PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا وقتي تو مسنجر sign out ميشم بازم چراغ آيديم روشن ميمونه

komail
15-05-2006, 13:13
اين کار باعث ناراحتي بعضي از دوستانم شده
چون فکر ميکنن من آنلاينم و بهم پي ام ميدن ولي چون من جواب نميدم ناراحت ميشن
چيکار بايد کرد؟

*NashenaS*
15-05-2006, 21:33
اين کار باعث ناراحتي بعضي از دوستانم شده
چون فکر ميکنن من آنلاينم و بهم پي ام ميدن ولي چون من جواب نميدم ناراحت ميشن
چيکار بايد کرد؟
سلام ...
اين كار بيشتر به خاطر سرعت پايين اتقاق مي افته...
حالا اين سرعت پايين يا مال اينترنت هست يا مال كامپيوتر.. (با وجود كارت هاي اينترنتي كه ايران هست اين امر بديهيه)...
ضمنا شما نبايد Exit كنين... بايد sign out كنين... محض اطلاع گفتم..
اگه اين مشكل باقي موند شما مي تونين اول invisible كنين و بعد
sign out كه ديگه كسي شاكي نشه...
ديگه مشكلي نبايد باشه...
;)

MaFia
16-05-2006, 09:55
اين مشكل رو بيشتر دوستان من دارند و خود من تازگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هيچ راه حل و دليلي هم هنوز پيدا نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
16-05-2006, 10:55
را ه حل که توسط بخش Help Center شرکت Yahoo ارائه شده است. لینکش دقیقا یادم نیست. جستجو کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما احیانا در یکی دیگر از سرویسهای دیگر Sign In کردید و بدون اینکه Sign out کنید پنجره مرورگر خورد را بسته و یا از آنها خارج شدید. سرویسهای دیگر همچون:

chat.yahoo.com
games.yahoo.com
360.yahoo.com

و ...

باید ببینید رو کدوم یک از سرویسها این اشتباه رو مرتکب شدید. یک بار به اون وارد شید و اینبار با استفاده از لینک Sign Out از سرویس مربوطه خارج شید.

komail
16-05-2006, 14:09
نا حالا تو اينا نرفتم

sa3er
16-05-2006, 14:14
خوب حتی اگه وارد هم نشدید یکبار تو اونها sign in و سپس sign out کنید. وضعیت شما در یکی از سروهای یاهو online مونده همینجوری.

این مشکل برای خود بنده چند سال پیش رخ داده بود که در طی چند تماس با بخش feeback شرکت yahoo بنده رو همونطوری که من شما رو راهنمایی کردم راهنمایی کردند. اضافه کردند که این مشکل دوره ای هست و اگه نتونستید مشکل رو بر طرف کنید این مشکل پس از چند هفته یا ماه برطرف خواهد شد.... و همینطور هم شد.

MaFia
16-05-2006, 18:36
صابر جان من يه دوستي الفين و چند تا ديگه با هم اين مشكل رو باهم پيدا كرديم
يعني همه يوهو جايي رفتيم اينجوري شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
17-05-2006, 00:08
توضيجات لازم رو خدمتتون عرض كردم مافياي عزيز، دليل ديگه اي فكر مي كنيد داشته باشه!؟

حالا خودتون مي تونيد باهاشون تماس بگيريد. فقط ايميلتون رو درست بديد تا جوابتون و راهنمايي رو دريافت كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_35_teh
17-05-2006, 12:11
دوست عزیز اینکار هم بکن شاید مشکلت حل بشه.
preferences<general ودرآخر صفحه sign off messenger when i close the main window رو تیک بزن .

komail
17-05-2006, 12:28
ممنون ولي اين روش براي اينه که وقتي ضربدر بالاي منوي مسجر رو زدي مسنجر ساين اوت بشه

badboys_87
23-05-2006, 00:29
این مشکل رو من هم داشتم اسمش رو ترفند هم میشه گذاشت قبل از این که login کنی این کار را رو انجام بده :
messenger---conection preferences و در قسمت conection گزینه no proxies رو انتخاب کن و ok کن حال login کن و دوباره sign out کن دیگه این مشکل رو. نداری

dler1367
24-05-2006, 01:47
من وقتي ياهو مسنجرم رو باز ميكنم ياهو مسنجرم سينگ اين نمي شه مشكل چيه لطفا يكي من رو راهنمايي كنه

ALI.ARB
05-06-2006, 00:41
دوستان سعی میکنم بتونم عضو مفیدی باشم به کمک شما البته... .

ALI.ARB
05-06-2006, 00:41
دوستان عزيز در مورد روشن موندنID پس از آفلاين شدن من همه نوع پيشنهادي رو ديدم جز اين :

من اين كارو هميشه انجام ميدم كه ID خودم رو ADD می کنم زمانی که آنلاین میشم میبینم آنلاینم (البته گاهی با تاخیر به علت سرعت ایران) و زمانی که می خوام آفلاین بشم قبل از SIGN OUT کردن invisible میکنم آیدیمو خروج آیدیمو میبینم بعد با خیال راحت sign out میشم

امیدوارم به کارتون بیاد

sa3er
05-06-2006, 13:54
دوستان عزيز در مورد روشن موندنID پس از آفلاين شدن من همه نوع پيشنهادي رو ديدم جز اين :

من اين كارو هميشه انجام ميدم كه ID خودم رو ADD می کنم زمانی که آنلاین میشم میبینم آنلاینم (البته گاهی با تاخیر به علت سرعت ایران) و زمانی که می خوام آفلاین بشم قبل از SIGN OUT کردن invisible میکنم آیدیمو خروج آیدیمو میبینم بعد با خیال راحت sign out میشم

امیدوارم به کارتون بیاد

ضمن عرض خوش آمدگويي و تشكر شما.

البته اين بد نيست كه هر كسي آي دي خودش رو هم تو ليسته خودش add داشته باشه و ديگه تقريبا الان اكثر كاربرا اين كار رو انجام ميدند براي مشاهده تغييراتي كه روي آي دي شون انجام مي دهند.

ولي اين موردي كه شما فرموديد در صورتي كه اكونت كاربر مورد نظر مشكل داشته باشه كارساز نخواهد بود و پس از Sign Out دوباره به حالت online در خواهد اومد.

ممنون از شما.