PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mini-cdاجرا نشدن روی دل 1558

Facon_Archi
10-12-2010, 17:24
سلام
این DVDرام! دل 1558 از این مدل هایی هست که نمیاد بیرون و سی دی یا دی وی دی رو هل میدی توش!!:دی
حالا من هر کاری میکنم با این مینی سی دی ها مشکل دارم(سی دی موبایل و یه سری چیزای دیگه ای که دارم مینی ه :() وقتی میزارم که خودش نمیگیره ببره تو وقتی هم که با یه تیغی چیزی هلش میدم میره داخل عکس العملی نشون نمیده!مجبور میشم بزنم بیاد بیرون!
حالا راه حل چیه؟ چی کار باید کنم؟
البته به جز این که مینی سی دی رو دوباره رایت کنم
مگه میشه دی وی دی رام ش مینی رو اجرا نکنه!

H@mid-Vista
10-12-2010, 17:56
دی وی دی های مكشی فاقد توانایی خوندن مینی دی وی دی هستن.
فقط سایز بزرگ میگیرن

gog2000
10-12-2010, 18:03
سلام
این DVDرام! دل 1558 از این مدل هایی هست که نمیاد بیرون و سی دی یا دی وی دی رو هل میدی توش!!:دی
حالا من هر کاری میکنم با این مینی سی دی ها مشکل دارم(سی دی موبایل و یه سری چیزای دیگه ای که دارم مینی ه :() وقتی میزارم که خودش نمیگیره ببره تو وقتی هم که با یه تیغی چیزی هلش میدم میره داخل عکس العملی نشون نمیده!مجبور میشم بزنم بیاد بیرون!
حالا راه حل چیه؟ چی کار باید کنم؟
البته به جز این که مینی سی دی رو دوباره رایت کنم
مگه میشه دی وی دی رام ش مینی رو اجرا نکنه!

همانطور که دوستومون گفت دی وی دی رایتر های مکشی مینی سی دی قبول نمی کنن و در داخل دفترچه راهنما لپ تاب هم اخطار داده و تازه باعث خراب شدن سی دی رام میشه و اگه به زور بخای بفرستی داخلشس گیر می کنه و کار دستت میده:19::19::19:

بهترین کار اینه مثل خودم اون مینی سی دی را با یک سی دی رام غیر مکشی بر روی یک سی دی در اندازه معمولی رایت کنی و بعد استفاده کنی:8::8::8::8::5::5::5::5: