PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد شبکه و شیر نشدن اینترنت

setare1993
14-12-2010, 12:19
با سلام و عرض تسلیت به مناسبت شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام.

اساتید لطفا کمک کنید

من بین سیستم خونه و لب تاپم با وایرلس شبکه درست کردم
همه چیزش درسته و فایل ها جابجا میشه
و حتی شیر اینترنت هم در PC درست کار می کنه یعنی روی وایرلس کلمه اینترنت رو هم می نویسه
اما در لب تاپ اینترنت قابل دسترسی نیست
چند نکته که شاید بتونه کمک کنه
1- اینترنت من وی-* پی ان هست و بر پایه PPOE نیست
2- زمانی که اینترنت رو شیر می کنم حتما باید این آی پی رو بگیره 192.168.137.1 و حتی اگر آی پی دستی وارد کرده باشی رو تغییر میده
3- در لب تاپ هم از آی پی دستی استفاده کردم و هم از اتوماتیک در هر صورت به اینترنت دسترسی ندارم.
دو تا عکس هم ضمیمه می کنم ببینید
خیلی متشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

a6l3i
14-12-2010, 22:09
سلام

ممنون میشیم که برای پراکنده نشدن سوال ها ، از تاپیک های موجود استفاده کنید که لیستشون در لینک زیره:

فهرست تاپیک های جامع بخش شبکه (لطفاً قبل از ایجاد موضوع جدید ، چک کنید) - درحال آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین جا واسه این سوالتون اینجاست : راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------------------
1- مودم رو با کابل به لپ تاپ وصل کنید ، بینین جواب میده؟
اگه نشد ، یه سر به تنظیمات مرورگرهاتون قسمت Connection بزنین ، ببینین واسه prox|y مقادیری خودش وارد نکرده باشه.

یا حق . . .

hraeissi
16-12-2010, 19:09
با سلام و عرض تسلیت به مناسبت شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام.

اساتید لطفا کمک کنید

من بین سیستم خونه و لب تاپم با وایرلس شبکه درست کردم
همه چیزش درسته و فایل ها جابجا میشه
و حتی شیر اینترنت هم در PC درست کار می کنه یعنی روی وایرلس کلمه اینترنت رو هم می نویسه
اما در لب تاپ اینترنت قابل دسترسی نیست
چند نکته که شاید بتونه کمک کنه
1- اینترنت من وی-* پی ان هست و بر پایه PPOE نیست
2- زمانی که اینترنت رو شیر می کنم حتما باید این آی پی رو بگیره 192.168.137.1 و حتی اگر آی پی دستی وارد کرده باشی رو تغییر میده
3- در لب تاپ هم از آی پی دستی استفاده کردم و هم از اتوماتیک در هر صورت به اینترنت دسترسی ندارم.
دو تا عکس هم ضمیمه می کنم ببینید
خیلی متشکر

پیشنهاد می کنم ppoep تبدیل کنید و یا از برنامه هایی مانند ccproxy استفاده نمائید