PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوری بر روی لپ تاب 7 ویندوز xp نصب کنیم ؟

irani1
23-12-2010, 20:05
با سلام خدمت اساتید محترم . دوستان تازگیها یک لپ تاپ ایسر خریدم که رووش ویندوز 7 نصب بود . اکثر نرم افزار هایی ام که مورد نیازم هست با 7 جور در نمیاد و باید با xp باهاشون کار کنم . حالا میخواستم بدونم چه طوری بدون داشتن درایور کارت گرافیک و صدا میتونم 7 رو حذف کنم و روی لپ تاپم xp نصب کنم ؟ من با pc زیاد ویندوز عوض کردم , ولی چون همراه لپ تاپ درایور صدا و گرافیک نیست نمیدونم اگه xp رو جایگزین 7 کنم چی میشه . لطفا راهنمایی کنید . با تشکر .

biostar
24-12-2010, 13:28
بهترین کار این هست که از ویندوز 7 استفاده کنید و برای نرم افزار هایی که در ویندوز 7 دچار مشکل هستند هم یا باید از سری جدید نرم افزار ها استفاده کنید یا اینکه

توسط یک Virtual machine ویندوز XP را ران کنید
مثل virtual BOX از اوراکل و یا VM Ware

ویا این که از XP MODE خود شرکت ماکروسافت استفاده کنید.

اینجوری هم از ویندوز 7 لذت می برید و هم از XP

geysar
28-12-2010, 19:04
بغیراینا چه راه های دیگه ای هم وجود داره؟

biostar
29-12-2010, 10:50
راه حل دیگه این هست که برید و در تاپیک آموزش های انجمن لپتاپ و طریقه ی نصب ویندوز XP بر روی ویندوز ویستا و یا سون رو مطالعه کنید !

geysar
30-12-2010, 12:25
Virtual machineمن هرچه کردم نتوانستم با این نرم افزارها نصب کنم اگه اموزش در سایت هست لینک شو بدید(همین Virtual machineرا میگم ) هرچه گشتم پیداش نکردم

H@mid-Vista
30-12-2010, 16:00
اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته سی پی یوی شما باید قابلیت مجازی سازی داشته باشه

geysar
08-01-2011, 11:59
من رفتم سایت مایکروسافت که اینارا دانلود کنم ولی مثل اینکه برای ویندوز hpمیگه که نمی تونی دانلود کنی باید یه چیزایی دیگری رادانلود کنم که منم اینکاررا کردم ولی هنگام ابدیت ویندوز میگه شماباید ساکن امریکاو یا ژاپن و...باشید حالا چیکار کنم ؟

magnetali
08-01-2011, 12:11
برنامه به درد نخور مایکروسافت را فراموش کنید! پیشنهاد من vitrualbox هست. رایگان، سریع، قدرتمند و بدون محدودیت! محصول شرکت sun هست و چون ایران را تحریم کرده از این لینک دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهندس مهدي
11-01-2011, 22:02
یه مجموعه نرم افزاری هست شامل کلیه درایورهای سخت افزارهای لپ تاپ و دسکتاپ اونو بخر.