PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با kingstone DVR-808

kortol
20-12-2010, 17:59
سلام به شما دوستان ....من به یه مشکل جدی برخورد کردم....یه دستگاه Voice Recorder از یکی از دوستام گرفتم برای انجام یه سری کار ( باید به چند تا همایش و سخنرانی می رفتم )
وقتی که فایل ها و صداهای مورد نظرم رو از داخل این وسیله برداشت کردم( بدبختانه بد از کپی کردن وسیله رو با سیستم فرمت کردم ) از اون موقع به بعد دیگه روشن نمیشه ....یعنی روشن میشه و welcome میاد اما همون جا گیر می کنه ....

مدلش دقیقش اینه :
kingstone DVR-808 ...2GiG ..

چون مال امانت هستش خیلی نگرانم کرده که ایراد جدی پیدا کرده باشه ...قبل از زدن این تاپیک یه سرچی توی این انجمن و کل اینترنت کردم ....گویا اگه درایور این وسیله باشه میشه دوبارهFrimeware این MP3 پلیر رو بروز کرد منتها من هرچی گشتم پیدا نکردم از دوستم هم پرسیدم گفت که موقع خرید هیچ سی دی همراهش نبوده ....

به این سایت ها هم سر زدم ولی درایوری نبود ..با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفت باید بفرستیدش اینجا تا براتو دستگاه رو بروز کنیم که با توجه به اورژانسی بودن موقعیت من نمیشه ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از دوستانی که اینجا فعالیت دارن خواهش می کنم یه کمکی به من بکنن ...چون دوستم( همکلاسیم ) وسیله اش رو میخواد ( دختر هم هست بد بختانه ... مال برادرش بوده !!!!:41::18: ) ...
درایورش رو هم لینک دانلود بدیدممنون می شم...:10:

peaceful1
20-12-2010, 18:28
هر چی گشتم پیدا نشد حتی تو سرچ ملی چین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
متاسفم که بگم راه سریع و مطمئن به ذهنم نمیرسه بهترین این هست که به شرکت زنگ بزنی التماس کنی لینک دانلود رو برات ایمیل کنه و بگی هر چقدر بشه هزینه رو اینترنتی پرداخت میکنی(احتمالاپولی نمیگیرند) تازه یه بار برای یکی درایورش بود از همین سایت لینک دادم ریخت دیگه روشن نشد.
ولی راه مطمئنی رو میتونم پیشنهاد بدم زنگ بزن به شرکت بگو هزینi تعمیر چقدر میشه اگه دیدی زیاد نمیشه با پست پیشتاز بفرست و هزینه پست رو برای ارسال مجدد هم پرداخت کن.
فکر نکنم این پلیر قیمت زیادی داشته باشه و فکر نکنم خودت بتونی درستش کنی.

sastwhc
21-12-2010, 09:17
سلام به شما دوستان ....من به یه مشکل جدی برخورد کردم....یه دستگاه Voice Recorder از یکی از دوستام گرفتم برای انجام یه سری کار ( باید به چند تا همایش و سخنرانی می رفتم )
وقتی که فایل ها و صداهای مورد نظرم رو از داخل این وسیله برداشت کردم( بدبختانه بد از کپی کردن وسیله رو با سیستم فرمت کردم ) از اون موقع به بعد دیگه روشن نمیشه ....یعنی روشن میشه و welcome میاد اما همون جا گیر می کنه ....

مدلش دقیقش اینه :
kingstone DVR-808 ...2GiG ..

چون مال امانت هستش خیلی نگرانم کرده که ایراد جدی پیدا کرده باشه ...قبل از زدن این تاپیک یه سرچی توی این انجمن و کل اینترنت کردم ....گویا اگه درایور این وسیله باشه میشه دوبارهFrimeware این MP3 پلیر رو بروز کرد منتها من هرچی گشتم پیدا نکردم از دوستم هم پرسیدم گفت که موقع خرید هیچ سی دی همراهش نبوده ....

به این سایت ها هم سر زدم ولی درایوری نبود ..با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفت باید بفرستیدش اینجا تا براتو دستگاه رو بروز کنیم که با توجه به اورژانسی بودن موقعیت من نمیشه ....

از دوستانی که اینجا فعالیت دارن خواهش می کنم یه کمکی به من بکنن ...چون دوستم( همکلاسیم ) وسیله اش رو میخواد ( دختر هم هست بد بختانه ... مال برادرش بوده !!!!:41::18: ) ...
درایورش رو هم لینک دانلود بدیدممنون می شم...:10:

با getdataback امتحان کن ببین میتونی اطلاعات رو برگردونی

منم نتونستن فریم ویر قابل اعتماد پیدا کنم
شاید بقول دوستمون بهترین راه اینه که بگی با پرداخت هزینه برای فریم ویر رو پیشتاز کنند

kortol
24-12-2010, 11:03
ممنون از شما دوستانی که جواب دادید و منو راهنمای کردید.... متاسفانه با نمایندگی تماس گرفتم و گفتند که باید دستگاه رو به همراه کارت گارانتی و ذکر مشکل براشون بفرستم ( اون طرف گفت که مشکل لو در ) پیدا کرده و باید دباره فایل هاش ریخته بشه و گفت که 30 مگابایت هستش و نمی تونه لینک بده !!!!!

کسی نمی تونه این لودر ها رو برای ما پیدا کنه .... همین الانشم طرف ( مالک این وسیله ) دیگه جواب اسمس هام رو نمی ده .... موندم با پشیمانی و گناه ناکرده ...

( نتیجه اخلاقی : چیزی رو به امانت نگیرید اگه گرفتید مثل جونتون ازش مراقبت کنید )

peaceful1
24-12-2010, 11:13
نتیجه اخلاقی: هیچ وقت چیز تقلبی و بازار مشترک از کسی به امانت نگیر. حالا اگه خوبه رو هم گرفتی ازش درست نگه داری کن.
ببین این کینگستون نیست روش نوشته ولی نیست اگه بود جایی باید اثری ازش باشه اگه بود باید حد اقل تو یکی از سایت های منطقه ایی این برند باشه . مشکله اصلی همینه.
سه پیشنهاد میدم:
1)تو دیگه کارت بیخ پیدا کرده برو با طرف صحبت کن و موضوع رو راست حسینیش بگو بگو با هزینه خودم برات درست میکنم. بعد همونطور که قبلا گفتم با پست پیشتاز بفرست تعمیر کل فراید حد اکثر 10-14 روز میشه.
2)احتمالا این پلیر باید ارزون باشه(حتما هست) برو بگرد پیداش کن(دیگه اراک تهران نیست که هزار جا بگردی) فکر کنم همون ورودی شهر از سمت فرمهین بورس لوازم خونگی بود درسته؟! چند تا هم بیشتر نیستند. خوب اگه 30-40 تومن باشه یه دونه نو براش بخر سر فرصت مال اون رو درست کن خودت استفاده کن.
3)اگه میتونی راضیشون کنی بگو ایمل کنند بعد برو کافی نت دانلود کن التماس کن حتما جواب میده. برو تریپ هندی بزن پشت تلفن اشک طرف رو دربیار.... بگو آقا همه مدل ها رو تو سایت گذاشتی غیر این خوب این رو هم بزار دیگه نامرد!!
راستی خوب شد اون سردر خمپاره بود چی بود اسمش کنار بیمارستان برداشتنش خیلی ضایع بود.:31: