PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Share کردن کانکشن روی وایرلس

*Ali*
23-12-2010, 13:47
سلام
بنده یه لپتاپ دارم که مجهز به وایرلس هست . و یه خط اتصال با سیم به ADSL
میخوام با لپتاپ به ADSL متصل بشم و بعد کانکشن اینترنت رو روی وایرلس Share کنم تا با گوشیم هم بتونم بهش وصل بشم . کسی میدونه برای این منظور چه کاری باید بکنم ؟ :20:

Pami
23-12-2010, 14:20
سلام
شما اول باید تنظیمات مودم رو روی کانکشن PPPOE تنظیم کنید و Username Password خودتون و بقیه تنظیمات رو داخل مودم وارد کنید .
البته بهتره قبلش از شرکت سرویس دهنده خودتون سوال کنید که روی پورت شما این قابلیت رو نبسته باشن ، چون جدیدا مثل مرکز مخابراتی ما این قابلیت پولی شده و مثل سابق نمیشه اینترنت رو Share کرد .

شما با وارد کردن آی پی 192.168.1.1 در فایرفاکس یا غیره میتونید وارد تنظیمات مودم بشید ، از اونجا تنظیمات اتصال رو تغییر بدید

WhiteCrow
23-12-2010, 15:09
حاج علی ! واسه ی اینکار شما زحمت میکشی و میری یه اکسس پوینت میخری ! و با خیال راحت با هر وسیلهی وایرلسی به اینترنت وصل میشی ...
سوال فنی داشتی تو یاهو اطلاع بده بهم ...

H@mid-Vista
23-12-2010, 17:34
استفاده از كارت وایرلس نوت بوك به عنوان اكسس پوینت خیلی مرسوم نیست.
باید بری یك مودم وایرلس بگیری كه الان هم قیمتش به شدت افت كرده و در حد 35 تا 38 تومنه
در واقع یك روتر+مودم ای دی اس ال+اكسس پوینت با هم هست كه معروف هست در بازار به مودم وایرلس

*Ali*
23-12-2010, 18:41
ممنون از همه دوستان
از نرم افزار Connectify استفاده کردم و جواب داد سرعتش هم به نسبت اینکه از کارت لپ تاپه بدک نیست ... به هر حال کار هرکی اکسس پوینت خواهد جور پولش را کشد:31:

a6l3i
23-12-2010, 22:47
سلام
این هم تاپیک جامع ، واسه مابقی سوالات :46:

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا حق . . .