PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی مخفیانه اطلاعات از مموری

Iman System
26-12-2010, 06:55
سلام!
برنامه ای میخواستم که وقتی فلش یا مموری یا گوشی یا هر چیزه دیگه ای به کامپیوتر وصل شد سریعا اطلاعات اون ها رو کاملا مخفیانه و به دور از دید روی کامپیوتر کپی کنه
و بشه اطلاعات روی اون ها رو به هر نحوی که خواستم دسترسی داشته باشم
حتی بتونم به متن ها و اس ام اس های روی گوشی هم دسترسی کامل داشته باشم و کپی کنم
و کاملا اتوماتیک و مخفی باشه
ممنون

pars20
26-12-2010, 08:23
یه همچنین برنامه ای حریم خصوصی مردم رو تهدید می کنه .مدیران گرامی خوبه که بعد از این که این دوستمون جواب رو گرفت تاپیک رو حذف کنن

نمیشه مخفیانه به اس ام اس ها دسترسی داشت و حتما باید از برنامه خاص اون گوشی اسفاده بشه.ضمنا شرکت های تو لید کننده گوشی این کار رو نمیکنن که اطلاعات خصوصی کسی مورد استفاده قرار نگیره.نمونه: بوق موقع ظبط مکالمه یا تایید بلوتوث

Arash4484
28-12-2010, 21:39
یه همچنین برنامه ای حریم خصوصی مردم رو تهدید می کنه .مدیران گرامی خوبه که بعد از این که این دوستمون جواب رو گرفت تاپیک رو حذف کنن

نمیشه مخفیانه به اس ام اس ها دسترسی داشت و حتما باید از برنامه خاص اون گوشی اسفاده بشه.ضمنا شرکت های تو لید کننده گوشی این کار رو نمیکنن که اطلاعات خصوصی کسی مورد استفاده قرار نگیره.نمونه: بوق موقع ظبط مکالمه یا تایید بلوتوث

تایید میشه، اخلاقی نیست. امکان نداره استفاده شخصی داشته باشه.
ضمنن بدست آوردن چیزهای مثل متن و اس ام اس اگر توی فون مموری باشه ، همینجوریش هم سخته وتابلوه ....چه برسه به مخفیانه:31:

اما بوق هنگام ضبط مکالمه و بلوتوث و.... رو با ترفند یا نرم افزار میشه برداشت و مشکل حریم خصوصی هم نداره. هر کس در ارتباط دو طرفه دیتا یا صدا هر احتمالی رو باید بده و احتیاط کنه.

pars20
30-12-2010, 20:48
تایید میشه، اخلاقی نیست. امکان نداره استفاده شخصی داشته باشه.
ضمنن بدست آوردن چیزهای مثل متن و اس ام اس اگر توی فون مموری باشه ، همینجوریش هم سخته وتابلوه ....چه برسه به مخفیانه:31:

اما بوق هنگام ضبط مکالمه و بلوتوث و.... رو با ترفند یا نرم افزار میشه برداشت و مشکل حریم خصوصی هم نداره. هر کس در ارتباط دو طرفه دیتا یا صدا هر احتمالی رو باید بده و احتیاط کنه.

سلام
بنده هم نگفتم نمیشه صدا ظبط کرد با بلوتوث.. .گفتم شرکت سازنده نمیاد کاری کنه که حریم خصوصی مشتریاش به خطر بیفته.

kourosh_sos
30-12-2010, 23:42
نرم افزار موجود هست اگر مدیران اجازه بدن مطرح میکنم.

Iman System
01-01-2011, 04:28
سلام!
من هم به هیچ وجه نمیخوام حریم خصوصی رو نقض کنم. فقط این برنامه رو نیاز دارم. اگه نیاز به کدنویسی هم داشته باشه انجام میدم.

pars20
01-01-2011, 23:54
نرم افزار موجود هست اگر مدیران اجازه بدن مطرح میکنم.

موجود هست ولی وجدان اجازه نمیده مطرح کنیم.میشه برنامه رو تو پیام خصوصی ...
که نه سیخ بسوزه نه کباب

pars20
02-01-2011, 00:01
سلام!
من هم به هیچ وجه نمیخوام حریم خصوصی رو نقض کنم. فقط این برنامه رو نیاز دارم. اگه نیاز به کدنویسی هم داشته باشه انجام میدم.

سلام دوست گرامی
کسی نگفته شما میخوای همچنین کاری بکنی.ممکنه تاچند سال اینده 10هزار نفر بیان از این...استفاده کنن و 500تا شون مریض باشن و عکس های خصوصی مردم رو پخش کنن.از کجا معلوم عکس ها و فیلم های خانوادگی من وشما اینطوری پخش نشه ؟موضوع اینه

Iman System
02-01-2011, 07:48
سلام دوست گرامی
کسی نگفته شما میخوای همچنین کاری بکنی.ممکنه تاچند سال اینده 10هزار نفر بیان از این...استفاده کنن و 500تا شون مریض باشن و عکس های خصوصی مردم رو پخش کنن.از کجا معلوم عکس ها و فیلم های خانوادگی من وشما اینطوری پخش نشه ؟موضوع اینه

ببخشید مگه قراره مموریه شما یا ملت به کامپیوتره من وصل بشه که حالا بخواد عکس کسی پخش بشه!!!!!!!!!!!
من فقط برای کار خودم نیاز دارم. حالا دوستان اگه لطف کنن و حتی تو پیغام خصوصی معرفی کنن بسیار ممنون میشم.

pars20
02-01-2011, 17:34
ببخشید مگه قراره مموریه شما یا ملت به کامپیوتره من وصل بشه که حالا بخواد عکس کسی پخش بشه!!!!!!!!!!!
من فقط برای کار خودم نیاز دارم. حالا دوستان اگه لطف کنن و حتی تو پیغام خصوصی معرفی کنن بسیار ممنون میشم.

کسانی میان این تاپیک رو میبینن (و ممکنه همچنین کاری بکنن) نه شما دوست عزیز