PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

صفحه ها : [1] 2

helplab
03-08-2010, 17:59
سلام:8:

--

ضد ویروس شید دیگر چیست؟:40:

ضد ویروس شید، ضد ویروس جدیدی است که با ترکیب دو موتور آنتی ویروس خارجی ساخته شده است. اما مسلما این تنها قسمتی از ضد ویروس شید است. در واقع، ویژگی اصلی ضد ویروس شید استفاده از تکنولوژی های جدیدی است که باعث سرعت بخشیدن به عملکرد ضد ویروس و در نتیجه سبک بودن آن می شود. اگرچه تعدادی از این تکنولوژی ها در سال های اخیر در برخی از آنتی ویروس ها استفاده شده است اما تعدادی از آنها کاملا منحصر به فرد است و در واقع استفاده همزمان این تکنولوژی ها است که به شید امکان آن را می دهد که حتی با داشتن دو موتور از لحاظ سرعت نه تنها چیزی از آنتی ویروس های تک موتوره کم نداشته باشد، بلکه در مواردی حتی سریح تر عمل کند. شاید به صحت این ادعاها شک داشته باشید اما راه حل ساده و مجانی است، ضد ویروس شید را امتحان کنید!!

--

درباره طراح:21:

آرمان نیّری از سال ۸۲ شروع به فعالیت در زمینه امنیت رایانه کرد. او در این مدت تحقیقاتی در زمینه امنیت نرم افزار های گوناگون انجام داد و موفق به کشف چندین حفره امنیتی در نرم افزارهای شناخته شده گشت. سپس از سال ۸۴ در زمینه ویروس شناسی و طراحی برنامه های امنیتی شروع به فعالیت کرد. او پس از ۲ سال موفق به طراحی روش های جدیدی برای شناسایی ویروس ها شد و آن را در قالب برنامه ای به نام نئوآوا به نمایش گذاشت. که البته این نرم افزار تنها برای کاربران حرفه ای طراحی شده بود. او در سال ۸۶ پروژه شید را با هدف تلفیق روش های جدید و همچنین تولید محصولی برای تمام کاربران شروع کرد.

--

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--

کسی از دوستان تست کرده ببینه چه خبر هست؟:10:
ما منتظر بزرگان در مورد این برنامه هستیم؟:21:

saeb2
14-12-2010, 21:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شيد ضد ويروسي است که بوسيله آرمان نيّري طراحي شده است و هم اکنون توسط شرکت شيد افزار رايانه پشتيباني و توسعه ميابد.ضد ویروس شید، ضد ویروس جدیدی است که با ترکیب دو موتور آنتی ویروس خارجی ساخته شده است. اما مسلما این تنها قسمتی از ضد ویروس شید است. در واقع، ویژگی اصلی ضد ویروس شید استفاده از تکنولوژی های جدیدی است که باعث سرعت بخشیدن به عملکرد ضد ویروس و در نتیجه سبک بودن آن می شود. اگرچه تعدادی از این تکنولوژی ها در سال های اخیر در برخی از آنتی ویروس ها استفاده شده است اما تعدادی از آنها کاملا منحصر به فرد است و در واقع استفاده همزمان این تکنولوژی ها است که به شید امکان آن را می دهد که حتی با داشتن دو موتور از لحاظ سرعت نه تنها چیزی از آنتی ویروس های تک موتوره کم نداشته باشد، بلکه در مواردی حتی سریح تر عمل کند. شاید به صحت این ادعاها شک داشته باشید اما راه حل ساده و مجانی است، ضد ویروس شید را امتحان کنید!!
اين روزها آنتي ويروس هاي زيادي در بازار موجود هستند و به دليل بالا بودن قيمت آنتي ويروس هاي موجود بسياري از کاربران خانگي از آنتي ويروس هاي کرک شده و بدون لايسنس استفاده مي کنند، که مسلما بدون خطر و دردسر نيستند. ضد ويروس شيد از طرفي با داشتن قيمتي مناسب و از طرف ديگر استفاده از دو موتور ضد ويروس خارجي و همچنين روشهاي سرعت دهنده مي تواند جاگزيني بسيار مناسب براي ضد ويروس هاي خارجي باشد.

Karkas20
14-12-2010, 23:35
سلام چارتا مخرب براش اجرا کن اگردیدی که گرفت باهوش و رفتار شناسی که اگر داشته باشه
بهت حال داده شناختش. که هیچ اگر نشناخت.....؟
که میل خودت است نگرش داری.

pooriya_hp
14-12-2010, 23:38
نظر من : با وجود آنتی ویروس های قدرتمندی مثل : NIS 2011 , KIS 2011
استفاده از همچین آنتی ویروسی زیاد جالب نیست ......

helplab
15-12-2010, 10:46
سلام
عزیز اگر امکان دارد با این انتی ویروس یک مدتی در تایپیک تست آنتی ویروسها شرکت کنید تا نتایج بیانگر حقایق باشد نه کلمات..!!!!!؟؟؟؟؟؟:31:

ما منتظر هستیم............:5:

pasargadd
15-12-2010, 11:35
به نظر من زیاد جالب نیست.
در مورده اسمش هم میشدو یه الف اخرش گزاشت که جذاب تر بشه.
شیدا:31:

santamove
15-12-2010, 20:38
خوب من تا چیزی رو به مدت طولانی استفاده نکنم نظر نمی دم،
در مورد این آنتی ویروس داخلی هم،متاسفانه تنها بر روی دیتابیس فوکوس شده(مثل g-data)،و از ترکیب دو انجین استفاده شده....

×لایه های امنتی دیگه به کل نادیده شدن....

×××خوب کسانی که از این استفاده می کنند،بیان یه تستی بگیرن،نتیجشو اعلام کنن....

vista7
17-12-2010, 21:06
چیز جالبی نیست
حتی نسخه 64 بیتی هم نداره :41:

amir143
17-12-2010, 23:09
چیز جالبی نیست
حتی نسخه 64 بیتی هم نداره :41:
کسپر هم نداره

outpost
25-12-2010, 11:39
شيد ضد ويروسي است که بوسيله آرمان نيّري طراحي شده است و هم اکنون توسط شرکت شيد افزار رايانه پشتيباني و توسعه ميابد.ضد ویروس شید، ضد ویروس جدیدی است که با ترکیب دو موتور آنتی ویروس خارجی ساخته شده است.

از ديتابيس كدوم آنتي ويروساي خارجي استفاده ميكنه ؟

jolan57
25-12-2010, 17:50
از ديتابيس كدوم آنتي ويروساي خارجي استفاده ميكنه ؟

آویرا و نود 32

vista7
28-12-2010, 15:47
خوبه حداقل از دیتابیس دو تا آنتی ویروس خوب استفاده میکنه.
من که حاضر نیستم نصبش کنم ؛ اما دوستان اگه ریختن لطف کنن یه خورده درباره خوبی ها ، معایب ، سرعت ، حجم آپدیت و ... اینجا بنویسن

man war
28-12-2010, 15:55
من اینو دارم و باید بگم از نود 32 بهتره

من وقتی نود 32 داشتم ماهی 1 بار باید وینددوزو عوض میکردم {ویرسی میشد} ولی الان که اینو دارن حدود 5 ماهه عوض نکردم ولی الانم بار pc ویروسیه:41::41:

vista7
29-12-2010, 09:39
خوب باید به شما بگم اگه از نسخه های پولی اویرا ، یا انتی ویروس های قویتر استفاده کنید باز از این بهتره ، بازم صد رحمت به اویرا

smd7m
21-01-2011, 22:02
سلام
نظر دوستان درباره این آنتی ویروس چیه؟
آیا قابلیت های گفته شده رو ساپورت می کنه؟

*hamedkhatar*
22-01-2011, 00:15
اینجا هم هست

hosein002
31-01-2011, 05:38
قيمتش رو بزارين!

baloteli
06-02-2011, 22:46
رتبش توي جهان چندمه اصلا داره

vista7
14-02-2011, 15:20
تو سایتش زدهه av تستش کرده ولی تو خود سایت av خبری نیست
من که میگم چرت میگن. توی صفحه اصلی سایتش چاخان هایی گفته که باورش خیلی سخته:

قوی ترین آنتی ویروس جهان :دی

سریعترین آنتی ویروس جهان :دی

یکی ندونه فکر میکنه ......... :دی

*hamedkhatar*
14-02-2011, 15:41
تو سایتش زدهه av تستش کرده ولی تو خود سایت av خبری نیست
من که میگم چرت میگن. توی صفحه اصلی سایتش چاخان هایی گفته که باورش خیلی سخته:

قوی ترین آنتی ویروس جهان :دی

سریعترین آنتی ویروس جهان :دی

یکی ندونه فکر میکنه ......... :دی

خوب دیگه مشخصه وقتی کاری رو ایرانیها انجام بدند انتظار بیشتری نباید داشت
اولین چیزی که خیلی بهش اصرار دارند دروغ هستش
تو بهترین سایتهای آنتی ویروس ها هم معمولا نمینویسند ما بهترینیم یا حد اقل خودشون رو از بقیه بالاتر بدونند مگر با دلایل مستند

vista7
14-02-2011, 17:16
خوب دیگه مشخصه وقتی کاری رو ایرانیها انجام بدند انتظار بیشتری نباید داشت
اولین چیزی که خیلی بهش اصرار دارند دروغ هستش
تو بهترین سایتهای آنتی ویروس ها هم معمولا نمینویسند ما بهترینیم یا حد اقل خودشون رو از بقیه بالاتر بدونند مگر با دلایل مستند

درسته ؛ هیچکدوم از آنتی ویروس های معروف و قدرتمند جهان نمیگن ما بهترینیم ، اغلب یه عکس از رتبه خوبشون توی تست های av میذارن با لینک مستند نه اینکه بیان دروغ بگن.

آخه چقدر دروغ؟؟؟ :18:

shahabprince
18-02-2011, 11:43
این تستها به صورت خصوصی توسط شرکت av-comparatives انجام شده.
بهترین راه برای فهمیدن اینکه ایا سایت شید دروغ میگه یا نه اینه که عکسها رو برای شرکت av-comparatives بفرستیم و بهشون بگیم که ایا این تست ها رو انجام داده یا نه؟

shahabprince
18-02-2011, 12:33
از دوستان کسی هست که سریال 30 روزه واسه این انتی ویروس داشته باشه.
میخوام انتی ویروسش رو تست کنم ولی واسه اپدیت سریال میخواد.

vista7
20-02-2011, 13:59
این تستها به صورت خصوصی توسط شرکت av-comparatives انجام شده.
بهترین راه برای فهمیدن اینکه ایا سایت شید دروغ میگه یا نه اینه که عکسها رو برای شرکت av-comparatives بفرستیم و بهشون بگیم که ایا این تست ها رو انجام داده یا نه؟

چطوری بفرستیم؟

جواب میدن؟

antiware
09-03-2011, 17:01
سلام
اگر روزی آویرا و نود هرکدام ایران رو تحریم کنند تکلیف چیه؟
اگر ما به مشکل در شبکه بر بخوریم شما از آویرا کمک میگیرید یا از نود یا شید؟
اگر آپدیت نشد دیتا بیس مشکل را کی جواب گوست شید؟
و هزاران سوال دیگر من نمیگم آنتی ویروس ایرانی بد ولی نه به ایمن که سالی آپدیت میشه اونم نصفه نه.......
یه جنس خوب جنسیه که بتونه جوابگوی مشتری در هر لحظه باشه.
با تشکر

hamed_totally
10-03-2011, 08:57
خب و ی پ ی ا ن رو واسه همین موقع ها گذاشتن دیگه

vista7
20-03-2011, 18:35
خوب همه که از این امکانات ندارن.
تازه اون کاربر فوق العاده مبتدی که بره سرراغ این انتی ویروس که از این چیز های سر در نمیاره...

manuch
31-03-2011, 12:54
کوره راه فقط حرفه ای ها رو به سلامت می رسونه.
اگر نمی تونید از همین هایی که بقیه استفاده می کنند بهره ببرید. چرا خودتون رو هلاک چیزی می کنید که چیزی براتون نداره

vista7
31-03-2011, 13:15
اول این که این جواب شما چه ربطی به این تاپیک داره؟ از چیز هایی که بقیه استفاده میکنند؟ چه چیزی؟

دوم این که من نمیدونم چرا وقتی میشه از چیزی کاملا رایگان استفاده کرد ، بابتش پول داد؟ (این برنامه نویس تنها کاری که کرده اومده سه تا برنامه ی ناد32 و اویرا و یو اس بی دیسک سکیوریتی رو با هم ترکیب کرده و داره بابتشون پول میگیره، درصورتی که از تمامی اینها میشه رایگان در ایران استفاده کرد)

AMIR REZAs
07-04-2011, 13:38
تو یه ایمیل از گروههای یاهو واسه من اومده !نوشته این آنتی ویروس ترکیبی از Nod و avg هست که یک جوان ایرانی تونسته این کار رو بکنه و همچنین سرعت اسکن پایین اومده...

Dr Hannibal
07-04-2011, 13:51
ترکیب Eset و avira هست.

jolan57
07-04-2011, 13:52
تو یه ایمیل از گروههای یاهو واسه من اومده !نوشته این آنتی ویروس ترکیبی از Nod و avg هست که یک جوان ایرانی تونسته این کار رو بکنه و همچنین سرعت اسکن پایین اومده...

البته نود و آویرا

hamed_9192
12-04-2011, 14:00
با سلام
چند تا نکته به ذهنم میرسه که میگم تا شما هم نظرتون رو بگید
اول اینکه چرا کمی خوش بینتر به قضیه نگاه نکنیم .زمان زیادی از نگارش این انتی ویروس نمیگذره (از سال 2009 ) این همه نرم افزار انتی ویروس وجود داره کدومشون تونستن در مدت کمی به رتیه های بالا برسن پس باید از این نرم افزار حمایت بشه و روش کار کنن و یه نکته مهم اینه که تا زمانی که ما کاربران ایرانی از شید استفاده نکنیم و توسط کاربران مختلف و با شرایط متفاوت تست نشه نمیتونه که عیب هاش مطرح بشه و پیشرفت کنه.
دوم اینکه من نمودار تست های شرکت av رو در سایت خود شید دیدم به نظرم اگه درست نبودن حتما تا حالا در این مدت از سال 2009 تا الان این شرکت یه جوابیه ای یا اخطاریه ای مبنی بر درست نبودن این آمار منتشر می کرد یا حتی اگه دروغ بودن بر خورد می کرد .
در اخر هم یه پیشنهاد ،بهتره نرم افزار شید رو به استاندارد های جهانی نرم افزار های آنتی ویروس برسونن و یه نسخه جامع و بین المللی شو منتشر کنن تا کاربران غیر ایرانی هم بتونن ازش استفاده کنن تا بیشتر پیشرفت کنه.مثل کسپر که اصلش مال روسه ولی الان فراگیر شده بین کل کاربران و اینم به خاطر دید جهانی و وسیع شونه که در ذهن دارن.

dara0
23-04-2011, 09:16
با سلام به اعضا محترم انجمن این انتی ویروس بسیار قدرتمند تا کید میکنم بسیار قدرتمنده ایرانی {شید} رو با چند انتی ویروس معتبر
دنیا از جمله بیت دفندر & جی دتا...... از لحاظ شناسایی ویروس در رایانه شخصی خودم با 3700 ویروس تست کردم وجهت استفاده عزیزان نتیجه این تست این بود .1- شید 3679_2-جی دتا3675_3-بیت دیفندر3662از این 3700شناسایی کردن .امید وارم این مطلب
مفید واقع شده باشه

Gilopa
25-04-2011, 15:24
با سلام به اعضا محترم انجمن این انتی ویروس بسیار قدرتمند تا کید میکنم بسیار قدرتمنده ایرانی {شید} رو با چند انتی ویروس معتبر
دنیا از جمله بیت دفندر & جی دتا...... از لحاظ شناسایی ویروس در رایانه شخصی خودم با 3700 ویروس تست کردم وجهت استفاده عزیزان نتیجه این تست این بود .1- شید 3679_2-جی دتا3675_3-بیت دیفندر3662از این 3700شناسایی کردن .امید وارم این مطلب
مفید واقع شده باشه

جسارته دوست من اما لطفا اغراق نفرمایید ..
نحوه پست زدنتون هم کمی عجیبه احساس میکنم از سازندگان یا تبلیق کننده های این محصول باشید

AlexanderMahone
25-04-2011, 17:18
مفید واقع شده باشه
دوست من تا زمانی که سایمنتک وجود داره عمرا من این شوخی امنیتی رو نصب کنم :21:

*Batman*
25-04-2011, 19:55
سلام.
من این آنتی ویروس را نصب کردم برای آزمایش.
بعد از نصب برای آپدیت کردن نیاز به نام کاربری و رمز عبور داشت که باید خریداری بشه.
زمان نصب انصافا کوتاه بود و در کمتر از یک دقیقه نصب شد.
پیغام های پاکسازی خیلی شبیه به پیغامهای آنتی ویروس NOD32 هستش .
یکی از نقاط مبهم این آنتی ویروس نسخه انجین های مورد استفاده هستش.
متاسفانه تمام امکانات آنتی ویروس فعال نیستن.یکیش همین امکان آپدیت هستش.
البته سازنده حتما میخواد از هر گونه ه+ک و کرک آنتی ویروس جلوگیری کنه ولی معمولا عُرف بر این هست که حداقل برای 15 روز بشه از آنتی ویروس با تمام امکانات استفاده کرد و نظر داد.

AlexanderMahone
26-04-2011, 14:13
سلام.
من این آنتی ویروس را نصب کردم برای آزمایش.
بعد از نصب برای آپدیت کردن نیاز به نام کاربری و رمز عبور داشت که باید خریداری بشه.
زمان نصب انصافا کوتاه بود و در کمتر از یک دقیقه نصب شد.
پیغام های پاکسازی خیلی شبیه به پیغامهای آنتی ویروس NOD32 هستش .
یکی از نقاط مبهم این آنتی ویروس نسخه انجین های مورد استفاده هستش.
متاسفانه تمام امکانات آنتی ویروس فعال نیستن.یکیش همین امکان آپدیت هستش.
البته سازنده حتما میخواد از هر گونه ه+ک و کرک آنتی ویروس جلوگیری کنه ولی معمولا عُرف بر این هست که حداقل برای 15 روز بشه از آنتی ویروس با تمام امکانات استفاده کرد و نظر داد.
فکر کردن اپولو هوا کردن ضمنا تا زمانی که از سایت اویرا و نود مجوز استفاده از موتور رو نگیرن حرام است استفاده از اینچون اون سایتا راضی نیستن خودتون که بهتر میدونین

mehdi5106
27-04-2011, 12:34
من با چند تا ویروس تست کردم.سیستمم کلی به هم ریخت
مجبور شدم دوباره ...

AlexanderMahone
27-04-2011, 17:19
من با چند تا ویروس تست کردم.سیستمم کلی به هم ریخت
مجبور شدم دوباره ...
:27: بنده خدا انتیویروس های بزرگ توی مبارزه با ویروس ها بعضی وقتا درجا میزنن وای به حال این نخودی

Gilopa
01-05-2011, 21:07
مثل اینکه سازنده عزیز زیاد تو پیسی ورد میاد و ایرادات ما در مورد دروغهای گفته شده در مورد تستهای اعلام شده رو اومده جواب داده

saeed774
01-05-2011, 21:22
به به خيلي جالبه الان خواستم به سايتش برم که آنتي ويروس Nod32 بلوکش کرد !!!!!!!
تا جايي که ميدونم موتور اين آنتي ويروس نود و آويرا يا Avg هستش . اين نشون ميده برنامه نويس بدون اخذ مجوز از نود32 اقدام به طراحي اين آنتي ويروس کرده و نود32 هم اينطوري جوابش رو داده!!!
به نظرتون به اين کار چي ميگن ؟!!

AlexanderMahone
01-05-2011, 21:29
تا جايي که ميدونم موتور اين آنتي ويروس نود و آويرا يا Avg هستش . اين نشون ميده برنامه نويس بدون اخذ مجوز از نود32 اقدام به طراحي اين آنتي ويروس کرده و نود32 هم اينطوري جوابش رو داده!!!
:31: میگن خواهش میکنم کپی نکنید!!!!!!!:31:

wordship
01-05-2011, 21:36
کلا من تعجب میکنم که این یارو چطوری تونسته موتور نود 32 رو بدزده!!اخه مگه کشکه!! یعنی از کجا اورده!
کسی خبر داره؟

AlexanderMahone
01-05-2011, 22:20
کلا من تعجب میکنم که این یارو چطوری تونسته موتور نود 32 رو بدزده!!اخه مگه کشکه!! یعنی از کجا اورده!
کسی خبر داره؟
بابا موتورکدومه !!! شرط میبندم از این موتور انتیویروس تقلبی یا هست که با یه اسکن 300 تا مخرب پیدا میکنن:31:
بعدشم این دزدی تکنولوژی به حساب میاد انتی ویروسی میشه بگی ملی یا ایرانی که:
1موتور ایرنی داشته باشه
2دیتابیس ایرانی داشته باشه
3کپی برداری شده نباشه

منم با دوستان خودم تو این انجمن موتور نورتون رو میتونیم پیاده کنیم با موتور کومودو یه انتی ویروس به اسم نوردو بسازیم اما کجای این کار درسته ؟اول دزدی به حساب میاد.دزدی چه یه تخمک باشه چه ماشین حرومه دوم این کار درست نیست
بجاش یکم دست از اماده خوری برداریم واقعا از مغز استفاده کنیم یه چیزی حداقل بسازیم که ملی باشه با افتخار بگیم تو جشنواره ها که انتیویروس ملی میهنی ساختیم که بعد ابروریزی نشه که ای بابا اون بگه موتور مارو بلند کردن اون یکی بگه دیتابیس مارو خالی کردن یکی دیگه بگه شکل و شمایل مارو کپی کردن.
در اخر من که یه موی گندیده سایمنتک رو به هزارتا از این شوخی های امنیتی عوض نمیکنم و زمانی هم میگم انتی ویروس ایرانیه که واقعا همه چیزش ایرانی باشه نه یه موجود دورگه که نصفش المانیه نصفش هم اسلواکی من که میگم این انتیویروس ایرانی نیست بلکه انتیویروس بازار مشترکه که ارزشش از یه ادامس خرسی هم کمتره:2:

edi2
01-05-2011, 22:51
بابا موتورکدومه !!! شرط میبندم از این موتور انتیویروس تقلبی یا هست که با یه اسکن 300 تا مخرب پیدا میکنن:31:
بعدشم این دزدی تکنولوژی به حساب میاد انتی ویروسی میشه بگی ملی یا ایرانی که:
1موتور ایرنی داشته باشه
2دیتابیس ایرانی داشته باشه
3کپی برداری شده نباشه

منم با دوستان خودم تو این انجمن موتور نورتون رو میتونیم پیاده کنیم با موتور کومودو یه انتی ویروس به اسم نوردو بسازیم اما کجای این کار درسته ؟اول دزدی به حساب میاد.دزدی چه یه تخمک باشه چه ماشین حرومه دوم این کار درست نیست
بجاش یکم دست از اماده خوری برداریم واقعا از مغز استفاده کنیم یه چیزی حداقل بسازیم که ملی باشه با افتخار بگیم تو جشنواره ها که انتیویروس ملی میهنی ساختیم که بعد ابروریزی نشه که ای بابا اون بگه موتور مارو بلند کردن اون یکی بگه دیتابیس مارو خالی کردن یکی دیگه بگه شکل و شمایل مارو کپی کردن.
در اخر من که یه موی گندیده سایمنتک رو به هزارتا از این شوخی های امنیتی عوض نمیکنم و زمانی هم میگم انتی ویروس ایرانیه که واقعا همه چیزش ایرانی باشه نه یه موجود دورگه که نصفش المانیه نصفش هم اسلواکی من که میگم این انتیویروس ایرانی نیست بلکه انتیویروس بازار مشترکه که ارزشش از یه ادامس خرسی هم کمتره:2:
داداش شما که اینقدر به رعایت قانون کپی رایت پایبند هستی ایا مثلا برای استفاده نورتون که تو امضات هست و این همه بهش علاقه داری از لایسنس اوریجینال استفاده میکنی؟

AlexanderMahone
01-05-2011, 23:56
داداش شما که اینقدر به رعایت قانون کپی رایت پایبند هستی ایا مثلا برای استفاده نورتون که تو امضات هست و این همه بهش علاقه داری از لایسنس اوریجینال استفاده میکنی؟
روی سیستم اصلی بله از شرکت دورنتاش خریدم 79 هزارتومن تقریبا 109 روز دیگه هم باطل میشه و دوباره تماس میگیرم و میخرم میتونید ازشون بپرسید و از کلید هایی هم که محسن جون قرار میدن برای وبلاگم و سیستم دومم که فقط مخصوص تست نرم افزار و ویروس ها هست استفاده میکنم توی بلاگ امنیتی اونا هم عضو هستم و باز از خودشونم میتونید بپرسید و افتخار میکنم که به نورتون علاقه دارم و میپرستمش و با افتخار میگم که از سال 2007 تا 2011 یکی از طرفدارانشونم قبلا کرک شدشو استفاده میکردم اما الان دوسالی هست که اصلشو دارم ضمنا از سایت ایران ستاپ هم یه لایسنس اصل خریدم برای سیستم محل کار برادرم به قیمت 365 دلار 5 کاربره بازم میتونید ازشون بپرسید.دوست عزیز بحث استفاده از کرک همانا و بلند کردن موتور دو انتی ویروس و تغیر نامش به انتی ویروس ایرانی همان.تازه دانلود منیجری هم که استفاده میکنم اورجینال هست به نام Conceiva Download Studio.ضمنا از نرم افزار های بورنینگ استودیو و مجیکال سیکیوریتی شرکت اشامپو هم به صورت اصل استفاده میکنم.اسپایور دکتر هم به صورت اصل دارم .پریویسی گاردین از پی سی تولز هم به صورت اصل دارم.با مدرک حرف میزنم میتونید از سایت اشامپو و دانلود استودیو و پی سی تولز که باز زیر نظر سایمنتک هست هم اسم و ادرس حساب کاربری میدم بپرسی که ببینی راست میگم یا دروغ. روی سیستم دوم چون برای تست هست برنامه هایی که برای وبلاگ قرار میدم توی اون سیستم هست از کرک و تست استفاده میکنم و همچنین دانلود ویروس از انجمن برای تست انتی ویروس ها.ضمنا به مدت دوسال هم دارم از محصولات اصل ترند میکرو روی سیستم خانگی نامزدم استفاده میکنم بازم میتونید بپرسید. منظورم از اصل همونه که سریال از سایت میخری و مدت 365 روز اکتیو میشه نه کیگن یا پچ یا کرک یا لایسنس دزدی.با مدرت حرف میزنم .کارم با این پست تموم شد چون وقت و کارای مهم تر از این جنس دورگه هم دارم:21:
ولی ای کاش به جای درست کردن این محصول اونم از نوع دزدی واقعا یه چیز تمام ملی رو میساختن:11:

*Batman*
02-05-2011, 14:44
کسی خبر داره؟

من پیغام های هشدار این آنتی ویروس رو که بسیار شبیه به پیغامهای NOD32 بود دیدم.
به نظر میاد یه پوسته یا Shell برای این آنتی ویروسها تهیه شده.
چون اغلب آنتی ویروسها از طریق خط فرمان قابل کنترل هستن و میشه کارهای زیادی باهاشون انجام داد.
برای کسب آگاهی بیشتر در مورد دستورات خط فرمان آنتی ویروس خودتون تحقیق کنید.:46:

مثل اینکه سازنده عزیز زیاد تو پیسی ورد میاد و ایرادات ما در مورد دروغهای گفته شده در مورد تستهای اعلام شده رو اومده جواب داده

سلام.
این مطالب رو از قبل تو سایتش نوشته بود.
در واقع چیزی به اسم انتی ویروس شید آزمایش نشده.بلکه موتور NOD32 و Avira آزمایش شدن.

AlexanderMahone
02-05-2011, 17:22
من پیغام های هشدار این آنتی ویروس رو که بسیار شبیه به پیغامهای NOD32 بود دیدم.
به نظر میاد یه پوسته یا Shell برای این آنتی ویروسها تهیه شده.
چون اغلب آنتی ویروسها از طریق خط فرمان قابل کنترل هستن و میشه کارهای زیادی باهاشون انجام داد.
برای کسب آگاهی بیشتر در مورد دستورات خط فرمان آنتی ویروس خودتون تحقیق کنید.:46:

سلام.
این مطالب رو از قبل تو سایتش نوشته بود.
در واقع چیزی به اسم انتی ویروس شید آزمایش نشده.بلکه موتور NOD32 و Avira آزمایش شدن.
داداش پس ملتو مچل کردن!
چه کاریه یکی نود نصب میکنه و اسکنر اویرا اخه این نشد که.حالا گفتن انتی ویروس ایرانی!ای بیچاره ما که اینجور مچلمون میکنن با تکنولوژی خارجی و ریمارک ایرانی فقط باید بگم اگر 1میلیارد هم بدن بازم میگم سایمنتک حالا سایتش بگه 100% حفاظت .:2:

depleted
03-05-2011, 13:34
انیجا که اثری از شید تو این سایت معروف نیست !

Dr Hannibal
03-05-2011, 13:38
دوستان عزیز

#42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
#43 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
#46 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مباحث مقایسه ای رو در تاپیک های مربوطه پیگیری کنید.

ممنون

انیجا که اثری از شید تو این سایت معروف نیست !

تست های شرکت
AV-Comparatives

سوالات و ابهامات زیادی در مورد تست های شرکت AV-Comparatives که در این سایت ذکر شده است وجود دارد. برای واضح کردن آنها بر آن شدیم که تمامی مدارکی که از این شرکت بابت تست موتورهای مورد استفاده ضد ویروس شید دریافت کردیم را بهمراه توضیحات به شما ارائه دهیم.

چرا تست‌های ضد ویروس شید مانند دیگر ضد ویروس ها در سایت این شرکت موجود نیست؟
علت این امر استفاده‌ی ضد ویروس شید از این دو موتور خارجی است. بدون داشتن مجوز رسمی (که بعلت وجود تحریمات بسیار سخت است) این شرکت (AV-Comparatives) این برنامه را به عنوان یک نرم افزار قانونی نمی‌شناسد. بنابراین امکان آنکه ضد ویروس شید در تست‌های اصلی این شرکت قرار گرفته و بطور علنی اعلام شود وجود ندارد. تست‌هایی که در سایت ما ذکر شده است با ترکیب موتورهایی که توسط ضد ویروس شید استفاده شده است انجام شده و نتیجه آن مشابه با تست ضد ویروس شید می‌باشد.

چرا احتیاج به اینهمه دردسر برای رسیدن به درصدهایی که ارائه کرده اید است؟
علت پیچیدگی محاسبه‌ی درصدها آن است که این شرکت نتایح را بصورت 'تعداد ویروس‌های شناسایی نشده' به ما ارائه داده است و درصد شناسایی را تنها با مقایسه آن با تست‌های اصلی آن شرکت که در آن تاریخ بطور رسمی منتشر شده است می‌توان محاسبه نمود.

دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tivirus.com%2Fsheed-avc.pdf) (پسورد:sheed) نتایج تست‌های انجام شده بصورتی که از شرکت AV-Comparatives دریافت شده است.

چگونگی انجام تستها:
ما در اواخر سال 2009 با شرکت AV-Comparatives تماس گرفته و از آنها درخواست کردیم تعدادی از موتورهایی که امکان استفاده آنها به صورت‌های مختلف در ضد ویروس شید وجود داشت (شامل BitDefender, Eset NOD32 و Avira) را به طرق مختلف در کنار هم قرار داده و آنها را تست نمایند. از بین آنها ما ترکیب دو موتور Eset NOD32 و Avira را بعلت درصد بالاتر و اشغال حافظه کمتر انتخاب کردیم.

درصدی در فایل موجود نیست، چگونه به درصدهایی که ذکر کرده‌اید برسیم؟
برای این کار شما می‌بایست نتایج رسمی‌ای که در آن از همان نمونه ویروسها استفاده شده است را دانلود نمایید. آدرس آنها در ابتدای فایل اصلی (بالا) ذکر شده است. سپس نتایج فایلی که ترکیب موتورها در آن ذکر شده با اطلاعات فایل‌ تست‌های اصلی این شرکت (که دانلود نموده اید) تلفیق شوند. بطور خلاصه در تست ویروس های شناخته شده: 1562092 فایل ویروسی تست شده است که از این تعداد 2135عدد از آنها با ترکیب نود و آویرا شناسایی نشده است، بنابراین 0.13% از آن شناسایی نشده است. این اعداد برای ویروس‌های ناشناخته به ترتیب 23237، 4914 و 21.1% است. بنابراین ضد ویروس شید که از این دو موتور استفاده می‌کند به ترتیب 99.9% و 78.9% درصد از ویروس‌های شناخته شده و ناشناخته را شناسایی می‌کند.

wordist
03-05-2011, 22:02
سلام

در همین پست بالایی ناظر عزیزمون برای پستهای بدون محتوا تذکر دادن

ولی بعد از اون دوباره دیده شد که دو تا از کاربرا پس بیهوده دادن

این مورد رو نادید میگیرم و انتظار دارم دیگه پست بدون محتوا و بدور از منطق داده نشه و در غیر اینصورت در دفعات آتی به کسایی که نقض قوانین میکنن و توجهی به تذکرات ندارن اخطار داده میشه

ممنون واسه رعایت موارد آتی

gog2000
06-05-2011, 20:42
بلاخره کسی از این شید به درستی استفاده کرده و میشه بهش مطمئن بود

رایگانم میشه ازش استفاده کرد؟؟
چون به نظر حتی ازمایشی هم نمیشه ازش استفاده کرد و برای اپدیت یوزر میخاد و برای یوزر پول؟؟
سرور اپدیت این انتی ویروس چیه؟؟؟؟

m_unique_s
11-05-2011, 13:13
من فايل نصب برنامه شيد رو با آنتي ويروس AVAST ورژن 4.8 اسكن كردم كه اين آنتي ويروس فايل SheedUI.EXE رو ويروس تشخيص داد (واسط كاربري برنامه شيد يا به زبان ساده فايلي كه محيط برنامه رو نشون ميده). بعد من با برنامه Winrar فايل SheedUI را از فايل SETUP برنامه Extract كردم و اونو تو سايت Virus Total آپلود كردم. نتيجه اسكن اين فايل در عكس ضميمه هست.

همونطور كه مي‌بينيد ، 9 تا از آنتي ويروس‌هاي معروف مثل AVIRA (AntiVir) ، AVAST 4,5 ، AVG ، McAfee و NOD32 اين فايل رو بدافزار (Malware) ، تروجان يا جعلي (Fake) تشخيص دادن
نمي‌خوام بگم كه عمدي در ويروسي بودن اين فايل در كار بوده ولي به نظر شخصي من اين برنامه يكم زيادي مشكوكه!!

mehrshadmmm
12-05-2011, 10:33
سلام
من این رو از سایت سافت گذر پیدا کردم . چند نفری بودند که شید رو خریده بودند.
خواندنش خالی از لطف نیست

jahangard.javan
12-05-2011, 18:15
امروز من اين آنمتي ويروس رو خريدم و خب چند مورد در اين آنتي ويروس استفاده شده كه به نظرم جالب اومد . من اكانتت دوسالش رو امروز به صورت آنلاين 10700 تومان خريداري كردم . از نكات مثبت اون ميشه به همزمان استفاده كردن از 2 آنتي ويروس قدرتمند جهان نام برد ، از نصب سريع و بسيار راحت اون ، از عدم كاهش سرعت ويندوز ، و به روزرساني فايلهاي آپديت نود 32 و اويرا بدون محدوديت و هيچ گونه مشكلي ، و اينكه وقتي ويروسي شناخته ميشه و قراره اون پاك شه اول اون فايل ويروسي داخل يك فايل به نام قرنطينه تا زماني كه شما بخوايد قرار ميگيره تا بعده ها اگه نياز شد برش گردونيد . ضمنا 4 مدل اسكن داره و اگه يكي از فايلهاي سيستميتون خراب بشه خودش ميگه سي دي ويندوز رو بگذاريد تا ترميمش كنه.... فكر ميكنم جالب باشه تا ببينم چي ميشه.........

*hamedkhatar*
12-05-2011, 20:17
امروز من اين آنمتي ويروس رو خريدم و خب چند مورد در اين آنتي ويروس استفاده شده كه به نظرم جالب اومد . من اكانتت دوسالش رو امروز به صورت آنلاين 10700 تومان خريداري كردم . از نكات مثبت اون ميشه به همزمان استفاده كردن از 2 آنتي ويروس قدرتمند جهان نام برد ، از نصب سريع و بسيار راحت اون ، از عدم كاهش سرعت ويندوز ، و به روزرساني فايلهاي آپديت نود 32 و اويرا بدون محدوديت و هيچ گونه مشكلي ، و اينكه وقتي ويروسي شناخته ميشه و قراره اون پاك شه اول اون فايل ويروسي داخل يك فايل به نام قرنطينه تا زماني كه شما بخوايد قرار ميگيره تا بعده ها اگه نياز شد برش گردونيد . ضمنا 4 مدل اسكن داره و اگه يكي از فايلهاي سيستميتون خراب بشه خودش ميگه سي دي ويندوز رو بگذاريد تا ترميمش كنه.... فكر ميكنم جالب باشه تا ببينم چي ميشه.........

ممنون از توضیح
پس لطفا از این به بعد تو تاپیک دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ با ما همراه باشید و ویروسها رو تست کنید و ویروسهایی رو که شناسایی نمیشند رو با sandboxie اجرا کنید و عکس العمل آنتی ویروس رو ببینید و نتیجه رو اعلام کنید
خدا رو چه دیدی شاید روی کسپر رو هم تو رفتار شناسی کم کرد

ممنون از شما

AMINGERAMI
12-05-2011, 21:12
مگه شید هم سند باکس داره؟:18:

*hamedkhatar*
12-05-2011, 22:16
مگه شید هم سند باکس داره؟:18:

خیر منظورم این بود که سندباکس رو جدا نصب کنه

wordship
14-05-2011, 13:05
این عکس ها فقط جهت اطلاع دوستانی هست که میگن نسخه رایگانش به روز رسانی نمیشه(میشه ولی کار نمیکنه :دی)

..........................
البته تفاوتش با جی دیتا اینه که جی دیتا به طور رسمی دو موتور رو خریده و یا هر مسئله ای داره قانونی هست
اما سایت این ضد ویروس توسط انتی ویروس نود 32 هم بلاک میشه!!
..........
و از نظر این هم که دو موتوره هست به اعتقاد بنده بهتره نود 32 به همراه گارد غیر فعال اویرا و یا برعکس رو داشته باشیم . چون با توجه با این که فایل اجرایی این انتی ویروس توسط انتی ویروس های معتبری ویروس شناخته میشه (حالا یا به دلیل دزدی یا..) زیاد ارزشی نداره که اینوداشته باشیم.
حتی هنگام نصب و به روز رسانی کمودو دیوونم کرد!! که ایا اجازه بدم این کارو کنه یا نه! منم با توجه به این که یه انتی ویروس باید به تمام نقاط سیستم دسترسی داشته باشه allow میکردم.
.......
البته جسارت نباشه ولی خرید این انتی ویروس مثله این میمونه که ما از یه سارق حمایت کردیم نه حمایت از محصول ایرانی!!! چرا؟؟
چون نود 32 سایتش رو بلاک کرده!! >> یا حداقل باید تویه سایتش یه نشونه ای چیزی وجود داشت که تایید میکرد سازنده این انتی ویروس دیتا بیس دو انتی ویروس رو خریده!!

wordship
14-05-2011, 13:11
نتیجه اسکن پروسس اصلی این انتی ویروس توسط ویروس توتال:
جالبه نود 32 از روی هوش مصنوعی و اویرا هم به نام:

TR/FakeAV.Sheed.Cشناسایی میکنن
که نشان از غیر قانونی بودن اون میده!

wordship
14-05-2011, 13:21
همچنین ذکر این نکته رو لازم دوستم که بگم
این انتی ویروس فاقد امضای دیجیتال هست!!(تویه زمونه ای که ویروسا هم امضای دیجیتال دارن)
شیددددد ما به چیه تو بنازیم؟؟
؟
به ایرانی بودنت؟
به دزدی بودنت؟
به دو موتوره بودنت؟
؟؟
یا به تایید نشده بودنت؟

pcsoft
14-05-2011, 13:22
بدلیل اینکه ممکن هست این پست زمینه ای برای بحث های اختلافی کاربران شود محتوای اولیه پاک شد.
فقط بخاطر بچه های P30world
امیدوارم روزی برسه که هر کاربر ایرانی از آنتی ویروس ملی استفاده کنه نه از آنتی ویروس شبه ایرانی.
Dr Hannibal
14-05-2011, 14:38
خود سایت sheed همون اول اعلام کرده که این محصول بدون رضایت avira و eset ساخته شده.

چیزی رو مخفی نگذاشته که بخواهیم کشف کنیم.

wordship
14-05-2011, 15:21
خود سایت sheed همون اول اعلام کرده که این محصول بدون رضایت avira و eset ساخته شده.

چیزی رو مخفی نگذاشته که بخواهیم کشف کنیم.

هدف ضدویروس شید تنها و تنها بوجود آوردن آنتی‌ویروسی بوده است که راحتی و اطمینان را برای ایرانیان داشته باشد. همچنین استفاده از موتور آنتی‌ویروس‌های دیگر کاری نامتعارف و غیراصولی نیست. به عنوان مثال آنتی‌ویروس آلمانی G-Data از موتور آنتی‌ویروس‌ Avast در کنار موتور Bitdefender استفاده می‌کند. مطمئن باشید قدم‌های بعدی شید به سمت جهانی شدن خواهد بود.البته این طور که شید گفته یعنی جی دیتا هم داره به صورت دزدی از دو موتور استفاده میکنه که اینطوری نیست!!

اینم عکس سازندش

amd>intel
14-05-2011, 15:53
من قابل اطمينان نميدانم اين آنتي ويروس رو ضمن تاييد حرف دوستان در مورد شوخي امنيتي بودن اين برنامه

Dr Hannibal
14-05-2011, 17:14
البته این طور که شید گفته یعنی جی دیتا هم داره به صورت دزدی از دو موتور استفاده میکنه که اینطوری نیست!!
اینم عکس سازندش

اینجا در مورد متعارف بودن ترکیب 2 موتور از نظر امنیتی گفته ، بحث مجوز نیست.

این قسمت رو بخونید:

چرا تست‌های ضد ویروس شید مانند دیگر ضد ویروس ها در سایت این شرکت موجود نیست؟
علت این امر استفاده‌ی ضد ویروس شید از این دو موتور خارجی است. بدون داشتن مجوز رسمی (که بعلت وجود تحریمات بسیار سخت است) این شرکت (AV-Comparatives) این برنامه را به عنوان یک نرم افزار قانونی نمی‌شناسد. بنابراین امکان آنکه ضد ویروس شید در تست‌های اصلی این شرکت قرار گرفته و بطور علنی اعلام شود وجود ندارد.

wordship
14-05-2011, 17:56
اینجا در مورد متعارف بودن ترکیب 2 موتور از نظر امنیتی گفته ، بحث مجوز نیست.

این قسمت رو بخونید:
دقیقا منظور منم اینه که اخه خودش پول نداده بابت دو تا موتور ولی.. میخواد پول بگیره!! اینجاش زور داره
شاید بگید میخواد پول همین کانفیگ کردن رو بگیره ولی نرم افزار های امنیتی رایگان زیادی مثل کمودو و اویرا و اواست و ای وی جی و حتی اسکنر ها هم وجود دارن که کاملا رایگانن
درسته قیمتش بالا نیست ولی اگر بخوایم حساب کنیم تعداد یوزر هاشو > زیاد میشه<
و افراد دیگه هم بودن که خیلی بهتر از اون میتونستن این کارو بکنن ولی حداقل احترام گزاشتن و نکردن (حداقل به این گستردگی منظورمه)

AlexanderMahone
14-05-2011, 19:22
همچنین ذکر این نکته رو لازم دوستم که بگم
این انتی ویروس فاقد امضای دیجیتال هست!!(تویه زمونه ای که ویروسا هم امضای دیجیتال دارن)
شیددددد ما به چیه تو بنازیم؟؟
؟
به ایرانی بودنت؟
به دزدی بودنت؟
به دو موتوره بودنت؟
؟؟
یا به تایید نشده بودنت؟

به دست کج نشاندادن ایرانی ها و غیر قانونی کارکردن ایرانی ها باید بنازیم!
چون این انتیویروس فقط باعث میشه توی خارج از ایران چهره ایرانی خراب بشه و به اون دو مورد بالا که گفتم تبدیلمون کنه از کجا معلوم چون اپدیت از سرور شید انجام میشه تروجانیا اسپایور وارد سیستم نکنه و برای اینکه موتور ها نشناسنش توی لیست سفید اون فایل ها روقرار داده باشه ؟
البته اگر بجای این ضد ویروس یه چیز دیگه مثل مسنجر الفور ای که تمام ایرانی هست رو میساختن بهتر بود :13:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

البته این طور که شید گفته یعنی جی دیتا هم داره به صورت دزدی از دو موتور استفاده میکنه که اینطوری نیست!!

اینم عکس سازندش

تراست پروت هم دوموتورداره -حتی امسی سافت هم از هسته و موتور خودش و ایکاروس داره استفاده میکنه غیر از اینه؟
ضمنا گفته راحتی و اطمینان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر به انتی ویروساصلی اویرا و نود نمیشه اطمینان کرد پس چرا از موتورای اونا داری استفاده میکنی؟
مگه خودشون راحت نیستن توی همین انجمن خودمون سریال ها و کرک های نابی پیدا میشن که با اونا راحت میشه اپدیتشون کنی اما این اومده موتور بلند کرده و اسم ایران روش گذاشته FakeAv شناسایی شده بعد میگه راحتی و اطمینان؟

*Batman*
15-05-2011, 00:38
این عکس ها فقط جهت اطلاع دوستانی هست که میگن نسخه رایگانش به روز رسانی نمیشه(میشه ولی کار نمیکنه :دی)

با سلام.
نسخه اردیبهشت 90 حتما تغییراتی داشته.
من نسخه قدیمی تر رو دانلود کرده بودم و بدون سریال اجازه آپدیت نمیداد.
واسه من اگر اشتباه نکنم نسخه‌ی آذر 89 بود !
خوب بازم پیشرفت خوبی داشته که آپدیت میشه اما کار نمیکنه:46:

wordship
15-05-2011, 09:49
با سلام.
نسخه اردیبهشت 90 حتما تغییراتی داشته.
من نسخه قدیمی تر رو دانلود کرده بودم و بدون سریال اجازه آپدیت نمیداد.
واسه من اگر اشتباه نکنم نسخه‌ی آذر 89 بود !
خوب بازم پیشرفت خوبی داشته که آپدیت میشه اما کار نمیکنه:46:
البته تویه این نسخه بروز رسانیش غیر فعاله ولی میشه خودمون بروزش کنیم :دی
نمیدونم حالا ایا کار هم میکنه یا نه

dara0
15-05-2011, 14:10
با سلام برای پیشرفت در هر موردی باید از دستاوردهای گذشتگان بهترین استفاده رو کرد به نظر من سازنده این انتی ویروس هم همین
کار رو با روش خودش انجام داده . به نظر من این انتی ویروس واقعا حرفی واسه گفتن داره .... .به امید پیشرفت روز افزون بچه های ایرونی.:20:

LiverBarca
27-05-2011, 11:10
خیلی حال میده،من الان نصبش کردم...
این ایرونی چه کارها که نمیکنه...:31:

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

راستی تو میهن دانلود هم گذاشتنش!!!:31:

mostafa.medar
27-05-2011, 16:22
جنس ایرانی خیلی خوبه ولی راجع به نرمافزار نه چون ایران برنامه نویس خوب نداره مجبوره از شرکت های خارجی گلچین کنه که نتیجه خوبی هم در بر نداره به امید روزی که بتوانیم در صنعت الکترونیک حرفی برای گفتن داشته باشیم:40:

LiverBarca
27-05-2011, 19:30
دوستان خداییش خیلی قویه:31:
منی که تا به حال کاسپر باز بودم از الان شید بازم:31:

*hamedkhatar*
28-05-2011, 11:40
بچه ها نسخه 64 بیت داره ؟
ممنون

Dr Hannibal
28-05-2011, 12:08
بچه ها نسخه 64 بیت داره ؟
ممنون

خیر نداره.

*hamedkhatar*
28-05-2011, 15:00
ممنون دکتر جون

راستی این عکسی که اون بالا گذاشته از مک آفی یعنی میخواد بگه ما آلوده نیستیم و از نظر مک آفی مشکلی نداریم؟

r2du-soft
28-06-2011, 11:58
سلام دوستان خسته نباشید.
این آنتی ویروس فعلا نسخه 64بیتی نداره ولی درحال طراحی هست و به زودی این نسخش هم میاد.
اما وایروال چی؟ فایروال هم در حال ساخته و برای کسایی که یوزر و پسورد این آنتی ویروس رو خریدن یا خریده بودن مجانی هست ولی کسایی که یوزر و پسورد رو نخریدن باید نسخه جدید رو خریداری کنن.
حالا ماهم یه تعریفی از این آنتی ویروس کنیم:
آنتی ویروس خوبیه ، سرعتش خیلی عالی هست ، محیطش ایرانی هست ، یه چیز جالب در مورد این آنتی ویروس اینه که همه ی کرک ها رو پاک نمیکنه فقط کرک هایی رو که هر دو موتور شناسایی کنن که ویروسه پاک میکنه ، پشتیبانی 24 ساعته .

حالا معایبش:
من که فعلا هیچ چیز بدی ازش ندیدم ولی اگه دیدم بهتون میگم.

راستی دوستان برای رفتن به سایت پشتیبانی میتونید به آدرس زیر برید.

ufhs1369
30-06-2011, 14:09
ببینم دوستان یک سوال برای من پیش اومده
مگه این آنتی ویروس از بیس دوتا آنتی ویروس Nod32 و Avira استفاده نمیکنه؟
خوب چرا این عکس
میگه که مدت زمان تا شناسایی ویروسها توسط این آنتی ویروس کمتر از خود دوتا موتوری که ازش استفاده میکنه
من تا قبل از اینکه Avast نصب کنم از Eset Nod32 Smart Security و نسخه Avira Free Personal AntiVirus در کنار هم استفاده میکردم:5:
هیچ تاثیری رو سرعت سیستم نداشت:8:
هردوتاشون خیلی راحت کنار هم کار میکردند:10:
حجم هردوتاشون باهم اندازه حجم آنتی ویروس شید بود:5:
خیلی هم راحت آپدیت میشدند:20:
من نمیدنم این چیش بهتره
:19:

r2du-soft
01-07-2011, 13:46
سلام عزیز ببین قزیه از این قراره:
کسی که این آنتی ویروس رو ساخته میگه که:
مثلا:
الف) شاید امروز یه ویروس جدید بیاد و 2روز دیگه این ویروس به دیتاباس آویرا اضافه شه و 5روز دیگه به دیتاباس نود32
ب) برعکس(2روز دیگه به دیتاباس نود32 و 5 روزدیگه به دیتاباس آویرا اضافه شه).
پس اگه این دو آنتی ویروس کنار هم باشن زودتر ویروس شناسایی میشه نه!! شاید شما آنتی ویروس نود داشتی و مثل مورد الف این ویروس 3روز دیرتر از آنتی ویروس آویرا به دیتاباس نود32 اضافه شده.
منظور سازندش اینه:
میگه که اگه این 2آنتی ویروس کنارهم باشن ویروس زودتر شناسایی میشه.

r2du-soft
05-07-2011, 20:32
سلام دوستان خوبید؟
میشه کمک کنید؟
یه 3 هفته هست که من میخوام یه سرویس که مربوط به یه آنتی ویروس میشه رو غیر فعال کنم که هرکاری میکنم غیر فعال نمیشه و ارور میده.
کسی روشی بلده که این سرویس رو غیر فعال کنم؟
اگه بلدید لطفا بگید ممنون میشم.
منتظر کمکتون هستم.

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی میگه:

از محیط آنتی ویروس باید اقدام کنید نه از پروسس ها. ( ریل تایم ها و گارد ها )

در ضمن لطفا در تاپیک اختصاصی هر موضوع مطرح کنید.

من معظرت میخوام گلم ، خوبه؟

َ▒ اینم از مطرح کردن سوال تو تاپیک اختصاصی شید دوست عزیز ▒

من همه جوره آزماش کردم نشده ، اینجوری که فهمیدم موتور مادر و موتور جستوجوی این آنتی ویروس تو یه فایل هست (یکی هست).
بازم کمک میخوام هیشکی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟!!

habo
17-08-2011, 10:23
سلام

من یه مدتیه از این آنتی ویروس استفاده میکنم بر خلاف سایت سازندش که میگه آپدیت این آنتی ویروس حجمش خیلی کمه به نظر من اصلا این طور نیست حجم آپدیت اولیه اون که خیلی بالا بود که البته این طبیعیه ولی حجم آپدیت های روزانه که دیگه نباید زیاد باشه من خودم دو روز پیش آپدیتش کردم امروز هم که خواستم این کار رو بکنم فعلا که تا 10 مگ رفته حالا تا چه مقدار باشه خدا می دونه....
ولی نود 32 آپدیت روزانش بیشتر از 100 کیلوبایت نمیشد....

dara0
17-08-2011, 21:36
سلام

من یه مدتیه از این آنتی ویروس استفاده میکنم بر خلاف سایت سازندش که میگه آپدیت این آنتی ویروس حجمش خیلی کمه به نظر من اصلا این طور نیست حجم آپدیت اولیه اون که خیلی بالا بود که البته این طبیعیه ولی حجم آپدیت های روزانه که دیگه نباید زیاد باشه من خودم دو روز پیش آپدیتش کردم امروز هم که خواستم این کار رو بکنم فعلا که تا 10 مگ رفته حالا تا چه مقدار باشه خدا می دونه....
ولی نود 32 آپدیت روزانش بیشتر از 100 کیلوبایت نمیشد....
سلام بله دوست من اپدیت هاش کم حجمند ولی اپدیت انجین اویرا دیشب حجمش زیاد بود مهم نتیجه خوب استفاده از این انتی ویروس هست که خواهید رسید البته در کنار یک فایر وال خوب مثل کومودو موفق باشید

light
10-09-2011, 06:35
اینکاری که اینا میکنن دزدیه درسته ؟ اونم از شرکت بزرگی مثل nod و Avira

مگه میشه شرکت (AV-Comparatives) تست از آنتی ویروس دزدی به عمل بیاره و خودشو خراب کنه ! میدونین اگه این طور بود چقدر شکایت علیه این سایت اتریشی میشد ! چرا هیچ لینک تستی تو اون سایت اتریشی نیست ؟ شاید اینجوری خیال ما راحت بشه که حداقل این عکس تست ها واقعیه :27:
جالب اینجا که تو سایت زده
ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ثبت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است و دارای تاییدیه فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شورای عالی انفورماتیک می‌باشد.

چرا هیچ لینک معتبری واسه این کاراشون نیست ؟

من که میگم کلا نمیشه اطمینان کرد به این انتی ویروس چون به همه چیزش ما شک داریم ، یه کاسه زیر نیم کاسه هست

Dr Hannibal
10-09-2011, 15:48
اینکاری که اینا میکنن دزدیه درسته ؟ اونم از شرکت بزرگی مثل nod و Avira

مگه میشه شرکت (AV-Comparatives) تست از آنتی ویروس دزدی به عمل بیاره و خودشو خراب کنه ! میدونین اگه این طور بود چقدر شکایت علیه این سایت اتریشی میشد ! چرا هیچ لینک تستی تو اون سایت اتریشی نیست ؟ شاید اینجوری خیال ما راحت بشه که حداقل این عکس تست ها واقعیه :27:
جالب اینجا که تو سایت زده
ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ثبت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است و دارای تاییدیه فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شورای عالی انفورماتیک می‌باشد.

چرا هیچ لینک معتبری واسه این کاراشون نیست ؟

من که میگم کلا نمیشه اطمینان کرد به این انتی ویروس چون به همه چیزش ما شک داریم ، یه کاسه زیر نیم کاسه هست

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی در مورد تست‌های شرکت AV-Comparatives و مشاهده مدارک آن اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید

topoli1986
24-09-2011, 19:49
آویرا و نود 32
با سلام
همون تور که همه میدونن این ترکیب:31:(انتی ویروس) حتی تو 1 تست بین الملل شرکت نکرده چه برسه به اینکه بخواد تایید هم بشه:27: اما در مورد ترکیب موتور ها اویرا فقط پیدا میکنه نمیکشه حتی پاک هم نمیکنه البته به همه چی هم مشکوکه حتی خودش:2: نود هم تروجان ها رو خیلی کم پیدا میکنه 1 سری از ویروسها رو هم که پیدا میکنه نمی تونه بکشه :18:البته مزیت هردوشون سبکی و راحتی کار با هاشون هست:11:

topoli1986
24-09-2011, 20:05
دوست من تا زمانی که سایمنتک وجود داره عمرا من این شوخی امنیتی رو نصب کنم :21:
دقیقا:12:
البته من از محصول دیگهای از سیمانتک به نام نورتون 360 ورژن 4 استفاده میکنم:10:

AlexanderMahone
24-09-2011, 20:08
دقیقا:12:
البته من از محصول دیگهای از سیمانتک به نام نورتون 360 ورژن 4 استفاده میکنم:10:
360 بتا 2012 هم یه جورایی اومده :7:

topoli1986
24-09-2011, 21:24
360 بتا 2012 هم یه جورایی اومده :7:
سلام
واقعا:20: البته من چون شرایط مالیش رو ندارم نمیتونم از نسخه اصلی استفاده کنم ولی دوست دارم اینکارو بکنم چون واقعا شرکت بزرگیه و برای امنیت خیلی زحمت میکشه الان 4 سال میتونم بگم خیالم راحته حتی استاکس نت که 3 سال خاور میانه در گیرش بود رو نورتون خیلی قبلتر از اینکه گندش در بیاد شناسای کرد و برام پاک کرد:8: (فلشی که به سیستم دانشگامون زدم:27:هنوزم ویروسی هست سیستم دانشگامون با اینکه نسخه شبکه اویرا با لایسنس پولی روش نصبه:18:نمیتونه پیدا کنه:27:

عــــلی
26-09-2011, 17:01
سلام.
دلیل اینکه ما ایرانی ها دیرتر از بقیه پیشرفت میکنیم همین انتقاد های الکیه بسیاری از دوستانه...
واقعاً ناراحت کنندست حرفای بیشتر شماها....
خودمو که جای سازنده که میذارم نمیتونم بیشتر حرفای شماهارو تحمل کنم.
به جای این همه انتقاد میتونستید برای پیشرفت این محصول پیشنهاد بدید...نه اینکه بیایید اونو با قدرتمند ترین شرکت های دنیا مقایسه کنید.
من به نوبه ی خودم از این دوستمون و شرکتی که این آنتی ویروس رو طراحی کرده تشکر میکنم و افتخار میکنم که یک ایرانی تونسته اینقدر پیشرفت کنه.
امیدوارم شاهد هرچه سریعتر پیشرفت و توسعه این نرم افزار باشم.
آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.در پناه حق:11:.

topoli1986
27-09-2011, 00:28
سلام.
دلیل اینکه ما ایرانی ها دیرتر از بقیه پیشرفت میکنیم همین انتقاد های الکیه بسیاری از دوستانه...
واقعاً ناراحت کنندست حرفای بیشتر شماها....
خودمو که جای سازنده که میذارم نمیتونم بیشتر حرفای شماهارو تحمل کنم.
به جای این همه انتقاد میتونستید برای پیشرفت این محصول پیشنهاد بدید...نه اینکه بیایید اونو با قدرتمند ترین شرکت های دنیا مقایسه کنید.
من به نوبه ی خودم از این دوستمون و شرکتی که این آنتی ویروس رو طراحی کرده تشکر میکنم و افتخار میکنم که یک ایرانی تونسته اینقدر پیشرفت کنه.
امیدوارم شاهد هرچه سریعتر پیشرفت و توسعه این نرم افزار باشم.
آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.در پناه حق:11:.
سلام
عزیز جان کسی با محصول ایرانی مشکلی نداره:31: مشکل اصلی اینکه ای اصلا ایرانی نیست که بخواهیم افتخار کنیم می خواه این ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم :11:

عــــلی
27-09-2011, 04:58
عزیز جان کسی با محصول ایرانی مشکلی نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل اصلی اینکه ای اصلا ایرانی نیست که بخواهیم افتخار کنیم می خواه این ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
شما با چه چیز این برنامه مشکل داری؟
شما که ویندوزت کرکیه....هر نرم افزاری استفاده میکنی کرکیه....حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟

ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا این کارو نمیکنی عزیز؟
این آنتی ویروس هرچیش باشه هیچکدوم از شماها نمیتونین ازش در مورد دزدی یا یه محصول کش رفته یا هرچی انتقاد کنید چون پای خودتونم هم گیره.
اونا که از خداشونه مارو تحریم کنن...اونوقت یه سری از دوستان اونارو تایید هم میکنن...و به تحریم شدنمون افتخار میکنن به جای تایید شدنمون.
خود شرکت مایکروسافت که بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست تمام کاراش از روی تقلید از شرکت های بزرگی مثل Adobe و Apple هستش.
حالا این شرکت مایکروسافت قدرت و امکاناتش رو داره برنامه نویسشم داره و خودش مینویسه چون امکاناتش رو داره.
ولی وقتی یک نفر اونم توی ایران میاد همچین کاری میکنه ارزش تشکر نداره؟
من خودم یکی از رای دهندگانم که زدم این محصول قابل اعتماد نیست...و خودم هم هرگز تا جا نیوفته ازش استفاده نخواهم کرد ولی تا اخر پاش میمونم و ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.
اگر یک ایرانی اینجا پیدا بشه که تمام محصولاتش رو بخره چه از خارج و چه از ایران.....فقط اون حق داره که در مورد دزدی بودن این محصول نظر بده.
وسلام.

AlexanderMahone
27-09-2011, 13:33
سلام.
شما که ویندوزت کرکیه....هر نرم افزاری استفاده میکنی کرکیه....حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟

این آنتی ویروس هرچیش باشه هیچکدوم از شماها نمیتونین ازش در مورد دزدی یا یه محصول کش رفته یا هرچی انتقاد کنید چون پای خودتونم هم گیره.
اونا که از خداشونه مارو تحریم کنن...اونوقت یه سری از دوستان اونارو تایید هم میکنن...و به تحریم شدنمون افتخار میکنن به جای تایید شدنمون.
خود شرکت مایکروسافت که بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست تمام کاراش از روی تقلید از شرکت های بزرگی مثل Adobe و Apple هستش.
حالا این شرکت مایکروسافت قدرت و امکاناتش رو داره برنامه نویسشم داره و خودش مینویسه چون امکاناتش رو داره.
من خودم یکی از رای دهندگانم که زدم این محصول قابل اعتماد نیست...و خودم هم هرگز تا جا نیوفته ازش استفاده نخواهم کرد ولی تا اخر پاش میمونم و ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.
اگر یک ایرانی اینجا پیدا بشه که تمام محصولاتش رو بخره چه از خارج و چه از ایران.....فقط اون حق داره که در مورد دزدی بودن این محصول نظر بده.
وسلام.
هروقت موتور و دیتابیس ایرانی شد اون موقع ارزش گذاشتن اسم ایرانی رو این نرم افزار هست.اما موتور بلند شده.اویرا به عنوان FakeAvشناسایی میکنه این رو پس حرفی نمونده.
با ایرانی بودن مشکلی نیست اما تمام ایرانی.و الا مسنجر L4I تمام ایرانی هست خودمم عضو اون هستم و واقعا خوبه.اما این ...:13:

topoli1986
27-09-2011, 14:54
سلام.

وسلام.
سلام :11:
اعتماد بنفستون منو کشته شما از کجا اینقدر متمعین هستی که میگی محصولاتی که همه استفاده میکنن کرکیه در ضمن تبلیغ عمل دزدی ودفاع از اون از خود دزدی بدتره واینکه اگر کمی جستجو کنی در اینترنت پر از محصولات فی ری وجایگرین برای محصولات کرکی هست لطفا کمی با منطق صحبت کنید مایکروسافت با این سابقه وحوزه کاری تقریبا متفاوت از محصولات ادوبی و اپل تقلید میکنه جالبه:27:با خیالات خودتون خوش باشید(((ضد ویروس ایرانی شید)))):2:

عــــلی
27-09-2011, 20:11
سلام.

با ایرانی بودن مشکلی نیست اما تمام ایرانی.و الا مسنجر L4I تمام ایرانی هست خودمم عضو اون هستم و واقعا خوبه.اما این ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما این چی؟
شما فقط ستفاده گری؟
حالا که داری استفاده میکنی از نرم افزار های ایرانی، میتونی بگی میتونه بهتر باشه یا بهتره یه موتور مجزا برای خودش داشته باشه.اگه این انتقاد شمارو راضی میکنه....
وگرنه اینکه بیایم بزنیم تو سر سازنده و بگیم...اصلاً هیچ کمکی بحال هیچکی نمیتونه بکنه.
انتقادهای بعضی از ماها متاسفانه اسمش انتقاد نیست.
مطمعنم اگه این 10 صفحه رو بجای انتقاد همه میگفتین ما موتور ایرانی دوست داریم بهتره موتور ایرانی باشه اون سازنده یه فکری بحالش میکرد...
اگه من سازندش بودم این همه حرف و حدیث میشنیدم عمراً ادامه میدادم به پیشرفت.
هر کاری ارزش داره حالا میخواد یه ماشین حساب باشه یا یه آنتی ویروس که...

اعتماد بنفستون منو کشته شما از کجا اینقدر متمعین هستی که میگی محصولاتی که همه استفاده میکنن
در اینکه شکی ندارم...:27:.
البته ایرانی هایی در خارج از کشور زندگی میکنن بحثش جداست چون نمیتونن از کرک استفاده کنن جرم داره.

تبلیغ عمل دزدی ودفاع از اون از خود دزدی بدتره
من تبلیغ نکردم دوست عزیز هیچ نسبتی هم ندارم با شخصه مربوطه.
میگم نظرتون رو عوض کنین و درست انتقاد کنید به جای این همه انتقاد های بی فایده.مطمعن نیستم دو روز دیگه کاری برای ملتم بکنم افرادی باشن که تو سرم بزنن.

اینکه اگر کمی جستجو کنی در اینترنت پر از محصولات فی ری
و شما از اون فری ها استفاده میکنی:27:..اصلاً اهل کرک نیستی سیستم عاملتم خریدی:27:.
احسنت.

لطفا کمی با منطق صحبت کنید مایکروسافت با این سابقه وحوزه کاری تقریبا متفاوت از محصولات ادوبی و اپل تقلید میکنه جالبه
اینو سابقه کاری من میگه.
نمونشو با نرم افزار های Expertion Blend 4 و خود سی شارپ ویژوال استادیو...اگه نگاه بهشون بندازین متوجه میشین.
خیلی میتونم نام ببرم که همش کار مایکروسافت تقلیدی بوده.

با خیالات خودتون خوش باشید(((ضد ویروس ایرانی شید))))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله...:31:.ما که استفاده نمیکنیم....تشویقشون میکنیم اونم از نوع درستش.

M.Hashemi
01-10-2011, 01:47
با سلام
من به یکی از دوستان قول داده بودیم دیگر در این قسمت از انجمن فعالیت نداشته باشم حالا بگذریم به چه دلیل.
اما این حرف های که از دوستان شنیدم من را مجبور کرد که این پست را بدهم و همین جا از دوست عزیزم santamove برای این کارم عذرخواهی می کنم.
اولین ضد ویروس ایرانی که کاملا ایرانی بود ضد ویروس ایمن بود.
که از engine و interface ان گرفته تا update های ان کاملا ایرانی بود و چندین سال فعالیت داشت.
به گونه ای که اگر ذهنم درست یاری کند پنجمین ضد ویروسی بود در دنیا که ویروس استاکس نت را شناسایی کرد.
اما به دلایل مختلف از جمله استقبال کاربران این پروژه بعد از چندین سال زحمت و تلاش به شکست خورد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضد ویروس بعدی که کاملا ایرانی بود و می توانست یک جایگزی و یا یک رقیب برای ضدویروس ایمن باشد به صورت رایگان شروع به کار کرد.
که باز هم به دلیل استقبال نکردن کاربران و مشکلات مالی این شرکت این پروژه نیز شکست خورد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا بعضی از دوستان می ایند و با گذاشتن engine دو ضدویروس خارجی در یک interface که خودشان طراحی کردند و استفاده از update ان ها بدون هزینه بالای و با فروش ان به مردم تجارت می کنند.
از نظر من نه تنها کار این برنامه نویش غلط است بلکه کار کاربران هم غلط است که به جای حمایت از ضدویروس های مثل ایمن و مفتوکس از این ضد ویروس حمایت می کنند.
زمانی باید از این ضدویروس حمایت شود که مستقل باشد.
در ضمن باید این را بگم که من از قدرت برنامه نویسی این اقا هیچ انتقادی ندارم و معتقد هستم که ایشان می توانند یک ضدویروس کاملا ایرانی بنویسند و پشتیبانی بدهند.
اما تا زمانی این اتفاق رخ ندهد از نظر من کار ایشان نه تنها ارزشی ندارد بلکه باعث خراب شدن وجه ایرانی ها در جهان می شود
به امید موفقیت برنامه نوسان ایرانی
با تشکر

عــــلی
07-10-2011, 13:14
سلام.
انتقاد خوبی بود ولی همچین بی ارزش نیست:11:.هر کاری ارزشی داره و باعث پیشرفت در کاری خواهد شد.
اگر که مردم استقال خوبی داشته باشند شکست نخواهد خورد....حالا که استقبال ندارند انتقاد های بد هم ندهند که برنامه نویس دیگه ادامه هم نده.

milad_gta
08-10-2011, 10:22
شما با چه چیز این برنامه مشکل داری؟با لاگ هایی که میفرسته برا سایتش ... با موتور کاملا سرقتیش ، با آپدیتای سرقتیش ، با هیچ چیزی که از خودش نداره جز یه اینترفیس

شما که ویندوزت کرکیه....منظور شما شاید من نباشم ولی من رو هم تحت پوشش قرار میده چون منم مخالف این Av ( بهتره بگم FakeAv ) هستم .

شما دیدی ویندوز من یا سایر دوستان کرکیه !؟ ( من که کلا لینوکسم )

حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟به معنای واقعی دزدیه ، مثل این میمونه بیان Source کار شما رو یه interface جدید بزارن براش بگن بیا این یه چیز دیگست ، نه تنها دزدیه بلکه توهین هم هست .

این آنتی ویروس هرچیش باشه هیچکدوم از شماها نمیتونین ازش در مورد دزدی یا یه محصول کش رفته یا هرچی انتقاد کنید چون پای خودتونم هم گیره.پای منم گیره ؟ :دی خو پــَ من میتونم انتقاد کنم ، راستی من رو سیستم تو شرکت ویندوز دارم ، خواستی برنامه هایی که استفاده میکنم رو برات بزارم !!؟ چند تا مثال :

KMPlayer ، Defraggler ، CCleaner ، KeePass 2 ، TrueCrypt ، FileZilla ، Comodo internet security ، Notepad++ ، aptana studio ، xampp

فکر کنم چند تا دیگه بیشتر نمونده اونا رو هم خواستی بگم ...

ولی وقتی یک نفر اونم توی ایران میاد همچین کاری میکنه ارزش تشکر نداره؟کار ایشون وقتی قابل تقدیر هست که خودش برنامه رو بنویسه ... ایجوری AVira نمیاد به عنوان FakeAv مسدودش کنه .

ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.بستگی داره از کجای کار ایشون بخوایم دفاع کنیم ، سرقت Source ؟

اگر یک ایرانی اینجا پیدا بشه که تمام محصولاتش رو بخره چه از خارج و چه از ایران.....فقط اون حق داره که در مورد دزدی بودن این محصول نظر بده.خوب پــَ من شروع کنم :دی

وگرنه اینکه بیایم بزنیم تو سر سازنده و بگیم...اصلاً هیچ کمکی بحال هیچکی نمیتونه بکنه.موافقم ، باید این دوستمون رو توجیه کنیم که عزیزم شما این همه وقت گذاشتی خودت یکی ضعیف تر از اول مینوشتی بهتر از این بود که ...

البته ایرانی هایی در خارج از کشور زندگی میکنن بحثش جداست چون نمیتونن از کرک استفاده کنن جرم داره.اشتباه ، خیلی ها هستن که کرک استفاده میکنند ، آب از آب هم تکون نمیخوره ، باید این کاره باشید :دی ( کار سختی هم نیست )

و شما از اون فری ها استفاده میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اصلاً اهل کرک نیستی سیستم عاملتم خریدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و من اینجا به این نتیجه میرسم که ( کافر همه را به کیش خود پندارد!! ) البته ببخشیدا منظور مفهموه مثله .. !

بله...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما که استفاده نمیکنیم....تشویقشون میکنیم اونم از نوع درستش. این خوبه ! ولی شما کدوم قسمتش رو به نظرت خوبه که ما هم از اون نظر تشویق کنیم که مایه دلگرمی ایشون بشه ...

حالا بعضی از دوستان می ایند و با گذاشتن engine دو ضدویروس خارجی در یک interface که خودشان طراحی کردند و استفاده از update ان ها بدون هزینه بالای و با فروش ان به مردم تجارت می کنند.
از نظر من نه تنها کار این برنامه نویش غلط است بلکه کار کاربران هم غلط است که به جای حمایت از ضدویروس های مثل ایمن و مفتوکس از این ضد ویروس حمایت می کنند.
زمانی باید از این ضدویروس حمایت شود که مستقل باشد.
در ضمن باید این را بگم که من از قدرت برنامه نویسی این اقا هیچ انتقادی ندارم و معتقد هستم که ایشان می توانند یک ضدویروس کاملا ایرانی بنویسند و پشتیبانی بدهند.
اما تا زمانی این اتفاق رخ ندهد از نظر من کار ایشان نه تنها ارزشی ندارد بلکه باعث خراب شدن وجه ایرانی ها در جهان می شود
به امید موفقیت برنامه نوسان ایرانی
با تشکر ..با تمام قدرت تایید ...

اگر که مردم استقال خوبی داشته باشند شکست نخواهد خورد....حالا که استقبال ندارند انتقاد های بد هم ندهند که برنامه نویس دیگه ادامه هم نده. هیچ انتقادی بد نیست ، اتفاقا انتقاد بیشتر باعث پیشرفت میشه ، اگر دیده بشه ...

این Av نه تنها باعث افتخار نیست ، بلکه باعث سرافکندگی ما هست ! البته تو ایران این چیز خاصی نیست ( تازه یک کار ایده آل هم هست ) این همه دولت ما به خاطر عدم رعایت قوانین کپی رایت بدهکاره ؛ اینم روش ... فقط کار ایشون از کرک کردن برنامه ها توسط سایرین خیلی بدتره ، وقتی یکی یک برنامه رو کرک میکنه یعنی خودش به خاطر نیازش یک سرقتی زده ، کار درستی نیست ! ولی بهتر از اینکه به خاطر کسب درآمد دسترنج یکی دیگه رو سرقت و به فروش برسونیم ، البته منکر زحمات ایشون برای سرقت و سایر قسمت های این پروژه نمیشم :46:

حالا ما میگیم کسی که تو ایران برنامه کرک میکنه ! به خاطر تحریمه ، هزینه ها برا ایرانی ها به خاطر اقتصادمون بالاست یا ... مشکلی نداره ( که من با اینم مخالفم ) ولی این که بیایم یک برنامه رو سرقت کنیم به عنوان یک برنامه که ساخت خودمون هست ازش کسب درآمد کنیم اصلا درست نیست ... ایشون میتونست هسته Clamwin رو گسترش بده یا ... اینجوری اتهام سرقت به سوی ایشون نبود .

عــــلی
08-10-2011, 18:34
حق با شماست ولی باز هم میگم که درست انتقاد کنید تا ببینید چطور پیشرفت میکنید...
هرچند با این همه حرف دزدیه و هرچی... فکر نمیکنم اون یارو دیگه ادامه بده....البته اگه این انتقاد ها رو خونده باشه.

پای منم گیره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خو پــَ من میتونم انتقاد کنم ، راستی من رو سیستم تو شرکت ویندوز دارم ، خواستی برنامه هایی که استفاده میکنم رو برات بزارم !!؟ چند تا مثال :
متوجه منظورتون نشدم:31:.
الان این نرم افزارهایی که گفتی رایگانن؟
اگه رایگانن پس ویندوز چی بود؟:31:

این خوبه ! ولی شما کدوم قسمتش رو به نظرت خوبه که ما هم از اون نظر تشویق کنیم که مایه دلگرمی ایشون بشه ...
همون 4 تا دکمه که گذاشته خودش 6 ماه کلاس برنامه نویسی میخواد:31:...هر کاری ارزش داره...
خودتو بذار جای اون برنامه نویس....اونوقت این پست هارو بخون متوجه میشی منظورممو:20:(یعنی اگه واقعاً خودتو بذاری جای برنامه نویس).

milad_gta
08-10-2011, 22:59
حق با شماست ولی باز هم میگم که درست انتقاد کنید تا ببینید چطور پیشرفت میکنید...

خوب مفهوم انتقاد صحیح برای افراد متفاوت هست ، من به نظر خودم بدون قرض نکاتی رو که به ذهنم رسید عرض کردم ، دیگه ...

هرچند با این همه حرف دزدیه و هرچی... فکر نمیکنم اون یارو دیگه ادامه بده....البته اگه این انتقاد ها رو خونده باشه.

به نظرم ایده جالبی بوده اینکار ، فرضا خود من تو این مدت با توجه به تجاربی که کسب کردم به این نتیجه رسیدم ، Comodo فایروال قوی داره ، Kasper دیتابیس قوی و قدرت گندزدایی بالایی داره یا Avira با داشتند قدرت مناسب و نسبی تو همه قسمت ها ، مصرف بهینه تری داره و ... حتما همه به نتایجی این چنینی رسیدن حالا در نتیجه متفاوت ، اینکه یک سوئیت ترکیبی از بهترینها داشته باشیم بارها به ذهن خود من اومده و حتی قصد عملی کردنش رو داشتیم اما به صورت رایگان , البته درسته ، تغییرات نیازمند زمان و هزینه هست و هزینه ناچیزی که ایشون میگیرند در مقابل زحماتی که کشیدن کمه ولی زحماتشون به نظر من فایده آنچنانی نداشته + اینکه به نظرم هنوز این برنامه غیر قابل اعتماد هست .

متوجه منظورتون نشدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان این نرم افزارهایی که گفتی رایگانن؟
اگه رایگانن پس ویندوز چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله همه این برنامه ها که بنده استفاده میکنم رایگان هستند . متوجه پس ویندوز چی بود نشدم !

همون 4 تا دکمه که گذاشته خودش 6 ماه کلاس برنامه نویسی میخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر کاری ارزش داره...

اینترفیس خود Avira و Nod قشنگتر نبود ؟ :31:

خودتو بذار جای اون برنامه نویس....اونوقت این پست هارو بخون متوجه میشی منظورممو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](یعنی اگه واقعاً خودتو بذاری جای برنامه نویس).

بچه ها که چیز بدی نگفتن ، فقط یکم تند برخورد کردن ، حالا شما خودتو جای اون شرکت و گروهی که کارش سرقت شده بزار :11:

Переклад не
08-10-2011, 23:38
ببینید بهتر بود عجله نکنن و این انتی ویروس برای یک سال برای همه به صورت کاملا رایگان عرضه میشد و از این طریق میشد تماما اینو توسط کاربران تست کرد و بعد از ارائه ی نسخه ی جدید اونو پولی کرد

اگه اشتباه نکنم تو سایتش برای خرید نام کاربری این مقدار رو زده: 6 هزار و نهصد و پنجاه تمن

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

درضمن با وجود کاربرایی مثله من و شما و مخصوصا یکی از دوستان که واقعا شور کم لطف بودنشو دراووردن هیچ کس تو این خراب شده به فکر تولید نرم افزار و بازی نمیافته یا دست کم سراغش به ندرت میره

kases
09-10-2011, 00:25
من که اصلا به این انتی ویروس اعتمادی ندارم از کجا معلوم تو این انتی ویروس مخربی وجود نداشته باشه من بی انتی ویروسی بکشم بازم از این انتی ویروس استفاده نمیکنم وقتی انتی ویروسهایی معتبری مثل نورتون کسپرسکی کمودو اویرا اواست و..... وجود داره چرا باید سیستمم رو به خطر بندازم برم از این انتی ویروس اشغال استفاده کنم

milad_gta
09-10-2011, 00:54
یکی از دلایل مهمی که افراد نسبت به این برنامه بی اعتماد هستند اینه که هیچ مرجع معتبری تاییدش نکرده ! و کسایی هم که این برنامه رو تایید میکنند خودشون رد صلاحیت شدن و نیاز به تایید سایرین دارن .

پیشنهاد من برا سازنده این هست که برنامه رو برای CNET بفرسته ، ممکنه برنامه رو آنالیز کنند و در سایتشون قرار بدن .

kases
09-10-2011, 01:02
یکی از دلایل مهمی که افراد نسبت به این برنامه بی اعتماد هستند اینه که هیچ مرجع معتبری تاییدش نکرده ! و کسایی هم که این برنامه رو تایید میکنند خودشون رد صلاحیت شدن و نیاز به تایید سایرین دارن .

پیشنهاد من برا سازنده این هست که برنامه رو برای CNET بفرسته ، ممکنه برنامه رو آنالیز کنند و در سایتشون قرار بدن .

فکر نکنم CNET بیاد انتی ویروس دزدی بر روی سایتش قرار بده امکان داره مشکل قانونی براش پیش میاد

milad_gta
09-10-2011, 01:15
درست میفرمایید ، منم تو همین فکرم ... ولی یه کارایی باید بشه کرد ! حالا چیزی به ذهنم رسید برا سازنده میفرستم .

عــــلی
09-10-2011, 10:43
سلام.
انتقادات خوبی بود ممنونم.
منم با فروشش موافق نیستم.
ولی اگه بشه موتورشو عوض کرد خیلی عالی میشه حداقل ایرانی میشه...
ببینید الان 11 صفحه پست شده....اگه انتقاد ها خوب بود شاید یارو یه کاری میکرد تا حالا....
منم مثل خیلی ها با ادامه اینکار موافق نیستم و دوست دارم موتورش عوض بشه...
ولی نمیام تو سر هموطنم بزنم به خاطر 4 تا خارجی که نمیدونم اصلاً کی هستن...
هموطن من اگه از خارجی دزدیه کنه به خاطر من میکنه....(البته اگه نمیفروخت آنتی ویروسو بهتر مید نظر داد)

بله همه این برنامه ها که بنده استفاده میکنم رایگان هستند . متوجه پس ویندوز چی بود نشدم !
خوب اگه همه اینا رایگانن ویندوز که رایگان نیست:31:.خریدیش؟

milad_gta
09-10-2011, 11:45
بله ، تمام ویندوز های شرکت اصل هستند ... تازه مسئولیت اصل بودنشون به عهده من نیست که ، بنده رو سیستم های خودم لینوکس استفاده میکنم ، تو شرکت هم ویندوز به خاطر فراگیر بودن مورد استفاده قرار گرفته شده وگرنه همه رو میدادم لینوکس نصب کنند :31: ، من برنامه هایی که خودم استفاده میکنم رو براتون مثال زدم که بدونید خیلی ها هم هستند برنامه رایگان رو به تجاری قوی تر ولی کرک شده ترجیح میدن . حالا اینجا بحث اصل بودن ویندوز شرکتی که من توش کار میکنم نیست ...

به نظرم تنها راه اینه که یک گروه معتبر این برنامه رو تایید کنه ! یا کاملا عمکرد برنامه مشخص بشه ، برنامه یک سری لاگ به سایت سازنده میفرسته ( تا جایی که دوستانم تست گرفتن ) ولی هیچ صحبتی در اینباره که این لاگ ها چی هستند و... نمیشه ، ولی شما بیاید Avira یا Kasper نصب کنید ، کاملا توضیح میده چه چیز هایی برای سایت ارسال میشه ، چرا ؟ هدف چیه ؟ چه کمکی میکنه و آیا شما قبول داری که ما اینکار رو انجام بدیم و ... ؟ تو Avira که حتی قبول هم کنید به صورت اتوماتیک غیر فعال هست و خودتون باید فعالش کنید !

این لاگ ها چی هستند ؟ چرا چیزی دربارشون گفته نمیشه ؟ نوشتن یک متور از ابتدا کار ساده ای نیست ، به نظرم همین برنامه رو جوری گسترش بدن که دیگه نشه بهش گفت Avira و Nod نتیجه بهتر میشه ...

kases
09-10-2011, 12:15
بله ، تمام ویندوز های شرکت اصل هستند ... تازه مسئولیت اصل بودنشون به عهده من نیست که ، بنده رو سیستم های خودم لینوکس استفاده میکنم ، تو شرکت هم ویندوز به خاطر فراگیر بودن مورد استفاده قرار گرفته شده وگرنه همه رو میدادم لینوکس نصب کنند :31: ، من برنامه هایی که خودم استفاده میکنم رو براتون مثال زدم که بدونید خیلی ها هم هستند برنامه رایگان رو به تجاری قوی تر ولی کرک شده ترجیح میدن . حالا اینجا بحث اصل بودن ویندوز شرکتی که من توش کار میکنم نیست ...

به نظرم تنها راه اینه که یک گروه معتبر این برنامه رو تایید کنه ! یا کاملا عمکرد برنامه مشخص بشه ، برنامه یک سری لاگ به سایت سازنده میفرسته ( تا جایی که دوستانم تست گرفتن ) ولی هیچ صحبتی در اینباره که این لاگ ها چی هستند و... نمیشه ، ولی شما بیاید Avira یا Kasper نصب کنید ، کاملا توضیح میده چه چیز هایی برای سایت ارسال میشه ، چرا ؟ هدف چیه ؟ چه کمکی میکنه و آیا شما قبول داری که ما اینکار رو انجام بدیم و ... ؟ تو Avira که حتی قبول هم کنید به صورت اتوماتیک غیر فعال هست و خودتون باید فعالش کنید !

این لاگ ها چی هستند ؟ چرا چیزی دربارشون گفته نمیشه ؟ نوشتن یک متور از ابتدا کار ساده ای نیست ، به نظرم همین برنامه رو جوری گسترش بدن که دیگه نشه بهش گفت Avira و Nod نتیجه بهتر میشه ...

اینکه معلومه اون لاگها چی هستن اطلاعات سیستمهای کاربرا هستن و گرنه لاگ بفرسته که چی بشه اگه انتی ویروسو خودش نوشته بود میشد گفت که داره مشخصات فایلهای مشکوک رو میفرسته ولی این انتی ویروس داره اطلاعات رو به شرکت خودش میفرسته نه به شرکتهای اصلی

عــــلی
09-10-2011, 12:49
من که اصلاً ندیدم چه شکلی کار میکنه....یعنی تستش نکردم(اصلاً نصبش نکردم)...شاید میخواد ببینه کاربرای آنلاینش چند نفرن...:31:
خوبه که شما سیستم عاملتون رو میخرید و برنامه های رایگان نصب میکنید.....ولی کارتون چی هست؟این برنامه های رایگان پخش موزیک و نوت پد به چه دردی میخورن؟:31:

milad_gta
09-10-2011, 14:50

چون من کاملا یقیین ندارم که داره چیکار میکنه دیگه اظهار نظر نکردم ...

