PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كد سوابق تحصيلي _ خيلي مهم

manya-atashin
19-12-2010, 14:44
سلام يه سوال خيلي مهم ! من كد سوابق ميخواستم رفتم آموزش و پرورش آدرس دبيرستان دادن رفتم اونجا طرح ساهت ! تمام نمرات و .... بهم داد تو يه كاغذ ولي كد سوابق تحصيلي ندادن گفتن ما نميديم !!! چيكار كنم من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

manya-atashin
19-12-2010, 14:49
براي ثبت نام هم حتما كد سوابق ميخواد

تو سايت سنجش هم اطلاعاتم نبود !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فقط يه برگ دارم الان
كه اطلاعات دوران دبيرستانم توش هست
همون طرح ساهت !

چند روز ديگه هم مهلت تموم ميشه !

Benyamin100
19-12-2010, 15:19
کد سوابق تحصیلی رو باید از سنجش بگیری

تو سايت سنجش هم اطلاعاتم نبود !
یعنی سیستم اطلاعات وارد شده(کد ملی و..) رو قبول کرد ولی اطلاعات فردیت رو نشون نداد یا اصلا نتونستی وارد سیستم بشی؟

فکر کنم این اطلاعیه سنجش کمکت کنه

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص مغايرت در سوابق تحصيلي داوطلبان آزمون سراسري سال 1390(مختص داوطلبانيكه مدرك ديپلم خود را دريكي از سالهاي 84 لغايت 89 اخذ نموده اند)
نسخه چاپی
1389/09/21 - 16:20

بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبانيكه متقاضي ثبت نام و شركت درآزمون سراسري سال 1390 مي باشند و مدرك ديپلم خود را دريكي از سالهاي 84 لغايت 89 اخذ نموده اند ، مي رساند: چنانچه اطلاعات ارائه شده در سوابق تحصيلي آنان كه در سايت اين سازمان قرار دارد قابل مشاهده نبوده و يا پس از مشاهده داراي مغايرت مي باشد ، لازم است حداكثر تا تاريخ 10/10/89 به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرك ديپلم و يا به نزديكترين اداره آموزش و پرورش محل سكونت و يا كار خود مراجعه و نسبت به تحويل مدارك لازم اقدام نمايند و مجدداً از تاريخ 25/11/89 لغايت 2/12/89 با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشوربه نشاني:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با همان اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام كه تهيه نموده اند ، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمايند.
اين قبيل داوطلبان در خصوص رفع نقص سوابق تحصيلي خود بايداز هر گونه مراجعه يا تماس با سازمان سنجش آموزش كشور خود داري نمايند و بنحوي كه توضيح داده شده منحصراً به اداره آموزش و پرورش مربوط مراجعه نمايند.

manya-atashin
19-12-2010, 19:46
چرا وارد سيستم شدم
كد و ... دادم و پيغام زير رو داد

اطلاعات شما يافت نشد ، که اين مورد مي تواند به يکي از دلايل ذيل باشد :
الف : با مشخصات ورودي شما ، اطلاعات دانش آموزي وجود ندارد . لطفا از روش هاي ديگر جستجو استفاده نموده يا در ورود اطلاعات دقت نماييد
ب :در صورتي که با هيچکدام از 4 روش ذيل اطلاعات شما يافت نشد ، در اسرع وقت و حداكثر تا تاريخ 89/10/10 با مراجعه به ادارات و مناطق آموزش و پرورش محل اخذ ديپلم و يا نزديكترين اداره آموزش و پرورش به محل سكونت يا محل كار خود براي رفع نقص به همراه مدارك مورد نياز خود( مدرک ديپلم متوسطه ، کارنامه فارغ التحصيلي ، کارت ملي و شناسنامه به همراه تصوير آنها ) مراجعه نمائيد و از تاريخ 89/11/25 لغايت 89/12/2 براي ثبت نام به سايت سازمان سنجش مراجعه نماييد

Benyamin100
19-12-2010, 20:08
به احتمال زیاد مشخصاتت رو درست وارد نمی کنی
مگر این که خیلی بد شانس باشی و اطلاعاتت نباشه که باید به پست بالایی که برات گذاشتم رجوع کنی

manya-atashin
19-12-2010, 21:21
نه ديگه كد ملي و كد دانش آموزي چي داره كه اشتباه وارد كنم !
اطلاعاتم تو طرح ساهتشون كه بود !

فردا برم اموزش پرورش ببينم جواب ميدن يا نه
اگه ندادن يعني نميشه ثبت نام كنم امسال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Benyamin100
19-12-2010, 22:45
يعني نميشه ثبت نام كنم امسال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب عزیز من چرا دقت نمی کنی
اگر اطلاعاتت نباشه باید از تاريخ 89/11/25 تا 89/12/2 ثبت نام کنی دیگه
فقط یادت باشه حداكثر تا تاريخ 10/10/89 آموزش و پرورش رفته باشی واسه تحویل مدارکت

manya-atashin
19-12-2010, 23:24
آخ ببخشيد
اصلا حواسم نبود
فك كردم 2 دي ماه آخرين فرصته
نگو 2 اسفند هست !!!!

بازم ممنون