PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کامل ویندوز XP

Turk Oghlan
20-12-2010, 11:00
سلام
من با سون بالا اومدم و فایل هاشو پاک کردم،ولی وقتی سیستم رو روشن می کنم،هنوز اون آپشن انتخاب وین مونده.فایل های سیستم هم از درایو مربوط به XP پاک نمیشه.راهمنایی می کنین دوستان؟

Turk Oghlan
22-12-2010, 12:34
کسی وارد نیس ؟!

Dew Drop
22-12-2010, 21:12
سلام
اگه منظورتون حذف xp ,که با حذف فایلها نمی شه این کار رو کرد.مگه اینکه بخواید درایوش رو فرمت کنید که حذف بشه.
که برای اونم احتمال اینکه سون هم بالا نیاد هست ولی میتونید از نرم افزار Easy BCD برای اصلاح منوی بوت استفاده کنید یا
این کار رو هم میتونید بکنید رو ایکون computer کلیک راست کنید و properties بعد advance system setting بعد setting قسمت
start up and recovery رو بزنید.اونجا تیک گزینه هایی که جلوشون زمان داره رو بردارید و apply کنید و ok.

Turk Oghlan
23-12-2010, 00:07
ممنون از پاسخ ها،ولی من یادم می اومد یه راهی هم از طریق msconfig (از run) دیده بودم.در اون مورد اطلاعاتی دارین؟

Dew Drop
23-12-2010, 13:01
برای این کار تو search قسمت start بنویسید msconfig برید به سربرگ Boot تو این قسمت می تونید اگه آپشن xp بود,
اون رو delete کنید و apply کنید و ok.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Turk Oghlan
06-02-2011, 01:14
من از Advanced system setting تیک قسمت های زمان دار را برداشتم،الان خودش اتومات وین 7 رو انتخاب می کنه،ولی هنوز آپشن xp کامل حذف نشده(وقتی سیستم بالا میاد)تو msconfig هم آپشن xp نبود...

ebicross
06-02-2011, 09:54
از همون Easybcd که _Sharifdorsa گفت استفاده کنید.
میتونید از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای حذف کامل خود ویندوز هم درایوش رو فرمت کنید.