PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفلی که داپلیکیتور هم نتونه رایت کنه

mohammad nasimafza
16-12-2010, 21:49
با سلام ...
چند وقت پیش یه سی دی آموزش زبان خریدم که قفل جالبی داشت ... سریال و از این جور چیزها هم نداشت
به راحتی میشد از سی دی ایمیج گرفت ... ولی وقتی ایمیج رو به یه درایو مجازی میدادیم نرم افزار پیغام میداد که سی دی اورجینال رو داخل سی دی رام بذارید... جالبتر اینکه وقتی میخواستم با دستگاه دابل رایتش کنم رو 3 درصد گیر میکرد... زنگ زدم شرکت و گفتم که من هم این قفل رو برای کارهام میخوام ... ولی گفتن چون قفل ساخت خودمونه نمیتونیم بفروشیمش... گفت شیوه کارش هم اینجوریه که دیگه نمیشه از دابل برای رایت انبوه استفاده کرد ... چندتا رایتر با هم با کابل ساتا به کامپیوتر وصل میشن و طی 3 مرحله اطلاعات با قفلشون رو سی دی رایت میشن
من خودم یه شرکت دارم که سی دی های آموزشی میسازم و در تیراژ 2-3 هزار با دابل رایت میکنم ... حالا من هم دنبال یه روشی هستم تا بتونم رو سی دی هام قفل بذارم و بتونم از دابل یا حداقل از رایترهاش به طور همزمان برای رایت تعداد زیادی سی دی همراه با قفل گذاری استفاده کنم ... ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند ... مرسی

manager1
19-12-2010, 18:45
سلام دوست عزیز
اگه بتونید یه سری به این سایت تخصصی بزنید میتونه کمکتون کنه همین را اونجتا مطرح کنید
شاید جواب گرفتید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید