PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد حاملگی

sayanermia
25-12-2010, 22:58
درود خدمت شما عزیزان متخصص و اهل فن

چند وقتیه که یکی از دوستانم مدام این سوال و ازم میکنه که آیا در رابطه ای که با وجود اینکه هیچ ســـ..ک...سی صورت نگرفته و در حد ناز و نوازش و این مسائل بوده آنهم بعد از گذشت 9 ماه کامل ؛ امکان ایجاد حاملگی در فرد وجود داره؟؟؟ یعنی تو این 9 ماه هیچ علامتی نداشته ، تست هایی و قرص هایی که مربوط به این موضوع می شده رو استفاده کرده و همه جواب ها منفی بوده ، حتی عادت ماهانه هم منظم و مرتب بوده!!

حالا مصر این پاسخ شده که آیا بعد از این مدت باز وجود داره این اتفاق بیافته؟؟؟

ممنون میشم پاسخ درست و علمی بدید تا این دوستمون هم قانع بشه هم آگاه!!

Facon_Archi
25-12-2010, 23:04
یا در حد ناز و نوازش نیس یا اینکه ناز و نوازش از نظر ایشون یه معنی دیگه رو میده!
اینجا نمیشه توضیح داد آخه!:دی
ولی تا وقتی که در نزدیکی اون نواحی چیزی تخلیه نشه چنین امکانی وجود نداره!
ولی اگه نزدیک باشه ممکنه یک در هزار بارداری اتفاق بیوفته!

sayanermia
25-12-2010, 23:09
یا در حد ناز و نوازش نیس یا اینکه ناز و نوازش از نظر ایشون یه معنی دیگه رو میده!
اینجا نمیشه توضیح داد آخه!:دی
ولی تا وقتی که در نزدیکی اون نواحی چیزی تخلیه نشه چنین امکانی وجود نداره!
ولی اگه نزدیک باشه ممکنه یک در هزار بارداری اتفاق بیوفته!

دقیقا همینه!! نه واقعا اتفاقی میگه نیافتاده!!! یعنی تخلیه و دخول و این چیزا نبوده!! ولی خب عریان بودن و این مسائل بوده!! زبونم مو درآورد گفتم نمیشه اما میگفت باز برو بپرس!!

اگر اون یک در هزاری که فرمودید ایا ممکنه بعد از گذشت 9 کامل تازه بخواد علائمشو رو کنه؟ تازه اینم نباید فراموش عادت ماهانه کاملا منظم بوده و اختلالی نداشته!!

Facon_Archi
25-12-2010, 23:22
نه دیگه!اگه توی 2/3ماه بعد اتفاقی رخ نداده باشه دیگه اوکی هست و خیالش راحت باشه:دی

Big-Boss
25-12-2010, 23:27
زن و مرد چه جوری بچه دار میشن؟

sonixax
25-12-2010, 23:30

چند وقتیه که یکی از دوستانم مدام این سوال و ازم میکنه که آیا در رابطه ای که با وجود اینکه هیچ ســـ..ک...سی صورت نگرفته و در حد ناز و نوازش و این مسائل بوده آنهم بعد از گذشت 9 ماه کامل ؛ امکان ایجاد حاملگی در فرد وجود داره؟؟؟ یعنی تو این 9 ماه هیچ علامتی نداشته ، تست هایی و قرص هایی که مربوط به این موضوع می شده رو استفاده کرده و همه جواب ها منفی بوده ، حتی عادت ماهانه هم منظم و مرتب بوده!!

بله امکانش هست ، منتها باید گشت بابای اصلی بچه رو پیدا کرد :31:

sayanermia
25-12-2010, 23:42
عزیزان من می دونم ولی اون متقاعد نمیشه!! ولی باز برای اطمینان این تاپیک و ایجاد کردم تا از اطلاعات علمی دوستان استفاده کنم و بهش ثابت کنم اون کاری که با طرف کرده در حد این اتفاقات نمی تونه باشه!!

به هرحال از همگی سپاسگذارم!!

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

بله امکانش هست ، منتها باید گشت بابای اصلی بچه رو پیدا کرد :31:

دوست من این شوخی تون خیلی بامزه نبود!! طرف از آشنایان نزدیک من هست!! بهتره از این شوخی های بیجا و بی مورد با هیچ فردی نکنید!!

sonixax
25-12-2010, 23:45
دوست من این شوخی تون خیلی بامزه نبود!! طرف از آشنایان نزدیک من هست!! بهتره از این شوخی های بیجا و بی مورد با هیچ فردی نکنید!!

آقا شوخی چیه ؟ شوخی نکردم خیلی هم جدی گفتم .
مگه مریم مقدسه ؟
تازه اگر براتون این طرف خیلی با احترامه که نباید همچین سوالی در موردشون رو توی یک جای عمومی بپرسید .

aluminum
25-12-2010, 23:49
من فکر نکنم دیگه خبری باشه.حتی اگه اتفاقی هم افتاده باشه فکر کنم بعد از 9 ماه کروموزومها دیگه زنده نیستن برای عمل لقاح
البته عمر دقیق کروموزومها را نمی دونم

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

آقا شوخی چیه ؟ شوخی نکردم خیلی هم جدی گفتم .
مگه مریم مقدسه ؟
تازه اگر براتون این طرف خیلی با احترامه که نباید همچین سوالی در موردشون رو توی یک جای عمومی بپرسید .

نه عزیز دل آدم باید یک مقدار جنبه هم داشته باشه
ایشون از سر ناچاری یه سوالی کرده.درست نیست اینگونه جواب دادن

Old_Chater
26-12-2010, 00:19
از اونجا که من زیاد اخطار گرفتم خیلی دوس دارم تو این تاپیک نظر بدم اما سکوت میکنم!!!!:31:

sonixax
26-12-2010, 00:37
نه عزیز دل آدم باید یک مقدار جنبه هم داشته باشه
ایشون از سر ناچاری یه سوالی کرده.درست نیست اینگونه جواب دادن

جنبه ؟!
فرهنگ ما بوقیه چه ربطی به جنبه داره ؟ این رو توی اروپا به هر کسی بگی دقیقا همین جواب رو میده .

بنده اگر یکی از نزدیکانم اطلاعاتش در باره روابط جنسی در این حد باشه که این چیز ها رو ندونه برای حل مشکلش راهنماییش میکنم بره پیش دکتر نه اینکه لحظه ای که توی رختخواب بوده رو بیام برای بقیه تعریف کنم اون هم در یک جای عمومی و بعدش اگر کسی مطلبی رو میگه که خوشم نمیاد بهش بپرم !

یک آقایی با یک خانومی عشق بازی کرده ولی کار به جاهای باریک کشیده نشده ، حالا اون خانم حامله میشه !!! نتیجه چیه ؟ (فکر نمیکنم نیازی به توضیح داشته باشه)

البته ایشون همچین چیزی نگفتند ، بلکه گفتند چنین چیزی امکان داره یا نه ، که من هم گفتم احتمال داره ولی پدر اون بچه این آقا نیست .

البته در حقیقت اصلا مهم نیست پدر اون بچه کیه یا اون خانم یا آقا چی کار کردند ولی مفهوم کلی پرسش ایشون اینه .
هی بخواهیم به خاطر فرهنگ در پیتی یک سری مسائل رو عنوان نکنیم تا قیوم قیامت توی حال خودمون که مدام داریم ازش مینالیم باقی میمونیم .

matin_vv
26-12-2010, 00:40
البته من در این زمینه ها اصلاً سر رشته ای ندارم! ولی یکی از دوستانم پزشکه.
یک دفعه بهم گفت که تازه اگر دخول انجام بشه و تخلیه منی هم انجام بشه و غیره، باز هم هیج گارانتی ای نیست که خانم باردار بشه. چه بسا کسایی که یک سال تلاش میکنند بچه دار بشند و علیرغم سالم بودن، باز هم موفق نمیشند.
با این وضعیتی که شما میگین، یک در 1000 هم احتمال نداره که حاملگی صورت بگیره.
ولی به این آشناتون بگو اگر از این سوالا میکنه، یعنی شاید یه کاری کرده که نباید میکرده! بگو مراقب باشه که بعداً پشیمون نشه.

sayanermia
26-12-2010, 09:10
از همگی شما سپاسگذارم و برای جناب sonixax هم فوق العاده متاسفم!!
دوست من مطمئن باش اگر امکان دکتر رفتن بود نیازی به راهنمایی شما نداشتم!! صرفا موضوعی مطرح کردم که نیازمند پاسخ بودم!! اونم نه برای خودم!! برای اون دوست عزیز که خودش بیاد اینجارو بخونه و باور کنه!! وگرنه بنده هم اطلاعاتم به مقدار دوستان بالاست!!

