PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارور صفحه ابی و نقطه چین شدن صفحه مانیتور

Greedy
24-12-2010, 18:35
سلام
برادر من پارسال کامپیوتری خرید که تا امروز ازش استفاده نکرده بود امروز اوردش که براش ویندوز و نرم افزار و اینا نصب کنم اولین چیزی که با روشن کردن کامپیوتر دیدم این بود که صفحه نقطه چین بود یعنی قبل از این که ویندوز بیاد بالا تو هر صفحه نقطه چین های رنگی بود انگار که با خودکار روی صفحه مانیتور رو نقطه چین کرده باشن با مداد رنگی ولی وقتی وارد محیط ویندوز میشی این مشکل نیست اینم عکسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکل بعدی این بود که من اومدم ویندوز سون نصب کنم تا صد درصد هم رفت بعد که ریست شد میخواست ویندوز بیاد بالا که بقیه مراحل نصب بیاره رو همون مرحله بالا اومدن ویندوز که 4 تا مربع رنگی میاد و پررنگ میشه اونجا ریست میکنه بعد رفتم تو تنظیمات بایوس فرکانس رم که رو auto بود گذاشتم رو 800 مشکل حل شد و ویندوز نصب شد و اومد بالا به محض اینکه وارد محیط ویندوز شدم اومدم یه کلیک راست کنم ارور صفحه ابی داد و ریست شد دوباره اومد بالا ویندوز این پیغام داد :
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 1a
BCP1: 00041790
BCP2: C080208E
BCP3: 0000FFFF
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\122410-22464-01.dmp
C:\Users\Mojtaba\AppData\Local\Temp\WER-29905-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

بعد نرم افزارا رو نصب کردم و power dvd اجرا کردم باز ارور صفحه ابی داد

میخواستم ببینم این 2 مشکل از چیه و چجوری میشه حل کرد ؟
اینم عکس از تب های cpu-z:

یه مشکل کوچیک دیگه هم اینکه این ایکن صدا تو system tray هم ثابت میمونه الان صدا رو من تا اخر زیاد کردم ولی همانطور که تو تصویر میبینید و ایکن بلندگو نشون میده صدا در پایین ترین حده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

afceaglee2013
24-12-2010, 21:29
دستورالعمل ها :
آدرس صفحه برای فرستادن موارد ذکر شده در دستورالعمل ها :

ترجمه بخش اول دستورالعمل ها

Greedy
25-12-2010, 09:34
چیزی متوجه نشدم عزیز :دی
کسی دیگه نمیتونه راهنمایی کنه ؟

afceaglee2013
25-12-2010, 16:58
:31::46: یه فرومی هست که اونجا میتونی این مشکلتو بگب و به صورت تخصصی کمکت کنن .. ویندوز در هر ارور صفحه آبی یه سری فایل میسازه که این فایل ها میتونن در مشخص شدن مشکلت کمک کنن .. د اون سایت ابزاری هست که اطلاعات رو از سیستم شما جمع میکنه و در پوشه ای ذخیره میکنه . بعد شما این پوشه رو همراه با مشخصات سیستمتون و توضیحاتی در باره ی مشکل میفرذستید براشون و اونا بعد از بررسی مشخصات ارسالی نتیجه رو به شما اعلام میکنن .. سایت انگلیسیه که تر جمه دستوراعمل ها در تایپیک زیر اومده ..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Greedy
25-12-2010, 18:20
دردسر داره دیگه ارور صفحه ابی مربوط به 3-4 چیز بیشتر نمیشه
در هر صورت من با رم خودم تست کردم رمم و گذاشتم به جای رم خودش نقطه چین ها به کل رفت و ارور صفحه ابی هم نداد دیگه باز رم خودشو گذاشتم نقطه چین ها باز اومد و ارور صفحه ابی هم بعد چند دقیقه داد
بعد رم اونو به جای رم خودم تو کامپیوتر گذاشتم برای منم موقع بالا اومدن ویندوز نقطه چین شد و ارور صفحه ابی داد و خاموش شد
با این تفاسیر رم به کل خرابه دیگه ؟

Alireza-Khan
25-12-2010, 19:28
:13: چي شد الان ؟

Greedy
26-12-2010, 15:35
:13: چي شد الان ؟
کلاغ به خونش نرسید:دی

joe_satriani
27-12-2010, 21:52
با سلام
دوست عزيز شما اون رم هايي كه به نظرت ميرسه خراب هستن رو روي سيستم ديگه هم امتحان كن ببين بازم همين مشكل هست يا خير؟
شايد سازگاريشون رو با سيستم الان كه داري ديگه از دست دادن

موفق باشيد.

Greedy
27-12-2010, 21:54
با سلام
دوست عزيز شما اون رم هايي كه به نظرت ميرسه خراب هستن رو روي سيستم ديگه هم امتحان كن ببين بازم همين مشكل هست يا خير؟
شايد سازگاريشون رو با سيستم الان كه داري ديگه از دست دادن

موفق باشيد.
سلام عزیز
امتحان کردم :
در هر صورت من با رم خودم تست کردم رمم و گذاشتم به جای رم خودش نقطه چین ها به کل رفت و ارور صفحه ابی هم نداد دیگه باز رم خودشو گذاشتم نقطه چین ها باز اومد و ارور صفحه ابی هم بعد چند دقیقه داد
بعد رم اونو به جای رم خودم تو کامپیوتر گذاشتم برای منم موقع بالا اومدن ویندوز نقطه چین شد و ارور صفحه ابی داد و خاموش شد

joe_satriani
27-12-2010, 22:00
سلام عزیز
امتحان کردم :

با سلام
به احتمال 99 درصد آره
حالا واسه اطمينان بازم شما با سيستم هاي ديگه هم اگه داريد امتحان كنيد
اگه نه كه ديگه رم رو عوض كنيد
چون مشكل فقط و فقط از همون ناشي ميشه

موفق باشيد.

Greedy
28-12-2010, 09:24
با سلام
به احتمال 99 درصد آره
حالا واسه اطمينان بازم شما با سيستم هاي ديگه هم اگه داريد امتحان كنيد
اگه نه كه ديگه رم رو عوض كنيد
چون مشكل فقط و فقط از همون ناشي ميشه

موفق باشيد.
نه دیگه سیستمی ندارم تست کنم خودم هم به بقین رسیدم که رم خرابه چون اون نقطه چین ها فقط روی رم خراب نشون داده میشه مگر نه رم سالم اونا رو نشون نمیده
ممنون از راهنماییت