PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ### سوالات زنجیره ای من ###

3d-meysam
15-12-2010, 16:14
سلام من یه PHP کار تازه کارم. گفتم سوالاتمو اینجا طرح کنم. و پست های اضافی ندام.:11:

اولین سوالم در تاریخ و ساعته. چطوری میتونم تاریخ و ساعت رو نمایش بدم.

با این تابع ها کار کردم ولی دقیقاً معلو نبود چطورین:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و منظور از timestamp چیه؟
یه توضیح گیرا و مختصر هم بدین دعاتون میکنم :11:

3d-meysam
15-12-2010, 19:31
:42:Please Help Me:42:

khoda2006
15-12-2010, 21:45
سلام
برای نمایش به اینصورت عمل کن :

پارامترهای ارسالی به تابع date زیاده که میتونی لینک زیر رو مشاهده کنی .

3d-meysam
17-12-2010, 15:55
سلام
چطور میشه از PHP داخل Adobe Dreamweaver استفاده کنم؟ مثلاً چطور میشه تو برنامه یک دکمه بسازیم و با استفاده از کدهای PHP متنی روی صفحه یا یک ،Text Field چاپ کنیم؟؟؟؟ خیلی کنجکاوم :8: دارم php کار میکنم و تو کف چنین کاری موندم :31:

salim_a
17-12-2010, 22:18
شما برنامه Adobe Dreamweaver نصب کنن . موقع وارد شدن php رو انتخاب کن .
قسمت های مختلفی داره /. بگیردی پیداش می کنی /.

شما واسه یاد گیری php نیاز به دانش html دارین

3d-meysam
17-12-2010, 23:19
شما برنامه Adobe Dreamweaver نصب کنن . موقع وارد شدن php رو انتخاب کن .
قسمت های مختلفی داره /. بگیردی پیداش می کنی /.

شما واسه یاد گیری php نیاز به دانش html دارین

html ، Css رو بلدم، برنامه Adobe Dreamweaver رو هم همیشه نصبه. توی Adobe Dreamweaver دارم php رو کار میکنم. تمام خروجی هایی میسازم همه تو صفحه نمایش داده میشن. مثلاً من میخوام با زدن یک دکمه بتونم یه تابع رو که خودم ساختم فراخوانی کنم. کجای این دکمه باید کد را وارد کنم ؟ مشکل من اینه :19:

3d-meysam
19-12-2010, 08:57
واقعاً چرا این قسمت رو کسی ساپورت نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلی مدیر گذاشتن ولی یکیشون تو سایت آنلاین نمیشه :13:

neopersia
19-12-2010, 14:11
واقعاً چرا این قسمت رو کسی ساپورت نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلی مدیر گذاشتن ولی یکیشون تو سایت آنلاین نمیشه :13:
دلیلش این هست که قرار نیست هر کاربر یک تاپیک شخصی داشته باشه و بقیه در خدمت این کاربر باشند تا سوالات شخصی اونو جواب بدن!
اگر راهنمای ارسال پست در این انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را مطالعه کرده باشید دقیقاً اشاره شده که از پرسیدن چند سوال در یک تاپیک خودداری کنید و سوالات رو طوری بپرسید که برای بقیه هم در مواقع لزوم مفید باشند!

در ضمن وظیفه مدیر و ناظر و همکار، مدیریت انجمن هست نه پاسخگویی به سوالات

3d-meysam
19-12-2010, 14:37
فروم یعنی تبادل اطلعات، فکر نکنم کمک کردن به کسی دیگه اینقدر سخت باشه، همونطور که من در زمینه گرافیک سه بعدی به بچه های فروم کمک میکنم، انتظار دارم جایی دیگه هم کسی به من کمک کنه. سوالاتم رو اینجا پرسیدم که این بخش الکی شلوغ نشه. انشالله خدا کسی رو محتاج بندش نکنه. واسه همینه مردم ما در زمینه کامپیوتر سطح پایین. با این حال ممنون از همون دوتا راهنمایی. PHP زدم کردید.

برم دست به دامن غربی های با معرفت بشم بهتره.

hossin.esm
19-12-2010, 21:12
این بخش خیلی فعال نیست نمی دونم دلیلش چی هست.
ولی سوالات را در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزاری بهتر جواب میگیری.