PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

صفحه ها : 1 [2]

M.Hashemi
19-04-2013, 15:55
من هکر نیستم و نمیدونم شید چی هست فقط میدونم هر ویروسی که نود یا اوریا میشناسه شید میشناسه و به خوبی حذف و پاکسازی میکنه.
با سلام
شما میگید نمیدونید شید چی هست.
پس به نظرتون عاقلانه است امنیت سیسمتون را دست نرم افزاری بگذارید که حتی خودتون هم نمیدونید چی هست و به ان شک دارید؟
با تشکر

pedram_01
19-04-2013, 16:14
با سلام
شما میگید نمیدونید شید چی هست.
پس به نظرتون عاقلانه است امنیت سیسمتون را دست نرم افزاری بگذارید که حتی خودتون هم نمیدونید چی هست و به ان شک دارید؟
با تشکر

من یک سال تمام امنیت کامپیوترم رو تو دستش گذاشتم و عالی عمل کرد حتی دوستام میامدن خونه ما فلش هاشون رو میزدن به انتی من پاکسازیش میکردن میرفتن .

بعد از اینکه یک سالش تمام شد کاسپر ریختم فول اسکن کردم یکی ویروس پیدا نکرد و بعدش اوریا ریختم جز 6 تا کرک که در ویروستوتال زدم ویروسی نبود چیزی پیدا نکرد

اینم بگم تو زمانی که شید داشتم همه جور سایتی رفتم و همه کار کردم از ویروس بازی بگیر تا ....

بعد من لپتاپمو عوض کردم که همراش ویندوز 64 بیتی بود که شید اون موقع 64 بیتی نداشت از اون موقع دیگه شید نصب نکردم

من الان شید رو به عنوان اسکنر ریال تیام دار قبولش دارم و هیچ امکانات دیگه ایی نداره برای همین فعلا نخریدم تا ببینم در نسخه بعد چکار میکنه

M.Hashemi
19-04-2013, 16:31
با سلام
موفق باشید دوست عزیز.
اما من منظورم خود شید بود نه database ان.
خب مشخص است که database با engine کارشون را درست انجام می دهند چون توسط شرکت ها eset و avira طراحی شدند.
اما در مورد gui که شرکت شید طراحیش کرده چی؟
ایا اطمینان دارید که درست عمل کرده.
ایا اطمینان دارید زمان اپدیت اطلاعات مشکوکی رد و بدل نشده.
و ....
طبق توصیه شرکت mcafee این gui یک spyware شناخته شده و طبق تست های من هم در هنگان اپدیت و در برخی موارد خاص اطلاعات مشکوکی به سرور می فرستاد.
---
باز هم من به نظر شما احترام میگذارم.
و ببخشید اگر دخالت بی جا کردم
شما به عنوان یک کاربر ازاد هستید از هر نرم افزاری که دوست دارید استفاده کنید.
با تشکر

arfnpm
19-04-2013, 16:56
درود

دوستان عزیز، شید از انجین ای ست یا آویرا استفاده نمی کند. یعنی نمی تواند استفاده کند. اگر اینطور بود چین در این زمینه بسیار جلوتر از ما بود که بخواهد انجین یک موتور را سرقت کند.

و اگر انجین آنتی ویروس رو بشود آن طور که می خواهند برای خود استفاده کنند که باید فاتحه اون محصول امنیتی رو خوند.

کاری که انجام شده احتمال می رود از یک موتور اسکن اپن سورس و یا شایدم ساخته خودشون، اومدن آپدیت های آویرا و ای ست رو براش تعریف کردن همین.

کافیه که دیتابیس این محصول قادر به شناسایی مخربی نباشه اون وقت باید فاتحه سیستم شمارو خوند.

و در آخر بدونید محصولات امنیتی جهان با چندین کارمند خبره، ماه ها زمان می بره تا امکاناتی به آنتی ویروس خودشون اضافه کنند و یا حتی کیفیت محصول خودشونو ارتقا بدهند. آن وقت شما قبول می کنید 1 یا 2 نفر جوان بی تجربه در مدت کوتاهی محصولی ارائه دهند که ...

بسی شاد شدیم :n19:

allric
21-05-2013, 12:20
شید درحد آویرای رایگان امکانات داره اما از آویرا سبکتره از نظر آپدیت هم که مثل زون الارم رایگان فقط یکبار در 24 ساعت آپدیت میشه جدیدا شده 12 ساعت نه وبگارد داره نه فایروال نه آنتی اسپم ....باید صبر کرد شاید در نسخه اینرنتی پیشرفت کنه

naraqi110
31-05-2013, 00:08
سلام به دوستان عزيز كه دركل تايپيك بدون تست درمورد اين آنتي ويروس نظردادن عرض ميكنم خوبه كمي از اونچه بهش رسيديد0معمولا مسئول تايپيك يه محصولند)دست بكشيد وبه بقيه نگاه بهتري داشته باشيد من 1سال واندي هست دارم از اين آنتي ويروس استفاده ميكنم مسلما از نود32 وخيلي ديگه بهتره وديتابيسش خيلي قويه وبراي همين اگه يه نمونه ويروس بگيريد جوابش بهتراز همه آنتي ويروساي مهمه .سرعت اسكنش خيلي خوبه وسرعت سيستم هم پايين نمياره .امامعايبي داره كه باي دبرطرف بشه عرض ميكنم خدمتتون :اول اينكه موتورهاش روغيرقانوني استفاده ميكنه وبراي همين خيلي آنتي ويروس هاهم اونرو fake حساب ميكند نسخه امنيتي نداره ،بالتبه وب گارد وفايروال هم نداره .هوش مصنوعيش اصلا خوب نيست دربرخي ويندوزهاي ما كه انواع دستكاري شدش هم زياده به مشكل برميخوره .ولي دركل بري ابتداي يه آنتي ويروس خوبه ومن اين رو بايه فايروال همراه malwarebyteخيلي وقته دارم وويروسي نشدم خيلي هم فلش وسايت ويروسي سراغ سيستمم مياد .ممنون كه مطلب رو تاآخر خونديد .:n11:

aylar6888
31-05-2013, 00:30
سلام به دوستان عزيز كه دركل تايپيك بدون تست درمورد اين آنتي ويروس نظردادن عرض ميكنم خوبه كمي از اونچه بهش رسيديد0معمولا مسئول تايپيك يه محصولند)دست بكشيد وبه بقيه نگاه بهتري داشته باشيد من 1سال واندي هست دارم از اين آنتي ويروس استفاده ميكنم مسلما از نود32 وخيلي ديگه بهتره وديتابيسش خيلي قويه وبراي همين اگه يه نمونه ويروس بگيريد جوابش بهتراز همه آنتي ويروساي مهمه .سرعت اسكنش خيلي خوبه وسرعت سيستم هم پايين نمياره .امامعايبي داره كه باي دبرطرف بشه عرض ميكنم خدمتتون :اول اينكه موتورهاش روغيرقانوني استفاده ميكنه وبراي همين خيلي آنتي ويروس هاهم اونرو fake حساب ميكند نسخه امنيتي نداره ،بالتبه وب گارد وفايروال هم نداره .هوش مصنوعيش اصلا خوب نيست دربرخي ويندوزهاي ما كه انواع دستكاري شدش هم زياده به مشكل برميخوره .ولي دركل بري ابتداي يه آنتي ويروس خوبه ومن اين رو بايه فايروال همراه malwarebyteخيلي وقته دارم وويروسي نشدم خيلي هم فلش وسايت ويروسي سراغ سيستمم مياد .ممنون كه مطلب رو تاآخر خونديد .:n11:
اینکه شد سر تا پا معایب دوست عزیز..پس محسناتش چیه/؟؟..بعدشم سرقت موتور یا دیتابیس محصولات دیگه سرقته و دزدی نه عیب ...(هرچند هیچ اعتقادی به این موضوع استفاده از موتور اویرا و نود در این محصول نداشتم و ندارم) آنتی ویروس ایمن قانونا داره از یک موتور بیت استفاده میکنه و قیمتش با بیت برابره اونوقت این انتی ویروس سالی 10 تومنه....با کمال افتخار هم پشتش -- کردن که در خارج از ایران استفاده نشود (چون دزدی میباشد):n21:

naraqi110
31-05-2013, 16:41
lمامحسنات رو هم گفتيم ولي گويا به چشم شما نمياد ،ضمنا شركت مدعيه خوداين شركتا حاضر به مذاكره نيستند .ضمنا من ويندوزم وخيل يبرنامه هاي ديگم كركه (البت هخيلي برنامه هام نسخه رايگان هستند)پس برام فرقي نميكنه واگه به اين فكركنيم دوسوم ما به ماكروسافت دين مالي داريم .ضمنا من فقط حرفم يه چيزه حداقل يه باراستفاده كنيد بعدنظربديد ،شمابازهم استفاده نكرده نظرميدي واين همه محسنات (مثل ديتابيس بسيارقويش)رونميبيني ومعايب هم خب طبيعيه برا ي يه تازه كار همين شركت خوب كومودو تاحالادوبارمن رو ازخودش ناميد كرده وذليل داشتن نسخه رايگانش هم تاحدي همين توان كم رقابتش درحال حاضربانسخه هاي قوي پوليست .بايد حوصله داشت كلا به نظرمن چيز خوبيه ولي قابليت پيشرفت بالايي داره .ممنون از صبرشمادرخوندن نظرم

arfnpm
31-05-2013, 16:54
lمامحسنات رو هم گفتيم ولي گويا به چشم شما نمياد ،ضمنا شركت مدعيه خوداين شركتا حاضر به مذاكره نيستند .ضمنا من ويندوزم وخيل يبرنامه هاي ديگم كركه (البت هخيلي برنامه هام نسخه رايگان هستند)پس برام فرقي نميكنه واگه به اين فكركنيم دوسوم ما به ماكروسافت دين مالي داريم .ضمنا من فقط حرفم يه چيزه حداقل يه باراستفاده كنيد بعدنظربديد ،شمابازهم استفاده نكرده نظرميدي واين همه محسنات (مثل ديتابيس بسيارقويش)رونميبيني ومعايب هم خب طبيعيه برا ي يه تازه كار همين شركت خوب كومودو تاحالادوبارمن رو ازخودش ناميد كرده وذليل داشتن نسخه رايگانش هم تاحدي همين توان كم رقابتش درحال حاضربانسخه هاي قوي پوليست .بايد حوصله داشت كلا به نظرمن چيز خوبيه ولي قابليت پيشرفت بالايي داره .ممنون از صبرشمادرخوندن نظرم

البته این نکته که توضیح می دم مربوط به دنیای کوچک شما نیست!

مایکروسافت، ویندوز را از چه شرکتی دزدیده است و از آن مال حرام می اندوزد؟

دوست عزیز شاید شما بتوانید خودتان را گول بزنید اما چه اصراری دارید دیگران را وارد دنیای خود کنید.

اینکه مایکروسافت سازنده ویندوز است و اینکه خودش می داند از محصولش غیرقانونی استفاده می شود بر کسی پوشیده نیست شما هم استفاده کن. اما زمانی که همین ویندوز را روش لعاب بزنید و به اسم دیگری مثل شید بفروشید و بگویید مال خودتان است، من یاد واژه های بدی می افتم که بهتره مطرح نکنم. دزدیدن مال دیگران و کسب روزی حرام و هزاران واژه نامناسب که هر کداممان می توانیم روی این مطلب بگذاریم

در ضمن اینکه سازندگان شید خود را احمق فرض می کنند دلیلی ندارید ما نیز خودمان را احمق فرض کنیم.

مثال می زنم: شما از خودروی X3 ساخت شرکت BMW خوشتان می آید و می خواهید آن را کاستومایز کنید. اما شرکت BMW نه تنها این اجازه را به شما نمی دهد بلکه حاضر نیست شما حتی X3 آن ها را تست کنید. خب در اینجا هر انسان صاPحب عقل و شعور (تاکید می کنم عقل و شعور) می فهمد که شرکت BMW سازنده X3 است و حق مسلم اوست که با محصول خود هر طور که می خواهد برخورد کند.

خب حالا انسان هایی که فاقد این عقل و شعور هستند و معنای نظام اجتماعی و زندگی گروهی را نمی فهمند در چنین حالتی می گویند: وا مگه میشه، غلط کرد که به ما نداد پس میریم می دزدیم. حالشو میبریم.

پس حالا فکر کنم متوجه این جمله احمقانه شده باشید:

شركت مدعيه خوداين شركتا حاضر به مذاكره نيستند

معنی این جمله فقط اینه که هیچ کس در این دنیا اختیار مالشو ندارد و هر کس میتونه به دیگری تجاور کنه.

