PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايرانسل بسته‌هاي افزايشي حجيم GPRS عرضه كرد

Mohsen-6120
22-12-2010, 21:48
گروه خبری GSM:ايرانسل از عرضه بسته‌هاي افزايشي حجيم 200 و 800 مگابايتي و 2 و نيم گيگابايتي اينترنت همراه (GPRS) با قابليت كاهش هزينه‌هاي استفاده از اين سرويس تا 99درصد، به تمامي مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي و اعتباري خود خبر داد.
به گزارش روابط عمومي ايرانسل، بسته 200 مگابايتي با اعتبار زماني استفاده يك روز با بهاي 10هزار ريال، بسته 800مگابايتي 7 روزه با بهاي 40هزار ريال و بسته 2 و نيم گيگابايتي 30 روزه با بهاي 100 هزار ريال از طريق شماره گيري كد دستوري #1*7*3*140* براي مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري و #2*7*3*130* براي مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي قابل فعال سازي است، ضمن آنكه كدهاي دستوري فعال سازي هر بسته با ارسال يك پيام كوتاه بدون متن به شماره 8220 نيز قابل دريافت مي‌باشند.
بهاي خريد هر بسته از اعتبار موجود در سيم‌كارت مشتركين اعتباري كسر و به صورتحساب مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي افزوده مي‌شود.
براساس اين گزارش، در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بسته افزایشی جدید اقدام نماید، می تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. البته حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها 90 روز تعيين شده است.
مشتركين سيم‌كارت‌هاي اعتباري با شماره‌گيري كد دستوري #1*3*7*3*140* و مشتركين سيم‌كارت‌هاي دائمي با شماره‌گيري كد دستوري #1*3*7*3*130* ميتوانند از وضعيت حساب بسته افزايشي GPRS خويش باخبر شوند.
اطلاعات بيشتر در خصوص بسته‌هاي افزايشي و ساير خدمات ايرانسل در پايگاه اينترنتي اين شركت به نشاني irancell.ir قرار گرفته است.

Immunology
22-12-2010, 22:21
همچین گفتی حجیم دلم خوش شد:(

mra53
06-01-2011, 04:19
بازم دست ایرانسل درد نکنه بازم بهتر از اون یکیه

moslem-visual
08-01-2011, 00:28
با این حساب آقایون دانلودر دیگه شبها نیاز نیست زحمت بیدار موندن برای در آواردن پدر شبکه رو بکشن!
ای ایرانسل... دهنت سرویس - رسما :دی

4870x2
08-01-2011, 01:00
معلوم نیست تو این مدت نا محدود بودن چه بلایی اوردن سرشون: دی
احتمالا اندازه یه 3G از ایرانسل دانلود کردن:دی

hoomi_gta
08-01-2011, 08:51
همین 2.5 گیگ هم خوبه! من که اینترنت پی سی و موبایلم از همین 2.5 گیگه کفاف هم میده!

naser_2006
08-01-2011, 14:41
همین 2.5 گیگ هم خوبه! من که اینترنت پی سی و موبایلم از همین 2.5 گیگه کفاف هم میده!
برای ما ک اصلا کفاف نمیده
همین بسته 200 مگ رو می خریم تو 2 روز کلا تموم میشه حتی نمی تونی دانلود کنی

من فقط تو نت می چرخم حداکثرش 20 مگ دانلود دارم

در ضمن یه اسی یا اطلاعی نمیدن که بستت تموم شده اگه بازم وصل شی از اعتبارت کم میشه(ما هر بار بسته رو فعال کردیم برای ما 2000 تومن آب خورد)
کلا ایرانسل در حال حاضی اصلا به صرفه نیست

actros 1843
15-02-2011, 20:46
من استفاده کردم جایی که ادگ ساپورت نمیکنه این هم سرعت اش خوب نیست .

بعد همش قطعی وصلی داره مثل دیال آپ در کل خوب نیست.:13:

Help118
12-05-2011, 01:20
حذف گردد...

Hadi King
12-05-2011, 13:16
این بسته ها دقیقا فلسفش چیه؟ وقتی بدون خرید این بسته کانکت میشه چه نیازی داره؟ کامل توضیح دهید!

سلام موقعی که بسته فعال کنی تا اون مدت معیــن هیچ پولی ازت کم نمیشـه و با خیال راحـت مشغول مبشی !
ولی اگه بسته فعال نکنی همینجوری فعال بشی پول ازت کم میکنــه .
عکس زیر رو نگاه کن با پرداخت اون قیمت نوع بسته رو میتونی بخری و اونروز رو فعال بشی بدون کم شدن پول !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید!:40:

Help118
12-05-2011, 15:06
حذف گردد....

Hadi King
12-05-2011, 15:10
مگه با اینترنت موبایل هم میشه یه همچی حجمی ردو بدل کرد؟ 2.5 گیگ؟ مگه کیفیت اینترنتشون اینقده بالاست؟
10 تومن میــدی و بسته 30 روزه برات فعال میشــه و 2.5 گیگ میتونی دانلـود کنـــی تو این 30 روز !
موفق باشید!:40:

SAMCRO
12-05-2011, 15:31
اوولاش خیلی خوب بود ... من روزی 400 500 مگو راحت دانلود می کردم ..

Help118
13-05-2011, 16:01
حذف گردد...

900913
04-06-2011, 13:19
نکته : ایرانسل محدودیت حجمی داره و محدودیت زمانی ولی همراه اول فقط محدودیت زمانی
کیفیت همراه اول رو تست نکردم ولی ایرانسل به 20 کیلو بایت میرسه ولی قطعی زیاد داره.

بد تر از همه موقع اتمام بسته بدون اخطار شروع میکنه اعتبار اصلی سیمکارت رو میخوره!
بدتر از اون موقعی که به آخر اعتبار بسته رسیدید بدون اینکه بسته تموم بشه میره از حساب اصلی میخوره در صورتی که بسته هنوز اعتبار و شارژ داره!! این کلاه برداریه دیگه!! محدودیت حجمی که میده تازه به جای کم کردن 200 ریال میره 20000 ریال کم میکنه!

با خرید شارژ شگفت انگیز هم نمیشه بسته افزایشی ثبت کرد و اینو هیچ کجا اعلام نکرده! خیلی بده. لااقل مبلغ اصلی رو ثبت کنه.

اعتبار هدیه با خرید شارژهای رمز دار رو هم دیگه به کاربرا نمیده در صورتی که توی سایتش نوشته با هر دو هزار تومان اینقدر هدیه میده (200 تومان ظاهرا)

با پشتیبانیش هم تماس میگیری باید کلی شارژت بسوزه پشت خط بمونی و اخرش هم قطع بشه!!!!!!!

از همه مهم تر وقتی از gprs اون برای کامپیوتر استفاده میکنی و درخواستهات زیاد باشه هنگ میکنه! یا بدون دلیل چند بار در ساعت قطع میشه در صورتی که هیچ مشکلی نیست از نظر سخت افزار. از نظر آنتن . همون لحظه دوباره میتونی کانکت بشی. این خیلی بده برای وقتی که دانلودهات رو زمانبندی کردی و اتوماتیک میخواد دانلود بشه.

بعضی از سایتهای مهم رو هم باز نمیکنه! مثلا سایت فایر فاکس و افزونه هاش رو باز نمیکنه نمیشه به روز رسانی کرد. همین ماه پیش هم تست کردم یاهو و یمیل رو باز میکرد ولی نیمشد ایمیل چک کرد!

مسنجر هم به زور باز میکنه و کسی رو هم نمیشه اد کرد.

همون محدودیت حجمی رو که گفته اعتبار میده یه موقع نصفش رو میده یه موقع همش رو!

من سرعت تا 20 کیلو بایت در ثانیه برای ایرانسل رو تایید میکنم. روزها شانس بیاری به 7 یا 8 میرسه ولی سحر و اول صبح سرعت 20 رو میتونی بگیری. بعضی وقتها ساعت 3 نصف شب سرعت به 25 هم ممکنه برسه ولی از این بالاتر نمیره!

البته از نظر صرفه خیلی بهتر از adsl هست که 24 تومان میگیرین ماهیانه با سرعت 128 کیلو بیت که در واقع میشه 16 کیلو بایت در ثانیه و محدودیت حجمی یک گیگابایت و تازه برای شبها هم نصف قیمت پول میگیرن(شبها باید رایگان باشه)
adsl هم ما گرفتیم قطعی داشت زیاد. تازه adsl نمیدونم 5 درصد مالیات خود شرکت میگیره علاوه بر اون مبلغ و ماهی 3 تومان هم روی قبض تلفن آبونمان میاد!

واقعا متاسفم به حال خودمون که اینجوری میخواهیم پیشرفت کنیم و از جهان سومی چهارمی در بیاییم!!!!!!!!!!!