PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Share کردن اینترنت ADSL به صورت Wireless

sin2x=2sinxcosx
15-12-2010, 13:55
سلام .
من یه لپ تاپ دارم که به اینترنت ADSL وصله . الان می خوام اون یکی لپ تاپم هم به این اینترنت از طریق وایرلس وصل شه . چجوری می تونم این کارو بکنم ؟

sin2x=2sinxcosx
15-12-2010, 18:06
سلام .
می خوام روش بسیار ساده ای برای Share کردن اینترنت یک کامپیوتر که Wireless داره رو بگم .
این برنامه رو دان کنین و اجرا کنین . اون بالا یه اسم برا Connection تون انتخاب کنین . پایین هم یه پسورد حداقل 8 رقمی مشخص کنین و در قسمت سوم هم مشخص کنین که کدوم Internet تون رو می خواین share کنین . حالا Start Virtual Router رو کلیک کنین و از دستگاه های wireless دار دیگر از این اینترنت Share شده استفاده کنین .
نیازی به وارد کردن IP هم نیست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hraeissi
16-12-2010, 19:19
خوب فکر کنم جای دیگه خودتون پاسخشو دادید

a6l3i
17-12-2010, 01:17
سلام

شما باید یه Workgroup تشکیل بدید و سیستم اولی رو بعنوان Gateway قرار بدین. سوال رو در یکی از تاپیک های جامع زیر مطرح کنید و نوع ویندوز هر دو رو هم ذکر کنید: ( اولی رو پیشنهاد میکنم)

آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در یک شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید . .

sin2x=2sinxcosx
17-12-2010, 22:43
خوب فکر کنم جای دیگه خودتون پاسخشو دادید

بله بعد از اینکه تاپیکو زدم یاد گرفتم خواستم اینجا هم بگم که دیگه یاد گرفتم ولی نگفتم ! :دی

ehso0on
17-02-2011, 14:30
سلام!
آقایون من این برنامه رو دانلود کردم! با iPod هم پیداش هم کردم وصل هم شدم ولی تو هیچ سایتی نمیتونستم برم.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:

alishashaani
07-06-2011, 13:30
سلام من همه کارا رو کردم در اخر که start رومیزنم error میده میگه:
virtual router could not be started
چه کنم؟؟؟؟؟؟

sina818
08-03-2012, 00:52
سلام من همه کارا رو کردم در اخر که start رومیزنم error میده میگه:
virtual router could not be started
چه کنم؟؟؟؟؟؟

خیلی گشتم تا بالاخره راه حلشو پیدا کردم
مطمئن شو که درایور کارت وایرلست آپدیته
Run رو باز کن بنویس cmd بعد Ctrl + Shift + Enter بزن که توی حالت Administrator اجرا شه
این دو تا دستور رو یک به یک بزن :
netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=Test key=password
netsh wlan start hostednetwork
حالا Virtual Router رو Run کن