PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریزش موی شدید

ferdfe
19-12-2010, 23:12
سلام دوستان ریزش شدید مو دارم به حدی که موهام خیلی بلند بود به خاطر همین رفتم کوتاهش کردم ولی فایده نداشت
امروز رفتم متخصص پوست کپسول langzeit Vitamin c به همراه قطره ماینوکسیدیل به هم تجویز کرد همین طور شامپو سنیره که گفتم از این می زدم بیشتر ریخت که گفت گزنه بگیرم

حال به نظر شما چیکار کنم همین ها موثره یا نه !!!!

Old_Chater
19-12-2010, 23:51
به نظرم فلوتامید و فناستراید 5 میلی بیشتر کمکتون میکنه
البته یه ذره حالت عقیمی میاره
اگه براتون سخت نباشه...

T I G E R
20-12-2010, 17:30
به نظرم فلوتامید و فناستراید 5 میلی بیشتر کمکتون میکنه
البته یه ذره حالت عقیمی میاره
اگه براتون سخت نباشه...
اخه چرا بدون دانش کافی ، تجویز اشتباه میکنید
قرص فیناستراید 5 میلی گرم صرفا برای بیماران مبتلا به سرطان پروستات توصیه میشه نه برای کسانی که ریزش مو دارند
صرفا قرص فیناستراید 1 میلی گرم برای ریزش مو تجویز میشه
قرص 5 میلی گرم عوارض عقیم کنندگی داره ولی قرص 1 میلی گرم عارضه خاصی نداره و صرفا تا زمان مصرف قرص 2/5 درصد میل جنسی رو کاهش میده

فردی سرطان پروستات داره و ممکنه بمیره بهمین خاطر بین زندگی و یا حالت عقیمی ، مسلما زندگی رو انتخاب میکنه
ولی فردی که صرفا ریزش مو داره به چه دلیل باید قدرت جنسی خودش رو فدای چند تار مو بکنه؟؟؟؟؟

تنها قرص ضد ریزش مو که توسط FDA تائید و بوسیله تمام پزشکان تجویز میشه قرص فیناستراید 1 میلی گرم هستش
که با نام تجاری پروپشیا و فینپشیا عرضه میشه
پروپشیا آمریکایی و گرانه ولی قرص فین پشیا هندیست و 30 عددش 7500 تومان میشه
البته ایران هم قرص فیناستراید 1 میلی گرم تولید میکنه که 30 عددش 1250 تومان هساش

میزان مصرف قرص فیناستراید 1 میلی گرم برای مبتلایان به ریزش مو 1 قرص در روز هستش

ferdfe
20-12-2010, 17:34
این کپسول های که داده چی اینا ضرر ندارن !

cotgnx
20-12-2010, 17:43
این کپسول های که داده چی اینا ضرر ندارن !

کپسوله که ضرروی نداره ویتامینه فقط.

در ضمن حواست باشه اگه ماینوکسیدیل زدی و جواب داد باید برای همیشه بزنی. هر وقت قطع کنی موهات با سرعت بیشتری نسبت به قبل میریزه. ماینوکسیدیل دوره درمان نداره برای همیشه باید مصرف کنی

T I G E R
20-12-2010, 17:49
سلام دوستان ریزش شدید مو دارم به حدی که موهام خیلی بلند بود به خاطر همین رفتم کوتاهش کردم ولی فایده نداشت
امروز رفتم متخصص پوست کپسول langzeit Vitamin c به همراه قطره ماینوکسیدیل به هم تجویز کرد همین طور شامپو سنیره که گفتم از این می زدم بیشتر ریخت که گفت گزنه بگیرم

ابتدا باید آزمایش بدید تا عامل اصلی ریزش مو مشخص بشه
ارثی یا هورمنی - مشکل تیروئید - کمبود اهن و روی - استرس زیاد - کمبود ویتامین E و...
بعد از مشخص شدن عامل اصلی باید درمان شروع بشه

اگه مشکل هورمونی باشه اونوقت بوسیله مصرف یک قرص و چند مکمل می تونید ریزش مو رو کنترل کنید :

1- قرص فیناستراید ا میلی گرم و یا قرص فینپشیا : روزی یک عدد
نوع خارجی یعنی فینپشیا نسبت به نوع ایرانی ارجحیت داره ولی نه اینکه نوع ایرانی اثر نداشته باشه

2- قرص روی: روزی یک عدد همراه با غذا ( نباید با شیر ، ماست و مواد کلسیم دار مصرف بشه)
قرص روی بصورت Zin Plus و Zinc Nature Made و کپسول سولفات روی موجوده (به ترتیب اولویت داره)
اگه قرص روی خارجی براتون گرونه میتونید از همون کپسول ارزان سولفات روی استفاده کنید

3- محلول ماینوکسیدل : روزی دوبار - هر 12 ساعت (حتما نکات استعمالش رو رعایت کنید)
این محلول سبب رویش مجدد موی سر شما میشه

4- شامپو ضد ریزش فولیکا یا شامپو ضد ریزش سریتا : حداقل 1 روز در میان استفاده بشه

5- قرص ویتامین E و همچنین مخمر آبجو برای سلامت مو مفیده (این مورد اجباری نیست )

صبر و استمرار درمان تنها روش جلوگیری از ریزش مو هستش

kiuq
20-12-2010, 21:54

سلام دوست عزیز . . .

بهترین کار :
1- شماپو بچه جانسون...
2-قرص روی خارجی 20 عدد ( شبی یک عدد )

شک نکن معجزه میشه...

موفق باشید

hamed malekpour
21-12-2010, 00:12
ویک تجربه از یک شامپو استفاده کن شامپوی ایرانی بهترینه چون متناسب با آب وهوای ایرانه من یکی دو ساله شامپو دارمو ی داروگر می زنم که خیلی راضی هستم وقیمتش هم پایینه.

ferdfe
21-12-2010, 14:52
ویک تجربه از یک شامپو استفاده کن شامپوی ایرانی بهترینه چون متناسب با آب وهوای ایرانه من یکی دو ساله شامپو دارمو ی داروگر می زنم که خیلی راضی هستم وقیمتش هم پایینه.

مثل چی

الان این دکتره شامپو ایروکس گزنه بهم داده قیمتش هم 2300 هر چند قیمتش مهم نیست !!!

شیطونه میگه برم موهام رو با ماشین از ته بزنم :19:

از این فطره هم می ترسم روش نوشته ممکن ریزش بیشتر بشه

mm00
21-12-2010, 20:00
مثل چی

الان این دکتره شامپو ایروکس گزنه بهم داده قیمتش هم 2300 هر چند قیمتش مهم نیست !!!

اخ اخ مثل مني داش! اينقدر اعصابم خورده ها ميگم همين الان از ته خودم ميزنم....
من خودم ميرم دكتر شنبه ميام چيز هايي كه داده رو اينجا ميزارم نتيجه رو ميگم
لوسيون سنيره تقريبا در همه جا توصيه شده ولي توي سن هاي 21 22 فكر ميكنم ديگه ريزش هورموني هست و بايد درمان بشه تا تقويت ...

Gam3r
21-12-2010, 21:41

ماینوکسیدیل چند درصد به شما داد ؟

ابتدا باید آزمایش بدید تا عامل اصلی ریزش مو مشخص بشه
ارثی یا هورمنی - مشکل تیروئید - کمبود اهن و روی - استرس زیاد - کمبود ویتامین E و...

مطمئنی تایگر جان ؟
من خودم ریزش مو داشتم ، رفتم دکتر ، ماینوکسیدیل 5% دادش، بدون هیچ آزمایش و ... ( چیز دیگه نداد )
الان برم یه جای دیگه ؟ :|

3- محلول ماینوکسیدل : روزی دوبار - هر 12 ساعت (حتما نکات استعمالش رو رعایت کنید)
این محلول سبب رویش مجدد موی سر شما میشه

والا تایگر جان ، من قبلا روزی 2 یا 3 تا تار میریخت ، این ماینوکسیدیل رو که زدم توی 2 هفته سرم رو جارو کرد طوری که قشنگ معلومه وسط و جلوش خالیه ! یعنی وقتی حموم میرفتم ، یه شامپو میزدم کلا دستم پره پره مو میشد ! بعد 2 هفته کمتر شد ولی هنوز اندازه ی سابق میریزه ( 2 ماهه مصرف میکنم )
چیکار کنم ؟

شیطونه میگه برم موهام رو با ماشین از ته بزنم

من خودم توی فروم ایران سلامت خوندم که یکی از دکتر هاشون گفته بود تیغ کردن موی سر و ... هیچ تاثیری در بهبود رشد و مقاوم شدن ریشش نداره ...

و در مورد عوارض استفاده از قطره ی ماینوکسیدیل که دوست عزیزمون پرسیدن ، یکی از دکتر های فروم ایران سلامت اینجوری نوشته :

با سلام

گزارشی از ایجاد عارضه روی دستگاه تناسلی زنان و مردان و قدرت باروری نداریم. در زمان بارداری و شیردهی نباید استفاده شود. بهتر است كه از يك ماه قبل از اقدام به بارداري دارو قطع شود

زمان استفاده حداقل یک سال و ترجیحا 5 سال است ( برای کسانی مثل شما که بعد از 4 ماه از درمان اولیه جواب قانع کننده ای گرفته باشند)

خارش - تحریک منطقه - خشک شدن پوست آن منطقه - قرمز شدن - پوسته پوسته شدن- رشد ناخواسته موی در مناطق دیگر بدن- بدتر شدن ریزش مو - افزایش وزن- تورم صورت دست و آرنج - مشکلات تنفسی و ریتم قلب- درد سینه و احساس سرگیجه از عوارض احتمالی گزارش شده این دارو هست.

حالا منم یه سوال دارم ...
میگم برای مصرف ماینوکسیدیل ، اون مخزن پایینیش باید کاملا پر بشه ؟ یا اون لولشم باید کاملا پر شه ؟

ferdfe
22-12-2010, 14:18
ماینوکسیدیل چند درصد به شما داد ؟

2 درصد !!

ولی فقط یه بار زدم

T I G E R
22-12-2010, 17:29
مطمئنی تایگر جان ؟
من خودم ریزش مو داشتم ، رفتم دکتر ، ماینوکسیدیل 5% دادش، بدون هیچ آزمایش و ... ( چیز دیگه نداد )
الان برم یه جای دیگه ؟ :|
والا تایگر جان ، من قبلا روزی 2 یا 3 تا تار میریخت ، این ماینوکسیدیل رو که زدم توی 2 هفته سرم رو جارو کرد طوری که قشنگ معلومه وسط و جلوش خالیه ! یعنی وقتی حموم میرفتم ، یه شامپو میزدم کلا دستم پره پره مو میشد ! بعد 2 هفته کمتر شد ولی هنوز اندازه ی سابق میریزه ( 2 ماهه مصرف میکنم )
چیکار کنم ؟
ابتدا باید دلیل ریزش مو رو مشخص میکرد و بعد داروهای مورد نیاز تجویز میکرد
مثلا اگه شما مشکل تیروئید داشته باشید و بعد داروهای هورمونی مصرف کنید که مشکلتون حل نمیشه
اصلا مشکل اصلی شما اینه که از همون ابتدا دکتر بدون مشخص کردن عامل اصلی ریزش ، براتون ماینوکسیدل 5% تجویز کرده
شما ابتدا باید آزمایش تیروئید ، آهن و هورمون تستسرون بدید تا دلیل اصلی مشخص بشه و داروهای مورد نیاز مصرف بشه
در بیشتر مردان مشکل هورمونی و ارثی مطرح هستش که منهای ماینوکسیدل باید از قرص فیناستراید 1 میلی گرم استفاده کرد
در ضمن منهای اینکه دلیل ریزش مو چیست و چه داروهایی باید تجویز بشه اصولا مکمل هایی مثل کپسول روی و ویتامین E به تقویت مو کمک میکنند

حالا منم یه سوال دارم ...
میگم برای مصرف ماینوکسیدیل ، اون مخزن پایینیش باید کاملا پر بشه ؟ یا اون لولشم باید کاملا پر شه ؟
برای هر بار مصرف 1cc توصیه میشه و نهایتا نباید از 2cc بیشتر بشه
هر 1cc تقریبا معادل 25 قطره هستش ... البته در قطره چکانی که بهمراه محلول ماینوکسیدیل وجود داره 1cc خط کشی شده
1cc در رواقع طول لوله قطره چکان میشه و اون مخزن بالایی که بوسیله فشاردادنش مایع رو میکشید حساب نمیشه
یعنی اگه شما محلول رو به حدی پر کردید که مخزنش بالایش هم پر بشه بیشتر از 1cc شده

