PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشی برای گیر کردن پنجره ها در گوشه های صفحه در ویندور 7

SA.JJ.AD
22-12-2010, 20:12
سلام دوستان

یه سوالی داشتم راجع به ویندوز سون اونم اینکه برنامه ای یا روشی هست که مثله یه برنامه ای مربوط به کارتهای گرافیکی انویدیا بود که تو ویندوز xp ازش استفاده میکردم و بعد از فعال کردن یه قابلیتش هر پنجره ای رو تو محیط دسکتاپ رو به گوشه ی دستکتاپ که میبردم اتوماتیک پنجره رو تو گوشه دسکتاپ گیر میکرد و باعث میشد خیلی منظم شه ترتیب پنجره ها اما این تو سون نصب نمیشه و الان روشی نرم افزاری چیزی هست که این قابلیتو یعنی گیر کردن پنجره ها به گوشه های محیط دسکتاپ اضافه کنه ؟

اگه بازم متوجه نشدید باید عرض کنم که مثلا من یه پنجره رو میکشیدم و میبردم کنار صفحه . حتی وقتی نصفش هم از دسکتاپ رد میشد ولی بعد از رها کردن کلیک چپ موس سریع میومد میچسبید به گوشه همون قسمت و خیلی منظم میشد

امیدوارم منظورمو فهمیده باشد :31:خیلی ممنون:11:

Amir Varasteh
22-12-2010, 22:49
سلام.

الان این امکان توی ویندوز 7 هست.

شما اون بالای پنجره رو بگیر و ببر سمت راست صفحه تا جایی که موس به آخر صفحه برسه.بعد دور موس یه چیز گرد میاد.بعد که موس رو ول کنی پنجره میچسبه به بقل صفحه.

SA.JJ.AD
23-12-2010, 00:10
سلام.

الان این امکان توی ویندوز 7 هست.

شما اون بالای پنجره رو بگیر و ببر سمت راست صفحه تا جایی که موس به آخر صفحه برسه.بعد دور موس یه چیز گرد میاد.بعد که موس رو ول کنی پنجره میچسبه به بقل صفحه.

نه دوست عزیز منظورم این نیست :38:این که پنجره رو کش میاره و تغییر اندازه میده !!! اونی که من میگم اصلا سایز پنجره رو تغییر نمیده و فقط باعث میشه پنجره ها از محیط دسکتاپ اونور تر میره عین اهن ربا میچسبن به گوشه های تصویر و فرقی نمیکنه گوشه راست باشه یا وسط یا چپو ...

SA.JJ.AD
24-12-2010, 07:12
هیشکی هیچی بلد نیست ؟:39:

من که خیلی واضح و کامل توضیح دادم :39:

ebicross
24-12-2010, 08:40
از این استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امکانات بسیار زیادی داره و فکر میکنم نیاز شما رو رفع کنه.

SA.JJ.AD
24-12-2010, 10:16
از این استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامکانات بسیار زیادی داره و فکر میکنم نیاز شما رو رفع کنه.

ممنون . چیزه جالبی بود اما اون قابلیت رو که من میخوام نداشت !

تقریبا همه ی امکاناتش بدون نیاز بهش تو ویندوز سون فراهم شده !!

.
اونی که من تو پست های بالایی توضیح دادم رو اگه خوب مطالعه کرده باشین متوجه ش میشین ...

یه نرم افزاره مربوط به کارتهای گرافیکی انویدیا بود که راحت این امکانو فراهم میکرد که متاسفانه تو ویندوز 7 نصب نمیشه !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان با توجه به توضیحاتی که دادم نرم افزار دیگه ای مخصوص اینکار نیست ؟ یا مثلا روشی یا تنظیماتی نیست که خود ویندوز سون این قابلیت رو فراهم کنه ؟!

SA.JJ.AD
25-12-2010, 18:10
?!?:41:این همه روش و نرم افزار تو دنیا هست هیچکدوم کاره به این راحتی رو نمیتونن برا ادم انجام بدن ؟!:41:!کسی چیزی سراغ داره لطفا بگه !!:41:

SA.JJ.AD
27-12-2010, 06:49
سلام دوستان

یه سوالی داشتم راجع به ویندوز سون اونم اینکه برنامه ای یا روشی هست که مثله یه برنامه ای مربوط به کارتهای گرافیکی انویدیا بود که تو ویندوز xp ازش استفاده میکردم و بعد از فعال کردن یه قابلیتش هر پنجره ای رو تو محیط دسکتاپ رو به گوشه ی دستکتاپ که میبردم اتوماتیک پنجره رو تو گوشه دسکتاپ گیر میکرد و باعث میشد خیلی منظم شه ترتیب پنجره ها اما این تو سون نصب نمیشه و الان روشی نرم افزاری چیزی هست که این قابلیتو یعنی گیر کردن پنجره ها به گوشه های محیط دسکتاپ اضافه کنه ؟

اگه بازم متوجه نشدید باید عرض کنم که مثلا من یه پنجره رو میکشیدم و میبردم کنار صفحه . حتی وقتی نصفش هم از دسکتاپ رد میشد ولی بعد از رها کردن کلیک چپ موس سریع میومد میچسبید به گوشه همون قسمت و خیلی منظم میشد

امیدوارم منظورمو فهمیده باشد :31:خیلی ممنون:11:

؟!؟!؟!هیشکی نیست کمک کنه ؟:41::41:؟؟:13:

SA.JJ.AD
29-12-2010, 05:21
ممنون . چیزه جالبی بود اما اون قابلیت رو که من میخوام نداشت !

تقریبا همه ی امکاناتش بدون نیاز بهش تو ویندوز سون فراهم شده !!

.
اونی که من تو پست های بالایی توضیح دادم رو اگه خوب مطالعه کرده باشین متوجه ش میشین ...

یه نرم افزاره مربوط به کارتهای گرافیکی انویدیا بود که راحت این امکانو فراهم میکرد که متاسفانه تو ویندوز 7 نصب نمیشه !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان با توجه به توضیحاتی که دادم نرم افزار دیگه ای مخصوص اینکار نیست ؟ یا مثلا روشی یا تنظیماتی نیست که خود ویندوز سون این قابلیت رو فراهم کنه ؟!

کمک کنید لطفا :41::41: