PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش مجدد سریالهای شبکه 1

hamid_diablo
10-12-2010, 13:47
سلام دوستان
تو این تاپیک درباره سریالهایی که از شبکه 1 پخش مجدد شدن بحث میکنیم
الان هم که سریال زیر تیغ داره پخش میشه:20:
نظرتون رو دربار این سریال بگید

SaMsUnG
11-12-2010, 11:05
چه ساعتی پخش می کنند ؟

hamid_diablo
11-12-2010, 12:54
چه ساعتی پخش می کنند ؟
ساعت مشخص نداره بعضی شبها ساعت 12 بعضی وقتها 12:30

davy jones
11-12-2010, 15:23
به نظرم زیر تیغ از معدود سریالهایی بود که کارگردانش، کیفیت سریال رو فدای کمیت و ... نکرده بود. واقعا سریال خوب و تاثیرگزاری بود. اکثر بازیگرای اون سریال از کارکشته های تئاتر بودن و به خوبی بلد بودن تو نقششون فرو برن.

در کل به نظرم زیر تیغ یه نگاه نو به زندگی واقعی آدما انداخته بود و برخلاف سریالهای امروزی که همه اش خوشی و خوشحالی خانواده ها رو نشون میدن (و اگر هم بخوان تازه به مشکلات بپردازن، به طرز خیلی فانتزی و باورناپذیر میپردازند) یک زندگی واقعی همراه با مشکلاتی که ممکنه برای هر خانواده ای به وجود بیاد رو ترسیم کرده بود. شخصیت های مثبت و منفی این سریال گرچه خیلی نمادین بودند ولی تاثیرگزار بازی کردند.

زیر تیغ در یک جمله نگاهی نو و واقعگرایانه به مقوله ی قتل غیرعمد بود.

اگه بخوام از 10 به این سریال نمره بدم، 8.5 میدم.

موفق باشین.
89/9/20

sepid12ir
11-12-2010, 21:12
حالا زیر تیغ میشه گفت خیلی قدیمی به حساب نمیاد
من چند روز پیش در مجله ای خواندم سریال "هزار دستان" مرحوم حاتمی از تلویزیون پخش میشه (شایدم پخشش تموم شده ، ولی کی شروع شد و کی تموم شد خدا داند، ما که از قافله عقب ماندیم!)

این اقدام خیلی عالیه ، واقعا فوق العاده است
ولی موندم اینها که بعد از سالها دست به چنین کاری زدن چرا در ساعتهای نامعقول... ! ساعت 10:30 صبح و 2 شب !!
باز 2 شب معقول تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی برای افراد دانشجو و شاغل چنین ساعاتی اصلا ساعات مناسبی برای پخش فیلم نیست ... از این جهت به عمد یا غیرعمد شکست خوردن... !
آخه بعد از 22 سال دست به چنین عملی زدین خب یه ساعت معقولتر انتخاب میکردین دیگه
ولی در کل اقدام خوبیست از طرف رسانه ی ملی.... !
این را هم خواندم که امکان پخش فیلمهای قدیمی در پرده سینماها هم وجود داره ! اگر به مرحله ی اجرا برسه که خیلی خوب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به شخصه امیدوارم... ! بدم نمیاد فیلمی مثل اجاره نشین ها، هامون، لیلا و ... را در پرده ی سینما ببینم.
+

و اما زیرتیغ... !
به نظرم از مجموعه های خوب و موفق محمدرضا هنرمند به شمار میاد بخصوص در قیاس با کار اخیرش آشپزباشی
نیازی به تعریف و تمجید بازی پرستویی و معتمدآریا و پسیانی و دیگر بازیگران فیلم نیست ...
شاید تنها نکته ای که الان ذهنم را به خودش درگیر کرد، موسیقی متن فوق العاده عالی حسین علیزاده بود که به نظرم در تاثیر فیلم نقش بسزایی داشت
در کل کار انقدر قوی و خوب بود هرچند محزون و تلخ که ارزش چندبار دیده شدن را داره

elahe_n12345
11-12-2010, 21:54
سلام. می خواستم بگم اگر ممکنه (و با اجازهء ایجاد کنندهء این تاپیک:11:) نظرتون رو راجع به سریال "شب دهم" که داره این شب ها از شبکهء "جام جم 3" پخش می شه هم بگین.

davy jones
12-12-2010, 08:32
سلام. می خواستم بگم اگر ممکنه (و با اجازهء ایجاد کنندهء این تاپیک:11:) نظرتون رو راجع به سریال "شب دهم" که داره این شب ها از شبکهء "جام جم 3" پخش می شه هم بگین.
البته این تاپیک در مورد سریالها و فیلمهای پخش مجدد شبکه ی 1 هستش ولی خب میشه اون رو به سایر کانالها هم گسترش داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شب دهم یکی از 10 سریال برتر از دیدگاه منه. مخصوصا با بازی فوق العاده حسین یاری. خلاصه اینکه از فرط علاقه ای که به این سریال دارم نمیدونم باید در موردش چی بگم:31: من از 10 به این سریال 9.5 میدم.

موفق باشین.
89/9/21

hamid_diablo
12-12-2010, 13:25
سلام. می خواستم بگم اگر ممکنه (و با اجازهء ایجاد کنندهء این تاپیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif) نظرتون رو راجع به سریال "شب دهم" که داره این شب ها از شبکهء "جام جم 3" پخش می شه هم بگین.
سلام
بله عزیزم میشه
اگه کسی لینک آهنگ پایانی سریال شب دهم رو داره برام بزاره
ممنون

elahe_n12345
12-12-2010, 17:05
سلام. ممنون که اجازه دادین درمورد "شب دهم" هم اینجا بحث بشه. من این سریال رو خیلی خیلی دوست دارم و به نظرم بهترین سریال محرم تا امروز بوده. بازی تمام بازیگران عالی بود، ولی من هم موافقم که بازی "جسین یاری" بی نظیر و فوق العاده بود. به نظرم "جسین یاری" بازیگر خیلی خوبی هست و تمام نقش هاش رو عالی بازی می کنه.
بفرمایید، این هم آهنگ پایانی این سریال بسیار زیبا.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shah abas
12-12-2010, 17:38
چون معمولا این نوع سریال ها دیر پخش میشن بهتره اول تاپیک متذکر بشید که از ایران سیما میشه تا یک ماه بعد پخش برنامه از تلوزیون اونو با اینترنت دید و با NetXfer دانلود کرد.
اینم یه نوع رابط کاربری بهتر برای ایران سیما:

far2009
12-12-2010, 18:40
قسمت آخر شب دهم خیلی تاثیرگذار بود . من که لذت بردم.

davy jones
13-12-2010, 12:53
سلام. ممنون که اجازه دادین درمورد "شب دهم" هم اینجا بحث بشه. من این سریال رو خیلی خیلی دوست دارم و به نظرم بهترین سریال محرم تا امروز بوده. بازی تمام بازیگران عالی بود، ولی من هم موافقم که بازی "جسین یاری" بی نظیر و فوق العاده بود. به نظرم "جسین یاری" بازیگر خیلی خوبی هست و تمام نقش هاش رو عالی بازی می کنه.
بفرمایید، این هم آهنگ پایانی این سریال بسیار زیبا.

لینکی که گذاشته بودین، خراب بود. من که نتونستم دان کنم. اگه میشه یه لینک دیگه معرفی کنین.

موفق باشین.
89/9/22

elahe_n12345
13-12-2010, 20:54
امیدوارم این درست باشه

shabe.saket
15-12-2010, 01:20
کسی اطلاع نداره سریال های خارجی قدیمی تلویزیون بازم پخش میشه یا نه؟ یا قراره پخش بشن؟
مثل شرلوک هلمز. آتشنشانان، درک، کمیسر و رکس، از سرزمینهای شمالی و...

