PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای حل مشکل در ipod classic

anitx
11-12-2010, 23:01
با سلام
من ipod classic 2009 دارم یه اکانت ایتیونز هم درست کردم و در ایتیونز turn on genius کردم
ولی هرکاری می کنم نمیتونم playlist درست کنم روی هر اهنگی start genius میکنم میگه باید update بشه
بعد از هر بار update بازم میگه باید update بشه اصلا genius mix که باید زیر genius باشه نیست باید چی کار کنم

anitx
12-12-2010, 11:33
یعنی هیچ کس نمی تونه را حلی پیدا کنه

emud7
19-12-2010, 22:08
از منوی store گزینه ی , Update Genius بزن بعضی موقع ها شاید ارور بده و کار نکنه
اگه اهنگی جز جنیو میکس هات باشه بعد استارت جنیوس روی اون بزنه میره به جنیوس میکسی که اهنگ قرار داره , اگر نباشه که هیچی

a.z.p.z
22-12-2010, 18:55
با سلام
من ipod classic 2009 دارم یه اکانت ایتیونز هم درست کردم و در ایتیونز turn on genius کردم
ولی هرکاری می کنم نمیتونم playlist درست کنم روی هر اهنگی start genius میکنم میگه باید update بشه
بعد از هر بار update بازم میگه باید update بشه اصلا genius mix که باید زیر genius باشه نیست باید چی کار کنم

ببین برای mixes وقتی اکانت ساختی و genius mixes رو اپدیت کردی تو خود ایتونز یه گزینه genius mixes هست که وقتی میری توش میکس سبک های موسیقی رو اونجا باید ببینی بعد وقتی که میخوای ایپاد رو sync بکنی برو تو سربرگ موزیک و اونجایی که میخوای پلی لیست رو انتخاب کنی باید تیک گزینه genius mixes رو هم بزنی یا میتونی
فقط تیک یه سبک از genius mixes رو بزنی مثلا تیک TRANCE MIX رو بزنی فقط میکس ترک های ترنس به ایپاد اضافه میشه ولی اگه کلا تیک GENIUS MIXES رو بزنی همه سبک ها اضافه میشه ...

GENIUS PLAY LIST هم که از تو خود ایپاد باید انجام بدی ...