آدم یاد چی افتده؟ ...بهتره نگم دیگه...

naraqi110
31-05-2013, 20:15
حرف شما مال جايي است كه همين ويندوز رو نميفروشند ،سرورآپديت درست نميكنند براي نود32 وپولي بيش از همين شيد بگيرند .نصف برنامه اوبازيهايشان كرك نيست وديگران بخاطرسياست آنهاراازداروولوازمي كه جان مردم به آنهامربرطست محروم نميكنند.بايد قبول كنيم اينجاايرانست ريالضمنام مصرف كنندم ترجيح ميدم بجاي كرك نود32ياسرورايرانيش برم ازشيد استفاده كنم كه قويتروسبكتره .بله براي فردي مثل شما كه توانايي خريد emsisoftروداريد كه ازموتوربيت دفندر وآنتي تروجان خودش بهره منده ،مناسبتراينه كه بريد سراغ اين محصو ل يابيت دفندرياكاسپروامثالهم ،چون ختماويندوزتون هم اصله ولي براي دنياي كوچيك من شيد بهتراز آواست وآويراي رايگان وكومودوست .موفق باشيد آقاي دنياي بزرگ

arfnpm
31-05-2013, 21:28
حرف شما مال جايي است كه همين ويندوز رو نميفروشند ،سرورآپديت درست نميكنند براي نود32 وپولي بيش از همين شيد بگيرند .نصف برنامه اوبازيهايشان كرك نيست وديگران بخاطرسياست آنهاراازداروولوازمي كه جان مردم به آنهامربرطست محروم نميكنند.بايد قبول كنيم اينجاايرانست ريالضمنام مصرف كنندم ترجيح ميدم بجاي كرك نود32ياسرورايرانيش برم ازشيد استفاده كنم كه قويتروسبكتره .بله براي فردي مثل شما كه توانايي خريد emsisoftروداريد كه ازموتوربيت دفندر وآنتي تروجان خودش بهره منده ،مناسبتراينه كه بريد سراغ اين محصو ل يابيت دفندرياكاسپروامثالهم ،چون ختماويندوزتون هم اصله ولي براي دنياي كوچيك من شيد بهتراز آواست وآويراي رايگان وكومودوست .موفق باشيد آقاي دنياي بزرگ
دوست عزیز شما چرا متوجه نمیشی،
شید مال خودش نیست که بخواد قیمت بروش بزاره، دزدیه. مال دزدی رو براش پول ندادی خب مفت هم رد می کنی میره.

اینکه شما از نود تقلبی استفاده نمی کنی در عوض جیب چند تا دزدو پر می کنی تصمیم با خودته. نود خودش میدونه ما تقلبی استفاده می کنیم و نمیگم راضی نیست اما اونقدر هم سمج نیست که جلوشو بگیره. اما نود قطعا راضی نیست که آپدیت هاش به سرقت بره و من هم آگاهانه برم مال دزدی بخرم بشم مال خر. اینو فکر کنم توی هر دینی میشه پیداش کرد.

اما در دنیایی که اطرافیان ما گوسفندند دلیلی نداره ما هم مثل اونا باشیم.

naraqi110
31-05-2013, 22:10
حرفاي شمامنو متحول كرد از فرداميرم سراغ لينوكس (بي شوخي كم كم دارم ميرم ها)ولي خداوكيلي بااين وضع سريالهاي نود32 فكرميكني راضيه از تقلب ما؟؟؟دوستمون ميگه اصلاموتور اوناتوشيد نيست وشماميگي هست پس حرومه مارو هنگونديد ولي خداوكيلي پول شيد پول سروراش و...هم نيست .كلامفعلامال خريم وراضي تابرسيم به انتقال كامل به لينوكس.

l3izar
15-06-2013, 18:00
بزرگترین اشتباه زندگیم خرید لاینسس 2 ساله این آنتی ویروس بود
اصلا دیگه توی ویندوز احساس امنیت نمیکنم همه ی فایلهای روی سیستم,فلش,رم گوشی و هر چی بود رو حذف کردم اما بازم اتفاقات عجیب روی سیستم و وبسایتام میوفته الانم کاسپراسکای دارم ولی فردا پس فردا اوبونتو نصب میکنم

alen sherif
18-06-2013, 10:28
سلام
اگه آدم به خرد جمعی اعتقاد داشته باشه و این نظرسنجی رو ببینه خود به خود این نرم افزار رو تحریم می کنه این آقای آرمان نیری هم اگه میرفت تو یکی از کمپانی های آنتی کار می کرد می تونست آینده بهتری داشته باشه:n23:

tiraxtork
30-06-2013, 20:22
خوب g data با اینکه المانیه هم از موتور شرکت بیت دفندر و یه موتور دیگه هم استفاده میکنه
ولی شید همتون میدونید که به هیچ وجه انتی ویروسشو به بیرون از کشور نمیفروشه واسه همیین کاریش ندارن
مثلا جریان شکایت اپل از سامسونگ که جریانش یادتونه دلیلش هم شباهت galaxy s4 به iphone 3g
ا کپی کردن لکسوس توسط چینی ها بود که سعی میکنم پیدا کنم بذارم

safffat
30-06-2013, 20:52
داداش تو این دوره زمونه مگه کسی می تونه به آنتی ویروس ایرانی اعتماد کنه!!!:n27:

alen sherif
03-07-2013, 17:11
سلام
دوستان عزیزی که شید رو با G Data مقایسه می کنند باید بدونند که شید صرفا یه اسکنر هستش اما G Data یه محصول امنیتی هستش که با تکنولوژی های مختلف سعی میکنه امنیت شما رو تضمین کنه کار شید رو نمیشه با G Data مقایسه کرد هر گردی که گردو نیست به هر حال فکر می کنم تجربم تو استفاده از شید از همه بیشتره مگر اینکه بین دوستان نماینده فروش شید داشته باشیم
من یه سه ماهی وقتای بیکاریم رو می رفتم مغازه کامپیوتری یکی از دوستام که نماینده فروش شید بود اونجا برای مشتری دو گزینه بود 1-شید 2-نود کسایی که از آنتی چیزی نمی دونستند گول کلمه خارجی رو می خوردند و شید می گرفتند کسایی که یه چیزایی حالیشون می شد نود می گرفتند. این دوستم رو سیستم خودش هم شید داشت اما چون کار داشت نمی تونست اسکنش کنه سیستم گاه بی گاه هنگ می کرد و این دوستم مجبور می شد ری استورش کنه به چند روز پیش اما این ری استور کردنا فایده نداشت و می گفت سیستمم بدسکتور شده و باید ردش کنم بره :n08:یه روز اسکن هوشمند شید رو زدم در حدود 40 -50 تا ویروس پیدا کرد یعنی جونم ریل تایم من هیچ وقت شید رو نخریدم و اون موقع ها هم من کومودو داشتم من کومودو رو بهش معرفی کردم اما انقدر روی شید تعصب داشت که گفت من هر چیزی رو نصب نمی کنم با این که کومودو کاملا رایگان بود اما حاضر نشد تستش کنه البته اون موقع هنوز کومودو فارسی نشده بود کلا فکر می کنم فروش شید پول در آوردن از عدم آگاهی یک سری از افراد هستش و کار خوبی نیست

naraqi110
03-07-2013, 18:35
بشخصه شيد يكسال ونيم هست روي سيستممه وقويترين نكته اش همين رئال تايمش هست برادر من فايلي رو كه شما تودرايوش نرفتي قبل از آنتي ويروس هم بوده هيچ آنتي ويروسي شناسايي نميكنه .درمورد كومودو من خودم به فايروالش خيلي اعتقادداشتم وفكرميكردم چرااين محصولاتش رورايگان ميده .سري 6كه اومد غيريه سري از اباگها گيرزيادي ميداد وسنگين هم بود ودرنهايت سيستمم رو درريمو يه برنامه به فناداد وري استور كردم تاخوب شد .كلا به همه پيشنهاد ميكنم بدون هيچ پيش داوري اگه ويندوز عوض كرديد يا دنبال تعويض آنتي ويروس بوديد يه هفته شيد بگيريد واگرنخواستيد پس بديد ابراداتي هم شيد داره كه قبلاگفتم .مطالبم درمورد كومدو به اين دليل بودكه هميشه توي تستها اوله ولي من خودم دوبار ازش استفاده كردم آخر هم پاكش كردم الان از privateاستفاده ميكنم توتستهاهميشه جز5تاست رايگانه سبكه وعالي .ضمنا دو pcflankوچندسايت ديگه كومودو تست رو شكست ميخورد كه اين هيج جاتاحالانخورده .
1:اگه از آنتي ويروسي كه داريد نارضايتي نداريد وامنيتتتون هم تامينه بيخودوبخاطر حرف ديگران عوضش نكنيد
2:توي جهان به تعداد آنتي ويروسها طرفدار وجودداره وهركي يه چيزي معرفي ميكنه اين شماييد كه بايد براساس نيازهاتون تصميم گيري كنيد .والبته گول تبليغات زياديابدگويي هارونخويد هركس فكرميكنه بهترينه .ممنون