T I G E R
22-12-2010, 17:42
مثل چی

بهترین شامپوهای ضدریزش مو ی ایرانی شامپو فولیکا و شامپو سریتا هستند که با نمونه های خارجی برابری میکنند
شامپو ضد ریزش فولیکا نمونه ایرانی از شامپوی خوب کلوران فرانسه است (البته با کمی تغییرات) که بسیار عالی جواب داده
شامپو سریتا کاملا گیاهی بود و بنابه جنس پوست و موی ایرانی تهیه شده که این شامپو هم خوب جواب داده

البته باید بدونید شامپو صرفا یک مکمل برای درمان دارویی هستش

ferdfe
23-12-2010, 11:57
بهترین شامپوهای ضدریزش مو ی ایرانی شامپو فولیکا و شامپو سریتا هستند که با نمونه های خارجی برابری میکنند
شامپو ضد ریزش فولیکا نمونه ایرانی از شامپوی خوب کلوران فرانسه است (البته با کمی تغییرات) که بسیار عالی جواب داده
شامپو سریتا کاملا گیاهی بود و بنابه جنس پوست و موی ایرانی تهیه شده که این شامپو هم خوب جواب داده

البته باید بدونید شامپو صرفا یک مکمل برای درمان دارویی هستش

فولیکا زدم ولی ریزش بیشتر شد !!!

***Spring***
23-12-2010, 14:48
سلام ...

اگه دنبال گزنه و گیاهان دارویی هستید :

◄◄ دانــســتــنــی هــا و بــــهـــداشـــت پـــوســـت و مــــو ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته بپرسید ولی خود سدر باید خاصیتهای زیادی داشته باشه ...

به نقل از : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] akairan .com
زبان خوراکیها
غیاث الدین جزایری

من ((سدر)) هستم !
اسم من ((كنار)) است ، و میوه درخت سدر مى باشم . میوه مرا به فارسى ((كنار)) و به عربى ((نبق )) مى گویند، و كوهى آن زال نام دارد كه اعراب آن را ضال مى نویسند - از میوه هاى خنك هستم و از نظر شكل و خواص ‍ شبیه زالزالك مى باشم . داراى تانن - یك صمغ - جوهر زردك - یك نوع قند و ویتامین هاى آ - ب - و ث مى باشم . جمع كننده معده و نرم كننده سینه بوده ، میوه رسیده من ارزش غذایى زیادى ندارد، بلكه منافع آن بیش از خاصیت غذایى آن است . معذلك مردمان

جنوب ایران شكم خود را با میوه ى من سیر مى كنند. دویست و پنجاه گرم میوه ى من مسهل صفر است . عطش را فرو مى نشانم و میوه ترش من صفرابر بسیار خوبى است . آب میوه ى شیرى من بازكننده سینه و معده است و كشنده كرم نیز مى باشد. میوه نارس من زیاد تانن دارد، و شكم را جمع مى كند. اگر مرا خشك كرده ، و بعد آسیا نمایید، آرد آن جهت اسهال و زخم معده مفید است . یك قاشق از این آرد را با شربت میل نمایید و از منافع آن استفاده كنید. از مغز دانه هاى میوه ى من شیره بكشید، تب را پایین مى آورد و حرارت خون و صفرا را فرو مى نشاند و براى حصبه و مطبقه مفید است ، مطبوخ هسته هاى میوه من ، قابض بوده و ضماد كوبیده ى آن جهت شكستگى اعضا و تقویت آنها مفید است . و مالیدن جوشانده غلیظ آن جهت سستى اعضا و تقویت آنها سودبخش مى باشد - از این ضماد به عضلات پاهاى اطفال بازیگوش كه زیاد در حركت مى باشند بمالید، تا رفع خستگى آنها شود. ضماد شكوفه من در حمام جهت معالجه امراض جلدى توصیه شده است .
در بعضى از كتابهاى قدیمى نوشته اند، اگر دانه ى مرا در گلاب بخیسانید و بعد بكارید، میوه من معطر مى شود و اگر در عسل بخیسانید، شیرین خواهد شد. این موضوع بهیچوجه صحت ندارد، و از اشتباهات است .

قبل از پیدایش صابون ، شستشو با برگ درخت من در دنیا معمول بود - ضماد برگ من و شستشو با آن جهت بثورات جلدى و زخم هاى پوستى و گرفتن چرك بدن و تقویت مو و جلوگیرى از ریزش آن ، و تقویت اعصاب و از بین بردن شپش و شپشك سودمند است .

ضماد برگ من ، جهت سر باز كردن و فرونشاندن اورام گرم تجویز شده است . جوشانده برگ تازه و خشك من هم جهت ورم هاى گرم نافع است . از خاك اره چوب من ، جهت جلوگیرى از خونریزى مى توان استفاده كرد و خوردن آن نیز از خونریزى معده جلوگیرى مى كند اسهال و استسقا را معالجه مى كند. تنقیه جوشانده چوب من جهت زخم معده و روده مفید است . مالیدن این جوشانده روى زخم هاى آبله منافع زیاد دارد، اكثر فقرا و جوكیان هند، ریشه ى مرا از زمین در آورده ، آن را شسته و پوست آن را خراشیده و در آب مى جوشاند و بعد صاف كرده ، مجددا حرارت مى دهند تا غلیظ شود، این شربت رنگ رخساره را باز مى كند، و شكم را سیر مى نماید و بدن آنها را كه غذاى زیاد نمى خورند چاق و فربه نگاه مى دارد.

به نقل از : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mprn .ir
تاريخ خبر : 1385/02/31
منبع خبر : روزنامه شرق 30/02/1385

برگ سدر داراى تانن و استرول هاى گياهى و همچنين ساپونين است كه عامل كف كنندگى آن به شمار مى رود. از برگ سدر به عنوان شست وشوى موى سر و بدن استفاده مى شود، همچنين به عنوان ضدعفونى كننده و ضدقارچ مصرف موضعى دارد. مقدار لازم از پودر برگ به صورت خيسانده در آب براى شست وشوى موضعى استفاده مى شود. در طب گذشته از سدر جهت بهبود زخم ها و شست وشو موى سر و بدن استفاده مى شده است. برگ سدر علاوه بر داشتن خاصيت شست وشودهنده موى سر و بدن داراى خاصيت پايين آورنده قندخون نيز هست. از فرآورده هاى موجود در بازار مى توان به افشره سدر، پودر سدر خالص، شامپو و صابون سدر اشاره كرد.

... اگر از گياه تازه من ضماد بسازند و بر سر بگذارند پياز مو را تقويت مي‏كند... در پست :

گل لادن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع : کتاب معجزات درمانی گیاهان دارویی در طب ایرانی - دکتر محمد دریایی

انواع روشها :

1

حنا 10 گرم --- تخم شنبلیله 50 گرم --- تخم شاهی 50 گرم --- موم 5 گرم

روغن زیتون با کنجد 250 گرم ، موم را در روغن زیتون حرارت داده بقیه را نرم کوبیده در روغن حل کرده بجوشانند ، صاف کنند ، عصاره‏ی آن را شب ها به سر بمالند

2

گل زوفا 20 گرم --- میوه‏ی سرو 50 گرم --- سیاوشان 10 گرم

روغن زیتون با کنجد 250 گرم همه را نرم کوبیده در روغن حرارت داده صاف کنند ، یک شب درمیان به سر بمالند

3

روغن نارگیل - روغن زیتون - روغن کنجد به نسبت مساوی یک شب درمیان به سر بمالند

4

شنبلیله خشک 250 گرم --- تخم شاهی 100 گرم --- درمنه 100 گرم --- تخم شنبلیله 150 گرم --- مورد 250 گرم --- تخم مورد 150 گرم

همه را نرم کوبیده یک استکان در یک لیوان روغن کنجد جوشانده ، صاف نموده هفته‏ای سه مرتبه به سر بمالند

5

حنا 10 گرم --- موم 5 گرم --- تخم شاهی 50 گرم --- روغن زیتون 250 گرم --- شنبلیله 50 گرم

همه را نرم کوبیده در روغن زیتون و موم ریخته بجوشانند تا گرم شود شب ها به سر بمالند

منبع : کتاب معجزات درمانی گیاهان دارویی در طب ایرانی - دکتر محمد دریایی

kourosh_sos
23-12-2010, 15:46
قرص های vitamin for haire هم خیلی کمک میکنه T I G E R جان نظر شما چیه؟

T I G E R
23-12-2010, 21:27
فولیکا زدم ولی ریزش بیشتر شد !!!
من هم دفعه اولی که فولیکا مصرف کردم ریزشم بیشتر شد ولی پس از یک هفته اثرش رو نشون داد

حال اگر پس از یک هفته هم مشکل پابرجا بود از گزینه دوم یعنی شامپو ضدریزش سریتا استفاده کنید که گیاهی هستش

T I G E R
23-12-2010, 21:54
قرص های vitamin for haire هم خیلی کمک میکنه T I G E R جان نظر شما چیه؟
اصلی ترین مواد برای تقویت مو : روی ، ویتامین B و ویتامینE هستند ... پس از انها ویتامین C هم تا حدودی تاثیر گذاره و مواد دیگر

برخی داروها هستند که کپمپلکس فوق رو با هم دارند یعنی حاوی تمام مواد و ویتامین های مورد نیاز مو هستند
از بهترین نمونه های این قرص ها میتوان به قرص اکوفن و قرص Vitamin For hair اشاره کرد
راحت ترین راه تقویت مو همین قرص ها هستند ... البته هر دو نوع قرص ها بالای 23 هزارتومان هستند
ولی با توجه به کیفیتشون ارزش دارند

بهرحال اگه کسی نمی تونه این هزینه رو متحمل بشه می تونه قرص های مجزای ویتامین بگیره که در بهترین حالت
قرص Zinc Plus (حاوی روی و ویتامینهای B ) بهمراه قرص ویتامین E تجویز میشه

bingo1986a
24-12-2010, 01:22
سلام دوست خوبم
هر مارك شامپو و هر چي اشغال پاشغالي كه دكترا تجويز ميكنند رو من استفاده كردم.اول اين كه 5 ساله بيماري پوست سر گرفتم.چرا :چون يك ريزش موي ساده داشتم .حساس بودم رفتم پيش دكتر كه با خوردن به حساب بهترين قرصاي ضد ريزش خوبم كنه كه همون 5 ساله پيش اين دكتر نادون بيچارم كرد .سرم به شدت چرب شد.جوش ميزد.ريزش 2 برابر .از خودم بدم ميومد.سرم حساس شد تا اينكه عفونت كرد (قارچ.درماتيك سبوره:خدا نسيب هيچ كس نكنه خيلي بيماريه بديه.خيلي مراقب باشيد)نزديك 2 ميليون خرج كردم(پيش دكتراي زيادي رفتم .ماهي چند بار دارو ميگرفتم .و پيش دكتراي مختلف.يك دفترچه بيمه ي كامل پر كردم) هزار بار نظر ونياز .5 ساله كه موهام رو ماشين ميكنم.3 ساله دانشجوييم با سر ماشين شده ميرفتم دانشگا (خودم خجالت ميكشيدم .حتي مهموني ها. روم نبود برم) اينا رو گفتم كه حواست رو جمع كني. به نظر من اصلا قرص نخوريد (كه مثل من ميشي)همين هفته پيش 100 تومن خرج كردم.
شامپپو هاي خارجي بگير كه معتبر هستن.ايراني اصلا(اگه سرت با شامپو هاي صحت سازگار هست اونا بد نيستا)
من فوليكا زدم .اشغال بود .
هد شولدر بي خود بود
الپسين به همراه تونيك هاش نسبتا خوب بودن
هگور جالب نبود
اما خدا رو شكر الان دارم خوب ميشم.شامپو هايي كه جديدا گرفتم محصول كلوران هست .خيلي معتبرا.
يه هفته اي شامپو( مورد صحت) ميزدم خيلي جالب بود موهام شرو ع به رويش مجدد كرد ولي گذاشتمش كنار الان ضد ريزش و ضد چربي كلوران ميزنم فوق العادس .سرم ضد ريزش تخصصي كلوران (43000)رو هم ميزنم .موهام داره در مياد و وضعيت پوستم خيلي بهتر شده خدا روشكر.
ولي اين رو از رو تجربه ميگم اگه موهاتون رو ماشين كنيد بهتر جواب ميگيريد و مصرف شامپو هاتون كم ميشه.و هنگام شستشو فشار كمتري به مو وارد ميش

