PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک : نصب اوبونتو یا مک در کنار ویندوز 7

babialex
26-12-2010, 00:16
من ویندوز 7 - 32 بیتی دارم که میخام در کنارش اوبونتو رو نصب کنم

آیا برنامه vmware برای اینکار مناسبه ؟
این کار چه مقدماتی لازم داره ؟
آیا پارتیشن جدا میخاد و یا روی پارتیشن 7 نصب میشه؟
چه مقدار فضا لازم داره ؟

آیا بجای اوبونتو میشه mac os رو از این طریق نصب کرد ؟

babialex
26-12-2010, 21:51
تا حالا که دوستان کارشناس جوابی به ما ندادند

اما یه سوال دیگه :

آیا میشه هر دو سیستم عامل مک و اوبونتو رو از این طریق با هم نصب کرد ؟

سرعت سیستم پایین میاد ؟

Amir Varasteh
26-12-2010, 21:57
سلام.

اولا که سیستم عامل مک رو روی VMware نمیشه نصب کرد. جدیدا نسخه ای دستکاری شده اومده که میشه روی VirtualBox نصبش کرد(در صورتی که CPU ویژگی Virtualization رو داشته باشه).

آیا برنامه vmware برای اینکار مناسبه ؟
بله برای نصب اوبونتو عالیه.

این کار چه مقدماتی لازم داره ؟
آیا پارتیشن جدا میخاد و یا روی پارتیشن 7 نصب میشه؟
چه مقدار فضا لازم داره ؟
نصب روی VMware یا جدا؟

babialex
28-12-2010, 01:05
سلام.

اولا که سیستم عامل مک رو روی VMware نمیشه نصب کرد. جدیدا نسخه ای دستکاری شده اومده که میشه روی VirtualBox نصبش کرد(در صورتی که CPU ویژگی Virtualization رو داشته باشه).

بله برای نصب اوبونتو عالیه.

نصب روی VMware یا جدا؟

نصب روی VMware

cpu : amd athlon x64 2.1 GHZ
ram : 3G
XFX 8600 GT

ebicross
28-12-2010, 08:39
بله مشکلی ندارید.
پارتیشن جدید نمیخواد و داخل یکی از همین پارتیشنهای NTFS شما یک فضا که مشخص میکنید فایل سیستمش برای اوبونتو به صورت مجازی تغییر میکنه و هیچ مشکلی نیست و بعدا با Delete کردن هم میتونید حذف کنید. (در قالب یک فایل)
CPU شما هم مشکلی نداره و Virtualization رو داره.

babialex
28-12-2010, 16:21
ممنون

یک نسخه دستکاری از مک اومده که مخصوص vmware هستش میخواستم بدونم کسی تا حالا نصب کرده ؟ مشکلی داشته ؟ برای مک چقدر فضا لازم هست ؟

یک سوال مهم : وقتی من سیستم عامل رو روی vmware نصب کردم وقتی از ویندوز بک آپ کامل گرفتم بعد از بازگردانی بک آپ آیا سیستم عامل مجازی هم برمیگرده ؟ یا باید دوباره نصب بشه ؟

Amir Varasteh
28-12-2010, 21:06
ممنون

یک نسخه دستکاری از مک اومده که مخصوص vmware هستش میخواستم بدونم کسی تا حالا نصب کرده ؟ مشکلی داشته ؟ برای مک چقدر فضا لازم هست ؟
توی همون وبسایتی که گذاشته از روی Comment ها میشه فهمید که خوبه یا نه. در مورد CPU مورد نیازش هم مطمئن شو.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه پاک نمیشه. فکر کن اون سیستم عامل محازی ، یک فیلمه.

Microsoft Windows
30-12-2010, 15:56
mac os leopard رو فکر کنم بشه تو vmware نصب کرد خودم که نتونستم ولی تو این سایت یه چیزایی گفته که من ازش چیزی سر در نیاوردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7674
22-08-2011, 19:02
آقا اگه هنوز نصب نکردی به نظرم دست نگه دار و جداگونه هرکدوم رو نصب کن ، چون میتونه برات کارایی بیشتری داشته باشه
اگه با VMware این کار رو بکنی ، بعد از مدتی ممکنه سیستمت داغون بشه
چون وقتی ویندوزت بیاد بالا میتونی از اون استفاده کنی و اون برنامه میاد همه سخت افزارت رو شیر میکنه و این میشه که سیستمت داغون میشه

Amir Varasteh
22-08-2011, 21:57
آقا اگه هنوز نصب نکردی به نظرم دست نگه دار و جداگونه هرکدوم رو نصب کن ، چون میتونه برات کارایی بیشتری داشته باشه
اگه با VMware این کار رو بکنی ، بعد از مدتی ممکنه سیستمت داغون بشه
چون وقتی ویندوزت بیاد بالا میتونی از اون استفاده کنی و اون برنامه میاد همه سخت افزارت رو شیر میکنه و این میشه که سیستمت داغون میشه
نه عزیز من کی گفته سیستم داغون میشه !

منبع داری برای حرفت ؟!

mali.sh
11-11-2011, 09:59
......................................