tiraxtork
03-07-2013, 19:48
خوب استفاده کردن از انتی ویروس شرایطی داره من پیشنهادم اینه
اگر سیستمتون ضعیف اوضاعش کشمشیه مثل مال من اسیت یا اوست، شید(البته من امتحان نکردم )ولی میگن سبکه
اگر سیستمتون قویه هر روزم 24 ساعت اینترنتین *نورتون کسپر و حتی بیت دفندر
خوب نباید مثلا میبینین فلان کس از انتی ویروس سنگین استفاده میکنه شما هم استفاده کنین
بطور قطع اگر بین کار و ابزار رابطه منطقی باشه بازدهی خوبی از برنامه هاتون خواهید داشت:n26:

alen sherif
03-07-2013, 21:23
بشخصه شيد يكسال ونيم هست روي سيستممه وقويترين نكته اش همين رئال تايمش هست برادر من فايلي رو كه شما تودرايوش نرفتي قبل از آنتي ويروس هم بوده هيچ آنتي ويروسي شناسايي نميكنه .درمورد كومودو من خودم به فايروالش خيلي اعتقادداشتم وفكرميكردم چرااين محصولاتش رورايگان ميده .سري 6كه اومد غيريه سري از اباگها گيرزيادي ميداد وسنگين هم بود ودرنهايت سيستمم رو درريمو يه برنامه به فناداد وري استور كردم تاخوب شد .كلا به همه پيشنهاد ميكنم بدون هيچ پيش داوري اگه ويندوز عوض كرديد يا دنبال تعويض آنتي ويروس بوديد يه هفته شيد بگيريد واگرنخواستيد پس بديد ابراداتي هم شيد داره كه قبلاگفتم .مطالبم درمورد كومدو به اين دليل بودكه هميشه توي تستها اوله ولي من خودم دوبار ازش استفاده كردم آخر هم پاكش كردم الان از privateاستفاده ميكنم توتستهاهميشه جز5تاست رايگانه سبكه وعالي .ضمنا دو pcflankوچندسايت ديگه كومودو تست رو شكست ميخورد كه اين هيج جاتاحالانخورده .
1:اگه از آنتي ويروسي كه داريد نارضايتي نداريد وامنيتتتون هم تامينه بيخودوبخاطر حرف ديگران عوضش نكنيد
2:توي جهان به تعداد آنتي ويروسها طرفدار وجودداره وهركي يه چيزي معرفي ميكنه اين شماييد كه بايد براساس نيازهاتون تصميم گيري كنيد .والبته گول تبليغات زياديابدگويي هارونخويد هركس فكرميكنه بهترينه .ممنون

شما فقط رو سیستم خودت عملکرد شید رو دیدی در حالی که من روی سیستم های مشتری ها عملکرد شید رو دیدم این دوستی هم که میگم از اول که اوضاع سیستمش کیشمیشی نبوده در مورد نسخه 6 کومودو هم باید بگم نسخه 6 خیلی باگ داشت اما نسخه 6.2 که حالا هست باگ هاش خیلی کمتر شده و اگه یه نسخه پایدارتر از کومودو می خواید باید صبر کنید در ضمن شید تا حالا تو هیچ تستی شرکت نکرده اگه منظورتون اون عکسی که شید برای تبلیغات گذاشته باید بگم دست شرکت ادوبی درد نکنه که این فتوشاپ رو ساخت واقعا اگه فتوشاپ و نرم افزار هایی از این دست نبودند ما ایرانی ها چجوری زندگی می کردیم
اینم تست و رتبه عالی کومودو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][report_no]=131497)
انگارشما هم رو شید مثل اون دوست من تعصب شدیدی داری من همون اول که لبتاپ گرفتم اولین آنتی که تست کردم شید بود اما بخاطر اینکه بهش اعتماد نداشتم و اینکه برای یه اسکنر ساده می خواست پول بگیره پاکش کردم

naraqi110
04-07-2013, 00:05
نه داداش ولي خيلي نظرا درمورد ش بيخوده بازم خوبه شماديديش خيلي هااستفاده نكرده نظرميدن .(البته توي حرفاي شما اون ضعف رئال تايم هم قبول نداشتم همه به قدرت رئال تايمش اعتراف دارند توكاربراش)درمورد عملكرد متفاوتش بله گهگاه اينجوري ميشه ودليل اصليش آپديت آفلاين يايه برنامه متداخل باهاشه .كلاخب هركس روي آنتي ويروسي كه چندساله بهش امنيت داده تعصب داره .درمورد اون تصوير هم منم ميدونم كه اعتباري به اون برگه هانيست ولي باتجميع ديتابيس اين دوتاآنتي ويروس ديتابيس بسيار قوي پيش مياد كه من خودم باويروسهاي تست بارهاامتحان كردم وقبلاهم گفتم هوش مصنوعي ازعيوب شيد هست .درموردامنيت قدرت آنتي ويروس دركنار فهم كاربراز مسائل سيستم ،امنيت الكترونيك وبرنامه اي كه داره باهم تاثيردارند.اماكومودومن به رتبه اش توسايتهاي تست واقفم ولي نميدونم توسايتها يي كه ذكركردم براي تست خودتون هست نمره اش اوتپوست وهمين پرويت كمتر ميشه !!!خوب يه تايپيك تحليل يتجميعي وحتي مناظره اي تشكيل بشه وجمع بنديهاش دربياد مثلا همين كه خيليا مالواره بايت رو دركنارهرآنتي ويروسي لازم ميدوننند.ممنون از وقتي كه گذاشتين.

pcsoft
04-07-2013, 09:43
سلام دوستان
سعی نکنید که عقیده یک نفر رو برای آنتی ویروس عوض کنید. چون خودتون رو خسته می کنید. اگر ایشون فکر میکنه که با شید امنیت داره بذارید با همین طرز تفکر ادامه بده. ما مسئول طرز تفکر بقیه نیستیم. بلکه پیشنهاد میدیم. ضمنا هیچوقت روی محصولی تعصب نداشته باشید. همین امروز معلوم بشه که کومودو نمیتونه امنیت من رو تامین بکنه پاک میشه.
وقتی محکم و بارها میگیم کومودو امنیت 99.9 درصدی داره و کسی نمیره حتی یه امتحان بکنه ببینه چطوره به خودش مربوط هست. "امتحان کردن" با نصب کردن و هیچ آگاهی و شناختی از محصول نداشتن فرق میکنه.
توی ایران ذهنیت ها اینطوره که آنتی ویروس رو یه برنامه میبینن که فقط کارش اینه که از روی دیتابیس ویروس بشناسه. در صورتی که شناسایی از دیتابیس امنیت پایینی داره و همین باعث این ویروس بازاری هست که می بینید

*Batman*
04-07-2013, 16:21
.ضمنا دو pcflankوچندسايت ديگه كومودو تست رو شكست ميخورد كه اين هيج جاتاحالانخورده .

PCFlank و کومودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naraqi110
04-07-2013, 16:29
PCFlank و کومودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
lمن باهردو تست ميگرفتم ودريكي 1پورت ودرديگري دوپورت بسته ولي بدون امنيت بود .ويندوزم XP(مثل ناسا:n02:)

Soroush-S
01-08-2013, 00:26
دوستان یه فلش هست وقتی اسکن میکنم 9 تا ویروس پیدا میکنه و از بین میبره ولی ازدوباره اسکن میکنم بازم ویروسها وجود دارن. حتی فرمت هم نمیتونم بکنم . من نیاز دارم که یکبار فرمتش کنم . لطفا کمک کنید

D E M O N
01-08-2013, 00:29
دوستان یه فلش هست وقتی اسکن میکنم 9 تا ویروس پیدا میکنه و از بین میبره ولی ازدوباره اسکن میکنم بازم ویروسها وجود دارن. حتی فرمت هم نمیتونم بکنم . من نیاز دارم که یکبار فرمتش کنم . لطفا کمک کنید

سلام
سیستم تون الوده نیست؟
تو سیف مود اسکن کنید و فرمت...

Soroush-S
01-08-2013, 00:38
سلام
سیستم تون الوده نیست؟
تو سیف مود اسکن کنید و فرمت...
lمتاسفانه قبل از اسکن فلش فیل موجود در اون اجرا کردم . احتمالا سیستم آلودست ولی توی یه سیستم دسگه هم تست کردم فرمت نمیشه

ali.reihani
01-08-2013, 03:33
مگر مجبورید شما ها که میرید این آنتی ویروس رو نصب میکنید؟
اگر همون اویرا یا نود رو نصب کنید از این خیلی بهتراند!
اصلا چرا نمیرید یک آنتی ویروس قدرتمند و رایگان که 100درصد از شید قدرتمند تر هستش مثل کومودو نصب کنید!
این آنتی ویروس همه چیزش بسته به دیتابیسه اگر یک موقع ویروسی پرید تو سیستمتون اگه دیتابیس نشناخت میخواین چیکار کنید؟
البته اونهایی که میخوان داشته باشند داشته باشند من فقط پیشنهاد دادم!

