PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سينه زدن براي بيمارن و سيگاريها فوق العاده مفيد است

kiarash3500
17-12-2010, 20:11
زدن ضربه های مداوم و اهسته به سینه باعث تخلیه و جدا شدن اخلاط داخل ازسینه می شوند .

یکی از طرق درمانی در بیماری COPD تخلیه ریه از خلط های که به ان چسبده است . با زدن ممتد و متوالی به سینه ها است

پزشک با کف دست از بالا تا پایین به ریه سیگاری های قهار می زند و به این ترتیب تخلیه ریه صورت می گیرد .

زدن به جلو یا عقب سینه باعث جدا شدن اخلاطی که به ریه چسبده شده می شوند و این امر موجب بالا رفتن میزان اکسیژن در خون و هوشیاری بهتر می شود .

خوردن غذای نذری به همراه سینه زدن دارای اثرات توام است که باعث افزایش میزان سلامتی می شود .

همین طور در غذای نذری خاصیت های عجیب و جالبی وجود دارد که با خوردن ان میزان انرژی و سلامتی انسان را اقزایش می دهد

خيلي جالبه چيزاي رو كه اسلام 1400 سال پيش گفته پزشكا و علم تازه دارن بهش ميرسن

Old_Chater
17-12-2010, 20:25
جالب بود....

hamidras
17-12-2010, 20:31
پزشک با کف دست از بالا تا پایین به ریه سیگاری های قهار می زند و به این ترتیب تخلیه ریه صورت می گیرد .

ضربه پزشکو با ضربه بی حساب کتاب به سر و سینه یکی میکنی!!! نزنید این حرفا رو!!:دی

بهتره این طوری از اسلام دفاع نکنید تاثیر عکس داره ها:دی××

خوردن غذای نذری به همراه سینه زدن دارای اثرات توام است که باعث افزایش میزان سلامتی می شود .

بههههلههه:دی!

kiarash3500
17-12-2010, 20:38
ضربه پزشکو با ضربه بی حساب کتاب به سر و سینه یکی میکنی!!! نزنید این حرفا رو!!

بهتره این طوری از اسلام دفاع نکنید تاثیر عکس داره ها××

دوست عزيز خيليا به اين چيزا اعتقاد دارن و نتيجه هم ميگيرن لطفا به اعتقادات مردم توهين نكنين

hamidras
17-12-2010, 20:43
دوست عزيز خيليا به اين چيزا اعتقاد دارن و نتيجه هم ميگيرن لطفا به اعتقادات مردم توهين نكنين الان شما داری توهین میکنی!!

منم اعتقاد دارم!

بنا به حرف شما یعنی از این به بعد تو مراکز ترک سیگار مراسم سینه زنی برگزار کنیم هم ثوابی میبریم هم امت پاک میشه ریشون!؟ دیگه نیازی هم به دکتر نیست!

نذریم میدیم جا دارو:دی خوشمزه ترم هست!

اینجا هم انجمن علم، فرهنگ، هنر هستش! اصلا منبع بده ببینم:دی!××

kiarash3500
17-12-2010, 20:46
الان شما داری توهین میکنی!!

منم اعتقاد دارم!

بنا به حرف شما یعنی از این به بعد تو مراکز ترک سیگار مراسم سینه زنی برگزار کنیم هم ثوابی میبریم هم امت پاک میشه ریشون!؟ دیگه نیازی هم به دکتر نیست!

نذریم میدیم جا دارو خوشمزه ترم هست!

دوست عزيز شما چرا دوپهلو حرف ميزنيد من دارم در مورد اينكه اين چيزا ميتونه از روشهاي پزشكي مفيد تر باشه بحث ميكنم اين كجاش توهينه؟

hamidras
17-12-2010, 20:59
در مورد اينكه اين چيزا ميتونه از روشهاي پزشكي مفيد تر باشه بحث ميكنم اين كجاش توهينه؟

دیگه توهینی از این بدتر که یه حرف بی پایه و اساس رو بستی به اسلام!

همچنان منتظر منبع هستم!:دی

:11:

kiarash3500
17-12-2010, 21:08
دیگه توهینی از این بدتر که یه حرف بی پایه و اساس رو بستی به اسلام!

حرف بي پايه و اساس؟از هزاران سال پيش مردم با شركت تو اين مراسم و خوردن غذاي نذري بيماري هاي لاعلاجشون خوب ميشد حالا ترك سيگار كه خيلي چيز ساده اي در برابر اون بيماري ها

همچنان منتظر منبع هستم!

در ضمن كدوم منبع مطمعن تر از دكتر يزدان نياز تو گوگل سرچ كن

B U L U T
17-12-2010, 21:18
منبع رو بزارید!
دعوا نکنید!

hamidras
17-12-2010, 21:18
از هزاران سال پيش مردم با شركت تو اين مراسم و خوردن غذاي نذري بيماري هاي لاعلاجشون خوب ميشد حالا ترك سيگار كه خيلي چيز ساده اي در برابر اون بيماري هااونی که شما میگید معجزست با این خاصیت سینه زنی که میگی فرق فوکوله ببم:دی!× اینی که میگی یعنی هر کسی این کارو کنه با هر اندیشه و دینی اثرشو میبینه....

من دكتر يزدان نياز نمیشناسم:دی×× هر کسی گفته باشه رو هوا نمیشه قبول کرد !!!

دعوا نکنید!

هه هه دعوا چیه بابا!! :18:

گفتمانه:10:

kiarash3500
17-12-2010, 21:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين منبع من كه الكي در مورد همچين چيزاي مهمي مطلب نميذارم

Old_Chater
17-12-2010, 21:31
منبع رو بزارید!
دعوا نکنید!

تو رو خدا کاری نکنین تاپیک به این جالبی بره تو ترش...

Cleeev
17-12-2010, 21:36
از هزاران سال پيش مردم با شركت تو اين مراسم و خوردن غذاي نذري بيماري هاي لاعلاجشون خوب ميشد حالا ترك سيگار كه خيلي چيز ساده اي در برابر اون بيماري ها

منظورتون از هزاران سال پیش ، بعد از زمان مستقر شدن آخوندهای شیعه لبنانی در اطراف قم و کاشان و مدتی بعد کشتارهای عظیم و فجیع قزلباشان (صفویه) برای شیعه کردن اجباری و سراسری ایرانه دیگه...؟ چون قبلش چنین مراسماتی تقریباً وجود نداشتن... اکثر مراسمات امروزی که میبینید هم بعضی ریشه در چند قرن اخیر و اکثراً ریشه در قاجاریه به بعد دارن...

همچنین لازم به ذکره که بسیاری از عقاید شیعی داخل ایران و جریان های شیعه بعضاً تندروی حاکم بر ایران (همینطور امروزه) اکثراً ریشه در دوران صفویه و باز کردن راه توسط حکومت برای پایه ریزی و گسترش گروهک ها و جریان ها و تفکرات شیعه دارن...

متاسفانه کتاب های تاریخ مدارس بخش هایی از تاریخ که به نفع نیستن رو به کلی حذف کردن که نتیجه ـش میشه سخنانی مثل این...!!!

دینی که انقدر پفکیه که اینطور نیاز به اثبات خودش داره و با دستاویز قرار دادن داستان ها و مسائل و ربط دادن به قول معروف گوز به یه چیزی هر روزه سعی در فریب افکار عمومی داره به درد لای جرز میخوره...

kiarash3500
17-12-2010, 21:44
اين تاپيك هم ترشي شد به لطف بعضي دوستان