PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد استفاده از چند مانیتور

hamid1002
17-12-2010, 16:05
با سلام

دوستان یه سوال داشتم ایا امکانش هست که از یک کیس برای چند تا مانیتور استفاده کرد ئ اگه خواسته باشیم هر یک نفر با یک مانیتور کار کنه ایا این اماکنش هست کارت گرافیکی که رو کیس نصبه دو تا خروجی داره یکی برای مانیتورهای سی ار تی و یکی هم برای مانیتورهای ال سی دی

اگه ممکنه یکم توضیح بدید که چجوری میشه این کار رو انجام داد

با تشکر

pasargadd
17-12-2010, 18:07
توضیحه خاصی نمیخواد.
گرافیک 2تا خروجی داره و میتونی روی دو تا مانیتور استفاده کنی.

hamid1002
19-12-2010, 18:15
دوست عزیز ممکنه بفرمایید که چجوری میشه دو تا کیبورد و موس به کیس وصل کرد

با تشکر

ata.royalfalcon
19-12-2010, 18:32
دوست عزیز ممکنه بفرمایید که چجوری میشه دو تا کیبورد و موس به کیس وصل کرد

با تشکر

کیبورد رو نمیدونم
اما موس اگه یکیش USB باشه و اون یکی دیگه PS/2 باشه جواب میده
عملا امتحان کردم

kompore
26-12-2010, 23:53
برای این کار یک تبدیل در بازار وجود دارد.

kourosh_sos
27-12-2010, 00:57
دوست عزیز یک دستگاهی یه نام KMV هستش که بسته به نوعی که میخری بهت خروجی مانیتور , ماوس , کیبورد بهت میده بعدم میتونی با یک برنامه Virtual Machine برای هرکس یک محیط اختصاص بدی انگار که طرف واقعا کیس داره.

afceaglee2013
28-12-2010, 23:32
با سلام

دوستان یه سوال داشتم ایا امکانش هست که از یک کیس برای چند تا مانیتور استفاده کرد ئ اگه خواسته باشیم هر یک نفر با یک مانیتور کار کنه ایا این اماکنش هست کارت گرافیکی که رو کیس نصبه دو تا خروجی داره یکی برای مانیتورهای سی ار تی و یکی هم برای مانیتورهای ال سی دی

اگه ممکنه یکم توضیح بدید که چجوری میشه این کار رو انجام داد

با تشکر
فکر میکنم منظور دوستمون این باشه که از یک سیستم به عنوان 2 سیستم مجزا استفاده بشه من هم kvm دارم و هم virtual machine ولی فکر نمیکنم با این 2 بشه اون کاری رو که دوستمون خواستن بشه انجام داد .
نمیدونم کوروش خان اینی که کفتند رو جایی دیدند یا نه ولی کاربرد KVM برعکسه و برای اینه که چند سیستم رو بشه با یک ماوس و کیبورد کنترل کرد.
تو تنظیمات virtual machine هم چیزی ندیدم که بشه منبع کیبورد یا ماوس رو مشخص کرد..

kourosh_sos
29-12-2010, 23:14
فکر میکنم منظور دوستمون این باشه که از یک سیستم به عنوان 2 سیستم مجزا استفاده بشه من هم kvm دارم و هم virtual machine ولی فکر نمیکنم با این 2 بشه اون کاری رو که دوستمون خواستن بشه انجام داد .
نمیدونم کوروش خان اینی که کفتند رو جایی دیدند یا نه ولی کاربرد KVM برعکسه و برای اینه که چند سیستم رو بشه با یک ماوس و کیبورد کنترل کرد.
تو تنظیمات virtual machine هم چیزی ندیدم که بشه منبع کیبورد یا ماوس رو مشخص کرد..

درسته دوست عزیز حق با شماست KVM کارش برعکس اون چیزی هست که من گفتم ولی یادم تو یکی از سایت های خارجی یک Device بو که دقیقا کارش همین بود.