PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برنامه Corel Video Studio Pro X3

Setareh 2006
25-12-2010, 19:45
سی دی برنامه Corel Video Studio Pro X3 رو گرفتم . حجمش 611 مگ هست .
مشخصات کامپیوتر :
پنتیوم 4
ویندوز اکس پی سرویس پک 3
رم 512 مگ
سیستم 32
موقع نصب ارور میده و نصب نمیشه . وقتی روی ستاپ کلیک می کنم تا برنامه نصب بشه ، اول شروع می کنه به اکسترکت کردن فایل ها . برای اکسترکت مسیر پوشه رو برای اکسترکت مشخص می کنم بعد از اکسترکت کردن پنجره نصب باز میشه و لایسنس رو تائید و باکس مربوط به آپدیت رو هم uncheck کردم و مسیر پوشه رو برای نصب برنامه پوشه ای مجزا از پوشه اکسترکت تعیین کردم . بعد از شروع نصب بعد از مدتی ارور میده و نصب کامل انجام نمیشه.

سوال من اینه که آیا پوشه اکسترکت فایل ها باید با پوشه نصب یکی باشه ؟
آیا علت اینکه نصب بطور کامل انجام نمیشه اینه که من پوشه نصب رو مجزا از پوشه اکسترکت نعیین کردم ؟
اگر پاسخ منفیه ، لطفا بگید ایراد کار از کجاست ؟
اگر سریع پاسخ بدین ممنون میشم چون کارم خیلی فوریه .

ask_bl
25-12-2010, 20:13
آیا پوشه اکسترکت فایل ها باید با پوشه نصب یکی باشه ؟نه !شما فقط همون مسیری رو که مشخص کردین برای اکسترکت رو لازم دارین ،در حقیقت برای نصب برنامه از اون استفاده میشه .

اگر پاسخ منفیه ، لطفا بگید ایراد کار از کجاست ؟شما بهتره یه عکس از اروری که میده بذارین !

Setareh 2006
25-12-2010, 23:26
نه !شما فقط همون مسیری رو که مشخص کردین برای اکسترکت رو لازم دارین ،در حقیقت برای نصب برنامه از اون استفاده میشه .

شما بهتره یه عکس از اروری که میده بذارین !
ممنون از توجهت . تو همون مسیری که مشخص کردم برای اکسترکت وقتی برای نصب میگه پوشه اش رو مشخص کن توی اون مسیر پوشه ای که فایل اکسترکت توش ریخته شده نامش Corel Video Studio Pro X3 هست منتها یک underline هم به اسم اضافه شده . در واقع دو تا پوشه توی این مسیر هست که هر دو رو امتحان کردم و نتیجه نداد
این هم عکس ارور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
25-12-2010, 23:36
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 رو نصب کنین :

Setareh 2006
26-12-2010, 07:28
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 رو نصب کنین :

این حدود 50 مگ هست و با دایل آپ نمی تونم دانلود ش کنم . باید برم سی دی اش رو بگیرم
الان یکیار دیگه هم امتحان کردم و اینبار پوشه رو فقط Corel انتخاب کردم تا خودش مسیر رو تعیین کنه
تا این مرحله پیش رفت و نصب متوقف شد .
ظاهرا مشکل باید از همین Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 باشه که روی سیستمم نیست . باید برم سی دی اش رو بگیرم . امیدوارم با نصب این دیگه مشکلی در نصب برنامه Video Studio Pro پیش نیاد
راستی یک سوال رو که از اول می خواستم بپرسم و فراموش کردم اینه که وقتی روی ستاپ کلیک می کنم و شروع می کنه به اکسترکت فایل ، این مرحله خیلی کند پیش میره مشابه سرعت دانلود با اینترنت دایل اپ هست و یک درصد یک درصد پیش میره در صورتی که برنامه های دیگه رو که نصب می کنیم سرعت به این کندی نیست . آیا این برنامه سرعت اکسترکتش به همین کندی باید باشه یا مشکل از سی دی که گرفتم . در ضمن سی دی مال شرکت گردو هست . آیا این شرکت معتبریه ؟

ask_bl
26-12-2010, 22:40
این حدود 50 مگ هست و با دایل آپ نمی تونم دانلود ش کنم . باید برم سی دی اش رو بگیرم
حجمش 2.8MB ه !!

Setareh 2006
27-12-2010, 04:17
حجمش 2.8MB ه !!
نه این فایل اصلی نیست وقتی این رو دانلود می کنی تازه باید به اینترنت وصل بشی و شروع می کنه به دانلود فایل اصلی که حجمش حدود 50 مگ هست . رفتم فایل اصلی رو تهیه کردم و ریختم روی سیستم . بعد از نصب .Net Framework 3-5 SP1 بالاخره تونستم VideoStudio Pro X3 زو نصب کنم
آیا آموزش کار با VideoStudio Pro X3 رو میشه اینجا پیدا کرد ؟