارزه با لورنزو میشه اونو به داخل گودالی پر از مواد مذاب میندازه...شما اینجا خیال میکنید که بازی تموم شده ولی نه...........!!!!
قسمت پایانی بازی یعنی فرار از دست جسم آتش گرفته و در حال سوختن لورنزو ست ....
بعد از فرار از دست اون تا مدتی جسمش بطور کامل آتش میگیره و میسوزه...
و شما از در بیرون میرید و پایان بازی....

این بازی رو من چند باری تا آخر بازی کردم..اگه کسی مشکلی داره میتونم براش توضضیح بدم .
منابع : خودم و
.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Renjer Babi
17-05-2006, 07:05
دمت گرم بابا دمت گرم این دل...

Babak_King
19-05-2006, 13:58
اسپی جان دمت گرم خیلی حال دادی
یادش بخیر من این بازیو خیلی زودتر از بروبچه محله خودمون تموم کردم
عجب دلهرهای بود موقعی که غوله میومد طرفمون

فقط حیف که زود تموم شد :sad:
کلا خیلی بازیه معرکه ای بود

+Shadow Of clousous

دمه وی کی پدیا هم گرم خیلی صفا داره میده
اگه کسی سوالی داشت منم در خدمتم

راستی این بازی نسخه pc ش نمیاد اسپی جان؟

Spy
19-05-2006, 20:41
خواهش میکم بابک جان...راستی اگه خوشت از این بازی میاد ClockTower3 رو از دست نده ... دلهره این بازی از دیمنتو بیشتره :

یه گالری هم زمان خیلی پیش درست کردم :

بابک جان کاپکام اصلا بازی پی سی نساخته ..رزدنت اویل 4 هم فقط یک استثناست که با کمک ubisoft داره عرضه میشه ...

taghi_ramzi
23-05-2006, 14:30
سلام

آقا دمتون گرم من تو آخر بازی گیر کردم

اونجایی که مجسمه میفته روی دختره نمیدونم چی کار کنم

استراتژیشو هم گرفتم ولی چیز بدرد بخوری ننوشته

لطفا کمک نمایید .

Spy
23-05-2006, 20:53
منم اونجا یه یکی دوباری رفتم تا قلقش دستم اومد . همونجایی ک لورنزو آتشین داره بدنبالت میاد دیگه ؟!
آنالوگ کنترل ها رو به طرف بالا (طرفی که مجسمه رو دختره داره فشار میده ) فشار بده...
سعی کن نخوری زمین تا وقت کافی برای هل دادن مجسمه داشتی باشی وقتی انفجارهای قوی بوجود میاد بشین زمین فکر کنم با L1 مینشست

taghi_ramzi
23-05-2006, 23:11
بله منظورم همونجاس

امتحان کنم ببینم .

ممنون

taghi_ramzi
24-05-2006, 14:40
نشد
من دبیلیتاس رو با انداختن لوستر کشتم .

نمدونم فرقی داره یا نه ؟ چون دفعه اول که عادی کشته بودم این تیکه رو راحت رد کردم .
ولی الان نمیشه .

Spy
24-05-2006, 18:53
این اصلا به قبلی ربط نداره..وقتی که مجسمه رو میزاری دیگه آخر بازیه... کلمه رو من جا انداختم .
آنالوگ کنترل ها رو به طرف بالا (طرفی که مجسمه رو دختره داره فشار میده ) [تند تند و سریع ] فشار بده...

Master
24-05-2006, 19:30
اقا این نامردیه . من ps2 ندارم . حالا ما بچه مستضعفا رو می چزونین بازی های باحال پی اس دو معرفی می کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسپای جون تو چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من باید برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقا حداقل برین ببینین تو پی سی یکی بخواد اینو بازی کنه . چقدر رم و سی پی یو کارت گرافیکش چی باید باشه . تا ما بتونیم حداقل شبیه سازیش کنیم شاید ما هم تونستیم حال کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taghi_ramzi
25-05-2006, 00:03
دوباره برم امتحان کنم ببینم .
برادر مستر این بازی یه نکته جالب داره که برادر جاسوس فراموش کردن
تو کل بازی با وجود گرافیک فوق خفن یه دونه لودینگ وجود نداره !
همه درها بلافاصله باز میشن و میتونی وارد شی
از این نظر فکر نکنم رقیبی داشته باشه .

Master
25-05-2006, 11:27
تو هم هی مارو دق بده . کسی پی اس دوشو به ما قرض نمی ده ما تو تابستون یه حالی کنیم جای دوری نمی ره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . بذارین ما اینجا انو حال کنیم . تو بابلم پی اس دو دیگه نیست تو کلوپا الان همه جا شده گیم نت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

taghi_ramzi
27-05-2006, 01:06
آقا مرسی !
حل شد و بازی رو تموم کردم .

کسایی که با هانتینگ گراند حال کردن بازی جدید قانون رز rule of roseرو بگیرن . کاملا مشابه هانتینگ گرانده

Spy
27-05-2006, 11:00
مستر جان اینطور امکانی برای من یکی مهیا نیست شرمنده تم باهات حرف میزنم میگم چرا...
rule of rose انگلیسیش هست یا نه؟!

Master
27-05-2006, 14:41
اسپای جوون یعنی نمیشه اینو شبیه سازیش کرد ؟ تو پی سی نوشد ؟
پس ما بریم سماقمونو بمکیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نگو که نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه چیز دیگه . من رفتم به کپکام ایمیل زدم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بازیی هاشوت تو فرمت پی سی هم بزنه . کلی دلیلم اووردم که مثلا تعداد افرادی که پی سی دارن بیشتر هو و همچنین که با این کهر هم بازار پی سی دارا رو از عان خودش می کنه و هم پی اس 2 و پی اس 3 حالا ببینم قبول میکنن یا نه . اگه نکنن انقدر میل می دم تا بترکن . یا اصلا یه پی اس دو بهم بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Razgriz
27-05-2006, 15:04
Rule of Rose (US) قراره تو آگوست بیاد

taghi_ramzi
28-05-2006, 00:11
من کم کم دارم به اواخرش نزدیک میشم چطور قراره آگوست بیاد ؟
فعلا به زبون ژاپنیه

منم یه سری به کپکام میل زدم جوابمو هم دادن !
حدود 2 سال قبل و در مورد رزیدنت اویل 0 و Rebirth سوال کردم
گفتن هیچ برنامه ای برای تولید بازی واسه ی PC نداریم !

nader2007
24-06-2007, 15:20
با سلام و خسته نباشید
لطفا نقد کامل بازی haunting ground را به میل من بفرسید.
)یا توضیح مرحله water tower(:11:
با تشکر فراوان از شما