PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد دستگاه كم كردن مصرف سوخت fuel saver

amin r
12-12-2010, 19:47
سلام ، كسي ميدونه اين دستگاههاي جديدي كه ادعا ميكنن مصرف سوخت رو مثلا 20 درصد پايين مياره واقعا كار ميكنه يا نه؟ اگه كسي استفاده كرده و نتيجه گرفته لطفا بگه. اينم بگم كه چند تا شركت خيلي هم روش مانور دادن و حتي اون رو با گارانتي و بيمه ميفروشن اگه اشكال نداره لينك سايتشم ميذارم .لطفا دوستاني كه واردن بگن اصلا اين كاري كه اين دستگاه ميكنه ميتونه مصرف سوخت رو كاهش بده يا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون

h-y2009
12-12-2010, 20:11
اگه منظور همون قطعه ای هستش که روی شیلنگ بنزین میزارن بگم که یکی از نزدیکان گرفته بود ولی هیچ سودی نداشت:2:

rami_hemi
12-12-2010, 20:16
همشه این چیزا کلاهبرداری هستش
هیچ تاثیری نداره یکی از آشناهای ما هم خرید هیچ تاثیری نداشت
شما ماشنیتون رو توی ترافیک تخته گاز نرونید ماشینتون به قدر کافی میسوزونه

amin r
12-12-2010, 20:52
:11: ممنون از پاسختون

hameth
17-01-2011, 12:21
البته کیتی که میگن مارک هاش مختلفه ، مارک که من شنیدم ،FuelEx است نمیدونم قیمتش چنده یا اصلا رو پراید تاثیر داره یا نه ؟؟!!

iilliya
01-03-2011, 15:55
سلام میدونم تاپیک قدیمی اما خب یه سوالی داشتم
یه نفر از طرف یه اتحادیه ای که هر چی سرچ کردم اصلا اسمش جایی نیست به نام اتحادیه مرکزی خودرو زنگ زده به گوشی پدرم گفته یه طرح اجباری سراسری هست برای نصب کیت کاهش دهنده مصرف خودرو از تهران زنگ زده گفته شمارتون رو از توی پرونده هامون در اوردم
پدرم مکالمه رو رکورد کردن من گوش دادم این زنه اصلا غیر از این شماره هیچ چیز دیگه ای نمی دونسته از زیر زبون پدرم آدرس خونه نوع ماشین شماره تلفن خونه و اسم و فامیل پدرم نو کشیده بیرون که تا هفته دیگه یه دستگاه میفرستن دم در خونه روش 1 مایع تمیز کننده مجرای سوخت و 1 کیف جیبی محافظ کارت سوخت و یه جاروی شارژی فندکی هست کلا 80 70 تومن گفته چون دولتیدر غیر این صورت 160 تومن گفته بیمه ایران هم هست دستگاه خلاصه من شک ندارم یه شرکت شخصیه (آخه از کی تالا دولت کارای اجباریش رو میفرسته دم در خونه آدم همیشه میگه تا فلان موقع وقت دارین بیاید)

حالا این اطلاعات که پدرم دادن مشکلی پیش نمی آورد؟
ازش شکایت کنیم به 100 جای زنگ بزنیم؟
این که میخواد با نمایدنده شرکت بفرسته دم در خونه رو چیکار کنیم گفته اسم رو زده تو بیمه نامه

خلاصه هر کی هر اطلاعاتی داره بده ممنون میشم:41:

heinrich_himmler
01-03-2011, 18:43
دقیقا همون کاریو باید بکنی که خودشون می کنن!
وقتی اومد در خونه بگو نمی خوام! اگه دیدی یارو داغ کرد واست تو بیشتر داغ کن بگو همینجا وایسا زنگ بزنم 110 ببینم تو اطلاعات شخصی ما رو از کجا گرفتی؟

یه نفر از طرف یه اتحادیه ای که هر چی سرچ کردم اصلا اسمش جایی نیست به نام اتحادیه مرکزی خودرو زنگ زده به گوشی پدرم گفته یه طرح اجباری سراسری هست برای نصب کیت کاهش دهنده مصرف خودرو از تهران زنگ زده گفته شمارتون رو از توی پرونده هامون در اوردم
و اصلا پرونده دولتی من دست یه شرکت خصوصی چه می کنه؟ و ازینا..
اصلا هم نترس. یارو فر می زنه میره..