PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظرفیت ارائه سرویس GPRS همراه اول به سه میلیون رسید

SASANcie
11-12-2010, 17:47
در حال حاضر آماده ارائه سرویس GPRSبه سه میلیون مشترك هستیم اما ظرفیت این سرویس را در آینده به بیست میلیون خواهیم رساند.
مهندس حسن رضوی، معاون فنی و مهندسی شركت ارتباطات سیار اظهار داشت: همراه اول به نسبت سایر سرویس های خود در آمد پایینی از سرویس GPRSدارد.
وی گفت: تعداد مشتركان GPRS همراه اول نزدیك به یك میلیون و هفتصد هزار نفر رسیده ، اما میزان مصرف مشتركان از این سرویس پایین است.
رضوی یكی از دلایل عدم استفاده از این سرویس را عادت كاربران به استفاده از كامپیوتر برای اتصال به شبكه اینترنت دانست و تصریح كرد: در صد بالایی از مشتركان GPRSاز راههای دیگری برای اتصال به اینترنت استفاده می كنند علاوه بر این اتصال به شبكه از طریق صفحه كوچك تلفن همراه برای كاربران چندان خوشایند نیست.
معاون فنی و مهندسی شركت ارتباطات سیار عرضه GSMمودم توسط همراه اول را راه حلی برای استفاده بیشتر مشتركان برای بهره گیری بیشتر این سرویس خواند و گفت: تمام مشتركان GPRSمی توانتند از سرویس mmsنیز استفاده كنند تنها باید فرم تعهدی كه برای استفاده از MMSاست را پر كنند.
رضوی گفت: همواره برای تمام در خواست های این سویس ظرفیت داشتیم.

amin885
16-12-2010, 23:07
به این میگن حرف مفت زدن یکی نیست بگه اخه شما توی چندتا شهر سرویس gprs میدین که استقبال نشده بیاید مثل ایرانسل توی همه شهرها سرویس بدین بعد ببینید مردمچقدر استفاده زیاد دارن.

خدا به همه ما ها رحم کنه با این مهندسین حرف مفت زن.

mra53
06-01-2011, 04:16
عجب نظرات حکیمانه ای

moz
08-01-2011, 09:57
دلیل استفاده نکردن سرعت مزخرف همراه اول هست ، من هم همراه اول دارم هم ایرانسل . با GPRS ایرانسل با سرعت 35 کیلو دانلود میکنم اما سرعتم با همراه اول به 5 هم نمیرسه

مام مشتركان GPRSمی توانتند از سرویس mmsنیز استفاده كنند تنها باید فرم تعهدی كه برای استفاده از MMSاست را پر كنند.
این فرم رو من پر کردم
MMS ارسال میکنی ، مینویسه ارسال شد ، شارژ هم کم میکنه . اما به طرف نمیرسه!
واقعا مسخره اس

meisam_629
16-01-2011, 21:09
دلیل استفاده نکردن سرعت مزخرف همراه اول هست ، من هم همراه اول دارم هم ایرانسل . با GPRS ایرانسل با سرعت 35 کیلو دانلود میکنم اما سرعتم با همراه اول به 5 هم نمیرسه

به شدت بات موافقم. دمت قیییییییژژژژژژژژژژ