bingo1986a
24-12-2010, 01:33
سلام دوست خوبم
هر مارك شامپو و هر چي اشغال پاشغالي كه دكترا تجويز ميكنند رو من استفاده كردم.اول اين كه 5 ساله بيماري پوست سر گرفتم.چرا :چون يك ريزش موي ساده داشتم .حساس بودم رفتم پيش دكتر كه با خوردن به حساب بهترين قرصاي ضد ريزش خوبم كنه كه همون 5 ساله پيش اين دكتر نادون بيچارم كرد .سرم به شدت چرب شد.جوش ميزد.ريزش 2 برابر .از خودم بدم ميومد.سرم حساس شد تا اينكه عفونت كرد (قارچ.درماتيك سبوره:خدا نسيب هيچ كس نكنه خيلي بيماريه بديه.خيلي مراقب باشيد)نزديك 2 ميليون خرج كردم(پيش دكتراي زيادي رفتم .ماهي چند بار دارو ميگرفتم .و پيش دكتراي مختلف.يك دفترچه بيمه ي كامل پر كردم) هزار بار نظر ونياز .5 ساله كه موهام رو ماشين ميكنم.3 ساله دانشجوييم با سر ماشين شده ميرفتم دانشگا (خودم خجالت ميكشيدم .حتي مهموني ها. روم نبود برم) اينا رو گفتم كه حواست رو جمع كني. به نظر من اصلا قرص نخوريد (كه مثل من ميشي)همين هفته پيش 100 تومن خرج كردم.
شامپپو هاي خارجي بگير كه معتبر هستن.ايراني اصلا(اگه سرت با شامپو هاي صحت سازگار هست اونا بد نيستا)
من فوليكا زدم .اشغال بود .
هد شولدر بي خود بود
الپسين به همراه تونيك هاش نسبتا خوب بودن
هگور جالب نبود
اما خدا رو شكر الان دارم خوب ميشم.شامپو هايي كه جديدا گرفتم محصول كلوران هست .خيلي معتبرا.
يه هفته اي شامپو( مورد صحت) ميزدم خيلي جالب بود موهام شرو ع به رويش مجدد كرد ولي گذاشتمش كنار الان ضد ريزش و ضد چربي كلوران ميزنم فوق العادس .سرم ضد ريزش تخصصي كلوران (43000)رو هم ميزنم .موهام داره در مياد و وضعيت پوستم خيلي بهتر شده خدا روشكر.
ولي اين رو از رو تجربه ميگم اگه موهاتون رو ماشين كنيد بهتر جواب ميگيريد و مصرف شامپو هاتون كم ميشه.و هنگام شستشو فشار كمتري به مو وارد ميش

c20le
13-01-2011, 16:42
سلام دوستان منم به شدت مشکل زیرش مو دارم.خیلی وقته میریزه و الان دیگه کم پشت شده.قبلا موهام خیلی فشرده و پر پشت بود الان دیگه این طور نیست و کم کم دارم کچل میشم.سن زیادی هم ندارم همش 20 سالمه.از قرص سولفات روی و ب کمپلکس استفاده کردم همراه با شامپوی سیر پرژک.ولی فایده ای نداره.اگه 2 روز موهامو نشورم بعد 2 روز موقع شستن اون قدر میریزه که میگم دیگه موهام تموم شد.
بهم محلول ریوایوژن رو پیشنهاد دادن.نظر شما چیه؟

.misagh.
18-05-2014, 22:15
سلام دوستان منم به شدت مشکل زیرش مو دارم.خیلی وقته میریزه و الان دیگه کم پشت شده.قبلا موهام خیلی فشرده و پر پشت بود الان دیگه این طور نیست و کم کم دارم کچل میشم.سن زیادی هم ندارم همش 20 سالمه.از قرص سولفات روی و ب کمپلکس استفاده کردم همراه با شامپوی سیر پرژک.ولی فایده ای نداره.اگه 2 روز موهامو نشورم بعد 2 روز موقع شستن اون قدر میریزه که میگم دیگه موهام تموم شد.
بهم محلول ریوایوژن رو پیشنهاد دادن.نظر شما چیه؟

سلام دوست عزیز
منم دقیقا مشکل شمارو دارم..خیلی حس بدی میده..اعصاب نمیذاره واسه آدم
بهتره اول دلیل ریزش رو ببینی چیه!!!
تجربه:ب هر دکتری اعتماد نکن..من موهام خیلی خوب بود بیخودی حساس شدم رفتم پیش متخصص چندمحلول داد زدم بیچاره شدم
چربی پوست سروریزش دوبرابر
سعی کن اول دلیلشو پیدا کنی بعدم از کسانی ک نتیجه گرفتن کمک بگیر
این دکترا تجویزشون همه مثه همه :n03:

~ReZa~
19-05-2014, 00:45
سلام.دوست عزیز شما 20 سالتون هستش و معلومه ریزش ارثی مو شروع شده کلا ریزش ارثی از سن 18 شروع میشه تا 30 الی32 و حتی تا 35 نیز میره.
کلا به غیر از فینستراید و ماینوکسیدیل داروی دیگری نداریم که واقعا تاثیر به سزایی داشته باشه.
بقیه همش کشک هستن و الکی پول ریختن تو آشغال.
در مورد فینستراید و ماینوکسیدیل هم تا آخر عمر باید مصرف بشن که اصلا توصیه نمیشه.
یعنی خود ماینوکسیدیل و فینستراید به هیچ وجه نمیتونن موها رو مثل سابق کنن و فقط کمی جلوی ریزش رو میگیرن همین.اینم بگم با قطع مصرفشون تا 3 هفته دیگه همون آش و همون کاسه!!!
متاسفانه به دلیل پیچیدگی مساله رویش مو و بحث ژنتیک فعلا درمان دارویی 100 درصد و همیشگی در نیومده.
فقط و فقط راهش کاشت مو در سن بالای 30 سال هستش.بقیه راهها بازم میگم پول هدر کردنه.

Elixir1
02-08-2016, 22:15
سلام عزیزان، وقت شما بخیر.
یک هفته پیش از روی وسوسه یک حماقتی کردم که واقعا پشیمون هستم!
چند روز قبل، تبلیغ یک شامپوی ریزش مو رو در شبکه 4 صدا و سیما دیدم! اولا، هم قانع کننده صحبت می کردن، هم از طرفی شبکه رسمی مملکت هست و فکر این که بخوان دروغ تحویل مردُم کمی دور از انتظاره!
در هر حال، بنده وسوسه شدم و این شامپو رو به مبلغ 285 تومن سفارش دادم!
از این فروشگاه:
بسته ضد ریرش مو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هم سایتش شناخته شده هست و تبلیغش رو زیاد دیدیم، هم شبکه رسمی تلویزیون ایران تائیدش کرده!!!با تمام این توضیحات، وقتی محصول به دست بنده رسید، واقعا از این کارم پشیمون شدم و جدا باورم نمی شه که این بسته بخواد بهم کمکی بکنه!!!!
واقعا نمی دونم چرا این کار رو کردم و الآن موندم چطور امکان داره این محصول جلوی ریزش مو رو بگیره و رویش مجدد رو انجام بده!!!!
نظر شما چیه؟
واقعا فکر می کنید نتیجه بخش هست؟؟؟
یعنی شبکه رسمی مملکت هم بدون هیچ تحقیقی دروغ تحویل مردم می ده؟؟؟
به راستی که موندم توش! حتی یک درصد احتمال نمی دن جواب بده!!!
اسم شامپو و توتیک ARAS CARE هست!
این هم عکسش...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا از خودم تعجب می کنم چرا این کار رو کردم!!!!
اگر جواب نده، کی پاسخگو خواهد بود!!!! صدا و سیما؟؟؟ سایت 5040؟؟؟
موندم توش...

shabnam1986
12-08-2016, 11:41
ریزش موی ارثی تا چ سنی ممکنه خودشو نشون بده؟

M.R.S.
12-08-2016, 20:04
ریزش موی ارثی تا چ سنی ممکنه خودشو نشون بده؟

آمار به این صورت هست:30 درصد تا 30 سالگی؛50درصد تا 50 سالگی و 80 درصد تا 70 سالگی

0reza666
29-10-2016, 13:06
ممنون میشم دوستات در این ادرس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من راهنمایی کنن. واقعا بهش نیاز دارم.