PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>چند سوال پزشکی

moslem47
19-12-2010, 23:04
سلام
چند تا سوال پزشکی داشتم:
1.من همیشه ان مشکلات را در حلق و گلو دارم:بوی بد-خشکی-ترشحات پشت حلق-احساس فشار امدن جسمی در گلو- کمی هم درد. به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه ؟

2.بهترین قرص یا دارو برای رفع کم خونی چیه؟

3.با توجه به عکس برای رفع کم پشتی درقسمت انتهایی ابرو و بد حالت بودن ان و همچنین افتادگی روی پلک چه کنم؟

4.با توجه به عکس برای رفع کم پشتی ریش و در امدن مو در قسمت های خالی صورت چه کنم؟
سن 25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Old_Chater
19-12-2010, 23:57
بهترین قرص یا دارو برای رفع کم خونی چیه؟

خوب چند نوع کم خونی داریم
اول باید مشخص بشه چه نوعی هست...

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

با توجه به عکس برای رفع کم پشتی درقسمت انتهایی ابرو و بد حالت بودن ان و همچنین افتادگی روی پلک چه کنم؟

افتادگی روی چشم فک کنم با تزریق بئتاکس حل میشه...

برای ابرو پیشنهاد میکنم از قطره رزماری و مایکنوسیدیل استفاده کنین یا اگه اهل ریسک هستین چند دوره تیغ بزنین....

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

با توجه به عکس برای رفع کم پشتی ریش و در امدن مو در قسمت های خالی صورت چه کنم؟

هورمون درمانی تحت نظر پزشک...

moslem47
20-12-2010, 14:07
لطفا بیشتر راهنمایی کنید.
دوستان دیگر؟

Old_Chater
20-12-2010, 14:18
خوب راهنمایی بیشتر و دقیقتر رو باید از یه متخصص پوست بخوای عزیزم...

morsadr
20-12-2010, 16:06
1. مهمترین علت این مساله عفونت سینوسها می باشد که برای درمان باید از آنتی بیوتیک به همراه شستشوی سینوسها با سرم شستشو استفاده کرد . بهتره به یک پزشک جهت درمان مراجعه کنید .
2.اول باید کم خونی به اثبات برسد و نوع آن هم مشخص شود و سپس درباره درمان آن صحبت کرد .
3. در صورتیکه مشکل و بیماری خاص دیگری نداشته باشید و این کم پشتی بدون علت خاصی باشد این حالت بیماری نمی باشد و درمانی ندارد ولی می توان از ژلها و محلولهای رشد مو استفاده کرد . بوتاکس که دوستمون ذکر کردند به هیچ عنوان در مورد افتادگی پلک کاربرد ندارد . حالت افتادگی دو طرفه احتمالا ذاتی می باشد و درمانی ندارد ولی اگر به تازگی یک طرف دچار این مشکل شده است باید توسط پزشک ویزیت شوید .

V E S T A
20-12-2010, 19:41
..

افتادگی روی چشم فک کنم با تزریق بئتاکس حل میشه...

...

:18::18::18:

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروکه ...:13:
درمان معمول پف بالای چشم با جراحی پلاستیک هست ..

این پلک شما که افتادگی نداره ...پف داره:46:

دكتر سيد محمدعلي معلم، متخصص چشم و فوق تخصص پلك و چشم اطفال در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: پف آلودگي يا متورم شدن پلك‌ها كه اصطلاحا "پلك كيسه‌اي" ناميده مي شود، ناشي از تجمع موضعي مايعات يا وارد شدن چربي‌هاي حدقه چشم به اطراف پلك‌هاست.
وي درباره‌ علل جمع شدن مايعات در اطراف پلك‌ها گفت: پركاري تيروئيد و كم كاري كبد در متورم شدن و پف آلودگي پلك‌ها نقش موثري دارند. همچنين نفروز كليوي و ورم آنژيونوروتيك نيز از عوامل موثر در پف آلودگي پلك‌ها هستند. به طور كلي تجمع مايعات در اطراف پلك‌ها معمولا ناشي از برخي بيماري‌هاي عمومي است.
اين متخصص چشم در توضيح شل شدن پوست پلك‌ها نيز گفت: براثر شل شدن پوست پلك حالتي شبيه به تورم در پلك‌ها ايجاد مي‌شود كه اين امر معمولا وابسته به سن است. اما، در موارد مشابه در افراد جوان‌تر معمولا زمينه‌هاي فاميلي و ارثي دخالت دارند.
دكتر معلم با اشاره به فتق چربي از حدقه‌ چشم به پلك و ايجاد تورم در پلك‌ها گفت: بين حدقه‌ چشم و پلك، غشا محافظ محكمي وجود دارد كه در برخي موارد منافذ بزرگتر از معمول فتق چربي از حدقه به پلك را ميسر مي‌سازد. به طور كلي وارد شدن چربي حدقه به پلك‌ معمولا از منافذ طبيعي كه براي ورود عضلات و عروق وجود دارد، صورت مي‌گيرد.
وي درمورد درمان پف آلودگي و تورم پلك‌ها گفت: در مواردي كه پف آلودگي پلك‌ها با بيماري خاصي همراه است معمولا با درمان بيماري اصلي، مشكل تورم پلك‌ها نيز از بين مي‌رود. اما، اگر بيماري به مدت زيادي ادامه داشته باشد، اين موضوع سبب شل شدن پوست پلك‌ها مي‌شود كه بعد از درمان بيماري اصلي اين عارضه در پلك‌ها باقي مي‌ماند و ممكن است براي درمان به جراحي نياز باشد.
اين متخصص چشم در اين باره ادامه داد: شل شدن پوست پلك‌ها در موارد خفيف با كرم‌هاي پوستي قابل درمان است. در موارد فتق چربي نيز ممكن است با استفاده از همين كرم‌ها قابل درمان باشد. اما در صورت پيشرفت عارضه درمان در هر دو مورد جراحي است.
وي با اشاره به اين كه عدم درمان پف آلودگي پلك‌ها عوارضي براي چشم ندارد، افزود: عدم درمان تورم و پف آلودگي پلك‌ها عوارضي براي چشم ايجاد نخواهد كرد. اين در حالي است كه افزايش وزن پلك‌ها باعث ايجاد خستگي چشم در هنگام كار با چشم است. پف آلودگي شديد كه با شل شدن بيش از حد پوست همراه است مي‌تواند ميدان بينايي فوقاني را نيز مختل كند.

اسم جراحی پلاستیک برای از بین بردن چربی و پوست اضافه پلک بلفاروپلاستی هست :46: