PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هارد اکسترنال Transcend

starn
15-12-2010, 16:06
سلام دوستان یه هارد اکسترنال می خوام بخرم یرند Transcend رو انتخاب کردم چون خیلی ازاش راضی ام چن از این برند خیلی فلش مموری داشتم و هیچ کدومشون هم آخ نگفتن گارانتیش هم خیلی خوی خدمات مید
حالا می خواستم نظر شما رو بدون من این 2 مدل رو مد نظر دارم
Transcend StoreJet 25 Mobile Anti-Shock 500 GB USB 2.5 Portable Hard Drive TS500GSJ25M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Transcend 500 GB 2.5-Inch USB 3.0 Military-Grade Shock Resistance Portable External Hard Drive for Mac and PC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی سایت آمارون قمت ها خیلی مناسب بودن ولی توی بازار تهران نمی دونم قیمت ها چطورن کسی اطلاعی داره؟؟؟ (توی بازار رضا یا پاساژ ایران پیدا میشه؟)
یه سوال هم داشتم می خواستم ببینم این هارد هایی که گفتم مثلا من اگه 24 ساعته به laptop یا pc وصل شده باشن مشکلی براشون پیش نمی اد؟؟؟؟
و این که کلا با این هارد ها می شه اعتماد مرد یا نه یعنی خراب که نمی شن چون اطلاعات مهمی ارم که می خوام بریزم توشون یه چیز عمری میخوام
و سوال آخر این که اون هارد هایی که با آداپتور عرضه میشن اونا بهترن یا بدون آداپتو ؟ (قضیه ی سخوتن اینا چظوره؟؟؟ هارد های اکسترنال هم مثل فلش ممری مکان داری در لحظه ی جدا کردن usb بسوزن و....)
کلا یه توضیحی بدید
با تشکر فراوان :11:

shabe.saket
15-12-2010, 17:18
Trancesend ها هاردهای خوبی هستن. ببینید اینکه مطمئن باشید هارد یک دفعه وای نمیسه اینجوری نیست. هر احتمالی وجود داره. ولی معمولا پریدن اطلاعات هارد به دلیل اشتباهات (نگهداری - استفاده و...) آدم بوجود میاد و به ندرت هاردی ایراد داخلی خود به خود پیدا میکنه که اطلاعاتش بپره.
تقریبا من میتونم بگم هاردی تا حالا ندیدم که بدون انگولک کردن آدم یا قطع برق اطلاعاتش بپره.
این Trancescend ها هم خیلی شیک تولید شدن و هاردهای خوبی هستند. روشون یه جور لاستیک ه. من یکی از اون 500 های نارنجی رو دیدم خوب بودند. usb3 شو ندیدم. توی شهر ما قیمییت اونا حدود 85 تومان ه.
در مورد هاردهای آداپتور دار هم، این هاردها به نظر مقاوم تر از بدون آداپتورها هستند. ولی جوری نیست که بگیم بدون آداپتورها جلو اینا کم میارن.(از نظر دوام). بستگی به نحوه ی استفاده داره. بدون آداپتورها حملشون هم راحت تره.
اینکه هارد همش به کامپیوتر وصل باشه هم مشکلی براش بوجود نمیاد. اگه یه جا ساکن باشه.
لحظه جداکردن هم نمیسوزن نگران نباش. این Trancesend ها فکر کنم آنتی شوک هستند.

EXTREME
15-12-2010, 17:26
به نظر من تو هارد اکسترنال وسترن بهتره چون توی هارد های اکسترنال هیچ هاردی کیقیت ساخت وسترن رو نداره

solo8
20-12-2010, 22:47
دوستان اگه میشه واسه این سوالا تاپیک نزنید و اون ها رو تو بخش مربوطه مطرح کنید.
رجوع شود به :
HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید __________________
باور کنید اینجا کسای بیشتری هستن که شما رو کمک کنن.
با تشکر...