در ضمن یک رابطه ای که ایجاد میشه دلیل نمیشه بهتان و تهمت ببندیم به دیگران که آره اقا باباش تو نیستی یکی دیگه است!! این چه معنی میده؟؟ یعنی داری غیر مستقیم میگی طرف با یه نفر دیگه هم بله؟؟ خب این اسمش چیه؟ تهمت یا حقیقت؟ با چشم خودت دیدی اون طرف اصلا کیه و با کی اینکارو کرده؟؟ عزیز دلم فرهنگ درست به تهمت زدن نیست!! پس نشون دادی شما و امثال شما بی جنبه هستید که طاقت مطرح کردن این موضوعات رو در یک جمع به قول خودتون عمومی ندارید!! شما از اون دسته هستید که فقط فرهنگ بهونه میکنید واسه حرافی و خوش گذرونی خودتون!!

نسل ما با گذشته خیلی فرق کرده و فرهنگ هم برای ماها تغییرات زیادی داشته!! ولی گویا شما هنوز در زمان سنگسار و رجم به سر می بری که تا یکی گفت فلانی س..ک...س داشته انگ رابطه با دیگران هم بهش می بندید و برای ازدواج هم فقط دنبال باک.ره هستید!! نه عزیز فرهنگ به رابطه و بهتان نیست! فرهنگ به درک واقعیت ، لمس واقعیت و رویارویی با واقعیته نه اینکه هرچی از دهنمون در اومد به اسم فرهنگ برچسب بزنیم به دیگران!!

این دوستمون پاسخ خودشو گرفت و از کلیه دوستانی که صادقانه پاسخ دادند سپاسگذارم!!

مدیران خواهش میکنم این تاپیک قفل کنند ( که البته فقط یک خواهشه و شاید صلاح بدونن باز بمونه ) در هر صورت کار من با تاپیک و پاسخ و پرسش ها تموم شده!!

aluminum
26-12-2010, 16:09
چون نقل کردی مجبورم جواب بدم!!!!

فرهنگ ما بوقیه چه ربطی به جنبه داره ؟
دوست عزیز بهتر جمع نبندیم!!!

اخه کی گفته بچه ای در کاره که شما دنبال باباشی
ایشون اومد گفت اگه چنین اتفاقی افتاده باشه چند درصد احتمال داره و....

شما اومدید مستقیم تهمت زدید .دیگه داشتید برای بچه شناسنامه هم میگرفتید؟!؟!

ولی شما اگه تو اروپا هم این سوال رو بپرسید فکر کنم و فکر کنم سعی میکنن جواب سوالتون رو بدن و شما را راهنمایی کن مثل همونی که خودتون گفتید"اهنماییش میکنم بره پیش دکتر"
نه اینکه بیاد مسخره کنن یا دنبال چیز دیگه باشن
بی خیال .ایشون که به جوابشون رسیدن!!!

sonixax
26-12-2010, 18:52
از همگی شما سپاسگذارم و برای جناب sonixax هم فوق العاده متاسفم!!
دوست من مطمئن باش اگر امکان دکتر رفتن بود نیازی به راهنمایی شما نداشتم!! صرفا موضوعی مطرح کردم که نیازمند پاسخ بودم!! اونم نه برای خودم!! برای اون دوست عزیز که خودش بیاد اینجارو بخونه و باور کنه!! وگرنه بنده هم اطلاعاتم به مقدار دوستان بالاست!!

در ضمن یک رابطه ای که ایجاد میشه دلیل نمیشه بهتان و تهمت ببندیم به دیگران که آره اقا باباش تو نیستی یکی دیگه است!! این چه معنی میده؟؟ یعنی داری غیر مستقیم میگی طرف با یه نفر دیگه هم بله؟؟ خب این اسمش چیه؟ تهمت یا حقیقت؟ با چشم خودت دیدی اون طرف اصلا کیه و با کی اینکارو کرده؟؟ عزیز دلم فرهنگ درست به تهمت زدن نیست!! پس نشون دادی شما و امثال شما بی جنبه هستید که طاقت مطرح کردن این موضوعات رو در یک جمع به قول خودتون عمومی ندارید!! شما از اون دسته هستید که فقط فرهنگ بهونه میکنید واسه حرافی و خوش گذرونی خودتون!!

نسل ما با گذشته خیلی فرق کرده و فرهنگ هم برای ماها تغییرات زیادی داشته!! ولی گویا شما هنوز در زمان سنگسار و رجم به سر می بری که تا یکی گفت فلانی س..ک...س داشته انگ رابطه با دیگران هم بهش می بندید و برای ازدواج هم فقط دنبال باک.ره هستید!! نه عزیز فرهنگ به رابطه و بهتان نیست! فرهنگ به درک واقعیت ، لمس واقعیت و رویارویی با واقعیته نه اینکه هرچی از دهنمون در اومد به اسم فرهنگ برچسب بزنیم به دیگران!!

این دوستمون پاسخ خودشو گرفت و از کلیه دوستانی که صادقانه پاسخ دادند سپاسگذارم!!

مدیران خواهش میکنم این تاپیک قفل کنند ( که البته فقط یک خواهشه و شاید صلاح بدونن باز بمونه ) در هر صورت کار من با تاپیک و پاسخ و پرسش ها تموم شده!!

دوست من ، شما کلا توی باغ نیستید (البته ببخشید که اینطوری نوشتم ها) - من کجا نوشتم که باید سنگسار بشه یا چیز دیگه ؟
من جوابتون رو خیلی صریح و رک گفتم ، خوشتون نیومد ؟ خوب چی کار کنم - همینی که هست .
این شمایی که توی عصر حجر گیر کردی نه من - چون فکر میکنی کسی که خیانت کرده باید سنگسار بشه و اعدام بشه و ... حتی مطرح کردنش هم از طرف خودتون بود ولی من این طوری فکر نمیکنم و انقدر هم IQ نیستم که بگم اگر من به زنم کاری نکردم ولی اگر حامله بشه یعنی چی !

یک بار براتون گفتم ، دوباره میگم - اگر مردی داخل رحم زنی اسپرم نریزه و اون زن حامله بشه ، یکی دیگه ریخته .
تمام شد رفت پی کارش - حالا بگو تهمت زدی و فلان کردی و بهمان کردی .

چون نقل کردی مجبورم جواب بدم!!!!

دوست عزیز بهتر جمع نبندیم!!!

اخه کی گفته بچه ای در کاره که شما دنبال باباشی
ایشون اومد گفت اگه چنین اتفاقی افتاده باشه چند درصد احتمال داره و....

شما اومدید مستقیم تهمت زدید .دیگه داشتید برای بچه شناسنامه هم میگرفتید؟!؟!

ولی شما اگه تو اروپا هم این سوال رو بپرسید فکر کنم و فکر کنم سعی میکنن جواب سوالتون رو بدن و شما را راهنمایی کن مثل همونی که خودتون گفتید"اهنماییش میکنم بره پیش دکتر"
نه اینکه بیاد مسخره کنن یا دنبال چیز دیگه باشن
بی خیال .ایشون که به جوابشون رسیدن!!!

یا شما خودتون رو زدید به اون راه یا ....
ایشون پرسیدند اگر همچین اتفاقی بیوفته یعنی چی ، من هم گفتم یعنی باید بگردید دنبال بابای اصلی بچه . کجای این مساله تهمته یا چیز دیگه شما باید روشن کنید .
سوال در اروپا رو هم بهتره شما در مورد فرهنگی که ازش خبر ندارید نظر ندید و از روی خیالات خودتون و بر حسب خوشخوشان خودتون چیزی رو مطرح نکنید .
در مورد فرهنگ بوقی هم دقیقا جمع میبندم چون رفتار شما مصداق درست و دقیق همون فرهنگ بوقیه .

پ.ن : بیشتر از این هم ادامه نمیدم ، چون جنبه ی عمومی در باره این مسائل در حد همین تاپیکه که داریم میبینیم . طرف اومده توی رختخواب یکی دیگه رو تعریف کرده بعد هم که جواب میگیره ناراحت میشه !

مدیر های عزیز این تاپیک رو کلا بزنید پاک کنید فکر میکنم خیلی بهتر باشه

برای حاملگی غیبی دوستان میتونند به انجیل مراجعه کنند و برای حل مسائل اینچنینی میتونند به دفاتر طلاق یا پزشک مامائی مراجعه کنند نه انجمن IT .

Facon_Archi
26-12-2010, 19:00
ای بابا!
بنده خدا پرسید اگه فقط در حد تماس بوده باشه امکان حاملی هست یا نه!
چرا شما داری دنبال بچه میگردی؟:دی
باشه فهمیدیم شما روشنفکر هستی ولی دیگه اینا چیه داری میگی:دی
این دوستمون نگفت که ایشون با یه آقا بودن در حد تماس!حالا حامله شده!
شما قاطی کردی سوال رو!
ادامه هم نده دیگه!سوتی دادی داری از سوتیت دفاع هم میکنی!

sonixax
26-12-2010, 19:11
ای بابا!
بنده خدا پرسید اگه فقط در حد تماس بوده باشه امکان حاملی هست یا نه!
چرا شما داری دنبال بچه میگردی؟:دی
باشه فهمیدیم شما روشنفکر هستی ولی دیگه اینا چیه داری میگی:دی
این دوستمون نگفت که ایشون با یه آقا بودن در حد تماس!حالا حامله شده!
شما قاطی کردی سوال رو!
ادامه هم نده دیگه!سوتی دادی داری از سوتیت دفاع هم میکنی!

عزیزم ایشون پرسیدند احتمالش هست ، من هم گفتم آره هست ولی باید دنبال بابای اصلی بچه گشت .

کدام سوتی ؟ شما داستان رو نگرفتی میگی سوتی :31:

میخوای کل مساله رو باز کنم ببینی کی سوتی داده و اصل داستان رو نگرفته ؟ اون دوستانی هم که گفتند تهمت زدی که فقط میشه به حرفشون خندید و فوری حکم صادر کردند که تو گفتی طرف خیانت کرده و به پایین تنه رفیقای من تهمت زدی و ... !!!!!! یعنی خارج از باغ و این حرفها .

یکی اومده میگه تهمت زدی ! اون یکی میاد میگه با پایین تنه ی رفیق من شوخی نکن ، یکی دیگه میاد میگه فلان بهمان .

کجای این حرف من تهمته یا شوخی با پایین تنه رفیق ایشون فقط و فقط همون فرهنگ بوقی که ازش اسم بردم میتونه توضیحش رو بده ، فرهنگی که تمتم بدبختی ماها از اون آب میخوره تازه ادعامون هم ...... خر رو ..... کرده که آی فرهنگ داریم و 2500 سال و 3200 سال و 7000 سال ولی هیچ پخی هم نشدیم . وقتی هم یک سوالی میکنیم طرف حتما باید چیزی بگه که خوشمون بیاد وگرنه براش متاسف میشیم و مسخرش میکنیم و میگیم تهمت زدی و توی عصر حجر زندگی میکنی و از این مدل مزخرفات .

دقیقا همینه!! نه واقعا اتفاقی میگه نیافتاده!!! یعنی تخلیه و دخول و این چیزا نبوده!! ولی خب عریان بودن و این مسائل بوده!! زبونم مو درآورد گفتم نمیشه اما میگفت باز برو بپرس!!

اگر اون یک در هزاری که فرمودید ایا ممکنه بعد از گذشت 9 کامل تازه بخواد علائمشو رو کنه؟ تازه اینم نباید فراموش عادت ماهانه کاملا منظم بوده و اختلالی نداشته!!

Facon_Archi
26-12-2010, 19:27
ای بابا =))))
برو یه بار دیگه پست رو بخون!!
گفت بعد از 9ماه نشده! احتمالش هست بعد از 9ماه حامله بشه یا نه!سوال واضحه!شما جواب بی ربطی دادی بهش!قبول هم نمیکنی!
حالا شما هی بیا توضیح بده یه میس آندرستندیگ ِ خودت رو مسئله ای نیس:دی

sonixax
26-12-2010, 19:42
ای بابا =))))
برو یه بار دیگه پست رو بخون!!
گفت بعد از 9ماه نشده! احتمالش هست بعد از 9ماه حامله بشه یا نه!سوال واضحه!شما جواب بی ربطی دادی بهش!قبول هم نمیکنی!
حالا شما هی بیا توضیح بده یه میس آندرستندیگ ِ خودت رو مسئله ای نیس:دی

بابا ایشون گفته بود احتمالش هست ؟
منم گفتم آره هست ، ولی باید ........ (1000 بار نوشتم این رو :31:)

حالا من نمیدونم اون خانمی که داره ازش صحبت میشه همسر ایشونه یا دوست دخترش - ولی اگر همسرش نباشه تابیله چرا این موضوع رو مطرح کرده و تا این حد براش مهمه ، که چیزی در بارش نمیگم باز میان میگن تهمت زدی .

ali.b.y
29-01-2011, 05:22
کاری ندارم ولی sonixax درست می گه

0reza666
30-06-2016, 09:51
سلام. من امروز رفتم دکتر و یکم ریزش مو دارم فقط پشت سرم موهاش یکم کم شده و کل پیام های این تاپیک خوندم. دکتر این دارو بهم داده فیناید1 حالا نظرات خوندم ترسیدم ایا مصرف کنم یا نکنم؟

عواض جنسی جسمی نداشته باشم. من بدنم رو فورمه ورزشکارم نه میخوام شکم و سینه های چاقی داشته باشم نه مشکل میل جنسی داشته باشم. میشه من راهنمایی کنید قرص بخورم یا نخورم. البته فعلا روزم این روزهای رمضان تموم بشه تصمیم دارم قرص بخورم ولی موندم چه کنم؟

البته یه محلولی هم بهم داده که اون الان زدم به سرم به اسم ماینو کسیدیل5 ایا خوب این دارو؟

اضافه کنم قرص هماتینیک و قرص ویتامین D3 هم داده بهم.

ای وای من سوالم یعنی پیامم این ادرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخواستم بفرستم چرا همچین شد و اینجا امد پیامم. میشه حذفش نکنید و منتقل کنید به اون ادرسی که بالا گذاشتم. واجبعه به جواب سوالم برسم.

من دیدم اشتباه پیام دادم برای خودم و اولین تاپیکم زدم ممنون میشم مدیرای عزیز این پیام کولا حذف کنید و معذرت اینجا پیام دادم اشتباه شد خودمم متوجه نشدم چرا پیامم اینجا امده...

M.R.S.
30-06-2016, 10:18
سلام. من امروز رفتم دکتر و یکم ریزش مو دارم فقط پشت سرم موهاش یکم کم شده و کل پیام های این تاپیک خوندم. دکتر این دارو بهم داده فیناید1 حالا نظرات خوندم ترسیدم ایا مصرف کنم یا نکنم؟

عواض جنسی جسمی نداشته باشم. من بدنم رو فورمه ورزشکارم نه میخوام شکم و سینه های چاقی داشته باشم نه مشکل میل جنسی داشته باشم. میشه من راهنمایی کنید قرص بخورم یا نخورم. البته فعلا روزم این روزهای رمضان تموم بشه تصمیم دارم قرص بخورم ولی موندم چه کنم؟

البته یه محلولی هم بهم داده که اون الان زدم به سرم به اسم ماینو کسیدیل5 ایا خوب این دارو؟

اضافه کنم قرص هماتینیک و قرص ویتامین D3 هم داده بهم.

ای وای من سوالم یعنی پیامم این ادرس

میخواستم بفرستم چرا همچین شد و اینجا امد پیامم. میشه حذفش نکنید و منتقل کنید به اون ادرسی که بالا گذاشتم. واجبعه به جواب سوالم برسم.

لطفا پاسخ من با سوال به تاپیک مورد نظر منتقل بشه

ببینید؛در مورد عوارض جنسی فینستراید اغلب موارد،با قطع دارو اختلال جنسی به وجود آمده برطرف میشه؛درصدی از افراد اصلا دچار عارضه نمیشن، در تعدادی حین درمان اختلال جنسی ایجاد شده،برطرف میشه؛ همچنین برای کسانی که اختلال جنسیشون برطرف نشده،میشه دارو تجویز کرد که پاسخدهی خوبی برای برطرف کردن مشکلشون داره؛
تنها گزارش از موارد نادری بوده که با قطع دارو،اختلال جنسیشون پایدار بوده؛

ریزش مو یک بیماری نیست که نیاز حتمی به درمان داشته باشه،بلکه یک مشکل زیبایی هست؛پس شما میتوانید درمان پیشنهادی پزشک رو انجام ندین؛
انتخاب دارویی دیگه،محلول موضعی ماینوکسیدیل هست؛که البته تاثیر و موفقیتش نسبت به فینستراید کمتر هست

حالا با توجه به این صحبت ها،تصمیم گیری مبنی بر مصرف یا عدم مصرف دارو بعهده خودتون هست

0reza666
30-06-2016, 10:24
لطفا پاسخ من با سوال به تاپیک مورد نظر منتقل بشه

ببینید؛در مورد عوارض جنسی فینستراید اغلب موارد،با قطع دارو اختلال جنسی به وجود آمده برطرف میشه؛درصدی از افراد اصلا دچار عارضه نمیشن، در تعدادی حین درمان اختلال جنسی ایجاد شده،برطرف میشه؛ همچنین برای کسانی که اختلال جنسیشون برطرف نشده،میشه دارو تجویز کرد که پاسخدهی خوبی برای برطرف کردن مشکلشون داره؛
تنها گزارش از موارد نادری بوده که با قطع دارو،اختلال جنسیشون پایدار بوده؛

ریزش مو یک بیماری نیست که نیاز حتمی به درمان داشته باشه،بلکه یک مشکل زیبایی هست؛پس شما میتوانید درمان پیشنهادی پزشک رو انجام ندین؛
انتخاب دارویی دیگه،محلول موضعی ماینوکسیدیل هست؛که البته تاثیر و موفقیتش نسبت به فینستراید کمتر هست

حالا با توجه به این صحبت ها،تصمیم گیری مبنی بر مصرف یا عدم مصرف دارو بعهده خودتون هست

ممنون از پاسخ برای خودم تاپیک زدم ممنون میشم این ادرس جوابت بنویسی

و از مدیرای عزیز میخوام این پیام هارو حذف کند تکرار میکنم از عمند نبود و اشتباه شد

akpa
30-06-2016, 21:30

اگه بعد عمل جنسی (در مثال شما صورت نگرفته ولی ما فرض میکنیم اسپرم به نحوی با رحم تماس داشته) 2 بار عادت ماهیانه رخ بده دیگه میشه مطمئن شد که خانم باردار نمیشن(در واقع با یبار هم میشه مطمئن شد ولی بنا به دلایلی گفتم دوبار)

britain
17-07-2016, 18:16
آقا من نمی دونم چرا تا سوال در مورد حاملگی مطرح میشه ذهن ها منحرف میشه !! :n23: خواهشا از نظر پزشکی و روانشناسی به این مسئله نگاه کنید .....

من مواردی رو دیدیم که خانم ها فکر می کنن بدون دلیل حامله شدن ... و به طور مکرر وقتی با جنس مذکر هستن .... این اتفاق می یفته ..... فقط به خاطر حضور جنس مذکر ... ! :n04:

یکی از دوستانم مدام این سوال و ازم میکنه که آیا در رابطه ای که با وجود اینکه هیچ ســـ..ک...سی صورت نگرفته

اگر کس جواب این مورد رو داره بگه .... این مورد خیلی شایع هست و یه احساس هست که خانم ها دارن فکر کنم تغیرات فیزیولوژیک هم پیدا می کنن ...

فقط خواهشا علمی جواب بدین چون خودم هم خیلی کنجکاو شدم

سعید سیستم
17-07-2016, 18:27
آقا من نمی دونم چرا تا سوال در مورد حاملگی مطرح میشه ذهن ها منحرف میشه !! :n23: خواهشا از نظر پزشکی و روانشناسی به این مسئله نگاه کنید .....

من مواردی رو دیدیم که خانم ها فکر می کنن بدون دلیل حامله شدن ... و به طور مکرر وقتی با جنس مذکر هستن .... این اتفاق می یفته ..... فقط به خاطر حضور جنس مذکر ... ! :n04:

اگر کس جواب این مورد رو داره بگه .... این مورد خیلی شایع هست و یه احساس هست که خانم ها دارن فکر کنم تغیرات فیزیولوژیک هم پیدا می کنن ...

این تاپیک مال 7 سال پیشه ولی میتونی از baby check استفاده کنن ببینن حامله شدن یا توهمه

M.R.S.
18-07-2016, 11:25

بدون ورود اسپرم به رحم،حاملگی نمیتونه اتفاق بیافته و این امر از نظر علمی غیر ممکن هست

Sent from my E5823 using Tapatalk