ولی کارتون چی هست؟این برنامه های رایگان پخش موزیک و نوت پد به چه دردی میخورن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این تایپیک ؟ :دی پ.خ بهتر بودا ! نوت پد که برا کدنویسی استفاده میکنم ، پلیر هم که کارش مشخصه دیگه ... (:8:)

vista7
07-11-2011, 10:17
چه تضمینی وجود داره که فردا نود یا اویرا جلوی آپدیت این محصول رو نگیرن؟

اونوقت کسانی که بابت خرید این نرم افزار دزدی پول دادن باید چی کار کنن؟
لابد باید برن خرِّ این خوشگل رو بچسبن :31:
این نرم افزار هم مثل بقیه جنس های ایرانی هست ، اجزای اون از خارج میان بعد اینجا سرهم میشن به اسم محصول ایرانی...

fnouri
07-11-2011, 13:58
با سلام
بحث های زیادی در مورد برنامه شده بود ولی بالاخره من بعد از 12 صفحه متوجه نشدم این آنتی ویروس خوبه یا بده ( سوای بحث دزدی و غیر دزدی بودن موتوراش) من خودم برنامه رو بصورت آزمایشی نصب کردم ولی فقط میتونم بگم که 2 ساعت طول کشید تا uninstal بشه

S0R3N4
18-03-2012, 03:11
شاید این آنتی ویروس رو حتی به NOD32 هم ترجیح ندم!!
با ویروس سر و کله بزنه آدم با کلاس تره تا NOD32 یا شید نصب کنی رو سیستم!!!:31:

faraco22
18-03-2012, 05:46
آيا فايلهاي ويروسي را مانند كسپراسكاي ترميم مي كند؟
در مورد نود كه فايلهاي ويروسي را حذف مي كند.و
آنتي ويروس كسپر هم رم دستگاه را زياد مي گيرد

*Forgotten*
27-03-2012, 11:52
من این آنتی ویروس رو اولین بار دو سال پیش روی یه سیستم دیدم که صاحبش میگفت که کل این ویندوزو برام عوض کن ولی آنتی ویروس رو پاک نکنی

بهر حال من این آنتی ویروس رو ایرانی نمیدونم چون مونتاژ شدست

ولی من اصلا دوست ندارم که یه آنتی ویروس مونتاژ شده بیاد تو فایلام سرک بکشه چون بهش اطمینان ندارم

ببخشید ولی نظر شخصی من بود

omid.sarmad
25-04-2012, 22:13
کلا به آنتی ویروس ایرانی (و نرم افزارهای مشابه دیگر) نمیشه اعتماد کرد. چه سورسش ایرانی باشه و چه خارجی. چون بی شک تحت کوچکترین فشاری اطلاعات کاربران را در اختیار مراجع زیربط میزاره و الا ماشاء الله. پس من بدون توجه به سورس برنامه، کار کرد آن و بدون اینکه تستش کنم ترجیح میدم اصلا سراغش نرم. مواردی هم که در سایتش هست خیلی سطحی و به سادگی میشه فهمید از نظر برنامه نویس ایرانی ها کلا هالو تشریف دارند.

arfnpm
26-04-2012, 01:55
نظرم درباره شید:
1- آشغال
2- دزدی (بردن آبروی ایران در جامعه جهانی با سرقت دسترنج دیگران)
3- توهم حضور در تست های AV-Compare با نمودار های جعلی
4- مردم فریبی
5- عدم شرافت سازنده به جهت سرفت محصولات دیگران و عدم اهمیت دادن به آن ها

و در آخر
آیا یک نفر می تواند محصولی تهیه کند که با برند هایی که بیش از 20 کارمند حرفه ای در تیم توسعه خود دارند و سرمایه عظیمی روی این کار کرده اند مقابله کند؟

Tornado2800
01-05-2012, 12:39
سلام
من مصرف کننده این ضد ویروس اصلا نیستم
ولی بیخود نظر ندید ، استفاده کردن از موتورهای ضد ویروسهایی که خودشم گفته فکر کنم بیت دفینتر و ناد32 یا اویرا ؟
کاری مثل جی دیتا هست ! و....
این همه دوستان چون یک ایرانی ساخته بی انصاف نباشید
وقتی ما به خودمون اعتماد نداریم
خدا واقعا واقعا رحم کنه به هممون.

*Dongfang Bubai*
01-05-2012, 13:12
من مصرف کننده این ضد ویروس اصلا نیستم
ولی بیخود نظر ندید

پس شما هم تا خودتون استفاده نکردید نظر ندید

کاری مثل جی دیتا هست

جی دیتا خودش تشریف برده پیش شرکتهای اوست و بیتدفندر موتور از اونا خریده و تو تستای زیادیم شرکت کرده و مشخصه که داره چکار میکنه

هر ایرانی که چیزی بسازه باعث افتخاره

ما به خودمون اعتماد داریم ولی به یک دزد خیر برام قابل هضم نیست که از یک برنامه ای که معلوم نیست چی بهش چسبوندن که اطلاعات سیستم میده بیرون استفاده کنم اونم به شرکت خودش و نه شرکتهای اصلی

arfnpm
01-05-2012, 19:00
کاری مثل جی دیتا هست ! و....

عزیز جان تمامی آنتی ویروس های چند موتوره به طور قانونی موتور را خریداری کرده و استفاده می کنند. در ضمن جی دیتا بیش از 20 ساله که در زمینه امنیت فعالیت می کنه و این نیست که شما فکر کنی تمام ارزشش به موتوراشه

یک هم وطنی که شرافت خودشو کف پا می زاره و شرافت سایر هم وطناشن به خطر می انداره چه سودی داره؟
این آقا محصول تولیدی eset و Avira رو سرقت کرده و معلوم نیست چی تولید کرده.
جای تاسفش اینجاست که جهانیان تنها اینشون و اطرافیانشون رو دزد نمیدونن بلکه جامعه ایرانی را دزد حساب می کنن.
باید گریه کرد برای تخریب وجهه یک ملت به دست خودی

در عوض ایمن با اجاره موتور بیتدفندر یک محصول قانونی تولید کرده که واقعا جای تحسین داره.

Tornado2800
01-05-2012, 19:07
عزیز جان تمامی آنتی ویروس های چند موتوره به طور قانونی موتور را خریداری کرده و استفاده می کنند. در ضمن جی دیتا بیش از 20 ساله که در زمینه امنیت فعالیت می کنه و این نیست که شما فکر کنی تمام ارزشش به موتوراشه

یک هم وطنی که شرافت خودشو کف پا می زاره و شرافت سایر هم وطناشن به خطر می انداره چه سودی داره؟
این آقا محصول تولیدی eset و Avira رو سرقت کرده و معلوم نیست چی تولید کرده.
جای تاسفش اینجاست که جهانیان تنها اینشون و اطرافیانشون رو دزد نمیدونن بلکه جامعه ایرانی را دزد حساب می کنن.
باید گریه کرد برای تخریب وجهه یک ملت به دست خودی

در عوض ایمن با اجاره موتور بیتدفندر یک محصول قانونی تولید کرده که واقعا جای تحسین داره.

خارجی ها اگه جای تاسف براش دارن برای یه ضد ویروس ، میخوام بدونم چی ما الا باعث تاسف نیست در دنیا !؟
بله کار ایشون اشتباه هستش ! اگه واقعا لایسنس چیزهایی که تهیه کرده و اگه حق لایسنس داشته باشه استفاده نکرده
ولی نباید اینطوری به جون هم بیفتیم !

m_h8807
04-05-2012, 19:44
سلام
من شیدو تازه نصب کردم
کاری به دزدی بودن و نبودنش ندارم چون ویندوزی که استفاده میکنم دزدیه و تمام نرم افزار هایی که دانلود میکنم یا میخرم دزدی و کرک شدست(البته هرکس نظری داره و نظر دوستان هم محترمه)
از این حرفا که بگذریم انصافا کارایی خوبی داره یعنیخودم که فکر نمیکردم اینجوری باشه
اینترفیس بانمکی داره که کلی جای کار داره
جدای از موتوراش که مال خودش نیست بقیه قسمت هاش خوب کد نویسی شده
بخش باحالش قدرت کشف ویروسه و مهمتر از اون از بین بردن ویروسه

ما خیلی وقت پیش در یک حماقت بی سابقه سی هزار تومن پول لایسنس ناد32 دادیم ولی شید سگش شرف داره به اون
ناد32 وقتی ویروسو پیدا میکرد نمیتونست پا کنه
از آویرا خیلی خوشم میاد ولی وقتی نصبش کردم همه چیز اسلوموشن شده بود(شاید مشکل از سیستم من بوده) در هر صورت پاکش کردم تا اینکه دیدم از موتور آویرا توی شید استفاده کردن منم از کنجکاوی دانلودش کردم بعدش دیدم چیز بدی نیست
هرچی روی سیستم بیشتر موندگار شد کارایی و سرعتش بیشتر شد

در کل به امتحانش می ارزه

m_h8807
05-05-2012, 00:04
adelzargarian عزیز شما رو نمیدونم اما من و تقریبا تمام کسایی که میشناسم با کامپوتر سرو کار دارن همگی از ویندوز های دزدی و غیرقانونی استفاده میکنیم
حالا فرض میکنیم که همه کاربرا وقتی میخوان ویندوزی روی سیستمشون نصب کنن از نسخه اورجینال استفاده کنن
واقعا فکرشو بکنید که چه درآمدی برای مایکروسافت داره؟؟؟؟؟ حالا که هیچ کدوممون از نسخه اورجینال استفاده نمیکنیم چقدر ضرر به مایکروساف تحمیل میشه؟؟؟؟؟؟؟
میبینیم که مایکروسافت خیلی از نود و آویرا بزرگتره و وسعت ضرری که مایکروسافت میبینه خیلی بیشتر از ضرر نود و آویراست
پس مشخص شد که در امر دزدی خودمون از همه یه سروگردن بالاتریم اما با این وجود واقعا چرا هیچوقت انگشت اتهام رو به سمت خودمون نمیگیریم؟؟؟؟؟ آیا دزدی برای ما عیبی نداره؟؟؟؟؟

فرمایش شما کاملا متینه و منطقی نیست که به یک شرکتی که کاری به کسی نداره و از محصول خودش داره یه برداش اقتصادی میکنه ضرر بزنیم
ولی یه علامت سوال توی ذهنمون به وجود میاد
میدونید که متاسفانه همه روزه انواع و اقسام ویروس ها و بدافزار ها در اشکال مختلف داره تولید میشه و قربانیان خودشو میگیره
این جمله کلیشه ای رو حتما شنیدید: "جنگ جهانی بعدی از طریق اینترنت و فضای سایبری خواهد بود"
نمیخوام در مورد جنگ جهانی صحبت کنم یلکه قصدم اینه که به قدرت فضای مجازی اشاره کنم
سوالی که ذهن منو مشغول میکنه و دنبال جوابی منصفانه هستم اینه که اگه یه ویروسی برای کار کردن در عرصه های کلان اقتصادی و سیاسی و امنیتی و برای تهدید منافع من و شما طراحی بشه آیا واقعا این شرکت ها قبل از اینکه ماموریت اون ویروس به پایان برسه حاضر میشن طریقه شناساییش رو توی دیتابیسشون بذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا نود و آویرا در این شرایط از منافع ما حمایت میکنن؟؟؟؟ حالا فرض کنیم ما هممون هم اگه از این شرکتا لایسنس بخریم. واقعا اونا در برابر فشار های سیاسی می ایستن و نمیزارن من و شما ضرر کنیم؟؟؟؟؟؟:question::question::question:
ضرری که یه کشور و مردمش متحمل میشن بیشتره یا ضرر شرکتی مثل نود یا آویرا؟؟؟؟؟؟؟

پس برای کسی بمیریم که برای ما تب کنه

ببخشید اگه پر حرفی کردم

arfnpm
05-05-2012, 00:16
adelzargarian عزیز شما رو نمیدونم اما من و تقریبا تمام کسایی که میشناسم با کامپوتر سرو کار دارن همگی از ویندوز های دزدی و غیرقانونی استفاده میکنیم
حالا فرض میکنیم که همه کاربرا وقتی میخوان ویندوزی روی سیستمشون نصب کنن از نسخه اورجینال استفاده کنن
واقعا فکرشو بکنید که چه درآمدی برای مایکروسافت داره؟؟؟؟؟ حالا که هیچ کدوممون از نسخه اورجینال استفاده نمیکنیم چقدر ضرر به مایکروساف تحمیل میشه؟؟؟؟؟؟؟
میبینیم که مایکروسافت خیلی از نود و آویرا بزرگتره و وسعت ضرری که مایکروسافت میبینه خیلی بیشتر از ضرر نود و آویراست
پس مشخص شد که در امر دزدی خودمون از همه یه سروگردن بالاتریم اما با این وجود واقعا چرا هیچوقت انگشت اتهام رو به سمت خودمون نمیگیریم؟؟؟؟؟ آیا دزدی برای ما عیبی نداره؟؟؟؟؟

م
درود
در ابتدا دوست عزیز مایکروسافت ویندوز را ندزدیده و از آن محصولی تهیه نکرده است که شرافت یک ملت را زیر سوال ببرد. شما با خیال راحت برو هر برنامه کرک شده استفاده کن. اما نه محصولی که خود از اصل و بن دزدیه. اگر شما بگی ویندوز خودش دزدیه بعد توسط دزد دیگری کرک شده این گفته شما درسته...

یک نکته ای که شما اصلا دقت نمی کنید اینه که آنتی ویروس، چیپش و پفک کامپیوتر نیست و برای محافظت هست. شما هر برنامه ای نصب کنی تنها برای کار خودش استفاده میشه اما آنتی ویروس وظیفه حفاظت از تمامی بخش های سیستم شما را بر عهده دارد.

حالا میخوای کلید این محافظتو بدی به یه سیستم دزدی؟ تازه این آنتی ویروس دزدی رو باید بخری حتی 1 ساعت فرصت تست به شما نمیدن!! اینجاش برای شما خنده دار نیست که چیزی که اصلش دزدیه اینطوری به شما میفروشن؟

adelzargarian

این جمله کلیشه ای رو حتما شنیدید: "جنگ جهانی بعدی از طریق اینترنت و فضای سایبری خواهد بود"
سوالی که ذهن منو مشغول میکنه و دنبال جوابی منصفانه هستم اینه که اگه یه ویروسی برای کار کردن در عرصه های کلان و تهدید منافع من و شما طراحی بشه آیا واقعا این شرکت ها قبل از اینکه ماموریت اون ویروس به پایان برسه حاضر میشن طریقه شناساییش رو توی دیتابیسشون بذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نود و آویرا در این شرایط از منافع ما حمایت میکنن؟؟؟؟ حالا فرض کنیم ما هممون هم اگه از این شرکتا لایسنس بخریم واقعا اونا در برابر فشار های سیاسی می ایستن و نمیذارن من و شما ضرر کنیم؟؟؟؟؟؟:question::question::question:
ضرری که یه کشور و مردمش متحمل میشن بیشتره یا ضرر شرکتی مثل نود یا آویرا؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید اگه پر حرفی کردم

این موضوع ساده ای هست.
در ابتدا اینکه شید هیچ تیم آنالیزی نداره و فقط دیتابیس نود و آویرا هست حتی هوش مصنوعی هم نداره تا درصدی فکر کنیم بتونه یه ویروسو بشناسه.

چیزی که شما اهمیت نمیدی رفتارشناسی آنتی ویروس ها می باشد نه دیتابیس. دنیای امنیت داره به سمت اون میره.

در ضمن این آنتی ویروس ها برای منو شما تهیه نمیشه که این فکرو بکنید. یک ویروس به راحتی در سراسر دنیا پخش میشه و این برند ها هم در تمام دنیا فروخته می شوند شما نمی توانید درصدی فکر کنید که این خودشان را زیر سوال ببریند.

در ضمن این فکر محال هم بکنید که تمام شرکت های امنیتی با یک شرکت مخرب برای پخش ویروس مورد نظرش در ایران متحد شوند!!! کجا چنین چیزی ممکن میشه؟ نهایت فکر کنید به گفته شما فلان شرکت از قصد شناسایی نکند بقیه چی؟

در ضمن ویروسی که شما می گویید چه چیزی از منافع من و شما را می خواهد تهدید کند؟ اگر منظورتان صنایع نفت و انرژی هسته است بدانید آن ها که 3000 هزار میلیارد تومان پولو هاپولی میکندد که مطمئنا بخش کوچکی از دزدی هایی هست که به گوش منو شما میرسه مطمئنن میتونن به فکر امنیت خودشونم باشن.

پس با چیز هایی مسخره ای که به شما می گویند خود را برای این آنتی ویروس که در واقع جک هست تلف نکنید.

pedram_01
05-05-2012, 10:29
واقعا واسه اون کسایی که این /انتی ویروس مزخرفو درست کردن متاسفم.دزدی تو روز روشن.خاک بر سر اونایی که باز به این آنتی ویروس اطمینان میکنند و ازش استفاده می کنند.بدبختا شما دارین به دو شرکت معتبر نود و آویرا ضرر میرسونین.گناهش 10000 برابر بیشتر از ثواب استفاده کردن از شید مثلا ایرانی هست.

به ما چه شرکت های خارجی دارن ضرر میکنن . راستی اینو بگم اگه واقا یکم فکر کنی میبینی ضرر نمیکنن شید محصول ایرانه و فقط ایرانی ها ازش استفاده میکنن و ایرانی های خیلی کمی از نسخه ارجینال نود یا اوریا استفاده میکنند 90 درصد کرکی یا سریالی هستن

m_h8807
05-05-2012, 11:01
سلام
نظرات خوب و محترم شما رو مطالعه کردم
در ابتدا به خاطر ارسال نظرتون تشکر میکنم
ولی من یه جاهایی از صحبتتون رو متوجه نشدم(که البته مشکل از منه)

درود
در ابتدا دوست عزیز مایکروسافت ویندوز را ندزدیده و از آن محصولی تهیه نکرده است که شرافت یک ملت را زیر سوال ببرد. شما با خیال راحت برو هر برنامه کرک شده استفاده کن. اما نه محصولی که خود از اصل و بن دزدیه. اگر شما بگی ویندوز خودش دزدیه بعد توسط دزد دیگری کرک شده این گفته شما درسته...
یعنی اگه شما ویندوزو بخری و بعدش من از شما بگیرم و به صورت نسخه غیر قانونی استفاده کنم و پخشش کنم دزدی نیست؟
اگه دزدی نیست پس مایکروسافت باید تمام خدمات ویندوز رو برای ویندوز های غیر قانونی هم ساپورت کنه دیگه؟
صاحب حقوقی این محصول شرکت مایکروسافته و اونم راضی نیست پس فکر کنم اسمش دزدیه
حالا دزدی ویندوز یه قلمشه و شما خودتون استاد ما هستی و خیلی بهتر از من میدونی چه استفاده های غیر قانونی از سایر نرم افزارها میشه
یه سوال دیگه:
چجوری الان شرافت یه ملت رفت زیر سوال ؟ اینکه خودش داره میگه ما از این دوتا موتور داریم استفاده میکنیم و تاکید هم میکنه تا کسی فکر نکنه این آنتی ویروس کاملا ایرانیه
تا اونجایی که من حقیر میدونم اینا همه جوره دارن سعی میکنم که امتیاز استفاده از نود و آویرا رو از شرکتاشون خریداری کنن ولی چون طرف حسابشون ایرانیه اجازه همچین کاریو ندارن
انشاالله به زودی یه مجوز از مایکروسافت هم میگره و تا چند روز دیگه نسخه آزمایشی 64بیتی بیرون میاد

در ضمن این آنتی ویروس ها برای منو شما تهیه نمیشه که این فکرو بکنید. یک ویروس به راحتی در سراسر دنیا پخش میشه و این برند ها هم در تمام دنیا فروخته می شوند شما نمی توانید درصدی فکر کنید که این خودشان را زیر سوال ببریند.

در ضمن این فکر محال هم بکنید که تمام شرکت های امنیتی با یک شرکت مخرب برای پخش ویروس مورد نظرش در ایران متحد شوند!!! کجا چنین چیزی ممکن میشه؟ نهایت فکر کنید به گفته شما فلان شرکت از قصد شناسایی نکند بقیه چی؟

در ضمن ویروسی که شما می گویید چه چیزی از منافع من و شما را می خواهد تهدید کند؟ اگر منظورتان صنایع نفت و انرژی هسته است بدانید آن ها که 3000 هزار میلیارد تومان پولو هاپولی میکندد که مطمئنا بخش کوچکی از دزدی هایی هست که به گوش منو شما میرسه مطمئنن میتونن به فکر امنیت خودشونم باشن.

پس با چیز هایی مسخره ای که به شما می گویند خود را برای این آنتی ویروس که در واقع جک هست تلف نکنید.
بله حرف شما درسته این شرکتا دوست ندارن که اعتبار خودشونو زیر سوال ببرن ولی در برابر فشار بچه های بالا کاری جز تسلیم شدن نمیتونن انجام بدن:31:
درسته که متحد شدن این شرکت ها برای نشناختن ویروس باورش سخته ولی کاملا عین حقیقته:41:
سیستم عامل های بزرگی که امروزه دارن ساخته میشن(ویندوز و لینوکس و مک و.....) توی شرکت هایی تولید میشن که غول های نرم افزاری دنیا هستن مثلا یه نمونش مایکروسافته که هممون میشناسیمش
حالا این مایکروسافت با این عظمتش اگه روی سیستم عاملش حفره های امنیتی خواسته شده رو ایجاد نکنه اصلا نمیزارن که سیستم عاملشو بفروشه و حق توزیع نداره:5::21:
این شرکت های خورده پا مثل نود و آویرا که دیگه جای خود دارن فشار آوردن بهشون راحت تر از آب خوردنه:27:

ضمنا من نمیخوام بحث سیاسی بکنم چون جاش اینجا نیست اما اگه سه هزار میلیارد ازمون دزدیدن حالا باید بزاریم هرکی هرکاری خواست باهامون بکنه؟؟ این که هنر نیست اگه تونستیم جلوشونو بگیریم میتونیم مدعی باشیم

*Batman*
05-05-2012, 14:12
سلام.
دوستان لطفا بحث سیاسی نکنید.
بحث سیاسی در انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی جایی ندارد و برخلاف قوانین کلی انجمن ها میباشد.
همچنین رعایت ادب و اجتناب از توهین و ناسزاگویی یک اصل انسانی بوده و نیازی به یادآوری ندارد.
درصورت مشاهده‌ی مجدد موارد خلاف قانون، نسبت به حذف پست و درج اخطار در کارنامه کاربر اقدام خواهد شد.

arfnpm
05-05-2012, 19:56
سلام

یعنی اگه شما ویندوزو بخری و بعدش من از شما بگیرم و به صورت نسخه غیر قانونی استفاده کنم و پخشش کنم دزدی نیست؟
اگه دزدی نیست پس مایکروسافت باید تمام خدمات ویندوز رو برای ویندوز های غیر قانونی هم ساپورت کنه دیگه؟
صاحب حقوقی این محصول شرکت مایکروسافته و اونم راضی نیست پس فکر کنم اسمش دزدیه
حالا دزدی ویندوز یه قلمشه و شما خودتون استاد ما هستی و خیلی بهتر از من میدونی چه استفاده های غیر قانونی از سایر نرم افزارها میشه
یه سوال دیگه:
چجوری الان شرافت یه ملت رفت زیر سوال ؟ اینکه خودش داره میگه ما از این دوتا موتور داریم استفاده میکنیم و تاکید هم میکنه تا کسی فکر نکنه این آنتی ویروس کاملا ایرانیه
تا اونجایی که من حقیر میدونم اینا همه جوره دارن سعی میکنم که امتیاز استفاده از نود و آویرا رو از شرکتاشون خریداری کنن ولی چون طرف حسابشون ایرانیه اجازه همچین کاریو ندارن
انشاالله به زودی یه مجوز از مایکروسافت هم میگره و تا چند روز دیگه نسخه آزمایشی 64بیتی بیرون میاد

درود
متوجه نشدید.

1- ویندوز در تمام دنیا تولید مایکروسافت است و فروش محصول کرک شده آن باز هم به نام ویندوز و مایکروسافت می باشد. مایکروسافت دوست ندارد چنین اتفاقی بی افتد اما متاسفانه به دلیل کاهش شدید ارزش پول ایران قیمت یک ویندوز اورجینال بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن است. البته فروش ویندوز تقلبی در بیشتر نقاط جهان اتفاق می افتد و ربطی به ایران ندارد.

2- آیا شما معنای Open Source را می دانید؟ ویندوز و تمامی آنتی ویروس ها (به جز Calm) اپن سورس نیستند. یعنی شما به هیچ عنوان بدون اجازه نمی توانید از آن ها برای تولید محصول جدیدی استفاده کنید مگر اینکه با توافق قبلی برسید مانند موتور بیتدفندر که در بسیاری از آنتی ویروس ها استفاده می شود. در ضمن وقتی محصولی اپن سورس نیست، کد های آن بسته است و شما باید آن را -- کنید که کاری محال است.
چیزی که در شید وجود دارد تنها آپدیت آویرا و ای ست است و هیچ تکنولوژی از این دو نمی تواند وجود داشته باشد.

3- آیا در مورد ویندوز، محصول جدیدی توسط سازندگان ایرانی تولید شده است و به اسم تولید ایران معرفی و فروخته می شود؟ نه!!! موضوع ویندوز کرک شده و غیر قانونی چیزی است که در اکثر کشور های آسیا وجود دارد و انگشت اشاره به سمت ایران نیست.

4- با توجه به گفته بالا، شید محصولی است که از دو محصول دیگر به طور غیرقانونی تهیه شده است و به اسم محصول ایرانی معرفی شده و فروخته می شود. اینجاست که شرافت یک ملت زیر سوال می رود. چرا این محصول به نام ایران شناخته می شود و شرافت یک ملت را زیر سوال می برد.
امیدوارم متوجه شده باشید...
خارجی ها فکر می کنند ایرانی ها تولیدات آن را دزدیده و همان را به شکل جدیدی به نام خود ثبت می کنند و مردم ایران هم این موضوع را تولید ملی دانسته و افتخار می کنند...:41:

5- خودش گفتن دو موتور... خب عزیز دارن با این کار تبلیغ می کنن. چون آویرا و ایست دو شرکت بزرگ امنیتی هستن... (شما چه قدر ساده ای)

6- گفتن داریم سعی می کنیم اجازه بگیریم.... عزیز جان تا وقتی اجازه ای صادر نشه حق استفاده ای نیست. پس شما اگر پدرت بهت پول نده دست توی جیبش می کنی؟ قبلا در مورد Opern Source گفتم.
اما اگر به قول خودمون یه سفره باشه که همه دورش جمع بشیم میشه اپن سورس و شما می توانید از این سفره استفاده کنید.

در ضمن مطمئن باش هیچ وقت این کارو نمیکنن که بخوان موتوریو بخرن. چون اگر میخواستن از اول میکردن.
آویرا ایران را تحریم نکرده و اتفاقا بسیار به شرکت های امنیتی کمک می کند. در ایران هم نماینده رسمی دارد.
ایمن دیگر آنتی ویروس ایرانی هم موتور بیتدفندر را اجاره کرده است.
ESET هم ایران را تحریم کرده اما در تست های 2011 و 2012 محصول ضعیفی بوده پس اصراری بر وجودش نیست...
پس می بینید چه زود دروغ هایشان را باور کردید....؟

7- هیچ وقت مایکروسافت به یک شرکت دزدی مجوز نمیده. به علاوه اینکه رفتار شید توسط سایر آنتی ویروس ها به عنوان تروجان شناخته میشه نه یک آنتی ویروس تقلبی...

بله حرف شما درسته این شرکتا دوست ندارن که اعتبار خودشونو زیر سوال ببرن ولی در برابر فشار بچه های بالا کاری جز تسلیم شدن نمیتونن انجام بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته که متحد شدن این شرکت ها برای نشناختن ویروس باورش سخته ولی کاملا عین حقیقته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8- اصلا چنین چیزی وجود ندارد که فکر کنید چنین اتفاقی بیافتد. همانطور که گفتم می خواهند چه چیز من و شما را به خطر بیاندازند؟ و در ادامه این آنتی ویروس ها از کشور های مختلفی هستن که هیچ ارتباطی با سیاست های هم ندارن.
و این نکته را توجه کنید که تمامی آنتی ویروس هایی که در ایران نماینده دارند عضو تجارت آمریکا نیستن. پس چه طوری باور می کنید که بخوان سیاست اونارو عملی کنن؟

9- اگر تمام دنیا بر علیه شما باشد. مشکل را در خودتان جستجو کنید.

پیروز باشید.

Jalal
06-05-2012, 10:31
يك كارت قرمز در كارنامه (adelzargarian)، كاربر تازه وارد ثبت شد

disna
07-05-2012, 07:52
اگه آقای نیری به چند تا سوال میداد خیلی مسائل روشن می شد .

1- چرا از PDF های جعلی تو سایتش برای مقایسه انتی ویروس استفاده کرده و اخرش بهونه اورده که ایران تحریمه و فلانه ؟

2- اگه از موتورهای آویرا و نود32 استفاده میکنه چرا این 2 شرکت تائیدش نمی کنند و تازه سایتش رو به عنوان سایت مخرب بلاک و مسدود کردن ؟؟

3- کاملا مشخصه ایشون رگ خواب کاربرای ناآگاه ایرانی رو بلد بوده و پول خوبی به جیب زده .

4- با توجه به موارد فوق بهتر نیست بگیم آنتی ویروس جعلی شید ( FAKE AV ) ؟

موفق باشید .

pedram_01
07-05-2012, 11:23
اگه آقای نیری به چند تا سوال میداد خیلی مسائل روشن می شد .

1- چرا از PDF های جعلی تو سایتش برای مقایسه انتی ویروس استفاده کرده و اخرش بهونه اورده که ایران تحریمه و فلانه ؟

2- اگه از موتورهای آویرا و نود32 استفاده میکنه چرا این 2 شرکت تائیدش نمی کنند و تازه سایتش رو به عنوان سایت مخرب بلاک و مسدود کردن ؟؟

3- کاملا مشخصه ایشون رگ خواب کاربرای ناآگاه ایرانی رو بلد بوده و پول خوبی به جیب زده .

4- با توجه به موارد فوق بهتر نیست بگیم آنتی ویروس جعلی شید ( FAKE AV ) ؟

موفق باشید .

1_[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2_چون داره از موتورهاش مجانی استفاده میکنه

3_اینو مطمعا نیستم

4_فکر نمیکنم جعلی باشه چون هم تو شناسایی و هم حذف بهتر از نود و اوریا عمل میکنه البته مقایسه من از نظر شناسایی از روی دیتابیس هست

arfnpm
07-05-2012, 19:54

3_اینو مطمعا نیستم

4_فکر نمیکنم جعلی باشه چون هم تو شناسایی و هم حذف بهتر از نود و اوریا عمل میکنه البته مقایسه من از نظر شناسایی از روی دیتابیس هست

3_اینو مطمعا نیستم

1- شرکت در تست های AV-C بیشتر از 2000 دلار لازم داره اونم به شرطی که توسط AV-C تایید بشه تا تست بشه. همه میدونیم این محصول دزدیه پس طبق قوانین AV-C اجازه حضور در تست هارو نداره هرچند که از لحاظ مالی هم ساپورت بشه.
اگر این نکته را در نظر نگیریم، تمام تست های AV-C در سایت این شرکت قرار می گیرد این را چه کنیم؟
حتی باز این 2 نکته قبل را در نظر نگیریم تمام نتایج AV-C به صورت PDF قفل شده منتشر می شود.

2- محصول دزدی است و کاملا مشخصه

3- مطمئنا دوست عزیز، مهمترین قسمتش اینه با 6 تومان پول مردم نا آگاه رو میگیره و از اون طرف هیچ پولی برای استفاده از دسترنج دیگران نمیده.
البته قبلا گفتم که ESET و Avira برنامه های Open Source نیستند و نمیشه امکاناتشو سرقت کرد چیزی که در شید وجود داره تنها آپدیت های این دو هست نه تکتولوژی و لایه های محافظتی.

4- شید تنها یک آنتی ویروس جعلی نیست. چون برخی از فایل های آن توسط شرکت های امنیتی به عنوان Trojan شناسایی می شوند.

1- ویندوز در تمام دنیا تولید مایکروسافت است و فروش محصول کرک شده آن باز هم به نام ویندوز و مایکروسافت می باشد. مایکروسافت دوست ندارد چنین اتفاقی بی افتد اما متاسفانه به دلیل کاهش شدید ارزش پول ایران قیمت یک ویندوز اورجینال بسیار بالاتر از قیمت واقعی آن است. البته فروش ویندوز تقلبی در بیشتر نقاط جهان اتفاق می افتد و ربطی به ایران ندارد.

2- آیا شما معنای Open Source را می دانید؟ ویندوز و تمامی آنتی ویروس ها (به جز Calm) اپن سورس نیستند. یعنی شما به هیچ عنوان بدون اجازه نمی توانید از آن ها برای تولید محصول جدیدی استفاده کنید مگر اینکه با توافق قبلی برسید مانند موتور بیتدفندر که در بسیاری از آنتی ویروس ها استفاده می شود. در ضمن وقتی محصولی اپن سورس نیست، کد های آن بسته است و شما باید آن را -- کنید که کاری محال است.
چیزی که در شید وجود دارد تنها آپدیت آویرا و ای ست است و هیچ تکنولوژی از این دو نمی تواند وجود داشته باشد.

3- آیا در مورد ویندوز، محصول جدیدی توسط سازندگان ایرانی تولید شده است و به اسم تولید ایران معرفی و فروخته می شود؟ نه!!! موضوع ویندوز کرک شده و غیر قانونی چیزی است که در اکثر کشور های آسیا وجود دارد و انگشت اشاره به سمت ایران نیست.

4- با توجه به گفته بالا، شید محصولی است که از دو محصول دیگر به طور غیرقانونی تهیه شده است و به اسم محصول ایرانی معرفی شده و فروخته می شود. اینجاست که شرافت یک ملت زیر سوال می رود. چرا این محصول به نام ایران شناخته می شود و شرافت یک ملت را زیر سوال می برد.
امیدوارم متوجه شده باشید...
خارجی ها فکر می کنند ایرانی ها تولیدات آن را دزدیده و همان را به شکل جدیدی به نام خود ثبت می کنند و مردم ایران هم این موضوع را تولید ملی دانسته و افتخار می کنند...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- خودش گفتن دو موتور... خب عزیز دارن با این کار تبلیغ می کنن. چون آویرا و ایست دو شرکت بزرگ امنیتی هستن... (شما چه قدر ساده ای)

6- گفتن داریم سعی می کنیم اجازه بگیریم.... عزیز جان تا وقتی اجازه ای صادر نشه حق استفاده ای نیست. پس شما اگر پدرت بهت پول نده دست توی جیبش می کنی؟ قبلا در مورد Opern Source گفتم.
اما اگر به قول خودمون یه سفره باشه که همه دورش جمع بشیم میشه اپن سورس و شما می توانید از این سفره استفاده کنید.

در ضمن مطمئن باش هیچ وقت این کارو نمیکنن که بخوان موتوریو بخرن. چون اگر میخواستن از اول میکردن.
آویرا ایران را تحریم نکرده و اتفاقا بسیار به شرکت های امنیتی کمک می کند. در ایران هم نماینده رسمی دارد.
ایمن دیگر آنتی ویروس ایرانی هم موتور بیتدفندر را اجاره کرده است.
ESET هم ایران را تحریم کرده اما در تست های 2011 و 2012 محصول ضعیفی بوده پس اصراری بر وجودش نیست...
پس می بینید چه زود دروغ هایشان را باور کردید....؟

7- هیچ وقت مایکروسافت به یک شرکت دزدی مجوز نمیده. به علاوه اینکه رفتار شید توسط سایر آنتی ویروس ها به عنوان تروجان شناخته میشه نه یک آنتی ویروس تقلبی...

پیروز باشید.

blue2006
28-05-2012, 10:42
سلام
من سال گذشته از توی نمایشگاه یه نسخه از مک آفی اورجینال ( به اصطلاح) خریداری کردم . قبل از اونم ناد و کسپر و آویرا و ... رو حداقل 6 7 ماهی رو سیستمم به طور متوسط نسب کرده بودم .
الانم از شید نسخه 64 بیتش استفاده می کنم ( البته فعلا بتا و تا 15 روز دیگه اصلیش هم میاد) در کل انتی ویروس خوبیه
یه گله ای از بعضی از دوستان بکنم
چند نفر از شما ها تمام نرم افزار و ویندوز تون را قانونی خریدین که به این شرکت می گین دزدی کرده و ... اگه حرف شما صحت داشته باشه که همه ما دزدیم و الکی به این و اون گیر ندیم .
توی این 7 صفحه ای که مطالعه کردم فهمیدم که بیشتر دوستان حتی این آنتی ویروس رو نصب هم نکردن که ببینن چطوریه . حالا موندم چطوری در موردش دارن نظر می دن خدا می دونه !!!!!!!!!!!!
کسایی این آنتی ویروس را با انتی ویروس های مطرح دنیا مقایسه می کنن . خداییش انصاف نیست . برید ببینید که اونا چند سال سابقه کاری دارن این شرکت چند سال . ببینید بودجه اونا سالیانه چقدره این بنده خدا چقدر .
به نظر من تو این مدتی که راه افتاده خیلی پیشرفت سریعی داره و جا برای ارتقاع خیلی زیاد داره
من نمی گم که تو دونیا بهترین انتی ویروسه . من میگم اگه بخواهیم پیشرفت کنیم اول از همه باید خودمون به خودمون کمک کنیم .
قیمت اکانت یک سالش کمتر از 8 تومن و دو سالش 12 تومنه . خداییش تو یه روز چقدر دارین خرج می کنین ؟
اگه من و تو به هم وطن خودمون کمک نکنیم . انتظار داری کی بهش کمک کنه ؟ کشور های دیگه؟ .........................................

jolan57
28-05-2012, 10:53
این بحث چندین بار تو این فروم انجام شده و دیگه داره تکراری میشه
وقتی ما از نرم افزاری غیرقانونی استفاده میکنیم فقط خود ما از اون نرم افزار استفاده میکنیم ولی وقتی یکی از یک نرم افزاری غیرقانونی استفاده میکنه و از این راه کسب درآمد میکنه خب مشخصه که این اصلا قابل مقایسه نیست !

blue2006
28-05-2012, 14:18
جمله شما رو به این صورت قبول ندارم
یکم به جمله ای که نوشتید فکر کنید . فرض کن من اون جمله را نوشتم ، اون وقت چی جواب می دادی ؟
با مثال می گم بهتره
دو نفر یکی مواد می خره برا مصرف خودش و اون یکی مواد می خره برا فروش و ...
درسته که مجازات نفر دوم بیشتره ولی اگه از هر دو نفر مثلا 1 کیلو مواد گرفتن هر دو .... می شن .

شما جوری صحبت می کنین که انگار ما ها اصلا جرمی مرتکب نمی شیم .
رو سیستم خودت بشمار از چند تا شرکت برنامه داری البته با کرک و ....
اون بابا اگه جرمی مرتکب شده باشه از دو تا شرکت بوده ولی اکثر ما ایرانی ها از n تا شرکت شاکی داریم .
البته بماند که من هنوز مطمئن نیستم که کار غیر قانونی بوده . چرا ؟ چون تو سایتش نوشته شده :
"ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ثبت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است و دارای تاییدیه فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شورای عالی انفورماتیک می‌باشد."
کسی صحت این جمله رو برسی کرده ؟ از کجا باید چک کنیم ؟

kases
28-05-2012, 14:28
یکم به جمله ای که نوشتید فکر کنید . فرض کن من اون جمله را نوشتم ، اون وقت چی جواب می دادی ؟
با مثال می گم بهتره
درسته که مجازات نفر دوم بیشتره ولی اگه از هر دو نفر مثلا 1 کیلو مواد گرفتن هر دو .... می شن .

اون بابا اگه جرمی مرتکب شده باشه از دو تا شرکت بوده ولی اکثر ما ایرانی ها از n تا شرکت شاکی داریم .
البته بماند که من هنوز مطمئن نیستم که کار غیر قانونی بوده . چرا ؟ چون تو سایتش نوشته شده :
"ضد ویروس شید در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ثبت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است و دارای تاییدیه فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شورای عالی انفورماتیک می‌باشد."

ببخشید داداش یک سوال از شما دارم

شما حاظری کلید خونت به یک معتاد مواد فروشی که اصن نمیشناسی بدی؟

nabi.com
28-05-2012, 18:37
بابا بيخيال شيد ديگه :9:من خودم اكانت يكساله اين آنتي ويروس رو خريداري كردم:3: توي هفته اول بد نبود ((البته اينو بگم كه از لحاظ فايروال و امنيت شبكه در سطح پاييني قرار داره)) بعد يه هفته انگار تعداد ويروس ها بيشتر و بيشتر شد تا جايي كه مجبور شدم ويندوز رو عوض كنم و بعد اون هم از مكاف براي پاك سازي ويروس و kasper security براي امنيت شبكه استفاده كنم من كار ندارم كه اين آنتي ويروس چجوري ساخته شده است ولي اگه همين دوستان انجمن ((آنتي ويروس و فايروال)) و دوستان ديگر كه از امنيت و حفاظت شبكه سر در مي آورند دست به دست هم دهند :10:و يك آنتي ويروس كاملا ايراني بسازند هم براي خود افرادي كه ساخته اند منفعت داره و هم براي ايران غرور و سربلندي مي آورد من خودم شخصا با نرم افزار هاي ايراني و هر چيزي كه ساخت ايران هست ((البته با كيفيت بالا)) موافق هستم :31::31::31:

arfnpm
28-05-2012, 20:48
با مثال می گم بهتره

مواد یک جنس بی هوینه و دست هر کس باشه اون مجرم شناخته میشه چه ربطی به محصولی که سازنده آن مشخص هست و بار حقوقی دارد داره؟

عزیز جان فکر می کنم پیگیر این تاپیک نیستی و از کاربره های تازه عجیل شده هستی که بیای اینجا یه پستی بدی.
قبلا گفتیم استفاده هر کس از هر چیزی به خودش بر میگیرده اینجا می توانید مثال مواد مخدر را بزنید. اگر شما ویندوز کرک شده استفاده کنید چه کسی به شما کار داره؟ یا کجا منتشر میشه؟ چیزیه که به شما برمیگرده.
حتی اگر ویندوز کرک شده هم بفروشید درسته کار بسیار زشتی کردید اما باز در حال انتشار و معروف محصول شرکت سازنده هستید.
این مورد را با آنتی ویروس شید که در حال سرقت آپدیت های دو برند دیگر و فروش آن ها به نام دیگری می کند مقایسه کنید؟ ابعاد ماجرا چه قدر بزرگ تر است؟ حتی جنبه ملی هم پیدا می کند و آبروی یک کشور می رود.

عزیز جان می دونی کار رسانه های دیجیتال چیه؟ یعنی اینکه یه چیزی به نام یه شرکتی ثبت بشه و پولی گرفته بشه.
تمام محصولات کرک شده هم در رسانه های دیجیتال تایید شده و دارای هولوگرام هستند. کافیست به بازار مراجعه کنید و تمامی این محصولات تقلبی تایید شده را ببینید.
در مورد شورای عالی انفورماتیک هم یه چیزی "شبیه سازمان استاندارد" هست که میگه وانت پیکان و پراید برای سال 2012 دارای استاندارد کافی هست. من کنم متوجه منظورم شدید؟

یکی از دوستان خودم از کسانی هست که چند محصول را در هر دو این ها ثبت کرده :19: که بگم واقعا می خندید.

پس لطفا چشمان خود را باز کنید و منطقی برخورد کنید.
سرقت دست رنج دیگران --> تهیه محصول غیر قانونی ---> کسب مال حرام --> زیر سوال بردن یک ملت
کاری است که هیچ توجیهی ندارد...

pedram_01
28-05-2012, 22:36
من کاری به دزدی بودن یا نبودن ندارم و فقط محصول رو میسنجم . من 8 ماه از شید استفاده کردم تو شناسایی و سرعت و توی حذف ویروس حرف نداشت و خیلی از انتی های دیگه بهتر بود واگه قرار باشه انتی ویروس بخرم یعنی انتی خالی .شید رو انتخاب میکنم

blue2006
28-05-2012, 23:03
ببخشید .
قرار نیست علیه هم جبهه بگیریم . بیشتر از اینم کشش نمی دم .
به نظرم با این موضوع سلیقه ای برخورد نکنیم و منطقی باشیم بهتره

omid.sarmad
29-05-2012, 08:08
من کاری به دزدی بودن یا نبودن ندارم و فقط محصول رو میسنجم . من 8 ماه از شید استفاده کردم تو شناسایی و سرعت و توی حذف ویروس حرف نداشت و خیلی از انتی های دیگه بهتر بود واگه قرار باشه انتی ویروس بخرم یعنی انتی خالی .شید رو انتخاب میکنم

پدارم عزیز در امن نبودن آنتی ویروس شید همین کافیست که در ایران فعالیت می کنه. یعنی هر لحظه خودش می تونه یه جاسوس و مخرب باشه.

nama nor
09-06-2012, 21:45
تا اینجا ک ازش استفاده کردم بدک نی خوبه در سته ک هنوز ی چیزایی کم داره ولی بااین حال من قبولش دارم

armin_punisher6
09-06-2012, 21:53
تو ایران وی پی ان میفروشن برای جاسوسی اونوقت میخوای آنتی ویروسش , ویروس کش باشه؟

kortol
10-06-2012, 11:41
خوب این آنتی ویروس دیروز به دست من رسید و هنوز تستش نکردم .. البته من نسخه کامل با لایسنس یک ساله بدستم رسیده از طرف فروشنده اصلی ...
منتها چیزی که اذیتم میکنه اینه که چطوری اینها اومدم دوتا انجین رو با هم قاطی کردن ؟؟؟ بعدشم کمی که جست جو کردم دیدم نمودار هایی که توی سایتشون و کاتولوگ ها زده شده درست نیست و جای سایت AV هم چیزی در مورد این انتی ویروس نمیدونه .. برای همین به نمایندگیشون زنگ زدم و گفتند که تست ها به صورت خصوصی انجام شده و نتایجش خصوصی هستش ..
خوب یه چند تا سوال برام پیش اومده تا الان :
این انتی ویروس که اینقدر قدرت داره و تونسته همچون تستی داشه باشه قطعا باید انتشار جهانی هم داشته باشه چرا نداره ؟؟؟( جواب ممکن : استفاده از انجین انتی ویروس ها بدون کسب مجوز از سازنده غیر قانونی هستش و گویا برای انجین های ناد و آویرا مجوزی دریافت نکردند ..)
....
یادمه سایت هایی اومدن و اپدیت های ناد رو روی سرور خودشون قرار دادن مثل آسان دانلود وبعد ناد اومد و ازشون شکایت کرد و تعطیلش کردن .. ممکنه این انتی ویروس هم همین کار رو بکنه یعنی اومده پوشته دوتا انتی ویروس رو با هم ترکیب کرده وبعد ادرس یه سایت رو گذاشته برای دانلود و آپدیت های اون دوتا انتی ویروس دیگه رو اونجا میریزه )
.....
همه میگن نمیشه دوتا انتی ویروس کنار هم داشت ولی در واقع میشه ..شما باید یک سری از سرویس هاشون رو غیر فعال کنید تا تداخلی توی کارشون پیش نیاد ..مثلا فایروال ناد 32 خاموش بشه و اسکن سنتر اون روشن باشه و انتی ویروس دیگه دقیقا برعکسش باشه ووالبته همه انتی ویروس ها رو نمیشه کنار هم نصب کرد و تداخل ایجاد میشه ..اما یه جایی خودنم که با عیر فعال کردن سویس هاس ناد 325 میشه اینکار رو کرد ...حتی خودم هم تست کرد و تمام سرویس ها مک افی رو غیر فعال کردم و کنارش بیت دفندر نصب کردم ..
ممکنه توی این انتی ویروس هم از این قابلیت استفاده شده باشه
.......
مهمترین نکته موجود اینه که من به عنوان فروشنده قطعات کامپیوتری و لپ تاپ مشتری هایی دارم که به خارج از کشور سفر می کنن و تقریبا از ویندوز اورجینال و نرم افزار های لایسنس شده استفاده می کنند ... اما با تماسی که داشتم گفتند که نه این انتی ویروس در خارج از کشور قانونی نیست ؟؟ چرا ؟؟ یه نرم افزار به این خوبی و با این قدرت طبق گفته هاشون ..چرا خود خارجی ها به فکر استفاده ازش نیافتادن ؟؟
..........
قیمت اون چیزی حدود 8700 تومنه و قمیم اتحادیه صفن تعمیرماران رایانه توی اراک برای انصب و اپدیت انتی ویروس 7000 تومنه ..اختلاف خیلی کم هستش .. در صورتی که ارزون ترین انتی ویروس حدود 26000 تومنه..بسته بندی انتی ویروس اصلا جالب نیست و خیلی ساده هستش و پک درست و حسابی نداره .. در واقع دفترجه راهنماش خود پک هستش ....
......
باید روی یه سیستم تست کنم و ببینم که چه میکنه ..البته با قدرت ویروس یابیناد 32 و امنی های اویرا فکر کنم عملکردش خوبباشه ..منتها اینکه دستکاری شده است یه کم نگران کننده است ...
........
نسخه 64 بیت نداره : فکر کنم همه انتی ویروس ها دارن
..........
نسخه های تحت شبکه هم نداره : دیگه کلا نا امید کننده هستش

arfnpm
10-06-2012, 14:38
منتها چیزی که اذیتم میکنه اینه که چطوری اینها اومدم دوتا انجین رو با هم قاطی کردن ؟؟؟ بعدشم کمی که جست جو کردم دیدم نمودار هایی که توی سایتشون و کاتولوگ ها زده شده درست نیست و جای سایت AV هم چیزی در مورد این انتی ویروس نمیدونه .. برای همین به نمایندگیشون زنگ زدم و گفتند که تست ها به صورت خصوصی انجام شده و نتایجش خصوصی هستش ..

درود
این ادعای دروغ است که دو تا موتور را ادغام کرده اند. آن ها تنها از آپدیت های این دو استفاده می کنند. نه موتور و تکنولوژی های آن ها. اگر به این راحتی میشد به سورس یک آنتی ویروس دست یافت و از آن استفاده کرد که تا الان همه آن ها به راحتی ه-ک می شدند!
تستی در مورد شید انجام نشده. اینطور که گفته شده مجموع تست دو تا آنتی بیان شده. مثلا شما 25 ویروسو با آویرا و سپس با نود32 تست می کنید میگید در مجموع 23 تا شناختن که به تفکیک هرکدام به این صورت است.
این مورد ربطی به شید ندارد. چون آن آنتی ویروس ها در شناسایی علاوه بر استفاده از یک موتور بسیار قدرمند خود از تکنولوژی های دیگر مانند هوش مصنوعی استفاده می کنند که حاصل سال ها تحقیق و کار بیش از 20 کارمند آن هاست.

پس خودتان عمل و گفته های شید را مقایسه کرده و به گفته آن ها بخندید. :31:

مهمترین نکته موجود اینه که من به عنوان فروشنده قطعات کامپیوتری و لپ تاپ مشتری هایی دارم که به خارج از کشور سفر می کنن و تقریبا از ویندوز اورجینال و نرم افزار های لایسنس شده استفاده می کنند ... اما با تماسی که داشتم گفتند که نه این انتی ویروس در خارج از کشور قانونی نیست ؟؟ چرا ؟؟ یه نرم افزار به این خوبی و با این قدرت طبق گفته هاشون ..چرا خود خارجی ها به فکر استفاده ازش نیافتادن ؟؟

یه چیزی که وجود داره اینه که حرام خوری و یا دزدی براشون مزه کرده. شاید اول گفتن حالا یه محکی میزنیم ببینیم چه طوره اگر خوب بود قانونی می کنیم اما الان چند ساله به بهانه های مختلف؟
بعدش همانطور که گفتم آنتی ویروس ها اپن سورس نیستند که بتوانید امکانات آن ها را سرقت کنید. پس عملا شید چیزی ندارد...

اما یک نکته: این نرم افزار به این قدرت؟!! چه قدرتی؟ قدرتی که از سرقت محصول دیگران است؟ شید از خود چه دارد؟
شما شید را آپدیت نکنید و یک ویروس را اجرا کنید که در دیتابیش موجود نیست آن وقت قدرت را میتوانید ارزیابی کنید. و در مورد دیگر اینکه این شرکت های امنیتی با این همه کارمند و ثروت چه قدر مشکل در قدرت خود دارند. آن وقت شما شید را با 1-2 نفر کارمند و محصول سرقتی و بدون سرمایه قدرتمند می دانید؟

قیمت اون چیزی حدود 8700 تومنه و قمیم اتحادیه صفن تعمیرماران رایانه توی اراک برای انصب و اپدیت انتی ویروس 7000 تومنه ..اختلاف خیلی کم هستش .. در صورتی که ارزون ترین انتی ویروس حدود 26000 تومنه..بسته بندی انتی ویروس اصلا جالب نیست و خیلی ساده هستش و پک درست و حسابی نداره .. در واقع دفترجه راهنماش خود پک هستش ....
......
باید روی یه سیستم تست کنم و ببینم که چه میکنه ..البته با قدرت ویروس یابیناد 32 و امنی های اویرا فکر کنم عملکردش خوبباشه ..منتها اینکه دستکاری شده است یه کم نگران کننده است ...

عزیز جان این محصول دزدی است و استفاده از آن حرام است. البته این مورد شرعی اش می باشد. در حیطه انسانیت شما دارید با آگاهی دسترنج دیگران را سرقت کرده و از آن مال کسب می کنید. چه طور نان حرام را تحمل می کنید؟
کار هر فروشنده ای هم که مشارکت در این کار کند کمتر از دزد اول نیست. به هر حال همه از آن اطلاع کافی داشته و عمل یکی است.

اگر آنتی ویروسی 26000 تومان از شما می گیرید برای بیش از 20 نفر کارمند برای بروزرسانی لحظه ای برای توسعه برنامه و ساخت هزاران تکنولوژی از شما دریافت میکند. اما این نرم افزار دزدی چه طور؟

بهتر از خودمان را گول نزنیم و کمی هم حلا و حرام سرمون بشه چون ربطی به دین نداره به انسانیت بر میگرده مگه اینکه (بلا نسبت) همه بخواهیم حیوان باشیم.
امیدوارم مسئول شید به خودشون بیان و کمتر با آبروی ایرانی بازی کنن.

سپاسگزارم.

mehdionline7
27-06-2012, 15:30
می صرفه از این آنتی وبروس استفاده کنم ؟

M.Hashemi
27-06-2012, 16:18
با سلام
1- تا جایی که من اطلاع دارم این ضدویروس تنها از پایگاه داده قدرتمندی برخوردار است (البته غیر قانونی)
2- این ضدویروس از sample استفاده نمی کند در نتیجه فقط از hash استفاده می کند که باز قدرت ان را زیر سوال می برد.
3- تا جایی که من دیدم پشتیبانی این ضدویروس بسیار سطح پایین است.
...
اگر شما به دنبال سرعت زیاد و همچنین پایگاه داده قوی هستید از norton استفاده کنید که بسیار بهتر عمل کرده و ...
اگر شما می خواهید از ضدویروس ایرانی پشتیبانی کنید من توصیه می کنم ضدویروس ایمن را خریداری کنید(این ضدویروس engine شوئیت امنیتی bitdefender را خریداری کرده).
-----
من خودم برای تست این ضدویروس را خریداری کردم اما حتی 1 روز هم نتوانستم تحملش کنم و لایسنس ان را باطل کردم و بعد از طرف شرکت با من تماس گرفتند که چرا لایسنس را باطل کردم، یکی از دلایلی که من اوردم این بود که به صورت غیر قانونی از موتور ضدویروس های دیگر استفاده می کند، جالب اینجا بود که در جواب به من گفتند چون این شرکت ها ایران را تحریم کردند موتور را خریداری نکردند.
مثل این میمونه که یک نفر NoteBook را سرقت کند و زمانی که از او می پرسند چرا سرقت کردی بگه چون فروشنده نمی خواست ابن Notebook را به من بفروشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من جای شما بودم هرگز این اشتباه را انجام نمی دادم.
با تشکر

xman681
28-06-2012, 11:32

سلام

پیرو حرف دوستان من هم صحبتی دارم

ای کاش به جای این کار خودشون دست به کار یه آنتی ویروس بومی میشدند

حتی اگر اون آنتی هیچ مخربی را نمیشناخت و 10000 تا فالس هم داشت ولی من به شخصا حمایتش میکردم چون کار خودمون و یک شروع برای پیشرفت نرم افزاری کشور بود

ولی این کار همه چیز را خراب میکنه و کرده است

حمایت از این محصول خراب کردن ایران و ایرانی است همین

موفق باشید

omid.sarmad
29-06-2012, 09:05
سلام

پیرو حرف دوستان من هم صحبتی دارم

ای کاش به جای این کار خودشون دست به کار یه آنتی ویروس بومی میشدند

حتی اگر اون آنتی هیچ مخربی را نمیشناخت و 10000 تا فالس هم داشت ولی من به شخصا حمایتش میکردم چون کار خودمون و یک شروع برای پیشرفت نرم افزاری کشور بود

ولی این کار همه چیز را خراب میکنه و کرده است

حمایت از این محصول خراب کردن ایران و ایرانی است همین

موفق باشید

دوست عزیز حمایت هم باید روی اصول باشه. شما از یک آنتی ویروس چه انتظاری داری؟ اولین انتظار حفظ امنیت سیستم است. یک آنتی ویروس ایرانی (یعنی آنتی ویروسی که در ایران پشتیبانی می شود) هیچگاه نخواهد توانست این خواسته را برآورده کند. جدا از این بروز رسانی و پشتیبانی آنتی ویروس بسیار سخت و وقتگیر است و مستلزم این است که شما کاربران زیادی داشته باشید تا با تامین هزینه توسط آنها مراحل پشتیبانی را (البته با تامین نیروهای انسانی) انجام دهید.
من شخصا حتی یکبار این آنتی ویروس را نصب نکردم و بزرگترین نقطه ی ضعف این آنتی ویروس هم این است که ابتدا باید آنتی ویروس را بخرید. جالب اینجاست که در صورت راضی نبودن پول شما را (به گفته ی خودشان) برمی گردانند و این یک مقدار مسخره است. در کل اینکه ایرانی ها تولیدات جالب و مفیدی ندارند به دلیل عدم اتصال به بازارهای جهانی است نه عدم توانایی ایرانیان. مطمئنا اگر تولید کننده ی این آنتی ویروس می توانست تولید خود را !!!! در بازارهای جهانی عرضه کند تولید او کیفیت و پشتیبانی ارزنده تری داشت. در هر صورت یک آنتی ویروس ایرانی (حتی اگر کسپر و نود و نورتون را هم در جیب عقبش بگزارد) غیر از محیط نا امن چیزی برای سیستم به ارمغان نخواهد آورد.

Soroush-S
27-07-2012, 23:29
نسخه 64 بیت این محصول اومده ؟ اگه اومده قیمتش چنده؟

pedram_01
27-07-2012, 23:33
امده و قیمتش 9 هزار تمان هست

satrianism
11-08-2012, 13:40
درود.
سیستمم 2 ماهه پیش به ویروس های Por*n.exe ,se*x.exe,folder.exe مبتلا شد انتی ویروس نود 32 داشتم اپدیتش کردم ولی نتونست ویروس را از بین ببره.
اویرا نصب کردم و اپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد. تا این که شید نصب کردم (نسخه رایگان )و دیدم به راحتی ویروس ها را حزف کرد و ویندوزم که داغون شده بود و میخواستم عوضش کنم را نجات داد. این شد که یه حال اساسی بهم داد.خب با این حال برام مهم نیست که انتی ویروس دزدیه و معتبر نیست .این برام مهمه که ویروس کشی خوبی برام انجام داد.

یه سوال: چرا نود و اویرا به تنهایی ویروسها را نکشتند ولی در قالب یه انتی ویروس دزدی این کار را خوب انجام دادند؟؟:31::31:

satansilent
11-08-2012, 16:27
node 32 و Avira هر دو مشترکن موتورهای آنتی ویروس شید رو تشکیل میدن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنابراین از اون نظر اگه بخواین گیر بدین به هر سه باید گیر داد :21:
اما درباره سئوال شما من حدسم اینه چون ویروس میتونه آنتی ویروس های معتبر رو شناسایی کنه و این آنتی ویروس گمنام بوده اجازه نصب بهش داده شده در ضمن برای اینطور مواقع بهتره از disc rescue ها استفاده بشه که Norton-Bitdefender-Kaspersky گزینه های خوبی هستند, اگه مایل به نصب مجدد ویندوز نبودید. هر چند احتمال این هست که اسکن این آنتی ویروس ها از نصب مجدد ویندوز و..بیشتر طول بکشه :24:

satrianism
11-08-2012, 20:35
انتی ویروس را با استفاده از دانلود Offline update بروز کردم و با موفقیت بروز شد! آیا با این حال نیازی به خریدن یوزر و پسورد هست یا نه؟چه تفاوتی وجود داره؟

satansilent
11-08-2012, 22:06
اینو باید کاربراش بیان جواب بدند اما بهتون پیشنهاد میدم اگه سیستم قوی دارید Bitdefender total security 2013 رو نصب کنید و اگه سیستمتون ضعیفتر هست از Norton Internet Security 2012 و به زودی 2013 به همراه usb disc security
چون شید شمارو اینبار نجات داده هیچ دلیلی برای قوت این آنتی ویروس نیست تازه امکان داره همین حالاشم worm-spyware-rootkit-keylogger و چیزایه دیگه ای رو سیستم وجود داشته باشند که شید قادر به تشخیص اونا نباشه به هر حال اگه حتی دوست دارید از این آنتی ویروس استفاده کنید حتما کنار اون یک firewall مانند Comodo نصب کنید

pedram_01
12-08-2012, 00:36
درود.
سیستمم 2 ماهه پیش به ویروس های Por*n.exe ,se*x.exe,folder.exe مبتلا شد انتی ویروس نود 32 داشتم اپدیتش کردم ولی نتونست ویروس را از بین ببره.
اویرا نصب کردم و اپدیت کردم ولی بازم مشکل حل نشد. تا این که شید نصب کردم (نسخه رایگان )و دیدم به راحتی ویروس ها را حزف کرد و ویندوزم که داغون شده بود و میخواستم عوضش کنم را نجات داد. این شد که یه حال اساسی بهم داد.خب با این حال برام مهم نیست که انتی ویروس دزدیه و معتبر نیست .این برام مهمه که ویروس کشی خوبی برام انجام داد.

یه سوال: چرا نود و اویرا به تنهایی ویروسها را نکشتند ولی در قالب یه انتی ویروس دزدی این کار را خوب انجام دادند؟؟:31::31:

شید نسخه رایگان نداره!!!

satrianism
13-08-2012, 00:31
شید نسخه رایگان نداره!!!

منظورم از نسخه رایگان استفاده از انتی ویروس بدون خرید یوزر هست که تو این 3 ماهه هم هیچ مشکلی براش از لحاظ trial بودنش پیش نیومده!

satrianism
13-08-2012, 00:38
اینو باید کاربراش بیان جواب بدند اما بهتون پیشنهاد میدم اگه سیستم قوی دارید Bitdefender total security 2013 رو نصب کنید و اگه سیستمتون ضعیفتر هست از Norton Internet Security 2012 و به زودی 2013 به همراه usb disc security
چون شید شمارو اینبار نجات داده هیچ دلیلی برای قوت این آنتی ویروس نیست تازه امکان داره همین حالاشم worm-spyware-rootkit-keylogger و چیزایه دیگه ای رو سیستم وجود داشته باشند که شید قادر به تشخیص اونا نباشه به هر حال اگه حتی دوست دارید از این آنتی ویروس استفاده کنید حتما کنار اون یک firewall مانند Comodo نصب کنید

میدونم.سیستمم قویه ولی سرعت اینترنتم کمه و نمیتوم اپدیت افلاین های حجیم را دانلود کنم.NORTON خیلی خوبه ولی حجم اپدیت هاش بین 150 تا 200 مگابایته .نمیتونم دانلود کنم. این شید بدبخت رو با 55 مگا بایت اپدیت کردم:31:

SANR
23-08-2012, 14:42
من شید دو ساله گرفتم و سه تا کاربر هم معرفی کردم شد 2.5 سال!
خیلی خوب کار می کنه ولی فایروال متاسفانه نداره و در ضمن در ویندوز ایکس پی هم خوب سازگار نیست.

MAHDIZAD
23-08-2012, 19:57
آنتی ویروس شید درسته که هنوز در بازار جا باز نکرده ، امنیتش (مثلا) کمه و ...
اما مهم ترین چیز ایرانی بودنشه
بومی بودنشه
هر کس می تونه در قوی تر شدنش شرکت کنه خوبه که کم نذاره
mahdizad1391@gmail.com

arfnpm
23-08-2012, 19:59
آنتی ویروس شید درسته که هنوز در بازار جا باز نکرده ، امنیتش (مثلا) کمه و ...
اما مهم ترین چیز ایرانی بودنشه
بومی بودنشه
هر کس می تونه در قوی تر شدنش شرکت کنه خوبه که کم نذاره
mahdizad1391@gmail.com

مهم ترین چیزش دزدی بودنشه
کجاش ایرانیه؟

safe2012
23-08-2012, 20:02
من از این آنتی ویروس داشتم، زیاد جالب نیست! :23:

manuch
24-08-2012, 14:56
نمیشه گفت دزدی. خودشون تو سایتشون نوشته اند:

ضد ویروس شید با استفاده همزمان از موتورهای ضد ویروس قوی (نود32 و آویرا) قادر است درصد بالاتری در شناسایی ویروس‌های شناخته شده را فراهم آورد.

خوب بقیه شرکت های آنتی ویروس ساز، مرض دارند از ترکیب دو موتور استفاده نمیکنند؟ اصلا می تونند 5 تا موتور رو ترکیب کنند! این که بهتره!
اصولا برای انتخاب آنتی ویروس این چیزها مهم نیست که! مگه ما میخواهیم به جنگ ویروس ها بریم؟!!
اصولا کاربر به دنبال امنیت در مرور صفحات وب و اطمینان از فلشهاییست که به کامپیوتر می زنه. بیشتر از این معمولا درصد خیلی کمیه. بهتره این دوستان حواسشون باشه که مثلا کومودو، مفت و مجانی آنتی ویروس و فایروال میده بیرون و این سوال ترایال های شرکتهای مهم مثل کاسپر و اوست و غیره است.
در پایان، شخصا دو بار با وجود نود 32 نسخه 4 دچار ویروس شده ام و این اوست بود که به فریادم رسید! سکوریتی سوئیت های محبوب من همین کاسپر و اوست هستند.

ویرایش...
این دو تا رو هم از بخش FAQ بخونید بد نیست:

چگونه می‌تواتم آپدیت‌های شید را برای نصب مجدد یا نصب بر روی رایانه دیگری ذخیره کنم؟
این کار در حال حاضر امکان پذیر نیست.

شید فقط یک آنتی ویروس است. پس در برابر تهدیدات اینترنتی باید چه کرد؟
به نظر ما فایروال و امکانات امنیتی موجود در اکثر ویندوزها (بخصوص نسخه‌های جدید) برای کاربران خانگی کافی است. لازم است بدانید که اکثر حمله‌های اینترنتی نیز از طریق ضدویروس شید قابل جلوگیری است چرا که در تقریبا تمام آنها فایلی بر روی رایانه ایجاد می‌گردد و محافظ فایل ضدویروس شید قابلیت شناسایی و حذف آن را دارد. ضمنا بدلیل پیشنهادات کاربران شید، شرکت شید در حال آماده سازی پک امنیتی شید نیز می‌باشد که در ماه‌های آینده در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. (ارتقا به پک امنیتی شید برای کاربران ضدویروس شید رایگان
خواهد بود)

یعنی فایروال ویندوز کافیه! واویلا!

xman681
24-08-2012, 15:03
نمیشه گفت دزدی. خودشون تو سایتشون نوشته اند:

ضد ویروس شید با استفاده همزمان از موتورهای ضد ویروس قوی (نود32 و آویرا) قادر است درصد بالاتری در شناسایی ویروس‌های شناخته شده را فراهم آورد.

خوب بقیه شرکت های آنتی ویروس ساز، مرض دارند از ترکیب دو موتور استفاده نمیکنند؟ اصلا می تونند 5 تا موتور رو ترکیب کنند! این که بهتره!
اصولا برای انتخاب آنتی ویروس این چیزها مهم نیست که! مگه ما میخواهیم به جنگ ویروس ها بریم؟!!
اصولا کاربر به دنبال امنیت در مرور صفحات وب و اطمینان از فلشهاییست که به کامپیوتر می زنه. بیشتر از این معمولا درصد خیلی کمیه. بهتره این دوستان حواسشون باشه که مثلا کومودو، مفت و مجانی آنتی ویروس و فایروال میده بیرون و این سوال ترایال های شرکتهای مهم مثل کاسپر و اوست و غیره است.
در پایان، شخصا دو بار با وجود نود 32 نسخه 4 دچار ویروس شده ام و این اوست بود که به فریادم رسید! سکوریتی سوئیت های محبوب من همین کاسپر و اوست هستند.

سلام دوست گل این مثلا آنتی ویروس فقط از آپدیت های این دو شرکت استفاده میکنه نه از موتور آنتی ها

اگر اینقدر ساده بود دسترسی به سورس های یه آنتی ویروس معتبر و مشهور که باید فاتحه شون را میخوندند

ضمنا شید فکر نکنم بتونه امنیت سیستم شما را بخوبی پوشش بده چه برسه امنیت ویگردی شما را تامین کنه

SANR
24-08-2012, 16:06
سلام دوست گل این مثلا آنتی ویروس فقط از آپدیت های این دو شرکت استفاده میکنه نه از موتور آنتی ها

اگر اینقدر ساده بود دسترسی به سورس های یه آنتی ویروس معتبر و مشهور که باید فاتحه شون را میخوندند

ضمنا شید فکر نکنم بتونه امنیت سیستم شما را بخوبی پوشش بده چه برسه امنیت ویگردی شما را تامین کنه

حرف شما رو قبول ندارم.چرا؟
چون من تست کردم و واقعآ توی شناسایی ویروس ها چیزی کم نذاشته!در مورد فایروال هم نرم افزارهای رایگان زیاد هست.
شما امتحان کردین؟حتمآ امتحان کنید تا نظرتون عوض بشه.

A M ! N
24-08-2012, 16:28
سلام.

بحث روی خوبی یا بدی نیست. حتی اگه فلیم رو هم در حالت Zero hour شناسایی میکرد بازهم غیرقانونی و دزدی هستش.

من موقعی میرم نصبش میکنم که مطمئن بشم این آنتی ویروس به صورت Legal دارای License هست.

خارج ازین بحث در پاره ای از بررسی ها دیده شده این برنامه استفاده های جاسوسی هم میکنه :

و از طرف دیگه هیچ لایسنس یا permission دریافت نکرده.

منبع کلی :

که در آخر هم سرونوشت این تاپیک بسته شدنش بود در سایت Wildersecurity

SANR
24-08-2012, 19:15
ما که هیچ چیزی نداریم که جاسوسی کنن.
به نظرم اونها چون این انتی ویروس رو غیرقانونی می دونن سعی در تخریبش دارن.

مهم برای همه اینه که انتی ویروس خوب کار کنه که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره.

jolan57
24-08-2012, 19:36
ما که هیچ چیزی نداریم که جاسوسی کنن.
به نظرم اونها چون این انتی ویروس رو غیرقانونی می دونن سعی در تخریبش دارن.

مهم برای همه اینه که انتی ویروس خوب کار کنه که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره.
تخریب این آنتی ویروس (یا بهتر بگیم فیک آنتی ) چه سودی واسه ما داره ؟؟

جالب اینجاست در فروم Wildersecurity با حالت تعجب در مورد این برنامه صحبت میکنن و نمیتونن به این راحتی ها باور کنن :دی
نمیدونم این هادی که این تاپیک رو در فروم بالا زده هدفش چی بوده فقط باعث آبروریزی ایرانیان میشه متاسفانه !!

arfnpm
24-08-2012, 19:45
تخریب این آنتی ویروس (یا بهتر بگیم فیک آنتی ) چه سودی واسه ما داره ؟؟

جالب اینجاست در فروم Wildersecurity با حالت تعجب در مورد این برنامه صحبت میکنن و نمیتونن به این راحتی ها باور کنن :دی
نمیدونم این هادی که این تاپیک رو در فروم بالا زده هدفش چی بوده فقط باعث آبروریزی ایرانیان میشه متاسفانه !!

باید به روی کسی که با ساخت این برنامه باعث این آبروریزی شده تف کرد. بی شرافتی تا کجا پیش رفته که آبروی یک ملتو می ریزه.
نمی دونم بعضی ها کجا بزرگ میشن که دزدی میره توی رگ و ریششون.

xman681
24-08-2012, 20:01
حرف شما رو قبول ندارم.چرا؟
چون من تست کردم و واقعآ توی شناسایی ویروس ها چیزی کم نذاشته!در مورد فایروال هم نرم افزارهای رایگان زیاد هست.
شما امتحان کردین؟حتمآ امتحان کنید تا نظرتون عوض بشه.

بخاطر اینکه بدونی من لایسنس این آنتی ویروس جعلی را هم دارم خواستی برات بفرستم پول خودت را براش حروم نکنی

ضمنا من نمیدونم این پول لایسنس را اینها برای چه چیزی دریافت میکنند ؟؟!!
چیزی که به آنها تعلق ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ما ها مسلمان هستیم اگر نیستم که هیچ اما اگر هستیم این کار دزدی و حرام 100 درصد است بدون شک

موفق باشید

manuch
24-08-2012, 20:43
اینکه شما چیزی واسه دزدیده شدن ندارید دلیل نمی شه به یک تقلب، آفرین بگیم!

SANR
24-08-2012, 21:05
اینکه شما چیزی واسه دزدیده شدن ندارید دلیل نمی شه به یک تقلب، آفرین بگیم!
بنده قصد طرفداری ندارم.
گفته شده بود جاسوسی می کنه.منم پاسخ دادم چیزی واسه جاسوسی نداریم.به هیچ کس هم افرین نگفتم

بخاطر اینکه بدونی من لایسنس این آنتی ویروس جعلی را هم دارم خواستی برات بفرستم پول خودت را براش حروم نکنی

ضمنا من نمیدونم این پول لایسنس را اینها برای چه چیزی دریافت میکنند ؟؟!!
چیزی که به آنها تعلق ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ما ها مسلمان هستیم اگر نیستم که هیچ اما اگر هستیم این کار دزدی و حرام 100 درصد است بدون شک

موفق باشید
فقط میگم که به عنوان یک انتی ویروس خوب عمل کرده.شما میگید ما مسلمانیم!به نظر شما این همه سایتها میرن دانلود افلاین میزارن یا سریال های لو رفته میزارن و خیلی از ماها استفاده می کنیم,حلاله که حالا میگیم این کار حرامه؟خدا پیغمبریش ویندوزی که ازش استفاده می کنیم,قانونیه؟یکی سرچ در رابطه با نود 32 بکنید ببینید چقدر ایرانی ها خلاقیت نشون دادن!!!
فقط چون یک نفر ایرانی داره سود می کنه خیلی از ماها طاقت دیدن این همه سود رو برای هم وطنمون رو نداریم!
eset نام ایران رو حذف کرده,ایا ما غیرت ایرانی نداریم که بریم لایسنس تهیه کنیم و پولش رو بریزیم تو جیبشون و بگیم دستتون درد نکنه که نام ایران رو از لیستتون حذف کردید؟
به نظر من لایسنس خریدن از این جور ادم ها حرامه که حق ایرانی بودنمون رو ازمون گرفتن.

زنده باد ایران ایران ایران!

arfnpm
24-08-2012, 21:20
فقط میگم که به عنوان یک انتی ویروس خوب عمل کرده.شما میگید ما مسلمانیم!به نظر شما این همه سایتها میرن دانلود افلاین میزارن یا سریال های لو رفته میزارن و خیلی از ماها استفاده می کنیم,حلاله که حالا میگیم این کار حرامه؟خدا پیغمبریش ویندوزی که ازش استفاده می کنیم,قانونیه؟یکی سرچ در رابطه با نود 32 بکنید ببینید چقدر ایرانی ها خلاقیت نشون دادن!!!
فقط چون یک نفر ایرانی داره سود می کنه خیلی از ماها طاقت دیدن این همه سود رو برای هم وطنمون رو نداریم!
eset نام ایران رو حذف کرده,ایا ما غیرت ایرانی نداریم که بریم لایسنس تهیه کنیم و پولش رو بریزیم تو جیبشون و بگیم دستتون درد نکنه که نام ایران رو از لیستتون حذف کردید؟
به نظر من لایسنس خریدن از این جور ادم ها حرامه که حق ایرانی بودنمون رو ازمون گرفتن.

شما چند سالته؟
استفاده از کرک یا سریال یا هر محصول تقلبی به شخص بر میگرده نه ملت. اما وقتی یک محصولی از دست رنج دیگران تهیه میشه و در یک کشور فروش میره و اون کشور جلوشو نمی گیره و مردم هم استقبال کنن یعنی شرافتی که زیر پا رفته.
این ربطی به این نداره که شما توی خونت 6 تا قوطی مشروب داری. مهم اینه 6 تا مشروب ندزدیه باشی و با نام دیگه بفروشی!

یک نفر ایرانی داره چون خودش چیزی از شرافت حالیش نیست داره یک ملتو زیر سوال میبره!

Eset محصول خودشه ، خودشم تصمیم میگره، اگر اون دوست نداره ما استفاده کنیم مال خودشه. اگر هم شما به هر طریقی لایسنس اونو خرید کنی به خودت بر می گرده با این حال میدونی که پولت به سازندگان اصلیش میرسه.

اما وقتی می دونید که پولتون توی جیب دزدی میره که از محصول دیگران درآمدی تهیه کرده و اگاهانه جیبشو پر می کنید من به وجود بعضی چیزا شک می کنم.

این ها تحریمات را بهانه کرده اند که جیب شما را بزنند. حال باید فکر کرد چه کسی بزرگشون کرده که اینطوری شدن!!

A M ! N
24-08-2012, 21:28
نه عزیزجان باور بفرمایید اینجا کسی نمیخواد هم وطن رو خراب کنه. همه عاشق این هستن که ایران در سطح جهانی مطرح بشه.

به عنوان مثال ، چرا پس اینجا کسی به آنتی ویروس ایمن کاری نداره با اینکه اونم نمیشه گفت کار ایرانیه... ولی هیچکس نقضش

نمیکنه.... همین سریال نامبر های آنتی ویروس ها هم کار درستی نیست ، ویندوز هم کار درستی نیست که ما داریم استفاده

میکنیم.... مشکل اینه که داخل ایران فقط اگه مجبور بشیم پای چیزی پول میدیم ، مثلا شما نمیتونی بدون هزینه کرد ، بری ماشین

بگیری، باید حتما هزینه کنی... ولی داخل دنیای نت و امنیت ، به دلیل اینکه مجبور نیستیم ، سریال مجانی رو میزنیم به ویندوز و AV

و.... . بخدا اون تیم درشرکتهایی مث ایویرا و یا ناد و یا هرشرکتی دیگه ای که میشینه نت رو مانیتور میکنه تهدید هارو کشف میکنه بعد

میاد آپدیت اون رو در قالب پکت میده پوستش کنده میشه ، اونوقت خدارو خوش میاد که مسئولین شید بشینن تا آپدیت بیاد بریزن توی

این محصول و بفروشن به مردم ؟ تازه محصولی که خودش تروجان هستش.... یعنی با یک تیر چند نشون رو میزنن.

ناد32 وبسایت این آنتی ویروس رو بلاک کرده... با این وجود میگن که مثلا ما موتور ناد رو خریدیم!

xman681
24-08-2012, 21:46
بنده قصد طرفداری ندارم.
گفته شده بود جاسوسی می کنه.منم پاسخ دادم چیزی واسه جاسوسی نداریم.به هیچ کس هم افرین نگفتم

دوست گل کاملا استدلال شما اشتباهه

اینکه فرد از کرک استفاده میکنه کاملا مساله شخصی هست و اکثر شرکت ها به آن واقف هستند و حتی در بسیاری موارد راضی به کرک آن هم هستند

برای مثال برای آنتی ویروس ها این خیلی مفید هست چون میتونه جنبه تبلیغاتی برای فروش اون شرکت باشه

ضمنا ایران اصلا بازار قابل توجهی نیست که شرکت ها روی اون حساسیت داشته باشند

ضمنا این را بدون براشون کاری نداره در کرک را تخته کنند مطمئن باش در این مسئله سود هایی وجود داره وگرنه شرکتی که هزاران متخصص امنیت داره براحتی میتونه جلوی کرک محصولش را بگیره

ولی کار موقعی بالا میگیره که طرف جنبه تجاری اون هم در بعد ملی یه کشور بهش میده که صدای همه در می آید چون دیگه بحث فرد نیست و بحث تجاری وسیع و حیثیت ملی در میان است

توی خود آمریکا هم کرک و استفاده از کرک هست و هر جای دنیا هست و این دیگه مسئله جا افتاده ای هست عزیز و بحثی روش نیست

kases
25-08-2012, 01:43
در مورد شید میتونم بگم : تروجانی با حجم 91 مگابایت

حتی دست فلیم 20 مگابایتی رو از پشت بسته:happy:

zoru
03-09-2012, 13:55
سلام به نظرم انتی ویروس خوبی هست و سیستم من به مشکلی بر نخورده ولی در مورد اینکه دزدی و ......... خوب این مورد کمی دردسر ساز هست چون اگر دزدی باشه ما هم مال خر به حساب میام و دزدی هم حق الناس به حساب میاد برای همین الان هم یک سالش تموم شده دیگه نخریدم ولی الان میخوام اینترنت سکوریتی که انتی ویروس هم داشته باشه برای لپ تابم بخرم و کدوم برند هست که سرعت سیستم و اینترنت رو پایین نیاره و از لحاظ حفاظتی عالی باشه تا من بخرم ؟ممنون

manuch
03-09-2012, 18:55
یک سال با یک آنتی ویروس؟!!
برای من که غیر ممکنه!
من همیشه از ترایال استفاده می کنم. هم قانونی هست و بدون مشکل و هم کرک نشده و صحیح و سالم.
کاسپر و بیت دفندر و نورتون و ترند میکروسیستمز و خوب هستند.
اوست و ای وی جی ایران رو تحریم کرده اند.
همچنین مک آفی.
بولگارد هم خوبه و من چند بار دانلودش کردم که نمی دونم چرا فایل دانلود شده ایراد داشت و الان یه برنامه دیگه دارم.
انتخاب با خودتونه. بهترین کار اینه که همواره از همه برنامه ها استفاده کنید.
نود32 هم کمی ضعیف هست در کل.
کومودو هم فایروال خوبی داره در برابر آنتی ویروس نسبتا ضعیفش.
البته CIS جدید طوری هست که آنتی ویروس و فایروال قابل تفکیک نیست. قبلا بود.

mohabana
06-09-2012, 15:14
سلام دوستان عزیز

این چیزایی که در مورد آنتی ویروس شید میشنوید همش حرفای بیهوده ای بیش نیست

ایران اگه میتونست آنتی ویروس بنویسه
پس چرا دو تا آنتی ویروس خارجی رو با هم ترکیب کرد؟!

آنتی ویروس ایرانیی که از ترکیب 2 آنتی ویروس ضعیف ناد 32 و آویرا ساخته بشه
اصلاً آنتی ویروس مناسبی نیست!

این خودش عامل ویروسی شدن سیستم عامل هست

گول تبلیغات آنتی ویروس شید رو نخورید!

hosseinonline8000
12-09-2012, 11:51
دوستان من اصلا کاری به کپی بودن و دزدی بودن شید ندارم و مدتی هم شید را استفاده میکردم از لحاظ این که میگید ممکنه دو موتور با هم درست کار نکنند و عامل ویروسی شدن و ... بشه این مشکلات را با طراح در میان گذاشته شده و بحث شده و هیچ مشکلی بوجود نمی آد چیزی که دلیل من شد بر استفاده نکردن از آن اینه که امکانات شید نسبت به آنتی ویروس قدرتمندی مثل بیت دفندر و نورتون مانند فاصله ی زمین تا کهکشان راه شیری هست من آنتی ویروسهای شید . نورتون . بیت دفندر را امکاناتشوت و قابلیتهاشون را با هم مقایسه کردم نه در حد حرفه ایی در حد معمولی که اگر میخواستم در حد حرفه ایی مقایسه کنم نقص و عدم توانایی تامین امنیت شید بیشتر نمایان میشد . در کل شید آنتی ویروس بدی نیست برای کاربرای مبتدی که از محیط نا امن و ویروسهای هوشمند و خطرات زیاد خبری ندارند .
من که دارم بیت دفندر با آخرین آپدیت استفاده میکنم هم خیلی مراقب هستم وای به حال کاربرای شید ...
خودتون بشینید و فکر کنید شرکت های بزرگی مانند بیت دفندر بیش از 600 متخصص و دانشمند و از بهترین ها را استخدام کرده که کارشون تحقیقات و پژوهش و ویروسشناسی هست حالا یک نفر بیاد بشینه یک آنتی ویروس بنویسه که از دو موتور آنتی ویروس ضعیف و غیر قابل اطمینان درست شده و فایروال و آنتی فیشینگ و ... هم نداره !!!
خدا را شکر توی کشور ما قانون کپی رایت هم نیست حالا به چه دلیل من استفاده رایگان از بیت دفندر 70 دلاری را کنار بگذارم بیام امنیت 750 گیگ اطلاعات را بدست یک آنتی ویروسی بسپارم که هیچ کمپانی و مرجع جهانی قبولش ندارن مجوز بهش نمیدن حتی بلاکش هم میکنن ؟
دست اون سازنده ی آنتی ویروس آقای نیری درد نکنه میخواست یک کاری بکنه و توی کشور ما این چیزا مفهومی نداره و هیچ کس هم پشتیبانی نمیکنه و قطعا یک کار بیهوده هست .
کشور ما از پایه مشکل داره درحالی که مسئولین محترم اینطور فکر نمیکنن که این هم به خاطر عدم آگاهی اونا هست .
فعلا شنیدم دانشگاه شیراز داره یک کارائی میکنه و یک آنتی ویروس میسازن اگر واقعا توانایی رقابت داشته باشه و دولت پشتیبانی کنه و مجوز جهانی هم داشته باشه چرا استفاده نکنیم ؟
کسی که میخواد یک کاری بکنه باید محصولش یک برتری نسبت به محصول مشابه خارجی داشته باشه آخه همه چیز که سرعت نمیشه . الان سخت افزارها پیشرفت کردن دیگه در مقابل آنتی ویروس های سنگین کم نمی آرن اگر کسی آنتی ویروس سبک خواست هم زیاد هست توی انجمن نمونش نورتون 360 ...

xman68
12-09-2012, 14:35
دوستان من اصلا کاری به کپی بودن و دزدی بودن شید ندارم و مدتی هم شید را استفاده میکردم از لحاظ این که میگید ممکنه دو موتور با هم درست کار نکنند و عامل ویروسی شدن و ... بشه این مشکلات را با طراح در میان گذاشته شده و بحث شده و هیچ مشکلی بوجود نمی آد چیزی که دلیل من شد بر استفاده نکردن از آن اینه که امکانات شید نسبت به آنتی ویروس قدرتمندی مثل بیت دفندر و نورتون مانند فاصله ی زمین تا کهکشان راه شیری هست من آنتی ویروسهای شید . نورتون . بیت دفندر را امکاناتشوت و قابلیتهاشون را با هم مقایسه کردم نه در حد حرفه ایی در حد معمولی که اگر میخواستم در حد حرفه ایی مقایسه کنم نقص و عدم توانایی تامین امنیت شید بیشتر نمایان میشد . در کل شید آنتی ویروس بدی نیست برای کاربرای مبتدی که از محیط نا امن و ویروسهای هوشمند و خطرات زیاد خبری ندارند .
....

سلام

دو موتوره ؟؟؟؟؟ یعنی به نظر شما اینقدر احقمانه و ساده هست دسترسی به موتور یک آنتی ویروس اون هم از دو شرکت مادر ؟؟؟!!!!

فقط داره از آپدیت ها استفاده میکنه و یه اسکنر داره عزیز

دانشگاه شیراز اول بره ویندوز هاش را اصلی کنه بعد بیاد آنتی ویروس بسازه

هنوز در حدی نیستند که بتونند از این کار ها بکنند چون از پایه بد گذاشته شده این خشت

موفق باشید

hosseinonline8000
12-09-2012, 16:11
سلام

دو موتوره ؟؟؟؟؟ یعنی به نظر شما اینقدر احقمانه و ساده هست دسترسی به موتور یک آنتی ویروس اون هم از دو شرکت مادر ؟؟؟!!!!

این کار براحتی انجام نشده و حدود 2سالی زمان برده خود برنامه نویسش که ادعا میکنه اینطوریه من نمیدونم و خود نود 32 هم سایتش رابلاک کرده شاید بخاط همین باشه دیگه ...

فقط داره از آپدیت ها استفاده میکنه و یه اسکنر داره عزیز
خوب منم همین نظر را دارم حتی هوش مصنوعیش هم از خودشون نیست ...

دانشگاه شیراز اول بره ویندوز هاش را اصلی کنه بعد بیاد آنتی ویروس بسازه

هنوز در حدی نیستند که بتونند از این کار ها بکنند چون از پایه بد گذاشته شده این خشت

بله خوب توی کشور ما چی درسته که بخواد این درست باشه مطمئنا اگر هم محصولی بسازن توانایی رقابت با بقیه را نداره شرکت های معتبر بهترین متخصصین را از سراسر جهان استخدام میکنن ......

zoru
13-09-2012, 21:04
من قبلا یک سال شید داشتم و با اون همه تبلیغی که داشت هوش مصنوعی و.... کامپیوترم به بد ویروسی خورد ولی الان لیسانس اینترنت سکوریتی بیت دفندر خریدم بسیار عالیه و تا الان هیچ مشکلی نداشتم بهتره شما هم ین انتی ویروس رو بزارید کنار

pedram_01
15-09-2012, 23:09
این کار براحتی انجام نشده و حدود 2سالی زمان برده خود برنامه نویسش که ادعا میکنه اینطوریه من نمیدونم و خود نود 32 هم سایتش رابلاک کرده شاید بخاط همین باشه دیگه ...

خوب منم همین نظر را دارم حتی هوش مصنوعیش هم از خودشون نیست ...

بله خوب توی کشور ما چی درسته که بخواد این درست باشه مطمئنا اگر هم محصولی بسازن توانایی رقابت با بقیه را نداره شرکت های معتبر بهترین متخصصین را از سراسر جهان استخدام میکنن ......

هوش مصنوعی از خودشون نیست؟ دی :31: اصلا هوش مصنوعی نداره ثابت کردنش هم کاری نداره

برنامه نویسش چکار مکنه ادعا میکنه خیلی چز ها ادعا میکنه این که دلیل نشد. میگه هوش مصنوعی رو من ساختم و بقیه انتی ویروس ها ازم دزیدن ایا این ادعا درسته ؟ اقای نیری یک دزد کلاهبرداره

manuch
16-09-2012, 20:11
-----------------------------------------

arfnpm
16-09-2012, 21:08
چرا باید کسی رو متهم کنیم؟ خوب اجباری که در کار نیست. چرا باید اتهام زد؟ دور از انصافه. اینجا برای فحاشی و انگ چسباندن مناسب نیست.
ضمن اینکه به نظرم استفاده از برنامه های مختلف که ترایال هم هستند هم قانونیه و متنوع.

با شواهد موجود این اتهام به کسی نیست، مساله ثابت شدست.

یک سوال توی جایی که شما بزرگ شدید وقتی یک جنسی که صاحب مشخصی دارد را از صاحبش می دزدند و آن را به کس دیگه ای می فروشند چه نامی می گذارند؟
شاید با پاسخ شما به این سوال بنده بشه راحت تر به قضیه نگاه کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استفاده از تریال برنامه ها که توسط خود شرکت سازنده مجاز شده رو که ما نمیتونیم درباره مجاز یا غیرمجاز بودنش صحبت کنیم.
چون بحث بسیار مسخره ای هست.
خود شرکت سازنده یا خود نویسنده مدتی رو برای تست برنامه اش مجاز کرده حالا ما کارشناسی کنیم که قانونیه؟
هم قانونیه هم متنوع نفهمیدم یعنی چی!

manuch
16-09-2012, 23:39
به دلیل سوء تفاهم، کامنت رو خالی کردم. حوصله بحث هم ندارم. از هر کس هم که فکر می کنه توهین یا اشتباه شده معذرت می خوام. هر کس هم می تونه، این کامنت و کامنت خالی شده رو حذف شده. پیشاپیش تشکر.

samasara
24-09-2012, 12:29
دعوا نکنید !!!اگر بخواهید فکرش رو بکنید اصلا رایان رو با کتاب هایی که از خارزمی دزدین درست کردن که مطابق قانون خودشون باید حقوق کپی رایت رو به ناشر اصلی بدن الان که خارزمی نیست پس ملتش ایران باید به اونا پرداخت بشه که ... !! الان ما صاحب کل رایانه ایم پس هر کاری می خواهد انجام بدین!! اما برای کارای خودمون رو باید از این قانون استفاده کنیم تا به هم خسارت نزنیم!!!

xman681
24-09-2012, 14:14
دعوا نکنید !!!اگر بخواهید فکرش رو بکنید اصلا رایان رو با کتاب هایی که از خارزمی دزدین درست کردن که مطابق قانون خودشون باید حقوق کپی رایت رو به ناشر اصلی بدن الان که خارزمی نیست پس ملتش ایران باید به اونا پرداخت بشه که ... !! الان ما صاحب کل رایانه ایم پس هر کاری می خواهد انجام بدین!! اما برای کارای خودمون رو باید از این قانون استفاده کنیم تا به هم خسارت نزنیم!!!

سلام
ما دعوا نداریم
فقط داریم کمک میکنم کمتر حیثیت ملتمون بره

از بس کشور ما کلی نکات مثبت در بین دنیا داره این نرم افزار هم به نکات مثبت کشور ما اضافه شده ؛ که احترام ایرانی باز هم خار و ذلیل بشه

حیثیت ملت را بردند رفت بعد بی خیال باشیم

استفاده از تکنولوژی دو شرکت مادر و اصلی امنیت دنیا بدون مجوز حسابی جای تاسف داره

arfnpm
24-09-2012, 21:07
کتاب هایی که از خارزمی دزدین درست کردن که مطابق قانون خودشون باید حقوق کپی رایت رو به ناشر اصلی بدن الان که خارزمی نیست پس ملتش ایران باید به اونا پرداخت بشه که

راست میگی
ولی هنوز نوت بوک خوارزمی رو نتونستن پیدا کنن :37:
حتی شواهدی پیدا شده که با تبلت کار می کرده این بشر هم میهن ما.

samasara
24-09-2012, 21:32
راست می گوید و حق هم با شماست اما من جز طرفدارای گردش باز اطلاعات هستم !!! و برام قابل تحمل نیست که حتی اگر از کارشون ایده هم بگیریم باید به اون شرکت نرم افزاری کلی پول بدیم... من مگم اگر کسی چیزی در دنیای مجازی ساخت بشر میسازه باید همه بدونن چی کار کرده!!! در ضمن اگر توجه کنی تمام کرکهای نسخه های تجاری و آزمایشی رو کرکر های خارجی ای درست کردن که قانون کپی رایت هم توی کشورشون اجرا میشه!!!حالا یه ایرانی اومده این دوتارو ادقام کرده یه چیزی در اورده!!!

pcsoft
24-09-2012, 22:51
سلام
ما دعوا نداریم
فقط داریم کمک میکنم کمتر حیثیت ملتمون بره

از بس کشور ما کلی نکات مثبت در بین دنیا داره این نرم افزار هم به نکات مثبت کشور ما اضافه شده ؛ که احترام ایرانی باز هم خار و ذلیل بشه

حیثیت ملت را بردند رفت بعد بی خیال باشیم

استفاده از تکنولوژی دو شرکت مادر و اصلی امنیت دنیا بدون مجوز حسابی جای تاسف داره

و ببین ما کجاییم که توی رسانه ملی! ازش به عنوان افتخار ملی! یاد میشه و در آخر .. ما میتوانیم!
متاسفم برای طرز فکر سازندش. دزدی در روز روشن. افتخار داره؟؟

manuch
25-09-2012, 17:07
ببخشید ! اونها که تو فرنگ کرک می کنند، دفتر نمایندگی نمی زنند که ما کرک رو می فروشیم! یواشکی هل میدن وب! ولی ما داریم داد و بیداد میک نیم که آی ملت....!

omid.sarmad
25-09-2012, 18:46
من خودم مخالف عملکرد تولید کننده ی این آنتی ویروس!!! هستم. پستهای قبلیم هم بیانگر این موضوع هست. ولی دیگه بعضیا خیلی بی انصافی می کنند.
یه سایتی مثله سافت گذر میاد چهار تا نرم افزار میزاره تو سایتش یه جوری هم پست میده انگار تمامشو خودش نوشته. تازه یه بخشی به عنوان گزارش کپی غیر مجاز هم داره! :27:
بعد این بنده خدا حداقل یه واسط گرافیکی و چند خط کد نوشته واسه برنامش.

manuch
25-09-2012, 19:25
این کرکر ها که قانون کپی رایت هم تو کشورشون اجرا میشه هیچ وقت کرکشون رو نمی فروشن!
یواشکی سر میدن وب!
نه این که علم کنند!

samasara
29-09-2012, 20:03
چه قدر شما ها این دنیای مجازی رو جدییییی گرفتن !!:20: این همه کار شکنی, -- حساب های مردم, سرقت مالی , سرقت اطلاعاتی , ول کردن چسبیدن به این بیچاره !!! من رفتم دیدم یخورده بیخود هست ولی نباید فراموش کنیم همون اول که نمیان بگن بفرمایید مردم دنیا منتظر تشرف فرمایی آنتی ویروس قدرت مند شما هستند!!!!!! استیو جابز خدا بیامرز (یه فاتحه بدین) خودش یه دستگاهی درست کرده بود که رایگان میشد چند دقیقه ای حرف زد و اونهارو می فروخت اما اصل فکر مال کسه دیگه ای بود!!! (خدابیامردش مرد دانشمند و بزرگی بود منم قصد غیبت نداشتم) داخل دنیای زیز زمینی -- ر ها تجارت هایی خوابیده که به کنار !! منم موافقم که باید از پایه شروع می کرد اما یخورده کپی اشکال نداره ! بایید ببیم اونا چی کار کردن بعد به فکر ساخت مال خودمون باشم که هم از فایل های استاندارد خودمون اسفاده کنم هم این که یه چند تا شرکت درست حسابی برای این کارا درست کنیم که هم سود کنیم هم بیکار نباشن مهندسین امنتیمون ..:7:

*Batman*
29-09-2012, 21:06
صرفا جهت اطلاع:
بحث داره منحرف میشه دوستان. لطفا دقت کنید.

Soroush-S
23-10-2012, 12:47
من نسخه 64 بیت از سایت دانلود و نصب کردم - قبل از شید انتی ویروس NOD 32 نصب داشتم که برام جالب بود شید 3 تا تروجان و ویروس پیدا کرد در صورتی که نود32 نتونسته بود اینکارو انجام بده

kamran333
17-11-2012, 22:46
شید از نظر قدرت شناسایی واقعا حیرت انگیزه. به نظر من اونهایی که میگن شید بدرد نمیخوره حتی یکبار هم شید رو نصب نکردن چون من که بعد از تستش شاخ درآوردم. اصلا فکر نمیکردم اینقدر قدرت شناسایی بالایی داشته باشه و این رو هم اضافه کنید که فوق العاده سبک هست که ترکیب قدرت و سرعت در این برنامه واقعا منو متعجب کرد. تا تست نکنید متوجه نمیشید من چی میگم.

arfnpm
17-11-2012, 23:13
شید از نظر قدرت شناسایی واقعا حیرت انگیزه. به نظر من اونهایی که میگن شید بدرد نمیخوره حتی یکبار هم شید رو نصب نکردن چون من که بعد از تستش شاخ درآوردم. اصلا فکر نمیکردم اینقدر قدرت شناسایی بالایی داشته باشه و این رو هم اضافه کنید که فوق العاده سبک هست که ترکیب قدرت و سرعت در این برنامه واقعا منو متعجب کرد. تا تست نکنید متوجه نمیشید من چی میگم.
شيد سبكه چون چيزي جز يه ديتابيس سرقت رفته نداره.
شما هم بري موتور بنز رو بدزدي بزاري روي ماشين كاغذيت، از قدرتش حيرت مي كني. چون تكنولوژي روز دنيا رو دزديدي.

استفاده از مال دزدي هم يه زماني حرام و غير انساني بود...

pedram_01
17-11-2012, 23:40

شما یک ویروسی که تو اسکن نمیشناسه جلوش بزار و اجراش کن میبینی کامپیوتر با خود انتی ویروس جلوت پر پر میشن

aylar6888
18-11-2012, 00:44
چند صفحه از تاپیک خوندم جالب بود.

این سوالا رو از کسانی میپرسم که با تعصب از نرم افزار سرقتی شید دفاع میکنند و امیدوارم براشون بدون تعصب جوابی داشته باشن.

شید مثل اینه که من موتور بنز روبدون اجازه از کمپانیش سرقت کنم و یه اتاق سواری بفرض با دست خودمم بسازم و بگم چون اتاق سواری رو خودم ساختم این ماشین قانونا مال منه و ازش تولید کنم اونم با موتورهایی که بازم سرقت میکنم و از این راه کسب درامد کنم و چون پول موتور بنز200 ملیونی رو که ندادم اونو به قیمت اتاقی که تولید خودمهتو بازار بفروشم...جالبه...

اولا کسانی که شید رو با جی دیتا مقایسه میکنن

1-جی دیتا بواسطه همین چند موتوره بودن و وابستگی زیاد به دیتا بیس قدرتمندش---فقط دیتابیس---سرعت سیستم و اسکن در حد مرگ پایین میاد...پس چجوریه که شید با دو موتور اینقد سبکه؟؟؟؟
2-جی دیتا قیمت حد اقل محصولش 35 تا 40 دلار برای یکسال هست مه حد اقل الان 100000 تومن میشه--چطور شید 8000 تومنه؟-چون جی دیتا باید پول اون شرکتهایی که موتورشونو خریده دربیاره و احیانا و به احتمال زیاد اونا در فروش جی دیتا سهم میبرن که مبلغ زیادیم میشه-اما شید چیزی از کسی نخریده که بخواد پولشونو بده و خودشم یه سودی کنه
3-شرکت ایمن هم از موتور و دیتا بیس بیت دیفندر استفاده میکنه اما اونو خریده و دقیقا به همین دلیل تستهاش که نتایجش عالی هم بوده در سایتهایی مثل av-comparative موجوده و لااقل بطور تکی تست شده و تو سایتشم گذاشته و تاییدم شده.من خودم 2 روز پیش اسم ایمن انتی ویروس رو تازه شنیدم و تحقیق کردم-اما ما آخر این تستهایی که شید میگفت ندیدیم که ندیدیم.پارسال که شید رو دیدم مخم سوت کشید که توی تستهای خیالی از همه آنتی ویروسها یک سر و گردن بالاتر بود.مثل آمارهای خیالی بچه های بالا که واگیردار شده...پس بحث توهین به ایرانی نیست چون ایمن هم کار ایرانیه
4-اگه قانونی و درست داره از نود و اویرا استفاده میکنه چرا روی جلدش تاکید کرده که در خارج از ایران استفاده نشود؟؟؟؟--چیزی که من به عمرم ندیدم که روی جلد یه کالا اینو تاکید کنن---
5-اگه در خارج از ایران غیر قابل استفاده و غیر قانونی هست چطوری اونو برای تست به شرکتهای تست انتی ویروس دادن؟؟؟؟جالبه چون اونا اولا تست نمیکنن تا مجوز نداشته باشه از نود و اویرا اگرم به فرض محال تست کنن به اویرا و نود خبر میدن که همچین شرکتی داره با موتور شما تست میزنه...حالا میگیم نود تو ایران کاری نمیتونه بکنه که اونم با یک وکیل حقوقی میتونه پدر طرفو دربیاره اما اویرا که تو ایران نمایندگی داره .اون چی؟؟؟؟؟
6-فرق هست بین ویندوز و این نرم افزار...چرا؟چون ما یوزر غیر قانونی ویندوز هستیم اما این طرف داره از این برنامه پول درمیاره و یوزر نیست.مقایسه ش مثل خرید کالای قاچاق -مثل استفاده من از ویندوز کرک-با توزیع کننده کالای قاچاق میمونه -شید-
7-شما میگین اینتر فیس اما حتی روی اینتر فیسشم خوب کار نکرده-شرکتهای کوچکی که همین نرم افزارهای کرک رو به عنوان اسیستان میفروشن اتوران محصولاتشون والله خیلی شیکتر و زیباتر و جالبتر از این شیده
8-نود سایتهایی که غیر قانونی از محصولاتش استفاده میکنن مثل آپدیت و یوزر و پسورد دادن بلاک میکنه-جالبه که سایت شید رو هم زودتر از اونا بلاک میکنه---پس موتور نود لااقلکندش دزدیه
9-یه نگاه به نظر سنجی بالا که خودتون گذاشتین بندازین ببینین چند درصد اونو غیرقابل اعتماد شمردن؟؟؟
پاینده باشید

arfnpm
18-11-2012, 01:07
1-جی دیتا بواسطه همین چند موتوره بودن و وابستگی زیاد به دیتا بیس قدرتمندش---فقط دیتابیس---سرعت سیستم و اسکن در حد مرگ پایین میاد...پس چجوریه که شید با دو موتور اینقد سبکه؟؟؟؟

شيد هيچ تكنولوژي خاصي نداره و هيچ حفاظت لحظه اي نداره و تنها ديتابيسه، علت سبكيشم اينه كه بودو نبودش فرقي نداره!

5-اگه در خارج از ایران غیر قابل استفاده و غیر قانونی هست چطوری اونو برای تست به شرکتهای تست انتی ویروس دادن؟؟؟؟جالبه چون اونا اولا تست نمیکنن تا مجوز نداشته باشه از نود و اویرا اگرم به فرض محال تست کنن به اویرا و نود خبر میدن که همچین شرکتی داره با موتور شما تست میزنه...حالا میگیم نود تو ایران کاری نمیتونه بکنه که اونم با یک وکیل حقوقی میتونه پدر طرفو دربیاره اما اویرا که تو ایران نمایندگی داره .اون چی؟؟؟؟؟

هيچ شركتي شيد رو تست نكرده است، چه طوري آنتي ويروسي كه تنها زبان فارسي داره، ميتونه توسط غير فارسي زبان ها تست بشه؟
در ضمن تمامي تست هاي شركت ها به طور رسمي در سايت خودشون منتشر ميشه.

چون ايران عضو تجارت جهاني نيست، كسي نميتونه از حقوقش در ايران دفاع كنه!

6-فرق هست بین ویندوز و این نرم افزار...چرا؟چون ما یوزر غیر قانونی ویندوز هستیم اما این طرف داره از این برنامه پول درمیاره و یوزر نیست.مقایسه ش مثل خرید کالای قاچاق -مثل استفاده من از ویندوز کرک-با توزیع کننده کالای قاچاق میمونه -شید-

ويندوز ساخت مايكروسافته و خود مايكروسافت از استفاده كرك شده با خبره
كسي نيومده ويندوز رو رنگ كنه يه سيستم عامل جديد بزنه به نام ايراني بفروشه.
چيزي كه باعث حقارته، سرقت دسترنج ديگران و توليد يك محصول جديد با نام خود هست.

8-نود سایتهایی که غیر قانونی از محصولاتش استفاده میکنن مثل آپدیت و یوزر و پسورد دادن بلاک میکنه-جالبه که سایت شید رو هم زودتر از اونا بلاک میکنه---پس موتور نود لااقلکندش دزدیه

خودت كه ميگي دزدي

9-یه نگاه به نظر سنجی بالا بندازین
پاینده باشید
كدوم

aylar6888
18-11-2012, 02:39
شيد هيچ تكنولوژي خاصي نداره و هيچ حفاظت لحظه اي نداره و تنها ديتابيسه، علت سبكيشم اينه كه بودو نبودش فرقي نداره!

اين مسايل رو خانواده اي كه توش رشد كرديد مشخص ميكنه.
اگر با دانستن اينكه جنسي دزديه، و فروشنده هيچ بهايي پرداخت نكرده و مال دزديو مي فروشه و شما هم با اطلاع كامل آن را مي خريد چيزي نيست كه من بخوام توضيح بدم حتما شرايطي داشتيد كه اين مسايل طبيعي هست!

وقتي شما يك محصول داريد كه از دو قطعه تشكيل شده خب بايد پول دو قطعه رو بديد، نه اينكه دو قطعه رو بدزديد، بعد هم افرادي مثل شما براي اين كار غير انساني، طبل بي آبرويي بزنن.

شيد دزديه و اين يعني ايراني ها دزد هستن، متوجه نميشيد؟

شما چند سالته؟
خيلي سوالت ضايع بود

هيچ شركتي شيد رو تست نكرده است، چه طوري آنتي ويروسي كه تنها زبان فارسي داره، ميتونه توسط غير فارسي زبان ها تست بشه؟
در ضمن تمامي تست هاي شركت ها به طور رسمي در سايت خودشون منتشر ميشه.

چون ايران عضو تجارت جهاني نيست، كسي نميتونه از حقوقش در ايران دفاع كنه!

ويندوز ساخت مايكروسافته و خود مايكروسافت از استفاده كرك شده با خبره
كسي نيومده ويندوز رو رنگ كنه يه سيستم عامل جديد بزنه به نام ايراني بفروشه.
چيزي كه باعث حقارته، سرقت دسترنج ديگران و توليد يك محصول جديد با نام خود هست.

خودت كه ميگي دزدي

كدوم
دوست من انگار سوئ تفاهم شده.بد نظر منو خوندین-من دارم برای اونایی که از شید دفاع میکنن نقد مینویسم و بشدت با طرفداری متعصبانه اونا مخالفت میکنم.من از روزی که جلد شید و برگه راهنماشو خوندم بشدت منتقدش هستم.شما بد خوندی الان اصلاح میکنم.شایدم من بد نوشتم.مثلا تو مورد 6 من میگم البته به اون آقایی که چند صفحه قبل داشتن یکی رو که نمیدونم کی بود محکوم میکردن که چون اون داره ویندوز کرک استفاده میکنه پس سازنده شید هم کارش مثل اونه.من میگم بفرض من معتادم اما سازنده شید قاچاق مواد میکنه.داره از دزدی پول در میاره.منظورمو متوجه شدین؟؟؟؟
الان پستمو اصلاح میکنم یعنی تیترشو
پاینده باشید

kamran333
18-11-2012, 07:48

چرا شید ارتا و سامتا را دارد که اگر نداشت کامپیوتر در اثر کندی در سرعت به زور بالا می آمد چه برسد به اینکه اینقدر سریع باشد.
دوم اینکه دروغ شاخدار نگویید لطفا>>>>>> هيچ حفاظت لحظه اي نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wordist
18-11-2012, 08:18

اين مسايل رو خانواده اي كه توش رشد كرديد مشخص ميكنه. ...

شيد دزديه و اين يعني ايراني ها دزد هستن، متوجه نميشيد؟ ....

شما چند سالته؟
خيلي سوالت ضايع بود
....

...

شما رو بخاطر اين پست سراسر توهين تون ، اين بار هم با يه اخطار قرمز جريمه ميكنم
باتوجه به اينكه سابقه نادرخشان شما در اين زمينه موجود هست كوچكترين توهيني ديگه از جنابعالي در حيطه اين انجمن (نرم افزار) تكرار و گزارش بشه نتيجه اش تعليق و در نهايت حذف عضويت شماست

بارها گفته شده كه اگه قراره مطلبي ارائه بشه ، نقدي نوشته بشه و ايرادي گرفته بشه جداي از اينكه بايد بار علمي داشته باشه و پشتوانه و منطق مستدل علمي همراهش باشه بايد و بايد ادب و احترام متقابل درش رعايت بشه
اين نحوه صحبت كردن و اين نوع برخورد با ديگران و پاسخ دهي به اونا يكي از جملات نقل قول شده خودتون رو به ياد من مياره !!!

از مابقي دوستان هم خواهش ميكنم از پاسخ دادن به پست اينگونه افراد ؛ همراه با خويشتن داري ؛ خودداري كنن و موارد خلاف رو با ناظر انجمن *Batman* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يا بنده در ميان بذارن
ممنون

kamran333
18-11-2012, 08:28
پاسخ دوستان را دادم اما متاسفانه بدون دلیل پاک شد(هیچ توهین و بی ادبی در آنها نبود)
اینجا فاروم خوبی نیست و نمیتوان از اندیشه ها دفاع کرد. پس خداحافظ برای همیشه.

wordist
18-11-2012, 08:40
پاسخ دوستان را دادم اما متاسفانه بدون دلیل پاک شد(هیچ توهین و بی ادبی در آنها نبود)
اینجا فاروم خوبی نیست و نمیتوان از اندیشه ها دفاع کرد. پس خداحافظ برای همیشه.

چه غلطي ميتونه بكنه و چشم بسته غيب گفتيد و مسائل غيرانساني مطرح شده در پست تون رو پاسخ علمي فرض ميكنيد !!!!!؟؟؟؟؟؟
فروم جاي اينگونه پاسخ دهي ها نيست دوست عزيز

در ضمن با سه تا پست دادن و فعاليت اندكي كه اينجا داشتيد و در همين زمان كم به اين نتيجه رسيديد كه اينجا فروم خوبي نيست !!؟؟ عجـــب !!!

*Batman*
18-11-2012, 11:51
سپاس از توضيح شما
توهين؟
وقتي به يه دزد بگيد دزده، توهينه؟
نميدونم شايد اينا عادي باشه براتون
به نظر من وقتي قدرت دست افراد نالايق بيفته وضعيت خوبي ايجاد نميشه. نمونش همينه كه ميبينيم
به قول دوستمون توهين كجاست؟ شما مرز واقعيت با توهين را مي شناسيد؟

البته توي جايي كه ما بزرگ شديم به اينا ميگن توهين:

ما اينو يه فحش مي دونيم و ميشه گفت منظور شما از "غلطي" همون واژه مورد نظر بوده!
فكر مي كنم خيلي شرايط زندگيمون متفاوته :sq_24:

پيروز باشيد.

سلام بر شما.
وقتی شما برمیگردید و محیط رشدی و پرورشی یک کاربر رو زیر سوال میبرید یا به اون کنایه میزنید و سن و سالش رو مزحکه قرار میدید،از ما چه انتظاری دارید؟
من وقتی اون پست شما رو دیدم بیش از هر چیزی تعجب کردم.اصلا لزومی نداره شما اینطور برافروخته بشید یا بخواهید دیگران رو استهزا کنید.
اصلا شما نیازی به این گفتار ها و برخوردها ندارید.

خودتون شاهد هستید که ما خیلی در مورد شید صحبت کردیم.کارهای غیر قانونیش رو زیر سوال بردیم و بحثهای ریز و درشت دیگه.
اما برای پاسخ به کاربران و آگاه کردن اونا نیازی نیست از عبارات تحقیر آمیز و طعنه آمیز استفاده کنیم.

با یک لحن نرم تر و دوستانه تر هم میشه بحث رو دنبال کرد.

اما مطلب دوم در مورد عبارتی هست که شما سوژه قرار دادید: "چه غلطی!"
گذشته از اینکه اون پاسخ برای شما نبود و برای یه کاربر دیگه بود، در غیاب جنابعالی اتفاقاتی افتاد و پستهایی رد و بدل شد که به سبب اونها عبارات مذکور بیان شد که مدیر عزیز انجمن و اون کاربر محترم خودشون از ماجرا آگاه هستن.
پس خواهش میکنم عجولانه قضاوت نکنید چون شما موفق به مشاهده تعدادی از پستها نشدید.

wordist
18-11-2012, 11:58
سپاس از توضيح شما

توهين؟

وقتي به يه دزد بگيد دزده، توهينه؟

نميدونم شايد اينا عادي باشه براتون

به نظر من وقتي قدرت دست افراد نالايق بيفته وضعيت خوبي ايجاد نميشه. نمونش همينه كه ميبينيم

به قول دوستمون توهين كجاست؟ شما مرز واقعيت با توهين را مي شناسيد؟

البته توي جايي كه ما بزرگ شديم به اينا ميگن توهين:

ما اينو يه فحش مي دونيم و ميشه گفت منظور شما از "غلطي" همون واژه مورد نظر بوده!
فكر مي كنم خيلي شرايط زندگيمون متفاوته :sq_24:

پيروز باشيد.

اول اينكه توهين حتما نبايد فحش خواهر و مادر باشه و موارد مشابه !!! همون كه ميگيد همه ايراني ها دزد هستن بزرگترين توهين هست
مسخره كردن كه ديگه بدتر ، اونم در يه محيط مجازي و علمي كه بايد پاسخ علمي داد و نه ...

دوم هم اون جمله اي كه از من نقل قول گرفتيد در حقيقت جمله من نيست و براي اون كاربري هست كه من از لحن نادرست شون ايراد گرفتم

ادامه دادن اين مورد هم ديگه محلي نداره
پستهاي اضافه پاك ميشن

kamran333
18-11-2012, 13:17
5
-اگه در خارج از ایران غیر قابل استفاده و غیر قانونی هست چطوری اونو برای تست به شرکتهای تست انتی ویروس دادن؟؟؟؟
متاسفانه متوجه منظور سازندگان شید نشده اید! چون آنها شید را برای تست به av comparative نفرستاده اند بلکه تقاضایی فرستادند که در آن خواسته شده قدرت شناسایی آویرا و نود را در کنار هم گزارش کند و آن سایت هم این کار را انجام داده و نتیجه را ایمیل کرده است و هیچ اسمی از شید برده نشده چون آن زمان اصلا شید(ترکیب آویرا و نود) وجود خارجی نداشته است. متوجه شدید؟؟

aylar6888
18-11-2012, 13:26
[COLOR=#ff0000]5
متاسفانه متوجه منظور سازندگان شید نشده اید! چون آنها شید را برای تست به av comparative نفرستاده اند بلکه تقاضایی فرستادند که در آن خواسته شده قدرت شناسایی آویرا و نود را در کنار هم گزارش کند و آن سایت هم این کار را انجام داده و نتیجه را ایمیل کرده است و هیچ اسمی از شید برده نشده چون آن زمان اصلا شید(ترکیب آویرا و نود) وجود خارجی نداشته است. متوجه شدید؟؟
درود دوست خوبم
الان رو نمیدونم اما پارسال که من دیسک شید رو دیدم همراهش یه بروشور بود که به نقل از اون موسسه تست کننده تمام نتایج با گراف بندی رو از شید گذاشته بود که از تمام انتی ویروسهای روز دنیا حتی خود اویرا و نود یه سر و گردن بالاتر بود.من از روی بروشور دیدم و گفتم دوست عزیز.اگه تست تکی از نود و اویرا بوده اولا لزومی نداشته چون نتایج اون انتی ویروسها کاملا به روز و با آخرین نتایج مشخصه.دوما اگه تست تکی اونا بوده چجوریه که از خود اون انتی ویروسها یعنی نود واویرا کلا بالاتر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sq_25:

kamran333
18-11-2012, 14:50
درود دوست خوبم
الان رو نمیدونم اما پارسال که من دیسک شید رو دیدم همراهش یه بروشور بود که به نقل از اون موسسه تست کننده تمام نتایج با گراف بندی رو از شید گذاشته بود که از تمام انتی ویروسهای روز دنیا حتی خود اویرا و نود یه سر و گردن بالاتر بود.من از روی بروشور دیدم و گفتم دوست عزیز.اگه تست تکی از نود و اویرا بوده اولا لزومی نداشته چون نتایج اون انتی ویروسها کاملا به روز و با آخرین نتایج مشخصه.دوما اگه تست تکی اونا بوده چجوریه که از خود اون انتی ویروسها یعنی نود واویرا کلا بالاتر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sq_25:

بله در تستی به درخواست سازنده نتایج شناسایی نود+آویرا در آن سال و آن زمان بالاتر از دیگر محصولات بوده و درخواست سازنده شید تنها نتیجه مجموع 2 موتور در مقایسه با دیگر آنتی ویروس هایی که معمولا av comparative بررسی می کند بوده و نامی از شید برده نشده و سازنده سمنانی شید نام مجموع آویرا و نود را شید گذاشته و در جدول ها قرار داده چون شید مجموع این 2 موتور + ابتکاراتی برای سرعت بخشیدن به سیستمی با این دو موتور بوده .
سند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رمز فایل هم sheed است.
توسط بخش Product Combination Comparative تست شده. و در تست ها هم مشخص است که نامی از شید نیست اما eset+avira تست شده.

بخشی از مطلب سایت سازنده:

چگونگی انجام تستها:
ما در اواخر سال 2009 با شرکت AV-Comparatives تماس گرفته و از آنها درخواست کردیم تعدادی از موتورهایی که امکان استفاده آنها به صورت‌های مختلف در ضد ویروس شید وجود داشت (شامل BitDefender, Eset NOD32 و Avira) را به طرق مختلف در کنار هم قرار داده و آنها را تست نمایند. از بین آنها ما ترکیب دو موتور Eset NOD32 و Avira را بعلت درصد بالاتر و اشغال حافظه کمتر انتخاب کردیم.

aylar6888
18-11-2012, 15:15
بله در تستی به درخواست سازنده نتایج شناسایی نود+آویرا در آن سال و آن زمان بالاتر از دیگر محصولات بوده و درخواست سازنده شید تنها نتیجه مجموع 2 موتور در مقایسه با دیگر آنتی ویروس هایی که معمولا av comparative بررسی می کند بوده و نامی از شید برده نشده و سازنده سمنانی شید نام مجموع آویرا و نود را شید گذاشته و در جدول ها قرار داده چون شید مجموع این 2 موتور + ابتکاراتی برای سرعت بخشیدن به سیستمی با این دو موتور بوده .
سند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رمز فایل هم sheed است.
توسط بخش Product Combination Comparative تست شده. و در تست ها هم مشخص است که نامی از شید نیست اما eset+avira تست شده.

بخشی از مطلب سایت سازنده:

چگونگی انجام تستها:

در بودن این دو موتور و در قدرتشون در شید که بنده شکی ندارم همینطور دیگران.اتفاقا بحث ما سر همینه .من میگم چرا غیرقانونی از اونا داره استفاده میکنه؟

jolan57
18-11-2012, 18:12
آقا شما با این روضه خونی بالای منبر اشک ما رو درآوردی !!
ولی این موضوع ها ربطی به این انجمن نداره ما هم از دست این کشورها به خاطر این کارهاشون خیلی شکایت داریم ولی نه در این تاپیک و انجمن
فعالیت های ممنوعه :

10- از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

d_oxid
25-11-2012, 00:56
شما کشتین خودتونو....تعصب لعنتی این انجمنو رها نمیکنه...دزد دزد میکنی چرا؟؟؟
شک داری بالای 95 درصد نرم افزارای استفاده شده تو ایران بدون لایسنس قانونیه؟؟خود شما ها که از لفظ دزد استفاده میکنید سیستم عاملهاتون کرکیه یا اصلی؟؟؟(تصحیح شد)!!! lol نگید...یکی یه زحمتی کشیده با 10 هزار تومن برا یکسال کار راه میندازه.من خودم استفاده کردم بدک نبوده...ولی الان رو سیستمم چیز دیگه دارم..یه حرفی بزنید آدم 10 صفحه که میخونه یه مطلبی یاد بگیره...نه همش دعوا باشه

pedram_01
25-11-2012, 02:25
شما کشتین خودتونو....تعصب لعنتی این انجمنو رها نمیکنه...دزد دزد میکنی چرا؟؟؟
شک داری بالای 95 درصد نرم افزارای استفاده شده تو ایران بدون لایسنس قانونیه؟؟خود شما ها که دزد دزد میکنید سیستم عاملهاتون کرکیه یا اصلی؟؟؟پس چرت نگید...یارو یه زحمتی کشیده با 10 هزار تومن برا یکسال کار راه میندازه.من خودم استفاده کردم بدک نبوده...ولی الان رو سیستمم چیز دیگه دارم..یه حرفی بزنید آدم 10 صفحه که میخونه یه مطلبی یاد بگیره...نه همش دعوا باشه

دوست عزیز. جدا از اون دزدی. که اصلا کلا به کنار .

انتی ویروسی هست که فقط دیتابیس هست یعنی هیچ چیز دیگه ایی نداره.حتی هوش مصنوعی.یا رفتار شناسی باز فایرووال و سیستم ابر و اینا به کنار

قیمت 10 هزارتمان هم به کنار

چند نفر نصب کردن سیستمشون از هم پاشید به کنار

خو چکاریه ادم میره انتی ویروس رایگان اوست یا اویرا استفاده میکنه که هم رایگانه هم تمام چیز های که شید نداره رو دارن هم قانونیه و اگه گول دو موتره بودنش رو خوردید بازم اشگالی نداره اویرا رایگان + پاندا کلود نصب کن این شد دوموتره

بعد انجمن جای این بی احترامی ها نیست.

d_oxid
25-11-2012, 17:40
بی احترامی اینکه 20 صفحه بخونی ....همش دعوا باشه...پس اسمشو بذارید کل کل...چرت رو با حرف اضافی جایگزین کنید..انجمن تخصصی این کل کل های بچه گانه رو نداره...در ضمن من به هیچ عنوان جانب داری از این نرم افزار نکردم حرفم چیز دیگس

aylar6888
25-11-2012, 23:51
بی احترامی اینکه 20 صفحه بخونی ....همش دعوا باشه...پس اسمشو بذارید کل کل...چرت رو با حرف اضافی جایگزین کنید..انجمن تخصصی این کل کل های بچه گانه رو نداره...در ضمن من به هیچ عنوان جانب داری از این نرم افزار نکردم حرفم چیز دیگس

شمام که داری کل کل میکنی.ما از نرم افزار دزدی استفاده کنیم مثل ویندوز فرق داره که ازین راه درآمد کسب کنیم.من شخصا جز ویندوز 95 درصد نرم افزارهایی که استفاده میکنم رایگان یا متن بازه --ما از ویندوز درامدی نداریم که ما رو با کس دیگه و محصول رو با ویندوز مقایسه میکنید!!!!!!

d_oxid
26-11-2012, 01:18
ok....بحث تمام!

نیکدستی
11-01-2013, 00:34
سلام من دربحث شما نبودم ولی نظرم را میگم:من شید دارم واز ان رضایت دارم چون سرعت سیستم من رانگرفته -سریع جستجو میکنه وچون فارسیه کار باش راحته وتو این چند ماه سیستم من الوده نشده دیگه چی میخوام هرروز دربدر پیداکردن رمز نود 32 بودم بعضی از دوستان میگن از موتورشرکت های دیگه بدون اجازه استفاده کردن درساخت این ویروس کش که درست میگن اما ما کجای کارمان درسته که به این گیر دادیم تمام نرم افزارهای ما غیر قانونیه (گر حکم شود که مست گیرند … در شهر هر آنکه هست گیرند):n29:

نیکدستی
11-01-2013, 00:37
سلام راستی نسخه کامل امنیتی شید در راه.....:n02:

Shahroozs2
11-01-2013, 00:37
این تاپیک شده تاپیک ازاد.
هر کی میاد اولش نیم خط درمورد شید میگه و بعدش شروع میکنه به درد و دل و اعتراض و دعوا.
کلا این تاپیک تاپیک باحالیه:n09:

xman681
11-01-2013, 11:33
سلام من دربحث شما نبودم ولی نظرم را میگم:من شید دارم واز ان رضایت دارم چون سرعت سیستم من رانگرفته -سریع جستجو میکنه وچون فارسیه کار باش راحته وتو این چند ماه سیستم من الوده نشده دیگه چی میخوام هرروز دربدر پیداکردن رمز نود 32 بودم بعضی از دوستان میگن از موتورشرکت های دیگه بدون اجازه استفاده کردن درساخت این ویروس کش که درست میگن اما ما کجای کارمان درسته که به این گیر دادیم تمام نرم افزارهای ما غیر قانونیه (گر حکم شود که مست گیرند … در شهر هر آنکه هست گیرند):n29:

سلام

میشه لطف کنید و یه گزارش از سیستم خودتون با استفاده از این افزونه بگیرید

نیکدستی
11-01-2013, 19:08
سلام

میشه لطف کنید و یه گزارش از سیستم خودتون با استفاده از این افزونه بگیرید

سلام انجام دادم سیستم الودگی نداشت در این جا بحث قبلیم را اصلاح میکنم نسخه فایروال شید در راه است نه نسخه کامل امنیتیش همشهری

ali.reihani
11-01-2013, 20:18
سلام انجام دادم سیستم الودگی نداشت در این جا بحث قبلیم را اصلاح میکنم نسخه فایروال شید در راه است نه نسخه کامل امنیتیش
خوب معلومه که آلودگی ندارد وقتی آنتی ویروسی از دو دیتابیس بسیار بزرگ دنیا استفاده میکند چه جوری میخواهد توی اون سیستم ویروسی وجود داشته باسد{شاید هم باشد}
معلوم نیست که میخواد این فایروالش را باز دیگه از روی کدوم شرکت امنیتی بگذارد{انشاءالله که از روی کومودو, اون وقت دیگه به اوج قدرت میرسد{بازم میگم شاید نرسد}}

xman681
13-01-2013, 09:04
واقعا از موتور این دو شرکت داره داخل شید استفاده میشه ؟؟؟

اگر بله ؛ بعد یعنی اینقدر دسترسی به سورس های یه شرکت امنیتی ساده هست ؟؟؟
اگر نه ؛ چطوری آپدیت ها دارند استفاده میشند ؟؟؟ آخه آپدیت ها کدگذاری شده است و فقط توسط همان موتور قابل شناسایی هست

pedram_01
13-01-2013, 13:45
واقعا از موتور این دو شرکت داره داخل شید استفاده میشه ؟؟؟

اگر بله ؛ بعد یعنی اینقدر دسترسی به سورس های یه شرکت امنیتی ساده هست ؟؟؟
اگر نه ؛ چطوری آپدیت ها دارند استفاده میشند ؟؟؟ آخه آپدیت ها کدگذاری شده است و فقط توسط همان موتور قابل شناسایی هست

من یک ویروس داشتم هم نود میشناخت هم اویرا اما شید نه . اما نود 32 3 روز بود که میشناخت شید هم اپدیت بود

و یک ویروس داشتم که نود و اویرا شناسایی نمیکرن و شید هم نمیشناخت ولی برای پشتیبانی شید فرستادم بعد از یک روز شناخت ولی نود و اویرا یک روز بعد از شناسایی شد اون ویروس رو شناختن

allric
13-01-2013, 22:35
به نظر من شید یک برنامه از سر تا پا کرک شده و کپی برداری شده است که حتی در مقابل کومودو هم حرفی برای گفتن نداره.....میپرسید چرا؟؟؟؟!!!!چون خودم به شخصه امتحانش کردم و به این نتیجه رسیدم...بعد از ده روز از خرید اکانت یک ساله وقتی ویندوز بالا میومد با صفحه آبی مواجه میشدم که تنها به انگلیسی نوشته بود فایلی پاک شده است بعد هم ویندوز بالا میومد فکر کردم چیز مهمی نیست برای همین بیخیالش شدم تا اینکه یکی از دوستام گفت شید اصلا قابل اعتماد نیست برای همین من دو دل شدم و تصمیم گرفتم که ببینم واقعا حرف دوستم درسته یا نه؟؟؟؟برای همین یک بار با شید بروز شده بر روی سیستم اسکن عمیق انجام دادم که چیزی پیدا نشد بعد شید رو پاک کردم و آنتی ویروس کومودو رو که دم دستم بود نصب و آپدیت کردم و تنظیمات اسکن رو هم روی نرمال قرار دادم بعد از اسکن سیستم کومودو شش فایل با درجه خطر بالا پیدا کرد!!!!!!!!بعد از راه اندازی مجدد سیستم متوجه شدم حتی مشکل پیغامی که قبل از بالا آمدن ویندوز ظاهر میشد هم برطرف شده وقتی این مشکل رو در تالار شید مطرح کردم فکر میکنید چه جوابی دادند؟؟!!!!!!گتند فایل ها رو ارسال کن که در شید قرار داده بشه!!!مگه سیستم من منبع جمع آوری و ارسال بدافزار برای شرکت شیده یا اینکه اینها فکر کردند اطلاعات و امنیت سیستم من باقالیه:n30::n30::n30::n30:.......

Mr KING
13-01-2013, 23:50
به نظر من شید یک برنامه از سر تا پا کرک شده و کپی برداری شده است که حتی در مقابل کومودو هم حرفی برای گفتن نداره.....میپرسید چرا؟؟؟؟!!!!چون خودم به شخصه امتحانش کردم و به این نتیجه رسیدم...بعد از ده روز از خرید اکانت یک ساله وقتی ویندوز بالا میومد با صفحه آبی مواجه میشدم که تنها به انگلیسی نوشته بود فایلی پاک شده است بعد هم ویندوز بالا میومد فکر کردم چیز مهمی نیست برای همین بیخیالش شدم تا اینکه یکی از دوستام گفت شید اصلا قابل اعتماد نیست برای همین من دو دل شدم و تصمیم گرفتم که ببینم واقعا حرف دوستم درسته یا نه؟؟؟؟برای همین یک بار با شید بروز شده بر روی سیستم اسکن عمیق انجام دادم که چیزی پیدا نشد بعد شید رو پاک کردم و آنتی ویروس کومودو رو که دم دستم بود نصب و آپدیت کردم و تنظیمات اسکن رو هم روی نرمال قرار دادم بعد از اسکن سیستم کومودو شش فایل با درجه خطر بالا پیدا کرد!!!!!!!!بعد از راه اندازی مجدد سیستم متوجه شدم حتی مشکل پیغامی که قبل از بالا آمدن ویندوز ظاهر میشد هم برطرف شده وقتی این مشکل رو در تالار شید مطرح کردم فکر میکنید چه جوابی دادند؟؟!!!!!!گتند فایل ها رو ارسال کن که در شید قرار داده بشه!!!مگه سیستم من منبع جمع آوری و ارسال بدافزار برای شرکت شیده یا اینکه اینها فکر کردند اطلاعات و امنیت سیستم من باقالیه:n30::n30::n30::n30:.......

این مشکلات ممکنه با هر پک امنیتی پیش بیاد حالا شید که جای خودشو داره
بنده از تیر ماه دارم استفاده میکنم خوشبختانه تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
جدا از این موضوع که هر کی اسم شید رو میشنوه یه تیکه یهش میندازه ولی این برنامه تا حالا هیچ مشکلی نداشته
انتی ویروس کومودو هم تشخیص اشتباه زیاد داره و ممکنه اونا اصلا ویروس نباشن
وقتی میگید شید اینو نشناخت یعنی اویرا و نود32 نشناختن
اونا هم که میگن ویروس ها بدین تا در دیتابیس قرار بدیم منظورشون اینه که بفرستند برای لابراتوارهای ایست و اویرا
این گونه مسایل هیچ گاه ارزش این محصول رو پایین نمیاره

xman681
14-01-2013, 00:49
جدا از این موضوع که هر کی اسم شید رو میشنوه یه تیکه یهش میندازه ولی این برنامه تا حالا هیچ مشکلی نداشته
اونا هم که میگن ویروس ها بدین تا در دیتابیس قرار بدیم منظورشون اینه که بفرستند برای لابراتوارهای ایست و اویرا

اصلا نداره که بخواهد کم بشه یا زیاد بشه :n02::n02:

hosein002
14-01-2013, 11:47
نود کرک شده بهتره دیگه پول الکی نمیدی

pcsoft
14-01-2013, 12:34

والا من که از اولین نسخه ها با کومودو ام دیدم که کومودو ویروسی رو نشناخته باشه مثل همه آنتی ویروسها. ولی تشخیص اشتباه زیاد! این رو از کجا دراوردین نمیدونم. درسته که دیتابیس قوی نداره و جوان هست ولی تشخیص اشتباه مثلا یه فایل سالم(غیر از کرک) رو ویروس بشناسه من خیلی کم یا اصلا ندیدم. شایدم منظورتون کرک هست که اکثرا ویروس شناخته میشه. اونم دلیل داره و مختص کومودو نیست.
آدم به محصولی علاقه داره دلیل نمیشه که بقیه محصولات بد و پراشتباه باشن. اینطور نگاه، نگاه متعصبی هست دوست عزیز.

*Dongfang Bubai*
14-01-2013, 22:35
شید مشخص نیست چیه انتی ویروس یا یک تروجان:n13:

allric
17-01-2013, 09:18
وقتی کومودو که همه می دونند جزء بهترین آنتی ویروس ها نیست عملکردش از شید بهتره و رایگان هم هست چرا من باید برم برای نرم افزاری که نمی دونم واقعا چیه پول پرداخت کنم و امنیت و اطلاعات خودمو به دستش بدم؟؟!!تنها به این دلیل که زبان فاسی و ساپورت میکنه؟؟؟!!!!!!

caca_caca888
21-01-2013, 14:27
خیلی ازین صفحات تاپیکو خوندم.
یکی از دوستام "شید" رو به من معرفی کرد، که باعث شد بیام اینجا...

حالا منم نظرمو بگم:
ما اگه این رو نصب کنیم خیلی فرق داره با اینکه نسخه غیرقانونی همون نود یا آویرا رو نصب کنیم. نمیشه گفت اینم دزدیه اونم دزدیه...
این اگر خیلی هم خوب عمل کنه بازم نصبش کار اشتباهیه ... چه بسا بهترین باشه

حرفم حمایت از نود و... نیست.
+
اینطور که فهمیدم اصلا ارزششو نداره(جدای از صحبتای بالا)

faraways
15-04-2013, 16:36
سلام

دوستان من جواب ایمیلی که به شید زده بودم رو اینجا قرار میدم با توجه به اینکه شاید درست نباشه اینجا قرار بدم

خواستید عکس هم میزارم که اثبات شه
__________________________________________________ ________________

با سلام و تشکر از انتخاب ضد ویروس شید

ما از هسته های اصلی نود و اویرا استفاده کردیم و در مورد مجوز موتورها هم که در تالار پشتیبانی و سایت نیز توضیحات لازم را داده ایم که این دو شرکت کشور ایران را تحریم کرده اند و حاضر به مذاکره نبوده اند اما چون ایران قانون کپی رایت ندارد و فروش ما نیز در ایران است فروشمان کاملا قانونی میباشد و مدارک قانونی نیز برای فروش آن داریم که در زیر برایتان میگذارم: نرم افزار شید در رسانه های دیجیتال ایران ثبت شده است و شماره ی شناسنامه ی نرم افزار دارد و در لینک دوم نیز تاییدیه شورای عالی انفورماتیک را دارد.

موفق باشید- موسوی

--

پشتیبانی ضد ویروس شید

شرکت شید افزار رایانه

__________________________________________________ __________

به هر حال به نظر من چون قانون کپی رایت نیست دلیل نمیشه ولی شایدم ایشون درست بگن .

manuch
15-04-2013, 17:20
خواستم توضیح بدم، دیدم خیلی مفصل میشه واسه همین ترجیح دادم دو جمله بگم که آیه قرآن هم باشه:

بلكه انسان خودش از وضع خود آگاه است (14)

بَلِ الْإِنسَانُ عَلَى نَفْسِهِ بَصِيرَةٌ ﴿14﴾

هر چند در ظاهر براى خود عذرهايى بتراشد (15)

وَلَوْ أَلْقَى مَعَاذِيرَهُ ﴿15﴾

سوره قیامت

pcsoft
15-04-2013, 17:39
سلام

دوستان من جواب ایمیلی که به شید زده بودم رو اینجا قرار میدم با توجه به اینکه شاید درست نباشه اینجا قرار بدم

خواستید عکس هم میزارم که اثبات شه
__________________________________________________ ________________

با سلام و تشکر از انتخاب ضد ویروس شید

ما از هسته های اصلی نود و اویرا استفاده کردیم و در مورد مجوز موتورها هم که در تالار پشتیبانی و سایت نیز توضیحات لازم را داده ایم که این دو شرکت کشور ایران را تحریم کرده اند و حاضر به مذاکره نبوده اند اما چون ایران قانون کپی رایت ندارد و فروش ما نیز در ایران است فروشمان کاملا قانونی میباشد و مدارک قانونی نیز برای فروش آن داریم که در زیر برایتان میگذارم: نرم افزار شید در رسانه های دیجیتال ایران ثبت شده است و شماره ی شناسنامه ی نرم افزار دارد و در لینک دوم نیز تاییدیه شورای عالی انفورماتیک را دارد.

موفق باشید- موسوی

--

پشتیبانی ضد ویروس شید

شرکت شید افزار رایانه

__________________________________________________ __________

به هر حال به نظر من چون قانون کپی رایت نیست دلیل نمیشه ولی شایدم ایشون درست بگن .

به طور خلاصه خواستن این رو بگن:
ما انجین نود و اویرا را دزدیدیم چون ایران تحریم هست پولش هم نوش جونمون حلال حلاله چون مجوز داریم!:n09:
می دزدیم و همون رو به شما می فروشیم.

rafaelmehraban
18-04-2013, 22:01
در مورد ویروس کش تقلبی شید باید بگم که خب قدرت شناسایی بالا هست ولی من 2 تا سمپل رو تست کردم که کلا ویروس کش قاطی کرد و خارج شد و در ضمن حتی یه دونه از کیلاگر های تستی من رو هم نشناخت. مثل این میمونه که شما دزد بیاد تو خونت بهت آلارم بده ولی برای بیرون کردن و برقراری امنیت کاری نکنه.دنبال این ویروس کش های فیک و تقلبی نباشید به نظر من اگر از avira رایگان استفاده کنید خیلی از شید بهتره.

M.Hashemi
18-04-2013, 22:49
در مورد ویروس کش تقلبی شید باید بگم که خب قدرت شناسایی بالا هست ولی من 2 تا سمپل رو تست کردم که کلا ویروس کش قاطی کرد و خارج شد و در ضمن حتی یه دونه از کیلاگر های تستی من رو هم نشناخت. مثل این میمونه که شما دزد بیاد تو خونت بهت آلارم بده ولی برای بیرون کردن و برقراری امنیت کاری نکنه.دنبال این ویروس کش های فیک و تقلبی نباشید به نظر من اگر از avira رایگان استفاده کنید خیلی از شید بهتره.
100% موافقم

rafaelmehraban
19-04-2013, 00:29

باید بگم من تعصب خاصی حالا مثلا نسبت به avira ندارم ها . کل ویروس کش های رایگان و معتبر مدنظرمه.

pedram_01
19-04-2013, 02:08
من قدیم شید داشتم و عالی بود . بدم هم نمیاد نسخه جدید که پک کامل هست (اینترنت سیکروبتی) رو دادن بیرون یکی بگیرم و تستش کنم.

mohammd1
19-04-2013, 02:22
خیلی قوی نیست ولی ارزش امتحان کردن رو داره
دوستان تست کنن راستی من شنیدم موتور دوتا آنتی ویروس رو با هم قاطی کردن کسی چیزی دربارش میدونه؟

pedram_01
19-04-2013, 02:28
دوستان تست کنن راستی من شنیدم موتور دوتا آنتی ویروس رو با هم قاطی کردن کسی چیزی دربارش میدونه؟

دو موتوره هست دیگه مثل جی دتا و ام سی سافت و ربو اسکن و...

شید از دو متور اوریا و نود32 استفاده میکنه

manuch
19-04-2013, 09:23
تاپیک رو کامل بخونید متوجه میشید

xman681
19-04-2013, 10:16
دو موتوره هست دیگه مثل جی دتا و ام سی سافت و ربو اسکن و...

شید از دو متور اوریا و نود32 استفاده میکنه

سلام

دوستان به نظر شما ، دسترسی به انجین شرکت ها ( اون هم شرکت هایی مثل اویرا و ای ست ) به این سادگی هست که یک نفر در سمنان بتونه از اون ها استفاده کنه ؟؟؟

1- اگر هست پس چرا هکر ها دست به کار نمیشند و کلا پته هر چی آنتی ویروس هست را نمیریزند روی اب و یاغی گری کنند ؟؟؟!!!
2- اگر نیست پس شید چی هست ؟؟؟

pedram_01
19-04-2013, 13:46
سلام

دوستان به نظر شما ، دسترسی به انجین شرکت ها ( اون هم شرکت هایی مثل اویرا و ای ست ) به این سادگی هست که یک نفر در سمنان بتونه از اون ها استفاده کنه ؟؟؟

1- اگر هست پس چرا هکر ها دست به کار نمیشند و کلا پته هر چی آنتی ویروس هست را نمیریزند روی اب و یاغی گری کنند ؟؟؟!!!

من هکر نیستم و نمیدونم شید چی هست فقط میدونم هر ویروسی که نود یا اوریا میشناسه شید میشناسه و به خوبی حذف و پاکسازی میکنه.

M.Hashemi
19-04-2013, 15:48
سلام

با سلام
بله هکر ها روش های مختلفی دارند و می توانند این کار ها را بکنند.
البته به این افراد هکر نمیگویند بلکه کرکر (cracker) می گویند.
مثلا یکی از روش هاشون dump است که می توانند نحوه فراخوانی توابع engine ها را در بیاورند و بعد طراحی یک محیط کاربری ساده و بعد تولید یک ضدویروس مثل شید.
و در مورد سوالتون که چرا کرکر ها این کار را نمی کنند باید از خودشون بپرسید اما به نظر من اصلا به صرفه نیست برای همه بخواهند این کار را انجام دهند و برای برخی هم این کار را کردند مثل norton و kaspersky و eset و ...
با تشکر