marvel_malayer
15-12-2010, 10:51
سریال فقط بسوی جنوب خداکنه دوباره پخشش کنن

والا دم سریالهای قدیم گرم الان یه سریال خارجی خوب پخش میکنن؟ اخه ماموران ابی پوش سریاله؟ یادش بخیر سریالی بود به اسم بسوی جنوب چقدر قشنگ بود ؟
از همه بدتر این فیلم سینمایی های چینی و شرق اسیایی که پخش می کنن ادم میخاد از یغه خودش بیاد بیرون ؟ این فیلم ها بدترین مفهوم اخلاقی رو داره بیخودترین صحنات خشونت امیز رو داره و در بدترین کیفیت داستانی و تصویری هستند والا صد درجه از فیلمهای امریکایی به قول خودشون ضد ارزشی بدترن اونارو پخش می کنن ولی یه فیلم خوب هالیوودی پخش نمی کنن

pcforlife
15-12-2010, 11:20
مثل اینکه شبکه چهار هم معصومیت از دست رفته رو حوالی ساعت نه شب می پخشه...:20:

shabe.saket
15-12-2010, 11:25
سریال فقط بسوی جنوب خداکنه دوباره پخشش کنن

والا دم سریالهای قدیم گرم الان یه سریال خارجی خوب پخش میکنن؟ اخه ماموران ابی پوش سریاله؟ یادش بخیر سریالی بود به اسم بسوی جنوب چقدر قشنگ بود ؟
از همه بدتر این فیلم سینمایی های چینی و شرق اسیایی که پخش می کنن ادم میخاد از یغه خودش بیاد بیرون ؟ این فیلم ها بدترین مفهوم اخلاقی رو داره بیخودترین صحنات خشونت امیز رو داره و در بدترین کیفیت داستانی و تصویری هستند والا صد درجه از فیلمهای امریکایی به قول خودشون ضد ارزشی بدترن اونارو پخش می کنن ولی یه فیلم خوب هالیوودی پخش نمی کنن
آره اون بسوی جنوب هم خیلی میزون بود یادش بخیر. کاش پخش کنن.
از سرزمین های شمالی و انگار صبح زود شبکه 4 میده.

pcforlife
15-12-2010, 12:00
یه سریالی هم چند سال پیش میداد به نام پاندروسا که کارگردانش بت سالیوان (کارگردان پزشک دهکده) بود! واقعا یکی از اون سریال های خوب و جالب دوبله شده قدیمی بودش که امیدوارم دوبار پخشش کنن...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SNOW PATROL
15-12-2010, 12:16
قبلا ها شبکه یک یه سریال استرالیایی پخش میکرد به اسم ماموران مخفی پلیس خیلی باحال بود من همه قسمت هاشو دیدم اما متاسفانه قسمت اخرش رو ندیدم کسی دیده بگه اخرش چی شد خیلی تو کفم :37:

pcforlife
19-12-2010, 23:12
eeee! وفا رو هم که داره می پخشه!! دیشب تا دیر وقت بیدار بودم! زدم تلویزیون دیدم داره وفا رو میده! اون موقع که پخشش می کرد کلا فرهاد اصلانی رو یه طرف گذاشته بودم، کل سریال رو یه طرف دیگه!:20: به خصوص وقتی میدویید خیلی باحال میشد!!:31:

davy jones
21-12-2010, 11:21
eeee! وفا رو هم که داره می پخشه!! دیشب تا دیر وقت بیدار بودم! زدم تلویزیون دیدم داره وفا رو میده! اون موقع که پخشش می کرد کلا فرهاد اصلانی رو یه طرف گذاشته بودم، کل سریال رو یه طرف دیگه!:20: به خصوص وقتی میدویید خیلی باحال میشد!!:31:
یادمه خود فرهاد اصلانی اون موقع از اینکه نتونسته بود به موقع خوشو برای نقشش، سر وزن برسونه و هنوز یکمی چاق بود که فیلم برداری شروع شده بود، از مردم عذرخواهی کرد. ولی بازیش فوق العاده بود.

موفق باشین.
89/9/30

hamid_diablo
21-12-2010, 19:01
من دوست دارم سریال بس از باران رو دوباره بخش کنن

pcforlife
24-12-2010, 20:34
سریال مرگ تدریجی یک رویا (به کارگردانی فریدون جیرانی) که چند سال پیش پخش میشد دوباره پخشش شروع میشه! فک کنم حوالی ساعت 10:30 صبح! :20:
پ.ن:

پخش مجدد سریالهای شبکه 1
میگم عنوان تاپیک عوض بشه بد نیست! (به خصوص کلمه‏ی "شبکه یک"!) چون ممکنه کانال های دیگه هم شروع کنن به پخش مجدد سریال ها!
ضمنا مرسی از حمید جان بابت ایجاد این تاپیک.:11:
یاعلی