PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Windows Explorer has stopped

babialex
25-12-2010, 00:09
من با این مشکل برخورد کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوز 7 ultimate ریختم که این مشکل رو باهاش داشتم پاکش کردم ویندوز 7 enterprise آخرین ورژن با تمام آپدیت هاش ریختم که بازم این مشکل وجود داره

بعضی از فولدرها و یا درایو هارو که باز میکنم این مشکل بوجود میاد و نمیدونم چه کنم !!!

این کارو هم انجام دادم فایده نداشت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ویندوز رو کامل آپدیت کردم بازم فایده نداره !!!

Mohammad King
25-12-2010, 09:46
سلام

مشابه مشکل شما:

ebicross
25-12-2010, 09:48
ویندوز شما مطمئنید نهاییه؟
گزینه ی Send Feedback برای محصولات Beta و RC مایکروسافت هست. حالا نمیدونم شاید Enterprise هم داشته باشه!

در هر صورت این مشکل میتونه از فایلهای FLV باشه. از آخرین ورژن K-Lite استفاده کنید و دیگر کدک ها رو حذف کنید:

babialex
25-12-2010, 19:21
گزینه ی Send Feedback برای محصولات Beta و RC مایکروسافت هست. حالا نمیدونم شاید Enterprise هم داشته باشه!

در هر صورت این مشکل میتونه از فایلهای FLV باشه. از آخرین ورژن K-Lite استفاده کنید و دیگر کدک ها رو حذف کنید:

اون عکسی که گذاشتم واسه خودم نیست اما مشابه همون پیغامه از تو اینترنت گذاشتم

ویندوز من Windows 7 Enterprise x86 Integrated December 2010 هستش با آخرین آپدیت ها

اتفاقا اکثرا توی فولدرهایی که فایل تصویری توش هست این اتفاق میافته اما من آخرین ورژن klite رو دارم

join me
25-12-2010, 23:15
شاید مشکل سخت افزاری داشته باشی ؟؟؟ با آپدیت کردن که مشکلت حل نشد حتما سخت افزار مشکل داره /

babialex
25-12-2010, 23:36
شاید مشکل سخت افزاری داشته باشی ؟؟؟ با آپدیت کردن که مشکلت حل نشد حتما سخت افزار مشکل داره /

فکر نمیکنم ! چون قبل از این ویندوز سون نصب بود و هیچ مشکلی نبود اما ویندوز عوض کردم دو بار این مشکل به وجود اومد ( یکی ویندوز ultimate و یکی enterprise )

babialex
28-12-2010, 16:19

دقیقا بعد از نصب کدک هایی که لینکشو گذاشتید این مشکل برطرف شد :11:

فایل های FLV که از یوتیوب و فیس بوک دانلود کرده بودم مشکل داشتن و با نصب کدک ها مشکل برطرف شد

ممنون از همه مخصوصا دوست عزیز ebicross

hoseini1370@gmail
13-01-2011, 07:46
دقیقا بعد از نصب کدک هایی که لینکشو گذاشتید این مشکل برطرف شد :11:

فایل های FLV که از یوتیوب و فیس بوک دانلود کرده بودم مشکل داشتن و با نصب کدک ها مشکل برطرف شد

ممنون از همه مخصوصا دوست عزیز ebicross

من هنوز این مشکل رو دارم که ویندوزم یه دفه میگه Windows Explorer has stopped و شروع به ری استارتش میکنه (البته نرم افزار Explorer ) و دوبار ه اجرا میشه که همه پنجره های موجود چیدمان فایل ها و... را به هم میرزه !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با کدک مشکل ندارم من با نرم افزار kmplayer مشکل دارم که متاسفانه وقتی فیلمی یا اهنگی باز میکنم نرم افزار قفل میشه و بعد از پند ثانیه دکمه هاش کار میکنه یعنی وقتی قفل کارش و انجام میده ولی بعذ از چند ثانیه ارور میده اوکی که میکنم بعد کاذ میکنه!!!!!
چه کنم؟

join me
13-01-2011, 14:43
تنظیمات رندر km plyer رو تو حالتی که تو عکس هست بزار اگر مشکلت حل نشد 100% مشکل از فایلی که میخوای پلی کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]