PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus U45 هر سوالی دارین

majid123a
11-12-2010, 10:30
سلام

2 روزی میشه که با مشاوره شما دوستان عزیز Asus u45j رو خریدم

فعلا از همه چیش راضیم

سوالی بود در خدمتم

piroooz
11-12-2010, 11:58
مبارک باشه دوست عزیز ...
وقت کردید ببینید باتریش چه مدت زمانی کار میده...
در حالت معمولی(وب و ...) یا استفاده فیلم نه در حالت گیمینگ ...
ممنون از شما

majid123a
12-12-2010, 16:46
مبارک باشه دوست عزیز ...
وقت کردید ببینید باتریش چه مدت زمانی کار میده...
در حالت معمولی(وب و ...) یا استفاده فیلم نه در حالت گیمینگ ...
ممنون از شما

سلام مرسی عزیز

این چند روز یکم مشغول کارام هستم ایشالا تا هفته اینده باتریش رو در همه شرایط تست میکنم

توی این چند روز که باتریش خوب جواب داده

saber65
18-12-2010, 00:09
سلام دوست عزیز منم این لپ تاپ دارم ازش راضیم فقط یه مشکلی داره که بد جور اذیتم میکنه:
وقتی یه نرم افزار مثل فایرفاکس اجرا میکنم(یاهرجیزدیگه,فرقی نمیکنه)یه صدای سوت کشیدن در میاره یه جور noise که واقعا اعصاب خرد میکنه.میخواستم ببینم لپ تاپ شما هم همچین مسئله ای داره؟
در ضمن من آپدیت گرافیکشم گرفتم ولی متاسفانه نصب نشد.یعنی اصلا نشناخت تا نصب بشه.شما تا حالا گیم ریختی داخلش گرافیکش تست کنی؟

donya22
22-02-2011, 00:02
سلام دوستان.من تازه میخوام این برند لپ تاپ رو بگیرم. خیلی تحقیق کردم ، همه گفتن ASUS در حال حاضر بهترین برند در بازار هستش. اما توی انتخاب مدلش موندم.امروز همین مدل U45j رو بهم معرفی کردن. واقعا خوبه که بگیرمش؟میگن باطری هاشون تا ده ساعت و نیم شارژ هستش . درسته؟

ENGHELABI
01-01-2012, 16:39
من u45 رو تا حالا تو بازار ندیدم .

amir2im
01-01-2012, 16:53
سلام دوستان.من تازه میخوام این برند لپ تاپ رو بگیرم. خیلی تحقیق کردم ، همه گفتن ASUS در حال حاضر بهترین برند در بازار هستش. اما توی انتخاب مدلش موندم.امروز همین مدل U45j رو بهم معرفی کردن. واقعا خوبه که بگیرمش؟میگن باطری هاشون تا ده ساعت و نیم شارژ هستش . درسته؟
شما بهتره مقدار بودجه و کارایی و فاکتورهایی (وزن - رنگ - طراحی - و...)که براتون مهمه بگین تا دوستان راهنمایی کنن