Mr.New
10-09-2013, 20:23
مگر مجبورید شما ها که میرید این آنتی ویروس رو نصب میکنید؟
اگر همون اویرا یا نود رو نصب کنید از این خیلی بهتراند!
اصلا چرا نمیرید یک آنتی ویروس قدرتمند و رایگان که 100درصد از شید قدرتمند تر هستش مثل کومودو نصب کنید!
این آنتی ویروس همه چیزش بسته به دیتابیسه اگر یک موقع ویروسی پرید تو سیستمتون اگه دیتابیس نشناخت میخواین چیکار کنید؟
البته اونهایی که میخوان داشته باشند داشته باشند من فقط پیشنهاد دادم!

درود
داداش تا اونجایی کهمن شنیدم شید هوش مصنویی داره و رفتار شناسی داره وقتی موتور نود این رو ویروس بشناسه و اویرا مثلا نشناسه از روی رفتار عمل میکنه فکرکنم یه همچین چیزی باشه
در مورد دیتا بیس این شرکت دیتا بیس نداره بلکه اویرا و نود که هرکدوم برای خودشون جداگونه دارن از اونها استفاده میکنه
در مورداین انتتی ویروس خوبیه ولی من کاسپر رو بیشتر ترجیح میدم 1سال اشتراکشرو داشتمو ویروسی نشدم:|
فارسی هم هست راحت
انتی ویروس ایرانی پادویش رو نسخه ازمایشی هست تست کنید خودشون موتور مثل اینکه ساختن و دیتا بیس دارن
و اینکه قدرتش خعلی بشتر از نود32 هست در چند تا ازمایشی که داشتیم قدرت رو نشون داد

vincenzo70
22-11-2013, 22:33
[QUOTE=M.Hashemi;7593054]با سلام
موفق باشید دوست عزیز.
اما من منظورم خود شید بود نه database ان.
خب مشخص است که database با engine کارشون را درست انجام می دهند چون توسط شرکت ها eset و avira طراحی شدند.
اما در مورد gui که شرکت شید طراحیش کرده چی؟
ایا اطمینان دارید که درست عمل کرده.
ایا اطمینان دارید زمان اپدیت اطلاعات مشکوکی رد و بدل نشده.
و ....
طبق توصیه شرکت mcafee این gui یک spyware شناخته شده و طبق تست های من هم در هنگان اپدیت و در برخی موارد خاص اطلاعات مشکوکی به سرور می فرستاد.
---
باز هم من به نظر شما احترام میگذارم.
و ببخشید اگر دخالت بی جا کردم
شما به عنوان یک کاربر ازاد هستید از هر نرم افزاری که دوست دارید استفاده کنید.
با تشکر[
من هم شنیدم ک شید اطلاعات کاربر رو به سرورش ارسال میکنه:n28:

ahad44
27-03-2014, 16:56
به به خيلي جالبه الان خواستم به سايتش برم که آنتي ويروس Nod32 بلوکش کرد !!!!!!!
تا جايي که ميدونم موتور اين آنتي ويروس نود و آويرا يا Avg هستش . اين نشون ميده برنامه نويس بدون اخذ مجوز از نود32 اقدام به طراحي اين آنتي ويروس کرده و نود32 هم اينطوري جوابش رو داده!!!
به نظرتون به اين کار چي ميگن ؟!!

من هم الان کلیک کردم نود نذاشت باز شه؛اینا هم با این نوناشون:n09:

torabi
05-08-2014, 19:06
سلا م کسی آنتی ویروس شید داره ؟
من دوسال این آنتی ویروس رو دارم اما چند روزه نمیشه آبدیتش کنم ؟؟:n27:

SETIZEN
05-08-2014, 19:14
نظر منو میخوای از یه چیز بهتر استفاده کن.

آماراش هم معلوم نیست چه جوری گرفته.

الان ببین بیت دفندر کجاست بعد تو آماراش ببین کجای نمودار گذاشته:n02:

اگه هم میخوای همینو داشته باشی با واحد پشتیبانیش تماس بگیر ببین جریان چیه.

torabi
05-08-2014, 19:17
آخه دوساله دارمش راضی بودم
:n13:

SETIZEN
05-08-2014, 19:27
منم 2 سال Kaspersky داشتم و الانم 5 ساله Bitdefender دارم و مشکلی نداشتم.

اگه مشکلی باهاش نداری با واحد پشتیبانیش تماس بگیر.

akbarhasani1371
14-11-2014, 11:39
آنتی ویروس پادویش رو نصب کن