PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اکستراکت کردن یه سری فایل فشرده !

SA.JJ.AD
17-12-2010, 16:16
سلام دوستان:10:
.
من یه بازیو دانلود کردم . که 11 پارته - (ده تا 400 مگی و یکی 300 و خورده ای) - الان که میخوام اکستراکت کنمشون از فایل 5 به بعد ارور میده !!! اصلا انگار از پارت 5 تا 10 خرابن !! و حتی با 2 تا کلیک روشون هم ارور میده که عکس های مربوط به فایل ها و اروری که میده رو پایین میزارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موقع اکستراکت :

وقتی دو تا کلیک میکنم :

بیخیالشون نشدم برا اینکه تو نظرات جایی که ازش دانلود کرده بودم هیچکی با این مشکل بر نخورده بود ... و همه حتی بازیو اجرا کرده بودند :41:
.
حالا میخواستم بدونم راهی برای رفع این مشکلات هست ؟ با 2 ورژن نرم افزار winrar هم تستش کردم / به نظرتون ممکنه با یه نرم افزار دیگه جواب بده ؟! و کلا کسی روشی چیزی بلده دریغ نکنه ! خیلی ممنونم از شما دوستان :40::11:

saegheh67
17-12-2010, 16:53
فایلهای شما خراب دانلود شده است که میتونه دلایل مختلفی داشته باشه اگر فایلها دارای ریکاوری باشند قابل تعمیرند در غیر این صورت دوباره باید دانلود بشه

SA.JJ.AD
17-12-2010, 17:39
خوب حالا چیکار کنم ؟!:31:چجوری بفهمم قابلیت ریکاوری دارن یا نه ؟! بعدش میگم ممکن نیست با یه نرم افزار دیگه باز شن ؟!

alidata2010
17-12-2010, 17:43
احتمالا فقط همون فایل شماره 5 خرابه که میتونی دوباره دانلودش کنی . 400 مگ اووووووووو:31:

SA.JJ.AD
17-12-2010, 17:47
احتمالا فقط همون فایل شماره 5 خرابه که میتونی دوباره دانلودش کنی . 400 مگ اووووووووو:31:

خیر از فایل 5 تا 10 ارور میده !!! عجب گرفتاری شدما :31: 2.5 گیگ اووووووو :27::19:

Perpetual
17-12-2010, 18:04
شما وقتی با وینرر می خوای اکسترکتش کنید گزینه keep broken file رو از پایین بزنید و بعد ok کنید .
احتمالا درست میشه.
موفق باشید

SA.JJ.AD
17-12-2010, 18:37
شما وقتی با وینرر می خوای اکسترکتش کنید گزینه keep broken file رو از پایین بزنید و بعد ok کنید .
احتمالا درست میشه.
موفق باشید

میشه بیشتر و دقیق تر توضح بدید ؟ من گزینه ای رو که شما گفتید رو پیدا نکردم !:41:

Perpetual
18-12-2010, 06:08
اینم توضیح بیشتر
این گزینه همونجور که از اسمش پیداست فایلهایی (که ممکن هست پرحجم و یا کم حجم باشن) رو که سوخته شدن یا خراب هستند رو هم اکسترکت می کنه ولی ممکنه که این فایل ها خراب باشن و کار نکنن ولی ممکنه که این فایلها ، فایل های مهمی نباشن و آسیبی به بازی شما نزنن.
موفق باشید

SA.JJ.AD
19-12-2010, 16:46
ممنون . دوست عزیز اما بازم این ارور های لعنتی رو میده !!!:41:

نمیدونم چرا برا هیشکی مشکل نداشت اما برا من ..:2:. !!!

از فایل 5 تا 10 اصلا روشون کلیک که میکنم این ارور رو میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از 1 تا 4 هم باز میشه اما میگه نمیدونمم چی چی خرابه !!!:2:

و کلا همه رو که میخوام با هعم اکستراکت کنم . وقتی به فایل چهارم میرسه این ارور هارو میده : :13:

تنها فایلی که مثه ادم باز میشه پارت 11 هست . که هیچ اروری نمیده:13:

Perpetual
19-12-2010, 17:49
خوب یه سوال دارم خدمتتون:
آیا میتونید پارت های 5 به بعد رو هم به خوبی باز کنید؟؟
یه دو تا راه حل راتون دارم:
1-همونجور که نشون داده به فایل های زیر که تو پارت 4 هستند ، گیر داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوب شما بیایید این فایل ها رو از پارت 4 حذف کنید (البته قبلش یه بکاپ از پارت 4 بگیرید) بعدش با زدن همون گزینه که گفتم اکسترکت رو ادامه بدید و وقتی تموم شد این فایل ها رو به تنهایی بکشید روی دسکتاپتون و تا قبل از زدن دکمه close اونها رو به جایی که قبلا از توی پارت 4 حذف کردید ، کپی و پست کنید.
2- شما میتونید از راه رفتن به منوی tools و repair archive پارت معیوبتون رو درست کنید که معمولا با این ابزار درست نمیشه ولی شما یه امتحانی بکنید (البته قبلش یه بکاپ از پارت 4 بگیرید)
نمی خوام نا امیدتون کنم ولی اگه دیگه اینها نتونستن کمکتون کنن گمان نکنم راه دیگه ای باشه!!!
موفق باشید

SA.JJ.AD
19-12-2010, 18:14
خوب یه سوال دارم خدمتتون:
آیا میتونید پارت های 5 به بعد رو هم به خوبی باز کنید؟؟
یه دو تا راه حل راتون دارم:
1-همونجور که نشون داده به فایل های زیر که تو پارت 4 هستند ، گیر داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب شما بیایید این فایل ها رو از پارت 4 حذف کنید (البته قبلش یه بکاپ از پارت 4 بگیرید) بعدش با زدن همون گزینه که گفتم اکسترکت رو ادامه بدید و وقتی تموم شد این فایل ها رو به تنهایی بکشید روی دسکتاپتون و تا قبل از زدن دکمه close اونها رو به جایی که قبلا از توی پارت 4 حذف کردید ، کپی و پست کنید.
2- شما میتونید از راه رفتن به منوی tools و repair archive پارت معیوبتون رو درست کنید که معمولا با این ابزار درست نمیشه ولی شما یه امتحانی بکنید (البته قبلش یه بکاپ از پارت 4 بگیرید)
نمی خوام نا امیدتون کنم ولی اگه دیگه اینها نتونستن کمکتون کنن گمان نکنم راه دیگه ای باشه!!!
موفق باشید

خیلی ممنون از شما بابت توجهتون :10:
اما همونطور که گفتم از پارت 5 تا 10 اصلا روشون که کلیک میکنم وارد نمیشه و ارور میده -- و تو پارت 4 هم غیر عادیه و 5 تا فایل بیشتر نیست !!! یعنی اگه اونایی که شما گفتیو بزنم پاک کنم. 1 کی توش میمونه :31:
. به هر حال تو همین روزا این پارت چهارشو دوباره دانلود میکنم ! شاید حل شه . اگه حل نشد . گوره باباش و میزنم همه رو پاک میکنم :13: