PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در لپ تاپ acer من...

NΣVΣRHOOD
14-12-2010, 13:02
با عرض سلام
من یه لپ تاپ acer مدل Aspire 5251-1513 دارم.چند وقته پیش ویندوز سون فابریک خودش(به علت دستکاری شدن) پرید و مجبور شدم یه ویندوز سون دیگه روش نصب کنم.بیشتر دوست دارم روی این سیستم XP داشته باشم.چطور میتونم یه ویندوز xp روش نصب کنم؟آخه فروشنده میگفت نمیتونم XP روش نصب کنم.
و سوال دوم اینکه موس لمسی خود لپ تاپ از کار افتاده و مجبور شدم یه موس به USB وصل کنم.علت از کار افتادن موس لمسی چی میتونه باشه؟با تعویض ویندوز مشکلش حل میشه؟در ضمن توی device manager هم نصب هست.

H@mid-Vista
14-12-2010, 17:18
برای نصب اكس پی موقع بوت اف-2 بزن برو تو بایوس هارد رو از حالت AHDI بذار روی IDE و بعد اكس پی نصب كن
اما ممكنه درایورهاشو نداشته سایت ایسر برای اكس مشكل برخورد كنی
در مورد نوت بوكت اگه ویندوز اریجینال داشاه كه ریكاوری كن
اگه هم نداشته كه یك ویندوز نو بزن و درایوها رو با این روش نصب:

نصب درایورها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NΣVΣRHOOD
14-12-2010, 22:15
برای نصب اكس پی موقع بوت اف-2 بزن برو تو بایوس هارد رو از حالت AHDI بذار روی IDE و بعد اكس پی نصب كن
اما ممكنه درایورهاشو نداشته سایت ایسر برای اكس مشكل برخورد كنی
در مورد نوت بوكت اگه ویندوز اریجینال داشاه كه ریكاوری كن
اگه هم نداشته كه یك ویندوز نو بزن و درایوها رو با این روش نصب:

نصب درایورها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با سلام مجدد
تشکر میکنم بابت راهنمایی مفیدی که کردین.الان ویندوز اکس پی نصبه و مشکلی هم باهاش ندارم.اتفاقا از سایت ایسر همه درایورهای مورد نیاز هم دانلود کردم.ولی بازم موس لمسی کار نمیکنه و مجبورم یه موس دیگه به usb نصب کنم:41:
اشکال از کجاست؟

H@mid-Vista
14-12-2010, 23:40
اون دكمه كنار تاچ پد روشن نباشه
وقتی روشن باشه تاچ پد غیر فعاله

NΣVΣRHOOD
15-12-2010, 00:33
باز هم ممنون به خاطر راهنماییتون با استفاده از دو دکمه ترکیبی Fn+F7 موس به کار افتاد
الان فقط تنها مشکل و مهمترین مشکل نصب کارت گرافیک و کارت صدا توی ویندوز XP هست.آخه درایوری که دانلود کردم فقط توی ویندوز سون نصب میشه و توی XP نصب نمیشه(که البته خودتون هم به این موضوع اشاره کردین).فکر میکردم بعد از نصب ویندوز xp SP3 کارت گرافیکم نصب بشه ولی این طور نشد.واسه این چه راهی دارین؟آیا واسه نصب کارت صدا و کارت کرافیگ راهی هست؟یا باید کلا بی خیال ویندوز xp بشم؟خداییش فکرشو نمیکردم این طوری تو ذوقم بخوره.اون فروشنده نامرد گفت ویندوز XP روش نصب میشه ولی راجع به نصب درایورها چیزی نگفت.